Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • "David moet ik veel rust geven, Steve moet ik energiek coachen"
  • FOTO: Sevilla-spelers vliegen in de armen van zieke trainer Berizzo
  • Antwerp: "Gheysens en D'Onofrio bevestigen hun engagement"
  • "Een eer om medaille te krijgen van Robert Van de Walle"
  • Daviscup-Belgen zijn klaar voor de finale: "Het wordt één groot feest"
  • Keisse: "Spanning voor olympische ploegkoers? Dat krikt het niveau op"
  • Hermans: "Gevechtstechnieken om middernacht, trektocht om 5u 's ochtends"
  • VIDEO: Mertens kan het ook met het hoofd, Real maakt er 6
  • Rakitic: "Als ik kon, dan zou ik mijn WK-ticket aan Buffon geven"
  • Autoritaire Trump roept Brecel een halt toe in Shanghai
    Foto
    Nieuws VTM
  • AA Gent pakt zege tegen Moeskroen
  • Nafi Thiam verkozen tot beste atlete ter wereld
  • Kritiek op Black Friday-korting bij hondenfokker
  • Moslimexecutieve schorst Leuvense adjunct-imam
  • Discussie over kruis op mijter van Sint
  • Nafi Thiam beste atlete ter wereld
  • Nafi Thiam is Atlete van het Jaar
  • Elektrische step steeds populairder
  • VTM NIEUWS Vrijdag 24/11/2017 19U
  • Het Weer 24/11 - 19u
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (53)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (106)
  • info (149)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (10)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Het prachtige verhaal-Goffin: hoe zelfs zijn huidige trainer hem zei dat het wellicht niets zou worden
  • Olympisch kampioene op de marathon krijgt zware dopingschorsing
  • Deze ex-wielrenner bewijst dat hij nog in topvorm verkeert met knappe tijd in marathon
  • Thiam verliest schoen en zorgt voor hilariteit op gala waar ze zelf geschiedenis schreef
  • Wat een eer! Nafi Thiam uitgeroepen tot beste atlete ter wereld
  • Concurrente van Nafi Thiam loopt zware knieblessure op
  • Veldlopers strijden zondag in CrossCup Roeselare voor EK-tickets
  • BUITENSPEL: Jean-Marc Mwema: “En plots raasde Mario Balotelli voorbij in zijn Lamborghini”
  • Oostende blijft maar winnen in EuroMillions League
  • Maaseik plots mee op kop in EuroMillions Volley League
    Foto
    Nieuws HLN
  • WOONVIDEO: "Trap gemaakt met boomstam uit het bos": Johan en Judith toverden oude schuur om tot mooiste Belvilla-vakantiehuis
  • WOONVIDEO: "Trap gemaakt met boomstam uit het bos": Johan en Judith toverden oude schuur om tot mooiste Belvilla-vakantiehuis
  • René Verreth over terugkeer naar 'De Collega's': "Verschrikkelijk dat onze Manu dit niet kan meemaken"
  • "Van der Poel verdient een miljoen per jaar. Dan krab ik eens in mijn haar"
  • Rijverbod en boete voor Matthias Schoenaerts
  • WOONVIDEO: Twee in één: Karel en Line voegden twee huisjes samen
  • Een van de zeven mooiste cafés ter wereld ligt in... Sint-Niklaas
  • Wat kost het huis van de toekomst? Bouwsite vraagt prijs aan 30 aannemers
  • Deze wolkenkrabber zakt scheef na constructiefout: luxeflats zijn bijna niks meer waard
  • Deze architect maakte ingrijpende keuze: “Wie wil er nu absolute privacy?”
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • ’Ik was iets te goedgelovig’
  • Kikkerblini met bimi en saffraansaus
  • ’Shell, Unilever en ASML pieken in 2018’
  • Van Gerwen over nominatie: 'Blijk van waardering'
  • Gewillige Noord-Ier
  • Veel meer drugs in verkeer dan verwacht
  • Euthanasie met z’n tweeën
  • Zo kunt u 2017 fiscaal vrolijk afsluiten
  • Black Friday gaat aan Hasselo voorbij
  • Bedrijven adverteren niet meer op YouTube
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Wie is Joost van Doorn, oprichter van de verdwenen start-up Confido, en waar zijn de tonnen van investeerders?
  • Pro-Zwarte Piet-demonstranten dringen Utrechtse basisschool binnen en beledigen docenten
  • Rutte: bij gevaar worden Syriëgangers aangepakt
  • Pro-Zwarte Piet-demonstranten dringen onverwachts Utrechtse basisschool binnen
  • Rutte: bij gevaar worden Syriëgangers aangepakt
  • D66 Rotterdam dumpt raadslid - college verliest weer meerderheid
  • Hoe waarheidsgetrouw is de tv-serie The Crown?
  • Hoe waarheidsgetrouw is de tv-serie The Crown?
  • Monumenten, sari's, geuren en kleuren: inspiratie volop in New Delhi
  • Zes oud-Sovjet-republieken kunnen buffer met Rusland vormen, maar EU is uitbreidingsmoe
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • PSV is dé kunstgraskampioen van Nederland
  • Kubica test voor Williams
  • Sevilla-trainer Berizzo lijdt aan prostaatkanker
  • Russische dopingzondaar Zaripov kan toch naar winterspelen
  • Olympisch turnkampioene Douglas ook seksueel misbruikt
  • Vitessenaar Faye: Voetbal is mijn redding geworden
  • Lakers verslaan Bulls na inhaalrace
  • Amsterdam hunkert naar Frenkie de Jong
  • Geen uitslag bij de F-jes, nou en!
  • Sport Vandaag: Krakers in Champions League, EK curling
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    03-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
    Kalender EERSTE KLASSE B   PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018


    De Proximus League heeft maandagmiddag zijn kalender voor het nieuwe seizoen voorgesteld.
    Beerschot-Wilrijk en Westerlo zijn de nieuwkomers in reeks 1B, zij beginnen het nieuwe seizoen op eigen veld.
    De Ratten trappen de nieuwe jaargang zelfs op gang: zij nemen het op vrijdag 4 augustus om 20u30 op het Kiel op tegen Union.

    Speeldag 1 : Weekend 5 augustus

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Union SG    3 - 0 

    Tubeke - Roeselare    1 - 3

    OH Leuven - Lierse SK    2 - 2

    Westerlo - Cercle Brugge    1 - 2

    Speeldag 2 : Weekend 12 augustus

    Cercle Brugge - Union SG    2 - 0

    Roeselare - OH Leuven    3 - 1

    Westerlo - Tubeke      1 - 1

    Lierse SK - KFCO Beerschot-Wilrijk     2 - 2

    Speeldag 3

    Lierse SK - Roeselare    2 - 2

    Union SG - Westerlo     3 - 0

    OH Leuven - Cercle Brugge    7 - 1

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Tubeke    1 - 0

    Speeldag 4

    Roeselare - KFCO Beerschot-Wilrijk   0 - 4

    Tubeke - Union SG    0 - 0

    Westerlo - OH Leuven    2 - 2

    Cercle Brugge - Lierse SK    2 - 0

    Speeldag 5

    OH Leuven - Tubeke    2 - 0

    Lierse SK - Westerlo     2 - 2

    Union SG - Roeselare    4 - 0

    Cercle Brugge - KFCO Beerschot-Wilrijk    0 - 1

    Speeldag 6

    Union SG - Roeselare    0 - 0

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Westerlo   2 - 2

    Tubeke - Lierse SK   2 - 0

    Roeselare - Cercle Brugge   2 - 1

    Speeldag 7

    Westerlo - Roeselare   4 - 0

    Cercle Brugge - Tubeke    4 - 0

    Lierse SK - Union SG   2 - 1

    OH Leuven - KFCO Beerschot-Wilrijk   1 - 1

    Speeldag 8 (weekend 30 september)

    Union SG - Cercle Brugge    1 - 2

    OH Leuven - Roeselare   2 - 0

    Tubeke - Westerlo    1 - 2

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Lierse SK   4 - 0

    Speeldag 9 (midweek 4 oktober)

    Cercle Brugge - OH Leuven    0 - 3

    Tubeke - KFCO Beerschot-Wilrijk    0 - 1

    Westerlo - Union SG    0 - 3

    Roeselare - Lierse SK     2 - 0

    Speeldag 10 (weekend 7 oktober)

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge   0 - 3

    Roeselare - Union SG    1 - 0

    Lierse SK - Tubeke     1 - 1

    OH Leuven - Westerlo    2 - 1

    Speeldag 11 (weekend 14 oktober)

    Tubeke - OH Leuven   1 - 2

    Cercle Brugge - Roeselare   1 - 1

    Westerlo - KFCO Beerschot-Wilrijk   0 - 0

    Union SG - Lierse SK    3 - 2

    Speeldag 12 (weekend van 21 oktober)

    Union SG - Tubeke    1 - 2

    KFCO Beerschot-Wilrijk - OH Leuven     2 - 2

    Lierse SK - Cercle Brugge   3 - 2

    Roeselare - Westerlo     0 - 0

    Speeldag 13 (weekend van 28 oktober)

    Westerlo - Lierse SK    0 - 1

    KFCO Beerschot-Wilrijk - Roeselare   5 - 0

    Tubeke - Cercle Brugge   1 - 1

    OH Leuven - Union SG     1 - 0

    Speeldag 14 (weekend van 4 november)

    Union SG - KFCO Beerschot-Wilrijk    0 - 3

    Cercle Brugge - Westerlo    3 - 1

    Roeselare - Tubeke    1 - 0

    Lierse SK - OH Leuven    2 - 1

    Beerschot-Wilrijk wint de eerste periodetitel !

    Speeldag 15 (weekend van 11 november)

    Westerlo - Union SG     0 - 1

    Cercle Brugge - KFCO Beerschot-Wilrijk    4 - 0

    OH Leuven - Roeselare     1 - 1

    Tubeke - Lierse SK     1 - 2

    Speeldag 16 (weekend van 18 november)

    Roeselare - Westerlo    2 - 1

    Lierse SK - Cercle Brugge   1 - 0

    Union SG - Tubeke    1 - 1

    KFCO Beerschot-Wilrijk - OH Leuven    1 - 2

    Speeldag 17 (weekend van 25 november)

    Tubeke - Cercle Brugge    1 - 1

    Union SG - OH Leuven

    Roeselare - Lierse SK

    Westerlo - KFCO Beerschot-Wilrijk

    Speeldag 18 (weekend van 2 december)

    OH Leuven - AFC Tubeke

    Beerschot Wilrijk - Roeselare

    Lierse SK - KVC Westerlo

    Cercle Brugge - Union Saint Gilloise

    Speeldag 19 (weekend van 9 december)

    AFC Tubeke - Beerschot Wilrijk

    Union Saint Gilloise - Lierse SK

    Roeselare - Cercle Brugge

    KVC Westerlo - OH Leuven

    Speeldag 20 (weekend van 17 december)

    OH Leuven - Lierse SK

    Beerschot Wilrijk - Union Saint Gilloise

    KVC Westerlo - Cercle Brugge

    Roeselare - AFC Tubeke

    Speeldag 21 (weekend van 6 januari)

    Union Saint Gilloise - Roeselare

    Cercle Brugge - OH Leuven

    Lierse SK - Beerschot Wilrijk

    AFC Tubeke - KVC Westerlo

    Speeldag 22 (weekend van 13 januari)

    KVC Westerlo - Roeselare

    OH Leuven - Union Saint Gilloise

    Beerschot Wilrijk - Cercle Brugge

    Lierse SK - AFC Tubeke

    Speeldag 23 (weekend van 20 januari)

    AFC Tubeke - OH Leuven

    Cercle Brugge - Lierse SK

    Union Saint Gilloise - KVC Westerlo

    Roeselare - Beerschot Wilrijk

    Speeldag 24 (weekend van 27 januari)

    OH Leuven - KVC Westerlo

    Beerschot Wilrijk - AFC Tubeke

    Cercle Brugge - Roeselare

    Lierse SK - Union Saint Gilloise

    Speeldag 25 (weekend van 3 februari)

    AFC Tubeke - Roeselare

    OH Leuven - Cercle Brugge

    Union Saint Gilloise - Beerschot Wilrijk

    KVC Westerlo - Lierse SK

    Speeldag 26 (weekend van 10 februari)

    Beerschot Wilrijk - KVC Westerlo

    Cercle Brugge - AFC Tubeke

    Lierse SK - OH Leuven

    Roeselare - Union Saint Gilloise

    Speeldag 27 (weekend van 17 februari)

    OH Leuven - Beerschot Wilrijk

    Union Saint Gilloise - Cercle Brugge

    KVC Westerlo - AFC Tubeke

    Lierse SK - Roeselare

    Speeldag 28 (weekend van 24 februari)

    Beerschot Wilrijk - Lierse SK

    Cercle Brugge - KVC Westerlo

    Roeselare - OH Leuven

    AFC Tubeke - Union Saint Gilloise


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
    KALENDER EERSTE AMATEURKLASSE - SEIZOEN 2017 - 2018

    Speeldag 1 : Weekend 2 september
    Seraing - Geel    0 - 2
    Deinze - Dessel Sport    2 - 0
    KSK Heist - Oosterzonen    4 - 1
    Lommel United - KSV Oudenaarde    2 - 1
    Berchem Sport - Virton    2 - 0
    VW Hamme - Chatelet-Farciennes    1 - 0
    Knokke - Patro Eisden    1 - 1 
    Eendracht Aalst - Dender   UITGESTELD

    Speeldag 2 : Weekend 9 september
    Dessel Sport - Eendracht Aalst    2 - 1
    KSV Oudenaarde - Knokke      1 - 2
    Geel - Berchem Sport     3 - 0
    Dender - Deinze     1 - 0
    Patro Eisden - Lommel United    1 - 5
    Oosterzonen - VW Hamme     2 - 2
    Virton - KSK Heist     1 - 2
    Chatelet-Farciennes - Seraing    0 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 16 september
    Dessel Sport - KSV Oudenaarde    1 - 0
    Dender - Patro Eisden    1 - 1
    Seraing - Knokke    1 - 1
    Oosterzonen - Geel    3 - 0
    Deinze - Chatelet-Farciennes      2 - 2
    KSK Heist - Eendracht Aalst    2 - 0
    Berchem Sport - Lommel United   0 - 0
    VW Hamme - Virton    0 - 0

    Speeldag 4 : Weekend 23 september
    KSV Oudenaarde - Berchem Sport   3 - 1
    Geel - KSK Heist   1 - 3
    Patro Eisden - Dessel Sport   1 - 3
    Lommel United - Dender    4 - 0
    Virton - Deinze   0 - 3
    Chatelet-Farciennes - Oosterzonen    1 - 1
    Knokke - VW Hamme    0 - 0
    Eendracht Aalst - Seraing    4 - 2

    Speeldag 5 : Weekend 30 september
    Dessel Sport - Virton   1 - 0
    Dender - Knokke    1 - 3
    Seraing - KSV Oudenaarde    1 - 0
    Berchem Sport - Chatelet-Farciennes   3 - 0
    Oosterzonen - Eendracht Aalst   3 - 2
    Deinze - Geel   2 - 1
    KSK Heist - Lommel United     2 - 4
    VW Hamme - Patro Eisden   2 - 0

    Speeldag 6 : Weekend 7 oktober
    KSV Oudenaarde - Deinze    1 - 0
    Geel - Dessel Sport    2 - 0
    Patro Eisden - Seraing    1 - 0
    Lommel United - Oosterzonen     2 - 0
    Chatelet-Farciennes - Virton   2 - 2
    Berchem Sport - Dender   1 - 2
    Knokke - KSK Heist    3 - 1
    Eendracht Aalst - VW Hamme   3 - 4

    Speeldag 7 : Weekend 14 oktober
    Dessel Sport - VW Hamme   3 - 0
    Geel - Lommel United    3 - 0
    Dender - KSV Oudenaarde    2 - 2
    Patro Eisden - Chatelet-Farciennes    3 - 3
    Deinze - Oosterzonen    0 - 1
    KSK Heist - Berchem Sport    2 - 2
    Virton - Seraing    1 - 2
    Knokke - Eendracht Aalst   1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 21 oktober
    KSV Oudenaarde - Patro Eisden    4 - 0
    Seraing - KSK Heist     1 - 1
    Oosterzonen - Dessel Sport      1 - 1
    Lommel United - Knokke     1 - 1
    Virton - Geel    0 - 2
    Chatelet-Farciennes - Dender     1 - 2
    VW Hamme - Deinze    0 - 1
    Eendracht Aalst - Berchem Sport    1 - 0

    Speeldag 9 : Weekend 28 oktober
    KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes   3 - 0
    Geel - Eendracht Aalst     0 - 1
    Dender - Oosterzonen    1 - 2
    Patro Eisden - Virton    0 - 2
    KSK Heist - VW Hamme    1 - 0
    Lommel United - Seraing   2 - 0
    Berchem Sport - Deinze   1 - 1
    Knokke - Dessel Sport   3 - 2

    Speeldag 10 : Weekend 4 november
    Dessel Sport - Berchem Sport    3 - 0
    Seraing - Dender    3 - 0
    Oosterzonen - Patro Eisden   3 - 0
    Deinze - KSK Heist    2 - 0
    Virton - KSV Oudenaarde    3 - 1
    Chatelet-Farciennes - Knokke    0 - 2
    Eendracht Aalst - Lommel United   0 - 3
    VW Hamme - Geel    3 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 11 november
    KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst    4 - 0
    Dender - Geel         2 - 2
    Seraing - Deinze    1 - 1
    Patro Eisden - KSK Heist     1 - 2
    Lommel United - VW Hamme     3 - 1
    Chatelet-Farciennes - Dessel Sport   2 - 2
    Berchem Sport - Oosterzonen    4 - 1
    Knokke - Virton    4 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Dessel Sport - Seraing   3 - 2
    Geel - Chatelet-Farciennes    4 - 0
    Oosterzonen - KSV Oudenaarde   2 - 2
    Deinze - Knokke    1 - 0
    KSK Heist - Dender    2 - 1
    Virton - Lommel United    2 - 1
    Eendracht Aalst - Patro Eisden    2 - 0
    VW Hamme - Berchem Sport    3 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    KSV Oudenaarde - Geel
    Dender - Dessel Sport   0 - 1
    Seraing - VW Hamme
    Patro Eisden - Berchem Sport
    Lommel United - Deinze
    Virton - Eendracht Aalst
    Chatelet-Farciennes - KSK Heist
    Knokke - Oosterzonen

    Speeldag 14 : Weekend 2 december
    Dessel Sport - Lommel United
    Geel - Knokke
    Oosterzonen - Virton
    Deinze - Patro Eisden
    KSK Heist - KSV Oudenaarde
    Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes
    Berchem Sport - Seraing
    VW Hamme - Dender

    Speeldag 15 : Weekend 9 december
    KSV Oudenaarde - VW Hamme
    Seraing - Oosterzonen
    Patro Eisden - Geel
    KSK Heist - Dessel Sport
    Lommel United - Chatelet-Farciennes
    Virton - Dender
    Eendracht Aalst - Deinze
    Knokke - Berchem Sport

    Speeldag 16 : Weekend 16 december
    Dessel Sport - Patro Eisden
    Geel - Oosterzonen
    Dender - Lommel United
    Deinze - Virton
    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde
    Berchem Sport - KSK Heist
    VW Hamme - Eendracht Aalst
    Knokke - Seraing

    Winterstop

    Speeldag 17 : Weekend 13 januari
    KSV Oudenaarde - Dessel Sport
    Dender - Chatelet-Farciennes
    Seraing - Virton
    Patro Eisden - VW Hamme
    Oosterzonen - Deinze
    KSK Heist - Knokke
    Lommel United - Eendracht Aalst
    Berchem Sport - Geel

    Speeldag 18 : Weekend 20 januari
    Dessel Sport - Oosterzonen
    Geel - Dender
    Deinze - Seraing
    Virton - Patro Eisden
    Chatelet-Farciennes - Berchem Sport
    Eendracht Aalst - KSK Heist
    VW Hamme - Lommel United
    Knokke - KSV Oudenaarde

    Speeldag 19 : Weekend 27 januari
    KSV Oudenaarde - Seraing
    Geel - VW Hamme
    Dender - Eendracht Aalst
    Patro Eisden - Knokke
    Oosterzonen - KSK Heist
    Lommel United - Virton
    Chatelet-Farciennes - Deinze
    Berchem Sport - Dessel Sport

    Speeldag 20 : Weekend 3 februari
    Dessel Sport - Dender
    Seraing - Chatelet-Farciennes
    Deinze - KSV Oudenaarde
    KSK Heist - Patro Eisden
    Virton - Berchem Sport
    VW Hamme - Oosterzonen
    Knokke - Lommel United
    Eendracht Aalst - Geel

    Speeldag 21 :  Weekend 17 februari
    KSV Oudenaarde - KSK Heist
    Dender - VW Hamme
    Seraing - Eendracht Aalst
    Patro Eisden - Deinze
    Oosterzonen - Berchem Sport
    Lommel United - Dessel Sport
    Virton - Knokke
    Chatelet-Farciennes - Geel

    Speeldag 22 : Weekend 24 februari
    Dessel Sport - Chatelet-Farciennes
    Geel - KSV Oudenaarde
    Oosterzonen - Dender
    Deinze - Lommel United
    KSK Heist - Seraing
    Berchem Sport - Patro Eisden
    VW Hamme - Knokke
    Eendracht Aalst - Virton

    Speeldag 23 : Weekend 3 maart
    KSV Oudenaarde - Oosterzonen
    Geel - Patro Eisden
    Dender - Berchem Sport
    Lommel United - KSK Heist
    Virton - Dessel Sport
    Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst
    VW Hamme - Seraing
    Knokke - Deinze

    Speeldag 24 : Weekend 10 maart
    Dessel Sport - Geel
    Seraing - Lommel United
    Patro Eisden - Dender
    Oosterzonen - Chatelet-Farciennes
    Deinze - VW Hamme
    KSK Heist - Virton
    Berchem Sport - KSV Oudenaarde
    Eendracht Aalst - Knokke

    Speeldag 25 : Weekend 17 maart
    Dessel Sport - Knokke
    KSV Oudenaarde - Virton
    Geel - Deinze
    Dender - Seraing
    Oosterzonen - Lommel United
    Chatelet-Farciennes - Patro Eisden
    Berchem Sport - Eendracht Aalst
    VW Hamme - KSK Heist
    Dessel Sport - Knokke

    Speeldag 26 : Weekend 24 maart
    KSV Oudenaarde - Dender
    Seraing - Berchem Sport
    Patro Eisden - Oosterzonen
    KSK Heist - Deinze
    Lommel United - Geel
    Virton - VW Hamme
    Knokke - Chatelet-Farciennes
    Eendracht Aalst - Dessel Sport

    Speeldag 27 : Weekend 7 april
    Dessel Sport - KSK Heist
    Geel - Seraing
    Dender - Virton
    Patro Eisden - KSV Oudenaarde
    Oosterzonen - Knokke
    Deinze - Eendracht Aalst
    Chatelet-Farciennes - Lommel United
    Berchem Sport - VW Hamme

    Speeldag 28 : Weekend 14 april
    Seraing - Dessel Sport
    Deinze - Berchem Sport
    KSK Heist - Geel
    Lommel United - Patro Eisden
    Virton - Chatelet-Farciennes
    VW Hamme - KSV Oudenaarde
    Knokke - Dender
    Eendracht Aalst - Oosterzonen
    Seraing - Dessel Sport

    Speeldag 29 : Weekend 21 april
    Geel - Virton
    Chatelet-Farciennes - VW Hamme
    Dender - KSK Heist
    Berchem Sport - Knokke
    Patro Eisden - Eendracht Aalst
    Dessel Sport - Deinze
    Oosterzonen - Seraing
    KSV Oudenaarde - Lommel United

    Speeldag 30 : Weekend 28 april
    Seraing - Patro Eisden
    VW Hamme - Dessel Sport
    Deinze - Dender
    KSK Heist - Chatelet-Farciennes
    Lommel United - Berchem Sport
    Virton - Oosterzonen
    Knokke - Geel
    Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018

       Eredivisie - Seizoen 2017-2018


    Johan Cruyff schaal :
    Op zaterdag 5 augustus werd het seizoen traditiegetrouw gestart met de strijd om
    de Johan Cruyff schaal. Feyenoord - Vitesse    1 - 1 n.v.  pen  4 - 2

    Speeldag 1De competitie gaat in Nederland van start in het weekend van 11, 12 en 13 augustus
    ADO Den Haag - FC Utrecht     0 - 3
    PSV - AZ     3 - 2
    VVV-Venlo - Sparta Rotterdam    3 - 0
    Vitesse - NAC Breda     4 - 1
    Heracles Almelo - Ajax     2 - 1
    PEC Zwolle - Roda JC     4 - 2
    Feyenoord - FC Twente     2 - 1
    Willem II - Excelsior     1 - 2
    FC Groningen - SC Heerenveen    3 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Roda JC - Vitesse    1 - 3
    FC Twente - VVV-Venlo    1 - 2
    SC Heerenveen - Heracles Almelo   1 - 1
    AZ - ADO Den Haag      2 - 0
    Excelsior - Feyenoord     0 - 1
    FC Utrecht - Willem II     2 - 0
    Ajax - FC Groningen     3 - 1
    Sparta Rotterdam - PEC Zwolle     1 - 1
    NAC Breda - PSV    1 - 4

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    NAC Breda - Sparta Rotterdam     2 - 2
    Vitesse - AZ     1 - 2
    ADO Den Haag - SC Heerenveen     1 - 2
    PEC Zwolle - FC Twente     2 - 0
    Heracles Almelo - Excelsior    2 - 2
    Feyenoord - Willem II      5 - 0
    VVV-Venlo - Ajax     0 - 2
    PSV - Roda JC    2 - 0
    FC Groningen - FC Utrecht    2 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Willem II - ADO Den Haag    1 - 2
    Heracles Almelo - Feyenoord     2 - 4
    Ajax - PEC Zwolle     3 - 0
    Excelsior - Vitesse    0 - 3
    SC Heerenveen - PSV     2 - 0
    FC Utrecht - Roda JC     2 - 0
    Sparta Rotterdam - FC Twente    1 - 0
    AZ - NAC Breda    2 - 1
    FC Groningen - VVV-Venlo   1 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Sparta Rotterdam - AZ      0 - 2
    Excelsior - SC Heerenveen    1 - 2
    Roda JC - Willem II    1 - 3
    NAC Breda - FC Groningen    2 - 1
    PEC Zwolle - Heracles Almelo   2 - 1
    ADO Den Haag - Ajax     1 - 1
    FC Twente - FC Utrecht   4 - 0
    PSV - Feyenoord    1 - 0
    Vitesse - VVV-Venlo    1 - 1

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Willem II - SC Heerenveen    1 - 2
    Feyenoord - NAC Breda    0 - 2
    Heracles Almelo - Roda JC    2 - 1
    ADO Den Haag - Sparta Rotterdam    1 - 0
    FC Utrecht - PSV     1 - 7
    Ajax - Vitesse    1 - 2 
    FC Groningen - FC Twente    1 - 0
    VVV-Venlo - PEC Zwolle     1 - 1
    AZ - Excelsior     0 - 2

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    FC Twente - Heracles Almelo      2 - 1
    NAC Breda - ADO Den Haag    0 - 1
    PEC Zwolle - FC Groningen    3 - 2
    PSV - Willem II     4 - 0
    Excelsior - VVV-Venlo    0 - 2
    AZ - Feyenoord    0 - 4
    SC Heerenveen - Ajax    0 - 4
    Vitesse - FC Utrecht     1 - 1
    Sparta Rotterdam - Roda JC    1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Ajax - Sparta Rotterdam     4 - 0
    Roda JC - NAC Breda     1 - 0
    Feyenoord - PEC Zwolle    0 - 0
    FC Utrecht - SC Heerenveen    3 - 1
    Heracles Almelo - Vitesse    1 - 1
    VVV-Venlo - PSV     2 - 5
    FC Groningen - AZ    1 - 1
    Willem II - FC Twente    3 - 1
    ADO Den Haag - Excelsior    1 - 2

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    FC Groningen - Willem II     0 - 1
    NAC Breda - PEC Zwolle    0 - 2
    Excelsior - Sparta Rotterdam    1 - 1
    VVV Venlo - ADO Den Haag    0 - 2
    FC Twente - Roda JC     3 - 0
    PSV - Heracles Almelo    3 - 0
    Feyenoord - Ajax     1 - 4
    AZ - FC Utrecht    3 - 0
    SC Heerenveen - Vitesse    0 - 4

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    FC Twente - Excelsior    1 - 3
    Roda JC - Feyenoord    1 - 1
    Heracles Almelo - VVV Venlo    3 - 0
    Willem II - Ajax    1 - 3
    PEC Zwolle - ADO Den Haag    2 - 0
    Vitesse - PSV     2 - 4
    FC Utrecht - NAC Breda    2 - 2
    Sparta Rotterdam - FC Groningen     2 - 1
    SC Heerenveen - AZ     1 - 2

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Sparta Rotterdam - SC Heerenveen    0 - 0
    AZ - Willem II     3 - 2
    Heracles Almelo - FC Groningen   2 - 1
    Excelsior - Roda JC    1 - 0
    VVV Venlo - NAC Breda     0 - 0
    ADO Den Haag - Feyenoord    2 - 2
    Ajax - FC Utrecht     1 - 2
    Vitesse - PEC Zwolle    0 - 0
    PSV - FC Twente     4 - 3

    Speeldag 12 : Weekend 19 november
    Feyenoord - VVV-Venlo   1 - 1
    FC Twente - SC Heerenveen    0 - 4
    NAC Breda - Ajax     0 - 8
    Willem II - Sparta Rotterdam   2 - 2
    ADO Den Haag - Heracles Almelo   4 - 1
    PEC ZWolle - PSV     0 - 1
    FC Utrecht - Excelsior    3 - 1
    FC Groningen - Vitesse    4 - 2
    Roda JC - AZ    0 - 1

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    AZ - FC Twente    2 - 0
    VVV-Venlo - Willem II    ( zaterdag 18.30 uur )
    FC Groningen - Feyenoord    ( zaterdag 19.45 uur )
    Heracles Almelo - NAC Breda   
    SC Heerenveen - PEC Zwolle    ( zaterdag 20.45 uur )
    Ajax - Roda JC    ( zondag 12.30 uur )
    Excelsior - PSV    ( zondag 14.30 uur )
    Sparta Rotterdam - FC Utrecht
    Vitesse - ADO Den Haag    ( zondag 16.45 uur )





        Jupiler League - Seizoen 2017-2018

    Bierproducent Jupiler, de naamgever van de Jupiler League (NL), stopt na twaalf seizoenen
    als hoofdsponsor van de eerste divisie. De Jupiler League krijgt vanaf volgend seizoen een nieuwe naam.

    Speeldag 1 : De eerste divisie - Jupiler League uit Nederland gaat van start op vrijdag 18 augustus
    MVV Maastricht - Go Ahead Eagles      4 - 3
    NEC Nijmegen - Almere City     3 - 1
    RKC Waalwijk - FC Emmen    0 - 2
    FC Volendam - Helmond Sport     2 - 2
    Fortuna Sittard - FC Dordrecht    5 - 1
    FC Den Bosch - Jong AZ    1 - 3
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong Ajax     1 - 2
    FC Eindhoven - Telstar     2 - 2
    Jong Utrecht - FC Oss     0 - 3
    Jong PSV - De Graafschap      2 - 2

    Speeldag 2 : 25 augustus
    FC Dordrecht - Jong Utrecht    2 - 1
    Go Ahead Eagles - NEC Nijmegen   1 - 1
    De Graafschap - SC Cambuur Leeuwarden   2 - 0
    Jong Ajax - Fortuna Sittard   4 - 2
    FC Oss - FC Volendam    1 - 0
    Almere City - FC Den Bosch    1 - 1
    Telstar - MVV Maastricht    0 - 0
    Helmond Sport - Jong PSV    1 - 2
    FC Emmen - FC Eindhoven    1 - 1
    Jong AZ - RKC Waalwijk    2 - 1

    Speeldag 3 : 1 september
    Jong Utrecht - Jong AZ    1 - 0
    FC Dordrecht - FC Emmen    2 - 2
    Jong PSV - Jong Ajax     0 - 3
    MVV Maastricht - FC Den Bosch    3 - 0
    Fortuna Sittard - Almere City     2 - 1
    NEC Nijmegen - FC Eindhoven    2 - 1
    Telstar - FC Oss     3 - 3
    Helmond Sport - Go Ahead Eagles     1 - 1
    RKC Waalwijk - De Graafschap    0 - 0
    FC Volendam - SC Cambuur Leeuwarden    0 - 1

    Speeldag 4 :  Weekend 8 september
    FC Eindhoven - Jong PSV    1 - 2
    Go Ahead Eagles - FC Volendam    1 - 1
    FC Den Bosch - NEC Nijmegen    3 - 0
    De Graafschap - MVV Maastricht    1 - 2 
    FC Oss - FC Dordrecht    3 - 1
    Almere City - Helmond Sport    3 - 1
    FC Emmen - Fortuna Sittard    0 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong Utrecht    2 - 2
    Jong Ajax - RKC Waalwijk     1 - 1
    Jong AZ - Telstar     2 - 2

    Speeldag 5 : Weekend 15 september
    Jong Utrecht - De Graafschap   1 - 4
    FC Dordrecht - Almere City   1 - 1
    RKC Waalwijk - FC Eindhoven   0 - 1
    MVV Maastricht - Jong PSV    0 - 0
    Go Ahead Eagles - SC Cambuur Leeuwarden   1 - 3
    Fortuna Sittard - FC Volendam   1 - 0
    NEC Nijmegen - FC Emmen    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ   2 - 1
    Telstar - FC Den Bosch    3 - 2
    Helmond Sport - Jong Ajax   1 - 4

    Speeldag 6 : Weekend 22 september
    MVV Maastricht - SC Cambuur Leeuwarden   1 - 1
    RKC Waalwijk - Jong Utrecht    2 - 2
    FC Volendam - De Graafschap    0 - 0
    FC Emmen - Go Ahead Eagles    0 - 0
    Fortuna Sittard - Jong AZ    5 - 1
    FC Eindhoven - FC Den Bosch    0 - 1
    Helmond Sport - FC Dordrecht    1 - 2
    Almere City - FC Oss    2 - 2
    Jong Ajax - Telstar   1 - 1
    Jong PSV - NEC Nijmegen    3 - 3

    Speeldag 7 :  Weekend 29 september
    FC Dordrecht - FC Volendam     2 - 2
    Go Ahead Eagles - Almere City    2 - 1
    NEC Nijmegen - MVV Maastricht    4 - 1
    FC Den Bosch - Jong PSV    5 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - RKC Waalwijk    1 - 1
    De Graafschap - FC Emmen   2 - 2
    Telstar - Fortuna Sittard   0 - 6
    FC Oss - Jong Ajax    0 - 3
    Jong Utrecht - Helmond Sport   0 - 0
    Jong AZ - FC Eindhoven    1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 6 oktober
    FC Dordrecht - FC Eindhoven    4 - 3
    FC Volendam - Telstar    3 - 4
    FC Emmen - SC Cambuur Leeuwarden    2 - 0
    Fortuna Sittard - NEC Nijmegen    1 - 2
    Helmond Sport - De Graafschap    0 - 2
    FC Oss - Go Ahead Eagles   1 - 6
    Jong Ajax - Jong Utrecht    2 - 1
    Jong PSV - Jong AZ    1 - 2
    Almere City - MVV Maastricht    3 - 2
    RKC Waalwijk - FC Den Bosch   1 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 13 oktober
    MVV Maastricht - Fortuna Sittard   1 - 2
    NEC Nijmegen - RKC Waalwijk   2 - 0
    FC Emmen - Jong PSV   3 - 1
    FC Den Bosch - Jong Utrecht   1 - 0
    SC Cambuur Leeuwarden - FC Oss   1 - 3
    FC Eindhoven - FC Volendam   1 - 0
    Telstar - FC Dordrecht   3 - 0
    De Graafschap - Go Ahead Eagles   1 - 1
    Jong Ajax - Almere City    3 - 0
    Jong AZ - Helmond Sport    1 - 3

    Speeldag 10 : Weekend 20 oktober
    FC Dordrecht - De Graafschap    1 - 1
    Go Ahead Eagles - Jong Ajax   4 - 1
    FC Volendam - NEC Nijmegen   0 - 2
    Fortuna Sittard - FC Eindhoven    2 - 2
    Helmond Sport - Telstar    1 - 2
    FC Oss - FC Den Bosch    1 - 1
    Jong Utrecht - MVV Maastricht    2 - 1
    Jong PSV - RKC Waalwijk    3 - 2
    Jong AZ - FC Emmen    2 - 1
    Almere City - SC Cambuur Leeuwarden    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ     2 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 27 oktober
    Go Ahead Eagles - Jong AZ     2 - 1
    NEC Nijmegen - Jong Utrecht    3 - 1
    RKC Waalwijk - FC Dordrecht   1 - 0
    FC Emmen - FC Oss    1 - 1
    FC Den Bosch - Helmond Sport    2 - 2
    SC Cambuur Leeuwarden - Jong PSV    0 - 1
    FC Eindhoven - Jong Ajax    2 - 3
    De Graafschap - Fortuna Sittard   2 - 0
    MVV Maastricht - FC Volendam     2 - 1
    Telstar - Almere City    4 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 3 november
    FC Dordrecht - FC Den Bosch     0 - 3
    MVV Maastricht - RKC Waalwijk    0 - 0
    NEC Nijmegen - Cambuur Leeuwarden   3 - 1
    FC Volendam - Jong PSV    1 - 0
    Fortuna Sittard - FC Oss    4 - 0
    Helmond Sport - FC Emmen    3 - 1
    Telstar - Go Ahead Eagles    3 - 1
    Jong Ajax - De Graafschap    0 - 5
    Jong Utrecht - FC Eindhoven    1 - 2
    Almere City - Jong AZ   3 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 17 november
    Go Ahead Eagles - FC Dordrecht    0 - 3
    RKC Waalwijk - Telstar    4 - 1
    FC Emmen - Almere City    2 - 2
    FC Den Bosch - FC Volendam    3 - 1
    SC Cambuur Leeuwarden - Fortuna Sittard    1 - 0
    FC Eindhoven - MVV Maastricht    3 - 2
    De Graafschap - NEC Nijmegen    1 - 3
    FC Oss - Helmond Sport     0 - 0
    Jong PSV - Jong Utrecht    2 - 0
    Jong AZ - Jong Ajax     4 - 2

    Speeldag 14 : Weekend 24 november
    FC Dordrecht - Jong AZ    3 - 2
    MVV Maastricht - Helmond Sport    3 - 1
    NEC Nijmegen - Jong Ajax    2 - 1
    RKC Waalwijk - FC Oss    2 - 1
    FC Volendam - FC Emmen   2 - 3
    Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles    2 - 1
    SC Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch    2 - 2
    De Graafschap - FC Eindhoven   4 - 0
    Jong Utrecht - Almere City    2 - 4
    Jong PSV - Telstar    6 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    30-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - KNVB Beker 2017-2018
    Nederland - KNVB Beker - 2017-2018


    Dit seizoen wordt de honderdste editie van de KNVB Beker gespeeld.
    Vitesse Arnhem is Bekerhouder maar werd dit seizoen in de eerste ronde gewipt door AVV Swift.

    Derde ronde : Wedstrijden op 19, 20 en 21 december.
    SC Cambuur - GVVV
    PSV - VVV-Venlo
    Feyenoord - Heracles Almelo
    PEC Zwolle - NEC
    Willem II - RKC Waalwijk
    Fortuna Sittard - AZ
    FC Twente - Ajax
    VVSB - Roda JC

    Tweede ronde : Wedstrijden op 24, 25 en 26 oktober.
    FC Volendam - PSV   0 - 2  na verlengingen
    Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles   3 - 0
    Heracles Almelo - KSV Hoek    3 - 1
    Almere City - AZ     0 - 4
    NEC - Achilles '29    3 - 0
    PEC Zwolle - Kozakken Boys   3 - 2 na verlengingen
    VVV-Venlo - FC Utrecht    3 - 1
    Katwijk - VVSB    1 - 2
    GVVV - Kon. HFC    1 - 0
    ASV De Dijk - Ajax   1 - 4
    FC Twente - FC Eindhoven    3 - 0
    Feyenoord - AVV Swift   4 - 1
    RKC Waalwijk - De Treffers    7 - 0
    FC Den Bosch - SC Cambuur    0 - 2
    Willem II - SC Heerenveen    2 - 1
    Roda JC - FC Groningen    3 - 1

    Eerste ronde : Wedstrijden op 19, 20 en 21 september.
    Zwaluwen - FC Den Bosch     2 - 3
    RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam     1 - 0
    GVVV - FC Dordrecht     1 - 0
    FC Oss - Almere City   0 - 2
    Noordwijk - Fortuna Sittard    0 - 1
    Barendrecht - Go Ahead Eagles     1 - 3
    Helmond Sport - SC Cambuur    1 - 5
    Rijnburgse Boys - Heracles Almelo    0 - 2
    FC Emmen - NEC    1 - 3
    Kozakken Boys - De Graafschap   1 - 1  na verlengingen - Kozakken Boys door na strafschoppen
    Sparta Nijkerk - FC Eindhoven   0 - 1
    Genemuiden - De Treffers    1 - 3
    Quick Boys - FC Volendam    1 - 3
    MVV Maastricht - AZ     2 - 3
    Capelle - Roda JC   0 - 5
    AVV Swift - Vitesse   0 - 0 na verlengingen - AVV Swift door na strafschoppen
    Scheveningen - Ajax     1 - 5
    ASV De Dijk - HHC Hardenberg    2 - 1
    Katwijk - Ter Leede    4 - 0
    Achilles '29 - NAC Breda   4 - 3
    VVSB - Telstar    4 - 1
    Excelsior - Heerenveen     1 - 2
    Staphorst - Kon. HFC    2 - 3
    ONS Sneek - FC Twente    1 - 3
    Ajax (amateurs) - FC Utrecht    0 - 6
    Apeldoorn - Willem II    2 - 4
    FC Lisse - HSV Hoek    2 - 2  na verlengingen - Penaltyreeks moest opnieuw genomen worden, KSV Hoek stoot door.
    Feyenoord - ADO Den Haag     2 - 0
    De Meern - PEC Zwolle     0 - 5
    Hercules - FC Groningen     2 - 4
    Blauw-Geel 38 - VVV-Venlo   0 - 3
    SDC Putten - PSV      0 - 4


    Tweede voorronde : Wedstrijden op 23, 26 en 27 augustus. 
    UNA - Staphorst   1 - 2  
    TEC - Rijnsburgse Boys   1 - 3
    HSC '21 - Zwaluwen   0 - 1
    DVS '33 - Quick Boys   1 - 2
    Buitenpost - SC Genemuiden    0 - 2
    ASWH - Hoek    1 - 3
    Quick Den Haag - Ter Leede    2 - 3
    Hercules - VV Dongen    4 - 2
    Kon. HFC - Westlandia    4 - 0
    VVSB - EVV    4 - 3
    FC Lienden - HHC Hardenberg    0 - 1
    Excelsior Maassluis - FC Lisse    1 - 1   (Lisse wint na strafschoppen)
    Scheveningen - Spijkenisse    0 - 0   (Scheveningen wint na strafschoppen)
    Ajax (amateurs) - Be Quick 1887    2 - 1
    Achilles '29 - OFC Oostzaan    3 - 2
    Blauw Geel 38 - Spakenburg    3 - 2
    AFC - De Dijk    0 - 2
    De Meern - Vlissingen     1 - 1   ( De Meern wint na strafschoppen)
    GVVV - Magreb '90     7 - 0
    DFS - ONS Sneek    1 - 2
    Noordwijk - IJsselmeervogels    3 - 2
    Odin '59 - SDC Putten    1 - 3
    Capelle - Altius    6 - 1
    Harkemase Boys - Sparta Nijkerk    0 - 0  (Nijkerk wint na strafschoppen)
    Barendrecht - VVOG    1 - 0
    Swift Amsterdam- HBS    3 - 0

    Eerste voorronde : Wedstrijden in het weekend van 19 augustus.
    Ajax (amateurs) - Rosmalen   3 - 1
    Sparta Nijkerk - Purmersteijn    3 - 0
    ACV - Hercules   0 - 3
    Groene Ster - Scheveningen   1 - 2
    VV Dongen - DOVO   5 - 2
    BVV - Staphorst   1 - 5
    EVV - Olde Veste   4 - 1
    VVOG - Gemert    2 - 0
    Chevremont - Swift Amsterdam    1 - 3
    Ter Leede - DHC    2 - 0
    ADO '20 - Spakenburg    1 - 1  ( Spakenburg wint na strafschoppen )
    JVC Cuijk - SDC Putten   0 - 1  ( na verlengingen )
    Buitenpost - ZSV    4 - 3
    Capelle - RKSV Nuenen   6 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    29-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018

      Premier League -Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP - COMMUNITY SHIELD :
    Arsenal - Chelsea   1 - 1 n.v.   pen.   4 - 1

    Speeldag 1 : Het nieuwe seizoen Premier League start in het weekend van 12 augustus
    Arsenal - Leicester City    4 - 3
    Watford - Liverpool    3 - 3
    Chelsea - Burnley   2 - 3
    Crystal Palace - Hudderfield Town    0 - 3
    Everton - Stoke City    1 - 0
    Southampton - Swansea City     0 - 0
    West Bromwich - Bournemouth    1 - 0
    Manchester United - West Ham United    4 - 0
    Newcastle United - Tottenham Hotspur    0 - 2
    Brighton - Manchester City    0 - 2

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Bournemouth - Watford   0 - 2
    Burnley - West Bromwich   0 - 1
    Leicester City - Brighton   2 - 0
    Liverpool - Crystal Palace   1 - 0
    Stoke City - Arsenal   1 - 0
    Swansea City - Manchester United   0 - 4
    Southampton - West Ham United   3 - 2
    Tottenham Hotspur - Chelsea    1 - 2
    Huddersfield Town - Newcastle United    1 - 0
    Manchester City - Everton     1 - 1

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    Bournemouth - Manchester City   1 - 2
    Crystal Palace - Swansea City    0 - 2
    Hudderfield Town - Southampton    0 - 0
    Newcastle United - West Ham United   3 - 0
    Watford - Brighton    0 - 0
    Manchester United - Leicester City    2 - 0
    Chelsea - Everton    2 - 0
    West Bromwich - Stoke City    1 - 1
    Liverpool - Arsenal     4 - 0
    Tottenham Hotspur - Burnley     1 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Manchester City - Liverpool   5 - 0
    Arsenal - Bournemouth      3 - 0
    Everton - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Leicester City - Chelsea    1 - 2
    Southampton - Watford   0 - 2
    Brighton - West Bromwich     3 - 1
    Stoke City - Manchester United    2 - 2
    Burnley - Crystal Palace    1 - 0
    Swansea City - Newcastle United   0 - 1
    West Ham United - Hudderfield Town     2 - 0

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Bournemouth - Brighton    2 - 1
    Crystal Palace - Southampton   0 - 1
    Huddersfield Town - Leicester City    1 - 1
    Liverpool - Burnley    1 - 1
    Newcastle United - Stoke City   2 - 1
    Watford - Manchester City   0 - 6
    West Bromwich - West Ham United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Swansea City  0 - 0
    Chelsea - Arsenal     0 - 0
    Manchester United - Everton    4 - 0

    Speeldag 6 :  Weekend 23 september
    West Ham United - Tottenham Hotspur   2 - 3
    Everton - Bournemouth     2 - 1
    Manchester City - Crystal Palace   5 - 0
    Stoke City - Chelsea    0 - 4
    Burnley - Hudderfield Town   0 - 0
    Southampton - Manchester United    0 - 1
    Swansea City - Watford    1 - 2
    Leicester City - Liverpool    2 - 3
    Brighton - Newcastle United     1 - 0
    Arsenal - West Bromwich    2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Huddersfeeld Town - Tottenham Hotspur   0 - 4
    Manchester United - Crystal Palace    4 - 0
    West Ham United - Swansea City    1 - 0
    Stoke City - Southampton   2 - 1
    West Bromwich - Watford    2 - 2
    Bournemouth - Leicester City    0 - 0
    Chelsea - Manchester City      0 - 1
    Arsenal - Birghton    2 - 0
    Everton - Burnley    0 - 1
    Newcastle - Liverpool    1 - 1

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Liverpool - Manchester United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Bournemouth   1 - 0
    Manchester City - Stoke City   7 - 2
    Burnley - West Ham United   1 - 1
    Crystal Palace - Chelsea   2 - 1
    Swansea City - Hudderfeeld Town    2 - 0
    Watford - Arsenal    2 - 1
    Brighton - Everton    1 - 1
    Southampton - Newcastle    2 - 2
    Leicester City - West Bromwich     1 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    West Ham United - Brighton   0 - 3
    Chelsea - Watford     4 - 2
    Newcastle - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Burnley   3 - 0
    Stoke City - Bournemouth   1 - 2
    Swansea City - Leicester City    1 - 2
    Huddersfield Town - Manchester United   2 - 1
    Southampton - West Bromwich   1 - 0
    Everton - Arsenal     2 - 5
    Tottenham Hotspur - Liverpool    4 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    Manchester United - Tottenham Hotspur    1 - 0
    Arsenal - Swansea City    2 - 1
    Liverpool - Huddersfield Town    3 - 0
    Watford - Stoke City    0 - 1
    West Bromwich - Manchester City   2 - 3
    Crystal Palace - West Ham United    2 - 2
    Bournemouth - Chelsea    0 - 1
    Brighton - Southampton    1 - 1
    Leicester City - Everton    2 - 0
    Burnley - Newcastle     1 - 0

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Stoke City - Leicester City   2 - 2
    Newcastle - Bournemouth    0 - 1
    Southampton - Burnley   0 - 1
    Swansea City - Brighton    0 - 1
    Hudderfield Town - West Bromwich    1 - 0
    West Ham United - Liverpool    1 - 4
    Tottenham Hotspur - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Arsenal    3 - 1
    Chelsea - Manchester United    1 - 0
    Everton - Watford     3 - 2

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Arsenal - Tottenham Hotspur    2 - 0
    Liverpool - Southampton   3 - 0
    Burnley - Swansea City    2 - 0
    Leicester City - Manchester City   0 - 2
    West Bromwich - Chelsea    0 - 4
    Crystal Palace - Everton   2 - 2
    Bournemouth - Hudderfield Town   4 - 0
    Manchester United - Newcastle   4 - 1
    Watford - Wast Ham United    2 - 0
    Brighton - Stoke City    2 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    West Ham United - Leicester City   1 - 1
    Manchester United - Brighton    ( zaterdag )
    Newcastle - Watford
    Tottenham Hotspur - West Bromwich
    Swansea City - Bournemouth
    Crystal Palace - Stoke City
    Liverpool - Chelsea
    Southampton - Everton    ( zondag )
    Burnley - Arsenal
    Hudderfield Town - Manchester City

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:info
    28-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
        Bundesliga - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP :
    Borussia Dortmund - Bayern Munchen   2 - 2 n.v.   Bayern wint strafschoppenreeks

    Speeldag 1 : De Bundesliga seizoen 2017 - 2018 ging van start op vrijdag 18 augustus
    Bayern Munchen - Bayer Leverkusen   3 - 1
    Hoffenheim - Werder Bremen     1 - 0
    Hertha BSC - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - RB Leipzig   2 - 0
    Hamburger SV - FC Augsburg   1 - 0
    FSV Mainz - Hannover 96   0 - 1
    VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund   0 - 3
    SC Freiburg - Eintracht Frankfurt    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - FC Koln     1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 25 augustus
    FC Koln - Hamburger SV     1 - 3
    Werder Bremen - Bayern Munchen   0 - 2
    Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg    0 - 1
    Bayer Leverkusen - Hoffenheim    2 - 2
    FC Augsburg - Borussia Monchengladbach   2 - 2
    VfB Stuttgart - FSV Mainz   1 - 0
    Borussia Dormund - Hertha BSC   2 - 0
    RB Leipzig - SC Freiburg    4 - 1
    Hannover 96 - Schalke 04    1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Hamburger SV - RB Leipzig   0 - 2
    SC Freiburg - Borussia Dortmund    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt  0 - 1
    FC Augsburg - FC Koln   3 - 0
    FSV Mainz - Bayer Leverkusen    3 - 1
    VfL Wolfsburg - Hannover 96    1 - 1
    Hoffenheim - Bayern Munchen   2 - 0
    Hertha BSC - Werder Bremen    1 - 1
    Schalke 04 - VfB Stuttgart    3 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Hannover 96 - Hamburger SV   2 - 0
    Werder Bremen - Schalke 04   1 - 2
    Bayern München - FSV Mainz   4 - 0
    Eintracht Frankfurt - FC Augsburg    1 - 2
    VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg   1 - 0
    RB Leipzig - Borussia Mönchengladbach  2 - 2
    Hoffenheim - Hertha BSC    1 - 1
    Bayer Leverkusen - SC Freiburg    4 - 0
    Borussia Dortmund - FC Köln    5 - 0

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - Bayern München   0 - 3
    FC Augsburg - RB Leipzig   1 - 0
    VfL Wolfsburg - Werder Bremen   1 - 1
    FC Köln - Eintracht Frankfurt    0 - 1
    Hertha BSC - Bayer Leverkusen    2 - 1
    SC Freiburg - Hannover 96    1 - 1
    Hamburger SV - Borussia Dortmund    0 - 3
    FSV Mainz - Hoffenheim   2 - 3

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Bayern München - VfL Wolfsburg    2 - 2
    RB Leipzig - Eintracht Frankfurt    2 - 1
    Hoffenheim - Schalke 04   2 - 0
    Werder Bremen - SC Freiburg    0 - 0
    FSV Mainz - Hertha BSC    1 - 0
    VfB Stuttgart - FC Augsburg    0 - 0
    Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach   6 - 1
    Hannover 96 - FC Köln   0 - 0
    Bayer Leverkusen - Hamburger SV    3 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Schalke 04 - Bayer Leverkusen    1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Hannover 96    2 - 1
    Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart   2 - 1
    FC Augsburg - Borussia Dortmund   1 - 2
    VfL Wolfsburg - FSV Mainz   1 - 1
    Hamburger SV - Werder Bremen     0 - 0
    SC Freiburg - Hoffenheim    3 - 2
    Hertha BSC - Bayern München   2 - 2
    FC Köln - RB Leipzig   1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    VfB Stuttgart - FC Köln     2 - 1
    Bayern München - SC Freiburg    5 - 0
    Hoffenheim - FC Augsburg    2 - 2
    Hertha BSC - Schalke 04   0 - 2
    FSV Mainz - Hamburger SV   3 - 2
    Hannover 96 - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    Borussia Dortmund - RB Leipzig   2 - 3
    Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg    2 - 2
    Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach  0 - 2

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Schalke 04 - FSV Mainz     2 - 0
    RB Leipzig - VfB Stuttgart     1 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen    1 - 5
    Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund   2 - 2
    FC Augsburg - Hannover 96    1 - 2
    Hamburg SV - Bayern München    0 - 1
    FC Köln - Werder Bremen     0 - 0
    SC Freiburg - Hertha BSC   1 - 1
    VfL Wolfsburg - Hoffenheim   1 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    FSV Mainz - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach    1 - 3
    Hertha BSC - Hamburger SV    2 - 1
    Schalke 04 - VfL Wolsburg     1 - 1
    Bayer Leverkusen - FC Köln    2 - 1
    Hannover 96 - Borussia Dortmund    4 - 2
    Bayern Mïnchen - RB Leipzig    2 - 0
    Werder Bremen - FC Augsburg    0 - 3
    VfB Stuttgart - SC Freiburg   3 - 0

    Speeldag 10 : Weekend 4 november
    Eintracht Frankfurt - Werder Bremen   2 - 1
    RB Leipzig - Hannover 96     2 - 1
    SC Freiburg - Schalke 04     0 - 1
    Borussia Mönchengladbach - FSV Mainz    1 - 1
    FC Augsburg - Bayer Leverkusen    1 - 1
    Hamburger SV - VfB Stuttgart    3 - 1
    Borussia Dortmund - Bayern München    1 - 3
    FC Köln - Hoffenheim    0 - 3
    VfL Wolsburg - Hertha BSC     3 - 3

    Speeldag 11 : Weekend 18 november
    VfB Stuttgart - Borussia Dortmund  2 - 1
    Bayern München - FC Augsburg   3 - 0
    Hoffenheim - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    Bayer Leverkusen - RB Leipzig    2 - 2
    FSV Mainz - FC Köln    1 - 0
    VfL Wolfsburg - SC Freiburg    3 - 1
    Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach   2 - 4
    Schalke 04 - Hamburger SV    2 - 0
    Werder Bremen - Hannover 96   4 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 25 november
    Hannover 96 - VfB Stuttgart    1 - 1
    Borussia Dortmund - Schalke 04    ( zaterdag )
    RB Leipzig - Werder Bremen
    SC Freiburg - FSV Mainz
    Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen
    FC Augsburg - VfL Wolfsburg
    Borussia Mönchengladbach - Bayern München
    Hamburger SV - Hoffenheim     ( zondag )
    FC Köln - Hertha BSC


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:info
    27-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018


       Ligue 1 - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP : zaterdag 29 juli 
    AS Monaco - Paris Saint Germain    1 - 2

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen in Frankrijk ging van start in het weekend van 5 augustus
    AS Monaco - Toulouse    3 - 2
    Paris Saint Germain - Amiens   2 - 0
    Saint-Etienne - OGC Nice    1 - 0
    Olympique Marseille - Dijon    3 - 0
    Angers - Bordeaux   2 - 2
    Lille - Nantes     3 - 0
    Metz - Guingamp    1 - 3
    Montpellier - Caen     1 - 0
    Olympique Lyon - Strasbourg     4 - 0
    Troyes - Stades Rennes     1 - 1

    Speeldag 2 : Weekend 12 augustus
    Amiens - Angers     0 - 2
    Bordeaux - Metz     2 - 0
    Caen - Saint-Etienne    0 - 1
    Dijon - Monaco    1 - 4
    Guingamp - Paris Saint Germain    0 - 3
    Nantes - Olympique Marseille    0 - 1
    OGC Nice - Troyes     1 - 2
    Rennes - Olympique Lyon    1 - 2
    Strasbourg - Lille    3 - 0
    Toulouse - Montpellier     1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 19 augustus
    Olympique Lyon - Bordeaux   3 - 3
    Metz - Monaco   0 - 1
    Montpellier - Strasbourg    1 - 1
    OGC Nice - Guingamp   2 - 0
    Rennes - Olympique Lyon   2 - 2
    Saint-Etienne - Amiens   3 - 0
    Troyes - Nantes    0 - 1
    Paris Saint Germain - Toulouse    6 - 2
    Olympique Marseille - Angers    1 - 1
    Lille - Caen     0 - 2

    Speeldag 4 : Weekend 26 augustus
    Paris Saint Germain - Saint-Etienne    3 - 0
    Nantes - Olympique Lyon     0 - 0
    Bordeaux - Troyes    2 - 1
    Caen - Metz    1 - 0
    Toulouse - Rennes   3 - 2
    Amiens - OGC Nice    3 - 0
    Dijon - Montpellier    2 - 1
    Guingamp - Strasbourg    2 - 0
    Angers - Lille    1 - 1
    Monaco - Olympique Marseille    6 - 1

    Speeldag 5 : Weekend 9 september
    Lille - Bordeaux     0 - 0
    Metz - Paris Saint-Germain    1 - 5
    OGC Nice - Monaco     4 - 0
    Strasbourg - Amiens     0 - 1
    Caen - Dijon    2 - 1
    Montpellier - Nantes     0 - 1
    Troyes - Toulouse    0 - 0
    Saint-Etienne - Angers      1 - 1
    Olympique Lyon - Guingamp    2 - 1
    Olympique Marseille - Rennes     1 - 3

    Speeldag 6 : Weekend 16 september
    Toulouse - Bordeaux   0 - 1
    AS Monaco - Strasbourg     3 - 0
    Guingamp - Lille    1 - 0
    Nantes - Caen    1 - 0
    Troyes - Montpellier    0 - 1
    Dijon - Saint-Etienne    0 - 1
    Amiens - Olympique Marseille      0 - 2
    Angers - Metz      0 - 1
    Rennes - OGC Nice     0 - 1
    Paris Saint-Germain - Olympique Lyon   2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 23 september
    OGC Nice - Angers     2 - 2
    Lille - AS Monaco    0 - 4
    Montpellier - Paris Saint-Germain     0 - 0
    Bordeaux - Guingamp    3 - 1
    Caen - Amiens    1 - 0
    Metz - Troyes   0 - 1
    Olympique Lyon - Dijon   3 - 3
    Saint-Etienne - Rennes   2 - 2
    Strasbourg - Nantes    1 - 2
    Olympique Marseille - Toulouse   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 30 september
    AS Monaco - Montpellier    1 - 1
    Paris Saint-Germain - Bordeaux    6 - 2
    Guingamp - Toulouse    1 - 1
    Nantes - Metz    1 - 0
    Rennes - Caen    0 - 1
    Amiens - Lille    3 - 0
    Dijon - Strasbourg    1 - 1
    Troyes - Saint-Etienne     2 - 1
    Angers - Olympique Lyon    3 - 3
    OGC Nice - Olympique Marseille    2 - 4

    Speeldag 9 : Weekend 14 oktober
    Olympique Lyon - AS Monaco    3 - 2
    Dijon - Paris Saint-Germain    1 - 2
    Guingamp - Rennes    2 - 0
    Saint-Etienne - Metz   3 - 1
    Caen - Angers   0 - 2
    Lille - Troyes   2 - 2
    Toulouse - Amiens     1 - 0
    Bordeaux - Nantes    1 - 1
    Montpellier - OGC Nice     2 - 0
    Strasbourg - Olympique Marseille    3 - 3

    Speeldag 10 : Weekend 21 oktober
    Saint-Etienne - Montpellier   0 - 1
    AS Monaco - Caen    2 - 0
    Nantes - Guingamp   2 - 1
    Angers - Toulouse   0 - 1
    Metz - Dijon   1 - 2
    Rennes - Lille   1 - 0
    Amiens - Bordeaux   1 - 0
    OGC Nice - Strasbourg    1 - 2
    Troyes - Olmypique Lyon    0 - 5
    Olympique Marseille - Paris Saint-Germain    2 - 2

    Speeldag 11 : Weekend 28 oktober
    Paris Saint-Germian - OGC Nice    3 - 0
    Bordeaux - AS Monaco    0 - 2
    Guingmap - Amiens    1 - 1
    Strasbourg - Angers    2 - 2
    Caen - Troyes    1 - 0
    Montpellier - Rennes    0 - 1
    Dijon - Nantes    1 - 0
    Olympique Lyon - Metz   2 - 0
    Toulouse - Saint-Etienne    0 - 0
    Lille - Olympique Marseille   0 - 1

    Speeldag 12 : Weekend 4 november
    Rennes - Bordeaux    1 - 0
    Angers - Paris Saint-Germain    0 - 5
    AS Monaco - Guingamp   6 - 0
    Nantes - Toulouse   2 - 1
    Montpellier - Amiens    1 - 1
    Troyes - Strasbourg    3 - 0
    OGC Nice - Dijon     1 - 0
    Olympique Marseille - Caen   5 - 0
    Metz - Lille     0 - 3
    Saint-Etienne - Olympique Lyon     0 - 5

    Speeldag 13 : Weekend 18 november
    Lille - Saint-Etienne    3 - 1
    Amiens - AS Monaco   1 - 1
    Paris Saint-Germain - Nantes    4 - 1
    Guingamp - Angers   1 - 1
    Strasbourg - Rennes    2 - 1
    Toulouse - Metz    0 - 0
    Dijon - Troyes   3 - 1
    Caen - OGC Nice    1 - 1
    Olympique Lyon - Montpellier    0 - 0
    Bordeaux - Olympique Marseille    1 - 1

    Speeldag 14 : Weekend 25 november
    Saint-Etienne - Strasbourg    2 - 2
    Rennes - Nantes   ( zaterdag )
    Caen - Bordeaux
    Metz - Amiens
    Montpellier - Lille
    Troyes - Angers
    Dijon - Toulouse
    OGC Nice - Olympique Lyon   ( zondag )
    Olympique Marseille - Guingamp
    AS Monaco - Paris Saint-Germain

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    26-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
      Primeira Division - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Barcelona - Real Madrid   1 - 3
    Real Madrid - Barcelona   2 - 0


    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Spanje van start in het weekend van 20 augustus
    Celta de Vigo - Real Sociedad    2 - 3
    Girona - Athletico Madrid    2 - 2
    Sevilla - Espanyol   1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Getafe    0 - 0
    Barcelona - Real Betis    2 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Madrid   0 - 3
    Valencia - Las Palmas    1 - 0
    Levante - Villarreal    1 - 0
    Malaga - Eibar    0 - 1
    Leganes - Alaves    1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Real Sociedad - Villarreal   3 - 0
    Real Betis - Celta de Vigo    2 - 1
    Alaves - Barcelona    0 - 2
    Levante - Deportivo La Coruna    2 - 2
    Girona - Malaga    1 - 0
    Las Palmas - Athletico Madrid    1 - 5
    Espanyol - Leganes     0 - 1
    Eibar - Athletic Club Bilbao    0 - 1
    Getafe - Sevilla    0 - 1
    Real Madrid - Valencia    2 - 2

    Speeldag 3 : Weekend 9 september
    Leganes - Getafe     1 - 2
    Real Madrid - Levante    1 - 1
    Valencia - Atletico Madrid   0 - 0
    Sevilla - Eibar   3 - 0
    Barcelona - Espanyol     5 - 0
    Deportivo La Coruna - Real Sociedad    2 - 4
    Athletic Club Bilbao - Girona    2 - 0
    Celta de Vigo - Alaves   1 - 0
    Villarreal - Real Betis    3 - 1
    Malaga - Las Palmas    1 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Eibar - Leganes    1 - 0
    Levante - Valencia    1 - 1
    Getafe - Barcelona    1 - 2
    Real Betis - Deportiva La Coruna     2 - 1
    Athletico Madrid - Malaga     1 - 0
    Alaves - Villarreal     0 - 3
    Girona - Sevilla     0 - 1
    Las Palmas - Athletic Club Bilbao   1 - 0
    Real Sociedad - Real Madrid     1 - 3
    Espnayol - Celta de Vigo     2 - 1

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Valencia - Malaga      5 - 0
    FC Barcelona - Eibar    6 - 1
    Athletic Club Bilbao - Athletico Madrid   1 - 2
    Leganes - Girona    0 - 0
    Deportiva La Coruna - Alaves   1 - 0
    Real Madrid - Real Betis    0 - 1
    Sevilla - Las Palmas    1 - 0
    Villarreal - Espanyol     0 - 0
    Celta de Vigo - Getafe   1 - 1
    Levante - Real Sociedad    3 - 0

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Atletico Madrid - Sevilla     2 - 0
    Alaves - Real Madrid    1 - 2
    Malaga - Athletic Club Bilbao      3 - 3
    Girona - FC Barcelona   0 - 3
    Espanyol - Deportiva La Coruna    4 - 1
    Getafe - Villarreal     4 - 0
    Las Palmas - Leganes    0 - 2
    Eibar - Celta de Vigo    0 - 4
    Real Sociedad - Valencia   2 - 3
    Real Betis - Levante     4 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Celta de Vigo - Girona   3 - 3
    Deportivo La Caruna - Getafe    2 - 1
    Sevilla - Malaga     2 - 0
    Levante - Alaves     0 - 2
    Leganes - Atletico Madrid    0 - 0
    Real Sociedad - Real Betis    4 - 4
    FC Barcelona - Las Palmas     3 - 0
    Valencia - Athletic Club Bilbao    3 - 2
    Villarreal - Eibar    3 - 0
    Real Madrid - Espanyol   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Espanyol - Levante     0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Sevilla   1 - 0
    Getafe - Real Madrid   1 - 2
    Alaves - Real Sociedad   0 - 2
    Atletico Madrid - FC Barcelona    1 - 1
    Eibar - Deportivo La Coruna   0 - 0
    Girona - Villarreal    1 - 2
    Malaga - Leganes    0 - 2
    Real Betis - Valencia     3 - 6
    Las Palmas - Celta de Vigo   2 - 5

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Levante - Getafe     1 - 1
    Real Betis - Alaves     2 - 0
    Valencia - Sevilla   4 - 0
    FC Barcelona - Malaga    2 - 0
    Villarreal - Las Palmas    4 - 0
    Celta de Vigo - Atletico Madrid   0 - 1
    Leganes - Athletic Club Bilbao    1 - 0
    Real Madrid - Eibar    3 - 0
    Real Sociedad - Espanyol     1 - 1
    Deportivo La Coruna - Girona     1 - 2

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    Alaves - Valencia    1 - 2
    Atletico Madrid - Villarreal   1 - 1
    Athletic Club Bilbao - FC Barcelona   0 - 2
    Sevilla - Leganes    2 - 1
    Getafe - Real Sociedad     2 - 1
    Girona - Real Madrid    2 - 1
    Eibar - Levante    2 - 2
    Malaga - Celta de Vigo    2 - 1
    Espanyol - Real Betis      1 - 0
    Las Palmas - Deportivo La Coruna    1 - 3

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Real Betis - Getafe     2 - 2
    Valencia - Leganes     3 - 0
    Deportiva La Coruna - Atletico Madrid    0 - 1
    Alaves - Espanyol     1 - 0
    FC Barcelona - Sevilla     2 - 1
    Levante - Girona     1 - 2
    Celta de Vigo - Athletic Club Bilbao    3 - 1
    Real Sociedad - Eibar     3 - 1
    Villarreal - Malaga     2 - 0
    Real Madrid - Las Palmas     3 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Girona - Real Sociedad     1 - 1
    Getafe - Alaves    4 - 1
    Leganes - FC Barcelona   0 - 3
    Sevilla - Celta de Vigo    2 - 1
    Atletico Madrid - Real Madrid    0 - 0
    Malaga - Deportivo La Coruna  3 - 2
    Espanyol - Valencia    0 - 2
    Las Palmas - Levante     0 - 2
    Athletic Club Bilbao - Villarreal     1 - 1
    Eibar - Real Betis    5 - 0

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    Celta de Vigo - Leganes     1 - 0
    Alaves - Eibar   ( zaterdag )
    Real Madrid - Malaga
    Real Betis - Girona
    Levente - Atletico Madrid
    Deportivo La Coruna - Athletic Club Bilbao   ( zondag )
    Real Sociedad - Las Palmas
    Villarreal - Sevilla
    Valencia - FC Barcelona
    Espanyol - Getafe    ( maandag )



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    25-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
      Serie A - Seizoen 2017-2018

    Supercup :
    Juventus - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Italie van start in het weekend van 20 augustus
    Juventus - Cagliari   3 - 0
    Hellas Verona - Napoli    1 - 3
    Atalanta - AS Roma     0 - 1
    Lazio Roma - SPAL 1907   0 - 0
    Sampdoria - Benovento   2 - 1
    Udinese - Chievo Verona    1 - 2
    Inter Milan - Fiorentina    3 - 0
    Bologna - Torino    1 - 1
    Sassuolo - Genoa    0 - 0
    Crotone - AC Milan   0 - 3

    Speeldag 2 : Weekend 27 augustus
    Genoa - Juventus    2 - 4
    Benevento - Bologna    1 - 1
    AS Roma - Inter Milan    1 - 3
    Torino - Sassuolo     3 - 0
    AC Milan - Cagliari   2 - 1
    Fiorentina - Sampdoria   1 - 2
    Napoli - Atalanta    3 - 1
    Chievo Verona - Lazio Roma   1 - 2
    SPAL 1907 - Udinese   3 - 2
    Crotone - Hellas Verona   0 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Juventus - Chievo Verona     3 - 0
    Sampdoria - AS Roma   AFGELAST door noodweer
    Inter Milan - SPAL 1907   2 - 0
    Udinese - Genoa   1 - 0
    Hellas Verona - Fiorentina    0 - 5
    Cagliari - Crotone    1 - 0
    Atalanta - Sassuolo    2 - 1
    Lazio Roma - AC Milan    4 - 1
    Benevento - Torino    0 - 1
    Bologna - Napoli    0 - 3

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Crotone - Inter Milan    0 - 2
    Fiorentina - Bologna     2 - 1
    AS Roma - Hellas Verona    3 - 0
    Sassuolo - Juventus     1 - 3
    AC Milan - Udinese    2 - 1
    Torino - Sampdoria    2 - 2
    Napoli - Benovento    6 - 0
    SPAL 1907 - Cagliari    0 - 2
    Chievo Verona - Atalanta    1 - 1
    Genoa - Lazio Roma    2 - 3

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Bologna - Inter Milan     1 - 1
    Benevento - AS Roma     0 - 4
    AC Milan - SPAL 1907    2 - 0
    Genoa - Chievo Verona    1 - 1
    Juventus - Fiorentina   1 - 0
    Lazio Roma - Napoli    1 - 4
    Udinese - Torino    2 - 3
    Hellas Verona - Sampdoria   0 - 0
    Cagliari - Sassuolo   0 - 1
    Atalanta - Crotone   5 - 1

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    AS Roma - Udinese    3 - 1
    SPAL 1907 - Napoli    2 - 3
    Juventus - Torino    4 - 0
    Sampdoria - AC Milan    2 - 0
    Inter Milan - Genoa     1 - 0
    Hellas Verona - Lazio Roma   0 - 3
    Cagliari - Chievo Verona   0 - 2
    Crotone - Benovento   2 - 0
    Sassuolo - Bologna    0 - 1
    Fiorentina - Atalanta     1 - 1

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Udinese - Sampdoria    4 - 0
    Genoa - Bologna     0 - 1
    Napoli - Cagliari     3 - 0
    Lazio Roma - Sassuolo    6 - 1
    Torino - Hellas Verona   2 - 2
    Chievo Verona - Fiorentina   2 - 1
    SPAL 1907 - Crotone   1 - 1
    Benovento - Inter Milan   1 - 2
    AC Milan - AS Roma     0 - 2
    Atalanta - Juventus   2 - 0

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Juventus - Lazio Roma    1 - 2
    AS Roma - Napoli   0 - 1
    Fiorentina - Udinese   2 - 1
    Sampdoria - Atalanta    3 - 1
    Cagliari - Genoa   2 - 3
    Bologna - SPAL 1907   2 - 1
    Crotone - Torino    2 - 2
    Sassuolo - Chievo Verona   0 - 0
    Inter Milan - AC Milan   3 - 2
    Hellas Verona - Benevento   1 - 0

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Sampdoria - Crotone     5 - 0
    Napoli - Inter Milan     0 - 0
    Chievo Verona - Hellas Verona    3 - 2
    AC Milan - Genoa     0 - 0
    Torino - AS Roma    0 - 1
    Atalanta - Bologna   1 - 0
    SPAL 1907 - Sassuolo   0 - 1
    Benevento - Fiorentina    0 - 3
    Udinese - Juventus    2 - 6
    Lazio Roma - Cagliari    3 - 0

    Speeldag 10 : Midweek 25 oktober
    Inter Milan - Sampdoria     3 - 2
    Atalanta - Hellas Verona    3 - 0
    AS Roma - Crotone   1 - 0
    Fiorentina - Torino   3 - 0
    Genoa - Napoli   2 - 3
    Juventus - SPAL 1907   4 - 1
    Cagliari - Benevento   2 - 1
    Bologna - Lazio Roma   1 - 2
    Chievo Verona - AC Milan   1 - 4
    Sassuolo - Udinese   0 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 28 oktober
    AC Milan - Juventus     0 - 2
    AS Roma - Bologna     1 - 0
    Benevento - Lazio Roma   1 - 5
    Sampdoria - Chievo Verona   4 - 1
    Udinese - Atalanta    2 - 1
    Napoli - Sassuolo    3 - 1
    SPAL 1907 - Genoa   1 - 0
    Crotone - Fiorentina   2 - 1
    Torino - Cagliari  2 - 1
    Hellas Verona - Inter Milan   1 - 2

    Speeldag 12 : Weekend 4 november
    Bologna - Crotone     2 - 3
    Genoa - Sampdoria     0 - 2
    Inter Milan - Torino   1 - 1
    Fiorentina - AS Roma   2 - 4
    Juventus - Benevento    2 - 1
    Lazio Roma - Udinese   UITGESTELD door hevige regenval tot 24/01 om 19 uur
    Cagliari - Hellas Verona   2 - 1
    Chievo Verona - Napoli   0 - 0
    Atalanta - SPAL 1907    1 - 1
    Sassuolo - AC Milan     0 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 18 november
    AS Roma - Lazio Roma     2 - 1
    Napoli - AC Milan    2 - 1
    Crotone - Genoa     0 - 1
    Sampdoria - Juventus    3 - 2
    Torino - Chievo Verona    1 - 1
    Udinese - Cagliari    0 - 1
    SPAL 1907 - Fiorentina    1 - 1
    Benevento - Sassuolo   1 - 2
    Inter Milan - Atalanta    2 - 0
    Hellas Verona - Bologna     2 - 3

    Speeldag 14 : Weekend 25 november
    Bologna - Sampdoria   ( zaterdag )
    Chievo Verona - SPAL 1907
    Sassuolo - Hellas Verona
    Cagliari - Inter Milan
    AC Milan - Torino   ( zondag )
    Genoa - AS Roma
    Udinese - Napoli
    Lazio Roma - Fiorentina
    Juventus - Crotone
    Atalanta - Benevento    ( maandag )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    24-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 17


    Charleroi - KV Oostende    ( vrijdag 20.30 uur )

    Lokeren - Anderlecht    ( zaterdag 18 uur )

    KV Kortrijk - Waasland-Beveren   ( zaterdag 20 uur )

    Moeskroen - Sint-Truiden 

    KV Mechelen - RC Genk   ( zaterdag 20.30 uur )

    Standard - Antwerp    ( zondag 14.30 uur )

    Eupen - Club Brugge    ( zondag 18 uur )

    Zulte Waregem - AA Gent   ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 18

    Beerschot-Wilrijk - Roeselare    ( vrijdag 20.30 uur )

    Lierse - Westerlo     ( zaterdag 17 uur )   

    Cercle Brugge - Union St-Gilloise   ( zaterdag 20.30 uur )

    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 14

    Dessel Sport - Lommel United   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - Knokke     ( zaterdag 20 uur )

    Oosterzonen - Virton

    Deinze - Patro Eisden

    KSK Heist - KSV Oudenaarde

    Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes    ( zondag 14.30 uur )

    Berchem Sport - Seraing   ( zondag 15 uur )

    VW Hamme - Dender


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 14

    Torhout - RC Gent    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Niklaas - Harelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Olsa Brakel - Londerzeel    ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Pepingen-Halle    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Eloois-Winkel - Ronse   ( zondag 14.30 uur )

    Rupel-Boom - Mandel United Izegem-Ingelmunster     ( zondag 15 uur )

    Westhoek - Bornem 

    Gullegem - Sparta Petegem

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 14

    Spouwen-Mopertingen - Hades     ( vrijdag 20.30 uur )

    Zwarte Leeuw - Turnhout    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Lenaarts - City Pirates Antwerpen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Tessenderlo - Duffel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Tempo Overijse - Hoogstraten   ( zaterdag 20 uur )

    Vosselaar - Hasselt     ( zondag 14.30 uur )

    Tienen - Wijgmaal

    Cappellen - Bocholt     ( zondag 15 uur )

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 15

    RFC Meux - RFC de Liège    ( zaterdag 20 uur )

    La Louvière-Centre - RWD Molenbeek

    Ol. Charleroi - Hamoir

    Durbuy - Ciney

    Waremme - Solières Sport

    Rebecquoise - Acren-Lessines    ( zondag 14.30 uur )

    La Calamine - Sprimont-Comblain    ( zondag 15 uur )

    White Star Brussels - Walhain    UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 14

    Dikkelvenne - Melsele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wetteren - Eppegem   ( zaterdag 20 uur )

    Merelbeke - Ninove     ( zondag 14.30 uur )

    Stekene - Jong Lede

    Vlamertinge - Lebbeke

    Wingene - Wervik    ( zondag 15 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Mariekerke

    Menen - Grimbergen   ( zaterdag 15.30 uur )   

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 14

    Heur-Tongeren - Leopoldsburg   ( zaterdag 19.30 uur )

    Nijlen - Ternesse   ( zaterdag 19.30 uur )

    Houtvenne - Wellen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Esperanza Pelt - Hoeilaart    ( zaterdag 19.30 uur )

    Herentals - Bilzen-Waltwilder    ( zondag 14.30 uur )

    Kampenhout - Sterrebeek

    Diegem Sport - Termien     ( zondag 15 uur )

    Woluwe-Zaventem - Diest

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 15

    Racing Jet Wavre - Solréziènne    ( zaterdag 19.30 uur )

    Onhaye - Albert Quevy-Mons     ( zaterdag 20 uur )

    Manageoise - Waterloo    ( zondag 14.30 uur )

    Binchoise - RFC Tournai

    Stade Brainois - Taminoise

    Franc Borains - Couvin-Mariembourg    ( zondag 15 uur )

    Spy - Ganshoren
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 15

    Bertrix - Herstal   ( zaterdag 20 uur )

    RFC Huy - URSL Visé

    UR Namur - Cointe-Liège

    Givry - FC Tilleur

    Aywaille - Longlier    ( zondag 14.30 uur )

    Stockay-Warfusée - Mormont

    Habay-La-Neuve - Aischoise   ( zondag 15 uur )

    Richelle - Verlaine

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 2 en zondag 3 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Appelterre     ( zaterdag 19.30 uur )

    HO Kalken - Berlare

    Drongen - Lochristi

    Sint-Gillis-Waas - De Pinte

    Zelzate - Elene-Grotenberge

    Voorde - Robur

    Sottegem - Zele    ( 18 uur )

    Dendermonde - KVV Ardennen    ( 18 uur )

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Belzele - Assenede

    Bellem - Zomergem

    Waarschoot - Kleit

    Sleidinge - Evergem Center

    Mariakerke - Lovendegem


    Zeveren - Maldegem 

    Adegem - Merendree    ( 15 uur )

    Poesele - Meetjesland     ( 15 uur )

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Borsbeke - Geraardsbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Machelen - Edeboys

    Denderhoutem - Windeke

    Gijzel-Oosterzele - Eine

    Gavere-Asper - Burst

    Meerbeke - Munkzwalm

    Winnik - Bambrugge

    Kluisbergen Sportief - Jong Zulte   ( 15 uur )

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Bazel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk - Sint-Gillis    ( zaterdag 20 uur )

    Schoonaarde - Vrasene    ( zaterdag 20 uur )

    Grembergen - Meldert

    Moerbeke - Heikant

    Buggenhout - YB Beveren

    Sinaai - Zaffelare   ( 15 uur )

    Kruibeke - Doorslaar   ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Sint-Laureins   ( zaterdag 19 uur )

    Ertvelde - DKW Evergem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Lembeke - Hansbeke

    Wachtebeke - Nevele

    Kaprijke-Bentille - Watervliet

    Ursel - Vinkt

    VSV Gent - Sint-Kruis-Winkel

    Maria-Aalter - Knesselare

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Heusden    ( zaterdag 19 uur )

    Massemen - Houtem

    FC Destelbergen - Latem

    Serskamp-Schellebelle - Cercle Melle

    HT Zwijnaarde - 9000 Gent

    Moortsele - VC Zwijnaarde

    Overmere - Sint-Denijs

    Beervelde - Zevergem    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE C :

    FC Kluisbergen - Volkegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem - Sottegem B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel - Velzeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Vurste-Semmerzake - Michelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Oudenhove - Sint-Goriks

    Wortegem - Olsene

    Nokere-Kruishoutem - Bevere

    Elene-Grotenberge B - Nazareth-Eke

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Hofstade

    Baardegem - Bonanza

    Kerksken - Denderleeuw

    Zandbergen - Mere

    Gijzegem - Nederhasselt

    Okegem - Moerbeke-Geraardsbergen

    Wieze - Haaltert

    Doggen - Erembodegem

    DERDE PROVINCIALE E :

    SKB Sint-Niklaas - SVH Waasmunster    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Pauwels - Kieldrecht

    Hamme-Zogge - Melsele B

    Robur B - Oudegem

    Eksaarde - Bosdam Beveren 

    WB Sint-Niklaas - Klinge

    Kallo - SK Gerda

    Rangers Opdorp - Daknam

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Bassevelde    ( zaterdag 14.30 uur )

    Vinderhoute - Middelburg   ( zaterdag 19 uur )

    Balgerhoeke - Ooidonck-Leerne 

    Lotenhulle - Poesele B

    Sint-Amandsberg - Donk

    Boekhoute - VS Destelbergen 

    Heusden B - Muide Gent B

    Avrasya Gent - Oostakker

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Nokere-Kruishoutem B    ( vrijdag 20 uur )

    Volkegem B - FC Kluisbergen B    ( zaterdag 18 uur )

    Eine B - Boekel B    ( zaterdag 18.30 uur )

    Nazareth-Eke B - Horebeke   ( zaterdag 19 uur )

    Mater - Petegem Schelde

    Huise-Ouwegem - FCLC Ronse

    Maarkedal - Kluisbergen Sportief B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Zegelsem   ( zaterdag 19 uur )

    Bonanza B - Idegem

    Vlierzele - Oudenhove B

    Strijpen - Sint-Antelinks

    Neigem - Everbeek

    Bavegem - Ophasselt

    Herzele-Ressegem - Aaigem

    Jong Geraardsbergen - Opbrakel  

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 16

    Wichelen - Gijzel-Oosterzele B   FF  5 - 0  

    HO Kalken B - Nieuwerkerken   ( zaterdag 14.30 uur )

    T. Melle - Jong Lede B

    Rangers Merelbeke - SK Merelbeke

    Melsen - Herdersem

    Balegem - Laarne-Kalken B

    Edeboys B - FC Dampoort

    Bottelare - Smetlede    ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 16

    Tielrode - Waasmunster B

    Haasdonk B - PD Kruibeke

    Buggenhout B - Hoogeinde

    Lochristi B - Kemzeke

    Sombeke - Stekene B

    Meerdonk - Verrebroek

    Rupelmonde - Lebbeke B

    Baasrode - Zaffelare B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    22-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 2 en zondag 3 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Poperinge    ( zaterdag 19 uur )


    Rumbeke - Westkapelle    ( zaterdag 19 uur )


    RC Waregem - Wielsbeke   ( alles zondag 15 uur )


    Boezinge - WS Lauwe


    RC Lauwe - Kortemark


    Oostduinkerke - Eernegem


    Oostkamp - Varsenare


    Oostnieuwkerke - Blankenberge

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Oudenburg - Meulebeke    ( zaterdag 19 uur )

    Heist - Zedelgem

    Staden - Jabbeke

    De Ruiter Roeselare - Gistel

    Beernem - Diksmuide

    Spermalie-Middelkerke - Damme    ( deze wedstrijden zondag 15 uur )

    Bredene - Club Roeselare

    Veldegem - VV Tielt

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Dottignies - Nieuwkerke   ( zaterdag 19 uur )

    Ingooigem - Emelgem-Kachtem   ( zaterdag 19 uur )

    Moen - Dadizele

    Otegem - Beselare

    Zwevegem - Geluwe

    Anzegem - Beveren-Leie

    Deerlijk - Wevelgem

    Ledegem - Heestert    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - Proven    ( zaterdag 19 uur )

    Brielen - Merkem

    Handzame - Gits

    Westrozebeke - De Panne

    Mooslede - Zonnebeke

    Dikkebus - Hooglede

    Ploegsteert - Geluveld

    Comines-Warneton - Houthulst    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Moerkerke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Kruis - Lissewege

    Zandvoorde - Ruddervoorde

    Jong Male - Westende    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Snaaskerke - Keiem

    Nieuwpoort - Ichtegem

    Dar. Brugge - Koekelare

    De Haan - Loppem

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Dosko Beveren   ( zaterdag 18 uur )

    Lendelede - KSV Kortrijk

    Bissegem - Kanegem

    Aarsele - Huste

    Desselgem - Zwevezele B

    Ardooie - Avelgem    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Luingnois - Lichtervelde

    Moorsele - Pittem

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 17

    Diksmuide B - Lo-Reninge   ( zaterdag 19.30 uur )

    Veurne B - Langemark-Poelkapelle

    Vleteren - Alveringem

    Hollebeke - Elverdinge

    Jonkershove - Bulskamp

    Westouter - Poperinge B

    Kruiseke - Passendale

    Voormezele - Zarren    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Reningelst - Zillebeke

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - Beernem B   ( zaterdag 19 uur )

    Ruiselede - Steenbrugge B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Aartrijke - Dudzele

    Sint-Joris - HO Oedelem

    Oostduinkerke B - Hertsberge

    SK Torhout - Doomkerke   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    E. Brugge - Wenduine

    Lombardsijde - Zerkegem

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 17

    Wikings Kortrijk - Dottignies B   ( zaterdag 17 uur )

    Izegem-Ingelmunster B - Dentergem    ( zaterdag 19 uur )

    Aalbeke - Rekkem Sport

    Sint-Eloois-Winkel B - Bellegem

    NS Heule - Jong Vijve

    Menen United - Wervik B 

    Marke - Ledegem B   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Dadizele B - Kuurne

    Wevelgem B - Stasegem


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    21-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 2 en 3 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 14

    Park Houthalen - Beringen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Herkol - Zonhoven VV    ( zondag 14.30 uur )

    Vlijtingen - Hoepertingen

    Daring Huvo Jeuk - Bree-Beek

    Herk-De-Stad - Mechelen aan de Maas

    Melo Zonhoven - Bregel

    Koersel - Helson Helchteren

    Zepperen-Brustem - Racing Peer



    ANTWERPEN :  Speeldag 15

    Lyra - Merksplas    ( zaterdag 20 uur )

    RC Mechelen - Lille    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Job - Kontich    ( zondag 14.30 uur )

    Branddonk - Berg en Dal

    Schriek - GR Katelijne

    Oppuurs - Vorselaar

    Heikant Berlaar - Antonia

    Rapid Leest - Witgoor Dessel



    BRABANT - BVV :  Speeldag 14

    Houtem-Oplinter - Tervuren-Duisburg     ( zaterdag 19.30 uur )

    Boka United - Betekom      ( zondag 14.30 uur )

    Linden - Liedekerke

    Out-Hoegaarden - Butsel     ( zondag 15 uur )

    Melsbroek - Aarschot 

    Bertem-Leefdal - Meise

    Borght-Humbeek - HO Veltem

    Strombeek - HO Bierbeek




    BRABANT - ACFF :  Speeldag 11

    Ixelles - BX Brussels    ( zaterdag 20.30 uur )

    Stade Everois - Ren. Cl. Schaerbeek     ( zondag 14.30 uur )

    Sporting Bruxelles - Jodoigne

    Lasne-Ohain - Villers-La-Ville    ( zondag 15 uur )

    Crossing Schaerbeek - Stockel

    Chastre - Kosova Schaerbeek

    RSD Jette - RCS Brainois


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 15

    Symphorinois - Albert Quevy-Mons B  ( zondag 14.30 uur )

    Pont-A-Celles Buzet - Monceau

    Soignies - Houdeng

    Peruwelz FC - Paturages

    Antoinien - Beloeil    ( zondag 15 uur )

    Ransart - Gosselies

    Ostiches-Ath - Le Roeulx

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Montkainoise



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    20-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 18


    Waasland-Beveren - Standard    ( vrijdag 20.30 uur )

    KV Oostende - KV Mechelen    ( zaterdag 18 uur )

    Antwerp - Moeskroen   ( zaterdag 20 uur )

    RC Genk - Eupen 

    AA Gent - KV Kortrijk    ( zaterdag 20.30 uur )

    Club Brugge - Lokeren    ( zondag 14.30 uur )

    Anderlecht - Charleroi    ( zondag 18 uur )

    Sint-Truiden - Zulte Waregem    ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 19

    Roeselare - Cercle Brugge    ( vrijdag 20.30 uur )

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven    ( zaterdag 17 uur )   

    Union St-Gilloise - Lierse   ( zaterdag 20.30 uur )

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk   ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 15

    KSV Oudenaarde - VW Hamme   ( zaterdag 19.30 uur )

    Seraing - Oosterzonen    ( zaterdag 20 uur )

    Patro Eisden - Geel

    KSK Heist - Dessel Sport

    Lommel United - Chatelet-Farciennes

    Virton - Dender

    Eendracht Aalst - Deinze    ( zondag 14.30 uur )

    Knokke - Berchem Sport     ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 15

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Niklaas    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Gent - Olsa Brakel     ( zaterdag 20 uur )

    Londerzeel - Rupel-Boom  ( zondag 14.30 uur )

    Bornem - Gullegem

    Harelbeke - Sint-Eloois-Winkel    ( zondag 15 uur )

    Pepingen-Halle - Torhout

    Ronse - Westhoek

    Sparta Petgem - Temse

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hasselt - Tienen    ( vrijdag 20.30 uur )

    Bocholt - Tessenderlo     ( zaterdag 19.30 uur )

    Turnhout - Tempo Overijse

    Hades - Vosselaar

    Hoogstraten - Cappellen    ( zaterdag 20 uur )

    City Pirates Antwerpen - Zwarte Leeuw  

    Duffel - Spouwen-Mopertingen    ( zondag 14.30 uur )

    Wijgmaal - Sint-Lenaarts    ( zondag 15 uur )

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 16

    La Louvière-Centre - Sprimont-Comblain    ( zaterdag 20 uur )

    Ol. Charleroi - Solières Sport

    RFC Meux - RWD Molenbeek

    Durbuy - Hamoir

    Waremme - Walhain

    La Calamine - Ciney   ( zondag 15 uur )

    RFC de Liège - Acren-Lessines

    White Star Brussels - Rebecquoise   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 15

    Wervik - Dikkelvenne     ( zaterdag 18 uur )

    Ninove - Vlamertinge   ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Menen     ( zaterdag 20 uur )

    Lebbeke - Stekene - Jong Lede   ( zaterdag 20 uur )

    Jong Lede - Wetteren    ( zondag 14.30 uur )

    Grimbergen - Wolvertem-Merchtem

    Eppegem - Wingene

    Mariekerke - Merelbeke

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hoeilaart - Woluwe-Zaventem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Ternesse - Diegem Sport   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Esperanza Pelt    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bilzen-Waltwilder - Heur-Tongeren   ( zaterdag 19.30 uur )

    Diest - Kampenhout    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sterrebeek - Nijlen    ( zondag 14.30 uur )

    Termien - Houtvenne

    Wellen - Herentals

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 16

    Racing Jet Wavre - RAAL La Louvière    ( zaterdag 19.30 uur )

    Onhaye - Solréziènne     ( zaterdag 20 uur )

    Stade Brainois - RFC Tournai    ( zondag 14.30 uur )

    Binchoise - Waterloo

    Manageoise - Couvin-Mariembourg

    Léopold FC - Spy    ( zondag 15 uur )

    Franc Borains - Albert Quevy-Mons

    Taminoise - Ganshoren
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 16

    UR Namur - URSL Visé   ( zaterdag 20 uur )

    RFC Huy - Herstal

    Bertrix - Longlier

    Givry - Mormont

    Aywaille - FC Tilleur    ( zondag 14.30 uur )

    Stockay-Warfusée - Verlaine

    Richelle - Habay-La-Neuve   ( zondag 15 uur )

    Cointe-Liège - Aischoise


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 9 en 10 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 9 en zondag 10 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Voorde     ( zaterdag 19.30 uur )

    De Pinte - Zelzate

    Elene-Grotenberge - Drongen

    Appelterre - Sint-Gillis-Waas

    KVV Ardennen - Aalter

    Robur - Dendermonde

    Lochristi - Sottegem

    Zele - HO Kalken

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Adegem    ( zaterdag 19 uur )

    Maldegem - Waarschoot    ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland - Zeveren    ( zaterdag 20 uur )

    Zomergem - Belzele

    Assenede - Poesele

    Merendree - Mariakerke

    Kleit - Sleidinge

    Lovendegem - Bellem    ( 15 uur ) 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Kluisbergen Sportief   ( zaterdag 19.30 uur )

    Burst - Meerbeke

    Eine - Gavere-Asper

    Edeboys - Borsbeke

    Geraardsbergen - Denderhoutem

    Munkzwalm - Winnik

    Bambrugge - Machelen

    Jong Zulte - Gijzel-Oosterzele 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Grembergen    ( zaterdag 19.30 uur )

    YB Beveren - Sp. Waasmunster    ( zaterdag 20 uur )

    Bazel - Haasdonk

    Heikant - Sinaai

    Doorslaar - Buggenhout

    Sint-Gillis - Schoonaarde 

    Zaffelare - Kruibeke   ( 15 uur )

    Meldert - Moerbeke   ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE A :

    Knesselare - Kaprijke-Bentille

    Hansbeke - Maria-Aalter

    DKW Evergem - Lembeke

    Nevele - Ertvelde

    Vinkt - Wachtebeke

    Sint-Kruis-Winkel - Ursel

    Sint-Laureins - VSV Gent

    Watervliet - Muide Gent    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Moortsele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - Serskamp-Schellebelle    ( zaterdag 19.30 uur )

    VC Zwijnaarde - Beervelde

    Heusden - Massemen

    Cercle Melle - HT Zwijnaarde

    Houtem - FC Destelbergen

    Zevergem - Overmere

    Sint-Denijs - Laarne-Kalken

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Boekel    ( zaterdag 19 uur )

    Nazareth-Eke - Wortegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bevere - Elene-Grotenberge B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Nokere-Kruishoutem    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Goriks - Zingem

    Velzeke - Oudenhove

    Volkegem - Vurste-Semmerzake 

    Olsene - FC Kluisbergen

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Doggen

    Hofstade - Wieze

    Haaltert - Okegem

    Moerbeke-Geraardsbergen - Gijzegem

    Nederhasselt - Zandbergen

    Mere - Kerksken

    Denderleeuw - Baardegem 

    Erembodegem - Deftinge

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Eksaarde    ( zaterdag 19.30 uur )

    SK Gerda - SKB Sint-Niklaas    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Robur B    ( zaterdag 20 uur )

    Oudegem - Hamme-Zogge

    Daknam - Sint-Pauwels 

    Klinge - Rangers Opdorp

    SVH Waasmunster - WB Sint-Niklaas

    Melsele B - Kallo    ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Vinderhoute    ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Sint-Denijs B     ( zaterdag 19 uur )

    Bassevelde - Balgerhoeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostakker - Heusden B

    VS Destelbergen - Avrasya Gent

    Donk - Boekhoute

    Ooidonck-Leerne - Lotenhulle

    Middelburg - Sint-Amandsberg 

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Boekel B - Maarkedal   ( vrijdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen B - Mater    ( zaterdag 19.30 uur )

    Horebeke - Bevere B

    Nokere-Kruishoutem B - Munkzwalm B 

    Petegem Schelde - Nazareth-Eke B 

    FCLC Ronse - Eine B

    Zingem B - Huise-Ouwegem 

    Kluisbergen Sportief B - Volkgem B    ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Strijpen   ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Vlierzele   ( zaterdag 19.30 uur )

    Aaigem - Jong Geraardsbergen

    Ophasselt - Herzele-Ressegem

    Everbeek - Bavegem

    Sint-Antelinks - Michelbeke B

    Zegelsem - Neigem 

    Opbrakel - Bonanza B

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 17

    Jong Lede B - Bottelare    ( zaterdag 19.30 uur )

    Nieuwerkerken - Edeboys B

    Smetlede - Melsen

    FC Dampoort - Rangers Merelbeke

    Moorsel - Wichelen

    Herdersem - Balegem

    Laarne-Kalken B - HO Kalken B    ( 15 uur )

    Gijzel-Oosterzele B - T. Melle   FF  0  - 5  

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 17

    Zaffelare B - Rupelmonde    ( zaterdag 19 uur )

    Kemzeke - Buggenhout B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Waasmunster B - Haasdonk B    ( zaterdag 19.30 uur )

    PD Kruibeke - Sombeke   ( zaterdag 20 uur )

    Stekene B - Meerdonk

    Verrebroek - Zele B

    Lebbeke B - Tielrode

    Hoogeinde - Baasrode    ( 15 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    18-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 9 en 10 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 9 en zondag 10 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    WS Lauwe - Rumbeke


    Wielsbeke - Zwevezele 


    Westkapelle - Oostkamp


    Blankenberge  - RC Waregem 


    Eernegem - RC Lauwe   ( deze wedstrijden om 15 uur )


    Kortemark - Oostnieuwkerke


    Poperinge - Boezinge


    Varsenare - Oostduinkerke 

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    VV Tielt - Spermalie-Middelkerke    ( zaterdag 15 uur )

    Meulebeke - Veldegem    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide - Oudenburg    ( zaterdag 19.30 uur )

    Damme - Heist    ( zaterdag 20 uur )

    Zedelgem - Bredene   ( deze wedstrijden zondag 15 uur )

    Club Roeselare - Staden 

    Jabbeke - De Ruiter Roeselare

    Gistel - Beernem

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Dottignies    ( zaterdag 18 uur )

    Wevelgem - Ingooigem   ( zaterdag 19 uur )

    Heestert - Deerlijk

    Beveren-Leie - Ledegem

    Geluwe-Anzegem

    Dadizele - Otegem

    Nieuwkerke - Moen

    Beselare - Zwevegem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Veurne     ( zaterdag 19 uur )

    Hooglede - Mooslede

    Proven - Handzame

    Gits - Comines-Warneton

    Geluveld - Brielen

    Houthulst - Dikkebus

    Zonnebeke - Westrozebeke    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    De Panne - Ploegsteert

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Nieuwpoort   ( zaterdag 19.30 uur )

    Loppem - Sint-Kruis

    Keiem - De Haan

    Koekelare - Jong Male

    Lissewege - Zandvoorde   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Ruddervoorde - Dar. Brugge

    Ichtegem - Steenbrugge

    Moerkerke - Snaaskerke

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zwevezele B - Moorsele   ( zaterdag 19 uur )

    Avelgem - Bissegem    ( zaterdag 19 uur )

    Dosko Beveren - Ardooie

    Pittem - Oostrozebeke

    Lichtervelde - Aarsele

    KSV Kortrijk - Luingnois

    Kanegem - Lendelede

    Huste - Desselgem   ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 18

    Lo-Reninge - Jonkershove   ( zaterdag 19 uur )

    Passendale - Hollebeke   ( zaterdag 19 uur )

    Zillebeke - Veurne B    ( zaterdag 19 uur )

    Poperinge B - Kruiseke   ( zondag 14 uur )

    Langemark-Poelkapelle - Diksmuide B

    Zarren - Reningelst

    Alveringem - Westouter

    Elverdinge - Voormezele    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Bulskamp - Vleteren

    VIERDE PROVINCIALE B :

    HO Oedelem - Ruiselede

    Hertsberge - SK Torhout

    Doomkerke - Dosko Beveren B

    Beernem B - Aartrijke

    Steenbrugge B - E. Brugge

    Dudzele - Sint-Joris    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Zerkegem - Oostduinkerke B

    Wenduine - Lombardsijde  

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 18

    Dottignies B - NS Heule   

    Bellegem - Wikings Kortrijk

    Kuurne - Sint-Eloois-Winkel B

    Wervik B - Dadizele B

    Rekkem - Menen

    Jong Vijve - Wevelgem B

    Dentergem - Marke

    Stasegem - Izegem-Ingelmunster B   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Ledegem B - Aalbeke 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    17-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 9 en 10 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 15

    Bree-Beek - Herk-De-Stad   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bregel - Vlijtingen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Beringen - Herkol   ( zaterdag 20 uur )

    Zonhoven VV - Melo Zonhoven    ( zaterdag 20 uur )

    Mechelen aan de Maas - Koersel    ( zaterdag 20 uur )

    Helson Helchteren - Park Houthalen    ( zondag 14.30 uur )

    Hoepertingen - Zepperen-Brustem

    Racing Peer - Daring Huvo Jeuk 



    ANTWERPEN :  Speeldag 16

    Heikant Berlaar - Vorselaar    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Mechelen - GR Katelijne    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Job - Lyra    ( zondag 14.30 uur )

    Rapid Leest - Antonia

    Oppuurs - Lille

    Branddonk - Kontich

    Schriek - Berg en Dal

    Witgoor Dessel - Merksplas 



    BRABANT - BVV :  Speeldag 15

    HO Bierbeek - Houtem-Oplinter      ( zaterdag 20 uur )

    Betekom - Melsbroek   ( zaterdag 20 uur )

    Tervuren-Duisburg - Boka United     ( zondag 14.30 uur )

    Aarschot - Out-Hoegaarden

    Butsel - Linden

    Liedekerke - Bertem-Leefdal

    Meise - Borght-Humbeek

    HO Veltem - Strombeek     ( zondag 15 uur )


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 12

    Kosova Schaerbeek - Crossing Schaerbeek     ( zondag 14.30 uur )

    RCS Brainois - Stade Everois

    Ren. Cl. Schaerbeek - Lasne-Ohain    ( zondag 15 uur )

    Jodoigne - RSD Jette

    Chastre - Villers-La-Ville

    BX Brussels - Sporting Bruxelles

    Stockel - Ixelles  


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 16

    Symphorinois - Beloeil    ( zondag 14.30 uur )

    Peruwelz FC - Le Roeulx

    Sognies - Gosselies

    Montkainoise - Monceau

    Ostiches-Ath - Pont-A-Celles Buzet    ( zondag 15 uur )

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Albert Quvey-Mons B

    Ransart - Paturages

    Antoinien - Houdeng


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    16-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 19


    Moeskroen - KV Oostende    ( vrijdag 20.30 uur )

    Standard - AA Gent    ( zaterdag 18 uur )

    KV Kortrijk - KV Mechelen   ( zaterdag 20 uur )

    Eupen - Sint-Truiden

    Lokeren - Waasland-Beveren    ( zaterdag 20.30 uur )

    Club Brugge - Anderlecht    ( zondag 14.30 uur )

    Charleroi - RC Genk   ( zondag 18 uur )

    Zulte Waregem - Antwerp    ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 20

    Oud-Heverlee Leuven - Lierse    ( vrijdag 20.30 uur )

    Beerschot-Wilrijk - Union St-Gilloise    ( zaterdag 17 uur )   

    Westerlo - Cercle Brugge   ( zaterdag 20.30 uur )

    Roeselare - Tubeke    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 16

    Dessel Sport - Patro Eisden    ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - Oosterzonen    ( zaterdag 20 uur )

    Dender - Lommel United

    Deinze - Virton

    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde   ( zondag 14.30 uur )

    Berchem Sport - KSK Heist    ( zondag 15 uur )

    VW Hamme - Eendracht Aalst

    Knokke - Seraing


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 16

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Eloois-Winkel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Harelbeke - Westhoek     ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Torhout    ( zaterdag 20 uur )

    RC Gent - Rupel-Boom   ( zaterdag 20 uur )

    Londerzeel - Sint-Niklaas    ( zondag 14.30 uur )

    Bornem - Sparta Petegem

    Pepingen-Halle - Olsa Brakel    ( zondag 15 uur )

    Ronse - Gullegem


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Turnhout - Cappellen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Hasselt - Sint-Lenaarts    ( zaterdag 20 uur )

    City Pirates Antwerpen - Tempo Overijse    ( zaterdag 20 uur )

    Hoogstraten - Tessenderlo     ( zaterdag 20 uur )

    Vosselaar - Tienen     ( zondag 14.30 uur )

    Bocholt - Spouwen-Mopertingen

    Duffel - Hades 

    Wijgmaal - Zwarte Leeuw    ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 17

    RWD Molenbeek - RFC de Liège    ( zaterdag 20 uur )

    Sprimont-Comblain - RFC Meux

    Ciney - La Louvière-Centre

    Walhain - Ol. Charleroi    ( zondag 14.30 uur )

    Solières Sport - Durbuy

    Hamoir - La Calamine

    Rebecquoise - La Calamine

    Acren-Lessines - White Star Brussels    UITGESTELD 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 16

    Wervik - Menen    ( zaterdag 18 uur )

    Ninove - Lebbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Wolvertem-Merchtem  ( zaterdag 20 uur )

    Jong Lede - Wingene    ( zondag 14.30 uur )

    Mariekerke - Vlamertinge

    Stekene - Wetteren

    Eppegem - Dikkelvenne

    Grimbergen - Merelbeke

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Diest - Nijlen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bilzen-Waltwilder - Esperanza Pelt     ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Woluwe-Zaventem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sterrebeek - Diegem Sport     ( zondag 14.30 uur )

    Termien - Wellen

    Herentals - Heur-Tongeren   

    Ternesse - Houtvenne   ( zondag 15 uur )

    Hoeilaart - Kampenhout  

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 17

    RFC Tournai - Taminoise    ( zaterdag 20 uur )

    Couvin-Mariembourg - Binchoise

    RAAL La Louvière - Onhaye

    Albert Quevy-Mons - Manageoise

    Solréziènne - Franc Borains     ( zondag 14.30 uur )

    Waterloo - Stade Brainois

    Ganshoren - Léopold FC    ( zondag 15 uur )

    Spy - Racing Jet Wavre  
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 17

    Aischoise - Richelle  ( zaterdag 20 uur )

    Longlier - RFC Huy

    Mormont - Aywaille    ( zondag 14.30 uur )

    FC Tilleur - Bertrix

    Herstal - UR Namur

    Verlaine - Givry    ( zondag 15 uur )

    URSL Visé - Cointe-Liège

    Habay-La-Neuve - Stockay-Warfusée  


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 16 en zondag 17 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Dendermonde     ( zaterdag 19.30 uur )

    De Pinte - Elene-Grotenberge    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Drongen    ( zaterdag 20 uur )

    Appelterre - Zelzate

    Robur - Aalter

    KVV Ardennen - Sint-Gillis-Waas

    Lochristi - HO Kalken

    Zele - Voorde 

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Mariakerke   ( zaterdag 19 uur )

    Maldegem - Kleit    ( zaterdag 20 uur )

    Meetjesland - Waarschoot    ( zaterdag 20 uur )

    Zomergem - Poesele

    Assenede - Zeveren

    Merendree - Bellem

    Adegem - Sleidinge   ( 15 uur )

    Lovendegem - Belzele   ( 15 uur ) 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Jong Zulte - Gavere-Asper  ( zaterdag 19.30 uur )

    Windeke - Gijzel-Oosterzele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Eine - Meerbeke

    Geraardsbergen - Kluisbergen Sportief

    Bambrugge - Borsbeke

    Burst - Munkzwalm

    Machelen - Winnik

    Edeboys - Denderhoutem 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - Haasdonk   ( zaterdag 20 uur )

    Bazel - Schoonaarde

    Doorslaar - Sp. Waasmunster  

    Sint-Gillis - Vrasene

    Moerbeke - Grembergen

    Heikant - Kruibeke

    Meldert - Sinaai    ( 15 uur )

    Zaffelare - Buggenhout    ( 15 uur  )

    DERDE PROVINCIALE A :

    Hansbeke - Kaprijke-Bentille

    Evergem Center - Maria-Aalter

    Nevele - Lembeke

    Vinkt - Ertvelde

    Sint-Kruis-Winkel - Wachtebeke

    Sint-Laureins - Ursel

    Knesselare - Watervliet

    VSV Gent - Muide Gent

    DERDE PROVINCIALE B :

    Latem - HT Zwijnaarde    ( zaterdag 19.30 uur )

    9000 Gent - Beervelde    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zevergem - Sint-Denijs

    Heusden - FC Destelbergen

    Houtem - Serskamp-Schellebelle

    Cercle Melle - Moortsele

    VC Zwijnaarde - Overmere

    Massemen - Massemen

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Wortegem    ( zaterdag 19 uur )

    Nazareth-Eke - FC Kluisbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Michelbeke - Oudenhove

    Sint-Goriks - Sottegem B

    Olsene - Vurste-Semmerzake

    Volkegem - Boekel

    Velzeke - Zingem

    Elene-Grotenberge B - Nokere-Kruishoutem

    DERDE PROVINCIALE D :

    Haaltert - Gijzegem

    Mere - Baardegem

    Deftinge - Doggen

    Denderleeuw - Bonanza

    Erembodegem - Wieze

    Nederhasselt - Kerksken

    Moerbeke-Geraardsbergen - Zandbergen

    Hofstade - Okegem

    DERDE PROVINCIALE E :

    Melsele B - SK Gerda   ( zaterdag 19.30 uur )

    Kieldrecht - Robur    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bosdam Beveren - Hamme-Zogge    ( zaterdag 20 uur )

    SVH Waasmunster - Rangers Opdorp

    Klinge - Sint-Pauwels

    Daknam - Eksaarde

    Oudegem - Kallo

    WB Sint-Niklaas - SKB Sint-Niklaas  

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Balgerhoeke    ( zaterdag 19 uur )

    Poesele B - Sint-Amandsberg     ( zaterdag 19 uur )

    Bassevelde - Lotenhulle   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs B - Heusden B

    Middelburg - Boekhoute

    Ooidonck-Leerne - Vinderhoute

    Donk - Avrasya Gent

    VS Destelbergen - Oostakkeer 

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Boekel B - Volkegem B  ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen B - Nazareth-Eke B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem B - Eine B

    Nokere-Kruishoutem B - Huise-Ouwegem

    Petegem Schelde - Horebeke 

    FCLC Ronse - Maarkedal

    Kluisbergen Sportief B - Mater   ( 15 uur )

    Munkzwalm B - Bevere B    ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Michelbeke B   ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Strijpen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bonanza B - Jong Geraardsbergen

    Ophasselt - Aaigem

    Opbrakel - Vlierzele

    Sint-Antelinks - Neigem

    Zegelsem - Bavegem

    Everbeek - Herzele-Ressegem

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 18

    Jong Lede B - Melsen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Moorsel - T. Melle

    SK Merelbeke - Wichelen

    Nieuwerkerken - FC Dampoort

    Herdersem - HO Kalken B

    Smetlede - Balegem

    Laarne-Kalen B - Edeboys B   ( 15 uur )

    Gijzel-Oosterzele - Bottelare    FF   

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 18

    Zaffelare B - Tielrode    ( zaterdag 19 uur )

    Kemzeke - Baasrode    ( zaterdag 19.30 uur )

    PD Kruibeke - Stekene B    ( zaterdag 20 uur )

    Verrebroek - Lochristi B

    Lebbeke B - Haasdonk B

    Sombeke - Sp. Waasmunster

    Zele B - Meerdonk

    Hoogeinde - Rupelmonde    ( 15 uur )


    De eerste wedstrijden van 2018 zullen in het weekend van 6 en 7 januari afgewerkt worden.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    14-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 16 en zondag 17 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - RC Waregem    ( zaterdag 20 uur )


    WS Lauwe - Westkapelle


    Blankenberge - Zwevezele


    Wielsbeke - Boezinge


    Poperinge - Rumbeke    ( deze wedstrijden om 15 uur )


    Varsenare - RC Lauwe 


    Eernegem - Oostnieuwkerke


    Oostduinkerke - Oostkamp

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Bredene    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide - Veldegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Heist - Spermalie-Middelkerke

    Meulebeke - VV Tielt    ( deze wedstrijden zondag 15 uur )

    Zedelgem - Staden

    Club Roeselare - De Ruiter Roeselare

    Jabbeke - Beernem

    Gistel - Oudenburg

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Moen    ( zaterdag 18 uur )

    Dottignies - Ingooigem   ( zaterdag 19 uur )

    Heestert - Wevelgem

    Nieuwkerke - Otegem

    Dadizele - Zwevegem

    Geluwe - Ledegem

    Beveren-Leie - Deerlijk

    Beselare - Anzegem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Westrozebeke     ( zaterdag 19 uur )

    Gits - Zonnebeke

    Proven - De Panne

    Geluveld - Moorslede

    Brielen - Dikkebus

    Houthulst - Hooglede 

    Handzame - Ploegsteert

    Veurne - Comines-Warneton    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Steenbrugge   ( zaterdag 19.30 uur )

    Loppem - Zandvoorde

    Keiem - Sint-Kruis

    Moerkerke - De Haan   ( deze wedstrijd om 15 uur )

    Lissewege - Dar. Brugge

    Ichtegem - Snaaskerke

    Nieuwpoort - Jong Male

    Ruddervoorde - Koekelare  

    DERDE PROVINCIALE C :

    Avelgem - Kanegem   ( zaterdag 19 uur )

    Zwevezele B - Oostrozebeke    ( zaterdag 19 uur )

    Dosko Beveren - Bissegem

    KSV Kortrijk - Aarsele

    Lichtervelde - Desselgem

    Pittem - Ardooie

    Luingnois - Lendelede   ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Hulste - Moorsele 

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 19

    Bulskamp - Westouter   ( vrijdag 20 uur )

    Zillebeke - Diksmuide B     ( zaterdag 19 uur )

    Passendale - Elverdinge  ( zaterdag 19.30 uur )

    Poperinge B - Hollebeke    ( zondag 14 uur )

    Alveringem - Kruiseke

    Langemark-Poelkapelle - Jonkershove

    Zarren - Veurne B    

    Reningelst - Voormezele    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Lo-Reninge - Vleteren  

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Ruiselede   ( zaterdag 19.30 uur )

    Steenbrugge B - Wenduine

    Oostduinkerke B - Lombardsijde

    HO Oedelem - E. Brugge

    Hertsberge - Dosko Beveren B

    Beernem B - Sint-Joris

    Doomkerke - Aartrijke

    Zerkegem - SK Torhout   ( 15 uur )

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 19

    Wevelgem B - NS Heule   ( zaterdag 19 uur )

    Rekkem - Dadizele B

    Jong Vijve - Izegem-Ingelmunster B

    Bellegem - Dottignies B

    Dentergem - Aalbeke

    Kuurne - Wikings Kortrijk

    Wervik B - Sint-Eloois-Winkel B

    Stasegem - Marke    ( deze wedstrijden om 15 uur )

    Ledegem B - Menen United


    De eerste wedstrijden van 2018 worden in het weekend van 6 en 7 januari afgewerkt.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen






    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 13 : Lijst 1 , 2 en 3
  • SPEELDAG 13 : Lijst 4 , 5 en 6
  • SPEELDAG 13 : Lijst 7

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 17
  • voorspellingen speeldag 17 (vervolg)
  • klassementen speeldag 15
  • klassementen speeldag 15 (vervolg)
  • speeldag 15

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!