Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • "David moet ik veel rust geven, Steve moet ik energiek coachen"
  • FOTO: Sevilla-spelers vliegen in de armen van zieke trainer Berizzo
  • Antwerp: "Gheysens en D'Onofrio bevestigen hun engagement"
  • "Een eer om medaille te krijgen van Robert Van de Walle"
  • Daviscup-Belgen zijn klaar voor de finale: "Het wordt één groot feest"
  • Keisse: "Spanning voor olympische ploegkoers? Dat krikt het niveau op"
  • Hermans: "Gevechtstechnieken om middernacht, trektocht om 5u 's ochtends"
  • VIDEO: Mertens kan het ook met het hoofd, Real maakt er 6
  • Rakitic: "Als ik kon, dan zou ik mijn WK-ticket aan Buffon geven"
  • Autoritaire Trump roept Brecel een halt toe in Shanghai
    Foto
    Nieuws VTM
  • Palestijnen eens over verkiezingen in 2018
  • “IK ZIE HEEL WAT PROGRESSIE"
  • Organisatie lezing prediker krijgt Vlaamse subsidies
  • Hein: "Beetje meer steun zou deugd doen"
  • Griezmann en Gameiro doen het voor Atlético
  • Vadis zorgt voor Griekse eerredder
  • PSG scoort ook drie keer na de pauze
  • Basel wint in slotfase van United
  • Proto slikt drie goals in Lissabon
  • KUMS: “DE GEMISTE KANSEN? TEO ZIT ERMEE”
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (52)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (105)
  • info (149)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (10)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • In deze imposante voetbaltempel speelt België Davis Cup-finale: van voetbalstadion naar tennishal in 12 uur
  • Match van de laatste kans: als Anderlecht vanavond verliest tegen Bayern is Europees avontuur voorbij
  • Roger Vanden Stock twijfelt over overname Anderlecht
  • COMMENTAAR. Henry Onyekuru zit in een ongelukkige situatie bij Anderlecht
  • De Belgische Bayern-iconen: Van Buyten gelooft in stunt paars-wit, Pfaff “had bijna bij Anderlecht gespeeld”
  • Anderlecht-verdediger Uros Spajic is gezichtsverlies beu en zet ploegmaats op scherp
  • CLUBNIEUWS. Essevee neemt speler mee naar Nice… die niet mag spelen, goudhaantje langer bij KV Mechelen
  • Gent-verdediger Asare kan (eindelijk) Rode Duivel worden: neemt Martinez hem mee naar het WK?
  • Louise Carton en Isaac Kimeli zijn er zondag niet bij tijdens CrossCup Mol
  • Hans Van Alphen één jaar na het afscheid: “Nu hebben we tenminste tijd om te trouwen”
    Foto
    Nieuws HLN
  • Is jouw ventilatiesysteem broeinest van bacteriën en schimmels? Studie biedt uitsluitsel
  • OPINIE. “Nieuwe isolatienorm kan bouwen zelfs goedkoper maken”
  • Gezin uit Zutendaal gaat wel héél ver voor nieuwe woning. “Iedereen dacht dat we ons geld kwijt waren.”
  • KBC wil woonkrediet verstrengen: "Volledig bedrag lenen zou niet meer mogen"
  • Marc Coucke zoekt vriend Wout Bru op in Durbuy (en heeft er een nieuwe job als afwasser gevonden)
  • Noodweer in Australisch stadje Alice Springs treft 'Arne Down Under'
  • "Vrachtmaatschappijen keren dan wel terug naar Brussels Airport, maar Brusselse boetes blijven een probleem"
  • Bpost rondt overname van Amerikaans e-commercebedrijf Radial af
  • Belg lust pensioensparen niet
  • Verrassing van formaat: Tesla onthult met Roadster "snelste auto ooit"
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Dow, S&P500 en Nasdaq op records
  • Politie Madrid in opspraak door chats over Hitler
  • Storing luchtvaartsysteem verholpen
  • Zimbabwaanse president Mugabe afgetreden
  • Hans Klok tovert opnieuw Pamela Anderson uit hoge hoed
  • PSG bevestigt interesse in toptalent
  • Coalitie stopt verder debat bindend referendum
  • Chelsea rekent op Hazard in CL
  • Agent in Renswoude zegt sorry na uitdelen 237 boetes
  • Zimbabwaans parlement viert feest: Mugabe afgetreden
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Autoriteit Persoonsgegevens gaat Uber-lek onderzoeken
  • Autoriteit Persoonsgegevens gaat Uber-lek onderzoeken
  • Filibuster in Tweede Kamer mislukt: PVV en 50Plus houden het 'slechts' 6,5 uur vol
  • Filibuster in Tweede Kamer mislukt: PVV en 50Plus houden het 'slechts' 6,5 uur vol
  • De lezersbrieven: Hoeveel vrouwen zitten in hetzelfde schuitje?
  • Cultuurblog - Siberische bariton Dmitri Hvorostovski (55) overleden
  • Cultuurblog - Siberische bariton Dmitri Hvorostovski (55) overleden
  • Sheila Sitalsing: 'Nooit geweten dat Henk en Ingrid massaal afgeloste huizen bezitten'
  • Netflix maakt dan toch eerste Nederlandstalige serie: Undercover is in 2019 te zien
  • Mladic in beroep tegen straf; Joegoslaviëtribunaal legt hem levenslang op om genocide
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • PSV is dé kunstgraskampioen van Nederland
  • Kubica test voor Williams
  • Sevilla-trainer Berizzo lijdt aan prostaatkanker
  • Russische dopingzondaar Zaripov kan toch naar winterspelen
  • Olympisch turnkampioene Douglas ook seksueel misbruikt
  • Vitessenaar Faye: Voetbal is mijn redding geworden
  • Lakers verslaan Bulls na inhaalrace
  • Amsterdam hunkert naar Frenkie de Jong
  • Geen uitslag bij de F-jes, nou en!
  • Sport Vandaag: Krakers in Champions League, EK curling
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    01-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 9 en 10 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 2

    Zonhoven VV - Zepperen Brustem     0 - 2

    Bregel - Daring Huvo Jeuk    2 - 2

    Mechelen aan de Maas - Herkol     0 - 1

    Beringen - Vlijtingen     2 - 1

    Herk-De-Stad - Racing Peer    2 - 1

    Hoepertingen - Bree-Beek     2 - 2

    Koersel - Park Houthalen   3 - 1

    Helson Helchteren - Melo Zonhoven   1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 3

    Vorselaar - Witgoor Dessel      2 - 2

    Kontich - RC Mechelen     2 - 2

    Sint-Job - Branddonk     1 - 5

    Merksplas - Antonia    6 - 0

    Berg en Dal - Oppuurs    2 - 0

    GR Katelijne - Heikant Berlaar    1 - 1

    Lille - Rapid Leest    3 - 2

    Lyra - Schriek    7 - 0



    BRABANT - BVV :  Speeldag 2

    Tervuren-Duisburg - Out-Hoegaarden     3 - 1

    Houtem-Oplinter - Boka United    1 - 1

    Bierbeek - Melsbroek     1 - 2

    Betekom - Linden    1 - 1

    Butsel - Borght-Humbeek     1 - 4

    Liedekerke - Veltem      3 - 0

    Aarschot - Bertem-Leefdal    1 - 4

    Strombeek - Meise    3 - 2


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 2

    Ixelles - Chastre       1 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - RCS Brainois    0 - 2

    Sporting Bruxelles - Crossing Schaerbeek   1 - 2

    RSD Jette - Kosova Schaerbeek   4 - 2

    Stade Everois - Stockel   1 - 0

    Lasne Ohain - BX Brussels   1 - 0

    Villers La Ville - Jodoigne   2 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 3

    Le Roeulx - Soignies      1 - 3

    Pont-A-Celles Buzet - Ransart      3 - 1

    Monceau - Albert Quevy-Mons B    2 - 3

    Paturages - Antoinien   3 - 1

    Gosselies - Symphorinois     1 - 0

    Houdeng - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    0 - 0

    Beloeil - Montkainoise   3 - 0

    Ostiches-Ath - Peruwelz FC     0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    31-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
    Beker van Belgie  Croky Cup 2017 - 2018

    Ronde 7 - 1/8ste finale : Wedstrijden op dinsdag 28, woensdag 29 en donderdag 30 november 2017.
    AA Gent - Lokeren
    KV Kortrijk - Antwerp
    Waasland-Beveren - Eupen
    KV Mechelen - RC Genk
    Zulte Waregem - Club Brugge
    KV Oostende - Sint-Truiden
    Moeskroen - Charleroi
    Anderlecht - Standard

    Ronde 6 - 1/16de finale : Wedstrijden op dinsdag 19, woensdag 20 en donderdag 21 september 2017.
    KV Kortrijk - Durbuy     5 - 3
    Antwerp - Lierse     2 - 0
    Sint-Truiden - Oud-Heverlee Leuven     4 - 2
    Lommel United - Waasland-Beveren    1 - 2
    Cercle Brugge - RC Genk   0 - 1
    KV Mechelen - Bocholt    3 - 0
    KV Oostende - Union St-Gilloise     3 - 1
    Moeskroen - Tubeke    3 - 1
    RFC de Liege - Zulte Waregem     2 - 3
    Geel - AA Gent     2 - 3
    Eupen - Rupel-Boom     3 - 2
    Lokeren - Beerschot-Wilrijk   2 - 0
    Roeselare - Club Brugge    1 - 5
    Westerlo - Anderlecht     0 - 1
    Standard - KSK Heist     4 - 0
    La Louvière-Centre - Charleroi   4 - 0




    Ronde 5 : Wedstrijden zondag 27 augustus om 16 uur 

    265. Oud-Heverlee Leuven - Turnhout    8 - 0
    266. Oosterzonen - Beerschot-Wilrijk     2 - 3
    267. FC Tilleur - Union St-Gilloise   1 - 4
    268. Westerlo - Menen     4 - 0
    269. KSV Oudenaarde - Tubeke     3 - 3  na verlengingen - strafschoppen   3-4
    270. Roeselare - Bilzen-Waltwilder    3 - 1
    271. Sint-Lenaarts - Lierse    0 - 2
    272. Cercle Brugge - Temse      3 - 1   na verlengingen
    273. Lommel United - Dessel Sport     2 - 0
    274. Eendracht Aalst - RFC de Liege     1 - 2
    275. RWD Molenbeek - La Louviere-Centre   1 - 1  na verlengingen - strafschoppen   4-5
    276. Knokke - KSK Heist    2 - 5
    277. Wervik - Rupel-Boom    2 - 3
    278. Wijgmaal - Bocholt    0 - 1
    279. Tempo Overijse - Durbuy    2 - 3
    280. Geel - Duffel    3 - 0


    Ronde 4 : Wedstrijden op zondag 20 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    241. Lommel United - Mormont     7 - 0
    242. KSK Heist - City Pirates Antwerpen    2 - 1   na verlengingen
    243. Turnhout - Harelbeke   2 - 2 na verlengingen  pen  4-3
    244. Rupel-Boom - Onhaye   3 - 1
    245. Temse - Lebbeke    2 - 0
    246. Acren-Lessines - Geel    3 - 5
    247. Sint-Lenaarts - Grimbergen    1 - 0
    248. Eendracht Aalst - Pepingen-Halle    3 - 0
    249. RWD Molenbeek - VW Hamme     3 - 0
    250. Dessel Sport - Hasselt     5 - 0
    251. RFC de Liege - Wingene    2 - 0
    252. FC Tilleur - Hoogstraten    2 - 1  na verlengingen
    253. La Louviere-Centre - Albert Quevy-Mons     3 - 0
    254. Wijgmaal - Esperanza Pelt    3 - 0
    255. Bocholt - Seraing    2 - 1
    256. KSV Oudenaarde - Dender    2 - 0
    257. Bilzen-Waltwilder - Robur   3 - 1
    258. Tempo Overijse - Sparta Petegem     3 - 3  na verlengingen   pen  3-2
    259. Duffel - Waremme    4 - 2
    260. Durbuy - Berchem Sport    4 - 0
    261. Peruwelz FC - Menen    0 - 1
    262. Aywaille - Knokke    0 - 4
    263. Sporting Bruxelles - Oosterzonen    0 - 4
    264. Richelle - Wervik    1 - 2

    Ronde 3 : Wedstrijden op zondag 13 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    193. Eendracht Aalst - KM Torhout     2 - 0
    194. FC Tilleur - Deinze     2 - 0
    195. Sint-Eloois-Winkel - Seraing     1 - 1   pen  2-4
    196. KSK Heist - Zelzate    4 - 2
    197. Solrezienne - Geel     0 - 1
    198. Dessel Sport - RC Gent      2 - 2  pen  6-5
    199. Dender - Biesen     4 - 0
    200. Givry - Berchem Sport    1 - 6
    201. VW Hamme - Zwevezele    2 - 1
    202. Spouwen-Mopertingen - Knokke     2 - 4
    203. Oosterzonen - HO Bierbeek     1 - 0
    204. Bocholt - Chatelet-Farciennes     1 - 1   pen  4-3
    205. Patro Eisden - La Louviere-Centre    0 - 3
    206. Lommel United - Gullegem       4 - 0
    207. Jong Lede - KSV Oudenaarde     1 - 3
    208. Rupel-Boom - Virton     1 - 1   pen  5-4
    209. Durbuy - Hamoir    2 - 1
    210. Wingene - Ronse    2 - 0
    211. RFC de Liege - Zwarte Leeuw    2 - 1
    212. RWD Molenbeek - Londerzeel     1 - 0
    213. Eppegem - Temse     0 - 1
    214. Sint-Lenaarts - Herentals    1 - 0
    215. Wijgmaal - Cappellen     4 - 2
    216. Onhaye - Betekom    3 - 1
    217. Acren-Lessines - Westhoek     2 - 1
    218. Olsa Brakel - City Pirates Antwerpen    1 - 2
    219. Houtvenne - Menen     1 - 2
    220. Harelbeke - Ol. Charleroi     0 - 0   pen   5-3
    221. Duffel - Tamines     3 - 2
    222. Mormont - Tienen     2 - 1
    223. Esperanza Pelt - Pont-a-Celles Buzet   6 - 2
    224. Robur - GR Katelijne      2 - 1
    225. Aywaille - RFC Huy    1 - 1  pen  5-3
    226. Sprimont-Comblain - Sparta Petegem     2 - 3
    227. Waremme - Walhain    2 - 2   pen  6-5
    228. Turnhout - Anderlues    2 - 0
    229. Oostkamp - Lebbeke    1 - 2
    230. Bilzen Waltwilder - Symphorinois     2 - 0
    231. Tempo Overijse - Vlijtingen     1 - 0
    232. Peruwelz FC - Termien    0 - 0   pen  4-3
    233. White Star Brussels - Sporting Bruxelles    0 - 8
    234. Hoogstraten - Daring Huvo Jeuk     1 - 0
    235. KFC Diest - Pepingen-Halle    0 - 0   pen  4-5
    236. Wervik - Ninove     1 - 0
    237. Albert Quevy-Mons - Molignee    2 - 1
    238. Richelle - Bambrugge    2 - 2   pen  5-4
    239. Hasselt - Franc Borains     3 - 1
    240. Weywertz - Grimbergen     1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (37 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    30-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
    Beker van Belgie  Croky Cup 2017 - 2018

    Ronde 2 : Wedstrijden op zondag 6 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    113. Waterloo - Tienen    1 - 4
    114. Hoeilaart - Sprimont-Comblain    0 - 1
    115. RC Lauwe - RFC de Liege    1 - 4
    116. Acren-Lessines - Woluwe-Zaventem    2 - 1
    117. Durbuy - Balen    1 - 0
    118. Duffel - RCS Brainois    4 - 1
    119. Stekene - Hasselt    0 - 2
    120. Hamoir - Merelbeke     1 - 0
    121. Ternesse - Spouwen-Mopertingen     1 - 3
    122. Zwarte Leeuw - RC Waregem    4 - 0
    123. Malmundaria - Ol. de Charleroi    0 - 3
    124. Tempo Overijse - UR Namur   2 - 1
    125. URSL Vise - Sint-Eloois-Winkel     2 - 4
    126. RC Mechelen - Olsa Brakel     1 - 2
    127. Wijgmaal - Kruibeke     3 - 1
    128. Habay-La-Neuve - Westhoek    0 - 6
    129. Walhain - Westkapelle     4 - 0
    130. Esperanza Pelt - Tessenderlo      0 - 0  pen 5-4
    131. White Star Brussels - La Roche    1 - 1  pen  7-6
    132. Aywaille - Mandel United Izegem-Ingelmunster      2 - 1
    133. Zele - Bocholt    1 - 4
    134. Turnhout - Beloeil    3 - 0
    135. Gullegem - Wellinoise    2 - 0
    136. HO Bierbeek - Solieres Sport    2 - 1
    137. Vlijtingen - Sint-Niklaas    3 - 1
    138. Marloie Sport - Hoogstraten   0 - 3
    139. Liedekerke - RC Gent    1 - 7
    140. RAAL La Louviere - Londerzeel    0 - 0  pen  6-7
    141. La Calamine - Grimbergen   1 - 1  pen 4-5
    142. Ciney - Ninove     2 - 2  pen 2-4
    143. Chastre - Harelbeke    1 - 3
    144. RWD Molenbeek - Leopoldsburg    3 - 1
    145. Stade Waremmien - Oostnieuwkerke    3 - 0
    146. Helson Hechteren - La Louviere-Centre     0 - 2
    147. Nassogne - Sparta Petegem   0 - 2
    148. Libramont - Rupel-Boom     0 - 5
    149. Pepingen-Halle - Sterrebeek     2 - 0
    150. RFC Meux - Bilzen-Waltwilder     0 - 1
    151. Peruwelz FC - Rebecquoise    2 - 2   pen  5-4
    152. Robur - Bornem   2 - 2  pen  4-3
    153. Hades - Bambrugge    0 - 1
    154. KM Torhout - Assesse    9 - 0
    155. Spy - Cappellen    0 - 3
    156. Brasschaat - City Pirates Antwerpen    1 - 4
    157. Menen - Vosselaar    1 - 1   pen 10-9
    158. Blankenberge - Temse    1 - 1   pen  4-5
    159. Sint-Lenaarts - Boezinge    1 - 0
    160. Sint-Gillis-Waas - Ronse    0 - 3
    161. Jong Lede - Wezel Sport    4 - 1 
    162. FC Tilleur - Aarschot    5 - 1
    163. Albert Quevy-Mons - Hamme-Zogge    5 - 1
    164. Franc Borains - Herstal    5 - 1
    165. Havinnes - Symphorinois    1 - 5
    166. Sporting Bruxelles - Villers La Ville   3 - 2
    167. Solrezienne - Walem    0 - 0  pen 4-2
    168. Grand-Leez - Eppegem    1 - 2
    169. Houtvenne - Francorchamps     4 - 0
    170. RFC Huy - UCE de Liege    2 - 0
    171. Oostduinkerke - Pont-a-Celles Buzet    1 - 2
    172. Tollembeek - Molignee    0 - 4
    173. Grimbie 69 - Mormont    0 - 2
    174. Manageoise - Daring Huvo Jeuk     2 - 2  pen 3-5
    175. Elene-Grotenberge - KFC Diest     0 - 3
    176. Sint-Job - Biesen    2 - 3
    177. Tervant - Givry    2 - 5
    178. Zwevezele - Hoepertingen     2 - 0
    179. Herentals - Gedinnois   7 - 0
    180. Loyers - Onhaye    3 - 3  pen  8-9
    181. Betekom - Verlaine    1 - 0
    182. Bertrix - Wervik    0 - 1
    183. Aische - Anderlues    0 - 1
    184. Richelle - Nismes    2 - 0
    185. Bertrix B - GR Katelijne    0 - 6
    186. RFC Tournai - Termien    1 - 3
    187. Huizingen - Lebbeke    0 - 5
    188. Taminoise - Diegem Sport    2 - 2  pen  4-2
    189. Weywertz - Jambes    7 - 0
    190. Melsele - Zelzate    1 - 1   pen  4-5
    191. Wingene - Heur-Tongeren    2 - 1
    192. Oostkamp - Stade Disonais    1 - 0



    Ronde 1 : Wedstrijden op zondag 30 juli om 16 uur tenzij anders vermeld

    1.  Doornik - Rumbeke   2 - 0
    2.  Wervik - Eernegem     4 - 0
    3.  Vlamertinge - RC Lauwe   0 - 3
    4.  Brielen - Menen   0 - 4
    5.  Beloeil - Wielsbeke    1 - 1   pen   5-4
    6.  Estaimbourg - Zwevezele    0 - 3
    7.  WS Lauwe - Havinnes   0 - 1
    8.  Poperinge - Boezinge   2 - 4
    9.  Taintignies - RC Waregem   0 - 6
    10. Oostnieuwkerke - Kortemark   2 - 0
    11. Harchies-Bernissart - Oostduinkerke   0 - 1
    12. FC Peruwelz - Westrozebeke   6 - 0
    13. Drongen - Stekene   1 - 5
    14. Jong Lede - Maldegem   2 - 1
    15. Bambrugge - Wetteren     1 - 1  pen 4-2
    16. Westkapelle - Dikkelvenne   5 - 0
    17. KVV Ardennen - Merelbeke   0 - 2
    18. Wingene - Berlare   5 - 0
    19. Oostkamp - Aalter    0 - 0  pen 6-5
    20. Elene-Grotenberge - Lochristi    2 - 1
    21. Lovendegem - Zelzate   0 - 4
    22. Sint-Gillis-Waas - Sint-Kruis-Winkel   4 - 1
    23. Varsenare - Blankenberge   0 - 2
    24. Herentals - Meerle    3 - 1
    25. GR Katelijne - Nijlen    2 - 1
    26. Ternesse - Buggenhout   3 - 1
    27. Bonheiden - Lebbeke   1 - 2
    28. Gierle - Houtvenne   0 - 5
    29. Putte - Melsele   1 - 4
    30. Mariekerke - Zele   1 - 1  pen  4-5
    31. Kruibeke - Lille   0 - 0   pen  3-2
    32. Reet - Robur     1 - 6
    33. Heikant-Berlaar - Walem   3 - 4
    34. Sint-Job - Oppuurs  4 - 2
    35. Vorselaar - RC Mechelen    1 - 2
    36. Marieburg - Hamme-Zogge   0 - 2
    37. Ekeren - Brasschaat     0 - 2
    38. Aarschot - Wolvertem-Merchtem   2 - 0
    39. Ninove - Jette     8 - 0
    40. Grimbergen - Nederhasselt    3 - 2
    41. Betekom - Racing Jet Wavre   2 - 2    pen 5-4
    42. Herent - Diegem Sport    0 - 4
    43. Lasne Ohain - Hoeilaart    2 - 2  pen  1-4
    44. Waterloo - KDN United   1 - 1  pen  6-5
    45. Sterrebeek - Strombeek   2 - 1
    46. Tollembeek - Kampenhout   0 - 0  pen  5-4
    47. Appelterre - Eppegem   0 - 1
    48. Huizingen - Leopold FC   5 - 2
    49. Woluwe-Zaventem - Mazenzele Opwijk   5 - 1
    50. Bierbeek - Ganshoren    3 - 3   pen  4-3 
    51. Voorde - Sporting Bruxelles   1 - 2
    52. Brainois - Wemmel   4 - 0
    53. Liedekerke - Ternat   1 - 0
    54. Esperanza Pelt - Achel    0 - 0   pen 4-2
    55. St-Dymhna Geel - Termien   1 - 4
    56. Elen - Leopoldsburg    0 - 4
    57. Melo Zonhoven - Bilzen-Waltwilder    0 - 2
    58. Diest - Alken   3 - 1
    59. Helson Helchteren - Wellen   2 - 0
    60. Zepperen-Brustem - Heur-Tongeren    2 - 4
    61. Zutendaal - Hoepertingen   1 - 3
    62. Flandria Paal - Biesen   1 - 2
    63. Balen - Wijchmaal    2 - 0
    64. Wezel Sport - Herk-de-Stad   2 - 1
    65. Daring Huvo Jeuk - Retie    2 - 1
    66. Peer - Tervant    0 - 2
    67. Budingen - Grimbie 69   1 - 2
    68. Vlijtingen - Beringen   5 - 1
    69. Ster-Francorchamps - Stockay-Warfusee   1 - 0
    70. RFC Huy - Etoile Vervietoise   4 - 0
    71. Butgenbach - Tilleur   0 - 5
    72. Namur - Pontisse Cite   2 - 1
    73. Richelle - Etoile Dalhemoise   4 - 0
    74. Banneux - Verlaine    0 - 0   pen  3-4
    75. Herstal - Pernelmont-Hemptinne   6 - 0
    76. Loyers B - Aywaille   0 - 4
    77. Weywertz - Cointe-Liege   1 - 1 pen 5-4
    78. Ougree - URSL Vise   0 - 4
    79. Jamboise - Andennais   3 - 2
    80. La Calamine B - UCE de Liege   0 - 3
    81. Stade Disonais - Cercle Sportif Verviers   2 - 0
    82. Queue Du Bois - Assesse   1 - 3
    83. Malmundaria - Amay   1 - 1  pen 4-2
    84. Tilffois - Loyers   0 - 2
    85. Onhaye - Habaysienne   5 - 2
    86. Givry - Longlier B      2 - 0
    87. Stade Gedinnois - Longlier A     3 - 0
    88. Mormont - Melreux-Hotton   4 - 0
    89. Poupehan - Habay-La-Neuve   0 - 2
    90. Messancy - Bertrix    1 - 7
    91. Rochois - Lierneux   3 - 1
    92. Arlonaise - Bertrix B    1 - 2
    93. Champlonaise - Marloie Sport   1 - 1 pen 3-5
    94. Nassogne - Rochfortoise Jemelle   1 - 1  pen 4-2
    95. Wellinoise - Gouvy   1 - 0
    96. Flavion Sport - Libramontois    1 - 1   4-5 n.p
    97. Florenvillois - Molignee   0 - 3
    98. Paturagois - Albert Quevy-Mons   1 - 5
    99. Villers la Ville - Stade Brainois   1 - 1 pen 4-3
    100. Mont-St-Guibert - Manageoise   2 - 3
    101. Spy - US De Pesche    2 - 1
    102. Couvin-Mariembourg - Nismes    0 - 1
    103. Binchoise - Pont-a-Celles Buzet   0 - 1
    104. Malonne - Aischoise   1 - 8
    105. Monceau - RAAL La Louviere   0 - 1
    106. Rhisnois - Solrezienne   2 - 4
    107. Franc Borains - Stade Flawinne    1 - 0
    108. Montignies B - Taminoise   0 - 5
    109. Anderlues - Saint-Ghislain Tertre Hautrage  1 - 0
    110. Chastre - Lindbergh Club Givry   2 - 1
    111. Symphorinois - Le Roeulx   7 - 1
    112. Flenu - Grand-Leez   1 - 4
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (34 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    29-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE :


    Geen voetbal door INTERLAND :
    België - Gibraltar      9 - 0
    Griekenland - België      1 - 2
    (België is al eerste Europese land gekwalificeerd voor het WK 2018 in Rusland)


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 4

    Roeselare - Beerschot-Wilrijk      0 - 4

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven     2 - 2

    Cercle Brugge - Lierse    2 - 0

    Tubeke - Union St-Gilloise      0 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 1

    KSK Heist - Oosterzonen      4 - 1

    Seraing - Geel     0 - 2

    Deinze - Dessel Sport     2 - 0

    Lommel United - KSV Oudenaarde     2 - 1  

    Berchem Sport - Virton      2 - 0

    VW Hamme - Chatelet-Farciennes    1 - 0

    Knokke - Patro Eisden    1 - 1

    Eendracht Aalst - Dender   UITGESTELD


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 1

    Torhout - Temse      1 - 2

    Sparta Petegem - Bornem      3 - 1

    Sint-Niklaas - Londerzeel     3 - 0

    Gullegem - Ronse    1 - 2

    Westhoek - Harelbeke    2 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Mandel United Izegem-Ingelmunster     1 - 3

    Rupel-Boom - RC Gent    2 - 1

    Olsa Brakel - Pepingen-Halle     0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 1

    Spouwen-Mopertingen - Bocholt     3 - 2

    Tessenderlo - Hoogstraten     3 - 2

    Zwarte Leeuw - Wijgmaal      0 - 1

    Sint-Lenaarts - Hasselt    2 - 0

    Hades - Duffel     3 - 1

    Overijse - City Pirates Antwerpen    1 - 1

    Cappellen - Turnhout      1 - 1

    Tienen - Vosselaar     0 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 2

    Ol. Charleroi - Walhain     1 - 1

    La Louviere-Centre - Ciney     3 - 1

    RFC Meux - Sprimont-Comblain     4 - 1

    Waremme - Rebecquoise     2 - 2

    Durbuy - Solieres    0 - 1

    RFC de Liege - RWD Molenbeek    2 - 3

    La Calamine - Hamoir    2 - 3

    White Star Brussels - Acren-Lessines     FF  0 - 5


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 1

    Wetteren - Stekene      1 - 1

    Vlamertinge - Mariekerke     0 - 0

    Lebbeke - Ninove    2 - 1

    Wingene - Jong Lede    1 - 0

    Dikkelvenne - Eppegem    1 - 2

    Menen - Wervik   1 - 3

    Wolvertem-Merchtem - Melsele    1 - 3

    Merelbeke - Grimbergen     0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 1

    Houtvenne - Ternesse      1 - 2

    Esp. Pelt - Bilzen-Waltwilder     1 - 4

    Nijlen - Diest      2 - 3

    Woluwe-Zaventem - Leopoldsburg     2 - 1

    Heur-Tongeren - Herentals   6 - 0

    Kampenhout - Hoeilaart    3 - 1

    Wellen - Termien    1 - 1

    Diegem - Sterrebeek    2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 2

    Racing Jet Wavre - Spy      1 - 2

    Onhaye - RAAL La Louviere    0 - 1

    Leopold FC - Ganshoren    0 - 2

    Taminoise - RFC Tournai      1 - 2

    Franc Borains - Solrezienne   6 - 2

    Manageoise - Albert Quevy-Mons   4 - 1

    Binchoise - Couvin-Mariembourg    1 - 1

    Stade Brainois - Waterloo    2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 2

    Bertrix - Tilleur     1 - 5

    RFC Huy - Longlier    2 - 1

    UR Namur - Herstal   2 - 3

    Givry - Verlaine    1 - 2

    Aywaille - Mormont     1 - 4

    Stockay-Warfusee - Habay-La-Neuve   2 - 1

    Cointe-Liege - URSL Vise   0 - 4

    Richelle - Aischoise    1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    28-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Robur     2 - 1

    Dendermonde - Berlare     2 - 3

    Voorde - Zele   0 - 1

    Elene-Grotenberge - De Pinte    3 - 2

    Drongen - Sottegem    4 - 3

    Zelzate - Appelterre    3 - 1

    Sint-Gillis-Waas - KVV Ardennen    1 - 5

    HO Kalken - Lochristi     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kleit - Maldegem     1 - 0

    Mariakerke - Evergem Center   2 - 2

    Sleidinge - Adegem     1 - 1

    Waarschoot - Meetjesland    1 - 2

    Zeveren - Assenede    2 - 1

    Poesele - Zomergem   2 - 2

    Belzele - Lovendegem    0 - 1

    Bellem - Merendree    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Gijzel-Oosterzele - Windeke    6 - 2

    Kluisbergen Sportief - Geraardsbergen     2 - 2

    Borsbeke - Bambrugge      1 - 2

    Denderhoutem - Edeboys    3 - 1

    Winnik - Machelen    3 - 3

    Meerbeke - Eine    3 - 1

    Gavere-Asper - Jong Zulte    1 - 3

    Munkzwalm - Burst      1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Doorslaar    1 - 1

    Vrasene - KV Sint-Gillis     2 - 0

    Haasdonk - YB Beveren    2 - 1

    Buggenhout - Zaffelare     2 - 0

    Kruibeke - Heikant    3 - 1

    Grembergen - Moerbeke    1 - 2

    Schoonaarde - Bazel    3 - 1

    Sinaai - Meldert     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - VSV Gent    0 - 1

    Ertvelde - Vinkt      2 - 1

    Watervliet - Knesselare     2 - 2

    Lembeke - Nevele    5 - 0

    Maria-Aalter - DKW Evergem    0 - 5

    Kaprijke-Bentille - Hansbeke    1 - 2

    Wachtebeke - Sint-Kruis-Winkel    1 - 3

    Ursel - Sint-Laureins    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Massemen     2 - 1

    Serskamp-Schellebelle - Houtem    3 - 3

    HT Zwijnaarde - Latem    2 - 2

    Moortsele - Cercle Melle    2 - 0

    Beervelde - 9000 Gent    1 - 1

    Overmere - VC Zwijnaarde      2 - 2

    Sint-Denijs - Zevergem   4 - 3

    FC Destelbergen - Heusden    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zingem - Velzeke    1 - 2

    FC Kluisbergen - Nazareth-Eke      2 - 0

    Vurste-Semmerzake - Olsene     2 - 1

    Boekel - Volkegem     3 - 0

    Sottegem B - Sint Goriks    2 - 1

    Oudenhove - Michelbeke     3 - 1

    Wortegem - Bevere    7 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Elene-Grotenberge B    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Kerksken - Nederhasselt     1 - 2

    Bonanza - Denderleeuw    2 - 2

    Wieze - Erembodegem    1 - 6

    Doggen - Deftinge   1 - 1

    Baardegem - Mere    0 - 0

    Zandbergen - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 4

    Gijzegem - Haaltert   6 - 1

    Okegem - Hofstade   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - Klinge     2 - 2

    SK Gerda - Melsele B     2 - 2

    SKB Sint-Niklaas - WB Sint-Niklaas     2 - 2

    Kallo - Oudegem     1 - 2

    Hamme-Zogge - Bosdam Beveren    0 - 4

    Robur B - Kieldrecht    2 - 7

    Eksaarde - Daknam    3 - 1

    Opdorp - SVH Waasmunster    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Ooidonck-Leerne    8 - 0

    Lotenhulle - Bassevelde    0 - 0

    Oostakker - VS Destelbergen   2 - 7

    Balgerhoeke - Muide Gent B    4 - 2

    Heusden B - Sint-Denijs B   2 - 3

    Avrasya Gent - Donk    2 - 4

    Boekhoute - Middelburg    3 - 2

    Sint-Amandsberg - Poesele B   2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Munkzwalm B      0 - 0

    Mater - Kluisbergen Sportief B       1 - 5

    Volkegem B - Boekel B      0 - 1

    Eine B - Zingem B       4 - 1

    Nazareth-Eke B - FC Kluisbergen B     3 - 3

    Maarkedal - FCLC Ronse    6 - 0

    Horebeke - Petegem Schelde    3 - 2

    Huise-Ouwegem - Nokere-Kruishoutem B    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Bonanza B     0 - 3

    Michelbeke B - Oudenhove B     2 - 2

    Strijpen - Idegem   0 - 0

    Aaigem - Ophasselt    1 - 0

    Vlierzele - Opbrakel    7 - 3

    Herzele-Ressegem - Everbeek    2 - 1

    Bavegem - Zegelsem     1 - 1

    Neigem - Sint-Antelinks    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D : Speeldag 2 weekend 3 september

    Jong Lede B - Balegem     4 - 1

    Herdersem - Edeboys B    5 - 0

    Moorsel - Bottelare    1 - 3

    Gijzel-Oosterzele B - Melsen    0 - 1

    SK Merelbeke - T. Melle    0 - 8

    Laarne-Kalken B - FC Dampoort   3 - 6

    Nieuwerkerken - Rangers Merelbeke    2 - 0

    Smetlede - HO Kalken B    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 2 weekend 3 september

    Zaffelare B - Haasdonk B      4 - 1

    Kemzeke - Rupelmonde     5 - 1

    PD Kruibeke - Meerdonk    2 - 4

    Lochristi B - Zele B    4 - 0

    Hoogeinde - Tielrode   2 - 5

    Lebbeke B - Sombeke    0 - 5

    Verrebroek - Buggenhout B   1 - 4

    Stekene B - Waasmunster B      1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE D : Speeldag 1 op woensdag 30 augustus

    Bottelare - Gijzel-Oosterzele B     5 - 0

    Balegem - Smetlede      0 - 4

    Edeboys B - Rangers Merelbeke    1 - 2

    FC Dampoort - Nieuwerkerken    0 - 5

    HO Kalken B - Herdersem    2 - 0

    Melsen - Jong Lede B    9 - 0

    T. Melle - Moorsel     2 - 1

    Wichelen - SK Merelbeke    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 1 op woensdag 30 augustus

    Rupelmonde - Hoogeinde    2 - 3

    Tielrode - Zaffelare B     5 - 3

    Meerdonk - Zele B    5 - 2

    Lochristi B - Verrebroek     1 - 4

    Waasmunster B - Sombeke     2 - 2

    Haasdonk B - Lebbeke B    1 - 1

    Baasrode - Kemzeke    0 - 5

    Stekene B - PD Kruibeke    3 - 4

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (73 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    27-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Blankenberge       2 - 0

    Rumbeke - Poperinge      0 - 2

    Oostkamp - Oostduinkerke    3 - 1

    Oostnieuwkerke - Eernegem    2 - 1

    RC Lauwe - Varsenare    1 - 0

    Westkapelle - WS Lauwe   0 - 1

    RC Waregem - Kortemark    1 - 3

    Boezinge - Wielsbeke    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Ruiter Roeselare - Club Roeselare      3 - 0

    VV Tielt - Meulebeke      1 - 0

    Veldegem - Diksmuide    1 - 3

    Oudenburg - Gistel    2 - 0

    Beernem - Jabbeke    0 - 4

    Staden - Zedelgem    2 - 3

    Bredene - Damme    1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Heist    4 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Heestert     3 - 3

    Ingooigem - Dottignies      2 - 1

    Otegem - Nieuwkerke    1 - 2

    Moen - Emelgem-Kachtem   0 - 0

    Anzegem - Beselare    3 - 1

    Ledegem - Geluwe   3 - 1

    Deerlijk - Beveren-Leie     5 - 0

    Zwevegem - Dadizele    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Handzame - Merkem     0 - 1

    Veurne - Geluveld    6 - 0

    De Panne - Zonnebeke    1 - 3

    Comines-Warneton - Proven    4 - 0

    Dikkebus - Gits    0 - 3

    Moorslede - Houthulst    1 - 3

    Westrozebeke - Hooglede    1 - 2

    Ploegsteert - Brielen    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Koekelare - Ruddervoorde     0 - 1

    Steenbrugge - Westende    4 - 0

    Snaaskerke - Ichtegem    1 - 3

    De Haan - Moerkerke    4 - 2

    Sint-Kruis - Keiem    4 - 1

    Zandvoorde - Loppem    2 - 5

    Dar. Brugge - Lissewege     1 - 2

    Jong Male - Nieuwpoort   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Zwevezele B     0 - 4

    Desselgem - Lichtervelde   2 - 7

    Aarsele - Kortrijk   1 - 3

    Kanegem - Avelgem    3 - 1

    Moorsele - Hulste    1 - 2

    Ardooie - Pittem    2 - 1

    Bissegem - Dosko Beveren   4 - 2

    Lendelede - Luingnois    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 3  ( weekend 3 september )

    Hollebeke - Poperinge B    2 - 2

    Diksmuide B - Zillebeke     7 - 0

    Kruiseke - Alveringem    4 - 1

    Westouter - Bulskamp   2 - 2

    Vleteren - Lo-Reninge    2 - 1

    Voormezele - Reningelst    1 - 2

    Veurne B - Zarren    1 - 1

    Elverdinge - Passendale    2 - 1

    Jonkershove - Langemark-Poelkapelle      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    D. Beveren B - Hertsberge     1 - 3

    SK Torhout - Zerkegem   1 - 3

    Wenduine - Steenbrugge B   7 - 1

    Aartrijke - Doomkerke     3 - 4

    Sint-Joris - Beernem B    1 - 1

    Ruiselede - Dudzele     0 - 4

    E. Brugge - HO Oedelem   0 - 4

    Lombardsijde - Oostduinkerke B    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 3  ( weekend 3 september )

    Wikings Kortrijk - Kuurne      1 - 1

    Marke - Stasegem       3 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Wervik B     1 - 2

    Dadizele B - Rekkem      2 - 0

    Menen United - Ledegem B    0 - 1

    Heule - Wevelgem B    2 - 0

    Izegem-Ingelmunster B - Jong Vijve    1 - 3

    Aalbeke - Dentergem    3 - 0

    Dottignies B - Bellegem     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 1  ( weekend 27 augustus )

    Zillebeke - Voormezele   2 - 5

    Kruiseke - Hollebeke     3 - 1

    Veurne B - Bulskamp     7 - 1

    Vleteren - Passendale    0 - 2

    Diksmuide B - Alveringem    6 - 0

    Reningelst - Lo-Reninge     1 - 1

    Zarren - Langemark-Poelkapelle     0 - 1

    Westouter - Elverdinge      2 - 4

    Jonkershove - Poperinge B       2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 2  ( woensdag 30 augustus )

    Bulskamp - Diksmuide B      1 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Reningelst      1 - 5

    Elverdinge - Kruiseke   0 - 2

    Poperinge B - Vleteren    0 - 3

    Alveringem - Jonkershove    2 - 7

    Zillebeke - Zarren    1 - 5

    Lo-Reninge - Veurne B     3 - 1

    Voormezele - Hollebeke   4 - 3

    Passendale - Westouter     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 1 ( weekend 27 augustus )

    Jong Vijve - Dentergem    1 - 0

    Aalbeke - Kuurne    4 - 1

    Sint-Eloois-Winkel B - Wikings Kortrijk   2 - 2

    Wevelgem B - Ledegem B     4 - 1

    Marke - Wervik B    2 - 3

    Izegem-Ingelmunster B - Rekkem B    1 - 0

    Stasegem - Heule     0 - 2

    Dadizele B - Dottignies B    4 - 4

    Menen United - Bellegem     0 - 7

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 2 ( woensdag 30 augustus )

    Ledegem B - Izegem-Ingelmunster B      3 - 2

    Dentergem - Wevelgem B    1 - 2

    Stasegem - Jong Vijve     0 - 1

    Heule - Wikings Kortrijk    4 - 1

    Rekkem - Marke    1 - 1

    Dottignies B - Sint-Eloois-Winkel B     4 - 2

    Bellegem - Dadizele B    6 - 2

    Kuurne - Menen United   9 - 1

    Wervik B - Aalbeke    0 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (52 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    26-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 2 en 3 september 2017


    LIMBURG : 

    Herkol - Helson-Helchteren     1 - 1

    Park Houthalen - Mechelen aan de Maas     0 - 3

    Vlijtingen - Zonhoven VV     2 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Hoepertingen     1 - 2

    Bree-Beek - Racing Peer    3 - 0

    Koersel - Herk-De-Stad      0 - 4

    Melo Zonhoven - Beringen    0 - 2

    Zepperen-Brustem - Bregel    0 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 2

    Witgoor Dessel - Antonia     2 - 1

    Oppuurs - GR Katelijne     3 - 0

    RC Mechelen - Berg en Dal     2 - 0

    Heikant Berlaar - Lille     2 - 2

    Rapid Leest - Vorselaar    0 - 1

    Schriek - Kontich      1 - 0

    Sint-Job - Merksplas    3 - 1

    Branddonk - Lyra    0 - 4


    BRABANT - BVV :  Speeldag 1

    Linden - Aarschot       2 - 4

    Houtem-Oplinter - Strombeek    3 - 1

    Melsbroek - Tervuren-Duisburg      3 - 3

    Out-Hoegaarden - Betekom    3 - 3

    Boka United - Bierbeek     1 - 7

    Veltem - Meise    2 - 2

    Borght-Humbeek - Liedekerke    2 - 3

    Bertem-Leefdal - Butsel    1 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 1

    Crossing Schaerbeek - Ixelles   0 - 0

    RCS Brainois - Villers La Ville    2 - 2

    Jodoigne - Lasne Ohain    0 - 2

    BX Brussels - Stade Everois   1 - 0

    Stockel - RSD Jette    2 - 2

    Kosova Schaerbeek - Sporting Bruxelles    0 - 3

    Chastre - Ren. Cl. Schaerbeek    3 - 0



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 2

    Ostiches-Ath - Monceau      2 - 1

    Antoinien - Gosselies     1 - 1

    Symphorinois - Houdeng    2 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Beloeil    1 - 0

    Ransart - Le Roeulx    1 - 2

    Montkainoise - Albert Quevy-Mons B    2 - 0

    Peruwelz FC - Pont-A-Celles Buzet   3 - 2

    Soignies - Paturages    2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 26 en 27 augustus 2017


    ANTWERPEN :  Speeldag 1

    Kontich - Branddonk      2 - 0

    Berg en Dal - Schriek    0 - 0

    Lille - Oppuurs    1 - 0

    Vorselaar - Heikant Berlaar   1 - 4

    Merksplas - Witgoor Dessel    1 - 3

    GR Katelijne - RC Mechelen      1 - 1

    Antonia - Rapid Leest     4 - 4

    Lyra - Sint-Job    4 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 1 

    Pont-A-Celles Buzet - Ostiches-Ath      0 - 2

    Gosselies - Soignies     4 - 1

    Paturages - Ransart     1 - 1

    Le Roeulx - Peruwelz FC   1 - 5

    Houdeng - Antoinien    2 - 0

    Beloeil - Symphorinois    1 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    1 - 1

    Monceau - Montkainoise     3 - 1


    LIMBURG : 

    Start in het weekend van 3 september


    BRABANT - BVV :  

    Start in het weekend van 3 september



    BRABANT - ACFF : 

    Start in het weekend van 3 september

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    24-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 augustus 2017

    EERSTE KLASSE   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 5

    KV Kortrijk - Moeskroen     1 - 1

    Charleroi - Zulte Waregem     3 - 2

    Lokeren - Eupen     3 - 0

    Sint-Truiden - Waasland-Beveren    1 - 0

    RC Genk - KV Mechelen    1 - 0

    Club Brugge - Standard      4 - 0

    AA Gent - Anderlecht     0 - 0

    KV Oostende - Antwerp     3 - 4


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 1

    Acren-Lessines - RFC de Liege     UITGESTELD

    RWD Molenbeek - RFC Meux     UITGESTELD

    Sprimont-Comblain  - La Louviere-Centre    UITGESTELD

    Hamoir - Durbuy    UITGESTELD

    Ciney - La Calamine      3 - 0

    Solieres - Ol. Charleroi    2 - 0

    Walhain - Waremme    3 - 1

    Rebecquoise - White Star Brussels      FF   5 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 1

    Solrezienne - Onhaye    0 - 0

    Spy - Leopold FC    1 - 2

    RAAL La Louviere - Racing Jet Wavre      4 - 1

    RFC Tournai - Stade Brainois       1 - 0

    Couvin-Mariembourg - Manageoise    3 - 1

    Albert Quevy-Mons - Franc Borains     0 - 1

    Ganshoren - Taminoise     1 - 0

    Waterloo - Binchoise     2 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 1

    Aischoise - Cointe-Liege    2 - 0

    Longlier - Bertrix     2 - 2

    Verlaine - Stockay-Warfusee     0 - 2

    Herstal - RFC Huy    2 - 2

    Habay-La-Neuve - Richelle    0 - 4

    Mormont - Givry    3 - 1

    URSL Vise - UR Namur    4 - 0

    Tilleur - Aywaille     UITGESTELD


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 augustus 2017


    EERSTE KLASSE   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 4 :

    Standard - Zulte Waregem    0 - 4

    RC Genk - Charleroi     0 - 1

    Waasland-Beveren - Lokeren     2 - 3

    Eupen - KV Oostende     2 - 1

    KV Mechelen - Antwerp     1 - 2

    Anderlecht - Sint-Truiden     2 - 3

    KV Kortrijk - Club Brugge    1 - 2

    Moeskroen - AA Gent    3 - 2


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 3

    Lierse - Roeselare    2 - 2

    Union St-Gilloise - Westerlo     3 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge      7 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Tubeke      1 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    22-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
    Foto's Zulte Waregem - Club Brugge   (1-2)









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    21-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 augustus 2017


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 3 :

    Zulte Waregem - Club Brugge     1 - 2

    KV Mechelen - AA Gent     1 - 1

    Eupen - KV Kortrijk      1 - 2

    Lokeren - Moeskroen    0 - 2

    KV Oostende - Waasland-Beveren     0 - 3

    Antwerp - RC Genk    3 - 5

    Charleroi - Anderlecht      2 - 0

    Sint-Truiden - Standard    1 - 0


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 2 :

    Cercle Brugge - Union St-Gilloise     2 - 0

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    3 - 1

    Westerlo - Tubeke      1 - 1

    Lierse - Beerschot-Wilrijk      2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    20-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 4, zaterdag 5 en zondag 6 augustus 2017



    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 2 :

    Standard - RC Genk      2 - 1

    Moeskroen - Charleroi     2 - 5

    KV Kortrijk - Lokeren    1 - 0

    Waasland-Beveren - KV Mechelen     2 - 2

    Zulte Waregem - Sint-Truiden    2 - 0

    AA Gent - Antwerp      0 - 1

    Anderlecht - KV Oostende     1 - 0

    Club Brugge - Eupen     3 - 1

    OPMERKELIJK :  
    Na amper twee speeldagen werden reeds twee coaches ontslagen.  
    Bartolomé Marquez Lopez werd door Sint-Truiden (na 3 op 6) op straat gezet.   
    Hij kwam in juni pas naar Limburg als opvolger van Ivan Leko, die naar Club Brugge trok.  
    Hij werd vervangen door Jonas De Rouck, die zijn debuut maakt in de eerste klasse.   
    De Rouck verlaat Berchem Sport (eerste amateurklasse) voor Sint-Truiden.  
    Ook Runar Kristinsson werd door zijn club Lokeren (na 0 op 6) ontslagen.  
    Hij werd door Peter Maes opgevolgd.



    EERSTE KLASSE B   PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 1


    Beerschot-Wilrijk - Union St-Gilloise     3 - 0

    Tubeke - Roeselare    1 - 3

    Oud-Heverlee Leuven - Lierse      2 - 2

    Westerlo - Cercle Brugge     1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
    Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden   ( 2-0 )









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    18-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 juli 2017



    EERSTE KLASSE A    JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 1


    Antwerp - Anderlecht     0 - 0

    Lokeren - Club Brugge    0 - 4

    RC Genk - Waasland-Beveren    3 - 3

    Eupen - Zulte Waregem    0 - 5

    Charleroi - KV Kortrijk    1 - 0

    KV Mechelen - Standard     1 - 1

    Sint-Truiden - AA Gent    3 - 2

    KV Oostende - Moeskroen    0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
    Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
    Zoals gewoonlijk gaat een nieuw voetbalseizoen in België van start met de supercup. 
    De landskampioen RSC Anderlecht nam het op tegen de Bekerwinnaar SV Zulte Waregem. 
    In een uitverkocht Constant Vanden Stockstadion kwam Zulte Waregem op 0-1 via De fauw. 
    De tweede helft was amper op gang getrapt toen Hanni de gelijkmaker binnen tikte na een foutje van 
    Zulte Waregem-doelman Bostyn. Trebel maakte uiteindelijk de 2-1 wat de landskampioen de dertiende
     supercup opleverde. Dag op dag, elf jaar geleden op 22 juli 2006, vond diezelfde supercup plaats in Anderlecht 
    ware het niet dat een hevig onweer toen losbrak en de wedstrijd stilgelegd werd aan de rust bij
     een 0-0 stand. De supercup werd op 20 december 2006 opnieuw gespeeld waar Anderlecht    
    met 3-1 won van Essevee. De teller staat bij Anderlecht op dertien supercups, bij Zulte Waregem op nul.
    SV Waregem, de voorganger van Zulte Waregem, won wel al eens de supercup in 1982 met 2-3 
    van landskampioen Standard.

    De wedstrijdgegevens via NOS-Teletekst :



    Erelijst Supercup :
    1979: Beveren - Beerschot   1-1 (pen. 3/2)
    1980: Club Brugge - Beveren   1-1 (4/3)
    1981: Standard - Anderlecht   0-0 (3/1)
    1982: Waregem - Standard   3-2
    1983: Standard - Beveren   1-1 (5/4)
    1984: Beveren - AA Gent   5-1
    1985: Anderlecht - Cercle Brugge   2-1
    1986: Club Brugge - Anderlecht   1-0
    1987: Anderlecht - KV Mechelen   1-1 en 2-0
    1988: Club Brugge - Anderlecht   1-0
    1989: KV Mechelen - Anderlecht  (niet gespeeld)
    1990: Club Brugge - Club Luik   2-2 (7/6)
    1991: Club Brugge - Anderlecht   3-3 (6/5)
    1992: Club Brugge - Antwerp   1-1 (4/1)
    1993: Anderlecht - Standard   3-0
    1994: Club Brugge - Anderlecht   3-1
    1995: Anderlecht - Club Brugge   2-1
    1996: Club Brugge - Cercle Brugge   5-2
    1997: Lierse - Germinal Ekeren   1-0
    1998: Club Brugge - Genk   2-1
    1999: Lierse - Genk   3-1
    2000: Anderlecht - Genk   3-1
    2001: Anderlecht - Westerlo   4-1
    2002: Club Brugge - Genk   2-0
    2003: Club Brugge - La Louviére   1-1 (5/4)
    2004: Club Brugge - Anderlecht   2-0
    2005: Club Brugge - Germinal Beerschot   1-1 (4/2)
    2006: Anderlecht - Zulte Waregem   3-1
    2007: Anderlecht - Club Brugge   3-1
    2008: Standard - Anderlecht   3-1
    2009: Standard - Genk   2-0
    2010: Anderlecht - AA Gent   1-0
    2011: Genk - Standard   1-0
    2012: Anderlecht - Lokeren   3-2
    2013: Anderlecht - Genk   1-0
    2014: Anderlecht - Lokeren   2-1
    2015: AA Gent - Club Brugge   1-0 
    2016: Club Brugge - Standard   2-1
    2017: Anderlecht - Zulte Waregem  2-1

    Winnaars Supercup:
    14: Club Brugge
    13: Anderlecht
    4: Standard
    2: Lierse
    2: Beveren
    1: Genk
    1: Waregem
    1: AA Gent 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    16-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenwedstrijden eersteklassers
    Oefenwedstrijden eersteklassers

    De clubs uit de eerste klasse bereiden zich voor op het voetbalseizoen 2017-2018.
    Hier zie je een overzicht van de gespeelde vriendschappelijke wedstrijden :

    22 juli :
    Lokeren - Roeselare    2 - 0
    KV Kortrijk - KV Oostende B    3 - 0
    KV Oostende - Lille      0 - 0
    RC Genk - Everton      1 - 1
    Lierse - Eupen    0 - 2
    Beerschot-Wilrijk - AA Gent     2 - 3    
    KV Mechelen - Union St-Gilloise     1 - 0
    Sint-Truiden - Antwerp     1 - 1
    Standard - Metz     1 - 1
    Düsseldorf - Charleroi    0 - 2
    SUPERCUP : Anderlecht - Zulte Waregem     2 - 1

    21 juli : 
    Club Brugge - Atlétic Club Bilbao      0 - 2
    KV Mechelen - Moeskroen     3 - 1
    Waasland-Beveren - Oud-Heverlee Leuven     2 - 1
    RC Lens - AA Gent     1 - 3

    19 juli : 
    Club Brugge - Sparta Rotterdam    1 - 1
    Reims - Charleroi     0 - 3
    AEK Athene - AA Gent     1 - 1
    Quévilly-Ruoen - Standard     0 - 2
    Dender - Anderlecht    1 - 3
    Sint-Truiden - Westerlo     0 - 0
    KV Kortrijk - Rijsel     0 - 4
    Eupen - Metz     0 - 2
    Bocholt - RC Genk    2 - 7
    Cappellen - Waasland-Beveren    0 - 2
    Antwerp - Cercle Brugge    0 - 1

    18 juli :
    Zulte Waregem - Amiens     1 - 3
    Deinze - Lokeren     1 - 2
    Lille - Moeskroen    1 - 5

    16 juli :
    Union - Charleroi     0 - 2
    Westerlo - KV Mechelen     0 - 6
    RC Lens - Standard     0 - 2

    15 juli : 
    KV Kortrijk - Reading     1 - 0
    AZ Alkmaar - Club Brugge      1 - 3
    Ajax - RC Genk    3 - 3
    Lokeren - Olympiakos     0 - 0
    Lierse - Anderlecht      0 - 2
    Beerschot-Wilrijk - Sint-Truiden     2 - 0
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    0 - 1
    KV Oostende - Oud-Heverlee Leuven    1 - 3
    Eupen - Roda JC    5 - 0

    14 juli : 
    Amiens - Charleroi     1 - 1
    KV Oostende - Roeselare      1 - 1
    Moeskroen - Standard     1 - 0

    13 juli :
    AA Gent - Nice     2 - 3

    12 juli :
    Cercle Brugge - Lokeren     2 - 1
    Eupen - Borussia Mönchengladbach      2 - 2

    11 juli :
    Lierse - Zulte Waregem     0 - 2
    VW Hamme - Antwerp     0 - 2
    Verviers - Moeskroen   2 - 8
    Sint-Truiden - Carl Zeiss Jena    4 - 1
    KV Kortrijk - Panathinaikos     1 - 2

    8 juli :
    Hoffenheim - Standard      4 - 2
    Vitesse - KV Oostende    1 - 1
    Club Brugge - Waasland-Beveren    0 - 2
    VW Hamme - Lokeren     0 - 8
    RC Genk - Lierse     2 - 0
    KV Mechelen - Olympiakos     0 - 6
    KV Kortrijk - Willem II     0 - 2
    Cappellen - Antwerp    1 - 4
    Eupen - FC Köln (-21)       3 - 0
    Geel - Sint-Truiden      0 - 5
    Zulte Waregem - Roeselare     7 - 1

    7 juli :
    RB Salzburg - Anderlecht   4 - 1
    AA Gent - PAOK Saloniki   2 - 0
    Charleroi - Sjachtjor Donestsk    2 - 0
    Steaua Boekarest - KV Oostende     0 - 2

    5 juli : 
    Bochum - Charleroi     1 - 2
    Club Brugge - Aleksandriya    3 - 0
    Dudelange - Standard     2 - 2

    4 juli : 
    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen   4 - 2
    Waasland-Beveren - Steaua Boekarest    0 - 3

    1 juli :
    Termien - RC Genk    1 - 2
    AA Gent - Roeselare      7 - 1
    Walhain - Standard     0 - 3
    Sint-Niklaas - Waasland-Beveren     0 - 1
    Mandel United - KV Oostende     1 - 3
    Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden     1 - 2
    Sparta Petegem - Zulte Waregem    2 - 5
    KM Torhout - Club Brugge     0 - 2
    Wetteren - Lokeren    1 - 6

    30 juni :
    KSV Oudenaarde - RSC Anderlecht    1 - 3
    Auxerre - Moeskroen    1 - 1
    Melsele - KV Oostende     0 - 8
    Dikkelvenne - AA Gent    2 - 7
    Wiltz 71 - Standard      10 - 0

    29 juni : 
    Kampenhout - KV Mechelen    0 - 4

    28 juni :
    KSV Oudenaarde - Club Brugge   0 - 6
    Rapid Leest - KV Mechelen    0 - 5
    Bornem - Waasland-Beveren      0 - 5

    27 juni :
    Harelbeke - Zulte Waregem     0 - 3

    25 juni :
    Dottignies - Moeskroen   0 - 4
    GR Katelijne - KV Mechelen    0 - 3

    24 juni : 
    Zwevezele - KV Oostende    1 - 2
    Zelzate - Lokeren     0 - 6
    Drongen - AA Gent     2 - 3
    Rijmenam - KV Mechelen    0 - 12
    Westkapelle - Club Brugge    0 - 9
    Vrasene - Waasland-Beveren    0 - 10
    Zwarte Leeuw - Antwerp     0 - 2
    Aywaille - Standard     0 - 4

    23 juni : 
    FC Wetteren - AA Gent    1 - 3
    KV Kortrijk - Wikings Kortrijk    16 - 0

    22 juni : 
    JV De Pinte - AA Gent    0 - 2

    21 juni : 
    Brasschaat - Antwerp     0 - 9

    Oefenprogramma KSV Oudenaarde 2017-2018

    KSV Oudenaarde, dat voor het tweede seizoen op rij zal aantreden in de eerste amateurklasse, werkte ter 
    voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen volgend oefenprogramma af : 
    28 juni : KSV Oudenaarde - Club Brugge   0 - 6
    30 juni : KSV Oudenaarde - RSC Anderlecht    1 - 3
    5 juli : KSV Oudenaarde - Cercle Brugge    0 - 3
    20 juli : KSK Ronse - KSV Oudenaarde    1 - 0
    27 juli : KSV Oudenaarde - RC Gent    6 - 1
    29 juli : KSV Oudenaarde - SW Harelbeke   1 - 4
    2 augustus : KSV Oudenaarde - Mandel United   1 - 0 
    5 augustus : Wetteren - KSV Oudenaarde    1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play-offs Champions League - Europa League
    PLAY-OFFS CHAMPIONS LEAGUE
    Winnaars stoten door naar de groepsfase van de Champions League, 
    verliezers gaan naar de groepsfase van de Europa League.
    Terugwedstrijden op 22 en 23 augustus.
    FC Astana - Celtic Glasgow     4 - 3
    NK Maribor - Hapoel Beer Sheva   1 - 0
    HNK Rijeka - Olympiakos Pireaus     0 - 1
    OGC Nice - Napoli    0 - 2
    Sevilla - Basaksehir    2 - 2
    Slavia Praag - Apoel Nicosia   0 - 0
    FC Kopenhagen - FK Qarabag    2 - 1
    Steaua Boekarest - Sporting Lissabon    1 - 5
    Liverpool - Hoffenheim    4 - 2
    CSKA Moskou - Young Boys     2 - 0

    Heenwedstrijden op 15 en 16 augustus
    Napoli - OGC Nice   2 - 0
    Hoffenheim - Liverpool   1 - 2
    Basaksehir - Sevilla   1 - 2
    Young Boys - CSKA Moskou   0 - 1
    Sporting Lissabon - Steaua Boekarest   0 - 0
    Qarabag - FC Kopenhagen   1 - 0
    Apoel Nicosia - Slavia Praag   2 - 0
    Olympiakos Piraeus - HNK Rijeka   2 - 1
    Celtic Glasgow - FC Astana   5 - 0
    Hapoel Beer Sheva - NK Maribor   2 - 1

    DERDE VOORRONDE CHAMPIONS LEAGUE
    Terugwedstrijden op dinsdag 1 en woensdag 2 augustus 2017
    Volgende clubs stoten door : 
    Qarabag, CSKA Moskou, Apoel Nicosia, Slavia Praag, Istanbul Basaksehir, FC Kopenhagen,
    BSC Young Boys, Steaua Boekarest, NK Maribor, Hapoel Beer Sheva, Celtic, Olympiakos Piraus,
    FC Astana, Red Bull Salzburg en OGC Nice.
    De verliezers, waaronder Club Brugge en Ajax Amsterdam, spelen verder in de Europa League.

    Sheriff Tiraspol - Qarabag     1 - 2
    CSKA Moskou - AEK Athene   1 - 0
    Apoel Nicosia - FC Viitorul Constanta    4 - 0  na verlengingen
    Bate Borisov - Slavia Praag    2 - 1
    Istanbul Basaksehir - Club Brugge    2 - 0
    FC Kopenhagen - FC Vardar   4 - 1
    BSC Young Boys - Dinamo Kiev   2 - 0
    Viktoria Plzen - Steaua Boekarest   1 - 4
    Loedogorets - Hapoel Beer Sheva    3 - 1
    FH Hafnarfjordur - NK Maribor    0 - 1
    Ajax Amsterdam - OGC Nice   2 - 2 
    Olympiakos Peraeus - Partizan Begrado     2 - 2
    HNK Rijeka - Red Bull Salzburg    0 - 0
    Rosenborg - Celtic     0 - 1
    Legia Warschau - FC Astana    1 - 0


    Heenwedstrijden op dinsdag 25 en woensdag 26 juli 2017

    Salvia Praag - Bate Borisov    1 - 0
    Qarabag - Sheriff Tiraspol    0 - 0
    AEK Athene - CSKA Moskou    0 - 2
    FC Vardar - FC Kopenhagen    1 - 0
    Steaua Boekarest - Viktoria Plzen    2 - 2
    Partizan Belgrado - Olympiakos Piraeus     1 - 3
    FC Astana - Legia Warschau     3 - 1
    Dinamo Kiev - BSC Young Boys     3 - 1
    Red Bull Salzburg - HNK Rijeka     1 - 1
    Hapoel Beer Sheva - Loedogorets    2 - 0
    FC Viitorul Constanta - Apoel Nicosia     1 - 0
    Mario Been, sinds dit seizoen trainer bij Apoel Nicosia, werd na dit duel ontslagen
    NK Maribor - FH Hafnarfjordur     1 - 0
    Celtic - Rosenborg     0 - 0
    OGC Nice - Ajax Amsterdam     1 - 1
    Club Brugge - Istanbul Basaksehir     3 - 3



    PLAY-OFFS EUROPA LEAGUE
    Winnaars stoten door naar de groepsfase van de Europa League, verliezers zijn Europees uitgeschakeld.
    Zulte Waregem en Vitesse Arnhem zijn rechtstreeks geplaatst.
    Terugwedstrijden op donderdag 24 augustus
    AEK Athene - Club Brugge   3 - 0
    Rosenborg - Ajax Amsterdam   3 - 2
    Zenit Sint-Ptersburg - FC Utrecht    2 - 0   na verlengingen
    AEL Larnaca - Viktoria Plzen    0 - 0
    Dinamo Kiev - Maritimo    3 - 1
    Ostersund - PAOK Saloniki    2 - 0
    Sheriff Tiraspol - Legia Warschau    0 - 0
    Oleksandria - Bate Borisov     1 - 2
    Maccabi Tel Aviv - Altach    2 - 2
    FC Salzburg - Viitorul    4 - 0
    Suduva - Loedogorets   0 - 0
    Fenerbahce - Vardar    1 - 2
    Videoton - Partizan    0 - 4
    Skenderbeu - Dinamo Zagreb    0 - 0
    Midtjylland - Limasol    1 - 1
    Olympique Marseille - Domzale   3 - 0
    Sporting Braga - Hafnarfjordur    3 - 2
    Athletic Club Bilbao - Panathinaikos    1 - 0
    Shkendija - AC Milan    0 - 1
    Hajduk Split - Everton    1 - 1
    Rode Ster Belgrado - FK Krasnodar    2 - 1
    Austria Wien - NK Osijek    0 - 1



    Heenwedstrijden op donderdag 17 augustus
    Club Brugge - AEK Athene   0 - 0
    Ajax Amsterdam - Rosenborg   0 - 1
    FC Utrecht - Zenit Sint-Petersburg  1 - 0
    Panathinaikos - Athletic Club Bilbao  2 - 3
    Shkendija - AC Milan   6 - 0
    NK Osijek - Austria Wien   1 - 2
    Limasol - Midtjylland  3 - 2
    FK Krasnodar - Rode Ster Belgrado  3 - 2
    Hafnarfjordur - Sporting Braga  1 - 2
    Maritimo - Dinamo Kiev  0 - 0
    Viitorul - FC Salzburg   1 - 3
    Vardar - Fenerbahce  2 - 0
    Domzale - Olympique Marseille   1 - 1
    Altach - Maccabi Tel Aviv   0 - 1
    Bate Borisov - Oleksandria   1 - 1
    Dinamo Zagreb - Skenderbeu   1 - 1
    Loedogorets - Suduva   2 - 0
    Partizan - Videoton   0 - 0
    Everton - Hajduk Splitt   2 - 0
    Legia Warschau - Sheriff Tiraspol   1 - 1
    Viktoria Plzen - AEL Larnaca   3 - 1
    PAOK Saloniki - Ostersund   3 - 1


    DERDE VOORRONDE EUROPA LEAGUE
    Hier beperken wij ons tot ploegen uit Belgie en Nederland :
    Heenwedstrijden op donderdag 27 juli 2017 - Terugwedstrijden op donderdag 3 augustus 2017
    KAA Gent, KV Oostende en ook PSV Eindhoven zijn uitgeschakeld. 
    BE :
    Cashpoint SCR Altach - KAA Gent      3 - 1
    KV Oostende - Olympique Marseille     0 - 0

    KAA Gent - Cashpoint SCR Altach      1 - 1
    Olympique Marseille - KV Oostende     4 - 2
    Bekerwinnaar Zulte Waregem is rechtstreeks geplaatst.

    NL :
    Lech Poznan - FC Utrecht     2 - 2
    NK Osijek - PSV Eindhoven     1 - 0

    FC Utrecht - Lech Poznan     0 - 0
    PSV Eindhoven - NK Osijek      0 - 1

    FC Utrecht kwam reeds vanaf de tweede voorronde in actie :
    FC Utrecht - Valletta    3 - 1
    Valletta - FC Utrecht     0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    14-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 4
    Wedstrijden op zondag 27 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Vrasene - Maldegem    1 - 1  (3-4)
    Sinaai - Assenede   1 - 0   (1-4)
    Sp. Waasmunster - Zelzate    1 - 4   (5-5)
    YB Beveren - Sint-Gillis-Waas     5 - 1
    Adegem - Moerbeke    3 - 0   (3-2)
    Meetjesland - Doorslaar    3 - 2   (3-2)
    Waarschoot - Lochristi    1 - 5   (5-2)
    Kleit - HO Kalken     1 - 3  (4-5)

    Reeks 1B + 2B
    Lovendegem - Machelen   0 - 3   (5-5)
    Sleidinge - Jong Zulte   1 - 1  (3-4)
    Evergem Center - Aalter   0 - 1   (4-4)
    Belzele - Drongen   3 - 5   (5-3)
    Bambrugge - Zeveren      FF   5 - 0
    Geraardsbergen - Poesele   0 - 2   (3-4)
    Kluisbergen Sportief - De Pinte     0 - 2  (4-1)
    Eine - KVV Ardennen      2 - 0

    Reeks 1C + 2C
    Zomergem - Sint-Gillis   6 - 1   (3-2)
    Merendree - Buggenhout   4 - 2   (3-4)
    Bellem - Elene-Grotenberge   2 - 1   (4-4)
    Mariakerke - Sottegem   2 - 3  (4-5)
    Borsbeke - Meldert    1 - 1   (4-4)
    Burst - Grembergen   3 - 1   (4-4)
    Meerbeke - Voorde    2 - 2   (4-2)
    Winnik - Appelterre     0 - 4

    Reeks 1D + 2D
    Haasdonk - Gijzel-Oosterzele     2 - 3
    Bazel - Edeboys    2 - 2  (5-5)
    Zaffelare - Robur   1 - 7   (4-5)
    Kruibeke - Dendermonde     1 - 0  (5-4)
    Berlare - Munkzwalm   2 - 3   (5-4)
    Zele - Denderhoutem   0 - 1  (4-2)
    Heikant - Windeke    0 - 4   (5-5)
    Schoonaarde - Gavere-Asper   2 - 1  (5-3)

    Reeks 3A
    Watervliet - WB Sint-Niklaas   1 - 2
    Sint-Laureins - SK Gerda    3 - 4  (4-3)
    Kaprijke-Bentille - Eksaarde     2 - 2  (3-4)
    Lembeke - Melsele B    6 - 0   (3-4)
    Beervelde - Sint-Pauwels    2 - 1
    Kieldrecht - Sint-Kruis-Winkel   4 - 0  (5-4)
    Kallo - Ertvelde    4 - 2
    Klinge - Overmere    2 - 0
    SKB Sint-Niklaas - Wachtebeke    3 - 4   (5-5)
    Bosdam Beveren - DKW Evergem   2 - 1  (3-3)

    Reeks 3B
    Maria-Aalter - Nazareth-Eke   1 - 5  (4-4)
    Knesselare - Olsene    4 - 2  (2-3)
    Ursel - Vurste-Semmerzake    1 - 2  (4-4)
    Zevergem - Wortegem   2 - 2  (3-5)
    Deftinge - Nokere-Kruishoutem   0 - 4  (3-5)
    FC Kluisbergen - Ursel   1 - 0  (5-5)
    Boekel - Nevele     2 - 2   (4-2)
    Volkegem - Hansbeke   0 - 3  (4-4)
    Zingem - Latem     2 - 5  (4-4)
    Bevere - Bonanza   3 - 1  (5-4)

    Reeks 3C
    SK Erembodegem - Houtem   2 - 1  (4-5)
    Doggen Erembodegem - Moortsele   0 - 3   (3-4)
    Haaltert - Velzeke   1 - 1  (1-4)
    Denderleeuw - Serskamp-Schellebelle    2 - 3  (4-5)
    Mere - Massemen    1 - 2   (5-5)
    Elene-Grotenberge B - Nederhasselt   1 - 3   (4-5)
    Sint-Goriks - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 4  (4-4)
    Michelbeke - Zandbergen    3 - 1  (5-3)
    Oudenhove - Kerksken    3 - 2  (4-3)
    Sottegem B - Okegem     4 - 0

    Reeks 3D
    Hamme-Zogge - Heusden   0 - 3  (2-5)
    Robur B - Destelbergen   1 - 2  (3-4)
    Rangers Opdorp - Laarne-Kalken    3 - 2  (3-1)
    SVH Waasmunster - Muide Gent    2 - 3  (5-4)
    Daknam - VSV Gent   1 - 3  (5-5)
    Cercle Melle - Wieze   2 - 3
    9000 Gent - Gijzegem     1 - 2  (4-4)
    Sint-Denijs - Hofstade   5 - 0   (2-5)
    VC Zwijnaarde - Oudegem    3 - 1  (3-4)
    HT Zwijnaarde - Baardegem   2 - 6   (2-4)

    Reeks 4A
    Meerdonk - Middelburg   2 - 3  (2-3)
    Lochristi B - Bassevelde   2 - 2  (3-5)
    Stekene B - Donk   3 - 5
    Verrebroek - Boekhoute  0 - 2  (3-3)
    Haasdonk B - Balgerhoeke   8 - 0  (5-4)
    Vinderhoute - Waasmunster B    2 - 1   (4-4)
    Avrasya Gent - Hoogeinde    1 - 3
    Muide Gent B - Zaffelare    0 - 4  (5-2)
    Sint-Amandsberg - Zele B   1 - 2  (3-2)
    HO Kalken B - Kemzeke   5 - 1   (5-4)

    Reeks 4B
    Lotenhulle - Bottelare   1 - 2  (5-5)
    Ooidonk-Leerne - Balegem    3 - 1   (4-4)
    Ophasselt - Rangers Merelbeke   1 - 3  (5-5)
    Poesele B - SK Merelbeke    3 - 2
    VS Destelbergen - Zingem B   FF   0 - 5
    Nokere-Kruishoutem B - Melsen   6 - 3  (3-3)
    Nazareth-Eke B - Wichelen     1 - 1
    Huise-Ouwegem - Sint-Antelinks   0 - 2  (4-5)
    Horebeke - Aaigem   2 - 0  (2-3)
    Gijzel-Oosterzele B - Herzele-Ressegem   2 - 7

    Reeks 4C
    Petegem Schelde - Sint-Denijs B   1 - 1   (2-4)
    Munkzwalm B - Jong Geraardsbergen   8 - 4   (4-3)
    Maarkedal - Bonanza B    7 - 0  (4-4)
    Volkegem B - Zegelsem      2 - 0   (5-5)
    Mater - Strijpen     0 - 1  (5-2)
    Opbrakel - Kluisbergen Sportief B    4 - 4   (3-3)
    Michelbeke B - FC Kluisbergen B      2 - 7   (3-4)
    Everbeek - Bevere B   2 - 0  (4-4)
    Idegem - FCLC Ronse   6 - 1  (4-5)
    Oudenhove B - Boekel B     3 - 0   (3-1)

    Reeks 4D
    Heusden B - Tenstar Melle    1 - 6   (5-2)
    Tielrode - Edeboys B    12 - 0
    Rupelmonde - Laarne-Kalken B   0 - 7  (4-5)
    Sombeke - Oostakker   1 - 2  (5-3)
    PD Kruibeke - Dampoort Gent   5 - 1
    Neigem - Jong Lede B    3 - 1   (5-5)
    Bavegem - Nieuwerkerken    1 - 3  (4-5)
    Baasrode - Moorsel   FF   0 - 5
    Vlierzele - Herdersem    1 - 2  (4-0)
    Buggenhout B - Eine B   4 - 2  (4-3)
    Lebbeke B - Sombeke   0 - 3  (4-3)

    De 1/8 finales worden afgewerkt op 1 november
    De 1/4 finales worden afgewerkt op 23 december
    De 1/2 finales worden afgewerkt op 11 februari
    De finale wordt afgewerkt op 1 april 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    13-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
    HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - Speeldag 3
    Wedstrijden op zondag 20 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Reeks 1A + 2A
    Zelzate - Sinaai    5 - 0  (4-2)
    Sint-Gillis-Waas - Sp. Waasmunster    2 - 2
    Maldegem - YB Beveren    5 - 1  (4-2)
    Assenede - Vrasene    0 - 3   (2-3)
    Lochristi - Meetjesland    2 - 3   (2-2)
    HO Kalken - Waarschoot    2 - 1  (2-3)
    Moerbeke - Kleit    1 - 5   (5-5)
    Doorslaar - Adegem    2 - 1  (5-3)

    Reeks 1B + 2B
    Aalter - Sleidinge    1 - 3   (4-4)
    Drongen - Evergem Center    2 - 0
    Machelen - Belzele    0 - 1  (3-5)
    Jong Zulte - Lovendegem    5 - 0  (5-1)
    De Pinte - Geraardsbergen    3 - 1   (5-4)
    KVV Ardennen - Kluisbergen Sportief     2 - 1  (4-3)
    Zeveren - Eine    1 - 2  (3-4)
    Poesele - Bambrugge    2 - 5   (5-4)

    Reeks 1C + 2C
    Elene-Grotenberge - Merendree    4 - 3   (4-3)
    Sottegem - Bellem      3 - 3   (5-4)
    Sint-Gillis - Mariakerke    1 - 2   (4-4)
    Buggenhout - Zomergem    1 - 3   (4-4)
    Voorde - Burst    2 - 1   (4-5)
    Appelterre - Meerbeke    3 - 1   (2-4)
    Meldert - Winnik    7 - 3   (4-3)
    Grembergen - Borsbeke    4 - 1  (4-5)

    Reeks 1D + 2D
    Robur - Bazel     1 - 2  (5-4)
    Dendermonde - Zaffelare    5 - 0   (2-5)
    Gijzel-Oosterzele - Kruibeke    6 - 1  (5-4)
    Edeboys - Haasdonk    1 - 2  (4-4)
    Windeke - Zele     1 - 3   (5-5)
    Gavere-Asper - Heikant   2 - 1   (3-2)
    Munkzwalm - Schoonaarde    4 - 3   (5-1)
    Denderhoutem - Berlare    1 - 1   (5-3)

    Reeks 3A
    Melsele B - Sint-Laureins   0 - 0  (3-3)
    Sint-Pauwels - Kaprijke-Bentille   4 - 2  (4-2)
    WB Sint-Niklaas - Lembeke    2 - 1  (5-2)
    SK Gerda - Beervelde    4 - 1   (5-3)
    Eksaarde - Watervliet   1 - 1   (4-3)
    Wachtebeke - Kallo    3 - 0  (4-4)
    DKW Evergem - Klinge   2 - 0   (2-2)
    Sint-Kruis-Winkel - SKB Sint-Niklaas    1 - 0
    Ertvelde - Bosdam Beveren    3 - 2  (4-1)
    Overmere - Kieldrecht   0 - 4   (4-3)

    Reeks 3B
    Wortegem - Knesselare    2 - 2
    Nokere-Kruishoutem - Ursel    2 - 2  (4-3)
    Nazareth-Eke - Zevergem   2 - 1   (3-2)
    Olsene - Deftinge    3 - 2   (3-4)
    Vurste-Semmerzake - Maria-Aalter  0 - 1  (3-3)
    Latem - Boekel    1 - 1  (5-4)
    Bonanza - Volkegem     3 - 0  (3-3)
    Vinkt - Zingem   2 - 3   (3-5)
    Nevele - Bevere    2 - 1   (5-4)
    Hansbeke - FC Kluisbergen   2 - 3   (4-5)

    Reeks 3C
    Serskamp-Schellebelle - Doggen Erembodegem     4 - 0
    Massemen - Haaltert    2 - 3  (5-2)
    Houtem - Denderleeuw    0 - 1  (5-4)
    Moortsele - Mere    5 - 2   (5-3)
    Velzeke - SK Erembodegem    0 - 5
    Kerksken - Sint-Goriks   0 - 0   (4-4)
    Okegem - Michelbeke   1 - 2   (3-5)
    Nederhasselt - Oudenhove    1 - 2  (4-5)
    Moerbeke-Geraardsbergen - Sottegem B    0 - 0  (3-4)
    Zandbergen - Elene-Grotenberge B   2 - 1   (3-1)

    Reeks 3D
    Muide Gent - Robur B    5 - 2   (5-1)
    VSV Gent - Rangers Opdorp   5 - 1  (3-3)
    Heusden - SVH Waasmunster     3 - 0  (3-4)
    Destelbergen - Daknam   2 - 3   (3-1)
    Laarne-Kalken - Hamme-Zogge    3 - 0   (5-3)
    Oudegem - 9000 Gent     1 - 4
    Baardegem - Sint-Denijs   1 - 3  (4-3)
    Wieze - VC Zwijnaarde      2 - 2
    Gijzegem - HT Zwijnaarde  0 - 5  (5-2)
    Hofstade - Cercle Melle    5 - 1  (4-4)

    Reeks 4A
    Boekhoute - Hoogeinde     2 - 1  (3-3)
    Balgerhoeke - Stekene B    2 - 1   (4-4)
    Middelburg - Verrebroek   1 - 6  (5-4)
    Bassevelde - Haasdonk B    1 - 1  (2-4)
    Donk - Meerdonk   2 - 1
    Zele B - Avrasya Gent   4 - 2
    Kemzeke - Muide Gent B   5 - 4  (3-4)
    Waasmunster B - Sint-Amandsberg   4 - 1  (4-5)
    Hoogeinde - HO Kalken B    3 - 0  (4-1)
    Zaffelare B - Vinderhoute     1 - 2   (3-5)

    Reeks 4B
    SK Merelbeke - Ooidonk-Leerne   1 - 6
    Zingem B - Ophasselt    4 - 0
    Bottelare - Poesele B   5 - 0  (4-4)
    Balegem - VS Destelbergen    3 - 5
    Rangers Merelbeke - Lotenhulle    2 - 0   (3-4)
    Aaigem - Nazareth-Eke B    3 - 3  (4-3)
    Herzele-Ressegem - Huise-Ouwegem    2 - 1
    Melsen - Horebeke     1 - 1  (4-5)
    Wichelen - Gijzel-Oosterzele B    0 - 0   (5-5)
    Sint-Antelinks - Nokere-Kruishoutem B   4 - 0  (3-4)

    Reeks 4C
    Zegelsem - Munkzwalm B    1 - 3
    Strijpen - Maarkedal    1 - 5  (3-3)
    Sint-Denijs B - Volkegem B   5 - 1  (4-4)
    Jong Geraardsbergen - Mater    2 - 2   (1-5)
    Bonanza B - Petegem Schelde      2 - 7   (4-4)
    FCLC Ronse - Michelbeke B   3 - 1   (5-4)
    Boekel B - Everbeek    FF   0 - 5
    Kluisbergen Sportief B - Idegem   1 - 2
    FC Kluisbergen  - Oudenhove B   1 - 3   (5-4)
    Bevere B - Opbrakel   5 - 2   (5-4)

    Reeks 4D
    Oostakker - Tielrode    2 - 5  (3-5)
    Dampoort Gent - Rupelmonde     3 - 3  (4-2)
    Tenstar Melle - Sombeke   4 - 0
    Edeboys B - PD Kruibeke     1 - 1  (4-5)
    Laarne-Kalken B - Heusden B   0 - 1  (2-3)
    Eine B - Bavegem    3 - 0  (3-5)
    Smetlede - Baasrode   2 - 2  (3-2)
    Jong Lede B - Vlierzele   3 - 2   (4-4)
    Nieuwerkerken - Buggenhout B   4 - 2  (4-4)
    Moorsel - Lebbeke B   5 - 1  (4-3)
    Herdersem - Neigem   5 - 2  (0-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen





    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 13 : Lijst 1 , 2 en 3
  • SPEELDAG 13 : Lijst 4 , 5 en 6
  • SPEELDAG 13 : Lijst 7

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 15
  • klassementen speeldag 15 (vervolg)
  • speeldag 15
  • voorspellingen speeldag 15
  • voorspellingen speeldag 15(vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!