Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5 en 6
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/8ste - 1/16de finale - 26 en 27 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duistland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • Daar is de zomer !
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen ?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS
  • NEDERLAND : nacompetitie eredivisie en eerste divisie
  • EINDSTANDEN NATIONAAL SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTEPROVINCIALERS
  • Champions League van 1/16 tot finale - Europa League van 1/16de tot finale
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovisiesongfestival 2017 in Kiev
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • UCI-voorzitter Cookson: "Veel vertrouwen in herverkiezing"
  • Red Flame Lorca Van De Putte volgt Biesmans en Daniëls naar Bristol City
  • VIDEO: Tom Boonen opent pastabar: "Duizenden kilo's van gegeten tijdens carrière"
  • Mertens' toernooi in Tokio stopt in kwartfinale
  • Fissette: "Het niveau van het vrouwentennis ligt de laatste jaren steeds hoger"
  • Nadal zet Del Potro opzij in 4 sets en stoot door naar de finale
  • Van Aert snoeit in crossprogramma en past voor het EK
  • Groenewegen houdt Ewan van een 4e ritzege in Groot-Brittannië
  • Schurter verovert zijn 6e wereldtitel mountainbike, Belgen spelen geen rol
  • Stephens wint Amerikaans onderonsje in finale US Open
    Foto
    Nieuws DeRedactie
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (46)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (100)
  • info (148)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (8)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Amerikaanse belofte op weg naar medaille op WK tijdrijden... tot hij spectaculair ten val komt
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Dries De Bondt wint de GP Paul Borremans in Viane
  • Ook Belgische profclubs willen transfermarkt vroeger sluiten maar vrezen nu nog rampscenario
  • La Course-winnares Van Vleuten verlengt bij Orica-Scott
    Foto
    Nieuws HLN
  • Ricciardo domineert vrije oefenritten Singapore, Vandoorne zesde - Rosberg lid van management Kubica
  • Vandoorne boekt met zevende stek in kletsnat en incidentrijk Singapore beste resultaat uit F1-carrière, Hamilton primus
  • Onmenselijk: tot 60 graden in cockpit Bottas: "Tegen einde van de race begon mijn zicht troebel te worden"
  • Belgen willen tegen Australië poort richting finale openbeuken: "We hebben veel kwaliteit in de rangen"
  • Goffin heeft het knap lastig tegen Millman maar bezorgt België wel eerste punt in Davis Cup
  • Blondine achter Darcis viel heel wat kijkers op tijdens Davis Cup-duel. En ze is zeker geen onbekende
  • Darcis vecht als een leeuw tegen 'bad boy' Kyrgios, maar moet toch het hoofd buigen na zware vijfsetter
  • België staat voor zware klus: Bemelmans en De Greef in drie sets maatje te klein voor Australisch duo
  • Krijgen deze taferelen eind november een vervolg? Davis Cup-helden gingen gisteravond helemaal uit de bol
  • Matteo Trentin soleert naar zege in Primus Classic - Zamparella pakt de bloemen in Memorial Marco Pantani
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Rutte: mooie troonrede
  • "Hier word je weer als mens behandeld"
  • Tanja Jess: Dagelijks gaan er 56 vrouwen dood aan hart- en vaatziekten
  • Druk bij Prinsjesdag
  • Opvallende keuze Keizer
  • Handige make-up tips bij LecoLook
  • Film John Leddy beleeft première in Londen
  • Importprijzen VS gaan omhoog
  • Woningbouw VS toont opnieuw dip
  • 'Rustig begin voor Wall Street in de maak'
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Aung San Suu Kyi trekt boetekleed niet aan in toespraak over Rohingya
  • Helft zwangere vrouwen gediscrimineerd op werkvloer: 'Hoezo wordt contract zwangere niet verlengd?'
  • Stadsschouwburg en Toneelgroep Amsterdam gaan fuseren
  • De Volkskrant zoekt stagiairs
  • Koning toont medeleven met eilanden in verder vlakke Troonrede
  • Lees hier de volledige tekst van de Troonrede
  • Live - Koning: 'Belangrijk dat meer mensen gaan profiteren van economische voorspoed'
  • Live - Koninklijk paar arriveert bij de Ridderzaal
  • Live - Kiezer heeft nog niet veel vertrouwen in Rutte III
  • Kritiek op Rohingya-toespraak Aung San Suu Kyi: 'leugenachtig' en 'contraproductief'
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Het Wilhelmus of extra gymles
  • Waarom Singapore Max Verstappen hoop geeft in bange dagen
  • Sport Vandaag: Davis Cup, eredivisie en vrije trainingen in Singapore
  • Van Marwijk weg bij Saudi-Arabië, bond benoemt Bauza
  • Van Marwijk weg bij Saudi-Arabië, bond benoemt Argentijn
  • Van Marwijk weg bij Saudi-Arabië, bond benoemd Argentijn
  • Van Marwijk weg bij Saudi-Arabië
  • Aanklager wil hogere straf voor Lozano en eist 3 duels schorsing
  • FIFA houdt wereldranglijst aan bij loting WK
  • Tafeltennissters naar laatste acht op EK
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    28-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duistland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
        Bundesliga - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP :
    Borussia Dortmund - Bayern Munchen   2 - 2 n.v.   Bayern wint strafschoppenreeks

    Speeldag 1 : De Bundesliga seizoen 2017 - 2018 gaat van start op vrijdag 18 augustus
    Bayern Munchen - Bayer Leverkusen   3 - 1
    Hoffenheim - Werder Bremen     1 - 0
    Hertha BSC - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - RB Leipzig   2 - 0
    Hamburger SV - FC Augsburg   1 - 0
    FSV Mainz - Hannover 96   0 - 1
    VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund   0 - 3
    SC Freiburg - Eintracht Frankfurt    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - FC Koln     1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 25 augustus
    FC Koln - Hamburger SV     1 - 3
    Werder Bremen - Bayern Munchen   0 - 2
    Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg    0 - 1
    Bayer Leverkusen - Hoffenheim    2 - 2
    FC Augsburg - Borussia Monchengladbach   2 - 2
    VfB Stuttgart - FSV Mainz   1 - 0
    Borussia Dormund - Hertha BSC   2 - 0
    RB Leipzig - SC Freiburg    4 - 1
    Hannover 96 - Schalke 04    1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Hamburger SV - RB Leipzig   0 - 2
    SC Freiburg - Borussia Dortmund    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt  0 - 1
    FC Augsburg - FC Koln   3 - 0
    FSV Mainz - Bayer Leverkusen    3 - 1
    VfL Wolfsburg - Hannover 96    1 - 1
    Hoffenheim - Bayern Munchen   2 - 0
    Hertha BSC - Werder Bremen    1 - 1
    Schalke 04 - VfB Stuttgart    3 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Hannover 96 - Hamburger SV   2 - 0
    Werder Bremen - Schalke 04   1 - 2
    Bayern München - FSV Mainz   4 - 0
    Eintracht Frankfurt - FC Augsburg    1 - 2
    VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg   1 - 0
    RB Leipzig - Borussia Mönchengladbach  2 - 2
    Hoffenheim - Hertha BSC    1 - 1
    Bayer Leverkusen - SC Freiburg    4 - 0
    Borussia Dortmund - FC Köln    5 - 0

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart
    Schalke 04 - Bayern München
    FC Augsburg - RB Leipzig
    VfL Wolfsburg - Werder Bremen
    FC Köln - Eintracht Frankfurt
    Hertha BSC - Bayer Leverkusen
    SC Freiburg - Hannover 96
    Hamburger SV - Borussia Dortmund
    FSV Mainz - Hoffenheim




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    27-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018


       Ligue 1 - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP : zaterdag 29 juli 
    AS Monaco - Paris Saint Germain    1 - 2

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen in Frankrijk start in het weekend van 5 augustus
    AS Monaco - Toulouse    3 - 2
    Paris Saint Germain - Amiens   2 - 0
    Saint-Etienne - Nice    1 - 0
    Olympique Marseille - Dijon    3 - 0
    Angers - Bordeaux   2 - 2
    Lille - Nantes     3 - 0
    Metz - Guingamp    1 - 3
    Montpellier - Caen     1 - 0
    Olympique Lyon - Strasbourg     4 - 0
    Troyes - Stades Rennes     1 - 1

    Speeldag 2 : Weekend 12 augustus
    Amiens - Angers     0 - 2
    Bordeaux - Metz     2 - 0
    Caen - Saint-Etienne    0 - 1
    Dijon - Monaco    1 - 4
    Guingamp - Paris Saint Germain    0 - 3
    Nantes - Olympique Marseille    0 - 1
    Nice - Troyes     1 - 2
    Rennes - Olympique Lyon    1 - 2
    Strasbourg - Lille    3 - 0
    Toulouse - Montpellier     1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 19 augustus
    Olympique Lyon - Bordeaux   3 - 3
    Metz - Monaco   0 - 1
    Montpellier - Strasbourg    1 - 1
    Nice - Guingamp   2 - 0
    Rennes - Olympique Lyon   2 - 2
    Saint-Etienne - Amiens   3 - 0
    Troyes - Nantes    0 - 1
    Paris Saint Germain - Toulouse    6 - 2
    Olympique Marseille - Angers    1 - 1
    Lille - Caen     0 - 2

    Speeldag 4 : Weekend 26 augustus
    Paris Saint Germain - Saint-Etienne    3 - 0
    Nantes - Olympique Lyon     0 - 0
    Bordeaux - Troyes    2 - 1
    Caen - Metz    1 - 0
    Toulouse - Rennes   3 - 2
    Amiens - Nice    3 - 0
    Dijon - Montpellier    2 - 1
    Guingamp - Strasbourg    2 - 0
    Angers - Lille    1 - 1
    Monaco - Olympique Marseille    6 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 9 september
    Lille - Bordeaux     0 - 0
    Metz - Paris Saint-Germain    1 - 5
    Nice - Monaco     4 - 0
    Strasbourg - Amiens     0 - 1
    Caen - Dijon    2 - 1
    Montpellier - Nantes     0 - 1
    Troyes - Toulouse    0 - 0
    Saint-Etienne - Angers      1 - 1
    Olympique Lyon - Guingamp    2 - 1
    Olympique Marseille - Rennes     1 - 3

    Speeldag 6 : Weekend 16 september
    Toulouse - Bordeaux   0 - 1
    AS Monaco - Strasbourg     3 - 0
    Guingamp - Lille    1 - 0
    Nantes - Caen    1 - 0
    Troyes - Montpellier    0 - 1
    Dijon - Saint-Etienne    0 - 1
    Amiens - Olympique Marseille      0 - 2
    Angers - Metz      0 - 1
    Rennes - Nice     0 - 1
    Paris Saint-Germain - Olympique Lyon   2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 23 september
    Nice - Angers   ( vrijdag )
    Lille - AS Monaco
    Montpellier - Paris Saint-Germain   ( zaterdag )
    Bordeaux - Guingamp
    Caen - Amiens
    Metz - Troyes
    Olympique Lyon - Dijon
    Saint-Etienne - Rennes   ( zondag )
    Strasbourg - Nantes
    Olympique Marseille - Toulouse

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    26-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
      Primeira Division - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Barcelona - Real Madrid   1 - 3
    Real Madrid - Barcelona   2 - 0


    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Spanje van start in het weekend van 20 augustus
    Celta de Vigo - Real Sociedad    2 - 3
    Girona - Athletico Madrid    2 - 2
    Sevilla - Espanyol   1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Getafe    0 - 0
    Barcelona - Real Betis    2 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Madrid   0 - 3
    Valencia - Las Palmas    1 - 0
    Levante - Villarreal    1 - 0
    Malaga - Eibar    0 - 1
    Leganes - Alaves    1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Real Sociedad - Villarreal   3 - 0
    Real Betis - Celta de Vigo    2 - 1
    Alaves - Barcelona    0 - 2
    Levante - Deportivo La Coruna    2 - 2
    Girona - Malaga    1 - 0
    Las Palmas - Athletico Madrid    1 - 5
    Espanyol - Leganes     0 - 1
    Eibar - Athletic Club Bilbao    0 - 1
    Getafe - Sevilla    0 - 1
    Real Madrid - Valencia    2 - 2

    Speeldag 3 : Weekend 9 september
    Leganes - Getafe     1 - 2
    Real Madrid - Levante    1 - 1
    Valencia - Atletico Madrid   0 - 0
    Sevilla - Eibar   3 - 0
    Barcelona - Espanyol     5 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Sociedad    2 - 4
    Athletic Club Bilbao - Girona    2 - 0
    Celta de Vigo - Alaves   1 - 0
    Villarreal - Real Betis    3 - 1
    Malaga - Las Palmas    1 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Eibar - Leganes    1 - 0
    Levante - Valencia    1 - 1
    Getafe - Barcelona    1 - 2
    Real Betis - Deportiva La Coruna     2 - 1
    Athletico Madrid - Malaga     1 - 0
    Alaves - Villarreal     0 - 3
    Girona - Sevilla     0 - 1
    Las Palmas - Athletic Club Bilbao   1 - 0
    Real Sociedad - Real Madrid     1 - 3
    Espnayol - Celta de Vigo     2 - 1

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Valancia - Malaga   ( dinsdag )
    FC Barcelona - Eibar
    Athletic Club Bilbao - Athletico Madrid   ( woensdag )
    Leganes - Girona
    Deportiva La Coruna - Alaves
    Real Madrid - Real Betis
    Sevilla - Las Palmas
    Villarreal - Espanyol   ( donderdag )
    Celta de Vigo - Getafe
    Levante - Real Sociedad


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    25-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
      Serie A - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Juventus - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Italie van start in het weekend van 20 augustus
    Juventus - Cagliari   3 - 0
    Hellas Verona - Napoli    1 - 3
    Atalanta - AS Roma     0 - 1
    Lazio Roma - SPAL 1907   0 - 0
    Sampdoria - Benovento   2 - 1
    Udinese - Chievo Verona    1 - 2
    Inter Milan - Fiorentina    3 - 0
    Bologna - Torino    1 - 1
    Sassuolo - Genoa    0 - 0
    Crotone - AC Milan   0 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Genoa - Juventus    2 - 4
    Benevento - Bologna    1 - 1
    AS Roma - Inter Milan    1 - 3
    Torino - Sassuolo     3 - 0
    AC Milan - Cagliari   2 - 1
    Fiorentina - Sampdoria   1 - 2
    Napoli - Atalanta    3 - 1
    Chievo Verona - Lazio Roma   1 - 2
    SPAL 1907 - Udinese   3 - 2
    Crotone - Hellas Verona   0 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Juventus - Chievo Verona     3 - 0
    Sampdoria - AS Roma   AFGELAST door noodweer
    Inter Milan - SPAL 1907   2 - 0
    Udinese - Genoa   1 - 0
    Hellas Verona - Fiorentina    0 - 5
    Cagliari - Crotone    1 - 0
    Atalanta - Sassuolo    2 - 1
    Lazio Roma - AC Milan    4 - 1
    Benevento - Torino    0 - 1
    Bologna - Napoli    0 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Crotone - Inter Milan    0 - 2
    Fiorentina - Bologna     2 - 1
    AS Roma - Hellas Verona    3 - 0
    Sassuolo - Juventus     1 - 3
    AC Milan - Udinese    2 - 1
    Torino - Sampdoria    2 - 2
    Napoli - Benovento    6 - 0
    SPAL 1907 - Cagliari    0 - 2
    Chievo Verona - Atalanta    1 - 1
    Genoa - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Bologna - Inter Milan   ( dinsdag )
    Benevento - AS Roma   ( woensdag )
    AC Milan - SPAL 1907
    Genoa - Chievo Verona
    Juventus - Fiorentina
    Lazio Roma - Napoli
    Udinese - Torino
    Hellas Verona - Sampdoria
    Cagliari - Sassuolo
    Atalanta - Crotone

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    19-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Zelzate  ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Dendermonde    ( zaterdag 20 uur )

    HO Kalken - Voorde

    Appelterre - Drongen

    KVV Ardennen - De Pinte

    Robur - Elene-Grotenberge

    Zele - Sint-Gillis-Waas

    Lochristi - Aalter

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Poesele    ( zaterdag 19 uur )

    Meetjesland - Sleidinge    ( zaterdag 20 uur )

    Lovendegem - Waarschoot    ( zaterdag 20 uur )

    Adegem - Belzele

    Mariakerke - Bellem

    Assenede - Maldegem

    Zomergem - Kleit

    Merendree - Zeveren 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Munkzwalm    ( zaterdag 19.30 uur )

    Machelen - Kluisbergen Sportief

    Borsbeke - Denderhoutem

    Eine - Winnik

    Jong Zulte - Burst

    Geraardsbergen - Meerbeke

    Edeboys - Gavere-Asper

    Bambrugge - Gijzel-Oosterzele

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - KV Sint-Gillis   ( zaterdag 20 uur )

    Sinaai - Kruibeke

    Bazel - Grembergen

    Meldert - Sp. Waasmunster

    Heikant - Haasdonk

    Zaffelare - Schoonaarde

    Doorslaar - Vrasene

    Moerbeke - Buggenhout

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ertvelde 

    Ursel - Wachtebeke

    Hansbeke - Muide Gent

    DKW Evergem - Knesselare

    Nevele - Watervliet

    Vinkt - Kaprijke-Bentille

    Sint-Kruis-Winkel - Maria-Aalter

    Sint-Laureins - Lembeke

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Zevergem     ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - Overmere   ( zaterdag 19.30 uur )

    Massemen  - HT Zwijnaarde

    FC Destelbergen - Serskamp-Schellebelle

    VC Zwijnaarde - Laarne-Kalken

    Cercle Melle - Sint-Denijs

    Houtem - Beervelde

    Heusden - Moortsele

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Sint-Goriks    ( zaterdag 19 uur )

    Nazareth-Eke - Oudenhove   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bevere - Boekel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge B - Vurste-Semmerzake

    Wortegem - FC Kluisbergen

    Velzeke - Nokere-Kruishoutem 

    Volkegem - Sottegem B

    Olsene - Zingem

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Gijzegem

    Hofstade - Kerksken

    Haaltert - Baardegem

    Moerbeke-Geraardsbergen - Bonanza

    Nederhasselt - Denderleeuw

    Mere - Doggen

    Wieze - Okegem

    Erembodegem - Zandbergen

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SK Gerda    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bosdam Beveren - Melsele B    ( zaterdag 20 uur )

    WB Sint-Niklaas - Eksaarde

    Rangers Opdorp - Sint-Pauwels

    Oudegem - SKB Sint-Niklaas

    Daknam - Kallo

    Klinge - Hamme-Zogge

    SVH Waasmunster - Robur B

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Sint-Amandsberg    ( zaterdag 19 uur )

    Poesele B  - Oostakker   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bassevelde - Boekhoute    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs B - Vinderhoute

    Balgerhoeke - Lotenhulle

    Donk - Heusden B

    Ooidonck-Leerne - Avrasya Gent

    Middelburg - VS Destelbergen

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm B - Maarkedal    ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Horebeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen B - Bevere B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Kluisbergen Sportief B - Petegem Schelde

    FCLC Ronse - Nazareth-Eke B

    Zingem B - Mater

    Nokere-Kruishoutem B - Volkegem B

    Huise-Ouwegem - Eine B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Michelbeke B    ( zaterdag 15 uur )

    Oudenhove B - Herzele-Ressegem   ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Bavegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zegelsem - Ophasselt

    Sint-Antelinks - Aaigem

    Vlierzele - Strijpen

    Opbrakel - Neigem

    Everbeek - Jong Geraardsbergen 

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 6 )

    Wichelen - Melsen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Lede B - Nieuwerkerken   ( zaterdag 19.30 uur )

    Gijzel-Oosterzele B - FC Dampoort

    Smetlede - Laarne-Kalken B

    SK Merelbeke - T. Melle 

    Bottelare - HO Kalken B

    Balegem - Edeboys B

    Herdersem - Rangers Merelbeke

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 6 )

    Kemzeke - Stekene B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Waasmunster B - Zaffelare B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Tielrode - Zele B

    Rupelmonde - Lochristi B

    Buggenhout B - Baasrode

    Lebbeke B - Meerdonk

    Hoogeinde - PD Kruibeke

    Verrebroek - Haasdonk


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (45 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    18-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostduinkerke - RC Waregem

    Eernegem - Boezinge

    Kortemark - Rumbeke 

    Blankenberge - Westkapelle

    Wielsbeke - WS Lauwe

    Poperinge - Oostkamp

    RC Lauwe - Oostnieuwkerke

    Varsenare - Zwevezele

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Heist - De Ruiter Roeselare

    Zedelgem - Oudenburg

    Club Roeselare - Veldegem

    Jabbeke - VV Tielt 

    Gistel - Meulebeke

    Diksmuide - Spermalie-Middelkerke

    Bredene - Staden 

    Damme - Beernem 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Dottignies - Zwevegem

    Moen - Otegem

    Dadizele - Deerlijk

    Emelgem-Kachtem - Anzegem

    Geluwe - Heestert

    Beveren-Leie - Ingooigem

    Nieuwkerke - Ledegem

    Beselare - Wevelgem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Brielen - Comines-Warneton

    Merkem - Moorslede

    Proven - Westrozebeke

    Gits - De Panne

    Houthulst - Zonnebeke

    Hooglede - Ploegsteert

    Veurne - Handzame

    Geluveld - Dikkebus 

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Sint-Kruis

    Ichtegem - Zandvoorde 

    Moerkerke - Dar. Brugge

    Keiem - Koekelare

    Loppem - Ruddervoorde

    Lissewege - Jong Male

    Nieuwpoort - De Haan

    Steenbrugge - Snaaskerke

    DERDE PROVINCIALE C :

    Luingnois - Moorsele

    Lichtervelde - Ardooie

    Hulste - Bissegem

    Zwevezele B - Kanegem

    Pittem - Avelgem

    Dosko Beveren - Lendelede

    Aarsele - Desselgem

    Kortrijk - Oostrozebeke 

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 7

    Zarren - Vleteren

    Zillebeke - Westouter

    Langemark-Poelkapelle - Kruiseke

    Lo-Reninge - Hollebeke

    Reningelst - Jonkershove

    Alveringem - Passendale

    Bulskamp - Elverdinge

    Veurne B - Diksmuide B

    Poperinge B - Voormezele

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Aartrijke

    Hertsberge - Ruiselede

    Doomkerke - E. Brugge

    Beernem B - Wenduine

    Dudzele - Steenbrugge B

    HO Oedelem - Lombardsijde

    SK Torhout - D. Beveren B

    Zerkegem - Sint-Joris

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 7

    Jong Vijve - Menen United

    Stasegem - Dadizele B

    Dentergem - Sint-Eloois-Winkel B

    Ledegem B - Wikings Kortrijk

    Wevelgem B - Aalbeke

    Wervik B - Bellegem

    Kuurne - Heule

    Izegem-Ingelmunster B - Marke

    Rekkem - Dottignies B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    17-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 23 en 24 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 4

    Park Houthalen - Herkol   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonhoven VV - Bree-Beek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bregel - Racing Peer   ( zaterdag 19.30 uur )

    Mechelen aan de Maas - Vlijtingen    ( zaterdag 20 uur )

    Herk-De-Stad - Hoepertingen   ( zondag 15 uur )

    Koersel - Melo Zonhoven

    Beringen - Daring Huvo Jeuk

    Helson Helchteren - Zepperen-Brustem


    ANTWERPEN :  Speeldag 5

    Kontich - Heikant Berlaar   ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Job - RC Mechelen    ( zondag 15 uur )

    Branddonk - Schriek

    KFC Lille - Antonia

    GR Katelijne - Witgoor Dessel

    Berg en Dal - Rapid Leest

    Merksplas - Vorselaar

    Lyra - Oppuurs



    BRABANT - BVV :  Speeldag 4

    Houtem-Oplinter - Out-Hoegaarden   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bierbeek - Linden   ( zaterdag 20 uur )

    Betekom - Borght-Humbeek    ( zaterdag 20 uur )

    Tervuren-Duisburg - Bertem-Leefdal    ( zondag 14.30 uur )

    Boka United - Melsbroek    ( zondag 15 uur )

    Butsel - Meise

    Aarschot - Veltem

    Strombeek - Liedekerke


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 3

    Ixelles - Sporting Bruxelles    ( zaterdag 19.30 uur )

    Crossing Schaerbeek - RSD Jette    ( zondag 15 uur )

    Jodoigne - Ren. Cl. Schaerbeek

    Kosova Schaerbeek - Stade Everois

    Stockel - Lasne-Ohain

    BX Brussels - Villers La Ville

    Chastre - RCS Brainois


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 5

    Pont-A-Celles Buzet - Antoinien    ( zondag 15 uur )

    Houdeng - Albert Quevy-Mons B

    Gosselies - Montkainoise

    Paturages - Saint-Ghislain Tertre Hautrage

    Le Roeulx - Symphorinois

    Peruwelz FC - Ransart

    Ostiches-Ath - Soignies

    Monceau - Beloeil

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    16-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 29 en zaterdag 30 september en zondag 1 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 9


    Sint-Truiden - Charleroi    ( vrijdag 20.30 uur )

    Eupen - RC Genk   ( zaterdag 18 uur )

    Waasland-Beveren - Antwerp   ( zaterdag 20 uur )

    Moeskroen - KV Mechelen

    KV Kortrijk - KV Oostende   ( zaterdag 20.30 uur )

    Club Brugge - AA Gent   ( zondag 14.30 uur )

    Anderlecht - Standard    ( zondag 18 uur )

    Zulte Waregem - Lokeren   ( zondag 20 uur )


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 8

    Union St-Gilloise - Cercle Brugge    ( vrijdag 20.30 uur )

    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare  ( zaterdag 17 uur )

    Tubeke - Westerlo    ( zaterdag 20.30 uur )

    Beerschot-Wilrijk - Lierse    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 5

    Dessel Sport - Virton    ( zaterdag 19.30 uur )

    Dender - Knokke    ( zaterdag 20 uur )

    Seraing - KSV Oudenaarde

    Berchem Sport - Chatelet-Farciennes

    Oosterzonen - Eendracht Aalst

    Deinze - Geel

    KSK Heist - Lommel United

    VW Hamme - Patro Eisden   ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 5

    Sint-Niklaas - Olsa Brakel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Rupel-Boom - Temse    ( zondag 15 uur )

    Gullegem - RC Gent

    Bornem - Mandel United Izegem-Ingelmunster

    Sint-Eloois-Winkel - Torhout

    Westhoek - Pepingen-Halle

    Sparta Petegem - Londerzeel

    Ronse - Harelbeke

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Hades - City Pirates Antwerpen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zwarte Leeuw - Vosselaar  ( zaterdag 19.30 uur )

    Tessenderlo - Hasselt   ( zaterdag 19.30 uur )

    Overijse - Sint-Lenaarts    ( zaterdag 20 uur )

    Cappellen - Tienen    ( zondag 15 uur )

    Duffel - Turnhout

    Bocholt - Hoogstraten

    Spouwen-Mopertingen - Wijgmaal

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 6

    RFC Meux - Walhain   ( zaterdag 20 uur )

    RWD Molenbeek - Hamoir

    La Louvière-Centre - Rebecquoise

    Ol. Charleroi - Acren-Lessines

    Sprimont-Comblain - Ciney

    Durbuy - Waremme

    La Calamine - White Star Brussels    ( zondag 15 uur )

    RFC de Liège - Solières   


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 5

    Ninove - Melsele   ( zaterdag 19.30 uur )

    Lebbeke - Wervik    ( zaterdag 20 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Wetteren     ( zondag 15 uur )

    Dikkelvenne - Stekene

    Vlamertinge - Eppegem

    Menen - Wingene

    Merelbeke - Jong Lede

    Mariekerke - Grimbergen 

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Nijlen - Heur-Tongeren    ( zaterdag 19.30 uur )

    Houtvenne - Leopoldsburg    ( zaterdag 19.30 uur )

    Termien - Diest     ( zondag 14.30 uur )

    Woluwe-Zaventem - Herentals     ( zondag 15 uur )

    Diegem Sport - Bilzen-Waltwilder

    Kampenhout - Esp. Pelt

    Wellen - Hoeilaart

    Ternesse - Sterrebeek

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 6

    Onhaye - Ganshoren   ( zaterdag 20 uur )

    RFC Tournai - Albert Quevy-Mons     ( zaterdag 20 uur )

    Taminoise - Solrézienne     ( zondag 15 uur )

    Binchoise - Spy

    Manageoise - Léopold FC

    Franc Borains - Racing Jet Wavre 

    Stade Brainois - RAAL La Louvière 

    Waterloo - Couvin-Mariembourg

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 6

    UR Namur - Verlaine    ( zaterdag 20 uur )

    RFC Huy - Habay-La-Neuve

    Bertrix - Richelle

    Givry - Aischoise

    Aywaille - Stockay-Warfusée    ( zondag 15 uur )

    Cointe-Liège - Mormont

    Herstal - Longlier

    URSL Visé - FC Tilleur


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 31 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Robur    ( zaterdag 19.30 uur )

    Aalter - Sottegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - Berlare

    Appelterre - KVV Ardennen

    Dendermonde - HO Kalken

    Zelzate - Zele

    Sint-Gillis-Waas - Lochristi

    Drongen - Voorde

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Zomergem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland - Assenede    ( zaterdag 20 uur )

    Kleit - Lovendegem 

    Waarschoot - Merendree

    Zeveren - Evergem Center

    Poesele - Adegem

    Belzele - Mariakerke

    Sleidinge - Bellem 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Borsbeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Eine - Jong Zulte

    Burst - Windeke

    Winnik - Denderhoutem

    Munkzwalm - Geraardsbergen

    Gavere-Asper - Bambrugge

    Meerbeke - Edeboys 

    Gijzel-Oosterzele - Machelen

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Zaffelare    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sp. Waasmunster - Moerbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk - Meldert   ( zaterdag 20 uur )

    Bazel - YB Beveren

    Schoonaarde - Heikant

    Buggenhout - Sinaai

    Grembergen - Kruibeke

    KV Sint-Gillis - Doorslaar

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Wachtebeke    ( zaterdag 19 uur )

    Ertvelde - Ursel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Watervliet - Vinkt

    Knesselare - Nevele

    Hansbeke - DKW Evergem 

    Lembeke - VSV Gent

    Kaprijke-Bentille - Sint-Kruis-Winkel

    Maria-Aalter - Sint-Laureins 

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Serskamp-Schellebelle     ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs - Latem 

    Zevergem - Cercle Melle

    VC Zwijnaarde - 9000 Gent

    HT Zwijnaarde - FC Destelbergen

    Moortsele - Massemen

    Overmere - Houtem

    Beervelde - Heusden 

    DERDE PROVINCIALE C :

    Vurste-Semmerzake - Wortegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel - Elene-Grotenberge B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem - Nazareth-Eke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem B - Olsene    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Goriks - Volkegem

    Velzeke - Michelbeke

    Nokere-Kruishoutem - FC Kluisbergen

    Oudenhove - Bevere

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Haaltert

    Gijzegem - Wieze

    Zandbergen - Deftinge

    Kerksken - Erembodegem

    Baardegem - Hofstade

    Mere - Nederhasselt

    Denderleeuw - Moerbeke-Geraardsbergen 

    Doggen - Okegem

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Daknam   ( zaterdag 20 uur )

    Melsele B - Kieldrecht    ( zaterdag 20 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels   ( zaterdag 20 uur )

    Oudegem - Bosdam Beveren

    Eksaarde - Opdorp

    Kallo - Klinge

    Hamme-Zogge - SVH Waasmunster

    Robur B - WB Sint-Niklaas

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Balgerhoeke   ( zaterdag 19 uur )

    Avrasya Gent - Bassevelde

    Boekhoute - Muide Gent B

    Sint-Amandsberg - Sint-Denijs B

    Donk - Middelburg

    VS Destelbergen - Poesele B

    Oostakker - Ooidonck-Leerne 

    Heusden B - Lotenhulle

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Eine B    ( vrijdag 20 uur )

    Volkegem B - Munkzwalm B   ( zaterdag 18 uur )

    Nazareth-Eke B - Zingem B    ( zaterdag 19 uur )

    FC Kluisbergen B - Kluisbergen Sportief B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mater - Nokere-Kruishoutem B

    Petegem Schelde - Boekel B

    Horebeke - FCLC Ronse

    Maarkedal - Huise-Ouwegem 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Vlierzele    ( zaterdag 19 uur )

    Aaigem - Oudenhove B

    Ophasselt - Sint-Antelinks

    Everbeek - Zegelsem

    Neigem - Bonanza B

    Herzele-Ressegem - Idegem

    Bavegem - Opbrakel 

    Jong Geraardsbergen - Strijpen

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 7 )

    FC Dampoort - Moorsel

    Nieuwerkerken - Gijzel-Oosterzele B

    Laarne-Kalken B - Jong Lede B

    Herdersem - Smetlede

    Melsen - T. Melle 

    Balegem - Wichelen

    Edeboys B - SK Merelbeke

    Rangers Merelbeke - Bottelare

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 7 )

    Zaffelare B - Lebbeke B    ( zaterdag 19 uur )

    PD Kruibeke - Kemzeke   ( zaterdag 20 uur )

    Rupelmonde - Buggenhout B

    Lochristi B - Tielrode

    Zele B - Haasdonk B

    Sombeke - Verrebroek

    Meerdonk - Baasrode

    Hoogeinde - Waasmunster B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    14-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 30 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - Eernegem    ( zaterdag 19 uur )

    Boezinge - Varsenare

    Zwevezele - Oostduinkerke

    RC Waregem - RC Lauwe

    Poperinge - Wielsbeke

    WS Lauwe - Blankenberge

    Oostkamp - Oostnieuwkerke

    Westkapelle - Kortemark

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Jabbeke   ( zaterdag 19 uur )

    VV Tielt - Club Roeselare

    Veldegem - Zedelgem

    Oudenburg - Damme

    Beernem - Heist

    De Ruiter Roeselare - Bredene

    Diksmuide - Gistel

    Spermalie-Middelkerke - Staden 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Dadizele

    Deerlijk - Nieuwkerke

    Ledegem - Emelgem-Kachtem

    Anzegem - Dottignies

    Beveren-Leie - Geluwe

    Heestert - Beselare

    Ingooigem - Otegem

    Zwevegem - Moen

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Proven

    Zonnebeke - Gits

    Hooglede - Houthulst

    Westrozebeke - Merkem

    Moorslede - Geluveld

    Dikkebus - Brielen

    Comines-Warneton - Veurne

    Ploegsteert - Handzame

    DERDE PROVINCIALE B :

    Dar. Brugge - Ichtegem 

    Zandvoorde - Westende

    Sint-Kruis - Nieuwpoort

    De Haan - Steenbrugge

    Koekelare - Moerkerke 

    Ruddervoorde - Keiem

    Lissewege - Loppem

    Jong Male - Snaaskerke

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Luingnois   ( zaterdag 18 uur )

    Avelgem - Zwevezele B    ( zaterdag 19 uur )

    Kanegem - Hulste

    Ardooie - Kortrijk

    Bissegem - Lichtervelde

    Moorsele - Aarsele

    Dosko Beveren - Pittem

    Lendelede - Desselgem

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 8

    Passendale - Bulskamp    ( zaterdag 19 uur )

    Poperinge B - Alveringem    ( zondag 14 uur )

    Elverdinge - Lo-Reninge

    Voormezele - Diksmuide B

    Jonkershove - Veurne B

    Vleteren - Reningelst

    Westouter - Zarren

    Kruiseke - Zillebeke

    Hollebeke - Langemark-Poelkapelle 

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wenduine - Doomkerke

    Steenbrugge B - Beernem B

    HO Oedelem - Dudzele

    Aartrijke - SK Torhout

    Sint-Joris - Oostduinkerke B

    Ruiselede - Zerkegem

    E. Brugge - Hertsberge

    Lombardsijde - D. Beveren B

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 8

    Wikings Kortrijk - Dentergem    ( zaterdag 17 uur )

    Dottignies B - Ledegem B    ( zaterdag 19 uur )

    Heule - Marke

    Aalbeke - Izegem-Ingelmunster B

    Kuurne - Wervik B

    Bellegem - Rekkem

    Dadizele B - Jong Vijve

    Sint-Eloois-Winkel B - Stasegem

    Menen United - Wevelgem B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    13-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 30 september en 1 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 5

    Bree-Beek - Beringen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Peer Zonhoven VV     ( zaterdag 20 uur )

    Zepperen-Brustem - Mechelen aan de Maas   ( zondag 15 uur )

    Vlijtingen - Koersel

    Melo Zonhoven - Park Houthalen

    Herkol - Herk-De-Stad

    Daring Huvo Jeuk - Helson Hechteren

    Hoepertingen - Bregel


    ANTWERPEN :  Speeldag 6

    Oppuurs - Sint-Job    ( zaterdag 19.30 uur )

    Vorselaar - KFC Lille    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Mechelen - Branddonk    ( zaterdag 20 uur )

    Schriek - Merksplas    ( zondag 15 uur )

    Witgoor Dessel - Berg en Dal

    Heikant Berlaar - Lyra

    Rapid Leest - Kontich

    Antonia - GR Katelijne


    BRABANT - BVV :  Speeldag 5

    Linden - Houtem-Oplinter    ( zondag 15 uur )

    Out-Hoegaarden - Boka United

    Melsbroek - Strombeek

    Meise - Aarschot

    Veltem - Betekom

    Borght-Humbeek - Tervuren-Duisburg

    Bertem-Leefdal - HO Bierbeek

    Liedekerke - Butsel


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 4

    Ren. Cl. Schaerbeek - BX Brussels    ( zondag 15 uur )

    RCS Brainois - Jodoigne

    Sporting Bruxelles - Chastre

    RSD Jette - Ixelles

    Stade Evrois - Crossing Schaerbeek

    Lasne - Ohain - Kosova Schaerbeek

    Villers La Ville - Stockel


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 6

    Montkainoise - Paturages   ( zondag 15 uur )

    Albert Quevy-Mons B - Gosselies

    Beloeil - Houdeng

    Symphorinois - Pont-A-Celles Buzet 

    Antoinien - Ostiches-Ath

    Soignies - Peruwelz FC

    Ransart - Monceau

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Le Roeulx 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    12-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : 


    Geen voetbal door INTERLANDS :

    Bosnië-Herzegovina - België   ( 07/10 ) 
    België - Cyprus    ( 10/10 )



    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 9

    Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven    ( dinsdag 20.30 uur )

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk     ( woensdag 20.30 uur )

    Westerlo - Union St-Gilloise    ( woensdag 20.30 uur )

    Roeselare - Lierse     ( donderdag 20.30 uur )

    EERSTE KLASSE B     PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 10

    Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge   ( zaterdag 20.30 uur )

    Lierse - Tubeke   ( zondag 14.30 uur )

    Roeselare - Union St-Gilloise    ( zondag 14.30 uur )

    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo    ( zondag 18 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 6

    KSV Oudenaarde - Deinze   ( zaterdag 20 uur )

    Geel - Dessel Sport

    Patro Eisden - Seraing

    Lommel United - Oosterzonen

    Chatelet-Farciennes - Virton   ( zondag 15 uur )

    Berchem Sport - Dender

    Knokke - KSK Heist

    Eendracht Aalst - VW Hamme


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 6

    Torhout - Westhoek   ( zaterdag 19.30 uur )

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Ronse    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Gent - Sparta Petegem    ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Harelbeke     ( zondag 15 uur )

    Olsa Brakel - Sint-Eloois-Winkel

    Pepingen-Halle - Gullegem

    Rupel-Boom - Sint-Niklaas

    Londerzeel - Bornem

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 6

    Sint-Lenaarts - Cappellen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Turnhout - Bocholt   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zwarte Leeuw - Overijse   ( zaterdag 19.30 uur )

    City Pirates Antwerpen - Duffel    ( zaterdag 20 uur )

    Hasselt - Spouwen-Mopertingen    ( zaterdag 20 uur )

    Wijgmaal - Hades   ( zondag 15 uur )

    Vosselaar - Hoogstraten

    Tienen - Tessenderlo

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 7

    Ol. Charleroi - Durbuy   ( zaterdag 20 uur )

    White Star Brussels - La Louvière-Centre

    Waremme - La Calamine

    Hamoir - Sprimont-Comblain   ( zondag 15 uur )

    Acren-Lessines - Ciney

    Solières - RWD Molenbeek

    Walhain - RFC de Liège

    Rebecquoise - RFC Meux   


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 6

    Wervik - Ninove    ( zaterdag 18 uur )

    Wetteren - Merelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Mariekerke    ( zaterdag 20 uur )

    Stekene - Grimbergen    ( zondag 14.30 uur )

    Jong Lede - Vlamertinge     ( zondag 15 uur )

    Wingene - Wolvertem-Merchtem

    Dikkelvenne - Menen

    Eppegem - Lebbeke 

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 6

    Esp. Pelt - Nijlen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bilzen-Waltwilder - Houtvenne   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Wellen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Diest - Ternesse    ( zaterdag 19.30 uur )

    Woluwe-Zaventem - Kampenhout    ( zondag 15 uur )

    Heur-Tongeren - Diegem Sport 

    Hoeilaart - Termien

    Herentals - Sterrebeek

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 7

    Spy - Stade Brainois    ( zaterdag 19.30 uur )

    Solréziènne - RFC Tournai    ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Jet Wavre - Manageoise   ( zaterdag 19.30 uur )

    Onhaye - Franc Borains   ( zaterdag 20 uur )

    RAAL La Louvière - Taminoise     ( zaterdag 20 uur )

    Albert Quevy-Mons - Waterloo   ( zaterdag 20 uur )

    Ganshoren - Couvin-Mariembourg   ( zondag 15 uur )

    Léopold FC - Binchoise

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 7

    Aischoise - Longlier    ( zaterdag 20 uur )

    Givry - Aywaille    ( zaterdag 20 uur )

    Habay-La-Neuve - UR Namur   ( zondag 15 uur )

    Richelle - RFC Huy

    Stockay-Warfusée - Bertrix

    FC Tilleur - Herstal

    Mormont - URSL Visé 

    Verlaine - Cointe-Liège

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - De Pinte    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Sint-Gillis-Waas   ( zaterdag 20 uur )

    HO Kalken - Aalter

    Voorde - Dendermonde

    KVV Ardennen - Drongen

    Zele - Elene-Grotenberge

    Robur - Appelterre

    Lochristi - Zelzate

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Waarschoot    ( zaterdag 19.30 uur )

    Lovendegem - Maldegem    ( zaterdag 20 uur )

    Adegem - Zeveren

    Mariakerke - Poesele

    Bellem - Belzele

    Merendree - Kleit


    Zomergem - Meetjesland

    Assenede - Sleidinge 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Eine   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geraardsbergen - Burst

    Edeboys - Munkzwalm

    Jong Zulte - Winnik

    Denderhoutem - Kluisbergen Sportief


    Borsbeke - Gijzel-Oosterzele

    Bambrugge - Meerbeke

    Machelen- Gavere-Asper 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - Grembergen    ( zaterdag 20 uur )

    Kruibeke - Buggenhout


    Heikant - Vrasene


    Doorslaar - Bazel


    Zaffelare - KV Sint-Gillis


    Meldert - Schoonaarde


    Moerbeke - 

    Haasdonk 


    Sinaai - Sp. Waasmunster   ( 16 uur )

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Maria-Aalter

    Ursel - Lembeke

    Wachtebeke - Ertvelde

    DKW Evergem - Muide Gent

    Nevele - Hansbeke

    Sint-Kruis-Winkel - Watervliet

    Sint-Laureins - Kaprijke-Bentille

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Laarne-Kalken      ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - Zevergem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Massemen - Beervelde

    FC Destelbergen - Moortsele

    Serskamp-Schellebelle - HT Zwijnaarde 

    Cercle Melle - VC Zwijnaarde

    Houtem - Sint-Denijs

    Heusden - Overmere  

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Nokere-Kruishoutem    ( zaterdag 19 uur )

    Bevere - Zingem     ( zaterdag 19.30 uur )

    Nazareth-Eke - Sottegem B   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen - Vurste-Semmerzake   ( zaterdag 19.30 uur )

    Volkegem - Velzeke 

    Elene-Grotenberge B - Oudenhove

    Olsene - Sint-Goriks

    Wortegem - Boekel

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Kerksken

    Wieze - Zandbergen

    Okegem - Gijzegem

    Hofstade - Bonanza

    Haaltert - Denderleeuw

    Moerbeke-Geraardsbergen - Mere

    Nederhasselt - Doggen

    Erembodegem - Baardegem 

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Oudegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Pauwels - Eksaarde    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bosdam Beveren - SKB Sint-Niklaas    ( zaterdag 20 uur )

    Daknam - Melsele B

    SVH Waasmunster - Kallo

    WB Sint-Niklaas - Hamme-Zogge

    Klinge - SK Gerda

    Opdorp - Robur B 

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Donk   ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Avrasya Gent   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bassevelde - Oostakker   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs B - Boekhoute

    Middelburg - Heusden B

    Balgerhoeke - Sint-Amandsberg

    Ooidonck-Leerne - VS Destelbergen

    Lotenhulle - Vinderhoute

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Maarkedal    ( zaterdag 18.30 uur )

    Munkzwalm B - Mater   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - FC Kluisbergen B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Huise-Ouwegem - Volkegem B

    Kluisbergen Sportief B - Bevere B

    FCLC Ronse - Petegem Schelde

    Zingem B - Horebeke

    Nokere-Kruishoutem B - Nazareth-Eke B 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Bavegem   ( zaterdag 15 uur )

    Oudenhove B - Ophasselt    ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Aaigem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Vlierzele - Neigem

    Strijpen - Michelbeke B

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen

    Sint-Antelinks - Everbeek 

    Opbrakel - Herzele-Ressegem 

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 8 )

    Wichelen - HO Kalken B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Lede B - Herdersem    ( zaterdag 19.30 uur )

    T. Melle - Balegem

    Bottelare - Melsen

    Smetlede - Rangers Merelbeke

    Gijzel-Oosterzele B - Laarne-Kalken B 

    Moorsel - Nieuwerkerken

    SK Merelbeke - FC Dampoort

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 8 )

    Zaffelare B - Meerdonk    ( zaterdag 19 uur )

    Baasrode - Rupelmonde    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sp. Waasmunster B - Kemzeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk B - Lochristi B   ( zaterdag 20 uur )

    Sombeke - Zele B

    Buggenhout B - Tielrode

    Hoogeinde - Lebbeke B

    Verrebroek - Stekene B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    10-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Lauwe - Zwevezele   ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostduinkerke - Boezinge

    Oostnieuwkerke - RC Waregem

    Wielsbeke - Oostkamp

    Blankenberge - Poperinge

    Kortemark - WS Lauwe

    Eernegem - Westkapelle

    Varsenare - Rumbeke

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Veldegem   ( zaterdag 19 uur )

    Heist - Oudenburg

    Bredene - Beernem

    Staden - De Ruiter Roeselare

    Zedelgem - VV Tielt

    Club Roeselare - Meulebeke


    Jabbeke - Diksmuide


    Gistel - 

    Spermalie-Middelkerke

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Deerlijk   ( zaterdag 18 uur )

    Dottignies - Ledegem    ( zaterdag 19 uur )

    Moen - Anzegem

    Otegem - Zwevegem

    Geluwe - Ingooigem

    Nieuwkerke - Wevelgem


    Dadizele - Heestert

    Beselare - Beveren-Leie 

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - De Panne   ( zaterdag 19 uur )

    Brielen - Moorslede

    Veurne - Dikkebus

    Handzame - Comines-Warneton

    Houthulst - Ploegsteert

    Gits - Hooglede

    Proven - Zonnebeke

    Geluveld - Westrozebeke

    DERDE PROVINCIALE B :

    Snaaskerke - De Haan

    Westende - Dar. Brugge

    Ichtegem - Koekelare

    Moerkerke - Ruddervoorde

    Keiem - Lissewege

    Steenbrugge - Sint-Kruis

    Nieuwpoort - Zandvoorde

    Loppem - Jong Male 

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Oostrozebeke   ( zaterdag 18 uur )

    Luingnois - Ardooie

    Desselgem - Moorsele

    Pittem - Lendelede

    Zwevezele B - Dosko Beveren

    Lichtervelde - Kanegem

    Hulste - Avelgem


    Kortrijk - 

    Bissegem

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 9

    Bulskamp - Poperinge B    ( zaterdag 19 uur )

    Lo-Reninge - Passendale    ( zaterdag 19 uur )

    Zillebeke - Hollebeke    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide B - Jonkershove    ( zaterdag 19.30 uur )

    Alveringem - Voormezele 


    Reningelst - Westouter

    Zarren - Kruiseke


    Langemark-Poelkapelle - Elverdinge

    Veurne B - Vleteren

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Ruiselede    ( zondag 14.30 uur )

    SK Torhout - Sint-Joris

    Dosko Beveren B - Aartrijke

    Hertsberge - Wenduine

    Doomkerke - Steenbrugge B

    Beernem B - HO Oedelem


    Dudzele - Lombardsijde


    Zerkegem - 

    E. Brugge 

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 9

    Wevelgem - Dadizele B   ( zaterdag 19 uur )

    Marke - Aalbeke

    Wervik B - NS Heule

    Jong Vijve - Sint-Eloois-Winkel B

    Dentergem - Dottignies B

    Ledegem B - Bellegem


    Rekkem - Kuurne

    Izegem-Ingelmunster B - Menen United

    Stasegem - Wikings Kortrijk


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 7 en 8 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 6

    Park-Houthalen - Vlijtingen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonhoven VV - Hoepertingen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Beringen - Racing Peer   ( zaterdag 20 uur )

    Mechelen aan de Maas - Daring Huvo Jeuk    ( zaterdag 20 uur )

    Herk-De-Stad - Bregel    ( zondag 14.30 uur )

    Herkol - Melo Zonhoven   ( zondag 15 uur )

    Koersel - Zepperen-Brustem

    Helson Hechteren - Bree-Beek


    ANTWERPEN :  Speeldag 7

    Kontich - Witgoor Dessel     ( zaterdag 20 uur )

    KFC Lille - Merksplas    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Job - Heikant Berlaar   ( zondag 15 uur )

    Branddonk - Oppuurs

    Schriek - RC Mechelen

    GR Katelijne - Vorselaar

    Berg en Dal - Antonia

    Lyra - Rapid Leest


    BRABANT - BVV :  Speeldag 6

    Houtem-Oplinter - Bertem-Leefdal    ( zaterdag 19.30 uur )

    HO Bierbeek - Borght-Humbeek   ( zaterdag 20 uur )

    Betekom - Meise    ( zaterdag 20 uur )

    Tervuren-Duisburg - Veltem    ( zondag 14.30 uur )

    Aarschot - Liedekerke    ( zondag 15 uur )

    Melsbroek - Out-Hoegaarden

    Boka United - Linden

    Strombeek - Butsel


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 5

    Ixelles - Stade Everois    ( zaterdag 20.30 uur )

    Crossing Schaerbeek - Lasne Ohain   ( zondag 15 uur )

    Sporting Bruxelles - RSD Jette

    Kosova Schaerbeek - Villers La Ville

    Stockel - Ren. Cl. Schaerbeek

    BX Brussels - RCS Brainois

    Chastre - Jodoigne


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 7

    Pont-A-Celles Buzet - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    ( zondag 15 uur )

    Ostiches-Ath - Symphorinois

    Monceau - Houdeng

    Le Roeulx - Montkainoise

    Paturages - Albert Quevy-Mons B

    Gosselies - Beloeil

    Ransart - Soignies

    Peruwelz FC - Antoinien 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    08-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 10


    KV Mechelen - Anderlecht    ( vrijdag 20.30 uur )

    Charleroi - Eupen    ( zaterdag 18 uur )

    RC Genk - Moeskroen    ( zaterdag 20 uur )

    Lokeren - Sint-Truiden

    AA Gent - Waasland-Beveren   ( zaterdag 20.30 uur )

    Standard - KV Kortrijk   ( zondag 14.30 uur )

    KV Oostende - Club Brugge   ( zondag 18 uur )

    Antwerp - Zulte Waregem   ( zondag 20 uur )


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 11

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven    ( vrijdag 20.30 uur )

    Cercle Brugge - Roeselare     ( zaterdag 17 uur )

    Westerlo - Beerschot-Wilrijk    ( zondag 16 uur )

    Union St-Gilloise - Lierse     ( maandag 20.30 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 7

    Dessel Sport - VW Hamme   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - Lommel United   ( zaterdag 20 uur )

    Dender - KSV Oudenaarde

    Patro Eisden - Chatelet-Farciennes

    Deinze - Oosterzonen

    KSK Heist - Berchem Sport

    Virton - Seraing

    Knokke - Eendracht Aalst   ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 7

    Sint-Niklaas - Temse   ( zaterdag 19.30 uur )

    Gullegem - Torhout    ( zondag 15 uur )

    Sint-Eloois-Winkel - Rupel-Boom

    Bornem - RC Gent

    Harelbeke -  Mandel United Izegem-Ingelmunster

    Westhoek - Olsa Brakel

    Sparta Petegem - Pepingen-Halle

    Ronse - Londerzeel 

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 7

    Bocholt - City Pirates Antwerpen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Tessenderlo - Sint-Lenaarts   ( zaterdag 19.30 uur )

    Hades - Hasselt   ( zaterdag 19.30 uur )

    Cappellen - Zwarte Leeuw  ( zaterdag 20 uur )

    Tempo Overijse - Vosselaar   ( zaterdag 20 uur )

    Hoogstraten - Turnhout    ( zaterdag 20 uur )

    Spouwen-Mopertingen - Tienen   ( zondag 15 uur )

    Duffel - Wijgmaal

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 8

    RWD Molenbeek - Walhain   ( zaterdag 20 uur )

    La Louvière-Centre - Waremme

    Sprimont-Comblain - Solieres

    RFC Meux - White Star Brussels

    Durbuy - Acren-Lessines

    Ciney - Hamoir

    La Calamine - Ol. Charleroi

    RFC de Liège - Rebecquoise


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 7

    Ninove - Eppegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Lebbeke - Jong Lede    ( zaterdag 20 uur )

    Vlamertinge - Wetteren    ( zondag 15 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Dikkelvenne

    Mariekerke - Wervik

    Merelbeke - Wingene

    Menen - Stekene

    Grimbergen - Melsele 

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 7

    Houtvenne - Heur-Tongeren    ( zaterdag 19.30 uur )

    Nijlen - Woluwe-Zaventem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Termien - Leopoldsburg   ( zondag 14.30 uur )

    Kampenhout - Herentals    ( zondag 15 uur )

    Ternesse - Hoeliaart

    Diegem Sport - Esp. Pelt

    Wellen - Bilzen-Waltwilder

    Sterrebeek - Diest

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 8

    RFC Tournai - RAAL La Louvière      ( zaterdag 20 uur )

    Couvin-Mariembourg - Albert Quevy-Mons    ( zaterdag 20 uur )

    Taminoise - Spy    ( zondag 15 uur )

    Franc Borains - Ganshoren

    Manageoise - Onhaye

    Binchoise - Racing Jet Wavre 

    Stade Brainois - Léopold FC

    Waterloo - Solrézièenne

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 8

    UR Namur - Richelle    ( zaterdag 20 uur )

    Longlier - FC Tilleur

    Bertrix - Givry 

    RFC Huy - Stockay-Warfusée

    Aywaille - Aischoise   ( zondag 15 uur )

    Cointe-Liège - Habay-La-Neuve

    Herstal - Mormont

    URSL Visé - Verlaine 




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    07-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Zele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Aalter - Voorde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - Lochristi

    Appelterre - Berlare

    KVV Ardennen - Robur

    Sint-Gillis-Waas - HO Kalken

    Zelzate - Sottegem

    Drongen - Dendermonde

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Merendree    ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland - Lovendegem    ( zaterdag 20 uur )

    Kleit - Evergem Center

    Assenede - Zomergem

    Poesele - Bellem

    Zeveren - Mariakerke

    Waarschoot - Adegem

    Sleidinge - Belzele 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm - Bambrugge

    Burst - Edeboys

    Eine - Geraardsbergen

    Jong Zulte - Windeke

    Gavere-Asper - Borsbeke

    Meerbeke - Machelen

    Winnik - Kluisbergen Sportief


    Gijzel-Oosterzele - Denderhoutem

     

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Meldert    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sp. Waasmunster - Kruibeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk - Sinaai    ( zaterdag 20 uur )

    YB Beveren - Doorslaar    ( zaterdag 20 uur )

    Schoonaarde - Moerbeke

    Grembergen - Buggenhout

    Bazel - Zaffelare

    KV Sint-Gillis - Heikant


    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Ertvelde    ( zaterdag 19 uur )

    Watervliet - Sint-Laureins

    Knesselare - Sint-Kruis-Winkel

    Hansbeke - Vinkt

    DKW Evergem - Nevele

    Lembeke - Wachtebeke

    Maria-Aalter - Ursel

    Kaprijke-Bentille - VSV Gent

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Cercle Melle      ( zaterdag 19.30 uur )

    Laarne-Kalken - HT Zwijnaarde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs - Heusden

    Zevergem - Houtem

    VC Zwijnaarde - Latem

    Moortsele - Serskamp-Schellebelle 

    Beervelde - FC Destelbergen

    Overmere - Massemen

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Volkegem    ( zaterdag 19 uur )

    Boekel - FC Kluisbergen     ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem - Elene-Grotenberge B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem B - Bevere   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Goriks - Nazareth-Eke

    Velzeke - Olsene

    Oudenhove - Wortegem

    Nokere-Kruishoutem - Vurste-Semmerzake

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Erembodegem

    Denderleeuw - Hofstade

    Mere - Haaltert

    Nederhasselt - Moerbeke-Geraardsbergen

    Zandbergen - Okegem

    Kerksken - Wieze

    Baardegem - Deftinge

    Doggen - Gijzegem 

    DERDE PROVINCIALE E :

    Melsele B - Klinge   ( zaterdag 20 uur )

    SK Gerda - SVH Waasmunster  ( zaterdag 20 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Eksaarde    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Kieldrecht   ( zaterdag 20 uur )

    Robur B - Sint-Pauwels

    Hamme-Zogge - Rangers Opdorp

    Kallo - WB Sint-Niklaas

    Oudegem - Daknam 

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Muide Gent B

    VS Destelbergen - Bassevelde

    Donk - Ooidonck-Leerne

    Middelburg - Poesele B

    Sint-Amandsberg - Lotenhulle

    Boekhoute - Balgerhoeke

    Avrasya Gent - Sint-Denijs B

    Heusden B - Vinderhoute

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Maarkedal    ( vrijdag 20 uur )

    Volkegem B - Eine B    ( zaterdag 18 uur )

    Nazareth-Eke B - Munkzwalm B  ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse   ( zaterdag 19.30 uur )

    Horebeke - Nokere-Kruishoutem B

    Petegem Schelde - Zingem B

    Mater - Huise-Ouwegem 

    Kluisbergen Sportief B - Boekel B   ( 17 uur ) 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Aaigem - Opbrakel

    Ophasselt - Idegem

    Everbeek - Oudenhove B

    Zegelsem - Sint-Antelinks

    Neigem - Strijpen

    Herzele-Ressegem - Bonanza B

    Bavegem - Vlierzele

    Jong Geraardsbergen - Michelbeke B

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 9 )

    Nieuwerkerken - SK Merelbeke

    Laarne-Kalken B - Moorsel

    Herdersem - Gijzel-Oosterzele B

    Smetlede - Jong Lede B

    Edeboys B - Wichelen

    HO Kalken B - T. Melle

    Balegem - Bottelare

    Rangers Merelbeke - Melsen

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 9 )

    Zaffelare B - Hoogeinde   ( zaterdag 19 uur )

    PD Kruibeke - Verrebroek    ( zaterdag 20 uur )

    Lebbeke B - Kemzeke

    Meerdonk - Rupelmonde

    Haasdonk B - Buggenhout B

    Tielrode - Baasrode

    Lochristi B - Sombeke

    Zele B - Stekene B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    06-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Westkapelle - Varsenare

    WS Lauwe - Eernegem

    Poperinge - Kortemark

    Rumbeke - Oostduinkerke

    Boezinge - RC Lauwe


    Zwevezele - 

    Oostnieuwkerke 

    Wielsbeke - Blankenberge

    Oostkamp - RC Waregem

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Zedelgem   ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide - Club Roeselare   ( zaterdag 19.30 uur )

    VV Tielt - Damme

    Gistel - Jabbeke

    Beernem - Staden

    Oudenburg - Bredene 

    Veldegem - Heist

    Spermalie-Middelkerke - De Ruiter Roeselare

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Emelgem-Kachtem   ( zaterdag 19 uur )

    Ingooigem - Zwevegem    ( zaterdag 19 uur )

    Heestert - Nieuwkerke

    Beveren-Leie - Dadizele

    Geluwe-Beselare

    Anzegem - 

    Otegem 


    Ledegem - Moen


    Deerlijk - Dottignies 

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Geluveld

    Zonnebeke - Merkem

    Hooglede - Proven

    Houthulst - Gits

    Dikkebus - Handzame

    Moorsele - Veurne

    Westrozebeke - Brielen

    Ploegsteert - Comines-Warneton

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Ichtegem   ( zaterdag 19 uur )

    Jong Male - De Haan

    Sint-Kruis - Snaaskerke

    Zandvoorde - Steenbrugge

    Dar. Brugge - Nieuwpoort

    Koekelare - Westende


    Lissewege - Moerkerke


    Loppem - Keiem 

     

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Desselgem  ( zaterdag 18 uur )

    Kanegem - KSV Kortrijk

    Avelgem - Lichtervelde

    Dosko Beveren - Hulste

    Pittem - Zwevezele B

    Ardooie - Aarsele

    Bissegem - Luingnois

    Lendelede - Moorsele

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 10

    Hollebeke - Zarren    ( zaterdag 19 uur )

    Passendale - Langemark-Poelkapelle    ( zaterdag 19.30 uur )


    Poperinge B - Lo-Reninge   ( zondag 14 uur )


    Voormezele - Jonkershove

    Kruiseke - Reningelst

    Westouter - Veurne B

    Vleteren - Diksmuide B


    Alveringem - Bulskamp


    Elverdinge - Zillebeke

    VIERDE PROVINCIALE B :

    E. Brugge - Oostduinkerke B

    Ruiselede - SK Torhout

    Sint-Joris - Dosko Beveren B

    Dudzele - Beernem B

    Steenbrugge B - Hertsberge

    Lombardsijde - Aartrijke

    Wenduine - 

    Zerkegem 

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 10

    Wikings Kortrijk - Jong Vijve   ( zaterdag 17 uur )

    Sint-Eloois Winkel B - Wevelgem B   ( zaterdag 18 uur )

    Dadizele B - Izegem-Ingelmunster B    ( zaterdag 19 uur )

    NS Heule - Aalbeke

    Bellegem - DEntergem

    Menen United - Marke

    Wervik B - Rekkem Sport

    Kuurne - Ledegem B

    Dottignies B - Stasegem


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 14 en 15 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 7

    Vlijtingen - Herkol   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bree-Beek - Mechelen aan de Maas    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bregel - Zonhoven VV    ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Peer - Helson-Helchteren   ( zaterdag 20 uur )

    Daring Huvo Jeuk - Koersel    ( zondag 15 uur )

    Melo Zonhoven - Herk-De-Stad

    Zepperen-Brustem - Park Houthalen

    Hoepertingen - Beringen


    ANTWERPEN :  Speeldag 8

    Antonia - Kontich      ( zaterdag 19.30 uur )

    Vorselaar - Berg en Dal    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Mechelen - Merksplas    ( zaterdag 20 uur )

    Oppuurs - Schriek   ( zondag 15 uur )

    Rapid Leest - Sint-Job

    KFC Lille - GR Katelijne

    Witgoor Dessel - Lyra

    Heikant Berlaar - Branddonk


    BRABANT - BVV :  Speeldag 7

    Bertem-Leefdal - Boka United   ( zondag 15 uur )

    Linden - Melsbroek

    Out-Hoegaarden - Strombeek

    Veltem - HO Bierbeek

    Meise - Tervuren-Duisburg

    Liedekerke - Betekom

    Borght-Humbeek - Houtem-Oplinter

    Butsel - Aarschot    ( 16 uur )


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 6

    Ren. Cl. Schaerbeek - Kosova Schaerbeek    ( zondag 15 uur )

    RCS Brainois - Stockel

    Jodoigne - BX Brussels

    Lasne-Ohain - Ixelles

    Stade Everois - Sporting Bruxelles

    RSD Jette - Chastre

    Villers La Ville - Criossing Schaerbeek



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 8

    Montkainoise - Pont-A-Celles Buzet    ( zondag 15 uur )

    Albert Quevy-Mons B - Le Roeulx

    Beloeil - Paturages

    Houdeng - Gosselies

    Soignies - Monceau

    Antoinien - Ransart

    Symphorinois - Peruwelz FC

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Ostiches-Ath


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    04-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 11


    Moeskroen - Standard   ( vrijdag 20.30 uur )

    Lokeren - Charleroi    ( zaterdag 18 uur )

    Eupen - KV Mechelen    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Truiden - KV Oostende     ( zaterdag 20 uur )

    KV Kortrijk - AA Gent    ( zaterdag 20.30 uur )

    Club Brugge - Antwerp    ( zondag 14.30 uur )

    Anderlecht - RC Genk    ( zondag 18 uur )

    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 12

    Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven  

    Lierse - Cercle Brugge

    Roeselare - Westerlo

    Union St-Gilloise - Tubeke


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 8

    KSV Oudenaarde - Patro Eisden   ( zaterdag 19.30 uur )

    Seraing - KSK Heist    ( zaterdag 20 uur )

    Oosterzonen - Dessel Sport

    Lommel United - Knokke

    Virton - Geel

    Chatelet-Farciennes - Dender   ( zondag 15 uur )

    VW Hamme - Deinze

    Eendracht Aalst - Berchem Sport


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 8

    Sint-Niklaas - Sint-Eloois-Winkel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Torhout - Sparta Petegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Gent - Ronse    ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Mandel United Izegem-Ingelmunster    ( zaterdag 20 uur )

    Rupel-Boom - Westhoek    ( zondag 15 uur )

    Pepingen-Halle - Bornem

    Olsa Brakel - Gullegem

    Londerzeel - Harelbeke

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 8

    Zwarte Leeuw - Tessenderlo   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Lenaarts - Spouwen-Mopertingen

    Tempo Overijse - Cappellen   ( zaterdag 20 uur )

    City Pirates Antwerpen - Hoogstraten

    Hasselt - Duffel

    Tienen - Hades   ( zondag 15 uur )

    Vosselaar - Turnhout

    Wijgmaal - Bocholt

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 9

    Ol. Charleroi - La Louvière-Centre   ( zaterdag 20 uur )

    White Star Brussels - RFC de Liège

    Waremme - RFC Meux

    Durbuy - La Calamine

    Acren-Lessines - Hamoir    ( zondag 15 uur )

    Solières - Ciney

    Walhain - Sprimont-Comblain

    Rebecquoise - RWD Molenbeek


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 8

    Wetteren - Lebbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wervik - Grimbergen   ( zaterdag 20 uur )

    Stekene - Melsele    ( zondag 15 uur )

    Wingene - Vlamertinge

    Dikkelvenne - Merelbeke

    Jong Lede - Ninove

    Menen - Wolvertem-Merchtem

    Eppegem - Mariekerke

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 8

    Bilzen-Waltwilder - Termien   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Ternesse

    Esp. Pelt - Houtvenne

    Heur-Tongeren - Wellen    ( zaterdag 20 uur )

    Kampenhout - Nijlen    ( zondag 15 uur )

    Hoeilaart - Sterrebeek

    Herentals - Diest

    Woluwe-Zaventem - Diegem Sport

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 9

    Solréziènne - Couvin-Mariembourg    ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Jet Wavre - Stade Brainois

    Onhaye - Binchoise    ( zaterdag 20 uur )

    RAAL La Louvière - Waterloo

    Franc Borains - Manageoise   ( zondag 15 uur )

    Ganshoren - Albert Quevy-Mons

    Léopold FC - Taminoise

    Spy - RFC Tournai
     
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 9

    Aischoise - FC Tilleur    ( zaterdag 20 uur )

    Givry - RFC Huy   

    Habay-La-Neuve - URSL Visé    ( zondag 15 uur )

    Stockay-Warfusée - UR Namur

    Richelle - Cointe-Liège

    Aywaille - Bertrix

    Mormont - Longlier

    Verlaine - Herstal


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal





    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4
  • Safaripark Beekse Bergen - 5
  • Ploegfoto's SV Zulte Waregem - Voetbalseizoen 2016-2017
  • Color Run Oostende - 1
  • Color Run Oostende - 2
  • Color Run Oostende - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 7
  • klassementen speeldag 7 (vervolg)
  • speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!