Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19, 20, 23 en 27 mei 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
  • Voetbal in het buitenland
  • WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 4 , 5 en 6 mei 2018
  • EINDSTANDEN NATIONAAL VOETBAL - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTE PROVINCIALERS
  • Champions League - Achtste finales tot finale en Europa League - Achtste finales tot finale
  • Eurovision 2018
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant - 5 en 6 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 28 en 29 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 21 en 22 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 14 en 15 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 april 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 7 en 8 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • Alle bekerfinales ... van 1911 tot 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • Foto's : Zulte Waregem - RSC Anderlecht
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018 + nieuwsoverzicht
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/8ste finale tot finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/16de finale tot finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (72)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (115)
  • info (153)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (135)
  • Voetbal West Vlaanderen (123)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (13)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Nafi Thiam blikt vooruit naar het WK meerkamp in het Oostenrijkse Götzis, het Rock Werchter van de meerkamp
  • Finale Champions League: doelman Simon Mignolet weet nog altijd niet waarom hij niet meer in de basis staat
  • De Koning versus de Farao: alle cijfers van de twee absolute vedetten van de Champions League
  • De kunstenaar die onze Rode Duivels tekent: “Voor het haar van Fellaini had ik anderhalf uur nodig”
  • Dij speelt Moses Simon parten week voor cruciale oefeninterland
  • Denis Odoi op 90 minuten van Premier League: “200 miljoen euro maakt niet zoveel uit als je Wembley wil opkopen”
  • Laatste match van het seizoen: Genk of Zulte Waregem, wie verovert het laatste Europese ticket?
  • Alter ego interviewt Kevin De Bruyne, de Beste Belg in het Buitenland: “Heb jij een fristi voor mij?”
  • Michy Batshuayi: zes weken geleden afgeschreven voor het WK, nu alweer op het trainingsveld
  • Thierry Neuville pakt de zege in Portugal en wordt nieuwe leider in WK rally
    Foto
    Nieuws HLN
  • 'Eeuwige vrijgezel' Hugh Grant (57) geeft jawoord aan Zweedse vriendin
  • 'Eeuwige vrijgezel' Hugh Grant (57) is getrouwd
  • Survivalgids voor stof en rommel tijdens (ver)bouwwerken
  • Renoveer je rijk met deze 5 premies
  • Weekendje weg zonder zorgen: zo beveilig je jouw woning
  • Twee 21-jarigen onthullen hoe ze groot vrijstaand huis kochten zonder hulp van hun ouders
  • Van parket tot steentapijt. Welke van deze 13 vloeren is jouw favoriet?
  • Van villa tot penthouse: deze woningtypes zijn volgens EPB-verslaggevers het meest benadeeld door strenge bouweisen
  • Een mooi terras met weinig werk
  • Omgekeerd bouwen: tot 35 procent goedkoper en 55 procent sneller
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Het weer: veel zon en hoge temperaturen
  • Gelukkig heeft Hans van Breukelen alles een plek kunnen geven
  • Voetbalnerd Pieter Zwart dook in de statistieken en zag waarom Oranje wéér niet meedoet
  • De beeldhouwer van de gravelkoning: ‘Rafael kan ook Wimbledon nog winnen’
  • Is de krant ‘te wit’, van samenstelling of in de berichtgeving?
  • Wat betekent die nieuwe privacywet voor ú?
  • Er staan weer Nederlanders in de Champions League-finale, met dank aan Wijnaldum en van Dijk
  • Meestertacticus met een finalesyndroom
  • En weer stapt een Kamerlid over naar een gemeente
  • Stadsbestuur besloot op basis van foutieve informatie tot Cruijffplein
    Foto
    Nieuws Ned. AD
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    01-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018

       Eredivisie - Seizoen 2017-2018


    Johan Cruyff schaal :
    Op zaterdag 5 augustus werd het seizoen traditiegetrouw gestart met de strijd om
    de Johan Cruyff schaal. Feyenoord - Vitesse    1 - 1 n.v.  pen  4 - 2

    Speeldag 1De competitie gaat in Nederland van start in het weekend van 11, 12 en 13 augustus
    ADO Den Haag - FC Utrecht     0 - 3
    PSV - AZ     3 - 2
    VVV-Venlo - Sparta Rotterdam    3 - 0
    Vitesse - NAC Breda     4 - 1
    Heracles Almelo - Ajax     2 - 1
    PEC Zwolle - Roda JC     4 - 2
    Feyenoord - FC Twente     2 - 1
    Willem II - Excelsior     1 - 2
    FC Groningen - SC Heerenveen    3 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Roda JC - Vitesse    1 - 3
    FC Twente - VVV-Venlo    1 - 2
    SC Heerenveen - Heracles Almelo   1 - 1
    AZ - ADO Den Haag      2 - 0
    Excelsior - Feyenoord     0 - 1
    FC Utrecht - Willem II     2 - 0
    Ajax - FC Groningen     3 - 1
    Sparta Rotterdam - PEC Zwolle     1 - 1
    NAC Breda - PSV    1 - 4

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    NAC Breda - Sparta Rotterdam     2 - 2
    Vitesse - AZ     1 - 2
    ADO Den Haag - SC Heerenveen     1 - 2
    PEC Zwolle - FC Twente     2 - 0
    Heracles Almelo - Excelsior    2 - 2
    Feyenoord - Willem II      5 - 0
    VVV-Venlo - Ajax     0 - 2
    PSV - Roda JC    2 - 0
    FC Groningen - FC Utrecht    2 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Willem II - ADO Den Haag    1 - 2
    Heracles Almelo - Feyenoord     2 - 4
    Ajax - PEC Zwolle     3 - 0
    Excelsior - Vitesse    0 - 3
    SC Heerenveen - PSV     2 - 0
    FC Utrecht - Roda JC     2 - 0
    Sparta Rotterdam - FC Twente    1 - 0
    AZ - NAC Breda    2 - 1
    FC Groningen - VVV-Venlo   1 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Sparta Rotterdam - AZ      0 - 2
    Excelsior - SC Heerenveen    1 - 2
    Roda JC - Willem II    1 - 3
    NAC Breda - FC Groningen    2 - 1
    PEC Zwolle - Heracles Almelo   2 - 1
    ADO Den Haag - Ajax     1 - 1
    FC Twente - FC Utrecht   4 - 0
    PSV - Feyenoord    1 - 0
    Vitesse - VVV-Venlo    1 - 1

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Willem II - SC Heerenveen    1 - 2
    Feyenoord - NAC Breda    0 - 2
    Heracles Almelo - Roda JC    2 - 1
    ADO Den Haag - Sparta Rotterdam    1 - 0
    FC Utrecht - PSV     1 - 7
    Ajax - Vitesse    1 - 2 
    FC Groningen - FC Twente    1 - 0
    VVV-Venlo - PEC Zwolle     1 - 1
    AZ - Excelsior     0 - 2

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    FC Twente - Heracles Almelo      2 - 1
    NAC Breda - ADO Den Haag    0 - 1
    PEC Zwolle - FC Groningen    3 - 2
    PSV - Willem II     4 - 0
    Excelsior - VVV-Venlo    0 - 2
    AZ - Feyenoord    0 - 4
    SC Heerenveen - Ajax    0 - 4
    Vitesse - FC Utrecht     1 - 1
    Sparta Rotterdam - Roda JC    1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Ajax - Sparta Rotterdam     4 - 0
    Roda JC - NAC Breda     1 - 0
    Feyenoord - PEC Zwolle    0 - 0
    FC Utrecht - SC Heerenveen    3 - 1
    Heracles Almelo - Vitesse    1 - 1
    VVV-Venlo - PSV     2 - 5
    FC Groningen - AZ    1 - 1
    Willem II - FC Twente    3 - 1
    ADO Den Haag - Excelsior    1 - 2

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    FC Groningen - Willem II     0 - 1
    NAC Breda - PEC Zwolle    0 - 2
    Excelsior - Sparta Rotterdam    1 - 1
    VVV Venlo - ADO Den Haag    0 - 2
    FC Twente - Roda JC     3 - 0
    PSV - Heracles Almelo    3 - 0
    Feyenoord - Ajax     1 - 4
    AZ - FC Utrecht    3 - 0
    SC Heerenveen - Vitesse    0 - 4

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    FC Twente - Excelsior    1 - 3
    Roda JC - Feyenoord    1 - 1
    Heracles Almelo - VVV Venlo    3 - 0
    Willem II - Ajax    1 - 3
    PEC Zwolle - ADO Den Haag    2 - 0
    Vitesse - PSV     2 - 4
    FC Utrecht - NAC Breda    2 - 2
    Sparta Rotterdam - FC Groningen     2 - 1
    SC Heerenveen - AZ     1 - 2

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Sparta Rotterdam - SC Heerenveen    0 - 0
    AZ - Willem II     3 - 2
    Heracles Almelo - FC Groningen   2 - 1
    Excelsior - Roda JC    1 - 0
    VVV Venlo - NAC Breda     0 - 0
    ADO Den Haag - Feyenoord    2 - 2
    Ajax - FC Utrecht     1 - 2
    Vitesse - PEC Zwolle    0 - 0
    PSV - FC Twente     4 - 3

    Speeldag 12 : Weekend 19 november
    Feyenoord - VVV-Venlo   1 - 1
    FC Twente - SC Heerenveen    0 - 4
    NAC Breda - Ajax     0 - 8
    Willem II - Sparta Rotterdam   2 - 2
    ADO Den Haag - Heracles Almelo   4 - 1
    PEC ZWolle - PSV     0 - 1
    FC Utrecht - Excelsior    3 - 1
    FC Groningen - Vitesse    4 - 2
    Roda JC - AZ    0 - 1

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    AZ - FC Twente    2 - 0
    VVV-Venlo - Willem II     3 - 3
    FC Groningen - Feyenoord     0 - 2
    Heracles Almelo - NAC Breda    2 - 1
    SC Heerenveen - PEC Zwolle     1 - 2
    Ajax - Roda JC   5 - 1
    Excelsior - PSV      1 - 2
    Sparta Rotterdam - FC Utrecht    1 - 3
    Vitesse - ADO Den Haag    2 - 0

    Speeldag 14 : Weekend 2 december
    PEC Zwolle - FC Utrecht     1 - 1
    FC Twente - Ajax    3 - 3
    ADO Den Haag - FC Groningen    0 - 3
    Feyenoord - Vitesse   1 - 0
    Willem II - Heracles Almelo   3 - 1
    VVV-Venlo - AZ     0 - 2
    PSV - Sparta Rotterdam     1 - 0
    Roda JC - SC Heerenveen    2 - 1
    NAC Breda - Excelsior     3 - 1

    Speeldag 15 : Weekend 9 december
    Willem II - NAC Breda    1 - 1
    SC Heerenveen - VVV-Venlo     2 - 2
    AZ - Heracles Almelo     5 - 0
    Excelsior - PEC Zwolle    1 - 2
    FC Twente - ADO Den Haag   2 - 3
    Roda JC - FC Groningen     2 - 2
    FC Utrecht - Feyenoord     1 - 1
    Sparta Rotterdam - Vitesse    0 - 1
    Ajax - PSV     3 - 0

    Speeldag 16 : Midweek 13 december
    NAC Breda - FC Twente   1 - 2
    PEC Zwolle - AZ    1 - 1
    Vitesse - Willem II     2 - 2
    FC Groningen - PSV   3 - 3
    VVV-Venlo - FC Utrecht     0 - 1
    Feyenoord - SC Heerenveen    1 - 1
    ADO Den Haag - Roda JC    3 - 2
    Heracles Almelo - Sparta Rotterdam    3 - 2
    Ajax - Excelsior    3 - 1

    Speeldag 17 : Weekend 17 december
    SC Heerenveen - NAC Breda  1 - 0
    Willem II - PEC Zwolle    2 - 3
    PSV - ADO Den Haag    3 - 0
    FC Twente - Vitesse    1 - 1
    Roda JC - VVV-Venlo    0 - 1
    Sparta Rotterdam - Feyenoord    0 - 7
    FC Utrecht - Heracles Almelo   1 - 1
    AZ - Ajax    1 - 2
    Excelsior - FC Groningen   2 - 0

    Speeldag 18 : Weekend 23 december
    ADO Den Haag - PEC Zwolle     4 - 0
    NAC Breda - FC Utrecht    3 - 1
    AZ - SC Heerenveen    3 - 1
    PSV - Vitesse    2 - 1
    Excelsior - FC Twente    0 - 0
    FC Groningen - Sparta Rotterdam    4 - 0
    VVV-Venlo - Heracles Almelo   3 - 1
    Ajax - Willem II   3 - 1
    Feyenoord - Roda JC    5 - 1

    Winterstop

    Speeldag 19 : Weekend 20 januari
    FC Utrecht - AZ      1 - 1
    Roda JC - FC Twente    1 - 1
    ADO Den Haag - VVV-Venlo   1 - 1
    PEC Zwolle - NAC Breda    1 - 0
    Vitesse - SC Heerenveen    1 - 1
    Sparta Rotterdam - Excelsior    2 - 3
    Ajax - Feyenoord    2 - 0
    Willem II - FC Groningen    1 - 1
    Heracles Almelo - PSV     1 - 2

    Speeldag 20 : Weekend 27 januari
    SC Heerenveen - Sparta Rotterdam   2 - 1
    FC Groningen - Heracles Almelo   3 - 3
    FC Twente - PSV     0 - 2
    PEC Zwolle - Vitesse    1 - 2
    NAC Breda - VVV-Venlo    0 - 1
    FC Utrecht - Ajax    0 - 0
    Feyenoord - ADO Den Haag   3 - 1
    Roda JC - Excelsior   2 - 1
    Willem II - AZ    0 - 2

    Speeldag 21 : Weekend 3 februari
    Vitesse - FC Groningen   2 - 0
    SC Heerenveen - FC Twente   1 - 0
    PSV - PEC Zwolle    4 - 0
    Hercales Almelo - ADO Den Haag   1 - 1
    Excelsior - FC Utrecht    2 - 2
    VVV-Venlo - Feyenoord   1 - 0
    AZ - Roda JC   2 - 2
    Sparta Rotterdam - Willem II    1 - 0
    Ajax - NAC Breda   3 - 1

    Speeldag 22 : Midweek 7 februari
    PEC Zwolle - SC Heerenveen   3 - 2
    PSV - Excelsior    1 - 0
    FC Twente - AZ   0 - 4
    FC Utrecht - Sparta Rotterdam   1 - 0
    Roda JC - Ajax    2 - 4
    NAC Breda - Heracles Almelo   6 - 1
    Willem II - VVV-Venlo    3 - 0
    ADO Den Haag - Vitesse   1 - 0
    Feyenoord - FC Groningen   3 - 0

    Speeldag 23 : Weekend 10 februari
    Heracles - Willem II     1 - 0
    FC Utrecht - PEC Zwolle   2 - 1
    Sparta Rotterdam - PSV    1 - 2
    SC Heerenveen - Roda JC   1 - 1
    AZ - VVV-Venlo    0 - 0
    Ajax - FC Twente    2 - 1
    Vitesse - Feyenoord     3 - 1
    Excelsior - NAC Breda    0 - 0
    FC Groningen - ADO Den Haag    0 - 0

    Speeldag 24 : Weekend 17 februari
    VVV-Venlo - FC Groningen     1 - 1
    Vitesse - Excelsior    1 - 2
    PSV - SC Heerenveen    2 - 2
    NAC Breda - AZ   1 - 3
    ADO Den Haag - Willem II    2 - 1
    Roda JC - FC Utrecht    1 - 4
    Feyenoord - Heracles Almelo    1 - 0
    FC Twente - Sparta Rotterdam   1 - 1
    PEC Zwolle - Ajax    0 - 1

    Speeldag 25 : Weekend 24 februari
    FC Groningen - NAC Breda    1 - 1
    AZ - Sparta Rotterdam    2 - 1
    Heracles Almelo - PEC Zwolle   2 - 1
    SC Heerenveen - Excelsior    0 - 1
    VVV-Venlo - Vitesse     2 - 2
    Ajax - ADO Den Haag     0 - 0
    Feyenoord - PSV    1 - 3
    Willem II - Roda JC   1 - 0
    FC Utrecht - FC Twente   3 - 1

    Speeldag 26 : Weekend 3 maart
    Roda JC - Heracles Almelo    0 - 3
    PSV - FC Utrecht    3 - 0
    Excelsior - AZ    1 - 2
    NAC Breda - Feyenoord    2 - 1
    SC Heerenveen - Willem II    2 - 0
    PEC Zwolle - VVV-Venlo     1 - 1
    Vitesse - Ajax     3 - 2
    Sparta Rotterdam - ADO Den Haag    2 - 1
    FC Twente - FC Groningen    1 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 10 maart
    Heracles Almelo - FC Twente    2 - 1
    ADO Den Haag - NAC Breda    0 - 2
    VVV-Venlo - Excelsior     2 - 3
    Willem II - PSV    5 - 0
    Roda JC - Sparta Rotterdam   0 - 2
    FC Groningen - PEC Zwolle    2 - 0
    FC Utrecht - Vitesse    5 - 1
    Ajax - SC Heerenveen   4 - 1
    Feyenoord - AZ    2 - 1

    Speeldag 28 : Weekend 17 maart 
    Excelsior - ADO Den Haag    1 - 2
    FC Twente - Willem II     2 - 2
    PSV - VVV-Venlo    3 - 0
    Vitesse - Heracles Almelo    0 - 0
    SC Heerenveen - FC Utrecht    2 - 2
    AZ - FC Groningen    3 - 2
    Sparta Rotterdam - Ajax    2 - 5
    NAC Breda - Roda JC    0 - 1
    PEC Zwolle - Feyenoord    3 - 4

    Speeldag 29 : Weekend 31 maart
    PEC Zwolle - Sparta Rotterdam   2 - 0
    Vitesse - Roda JC   0 - 3
    PSV - NAC Breda     5 - 1
    Willem II - FC Utrecht     3 - 2
    ADO Den Haag - AZ    0 - 3
    VVV-Venlo - FC Twente    0 - 0
    Heracles Almelo - SC Heerenveen    1 - 2
    FC Groningen - Ajax   1 - 2
    Feyenoord - Excelsior    5 - 0

    Speeldag 30 : Weekend 7 april
    Excelsior - Willem II     2 - 1
    NAC Breda - Vitesse     1 - 0
    Roda JC - PEC Zwolle  3 - 2
    AZ - PSV     2 - 3
    Sparta Rotterdam - VVV-Venlo    3 - 2
    FC Utrecht - ADO Den Haag   3 - 3
    FC Twente - Feyenoord    1 - 3
    SC Heerenveen - FC Groningen    1 - 1
    Ajax - Heracles Almelo    1 - 0

    Speeldag 31 : Weekend 14 april
    Heracles Almelo - AZ      0 - 3
    ADO Den Haag - FC Twente   2 - 1
    Vitesse - Sparta Rotterdam     7 - 0
    VVV-Venlo - SC Heerenveen   0 - 2
    PEC Zwolle - Excelsior     1 - 1
    NAC Breda - Willem II    1 - 2
    Feyenoord - FC Utrecht    3 - 1
    FC Groningen - Roda JC    2 - 1
    PSV - Ajax     3 - 0

    Speeldag 32 : Midweek 18 april
    FC Twente - PEC Zwolle    2 - 0
    SC Heerenveen - ADO Den Haag    2 - 0
    AZ - Vitesse     4 - 3
    Roda JC - PSV    2 - 2
    Excelsior - Heracles Almelo    2 - 2
    Sparta Rotterdam - NAC Breda    2 - 1
    Willem II - Feyenoord   1 - 5
    FC Utrecht - FC Groningen    1 - 1
    Ajax - VVV-Venlo     4 - 1

    Speeldag 33 : Zondag 29 april
    Ajax - AZ     3 - 0
    Feyenoord - Sparta Rotterdam   3 - 1
    Vitesse - FC Twente   5 - 0
    VVV-Venlo - Roda JC   1 - 4
    NAC Breda - SC Heerenveen   3 - 0
    PEC Zwolle - Willem II   0 - 1
    ADO Den Haag - PSV   3 - 3
    Heracles Almelo - FC Utrecht   2 - 2
    FC Groningen - Excelsior   4 - 0

    Speeldag 34 : Zondag 6 mei
    SC Heerenveen - Feyenoord    2 - 3
    FC Utrecht - VVV-Venlo    1 - 0
    Sparta Rotterdam - Heracles Almelo   2 - 5 
    AZ - PEC Zwolle    6 - 0
    Willem II - Vitesse    2 - 2
    PSV - FC Groningen    0 - 0
    Excelsior - Ajax    1 - 2
    Roda JC - ADO Den Haag    2 - 3
    FC Twente - NAC Breda    1 - 1

    Finale KNVB Beker : Zondag 22 april
    AZ - Feyenoord   0 - 3

    Play Offs voorronde Europa League :
    Halve finales : woensdag 9 mei
    ADO Den Haag - Vitesse   2 - 5
    SC Heerenveen - FC Utrecht     4 - 3
    Terugwedstrijden : zaterdag 12 mei
    Vitesse - ADO Den Haag     2 - 1
    FC Utrecht - SC Heerenveen   2 - 1
    Heenwedstrijden finale : dinsdag 15 mei
    Vitesse - FC Utrecht    3 - 2
    Terugwedstrijd finale : zaterdag 19 mei
    FC Utrecht - Vitesse    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    31-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Jupiler League seizoen 2017 - 2018


       Jupiler League - Seizoen 2017-2018

    Bierproducent Jupiler, de naamgever van de Jupiler League (NL), stopt na twaalf seizoenen
    als hoofdsponsor van de eerste divisie. De Jupiler League krijgt vanaf volgend seizoen een nieuwe naam.

    Speeldag 1 : De eerste divisie - Jupiler League uit Nederland gaat van start op vrijdag 18 augustus
    MVV Maastricht - Go Ahead Eagles      4 - 3
    NEC Nijmegen - Almere City     3 - 1
    RKC Waalwijk - FC Emmen    0 - 2
    FC Volendam - Helmond Sport     2 - 2
    Fortuna Sittard - FC Dordrecht    5 - 1
    FC Den Bosch - Jong AZ    1 - 3
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong Ajax     1 - 2
    FC Eindhoven - Telstar     2 - 2
    Jong Utrecht - FC Oss     0 - 3
    Jong PSV - De Graafschap      2 - 2

    Speeldag 2 : 25 augustus
    FC Dordrecht - Jong Utrecht    2 - 1
    Go Ahead Eagles - NEC Nijmegen   1 - 1
    De Graafschap - SC Cambuur Leeuwarden   2 - 0
    Jong Ajax - Fortuna Sittard   4 - 2
    FC Oss - FC Volendam    1 - 0
    Almere City - FC Den Bosch    1 - 1
    Telstar - MVV Maastricht    0 - 0
    Helmond Sport - Jong PSV    1 - 2
    FC Emmen - FC Eindhoven    1 - 1
    Jong AZ - RKC Waalwijk    2 - 1

    Speeldag 3 : 1 september
    Jong Utrecht - Jong AZ    1 - 0
    FC Dordrecht - FC Emmen    2 - 2
    Jong PSV - Jong Ajax     0 - 3
    MVV Maastricht - FC Den Bosch    3 - 0
    Fortuna Sittard - Almere City     2 - 1
    NEC Nijmegen - FC Eindhoven    2 - 1
    Telstar - FC Oss     3 - 3
    Helmond Sport - Go Ahead Eagles     1 - 1
    RKC Waalwijk - De Graafschap    0 - 0
    FC Volendam - SC Cambuur Leeuwarden    0 - 1

    Speeldag 4 :  Weekend 8 september
    FC Eindhoven - Jong PSV    1 - 2
    Go Ahead Eagles - FC Volendam    1 - 1
    FC Den Bosch - NEC Nijmegen    3 - 0
    De Graafschap - MVV Maastricht    1 - 2 
    FC Oss - FC Dordrecht    3 - 1
    Almere City - Helmond Sport    3 - 1
    FC Emmen - Fortuna Sittard    0 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong Utrecht    2 - 2
    Jong Ajax - RKC Waalwijk     1 - 1
    Jong AZ - Telstar     2 - 2

    Speeldag 5 : Weekend 15 september
    Jong Utrecht - De Graafschap   1 - 4
    FC Dordrecht - Almere City   1 - 1
    RKC Waalwijk - FC Eindhoven   0 - 1
    MVV Maastricht - Jong PSV    0 - 0
    Go Ahead Eagles - SC Cambuur Leeuwarden   1 - 3
    Fortuna Sittard - FC Volendam   1 - 0
    NEC Nijmegen - FC Emmen    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ   2 - 1
    Telstar - FC Den Bosch    3 - 2
    Helmond Sport - Jong Ajax   1 - 4

    Speeldag 6 : Weekend 22 september
    MVV Maastricht - SC Cambuur Leeuwarden   1 - 1
    RKC Waalwijk - Jong Utrecht    2 - 2
    FC Volendam - De Graafschap    0 - 0
    FC Emmen - Go Ahead Eagles    0 - 0
    Fortuna Sittard - Jong AZ    5 - 1
    FC Eindhoven - FC Den Bosch    0 - 1
    Helmond Sport - FC Dordrecht    1 - 2
    Almere City - FC Oss    2 - 2
    Jong Ajax - Telstar   1 - 1
    Jong PSV - NEC Nijmegen    3 - 3

    Speeldag 7 :  Weekend 29 september
    FC Dordrecht - FC Volendam     2 - 2
    Go Ahead Eagles - Almere City    2 - 1
    NEC Nijmegen - MVV Maastricht    4 - 1
    FC Den Bosch - Jong PSV    5 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - RKC Waalwijk    1 - 1
    De Graafschap - FC Emmen   2 - 2
    Telstar - Fortuna Sittard   0 - 6
    FC Oss - Jong Ajax    0 - 3
    Jong Utrecht - Helmond Sport   0 - 0
    Jong AZ - FC Eindhoven    1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 6 oktober
    FC Dordrecht - FC Eindhoven    4 - 3
    FC Volendam - Telstar    3 - 4
    FC Emmen - SC Cambuur Leeuwarden    2 - 0
    Fortuna Sittard - NEC Nijmegen    1 - 2
    Helmond Sport - De Graafschap    0 - 2
    FC Oss - Go Ahead Eagles   1 - 6
    Jong Ajax - Jong Utrecht    2 - 1
    Jong PSV - Jong AZ    1 - 2
    Almere City - MVV Maastricht    3 - 2
    RKC Waalwijk - FC Den Bosch   1 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 13 oktober
    MVV Maastricht - Fortuna Sittard   1 - 2
    NEC Nijmegen - RKC Waalwijk   2 - 0
    FC Emmen - Jong PSV   3 - 1
    FC Den Bosch - Jong Utrecht   1 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - FC Oss   1 - 3
    FC Eindhoven - FC Volendam   1 - 0
    Telstar - FC Dordrecht   3 - 0
    De Graafschap - Go Ahead Eagles   1 - 1
    Jong Ajax - Almere City    3 - 0
    Jong AZ - Helmond Sport    1 - 3

    Speeldag 10 : Weekend 20 oktober
    FC Dordrecht - De Graafschap    1 - 1
    Go Ahead Eagles - Jong Ajax   4 - 1
    FC Volendam - NEC Nijmegen   0 - 2
    Fortuna Sittard - FC Eindhoven    2 - 2
    Helmond Sport - Telstar    1 - 2
    FC Oss - FC Den Bosch    1 - 1
    Jong Utrecht - MVV Maastricht    2 - 1
    Jong PSV - RKC Waalwijk    3 - 2
    Jong AZ - FC Emmen    2 - 1
    Almere City - SC Cambuur Leeuwarden    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ     2 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 27 oktober
    Go Ahead Eagles - Jong AZ     2 - 1
    NEC Nijmegen - Jong Utrecht    3 - 1
    RKC Waalwijk - FC Dordrecht   1 - 0
    FC Emmen - FC Oss    1 - 1
    FC Den Bosch - Helmond Sport    2 - 2
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong PSV    0 - 1
    FC Eindhoven - Jong Ajax    2 - 3
    De Graafschap - Fortuna Sittard   2 - 0
    MVV Maastricht - FC Volendam     2 - 1
    Telstar - Almere City    4 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 3 november
    FC Dordrecht - FC Den Bosch     0 - 3
    MVV Maastricht - RKC Waalwijk    0 - 0
    NEC Nijmegen - Cambuur Leeuwarden   3 - 1
    FC Volendam - Jong PSV    1 - 0
    Fortuna Sittard - FC Oss    4 - 0
    Helmond Sport - FC Emmen    3 - 1
    Telstar - Go Ahead Eagles    3 - 1
    Jong Ajax - De Graafschap    0 - 5
    Jong Utrecht - FC Eindhoven    1 - 2
    Almere City - Jong AZ   3 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 17 november
    Go Ahead Eagles - FC Dordrecht    0 - 3
    RKC Waalwijk - Telstar    4 - 1
    FC Emmen - Almere City    2 - 2
    FC Den Bosch - FC Volendam    3 - 1
    SC Cambuur Leeuwarden - Fortuna Sittard    1 - 0
    FC Eindhoven - MVV Maastricht    3 - 2
    De Graafschap - NEC Nijmegen    1 - 3
    FC Oss - Helmond Sport     0 - 0
    Jong PSV - Jong Utrecht    2 - 0
    Jong AZ - Jong Ajax     4 - 2

    Speeldag 14 : Weekend 24 november
    FC Dordrecht - Jong AZ    3 - 2
    MVV Maastricht - Helmond Sport    3 - 1
    NEC Nijmegen - Jong Ajax    2 - 1
    RKC Waalwijk - FC Oss    2 - 1
    FC Volendam - FC Emmen   2 - 3
    Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles    2 - 1
    SC Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch    2 - 2
    De Graafschap - FC Eindhoven   4 - 0
    Jong Utrecht - Almere City    2 - 4
    Jong PSV - Telstar    6 - 0

    Speeldag 15 : Maandag 27 november
    Go Ahead Eagles - Jong Utrecht   0 - 0
    FC Emmen - MVV Maastricht    2 - 1
    FC Den Bosch - De Graafschap    1 - 1
    FC Eindhoven - SC Cambuur Leeuwarden   2 - 1
    Helmond Sport - Fortuna Sittard    1 - 3
    Telstar - NEC Nijmegen    3 - 2
    FC Oss - Jong PSV    0 - 3
    Jong Ajax - FC Dordrecht   3 - 0
    Jong AZ - FC Volendam    0 - 2
    Almere City - RKC Waalwijk   3 - 2

    Speeldag 16 : Weekend 1 december
    De Graafschap - Jong AZ    1 - 0
    FC Den Bosch - Go Ahead Eagles    3 - 0
    FC Eindhoven - FC Oss    1 - 3
    FC Volendam - Almere City    1 - 1
    MVV Maastricht - Jong Ajax    0 - 4
    NEC Nijmegen - FC Dordrecht   6 - 0
    RKC Waalwijk - Helmond Sport    1 - 0
    Cambuur Leeuwarden - Telstar    2 - 1
    Jong Utrecht - FC Emmen   1 - 2
    Jong PSV - Fortuna Sittard    2 - 3

    Speeldag 17 : Weekend 8 december
    FC Volendam - Jong Utrecht    2 - 1
    FC Dordrecht - MVV Maastricht     2 - 4
    Go Ahead Eagles - Jong PSV     1 - 1
    Fortuna Sittard - RKC Waalwijk    6 - 0
    FC Oss - NEC Nijmegen     3 - 0
    Almere City - De Graafschap    2 - 1
    Telstar - FC Emmen    0 - 0
    Helmond Sport - FC Eindhoven   0 - 0
    Jong Ajax - FC Den Bosch    1 - 0
    Jong AZ - Cambuur Leeuwarden    0 - 1

    Speeldag 18 : Weekend 15 december
    Cambuur Leeuwarden - FC Dordrecht   3 - 0
    Jong Utrecht - Telstar    0 - 1
    RKC Waalwijk - FC Volendam     1 - 3
    Jong PSV - Almere City   3 - 2
    MVV Maastricht - Jong AZ   3 - 0
    FC Eindhoven - Go Ahead Eagles    3 - 2
    FC Den Bosch - Fortuna Sittard    2 - 4
    De Graafschap - FC Oss   1 - 1
    NEC Nijmegen - Helmond Sport    1 - 1
    FC Emmen - Jong Ajax    2 - 2

    Speeldag 19 : Weekend 22 december
    FC Dordrecht - Jong PSV    2 - 3
    Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk    0 - 0
    Jong Ajax - FC Volendam    7 - 0
    FC Oss - MVV Maastricht    1 - 0
    Almere City - FC Eindhoven    5 - 1
    Telstar - De Graafschap    3 - 2
    Helmond Sport - Cambuur Leeuwarden   3 - 0
    FC Emmen - FC Den Bosch    2 - 2
    Jong AZ - NEC Nijmegen    2 - 7
    Fortuna Sittard - Jong Utrecht    3 - 1

    Winterstop

    Speeldag 20 : Weekend 12 januari
    MVV Maastricht - Telstar     0 - 0
    NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles     5 - 1
    RKC Waalwijk - Jong AZ     1 - 0
    FC Volendam - FC Oss     3 - 1
    Fortuna Sittard - Jong Ajax     2 - 1
    FC Den Bosch - Almere City     1 - 3
    Cambuur Leeuwarden - De Graafschap     3 - 2
    FC Eindhoven - FC Emmen     2 - 1
    Jong Utrecht - FC Dordrecht     0 - 2
    Jong PSV - Helmond Sport     1 - 2

    Speeldag 21 : Weekend 19 januari
    FC Dordrecht - Fortuna Sittard    3 - 0
    Go Ahead Eagles - MVV Maastricht    3 - 1
    FC Emmen - RKC Waalwijk    2 - 1
    Helmond Sport - FC Volendam     1 - 4
    De Graafschap - Jong PSV     2 - 3
    Telstar - FC Eindhoven    4 - 1
    FC Oss - Jong Utrecht    2 - 0
    Almere City - NEC Nijmegen    3 - 2
    Jong Ajax - Cambuur Leeuwarden    3 - 2
    Jong AZ - FC Den Bosch     1 - 1

    Speeldag 22 : Weekend 26 januari
    FC Dordrecht - FC Oss     2 - 0
    MVV Maastricht - De Graafschap   1 - 3
    NEC Nijmegen - FC Den Bosch   1 - 0
    RKC Waalwijk - Jong Ajax   2 - 4
    Fortuna Sittard - FC Emmen   1 - 2
    Helmond Sport - Almere City    1 - 2
    Telstar - Jong AZ    2 - 1
    Jong Utrecht - Cambuur Leeuwarden   1 - 3
    FC Volendam - Go Ahead Eagles    4 - 3
    Jong PSV - FC Eindhoven    4 - 1

    Speeldag 23 : Weekend 2 februari
    FC Volendam - Fortuna Sittard   2 - 0
    FC Emmen - NEC Nijmegen   1 - 0
    FC Den Bosch - Telstar    3 - 2
    Cambuur Leeuwarden - Go Ahead Eagles   2 - 1
    FC Eindhoven - RKC Waalwijk   3 - 1
    De Graafschap - Jong Utrecht   7 - 0
    Almere City - FC Dordrecht    1 - 2
    Jong Ajax - Helmond Sport    2 - 0
    Jong PSV - MVV Maastricht   1 - 0
    Jong AZ - FC Oss    3 - 1

    Speeldag 24 : Weekend 9 februari
    NEC Nijmegen - Jong PSV    2 - 0
    FC Dordrecht - Helmond Sport     3 - 2
    FC Den Bosch - FC Eindhoven   4 - 0
    Cambuur Leeuwarden - MVV Maastricht    0 - 2
    De Graafschap - FC Volendam   2 - 1
    Telstar - Jong Ajax   3 - 3
    FC Oss - Almere City   5 - 1
    Jong Utrecht - RKC Waalwijk   5 - 2
    Jong AZ - Fortuna Sittard    2 - 0
    Go Ahead Eagles - FC Emmen    0 - 1

    Speeldag 25 : Weekend 16 februari
    FC Volendam - FC Utrecht    4 - 1
    RKC Waalwijk - Cambuur Leeuwarden   0 - 0
    MVV Maastricht - NEC Nijmegen   4 - 1
    FC Eindhoven - Jong AZ    1 - 3
    Fortuna Sittard - Telstar    1 - 1
    Almere City - Go Ahead Eagles   2 - 0
    Helmond Sport - Jong Utrecht   2 - 0
    FC Emmen - De Graafschap   5 - 2
    Jong PSV - FC Den Bosch   2 - 1
    Jong Ajax - FC Oss    2 - 0

    Speeldag 26 : Weekend 23 februari
    Cambuur Leeuwarden - FC Emmen     1 - 1
    MVV Maastricht - Almere City    3 - 0
    FC Eindhoven - FC Dordrecht     0 - 1
    Go Ahead Eagles - FC Oss    2 - 1
    FC Den Bosch - RKC Waalwijk    0 - 0
    De Graafschap - Helmond Sport   1 - 0
    NEC Nijmegen - Fortuna Sittard     1 - 1
    Telstar - FC Volendam    5 - 2
    Jong Utrecht - Jong Ajax   2 - 1
    Jong AZ - Jong PSV    2 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 2 maart
    FC Dordrecht - Telstar     2 - 3
    RKC Waalwijk - NEC Nijmegen    0 - 2
    FC Volendam - FC Eindhoven    3 - 2
    Helmond Sport - Jong AZ    3 - 0
    FC Oss - Cambuur Leeuwarden   2 - 1
    Almere City - Jong Ajax    1 - 2
    Go Ahead Eagles - De Graafschap    0 - 4
    Fortuna Sittard - MVV Maastricht    3 - 0
    Jong Utrecht - FC Den Bosch     1 - 1
    Jong PSV - FC Emmen    1 - 1

    Speeldag 28 : Weekend 9 maart
    Cambuur Leeuwarden - Almere City    2 - 1 
    RKC Waalwijk - Jong PSV    3 - 2
    MVV Maastricht - Jong Utrecht   3 - 1
    FC Eindhoven - Fortuna Sittard    1 - 3
    FC Den Bosch - FC Oss    0 - 0
    De Graafschap - FC Dordrecht    0 - 1
    NEC Nijmegen - FC Volendam   3 - 0
    Jong Ajax - Go Ahead Eagles    0 - 2
    Telstar - Helmond Sport    2 - 3
    FC Emmen - Jong AZ   0 - 2

    Speeldag 29 : Maandag 12 maart
    Jong Utrecht - NEC Nijmegen     0 - 2
    FC Volendam - MVV Maastricht    2 - 2
    FC Dordrecht - RKC Waalwijk   1 - 0
    Jong PSV - Cambuur Leeuwarden   1 - 1
    Fortuna Sittard - De Graafschap    1 - 1
    Jong Ajax - FC Eindhoven   4 - 0
    FC Oss - FC Emmen   2 - 3
    Almere City - Telstar   2 - 3
    Helmond Sport - FC Den Bosch   3 - 1
    Jong AZ - Go Ahead Eagles   0 - 0

    Speeldag 30 : Weekend 16 maart
    Cambuur Leeuwarden - NEC Nijmegen    1 - 1
    RKC Waalwijk - MVV Maastricht   1 - 1
    Jong PSV - FC Volendam   2 - 1
    FC Eindhoven - Jong Utrecht   5 - 2
    Go Ahead Eagles - Telstar    1 - 1
    FC Den Bosch - FC Dordrecht     4 - 1
    De Graafschap - Jong Ajax    2 - 4
    FC Oss - Fortuna Sittard   1 - 2
    FC Emmen - Helmond Sport    0 - 0
    Jong AZ - Almere City   4 - 1

    Speeldag 31 : Weekend 23 maart
    Jong Utrecht - Jong PSV     1 - 4
    MVV Maastricht - FC Eindhoven    2 - 0
    Fortuna Sittard - Cambuur Leeuwarden   3 - 2
    NEC Nijmegen - De Graafschap    1 - 1
    Helmond Sport - FC Oss    2 - 1
    Telstar - RKC Waalwijk    0 - 0
    FC Dordrecht - Go Ahead Eagles     1 - 2
    Jong Ajax - Jong AZ    0 - 1
    Almere City - FC Emmen   2 - 2
    FC Volendam - FC Den Bosch    1 - 0

    Speeldag 32 : Weekend 30 maart
    Cambuur Leeuwarden - FC Volendam   2 - 2
    FC Eindhoven - NEC Nijmegen   3 - 2
    Go Ahead Eagles - Helmond Sport    3 - 1
    FC Den Bosch - MVV Maastricht    2 - 1
    De Graafschap - RKC Waalwijk    1 - 0
    Jong Ajax - Jong PSV     0 - 3
    FC Oss - Telstar     0 - 0
    Almere City - Fortuna Sittard    1 - 4
    FC Emmen - FC Dordrecht   1 - 3
    Jong AZ - Jong Utrecht    1 - 3

    Speeldag 33 : Paasmaandag 2 april
    Cambuur Leeuwarden - FC Eindhoven  3 - 2
    Jong Utrecht - Go Ahead Eagles   1 - 0
    FC Volendam - Jong AZ   4 - 1
    FC Dordrecht - Jong Ajax   2 - 3
    RKC Waalwijk - Almere City   0 - 4
    Jong PSV - FC Oss   5 - 1
    MVV Maastricht - FC Emmen   0 - 1
    Fortuna Sittard - Helmond Sport   3 - 0
    De Graafschap - FC Den Bosch   2 - 1
    NEC Nijmegen - Telstar   3 - 0

    Speeldag 34 : Weekend 6 april
    FC Eindhoven - De Graafschap   2 - 4
    Go Ahead Eagles - Fortuna Sittard    0 - 1
    FC Den Bosch - Cambuur Leeuwarden    1 - 2
    Jong Ajax - NEC Nijmegen    1 - 0
    FC Oss - RKC Waalwijk   3 - 1
    Almere City - Jong Utrecht    2 - 1
    Telstar - Jong PSV    0 - 0
    Helmond Sport - MVV Maastricht    2 - 3
    FC Emmen - FC Volendam    2 - 3
    Jong AZ - FC Dordrecht    3 - 1

    Speeldag 35 : Maandag 9 april
    Cambuur Leeuwarden - Jong AZ    3 - 2
    Jong Utrecht - FC Volendam   2 - 1
    RKC Waalwijk - Fortuna Sittard    1 - 0
    MVV Maastricht - FC Dordrecht   1 - 0
    FC Eindhoven - Helmond Sport   3 - 2
    FC Den Bosch - Jong Ajax   2 - 5
    De Graafschap - Almere City    4 - 2
    NEC Nijmegen - FC Oss   2 - 1
    FC Emmen - Telstar   2 - 3
    Jong PSV - Go Ahead Eagles     GESTAAKT bij onweer : stand 6 - 0

    Speeldag 36 : Weekend 13 april
    FC Volendam - RKC Waalwijk     0 - 1
    FC Dordrecht - Cambuur Leeuwarden   0 - 3
    Go Ahead Eagles - FC Eindhoven   1 - 3
    Fortuna Sittard - FC Den Bosch    2 - 0
    Jong Ajax - FC Emmen   3 - 2
    FC Oss - De Graafschap    1 - 4
    Almere City - Jong PSV   2 - 1
    Telstar - Jong Utrecht   1 - 0
    Helmond Sport - NEC Nijmegen    1 - 2
    Jong AZ - MVV Maastricht    3 - 1

    Speeldag 37 : Weekend 20 april
    Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport    4 - 1
    Jong Utrecht - Fortuna Sittard   0 - 1
    FC Volendam - Jong Ajax   1 - 2
    RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles   2 - 1
    Jong PSV - FC Dordrecht   4 - 2
    MVV Maastricht - FC Oss   1 - 1
    FC Eindhoven - Almere City   3 - 2
    De Graafschap - Telstar   1 - 0
    NEC Nijmegen - Jong AZ   2 - 0
    FC Den Bosch - FC Emmen    1 - 2

    Speeldag 38 : Weekend 28 april
    FC Dordrecht - NEC Nijmegen    3 - 3
    Go Ahead Eagles - FC Den Bosch   1 - 2
    Fortuna Sittard - Jong PSV   1 - 0
    Jong Ajax - MVV Maastricht   2 - 1
    FC Oss - FC Eindhoven   1 - 1
    Almere City - FC Volendam   2 - 0
    Telstar - Cambuur Leeuwarden   0 - 1
    Helmond Sport - RKC Waalwijk   2 - 2
    FC Emmen - Jong Utrecht   0 - 0
    Jong AZ - De Graafschap   2 - 2

    Jong Ajax pakt de titel in de eerste divisie maar kan niet promoveren. 
    Het is Fortuna Sittard die voor het eerst sinds 2002 opnieuw in de eredivisie mag aantreden.

    Play Offs promotie/degradatie 
    Eerste ronde : 1 en 5 mei
    MVV Maastricht - Almere City    1 - 3
    FC Dordrecht - Cambuur Leeuwarden     1 - 4
    Almere City - MVV Maastricht    3 - 2
    Cambuur Leeuwarden - FC Dordrecht   1 - 4 n.v.  pen 3-5
    Tweede ronde : 10 en 13 mei
    FC Dordrecht - Sparta Rotterdam  1 - 2
    FC Emmen - NEC Nijmegen     4 - 0
    Telstar - De Graafschap     3 - 2
    Almere City - Roda JC     0 - 0
    Returns op zondag 13 mei
    Sparta Rotterdam - FC Dordrecht    2 - 2
    NEC Nijmegen - FC Emmen    4 - 1
    De Graafschap - Telstar    4 - 2
    Roda JC - Almere City   1 - 2
    Derde ronde : 17 en 20 mei
    FC Emmen - Sparta Rotterdam    0 - 0
    Almere City - De Graafschap     1 - 1
    Terugwedstrijden op zondag 20 mei
    Sparta Rotterdam - FC Emmen   1 - 3
    De Graafschap - Almere City   2 - 1

    FC Emmen speelt volgend seizoen voor het eerst sinds het bestaan in de eredivisie, ook De Graafschap is een
    bijkomende stijger samen met vice-kampioen Fortuna Sittard. Kampioen Jong Ajax kon niet promoveren.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    30-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - KNVB Beker 2017-2018
    Nederland - KNVB Beker - 2017-2018


    Dit seizoen wordt de honderdste editie van de KNVB Beker gespeeld.
    Vitesse Arnhem is Bekerhouder maar werd dit seizoen in de eerste ronde gewipt door AVV Swift.

    FINALE : Zondag 22 april
    AZ Alkmaar was tijdens de honderdste editie van de KNVB Beker voor de zevende keer finalist.
    Feyenoord Rotterdam won de dertiende van zijn achttien finale deelnames.
    AZ Alkmaar - Feyenoord    0 - 3

    Halve finales : Wedstrijden op 28 februari.
    AZ - FC Twente    4 - 0
    Feyenoord - Willem II   3 - 0

    Kwartfinales : Wedstrijden op 30 en 31 januari en 1 februari.
    FC Twente - SC Cambuur    3 - 1
    AZ - PEC Zwolle   4 - 1
    Feyenoord - PSV    2 - 0
    Willem II - Roda JC   2 - 2 na verlengingen - strafschoppen   5 - 4

    Derde ronde : Wedstrijden op 19, 20 en 21 december.
    SC Cambuur - GVVV   3 - 0
    PSV - VVV-Venlo   4 - 1
    Feyenoord - Heracles Almelo   3 - 1
    PEC Zwolle - NEC   2 - 0
    Willem II - RKC Waalwijk   3 - 0
    Fortuna Sittard - AZ   2 - 4
    FC Twente - Ajax   1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  6 - 5
    VVSB - Roda JC    0 - 1

    Tweede ronde : Wedstrijden op 24, 25 en 26 oktober.
    FC Volendam - PSV   0 - 2  na verlengingen
    Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles   3 - 0
    Heracles Almelo - KSV Hoek    3 - 1
    Almere City - AZ     0 - 4
    NEC - Achilles '29    3 - 0
    PEC Zwolle - Kozakken Boys   3 - 2 na verlengingen
    VVV-Venlo - FC Utrecht    3 - 1
    Katwijk - VVSB    1 - 2
    GVVV - Kon. HFC    1 - 0
    ASV De Dijk - Ajax   1 - 4
    FC Twente - FC Eindhoven    3 - 0
    Feyenoord - AVV Swift   4 - 1
    RKC Waalwijk - De Treffers    7 - 0
    FC Den Bosch - SC Cambuur    0 - 2
    Willem II - SC Heerenveen    2 - 1
    Roda JC - FC Groningen    3 - 1

    Eerste ronde : Wedstrijden op 19, 20 en 21 september.
    Zwaluwen - FC Den Bosch     2 - 3
    RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam     1 - 0
    GVVV - FC Dordrecht     1 - 0
    FC Oss - Almere City   0 - 2
    Noordwijk - Fortuna Sittard    0 - 1
    Barendrecht - Go Ahead Eagles     1 - 3
    Helmond Sport - SC Cambuur    1 - 5
    Rijnburgse Boys - Heracles Almelo    0 - 2
    FC Emmen - NEC    1 - 3
    Kozakken Boys - De Graafschap   1 - 1  na verlengingen - Kozakken Boys door na strafschoppen
    Sparta Nijkerk - FC Eindhoven   0 - 1
    Genemuiden - De Treffers    1 - 3
    Quick Boys - FC Volendam    1 - 3
    MVV Maastricht - AZ     2 - 3
    Capelle - Roda JC   0 - 5
    AVV Swift - Vitesse   0 - 0 na verlengingen - AVV Swift door na strafschoppen
    Scheveningen - Ajax     1 - 5
    ASV De Dijk - HHC Hardenberg    2 - 1
    Katwijk - Ter Leede    4 - 0
    Achilles '29 - NAC Breda   4 - 3
    VVSB - Telstar    4 - 1
    Excelsior - Heerenveen     1 - 2
    Staphorst - Kon. HFC    2 - 3
    ONS Sneek - FC Twente    1 - 3
    Ajax (amateurs) - FC Utrecht    0 - 6
    Apeldoorn - Willem II    2 - 4
    FC Lisse - HSV Hoek    2 - 2  na verlengingen - Penaltyreeks moest opnieuw genomen worden, KSV Hoek stoot door.
    Feyenoord - ADO Den Haag     2 - 0
    De Meern - PEC Zwolle     0 - 5
    Hercules - FC Groningen     2 - 4
    Blauw-Geel 38 - VVV-Venlo   0 - 3
    SDC Putten - PSV      0 - 4


    Tweede voorronde : Wedstrijden op 23, 26 en 27 augustus. 
    UNA - Staphorst   1 - 2  
    TEC - Rijnsburgse Boys   1 - 3
    HSC '21 - Zwaluwen   0 - 1
    DVS '33 - Quick Boys   1 - 2
    Buitenpost - SC Genemuiden    0 - 2
    ASWH - Hoek    1 - 3
    Quick Den Haag - Ter Leede    2 - 3
    Hercules - VV Dongen    4 - 2
    Kon. HFC - Westlandia    4 - 0
    VVSB - EVV    4 - 3
    FC Lienden - HHC Hardenberg    0 - 1
    Excelsior Maassluis - FC Lisse    1 - 1   (Lisse wint na strafschoppen)
    Scheveningen - Spijkenisse    0 - 0   (Scheveningen wint na strafschoppen)
    Ajax (amateurs) - Be Quick 1887    2 - 1
    Achilles '29 - OFC Oostzaan    3 - 2
    Blauw Geel 38 - Spakenburg    3 - 2
    AFC - De Dijk    0 - 2
    De Meern - Vlissingen     1 - 1   ( De Meern wint na strafschoppen)
    GVVV - Magreb '90     7 - 0
    DFS - ONS Sneek    1 - 2
    Noordwijk - IJsselmeervogels    3 - 2
    Odin '59 - SDC Putten    1 - 3
    Capelle - Altius    6 - 1
    Harkemase Boys - Sparta Nijkerk    0 - 0  (Nijkerk wint na strafschoppen)
    Barendrecht - VVOG    1 - 0
    Swift Amsterdam- HBS    3 - 0

    Eerste voorronde : Wedstrijden in het weekend van 19 augustus.
    Ajax (amateurs) - Rosmalen   3 - 1
    Sparta Nijkerk - Purmersteijn    3 - 0
    ACV - Hercules   0 - 3
    Groene Ster - Scheveningen   1 - 2
    VV Dongen - DOVO   5 - 2
    BVV - Staphorst   1 - 5
    EVV - Olde Veste   4 - 1
    VVOG - Gemert    2 - 0
    Chevremont - Swift Amsterdam    1 - 3
    Ter Leede - DHC    2 - 0
    ADO '20 - Spakenburg    1 - 1  ( Spakenburg wint na strafschoppen )
    JVC Cuijk - SDC Putten   0 - 1  ( na verlengingen )
    Buitenpost - ZSV    4 - 3
    Capelle - RKSV Nuenen   6 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    29-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018

      Premier League -Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP - COMMUNITY SHIELD :
    Arsenal - Chelsea   1 - 1 n.v.   pen.   4 - 1

    Speeldag 1 : Het nieuwe seizoen Premier League start in het weekend van 12 augustus
    Arsenal - Leicester City    4 - 3
    Watford - Liverpool    3 - 3
    Chelsea - Burnley   2 - 3
    Crystal Palace - Hudderfield Town    0 - 3
    Everton - Stoke City    1 - 0
    Southampton - Swansea City     0 - 0
    West Bromwich - Bournemouth    1 - 0
    Manchester United - West Ham United    4 - 0
    Newcastle United - Tottenham Hotspur    0 - 2
    Brighton - Manchester City    0 - 2

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Bournemouth - Watford   0 - 2
    Burnley - West Bromwich   0 - 1
    Leicester City - Brighton   2 - 0
    Liverpool - Crystal Palace   1 - 0
    Stoke City - Arsenal   1 - 0
    Swansea City - Manchester United   0 - 4
    Southampton - West Ham United   3 - 2
    Tottenham Hotspur - Chelsea    1 - 2
    Huddersfield Town - Newcastle United    1 - 0
    Manchester City - Everton     1 - 1

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    Bournemouth - Manchester City   1 - 2
    Crystal Palace - Swansea City    0 - 2
    Hudderfield Town - Southampton    0 - 0
    Newcastle United - West Ham United   3 - 0
    Watford - Brighton    0 - 0
    Manchester United - Leicester City    2 - 0
    Chelsea - Everton    2 - 0
    West Bromwich - Stoke City    1 - 1
    Liverpool - Arsenal     4 - 0
    Tottenham Hotspur - Burnley     1 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Manchester City - Liverpool   5 - 0
    Arsenal - Bournemouth      3 - 0
    Everton - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Leicester City - Chelsea    1 - 2
    Southampton - Watford   0 - 2
    Brighton - West Bromwich     3 - 1
    Stoke City - Manchester United    2 - 2
    Burnley - Crystal Palace    1 - 0
    Swansea City - Newcastle United   0 - 1
    West Ham United - Hudderfield Town     2 - 0

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Bournemouth - Brighton    2 - 1
    Crystal Palace - Southampton   0 - 1
    Huddersfield Town - Leicester City    1 - 1
    Liverpool - Burnley    1 - 1
    Newcastle United - Stoke City   2 - 1
    Watford - Manchester City   0 - 6
    West Bromwich - West Ham United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Swansea City  0 - 0
    Chelsea - Arsenal     0 - 0
    Manchester United - Everton    4 - 0

    Speeldag 6 :  Weekend 23 september
    West Ham United - Tottenham Hotspur   2 - 3
    Everton - Bournemouth     2 - 1
    Manchester City - Crystal Palace   5 - 0
    Stoke City - Chelsea    0 - 4
    Burnley - Hudderfield Town   0 - 0
    Southampton - Manchester United    0 - 1
    Swansea City - Watford    1 - 2
    Leicester City - Liverpool    2 - 3
    Brighton - Newcastle United     1 - 0
    Arsenal - West Bromwich    2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Huddersfeeld Town - Tottenham Hotspur   0 - 4
    Manchester United - Crystal Palace    4 - 0
    West Ham United - Swansea City    1 - 0
    Stoke City - Southampton   2 - 1
    West Bromwich - Watford    2 - 2
    Bournemouth - Leicester City    0 - 0
    Chelsea - Manchester City      0 - 1
    Arsenal - Birghton    2 - 0
    Everton - Burnley    0 - 1
    Newcastle - Liverpool    1 - 1

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Liverpool - Manchester United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Bournemouth   1 - 0
    Manchester City - Stoke City   7 - 2
    Burnley - West Ham United   1 - 1
    Crystal Palace - Chelsea   2 - 1
    Swansea City - Hudderfeeld Town    2 - 0
    Watford - Arsenal    2 - 1
    Brighton - Everton    1 - 1
    Southampton - Newcastle    2 - 2
    Leicester City - West Bromwich     1 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    West Ham United - Brighton   0 - 3
    Chelsea - Watford     4 - 2
    Newcastle - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Burnley   3 - 0
    Stoke City - Bournemouth   1 - 2
    Swansea City - Leicester City    1 - 2
    Huddersfield Town - Manchester United   2 - 1
    Southampton - West Bromwich   1 - 0
    Everton - Arsenal     2 - 5
    Tottenham Hotspur - Liverpool    4 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    Manchester United - Tottenham Hotspur    1 - 0
    Arsenal - Swansea City    2 - 1
    Liverpool - Huddersfield Town    3 - 0
    Watford - Stoke City    0 - 1
    West Bromwich - Manchester City   2 - 3
    Crystal Palace - West Ham United    2 - 2
    Bournemouth - Chelsea    0 - 1
    Brighton - Southampton    1 - 1
    Leicester City - Everton    2 - 0
    Burnley - Newcastle     1 - 0

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Stoke City - Leicester City   2 - 2
    Newcastle - Bournemouth    0 - 1
    Southampton - Burnley   0 - 1
    Swansea City - Brighton    0 - 1
    Hudderfield Town - West Bromwich    1 - 0
    West Ham United - Liverpool    1 - 4
    Tottenham Hotspur - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Arsenal    3 - 1
    Chelsea - Manchester United    1 - 0
    Everton - Watford     3 - 2

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Arsenal - Tottenham Hotspur    2 - 0
    Liverpool - Southampton   3 - 0
    Burnley - Swansea City    2 - 0
    Leicester City - Manchester City   0 - 2
    West Bromwich - Chelsea    0 - 4
    Crystal Palace - Everton   2 - 2
    Bournemouth - Hudderfield Town   4 - 0
    Manchester United - Newcastle   4 - 1
    Watford - Wast Ham United    2 - 0
    Brighton - Stoke City    2 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    West Ham United - Leicester City   1 - 1
    Manchester United - Brighton    1 - 0
    Newcastle - Watford    0 - 3
    Tottenham Hotspur - West Bromwich    1 - 1
    Swansea City - Bournemouth    0 - 0
    Crystal Palace - Stoke City    2 - 1
    Liverpool - Chelsea    1 - 1
    Southampton - Everton    4 - 1
    Burnley - Arsenal    0 - 1
    Hudderfield Town - Manchester City   1 - 2

    Speeldag 14 : Midweek 29 november
    Leicester City - Tottenham Hotspur    2 - 1
    Brighton - Crystal Palace   0 - 0
    Watford - Manchester United   2 - 4
    West Bromwich - Newcastle    2 - 2
    Arsenal - Hudderfield Town   5 - 0
    Chelsea - Swansea City    1 - 0
    Bournemouth - Burnley    1 - 2
    Everton - West Ham United    4 - 0
    Manchester City - Southampton   2 - 1
    Stoke City - Liverpool    0 - 3

    Speeldag 15 : Weekend 2 december
    Chelsea - Newcastle    3 - 1
    Brighton - Liverpool    1 - 5
    Everton - Hudderfield Town   2 - 0
    Leicester City - Burnley   1 - 0
    Stoke City - Swansea City   2 - 1
    Watford - Tottenham Hotspur   1 - 1
    West Bromwich - Crystal Palace    0 - 0
    Arsenal - Manchester United     1 - 3
    Bournemouth - Southampton     1 - 1
    Manchester City - West Ham United    2 - 1

    Speeldag 16 : Weekend 9 december
    West Ham United - Chelsea    1 - 0
    Burnley - Watford     1 - 0
    Crystal Palace - Bournemouth    2 - 2
    Hudderfield Town - Brighton    2 - 0
    Swansea City - West Bromwich    1 - 0
    Tottenham Hotspur - Stoke City   5 - 1
    Newcastle - Leicester City    2 - 3
    Southampton - Arsenal     1 - 1
    Liverpool - Everton     1 - 1
    Manchester United - Manchester City   1 - 2  

    Speeldag 17 : Midweek 13 december
    Burnley - Stoke City     1 - 0
    Hudderfield Town - Chelsea     1 - 3
    Crystal Palace - Watford     2 - 1
    Swansea City - Manchester City    0 - 4
    Newcastle - Everton    0 - 1
    Southampton - Leicester City   1 - 4
    West Ham United - Arsenal    0 - 0
    Manchester United - Bournemouth   1 - 0
    Liverpool - West Bromwich   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Brighton   2 - 0

    Speeldag 18 : Weekend 17 december
    Leicester City - Crystal Palace   0 - 3
    Arsenal - Newcastle    1 - 0
    Brighton - Burnley    0 - 0
    Chelsea - Southampton    1 - 0
    Watford - Huddersfield Town    1 - 4
    Stoke City - West Ham United     0 - 3
    Manchester City - Tottenham Hotspur   4 - 1
    West Bromwich - Manchester United   1 - 2
    Bournemouth - Liverpool    0 - 4
    Everton - Swansea City    3 - 1

    Speeldag 19 : Weekend 23 december
    Arsenal - Liverpool    3 - 3
    Everton - Chelsea    0 - 0
    Brighton - Watford    1 - 0
    Manchester City - Bournemouth    4 - 0
    Southampton - Hudderfield Town   1 - 1
    Stoke City - West Bromwich    3 - 1
    Swansea City - Crystal Palace   1 - 1
    West Ham United - Newcastle    2 - 3
    Burnley - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Leicester City - Manchester United    2 - 2

    Speeldag 20 : Midweek 26 december
    Tottenham Hotspur - Southampton    5 - 2
    Bournemouth - West Ham United    3 - 3
    Chelsea - Brighton    2 - 0
    Hudderfield Town - Stoke City    1 - 1
    Manchester United - Burnley    2 - 2
    Watford - Leicester City    2 - 1
    West Bromwich - Everton   0 - 0
    Liverpool - Swansea City     5 - 0
    Newcastle - Manchester City    0 - 1
    Crystal Palace - Arsenal   2 - 3

    Speeldag 21 : Weekend 30 december
    Bournemouth - Everton    2 - 1 
    Chelsea - Stoke City    5 - 0
    Huddersfield Town - Burnley    0 - 0
    Liverpool - Leicester City    2 - 1
    Newcastle - Brighton    0 - 0
    Watford - Swansea City     1 - 2
    Manchester United - Southampton    0 - 0
    Crystal Palace - Manchester City   0 - 0
    West Bromwich - Arsenal    1 - 1
    Tottenham Hotspur - West Ham United    1 - 1

    Speeldag 22 : Midweek 1,2 en 3 januari
    Brighton - Bournemouth    2 - 2
    Burnley - Liverpool    1 - 2
    Leicester City - Hudderfield Town   3 - 0
    Stoke City - Newcastle    0 - 1
    Everton - Manchester United    0 - 2
    Southampton - Crystal Palace    1 - 2
    Swansea City - Tottenham Hotspur  0 - 2
    West Ham United - West Bromwich  2 - 1
    Manchester City - Watford   3 - 1
    Arsenal - Chelsea   2 - 2

    Speeldag 23 : Weekend 13 januari
    Chelsea - Leicester City   0 - 0
    Crystal Palace - Burnley    1 - 0
    Hudderfield Town - West Ham United   1 - 4
    Newcastle - Swansea City    1 - 1
    Watford - Southampton    2 - 2
    West Bromwich - Brighton   2 - 0
    Tottenham Hotspur - Everton   4 - 0
    Bournemouth - Arsenal     2 - 1
    Liverpool - Manchester City    4 - 3
    Manchester United - Soke City    3 - 0

    Speeldag 24 : Weekend 20 januari
    Brighton - Chelsea   0 - 4
    Arsenal - Crystal Palace   4 - 1
    Burnley - Manchester United    0 - 1
    Everton - West Bromwich    1 - 1
    Leicester City - Watford    2 - 0
    Stoke City - Huddersfield Town    2 - 0
    West Ham United - Bournemouth    1 - 1
    Manchester City - Newcastle    3 - 1
    Southampton - Tottenham Hotspur   1 - 1
    Swansea City - Liverpool    1 - 0

    Speeldag 25 : Midweek 31 januari
    Swansea City - Arsenal   3 - 1
    West Ham United - Crystal Palace   1 - 1
    Hudderfield Town - Liverpool   0 - 3
    Chelsea - Bournemouth    0 - 3
    Everton - Leicester City  2 - 1
    Newcastle - Burnley  1 - 1
    Southampton - Brighton   1 - 1
    Manchester City - West Bromwich    3 - 0
    Stoke City - Watford   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Manchester United   2 - 0

    Speeldag 26 : Weekend 3 februari
    Burnley - Manchester City    1 - 1
    Bournemouth - Stoke City    2 - 1
    Brighton - West Ham United   3 - 1
    Leicester City - Swansea City    1 - 1
    Manchester United - Hudderfield Town   2 - 0
    West Bromwich - Southampton   2 - 3
    Arsenal - Everton     5 - 1
    Crystal Palace - Newcastle   1 - 1
    Liverpool - Tottenham Hotspur   2 - 2
    Watford - Chelsea    4 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 10 februari
    Tottenham Hotspur - Arsenal    1 - 0
    Everton - Crystal Palace    3 - 1
    Stoke City - Brighton   1 - 1
    Swansea City - Burnley   1 - 0
    West Ham United - Watford    2 - 0
    Manchester City - Leicester City     5 - 1
    Hudderfield Town - Bournemouth     4 - 1
    Newcastle - Manchester United   1 - 0
    Southampton - Liverpool     0 - 2
    Chelsea - West Bromwich    3 - 0

    Speeldag 28 : Weekend 24 februari
    Leicester City - Stoke City    1 - 1
    Bournemouth - Newcastle    2 - 2
    Brighton - Swansea City    4 - 1
    Burnley - Southampton    1 - 1
    Liverpool - West Ham United   4 - 1
    West Bromwich - Huddersfield Town   1 - 2
    Watford - Everton    1 - 0
    Manchester United - Chelsea     2 - 1
    Crystal Palace - Tottenham Hotspur    0 - 1
    Arsenal - Manchester City    0 - 3

    Speeldag 29 : Weekend 3 maart
    Burnley - Everton    2 - 1
    Leicester City - Bournemouth    1 - 1
    Southampton - Stoke City    0 - 0
    Swansea City - West Ham United     4 - 1
    Tottenham Hotspur - Hudderfield Town   2 - 0
    Watford - West Bromwich    1 - 0
    Liverpool - Newcastle      2 - 0
    Brighton - Arsenal    2 - 1
    Manchester City - Chelsea    1 - 0
    Crystal Palace - Manchester United   2 - 3

    Speeldag 30 : Weekend 10 maart
    Manchester United - Liverpool     2 - 1
    Everton - Birghton    2 - 0
    Hudderfield Town - Swansea City    0 - 0
    Newcastle - Southampton    3 - 0
    West Bromwich - Leicester City    1 - 4
    West Ham United - Burnley    0 - 3
    Chelsea - Crystal Palace       2 - 1
    Arsenal - Watford    3 - 0
    Bournemouth - Tottenham Hotspur   1 - 4
    Stoke City - Manchester City     0 - 2

    Speeldag 31 : Weekend 17 maart
    Bournemouth - West Bromwich    2 - 1
    Hudderfield Town - Crystal Palace   0 - 2
    Stoke City - Everton    1 - 2
    Liverpool - Watford      5 - 0
    Tottenham Hotspur - Newcastle   1 - 0
    Burnley - Chelsea     
    Swansea City - Southampton    0 - 1
    Leicester City - Arsenal     3 - 1
    Manchester City - Brighton    3 - 1
    West Ham United - Manchester United     0 - 0

    Speeldag 32 : Weekend 31 maart
    Crystal Palace - Liverpool    1 - 2
    West Ham United - Southampton    3 - 0
    Brighton - Leicester City   0 - 2
    Manchester United - Swansea City   2 - 0
    Newcastle - Hudderfield Town   1 - 0
    Watford - Bournemouth   2 - 2
    West Bromwich - Burnley    1 - 2
    Everton - Manchester City    1 - 3
    Arsenal - Stoke City    3 - 0
    Chelsea - Tottenham Hotspur    1 - 3

    Speeldag 33 : Weekend 7 april
    Everton - Liverpool    0 - 0
    Bournemouth - Crystal Palace    2 - 2
    Brighton - Hudderfield Town   1 - 1
    Leicester City - Newcastle   1 - 2
    Stoke City - Tottenham Hotspur   1 - 2
    Watford - Burnley    1 - 2
    West Bromwich - Swansea City    1 - 1
    Manchester City - Manchester United    2 - 3
    Arsenal - Southampton   3 - 2
    Chelsea - West Ham United    1 - 1

    Speeldag 34 : Weekend 14 april
    Southampton - Chelsea    2 - 3
    Burnley - Leicester City    2 - 1
    Crystal Palace - Brighton    3 - 2
    Hudderfeeld Town - Watford    1 - 0
    Swansea City - Everton    1 - 1
    Liverpool - Bournemouth    3 - 0
    Tottenham Hotspur - Manchester City  1 - 3
    Newcastle - Arsenal    2 - 1
    Manchester United - West Bromwich   0 - 1
    West Ham United - Stoke City    1 - 1

    Speeldag 35 : Midweek 18 - 22 april
    Brighton - Tottenham Hotspur      1 - 1
    Bournemouth - Manchester United    0 - 2
    Burnley - Chelsea     1 - 2
    Leicester City - Southampton     0 - 0
    West Bromwich - Liverpool    2 - 2
    Watford - Crystal Palace    0 - 0
    Arsenal - West Ham United    4 - 1
    Stoke City - Burnley    1 - 1
    Manchester City - Swansea City    5 - 0
    Everton - Newcastle    1 - 0

    Speeldag 36 : Weekend 28 april
    Liverpool - Stoke City   0 - 0
    Burnley - Brighton     0 - 0
    Crystal Palace - Leicester City     5 - 0
    Hudderfield Town - Everton     0 - 2
    Newcastle - West Bromwich     0 - 1
    Southampton - Bournemouth     2 - 1
    Swansea City - Chelsea    0 - 1
    West Ham United - Manchester City   1 - 4
    Manchester United - Arsenal     2 - 1
    Tottenham Hotspur - Watford     2 - 0

    Speeldag 37 : Weekend 5 mei
    Brighton - Manchester United     1 - 0
    Stoke City - Crystal Palace   1 - 2
    Bournemouth - Swansea City   1 - 0
    Leicester City - West Ham United   0 - 2
    Watford - Newcastle   2 - 1
    West Bomwich - Tottenham Hotspur   1 - 0
    Everton - Southampton     1 - 1
    Manchester City - Hudderfield Town  0 - 0
    Arsenal - Burnley   5 - 0
    Chelsea - Liverpool    1 - 0

    Speeldag 38 : Zondag 13 mei
    Burnley - Bournemouth    1 - 2
    Crystal Palace - West Bromwich    2 - 0
    Hudderfield Town - Arsenal   0 - 1
    Liverpool - Brighton   4 - 0
    Manchester United - Watfoord   1 - 0
    Newcastle - Chelsea   3 - 0
    Southampton - Manchester City   0 - 1
    Swansea City - Soke City   1 - 2
    Tottenham Hotspur - Leicester City    5 - 4
    West Ham United - Everton   3 - 1

    Finale League Cup : Zondag 25 februari
    Arsenal - Manchester City   0 - 3

    Finale FA Cup : Zaterdag 19 mei
    Chelsea - Manchester United     1 - 0

    Nacompetitie Championship :
    FINALE : zaterdag 26 mei
    Aston Villa - Fullham     ( zaterdag 18 uur )

    Ronde 1 : 11, 12, 14 en 15 mei :
    Fulham - Derby County   2 - 0
    Aston Villa - Middlesbrough   0 - 0
    Derby County - Fulham   1 - 0
    Middlesbrough - Aston Villa   0 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:info
    28-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
        Bundesliga - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP :
    Borussia Dortmund - Bayern Munchen   2 - 2 n.v.   Bayern wint strafschoppenreeks

    Speeldag 1 : De Bundesliga seizoen 2017 - 2018 ging van start op vrijdag 18 augustus
    Bayern Munchen - Bayer Leverkusen   3 - 1
    Hoffenheim - Werder Bremen     1 - 0
    Hertha BSC - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - RB Leipzig   2 - 0
    Hamburger SV - FC Augsburg   1 - 0
    FSV Mainz - Hannover 96   0 - 1
    VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund   0 - 3
    SC Freiburg - Eintracht Frankfurt    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - FC Koln     1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 25 augustus
    FC Koln - Hamburger SV     1 - 3
    Werder Bremen - Bayern Munchen   0 - 2
    Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg    0 - 1
    Bayer Leverkusen - Hoffenheim    2 - 2
    FC Augsburg - Borussia Monchengladbach   2 - 2
    VfB Stuttgart - FSV Mainz   1 - 0
    Borussia Dormund - Hertha BSC   2 - 0
    RB Leipzig - SC Freiburg    4 - 1
    Hannover 96 - Schalke 04    1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Hamburger SV - RB Leipzig   0 - 2
    SC Freiburg - Borussia Dortmund    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt  0 - 1
    FC Augsburg - FC Koln   3 - 0
    FSV Mainz - Bayer Leverkusen    3 - 1
    VfL Wolfsburg - Hannover 96    1 - 1
    Hoffenheim - Bayern Munchen   2 - 0
    Hertha BSC - Werder Bremen    1 - 1
    Schalke 04 - VfB Stuttgart    3 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Hannover 96 - Hamburger SV   2 - 0
    Werder Bremen - Schalke 04   1 - 2
    Bayern München - FSV Mainz   4 - 0
    Eintracht Frankfurt - FC Augsburg    1 - 2
    VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg   1 - 0
    RB Leipzig - Borussia Mönchengladbach  2 - 2
    Hoffenheim - Hertha BSC    1 - 1
    Bayer Leverkusen - SC Freiburg    4 - 0
    Borussia Dortmund - FC Köln    5 - 0

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - Bayern München   0 - 3
    FC Augsburg - RB Leipzig   1 - 0
    VfL Wolfsburg - Werder Bremen   1 - 1
    FC Köln - Eintracht Frankfurt    0 - 1
    Hertha BSC - Bayer Leverkusen    2 - 1
    SC Freiburg - Hannover 96    1 - 1
    Hamburger SV - Borussia Dortmund    0 - 3
    FSV Mainz - Hoffenheim   2 - 3

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Bayern München - VfL Wolfsburg    2 - 2
    RB Leipzig - Eintracht Frankfurt    2 - 1
    Hoffenheim - Schalke 04   2 - 0
    Werder Bremen - SC Freiburg    0 - 0
    FSV Mainz - Hertha BSC    1 - 0
    VfB Stuttgart - FC Augsburg    0 - 0
    Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach   6 - 1
    Hannover 96 - FC Köln   0 - 0
    Bayer Leverkusen - Hamburger SV    3 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Schalke 04 - Bayer Leverkusen    1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Hannover 96    2 - 1
    Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart   2 - 1
    FC Augsburg - Borussia Dortmund   1 - 2
    VfL Wolfsburg - FSV Mainz   1 - 1
    Hamburger SV - Werder Bremen     0 - 0
    SC Freiburg - Hoffenheim    3 - 2
    Hertha BSC - Bayern München   2 - 2
    FC Köln - RB Leipzig   1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    VfB Stuttgart - FC Köln     2 - 1
    Bayern München - SC Freiburg    5 - 0
    Hoffenheim - FC Augsburg    2 - 2
    Hertha BSC - Schalke 04   0 - 2
    FSV Mainz - Hamburger SV   3 - 2
    Hannover 96 - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    Borussia Dortmund - RB Leipzig   2 - 3
    Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg    2 - 2
    Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach  0 - 2

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Schalke 04 - FSV Mainz     2 - 0
    RB Leipzig - VfB Stuttgart     1 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen    1 - 5
    Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund   2 - 2
    FC Augsburg - Hannover 96    1 - 2
    Hamburg SV - Bayern München    0 - 1
    FC Köln - Werder Bremen     0 - 0
    SC Freiburg - Hertha BSC   1 - 1
    VfL Wolfsburg - Hoffenheim   1 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    FSV Mainz - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach    1 - 3
    Hertha BSC - Hamburger SV    2 - 1
    Schalke 04 - VfL Wolsburg     1 - 1
    Bayer Leverkusen - FC Köln    2 - 1
    Hannover 96 - Borussia Dortmund    4 - 2
    Bayern Mïnchen - RB Leipzig    2 - 0
    Werder Bremen - FC Augsburg    0 - 3
    VfB Stuttgart - SC Freiburg   3 - 0

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Eintracht Frankfurt - Werder Bremen   2 - 1
    RB Leipzig - Hannover 96     2 - 1
    SC Freiburg - Schalke 04     0 - 1
    Borussia Mönchengladbach - FSV Mainz    1 - 1
    FC Augsburg - Bayer Leverkusen    1 - 1
    Hamburger SV - VfB Stuttgart    3 - 1
    Borussia Dortmund - Bayern München    1 - 3
    FC Köln - Hoffenheim    0 - 3
    VfL Wolsburg - Hertha BSC     3 - 3

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    VfB Stuttgart - Borussia Dortmund  2 - 1
    Bayern München - FC Augsburg   3 - 0
    Hoffenheim - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    Bayer Leverkusen - RB Leipzig    2 - 2
    FSV Mainz - FC Köln    1 - 0
    VfL Wolfsburg - SC Freiburg    3 - 1
    Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach   2 - 4
    Schalke 04 - Hamburger SV    2 - 0
    Werder Bremen - Hannover 96   4 - 0

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    Hannover 96 - VfB Stuttgart    1 - 1
    Borussia Dortmund - Schalke 04     4 - 4
    RB Leipzig - Werder Bremen    2 - 0
    SC Freiburg - FSV Mainz    2 - 1
    Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen    0 - 1
    FC Augsburg - VfL Wolfsburg    2 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Bayern München   2 - 1
    Hamburger SV - Hoffenheim      3 - 0
    FC Köln - Hertha BSC   0 - 2

    Speeldag 14 : Weekend 2 december
    SC Freiburg - Hamburger SV     0 - 0
    Bayern München - Hannover 96    3 - 1
    Hoffenheim - RB Leipzig    4 - 0
    Werder Bremen - VfB Stuttgart    1 - 0
    Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund    1 - 1
    FSV Mainz - FC Augsburg    1 - 3
    Schalke 04 - FC Köln     2 - 2
    Hertha BSC - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach    3 - 0

    Speeldag 15 : Weekend 9 december
    VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen     0 - 2
    Borussia Dortmund - Werder Bremen   1 - 2
    RB Leipzig - FSV Mainz    2 - 2
    Eintacht Frankfurt - Bayern München    0 - 1
    Hamburger SV - VfL Wolfsburg   0 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Schalke 04   1 - 1
    FC Köln - SC Freiburg    3 - 4
    Hannover 96 - Hoffenheim    2 - 0
    FC Augsburg - Hertha BSC     1 - 1

    Speeldag 16 : Midweek 13 december
    VfL Wolfsburg - RB Leipzig    1 - 1
    SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach   1 - 0
    Hamburger SV - Eintracht Frankfurt  1 - 2
    FSV Mainz - Borussia Dortmund   0 - 2
    Hoffenheim - VfB Stuttgart    1 - 0
    Bayern München - FC Köln   1 - 0
    Hertha BSC - Hannover 96    3 - 1
    Schalke 04 - FC Augsburg   3 - 2
    Bayer Leverkusen - Werder Bremen   1 - 0

    Speeldag 17 : Weekend 16 december
    Borussia Mönchengladbach - Hamburger SV    3 - 1
    FC Köln - VfL Wolfsburg     1 - 0
    Werder Bremen - FSV Mainz    2 - 2
    Eintracht Frankfurt - Schalke 04    2 - 2
    FC Augsburg - SC Freiburg    3 - 3
    VfB Stuttgart - Bayern München    0 - 1
    Borussia Dortmund - Hoffenheim    2 - 1
    Hannover 96 - Bayer Leverkusen    4 - 4
    RB Leipzig - Hertha BSC    2 - 3

    Winterstop

    Speeldag 18 : Weekend 13 januari
    Bayer Leverkusen - Bayern München    1 - 3
    Werder Bremen - Hoffenheim   1 - 1
    Eintracht Frankfurt - SC Freiburg   1 - 1
    FC Augsburg - Hamburger SV    1 - 0
    Hannover 96 - FSV Mainz   3 - 2
    VfB Stuttgart - Hertha BSC    1 - 0
    RB Leipzig - Schalke 04   3 - 1
    FC Köln - Borussia Mönchengladbach    2 - 1
    Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg    0 - 0

    Speeldag 19 : Weekend 20 januari
    Hertha BSC - Borussia Dortmund    1 - 1
    Hoffenheim - Bayer Leverkusen    1 - 4
    SC Freiburg - RB Leipzig   2 - 1
    Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg   2 - 0
    FSV Mainz - Vf Stuttgart   3 - 2
    VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt   1 - 3
    Hamburger SV - FC Köln     0 - 2
    Bayern München - Werder Bremen  4 - 2
    Schalke 04 - Hannover 96    1 - 1

    Speeldag 20 : Weekend 27 januari
    Eintracht Franfurt - Borussia Mönchengladbach    2 - 0
    Bayern München - Hoffenheim     5 - 2
    Borussia Dortmund - SC Freiburg    2 - 2
    RB Leipzig - Hamburger SV    1 - 1
    FC Köln - Augsburg   1 - 1
    VfB Stuttgart - Schalke 04    0 - 2
    Werder Bremen - Hertha BSC   0 - 0
    Bayer Leverkusen - FSV Mainz   2 - 0
    Hannover 96 - VfL Wolsburg    0 - 1

    Speeldag 21 : Weekend 3 februari
    FC Köln - Borussia Dortmund    2 - 3
    Hertha BSC - Hoffenheim     1 - 1
    SC Freiburg - Bayer Leverkusen   0 - 0
    Schalke 04 - Werder Bremen   1 - 2
    FSV Mainz - Bayern München   0 - 2
    VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart   1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - RB Leipzig  0 - 1
    Augsburg - Eintracht Franfurt   3 - 0
    Hamburger SV - Hannover 96    1 - 1

    Speeldag 22 : Weekend 10 februari
    RB Leipzig - FC Augsburg     2 - 0
    Borussia Dortmund - Hamburger SV     2 - 0
    Hoffenheim - FSV Mainz   4 - 2
    Eintracht Frankfurt - FC Köln    4 - 2
    Bayer Leverkusen - Hertha BSC    0 - 2
    Hannover 96 - SC Freiburg   2 - 1
    Bayern München - Schalke 04    2 - 1
    VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach  1 - 0
    Werder Bremen - VfL Wolfsburg    3 - 1

    Speeldag 23 : Weekend 17 februari
    Hertha BSC - FSV Mainz   0 - 2
    FC Köln - Hannover 96    1 - 1
    SC Freiburg - Werder Bremen    1 - 0
    Hamburger SV - Bayer Leverkusen   1 - 2
    VfL Wolfsburg - Bayern München   1 - 2
    Schalke 04 - Hoffenheim    2 - 1
    FC Augsburg - VfB Stuttgart    0 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund  0 - 1
    Eintracht Frankfurt - RB Leipzig    2 - 1

    Speeldag 24 : Weekend 24 februari
    FSV Mainz - VfB Wolfsburg     1 - 1
    Bayern München - Hertha BSC    0 - 0
    Hoffenheim - SC Freiburg   1 - 1
    Hannover 96 - Borussia Mönchengladbach   0 - 1
    VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt   1 - 0
    Werder Bremen - Hamburger SV    1 - 0
    Bayer Leverkusen - Schalke 04    0 - 2
    RB Leizig - FC Köln       1 - 2
    Borussia Dortmund - FC Augsburg   1 - 1

    Speeldag 25 : Weekend 3 maart
    Borussia Mönchengladbach - Werder Bremen   2 - 2
    Schalke 04 - Hertha BSC    1 - 0
    Eintracht Frankfurt - Hannover 96   1 - 0
    FC Augsburg - Hoffenheim    0 - 2
    Hamburger SV - FSV Mainz    0 - 0
    VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen    1 - 2
    RB Leipzig - Borussia Dortmund   1 - 1
    FC Köln - VfB Stuttgart    2 - 3
    SC Freiburg - Bayern München    0 - 4

    Speeldag 26 : Weekend 10 maart
    FSV Mainz - Schalke 04     0 - 1
    Bayern München - Hamburger SV    6 - 0
    Hoffenheim - VfL Wolfsburg     3 - 0
    Hertha BSC - SC Freiburg    0 - 0
    Hannover 96 - FC Augsburg    1 - 3
    Bayer Leverkusen - Borussia Mönchengladbach   2 - 0
    VfB Stuttgart - RB Leipzig   0 - 0
    Borussia Dormund - Eintracht Frankfurt   3 - 2
    Werder Bremen - FC Köln    3 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 17 maart 
    SC Freiburg - VfB Stuttgart    1 - 2
    Borussia Mönchengladbach - Hoffenheim   3 - 3
    Eintracht Frankfurt - FSV Mainz   3 - 0
    FC Augsburg - Werder Bremen   1 - 3
    Hamburger SV - Hertha BSC    1 - 2
    VfL Wolfsburg - Schalke 04    0 - 1
    Borussia Dortmund - Hannover 96   1 - 0
    FC Köln - Bayer Leverkusen     2 - 0
    RB Leipzig - Bayern München   2 - 1

    Speeldag 28 : Weekend 31 maart
    Hoffenheim - FC Köln    6 - 0
    Schalke 04 - SC Freiburg    2 - 0
    Bayer Leverkusen - FC Augsburg   0 - 0
    Hannover 96 - RB Leipzig    2 - 3
    Stuttgart - Hamburger SV    1 - 1
    Bayern München - Borussia Dortmund   6 - 0
    Hertha BSC - VfL Wolfsburg    0 - 0
    Werder Bremen - Eintracht Frankfurt   2 - 1
    FSV Mainz - Borussia Mönchengladbach   0 - 0

    Speeldag 29 : Weekend 7 april
    Honnover 96 - Werder Bremen   2 - 1
    FC Köln - FSV Mainz     1 - 1
    SC Freiburg - VfL Wolfsburg    0 - 2
    Borussia Mönchengladbach - Hertha BSC    2 - 1
    FC Augsburg - Bayern München   1 - 4
    Hamburger SV - Schalke 04   3 - 2
    Borussia Dortmund - VfB Stuttgart  3 - 0
    Eintracht Frankfurt - Hoffenheim   1 - 1
    RB Leipzig - Bayer Leverkusen     1 - 4

    Speeldag 30 : Weekend 14 april
    VfL Wolfsburg - FC Augsburg     0 - 0
    Hoffenheim - Hamburger SV    2 - 0
    Hertha BSC - FC Köln    2 - 1
    Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt   4 - 1
    VfB Stuttgart - Hannover 96   1 - 1
    Bayern München - Borussia Mönchengladbach    5 - 1
    Schalke 04 - Borussia Dortmund   2 - 0
    Werder Bremen - RB Leipzig    1 - 1
    FSV Mainz - SC Freiburg    2 - 0

    Speeldag 31 : Weekend 21 april
    Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg   3 - 0
    RB Leipzig - Hoffenheim   2 - 5
    Eintracht Frankfurt - Hertha BSC   0 - 3
    Hamburger SV - SC Freiburg   1 - 0
    Hannover 96 - Bayern München   0 - 3
    VfB Stuttgart - Werder Bremen  2 - 0
    Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen   4 - 0
    FC Augsburg - FSV Mainz   2 - 0
    FC Köln - Schalke 04     2 - 2

    Speeldag 32 : Weekend 28 april
    Hoffenheim - Hannover 96    3 - 1
    Bayern München - Eintracht Frankfurt    4 - 1
    Hertha BSC - FC Augsburg     2 - 2
    SC Freiburg - FC Köln    3 - 2
    Schalke 04 - Borussia Mönchengladbach     1 - 1
    VfL Wolfsburg - Hamburger SV     1 - 3
    Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart    0 - 1
    FSV Mainz - RB Leipzig    3 - 0
    Werder Bremen - Borussia Dortmund   1 - 1

    Speeldag 33 : Zaterdag 5 mei
    Borussia Dortmund - FSV Mainz   1 - 2
    RB Leipzig - VfL Wolfsburg   4 - 1
    FC Köln - Bayern München   1 - 3
    Werder Bremen - Bayer Leverkusen    0 - 0
    Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg    3 - 1
    Eintracht Frankfurt - Hamburger SV   3 - 0
    FC Augsburg - Schalke 04   1 - 2
    Hannover 96 - Hertha BSC   3 - 1
    VfB Stuttgart - Hoffenheim    2 - 0

    Speeldag 34 : Zaterdag 12 mei
    Bayern München - VfB Stuttgart   1 - 4
    Hoffenheim - Borussia Dortmund   3 - 1
    Hertha BSC - RB Leipzig   2 - 6
    SC Freiburg - FC Augsburg   2 - 0
    Schalke 04 - Eintracht Frankfurt   1 - 0
    Bayer Leverkusen - Hannover 96   3 - 2
    Hamburger SV - Borussia Mönchengladbach   2 - 1
    FSV Mainz - Werder Bremen    1 - 2
    VfL Wolfsburg - FC Köln    4 - 1

    Nacompetitie voor behoud/promotie Bundesliga :
    VfL Wolfsburg - Holstein Kiel   3 - 1
    Holstein Kiel - VfL Wolfsburg    0 - 1

    Finale DFB Pokal : Zaterdag 19 mei
    Bayern München - Eintracht Frankfurt    1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:info
    27-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018


       Ligue 1 - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP : zaterdag 29 juli 
    AS Monaco - Paris Saint Germain    1 - 2

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen in Frankrijk ging van start in het weekend van 5 augustus
    AS Monaco - Toulouse    3 - 2
    Paris Saint Germain - Amiens   2 - 0
    Saint-Etienne - OGC Nice    1 - 0
    Olympique Marseille - Dijon    3 - 0
    Angers - Bordeaux   2 - 2
    Lille - Nantes     3 - 0
    Metz - Guingamp    1 - 3
    Montpellier - Caen     1 - 0
    Olympique Lyon - Strasbourg     4 - 0
    Troyes - Stades Rennes     1 - 1

    Speeldag 2 : Weekend 12 augustus
    Amiens - Angers     0 - 2
    Bordeaux - Metz     2 - 0
    Caen - Saint-Etienne    0 - 1
    Dijon - Monaco    1 - 4
    Guingamp - Paris Saint Germain    0 - 3
    Nantes - Olympique Marseille    0 - 1
    OGC Nice - Troyes     1 - 2
    Rennes - Olympique Lyon    1 - 2
    Strasbourg - Lille    3 - 0
    Toulouse - Montpellier     1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 19 augustus
    Olympique Lyon - Bordeaux   3 - 3
    Metz - Monaco   0 - 1
    Montpellier - Strasbourg    1 - 1
    OGC Nice - Guingamp   2 - 0
    Rennes - Olympique Lyon   2 - 2
    Saint-Etienne - Amiens   3 - 0
    Troyes - Nantes    0 - 1
    Paris Saint Germain - Toulouse    6 - 2
    Olympique Marseille - Angers    1 - 1
    Lille - Caen     0 - 2

    Speeldag 4 : Weekend 26 augustus
    Paris Saint Germain - Saint-Etienne    3 - 0
    Nantes - Olympique Lyon     0 - 0
    Bordeaux - Troyes    2 - 1
    Caen - Metz    1 - 0
    Toulouse - Rennes   3 - 2
    Amiens - OGC Nice    3 - 0
    Dijon - Montpellier    2 - 1
    Guingamp - Strasbourg    2 - 0
    Angers - Lille    1 - 1
    Monaco - Olympique Marseille    6 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 9 september
    Lille - Bordeaux     0 - 0
    Metz - Paris Saint-Germain    1 - 5
    OGC Nice - Monaco     4 - 0
    Strasbourg - Amiens     0 - 1
    Caen - Dijon    2 - 1
    Montpellier - Nantes     0 - 1
    Troyes - Toulouse    0 - 0
    Saint-Etienne - Angers      1 - 1
    Olympique Lyon - Guingamp    2 - 1
    Olympique Marseille - Rennes     1 - 3

    Speeldag 6 : Weekend 16 september
    Toulouse - Bordeaux   0 - 1
    AS Monaco - Strasbourg     3 - 0
    Guingamp - Lille    1 - 0
    Nantes - Caen    1 - 0
    Troyes - Montpellier    0 - 1
    Dijon - Saint-Etienne    0 - 1
    Amiens - Olympique Marseille      0 - 2
    Angers - Metz      0 - 1
    Rennes - OGC Nice     0 - 1
    Paris Saint-Germain - Olympique Lyon   2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 23 september
    OGC Nice - Angers     2 - 2
    Lille - AS Monaco    0 - 4
    Montpellier - Paris Saint-Germain     0 - 0
    Bordeaux - Guingamp    3 - 1
    Caen - Amiens    1 - 0
    Metz - Troyes   0 - 1
    Olympique Lyon - Dijon   3 - 3
    Saint-Etienne - Rennes   2 - 2
    Strasbourg - Nantes    1 - 2
    Olympique Marseille - Toulouse   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 30 september
    AS Monaco - Montpellier    1 - 1
    Paris Saint-Germain - Bordeaux    6 - 2
    Guingamp - Toulouse    1 - 1
    Nantes - Metz    1 - 0
    Rennes - Caen    0 - 1
    Amiens - Lille    3 - 0
    Dijon - Strasbourg    1 - 1
    Troyes - Saint-Etienne     2 - 1
    Angers - Olympique Lyon    3 - 3
    OGC Nice - Olympique Marseille    2 - 4

    Speeldag 9 : Weekend 14 oktober
    Olympique Lyon - AS Monaco    3 - 2
    Dijon - Paris Saint-Germain    1 - 2
    Guingamp - Rennes    2 - 0
    Saint-Etienne - Metz   3 - 1
    Caen - Angers   0 - 2
    Lille - Troyes   2 - 2
    Toulouse - Amiens     1 - 0
    Bordeaux - Nantes    1 - 1
    Montpellier - OGC Nice     2 - 0
    Strasbourg - Olympique Marseille    3 - 3

    Speeldag 10 : Weekend 21 oktober
    Saint-Etienne - Montpellier   0 - 1
    AS Monaco - Caen    2 - 0
    Nantes - Guingamp   2 - 1
    Angers - Toulouse   0 - 1
    Metz - Dijon   1 - 2
    Rennes - Lille   1 - 0
    Amiens - Bordeaux   1 - 0
    OGC Nice - Strasbourg    1 - 2
    Troyes - Olmypique Lyon    0 - 5
    Olympique Marseille - Paris Saint-Germain    2 - 2

    Speeldag 11 : Weekend 28 oktober
    Paris Saint-Germian - OGC Nice    3 - 0
    Bordeaux - AS Monaco    0 - 2
    Guingmap - Amiens    1 - 1
    Strasbourg - Angers    2 - 2
    Caen - Troyes    1 - 0
    Montpellier - Rennes    0 - 1
    Dijon - Nantes    1 - 0
    Olympique Lyon - Metz   2 - 0
    Toulouse - Saint-Etienne    0 - 0
    Lille - Olympique Marseille   0 - 1

    Speeldag 12 : Weekend 4 november
    Rennes - Bordeaux    1 - 0
    Angers - Paris Saint-Germain    0 - 5
    AS Monaco - Guingamp   6 - 0
    Nantes - Toulouse   2 - 1
    Montpellier - Amiens    1 - 1
    Troyes - Strasbourg    3 - 0
    OGC Nice - Dijon     1 - 0
    Olympique Marseille - Caen   5 - 0
    Metz - Lille     0 - 3
    Saint-Etienne - Olympique Lyon     0 - 5

    Speeldag 13 : Weekend 18 november
    Lille - Saint-Etienne    3 - 1
    Amiens - AS Monaco   1 - 1
    Paris Saint-Germain - Nantes    4 - 1
    Guingamp - Angers   1 - 1
    Strasbourg - Rennes    2 - 1
    Toulouse - Metz    0 - 0
    Dijon - Troyes   3 - 1
    Caen - OGC Nice    1 - 1
    Olympique Lyon - Montpellier    0 - 0
    Bordeaux - Olympique Marseille    1 - 1

    Speeldag 14 : Weekend 25 november
    Saint-Etienne - Strasbourg      2 - 2
    Rennes - Nantes    2 - 1
    Caen - Bordeaux   1 - 0
    Metz - Amiens   0 - 2
    Montpellier - Lille   3 - 0
    Troyes - Angers    3 - 0
    Dijon - Toulouse   3 - 1
    OGC Nice - Olympique Lyon    0 - 5
    Olympique Marseille - Guingamp     1 - 0
    AS Monaco - Paris Saint-Germain    1 - 2

    Speeldag 15 : Midweek 29 november
    Strasbourg - Caen     0 - 0
    Amiens - Dijon    2 - 1
    Bordeaux - Saint-Etienne    3 - 0
    Guingamp - Montpellier     0 - 0
    Nantes - AS Monaco    1 - 0
    Angers - Rennes   1 - 2
    Metz - Olympique Marseille    0 - 3
    Olympique Lyon - Lille    1 - 2
    Toulouse - OGC Nice    1 - 2
    Paris Saint-Germain - Troyes    2 - 0

    Speeldag 16 : Weekend 2 december
    Dijon - Bordeaux     3 - 2
    Strasbourg - Paris Saint-Germain    2 - 1
    Lille - Toulouse     1 - 0
    AS Monaco - Angers   1 - 0
    OGC Nice - Metz   3 - 1
    Rennes - Amiens   2 - 0
    Troyes - Guingamp    0 - 1
    Saint-Etienne - Nantes    1 - 1
    Caen - Olmypique Lyon    1 - 2
    Montpellier - Olympique Marseille   1 - 1

    Speeldag 17 : Weekend 9 december
    Bordeaux - Strasbourg      0 - 3
    Paris Saint-Germain - Lille    3 - 1
    Angers - Montpellier    1 - 1
    Guingamp - Dijon    4 - 0
    Metz - Rennes    1 - 1
    AS Monaco - Troyes   3 - 2
    Toulouse - Caen    2 - 0
    Amiens - Olympique Lyon    1 - 2
    Nantes - OGC Nice    1 - 2
    Olympique Marseille - Saint-Etienne    3 - 0

    Speeldag 18 : Weekend 16 december
    Saint-Etienne - AS Monaco   0 - 4
    Rennes - Paris Saint-Germain     1 - 4
    Caen - Guingamp   0 - 0
    Dijon - Lille    3 - 0
    Montpellier - Metz    1 - 3
    Strasbourg - Toulouse   2 - 1
    Troyes - Amiens    1 - 0
    Nantes - Angers    1 - 0
    OGC Nice - Bordeaux    1 - 0
    Olymique Lyon - Olympique Marseille   2 - 0

    Speeldag 19 : Midweek 20 december
    Amiens - Nantes   0 - 1
    Angers - Dijon    2 - 1
    Bordeaux - Montpellier    0 - 2
    Guingamp - Saint-Etienne   2 - 1
    Lille - Nice    1 - 1
    Olympique Marseille - Troyes    3 - 1
    Metz - Strasbourg    3 - 0
    AS Monaco - Rennes    2 - 1
    Paris Saint-Germain - Caen    3 - 1
    Toulouse - Olympique Lyon    1 - 2

    Winterstop

    Speeldag 20 : Weekend 13 januari
    Strasbourg - Guingmap    0 - 2
    Rennes - Olympique Marseille   0 - 3
    Caen - Lille   0 - 1
    Montpellier - AS Monaco    0 - 0
    OGC Nice - Amiens    1 - 0
    Troyes - Bordeaux   0 - 1
    Dijon - Metz    1 - 1
    Saint-Etienne - Toulouse   2 - 0
    Olympique Lyon - Angers    1 - 1
    Nantes - Paris Saint-Germain   0 - 1

    Speeldag 21 : Midweek 17 januari
    Bordeaux - Caen   0 - 2
    Olympique Marseille - Strasbourg    2 - 0
    AS Monaco - OGC Nice   2 - 2
    Guingamp - Olympique Lyon    0 - 2
    Angers - Troyes    3 - 1
    Lille - Rennes    1 - 2
    Metz - Saint-Etienne   3 - 0
    Toulouse - Nantes    1 - 1
    Amiens - Montpellier     1 - 1
    Paris Saint-Germain - Dijon    8 - 0

    Speeldag 22 : Weekend 20 januari
    Caen - Olympique Marseille   0 - 2
    Nantes - Bordeaux    0 - 1
    Amiens - Guingamp   3 - 1
    Montpellier - Toulouse    2 - 1
    Rennes - Angers   1 - 0
    Strasbourg - Dijon    3 - 2
    Troyes - Lille    1 - 0
    OGC Nice - Saint-Etienne   1 - 0
    AS Monaco - Metz   3 - 1
    Olympique Lyon - Paris Saint-Germain    2 - 1

    Speeldag 23 : Weekend 28 januari
    Dijon - Rennes     2 - 1
    Paris Saint-Germain - Montpellier   4 - 0
    Angers - Amiens    1 - 0
    Guingamp - Nantes   0 - 3
    Metz - OGC Nice   2 - 1
    Saint-Etienne - Caen   2 - 1
    Toulouse - Troyes   1 - 0
    Lille - Strasbourg    2 - 1
    Bordeaux - Olympique Lyon    3 - 1
    Olympique Marseille - AS Monaco   2 - 2

    Speeldag 24 : Weekend 3 februari
    Olympique Marseille - Metz     6 - 3
    Lille - Paris Saint-Germain    0 - 3
    Amiens - Saint-Etienne    0 - 2
    Montpellier - Angers    2 - 1
    OGC Nice - Toulouse   0 - 1
    Strasbourg - Bordeaux    0 - 2
    Rennes - Guingamp   0 - 1
    Caen - Nantes    3 - 2
    AS Monaco - Olympique Lyon    3 - 2
    Troyes - Dijon     0 - 0

    Speeldag 25 : Weekend 10 februari
    Saint-Etienne - Olympique Marseille    2 - 2
    Toulouse - Paris Saint-Germain   0 - 1
    Bordeaux - Amiens    3 - 2
    Guingamp - Caen    0 - 0
    Angers - AS Monaco   0 - 4
    Metz - Montpellier    0 - 1
    Dijon - OGC Nice    3 - 2
    Strasbourg - Troyes   2 - 1
    Nantes - Lille    2 - 2
    Olympique Lyon - Rennes    0 - 2

    Speeldag 26 : Weekend 17 februari
    AS Monaco - Dijon     4 - 0
    Paris Saint-Germain - Strasbourg    5 - 2
    Amiens - Toulouse    0 - 0
    Angers - Saint-Etienne   0 - 1
    Caen - Rennes   2 - 2
    Montpellier - Guingamp   1 - 1
    Troyes - Metz   1 - 0
    OGC Nice - Nantes    1 - 1
    Lille - Olympique Lyon    2 - 2
    Olympique Marseille - Bordeaux    1 - 0

    Speeldag 27 : Weekend 24 februari
    Strasbourg - Montpellier     0 - 0
    Toulouse - AS Monaco    3 - 3
    Dijon - Caen    2 - 0
    Guingamp - Metz    2 - 2
    Lille - Angers    1 - 2
    Nantes - Amiens    0 - 1
    Rennes - Troyes    2 - 0
    Bordeaux - OGC Nice    0 - 0
    Olympique Lyon - Saint-Etienne    1 - 1
    Paris Saint-Germain - Olympique Marseille    3 - 0

    Speeldag 28 : Weekend 3 maart
    OGC Nice - Lille     2 - 1
    Monaco - Bordeaux     2 - 1
    Troyes - Paris Saint-Germain     0 - 2
    Amiens - Rennes    0 - 2
    Angers - Guingamp   3 - 0
    Metz - Toulouse    1 - 1
    Saint-Etienne - Dijon    2 - 2
    Caen - Strasbourg    2 - 0
    Montpellier - Olympique Lyon    1 - 1
    Olympique Marseille - Nantes   1 - 1

    Speeldag 29 : Weekend 10 maart 
    Strasbourg - Monaco     1 - 3
    Paris Saint-Germain - Metz     5 - 0
    Bordeaux - Angers    0 - 0
    Dijon - Amiens    1 - 1
    Lille - Montpellier   1 - 1
    Nantes - Troyes   1 - 0
    Rennes - Saint-Etienne    1 - 1
    Guingamp - OGC Nice    2 - 5
    Olympique Lyon - Caen    1 - 0
    Toulouse - Olympique Marseille    1 - 2

    Speeldag 30 : Weekend 17 maart
    Monaco - Lille    2 - 1
    Bordeaux - Rennes     0 - 2
    Amiens - Troyes   1 - 1
    Angers - Caen   3 - 0
    Montpellier - Dijon   2 - 2
    Toulouse - Strasbourg   2 - 2
    OGC Nice - Paris Saint-Germain   1 - 2
    Metz - Nantes    1 - 1
    Saint-Etienne - Guingamp     2 - 0
    Olympique Marseille - Olympique Lyon     2 - 3

    Speeldag 31 : Weekend 31 maart
    Paris Saint-Germain - Angers   2 - 1
    Dijon - Olympique Marseille    1 - 3
    Guingamp - Bordeaux    2 - 1
    Caen - Montpellier    1 - 3
    Lille - Amiens    0 - 1
    Nantes - Saint-Etienne    0 - 3
    Strasbourg - Metz    2 - 2
    Troyes - OGC Nice   0 - 2
    Olympique Lyon - Toulouse    2 - 0
    Rennes - AS Monaco    1 - 1

    Speeldag 32 : Weekend 7 april 
    Saint-Etienne - Paris Saint-Germain   1 - 1
    Monaco - Nantes    2 - 1
    Amiens - Caen      3 - 0
    Angers - Strasbourg    1 - 1
    Bordeaux - Lille   2 - 1
    Guingamp - Troyes    4 - 0
    Toulouse - Dijon    0 - 1
    OGC Nice - Rennes    1 - 1
    Metz - Olympique Lyon    0 - 5
    Olympique Marseille - Montpellier    0 - 0

    Speeldag 33 : Weekend 14 april
    Angers - OGC Nice     1 - 1
    Olympique Lyon - Amiens    3 - 0
    Caen - Toulouse    0 - 0
    Lille - Guingamp   2 - 2
    Nantes - Dijon    1 - 1
    Rennes - Metz    1 - 2
    Strasbourg - Saint-Etienne    0 - 1
    Montpellier - Bordeaux    1 - 3
    Troyes - Olympique Marseille    2 - 3
    Paris Saint-Germain - AS Monaco    7 - 1

    Speeldag 34 : Weekend 21 april
    Nantes - Rennes    1 - 1
    Dijon - OLympique Lyon     2 - 5
    Olympique Marseille - Lille    5 - 1
    Amiens - Strasbourg     3 - 1
    Guingamp - AS Monaco    3 - 1
    Metz - Caen    1 - 1
    Toulouse - Angers    2 - 0
    OGC Nice - Montpellier    1 - 0
    Saint-Etienne - Troyes    2 - 1
    Bordeaux - Paris Saint-Germain   0 - 1

    Speeldag 35 : Weekend 28 april
    Montpellier - Saint-Etienne    0 - 1
    Olympique Lyon - Nantes     2 - 0
    Bordeaux - Dijon     3 - 1
    Lille - Metz   3 - 1
    AS Monaco - Amiens
    Strasbourg - OGC Nice   1 - 1
    Troyes - Caen    3 - 1
    Rennes - Toulouse     2 - 1
    Angers - Olympique Marseille    1 - 1
    Paris Saint-Germain - Guingamp    2 - 2

    Speeldag 36 : Weekend 5 mei
    Amiens - Paris Saint-Germain     2 - 2
    Saint-Etienne - Bordeaux    1 - 3
    Olympique Lyon - Troyes      3 - 0
    Caen - AS Monaco    1 - 2
    Dijon - Guingamp   3 - 1
    Metz - Angers    1 - 2
    Nantes - Montpellier    0 - 2
    Rennes - Strasbourg   2 - 1
    Toulouse - Lille    2 - 3
    Olympique Marseille - OGC Nice     2 - 1

    Speeldag 37 : Weekend 12 mei
    Guingamp - Olympique Marseille     3 - 3
    Amiens - Metz     2 - 0
    Angers - Nantes   0 - 2
    Bordeaux - Toulouse   4 - 2
    Lille - Dijon    2 - 1
    AS Monaco - Saint-Etienne   1 - 0
    Montpellier - Troyes    1 - 1
    OGC Nice - Caen   4 - 1
    Paris Saint-Germain - Rennes   0 - 2
    Strasbourg - Olympique Lyon   3 - 2

    Speeldag 38 : Weekend 19 mei
    Caen - Paris Saint-Germain    0 - 0
    Dijon - Angers   2 - 1
    Olympique Lyon - OGC Nice   3 - 2
    Olympique Marseille - Amiens   2 - 1
    Metz - Bordaeux   0 - 4
    Nantes - Strasbourg    1 - 0
    Rennes - Montpellier   1 - 1
    Saint-Etienne - Lille   5 - 0
    Toulouse - Guingamp   2 - 1
    Troyes - AS Monaco   0 - 3

    Coupe De La Ligue : Zaterdag 31 maart
    Paris Saint-Germain - AS Monaco   3 - 0

    Finale Coupe De France : Dinsdag 8 mei
    Les Herbiers - Paris Saint-Germain     0 - 2

    Nacompetitie Ligue 2 :
    Le Havre - Brest   2 - 0
    Ajaccio - Le Havre   3 - 2
    Ajaccio - Toulouse   0 - 3
    Toulouse - Ajaccio   ( zondag 21 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:info
    26-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje - Primeira Division - La Liga seizoen 2017-2018
      La Liga - Primeira Division - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Barcelona - Real Madrid   1 - 3
    Real Madrid - Barcelona   2 - 0


    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Spanje van start in het weekend van 20 augustus
    Celta de Vigo - Real Sociedad    2 - 3
    Girona - Athletico Madrid    2 - 2
    Sevilla - Espanyol   1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Getafe    0 - 0
    Barcelona - Real Betis    2 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Madrid   0 - 3
    Valencia - Las Palmas    1 - 0
    Levante - Villarreal    1 - 0
    Malaga - Eibar    0 - 1
    Leganes - Alaves    1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Real Sociedad - Villarreal   3 - 0
    Real Betis - Celta de Vigo    2 - 1
    Alaves - Barcelona    0 - 2
    Levante - Deportivo La Coruna    2 - 2
    Girona - Malaga    1 - 0
    Las Palmas - Athletico Madrid    1 - 5
    Espanyol - Leganes     0 - 1
    Eibar - Athletic Club Bilbao    0 - 1
    Getafe - Sevilla    0 - 1
    Real Madrid - Valencia    2 - 2

    Speeldag 3 : Weekend 9 september
    Leganes - Getafe     1 - 2
    Real Madrid - Levante    1 - 1
    Valencia - Atletico Madrid   0 - 0
    Sevilla - Eibar   3 - 0
    Barcelona - Espanyol     5 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Sociedad    2 - 4
    Athletic Club Bilbao - Girona    2 - 0
    Celta de Vigo - Alaves   1 - 0
    Villarreal - Real Betis    3 - 1
    Malaga - Las Palmas    1 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Eibar - Leganes    1 - 0
    Levante - Valencia    1 - 1
    Getafe - Barcelona    1 - 2
    Real Betis - Deportiva La Coruna     2 - 1
    Athletico Madrid - Malaga     1 - 0
    Alaves - Villarreal     0 - 3
    Girona - Sevilla     0 - 1
    Las Palmas - Athletic Club Bilbao   1 - 0
    Real Sociedad - Real Madrid     1 - 3
    Espnayol - Celta de Vigo     2 - 1

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Valencia - Malaga      5 - 0
    FC Barcelona - Eibar    6 - 1
    Athletic Club Bilbao - Athletico Madrid   1 - 2
    Leganes - Girona    0 - 0
    Deportiva La Coruna - Alaves   1 - 0
    Real Madrid - Real Betis    0 - 1
    Sevilla - Las Palmas    1 - 0
    Villarreal - Espanyol     0 - 0
    Celta de Vigo - Getafe   1 - 1
    Levante - Real Sociedad    3 - 0

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Atletico Madrid - Sevilla     2 - 0
    Alaves - Real Madrid    1 - 2
    Malaga - Athletic Club Bilbao      3 - 3
    Girona - FC Barcelona   0 - 3
    Espanyol - Deportiva La Coruna    4 - 1
    Getafe - Villarreal     4 - 0
    Las Palmas - Leganes    0 - 2
    Eibar - Celta de Vigo    0 - 4
    Real Sociedad - Valencia   2 - 3
    Real Betis - Levante     4 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Celta de Vigo - Girona   3 - 3
    Deportivo La Caruna - Getafe    2 - 1
    Sevilla - Malaga     2 - 0
    Levante - Alaves     0 - 2
    Leganes - Atletico Madrid    0 - 0
    Real Sociedad - Real Betis    4 - 4
    FC Barcelona - Las Palmas     3 - 0
    Valencia - Athletic Club Bilbao    3 - 2
    Villarreal - Eibar    3 - 0
    Real Madrid - Espanyol   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Espanyol - Levante     0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Sevilla   1 - 0
    Getafe - Real Madrid   1 - 2
    Alaves - Real Sociedad   0 - 2
    Atletico Madrid - FC Barcelona    1 - 1
    Eibar - Deportivo La Coruna   0 - 0
    Girona - Villarreal    1 - 2
    Malaga - Leganes    0 - 2
    Real Betis - Valencia     3 - 6
    Las Palmas - Celta de Vigo   2 - 5

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Levante - Getafe     1 - 1
    Real Betis - Alaves     2 - 0
    Valencia - Sevilla   4 - 0
    FC Barcelona - Malaga    2 - 0
    Villarreal - Las Palmas    4 - 0
    Celta de Vigo - Atletico Madrid   0 - 1
    Leganes - Athletic Club Bilbao    1 - 0
    Real Madrid - Eibar    3 - 0
    Real Sociedad - Espanyol     1 - 1
    Deportivo La Coruna - Girona     1 - 2

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    Alaves - Valencia    1 - 2
    Atletico Madrid - Villarreal   1 - 1
    Athletic Club Bilbao - FC Barcelona   0 - 2
    Sevilla - Leganes    2 - 1
    Getafe - Real Sociedad     2 - 1
    Girona - Real Madrid    2 - 1
    Eibar - Levante    2 - 2
    Malaga - Celta de Vigo    2 - 1
    Espanyol - Real Betis      1 - 0
    Las Palmas - Deportivo La Coruna    1 - 3

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Real Betis - Getafe     2 - 2
    Valencia - Leganes     3 - 0
    Deportiva La Coruna - Atletico Madrid    0 - 1
    Alaves - Espanyol     1 - 0
    FC Barcelona - Sevilla     2 - 1
    Levante - Girona     1 - 2
    Celta de Vigo - Athletic Club Bilbao    3 - 1
    Real Sociedad - Eibar     3 - 1
    Villarreal - Malaga     2 - 0
    Real Madrid - Las Palmas     3 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Girona - Real Sociedad     1 - 1
    Getafe - Alaves    4 - 1
    Leganes - FC Barcelona   0 - 3
    Sevilla - Celta de Vigo    2 - 1
    Atletico Madrid - Real Madrid    0 - 0
    Malaga - Deportivo La Coruna  3 - 2
    Espanyol - Valencia    0 - 2
    Las Palmas - Levante     0 - 2
    Athletic Club Bilbao - Villarreal     1 - 1
    Eibar - Real Betis    5 - 0

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    Celta de Vigo - Leganes    1 - 0
    Alaves - Eibar   1 - 2
    Real Madrid - Malaga    3 - 2
    Real Betis - Girona    2 - 2
    Levente - Atletico Madrid    0 - 5
    Deportivo La Coruna - Athletic Club Bilbao  2 - 2
    Real Sociedad - Las Palmas     2 - 2
    Villarreal - Sevilla    2 - 3
    Valencia - FC Barcelona    1 - 1
    Espanyol - Getafe    1 - 0

    Speeldag 14 : Weekend 2 december
    Malaga - Levante     0 - 0 
    Barcelona - Celta de Vigo   2 - 2
    Atletico Madrid - Real Sociedad    2 - 1
    Sevilla - Deportivo La Coruna    2 - 0
    Athletic Club Bilbao - Real Madrid    0 - 0
    Leganes - Villarreal     3 - 1
    Getafe - Valencia    1 - 0
    Eibar - Espanyol   3 - 1
    Las Palmas - Real Betis    1 - 0
    Girona - Alavaves    2 - 3

    Speeldag 15 : Weekend 9 december
    Alaves - Las Palmas     2 - 0
    Getafe - Eibar     0 - 0
    Real Madrid - Sevilla    5 - 0
    Deportivo La Caruna - Leganes   1 - 0
    Valencia - Celta de Vigo   2 - 1
    Real Sociedad - Malaga    0 - 2
    Real Betis - Atletico Madrid   0 - 1
    Levante - Athletic Club Bilbao   1 - 2
    Villarreal - FC Barcelona   0 - 2
    Espanyol - Girona    0 - 1

    Speeldag 16 : Weekend 16 december
    Sevilla - Levante     0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Real Sociedad  0 - 0
    Eibar - Valencia     2 - 1
    Atletico Madrid - Alaves    1 - 0
    Girona - Getafe     1 - 0
    Celta de Vigo - Villarreal    0 - 1
    Las Palmas - Espanyol    2 - 2
    FC Barcelona - Deportivo La Coruna  4 - 0
    Malaga - Real Betis    0 - 2
    Leganes - Real Madrid    1 - 3

    Speeldag 17 : Midweek 20 december
    Levante - Leganes    0 - 0
    Getafe - Las Palmas    2 - 0
    Real Sociedad - Sevilla    3 - 1
    Eibar - Girona     4 - 1
    Alaves - Malaga    1 - 0
    Real Betis - Athletic Club Bilbao    0 - 2
    Espanyol - Atletico Madrid    1 - 0
    Real Madrid - FC Barcelona    0 - 3
    Valencia - Villarreal    0 - 1
    Depotivo La Coruna - Celta de Vigo  1 - 3

    Winterstop

    Speeldag 18 : Weekend 6 januari
    Atletico Madrid - Getafe   2 - 0
    Valencia - Girona    2 - 1
    Las Palmas - Eibar    1 - 2
    Sevilla - Real Betis    3 - 5
    Leganes - Real Sociedad     1 - 0
    FC Barcelona - Levante    3 - 0
    Athletic Club Bilbao - Alaves    2 - 0
    Villarreal - Deportivo La Coruna   1 - 1
    Celta de Vigo - Real Madrid    2 - 2
    Malaga - Espanyol    0 - 1

    Speeldag 19 : Weekend 13 januari
    Getafe - Malaga   1 - 0
    Girona - Las Palmas    6 - 0
    Real Madrid - Villarreal    0 - 1
    Eibar - Atletico Madrid   0 - 1
    Deportivo La Coruna - Valencia   1 - 2
    Levante - Celta de Vigo   0 - 1
    Alaves - Sevilla     1 - 0
    Espanyol - Athletic Club Bilbao   1 - 1
    Real Sociedad - FC Barcelona   2 - 4
    Real Betis - Leganes    3 - 2

    Speeldag 20 : Weekend 20 januari
    Getafe - Athletic Club Bilbao    2 - 2
    Espanyol - Sevilla   0 - 3
    Atletico Madrid - Girona    1 - 1
    Villarreal - Levante     2 - 1
    Las Palmas - Valencia    2 - 1
    Alaves - Leganes    2 - 2
    Real Madrid - Deportivo La Coruna  7 - 1
    Real Sociedad - Celta de Vigo    1 - 2
    Real Betis - FC Barcelona    0 - 5
    Eibar - Malaga    1 - 1

    Speeldag 21 : Weekend 27 januari
    Athletic Club Bilbao - Eibar     1 - 1
    Deportivo La Coruna - Levante    2 - 2
    Valencia - Real Madrid     1 - 4
    Malaga - Girona    0 - 0
    Villarreal - Real Sociedad    4 - 2
    Leganes - Espanyol    3 - 2
    Atletico Madrid - Las Palmas    3 - 0
    Sevilla - Getafe    1 - 1
    FC Barcelona - Alaves   2 - 1
    Celta de Vigo - Real Betis    3 - 2

    Speeldag 22 : Weekend 3 februari
    Real Sociedad - Deportiva La Coruna   5 - 0
    Eibar - Sevilla    5 - 1
    Real Betis - Villarreal     2 - 1
    Alaves - Celta de Vigo    2 - 1
    Levante - Real Madrid    2 - 2
    Getafe - Leganes     0 - 0
    Espanyol - FC Barcelona   1 - 1
    Girona - Athletic Club Bilbao    2 - 0
    Atletico Madrid - Valencia    1 - 0
    Las Palmas - Malaga    1 - 0

    Speeldag 23 : Weekend 10 februari
    Athletic Club Bilbao - Las Palmas    0 - 0
    Villarreal - Alaves    1 - 2
    Malaga - Atletico Madrid     0 - 1
    Leganes - Eibar     0 - 1
    Real Madrid - Real Sociedad    5 - 2
    Sevilla - Gerona    1 - 0
    FC Barcelona - Getafe    0 - 0
    Celta de Vigo - Espanyol    2 - 2
    Valencia - Levante     3 - 1
    Deportivo La Coruna - Real Betis   0 - 1

    Speeldag 24 : Weekend 17 februari
    Girona - Leganes     3 - 0
    Las Palmas - Sevilla    1 - 2
    Eibar - Barcelona     0 - 2
    Alaves - Deportivo La Coruna   1 - 0
    Malaga - Valencia    1 - 2
    Real Sociedad - Levante    3 - 0
    Atletico Madrid - Athletic Club Bilbao   2 - 0
    Espanyol - Villarreal    1 - 1
    Real Betis - Real Madrid    3 - 5
    Getafe - Celta de Vigo    3 - 0

    Speeldag 25 : Weekend 24 februari
    Deportivo La Coruna - Espanyol    0 - 0
    Celta de Vigo - Eibar     2 - 0
    Real Madrid - Alaves     4 - 0
    Leganes - Las Palmas    0 - 0
    FC Barcelona - Girona     6 - 1
    Villarreal - Getafe     1 - 0
    Athletic Club Bilbao - Malaga   2 - 1
    Valencia - Real Sociedad    2 - 1
    Sevilla - Atletico Madrid    2 - 5
    Levante - Real Betis      0 - 2

    Speeldag 26 : Midweek 28 februari
    Espanyol - Real Madrid       1 - 0
    Girona - Celta de Vigo    1 - 0
    Getafe - Deportivo La Coruna    3 - 0
    Athletic Club Bilbao - Valencia    1 - 1
    Malaga - Sevilla    0 - 1
    Atletico Madrid - Leganes   4 - 0
    Eibar - Villarreal   1 - 0
    Real Betis - Real Sociedad    0 - 0
    Las Palmas - FC Barcelona   1 - 1
    Alaves - Levante    1 - 0

    Speeldag 27 : Weekend 3 maart
    Villarreal - Girona     2 - 2
    Sevilla - Athletic Club Bilbao    2 - 0
    Leganes - Malaga     2 - 0
    Deportivo La Coruna - Eibar   1 - 1
    Real Madrid - Getafe    3 - 1
    Levante - Espanyol    1 - 1
    FC Barcelona - Atletico Madrid   1 - 0
    Real Sociedad - Alaves     2 - 1
    Valencia - Real Betis    2 - 0
    Celta de Vigo - Las Palmas    2 - 1

    Speeldag 28 : Weekend 10 maart
    Girona - Deportivo La Coruna    2 - 0
    Eibar - Real Madrid    1 - 2
    Sevilla - Valencia    0 - 2 
    Getafe - Levante    0 - 1
    Malaga - FC Barcelona    0 - 2
    Espanyol - Real Sociedad     2 - 1
    Atletico Madrid - Celta de Vigo   3 - 0
    Las Palmas - Villarreal    0 - 2
    Athletic Club Bilbao - Leganes   2 - 0
    Alaves - Real Betis     1 - 3

    Speeldag 29 : Weekend 17 maart
    Levante - Eibar    2 - 1
    Deportivo La Coruna - Las Palmas    1 - 1
    Valencia - Alaves     3 - 1
    Real Sociedad - Getafe    1 - 2
    Real Betis - Espanyol     3 - 0
    Leganes - Sevilla    2 - 1
    FC Barcelona - Athletic Club Bilbao   2 - 0
    Villarreal - Atletico Madrid   2 - 1
    Celta de Vigo - Malaga    0 - 0
    Real Madrid - Girona     6 - 3

    Speeldag 30 : Weekend 31 maart
    Girona - Levante     1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Celta de Vigo   1 - 1
    Las Palmas - Real Madrid   0 - 3
    Sevilla - FC Barcelona    2 - 2
    Espanyol - Alaves     0 - 0
    Leganes - Valencia    0 - 1
    Eibar - Real Sociedad    0 - 0
    Malaga - Villarreal    1 - 0
    Atletico Madrid - Deportivo La Coruna   1 - 0
    Getafe - Real Betis    0 - 1

    Speeldag 31 : Weekend 7 april
    Deportivo La Coruna - Malaga   3 - 2
    Alaves - Getafe     2 - 0
    Celta de Vigo - Sevilla    4 - 0
    Real Betis - Eibar   2 - 0
    FC Barcelona - Leganes    3 - 1
    Levante - Las Palmas    2 - 1
    Real Madrid - Atletico Madrid   1 - 1
    Real Sociedad - Girona    5 - 0
    Valencia - Espanyol    1 - 0
    Villarreal - Athletic Club Bilbao    1 - 3

    Speeldag 32 : Weekend 14 april
    Girona - Real Betis     0 - 1
    Sevilla - Villarreal     2 - 2
    FC Barcelona - Valencia    2 - 1
    Las Palmas - Real Sociedad   0 - 1
    Leganes - Celta de Vigo    1 - 0
    Athletic Club Bilbao - Deportivo La Coruna   2 - 3
    Eibar - Alaves     0 - 1
    Atletico Madrid - Levante   3 - 0
    Getafe - Espanyol     1 - 0
    Malaga - Real Madrid    1 - 2

    Speeldag 33 : Midweek 18 april
    Deportivo La Coruna - Sevilla    0 - 0
    Celta de Vigo - FC Barcelona      
    Villarreal - Leganes    2 - 1
    Esponyol - Eibar    0 - 1
    Valencia - Getafe    1 - 2
    Real Madrid - Athletic Club Bilbao    1 - 1
    Real Sociedad - Atletico Madrid  3 - 0
    Alaves - Girona    1 - 2
    Levante - Malaga     1 - 0
    Real Betis - Las Palmas    1 - 0

    Speeldag 34 : Weekend 21 april
    Leganes - Deportivo La Coruna     0 - 0
    Eibar - Getafe   0 - 1
    Celta de Vigo - Valencia    1 - 1
    Girona - Espanyol     0 - 2
    Malaga - Real Sociedad     2 - 0
    Las Palmas - Alaves    0 - 4
    Atletico Madrid - Real Betis    0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Levante    1 - 3
    Sevilla - Real Madrid    3 - 2
    FC Barcelona - Villarreal    5 - 1

    Speeldag 35 : Weekend 28 april
    Levante - Sevilla    2 - 1
    Espanyol - Las Palmas    1 - 1
    Real Sociedad - Athletic Club Bilbao    3 - 1
    Real Madrid - Leganes    2 - 1
    Villarreal - Celta de Vigo    4 - 1
    Getafe - Girona     1 - 1
    Alaves - Atletico Madrid    0 - 1
    Valencia - Eibar    0 - 0
    Deportivo La Coruna - FC Barcelona    2 - 4
    Real Betis - Malaga    2 - 1

    Speeldag 36 : Weekend 5 mei
    Sevilla - Real Sociedad     1 - 0
    Girona - Eibar      1 - 4
    Athletic Club Bilbao - Real Betis   2 - 0
    Celta de Vigo - Deportivo La Coruna   1 - 1
    Villarreal - Valencia     1 - 0
    Malaga - Alaves     0 - 3
    Atletico Madrid - Espanyol    0 - 2
    Las Palmas - Getafe    0 - 1
    FC Barcelona - Real Madrid   2 - 2
    Leganes - Levante    0 - 3

    Speeldag 37 : Weekend 12 mei
    Real Sociedad - Leganes   3 - 2
    Girona - Valencia    0 - 1
    Alaves - Athletic Club Bilbao    3 - 1
    Deportivo La Coruna - Villarreal   2 - 4
    Getafe - Atletico Madrid   0 - 1
    Real Betis - Sevilla   2 - 2
    Eibar - Las Palmas   1 - 0
    Real Madrid - Celta de Vigo    6 - 0
    Espanyol - Malaga    4 - 1
    Levante - FC Barcelona    5 - 4 

    Speeldag 38 : Weekend 19 mei
    Celta de Vigo - Levante    4 - 2
    Leganes - Real Betis     3 - 2
    Sevilla - Alaves     1 - 0
    Malaga - Getafe   0 - 1
    Las Palmas - Girona    1 - 2
    Villarreal - Real Madrid    2 - 2
    Valencia - Deportivo La Coruna   2 - 1
    Athletic Club Bilbao - Espanyol    0 - 1
    Atletico Madrid - Eibar    2 - 2
    FC Barcelona - Real Sociedad    1 - 0

    Finale Copa Del Rey : Zaterdag 21 april
    Sevilla - FC Barcelona   0 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    25-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
      Serie A - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Juventus - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Italie van start in het weekend van 20 augustus
    Juventus - Cagliari   3 - 0
    Hellas Verona - Napoli    1 - 3
    Atalanta - AS Roma     0 - 1
    Lazio Roma - SPAL 1907   0 - 0
    Sampdoria - Benovento   2 - 1
    Udinese - Chievo Verona    1 - 2
    Inter Milan - Fiorentina    3 - 0
    Bologna - Torino    1 - 1
    Sassuolo - Genoa    0 - 0
    Crotone - AC Milan   0 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Genoa - Juventus    2 - 4
    Benevento - Bologna    1 - 1
    AS Roma - Inter Milan    1 - 3
    Torino - Sassuolo     3 - 0
    AC Milan - Cagliari   2 - 1
    Fiorentina - Sampdoria   1 - 2
    Napoli - Atalanta    3 - 1
    Chievo Verona - Lazio Roma   1 - 2
    SPAL 1907 - Udinese   3 - 2
    Crotone - Hellas Verona   0 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Juventus - Chievo Verona     3 - 0
    Sampdoria - AS Roma   1 - 1
    Inter Milan - SPAL 1907   2 - 0
    Udinese - Genoa   1 - 0
    Hellas Verona - Fiorentina    0 - 5
    Cagliari - Crotone    1 - 0
    Atalanta - Sassuolo    2 - 1
    Lazio Roma - AC Milan    4 - 1
    Benevento - Torino    0 - 1
    Bologna - Napoli    0 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Crotone - Inter Milan    0 - 2
    Fiorentina - Bologna     2 - 1
    AS Roma - Hellas Verona    3 - 0
    Sassuolo - Juventus     1 - 3
    AC Milan - Udinese    2 - 1
    Torino - Sampdoria    2 - 2
    Napoli - Benovento    6 - 0
    SPAL 1907 - Cagliari    0 - 2
    Chievo Verona - Atalanta    1 - 1
    Genoa - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Bologna - Inter Milan     1 - 1
    Benevento - AS Roma     0 - 4
    AC Milan - SPAL 1907    2 - 0
    Genoa - Chievo Verona    1 - 1
    Juventus - Fiorentina   1 - 0
    Lazio Roma - Napoli    1 - 4
    Udinese - Torino    2 - 3
    Hellas Verona - Sampdoria   0 - 0
    Cagliari - Sassuolo   0 - 1
    Atalanta - Crotone   5 - 1

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    AS Roma - Udinese    3 - 1
    SPAL 1907 - Napoli    2 - 3
    Juventus - Torino    4 - 0
    Sampdoria - AC Milan    2 - 0
    Inter Milan - Genoa     1 - 0
    Hellas Verona - Lazio Roma   0 - 3
    Cagliari - Chievo Verona   0 - 2
    Crotone - Benovento   2 - 0
    Sassuolo - Bologna    0 - 1
    Fiorentina - Atalanta     1 - 1

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Udinese - Sampdoria    4 - 0
    Genoa - Bologna     0 - 1
    Napoli - Cagliari     3 - 0
    Lazio Roma - Sassuolo    6 - 1
    Torino - Hellas Verona   2 - 2
    Chievo Verona - Fiorentina   2 - 1
    SPAL 1907 - Crotone   1 - 1
    Benovento - Inter Milan   1 - 2
    AC Milan - AS Roma     0 - 2
    Atalanta - Juventus   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Juventus - Lazio Roma    1 - 2
    AS Roma - Napoli   0 - 1
    Fiorentina - Udinese   2 - 1
    Sampdoria - Atalanta    3 - 1
    Cagliari - Genoa   2 - 3
    Bologna - SPAL 1907   2 - 1
    Crotone - Torino    2 - 2
    Sassuolo - Chievo Verona   0 - 0
    Inter Milan - AC Milan   3 - 2
    Hellas Verona - Benevento   1 - 0

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Sampdoria - Crotone     5 - 0
    Napoli - Inter Milan     0 - 0
    Chievo Verona - Hellas Verona    3 - 2
    AC Milan - Genoa     0 - 0
    Torino - AS Roma    0 - 1
    Atalanta - Bologna   1 - 0
    SPAL 1907 - Sassuolo   0 - 1
    Benevento - Fiorentina    0 - 3
    Udinese - Juventus    2 - 6
    Lazio Roma - Cagliari    3 - 0

    Speeldag 10 : Midweek 25 oktober
    Inter Milan - Sampdoria     3 - 2
    Atalanta - Hellas Verona    3 - 0
    AS Roma - Crotone   1 - 0
    Fiorentina - Torino   3 - 0
    Genoa - Napoli   2 - 3
    Juventus - SPAL 1907   4 - 1
    Cagliari - Benevento   2 - 1
    Bologna - Lazio Roma   1 - 2
    Chievo Verona - AC Milan   1 - 4
    Sassuolo - Udinese   0 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 28 oktober
    AC Milan - Juventus     0 - 2
    AS Roma - Bologna     1 - 0
    Benevento - Lazio Roma   1 - 5
    Sampdoria - Chievo Verona   4 - 1
    Udinese - Atalanta    2 - 1
    Napoli - Sassuolo    3 - 1
    SPAL 1907 - Genoa   1 - 0
    Crotone - Fiorentina   2 - 1
    Torino - Cagliari  2 - 1
    Hellas Verona - Inter Milan   1 - 2

    Speeldag 12 : Weekend 4 november
    Bologna - Crotone     2 - 3
    Genoa - Sampdoria     0 - 2
    Inter Milan - Torino   1 - 1
    Fiorentina - AS Roma   2 - 4
    Juventus - Benevento    2 - 1
    Lazio Roma - Udinese   3 - 0
    Cagliari - Hellas Verona   2 - 1
    Chievo Verona - Napoli   0 - 0
    Atalanta - SPAL 1907    1 - 1
    Sassuolo - AC Milan     0 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 18 november
    AS Roma - Lazio Roma     2 - 1
    Napoli - AC Milan    2 - 1
    Crotone - Genoa     0 - 1
    Sampdoria - Juventus    3 - 2
    Torino - Chievo Verona    1 - 1
    Udinese - Cagliari    0 - 1
    SPAL 1907 - Fiorentina    1 - 1
    Benevento - Sassuolo   1 - 2
    Inter Milan - Atalanta    2 - 0
    Hellas Verona - Bologna     2 - 3

    Speeldag 14 : Weekend 25 november
    Bologna - Sampdoria     3 - 0
    Chievo Verona - SPAL 1907    2 - 1
    Sassuolo - Hellas Verona    0 - 2
    Cagliari - Inter Milan    1 - 3
    AC Milan - Torino   0 - 0
    Genoa - AS Roma    1 - 1
    Udinese - Napoli    0 - 1
    Lazio Roma - Fiorentina     1 - 1
    Juventus - Crotone    3 - 0
    Atalanta - Benevento    1 - 0

    Speeldag 15 : Weekend 2 december
    AS Roma - SPAL 1907    3 - 1
    Napoli - Juventus    0 - 1
    Torino - Atalanta     1 - 1
    Benevento - AC Milan    2 - 2
    Bologna - Cagliari   1 - 1
    Fiorentina - Sassuolo   3 - 0
    Inter Milan - Chievo Verona    5 - 0
    Sampdoria - Lazio Roma    1 - 2
    Crotone - Udinese    0 - 3
    Hellas Verona - Genoa    0 - 1

    Speeldag 16 : Weekend 9 december
    Cagliari - Sampdoria    2 - 2
    Juventus - Inter Milan    0 - 0
    Chievo Verona - AS Roma    0 - 0
    Napoli - Fiorentina     0 - 0
    SPAL 1907 - Hellas Verona   2 - 2
    Udinese - Benevento    2 - 0
    Sassuolo - Crotone     2 - 1
    AC Milan - Bologna    2 - 1
    Lazio Roma - Torino    1 - 3
    Genoa - Atalanta    1 - 2

    Speeldag 17 : Weekend 16 december
    Inter Milan - Udinese    1 - 3
    Torino - Napoli      1 - 3
    AS Roma - Cagliari    1 - 0
    Hellas Verona - AC Milan    3 - 0
    Bologna - Juventus   0 - 3
    Crotone - Chievo Verona   1 - 0
    Fiorentina - Genoa    0 - 0
    Sampdoria - Sassuolo   0 - 1
    Benevento - SPAL 1907    1 - 2
    Atalanta - Lazio Roma    3 - 3

    Speeldag 18 : Weekend 23 december
    Chievo Verona - Bologna    2 - 3
    Cagliari - Fiorentina     0 - 1
    Lazio Roma - Crotone    4 - 0
    Genoa - Benevento     1 - 0
    Napoli - Sampdoria   3 - 2
    Sassuolo - Inter Milan   1 - 0
    SPAL 1907 - Torino    2 - 2
    Udinese - Hellas Verona    4 - 0
    AC Milan - Atalanta    0 - 2
    Juventus - AS Roma     1 - 0

    Speeldag 19 : Weekend 30 december
    Crotone - Napoli    0 - 1
    Fiorentina - AC Milan    1 - 1
    Atalanta - Cagliari    1 - 2
    Benevento - Chievo Verona    1 - 0
    Bologna - Udinese    1 - 2
    AS Roma - Sassuolo    1 - 1  
    Sampdoria - SPAL 1907    2 - 0
    Torino - Genoa    0 - 0
    Inter Milan - Lazio Roma    0 - 0
    Hellas Verona - Juventus    1 - 3

    Speeldag 20 : Weekend 6 januari
    Chievo Verona - Udinese    1 - 1
    Fiorentina - Inter Milan    1 - 1
    Torino - Bologna     3 - 0
    AC Milan - Crotone    1 - 0
    Napoli - Hellas Verona   2 - 0
    SPAL 1907 - Lazio Roma   2 - 5
    Benevento - Sampdoria    3 - 2
    Genoa - Sassuolo    1 - 0
    AS Roma - Atalanta    1 - 2
    Cagliari - Juventus    0 - 1

    Winterstop

    Speeldag 21 : Weekend 20 januari
    Atalanta - Napoli   0 - 1
    Bologna - Benevento   3 - 0
    Lazio Roma - Chievo Verona   5 - 1
    Hellas Verona - Crotone   0 - 3
    Sampdoria - Fiorentina    3 - 1
    Udinese - SPAL 1907   1 - 1
    Sassuolo - Torino    1 - 1
    Cagliari - AC Milan    1 - 2
    Inter Milan - AS Roma    1 - 1
    Juventus - Genoa     1 - 0

    Speeldag 22 : Weekend 27 januari
    Sassulo - Atalanta    0 - 3
    Chievo Verona - Juventus    0 - 2
    SPAL 1907 - Inter Milan    1 - 1
    Torino - Benevento    3 - 0
    Napoli - Bologna     3 - 1
    Crotone - Cagliari    1 - 1
    Fiorentina - Hellas Verona   1 - 4
    Genoa - Udinese   0 - 1
    AC Milan - Lazio Roma    2 - 1
    AS Roma - Sampdoria   0 - 1

    Speeldag 23 : Weekend 3 februari
    Sampdoria - Torino    1 - 1
    Inter Milan - Crotone    1 - 1
    Hellas Verona - AS Roma     0 - 1
    Atalanta - Chievo Verona    1 - 0
    Bologna - Fiorentina   1 - 2
    Udinese - AC Milan    1 - 1
    Juventus - Sassuolo   7 - 0
    Cagliari - SPAL 1907   2 - 0
    Benevento - Napoli    0 - 2
    Lazio Roma - Genoa    1 - 2

    Speeldag 24 : Weekend 10 februari
    Fiorentina - Juventus     0 - 2
    SPAL 1907 - AC Milan     0 - 4
    Crotone - Atalante     1 - 1
    Napoli - Lazio Roma     4 - 1
    Sassuolo - Cagliari    0 - 0
    Inter Milan - Bologna     2 - 1
    Chievo Verona - Genoa   0 - 1
    Sampdoria - Hellas Verona   2 - 0
    Torino - Udinese    2 - 0
    AS Roma - Benevento    5 - 2

    Speeldag 25 : Weekend 17 februari
    Udinese - AS Roma     0 - 2
    Chievo Verona - Cagliari    2 - 1
    Genoa - Inter Milan    2 - 0
    Torino - Juventus    0 - 1
    Benevento - Crotone     3 - 2
    Bologna - Sassuolo   2 - 1
    Napoli - SPAL 1907   1 - 0
    Atalanta - Fiorentina    1 - 1
    AC Milan - Sampdoria    1 - 0
    Lazio Roma - Hellas Verona    2 - 0

    Speeldag 26 : Weekend 24 februari
    Bologna - Genoa    2 - 0
    Inter Milan - Benevento    2 - 0
    Crotone - SPAL 1907    2 - 3
    Fiorentina - Chievo Verona    1 - 0
    Sassuolo - Lazio Roma   0 - 3
    Hellas Verona - Torino    2 - 1
    Sampdoria - Udinese    2 - 1
    Juventus - Atalanta   2 - 0
    AS Roma - AC Milan    0 - 2
    Cagliari - Napoli    0 - 5

    Speeldag 27 : Weekend 3 maart
    SPAL 1907 - Bologna      1 - 0
    Lazio Roma - Juventus     0 - 1
    Napoli - AS Roma      2 - 4
    Genoa - Cagliari    2 - 1
    Udinese - Fiorentina     0 - 2
    Atalanta - Sampdoria     1 - 2
    Benevento - Hellas Verona    3 - 0
    Chievo Verona - Sassuolo     1 - 1
    Torino - Crotone     4 - 1
    AC Milan - Inter Milan    0 - 0

    Speeldag 28 : Weekend 10 maart
    AS Roma - Torino     3 - 0
    Hellas Verona - Chievo Verona   1 - 0
    Fiorentina - Benevento     1 - 0
    Bologna - Atalanta    0 - 1
    Cagliari - Lazio Roma   2 - 2
    Crotone - Sampdoria    4 - 1
    Sassuolo - SPAL 1907   1 - 1
    Juventus - Udinese   2 - 0
    Genoa - AC Milan    0 - 1
    Inter Milan - Napoli   0 - 0

    Speeldag 29 : Weekend 17 maart
    Udinese - Sassuolo     1 - 2
    SPAL 1907 - Juventus     0 - 0
    Sampdoria - Inter Milan     0 - 5
    Hellas Verona - Atalanta    0 - 5
    Benevento - Cagliari   1 - 2
    AC Milan - Chievo Verona   3 - 2
    Torino - Fiorentina    1 - 2
    Crotone - AS Roma    0 - 2
    Lazio Roma - Bologna    1 - 1
    Napoli - Genoa    1 - 0

    Speeldag 30 : Weekend 31 maart
    Bologna - AS Roma     1 - 1
    Lazio Roma - Benevento    6 - 2
    Fiorentina - Crotone   2 - 0
    Inter Milan - Hellas Verona    3 - 0
    Genoa - SPAL 1907    1 - 1
    Cagliari - Torino   0 - 4
    Atalanta - Udinese    2 - 0
    Sassuolo - Napoli    1 - 1
    Chievo Verona - Sampdoria    2 - 1
    Juventus - AC Milan    3 - 1

    Speeldag 31 : Weekend 7 april
    Benevento - Juventus     2 - 4
    SPAL 1907 - Atalanta    1 - 1
    AS Roma - Fiorentina    0 - 2
    Sampdoria - Genoa     0 - 0
    Torino - Inter Milan    1 - 0
    Crotone - Bologna    1 - 0
    Hellas Verona - Cagliari    1 - 0
    Napoli - Chievo Verona   2 - 1
    Udinese - Lazio Roma   1 - 2
    AC Milan - Sassuolo   1 - 1

    Speeldag 32 : Weekend 14 april
    Cagliari - Udinese    2 - 1
    Genoa - Crotone    1 - 0
    Chievo Verona - Torino    0 - 0
    Atalanta - Inter Milan     0 - 0
    Fiorentina - SPAL 1907    0 - 0
    Sassuolo - Benevento    2 - 2
    Bologna - Hellas Verona    2 - 0
    AC Milan - Napoli   0 - 0
    Juventus - Sampdoria    3 - 0
    Lazio Roma - AS Roma    0 - 0

    Speeldag 33 : Midweek 18 april
    Inter Milan - Cagliari     4 - 0
    Benevento - Atalanta    0 - 3
    Sampdoria - Bologna     1 - 0
    SPAL 1907 - Chievo Verona   0 - 0
    AS Roma - Genoa   2 - 1
    Crotone - Juventus   1 - 1
    Fiorentina - Lazio Roma    3 - 4
    Torino - AC Milan    1 - 1
    Hellas Verona - Sassuolo   0 - 1
    Napoli - Udinese    4 - 2

    Speeldag 34 : Weekend 21 april
    SPAL 1907 - AS Roma     0 - 3
    Sassuolo - Fiorentina    1 - 0
    AC Milan - Benevento     0 - 1
    Cagliari - Bologna    0 - 0
    Udinese - Crotone    1 - 2
    Chievo Verona - Inter Milan   1 - 2
    Lazio Roma - Sampdoria   4 - 0
    Atalanta - Torino   2 - 1
    Juventus - Napoli    0 - 1
    Genoa - Hellas Verona    3 - 1

    Speeldag 35 : Weekend 28 april
    AS Roma - Chievo Verona     4 - 1
    Inter Milan - Juventus     2 - 3
    Crotone - Sassuolo      4 - 1
    Sampdoria - Cagliari      4 - 1
    Atalanta - Genoa   3 - 1
    Bologna - AC Milan   1 - 2
    Hellas Verona - SPAL 1907   1 - 3
    Benevento - Udinese   3 - 3
    Fiorentina - Napoli    3 - 0
    Torino - Lazio Roma    0 - 1

    Speeldag 36 : Weekend 5 mei
    AC Milan - Hellas Verona     4 - 1
    Juventus - Bologna     3 - 1
    Udinese - Inter Milan     0 - 4
    Lazio Roma - Atalanta     1 - 1
    SPAL 1907 - Benevento   2 - 0
    Chievo Verona - Crotone   2 - 1
    Genoa - Fioentina    2 - 3
    Napoli - Torino    2 - 2
    Sassuolo - Sampdoria     1 - 0
    Cagliari - AS Roma    0 - 1

    Speeldag 37 : Zondag 13 mei
    Benevento - Genoa    1 - 0
    Inter Milan - Sassuolo    1 - 2
    Fiorentina - Cagliari     0 - 1
    Bologna - Chievo Verona   1 - 2
    Crotone - Lazio Roma   2 - 2
    Torino - SPAL 1907   2 - 1
    Hellas Verona - Udinese    0 - 1
    Atalanta - AC Milan     1 - 1
    AS Roma - Juventus    0 - 0
    Sampdoria - Napoli     0 - 2

    Speeldag 38 : Zondag 20 mei
    Juventus - Hellas Verona    2 - 1
    Genoa - Torino     1 - 2
    Cagliari - Atalanta    1 - 0
    Chievo Verona - Benevento   1 - 0
    Udinese - Bologna   1 - 0
    Napoli - Crotone   2 - 1
    AC Milan - Fiorentina   5 - 1
    SPAL 1907 - Sampdoria   3 - 1
    Lazio Roma - Inter Milan    2 - 3
    Sassuolo - AS Roma     0 - 1

    Finale Coppa Italia : Woensdag 9 mei
    Juventus - AC Milan   4 - 0

    Nacompetitie Serie B :
    24 mei :
    Virtus Entella - Ascoli    0 - 0
    31 mei :
    Ascoli - Virtus Ascoli   ( 20.30 uur )
    3 juni :
    Bari - Cittadella   ( 18.30 uur )
    Venezia - Perugia   ( 21 uur )
    6 juni : 
    Bari of Cittadella - Frosinone   ( 18.30 uur )
    Venezia of Perugia - Palermo   ( 21 uur )
    10 juni : 
    Palermo - Venezia of Perugia   ( 18.30 uur )
    Frosinone - Bari of Cittadella
    13 juni :
    finale heen
    16  juni :
    finale terug






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    24-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show met Wim Vermeer van maandag tot en met vrijdag bij Radio Media van 19 - 20 uur
    The 70's Show met Wim Vermeer
    Elke avond tussen 19 en 20 uur kan je de 70's show beluisteren via radio Media.
    Oudenaarde 106.3 FM - Kluisbergen en Ronse 105 FM of via www.radiomedia.be 
    Dit is niet het enige wat ik doe voor radio Media. Elke voormiddag van maandag tot en met vrijdag
    breng ik radio Media Informatief met alle regioactiviteiten tussen 9 en 11 uur. 
    Van maandag tot en met donderdag blijf ik nog één langer met de Nooit Vervelende Hits tussen 11 en 12 uur.
    Op zondag maak ik Lazy Sunday vol tussen 16 en 18 uur. Lazy Sunday start er om 14 uur waar Ron De Wit
    de eerste twee uren voor zijn rekening neemt. Radio Media ... altijd in jouw buurt !



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    23-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70' s Show met Wim Vermeer (1-2-3)


    Alle playlisten van de 70's show met Wim Vermeer :

    Wally Tax - Miss Wonderful
    Shepstone & Dibbens - Shady lady
    Frederique Francois - De Venise a Capri
    Bob Seger and the Silver Bullet Band - Still the same
    New Seekers - You won't find another fool like me
    Boney M - Sunny
    Showaddywaddy - I wonder why
    Tiroler Holzhacker Bub'n - Boemerang
    Smokie - Needles and pins
    ***
    Dimitri Van Toren - Een lied voor kinderen
    Cunningham - Norma Jean wants to be a moviestar
    Cat Stevens - Lady D'Arbanville
    Delegation - Where is the love ?
    Les Poppys - Non, non, rien a change
    Alan Sorenti - Tu sei l'unica donna per me
    Chicago - Street player
    Robert Palmer - Every kind of people

    Bay City Rollers - Bye bye baby
    Christie - Yellow river
    ABBA - Waterloo
    Queen - Bohemian rhapsody
    Gloria Gaynor - I will survive
    Vader Abraham - Smurfenlied
    Labelle - Voulez-vous coucher avec moi
    Bee Gees - Stayin' alive
    Elton John - Daniel
    ***
    Michel Delpech - Pour un flirt
    John Paul Young - Love is in the air
    Redbone - Witch Queen of New Orleans
    Middle of the Road - Sacramento
    Darts - Come back my love
    Amanda Lear - Follow me
    Rotation - Ra-Ta-Ta
    Mr Waldy and Green Light - Cantina

    Soulful Dynamics - Mademoiselle Ninette
    Stone et Eric Charden - L'aventura
    ABBA - Knowing me knowing you
    Tony Christie - Las Vegas
    Three Degrees - Dirty old man
    Zangeres Zonder Naam - Mondolinen in Nicosia
    Boney M - Rivers of Babylon
    Gloria Gaynor - Never can say goodbye
    Carly Simon - You're so vain
    ***
    The Walkers - There's no more corn on the brasos
    Euroption - One way ticket
    Chicory Tip - Son of my father
    Nazareth - Love hurts
    The Sweet - Funny funny
    Louisa Fernandez - Lay love on you
    Oscar Harris and The Twinkly Stars - Try a little love
    Premiata Forneria Marconi - Celebration

    Yvonne Keeley and Scott Fitzgerald - If I had words
    Al Stewart - Year of the cat
    Dana - Fairytale
    George Mc Crae - Rock your baby
    New Seekers - I'd like to teach the world to sing
    Michel Fugain - Une belle histoire
    Barry White - The first, the last my everything
    Jacques Herb - Manuela
    Euroption - One way ticket
    ***
    Redbone - We were all wounded at Wounded knee
    Bryan Ferry - Let's stick together
    Steve Miller Band - The joker
    ABBA - S.O.S.
    Mardi Gras - Too buzy thinking about my baby
    The Incredible Bongo Band - Bongo rock
    Kiki Dee - Amoureuse

    Billy Swan - Everthing's the same
    Norman Greenbaum - Spirit in the sky
    Sharif Dean - Do you love me
    Joe Harris - Eerst zien en daarna geloven
    Umberto Tozzi - Ti amo
    Drifters - Kissin in the back row of the movies
    C. Jerome - C'est moi
    Viola Wills - Gonna get along without you now
    The Sweet - Poppa Joe
    ***
    Queen - Somebody to love
    Barry Manilow - Mandy
    Doobie Brothers - Let your love flow
    Champagne - Oh me oh my goodbye
    Willy Sommers - Van 's morgens tot 's avonds
    Baccara - Yes sir I can boogie
    The Trammps - Scrub board
    Dave Edmunds - Born to be with you

    Lucien Van Impe won in 1976 de Tour de France


    Boney M. - Belfast
    Spinners - Could it be I'm falling in love
    Cher - Gypsys, Tramps and Thives
    Pierre Groscolas - Lady Lay
    Marshall and Hain - Dancing in the city
    Nick MacKenzie - Peaches on a tree
    Jimmy Frey - Saragossa
    Albert Hammond - It never rains in Southern California
    Mud - Tiger feet
    ***
    Buggles - Video killed the radio star
    Carpenters - Close to you
    Brotherhoof of Man - Save your kisses for me
    Two Man Sound - Charly Brown
    Ben Cramer - De clown
    Patrick Hernandez - Born to be alive
    Patricia Paay - Now (is the moment)
    Mash - Suicide is painless

    Sisters Sledge - He's the greatest dancer
    Olivia Newton John - A little more love
    Vicky Leandros - Après toi
    Rob De Nijs - Hé speelman
    Hot Chocolate - You sexy thing
    ABBA - Take a chance on me
    R. Dean Taylor - Taos new Mexico
    Tammy Wynette - Stand by your man
    Roland Kaiser - Amore mio
    Billy Swan - I can help
    ***
    Raymond Van Het Groenewoud - Meisjes
    Rod McKuen - Amor
    Bill Withers - Ain't no sunshine
    Blondie - Denis
    Umberto Tozzi - Gloria
    Patricia Paay - Someday my prince will come
    Guess Who - American woman

    Andrew Gold - Never let her slip away
    Rubettes - Sugar babay love
    Nick MacKenzie - Hello good morning
    Eagles - One of these nights
    Will Tura - M'n winterroosje
    Shadows - Deer hunter
    Jesse Green - Nice and slow
    AC/DC - Highway to hill
    ABBA - Money Money Money
    ***
    Pierre Groscolas - Lady Lay
    Arne Jansen - Meisjes met rode haren
    Trammps - Disco inferno
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Pussycat - Georgie
    Albert Hammond - It never rains in Southern California
    Billy Paul - Me & Mrs Jones
    Ike and Tina Tuner - Proud Mary
    Hotlegs - Neanderthal Man

    Bachman Turner Overdrive - You ain't seen nothing yet
    Allan Jeffers - Stop still
    Thelma Houston - Don't leave me this way
    Gilbert O'Sullivan - Alone agian
    Nonkel Bob - Vrolijke vrienden
    Catherine Ferry - Un, deux, trois
    Pointer Sisters - Fire
    Sylvester - You make me feel
    Glenn Campbell - Rhinestone cowboy
    ***
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Henk Wijngaard - Nachtrijders
    ABBA - Mama Mia
    Cockney Rebel & Steve Harley - Sebastian
    Sisters Sledge - Lost in music
    Beach Boys - Cottonfields
    Johnny Cash - I can see clearly now
    Santana - Samba pa ti

    Fortunes - Here comes that rainy day feeling again
    Lobo - me and you and a dog named boo
    Cliff Richard - We don't talk anymore
    Spinners - Rubberband man
    Smokey Robinson & The Miracles - Tears of a clown
    Ciska Peters - Dans naar de zon
    Tony Orlando & Dawn - Tie a yellow ribbon round the old oak tree
    Bachman Turner Overdrive - You ain't seen nothing yet
    Julien Clerc - Venise
    ABBA - Voulez-vous
    Liverpool Express - You are my love
    ***
    Harry Nilsson - Without you
    Chic - Le freak
    Billie Jo Spears - Blanket on the ground
    Nick MacKenzie - Juanita
    Candi Staton - Young hearts run free
    Hollies - The air that I breathe
    Peter Koelewijn - Kom van da dak af
    Jimmy Cliff - Wild world


    Johan Boskamp won in 1975 als eerste buitenlandse voetballer van RWDM de Gouden Schoen.

    Nothingham Forest with Paper Lace - We got the whole world in our hands
    Luv' - Eeny Meeny Miny Moe
    The Hollies - The day that Curly Billy shot Crazy Sam McGee
    Vicky Leandros - Theo, wir fahren nach lodz
    ABBA - Honey Honey
    Queen - Crazy little thing called love
    Babe - Please me please do
    Tol Hanse - Big city
    Kiki & Pearly - Patrick, mon cherie
    Hank Mizell - Jungle rock
    ***
    Joe Dolan - You're sush a good lokking woman
    Creedence Clearwater Revival - I put a spell on you
    Bee Gees - More than a woman
    Labi Siffre - It must be love
    Mouth and MacNeal - Hello-A
    Billy Joel - Movin' out
    Bill & Buster - Hold on to what you've got

    Wiz Stars - A brand new day
    I Santo California - Tornero
    Simon and Garfunkel - Cecilia
    Iron Horse - My sweet Lui-Louise
    Shuffles - Chalala I need you
    Claude Francois - Il fait beau, il fait bon
    Bob Marley - No woman no cry
    Francis Goya - Nostalgia
    ***
    Corry en De Rekels - Huilen is voor jou te laat
    Julio Iglesias - Un canto a galicia
    Harold Melvin and the Bluenotes - The love I lost
    ABBA - Eagle
    Richard Barnes - Take to the mountains
    Sandra Reemer - The party is over
    Paper Lace - Billy, don't be a hero
    Blue Oyster Cult - Don't feel the reaper
    Elton John - Honky cat

    Jackpot - Is everybody happy ?
    Michael Zager Band - Let's all chant
    Starland Vocal band - Afternoon delight
    The Motors - Airport
    Middle of the road - Yellow boomerang
    Meco - Star wars 
    Penny McLean - Lady bump
    Maggie McNeal - When you're gone
    Kate & Anna Mcgariggle - la complainte pour Sainte Catherine
    ***
    Ringo Star - You're sixteen
    Peter Wiedemeyer - Die tijd van vroeger
    Silver Convention - Get up and boogie
    Peter Mafay - So bist du
    Dolly Parton - Baby I'm burning
    Robert Palmer - Bad case of loving you
    Rhytm Heritage - Them from S.W.A.T.
    Dr. Hook - Sexy eyes

    Steve Harley & Cockney Rebel - Make me smile
    Bee Gees - How deep is your love
    Dolly Parton - Jolene
    Jacksons - Blame it on the boogie
    Grand Funk - Some kind of wonderful
    Charlie Rich - The most beautiful girl in the world
    Will Tura - Liefdeverdriet
    Blondie - Heart of glass
    Ram Jam - Black Betty
    ***
    Shake - Tu sais je t'aime
    Nils Lofgren - Shine silently
    Dawn - Knock three times
    Carpenters - Yesterday once more
    Madness - One step beyond
    O'Jays - Back stabbers
    Diana Ross & The Supremes - Someday we'll be together
    Clifford T. Ward - Gaye

    Harpo - Moviestar
    Adamo - C'est ma vie
    Ottowan - D.I.S.C.O.
    Heus Corporation - Rock the boat
    Frank Mills - Music box dancer
    Genisis - Follow you follow me
    Maxine Nightingale - Right back where we started from
    Wim Sonneveld - Het dorp
    ABBA - Does your mother know
    ***
    Joe Dolan - Lady in blue
    Hurricane Smith - Oh babe what would you say
    Roger Glover & Guests - Love is all
    Crystal Gayle - Don't it make my brown eyes blue
    Stealers Wheel - Stuck in the middle
    Axis - Ela Ela
    Melanie and the Edwin Hawkins Singers - Lay down
    Looking Glass - Brandy

    ABBA won met Waterloo in 1974 het Eurovisiesongfestival

    Van 1972 tot 1978 werden 83 afleveringen ingeblikt van het legendarische komische duo 'Peppi en Kokki'



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:info
    22-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show ... vroegere playlisten ... (4-5-6)
    Vroegere Playlisten - The 70's Show

    Grace Jones - La vie en rose
    Lynn Anderson - Rose garden
    The Tymes - You little trustmaker
    John Miles - Music
    Ellen Foley - We belong to the night
    ABBA - The name of the game
    Iggy Pop - The passenger
    Barry White - Never never gonna give you up
    ***
    Village People - YMCA
    Ann Christy - Gelukkig zijn
    Doobie Brothers - What a fool believes
    Brighthouse & Rastrick Brass Band - The floral dance
    Mary MacGregor - Torn between two lovers
    Lord Creator - Kingston Town
    BZN - Sevilla
    Elkie Brooks - Pearl's a singer

    Fleetwood Mac - Don't stop
    Carpenters - Top of the world
    Showaddywaddy - Under the moon of love
    The Buffoons - My girl Donna
    KC and the Sunshine Band - I'm your boogie man
    Clout - Save me
    Charles Aznavour - Mes emmerdes
    Mister Walkie Talkie - Be my boogie woogie baby
    Anita Meyer - Alternative way
    *** 
    Paper Lace - The night Chicago died
    Ann Christy - De roos
    Mungo Jerry - Lady Rose
    Teach In - Fly away
    Philadelphia International All Stars - Let's clean up the ghetto
    Albert Hammond - Down by the river
    Player - Baby come back
    Greyhound - Black and white

    Johnny Wakelin - In Zaire
    Santa Barbara - Charly
    Strangers - Bij de rijkswacht
    Slik - Forever and ever
    Alain Delorme - Romantique avec toi
    Bernd Cluver - Die junge mit der mundharmonica
    BZN - The clown
    Internationals - Young and in love
    Jimmy Osmond - Long haired lover from Liverpool
    ***
    Hot Butter - Popcorn
    Art Garfunkel - Bright eyes
    Bonnie St Claire - Waikiki man
    Queen - Killer queen
    Randy Vanwarmer - Just when I needed you most
    Dr Buzzards original savannah band - Cherchez la femme
    Isaac Hayes - Disco connection
    Mistral - Starship 109

    Elton John - Crocodile rock
    10 CC - I'm not in love
    Gerry Rafferty - Baker street
    Carl Douglas - Kung fu fighting
    Queen - We are the champions
    Love Unlimited Orchestra - Love's theme
    Dr Hook - When you're in love with a beautiful woman
    Louis Neefs - Margrietje
    Tom Jones - She's a lady
    ***
    Jurgen Marcus - Eine neue liebe
    Peter Gabriel - Solsbury hill
    Middle of the Road - Chirpy chirpy cheep cheep
    First Class - Beach baby
    Elvis Presley - Always on my mind
    Badfinger - Na matter what
    Kraftwerk - Radioactivity

    Claude Francois - Je vais a Rio
    Luv' - Casanova
    Cats - Let's dance
    Sweet - Wig wam bam
    Pop Tops - Mamy blue
    Eddy Wally - Een viool in de nacht
    Rolling Stones - Angie
    Ronny and the Big Bear - The big bear bump
    ***
    Elvis Presley - Moody blue
    Demis Roussos - Schones madchen aus Arcadia
    James Last - American patrol
    Blue Haze - Unchained melody
    Louis Neefs - Benjamin
    Eric Clapton - After midnight
    Osmonds - Crazy horses
    Harold Melvin and the Bluenotes - Don't leave me this way
    MFSB - The zip






    Les Humphries Singers - Mama Loo
    Jim Gilstrap - Swing your daddy
    Joe Dasin - l'été indien
    Jimmy James and the Vagebonds - I'll go where the music takes me
    Sweet - Co-Co
    Henk Wijngaard - Kilometervreters
    George Baker Selection - Una paloma blanca
    Hot Chocolate - Emma
    Toto - Hold the line
    Sailor - Girls Girls Girls
    ***
    Lou Reed - Walk on the wild side
    Focus - House of the King
    Leo sayer - You make me feel like dacing
    Mocedades - Eres tu
    Dolly Dots - Tell it all about boys
    Elvis Presley - The wonder of you
    R. Dean Taylor - Wondow shopping

    Elvin Bishop - Fooled around and fell in love
    Sweet - Fox on the run
    Donna Summer - Could it be magic
    Rob De Nijs - Zet een kaars voor je raam vannacht
    C. Jerome - Kiss me
    Shirley & Co - Shame Shame Shame
    B.Z.N. - Oh me oh my
    Brotherhood of Man - Angelo
    ***
    Bonnie Pointer - Heaven must sent you
    Olivia Newton John - Sam
    Kiss - Sure know something
    Peter Koelewijn - Veronica sorry
    Claude Francois - Le telehone pleure
    Dolly Parton - Apple jack
    Andre Moss - Ella
    Mungo Jerry - Allright

    Ritchie Family - American generation
    Bob Marley - Is this love
    Supertramp - Logical song
    Will Tura - Huisje in montmartre
    Hollies - Long cool woman
    Dire Straits - Sultans of swing
    Kelly Family - David's song
    Blondie - Heart of glass
    ***
    Electric Light Orchestra - Showdown
    Michelle Torr - Emmene moi danser ce sior
    Wings - Band on the run
    O'Jays - Used to be my girl
    Hot Blood - Soul dracula
    Bots - Wat zullen we drinken
    Jackpot - One and one is two

    David Bowie - Sound and vision
    Intruders - She's a winner
    Space - Magic fly
    Ann Christy - Ik neem vandaag de trein
    Dave Edmuds - Girls talk
    Rubettes - You're the reason why
    Ritchie Family - American generation
    Mike Brant - C'est ma priere
    Earth, Wind and Fire - Fantasy
    Demis Roussos - Goodbye my love, goodbye
    Silver Convention - Fly Robin fly
    ***
    Electric Light Orchestra - Shine a little love
    Donna Summer - Down deep inside
    Steve Miller Band - Rock 'n me
    Octopus - I'm so in love with you
    Bruce Springsteen - Born to run
    Santana - She's not there

    ABBA - Ring ring
    Queen - You're my best friend
    Creedence Clearwater Revival - Who'll stop the rain
    Paul Severs - Lief
    Supertramp - Breakfast in America
    George Baker Selection - I'm on my way
    Rubettes - I can do it
    Jeane Manson - Avant de nous dire adieu
    Bee Gees - Night fever
    ***
    Barry White - What am I gonna do with you
    Julio Iglesias - Manuela
    Police - Message in a bottle
    Andre Van Duin - 'k Heb hele grote bloemkolen
    Jack Jersey - I'm calling
    Donna Summer - Hot stuff
    Neil Daimond - Let me take you in my arms again
    Mike Batt - Lady of the dawn


    Trinity - 002 345 709
    Claude Francois - Chanson populaire
    Redbone - Come and get your love
    Andrea True Connection - More more more
    George Baker Selection - Sing a song of love
    Millie Jackson - My man is a sweet man
    Herman Van Veen - Opzij, opzij, opzij
    Boz Scaggs - What can I say
    Santa Esmeralda - Don't let me be misunderstood
    ***
    Barry White - You see the trouble with me
    Barry and Elileen - If you go
    Bonnie St Claire - Ik ben gelukkig zonder jou
    Chicago - If you leave me now
    Supertramp - Give a little bit
    Cat Stevens - Banapple gas
    Tavares - Whodunit
    Carole Bayer Sager - Moving out today

    Costa Cordalis - Anita
    Teach In - Ding a dong
    Jigsaw - Sky high
    Raymond Van Het Groenewoud - Vlaanderen boven
    New Insperation - Rainbow, I love you
    Jeane Manson - Vis ta vie
    Bolland & Bolland - Mexico, I can't say goodbye
    Izhar Cohen & Aplhabeta - A ba ni bi
    Drifters - You're more than a number in my little red book
    First Choise - Doctor love
    ***
    10 CC - Wall street shuffle
    Francis - Schat wat kost een zoen van jou
    Mc Duffs Dimension - P.S. I love you
    Ruth McKenney - Rockin in the street
    Chocolat's - Brasilia Carnaval
    Claut - Substitute
    Carol Douglas - My simple heart
    Alessi Brothers - Oh Lori

    Donna Summer - Bad girls
    Barry White - You see the trouble with me
    Julio Iglesias - Por un poco de tu amor
    Dream Express - A million in 1 2 3
    Mieke - Een kind zonder moeder
    Sherbet - Howzat
    Classics - Papa Peppone
    Claide Francois - Le lundi au soleil
    Bobby Rydell - Sway
    ***
    Janis Ian - Fly too high
    Tony Ronald - Help 
    Breath - Guitar man
    John Terra - Als je de taal van de liefde verstaat
    New Seekers - Beg, steal or borrow
    Billy Joel - My life
    Pointer Sisters - Happiness
    Kanses - Dust in the wind

    Leif Garrett - I was made for dancing
    Bee Gees - Tragedy
    John Lennon - Imagine
    ABBA - I do I do I do
    Hydra - Marietje
    Gladys Knight & The Pips - Baby, don't change your mind
    Middle of the Road - Tweedle Dee Tweedle Dum
    Van Mc Coy - The hustle
    Barry Blue - Dancin on a saturday night
    ***
    KC and the Sunshine Band - Come to my island
    Stevie Wonder - Signed Sealed Delivered I'm yours
    Jeanette - Porque te vas
    Willy Sommers - Weet je nog die slow
    Tina Charles - You set my heart on fire
    Trammps - Shout
    Dan England - Nights are forever
    Roberta Flack - Killing me softly

    Amy Stewart - Knock on wood
    Earth, Wind & Fire - September
    Alexander Curly - Guus
    The Trammps - The night the lights went out in New York City
    Imperials - Who's gonna love me
    Cynthia Clay - Lonely without you
    New York City - I'm doin fine now
    Anita Ward - Ring my bell
    Charles Aznavour - The old fashioned way
    ***
    Plastic Bertrand - Ca plane pour moi
    Classics - My song is like a love song
    Gerard Kenny - New York New York
    The Lovelets - Kiss me mio amore
    Wim De Craene - Rosanne
    Jacksons - Shake your body
    Police - So lonely
    Linda Carr - Highwire



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    21-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show ... vroegere playlisten ... (7-8-9)
    Vroegere playlisten van The 70's Show met Wim Vermeer

    BZN - Mon amour
    Roy Black und Anita - Schon ist es auf der welt zu sein
    Neil Daimond - Song song blue
    Thin Lizzy - Whiskey in the jar
    Elton John & Kiki Dee - Don't go breaking my heart
    Barbara Nielsen - In een stamcafeetje
    Luv' - You're the greatest lover
    Demis Roussos - My friend the wind
    ***
    Fleetwood Mac - Go your own way
    Michel Sardou - En chantant
    Raydio - You can't change that
    Chi Coltrane - Go like elijah
    Classics - My Russian lady
    Adreano Celentano - Prisencolinensinainciusol
    Lester & Denwood - Sing sing

    Tony Christie - Is this the way to Amarillo
    Julio Iglesias - Quiereme mucho
    Pierre Groscolas - Elise
    Wim De Craene - Tim
    Full House - Standing on the inside
    Jacksons - Show you the way to go
    Peter Orloff - Ein madchen fur immer
    Donnie Elbert - I can't help myself
    ***
    Al Martino - Volare
    Lou Rawls - See you whan I get there
    Ricky King - Verde
    Stevie Wonder - Superstition
    Gerry Rafferty - City to city
    Joe Tex - Ain't gonna bump no more
    Resonance - OK Chicago

    Earth, Wind and Fire - Boogie wonderland
    Gilbert O'Sullivan - Ooh wakka door wakka day
    Knack - My sharona
    Eric Clapton - I shot the sheriff
    Louis Neefs - Annelies uit Sas van Gent
    KC and the Sunshine Band - That's the way I like it
    Gilbert Montagné - The fool
    10CC - Dreadlock holiday
    ***
    Rex Gildo - Fiesta Mexicana
    Jonathan Richman - Egyptian reggea
    Mink Deville - Spanish stroll
    Michel Delpech - Wight is wight
    Mouth and McNeal - How do you do ?
    ABBA - Thank you for the music
    Barry White - Never never gonna give ya up
    Alessi Brothers - Oh Lori

    Doobie Brothers - Listen to the music
    Roxy Music - Angel eyes
    Peter Maffay - Du
    Sweet Sensation - Sad sweet dreamer
    John Paul Young - Standing in the rain
    Robert Palmer - Best of both worlds
    André Hazes - De vlieger
    Eagles - Hotel California
    ***
    Boney M - Daddy Cool
    Demis Roussos - Forever and ever
    Kinks - Lola
    Kanses - Dust in the wind
    Frederique François - Chicago
    Deep Purple - Child in time
    Aretha Franklin - Spanish harlem

    Veronica Unlimited - What kind of dance is this
    Lieutenant Pigeon - Mouldy old dough
    Yvonne Elliman - If I can't have you
    Vicki Sue Robinson - Turn the beat around
    The Tymes - Ms Grace
    Roxy Music - Dance away
    Willy Sommers - Zeven anjers zeven rozen
    KC and the Sunshine Band - Please don't go
    Cheap Trick - I want you to want me
    ***
    Roger Whittaker - New world in the morning
    Steve Miller band - Rock 'n me
    Olivia Newton John - Hopelessly devoted to you
    John Paul Young - Lost in your love
    Eric Carmen - All by myself
    Jimmy Frey - Niemand weet hoeveel ik van je hou
    Specials - Gangsters
    Stories - Brother Louie



    Marianne Rosenberg - Ich win wie du
    Gene Latter and The Shake Spears - Rock your boat
    Nico Haak - Is je moeder niet thuis
    Afric Simone - Ramaya
    Boney M. - Rasputin
    Andrew Gold - Lonely boy
    Left Side - Like a locomotion
    Dave - Dansez maintenant
    ***
    John Travolta - Sandy
    The Buoys - Give up your guns
    Teach In - Dear John
    Paul Severs - Geen wonder dat ik ween
    Hot Chocolate - Everyone's a winner
    Chris Roberts - Ich bin verliebt in die liebe
    Heart - Crazy on you
    The Peppers - Pepperbox
    Don Rosenbaum - Miss America

    J. Vincent Edwards - Love hit me
    Heins Simons - Und das alles nur weil wir uns lieben
    Earth & Fire - Maybe tomorrow maybe tonight
    Conquistador - Argentina
    Neil Diamond - Cracklin rosie
    Donna Summer - Love's unkind
    Henk Wijngaard - Met de vlam in de pijp
    Jose Feliciano - Rain
    Luv' - Trojan horse
    ***
    Mike Berry - Tribute to Buddy Holly
    Dennie Christian - Besame mucho
    Neil Young - Heart of gold
    Candlewick Green - Who do you think you are
    Stylistics - Falling in love with you
    Demis Roussos - Perdoname
    Rod McKuen - Soldiers who want to be heroes
    Lynyrd Skynyrd - Sweet home Alabama
    Hot Chocolate - I'll put you together again

    Barry White - What am I gonna do
    Trammps - Love epidemic
    Peret - Borriquito
    Dalida - J'attendrai
    Cardinal Point - Mama Papa
    Samantha - Helicopter US Navy 66
    Meat Loaf - Paradise by the dashboard light
    Linda Ronstadt - It's so easy
    ***
    Dawn - Sweet gypsy rose
    Kool and the Gang - Ladies night
    Albert Hammond - I'm a train
    VIP Connection - Please love me again
    Rare Earth - Get ready
    Daniel Boone - Beautiful sunday
    XTC - Making plans for nigel
    Commodores - Three times lady

    Rita Deneve - De allereerste keer
    ABBA - Chiquitita
    Dizzy Man's Band - The opera
    Los Diablos - Un rayo del sol
    Smokie - Lay back in the arms of someone
    Neil Diamond - Stargazer
    Sutherland Bros and Quiver - Arms of Mary
    Spooky and Sue - Swingin on a star
    ***
    Dream Express Orchestra - Villa rides
    E.L.O. - Living thing
    Marc Aryan - La lettre 
    Bill Withers - Lovely day
    Jonathan King - Hooked on a feeling
    David Dundas - Jeans on
    Jimmy Frey - Rozen voor Sandra
    Garry Glitter - Rock 'n Roll
    Jim Capaldi - Love hurts



    Pilot - Magic
    Third World - Now that we found love
    Manhatten Transfer - Chanson d'amour
    Blue Haze - Smoke gets in your eyes
    Floaters - Float on
    Bobby Prins - Santa Maria
    Peter Tosh and Mick Jagger - Don't look back
    ABBA - Dancing queen
    ***
    Rubettes  - Juke box jive
    Disco Bouzouki Band - Play bouzouki
    Stephanie De Sykes - Born with a smile on my face
    Clodagh Rodgers - Jack in the box
    Meat Loaf - You took the words right out of my mouth
    Rob De Nijs - Het werd zomer
    Timmy Thomas - Why can't we live together
    Earth and Fire - Seasons

    Kiss - I was made for loving you
    Glen Campbell - Southern nights
    Champagne - Rock 'n Roll star
    Tony Christie - I did what I did for Maria
    Earth & Fire - Weekend
    Will Tura - In mijn caravan
    Yannis Markopoulos - Who pays the ferrymen
    Mary & Donny Osmond - I'm leaving it all up to you
    Shoking Blue - Never marry a railroad man
    ***
    Ray Conniff - Harmony
    Cindy und Bert - Immer wieder sonntags
    Don Rosenbaum - Swimming into deep water
    Us - Music in the air
    Guys and Dolls - You don't have to say you love me
    Louis Neefs - Mijn dorp in de kempen
    Black Sabbath - Paranoid
    Alicia Bridges - I love the nightlife
    Sandy Coast - True love that's a wonder

    Real Thing - You to me are everything
    Karen Sheryl - Sing to me mama
    Gerard Lenorman - Voici les clés
    Cliff Richard - Power to all our friends
    Mud - Dynamite
    Moustache - Cradle of love
    ABBA - Gimme Gimme Gimme
    Will Tura - M'n airhostess
    Donna Summer - Lady of the night
    E.L.O. - Don't breng me down
    ***
    Cats - One way wind
    Black Blood - A.I.E. (A Mwana)
    Wings - Mull of Kyntire
    Wild Cherry - Play that funky music
    Bobby Vinton - Sealed with a kiss
    Chi Lites - Have you seen her
    Lindsay De Paul - Won't somebody dance with me

    Bertrice Reading - Sunday morning
    Dave - Du cote de chez swann
    Boney M. - Daddy Cool
    Boudewijn De Groot - Jimmy
    George Harrison - My sweet Lord
    Octopus - South of the border
    Fortunes - Caroline
    Shocking Blue - Inkpot
    Adriano Celentano - Don't play that song
    ***
    Carpenters - Sweet sweet smile
    Bellamy Brothers - If I said you had a beautiful body
    Fleetwood Mac - You make loving fun
    Luc Bral - Hallo, hier ben ik dan
    Jack Jersey - Papa was a poor man
    Abdul Hassan - Arabian affair
    ABBA - People need love
    Diesel - Going back to China

    1978 : John Travolta en Olivia Newton John schitteren in Grease

    De hele jaren 70 stonden The Bee Gees bijna onderbroken in de hitlijsten.
    Van links naar rechts : Robin Gibb, Maurice Gibb en Barry Gibb samen The Bee Gees.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    20-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show ... vroegere playlisten ... (10-11-12)
    Vroegere playlisten van The 70's show

    Barry White - Can't get enough of your love
    Classics - My lady of Spain
    Herve Vilard - Nous
    Status Quo - Whatever you want
    Neil Diamond - Sweet Caroline
    Jean Michel Jarre - Oxygene 4
    Lou Rawls - You'll never find another love like mine
    Will Tura - Hier ben ik dan DJ
    ***
    Chic - Good times
    Beatles - Let it be
    Patricia Paay - Who's that lady with my man
    Gilbert O' Sullivan - Clair
    Vader Abraham - Bedankt lieve ouders
    Rosy & Andres - My love
    Duncan Brown - Wild places
    Van Morrison - Brown eyed girl

    Earth & Fire - Memories
    Paul Severs - Ik ben verliefd op jou
    Kate Bush - Wuthering heights
    Patricia Paay - Livin without you
    Les Reed Orchestra - Man of action
    Boomtown Rats - I don't like mondays
    Mireille Mathieu - Acropolis adieu
    5000 Volts - I'm on fire
    America - A horse with no name
    ***
    Shake - Rien n'est plus beau que l'amour
    Al Stewart - On the border
    Cliff Richard - Devil woman
    Sailor - A glass of champagne
    Alexander Curly - I'll never drink again
    Frankie Valli - Grease
    Foxy - Get off
    Bryan Ferry - The price of love

    Gibson Brothers - Non stop dance
    Tina Charles - I love to love
    Georgie Fame & Alan Price - Rosetta
    Carlos - Big bisou
    Michael Jackson - Ben
    Hank The Knife and The Jets - Guitar king
    Donna Hightower - If you hold my hand
    Alice Cooper - How you gonna see me now
    Cats - Let's dance
    Boudewijn De Groot en Elly Nieman - Meester Prikkebeen
    ***
    Suzi Quatro - If you can't give me love
    Three Degrees - When will I see you again
    Bay City Rollers - Saterday night
    Cliff Richard - Goodbye Sam, Hello Samantha
    Conny Vandenbos - Weet je wat we doen ?
    Leo Sayer - Thunder in my heart
    Ace - How long
    Dillinger - Cocaine in my brain



    Exile - Kiss you all over
    KC and the Sunshine Band - Queen of clubs
    Raffaella Carra - A far l'amore comincia tu
    Boz Scaggs - Low down
    Cats - Marian
    Esther Philips - What a difference a day makes
    Rob De Nijs - Ik laat je vrij
    Eagles - Lyin' eyes
    Leo Sayer - Long tall glasses
    ***
    Surfers - Windsurfin'
    Blondie - Sunday girl
    Hold Up - Playing my guitar
    Golden Earring - Radar love
    Juan Bastos - Loop di love
    Santana - She's not there
    Rolling Stones - Brown sugar

    Billy Paul - Only the strong survive
    Jacksons - Shake your body
    Albert West - Ginny come lately
    Joe Dassin - Ca va pas changer le monde
    Ironhorse - Sweet Lui-Louise
    Cats - Be my day
    Blondie - I'm gonna love you too
    Gilbert 'O Sullivan - Clair
    Fischer Z - The worker
    ***
    Ann Christy - Dag vreemde man
    Free - All right now
    Guys and Dolls - You're my world
    Mac and Katie Kissoon - Sugar candy kisses
    Classics - Yellow sun of Ecuador
    Gloria Gayner - Reach out, I'll be there
    Nick Lowe - I love the sound of breaking glass
    Tee Set - She likes weeds

    Village People - In the navy
    Paul Anka - Having my baby
    Euroption - I can't stand the rain
    Will Tura - Verboden dromen
    Long Tall Ernie and The Shakers - Do you remember ?
    The Eagles - New kid in town
    Julien Clerc - This melody
    Classics - Wings of an eagle
    Middle of the Road - Samson and Delilah
    ***
    Michael Nesmith - Silver moon
    Les Humphries Singers - To my father's house
    Armand - Ben ik te min
    Suzi Quatro & Chris Norman - Stumblin' in
    Sammy Davis Jr. - Baretta's theme
    Roger Whittaker - The last farewell
    Jackson 5 - I want you back
    Lucifer - House for sale

    Les Humphries Singers - Mexico
    Billy Ocean - Love really hurts without you
    Bebu Silvetti - Spring rain
    Julio Iglesias - Quiero
    Creedence Clearwater Revival - I put a spell on you
    Shirts - Tell me your plans
    Dimitri Van Toren - Hé komaan
    Rubbetes - Tonight
    Tony Marschall - Schöne maid
    ***
    Donna Summer - I feel love
    Andy Kim - Rock me gently
    E.L.O. - Evil woman
    Joe Dassin - Ca va pas changer le monde
    ABBA - Fernando
    Greenfield and Cook - Only lies
    Hot Chocolate - Brother Louie
    Bread - Baby I'm a want you

    Michael Jackson - Don't stop til you get enough
    Sheila B. Devotion - Love me baby
    Jimmy CLiff - Wonderful world beautiful pepole
    Renée - Sweet nothings
    Marianne Faithfull - The ballad of Lucy Jordan
    Polle Eduard - Ik wil jou
    Doobie Brothers - Long train running
    Hues Corporation - Rockin' soul
    Jean Michel Jarre - Equinox 5
    ***
    Spinners - Working my way back to you
    Kenny Rogers - Lucille
    Derek and the Domino's - Layla
    Joe Dassin - A toi
    Pretenders - Brass in pocket
    La Costa - Adios Mexico
    Catapult - Let your hair hang down



    Dalida - Laissez-moi danser
    Ferrari - Sweet love
    Thembi - Take me back to the old transvaal
    Herman Van Veen - Opzij Opzij Opzij
    Free - All right now
    Gloria Gaynor - Reach out I'll be there
    Pink Floyd - Another brick in the wall
    Guys and Dolls - You're my world
    ***
    Cashmere - Love's what I want
    Alex Harvey - To make my life beautiful
    Fungus - Kaap'ren varen
    Mac and Katie Kisson - Sugar candy kisses
    Lindsay De Paul - Sugar me
    Osibisa - Coffee song
    Diana Ross and The Supremes - You are everything
    José Feliciano - Che sera

    Hank The Knife and The Jets - Stan the gunman
    E.L.O. - Mister blue sky
    Karen Young - Hot shot
    Will Tura - Aan mijn darling
    Frankie Avalon - Beauty school drop out
    Maxine Nightingale - Right back where we started from
    The Darts - Daddy Cool
    Brotherhoof of Man - Kiss me kiss your baby
    ***
    Creedance Clearwater Revival - Sweet hitch-hiker
    Emotions - Best of my love
    Mungo Jerry - In the summertime
    Blondie - Hanging on the telephone
    The Cats - Be my day
    Elton John - Your song
    Rick Tubbax and The Taxi's - Bojangle plays tonight
    Golden Earring - Back home

    Real Thing - Can you feel the force
    Michael Jackson - Rock with you
    Blue Mink - Good morning freedom
    Mud - The secrets that you keep
    Nick Straker Band - A walk in the park
    Cindy und Bert - Wenn die rosen erblühen in Malaga
    Boney M - Belfast
    Tubeway Army - Are friends electric
    John Travolta & Olivia Newton John - We go together
    ***
    Joe Harris - Maria Magdalena
    Albert Hammond - I'm a train
    Aretha Franklin - Think
    Earth, Wind & Fire - September
    Baccara - The devil send you to lorado
    Cliff Richard - Miss you nights
    Stretch - Why did you do it
    Peaches and Herb - Shake your groove thing

    Blondie - Atomic
    Chaka Khan - I'm every woman
    Joe Dassin - Et si tu n'existais pas
    Boudewijn De Groot - Verdronken vlinder
    Emly Star - No no sheriff
    Circus - Beer or sangria
    Jackson Browne - Stay
    Bronx - Radio Mi Amigo tune
    Ike and Tina Turner - Nutbush city limits
    ***
    Maywood - You treated me wrong
    Talking Heads - Psycho killer
    Boney M - Hooray Hooray it's a holiday
    Tim Visterin - De vogel
    Don McLean - Crying
    Three Degrees - Take good care of yourself
    Herman Brood - Saterday night
    Diana Ross - Reach out and touch 

    Hank The Knife and The Jets - Stan the gunman
    E.L.O. - Mister blue sky
    Karen Young - Hot shot
    Will Tura - Aan mijn darling
    Frankie Avalon - Beauty school drop out
    Maxine Nightingale - Right back where we started from
    The Darts - Daddy Cool
    Brotherhoof of Man - Kiss me kiss your baby
    ***
    Creedance Clearwater Revival - Sweet hitch-hiker
    Emotions - Best of my love
    Mungo Jerry - In the summertime
    Blondie - Hanging on the telephone
    The Cats - Be my day
    Elton John - Your song
    Rick Tubbax and The Taxi's - Bojangle plays tonight
    Golden Earring - Back home

    Dalida - Laissez-moi danser
    Ferrari - Sweet love
    Thembi - Take me back to the old transvaal
    Herman Van Veen - Opzij Opzij Opzij
    Free - All right now
    Gloria Gaynor - Reach out I'll be there
    Pink Floyd - Another brick in the wall
    Guys and Dolls - You're my world
    ***
    Cashmere - Love's what I want
    Alex Harvey - To make my life beautiful
    Fungus - Kaap'ren varen
    Mac and Katie Kisson - Sugar candy kisses
    Lindsay De Paul - Sugar me
    Osibisa - Coffee song
    Diana Ross and The Supremes - You are everything
    José Feliciano - Che sera



    Citro�n - Jaren 70

    RSC Anderlecht - Kampioen voetbalseizoen 1973 - 1974

    Walburgakerk Oudenaarde Anno jaren 70

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    19-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show ... vroegere playlisten ...
    Playlisten 70's Show

    John Travolta & Olivia Newton John - Summer nights
    Rubettes - Sugar baby love
    ABBA  - Summer night city
    Tipicaly Tropical - Barbados
    John Terra - A la Espagnola
    Boney M - Sunny
    Paco Paco - Taka Takata
    Jim Gilstrap - Swing your daddy
    First Class - Beach baby
    ***
    Jean Francois Maurice - 28° a l'ombre
    Jesse Green - Nice ansd slow
    Les Humphries Singers - Mexico
    Ingriani - Tenerife
    Holp Up - Playing my guitar
    Julio Iglesias - Quiereme
    Teach In - In the summernight
    Richie Family - Brazil
    Titanic - Sultana

    EUROVISIESONGFESTIVAL 70's SHOW
    Dana - All kinds of everything
    Severine - Un banc, un arbre, une rue
    Nicole en Hugo - Goeie morgen, morgen
    Vicky Leandros - Apres toi
    Mocedades - Eres tu
    Anne-Marie David - Tu te reconnaitras
    ABBA - Waterloo
    Mouthe & Macneal - Ik zie een ster
    Teach In - Ding a dong
    Ann Christy - Gelukkig zijn
    ***
    Brotherhood of Man - Save your kisses for me
    Catherine Ferry - un, deux, trois
    Dream Express - A million in one, two, three
    Marie Myriam - l'Oiseau et l'enfents
    Izhar Cohen - A ba ni bi
    Jean Valee - l'Amour ca fait chanter la vie
    Milk and Honey - Hallelujah
    Heidi Lester - De mallemolen
    Cliff Richard - Power to all our friends



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:info
    18-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The 70's show ... oudste playlisten ...
    Vroegere playlisten - The 70's Show

    E.L.O. - Don't breng me down
    Shabby Tiger - Slow down
    Bobby Vinton - Saeled with a kiss
    Karen Young - Hot shot
    Will Tura - Aan mijn darling
    Gerard Lenorman - La ballade des gens heureux
    Gilla - Bend me shape me
    Tha Cats - Marian
    ***
    Donna Summer - I feel love
    Brotherhood of Man - Kiss me kiss your babay
    Johan Verminnen - Laat me nu toch niet alleen
    Three Degrees - The runner
    Raffaella Carra - A far l"amore comincia tu
    Juan Bastos - Loop di love
    Ace - How long
    Stories - Brother Louie

    Pilot - Magic
    Ellen Foley - We belong to the night
    Love Unlimited Orchestra - Lov's theme
    Will Tura - Als je vanavond niet kan slapen
    David Dundas - Jeans on
    ABBA - Chiquitita
    Julio Iglesias - Quiero
    Albert Hammond - Free electric band
    ***
    Pointer Sisters - Fire
    Boudewijn De Groot - Verdronken vlinder
    Sweet Sensation - Sad sweet dreamer
    Real Thing - You to me are everything
    Madness - One step beyond
    KC and the Sunshine Band - That's the way I like it
    Earth, Wind & Fire - September
    Genisis - Follow you follow me
    Gladys Knight and the Pips - Night train to Georgia

    Barry White - Let the music play
    Doobie Brothers - Listen to the music
    Boudewijn De Groot - Jimmy
    Joe Dassin - Si tu t'appelles melancolie
    Earth Wind & Fire - Boogie wonderland
    Albert Hammond - I'm a train
    The Sweet - Co-Co
    John Paul Young - Standing in the rain
    ***
    Robert Palmer - Best of both worlds
    Baby's - Piece of the action
    Boney M - Daddy cool
    Tim Visterin - De vogel
    Daniel Boone - Beautiful sunday
    Cliff Richard - Power to all our friends
    ABBA - Thank you for the music
    Pasific Gas and Electric - Are you ready ?

    Doobie Brothers - What a fool believes
    Village People - YMCA
    Mink Deville - Spanish stroll
    The Kinks - Lola
    Rob De Nijs - Ritme van de regen
    Elton John - Crocodile rock
    Sailor - Girls girls girls
    ABBA - The name of the game
    Cat Stevens - Morning has broken
    Jim Gilstrap - Swing your daddy
    ***
    Carl Douglas - Kung fu fighting
    Conny Vandenbos - Een roosje mijn roosje
    Middle of the road - Chirpy chirpy cheep cheep
    Dr. Hook - When you're in love with a beutiful woman
    Barry White - What am I gonna do with you
    Mocedades - Eres tu
    10 CC - Dreadlock holiday
    John Sebastian - Welcome back

    Jonathan King - Hooked on a feeling
    Cats - One way wind
    Peter Koelewijn - Angeline
    Rubettes - Tonight
    Ester Philips - What a difference a day makes
    Gerard Lenorman - Voici les cles
    The Shirts - Laugh and walk away
    Louis Neefs - Martine
    ***
    Mungo Jerry - In the summertime
    Ike and Tina Turner - Nutbush city limits
    Manhatten Transfer - Chanson d'amour
    Blue Haze - Smoke gets in your eyes
    Strangers - Antwerpen
    Greenfield and Cook - Only lies
    Peter Tosh and Mick Jagger - Don't look back
    Golden Earring - Radar love
    Santana - She's not there

    Billy Ocean - Love really hurts without you
    Blondie - Heart of glass
    Meatloaf - You took the words right out of my mouth
    Rob De Nijs - Jan Klaassen de trompetter
    Osibisa - Cofee song
    Shadows - Deer hunter
    Floaters - Float on
    Rocky Burnette - Tired of toein the line
    ***
    Knack - My sharona
    Willy Sommers - 7 anjers 7 rozen
    Three Degrees - Take good care of yourself
    ABBA - Does your mother know
    E.L.O. - Living thing
    Neil Diamond - Longfellow serenade
    Toto - Hold the line
    Dillinger - Cocaine in my brain

    Peter Frampton - Show me the way
    Tina Charles - I love to love
    BJ Thomas - Raindrops keep falling on my head
    Thelma Houston - Don't leave me this way
    Pierre Groscolas - Lady lay
    Marshall Hain - Dancing in the city
    Boudewijn De Groot - Als de rook om je hoofd is verdwenen
    Glen Campbell - Rhinestone cowboy
    Mud - Tiger feet
    Dawn - Knock three times
    ***
    Bachman Turner Overdrive - You ain't seen nothing yet
    Sharif Dean - Do you love me
    ABBA - Money money money
    Albert Hammond - It never rains in Southern California
    Dolly Parton - Jolene
    Jonathan Richman - Egyptian reggea
    Emotions - Best of my love
    Bebu Silvetti - Spring rain

    Mouth and MacNeal - How do you do
    Mud - Dynamite
    Smokie - Lay back in the arms of someone
    Marc Hamilton - Comme j'ai toujours envie d'aimer
    Doobie Brothers - Long train running
    Rita Deneve - De allereerste keer
    Dawn - Sweet gypsy rose
    Sutherland Bros and Quiver - Arms of mary
    Peaches and Herb - Reunited
    ***
    Rubettes - Juke box jive
    Third World - Now that we found love
    Gary Glitter - Rock 'n Roll
    Will Tura - M'n airhostess
    Clodagh Rodgers - Jack in the box
    Shirts - Tell me your plans
    Donna Summer - Lady of the night
    M. - Popmusic
    Charlie Rich - Behind closed doors

    Yvonne Elliman - If I can't have you
    ABBA - Fernando
    Buggles - Video killed the radio star
    Conny Van Den Bos - Sjakie van de hoek
    Michel Delpech - Pour un flirt
    Hues Corporation - Rock the boat
    Meat Loaf - Paradise by the dashboard light
    Neil Diamond - Beautiful noise
    ***
    Two Man Sound - Charlie Brown
    Patrick Hernandez - Born to be alive
    Surfers - Windsurfin
    Hollies - The air that I breathe
    Grace Jones - La vie en rose
    Louis Neefs - Margrietje
    Les Humphries Singers - Mexico
    Billy Paul - Me and Mrs. Jones

    Roxy Music - Angel eyes
    George Baker Selection - Una paloma blanca
    Spooky and Sue - Swinging on a star
    Stone et Eric Chardin - L'aventura
    Linda Ronstadt - It's so easy
    Gerard Cox - 't Is weer voorbij die mooie zomer
    Peret - Borriquito
    Rare Earth - Get ready
    Demis Roussos - Forever and ever
    Ralph McTell - Streets of London
    ***
    Dalida - J'attendrai
    Bill Withers - Lovely day
    Dizzy Man's Band - The opera
    Kool and the Gang - Ladies night
    Stephanie De Sykes - Born with a smile on my face
    James Brown - I feel good
    Dave Edmunds - I hear you knocking
    Carole King - Hard rock café

    Maxine Nightingale - Right back where we started from
    Hot Chocolate - So you win again
    Will Tura - Liefdesverdriet
    Shake - Tu sais je t'aime
    Yvonne Keeley & Scott Fitzgerald - If I had words
    Barry Manilow - Mandy
    Stevie Wonder - Isn't she lovely
    George McCrae - Rock your baby
    Lynn Anderson - Rose garden
    ***
    Stealers Wheel - Stuck in the middle with you
    Ivan Heylen - De wilde boerendochter
    Hurricane Smith - Oh babe what would you say
    ABBA - Mama Mia
    Bee Gees - How deep is your love
    Beach Boys - Cottonfields
    Jeff Wayne - Eve of the war
    Peaches and Herb - Shake your groove thing

    Euroption - One way ticket
    Jacksons - Blame it on the boogie
    Charlie Rich - The most beautiful girl
    Bonnie St Claire - Dokter Bernhard
    Tom Jones - She's a lady
    ABBA - Gimme gimme gimme
    Harold Melvin and the Bluenotes - If you don't know me by now
    Eagles - One of these nights
    Gloria Gaynor - I will survive
    ***
    Alain Chamfort - Je pense a elle elle pense a moi
    Roger Glover - Love is all
    Aretha Franklin - Think
    Viola Wills - Gonna get along without you now
    Rob De Nijs - Het werd zomer
    John Miles - Music
    Andrew Gold - Never let her slip away
    José Feliciano - Che sara

    Dalida - Gigi l'Amoroso
    Cliff Richard - We don't talk anymore
    Don Mercedes - Rocky
    Vicky Leandros - Aprés toi
    Barry White - Never never gonna give ya up
    Ottowan - Disco
    Blondie - Denis
    Ann Christy - Gelukkig zijn
    ***
    Thembi - Take me back to the old transvaal
    Umberto Tozzi - Gloria
    ABBA - Does your mother know
    Gerry Rafferty - Baker street
    Joe Dassin - l'Ete indien
    Stefanie Mills - Whatcha gonna do
    Marvin Hamlisch - The entertainer

    Rubettes - Sugar baby love
    Leo Sayer - You make me feel like dancing
    Will Tura - Goodbye Elvis
    Gilbert Montagné - The fool
    ABBA - Voulez-vous
    Three Degrees - When will I see you again
    Blondie - Denis
    Pussycat - Mississippi
    Carpenters - Yesterday once more
    Boston - More than a feeling
    ***
    First Class - Beach baby
    Eagles - Hotel California
    Astrid Nijgh - Ik doe wat ik doe
    Chic - Le freak
    Moments of Truth - Lovin you is killing me
    Focus - House of the king

    Jesse Green - Nice and slow
    Smokie - Living next door to Alice
    Smokey Robinson and the Miracles - Tears of a clown
    Gloria Gaynor - Never can say goodbey
    Julien Clerc - Venise
    Amanda Lear - Follow me
    Dana - Fairytale
    Louis Neefs - Laat ons een bloem
    Cher - Gypsys, tramps and thieves
    Abba - Waterloo
    ***
    Spinners - Could it be I'm falling in love
    Chicory Tip - Son of my father
    Rocco Granata - Zomersproetjes
    Candi Staton - Young hearts run free
    Trammps - Disco inferno
    Christie - Yellow river
    Dan Heartman - Relight my fire
    Labelle - Voulez vous coucher avec moi

    Brotherhood of Man - Save your kisses for me
    John Paul Young - Love is in the air
    Fortunes - Here comes that rainy day feeling again
    Bee Gees - Staying alive
    Michel Fugain - Une belle histoire
    ABBA - S.O.S.
    Middle of the road - Sacramento
    Willy Sommers - De nacht wordt lang
    Taech In - In the summernight
    Carly Simon - You're so vain
    ***
    Drifters - Kissing in the back row of the movies
    Carpenters - Close to you
    Rob De Nijs - Dag zuster Ursula
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Al Stewart - Year of the cat
    Redbone - Witch queen of New Orleans
    First Choise - Dr. Love
    Daniel Gerard - Butterfly

    Bellamy Brothers - Let your love flow
    ABBA - Knowing me knowing you
    Umberto Tozzi - Ti amo
    C. Jerome - C'est moi
    Harpo - Moviestar
    James Last - Happy music
    Soulful Dynamics - Modemoiselle Ninette
    Samantha - Eviva Espagna
    Terry Jacks - Seasons in the sun
    Boney M. - Hooray Hooray it's a holiday
    ***
    Tony Orlando & Dawn - Tie a yellow ribben round the ole oak tree
    Joost Nuissl - Ik ben blij dat ik je niet vergeten ben
    Sweet - Poppa Joe
    Champagne - Oh me oh my goodbey
    Peter Mafaay - Du
    Bryan Ferry - Let's stick together
    Real Thing - Can you feel the force
    Emly Starr - No no sheriff

    Kersteditie :
    Slade - Merry Christmas everybody
    Wings - Mull of kintyre
    Jack Jersey - Gone girl
    Alice Cooper - How you gonna see me now
    5000 Volts - I'm on fire
    Ben Cramer - De winter
    Boney M. - Mary's boy child
    Lindsay De Paul - Sugar me
    ***
    Dana - It's gonna be a cold Christmas without you
    Kate Bush - Wuthering heights
    Engelbert Humperdinck - A winter world of love
    Euroption - I can't stand the rain
    Mud - Lonely this Christmas
    Billy Ocean - Love really hurts without you
    The Wizard - I wish it would be Christmas everyday
    Leroy Anderson - Sleigh ride

    2015 : Barry White op 1 in de top 70 van de jaren 70
    'You're the first, the last, my everything' van Barry White is op de eerste plaats geëindigd in de
     'Top 70 van de jaren 70' bij Radio 2.
    'Dancing Queen' van ABBA en 'Sebastian' van Cockney Rebel vervolledigen de top 3.
    Het hoogste genoteerde Belgische nummer in de lijst was 'Goeiemorgen, morgen' 
    van Nicole & Hugo op de vijftiende plaats.

    2016 : Ike & Tina Turner voeren lijst van de jaren 70 aan
    'Nutbush city limits' van Ike & Tina Turner neemt in 2016 de eerste plaats van Barry White over in de
     'top 70 van de jaren 70' bij Radio 2.
    Het nummer dateert uit 1973. Queen met 'Bohemain rhapsody' en 'Angie' van The Rolling Stones
     vervolledigen de top 3. ABBA staat met 'Dancing Queen' op 4 en Barry White zakt van 1 naar 5 met
     'The first, the last, my everything'. Er staan elf Nederlandstalige liedjes in de Top 70 
    waarvan Nicole & Hugo met 'goeimorgen morgen' het hoogst genoteerd staat.


    Jaren 70 : Wim (rechts op de foto) met zus Ann en wijlen grootvader Edmond Engels in het Liedtspark te Oudenaarde.

    schooljaar 1979-1980 - het vierde, vijfde en zesde leerjaar - Gemeenteschool Melden.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    13-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op naar de zomer van 2018 ....

    7-29 juli Tour de France
    De 105e editie van de Tour de France gaat van start
    op zaterdag 7 juli in de Vendée. Na 3.329 km komt
    de Ronde van Frankrijk aan in Parijs. Op zondag 15 juli 
    zullen wellicht heel wat landgenoten sfeer gaan opsnuiven net
    over de grens. Dan wordt de vijftiende etappe gereden met 
    aankomst in Roubaix. Het volledige rittenschema kan je op 
    mijn blog vinden.

    Rock Zottegem 2018 op 29 en 30 juni en 1 juli

    Rock Zottegem ⋆ 2018

    De stad Zottegem maakt zich deze zomer opnieuw klaar 
    voor Rock Zottegem. De organisatie is er opnieuw in  
    geslaagd om een sterke affiche uit te bouwen met 
    zowel internationale namen maar ook talent van eigen 
    bodem. De editie van 2018 wordt opnieuw een top-editie. 
    Op vrijdag zijn er optredens van Jebroer, Lil' Kleine, 
    Lost Frequenties, The Levellers, Kaiser Chiefs en Ficher Z. 
    Op zaterdag staan o.a. The Jesus and Mary Chain, Arno, 
    Freddy Melculy, Coely, Sons en Millionaire op het podium 
    en op zondag maken Clouseau en De Kreuners er hun  
    opwachting. Alle info op www.rock-zottegem.be 

    Gentse Feesten 2018
    Komende zomer zullen de Gentse Feesten plaatsvinden 
    van 13 tot en met 23 juli. Vanaf 8 juni is het  
    volledige programma beschikbaar op de website 
     www.gentsefeesten.be   
    Nog eventjes wachten dus ....


    Sculptour 2018 
    De grote beeldentuin Sculptoor opent deze zomer opnieuw zijn 
    deuren. Er zijn werken van 30 kunstenaars te zien. 
    De expositie van zowat 120 beelden van kunstenaars uit alle 
    windstreken van Europa en voor het eerst ook werken van 
    een Japanner en een Argentijn. De expositie met 100 beelden 
    en 50 andere werken vindt plaats in de 3,5 hectare grote 
    tuin van Lieve en Piet Willequet in de Ronde van Vlaanderenstraat 
    te Kluisbergen-Kwaremont. Hetb thema dit jaar is Reflections. 
    Blikvanger dit jaar zijn de zeer grote werken van Josef Lang. 
    De beelden-tentoonstelling is open op zaterdag-, zon- en 
    feestdagen van 14 tot 19 uur of op afspraak en loopt de 
    ganse zomer tot 23 september. Inkom €5 
    Meer info : www.beukenhof.be 

    W-Fest Amougies 16-17-18 en 19 augustus

    W-Fest
    Deze zomer pakt het Newwavefestival W-Fest uit met enkele 
    bekende namen zoals Kim Wilde, Paul Young en Vive la Fête. 
    Ook onder meer ABC, Axel Bauer, Heaven 17, Red Zebra, 
    Man Without Hats, The Christians, Machiavel, Wang Chung, 
    Midge Ure, Daf, A Split Second en vele anderen 
    zullen er hun opwachting maken. W-Fest vindt plaats van   
    16 tot en met 19 augustus op het vliegveld van Amougies. 
    Alle info op www.w-festival.com 

    Twee weekends Tomorrowland

    Afbeeldingsresultaat voor tomorrowland girls
    Tomorrowland vindt plaats tijdens de weekends van  
    20 tot en met 22 juli en van 27 tot en met 29 juli. Het thema 
    voor het jaarlijkse dancefestival in de Schorre in Boom 
    is dit jaar 'The story of Planaxis'.

    Plan Bier in de Vlaamse Ardennen


    Hou je ook van een lekker biertje na een stevige 
    wandeling of fietstocht ? De gloednieuwe bierkaart 
     'Plan Bier' verzamelt 8 brouwerijen en bijna 100  
    bieren in de Vlaamse Ardennen. Bovendien krijg je een 
     uitgebreid overzicht van de beste, charmantste en  
    gezelligste cafés in Vlaanderens mooiste landschap  
    en zijn alle leuke stops makkelijk bereikbaar met drie 
     kant-en-klare wandelingen en vier ontspannende 
     fietsroutes. www.planbier.be

    Zomerse beiaardconcerten in Oudenaarde


    Tijdens de zomermaanden hoort men van op één van   
    de vele gezellige terrasjes de beiaard spelen.   
    De beiaard in de Sint-Walburgakerk is de oudste van    
    het land en bestaat uit 49 klokken. Het hele jaar   
    door zijn er op zondag beiaardconcerten van 12 tot 13 uur.   
    Tijdens de maanden juli en augustus concerteert   
    stadsbeiaardier Lode Schynkel of een gastmuzikant    
    ook op donderdagavond van 20.30 uur tot 21.30 uur.    
    Iedere donderdagvoormiddag, tijdens de wekelijkse   
    marktdag, weerklinkt het automatisch beiaardspel   
    van 10 uur tot 11 uur. 

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    Oudenaarde : De fietsstad !


    Oudenaarde wil de stad en haar deelgemeenten uitbouwen tot 
    'de fietsstad van de streek'. Deze doelstelling is opgenomen 
    in het meerjarenplan van de stad. Los van de aankomst 
    van 'Vlaanderens Mooiste', besteedde Oudenaarde in het 
    verleden al heel wat aandacht aan functioneel fietsverkeer 
    en aan de uitbouw van een degelijk fietspaden-netwerk. 
    Het resultaat is de fietskaart, een gratis kaart met de beste 
    fietsverbindingen. Ook de recreatieve fietser wordt verwend 
    in Oudenaarde. Fietsen in de streek van De Ronde is het 
    geliefkoosde terrein van duizenden wielertoeristen. 
    De routes gaan van 42 tot 181 kilometer. Ook mountainbikers 
    komen aan hun trekken in de talrijke bossen en velden. 
    Voor al dit fietsplezier is het Centrum Ronde van Vlaanderen 
    aan de Markt de ideale startplaats. En geef nu zelf toe, 
    wat is er aangenamer om een fietstocht af te sluiten 
     met een Oudenaards biertje op één van de terrasjes of in 
     de talrijke café's wat de stad van Adriaen Brouwer rijk is.

    Leeuwarden Culturele Hoofdstad in Europa

    Leeuwarden, de hoofdstad van Friesland, mag zich samen met 
    de Maltese hoofdstad Valetta, in 2018 de Culturele 
    Hoofdstad van Europa noemen. Leeuwarden-Fryslân 2018 
    zal een jaar lang laten zien hoe de Friezen het leven vieren 
    en daarbij een gezonde planeet achter laten voor de generaties 
    die nog komen. De honderden projecten vinden niet alleen 
    in Leeuwarden plaats, maar in het rijke landschap dat Friesland 
    juist zo speciaal maakt. Bekijk het volledige programma 
    via de website www.friesland.nl/LF2018 
    SKS Skûsjesilen 
    Nog in Friesland organiseert men tijdens de zomer 
     een zeilwedstrijd op de Friese meren met oude zeilende  
    vrachtschepen. Het 'Skûtsjesilen' wordt deze zomer 
    georganiseerd van 4 tot 17 augustus. Grou won de  
    wedstrijd in 2017. Info : www.skutsjesilen.nl

    Volg vrienden of familie terwijl ze naar hun 
    vakantiebestemming vliegen


    Binnenkort vertrekken ongetwijfeld ook mensen  
    uit je omgeving op vakantie. Via de website 
    www.flightradar24.com kan men het volledige 
     luchtverkeer meevolgen. Thuisblijvers kunnen 
    op deze manier zien wanneer hun vrienden 
    of familie opstijgen of op hun reisbestemming  
    aankomen. Of omgekeerd, wanneer ze het vliegtuig 
    opnieuw huiswaarts nemen. Ook als je aan 
    het genieten bent van de zon en er vliegt een vliegtuig 
    over, kan je via www.flightradar24.com zien 
    wat de bestemming van het toestel is. 
    De app is ook te downloaden voor op je smartphone 
     of tablet.

    Tips voor een veilig barbecue weekend


    Een gezellig feestje aan de BBQ hoeft niet op de  
    spoedafdeling te eindigen. Daarom een paar veilige 
     BBQ-tips : 
    - Plaats de barbecue op een stevige, stabiele,  
    vlakke ondergrond.  
    - Zorg dat de barbecue niet omver gelopen  
    kan worden door spelende kinderen of huisdieren.    
    - Wie bakt is BOB en drinkt dus niet !!    
    - Pas op met licht ontvlambare kleding. In de buurt 
     van een barbecue draag je een speciale  
    barbecueschort en handschoenen. Een zwempak, 
    zwembroek of ontbloot bovenlijf zijn zeker  
    uit den boze. Eet smakelijk !

    Binnenkort ook op reis ?


    Vertrek je binnenkort ook op reis ? 
    Hopelijk heb je meer geluk dan mij. Ik kon niet 
    aan het raam zitten en kon ook helemaal niets zien. 
    Mijn zicht werd volledig weggenomen door deze dame. 
    Hopelijk heb ik bij mijn volgende vliegreis meer geluk.

    Jouw info hier ?

    Wil je jouw zomeractiviteit hier ook gratis zien staan 
    gratis aangekondigd horen in Radio Media Informatief 
    via Radio Media -  107 FM  ?   
    Stuur mij dan een mail via wimvermeer40@gmail.com



    In de zomer van 2018 zal de Belg gemiddeld 2318 euro besteden aan zijn zomervakantie. Frankrijk, Spanje en Italië zijn deze 
    zomer de populairste vakantiebestemmingen. Zelfs één reiziger op drie trekt naar Frankrijk. De autovakanties krijgen de voorkeur
     deze zomer. Vier op de tien landgenoten blijft gewoon thuis. Dat blijkt uit de jaarlijkse vakantiebarometer van Europ Assistance.
    Bij de vliegvakanties is Turkije terug een populaire bestemming geworden net als Griekenland, Bulgarije, Tunesië en Marokko.
    De absolute koploper bij de vliegvakanties is Spanje.
    Franse tolwegen nog duurder
    De tarieven voor het gebruik van de Franse snelwegen zijn op 1 februari met 1,03 tot 2,04 procent de hoogte in. De prijzen
    stijgen sterker dan in 2016 en 2017, toen ze gemiddeld met 1 procent omhoog gingen. De tarieven stijgen door een
    toepassing van de inflatie en de contracten tussen de Franse staat en de bedrijven die de tol innen.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (189 Stemmen)
    Categorie:info
    12-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Media Informatief
    RADIO MEDIA INFORMATIEF

     In de Scheldegemeenten is lokale Radio Media aan zijn 35ste werkjaar toe. 
    Radio Media ging voor het eerst in de ether op 21 januari 1983.
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Radio Media Informatief bij Radio Media tussen 9 en 11 uur via 105 FM en 106.3 FM

    Jouw info ook in informatief mail wimvermeer40@gmail.com


    Radio Brouwer stopt eind dit jaar


    Het was al eerder aangekondigd maar nu wordt het ook officieel. De oudste lokale radio van Oudenaarde 
    stopt eind dit jaar. Radio Brouwer bestaat 36 jaar maar het nieuwe frequentieplan van minister Sven Gatz is 
    de doodsteek geworden. Radio Brouwer zou naast zijn bestaande frequentie in Oudenaarde ook een zendmast 
    moeten bouwen op de Hotond in Ronse om zo Ronse en Kluisbergen te bereiken, maar dat kostenplaatje zagen  
    de radiomakers van de Wolvenberg niet zitten. Wordt het dan stil op 106.3 FM vanaf 2018 ?  
    Radio Media uit Kluisbergen heeft wel een aanvraag  ingediend voor het frequentiepakket voor Oudenaarde, 
     Kluisbergen en Ronse. Voorzitter Ludo Daelman is er gerust in : 'Wij zijn vanaf 2018 te beluisteren op  
    FM 106.3 in Oudenaarde, FM 105 Ronse en Kluisbergen en de vertrouwde FM 107 in Avelgem.


    Kruishoutem en Zingem worden Kruisem 


    Vanaf 1 januari 2019 zal ik op mijn blog inwoners  
    uit Kruisem mogen verwelkomen. Kruisem wordt  
    de fusiegemeente tussen Kruishoutem en Zingem.  
    De nieuwe fusiegemeente zal zo'n 15.000 inwoners tellen.  
    Voor een aantal inwoners wil dat zeggen dat zij 
    vanaf 2019 een nieuwe straatnaam op hun visitekaartje 
    zullen moeten noteren. Zingem en Kruishoutem tellen 
    immers een twintigtal straten met dezelfde naam. 
    Voorlopig is er nog geen beslissing genomen over welke 
    straatnamen er komen, maar de inwoners van Kruisem 
    zullen inspraak krijgen.


    Nieuw parcours voor Omloop Het Nieuwsblad
    Op zaterdag 24 februari krijgt de openingsklassieker  van het Belgisch wielerseizoen een nieuw parcours.  
    De start van Omloop Het Nieuwsblad blijft wel in Gent maar de aankomststreep verhuist naar Meerbeke.  
    Vanaf Brakel wordt het oude parcours van de Ronde van Vlaanderen gevolgd met de beklimming   
    van de Muur van Geraardsbergen en de Bosberg. De aankomststreep ligt op exact dezelfde plaats   
    waar de 'oude Ronde van Vlaanderen' finishte.

    Exit RO-DA-NI-A
    Naast Fabian Cancellara en Tom Boonen zullen we komend
    wielerseizoen nog een monument moeten missen.
    Na meer dan 60 jaar zal het deuntje 'tutututu RO-DA-NI-A'
     niet meer te horen zijn voor het aanstormende peloton. 
    Het vertrouwde koersgeluid, wat men van kilometers ver kon  
    horen, verdwijnt dus uit de koers. Het deuntje werd in 1954 
    bedacht door Manfred Aebi, de toenmalige grote man 
    achter het Belgische uurwerkenmerk met Zwitserse roots. 
    Of er een nieuw deuntje komt is nog afwachten tot 24 februari. 
    Dan gaat immers, met Omloop Het Nieuwsblad, een nieuw
     Belgisch wielerseizoen van start.

    Essevee-supporter roept hulp Onze Lieve Vrouw in


    SV Zulte Waregem heeft al betere tijden gekend sinds 
     het elf jaar geleden terug keerde naar de hoogste  
    voetbalklasse. Momenteel moet het team van trainer  
    Francky Dury  tevreden zijn met een veertiende 
     plaats. Een vurig essevee-supporter met name  
    Frank Deviaene, gepensioneerd schooldirecteur van  
    KBO Tiegem woonachtig te Kwaremont, is vrijwillig 
     verantwoordelijk voor de kapel 'Onze Lieve Vrouw 
     Koningin van de Vrede' langs de flanken van de Ronsebaan 
     in Kwaremont. Frank heeft naar eigen zeggen het  
    'Onze Lieve Vrouwke' ter hulp geroepen. Wat hij  
    heeft afgesproken wou hij niet bekend maken.  
    Maar hij zal haar zeker ter hulp geroepen hebben  
    om het behoud van zijn favoriete ploeg te verzekeren.   
    Blijkbaar werpt het zijn vruchten af ..... Foto: Guy Meurez


    Koppenbergcross
    Op woensdag 1 november zullen opnieuw duizenden veldritliefhebbers afzakken naar het kleine dorpje 
    Melden, deelgemeente van Oudenaarde. Dan vindt opnieuw de Koppenbergcross plaats op en rond de flanken 
    van de bekende bult van Melden. Het parcours zal opnieuw gewijzigd worden ten opzichte van vorig jaar. 
    Na de Koppenberg zal de bovenste lus niet meer gereden worden. Men gaat minder laag en minder hoog. De editie van 
    2016 was voor vele renners te zwaar. Nog nieuw dit jaar is dat de Sint-Pietersvrienden de cross na 25 jaar verkocht 
    hebben aan Sports ID. De organisatie kon, na het wegvallen van medestichter Marc Aelvoet en bestuurslid Luc Lamon, 
    de organisatie niet langer aan. Beide bestuursleden overleden vorig jaar. Voor de supporters zal hierdoor weinig veranderen.

    Van der Poel wint op de Koppenberg


    Traditioneel vond op 1 november opnieuw de Koppenbergcross plaats. Deze Koppenbergcross was de eerste wat de 
    Sint-Pietersvrienden uit handen gaven aan Sports ID. Ruim 16.000 bezoekers zagen hoe Mathieu Van der Poel 
    als eerste over de meet kwam halverwege de bekende bult van Melden. Toon Aerts werd er tweede gevolgd 
    door Lars Van Der Haar. Wout Van Aert werd vierde. Er staan tal van foto's op mijn fotoblog. 
    Zondag werd Van der Poel in Tabor ook Europees kampioen.


    2020 : 50 jaar Kluisbergen
    In 2020 zal de gemeente Kluisbergen een halve eeuw jong zijn. De deelgemeenten Berchem, Kwaremont, Ruien en Zulzeke
    fusioneerden in 1970 tot het nagelnieuwe Kluisbergen. In 1976 gingen er zelfs stemmen op om Kluisbergen uit te breiden
    met Kerkhove, Meerse (deel Melden) en Nukerke. Hier kwam evenwel niets van in huis.
    50 jaar Kluisbergen zal dan ook luisterrijk gevierd worden in 2020.

    Belgisch kampioenschap wielrennen 2020 in Anzegem en 2021 in Waregem


    De stad Waregem zal in 2021 de organisator zijn van het Belgisch kampioenschap wielrennen.  
    Het stadsbestuur van Waregem zal hiervoor samenwerken met 'Waregem Vooruit'   
    die de organisatie van Dwars door Vlaanderen op zich neemt. Het zal de derde keer zijn dat Waregem 
     het BK organiseert. De eerste keer was in 1966 toen Guido Reybrouck won en de tweede keer was in 1989  
    waar Carlo Bomans de tricolore trui mocht aantrekken. Opmerkelijk is dat één jaar eerder,  
    in 2020, het BK in buurgemeente Anzegem zal gereden worden. Er volgen eerst nog BK's in Binche (2018),  
    Gent (2019) en Anzegem (2020).


    Overzichtstentoonstelling Adriaen Brouwer
    Na vele maanden van historisch onderzoek achter de schermen en contacten met de meest prominente
    musea in de wereld, is het nu zeker : Adriaen Brouwer komt naar huis !
    Het MOU, Museum Oudenaarde, plant in het najaar van 2018 namelijk een groot
    tentoonstellingsproject ronde de Oudenaardse schilder Adriaen Brouwer. Ondanks zijn roem in eigen 
    tijd, geniet Brouwer vandaag vreemd genoeg nog niet de bekendheid van tijdgenoten als een Rubens
    of Van Dyck. Hij was nochtans zeer getalenteerd en zijn werk erg gegeerd; onder meer Rubens
    en Rembrandt waren fervente verzamelaars van zijn schilderijen !
    De expositie zal lopen van 15 september 2018 tot en met 16 december 2018 en er zullen
    topstukken van over de hele wereld te zien zijn.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (88 Stemmen)
    Categorie:info
    11-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Meer Informatief ....

    Meer informatief ....

    1917 Totale Oorlog in Vlaanderen


    Zeven Westhoekgemeenten brengen via infomodules en thematentoonstellingen het verhaal van de 
    Eerste Wereldoorlog in 1917. Dat gebeurt onder de koepelnaam '1917 Totale Oorlog in Vlaanderen'. 
    Het gaat om Ieper, Mesen, Heuvelland, Zonnebeke, Houthulst, Langemark-Poelkapelle en Poperinge. 
    Met de Mijnenslag rond Mesen en de Derde slga van Ieper was 1917 een heel belangrijk jaar in de 
    geschiedenis van de Eerste Wereldoorlog. De oorlog in Vlaanderen escaleert in een totale oorlog 
    die voor het eerst industriële vormen aanneemt en niemand ontziet. Om het complexe verhaal zo compleet 
    mogelijk - met oog voor meerstemmigheid en ethiek - te brengen, slaan de Westhoekgemeenten  
    de handen in elkaar. In Ieper, in het Flanders Fields Museum, is er een overzichtstentoonstelling met 
    fotografie van Frank Hurley en Hubert Wilkins. Van daaruit worden de bezoekers uitgenodigd om de 
    andere tentoonstellingen en vooral de streek te verkennen. Zonnebeke focust op het landschap, 
    Heuvelland op de Mijnenslag. Mesen op persoonlijke verhalen van Nieuw-Zeelandse soldaten,  
    Langemark-Poelkapelle op de rol van de Fransen, Houthulst op de artillerie en Poperinge op de 
    opvang van gewonden. Er is een infobrochure en een stevige gratis bezoekersgids uitgewerkt, met 
    praktische informatie en wandel- en fietsroutes. Alle tentoonstellingen zijn nog tot 31 december 
    open voor het publiek.


    Eurovisiesongfestival 2018 in Portugal
    Afbeeldingsresultaat voor eurovisiesongfestival lissabon
    De Portugese openbare omroep RTP heeft aangekondigd dat het Eurovisiesongfestival in 2018 in de MEO ARENA
    in Lissabon zal plaatsvinden. De zender zal hiervoor een budget van 30 miljoen euro vrijmaken om de liedjeswedstrijd
    te organiseren. De MEO ARENA is een grote evenementenhal met een capaciteit van 20.000 mensen.
    Het is de derde grootste indoor arena in Europa. De twee halve finales van het 63ste Eurovisiesongfestival zijn op 
    dinsdag 8 en donderdag 10 mei. De finale wordt op zaterdag 12 mei georganiseerd. Portugal is het gastland
    omdat de 27-jarige Salvador Sobral in 2017 de liedjeswedstrijd won in Kiev voor Portugal.
    De VRT zal voor de Belgische inzending opnieuw intern kiezen. De openbare omroep zal de kandidaat en het nummer
    achter gesloten deuren kiezen. De Franstalige openbare omroep RTBF selecteert zijn artiesten
    al jaren op die manier. Er zal dus geen Eurosong te zien zijn op één waaruit een kandidaat gekozen wordt.

    Clouseau viert dertigste verjaardag met intiem tournee

    Clouseau blaast dit jaar 30 kaarsjes uit. Om dat te vieren gaan de broertjes Wauters opnieuw op tournee. 
    Maar deze keer zonder overdonderende lichteffecten of verbluffende projecties, maar concerten in een kleine, 
    intieme bezetting. Op 7 oktober geven ze het officiële startschot in Plopsa De Panne. In 1987 brachten Clouseau 
    hun eerste single 'brandweer' uit. De grote doorbraak was er pas in 1989 met hits als 'Anne' en 'Daar gaat ze'. 
    Tijdens hun tournee zullen heel wat klassiekers de revue passeren en wat mooie anekdotes uit hun  
    30 jaar bestaan. De tournee zal zowel door België als door Nederland trekken. Op de foto staan 
    Clouseau tijdens de Adriaen Brouwer Bierfeesten in Oudenaarde in 2014.


    Stad Gent heeft er de 'Krook' bij

     Foto de redactie.be
    Tussen de drie torens en de boekentoren heeft de stad Gent er een nieuwe landmark bij. 
    In de 'Krook' zitten een bibliotheek, een café, expirimenteerlabo's, een studiezaal en de radiostudio's van Urgent.fm

     Foto de redactie.be


    Gezocht : voetbaltickets


    Jordy Verstraeten uit Sint Niklaas is een verzamelaar van voetbaltickets van alle soorten    
    wedstrijden uit binnen- en buitenlandOok voetbaltickets uit lagere reeksen zijn altijd welkom.    
    Andere ticketverzamelaars kunnen altijd ruilen.Jordy zal je er heel dankbaar voor zijn.  
    Adres : Jordy Verstraeten - Sinaaidorp 96 - 9112 Sinaai-Waas
    e-mail : georges.verstraeten65@outlook.com


    Blog Wim Vermeer op nummer één !


    Dankzij jullie, als trouwe bezoekers van dit blog, is mijn blog in mei 2017 opgeklommen naar de eerste plaats 
    van alle bloggen op bloggen.be. BEDANKT !


    Radio Media Informatief - Elke werkdag 09-11 uur via Radio Media 107 FM

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (52 Stemmen)
    Categorie:info
    10-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook dit nog .....
    Ook dit nog ...

    Vier keer een knal en 20 seconden later was hij weg !
    Pinksterzaterdag 3 juni veranderden de Vlaamse Ardennen drastisch van uitzicht. Het herkenningspunt, de centrale van Ruien,
    verdween. Voor velen een bron van inkomsten, door anderen aanzien als een vloek in het landschap. Het neerhalen
    van de drie grote schoorstenen en de koeltoren lokte de grote massa : op de Kwaremont stond zelfs meer volk
    dan bij de Ronde van Vlaanderen. Om 17.12 uur stipt na vier knallen en 20 seconden later restte enkel een
    grote stofwolk. Toen die was opgetrokken, zag het landschap eruit zoals voor 1958, het jaar dat het eerste deel
    van de centrale werd gebouwd. In maart 2013 werd de voormalige thermische kolencentrale met de grootste
     CO2 uitstoot van het land gesloten. 


    De zomer van 2017 begon met Coldplay voor twee maal 50.000 fans
    Voor 100.000 fans is de zomer van 2017 begonnen met 'Coldplay' in het Koning Boudewijnstadion.
    Op woensdag 21 en donderdag 22 juni kwam de rockgroep rond zanger Chris Martin naar ons land  
    afgezakt. De fans kregen waar voor hun geld.

    Benefiet voor Sarah
    Op zaterdag 1 en zondag 2 juli werd er in Zaal De Kring in Oudenaarde-Eine een eetfestijn/benefiet voor 
    Sarah Vandersteene georganiseerd. Sarah (23) leidt aan een zeldzame ziekte VHL of Von Hippel Lindau. 
    De bedoeling van dit evenement is deze ziekte meer aandacht te geven in België aangezien deze nog niet erkend 
    is. Momenteel hersteld Sarah van een operatie aan de rug waar in februari een tumor werd verwijderd uit haar 
    centraal zenuwstelsel. De voorbije vijf jaar had Sarah reeds 15 operaties. Het eetfestijn/benefiet voor Sarah kan men een
    succes noemen. Bezoek het blog van Sarah op : www.voorhetleven.weebly.com 

    Oud-Burgemeester Oudenaarde krijgt 'Orde van de Vlaamse Leeuw'
     foto hln
    Voormalig Burgemeester van de stad Oudenaarde Jan Verroken heeft de 'Orde van de Vlaamse Leeuw' gekregen.
    Deze onderscheiding wordt jaarlijks toegekend door de organisatie 'Orde van de Vlaamse Leeuw' die daarmee
    verdienstelijke Vlamingen wil eren. Jan Verroken zat jarenlang in het parlement voor de toenmalige CVP en was
    Burgemeester van Oudenaarde. In de jaren 60 speelde hij een belangrijke rol in het vastleggen van de taalgrens en
    in de splitsing van de Leuvense Universiteit. Verroken verzette zich fel tegen het Egmontpact, eind jaren 70, waardoor
    dat compromis tussen Vlamingen en Franstaligen sneuvelden. Op maandag 30 januari 2017 vierde Jan Verroken zijn
    honderdste verjaardag. Hij was van 1983 tot 1988 Burgemeester van Oudenaarde maar wou er graag nadien nog
    7 jaar bijdoen met een eigen partij (OK) tegen zijn CVP. Het was uiteindelijk Lieven Santens (CVP) die zijn opvolger
    werd bij de Gemeenteraardsverkiezingen van 1988. Verroken verblijft in een woonzorgcentrum in Koksijde en is
    opvallend nog zeer actief op Twitter. @verroken heeft meer dan 2500 volgers en is daarmee de oudste twitteraar van het land.

    Stijn De Bleeker nieuwe coach Kluisbergen Sportief
    Stijn De Bleeker (34) wordt vanaf volgend seizoen de nieuwe trainer van Kluisbergen Sportief uit tweede 
     provinciale. Hij volgt daar succestrainer Tom Lodens op, die de club in tien jaar tijd van vierde naar tweede  
    provinciale loodste. Tom Lodens verhuist naar reeksgenoot  Gavere-Asper, die hun trainer Bert Dhondt naar  
    KSK Ronse zag vertrekken. Stijn De Bleeker trainde eerder al Kluisbergen Sportief B in vierde provinciale.  
    'Ik ben blij dat ik deze kans kreeg van de club, dit is een teken van waardering', aldus Stijn.

    KSV Oudenaarde oefende tegen Club Brugge en Anderlecht
    Ter voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen oefende KSV Oudenaarde tegen de vicekampioen en de kampioen
     van het afgelopen voetbalseizoen. Zowel Club Brugge en Anderlecht kwamen naar het Burgemeester Thienpontstadion
    afgezakt. Club Brugge won met 0-6, Anderlecht met 1-3.

    De laatste
    Radio Brouwer organiseerde de laatste BBQ in het bestaan van het Oudenaardse radiostation. De lokale radio
    diende geen vergunningsaanvraag meer in en zal vanaf 1 januari 2018 niet meer te beluisteren zijn
    in Oudenaarde en omgeving op 106.3 FM.
    Radio Media uit Kluisbergen organiseerde reeds eerder een BBQ maar het radiostation heeft 
    aangegeven wel door te gaan na 2018.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:info
    09-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
    Fata Morgana in Oudenaarde (2007) - Nu 10 jaar later
    Op 17 juni 2017 was het precies 10 jaar geleden dat de één-crew van het populaire tv-programma
    Fata Morgana in Oudenaarde kwam neergestreken. Fata Morgana was een programma waar vijf 
    sleutelfiguren op één week tijd vijf bijna onmogelijke opdrachten moesten realiseren met behulp van de
    inwoners van de stad waar het evenement in die week plaats vond. 17 juni 2007 kwam deze eer te beurt
    aan de stad Oudenaarde. Sinds die dag mag Oudenaarde zich ook een 5-sterrenstad noemen.
    Via mijn blog blikken we nog even terug naar deze bijzondere gebeurtenis met een fotoreportage
     van 10 jaar geleden met als thema : 'Witte Kerst in de zomer'.













    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Fata Morgana - Oudenaarde



    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 9 - PO

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!