Aantal bezoekers :

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • 1/2de finales Croky Cup
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Champions League 1/8e finales en Europa League 1/16e finales
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Iljo Keisse en Jasper De Buyst steken eindzege Zesdaagse van Bremen op zak
  • Boetes voor Kortrijk, Zulte Waregem en Oostende
  • Roeselare boekt eerste overwinning van het seizoen in Champions League volley
  • DAKAR. Vierde ritzege voor Sébastien Loeb, Price neemt leiding in handen bij de motoren
  • Antwerp Giants ruiken achtste finales Champions League na spectaculaire zege met subliem laatste kwart
  • Waasland-Beveren strikt Montenegrijnse spits
  • Christian Benteke gaat mee met hype op sociale media en pakt uit met sublieme tweet: "Beastmode got me young"
  • Nooit gedacht dat Lokeren-speler Killian Overmeire in een lijstje boven Lionel Messi zou staan? Wel...
  • Gonzalo Higuain tackelt Gennaro Gattuso, Milan-legende laat dan zien hoe het écht moet
  • Ryan Babel keert terug naar de Premier League en tekent bij Fulham
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (98)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (409)
  • info (163)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Iljo Keisse en Jasper De Buyst steken eindzege Zesdaagse van Bremen op zak
  • Boetes voor Kortrijk, Zulte Waregem en Oostende
  • Roeselare boekt eerste overwinning van het seizoen in Champions League volley
  • DAKAR. Vierde ritzege voor Sébastien Loeb, Price neemt leiding in handen bij de motoren
  • Antwerp Giants ruiken achtste finales Champions League na spectaculaire zege met subliem laatste kwart
  • Waasland-Beveren strikt Montenegrijnse spits
  • Christian Benteke gaat mee met hype op sociale media en pakt uit met sublieme tweet: "Beastmode got me young"
  • Nooit gedacht dat Lokeren-speler Killian Overmeire in een lijstje boven Lionel Messi zou staan? Wel...
  • Gonzalo Higuain tackelt Gennaro Gattuso, Milan-legende laat dan zien hoe het écht moet
  • Ryan Babel keert terug naar de Premier League en tekent bij Fulham
    Foto
    Nieuws HLN
  • VIDEO. Nieuw-Zeelander Bevin slaat dubbelslag in Tour Down Under na tumultueuze sprint, Philipsen vijfde
  • VIDEO. Nieuw-Zeelander Bevin slaat dubbelslag in Tour Down Under na tumultueuze sprint
  • VIDEO. Met deze 3D-scanner kan je van jezelf een personage in een videogame maken
  • VIDEO. De telefoon waar kakkerlakken naartoe gaan om te sterven
  • Deel jij stiekem je Netflix-account? Dit systeem kan ervoor zorgen dat je account binnenkort wordt afgesloten
  • Deze televisie past het best bij jou
  • Oprichter Huawei ontkent spionage in zeldzaam interview en noemt Trump “geweldige president”
  • Nederlandse columnist over Van der Poel: “Wat een decadentie, wat een disrespect. Zo ga je niet met kampioenstruien om”
  • Uit deze 3D-betonprinter rollen huizen en bruggen: initiatiefnemers verwachten opschudding in bouwsector
  • Nooit meer je veters knopen? Nike onthult ‘zelfstrikkende’ sportschoen met app
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    20-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1 : Zulte Waregem - Charleroi
    Play Off 1 : Zulte Waregem - Charleroi








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    19-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Club Brugge - AA Gent    2 - 1

    Anderlecht - KV Oostende     3 - 2

    Zulte Waregem - Charleroi     2 - 2

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Sint-Truiden - KV Mechelen      7 - 0

    Standard - Lierse     2 - 0

    Union St-Gilloise - Waasland-Beveren     1 - 3

    POULE B

    Moeskroen - KV Kortrijk      0 - 1

    Lokeren - RC Genk    1 - 1

    Roeselare - Eupen      3 - 2


    FINALE PLAY OFF 2 :

    KRC Genk - Sint-Truiden      3 - 0


    TESTWEDSTRIJD om Europees ticket :

    KV Oostende - KRC Genk     3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    18-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 16, wonsdag 17 en donderdag 18 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    RSC Anderlecht wint 34ste landstitel !

    PLAY OFF 1 :

    AA Gent - Zulte Waregem     5 - 2

    Charleroi - Anderlecht     1 - 3

    KV Oostende - Club Brugge     2 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A 

    Waasland-Beveren - Standard     1 - 3

    Lierse - Sint-Truiden       1 - 3

    KV Mechelen - Union St-Gilloise      1 - 0

    POULE B

    RC Genk - Roeselare     3 - 1

    Eupen - Moeskroen    2 - 0

    KV Kortrijk - Lokeren     4 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1 : Zulte Waregem - KV Oostende
    Play Off 1 : Zulte Waregem - KV Oostende










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    16-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Zulte Waregem - KV Oostende     3 - 1

    AA Gent - Charleroi      1 - 1

    Club Brugge - Anderlecht      1 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Standard - KV Mechelen     2 - 0

    Union St-Gilloise - Sint-Truiden     1 - 4

    Waasland-Beveren - Lierse      3 - 2

    POULE B 

    Eupen - KV Kortrijk      3 - 2

    Roeselare - Lokeren      2 - 3

    Moeskroen - RC Genk     0 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Charleroi - Club Brugge      1 - 3

    KV Oostende - AA Gent     4 - 3

    Anderlecht - Zulte Waregem     2 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A 

    KV Mechelen - Waasland-Beveren    1 - 3

    Lierse - Union St-Gilloise      2 - 1

    Sint-Truiden - Standard     1 - 0

    POULE B 

    Lokeren - Moeskroen      2 - 2

    KV Kortrijk - Roeselare     0 - 3

    RC Genk - Eupen    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - 6 en 7 mei 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - 7 mei 2017


    BRABANT : Speeldag 30

    Kampenhout – RCS Brainois      4 - 2

    Bierbeek – Ren. Cl. Schaerbeek    7 - 1

    Veltem – RSD Jette     0 - 1

    Liedekerke – Borght     2 - 0

    Strombeek – VV Houtem     1 - 0

    Butsel – Grez-Doiceau    4 - 2

    Crossing Schaerbeek – Sporting Bruxelles    0 - 2

    Hoeilaart - Stockel    3 - 2

    Speeldag 30 wordt afgewerkt in het weekend van 7 mei.
    Kampenhout is kampioen en speelt volgend seizoen in de derde amateurklasse.
    BX Brussels is kampioenen uit tweede provinciale.


    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 33 : Zondag 7 mei ( alle wedstrijden om 14.30 uur )

    NEC - AZ    2 - 1

    Ajax - Go Ahead Eagles    4 - 0

    Sparta Rotterdam - FC Twente     1 - 0

    Roda JC - Willem II    1 - 0

    FC Groningen - PSV    1 - 1

    Heracles Almelo - ADO Den Haag    4 - 0

    PEC Zwolle - Heerenveen     2 - 1

    Excelsior - Feyenoord     3 - 0

    FC Utrecht - Vitesse    1 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 april en 1 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 28, zaterdag 29, zondag 30 april en maandag 1 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    AA Gent - Anderlecht      0 - 0

    KV Oostende - Charleroi     1 - 0

    Club Brugge - Zulte Waregem      2 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Standard - Union St Gilloise       3 - 1

    Waasland-Beveren - Sint-Truiden     0 - 1

    Lierse - KV Mechelen    0 - 0

    POULE B

    RC Genk - KV Kortrijk     3 - 0

    Lokeren - Eupen      4 - 1

    Moeskroen - Roeselare    1 - 0

    PLAY OFF 3 :

    Oud-Heverlee Leuven - Lommel United     1 - 0

    Cercle Brugge - Tubeke     1 - 1

    Lommel United zakt en speelt vanaf volgend seizoen in de eerste amateurklasse.



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 30

    Heist - Hasselt     3 - 0

    Virton - Sprimont-Comblain     3 - 0

    Dessel Sport - WS Brussel     5 - 1

    Beerschot-Wilrijk - KSV Oudenaarde    1 - 0

    Oosterzonen - Deinze    3 - 1

    Patro Eisden - Geel     3 - 1

    Seraing - Dender    1 - 0

    VW Hamme - Koksijde     4 - 1



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 30

    VK Westhoek – Menen      4 - 3

    Olsa Brakel – Sint-Eloois-Winkel    0 - 1

    Gullegem – Temse    1 - 0

    Sparta Petegem – Bornem    1 - 0

    Eendracht Aalst – Knokke    2 - 3

    RC Gent – RC Harelbeke    2 - 0

    Sint-Niklaas – Izegem     0 - 1

    Torhout – Halle    1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 30

    Berchem Sport – Cappellen      4 - 1

    Grimbergen – Tienen    1 - 3

    Wijgmaal – Rupel-Boom    1 - 0

    Bocholt – Duffel    0 - 2

    Tempo Overijse – Spouwen-Mopertingen    4 - 0

    Hades – Woluwe-Zaventem    1 - 3

    Hoogstraten – Londerzeel    3 - 1

    Tessenderlo – Zwarte Leeuw    3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 30

    Hamoir – Ol. Charleroi     3 - 1

    RFC de Liège – Waremme    2 - 1

    Acren-Lessines – Chatelet-Farciennes    4 - 1

    Walhain – Givry    2 - 1

    Charleroi-Couillet – Solières    1 - 5

    La Louvière-Centre – RFC Meux    1 - 1

    Ciney – Couvin-Mariembourg    4 - 1

    UR Namur – La Calamine   2 - 11



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 30

    Dikkelvenne – Ronse     1 - 0

    Sint-Gillis-Waas – Vlamertinge    0 - 3

    Mariekerke – Ingelmunster    2 - 4

    Wolvertem-Merchtem – Jong Lede    2 - 0

    Zele – Pepingen    0 - 0

    Merelbeke – Lebbeke    3 - 0

    Wervik – Wetteren    3 - 1

    Ninove – Berlare    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 30

    Wellen – Esperanza Pelt      0 - 1

    Sterrebeek – Sint-Lenaarts     1 - 1

    Diegem Sport – Nijlen    2 - 0

    Eppegem – Houtvenne    2 - 1

    Turnhout – RC Mechelen    6 - 3

    Betekom – Diest    3 - 6

    City Pirates Antwerpen – Helson Helchteren    2 - 0

    Leopoldsburg – Vosselaar    0 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 26

    Manageoise – Franc Borains     0 - 2

    Léopold FC – Waterloo   2 - 1

    RWD Molenbeek – RFC Tournai    4 - 0

    Profondeville – Solrézienne    3 - 3

    Racing Jet Wavre – Onhaye    2 - 4

    Rebecquoise – Ganshoren    3 - 1

    Albert Quevy-Mons – Taminoise    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 26

    RFC Huy – Richelle      5 - 3

    Aywaille – Bertrix     3 - 1

    Tilleur – Arlonaise    3 - 3

    Warnant – Mormont    2 - 2

    Longlier – Verlaine    0 - 1

    Aischoise – Herstal    1 - 2

    Cointe-Liège - Durbuy    4 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Henegouwen - 29 en 30 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 29 en 30 april 2017


    BRABANT : Speeldag 29

    Ren. Cl. Schaerbeek – Hoeilaart     0 - 3

    RSD Jette – Bierbeek    5 - 0

    Stockel – Kampenhout     1 - 2

    RCS Brainois – Crossing Schaerbeek     3 - 0

    Sporting Bruxelles – Butsel    0 - 2

    Grez-Doiceau – Strombeek    0 - 3

    VV Houtem – Liedekerke    0 - 2

    Borght – Veltem    0 - 0



    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 30

    Paturages – Pont-a-Celles Buzet      1 - 2

    Beloeil – Estinnoise   3 - 2

    Stade Brainois – Binchoise    5 - 6

    Montkainoise – Ostiches-Ath    1 - 1

    Ransart – Courcelles    1 - 3

    Gosselies – Peruwelz FC    2 - 1

    Houdeng – Soignies    0 - 0

    Monceau – Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 1




    EREDIVISIE NEDERLAND

    Geen voetbal door Bekerfinale :  AZ - Vitesse     0 - 2
                                                       (0-1, 0-2 Van Wolfswinkel)
    Vitesse Arnhem heeft in Nederland de finale van de KNVB-Beker gewonnen. In de Rotterdamse Kuip 
    wonnen de Arnhemmers van AZ Alkmaar met 0-2. AZ Alkmaar stond voor de zesde keer in de finale. De club 
    van trainer John Van Den Brom (ex-Anderlecht) won de cup reeds in 1978, 1979, 1982 en 2013. Vitesse Arnhem, 
    waar Henk Fraser coach is, speelde in totaal drie bekerfinales en won er niet één van. Vitesse mag zich nu
    dus bekerhouder 2016-2017 noemen en pakt zo voor het eerst in 125 jaar voetbalgeschiedenis een prijs.
    Vitesse volgt Feyenoord op die vorig jaar de finale met 2-1 van FC Utrecht won.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    11-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1: Zulte Waregem - KAA Gent
    Zulte Waregem - KAA Gent









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    10-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Zulte Waregem - AA Gent     0 - 2

    Club Brugge - KV Oostende    3 - 1

    Anderlecht - Charleroi     0 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Union St Gilloise - Lierse     1 - 3

    Standard - Waasland-Beveren     0 - 2

    KV Mechelen - Sint-Truiden      1 - 0

    POULE B : 

    Roeselare - KV Kortrijk    2 - 3

    Moeskroen - Lokeren     2 - 2

    Eupen - RC Genk      1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    09-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    AA Gent - KV Oostende     1 - 1

    Charleroi - Zulte Waregem     2 - 0

    Anderlecht - Club Brugge     2 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A 

    Lierse - Waasland-Beveren     2 - 3

    Sint-Truiden - Union St. Gilloise     0 - 1

    KV Mechelen - Standard      1 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE B

    Lokeren - Roeselare    2 - 1

    KV Kortrijk - Eupen     3 - 3

    RC Genk - Moeskroen    6 - 0

    PLAY OFF 3 : 

    Lommel United - Cercle Brugge    0 - 1

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven     1 - 0



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 29

    Deinze - Patro Eisden       1 - 2

    Sprimont-Comblain - Dessel Sport       1 - 1

    KSV Oudenaarde - Virton     1 - 2

    Geel - Heist     1 - 2

    Koksijde - Beerschot-Wilrijk      0 - 1

    WS Brussel - Seraing     2 - 2

    Dender - VW Hamme     2 - 2

    Hasselt - Oosterzonen     0 - 0



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 29

    Bornem – RC Gent     1 - 1

    Sint-Eloois-Winkel – Sparta Petegem     1 - 1

    Menen – Torhout    3 - 1

    Knokke – Westhoek    3 - 0

    Izegem – Eendracht Aalst    2 - 1

    Halle – Olsa Brakel     2 - 6

    Temse – Sint-Niklaas    2 - 0

    Harelbeke – Gullegem    0 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 29

    Cappellen – Grimbergen       1 - 1

    Duffel – Berchem Sport      1 - 5

    Spouwen-Mopertingen – Wijgmaal      6 - 4

    Londerzeel – Tessenderlo     1 - 2

    Woluwe-Zaventem – Hoogstraten     3 - 2

    Rupel-Boom – Hades     3 - 0

    Tienen – Overijse     2 - 1

    Zwarte Leeuw – Bocholt     3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 29

    Chatelet-Farciennes – Ciney     4 - 1

    Solières – Acren-Lessines     0 - 1

    La Calamine – Hamoir    5 - 1

    Givry – UR Namur    3 - 3

    Ol. Charleroi – La Louvière-Centre    1 - 3

    Waremme – Charleroi-Couillet    6 - 0

    RFC Meux – RFC de Liège    1 - 2

    Couvin-Mariembourg – Walhain    4 - 0



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 29

    Ronse – Ninove       1 - 1

    Jong Lede – Zele     3 - 1

    Vlamertinge – Wervik    1 - 1

    Berlare – Sint-Gillis-Waas     2 - 1

    Pepingen – Dikkelvenne    2 - 2

    Ingelmunster – Wolvertem-Merchtem     3 - 0

    Lebbeke – Mariekerke    3 - 1

    Wetteren – Merelbeke     1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 29

    Helson-Hechteren – Sterrebeek     0 - 1

    Vosselaar – Turnhout    1 - 0

    Sint-Lenaarts – Diegem Sport    1 - 1

    Houtvenne – Leopoldsburg     1 - 1

    Esperanza Pelt – City Pirates Antwerpen    2 - 3

    RC Mechelen – Betekom    2 - 1

    Diest – Wellen    0 - 3

    Nijlen – Eppegem    3 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 25

    Taminoise – Manageoise      0 - 0

    Solrézienne – Albert Quevy-Mons    2 - 3

    Onhaye – Profondeville     3 - 2

    Ganshoren – Racing Jet Wavre    2 - 1

    RFC Tournai – Rebecquoise    3 - 5

    Franc Borains – Léopold FC    3 - 0

    Waterloo – RWD Molenbeek    1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 25

    Richelle – Cointe-Liège     0 - 2

    Bertrix – RFC Huy    3 - 2

    Arlonaise – Aywaille    2 - 5

    Mormont – Tilleur     1 - 2

    Verlaine – Warnant    2 - 1

    Durbuy – Aischoise    1 - 0

    Herstal - Longlier    0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    08-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : SPEELDAG 30 : 22 en 23 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - zaterdag 22 en zondag 23 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Lauwe - Boezinge   2 - 0

    Damme - Wielsbeke     1 - 3

    Rumbeke - Westkapelle    2 - 2

    Wingene - Adinkerke     4 - 0

    Oostduinkerke - Zwevezele     1 - 2

    Oostnieuwkerke - Eernegem    3 - 1

    RC Waregem - Oostkamp      1 - 1

    Kortemark - WS Lauwe     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Spermalie-Middelkerke - Gistel    1 - 1

    Club Roeselare - Heist    0 - 2

    Oudenburg - Bredene     1 - 2

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare    3 - 1

    Blankenberge - Staden    3 - 1

    Varsenare - Nieuwpoort    11 - 0

    De Haan - VV Tielt     0 - 0

    Moorslede - Meulebeke     1 - 3
      
    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Geluwe - Dadizele    0 - 1

    Deerlijk - Heestert     1 - 2

    Luingnois - Wevelgem    0 - 1

    Anzegem - Avelgem    2 - 1

    Zwevegem - Nieuwkerke    1 - 3

    Ledegem - Otegem     0 - 3

    Poperinge - Dottignies    3 - 2

    Moen - Beveren-Leie     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :  

    De Panne - Geluveld    3 - 1

    Elverdinge - Comines-Warneton    1 - 2

    Diksmuide - Proven   6 - 1

    Houthulst - Zonnebeke    2 - 2

    Westrozebeke - Handzame    2 - 0

    Beselare - Veurne    0 - 2

    Ploegsteert - Hooglede    0 - 4

    Reningelst - Brielen     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Joris - Jong Male   4 - 5

    Koekelare - Beernem    1 - 2

    Ruddervoorde - Lissewege    2 - 5

    Steenbrugge - Zandvoorde    0 - 2

    Ichtegem - Jabbeke    0 - 2

    Keiem - Loppem    1 - 1

    Snaaskerke - Moerkerke     4 - 2

    Westende - Veldegem    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    NS Heule - Lichtervelde   3 - 1

    Wevelgem B - Ardooie   2 - 3

    Ingooigem - Lendelede    2 - 1

    Zwevezele B - KSV Kortrijk   2 - 0

    Kanegem - Pittem    2 - 2

    Dosko Beveren - Emelgem-Kachtem    3 - 0

    Bissegem - Oostrozebeke    0 - 3

    Hulste - Aarsele    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poperinge B - Langemark-Poelkapelle      2 - 1

    Lo-Reninge - Houthem    3 - 1

    Dikkebus - Jonkershove     2 - 0

    Comines-Warneton B - Hollebeke     0 - 6

    Merkem - Vleteren    1 - 1

    Bulskamp - Voormezele    0 - 4

    Zillebeke - Westouter    2 - 1

    Alveringem - Veurne B     1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Aartrijke     1 - 5

    Sint-Kruis - Doomkerke    2 - 3

    E. Brugge - HO Oedelem    1 - 7

    SK Torhout - Steenbrugge B   13 - 0

    Zerkegem - Wenduine   2 - 2

    Zarren - Gits    3 - 0

    Ruiselede - Lombardsijde    2 - 3

    Dar. Brugge - Hertsberge    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  (speeldag 32)

    Aalbeke - 
    Passendale     1 - 1

    Wikings Kortrijk - Jong Vijve   1 - 4

    Stasegem - Dosko Beveren B    1 - 3

    Dadizele B - Marke     4 - 1

    Moorsele - Wervik B    6 - 1

    Kuurne - Dentergem    1 - 1

    Rekkem - Izegem B    3 - 0

    Desselgem - Kruiseke    2 - 2


    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 15 en maandag 17 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Keiem     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    HO Oedelem - Ruiselede     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Marke - Kruiseke     2 - 7

    Stasegem - Aalbeke      0 - 7


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen - 22 en 23 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 22 en 23 april 2017

    BRABANT : Speeldag 28

    Bierbeek – Borght       4 - 0

    Stockel – Ren. Cl. Schaerbeek      0 - 0

    Hoeilaart – RSD Jette    5 - 0

    Veltem – VV Houtem     3 - 0

    Liedekerke – Grez-Doiceau    2 - 3

    Strombeek – Sporting Bruxelles    1 - 0

    Butsel – RCS Brainois     2 - 1

    Crossing Schaerbeek – Kampenhout     0 - 1



    ANTWERPEN :  Speeldag 30

    Lille – Lyra       4 - 1

    Berg en Dal – Herentals    2 - 1

    Heikant Berlaar – White Star Schorvoort    1 - 6

    Antonia – GR Katelijne     1 - 0

    Oppuurs – Brasschaat     1 - 2

    De Kempen – Zwijndrecht     1 - 1

    Rapid Leest – Schriek     2 - 3

    Ternesse – Branddonk     3 - 3



    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 29

    Binchoise – Beloeil    2 - 1

    Estinnoise – Paturages    2 - 7

    Pont-a-Celles Buzet – Monceau     2 - 0

    Soignies – Stade Brainois     1 - 2

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage – Montkainoise    6 - 0

    Ostiches-Ath – Ransrat     2 - 1

    Courcelles – Gosselies    2 - 1

    Peruwelz FC – Houdeng    2 - 3



    LIMBURG : Speeldag 30

    Herk-De-Stad – Bilzen-Waltwilder     2 - 4

    Termien – Vlijtingen    0 - 3

    Bregel – Zepperen Brustem    5 - 3

    Melo Zonhoven – Racing Peer    0 - 2

    Landen – Hoepertingen    3 - 1

    Daring Huvo Jeuk – Heur-Tongeren     3 - 1

    Beringen – Zonhoven VV    1 - 3

    Lutlommel – Bree    2 - 3


    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 32 : Weekend 22 april

    Heerenveen - Willem II      1 - 0

    NEC - Excelsior     0 - 1

    AZ - FC Twente     2 - 1

    PEC Zwolle - Heracles Almelo     1 - 2

    Go Ahead Eagles - FC Groningen     2 - 3

    FC Utrecht - Roda JC      1 - 0

    Sparta Rotterdam - ADO Den Haag     0 - 1

    Vitesse - Feyenoord     0 - 2

    PSV - Ajax        1 - 0

    VVV-Venlo is kampioen in de Jupiler League. De club keert volgend seizoen terug naar de Eredivisie.


    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : INHAALWEDSTRIJDEN 15 en 16 april 2017


    BRABANT : INHAALWEDSTRIJD

    RSD Jette - Butsel      4 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT : INHAALWEDSTRIJD

    Monceau - Houdeng     2 - 4


    EREDIVISIE NEDERLAND


    Speeldag 31 : Weekend 15  april

    Heracles Almelo - AZ      1 - 2

    Roda JC - Sparta Rotterdam     3 - 1

    ADO Den Haag - PSV      1 - 1

    Excelsior - Vitesse    1 - 0

    FC Twente - NEC    3 - 0

    Willem II - Go Ahead Eagles     2 - 0

    Feyenoord - FC Utrecht    2 - 0

    FC Groningen - PEC Zwolle      5 - 1

    Ajax - Heerenveen     5 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    06-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1 : Zulte Waregem - Club Brugge
    Zulte Waregem - Club Brugge










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    05-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL in het PAASWEEKEND van vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    KV Oostende - Anderlecht     0 - 1

    Zulte Waregem - Club Brugge     2 - 2

    Charleroi - AA Gent    0 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A :

    Union St Gilloise - Standard     2 - 2

    Waasland-Beveren - KV Mechelen      1 - 2

    Sint-Truiden - Lierse     2 - 1

    POULE B :

    Roeselare - Moeskroen      3 - 5

    Eupen - Lokeren      3 - 3

    KV Kortrijk - RC Genk    0 - 3

    PLAY OFF 3 :

    Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven      0 - 0

    Lommel United - Tubeke    2 - 1




    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  INHAALWEDSTRIJD

    Sprimont-Comblain - Seraing     1 - 1



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  

    RC Gent - Menen      3 - 1

    Verder GEEN VOETBAL


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  

    GEEN VOETBAL


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : INHAALWEDSTRIJDEN

    RFC Meux - Solières      2 - 1

    Charleroi-Couillet - La Calamine     2 - 6

    Walhain - Hamoir       0 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : 

    GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : 

    Betekom - Vosselaar     4 - 2

    Verder GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : 

    GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : 

    GEEN VOETBAL

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 30 : 15 en 16 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - Alle wedstrijden op Paaszondag 16 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Zelzate - Voorde    0 - 0

    Buggenhout - Lovendegem     1 - 0

    Kemzeke - Melsele    0 - 2

    Robur - Appelterre     2 - 1

    Bambrugge - Stekene    2 - 1

    Lochristi - Maldegem    4 - 1

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen     2 - 2

    Aalter - Kruibeke    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Drongen - Lembeke     2 - 1

    Waarschoot - Adegem    2 - 2

    Sleidinge - Zeveren    4 - 2

    Kleit - Latem    0 - 3

    Zomergem - Jong Zulte     5 - 0

    Belzele - Sint-Kruis-Winkel     1 - 0

    De Pinte - Merendree     1 - 2

    Evergem Center -  Meetjesland    0 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Meerbeke - Kluisbergen Sportief    2 - 2

    Munkzwalm - Gavere-Asper    1 - 3

    Winnik - Burst   2 - 0

    Eine - Denderhoutem     0 - 5

    Lebeke-Aalst - Houtem     2 - 1

    Geraardsbergen - Sottegem    1 - 4

    FC Kluisbergen - Meldert    1 - 7

    Windeke - Vurste-Semmerzake    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - HO Kalken     2 - 1

    Massemen - Doorslaar    0 - 0

    Serskamp-Schellebelle - Grembergen    0 - 2

    Heikant - Sinaai    0 - 0

    Schoonaarde - Sp. Waasmunster    2 - 1

    Beervelde - Edeboys    1 - 2

    Dendermonde - Moerbeke     6 - 1

    Haasdonk - Vrasene    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Ursel - Maria-Aalter    1 - 1

    Balgerhoeke - Nevele     2 - 3

    Assenede - Bellem    2 - 4

    Sint-Laureins - Bassevelde    4 - 3

    Middelburg - Watervliet      1 - 1

    Poesele - Vinkt     2 - 1

    Kaprijke-Bentille - DKW Evergem     3 - 0

    Hansbeke - Knesselare     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Wachtebeke - Muide Gent    3 - 3

    Mariakerke - VSV Gent     6 - 0

    Laarne-Kalken - Eksaarde    4 - 1

    Daknam - Heusden    4 - 5

    FC Destelbergen - Lochristi B    3 - 1

    VC Zwijnaarde - Zaffelare    1 - 2

    Vinderhoute - Cercle Melle     0 - 2

    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde    3 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Nokere-Kruishoutem - Machelen    4 - 1

    Balegem - Oudenhove    2 - 7

    Velzeke - Melsen    7 - 2

    Wortegem - Nazareth-Eke   1 - 0  

    Moortsele - Gijzel-Oosterzele     1 - 3

    Michelbeke - Bevere    0 - 2

    Sottegem B - Horebeke    5 - 3

    Boekel - Zingem    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Zandbergen    3 - 0

    Borsbeke - Elene-Grotenberge B    3 - 0

    Sint-Antelinks - Bonanza   2 - 2

    Doggen - Kerksken      1 - 3

    Hofstade - Moerbeke-Geraardsbergen    0 - 4

    Baardegem - Idegem    4 - 0

    Haaltert - Erembodegem    4 - 1

    Denderleeuw - Mere      5 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sombeke - Robur B    1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Kieldrecht     1 - 1

    Sint-Gillis - Verrebroek    11 - 0

    Klinge - Sint-Pauwels   2 - 0

    Oudegem - Rangers Opdorp    1 - 2

    SK Gerda - Overmere     3 - 0

    Melsele B - Wichelen    3 - 2

    YB Beveren - SKB Sint-Niklaas    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Donk    2 - 3

    Heusden B - SK Merelbeke   7 - 2

    9000 Gent  - Sint-Amandsberg    4 - 1

    VS Destelbergen - T. Melle    3 - 1

    Muide Gent B - Ursel B     3 - 3

    Ertvelde - Boekhoute    2 - 0

    Poesele B - Avrasya Gent    1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Mater - Olsene    0 - 4

    Maarkedal - Zevergem    2 - 0

    FCLC Ronse - Huise-Ouwegem    1 - 0

    Volkegem - Bottelare    0 - 2

    Nazareth-Eke B - Petegem Schelde    0 - 2

    Ophasselt B - Nokere-Kruishoutem B   FF  0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Sint-Goriks - Ophasselt    3 - 1

    Everbeek - Michelbeke B     2 - 2

    Opbrakel - Okegem    2 - 3

    Aaigem - Herzele-Ressegem    3 - 1

    Strijpen - Neigem    4 - 3

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen     1 - 3

    Appelterre B - Deftinge    FF   0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Moorsel - Baasrode     4 - 1

    Vlierzele - Herdersem     8 - 1

    Smetlede - Gijzegem     1 - 1

    Jong Lede B - Laarne-Kalken B     1 - 2

    Oranje-Blauw@Wieze - Bavegem     FF   5 - 0

    Nieuwerkerken - Buggenhout B    FF    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    Hoogeinde - Haasdonk B    1 - 2

    Kallo - Zele B    3 - 1

    Meerdonk - Tielrode    2 - 5

    Hamme-Zogge - Stekene B    1 - 0

    PD Kruibeke - Zaffelare B    0 - 1

    Bosdam Beveren - Beervelde B     3 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Na-Ronde 2017
    De Na-Ronde 2017

    Op zondag 2 april 2017 werd opnieuw -onder een stralende lentezon- de 101ste Ronde van Vlaanderen gereden.
    Samen met mijn jongste dochter Laure hebben we er opnieuw onze Vespa-Ronde van gemaakt.
    We vertrokken eerst richting Centrum Oudenaarde om er de start van de dames mee te pikken en daarna
    trokken we richting rotonde in Leupegem waar we voor het eerst de mannen eliterenners zagen, we hebben onze 
    Ronde-tocht verder gezet naar de Eikenberg en vervolgens de Koppenberg. Tot slot zijn we richting aankomst 
    gereden om daar Philippe Gilbert als winnaar over de meet te zien rijden.

    Oudenaarde was voor het zesde jaar op rij de aankomstplaats van 'Vlaanderens Mooiste'.

    De Eikenberg

    De doortocht van de renners op de Eikenberg.

    Ondertussen zijn we op de Koppenberg.

    De winnaar van de 101ste Ronde van Vlaanderen: Belgisch Kampioen Philippe Gilbert.

    De achtervolgers: Greg Van Avermaet (tweede), Niki Terpstra (derde) en Dylan Van Baarle (vierde).

    Het podium terwijl op de achtergrond de Brabançonne weerklinkt.
    1. Philippe Gilbert - 2. Greg Van Avermaet - 3. Niki Terpstra

    Voor het eerst werd een publiekszone voorzien aan de aankomststreep.

    De Ronde van Vlaanderen in 2017 was de laatste Ronde voor Tom Boonen. Hij won de Ronde in 2005, 2006 en 2012.
    Tom Boonen won voor het eerst de 'nieuwe Ronde' met aankomst in Oudenaarde in 2012.

    De tv-uitzending van de Ronde van Vlaanderen op Eén heeft gemiddeld 1.095.333 kijkers gelokt. Deze editie hoort
    dus bij de vijf best bekeken edities van de voorbije 20 jaar. Om 17.08 uur zagen 1.473.132 kijkers hoe Philippe Gilbert
    als eerste over de streep reed. De best bekeken editie blijft de editie van 2011 waar Nick Nuyens won. 
    Dan wordt ook nog een schatting gemaakt dat ruim 1.000.000 mensen onderweg waren om een glimp van de renners
    op te vangen van de start in Antwerpen tot de aankomst in Oudenaarde.

    Eén week na de profs hebben de beloften hun Ronde van Vlaanderen gereden. De Ier Edward Dunbar  
    finishte solo over de meet aan het Burgemeester Thienpontstadion in Oudenaarde. Onze 19-jarige landgenoot 
     Jasper Philipsen won de sprint voor de tweede plaats en de Fransman Jérémy Lecroq legde beslag op de derde plaats.

    Zaterdag 1 april, daags voor de Ronde, fietsten 16.000 wielertoeristen uit 56 verschillende landen hun Ronde van Vlaanderen.
     Op de Oude Kwaremont werd onder de deelnemers VTM-journalist Michiel Ameloot gespot (zie foto).

                                                       

    Weet je, we kijken nu al uit naar de editie van 2018 op Paaszondag 1 april.
                                                                            
                                                                                         Wim en Laure.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    02-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    KV Oostende - Zulte Waregem    1 - 1

    Club Brugge - Charleroi     1 - 1

    Anderlecht - AA Gent      0 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A :

    Waasland-Beveren - Union St Gilloise      1 - 4

    Standard - Sint-Truiden    2 - 2

    KV Mechelen - Lierse     1 - 0

    POULE B :

    Lokeren - KV Kortrijk    0 - 0

    Moeskroen - Eupen     0 - 2

    Roeselare - RC Genk     0 - 1

    PLAY OFF 3 :

    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge     1 - 0

    Tubeke - Lommel United     0 - 0



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 28

    Virton - Dender      6 - 2

    Dessel Sport - Deinze     2 - 1

    Heist - WS Brussel      FF    5 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Sprimont-Comblain    3 - 1

    Seraing - Koksijde    3 - 1

    Patro Eisden - Hasselt    2 - 1

    Oosterzonen - KSV Oudenaarde    2 - 0

    VW Hamme - Geel     1 - 4



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 28

    Olsa Brakel – Menen      5 - 0

    Sint-Niklaas – Harelbeke     0 - 1

    Torhout – Westhoek      1 - 2

    Eendracht Aalst – Temse    2 - 1

    RC Gent – Sint-Eloois Winkel     1 - 1

    Gullegem – Bornem      0 - 0

    Knokke – Izegem     6 - 1

    Sparta Petegem – Halle    4 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 28

    Tessenderlo – Woluwe-Zaventem     0 - 1

    Hades – Spouwen-Mopertingen    4 - 0

    Hoogstraten – Rupel-Boom      2 - 6

    Tienen – Cappellen       1 - 3

    Berchem Sport – Zwarte Leeuw      8 - 1

    Grimbergen – Duffel    1 - 0

    Bocholt – Londerzeel    0 - 1

    Wijgmaal – Overijse    3 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 28

    Ciney – Solières     6 - 4

    UR Namur – Couvin-Mariembourg    1 - 7

    La Louvière-Centre – Hamoir    3 - 1

    RFC de Liège – Ol. Charleroi    4 - 1

    Acren-Lessines – Waremme    3 - 0

    Walhain – Chatelet-Farciennes    2 - 4

    Charleroi-Couillet – RFC Meux    1 - 1

    La Calamine – Givry     4 - 1



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 28

    Dikkelvenne – Jong Lede     3 - 1

    Zele – Ingelmunster      0 - 2

    Merelbeke – Wervik     1 - 2

    Ninove – Pepingen     1 - 2

    Mariekerke – Wetteren        3 - 0

    Sint-Gillis-Waas – Ronse    0 - 4

    Vlamertinge – Berlare     3 - 2

    Wolvertem-Merchem – Lebbeke    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 28

    Diegem Sport – Helson Helchteren    1 - 2

    Betekom – Turnhout     4 - 2

    Leopoldsburg – Nijlen     3 - 0

    City Pirates Antwerpen – Diest    6 - 0

    Wellen – RC Mechelen      7 - 0

    Sterrebeek – Esperanza Pelt    1 - 1

    Eppegem – Sint-Lenaarts    0 - 2

    Vosselaar – Houtvenne    2 - 4


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 24

    RWD Molenbeek – Franc Borains     0 - 0

    Racing Jet Wavre – RFC Tournai     1 - 4

    Albert Quevy-Mons – Onhaye     0 - 1

    Profondeville – Ganshoren    1 - 4

    Taminoise – Solrézienne    1 - 1

    Léopold FC – Manageoise   1 - 1

    Rebecquoise – Waterloo     1 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 24

    Warnant – Herstal    2 - 3

    RFC Huy – Arlonaise    3 - 0

    Durbuy – Richelle     1 - 1

    Longlier – Aischoise    0 - 2

    Aywaille – Mormont     0 - 2

    Tilleur – Verlaine    1 - 1

    Cointe-Liège - Bertrix   2 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 29 : 8 en 9 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 8 en zondag 9 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Appelterre - Aalter    2 - 1

    Lovendegem - Elene-Grotenberge    0 - 2

    Kruibeke - Zelzate    2 - 3

    KVV Ardennen - Kemzeke    4 - 0

    Voorde - Buggenhout   3 - 0

    Stekene - Robur    3 - 2

    Melsele - Lochristi     1 - 4

    Maldegem - Bambrugge    1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Lembeke - Waarschoot    1 - 4

    Adegem - Sleidinge    0 - 1

    Jong Zulte - Evergem Center    4 - 0

    Merendree - Zomergem    1 - 1

    Zeveren - De Pinte    0 - 0

    Sint-Kruis-Winkel - Drongen   1 - 1

    Latem - Belzele    2 - 1

    Meetjesland - Kleit    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Meldert - Windeke    2 - 0

    Denderhoutem - Geraardsbergen    3 - 3

    Houtem - Eine    3 - 4

    Burst - Lebeke-Aalst    0 - 2

    Gavere-Asper - Meerbeke    3 - 1

    Sottegem - FC Kluisbergen    5 - 0

    Kluisbergen Sportief - Winnik    0 - 1

    Vurste-Semmerzake - Munkzwalm    2 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Heikant    1 - 2

    Grembergen - Schoonaarde    1 - 1

    Edeboys - Serskamp-Schellebelle    1 - 2

    Moerbeke - Haasdonk     1 - 0

    Doorslaar - Dendermonde    0 - 2

    HO Kalken - Massemen     5 - 1

    Sinaai - Bazel   3 - 1

    Vrasene - Beervelde    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Vinkt - Assenede    1 - 3

    Knesselare - Middelburg    1 - 3

    Nevele - Hansbeke    0 - 1

    Maria-Aalter - Balgerhoeke    6 - 1

    DKW Evergem - Poesele    0 - 2

    Bellem - Ursel    3 - 3

    Watervliet - Sint-Laureins    1 - 1

    Bassevelde - Kaprijke-Bentille     0 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Laarne-Kalken    4 - 3

    HT Zwijnaarde - Vinderhoute   10 - 1

    VSV Gent - VC Zwijnaarde    1 - 0

    Zaffelare - Destelbergen    4 - 3

    Lochristi B - Daknam    2 - 0

    Heusden - Sint-Denijs    4 - 2

    Eksaarde - Wachtebeke     2 - 0

    Muide Gent - Mariakerke    1 - 5

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Balegem    12 - 1

    Melsen - Wortegem     0 - 3

    Horebeke - Velzeke    2 - 2

    Oudenhove - Moortsele    0 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Nokere-Kruishoutem    2 - 0

    Machelen - Boekel     4 - 1

    Zingem - Sottegem B    4 - 1

    Nazareth-Eke - Michelbeke    4 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Mere - Sint-Antelinks     1 - 0

    Elene-Grotenberge B - Denderleeuw    1 - 3

    Bonanza - Nederhasselt    0 - 4

    Kerksken - Haaltert     0 - 0

    Zandbergen - Baardegem    2 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Doggen     1 - 1

    Erembodegem - Borsbeke    5 - 0

    Idegem - Hofstade     3 - 8

    DERDE PROVINCIALE E :

    Robur B - WB Sint-Niklaas    1 - 4

    Rangers Opdorp - Klinge    1 - 0

    Overmere - Sombeke    6 - 0

    Verrebroek - Melsele B   0 - 3

    Kieldrecht - Sint-Gillis    2 - 4

    SKB Sint-Niklaas - Oudegem    1 - 2

    Sint-Pauwels - SK Gerda   1 - 0

    Wichelen - YB Beveren    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    T. Melle - Poesele B    5 - 0

    SK Merelbeke - Ertvelde    0 - 3

    Sint-Amandsberg - Heusden B    2 - 1

    FC Dampoort - 9000 Gent    0 - 3

    Avrasya Gent - Muide Gent B    4 - 2

    Boekhoute - VS Destelbergen    STOPG.

    Ursel B - Oostakker    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zevergem - Kluisbergen Sportief B    4 - 0

    Bottelare - Maarkedal    6 - 0

    Petegem Schelde - Volkegem    1 - 2

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B    3 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Mater    1 - 0

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Neigem - Zegelsem    3 - 0

    Herzele-Ressegem - Strijpen    3 - 0

    Okegem - Aaigem    1 - 1

    Deftinge - Everbeek    1 - 0

    Volkegem B - Opbrakel     1 - 2

    Jong Geraardsbergen - Sint-Goriks    0 - 5

    Ophasselt - Appelterre B     FF   5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Gijzegem - Nieuwerkerken    7 - 1

    Bavegem - Smetlede    0 - 6

    Herdersem - Edeboys B    2 - 2

    Baasrode - Vlierzele    1 - 2

    Buggenhout B - HO Kalken B    0 - 7

    Laarne-Kalken B - Moorsel    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    Zaffelare B - Bosdam Beveren     2 - 1

    Zele B - SVH Waasmunster    3 - 3

    Tielrode - Rupelmonde    1 - 1

    Beervelde B - Hoogeinde    FF

    Haasdonk B - Hamme-Zogge    1 - 2

    Stekene B - Meerdonk    0 - 7


    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 1 en zondag 2 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    Enkel een paar inhaalwedstrijden in het weekend van de Ronde van Vlaanderen ....


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Sleidinge - De Pinte     0 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :

    Zandbergen - Borsbeke       1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    SK Merelbeke - Ursel B      3 - 5

    VC Boekhoute - Avrasya Gent     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Maarkedal - Kluisbergen Sportief B       2 - 0


    FINALE HOFMAN CUP - BEKER van OOST-VLAANDEREN

    Voorde - Robur    0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 18 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 18 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 18 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 21
  • klassementen speeldag 21(vervolg)
  • speeldag 21
  • voorspellingen speeldag 21
  • voorspellingen speeldag 21 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Uiteraard sprong de tv meteen bovenop de rel tussen Gordon en tv-critica Angela de Jong
  • Bertens en Haase blijven steken in tweede ronde Australian Open
  • Bertens blijft steken in tweede ronde Australian Open
  • De tenniswereld neemt al afscheid van de verliezende Murray, zelf is hij nog niet zo ver
  • Onzichtbaar, maar onmisbaar voor de sport: de vrijwilliger
  • Nepomniachtsji’s wraak op het Tata Steel-schaaktoernooi is zoet
  • Al 8.070 dagen wachten we op de tocht der tochten
  • Feyenoord-directeur: ‘Als het nieuwe stadion niet lukt, blijven we in de Kuip’
  • Een topjaar was het niet, maar ik voel aan mijn water: onze topjaren komen nog
  • Giri rukt op naar tweede plaats, Van Foreest loopt in de val

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • De Rooy wint alsnog zesde rit Dakar Rally
  • Sol wil naar Kiev, Menzo gaat Chinese talenten trainen
  • Eerste zege Cavaliers na twaalf verloren duels
  • Haase had kramp: ‘Blij dat ik hem op 5-5 brak’
  • Bart Veldkamp grijpt nét naast een prachtig sprookje
  • Ultieme vechtjas Murray heeft het opgegeven
  • Bertens prima van start in Melbourne
  • Robin Haase doorbreekt negatieve reeks in Melbourne
  • Benzema breekt pink in uitwedstrijd bij Real Betis
  • Napoli, Internazionale en Fiorentina door in Coppa Italia

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!