Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • "David moet ik veel rust geven, Steve moet ik energiek coachen"
  • FOTO: Sevilla-spelers vliegen in de armen van zieke trainer Berizzo
  • Antwerp: "Gheysens en D'Onofrio bevestigen hun engagement"
  • "Een eer om medaille te krijgen van Robert Van de Walle"
  • Daviscup-Belgen zijn klaar voor de finale: "Het wordt één groot feest"
  • Keisse: "Spanning voor olympische ploegkoers? Dat krikt het niveau op"
  • Hermans: "Gevechtstechnieken om middernacht, trektocht om 5u 's ochtends"
  • VIDEO: Mertens kan het ook met het hoofd, Real maakt er 6
  • Rakitic: "Als ik kon, dan zou ik mijn WK-ticket aan Buffon geven"
  • Autoritaire Trump roept Brecel een halt toe in Shanghai
    Foto
    Nieuws VTM
  • Palestijnen eens over verkiezingen in 2018
  • “IK ZIE HEEL WAT PROGRESSIE"
  • Organisatie lezing prediker krijgt Vlaamse subsidies
  • Hein: "Beetje meer steun zou deugd doen"
  • Griezmann en Gameiro doen het voor Atlético
  • Vadis zorgt voor Griekse eerredder
  • PSG scoort ook drie keer na de pauze
  • Basel wint in slotfase van United
  • Proto slikt drie goals in Lissabon
  • KUMS: “DE GEMISTE KANSEN? TEO ZIT ERMEE”
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (52)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (105)
  • info (149)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (10)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • In deze imposante voetbaltempel speelt België Davis Cup-finale: van voetbalstadion naar tennishal in 12 uur
  • Match van de laatste kans: als Anderlecht vanavond verliest tegen Bayern is Europees avontuur voorbij
  • Roger Vanden Stock twijfelt over overname Anderlecht
  • COMMENTAAR. Henry Onyekuru zit in een ongelukkige situatie bij Anderlecht
  • De Belgische Bayern-iconen: Van Buyten gelooft in stunt paars-wit, Pfaff “had bijna bij Anderlecht gespeeld”
  • Anderlecht-verdediger Uros Spajic is gezichtsverlies beu en zet ploegmaats op scherp
  • CLUBNIEUWS. Essevee neemt speler mee naar Nice… die niet mag spelen, goudhaantje langer bij KV Mechelen
  • Gent-verdediger Asare kan (eindelijk) Rode Duivel worden: neemt Martinez hem mee naar het WK?
  • Louise Carton en Isaac Kimeli zijn er zondag niet bij tijdens CrossCup Mol
  • Hans Van Alphen één jaar na het afscheid: “Nu hebben we tenminste tijd om te trouwen”
    Foto
    Nieuws HLN
  • Is jouw ventilatiesysteem broeinest van bacteriën en schimmels? Studie biedt uitsluitsel
  • OPINIE. “Nieuwe isolatienorm kan bouwen zelfs goedkoper maken”
  • Gezin uit Zutendaal gaat wel héél ver voor nieuwe woning. “Iedereen dacht dat we ons geld kwijt waren.”
  • KBC wil woonkrediet verstrengen: "Volledig bedrag lenen zou niet meer mogen"
  • Marc Coucke zoekt vriend Wout Bru op in Durbuy (en heeft er een nieuwe job als afwasser gevonden)
  • Noodweer in Australisch stadje Alice Springs treft 'Arne Down Under'
  • "Vrachtmaatschappijen keren dan wel terug naar Brussels Airport, maar Brusselse boetes blijven een probleem"
  • Bpost rondt overname van Amerikaans e-commercebedrijf Radial af
  • Belg lust pensioensparen niet
  • Verrassing van formaat: Tesla onthult met Roadster "snelste auto ooit"
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Dow, S&P500 en Nasdaq op records
  • Politie Madrid in opspraak door chats over Hitler
  • Storing luchtvaartsysteem verholpen
  • Zimbabwaanse president Mugabe afgetreden
  • Hans Klok tovert opnieuw Pamela Anderson uit hoge hoed
  • PSG bevestigt interesse in toptalent
  • Coalitie stopt verder debat bindend referendum
  • Chelsea rekent op Hazard in CL
  • Agent in Renswoude zegt sorry na uitdelen 237 boetes
  • Zimbabwaans parlement viert feest: Mugabe afgetreden
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Autoriteit Persoonsgegevens gaat Uber-lek onderzoeken
  • Autoriteit Persoonsgegevens gaat Uber-lek onderzoeken
  • Filibuster in Tweede Kamer mislukt: PVV en 50Plus houden het 'slechts' 6,5 uur vol
  • Filibuster in Tweede Kamer mislukt: PVV en 50Plus houden het 'slechts' 6,5 uur vol
  • De lezersbrieven: Hoeveel vrouwen zitten in hetzelfde schuitje?
  • Cultuurblog - Siberische bariton Dmitri Hvorostovski (55) overleden
  • Cultuurblog - Siberische bariton Dmitri Hvorostovski (55) overleden
  • Sheila Sitalsing: 'Nooit geweten dat Henk en Ingrid massaal afgeloste huizen bezitten'
  • Netflix maakt dan toch eerste Nederlandstalige serie: Undercover is in 2019 te zien
  • Mladic in beroep tegen straf; Joegoslaviëtribunaal legt hem levenslang op om genocide
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • PSV is dé kunstgraskampioen van Nederland
  • Kubica test voor Williams
  • Sevilla-trainer Berizzo lijdt aan prostaatkanker
  • Russische dopingzondaar Zaripov kan toch naar winterspelen
  • Olympisch turnkampioene Douglas ook seksueel misbruikt
  • Vitessenaar Faye: Voetbal is mijn redding geworden
  • Lakers verslaan Bulls na inhaalrace
  • Amsterdam hunkert naar Frenkie de Jong
  • Geen uitslag bij de F-jes, nou en!
  • Sport Vandaag: Krakers in Champions League, EK curling
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    01-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018

       Eredivisie - Seizoen 2017-2018


    Johan Cruyff schaal :
    Op zaterdag 5 augustus werd het seizoen traditiegetrouw gestart met de strijd om
    de Johan Cruyff schaal. Feyenoord - Vitesse    1 - 1 n.v.  pen  4 - 2

    Speeldag 1De competitie gaat in Nederland van start in het weekend van 11, 12 en 13 augustus
    ADO Den Haag - FC Utrecht     0 - 3
    PSV - AZ     3 - 2
    VVV-Venlo - Sparta Rotterdam    3 - 0
    Vitesse - NAC Breda     4 - 1
    Heracles Almelo - Ajax     2 - 1
    PEC Zwolle - Roda JC     4 - 2
    Feyenoord - FC Twente     2 - 1
    Willem II - Excelsior     1 - 2
    FC Groningen - SC Heerenveen    3 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Roda JC - Vitesse    1 - 3
    FC Twente - VVV-Venlo    1 - 2
    SC Heerenveen - Heracles Almelo   1 - 1
    AZ - ADO Den Haag      2 - 0
    Excelsior - Feyenoord     0 - 1
    FC Utrecht - Willem II     2 - 0
    Ajax - FC Groningen     3 - 1
    Sparta Rotterdam - PEC Zwolle     1 - 1
    NAC Breda - PSV    1 - 4

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    NAC Breda - Sparta Rotterdam     2 - 2
    Vitesse - AZ     1 - 2
    ADO Den Haag - SC Heerenveen     1 - 2
    PEC Zwolle - FC Twente     2 - 0
    Heracles Almelo - Excelsior    2 - 2
    Feyenoord - Willem II      5 - 0
    VVV-Venlo - Ajax     0 - 2
    PSV - Roda JC    2 - 0
    FC Groningen - FC Utrecht    2 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Willem II - ADO Den Haag    1 - 2
    Heracles Almelo - Feyenoord     2 - 4
    Ajax - PEC Zwolle     3 - 0
    Excelsior - Vitesse    0 - 3
    SC Heerenveen - PSV     2 - 0
    FC Utrecht - Roda JC     2 - 0
    Sparta Rotterdam - FC Twente    1 - 0
    AZ - NAC Breda    2 - 1
    FC Groningen - VVV-Venlo   1 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Sparta Rotterdam - AZ      0 - 2
    Excelsior - SC Heerenveen    1 - 2
    Roda JC - Willem II    1 - 3
    NAC Breda - FC Groningen    2 - 1
    PEC Zwolle - Heracles Almelo   2 - 1
    ADO Den Haag - Ajax     1 - 1
    FC Twente - FC Utrecht   4 - 0
    PSV - Feyenoord    1 - 0
    Vitesse - VVV-Venlo    1 - 1

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Willem II - SC Heerenveen    1 - 2
    Feyenoord - NAC Breda    0 - 2
    Heracles Almelo - Roda JC    2 - 1
    ADO Den Haag - Sparta Rotterdam    1 - 0
    FC Utrecht - PSV     1 - 7
    Ajax - Vitesse    1 - 2 
    FC Groningen - FC Twente    1 - 0
    VVV-Venlo - PEC Zwolle     1 - 1
    AZ - Excelsior     0 - 2

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    FC Twente - Heracles Almelo      2 - 1
    NAC Breda - ADO Den Haag    0 - 1
    PEC Zwolle - FC Groningen    3 - 2
    PSV - Willem II     4 - 0
    Excelsior - VVV-Venlo    0 - 2
    AZ - Feyenoord    0 - 4
    SC Heerenveen - Ajax    0 - 4
    Vitesse - FC Utrecht     1 - 1
    Sparta Rotterdam - Roda JC    1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Ajax - Sparta Rotterdam     4 - 0
    Roda JC - NAC Breda     1 - 0
    Feyenoord - PEC Zwolle    0 - 0
    FC Utrecht - SC Heerenveen    3 - 1
    Heracles Almelo - Vitesse    1 - 1
    VVV-Venlo - PSV     2 - 5
    FC Groningen - AZ    1 - 1
    Willem II - FC Twente    3 - 1
    ADO Den Haag - Excelsior    1 - 2

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    FC Groningen - Willem II     0 - 1
    NAC Breda - PEC Zwolle    0 - 2
    Excelsior - Sparta Rotterdam    1 - 1
    VVV Venlo - ADO Den Haag    0 - 2
    FC Twente - Roda JC     3 - 0
    PSV - Heracles Almelo    3 - 0
    Feyenoord - Ajax     1 - 4
    AZ - FC Utrecht    3 - 0
    SC Heerenveen - Vitesse    0 - 4

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    FC Twente - Excelsior    1 - 3
    Roda JC - Feyenoord    1 - 1
    Heracles Almelo - VVV Venlo    3 - 0
    Willem II - Ajax    1 - 3
    PEC Zwolle - ADO Den Haag    2 - 0
    Vitesse - PSV     2 - 4
    FC Utrecht - NAC Breda    2 - 2
    Sparta Rotterdam - FC Groningen     2 - 1
    SC Heerenveen - AZ     1 - 2

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Sparta Rotterdam - SC Heerenveen    0 - 0
    AZ - Willem II     3 - 2
    Heracles Almelo - FC Groningen   2 - 1
    Excelsior - Roda JC    1 - 0
    VVV Venlo - NAC Breda     0 - 0
    ADO Den Haag - Feyenoord    2 - 2
    Ajax - FC Utrecht     1 - 2
    Vitesse - PEC Zwolle    0 - 0
    PSV - FC Twente     4 - 3

    Speeldag 12 : Weekend 19 november
    Feyenoord - VVV-Venlo   1 - 1
    FC Twente - SC Heerenveen    0 - 4
    NAC Breda - Ajax     0 - 8
    Willem II - Sparta Rotterdam   2 - 2
    ADO Den Haag - Heracles Almelo   4 - 1
    PEC ZWolle - PSV     0 - 1
    FC Utrecht - Excelsior    3 - 1
    FC Groningen - Vitesse    4 - 2
    Roda JC - AZ    0 - 1

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    AZ - FC Twente    ( vrijdag 20 uur )
    VVV-Venlo - Willem II    ( zaterdag 18.30 uur )
    FC Groningen - Feyenoord    ( zaterdag 19.45 uur )
    Heracles Almelo - NAC Breda   
    SC Heerenveen - PEC Zwolle    ( zaterdag 20.45 uur )
    Ajax - Roda JC    ( zondag 12.30 uur )
    Excelsior - PSV    ( zondag 14.30 uur )
    Sparta Rotterdam - FC Utrecht
    Vitesse - ADO Den Haag    ( zondag 16.45 uur )





        Jupiler League - Seizoen 2017-2018

    Bierproducent Jupiler, de naamgever van de Jupiler League (NL), stopt na twaalf seizoenen
    als hoofdsponsor van de eerste divisie. De Jupiler League krijgt vanaf volgend seizoen een nieuwe naam.

    Speeldag 1 : De eerste divisie - Jupiler League uit Nederland gaat van start op vrijdag 18 augustus
    MVV Maastricht - Go Ahead Eagles      4 - 3
    NEC Nijmegen - Almere City     3 - 1
    RKC Waalwijk - FC Emmen    0 - 2
    FC Volendam - Helmond Sport     2 - 2
    Fortuna Sittard - FC Dordrecht    5 - 1
    FC Den Bosch - Jong AZ    1 - 3
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong Ajax     1 - 2
    FC Eindhoven - Telstar     2 - 2
    Jong Utrecht - FC Oss     0 - 3
    Jong PSV - De Graafschap      2 - 2

    Speeldag 2 : 25 augustus
    FC Dordrecht - Jong Utrecht    2 - 1
    Go Ahead Eagles - NEC Nijmegen   1 - 1
    De Graafschap - SC Cambuur Leeuwarden   2 - 0
    Jong Ajax - Fortuna Sittard   4 - 2
    FC Oss - FC Volendam    1 - 0
    Almere City - FC Den Bosch    1 - 1
    Telstar - MVV Maastricht    0 - 0
    Helmond Sport - Jong PSV    1 - 2
    FC Emmen - FC Eindhoven    1 - 1
    Jong AZ - RKC Waalwijk    2 - 1

    Speeldag 3 : 1 september
    Jong Utrecht - Jong AZ    1 - 0
    FC Dordrecht - FC Emmen    2 - 2
    Jong PSV - Jong Ajax     0 - 3
    MVV Maastricht - FC Den Bosch    3 - 0
    Fortuna Sittard - Almere City     2 - 1
    NEC Nijmegen - FC Eindhoven    2 - 1
    Telstar - FC Oss     3 - 3
    Helmond Sport - Go Ahead Eagles     1 - 1
    RKC Waalwijk - De Graafschap    0 - 0
    FC Volendam - SC Cambuur Leeuwarden    0 - 1

    Speeldag 4 :  Weekend 8 september
    FC Eindhoven - Jong PSV    1 - 2
    Go Ahead Eagles - FC Volendam    1 - 1
    FC Den Bosch - NEC Nijmegen    3 - 0
    De Graafschap - MVV Maastricht    1 - 2 
    FC Oss - FC Dordrecht    3 - 1
    Almere City - Helmond Sport    3 - 1
    FC Emmen - Fortuna Sittard    0 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong Utrecht    2 - 2
    Jong Ajax - RKC Waalwijk     1 - 1
    Jong AZ - Telstar     2 - 2

    Speeldag 5 : Weekend 15 september
    Jong Utrecht - De Graafschap   1 - 4
    FC Dordrecht - Almere City   1 - 1
    RKC Waalwijk - FC Eindhoven   0 - 1
    MVV Maastricht - Jong PSV    0 - 0
    Go Ahead Eagles - SC Cambuur Leeuwarden   1 - 3
    Fortuna Sittard - FC Volendam   1 - 0
    NEC Nijmegen - FC Emmen    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ   2 - 1
    Telstar - FC Den Bosch    3 - 2
    Helmond Sport - Jong Ajax   1 - 4

    Speeldag 6 : Weekend 22 september
    MVV Maastricht - SC Cambuur Leeuwarden   1 - 1
    RKC Waalwijk - Jong Utrecht    2 - 2
    FC Volendam - De Graafschap    0 - 0
    FC Emmen - Go Ahead Eagles    0 - 0
    Fortuna Sittard - Jong AZ    5 - 1
    FC Eindhoven - FC Den Bosch    0 - 1
    Helmond Sport - FC Dordrecht    1 - 2
    Almere City - FC Oss    2 - 2
    Jong Ajax - Telstar   1 - 1
    Jong PSV - NEC Nijmegen    3 - 3

    Speeldag 7 :  Weekend 29 september
    FC Dordrecht - FC Volendam     2 - 2
    Go Ahead Eagles - Almere City    2 - 1
    NEC Nijmegen - MVV Maastricht    4 - 1
    FC Den Bosch - Jong PSV    5 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - RKC Waalwijk    1 - 1
    De Graafschap - FC Emmen   2 - 2
    Telstar - Fortuna Sittard   0 - 6
    FC Oss - Jong Ajax    0 - 3
    Jong Utrecht - Helmond Sport   0 - 0
    Jong AZ - FC Eindhoven    1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 6 oktober
    FC Dordrecht - FC Eindhoven    4 - 3
    FC Volendam - Telstar    3 - 4
    FC Emmen - SC Cambuur Leeuwarden    2 - 0
    Fortuna Sittard - NEC Nijmegen    1 - 2
    Helmond Sport - De Graafschap    0 - 2
    FC Oss - Go Ahead Eagles   1 - 6
    Jong Ajax - Jong Utrecht    2 - 1
    Jong PSV - Jong AZ    1 - 2
    Almere City - MVV Maastricht    3 - 2
    RKC Waalwijk - FC Den Bosch   1 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 13 oktober
    MVV Maastricht - Fortuna Sittard   1 - 2
    NEC Nijmegen - RKC Waalwijk   2 - 0
    FC Emmen - Jong PSV   3 - 1
    FC Den Bosch - Jong Utrecht   1 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - FC Oss   1 - 3
    FC Eindhoven - FC Volendam   1 - 0
    Telstar - FC Dordrecht   3 - 0
    De Graafschap - Go Ahead Eagles   1 - 1
    Jong Ajax - Almere City    3 - 0
    Jong AZ - Helmond Sport    1 - 3

    Speeldag 10 : Weekend 20 oktober
    FC Dordrecht - De Graafschap    1 - 1
    Go Ahead Eagles - Jong Ajax   4 - 1
    FC Volendam - NEC Nijmegen   0 - 2
    Fortuna Sittard - FC Eindhoven    2 - 2
    Helmond Sport - Telstar    1 - 2
    FC Oss - FC Den Bosch    1 - 1
    Jong Utrecht - MVV Maastricht    2 - 1
    Jong PSV - RKC Waalwijk    3 - 2
    Jong AZ - FC Emmen    2 - 1
    Almere City - SC Cambuur Leeuwarden    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ     2 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 27 oktober
    Go Ahead Eagles - Jong AZ     2 - 1
    NEC Nijmegen - Jong Utrecht    3 - 1
    RKC Waalwijk - FC Dordrecht   1 - 0
    FC Emmen - FC Oss    1 - 1
    FC Den Bosch - Helmond Sport    2 - 2
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong PSV    0 - 1
    FC Eindhoven - Jong Ajax    2 - 3
    De Graafschap - Fortuna Sittard   2 - 0
    MVV Maastricht - FC Volendam     2 - 1
    Telstar - Almere City    4 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 3 november
    FC Dordrecht - FC Den Bosch     0 - 3
    MVV Maastricht - RKC Waalwijk    0 - 0
    NEC Nijmegen - Cambuur Leeuwarden   3 - 1
    FC Volendam - Jong PSV    1 - 0
    Fortuna Sittard - FC Oss    4 - 0
    Helmond Sport - FC Emmen    3 - 1
    Telstar - Go Ahead Eagles    3 - 1
    Jong Ajax - De Graafschap    0 - 5
    Jong Utrecht - FC Eindhoven    1 - 2
    Almere City - Jong AZ   3 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 17 november
    Go Ahead Eagles - FC Dordrecht    0 - 3
    RKC Waalwijk - Telstar    4 - 1
    FC Emmen - Almere City    2 - 2
    FC Den Bosch - FC Volendam    3 - 1
    SC Cambuur Leeuwarden - Fortuna Sittard    1 - 0
    FC Eindhoven - MVV Maastricht    3 - 2
    De Graafschap - NEC Nijmegen    1 - 3
    FC Oss - Helmond Sport     0 - 0
    Jong PSV - Jong Utrecht    2 - 0
    Jong AZ - Jong Ajax     4 - 2

    Speeldag 14 : Weekend 24 november
    FC Dordrecht - Jong AZ   ( alles vrijdag 20 uur )
    MVV Maastricht - Helmond Sport
    NEC Nijmegen - Jong Ajax
    RKC Waalwijk - FC Oss
    FC Volendam - FC Emmen
    Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles
    SC Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch
    De Graafschap - FC Eindhoven
    Jong Utrecht - Almere City
    Jong PSV - Telstar

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    30-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - KNVB Beker 2017-2018
    Nederland - KNVB Beker - 2017-2018


    Dit seizoen wordt de honderdste editie van de KNVB Beker gespeeld.
    Vitesse Arnhem is Bekerhouder maar werd dit seizoen in de eerste ronde gewipt door AVV Swift.

    Derde ronde : Wedstrijden op 19, 20 en 21 december.
    SC Cambuur - GVVV
    PSV - VVV-Venlo
    Feyenoord - Heracles Almelo
    PEC Zwolle - NEC
    Willem II - RKC Waalwijk
    Fortuna Sittard - AZ
    FC Twente - Ajax
    VVSB - Roda JC

    Tweede ronde : Wedstrijden op 24, 25 en 26 oktober.
    FC Volendam - PSV   0 - 2  na verlengingen
    Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles   3 - 0
    Heracles Almelo - KSV Hoek    3 - 1
    Almere City - AZ     0 - 4
    NEC - Achilles '29    3 - 0
    PEC Zwolle - Kozakken Boys   3 - 2 na verlengingen
    VVV-Venlo - FC Utrecht    3 - 1
    Katwijk - VVSB    1 - 2
    GVVV - Kon. HFC    1 - 0
    ASV De Dijk - Ajax   1 - 4
    FC Twente - FC Eindhoven    3 - 0
    Feyenoord - AVV Swift   4 - 1
    RKC Waalwijk - De Treffers    7 - 0
    FC Den Bosch - SC Cambuur    0 - 2
    Willem II - SC Heerenveen    2 - 1
    Roda JC - FC Groningen    3 - 1

    Eerste ronde : Wedstrijden op 19, 20 en 21 september.
    Zwaluwen - FC Den Bosch     2 - 3
    RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam     1 - 0
    GVVV - FC Dordrecht     1 - 0
    FC Oss - Almere City   0 - 2
    Noordwijk - Fortuna Sittard    0 - 1
    Barendrecht - Go Ahead Eagles     1 - 3
    Helmond Sport - SC Cambuur    1 - 5
    Rijnburgse Boys - Heracles Almelo    0 - 2
    FC Emmen - NEC    1 - 3
    Kozakken Boys - De Graafschap   1 - 1  na verlengingen - Kozakken Boys door na strafschoppen
    Sparta Nijkerk - FC Eindhoven   0 - 1
    Genemuiden - De Treffers    1 - 3
    Quick Boys - FC Volendam    1 - 3
    MVV Maastricht - AZ     2 - 3
    Capelle - Roda JC   0 - 5
    AVV Swift - Vitesse   0 - 0 na verlengingen - AVV Swift door na strafschoppen
    Scheveningen - Ajax     1 - 5
    ASV De Dijk - HHC Hardenberg    2 - 1
    Katwijk - Ter Leede    4 - 0
    Achilles '29 - NAC Breda   4 - 3
    VVSB - Telstar    4 - 1
    Excelsior - Heerenveen     1 - 2
    Staphorst - Kon. HFC    2 - 3
    ONS Sneek - FC Twente    1 - 3
    Ajax (amateurs) - FC Utrecht    0 - 6
    Apeldoorn - Willem II    2 - 4
    FC Lisse - HSV Hoek    2 - 2  na verlengingen - Penaltyreeks moest opnieuw genomen worden, KSV Hoek stoot door.
    Feyenoord - ADO Den Haag     2 - 0
    De Meern - PEC Zwolle     0 - 5
    Hercules - FC Groningen     2 - 4
    Blauw-Geel 38 - VVV-Venlo   0 - 3
    SDC Putten - PSV      0 - 4


    Tweede voorronde : Wedstrijden op 23, 26 en 27 augustus. 
    UNA - Staphorst   1 - 2  
    TEC - Rijnsburgse Boys   1 - 3
    HSC '21 - Zwaluwen   0 - 1
    DVS '33 - Quick Boys   1 - 2
    Buitenpost - SC Genemuiden    0 - 2
    ASWH - Hoek    1 - 3
    Quick Den Haag - Ter Leede    2 - 3
    Hercules - VV Dongen    4 - 2
    Kon. HFC - Westlandia    4 - 0
    VVSB - EVV    4 - 3
    FC Lienden - HHC Hardenberg    0 - 1
    Excelsior Maassluis - FC Lisse    1 - 1   (Lisse wint na strafschoppen)
    Scheveningen - Spijkenisse    0 - 0   (Scheveningen wint na strafschoppen)
    Ajax (amateurs) - Be Quick 1887    2 - 1
    Achilles '29 - OFC Oostzaan    3 - 2
    Blauw Geel 38 - Spakenburg    3 - 2
    AFC - De Dijk    0 - 2
    De Meern - Vlissingen     1 - 1   ( De Meern wint na strafschoppen)
    GVVV - Magreb '90     7 - 0
    DFS - ONS Sneek    1 - 2
    Noordwijk - IJsselmeervogels    3 - 2
    Odin '59 - SDC Putten    1 - 3
    Capelle - Altius    6 - 1
    Harkemase Boys - Sparta Nijkerk    0 - 0  (Nijkerk wint na strafschoppen)
    Barendrecht - VVOG    1 - 0
    Swift Amsterdam- HBS    3 - 0

    Eerste voorronde : Wedstrijden in het weekend van 19 augustus.
    Ajax (amateurs) - Rosmalen   3 - 1
    Sparta Nijkerk - Purmersteijn    3 - 0
    ACV - Hercules   0 - 3
    Groene Ster - Scheveningen   1 - 2
    VV Dongen - DOVO   5 - 2
    BVV - Staphorst   1 - 5
    EVV - Olde Veste   4 - 1
    VVOG - Gemert    2 - 0
    Chevremont - Swift Amsterdam    1 - 3
    Ter Leede - DHC    2 - 0
    ADO '20 - Spakenburg    1 - 1  ( Spakenburg wint na strafschoppen )
    JVC Cuijk - SDC Putten   0 - 1  ( na verlengingen )
    Buitenpost - ZSV    4 - 3
    Capelle - RKSV Nuenen   6 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    29-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018

      Premier League -Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP - COMMUNITY SHIELD :
    Arsenal - Chelsea   1 - 1 n.v.   pen.   4 - 1

    Speeldag 1 : Het nieuwe seizoen Premier League start in het weekend van 12 augustus
    Arsenal - Leicester City    4 - 3
    Watford - Liverpool    3 - 3
    Chelsea - Burnley   2 - 3
    Crystal Palace - Hudderfield Town    0 - 3
    Everton - Stoke City    1 - 0
    Southampton - Swansea City     0 - 0
    West Bromwich - Bournemouth    1 - 0
    Manchester United - West Ham United    4 - 0
    Newcastle United - Tottenham Hotspur    0 - 2
    Brighton - Manchester City    0 - 2

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Bournemouth - Watford   0 - 2
    Burnley - West Bromwich   0 - 1
    Leicester City - Brighton   2 - 0
    Liverpool - Crystal Palace   1 - 0
    Stoke City - Arsenal   1 - 0
    Swansea City - Manchester United   0 - 4
    Southampton - West Ham United   3 - 2
    Tottenham Hotspur - Chelsea    1 - 2
    Huddersfield Town - Newcastle United    1 - 0
    Manchester City - Everton     1 - 1

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    Bournemouth - Manchester City   1 - 2
    Crystal Palace - Swansea City    0 - 2
    Hudderfield Town - Southampton    0 - 0
    Newcastle United - West Ham United   3 - 0
    Watford - Brighton    0 - 0
    Manchester United - Leicester City    2 - 0
    Chelsea - Everton    2 - 0
    West Bromwich - Stoke City    1 - 1
    Liverpool - Arsenal     4 - 0
    Tottenham Hotspur - Burnley     1 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Manchester City - Liverpool   5 - 0
    Arsenal - Bournemouth      3 - 0
    Everton - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Leicester City - Chelsea    1 - 2
    Southampton - Watford   0 - 2
    Brighton - West Bromwich     3 - 1
    Stoke City - Manchester United    2 - 2
    Burnley - Crystal Palace    1 - 0
    Swansea City - Newcastle United   0 - 1
    West Ham United - Hudderfield Town     2 - 0

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Bournemouth - Brighton    2 - 1
    Crystal Palace - Southampton   0 - 1
    Huddersfield Town - Leicester City    1 - 1
    Liverpool - Burnley    1 - 1
    Newcastle United - Stoke City   2 - 1
    Watford - Manchester City   0 - 6
    West Bromwich - West Ham United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Swansea City  0 - 0
    Chelsea - Arsenal     0 - 0
    Manchester United - Everton    4 - 0

    Speeldag 6 :  Weekend 23 september
    West Ham United - Tottenham Hotspur   2 - 3
    Everton - Bournemouth     2 - 1
    Manchester City - Crystal Palace   5 - 0
    Stoke City - Chelsea    0 - 4
    Burnley - Hudderfield Town   0 - 0
    Southampton - Manchester United    0 - 1
    Swansea City - Watford    1 - 2
    Leicester City - Liverpool    2 - 3
    Brighton - Newcastle United     1 - 0
    Arsenal - West Bromwich    2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Huddersfeeld Town - Tottenham Hotspur   0 - 4
    Manchester United - Crystal Palace    4 - 0
    West Ham United - Swansea City    1 - 0
    Stoke City - Southampton   2 - 1
    West Bromwich - Watford    2 - 2
    Bournemouth - Leicester City    0 - 0
    Chelsea - Manchester City      0 - 1
    Arsenal - Birghton    2 - 0
    Everton - Burnley    0 - 1
    Newcastle - Liverpool    1 - 1

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Liverpool - Manchester United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Bournemouth   1 - 0
    Manchester City - Stoke City   7 - 2
    Burnley - West Ham United   1 - 1
    Crystal Palace - Chelsea   2 - 1
    Swansea City - Hudderfeeld Town    2 - 0
    Watford - Arsenal    2 - 1
    Brighton - Everton    1 - 1
    Southampton - Newcastle    2 - 2
    Leicester City - West Bromwich     1 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    West Ham United - Brighton   0 - 3
    Chelsea - Watford     4 - 2
    Newcastle - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Burnley   3 - 0
    Stoke City - Bournemouth   1 - 2
    Swansea City - Leicester City    1 - 2
    Huddersfield Town - Manchester United   2 - 1
    Southampton - West Bromwich   1 - 0
    Everton - Arsenal     2 - 5
    Tottenham Hotspur - Liverpool    4 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    Manchester United - Tottenham Hotspur    1 - 0
    Arsenal - Swansea City    2 - 1
    Liverpool - Huddersfield Town    3 - 0
    Watford - Stoke City    0 - 1
    West Bromwich - Manchester City   2 - 3
    Crystal Palace - West Ham United    2 - 2
    Bournemouth - Chelsea    0 - 1
    Brighton - Southampton    1 - 1
    Leicester City - Everton    2 - 0
    Burnley - Newcastle     1 - 0

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Stoke City - Leicester City   2 - 2
    Newcastle - Bournemouth    0 - 1
    Southampton - Burnley   0 - 1
    Swansea City - Brighton    0 - 1
    Hudderfield Town - West Bromwich    1 - 0
    West Ham United - Liverpool    1 - 4
    Tottenham Hotspur - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Arsenal    3 - 1
    Chelsea - Manchester United    1 - 0
    Everton - Watford     3 - 2

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Arsenal - Tottenham Hotspur    2 - 0
    Liverpool - Southampton   3 - 0
    Burnley - Swansea City    2 - 0
    Leicester City - Manchester City   0 - 2
    West Bromwich - Chelsea    0 - 4
    Crystal Palace - Everton   2 - 2
    Bournemouth - Hudderfield Town   4 - 0
    Manchester United - Newcastle   4 - 1
    Watford - Wast Ham United    2 - 0
    Brighton - Stoke City    2 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    West Ham United - Leicester City   ( vrijdag )
    Manchester United - Brighton    ( zaterdag )
    Newcastle - Watford
    Tottenham Hotspur - West Bromwich
    Swansea City - Bournemouth
    Crystal Palace - Stoke City
    Liverpool - Chelsea
    Southampton - Everton    ( zondag )
    Burnley - Arsenal
    Hudderfield Town - Manchester City

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:info
    28-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
        Bundesliga - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP :
    Borussia Dortmund - Bayern Munchen   2 - 2 n.v.   Bayern wint strafschoppenreeks

    Speeldag 1 : De Bundesliga seizoen 2017 - 2018 ging van start op vrijdag 18 augustus
    Bayern Munchen - Bayer Leverkusen   3 - 1
    Hoffenheim - Werder Bremen     1 - 0
    Hertha BSC - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - RB Leipzig   2 - 0
    Hamburger SV - FC Augsburg   1 - 0
    FSV Mainz - Hannover 96   0 - 1
    VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund   0 - 3
    SC Freiburg - Eintracht Frankfurt    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - FC Koln     1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 25 augustus
    FC Koln - Hamburger SV     1 - 3
    Werder Bremen - Bayern Munchen   0 - 2
    Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg    0 - 1
    Bayer Leverkusen - Hoffenheim    2 - 2
    FC Augsburg - Borussia Monchengladbach   2 - 2
    VfB Stuttgart - FSV Mainz   1 - 0
    Borussia Dormund - Hertha BSC   2 - 0
    RB Leipzig - SC Freiburg    4 - 1
    Hannover 96 - Schalke 04    1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Hamburger SV - RB Leipzig   0 - 2
    SC Freiburg - Borussia Dortmund    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt  0 - 1
    FC Augsburg - FC Koln   3 - 0
    FSV Mainz - Bayer Leverkusen    3 - 1
    VfL Wolfsburg - Hannover 96    1 - 1
    Hoffenheim - Bayern Munchen   2 - 0
    Hertha BSC - Werder Bremen    1 - 1
    Schalke 04 - VfB Stuttgart    3 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Hannover 96 - Hamburger SV   2 - 0
    Werder Bremen - Schalke 04   1 - 2
    Bayern München - FSV Mainz   4 - 0
    Eintracht Frankfurt - FC Augsburg    1 - 2
    VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg   1 - 0
    RB Leipzig - Borussia Mönchengladbach  2 - 2
    Hoffenheim - Hertha BSC    1 - 1
    Bayer Leverkusen - SC Freiburg    4 - 0
    Borussia Dortmund - FC Köln    5 - 0

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - Bayern München   0 - 3
    FC Augsburg - RB Leipzig   1 - 0
    VfL Wolfsburg - Werder Bremen   1 - 1
    FC Köln - Eintracht Frankfurt    0 - 1
    Hertha BSC - Bayer Leverkusen    2 - 1
    SC Freiburg - Hannover 96    1 - 1
    Hamburger SV - Borussia Dortmund    0 - 3
    FSV Mainz - Hoffenheim   2 - 3

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Bayern München - VfL Wolfsburg    2 - 2
    RB Leipzig - Eintracht Frankfurt    2 - 1
    Hoffenheim - Schalke 04   2 - 0
    Werder Bremen - SC Freiburg    0 - 0
    FSV Mainz - Hertha BSC    1 - 0
    VfB Stuttgart - FC Augsburg    0 - 0
    Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach   6 - 1
    Hannover 96 - FC Köln   0 - 0
    Bayer Leverkusen - Hamburger SV    3 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Schalke 04 - Bayer Leverkusen    1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Hannover 96    2 - 1
    Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart   2 - 1
    FC Augsburg - Borussia Dortmund   1 - 2
    VfL Wolfsburg - FSV Mainz   1 - 1
    Hamburger SV - Werder Bremen     0 - 0
    SC Freiburg - Hoffenheim    3 - 2
    Hertha BSC - Bayern München   2 - 2
    FC Köln - RB Leipzig   1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    VfB Stuttgart - FC Köln     2 - 1
    Bayern München - SC Freiburg    5 - 0
    Hoffenheim - FC Augsburg    2 - 2
    Hertha BSC - Schalke 04   0 - 2
    FSV Mainz - Hamburger SV   3 - 2
    Hannover 96 - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    Borussia Dortmund - RB Leipzig   2 - 3
    Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg    2 - 2
    Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach  0 - 2

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Schalke 04 - FSV Mainz     2 - 0
    RB Leipzig - VfB Stuttgart     1 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen    1 - 5
    Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund   2 - 2
    FC Augsburg - Hannover 96    1 - 2
    Hamburg SV - Bayern München    0 - 1
    FC Köln - Werder Bremen     0 - 0
    SC Freiburg - Hertha BSC   1 - 1
    VfL Wolfsburg - Hoffenheim   1 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    FSV Mainz - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach    1 - 3
    Hertha BSC - Hamburger SV    2 - 1
    Schalke 04 - VfL Wolsburg     1 - 1
    Bayer Leverkusen - FC Köln    2 - 1
    Hannover 96 - Borussia Dortmund    4 - 2
    Bayern Mïnchen - RB Leipzig    2 - 0
    Werder Bremen - FC Augsburg    0 - 3
    VfB Stuttgart - SC Freiburg   3 - 0

    Speeldag 10 : Weekend 4 november
    Eintracht Frankfurt - Werder Bremen   2 - 1
    RB Leipzig - Hannover 96     2 - 1
    SC Freiburg - Schalke 04     0 - 1
    Borussia Mönchengladbach - FSV Mainz    1 - 1
    FC Augsburg - Bayer Leverkusen    1 - 1
    Hamburger SV - VfB Stuttgart    3 - 1
    Borussia Dortmund - Bayern München    1 - 3
    FC Köln - Hoffenheim    0 - 3
    VfL Wolsburg - Hertha BSC     3 - 3

    Speeldag 11 : Weekend 18 november
    VfB Stuttgart - Borussia Dortmund  2 - 1
    Bayern München - FC Augsburg   3 - 0
    Hoffenheim - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    Bayer Leverkusen - RB Leipzig    2 - 2
    FSV Mainz - FC Köln    1 - 0
    VfL Wolfsburg - SC Freiburg    3 - 1
    Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach   2 - 4
    Schalke 04 - Hamburger SV    2 - 0
    Werder Bremen - Hannover 96   4 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 25 november
    Hannover 96 - VfB Stuttgart    ( vrijdag )
    Borussia Dortmund - Schalke 04    ( zaterdag )
    RB Leipzig - Werder Bremen
    SC Freiburg - FSV Mainz
    Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
    FC Augsburg - VfL Wolfsburg
    Borussia Mönchengladbach - Bayern München
    Hamburger SV - Hoffenheim     ( zondag )
    FC Köln - Hertha BSC


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:info
    27-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018


       Ligue 1 - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP : zaterdag 29 juli 
    AS Monaco - Paris Saint Germain    1 - 2

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen in Frankrijk ging van start in het weekend van 5 augustus
    AS Monaco - Toulouse    3 - 2
    Paris Saint Germain - Amiens   2 - 0
    Saint-Etienne - OGC Nice    1 - 0
    Olympique Marseille - Dijon    3 - 0
    Angers - Bordeaux   2 - 2
    Lille - Nantes     3 - 0
    Metz - Guingamp    1 - 3
    Montpellier - Caen     1 - 0
    Olympique Lyon - Strasbourg     4 - 0
    Troyes - Stades Rennes     1 - 1

    Speeldag 2 : Weekend 12 augustus
    Amiens - Angers     0 - 2
    Bordeaux - Metz     2 - 0
    Caen - Saint-Etienne    0 - 1
    Dijon - Monaco    1 - 4
    Guingamp - Paris Saint Germain    0 - 3
    Nantes - Olympique Marseille    0 - 1
    OGC Nice - Troyes     1 - 2
    Rennes - Olympique Lyon    1 - 2
    Strasbourg - Lille    3 - 0
    Toulouse - Montpellier     1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 19 augustus
    Olympique Lyon - Bordeaux   3 - 3
    Metz - Monaco   0 - 1
    Montpellier - Strasbourg    1 - 1
    OGC Nice - Guingamp   2 - 0
    Rennes - Olympique Lyon   2 - 2
    Saint-Etienne - Amiens   3 - 0
    Troyes - Nantes    0 - 1
    Paris Saint Germain - Toulouse    6 - 2
    Olympique Marseille - Angers    1 - 1
    Lille - Caen     0 - 2

    Speeldag 4 : Weekend 26 augustus
    Paris Saint Germain - Saint-Etienne    3 - 0
    Nantes - Olympique Lyon     0 - 0
    Bordeaux - Troyes    2 - 1
    Caen - Metz    1 - 0
    Toulouse - Rennes   3 - 2
    Amiens - OGC Nice    3 - 0
    Dijon - Montpellier    2 - 1
    Guingamp - Strasbourg    2 - 0
    Angers - Lille    1 - 1
    Monaco - Olympique Marseille    6 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 9 september
    Lille - Bordeaux     0 - 0
    Metz - Paris Saint-Germain    1 - 5
    OGC Nice - Monaco     4 - 0
    Strasbourg - Amiens     0 - 1
    Caen - Dijon    2 - 1
    Montpellier - Nantes     0 - 1
    Troyes - Toulouse    0 - 0
    Saint-Etienne - Angers      1 - 1
    Olympique Lyon - Guingamp    2 - 1
    Olympique Marseille - Rennes     1 - 3

    Speeldag 6 : Weekend 16 september
    Toulouse - Bordeaux   0 - 1
    AS Monaco - Strasbourg     3 - 0
    Guingamp - Lille    1 - 0
    Nantes - Caen    1 - 0
    Troyes - Montpellier    0 - 1
    Dijon - Saint-Etienne    0 - 1
    Amiens - Olympique Marseille      0 - 2
    Angers - Metz      0 - 1
    Rennes - OGC Nice     0 - 1
    Paris Saint-Germain - Olympique Lyon   2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 23 september
    OGC Nice - Angers     2 - 2
    Lille - AS Monaco    0 - 4
    Montpellier - Paris Saint-Germain     0 - 0
    Bordeaux - Guingamp    3 - 1
    Caen - Amiens    1 - 0
    Metz - Troyes   0 - 1
    Olympique Lyon - Dijon   3 - 3
    Saint-Etienne - Rennes   2 - 2
    Strasbourg - Nantes    1 - 2
    Olympique Marseille - Toulouse   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 30 september
    AS Monaco - Montpellier    1 - 1
    Paris Saint-Germain - Bordeaux    6 - 2
    Guingamp - Toulouse    1 - 1
    Nantes - Metz    1 - 0
    Rennes - Caen    0 - 1
    Amiens - Lille    3 - 0
    Dijon - Strasbourg    1 - 1
    Troyes - Saint-Etienne     2 - 1
    Angers - Olympique Lyon    3 - 3
    OGC Nice - Olympique Marseille    2 - 4

    Speeldag 9 : Weekend 14 oktober
    Olympique Lyon - AS Monaco    3 - 2
    Dijon - Paris Saint-Germain    1 - 2
    Guingamp - Rennes    2 - 0
    Saint-Etienne - Metz   3 - 1
    Caen - Angers   0 - 2
    Lille - Troyes   2 - 2
    Toulouse - Amiens     1 - 0
    Bordeaux - Nantes    1 - 1
    Montpellier - OGC Nice     2 - 0
    Strasbourg - Olympique Marseille    3 - 3

    Speeldag 10 : Weekend 21 oktober
    Saint-Etienne - Montpellier   0 - 1
    AS Monaco - Caen    2 - 0
    Nantes - Guingamp   2 - 1
    Angers - Toulouse   0 - 1
    Metz - Dijon   1 - 2
    Rennes - Lille   1 - 0
    Amiens - Bordeaux   1 - 0
    OGC Nice - Strasbourg    1 - 2
    Troyes - Olmypique Lyon    0 - 5
    Olympique Marseille - Paris Saint-Germain    2 - 2

    Speeldag 11 : Weekend 28 oktober
    Paris Saint-Germian - OGC Nice    3 - 0
    Bordeaux - AS Monaco    0 - 2
    Guingmap - Amiens    1 - 1
    Strasbourg - Angers    2 - 2
    Caen - Troyes    1 - 0
    Montpellier - Rennes    0 - 1
    Dijon - Nantes    1 - 0
    Olympique Lyon - Metz   2 - 0
    Toulouse - Saint-Etienne    0 - 0
    Lille - Olympique Marseille   0 - 1

    Speeldag 12 : Weekend 4 november
    Rennes - Bordeaux    1 - 0
    Angers - Paris Saint-Germain    0 - 5
    AS Monaco - Guingamp   6 - 0
    Nantes - Toulouse   2 - 1
    Montpellier - Amiens    1 - 1
    Troyes - Strasbourg    3 - 0
    OGC Nice - Dijon     1 - 0
    Olympique Marseille - Caen   5 - 0
    Metz - Lille     0 - 3
    Saint-Etienne - Olympique Lyon     0 - 5

    Speeldag 13 : Weekend 18 november
    Lille - Saint-Etienne    3 - 1
    Amiens - AS Monaco   1 - 1
    Paris Saint-Germain - Nantes    4 - 1
    Guingamp - Angers   1 - 1
    Strasbourg - Rennes    2 - 1
    Toulouse - Metz    0 - 0
    Dijon - Troyes   3 - 1
    Caen - OGC Nice    1 - 1
    Olympique Lyon - Montpellier    0 - 0
    Bordeaux - Olympique Marseille    1 - 1

    Speeldag 14 : Weekend 25 november
    Saint-Etienne - Strasbourg    ( vrijdag )
    Rennes - Nantes   ( zaterdag )
    Caen - Bordeaux
    Metz - Amiens
    Montpellier - Lille
    Troyes - Angers
    Dijon - Toulouse
    OGC Nice - Olympique Lyon   ( zondag )
    Olympique Marseille - Guingamp
    AS Monaco - Paris Saint-Germain

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    26-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
      Primeira Division - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Barcelona - Real Madrid   1 - 3
    Real Madrid - Barcelona   2 - 0


    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Spanje van start in het weekend van 20 augustus
    Celta de Vigo - Real Sociedad    2 - 3
    Girona - Athletico Madrid    2 - 2
    Sevilla - Espanyol   1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Getafe    0 - 0
    Barcelona - Real Betis    2 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Madrid   0 - 3
    Valencia - Las Palmas    1 - 0
    Levante - Villarreal    1 - 0
    Malaga - Eibar    0 - 1
    Leganes - Alaves    1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Real Sociedad - Villarreal   3 - 0
    Real Betis - Celta de Vigo    2 - 1
    Alaves - Barcelona    0 - 2
    Levante - Deportivo La Coruna    2 - 2
    Girona - Malaga    1 - 0
    Las Palmas - Athletico Madrid    1 - 5
    Espanyol - Leganes     0 - 1
    Eibar - Athletic Club Bilbao    0 - 1
    Getafe - Sevilla    0 - 1
    Real Madrid - Valencia    2 - 2

    Speeldag 3 : Weekend 9 september
    Leganes - Getafe     1 - 2
    Real Madrid - Levante    1 - 1
    Valencia - Atletico Madrid   0 - 0
    Sevilla - Eibar   3 - 0
    Barcelona - Espanyol     5 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Sociedad    2 - 4
    Athletic Club Bilbao - Girona    2 - 0
    Celta de Vigo - Alaves   1 - 0
    Villarreal - Real Betis    3 - 1
    Malaga - Las Palmas    1 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Eibar - Leganes    1 - 0
    Levante - Valencia    1 - 1
    Getafe - Barcelona    1 - 2
    Real Betis - Deportiva La Coruna     2 - 1
    Athletico Madrid - Malaga     1 - 0
    Alaves - Villarreal     0 - 3
    Girona - Sevilla     0 - 1
    Las Palmas - Athletic Club Bilbao   1 - 0
    Real Sociedad - Real Madrid     1 - 3
    Espnayol - Celta de Vigo     2 - 1

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Valencia - Malaga      5 - 0
    FC Barcelona - Eibar    6 - 1
    Athletic Club Bilbao - Athletico Madrid   1 - 2
    Leganes - Girona    0 - 0
    Deportiva La Coruna - Alaves   1 - 0
    Real Madrid - Real Betis    0 - 1
    Sevilla - Las Palmas    1 - 0
    Villarreal - Espanyol     0 - 0
    Celta de Vigo - Getafe   1 - 1
    Levante - Real Sociedad    3 - 0

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Atletico Madrid - Sevilla     2 - 0
    Alaves - Real Madrid    1 - 2
    Malaga - Athletic Club Bilbao      3 - 3
    Girona - FC Barcelona   0 - 3
    Espanyol - Deportiva La Coruna    4 - 1
    Getafe - Villarreal     4 - 0
    Las Palmas - Leganes    0 - 2
    Eibar - Celta de Vigo    0 - 4
    Real Sociedad - Valencia   2 - 3
    Real Betis - Levante     4 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Celta de Vigo - Girona   3 - 3
    Deportivo La Caruna - Getafe    2 - 1
    Sevilla - Malaga     2 - 0
    Levante - Alaves     0 - 2
    Leganes - Atletico Madrid    0 - 0
    Real Sociedad - Real Betis    4 - 4
    FC Barcelona - Las Palmas     3 - 0
    Valencia - Athletic Club Bilbao    3 - 2
    Villarreal - Eibar    3 - 0
    Real Madrid - Espanyol   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Espanyol - Levante     0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Sevilla   1 - 0
    Getafe - Real Madrid   1 - 2
    Alaves - Real Sociedad   0 - 2
    Atletico Madrid - FC Barcelona    1 - 1
    Eibar - Deportivo La Coruna   0 - 0
    Girona - Villarreal    1 - 2
    Malaga - Leganes    0 - 2
    Real Betis - Valencia     3 - 6
    Las Palmas - Celta de Vigo   2 - 5

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Levante - Getafe     1 - 1
    Real Betis - Alaves     2 - 0
    Valencia - Sevilla   4 - 0
    FC Barcelona - Malaga    2 - 0
    Villarreal - Las Palmas    4 - 0
    Celta de Vigo - Atletico Madrid   0 - 1
    Leganes - Athletic Club Bilbao    1 - 0
    Real Madrid - Eibar    3 - 0
    Real Sociedad - Espanyol     1 - 1
    Deportivo La Coruna - Girona     1 - 2

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    Alaves - Valencia    1 - 2
    Atletico Madrid - Villarreal   1 - 1
    Athletic Club Bilbao - FC Barcelona   0 - 2
    Sevilla - Leganes    2 - 1
    Getafe - Real Sociedad     2 - 1
    Girona - Real Madrid    2 - 1
    Eibar - Levante    2 - 2
    Malaga - Celta de Vigo    2 - 1
    Espanyol - Real Betis      1 - 0
    Las Palmas - Deportivo La Coruna    1 - 3

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Real Betis - Getafe     2 - 2
    Valencia - Leganes     3 - 0
    Deportiva La Coruna - Atletico Madrid    0 - 1
    Alaves - Espanyol     1 - 0
    FC Barcelona - Sevilla     2 - 1
    Levante - Girona     1 - 2
    Celta de Vigo - Athletic Club Bilbao    3 - 1
    Real Sociedad - Eibar     3 - 1
    Villarreal - Malaga     2 - 0
    Real Madrid - Las Palmas     3 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Girona - Real Sociedad     1 - 1
    Getafe - Alaves    4 - 1
    Leganes - FC Barcelona   0 - 3
    Sevilla - Celta de Vigo    2 - 1
    Atletico Madrid - Real Madrid    0 - 0
    Malaga - Deportivo La Coruna  3 - 2
    Espanyol - Valencia    0 - 2
    Las Palmas - Levante     0 - 2
    Athletic Club Bilbao - Villarreal     1 - 1
    Eibar - Real Betis    5 - 0

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    Celta de Vigo - Leganes   ( vrijdag )
    Alaves - Eibar   ( zaterdag )
    Real Madrid - Malaga
    Real Betis - Girona
    Levente - Atletico Madrid
    Deportivo La Coruna - Athletic Club Bilbao   ( zondag )
    Real Sociedad - Las Palmas
    Villarreal - Sevilla
    Valencia - FC Barcelona
    Espanyol - Getafe    ( maandag )



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    25-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
      Serie A - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Juventus - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Italie van start in het weekend van 20 augustus
    Juventus - Cagliari   3 - 0
    Hellas Verona - Napoli    1 - 3
    Atalanta - AS Roma     0 - 1
    Lazio Roma - SPAL 1907   0 - 0
    Sampdoria - Benovento   2 - 1
    Udinese - Chievo Verona    1 - 2
    Inter Milan - Fiorentina    3 - 0
    Bologna - Torino    1 - 1
    Sassuolo - Genoa    0 - 0
    Crotone - AC Milan   0 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Genoa - Juventus    2 - 4
    Benevento - Bologna    1 - 1
    AS Roma - Inter Milan    1 - 3
    Torino - Sassuolo     3 - 0
    AC Milan - Cagliari   2 - 1
    Fiorentina - Sampdoria   1 - 2
    Napoli - Atalanta    3 - 1
    Chievo Verona - Lazio Roma   1 - 2
    SPAL 1907 - Udinese   3 - 2
    Crotone - Hellas Verona   0 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Juventus - Chievo Verona     3 - 0
    Sampdoria - AS Roma   AFGELAST door noodweer
    Inter Milan - SPAL 1907   2 - 0
    Udinese - Genoa   1 - 0
    Hellas Verona - Fiorentina    0 - 5
    Cagliari - Crotone    1 - 0
    Atalanta - Sassuolo    2 - 1
    Lazio Roma - AC Milan    4 - 1
    Benevento - Torino    0 - 1
    Bologna - Napoli    0 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Crotone - Inter Milan    0 - 2
    Fiorentina - Bologna     2 - 1
    AS Roma - Hellas Verona    3 - 0
    Sassuolo - Juventus     1 - 3
    AC Milan - Udinese    2 - 1
    Torino - Sampdoria    2 - 2
    Napoli - Benovento    6 - 0
    SPAL 1907 - Cagliari    0 - 2
    Chievo Verona - Atalanta    1 - 1
    Genoa - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Bologna - Inter Milan     1 - 1
    Benevento - AS Roma     0 - 4
    AC Milan - SPAL 1907    2 - 0
    Genoa - Chievo Verona    1 - 1
    Juventus - Fiorentina   1 - 0
    Lazio Roma - Napoli    1 - 4
    Udinese - Torino    2 - 3
    Hellas Verona - Sampdoria   0 - 0
    Cagliari - Sassuolo   0 - 1
    Atalanta - Crotone   5 - 1

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    AS Roma - Udinese    3 - 1
    SPAL 1907 - Napoli    2 - 3
    Juventus - Torino    4 - 0
    Sampdoria - AC Milan    2 - 0
    Inter Milan - Genoa     1 - 0
    Hellas Verona - Lazio Roma   0 - 3
    Cagliari - Chievo Verona   0 - 2
    Crotone - Benovento   2 - 0
    Sassuolo - Bologna    0 - 1
    Fiorentina - Atalanta     1 - 1

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Udinese - Sampdoria    4 - 0
    Genoa - Bologna     0 - 1
    Napoli - Cagliari     3 - 0
    Lazio Roma - Sassuolo    6 - 1
    Torino - Hellas Verona   2 - 2
    Chievo Verona - Fiorentina   2 - 1
    SPAL 1907 - Crotone   1 - 1
    Benovento - Inter Milan   1 - 2
    AC Milan - AS Roma     0 - 2
    Atalanta - Juventus   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Juventus - Lazio Roma    1 - 2
    AS Roma - Napoli   0 - 1
    Fiorentina - Udinese   2 - 1
    Sampdoria - Atalanta    3 - 1
    Cagliari - Genoa   2 - 3
    Bologna - SPAL 1907   2 - 1
    Crotone - Torino    2 - 2
    Sassuolo - Chievo Verona   0 - 0
    Inter Milan - AC Milan   3 - 2
    Hellas Verona - Benevento   1 - 0

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Sampdoria - Crotone     5 - 0
    Napoli - Inter Milan     0 - 0
    Chievo Verona - Hellas Verona    3 - 2
    AC Milan - Genoa     0 - 0
    Torino - AS Roma    0 - 1
    Atalanta - Bologna   1 - 0
    SPAL 1907 - Sassuolo   0 - 1
    Benevento - Fiorentina    0 - 3
    Udinese - Juventus    2 - 6
    Lazio Roma - Cagliari    3 - 0

    Speeldag 10 : Midweek 25 oktober
    Inter Milan - Sampdoria     3 - 2
    Atalanta - Hellas Verona    3 - 0
    AS Roma - Crotone   1 - 0
    Fiorentina - Torino   3 - 0
    Genoa - Napoli   2 - 3
    Juventus - SPAL 1907   4 - 1
    Cagliari - Benevento   2 - 1
    Bologna - Lazio Roma   1 - 2
    Chievo Verona - AC Milan   1 - 4
    Sassuolo - Udinese   0 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 28 oktober
    AC Milan - Juventus     0 - 2
    AS Roma - Bologna     1 - 0
    Benevento - Lazio Roma   1 - 5
    Sampdoria - Chievo Verona   4 - 1
    Udinese - Atalanta    2 - 1
    Napoli - Sassuolo    3 - 1
    SPAL 1907 - Genoa   1 - 0
    Crotone - Fiorentina   2 - 1
    Torino - Cagliari  2 - 1
    Hellas Verona - Inter Milan   1 - 2

    Speeldag 12 : Weekend 4 november
    Bologna - Crotone     2 - 3
    Genoa - Sampdoria     0 - 2
    Inter Milan - Torino   1 - 1
    Fiorentina - AS Roma   2 - 4
    Juventus - Benevento    2 - 1
    Lazio Roma - Udinese   UITGESTELD door hevige regenval tot 24/01 om 19 uur
    Cagliari - Hellas Verona   2 - 1
    Chievo Verona - Napoli   0 - 0
    Atalanta - SPAL 1907    1 - 1
    Sassuolo - AC Milan     0 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 18 november
    AS Roma - Lazio Roma     2 - 1
    Napoli - AC Milan    2 - 1
    Crotone - Genoa     0 - 1
    Sampdoria - Juventus    3 - 2
    Torino - Chievo Verona    1 - 1
    Udinese - Cagliari    0 - 1
    SPAL 1907 - Fiorentina    1 - 1
    Benevento - Sassuolo   1 - 2
    Inter Milan - Atalanta    2 - 0
    Hellas Verona - Bologna     2 - 3

    Speeldag 14 : Weekend 25 november
    Bologna - Sampdoria   ( zaterdag )
    Chievo Verona - SPAL 1907
    Sassuolo - Hellas Verona
    Cagliari - Inter Milan
    AC Milan - Torino   ( zondag )
    Genoa - AS Roma
    Udinese - Napoli
    Lazio Roma - Fiorentina
    Juventus - Crotone
    Atalanta - Benevento    ( maandag )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    24-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 17


    Charleroi - KV Oostende    ( vrijdag 20.30 uur )

    Lokeren - Anderlecht    ( zaterdag 18 uur )

    KV Kortrijk - Waasland-Beveren   ( zaterdag 20 uur )

    Moeskroen - Sint-Truiden 

    KV Mechelen - RC Genk   ( zaterdag 20.30 uur )

    Standard - Antwerp    ( zondag 14.30 uur )

    Eupen - Club Brugge    ( zondag 18 uur )

    Zulte Waregem - AA Gent   ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 18

    Beerschot-Wilrijk - Roeselare    ( vrijdag 20.30 uur )

    Lierse - Westerlo     ( zaterdag 17 uur )   

    Cercle Brugge - Union St-Gilloise   ( zaterdag 20.30 uur )

    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 14

    Dessel Sport - Lommel United   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - Knokke     ( zaterdag 20 uur )

    Oosterzonen - Virton

    Deinze - Patro Eisden

    KSK Heist - KSV Oudenaarde

    Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes    ( zondag 14.30 uur )

    Berchem Sport - Seraing   ( zondag 15 uur )

    VW Hamme - Dender


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 14

    Torhout - RC Gent    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Niklaas - Harelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Olsa Brakel - Londerzeel    ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Pepingen-Halle    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Eloois-Winkel - Ronse   ( zondag 14.30 uur )

    Rupel-Boom - Mandel United Izegem-Ingelmunster     ( zondag 15 uur )

    Westhoek - Bornem 

    Gullegem - Sparta Petegem

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 14

    Spouwen-Mopertingen - Hades     ( vrijdag 20.30 uur )

    Zwarte Leeuw - Turnhout    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Lenaarts - City Pirates Antwerpen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Tessenderlo - Duffel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Tempo Overijse - Hoogstraten   ( zaterdag 20 uur )

    Vosselaar - Hasselt     ( zondag 14.30 uur )

    Tienen - Wijgmaal

    Cappellen - Bocholt     ( zondag 15 uur )

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 15

    RFC Meux - RFC de Liège    ( zaterdag 20 uur )

    La Louvière-Centre - RWD Molenbeek

    Ol. Charleroi - Hamoir

    Durbuy - Ciney

    Waremme - Solières Sport

    Rebecquoise - Acren-Lessines    ( zondag 14.30 uur )

    La Calamine - Sprimont-Comblain    ( zondag 15 uur )

    White Star Brussels - Walhain    UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 14

    Dikkelvenne - Melsele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wetteren - Eppegem   ( zaterdag 20 uur )

    Merelbeke - Ninove     ( zondag 14.30 uur )

    Stekene - Jong Lede

    Vlamertinge - Lebbeke

    Wingene - Wervik    ( zondag 15 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Mariekerke

    Menen - Grimbergen   ( zaterdag 15.30 uur )   

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 14

    Heur-Tongeren - Leopoldsburg   ( zaterdag 19.30 uur )

    Nijlen - Ternesse   ( zaterdag 19.30 uur )

    Houtvenne - Wellen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Esperanza Pelt - Hoeilaart    ( zaterdag 19.30 uur )

    Herentals - Bilzen-Waltwilder    ( zondag 14.30 uur )

    Kampenhout - Sterrebeek

    Diegem Sport - Termien     ( zondag 15 uur )

    Woluwe-Zaventem - Diest

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 15

    Racing Jet Wavre - Solréziènne    ( zaterdag 19.30 uur )

    Onhaye - Albert Quevy-Mons     ( zaterdag 20 uur )

    Manageoise - Waterloo    ( zondag 14.30 uur )

    Binchoise - RFC Tournai

    Stade Brainois - Taminoise

    Franc Borains - Couvin-Mariembourg    ( zondag 15 uur )

    Spy - Ganshoren
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 15

    Bertrix - Herstal   ( zaterdag 20 uur )

    RFC Huy - URSL Visé

    UR Namur - Cointe-Liège

    Givry - FC Tilleur

    Aywaille - Longlier    ( zondag 14.30 uur )

    Stockay-Warfusée - Mormont

    Habay-La-Neuve - Aischoise   ( zondag 15 uur )

    Richelle - Verlaine

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 2 en zondag 3 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Appelterre     ( zaterdag 19.30 uur )

    HO Kalken - Berlare

    Drongen - Lochristi

    Sint-Gillis-Waas - De Pinte

    Zelzate - Elene-Grotenberge

    Voorde - Robur

    Sottegem - Zele    ( 18 uur )

    Dendermonde - KVV Ardennen    ( 18 uur )

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Belzele - Assenede

    Bellem - Zomergem

    Waarschoot - Kleit

    Sleidinge - Evergem Center

    Mariakerke - Lovendegem


    Zeveren - Maldegem 

    Adegem - Merendree    ( 15 uur )

    Poesele - Meetjesland     ( 15 uur )

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Borsbeke - Geraardsbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Machelen - Edeboys

    Denderhoutem - Windeke

    Gijzel-Oosterzele - Eine

    Gavere-Asper - Burst

    Meerbeke - Munkzwalm

    Winnik - Bambrugge

    Kluisbergen Sportief - Jong Zulte   ( 15 uur )

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Bazel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk - Sint-Gillis    ( zaterdag 20 uur )

    Schoonaarde - Vrasene    ( zaterdag 20 uur )

    Grembergen - Meldert

    Moerbeke - Heikant

    Buggenhout - YB Beveren

    Sinaai - Zaffelare   ( 15 uur )

    Kruibeke - Doorslaar   ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Sint-Laureins   ( zaterdag 19 uur )

    Ertvelde - DKW Evergem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Lembeke - Hansbeke

    Wachtebeke - Nevele

    Kaprijke-Bentille - Watervliet

    Ursel - Vinkt

    VSV Gent - Sint-Kruis-Winkel

    Maria-Aalter - Knesselare

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Heusden    ( zaterdag 19 uur )

    Massemen - Houtem

    FC Destelbergen - Latem

    Serskamp-Schellebelle - Cercle Melle

    HT Zwijnaarde - 9000 Gent

    Moortsele - VC Zwijnaarde

    Overmere - Sint-Denijs

    Beervelde - Zevergem    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE C :

    FC Kluisbergen - Volkegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem - Sottegem B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bokel - Velzeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Vurste-Semmerzake - Michelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Oudenhove - Sint-Goriks

    Wortegem - Olsene

    Nokere-Kruishoutem - Bevere

    Elene-Grotenberge B - Nazareth-Eke

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Hofstade

    Baardegem - Bonanza

    Kerksken - Denderleeuw

    Zandbergen - Mere

    Gijzegem - Nederhasselt

    Okegem - Moerbeke-Geraardsbergen

    Wieze - Haaltert

    Doggen - Erembodegem

    DERDE PROVINCIALE E :

    SKB Sint-Niklaas - SVH Waasmunster    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Pauwels - Kieldrecht

    Hamme-Zogge - Melsele B

    Robur B - Oudegem

    Eksaarde - Bosdam Beveren 

    WB Sint-Niklaas - Klinge

    Kallo - SK Gerda

    Rangers Opdorp - Daknam

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Bassevelde    ( zaterdag 14.30 uur )

    Vinderhoute - Middelburg   ( zaterdag 19 uur )

    Balgerhoeke - Ooidonck-Leerne 

    Lotenhulle - Poesele B

    Sint-Amandsberg - Donk

    Boekhoute - VS Destelbergen 

    Heusden B - Muide Gent B

    Avrasya Gent - Oostakker

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Nokere-Kruishoutem B    ( vrijdag 20 uur )

    Volkegem B - FC Kluisbergen B    ( zaterdag 18 uur )

    Eine B - Boekel B    ( zaterdag 18.30 uur )

    Nazareth-Eke B - Horebeke   ( zaterdag 19 uur )

    Mater - Petegem Schelde

    Huise-Ouwegem - FCLC Ronse

    Maarkedal - Kluisbergen Sportief B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Zegelsem   ( zaterdag 19 uur )

    Bonanza B - Idegem

    Vlierzele - Oudenhove B

    Strijpen - Sint-Antelinks

    Neigem - Everbeek

    Bavegem - Ophasselt

    Herzele-Ressegem - Aaigem

    Jong Geraardsbergen - Opbrakel  

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 16

    Wichelen - Gijzel-Oosterzele B   FF  5 - 0  

    HO Kalken B - Nieuwerkerken   ( zaterdag 14.30 uur )

    T. Melle - Jong Lede B

    Rangers Merelbeke - SK Merelbeke

    Melsen - Herdersem

    Balegem - Laarne-Kalken B

    Edeboys B - FC Dampoort

    Bottelare - Smetlede    ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 16

    Tielrode - Waasmunster B

    Haasdonk B - PD Kruibeke

    Buggenhout B - Hoogeinde

    Lochristi B - Kemzeke

    Sombeke - Stekene B

    Meerdonk - Verrebroek

    Rupelmonde - Lebbeke B

    Baasrode - Zaffelare B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    22-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 2 en zondag 3 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Poperinge    ( zaterdag 19 uur )


    Rumbeke - Westkapelle    ( zaterdag 19 uur )


    RC Waregem - Wielsbeke   ( alles zondag 15 uur )


    Boezinge - WS Lauwe


    RC Lauwe - Kortemark


    Oostduinkerke - Eernegem


    Oostkamp - Varsenare


    Oostnieuwkerke - Blankenberge

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Oudenburg - Meulebeke    ( zaterdag 19 uur )

    Heist - Zedelgem

    Staden - Jabbeke

    De Ruiter Roeselare - Gistel

    Beernem - Diksmuide

    Spermalie-Middelkerke - Damme    ( deze wedstrijden zondag 15 uur )

    Bredene - Club Roeselare

    Veldegem - VV Tielt

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Dottignies - Nieuwkerke   ( zaterdag 19 uur )

    Ingooigem - Emelgem-Kachtem   ( zaterdag 19 uur )

    Moen - Dadizele

    Otegem - Beselare

    Zwevegem - Geluwe

    Anzegem - Beveren-Leie

    Deerlijk - Wevelgem

    Ledegem - Heestert    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - Proven    ( zaterdag 19 uur )

    Brielen - Merkem

    Handzame - Gits

    Westrozebeke - De Panne

    Mooslede - Zonnebeke

    Dikkebus - Hooglede

    Ploegsteert - Geluveld

    Comines-Warneton - Houthulst    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Moerkerke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Kruis - Lissewege

    Zandvoorde - Ruddervoorde

    Jong Male - Westende    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Snaaskerke - Keiem

    Nieuwpoort - Ichtegem

    Dar. Brugge - Koekelare

    De Haan - Loppem

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Dosko Beveren   ( zaterdag 18 uur )

    Lendelede - KSV Kortrijk

    Bissegem - Kanegem

    Aarsele - Huste

    Desselgem - Zwevezele B

    Ardooie - Avelgem    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Luingnois - Lichtervelde

    Moorsele - Pittem

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 17

    Diksmuide B - Lo-Reninge   ( zaterdag 19.30 uur )

    Veurne B - Langemark-Poelkapelle

    Vleteren - Alveringem

    Hollebeke - Elverdinge

    Jonkershove - Bulskamp

    Westouter - Poperinge B

    Kruiseke - Passendale

    Voormezele - Zarren    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Reningelst - Zillebeke

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - Beernem B   ( zaterdag 19 uur )

    Ruiselede - Steenbrugge B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Aartrijke - Dudzele

    Sint-Joris - HO Oedelem

    Oostduinkerke B - Hertsberge

    SK Torhout - Doomkerke   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    E. Brugge - Wenduine

    Lombardsijde - Zerkegem

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 17

    Wikings Kortrijk - Dottignies B   ( zaterdag 17 uur )

    Izegem-Ingelmunster B - Dentergem    ( zaterdag 19 uur )

    Aalbeke - Rekkem Sport

    Sint-Eloois-Winkel B - Bellegem

    NS Heule - Jong Vijve

    Menen United - Wervik B 

    Marke - Ledegem B   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Dadizele B - Kuurne

    Wevelgem B - Stasegem


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    21-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 2 en 3 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 14

    Park Houthalen - Beringen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Herkol - Zonhoven VV    ( zondag 14.30 uur )

    Vlijtingen - Hoepertingen

    Daring Huvo Jeuk - Bree-Beek

    Herk-De-Stad - Mechelen aan de Maas

    Melo Zonhoven - Bregel

    Koersel - Helson Helchteren

    Zepperen-Brustem - Racing Peer



    ANTWERPEN :  Speeldag 15

    Lyra - Merksplas    ( zaterdag 20 uur )

    RC Mechelen - Lille    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Job - Kontich    ( zondag 14.30 uur )

    Branddonk - Berg en Dal

    Schriek - GR Katelijne

    Oppuurs - Vorselaar

    Heikant Berlaar - Antonia

    Rapid Leest - Witgoor Dessel



    BRABANT - BVV :  Speeldag 14

    Houtem-Oplinter - Tervuren-Duisburg     ( zaterdag 19.30 uur )

    Boka United - Betekom      ( zondag 14.30 uur )

    Linden - Liedekerke

    Out-Hoegaarden - Butsel     ( zondag 15 uur )

    Melsbroek - Aarschot 

    Bertem-Leefdal - Meise

    Borght-Humbeek - HO Veltem

    Strombeek - HO Bierbeek




    BRABANT - ACFF :  Speeldag 11

    Ixelles - BX Brussels    ( zaterdag 20.30 uur )

    Stade Everois - Ren. Cl. Schaerbeek     ( zondag 14.30 uur )

    Sporting Bruxelles - Jodoigne

    Lasne-Ohain - Villers-La-Ville    ( zondag 15 uur )

    Crossing Schaerbeek - Stockel

    Chastre - Kosova Schaerbeek

    RSD Jette - RCS Brainois


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 15

    Symphorinois - Albert Quevy-Mons B  ( zondag 14.30 uur )

    Pont-A-Celles Buzet - Monceau

    Soignies - Houdeng

    Peruwelz FC - Paturages

    Antoinien - Beloeil    ( zondag 15 uur )

    Ransart - Gosselies

    Ostiches-Ath - Le Roeulx

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Montkainoise



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    20-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 18


    Waasland-Beveren - Standard    ( vrijdag 20.30 uur )

    KV Oostende - KV Mechelen    ( zaterdag 18 uur )

    Antwerp - Moeskroen   ( zaterdag 20 uur )

    RC Genk - Eupen 

    AA Gent - KV Kortrijk    ( zaterdag 20.30 uur )

    Club Brugge - Lokeren    ( zondag 14.30 uur )

    Anderlecht - Charleroi    ( zondag 18 uur )

    Sint-Truiden - Zulte Waregem    ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 19

    Roeselare - Cercle Brugge    ( vrijdag 20.30 uur )

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven    ( zaterdag 17 uur )   

    Union St-Gilloise - Lierse   ( zaterdag 20.30 uur )

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk   ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 15

    KSV Oudenaarde - VW Hamme   ( zaterdag 19.30 uur )

    Seraing - Oosterzonen    ( zaterdag 20 uur )

    Patro Eisden - Geel

    KSK Heist - Dessel Sport

    Lommel United - Chatelet-Farciennes

    Virton - Dender

    Eendracht Aalst - Deinze    ( zondag 14.30 uur )

    Knokke - Berchem Sport     ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 15

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Niklaas    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Gent - Olsa Brakel     ( zaterdag 20 uur )

    Londerzeel - Rupel-Boom  ( zondag 14.30 uur )

    Bornem - Gullegem

    Harelbeke - Sint-Eloois-Winkel    ( zondag 15 uur )

    Pepingen-Halle - Torhout

    Ronse - Westhoek

    Sparta Petgem - Temse

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hasselt - Tienen    ( vrijdag 20.30 uur )

    Bocholt - Tessenderlo     ( zaterdag 19.30 uur )

    Turnhout - Tempo Overijse

    Hades - Vosselaar

    Hoogstraten - Cappellen    ( zaterdag 20 uur )

    City Pirates Antwerpen - Zwarte Leeuw  

    Duffel - Spouwen-Mopertingen    ( zondag 14.30 uur )

    Wijgmaal - Sint-Lenaarts    ( zondag 15 uur )

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 16

    La Louvière-Centre - Sprimont-Comblain    ( zaterdag 20 uur )

    Ol. Charleroi - Solières Sport

    RFC Meux - RWD Molenbeek

    Durbuy - Hamoir

    Waremme - Walhain

    La Calamine - Ciney   ( zondag 15 uur )

    RFC de Liège - Acren-Lessines

    White Star Brussels - Rebecquoise   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 15

    Wervik - Dikkelvenne     ( zaterdag 18 uur )

    Ninove - Vlamertinge   ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Menen     ( zaterdag 20 uur )

    Lebbeke - Stekene - Jong Lede   ( zaterdag 20 uur )

    Jong Lede - Wetteren    ( zondag 14.30 uur )

    Grimbergen - Wolvertem-Merchtem

    Eppegem - Wingene

    Mariekerke - Merelbeke

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hoeilaart - Woluwe-Zaventem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Ternesse - Diegem Sport   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Esperanza Pelt    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bilzen-Waltwilder - Heur-Tongeren   ( zaterdag 19.30 uur )

    Diest - Kampenhout    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sterrebeek - Nijlen    ( zondag 14.30 uur )

    Termien - Houtvenne

    Wellen - Herentals

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 16

    Racing Jet Wavre - RAAL La Louvière    ( zaterdag 19.30 uur )

    Onhaye - Solréziènne     ( zaterdag 20 uur )

    Stade Brainois - RFC Tournai    ( zondag 14.30 uur )

    Binchoise - Waterloo

    Manageoise - Couvin-Mariembourg

    Léopold FC - Spy    ( zondag 15 uur )

    Franc Borains - Albert Quevy-Mons

    Taminoise - Ganshoren
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 16

    UR Namur - URSL Visé   ( zaterdag 20 uur )

    RFC Huy - Herstal

    Bertrix - Longlier

    Givry - Mormont

    Aywaille - FC Tilleur    ( zondag 14.30 uur )

    Stockay-Warfusée - Verlaine

    Richelle - Habay-La-Neuve   ( zondag 15 uur )

    Cointe-Liège - Aischoise


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 9 en 10 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 9 en zondag 10 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Voorde     ( zaterdag 19.30 uur )

    De Pinte - Zelzate

    Elene-Grotenberge - Drongen

    Appelterre - Sint-Gillis-Waas

    KVV Ardennen - Aalter

    Robur - Dendermonde

    Lochristi - Sottegem

    Zele - HO Kalken

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Adegem    ( zaterdag 19 uur )

    Maldegem - Waarschoot    ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland - Zeveren    ( zaterdag 20 uur )

    Zomergem - Belzele

    Assenede - Poesele

    Merendree - Mariakerke

    Kleit - Sleidinge

    Lovendegem - Bellem    ( 15 uur ) 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Kluisbergen Sportief   ( zaterdag 19.30 uur )

    Burst - Meerbeke

    Eine - Gavere-Asper

    Edeboys - Borsbeke

    Geraardsbergen - Denderhoutem

    Munkzwalm - Winnik

    Bambrugge - Machelen

    Jong Zulte - Gijzel-Oosterzele 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Grembergen    ( zaterdag 19.30 uur )

    YB Beveren - Sp. Waasmunster    ( zaterdag 20 uur )

    Bazel - Haasdonk

    Heikant - Sinaai

    Doorslaar - Buggenhout

    Sint-Gillis - Schoonaarde 

    Zaffelare - Kruibeke   ( 15 uur )

    Meldert - Moerbeke   ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE A :

    Knesselare - Kaprijke-Bentille

    Hansbeke - Maria-Aalter

    DKW Evergem - Lembeke

    Nevele - Ertvelde

    Vinkt - Wachtebeke

    Sint-Kruis-Winkel - Ursel

    Sint-Laureins - VSV Gent

    Watervliet - Muide Gent    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Moortsele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - Serskamp-Schellebelle    ( zaterdag 19.30 uur )

    VC Zwijnaarde - Beervelde

    Heusden - Massemen

    Cercle Melle - HT Zwijnaarde

    Houtem - FC Destelbergen

    Zevergem - Overmere

    Sint-Denijs - Laarne-Kalken

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Boekel    ( zaterdag 19 uur )

    Nazareth-Eke - Wortegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bevere - Elene-Grotenberge B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Nokere-Kruishoutem    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Goriks - Zingem

    Velzeke - Oudenhove

    Volkegem - Vurste-Semmerzake 

    Olsene - FC Kluisbergen

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Doggen

    Hofstade - Wieze

    Haaltert - Okegem

    Moerbeke-Geraardsbergen - Gijzegem

    Nederhasselt - Zandbergen

    Mere - Kerksken

    Denderleeuw - Baardegem 

    Erembodegem - Deftinge

    DERDE PROVINCIALE E :

    Lieldrecht - Eksaarde    ( zaterdag 19.30 uur )

    SK Gerda - SKB Sint-Niklaas    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Robur B    ( zaterdag 20 uur )

    Oudegem - Hamme-Zogge

    Daknam - Sint-Pauwels 

    Klinge - Rangers Opdorp

    SVH Waasmunster - WB Sint-Niklaas

    Melsele B - Kallo    ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Vinderhoute    ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Sint-Denijs B     ( zaterdag 19 uur )

    Bassevelde - Balgerhoeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostakker - Heusden B

    VS Destelbergen - Avrasya Gent

    Donk - Boekhoute

    Ooidonck-Leerne - Lotenhulle

    Middelburg - Sint-Amandsberg 

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Boekel B - Maarkedal   ( vrijdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen B - Mater    ( zaterdag 19.30 uur )

    Horebeke - Bevere B

    Nokere-Kruishoutem B - Munkzwalm B 

    Petegem Schelde - Nazareth-Eke B 

    FCLC Ronse - Eine B

    Zingem B - Huise-Ouwegem 

    Kluisbergen Sportief B - Volkgem B    ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Strijpen   ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Vlierzele   ( zaterdag 19.30 uur )

    Aaigem - Jong Geraardsbergen

    Ophasselt - Herzele-Ressegem

    Everbeek - Bavegem

    Sint-Antelinks - Michelbeke B

    Zegelsem - Neigem 

    Opbrakel - Bonanza B

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 17

    Jong Lede - Bottelare    ( zaterdag 19.30 uur )

    Nieuwerkerken - Edeboys B

    Smetlede - Melsen

    FC Dampoort - Rangers Merelbeke

    Moorsel - Wichelen

    Herdersem - Balegem

    Laarne-Kalken B - HO Kalken B    ( 15 uur )

    Gijzel-Oosterzele B - T. Melle   FF  0  - 5  

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 17

    Zaffelare B - Rupelmonde    ( zaterdag 19 uur )

    Kemzeke - Buggenhout B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Waasmunster B - Haasdonk B    ( zaterdag 19.30 uur )

    PD Kruibeke - Sombeke   ( zaterdag 20 uur )

    Stekene B - Meerdonk

    Verrebroek - Zele B

    Lebbeke B - Tielrode

    Hoogeinde - Baasrode    ( 15 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    18-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 9 en 10 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 9 en zondag 10 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    WS Lauwe - Rumbeke


    Wielsbeke - Zwevezele 


    Westkapelle - Oostkamp


    Blankenberge  - RC Waregem 


    Eernegem - RC Lauwe   ( deze wedstrijden om 15 uur )


    Kortemark - Oostnieuwkerke


    Poperinge - Boezinge


    Varsenare - Oostduinkerke 

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    VV Tielt - Spermalie-Middelkerke    ( zaterdag 15 uur )

    Meulebeke - Veldegem    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide - Oudenburg    ( zaterdag 19.30 uur )

    Damme - Heist    ( zaterdag 20 uur )

    Zedelgem - Bredene   ( deze wedstrijden zondag 15 uur )

    Club Roeselare - Staden 

    Jabbeke - De Ruiter Roeselare

    Gistel - Beernem

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Dottignies    ( zaterdag 18 uur )

    Wevelgem - Ingooigem   ( zaterdag 19 uur )

    Heestert - Deerlijk

    Beveren-Leie - Ledegem

    Geluwe-Anzegem

    Dadizele - Otegem

    Nieuwkerke - Moen

    Beselare - Zwevegem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Veurne     ( zaterdag 19 uur )

    Hooglede - Mooslede

    Proven - Handzame

    Gits - Comines-Warneton

    Geluveld - Brielen

    Houthulst - Dikkebus

    Zonnebeke - Westrozebeke    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    De Panne - Ploegsteert

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Nieuwpoort   ( zaterdag 19.30 uur )

    Loppem - Sint-Kruis

    Keiem - De Haan

    Koekelare - Jong Male

    Lissewege - Zandvoorde   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Ruddervoorde - Dar. Brugge

    Ichtegem - Steenbrugge

    Moerkerke - Snaaskerke

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zwevezele B - Moorsele   ( zaterdag 19 uur )

    Avelgem - Bissegem    ( zaterdag 19 uur )

    Dosko Beveren - Ardooie

    Pittem - Oostrozebeke

    Lichtervelde - Aarsele

    KSV Kortrijk - Luingnois

    Kanegem - Lendelede

    Huste - Desselgem   ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 18

    Lo-Reninge - Jonkershove   ( zaterdag 19 uur )

    Passendale - Hollebeke   ( zaterdag 19 uur )

    Zillebeke - Veurne B    ( zaterdag 19 uur )

    Poperinge B - Kruiseke   ( zondag 14 uur )

    Langemark-Poelkapelle - Diksmuide B

    Zarren - Reningelst

    Alveringem - Westouter

    Elverdinge - Voormezele    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Bulskamp - Vleteren

    VIERDE PROVINCIALE B :

    HO Oedelem - Ruiselede

    Hertsberge - SK Torhout

    Doomkerke - Dosko Beveren B

    Beernem B - Aartrijke

    Steenbrugge B - E. Brugge

    Dudzele - Sint-Joris    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Zerkegem - Oostduinkerke B

    Wenduine - Lombardsijde  

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 18

    Dottignies B - NS Heule   

    Bellegem - Wikings Kortrijk

    Kuurne - Sint-Eloois-Winkel B

    Wervik B - Dadizele B

    Rekkem - Menen

    Jong Vijve - Wevelgem B

    Dentergem - Marke

    Stasegem - Izegem-Ingelmunster B   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Ledegem B - Aalbeke 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    17-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 2 en 3 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 15

    Bree-Beek - Herk-De-Stad   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bregel - Vlijtingen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Beringen - Herkol   ( zaterdag 20 uur )

    Zonhoven VV - Melo Zonhoven    ( zaterdag 20 uur )

    Mechelen aan de Maas - Koersel    ( zaterdag 20 uur )

    Helson Helchteren - Park Houthalen    ( zondag 14.30 uur )

    Hoepertingen - Zepperen-Brustem

    Racing Peer - Daring Huvo Jeuk 



    ANTWERPEN :  Speeldag 16

    Heikant Berlaar - Vorselaar    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Mechelen - GR Katelijne    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Job - Lyra    ( zondag 14.30 uur )

    Rapid Leest - Antonia

    Oppuurs - Lille

    Branddonk - Kontich

    Schriek - Berg en Dal

    Witgoor Dessel - Merksplas 



    BRABANT - BVV :  Speeldag 15

    HO Bierbeek - Houtem-Oplinter      ( zaterdag 20 uur )

    Betekom - Melsbroek   ( zaterdag 20 uur )

    Tervuren-Duisburg - Boka United     ( zondag 14.30 uur )

    Aarschot - Out-Hoegaarden

    Butsel - Linden

    Liedekerke - Bertem-Leefdal

    Meise - Borght-Humbeek

    HO Veltem - Strombeek     ( zondag 15 uur )


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 12

    Kosova Schaerbeek - Crossing Schaerbeek     ( zondag 14.30 uur )

    RCS Brainois - Stade Everois

    Ren. Cl. Schaerbeek - Lasne-Ohain    ( zondag 15 uur )

    Jodoigne - RSD Jette

    Chastre - Villers-La-Ville

    BX Brussels - Sporting Bruxelles

    Stockel - Ixelles  


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 16

    Symphorinois - Beloeil    ( zondag 14.30 uur )

    Peruwelz FC - Le Roeulx

    Sognies - Gosselies

    Montkainoise - Monceau

    Ostiches-Ath - Pont-A-Celles Buzet    ( zondag 15 uur )

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Albert Quvey-Mons B

    Ransart - Paturages

    Antoinien - Houdeng


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    16-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 19


    Moeskroen - KV Oostende    ( vrijdag 20.30 uur )

    Standard - AA Gent    ( zaterdag 18 uur )

    KV Kortrijk - KV Mechelen   ( zaterdag 20 uur )

    Eupen - Sint-Truiden

    Lokeren - Waasland-Beveren    ( zaterdag 20.30 uur )

    Club Brugge - Anderlecht    ( zondag 14.30 uur )

    Charleroi - RC Genk   ( zondag 18 uur )

    Zulte Waregem - Antwerp    ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 20

    Oud-Heverlee Leuven - Lierse    ( vrijdag 20.30 uur )

    Beerschot-Wilrijk - Union St-Gilloise    ( zaterdag 17 uur )   

    Westerlo - Cercle Brugge   ( zaterdag 20.30 uur )

    Roeselare - Tubeke    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 16

    Dessel Sport - Patro Eisden    ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - Oosterzonen    ( zaterdag 20 uur )

    Dender - Lommel United

    Deinze - Virton

    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde   ( zondag 14.30 uur )

    Berchem Sport - KSK Heist    ( zondag 15 uur )

    VW Hamme - Eendracht Aalst

    Knokke - Seraing


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 16

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Eloois-Winkel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Harelbeke - Westhoek     ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Torhout    ( zaterdag 20 uur )

    RC Gent - Rupel-Boom   ( zaterdag 20 uur )

    Londerzeel - Sint-Niklaas    ( zondag 14.30 uur )

    Bornem - Sparta Petegem

    Pepingen-Halle - Olsa Brakel    ( zondag 15 uur )

    Ronse - Gullegem


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Turnhout - Cappellen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Hasselt - Sint-Lenaarts    ( zaterdag 20 uur )

    City Pirates Antwerpen - Tempo Overijse    ( zaterdag 20 uur )

    Hoogstraten - Tessenderlo     ( zaterdag 20 uur )

    Vosselaar - Tienen     ( zondag 14.30 uur )

    Bocholt - Spouwen-Mopertingen

    Duffel - Hades 

    Wijgmaal - Zwarte Leeuw    ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 17

    RWD Molenbeek - RFC de Liège    ( zaterdag 20 uur )

    Sprimont-Comblain - RFC Meux

    Ciney - La Louvière-Centre

    Walhain - Ol. Charleroi    ( zondag 14.30 uur )

    Solières Sport - Durbuy

    Hamoir - La Calamine

    Rebecquoise - La Calamine

    Acren-Lessines - White Star Brussels    UITGESTELD 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 16

    Wervik - Menen    ( zaterdag 18 uur )

    Ninove - Lebbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Wolvertem-Merchtem  ( zaterdag 20 uur )

    Jong Lede - Wingene    ( zondag 14.30 uur )

    Mariekerke - Vlamertinge

    Stekene - Wetteren

    Eppegem - Dikkelvenne

    Grimbergen - Merelbeke

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Diest - Nijlen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bilzen-Waltwilder - Esperanza Pelt     ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Woluwe-Zaventem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sterrebeek - Diegem Sport     ( zondag 14.30 uur )

    Termien - Wellen

    Herentals - Heur-Tongeren   

    Ternesse - Houtvenne   ( zondag 15 uur )

    Hoeilaart - Kampenhout  

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 17

    RFC Tournai - Taminoise    ( zaterdag 20 uur )

    Couvin-Mariembourg - Binchoise

    RAAL La Louvière - Onhaye

    Albert Quevy-Mons - Manageoise

    Solréziènne - Franc Borains     ( zondag 14.30 uur )

    Waterloo - Stade Brainois

    Ganshoren - Léopold FC    ( zondag 15 uur )

    Spy - Racing Jet Wavre  
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 17

    Aischoise - Richelle  ( zaterdag 20 uur )

    Longlier - RFC Huy

    Mormont - Aywaille    ( zondag 14.30 uur )

    FC Tilleur - Bertrix

    Herstal - UR Namur

    Verlaine - Givry    ( zondag 15 uur )

    URSL Visé - Cointe-Liège

    Habay-La-Neuve - Stockay-Warfusée  


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van woensdag 20, donderdag 21, vrijdag 22 en zaterdag 23 december 2017



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 20

    KV Mechelen - Club Brugge    ( woensdag 20.30 uur )

    AA Gent - Charleroi    ( donderdag 20.30 uur )

    Antwerp - Lokeren

    Anderlecht - Eupen   ( vrijdag 20.30 uur )

    Waasland-Beveren - KV Oostende

    Moeskroen - Zulte Waregem   ( zaterdag 18 uur )

    RC Genk - KV Kortrijk    ( zaterdag 20 uur )

    Standard - Sint-Truiden    ( zaterdag 20.30 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Inhaalwedstrijd van speeldag 1

    Eendracht Aalst - Dender     ( vrijdag 20.30 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Olsa Brakel - Torhout    ( zaterdag 15 uur )


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Dikkelvenne - Jong Lede    ( zaterdag 18 uur )



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
    NATIONAAL KERSTVOETBAL van dinsdag 26 en woensdag 27 december 2017



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 21

    Club Brugge - Moeskroen    ( dinsdag 14.30 uur )

    Lokeren - KV Mechelen    

    Eupen - Waasland-Beveren

    Zulte Waregem - Charleroi    ( dinsdag 18 uur )

    Anderlecht - AA Gent    ( dinsdag 20.30 uur )

    KV Oostende - RC Genk    ( woensdag 18 uur )

    Sint-Truiden - Antwerp    ( woensdag 20.30 uur )

    KV Kortrijk - Standard    ( woensdag 20.30 uur )

    Dit zijn de laatste wedstrijden van het jaar 2017, er volgt nu een winterstop.



    De eerste wedstrijden van 2018 worden in het weekend van 19, 20 en 21 januari 2018 afgewerkt. 
    Dit zijn de wedstrijden van speeldag 22 : 

    Charleroi - Moeskroen   ( vrijdag 20.30 uur )

    Standard - Eupen   ( zaterdag 18 uur )

    Waasland-Beveren - Sint-Truiden    ( zaterdag 20 uur )

    KV Oostende - KV Kortrijk

    KV Mechelen - KV Kortrijk    ( zaterdag 20.30 uur )

    Antwerp - Club Brugge    ( zondag 14.30 uur )

    RC Genk - Anderlecht    ( zondag 18 uur )

    AA Gent - Lokeren    ( zondag 20 uur )




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    13-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De zomer komt eraan .....

    7-29 juli Tour de France
    De 105e editie van de Tour de France gaat van start
    op zaterdag 7 juli in de Vendée. Na 3.329 km komt
    de Ronde van Frankrijk aan in Parijs. Op zondag 15 juli 
    zullen wellicht heel wat landgenoten sfeer gaan opsnuiven net
    over de grens. Dan wordt de vijftiende etappe gereden met 
    aankomst in Roubaix. Het volledige rittenschema kan je op 
    mijn blog vinden.

    .

    .

    .

    Twee weekend Tomorrowland 
    Tomorrowland vindt plaats tijdens de weekends van  
    20 tot en met 22 juli en van 27 tot en met 29 juli. Het thema 
    voor het jaarlijkse dancefestival in de Schorre in Boom 
    is dit jaar 'The story of Planaxis'.

    Plan Bier in de Vlaamse Ardennen


    Hou je ook van een lekker biertje na een stevige 
    wandeling of fietstocht ? De gloednieuwe bierkaart 
     'Plan Bier' verzamelt 8 brouwerijen en bijna 100  
    bieren in de Vlaamse Ardennen. Bovendien krijg je een 
     uitgebreid overzicht van de beste, charmantste en  
    gezelligste cafés in Vlaanderens mooiste landschap  
    en zijn alle leuke stops makkelijk bereikbaar met drie 
     kant-en-klare wandelingen en vier ontspannende 
     fietsroutes. www.planbier.be

    Zomerse beiaardconcerten in Oudenaarde


    Tijdens de zomermaanden hoort men van op één van   
    de vele gezellige terrasjes de beiaard spelen.   
    De beiaard in de Sint-Walburgakerk is de oudste van    
    het land en bestaat uit 49 klokken. Het hele jaar   
    door zijn er op zondag beiaardconcerten van 12 tot 13 uur.   
    Tijdens de maanden juli en augustus concerteert   
    stadsbeiaardier Lode Schynkel of een gastmuzikant    
    ook op donderdagavond van 20.30 uur tot 21.30 uur.    
    Iedere donderdagvoormiddag, tijdens de wekelijkse   
    marktdag, weerklinkt het automatisch beiaardspel   
    van 10 uur tot 11 uur. 

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    Oudenaarde : De fietsstad !


    Oudenaarde wil de stad en haar deelgemeenten uitbouwen tot 
    'de fietsstad van de streek'. Deze doelstelling is opgenomen 
    in het meerjarenplan van de stad. Los van de aankomst 
    van 'Vlaanderens Mooiste', besteedde Oudenaarde in het 
    verleden al heel wat aandacht aan functioneel fietsverkeer 
    en aan de uitbouw van een degelijk fietspaden-netwerk. 
    Het resultaat is de fietskaart, een gratis kaart met de beste 
    fietsverbindingen. Ook de recreatieve fietser wordt verwend 
    in Oudenaarde. Fietsen in de streek van De Ronde is het 
    geliefkoosde terrein van duizenden wielertoeristen. 
    De routes gaan van 42 tot 181 kilometer. Ook mountainbikers 
    komen aan hun trekken in de talrijke bossen en velden. 
    Voor al dit fietsplezier is het Centrum Ronde van Vlaanderen 
    aan de Markt de ideale startplaats. En geef nu zelf toe, 
    wat is er aangenamer om een fietstocht af te sluiten 
     met een Oudenaards biertje op één van de terrasjes of in 
     de talrijke café's wat de stad van Adriaen Brouwer rijk is.

    Leeuwarden Culturele Hoofdstad in Europa

    Leeuwarden, de hoofdstad van Friesland, mag zich samen met 
    de Maltese hoofdstad Valetta, in 2018 de Culturele 
    Hoofdstad van Europa noemen. Leeuwarden-Fryslân 2018 
    zal een jaar lang laten zien hoe de Friezen het leven vieren 
    en daarbij een gezonde planeet achter laten voor de generaties 
    die nog komen. De honderden projecten vinden niet alleen 
    in Leeuwarden plaats, maar in het rijke landschap dat Friesland 
    juist zo speciaal maakt. Bekijk het volledige programma 
    via de website www.friesland.nl/LF2018 
    SKS Skûsjesilen 
    Nog in Friesland organiseert men tijdens de zomer 
     een zeilwedstrijd op de Friese meren met oude zeilende  
    vrachtschepen. Het 'Skûtsjesilen' werd deze zomer 
    Grou won de wedstrijd in 2017. Info : www.skutsjesilen.nl

    Volg vrienden of familie terwijl ze naar hun 
    vakantiebestemming vliegen


    Binnenkort vertrekken ongetwijfeld ook mensen  
    uit je omgeving op vakantie. Via de website 
    www.flightradar24.com kan men het volledige 
     luchtverkeer meevolgen. Thuisblijvers kunnen 
    op deze manier zien wanneer hun vrienden 
    of familie opstijgen of op hun reisbestemming  
    aankomen. Of omgekeerd, wanneer ze het vliegtuig 
    opnieuw huiswaarts nemen. Ook als je aan 
    het genieten bent van de zon en er vliegt een vliegtuig 
    over, kan je via www.flightradar24.com zien 
    wat de bestemming van het toestel is. 
    De app is ook te downloaden voor op je smartphone 
     of tablet.

    Tips voor een veilig barbecue weekend


    Een gezellig feestje aan de BBQ hoeft niet op de  
    spoedafdeling te eindigen. Daarom een paar veilige 
     BBQ-tips : 
    - Plaats de barbecue op een stevige, stabiele,  
    vlakke ondergrond.  
    - Zorg dat de barbecue niet omver gelopen  
    kan worden door spelende kinderen of huisdieren.    
    - Wie bakt is BOB en drinkt dus niet !!    
    - Pas op met licht ontvlambare kleding. In de buurt 
     van een barbecue draag je een speciale  
    barbecueschort en handschoenen. Een zwempak, 
    zwembroek of ontbloot bovenlijf zijn zeker  
    uit den boze. Eet smakelijk !

    Binnenkort ook op reis ?


    Vertrek je binnenkort ook op reis ? 
    Hopelijk heb je meer geluk dan mij. Ik kon niet 
    aan het raam zitten en kon ook helemaal niets zien. 
    Mijn zicht werd volledig weggenomen door deze dame. 
    Hopelijk heb ik bij mijn volgende vliegreis meer geluk.

    Jouw info hier ?

    Wil je jouw zomeractiviteit hier ook gratis zien staan 
    gratis aangekondigd horen in Radio Media Informatief 
    via Radio Media -  107 FM  ?   
    Stuur mij dan een mail via wimvermeer40@gmail.com



    Deze zomer gaat 60% van de Belgen op vakantie. Dit is een forse stijging. Opvallend is wel dat ze minder lang van huis zijn 
    en dus minder geld willen spenderen. Frankrijk, Spanje en eigen land zijn de meest populaire bestemmingen. Frankrijk is met
    32% de populairste vakantiebestemming, Spanje volgt op de tweede plaats met 19%, vakantie in eigen land staat op plaats
    drie met 16% voor Italië met 12%. New York, Rome en Barcelona blijven de meest populaire steden die de
    Belgen willen bezoeken. Dat blijkt uit de jaarlijkse vakantiebarometer van Europ Assistance. Fijne vakantie !


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (188 Stemmen)
    Categorie:info
    12-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Media Informatief
    RADIO MEDIA INFORMATIEF

     In de Scheldegemeenten Avelgem - Kluisbergen is de lokale Radio Media aan zijn 35ste werkjaar toe. 
    Radio Media ging voor het eerst in de ether op 21 januari 1983.
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Radio Media Informatief bij Radio Media tussen 9 en 11 uur via 107 FM.
     
    Het overzicht van de activiteiten staan op deze pagina en op de startpagina van dit blog.
    Jouw info ook in informatief mail wimvermeer40@gmail.com


    Radio Brouwer stopt eind dit jaar


    Het was al eerder aangekondigd maar nu wordt het ook officieel. De oudste lokale radio van Oudenaarde 
    stopt eind dit jaar. Radio Brouwer bestaat 36 jaar maar het nieuwe frequentieplan van minister Sven Gatz is 
    de doodsteek geworden. Radio Brouwer zou naast zijn bestaande frequentie in Oudenaarde ook een zendmast 
    moeten bouwen op de Hotond in Ronse om zo Ronse en Kluisbergen te bereiken, maar dat kostenplaatje zagen  
    de radiomakers van de Wolvenberg niet zitten. Wordt het dan stil op 106.3 FM vanaf 2018 ?  
    Radio Media uit Kluisbergen heeft wel een aanvraag  ingediend voor het frequentiepakket voor Oudenaarde, 
     Kluisbergen en Ronse. Voorzitter Ludo Daelman is er gerust in : 'Wij zijn vanaf 2018 te beluisteren op  
    FM 106.3 in Oudenaarde, FM 105 Ronse en Kluisbergen en de vertrouwde FM 107 in Avelgem.


    Nieuw parcours voor Omloop Het Nieuwsblad
    Op zaterdag 24 februari krijgt de openingsklassieker  van het Belgisch wielerseizoen een nieuw parcours.  
    De start van Omloop Het Nieuwsblad blijft wel in Gent maar de aankomststreep verhuist naar Meerbeke.  
    Vanaf Brakel wordt het oude parcours van de Ronde van Vlaanderen gevolgd met de beklimming   
    van de Muur van Geraardsbergen en de Bosberg. De aankomststreep ligt op exact dezelfde plaats   
    waar de 'oude Ronde van Vlaanderen' finishte.

    Koppenbergcross
    Op woensdag 1 november zullen opnieuw duizenden veldritliefhebbers afzakken naar het kleine dorpje 
    Melden, deelgemeente van Oudenaarde. Dan vindt opnieuw de Koppenbergcross plaats op en rond de flanken 
    van de bekende bult van Melden. Het parcours zal opnieuw gewijzigd worden ten opzichte van vorig jaar. 
    Na de Koppenberg zal de bovenste lus niet meer gereden worden. Men gaat minder laag en minder hoog. De editie van 
    2016 was voor vele renners te zwaar. Nog nieuw dit jaar is dat de Sint-Pietersvrienden de cross na 25 jaar verkocht 
    hebben aan Sports ID. De organisatie kon, na het wegvallen van medestichter Marc Aelvoet en bestuurslid Luc Lamon, 
    de organisatie niet langer aan. Beide bestuursleden overleden vorig jaar. Voor de supporters zal hierdoor weinig veranderen.

    Van der Poel wint op de Koppenberg


    Traditioneel vond op 1 november opnieuw de Koppenbergcross plaats. Deze Koppenbergcross was de eerste wat de 
    Sint-Pietersvrienden uit handen gaven aan Sports ID. Ruim 16.000 bezoekers zagen hoe Mathieu Van der Poel 
    als eerste over de meet kwam halverwege de bekende bult van Melden. Toon Aerts werd er tweede gevolgd 
    door Lars Van Der Haar. Wout Van Aert werd vierde. Er staan tal van foto's op mijn fotoblog. 
    Zondag werd Van der Poel in Tabor ook Europees kampioen.


    2020 : 50 jaar Kluisbergen
    In 2020 zal de gemeente Kluisbergen een halve eeuw jong zijn. De deelgemeenten Berchem, Kwaremont, Ruien en Zulzeke
    fusioneerden in 1970 tot het nagelnieuwe Kluisbergen. In 1976 gingen er zelfs stemmen op om Kluisbergen uit te breiden
    met Kerkhove, Meerse (deel Melden) en Nukerke. Hier kwam evenwel niets van in huis.
    50 jaar Kluisbergen zal dan ook luisterrijk gevierd worden in 2020.

    Belgisch kampioenschap wielrennen 2020 in Anzegem en 2021 in Waregem


    De stad Waregem zal in 2021 de organisator zijn van het Belgisch kampioenschap wielrennen.  
    Het stadsbestuur van Waregem zal hiervoor samenwerken met 'Waregem Vooruit'   
    die de organisatie van Dwars door Vlaanderen op zich neemt. Het zal de derde keer zijn dat Waregem 
     het BK organiseert. De eerste keer was in 1966 toen Guido Reybrouck won en de tweede keer was in 1989  
    waar Carlo Bomans de tricolore trui mocht aantrekken. Opmerkelijk is dat één jaar eerder,  
    in 2020, het BK in buurgemeente Anzegem zal gereden worden. Er volgen eerst nog BK's in Binche (2018),  
    Gent (2019) en Anzegem (2020).


    Overzichtstentoonstelling Adriaen Brouwer
    Na vele maanden van historisch onderzoek achter de schermen en contacten met de meest prominente
    musea in de wereld, is het nu zeker : Adriaen Brouwer komt naar huis !
    Het MOU, Museum Oudenaarde, plant in het najaar van 2018 namelijk een groot
    tentoonstellingsproject ronde de Oudenaardse schilder Adriaen Brouwer. Ondanks zijn roem in eigen 
    tijd, geniet Brouwer vandaag vreemd genoeg nog niet de bekendheid van tijdgenoten als een Rubens
    of Van Dyck. Hij was nochtans zeer getalenteerd en zijn werk erg gegeerd; onder meer Rubens
    en Rembrandt waren fervente verzamelaars van zijn schilderijen !
    De expositie zal lopen van 15 september 2018 tot en met 16 december 2018 en er zullen
    topstukken van over de hele wereld te zien zijn.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (88 Stemmen)
    Categorie:info





    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 13 : Lijst 1 , 2 en 3
  • SPEELDAG 13 : Lijst 4 , 5 en 6
  • SPEELDAG 13 : Lijst 7

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 15
  • klassementen speeldag 15 (vervolg)
  • speeldag 15
  • voorspellingen speeldag 15
  • voorspellingen speeldag 15(vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!