Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • 1/16de en loting 1/8ste finales Croky Cup Beker van België
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Skûtsjesilen van 4 tot en met 17 augustus
  • Eurovision 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • In deze steden en gemeenten zijn de coalitie en burgemeester al bekend
  • De Wever wil situatie Ninove "intern bekijken"
  • Meghan Markle is zwanger!
  • Dit zijn populairste politici van Vlaanderen
  • Sp.a grootste slachtoffer in provinciebesturen
  • Mieke Van Hecke twijfelt of ze nog zetelt
  • De Wever zet vuilnisbak binnen na overwinningsnacht
  • De Wever over Antwerpse coalitie: “Doe geen enkele deur dicht”
  • Tommelein wordt geen burgemeester in coalitie met sp.a
  • Kompany feliciteert papa: eerste zwarte burgemeester
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (83)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (219)
  • info (161)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (2)
  • Voetbal nationaal (220)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Kritiek in Duitsland zwelt aan: speelt bondscoach tegen Frankrijk voor zijn job?
  • OVERZICHT. Alle uitslagen uit alle voetbalreeksen
  • Novak Djokovic heeft het gehad met wielrennen: “Ik was een fan maar ben het vertrouwen verloren”
  • Enfant terrible van Italiaans voetbal gaat op pensioen… voor de derde keer: "Nu is het écht over”
  • Kent u hem nog? Doelman van hilarisch “Oké ja”-interview scoort héérlijke gelijkmaker in absolute slotfase
  • Mechelen-fans steken spelers en staf hart onder de riem (en hebben hun zondebok gekozen)
  • Winnaar Mathieu van der Poel: “Dit was geen zege op één been”
  • ‘Geblesseerde’ Van der Poel wint ook op één been, kansloze Van Aert opnieuw tweede
  • Nina Lauwaert wordt Belgisch kampioene marathon en vijfde Belgische aller tijden
  • Van Uytvanck-killer Camila Giorgi zet WTA-toernooi van Linz op haar naam
    Foto
    Nieuws HLN
  • Goffin zakt naar twaalfde plaats op ATP-ranking, Djokovic heeft Nadal bijna beet - Mertens zakt naar plaats 16, Van Uytvanck maakt sprongetje
  • Harry en Meghan zijn zwanger van eerste kindje
  • Harry en Meghan kondigen eerste kindje aan
  • Jennifer Garner is blij dat kinderen ouder worden: "Ik werd gek thuis"
  • Zoon Pamela Anderson gaat meedoen in realityshow 'The Hills'
  • Harry en Meghan onder grote belangstelling aangekomen in Australië
  • Dit zijn de acht beste smartphones van het moment
  • Donald Trump keek naar de royal wedding en was helemaal weg van bruid Eugenie
  • Van peperduur tot budgetvriendelijk: dit zijn de beste smartphones van het moment
  • INTERVIEW. Michael Bublé zette carrière twee jaar op pauze voor zieke zoontje: "Ik zal nooit meer dezelfde zijn"
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Vastned van minst-favorietenlijst bij ING
  • 'ASML verhoogt winstmarge'
  • Heineken gaat ook Formule E sponsoren
  • Column: Boyan Slat werkeloos
  • ‘Deze boer snapt sekshint niet’
  • Minister Ollongren: per 2021 al stemmen vóór verkiezingsdag
  • Beurs: Verlies vergroot
  • 'Streep door contract slecht nieuws Heijmans'
  • Vrijspraak voor klanten die 15-jarige prostituee bezochten
  • Pesters bij defensie beschermd, melders buitengesloten
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Medewerkers Defensie zijn bang om misstanden te melden, blijkt uit onderzoek
  • Kroongetuige Fred R. kende huurmoordenaar Jesse R. ‘zakelijk en vriendschappelijk’
  • Medewerkers Defensie zijn bang om misstanden te melden, blijkt uit onderzoek
  • Fred R. getuigt via een intermediar, zodat zijn stem niet wordt herkend
  • 'Uitstoot van één cruiseschip staat gelijk aan die van een miljoen auto's'
  • Vlaams-nationalistische N-VA grootste in Antwerpen en andere steden
  • ‘In onze tijd ligt de nadruk op zelfredzaamheid. Dat is volgens mij juist niet de essentie’
  • Het leven van Ierse runderen is goed, behalve als ze op stal moeten
  • ProRail waarschuwt huizenbouwers aan het spoor voor trillingen door toenemend treinverkeer
  • Het leven van Ierse runderen is een goed leven, behalve als ze op stal moeten
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • LIVE | Volleybalsters lopen in Set 4 uit op VS in kraker
  • LIVE | Volleybalsters herstellen zich knap van dreunen VS
  • LIVE | Schudden volleybalsters 'spook' van eerste set nu écht af?
  • LIVE | Volleybalsters gaan in derde set gelijk op met VS
  • LIVE | Wat kunnen aangeslagen volleybalsters nog?
  • LIVE | Dreun uit eerste set werkt bij Oranje door in tweede set
  • LIVE | Volleybalsters verliezen ook tweede set van VS
  • Heineken gaat Formule E sponsoren
  • Hummels: gebrek aan respect voor 'Mannschaft'
  • LIVE | Volleybalsters laten eerste set door vingers glippen tegen VS
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    09-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 16 en 17 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 3

    Park Houthalen - Herk-De-Stad     0 - 1

    Racing Peer - Hoepertingen     6 - 0

    Vlijtingen - Helson Helchteren   1 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Zonhoven VV       1 - 0

    Zepperen-Brustem - Beringen   0 - 2

    Melo Zonhoven - Mechelen aan de Maas   2 - 3

    Herkol - Koersel   2 - 2

    Bree-Beek - Bregel     1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 4

    Oppuurs - Kontich      0 - 5

    Antonia - Vorselaar     7 - 1

    RC Mechelen - Lyra     2 - 1

    Schriek - Sint-Job      2 - 4

    Branddonk - Merksplas    0 - 1

    Witgoor Dessel - KFC Lille    3 - 3

    Rapid Leest - GR Katelijne   4 - 3

    Heikant Berlaar - Berg en Dal    1 - 3



    BRABANT - BVV :  Speeldag 3

    Bertem-Leefdal - Betekom      3 - 0

    Linden - Tervuren-Duisburg    4 - 3

    Out-Hoegaarden - Bierbeek   1 - 6

    Boka United - Strombeek   2 - 0

    Melsbroek - Houtem-Oplinter    2 - 2

    Borght-Humbeek - Aarschot   3 - 1

    Meise - Liedekerke    1 - 2

    Veltem - Butsel   3 - 1


    BRABANT - ACFF :  

    Geen voetbal


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 4

    Antoinien - Le Roeulx     4 - 2

    Montkainoise - Houdeng       0 - 4

    Albert Quevy-Mons B - Beloeil    2 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Gosselies    1 - 2

    Symphorinois - Paturages    2 - 2

    Soignies - Pont-A-Celles Buzet    2 - 1

    Ransart - Ostiches-Ath   0 - 1

    Peruwelz FC - Monceau     1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    08-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
    Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice  (1-5) 







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    05-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
    Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk   (2 - 2)










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    04-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    EERSTE KLASSE A      JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 6


    Anderlecht - Lokeren      3 - 2

    Moeskroen - Club Brugge     2 - 1

    Antwerp - Sint-Truiden      1 - 1

    Waasland-Beveren - Eupen    5 - 1

    Zulte Waregem - KV Kortrijk     2 - 2

    AA Gent - RC Genk     1 - 1

    Standard - Charleroi     0 - 0

    KV Mechelen - KV Oostende     1 - 1


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 5

    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke     2 - 0

    Lierse - Westerlo   2 - 2

    Union St-Gilloise - Roeselare     4 - 0

    Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk      0 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 2

    Dessel Sport - Eendracht Aalst     2 - 1

    KSV Oudenaarde - Knokke       1 - 2

    Geel - Berchem Sport     3 - 0

    Dender - Deinze    1 - 0

    Patro Eisden - Lommel United     1 - 5

    Oosterzonen - VW Hamme   2 - 2

    Virton - KSK Heist    1 - 2

    Chatelet-Farciennes - Seraing     0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 2

    Torhout - Olsa Brakel      0 - 2

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Westhoek     2 - 1

    RC Gent - Sint-Niklaas     3 - 0

    Ronse - Sparta Petegem     0 - 0

    Harelbeke - Gullegem    3 - 1

    Londerzeel - Sint-Eloois-Winkel    2 - 2

    Pepingen-Halle - Rupel-Boom    1 - 4

    Temse - Bornem     4 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Bocholt - Hades       2 - 0

    Turnhout - Tessenderlo     1 - 3

    City Pirates Antwerpen - Cappellen     2 - 2

    Hasselt - Zwarte Leeuw     2 - 1

    Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen      1 - 1

    Wijgmaal - Overijse      3 - 1

    Tienen - Sint-Lenaarts    2 - 0

    Vosselaar - Duffel    0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 3

    Sprimont-Comblain - RFC de Liège     0 - 2

    Ciney - RFC Meux      2 - 4

    Hamoir  - La Louvière-Centre     0 - 3

    Rebequoise - Ol. Charleroi   0 - 3

    Solières - La Calamine     4 - 1

    Walhain - Durbuy    1 - 1

    Acren-Lessines - RWD Molenbeek   0 - 1

    White Star Brussels - Waremme      FF  0 - 5


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 2

    Wervik - Wolvertem-Merchtem     2 - 1

    Melsele - Merelbeke    3 - 0

    Stekene - Ninove     1 - 1

    Mariekerke - Lebbeke      0 - 1

    Grimbergen - Vlamertinge    4 - 1

    Eppegem - Menen    0 - 2

    Jong Lede - Dikkelvenne    0 - 1

    Wetteren - Wingene      1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Leopoldsburg - Kampenhout    0 - 0

    Bilzen-Waltwilder - Woluwe-Zaventem     4 - 6

    Diest - Diegem    2 - 0

    Ternesse - Wellen    1 - 3

    Sterrebeek - Houtvenne    4 - 2

    Hoeilaart - Nijlen    3 - 3
     
    Heur-Tongeren - Esp. Pelt    2 - 1

    Herentals - Termien    0 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 3

    Solrézienne - Manageoise     1 - 1

    Couvin-Mariembourg - Stade Brainois     2 - 1

    RAAL La Louvière - Franc Borains      1 - 1

    Albert Quevy-Mons - Binchoise    0 - 1

    Léopold FC - Racing Jet Wavre      1 - 4

    Ganshoren - RFC Tournai   1 - 2

    Spy - Onhaye   2 - 3

    Waterloo - Taminoise   1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 3

    FC Tilleur - RFC Huy     0 - 0

    Longlier - UR Namur      1 - 0

    Aischoise - URSL Visé    1 - 1

    Richelle - Stockay-Warfusée     1 - 1

    Habay-La-Neuve - Givry   0 - 2

    Mormont - Bertrix   0 - 1

    Herstal - Cointe-Liège    2 - 2

    Verlaine - Aywaille    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Drongen     1 - 3

    Berlare - Aalter    4 - 2

    Sottegem - HO Kalken    1 - 3

    Appelterre - Elene-Grotenberge    0 - 1

    KVV Ardennen - Zelzate    0 - 1

    Zele - Dendermonde    1 - 1

    Lochristi - Voorde    2 - 1

    Robur - Sint-Gillis-Waas    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Bellem      1 - 4

    Maldegem - Sleidinge    2 - 1

    Meetjesland - Kleit      3 - 3

    Lovendegem - Poesele    0 - 4

    Merendree - Belzele    0 - 0

    Assenede - Waarschoot    1 - 3

    Adegem - Mariakerke    2 - 2

    Zomergem - Zeveren    2 - 5

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Gavere-Asper    4 - 3

    Burst - Winnik    0 - 2

    Machelen - Borsbeke    0 - 2

    Edeboys - Kluisbergen Sportief    1 - 2

    Bambrugge - Denderhoutem    3 - 2

    Eine - Munkzwalm   0 - 4

    Geraardsbergen - Gijzel-Oosterzele    2 - 1

    Jong Zulte - Meerbeke     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - Vrasene    2 - 3

    Moerbeke - Sinaai    0 - 3

    Meldert - Kruibeke    0 - 1

    Zaffelare - Sp. Waasmunster   2 - 3

    Heikant - Buggenhout   3 - 2

    Doorslaar - Haasdonk    2 - 1

    KV Sint-Gillis - Grembergen    2 - 4

    YB Beveren - Schoonaarde    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ursel     3 - 1

    Hansbeke - Watervliet    3 - 2

    Knesselare - Muide Gent    1 - 4

    DKW Evergem - Kaprijke-Bentille   4 - 0

    Sint-Laureins - Wachtebeke    3 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Ertvelde    0 - 1

    Vinkt - Lembeke    0 - 1

    Nevele - Maria-Aalter    4 - 4

    DERDE PROVINCIALE B :

    VC Zwijnaarde - Sint-Denijs     5 - 3

    9000 Gent - Overmere     5 - 2

    Massemen - FC Destelbergen    1 - 3

    Cercle Melle - Beervelde     1 - 3

    Latem - Moortsele     3 - 1

    Zevergem - Laarne-Kalken     1 - 1

    Heusden - Serskamp-Schellebelle    2 - 0

    Houtem - HT Zwijnaarde    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Zingem     1 - 3

    Bevere - FC Kluisbergen     0 - 4

    Nazareth-Eke - Vurste-Semmerzake     2 - 0

    Velzeke - Sottegem B    1 - 1

    Sint Goriks - Nokere-Kruishoutem    1 - 2

    Elene-Grotenberge B - Wortegem     1 - 0

    Olsene - Boekel     3 - 1

    Volkegem - Oudenhove    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Baardegem     4 - 4

    Mere - Bonanza    5 - 0

    Haaltert - Zandbergen    3 - 0

    Hofstade - Gijzegem    3 - 3

    Erembodegem - Okegem    3 - 0

    Deftinge - Wieze    0 - 0

    Denderleeuw - Doggen   0 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Kerksken    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Hamme-Zogge      2 - 1

    Melsele B - SKB Sint-Niklaas      1 - 0

    Bosdam Beveren - Kallo    3 - 3

    Oudegem - SK Gerda    3 - 0

    WB Sint-Niklaas - Opdorp    1 - 0

    SVH Waasmunster - Sint-Pauwels    1 - 3

    Klinge - Eksaarde   2 - 0

    Daknam - Robur B   1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Balgerhoeke      1 - 0

    Muide Gent B - Lotenhulle    2 - 1

    Poesele B - Boekhoute     0 - 5

    Bassevelde - Vinderhoute     0 - 1

    Donk - Oostakker     3 - 0

    VS Destelbergen - Heusden B   0 - 2

    Ooidonck-Leerne - Sint-Amandsberg    5 - 1

    Middelburg - Avrasya Gent    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Horebeke     2 - 3

    Boekel B - Mater    0 - 1

    Munkzwalm B - Huise-Ouwegem     0 - 2

    Kluisbergen Sportief B - Nazareth-Eke B     1 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Eine B    1 - 2

    Zingem B - Maarkedal     0 - 5

    FCLC Ronse - Volkegem B     1 - 3

    Petegem Schelde - Bevere B    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Neigem     2 - 3

    Bonanza B - Vlierzele       1 - 3

    Ophasselt - Jong Geraardsbergen    3 - 2

    Idegem - Michelbeke B     2 - 0

    Everbeek - Aaigem    1 - 0

    Opbrakel - Strijpen    1 - 2

    Zegelsem - Herzele-Ressegem    0 - 3

    Sint-Antelinks - Bavegem    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 4 weekend 10 september

    Smetlede - FC Dampoort     7 - 1

    Wichelen - T. Melle    4 - 6

    Jong Lede B - Edeboys B     5 - 2

    Laarne-Kalken B - Rangers Merelbeke    1 - 3

    Herdersem - Nieuwerkerken    4 - 0

    Gijzel-Oosterzele B - HO Kalken B    3 - 5

    SK Merelbeke - Melsen   0 - 10

    Moorsel - Balegem     STOPG.

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 4 weekend 10 september

    Zaffelare B - Stekene B     6 - 2

    Kemzeke - Haasdonk B     1 - 2

    Waasmunster B - Meerdonk     5 - 1

    Baasrode - Zele B    2 - 1

    Hoogeinde - Sombeke    2 - 3

    Lebbeke B - PD Kruibeke    0 - 7

    Verrebroek - Rupelmonde   2 - 4

    Buggenhout B - Lochristi B    5 - 2


    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 3 op woensdag 6 september

    HO Kalken B - Jong Lede B       4 - 3

    Balegem - Gijzel-Oosterzele B     1 - 5

    Melsen - Moorsel     2 - 0

    Edeboys B - Smetlede    1 - 3

    Nieuwerkerken - Laarne-Kalken B    1 - 2

    FC Dampoort - Herdersem    1 - 6

    Rangers Merelbeke - Wichelen     0 - 3

    Bottelare - SK Merelbeke     7 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 3 op woensdag 6 september

    Tielrode - Kemzeke     3 - 1

    Zele B - Buggenhout B     4 - 1

    Lochristi B - Meerdonk     5 - 2

    Sombeke - Zaffelare B     3 - 1

    Haasdonk B - Hoogeinde    1 - 5

    Baasrode - Verrebroek    1 - 2

    Waasmunster B - PD Kruibeke     1 - 2

    Stekene B - Lebbeke B    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (47 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    02-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - Zwevezele      1 - 1

    Oostduinkerke - RC Lauwe    2 - 2

    WS Lauwe - Oostkamp     2 - 1

    Poperinge - Westkapelle   2 - 1

    Wielsbeke - Rumbeke    4 - 0

    Blankenberge - Boezinge    3 - 2

    Eernegem - RC Waregem   0 - 3

    Varsenare - Oostnieuwkerke    2 - 6

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Spermalie-Middelkerke     4 - 0

    Diksmuide - VV Tielt     2 - 0

    Jabbeke - Oudenburg     0 - 1

    Club Roeselare - Beernem    2 - 3

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare     4 - 2

    Damme - Staden    2 - 1

    Gistel - Veldegem   4 - 1

    Heist - Bredene     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Otegem    2 - 4

    Dottignies - Moen   1 - 2

    Beveren-Leie - Wevelgem    0 - 3

    Heestert - Ingooigem    1 - 0

    Nieuwkerke - Zwevegem   5 - 2

    Beselare - Ledegem    0 - 1

    Geluwe - Deerlijk    1 - 1

    Dadizele - Anzegem   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Gits - Moorslede     0 - 3

    Hooglede - De Panne   3 - 1

    Proven - Dikkebus   3 - 0

    Merkem - Comines-Warneton    0 - 0

    Geluveld - Handzame    0 - 0

    Houthulst - Westrozebeke   5 - 1

    Brielen - Veurne   1 - 1

    Zonnebeke - Ploegsteert    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Snaaskerke     0 - 2

    Keiem - Zandvoorde   3 - 3

    Moerkerke - Sint-Kruis    1 - 4

    Ichtegem - De Haan   2 - 2

    Loppem - Dar. Brugge    0 - 0

    Nieuwpoort - Steenbrugge    4 - 2

    Lissewege - Koekelare    1 - 4

    Ruddervoorde - Jong Male    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dosko Beveren - Dosko Kanegem   3 - 0

    Avelgem - Lendelede     0 - 0

    Hulste - Oostrozebeke   0 - 0

    Lichtervelde - Moorsele   3 - 2

    Kortrijk - Desselgem    0 - 1

    Pittem - Bissegem   2 - 3

    Luingnois - Aarsele   3 - 2

    Zwevezele B - Ardooie    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 5  ( weekend 10 september )

    Zillebeke - Jonkershove    1 - 3

    Bulskamp - Kruiseke      3 - 1

    Lo-Reininge - Westouter     0 - 2

    Passendale - Voormezele     2 - 2

    Zarren - Diksmuide B    0 - 0

    Reningelst - Veurne B    1 - 0

    Alveringem - Hollebeke    2 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Vleteren    0 - 1

    Poperinge B - Elverdinge    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - E. Brugge     4 - 0

    Oostduinkerke B - SK Torhout      0 - 7

    HO Oedelem - Wenduine    3 - 1

    Doomkerke - Sint-Joris   4 - 1

    Hertsberge - Aartrijke    0 - 3

    Zerkegem - D. Beveren B   5 - 1

    Steenbrugge B - Lombardsijde    2 - 4

    Beernem B - Ruiselede    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 5 ( weekend 10 september )

    Dentergem - Menen United      4 - 2

    Wevelgem B - Izegem-Ingelmunster B      4 - 2

    Jong Vijve - Marke   1 - 0

    Bellegem - Heule   2 - 1

    Kuurne - Dottignies B    1 - 0

    Stasegem - Aalbeke   3 - 1

    Rekkem - Sint-Eloois-Winkel B   1 - 0

    Ledegem B - Dadizele B   2 - 3

    Wervik B - Wikings Kortrijk   3 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 4  ( woensdag 6 september )

    Diksmuide B - Langemark-Poelkapelle    3 - 1

    Jonkershove - Lo-Reninge     2 - 1

    Vleteren - Bulskamp    1 - 1

    Westouter - Alveringem    4 - 5

    Kruiseke - Poperinge B     1 - 2

    Reningelst - Zarren     0 - 0

    Hollebeke - Passendale    3 - 0

    Voormezele - Elverdinge      4 - 3

    Veurne B - Zillebeke    5 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 4 ( woensdag 6 september )

    Izegem-Ingelmunster B - Stasegem     0 - 1

    Marke - Dentergem     3 - 3

    Aalbeke - Ledegem B     2 - 0

    Menen United - Rekkem    1 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Kuurne    1 - 1

    Heule - Dottignies B    0 - 4

    Dadizele B - Wervik B    5 - 3

    Wevelgem B - Jong Vijve     0 - 2

    Wikings Kortrijk - Bellegem      0 - 6


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    01-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 9 en 10 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 2

    Zonhoven VV - Zepperen Brustem     0 - 2

    Bregel - Daring Huvo Jeuk    2 - 2

    Mechelen aan de Maas - Herkol     0 - 1

    Beringen - Vlijtingen     2 - 1

    Herk-De-Stad - Racing Peer    2 - 1

    Hoepertingen - Bree-Beek     2 - 2

    Koersel - Park Houthalen   3 - 1

    Helson Helchteren - Melo Zonhoven   1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 3

    Vorselaar - Witgoor Dessel      2 - 2

    Kontich - RC Mechelen     2 - 2

    Sint-Job - Branddonk     1 - 5

    Merksplas - Antonia    6 - 0

    Berg en Dal - Oppuurs    2 - 0

    GR Katelijne - Heikant Berlaar    1 - 1

    Lille - Rapid Leest    3 - 2

    Lyra - Schriek    7 - 0



    BRABANT - BVV :  Speeldag 2

    Tervuren-Duisburg - Out-Hoegaarden     3 - 1

    Houtem-Oplinter - Boka United    1 - 1

    Bierbeek - Melsbroek     1 - 2

    Betekom - Linden    1 - 1

    Butsel - Borght-Humbeek     1 - 4

    Liedekerke - Veltem      3 - 0

    Aarschot - Bertem-Leefdal    1 - 4

    Strombeek - Meise    3 - 2


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 2

    Ixelles - Chastre       1 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - RCS Brainois    0 - 2

    Sporting Bruxelles - Crossing Schaerbeek   1 - 2

    RSD Jette - Kosova Schaerbeek   4 - 2

    Stade Everois - Stockel   1 - 0

    Lasne Ohain - BX Brussels   1 - 0

    Villers La Ville - Jodoigne   2 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 3

    Le Roeulx - Soignies      1 - 3

    Pont-A-Celles Buzet - Ransart      3 - 1

    Monceau - Albert Quevy-Mons B    2 - 3

    Paturages - Antoinien   3 - 1

    Gosselies - Symphorinois     1 - 0

    Houdeng - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    0 - 0

    Beloeil - Montkainoise   3 - 0

    Ostiches-Ath - Peruwelz FC     0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    31-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
    Beker van Belgie  Croky Cup 2017 - 2018

    Ronde 10 : FINALE op zaterdag 17 maart 2018 in het Koning Boudewijnstadion te Brussel.
    KRC Genk  - Standard    0 - 1 na verlengingen



    Ronde 9 : Halve finales :
    Heenwedstrijden op dinsdag 30 en woensdag 31 januari 2018
    KV Kortrijk - RC Genk    3 - 2
    Standard - Club Brugge   4 - 1

    Terugwedstrijden op dinsdag 6 en donderdag 8 februari 2018
    RC Genk - KV Kortrijk   1 - 0
    Club Brugge -  Standard   3 - 2



    Ronde 8 : Kwartfinales : Wedstrijden op dinsdag 12 en woensdag 13 december 2017.
    KV Kortrijk - AA Gent     4 - 1
    KV Oostende - Standard      2 - 3
    RC Genk - Waasland-Beveren     3 - 3  na verlengingen - strafschoppen  4-2
    Club Brugge - Charleroi     5 - 1



    Ronde 7 - 1/8ste finale : Wedstrijden op dinsdag 28, woensdag 29 en donderdag 30 november 2017.
    KV Oostende - Sint-Truiden    2 - 0
    Moeskroen - Charleroi    0 - 1
    KV Kortrijk - Antwerp   4 - 2
    KV Mechelen - RC Genk    1 - 1  na verlengingen - strafschoppen   4-5
    AA Gent - Lokeren    2 - 1
    Waasland-Beveren - Eupen     2 - 0
    Anderlecht - Standard    0 - 1
    Zulte Waregem - Club Brugge    2 - 3 na verlengingen



    Ronde 6 - 1/16de finale : Wedstrijden op dinsdag 19, woensdag 20 en donderdag 21 september 2017.
    KV Kortrijk - Durbuy     5 - 3
    Antwerp - Lierse     2 - 0
    Sint-Truiden - Oud-Heverlee Leuven     4 - 2
    Lommel United - Waasland-Beveren    1 - 2
    Cercle Brugge - RC Genk   0 - 1
    KV Mechelen - Bocholt    3 - 0
    KV Oostende - Union St-Gilloise     3 - 1
    Moeskroen - Tubeke    3 - 1
    RFC de Liege - Zulte Waregem     2 - 3
    Geel - AA Gent     2 - 3
    Eupen - Rupel-Boom     3 - 2
    Lokeren - Beerschot-Wilrijk   2 - 0
    Roeselare - Club Brugge    1 - 5
    Westerlo - Anderlecht     0 - 1
    Standard - KSK Heist     4 - 0
    La Louvière-Centre - Charleroi   4 - 0



    Ronde 5 : Wedstrijden zondag 27 augustus om 16 uur 

    265. Oud-Heverlee Leuven - Turnhout    8 - 0
    266. Oosterzonen - Beerschot-Wilrijk     2 - 3
    267. FC Tilleur - Union St-Gilloise   1 - 4
    268. Westerlo - Menen     4 - 0
    269. KSV Oudenaarde - Tubeke     3 - 3  na verlengingen - strafschoppen   3-4
    270. Roeselare - Bilzen-Waltwilder    3 - 1
    271. Sint-Lenaarts - Lierse    0 - 2
    272. Cercle Brugge - Temse      3 - 1   na verlengingen
    273. Lommel United - Dessel Sport     2 - 0
    274. Eendracht Aalst - RFC de Liege     1 - 2
    275. RWD Molenbeek - La Louviere-Centre   1 - 1  na verlengingen - strafschoppen   4-5
    276. Knokke - KSK Heist    2 - 5
    277. Wervik - Rupel-Boom    2 - 3
    278. Wijgmaal - Bocholt    0 - 1
    279. Tempo Overijse - Durbuy    2 - 3
    280. Geel - Duffel    3 - 0


    Ronde 4 : Wedstrijden op zondag 20 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    241. Lommel United - Mormont     7 - 0
    242. KSK Heist - City Pirates Antwerpen    2 - 1   na verlengingen
    243. Turnhout - Harelbeke   2 - 2 na verlengingen  pen  4-3
    244. Rupel-Boom - Onhaye   3 - 1
    245. Temse - Lebbeke    2 - 0
    246. Acren-Lessines - Geel    3 - 5
    247. Sint-Lenaarts - Grimbergen    1 - 0
    248. Eendracht Aalst - Pepingen-Halle    3 - 0
    249. RWD Molenbeek - VW Hamme     3 - 0
    250. Dessel Sport - Hasselt     5 - 0
    251. RFC de Liege - Wingene    2 - 0
    252. FC Tilleur - Hoogstraten    2 - 1  na verlengingen
    253. La Louviere-Centre - Albert Quevy-Mons     3 - 0
    254. Wijgmaal - Esperanza Pelt    3 - 0
    255. Bocholt - Seraing    2 - 1
    256. KSV Oudenaarde - Dender    2 - 0
    257. Bilzen-Waltwilder - Robur   3 - 1
    258. Tempo Overijse - Sparta Petegem     3 - 3  na verlengingen   pen  3-2
    259. Duffel - Waremme    4 - 2
    260. Durbuy - Berchem Sport    4 - 0
    261. Peruwelz FC - Menen    0 - 1
    262. Aywaille - Knokke    0 - 4
    263. Sporting Bruxelles - Oosterzonen    0 - 4
    264. Richelle - Wervik    1 - 2

    Ronde 3 : Wedstrijden op zondag 13 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    193. Eendracht Aalst - KM Torhout     2 - 0
    194. FC Tilleur - Deinze     2 - 0
    195. Sint-Eloois-Winkel - Seraing     1 - 1   pen  2-4
    196. KSK Heist - Zelzate    4 - 2
    197. Solrezienne - Geel     0 - 1
    198. Dessel Sport - RC Gent      2 - 2  pen  6-5
    199. Dender - Biesen     4 - 0
    200. Givry - Berchem Sport    1 - 6
    201. VW Hamme - Zwevezele    2 - 1
    202. Spouwen-Mopertingen - Knokke     2 - 4
    203. Oosterzonen - HO Bierbeek     1 - 0
    204. Bocholt - Chatelet-Farciennes     1 - 1   pen  4-3
    205. Patro Eisden - La Louviere-Centre    0 - 3
    206. Lommel United - Gullegem       4 - 0
    207. Jong Lede - KSV Oudenaarde     1 - 3
    208. Rupel-Boom - Virton     1 - 1   pen  5-4
    209. Durbuy - Hamoir    2 - 1
    210. Wingene - Ronse    2 - 0
    211. RFC de Liege - Zwarte Leeuw    2 - 1
    212. RWD Molenbeek - Londerzeel     1 - 0
    213. Eppegem - Temse     0 - 1
    214. Sint-Lenaarts - Herentals    1 - 0
    215. Wijgmaal - Cappellen     4 - 2
    216. Onhaye - Betekom    3 - 1
    217. Acren-Lessines - Westhoek     2 - 1
    218. Olsa Brakel - City Pirates Antwerpen    1 - 2
    219. Houtvenne - Menen     1 - 2
    220. Harelbeke - Ol. Charleroi     0 - 0   pen   5-3
    221. Duffel - Tamines     3 - 2
    222. Mormont - Tienen     2 - 1
    223. Esperanza Pelt - Pont-a-Celles Buzet   6 - 2
    224. Robur - GR Katelijne      2 - 1
    225. Aywaille - RFC Huy    1 - 1  pen  5-3
    226. Sprimont-Comblain - Sparta Petegem     2 - 3
    227. Waremme - Walhain    2 - 2   pen  6-5
    228. Turnhout - Anderlues    2 - 0
    229. Oostkamp - Lebbeke    1 - 2
    230. Bilzen Waltwilder - Symphorinois     2 - 0
    231. Tempo Overijse - Vlijtingen     1 - 0
    232. Peruwelz FC - Termien    0 - 0   pen  4-3
    233. White Star Brussels - Sporting Bruxelles    0 - 8
    234. Hoogstraten - Daring Huvo Jeuk     1 - 0
    235. KFC Diest - Pepingen-Halle    0 - 0   pen  4-5
    236. Wervik - Ninove     1 - 0
    237. Albert Quevy-Mons - Molignee    2 - 1
    238. Richelle - Bambrugge    2 - 2   pen  5-4
    239. Hasselt - Franc Borains     3 - 1
    240. Weywertz - Grimbergen     1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (40 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    30-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
    Beker van Belgie  Croky Cup 2017 - 2018

    Ronde 2 : Wedstrijden op zondag 6 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    113. Waterloo - Tienen    1 - 4
    114. Hoeilaart - Sprimont-Comblain    0 - 1
    115. RC Lauwe - RFC de Liege    1 - 4
    116. Acren-Lessines - Woluwe-Zaventem    2 - 1
    117. Durbuy - Balen    1 - 0
    118. Duffel - RCS Brainois    4 - 1
    119. Stekene - Hasselt    0 - 2
    120. Hamoir - Merelbeke     1 - 0
    121. Ternesse - Spouwen-Mopertingen     1 - 3
    122. Zwarte Leeuw - RC Waregem    4 - 0
    123. Malmundaria - Ol. de Charleroi    0 - 3
    124. Tempo Overijse - UR Namur   2 - 1
    125. URSL Vise - Sint-Eloois-Winkel     2 - 4
    126. RC Mechelen - Olsa Brakel     1 - 2
    127. Wijgmaal - Kruibeke     3 - 1
    128. Habay-La-Neuve - Westhoek    0 - 6
    129. Walhain - Westkapelle     4 - 0
    130. Esperanza Pelt - Tessenderlo      0 - 0  pen 5-4
    131. White Star Brussels - La Roche    1 - 1  pen  7-6
    132. Aywaille - Mandel United Izegem-Ingelmunster      2 - 1
    133. Zele - Bocholt    1 - 4
    134. Turnhout - Beloeil    3 - 0
    135. Gullegem - Wellinoise    2 - 0
    136. HO Bierbeek - Solieres Sport    2 - 1
    137. Vlijtingen - Sint-Niklaas    3 - 1
    138. Marloie Sport - Hoogstraten   0 - 3
    139. Liedekerke - RC Gent    1 - 7
    140. RAAL La Louviere - Londerzeel    0 - 0  pen  6-7
    141. La Calamine - Grimbergen   1 - 1  pen 4-5
    142. Ciney - Ninove     2 - 2  pen 2-4
    143. Chastre - Harelbeke    1 - 3
    144. RWD Molenbeek - Leopoldsburg    3 - 1
    145. Stade Waremmien - Oostnieuwkerke    3 - 0
    146. Helson Hechteren - La Louviere-Centre     0 - 2
    147. Nassogne - Sparta Petegem   0 - 2
    148. Libramont - Rupel-Boom     0 - 5
    149. Pepingen-Halle - Sterrebeek     2 - 0
    150. RFC Meux - Bilzen-Waltwilder     0 - 1
    151. Peruwelz FC - Rebecquoise    2 - 2   pen  5-4
    152. Robur - Bornem   2 - 2  pen  4-3
    153. Hades - Bambrugge    0 - 1
    154. KM Torhout - Assesse    9 - 0
    155. Spy - Cappellen    0 - 3
    156. Brasschaat - City Pirates Antwerpen    1 - 4
    157. Menen - Vosselaar    1 - 1   pen 10-9
    158. Blankenberge - Temse    1 - 1   pen  4-5
    159. Sint-Lenaarts - Boezinge    1 - 0
    160. Sint-Gillis-Waas - Ronse    0 - 3
    161. Jong Lede - Wezel Sport    4 - 1 
    162. FC Tilleur - Aarschot    5 - 1
    163. Albert Quevy-Mons - Hamme-Zogge    5 - 1
    164. Franc Borains - Herstal    5 - 1
    165. Havinnes - Symphorinois    1 - 5
    166. Sporting Bruxelles - Villers La Ville   3 - 2
    167. Solrezienne - Walem    0 - 0  pen 4-2
    168. Grand-Leez - Eppegem    1 - 2
    169. Houtvenne - Francorchamps     4 - 0
    170. RFC Huy - UCE de Liege    2 - 0
    171. Oostduinkerke - Pont-a-Celles Buzet    1 - 2
    172. Tollembeek - Molignee    0 - 4
    173. Grimbie 69 - Mormont    0 - 2
    174. Manageoise - Daring Huvo Jeuk     2 - 2  pen 3-5
    175. Elene-Grotenberge - KFC Diest     0 - 3
    176. Sint-Job - Biesen    2 - 3
    177. Tervant - Givry    2 - 5
    178. Zwevezele - Hoepertingen     2 - 0
    179. Herentals - Gedinnois   7 - 0
    180. Loyers - Onhaye    3 - 3  pen  8-9
    181. Betekom - Verlaine    1 - 0
    182. Bertrix - Wervik    0 - 1
    183. Aische - Anderlues    0 - 1
    184. Richelle - Nismes    2 - 0
    185. Bertrix B - GR Katelijne    0 - 6
    186. RFC Tournai - Termien    1 - 3
    187. Huizingen - Lebbeke    0 - 5
    188. Taminoise - Diegem Sport    2 - 2  pen  4-2
    189. Weywertz - Jambes    7 - 0
    190. Melsele - Zelzate    1 - 1   pen  4-5
    191. Wingene - Heur-Tongeren    2 - 1
    192. Oostkamp - Stade Disonais    1 - 0



    Ronde 1 : Wedstrijden op zondag 30 juli om 16 uur tenzij anders vermeld

    1.  Doornik - Rumbeke   2 - 0
    2.  Wervik - Eernegem     4 - 0
    3.  Vlamertinge - RC Lauwe   0 - 3
    4.  Brielen - Menen   0 - 4
    5.  Beloeil - Wielsbeke    1 - 1   pen   5-4
    6.  Estaimbourg - Zwevezele    0 - 3
    7.  WS Lauwe - Havinnes   0 - 1
    8.  Poperinge - Boezinge   2 - 4
    9.  Taintignies - RC Waregem   0 - 6
    10. Oostnieuwkerke - Kortemark   2 - 0
    11. Harchies-Bernissart - Oostduinkerke   0 - 1
    12. FC Peruwelz - Westrozebeke   6 - 0
    13. Drongen - Stekene   1 - 5
    14. Jong Lede - Maldegem   2 - 1
    15. Bambrugge - Wetteren     1 - 1  pen 4-2
    16. Westkapelle - Dikkelvenne   5 - 0
    17. KVV Ardennen - Merelbeke   0 - 2
    18. Wingene - Berlare   5 - 0
    19. Oostkamp - Aalter    0 - 0  pen 6-5
    20. Elene-Grotenberge - Lochristi    2 - 1
    21. Lovendegem - Zelzate   0 - 4
    22. Sint-Gillis-Waas - Sint-Kruis-Winkel   4 - 1
    23. Varsenare - Blankenberge   0 - 2
    24. Herentals - Meerle    3 - 1
    25. GR Katelijne - Nijlen    2 - 1
    26. Ternesse - Buggenhout   3 - 1
    27. Bonheiden - Lebbeke   1 - 2
    28. Gierle - Houtvenne   0 - 5
    29. Putte - Melsele   1 - 4
    30. Mariekerke - Zele   1 - 1  pen  4-5
    31. Kruibeke - Lille   0 - 0   pen  3-2
    32. Reet - Robur     1 - 6
    33. Heikant-Berlaar - Walem   3 - 4
    34. Sint-Job - Oppuurs  4 - 2
    35. Vorselaar - RC Mechelen    1 - 2
    36. Marieburg - Hamme-Zogge   0 - 2
    37. Ekeren - Brasschaat     0 - 2
    38. Aarschot - Wolvertem-Merchtem   2 - 0
    39. Ninove - Jette     8 - 0
    40. Grimbergen - Nederhasselt    3 - 2
    41. Betekom - Racing Jet Wavre   2 - 2    pen 5-4
    42. Herent - Diegem Sport    0 - 4
    43. Lasne Ohain - Hoeilaart    2 - 2  pen  1-4
    44. Waterloo - KDN United   1 - 1  pen  6-5
    45. Sterrebeek - Strombeek   2 - 1
    46. Tollembeek - Kampenhout   0 - 0  pen  5-4
    47. Appelterre - Eppegem   0 - 1
    48. Huizingen - Leopold FC   5 - 2
    49. Woluwe-Zaventem - Mazenzele Opwijk   5 - 1
    50. Bierbeek - Ganshoren    3 - 3   pen  4-3 
    51. Voorde - Sporting Bruxelles   1 - 2
    52. Brainois - Wemmel   4 - 0
    53. Liedekerke - Ternat   1 - 0
    54. Esperanza Pelt - Achel    0 - 0   pen 4-2
    55. St-Dymhna Geel - Termien   1 - 4
    56. Elen - Leopoldsburg    0 - 4
    57. Melo Zonhoven - Bilzen-Waltwilder    0 - 2
    58. Diest - Alken   3 - 1
    59. Helson Helchteren - Wellen   2 - 0
    60. Zepperen-Brustem - Heur-Tongeren    2 - 4
    61. Zutendaal - Hoepertingen   1 - 3
    62. Flandria Paal - Biesen   1 - 2
    63. Balen - Wijchmaal    2 - 0
    64. Wezel Sport - Herk-de-Stad   2 - 1
    65. Daring Huvo Jeuk - Retie    2 - 1
    66. Peer - Tervant    0 - 2
    67. Budingen - Grimbie 69   1 - 2
    68. Vlijtingen - Beringen   5 - 1
    69. Ster-Francorchamps - Stockay-Warfusee   1 - 0
    70. RFC Huy - Etoile Vervietoise   4 - 0
    71. Butgenbach - Tilleur   0 - 5
    72. Namur - Pontisse Cite   2 - 1
    73. Richelle - Etoile Dalhemoise   4 - 0
    74. Banneux - Verlaine    0 - 0   pen  3-4
    75. Herstal - Pernelmont-Hemptinne   6 - 0
    76. Loyers B - Aywaille   0 - 4
    77. Weywertz - Cointe-Liege   1 - 1 pen 5-4
    78. Ougree - URSL Vise   0 - 4
    79. Jamboise - Andennais   3 - 2
    80. La Calamine B - UCE de Liege   0 - 3
    81. Stade Disonais - Cercle Sportif Verviers   2 - 0
    82. Queue Du Bois - Assesse   1 - 3
    83. Malmundaria - Amay   1 - 1  pen 4-2
    84. Tilffois - Loyers   0 - 2
    85. Onhaye - Habaysienne   5 - 2
    86. Givry - Longlier B      2 - 0
    87. Stade Gedinnois - Longlier A     3 - 0
    88. Mormont - Melreux-Hotton   4 - 0
    89. Poupehan - Habay-La-Neuve   0 - 2
    90. Messancy - Bertrix    1 - 7
    91. Rochois - Lierneux   3 - 1
    92. Arlonaise - Bertrix B    1 - 2
    93. Champlonaise - Marloie Sport   1 - 1 pen 3-5
    94. Nassogne - Rochfortoise Jemelle   1 - 1  pen 4-2
    95. Wellinoise - Gouvy   1 - 0
    96. Flavion Sport - Libramontois    1 - 1   4-5 n.p
    97. Florenvillois - Molignee   0 - 3
    98. Paturagois - Albert Quevy-Mons   1 - 5
    99. Villers la Ville - Stade Brainois   1 - 1 pen 4-3
    100. Mont-St-Guibert - Manageoise   2 - 3
    101. Spy - US De Pesche    2 - 1
    102. Couvin-Mariembourg - Nismes    0 - 1
    103. Binchoise - Pont-a-Celles Buzet   0 - 1
    104. Malonne - Aischoise   1 - 8
    105. Monceau - RAAL La Louviere   0 - 1
    106. Rhisnois - Solrezienne   2 - 4
    107. Franc Borains - Stade Flawinne    1 - 0
    108. Montignies B - Taminoise   0 - 5
    109. Anderlues - Saint-Ghislain Tertre Hautrage  1 - 0
    110. Chastre - Lindbergh Club Givry   2 - 1
    111. Symphorinois - Le Roeulx   7 - 1
    112. Flenu - Grand-Leez   1 - 4
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (36 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    29-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE :


    Geen voetbal door INTERLAND :
    België - Gibraltar      9 - 0
    Griekenland - België      1 - 2
    (België is als eerste Europese land gekwalificeerd voor het WK 2018 in Rusland)


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 4

    Roeselare - Beerschot-Wilrijk      0 - 4

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven     2 - 2

    Cercle Brugge - Lierse    2 - 0

    Tubeke - Union St-Gilloise      0 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 1

    KSK Heist - Oosterzonen      4 - 1

    Seraing - Geel     0 - 2

    Deinze - Dessel Sport     2 - 0

    Lommel United - KSV Oudenaarde     2 - 1  

    Berchem Sport - Virton      2 - 0

    VW Hamme - Chatelet-Farciennes    1 - 0

    Knokke - Patro Eisden    1 - 1

    Eendracht Aalst - Dender   UITGESTELD


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 1

    Torhout - Temse      1 - 2

    Sparta Petegem - Bornem      3 - 1

    Sint-Niklaas - Londerzeel     3 - 0

    Gullegem - Ronse    1 - 2

    Westhoek - Harelbeke    2 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Mandel United Izegem-Ingelmunster     1 - 3

    Rupel-Boom - RC Gent    2 - 1

    Olsa Brakel - Pepingen-Halle     0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 1

    Spouwen-Mopertingen - Bocholt     3 - 2

    Tessenderlo - Hoogstraten     3 - 2

    Zwarte Leeuw - Wijgmaal      0 - 1

    Sint-Lenaarts - Hasselt    2 - 0

    Hades - Duffel     3 - 1

    Overijse - City Pirates Antwerpen    1 - 1

    Cappellen - Turnhout      1 - 1

    Tienen - Vosselaar     0 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 2

    Ol. Charleroi - Walhain     1 - 1

    La Louviere-Centre - Ciney     3 - 1

    RFC Meux - Sprimont-Comblain     4 - 1

    Waremme - Rebecquoise     2 - 2

    Durbuy - Solieres    0 - 1

    RFC de Liege - RWD Molenbeek    2 - 3

    La Calamine - Hamoir    2 - 3

    White Star Brussels - Acren-Lessines     FF  0 - 5


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 1

    Wetteren - Stekene      1 - 1

    Vlamertinge - Mariekerke     0 - 0

    Lebbeke - Ninove    2 - 1

    Wingene - Jong Lede    1 - 0

    Dikkelvenne - Eppegem    1 - 2

    Menen - Wervik   1 - 3

    Wolvertem-Merchtem - Melsele    1 - 3

    Merelbeke - Grimbergen     0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 1

    Houtvenne - Ternesse      1 - 2

    Esp. Pelt - Bilzen-Waltwilder     1 - 4

    Nijlen - Diest      2 - 3

    Woluwe-Zaventem - Leopoldsburg     2 - 1

    Heur-Tongeren - Herentals   6 - 0

    Kampenhout - Hoeilaart    3 - 1

    Wellen - Termien    1 - 1

    Diegem - Sterrebeek    2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 2

    Racing Jet Wavre - Spy      1 - 2

    Onhaye - RAAL La Louviere    0 - 1

    Leopold FC - Ganshoren    0 - 2

    Taminoise - RFC Tournai      1 - 2

    Franc Borains - Solrezienne   6 - 2

    Manageoise - Albert Quevy-Mons   4 - 1

    Binchoise - Couvin-Mariembourg    1 - 1

    Stade Brainois - Waterloo    2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 2

    Bertrix - Tilleur     1 - 5

    RFC Huy - Longlier    2 - 1

    UR Namur - Herstal   2 - 3

    Givry - Verlaine    1 - 2

    Aywaille - Mormont     1 - 4

    Stockay-Warfusee - Habay-La-Neuve   2 - 1

    Cointe-Liege - URSL Vise   0 - 4

    Richelle - Aischoise    1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    28-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Robur     2 - 1

    Dendermonde - Berlare     2 - 3

    Voorde - Zele   0 - 1

    Elene-Grotenberge - De Pinte    3 - 2

    Drongen - Sottegem    4 - 3

    Zelzate - Appelterre    3 - 1

    Sint-Gillis-Waas - KVV Ardennen    1 - 5

    HO Kalken - Lochristi     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kleit - Maldegem     1 - 0

    Mariakerke - Evergem Center   2 - 2

    Sleidinge - Adegem     1 - 1

    Waarschoot - Meetjesland    1 - 2

    Zeveren - Assenede    2 - 1

    Poesele - Zomergem   2 - 2

    Belzele - Lovendegem    0 - 1

    Bellem - Merendree    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Gijzel-Oosterzele - Windeke    6 - 2

    Kluisbergen Sportief - Geraardsbergen     2 - 2

    Borsbeke - Bambrugge      1 - 2

    Denderhoutem - Edeboys    3 - 1

    Winnik - Machelen    3 - 3

    Meerbeke - Eine    3 - 1

    Gavere-Asper - Jong Zulte    1 - 3

    Munkzwalm - Burst      1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Doorslaar    1 - 1

    Vrasene - KV Sint-Gillis     2 - 0

    Haasdonk - YB Beveren    2 - 1

    Buggenhout - Zaffelare     2 - 0

    Kruibeke - Heikant    3 - 1

    Grembergen - Moerbeke    1 - 2

    Schoonaarde - Bazel    3 - 1

    Sinaai - Meldert     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - VSV Gent    0 - 1

    Ertvelde - Vinkt      2 - 1

    Watervliet - Knesselare     2 - 2

    Lembeke - Nevele    5 - 0

    Maria-Aalter - DKW Evergem    0 - 5

    Kaprijke-Bentille - Hansbeke    1 - 2

    Wachtebeke - Sint-Kruis-Winkel    1 - 3

    Ursel - Sint-Laureins    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Massemen     2 - 1

    Serskamp-Schellebelle - Houtem    3 - 3

    HT Zwijnaarde - Latem    2 - 2

    Moortsele - Cercle Melle    2 - 0

    Beervelde - 9000 Gent    1 - 1

    Overmere - VC Zwijnaarde      2 - 2

    Sint-Denijs - Zevergem   4 - 3

    FC Destelbergen - Heusden    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zingem - Velzeke    1 - 2

    FC Kluisbergen - Nazareth-Eke      2 - 0

    Vurste-Semmerzake - Olsene     2 - 1

    Boekel - Volkegem     3 - 0

    Sottegem B - Sint Goriks    2 - 1

    Oudenhove - Michelbeke     3 - 1

    Wortegem - Bevere    7 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Elene-Grotenberge B    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Kerksken - Nederhasselt     1 - 2

    Bonanza - Denderleeuw    2 - 2

    Wieze - Erembodegem    1 - 6

    Doggen - Deftinge   1 - 1

    Baardegem - Mere    0 - 0

    Zandbergen - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 4

    Gijzegem - Haaltert   6 - 1

    Okegem - Hofstade   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - Klinge     2 - 2

    SK Gerda - Melsele B     2 - 2

    SKB Sint-Niklaas - WB Sint-Niklaas     2 - 2

    Kallo - Oudegem     1 - 2

    Hamme-Zogge - Bosdam Beveren    0 - 4

    Robur B - Kieldrecht    2 - 7

    Eksaarde - Daknam    3 - 1

    Opdorp - SVH Waasmunster    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Ooidonck-Leerne    8 - 0

    Lotenhulle - Bassevelde    0 - 0

    Oostakker - VS Destelbergen   2 - 7

    Balgerhoeke - Muide Gent B    4 - 2

    Heusden B - Sint-Denijs B   2 - 3

    Avrasya Gent - Donk    2 - 4

    Boekhoute - Middelburg    3 - 2

    Sint-Amandsberg - Poesele B   2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Munkzwalm B      0 - 0

    Mater - Kluisbergen Sportief B       1 - 5

    Volkegem B - Boekel B      0 - 1

    Eine B - Zingem B       4 - 1

    Nazareth-Eke B - FC Kluisbergen B     3 - 3

    Maarkedal - FCLC Ronse    6 - 0

    Horebeke - Petegem Schelde    3 - 2

    Huise-Ouwegem - Nokere-Kruishoutem B    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Bonanza B     0 - 3

    Michelbeke B - Oudenhove B     2 - 2

    Strijpen - Idegem   0 - 0

    Aaigem - Ophasselt    1 - 0

    Vlierzele - Opbrakel    7 - 3

    Herzele-Ressegem - Everbeek    2 - 1

    Bavegem - Zegelsem     1 - 1

    Neigem - Sint-Antelinks    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D : Speeldag 2 weekend 3 september

    Jong Lede B - Balegem     4 - 1

    Herdersem - Edeboys B    5 - 0

    Moorsel - Bottelare    1 - 3

    Gijzel-Oosterzele B - Melsen    0 - 1

    SK Merelbeke - T. Melle    0 - 8

    Laarne-Kalken B - FC Dampoort   3 - 6

    Nieuwerkerken - Rangers Merelbeke    2 - 0

    Smetlede - HO Kalken B    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 2 weekend 3 september

    Zaffelare B - Haasdonk B      4 - 1

    Kemzeke - Rupelmonde     5 - 1

    PD Kruibeke - Meerdonk    2 - 4

    Lochristi B - Zele B    4 - 0

    Hoogeinde - Tielrode   2 - 5

    Lebbeke B - Sombeke    0 - 5

    Verrebroek - Buggenhout B   1 - 4

    Stekene B - Waasmunster B      1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE D : Speeldag 1 op woensdag 30 augustus

    Bottelare - Gijzel-Oosterzele B     5 - 0

    Balegem - Smetlede      0 - 4

    Edeboys B - Rangers Merelbeke    1 - 2

    FC Dampoort - Nieuwerkerken    0 - 5

    HO Kalken B - Herdersem    2 - 0

    Melsen - Jong Lede B    9 - 0

    T. Melle - Moorsel     2 - 1

    Wichelen - SK Merelbeke    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 1 op woensdag 30 augustus

    Rupelmonde - Hoogeinde    2 - 3

    Tielrode - Zaffelare B     5 - 3

    Meerdonk - Zele B    5 - 2

    Lochristi B - Verrebroek     1 - 4

    Waasmunster B - Sombeke     2 - 2

    Haasdonk B - Lebbeke B    1 - 1

    Baasrode - Kemzeke    0 - 5

    Stekene B - PD Kruibeke    3 - 4

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (73 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    27-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Blankenberge       2 - 0

    Rumbeke - Poperinge      0 - 2

    Oostkamp - Oostduinkerke    3 - 1

    Oostnieuwkerke - Eernegem    2 - 1

    RC Lauwe - Varsenare    1 - 0

    Westkapelle - WS Lauwe   0 - 1

    RC Waregem - Kortemark    1 - 3

    Boezinge - Wielsbeke    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Ruiter Roeselare - Club Roeselare      3 - 0

    VV Tielt - Meulebeke      1 - 0

    Veldegem - Diksmuide    1 - 3

    Oudenburg - Gistel    2 - 0

    Beernem - Jabbeke    0 - 4

    Staden - Zedelgem    2 - 3

    Bredene - Damme    1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Heist    4 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Heestert     3 - 3

    Ingooigem - Dottignies      2 - 1

    Otegem - Nieuwkerke    1 - 2

    Moen - Emelgem-Kachtem   0 - 0

    Anzegem - Beselare    3 - 1

    Ledegem - Geluwe   3 - 1

    Deerlijk - Beveren-Leie     5 - 0

    Zwevegem - Dadizele    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Handzame - Merkem     0 - 1

    Veurne - Geluveld    6 - 0

    De Panne - Zonnebeke    1 - 3

    Comines-Warneton - Proven    4 - 0

    Dikkebus - Gits    0 - 3

    Moorslede - Houthulst    1 - 3

    Westrozebeke - Hooglede    1 - 2

    Ploegsteert - Brielen    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Koekelare - Ruddervoorde     0 - 1

    Steenbrugge - Westende    4 - 0

    Snaaskerke - Ichtegem    1 - 3

    De Haan - Moerkerke    4 - 2

    Sint-Kruis - Keiem    4 - 1

    Zandvoorde - Loppem    2 - 5

    Dar. Brugge - Lissewege     1 - 2

    Jong Male - Nieuwpoort   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Zwevezele B     0 - 4

    Desselgem - Lichtervelde   2 - 7

    Aarsele - Kortrijk   1 - 3

    Kanegem - Avelgem    3 - 1

    Moorsele - Hulste    1 - 2

    Ardooie - Pittem    2 - 1

    Bissegem - Dosko Beveren   4 - 2

    Lendelede - Luingnois    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 3  ( weekend 3 september )

    Hollebeke - Poperinge B    2 - 2

    Diksmuide B - Zillebeke     7 - 0

    Kruiseke - Alveringem    4 - 1

    Westouter - Bulskamp   2 - 2

    Vleteren - Lo-Reninge    2 - 1

    Voormezele - Reningelst    1 - 2

    Veurne B - Zarren    1 - 1

    Elverdinge - Passendale    2 - 1

    Jonkershove - Langemark-Poelkapelle      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    D. Beveren B - Hertsberge     1 - 3

    SK Torhout - Zerkegem   1 - 3

    Wenduine - Steenbrugge B   7 - 1

    Aartrijke - Doomkerke     3 - 4

    Sint-Joris - Beernem B    1 - 1

    Ruiselede - Dudzele     0 - 4

    E. Brugge - HO Oedelem   0 - 4

    Lombardsijde - Oostduinkerke B    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 3  ( weekend 3 september )

    Wikings Kortrijk - Kuurne      1 - 1

    Marke - Stasegem       3 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Wervik B     1 - 2

    Dadizele B - Rekkem      2 - 0

    Menen United - Ledegem B    0 - 1

    Heule - Wevelgem B    2 - 0

    Izegem-Ingelmunster B - Jong Vijve    1 - 3

    Aalbeke - Dentergem    3 - 0

    Dottignies B - Bellegem     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 1  ( weekend 27 augustus )

    Zillebeke - Voormezele   2 - 5

    Kruiseke - Hollebeke     3 - 1

    Veurne B - Bulskamp     7 - 1

    Vleteren - Passendale    0 - 2

    Diksmuide B - Alveringem    6 - 0

    Reningelst - Lo-Reninge     1 - 1

    Zarren - Langemark-Poelkapelle     0 - 1

    Westouter - Elverdinge      2 - 4

    Jonkershove - Poperinge B       2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 2  ( woensdag 30 augustus )

    Bulskamp - Diksmuide B      1 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Reningelst      1 - 5

    Elverdinge - Kruiseke   0 - 2

    Poperinge B - Vleteren    0 - 3

    Alveringem - Jonkershove    2 - 7

    Zillebeke - Zarren    1 - 5

    Lo-Reninge - Veurne B     3 - 1

    Voormezele - Hollebeke   4 - 3

    Passendale - Westouter     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 1 ( weekend 27 augustus )

    Jong Vijve - Dentergem    1 - 0

    Aalbeke - Kuurne    4 - 1

    Sint-Eloois-Winkel B - Wikings Kortrijk   2 - 2

    Wevelgem B - Ledegem B     4 - 1

    Marke - Wervik B    2 - 3

    Izegem-Ingelmunster B - Rekkem B    1 - 0

    Stasegem - Heule     0 - 2

    Dadizele B - Dottignies B    4 - 4

    Menen United - Bellegem     0 - 7

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 2 ( woensdag 30 augustus )

    Ledegem B - Izegem-Ingelmunster B      3 - 2

    Dentergem - Wevelgem B    1 - 2

    Stasegem - Jong Vijve     0 - 1

    Heule - Wikings Kortrijk    4 - 1

    Rekkem - Marke    1 - 1

    Dottignies B - Sint-Eloois-Winkel B     4 - 2

    Bellegem - Dadizele B    6 - 2

    Kuurne - Menen United   9 - 1

    Wervik B - Aalbeke    0 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (52 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    26-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 2 en 3 september 2017


    LIMBURG : 

    Herkol - Helson-Helchteren     1 - 1

    Park Houthalen - Mechelen aan de Maas     0 - 3

    Vlijtingen - Zonhoven VV     2 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Hoepertingen     1 - 2

    Bree-Beek - Racing Peer    3 - 0

    Koersel - Herk-De-Stad      0 - 4

    Melo Zonhoven - Beringen    0 - 2

    Zepperen-Brustem - Bregel    0 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 2

    Witgoor Dessel - Antonia     2 - 1

    Oppuurs - GR Katelijne     3 - 0

    RC Mechelen - Berg en Dal     2 - 0

    Heikant Berlaar - Lille     2 - 2

    Rapid Leest - Vorselaar    0 - 1

    Schriek - Kontich      1 - 0

    Sint-Job - Merksplas    3 - 1

    Branddonk - Lyra    0 - 4


    BRABANT - BVV :  Speeldag 1

    Linden - Aarschot       2 - 4

    Houtem-Oplinter - Strombeek    3 - 1

    Melsbroek - Tervuren-Duisburg      3 - 3

    Out-Hoegaarden - Betekom    3 - 3

    Boka United - Bierbeek     1 - 7

    Veltem - Meise    2 - 2

    Borght-Humbeek - Liedekerke    2 - 3

    Bertem-Leefdal - Butsel    1 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 1

    Crossing Schaerbeek - Ixelles   0 - 0

    RCS Brainois - Villers La Ville    2 - 2

    Jodoigne - Lasne Ohain    0 - 2

    BX Brussels - Stade Everois   1 - 0

    Stockel - RSD Jette    2 - 2

    Kosova Schaerbeek - Sporting Bruxelles    0 - 3

    Chastre - Ren. Cl. Schaerbeek    3 - 0



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 2

    Ostiches-Ath - Monceau      2 - 1

    Antoinien - Gosselies     1 - 1

    Symphorinois - Houdeng    2 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Beloeil    1 - 0

    Ransart - Le Roeulx    1 - 2

    Montkainoise - Albert Quevy-Mons B    2 - 0

    Peruwelz FC - Pont-A-Celles Buzet   3 - 2

    Soignies - Paturages    2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 26 en 27 augustus 2017


    ANTWERPEN :  Speeldag 1

    Kontich - Branddonk      2 - 0

    Berg en Dal - Schriek    0 - 0

    Lille - Oppuurs    1 - 0

    Vorselaar - Heikant Berlaar   1 - 4

    Merksplas - Witgoor Dessel    1 - 3

    GR Katelijne - RC Mechelen      1 - 1

    Antonia - Rapid Leest     4 - 4

    Lyra - Sint-Job    4 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 1 

    Pont-A-Celles Buzet - Ostiches-Ath      0 - 2

    Gosselies - Soignies     4 - 1

    Paturages - Ransart     1 - 1

    Le Roeulx - Peruwelz FC   1 - 5

    Houdeng - Antoinien    2 - 0

    Beloeil - Symphorinois    1 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    1 - 1

    Monceau - Montkainoise     3 - 1


    LIMBURG : 

    Start in het weekend van 3 september


    BRABANT - BVV :  

    Start in het weekend van 3 september



    BRABANT - ACFF : 

    Start in het weekend van 3 september

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    24-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 augustus 2017

    EERSTE KLASSE   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 5

    KV Kortrijk - Moeskroen     1 - 1

    Charleroi - Zulte Waregem     3 - 2

    Lokeren - Eupen     3 - 0

    Sint-Truiden - Waasland-Beveren    1 - 0

    RC Genk - KV Mechelen    1 - 0

    Club Brugge - Standard      4 - 0

    AA Gent - Anderlecht     0 - 0

    KV Oostende - Antwerp     3 - 4


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 1

    Acren-Lessines - RFC de Liege     UITGESTELD

    RWD Molenbeek - RFC Meux     UITGESTELD

    Sprimont-Comblain  - La Louviere-Centre    UITGESTELD

    Hamoir - Durbuy    UITGESTELD

    Ciney - La Calamine      3 - 0

    Solieres - Ol. Charleroi    2 - 0

    Walhain - Waremme    3 - 1

    Rebecquoise - White Star Brussels      FF   5 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 1

    Solrezienne - Onhaye    0 - 0

    Spy - Leopold FC    1 - 2

    RAAL La Louviere - Racing Jet Wavre      4 - 1

    RFC Tournai - Stade Brainois       1 - 0

    Couvin-Mariembourg - Manageoise    3 - 1

    Albert Quevy-Mons - Franc Borains     0 - 1

    Ganshoren - Taminoise     1 - 0

    Waterloo - Binchoise     2 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 1

    Aischoise - Cointe-Liege    2 - 0

    Longlier - Bertrix     2 - 2

    Verlaine - Stockay-Warfusee     0 - 2

    Herstal - RFC Huy    2 - 2

    Habay-La-Neuve - Richelle    0 - 4

    Mormont - Givry    3 - 1

    URSL Vise - UR Namur    4 - 0

    Tilleur - Aywaille     UITGESTELD


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 augustus 2017


    EERSTE KLASSE   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 4 :

    Standard - Zulte Waregem    0 - 4

    RC Genk - Charleroi     0 - 1

    Waasland-Beveren - Lokeren     2 - 3

    Eupen - KV Oostende     2 - 1

    KV Mechelen - Antwerp     1 - 2

    Anderlecht - Sint-Truiden     2 - 3

    KV Kortrijk - Club Brugge    1 - 2

    Moeskroen - AA Gent    3 - 2


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 3

    Lierse - Roeselare    2 - 2

    Union St-Gilloise - Westerlo     3 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge      7 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Tubeke      1 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    22-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
    Foto's Zulte Waregem - Club Brugge   (1-2)









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    21-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 augustus 2017


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 3 :

    Zulte Waregem - Club Brugge     1 - 2

    KV Mechelen - AA Gent     1 - 1

    Eupen - KV Kortrijk      1 - 2

    Lokeren - Moeskroen    0 - 2

    KV Oostende - Waasland-Beveren     0 - 3

    Antwerp - RC Genk    3 - 5

    Charleroi - Anderlecht      2 - 0

    Sint-Truiden - Standard    1 - 0


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 2 :

    Cercle Brugge - Union St-Gilloise     2 - 0

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    3 - 1

    Westerlo - Tubeke      1 - 1

    Lierse - Beerschot-Wilrijk      2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    20-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 4, zaterdag 5 en zondag 6 augustus 2017



    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 2 :

    Standard - RC Genk      2 - 1

    Moeskroen - Charleroi     2 - 5

    KV Kortrijk - Lokeren    1 - 0

    Waasland-Beveren - KV Mechelen     2 - 2

    Zulte Waregem - Sint-Truiden    2 - 0

    AA Gent - Antwerp      0 - 1

    Anderlecht - KV Oostende     1 - 0

    Club Brugge - Eupen     3 - 1

    OPMERKELIJK :  
    Na amper twee speeldagen werden reeds twee coaches ontslagen.  
    Bartolomé Marquez Lopez werd door Sint-Truiden (na 3 op 6) op straat gezet.   
    Hij kwam in juni pas naar Limburg als opvolger van Ivan Leko, die naar Club Brugge trok.  
    Hij werd vervangen door Jonas De Rouck, die zijn debuut maakt in de eerste klasse.   
    De Rouck verlaat Berchem Sport (eerste amateurklasse) voor Sint-Truiden.  
    Ook Runar Kristinsson werd door zijn club Lokeren (na 0 op 6) ontslagen.  
    Hij werd door Peter Maes opgevolgd.



    EERSTE KLASSE B   PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 1


    Beerschot-Wilrijk - Union St-Gilloise     3 - 0

    Tubeke - Roeselare    1 - 3

    Oud-Heverlee Leuven - Lierse      2 - 2

    Westerlo - Cercle Brugge     1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
    Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden   ( 2-0 )









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 7 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 7 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 7 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10
  • klassementen speeldag 10 (vervolg)
  • speeldag 10
  • voorspellingen speeldag 10
  • voorspellingen speeldag 10 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 08-2013



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!