Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Uitslagen 1/8ste finales Croky Cup - Loting 1/4de finales Croky Cup
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7 ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Stoffel Vandoorne is momenteel de populairste rijder van de Formule E… en dat komt hem goed van pas
  • Jonge Duivels mogen wel tegen Duitsland in EK-kwalificatie
  • Eindelijk prijs voor ’s werelds beste mountainbiker: Nino Schurter klopt Roger Federer op Zwitsers sportgala
  • Bayern Munchen mist Robben voor duel met Ajax in Champions League
  • NBA-vedetten tegenover elkaar: Lebron James haalt het in laatste confrontatie met Dwyane Wade
  • Champions League basketbal: blijven de Antwerp Giants op koers voor kwalificatie?
  • Barcelona wil voorlopig geen wedstrijd in Verenigde Staten afwerken, La Liga haakt af
  • Sagan waagt gokje om zo veel mogelijk monumenten te winnen, maar dat is niet evident (vraag maar aan Van Avermaet)
  • Verrast Club Brugge-trainer Ivan Leko met amper 18-jarige Openda tegen Atlético Madrid?
  • Club Brugge speelt voor meer dan de eer in Madrid: sportief en financieel staat er nog heel wat op het spel
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (89)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (341)
  • info (162)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Stoffel Vandoorne is momenteel de populairste rijder van de Formule E… en dat komt hem goed van pas
  • Jonge Duivels mogen wel tegen Duitsland in EK-kwalificatie
  • Eindelijk prijs voor ’s werelds beste mountainbiker: Nino Schurter klopt Roger Federer op Zwitsers sportgala
  • Bayern Munchen mist Robben voor duel met Ajax in Champions League
  • NBA-vedetten tegenover elkaar: Lebron James haalt het in laatste confrontatie met Dwyane Wade
  • Champions League basketbal: blijven de Antwerp Giants op koers voor kwalificatie?
  • Barcelona wil voorlopig geen wedstrijd in Verenigde Staten afwerken, La Liga haakt af
  • Sagan waagt gokje om zo veel mogelijk monumenten te winnen, maar dat is niet evident (vraag maar aan Van Avermaet)
  • Verrast Club Brugge-trainer Ivan Leko met amper 18-jarige Openda tegen Atlético Madrid?
  • Club Brugge speelt voor meer dan de eer in Madrid: sportief en financieel staat er nog heel wat op het spel
    Foto
    Nieuws HLN
  • KOERS KORT. Schurter klopt Federer op Zwitsers sportgala
  • Boonen over Sagan: “Ik zou het toch straf vinden als hij vanaf het eerste jaar potten breekt in Luik-Bastenaken-Luik”
  • Dit waren de technologietoppers en -flops van 2018
  • De cross verandert pas over twee jaar: “Willen één groot project maken, dat kan alleen maar goed zijn voor de cross”
  • Smartphone is nieuwe tv: 4 op de 10 jongeren kijken dagelijks filmpje op gsm
  • Ze waren de enigen die een bod uitbrachten op het huis dat niemand wilde. Nu straalt het als een boetiekhotel
  • Primeur in België: gezin verhuist naar eerste autonome bio-ecologische woning-in-een-serre
  • WOONVIDEO. Dit koppel bouwt eigenhandig moderne bungalow die baadt in het licht
  • Dit zijn de meest voorkomende fouten bij dakisolatie
  • WOONVIDEO. Celien en Frederic hebben een put van 70 cm gegraven om een woonkamer te creëren
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    01-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Daar is de zomer van 2018 ....

    Vuelta de Espana

    De 73e editie van de Vuelta gaat op zaterdag 25 augustus 
    van start in de Spaanse badplaats Malaga. De Gran Salida 
    wordt opgeluisterd met een individuele tijdrit van 8 km. 
    Op zondag 16 september komen de renners na 3.271 koers 
    aan in de Spaanse hoofdstad Madrid.

    Sculptour 2018


    De grote beeldentuin Sculptour opent deze zomer opnieuw 
     zijn deuren. Er zijn werken van 30 kunstenaars te zien.  
    De expositie van zowat 120 beelden van kunstenaars uit  
    alle windstreken van Europa en voor het eerst ook werken 
     van een Japanner en een Argentijn. De expositie met 100 
     beelden en 50 andere werken vindt plaats in de 3,5  
    hectare grote tuin van Lieve en Piet Willequet in de  
    Ronde van Vlaanderenstraat te Kluisbergen-Kwaremont.  
    Het thema dit jaar is Reflections. Blikvanger dit jaar zijn 
     de zeer grote werken van Josef Lang. De  
    beelden-tentoonstelling is open op zaterdag-, zon- en  
    feestdagen van 14 tot 19 uur of op afspraak en loopt  
    de ganse zomer tot 23 september. Inkom €5  
    Meer info : www.beukenhof.be 

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    Plan Bier in de Vlaamse Ardennen


    Hou je ook van een lekker biertje na een stevige  
    wandeling of fietstocht ? De gloednieuwe bierkaart  
     'Plan Bier' verzamelt 8 brouwerijen en bijna 100   
    bieren in de Vlaamse Ardennen. Bovendien krijg je een  
     uitgebreid overzicht van de beste, charmantste en   
    gezelligste cafés in Vlaanderens mooiste landschap   
    en zijn alle leuke stops makkelijk bereikbaar met drie  
     kant-en-klare wandelingen en vier ontspannende  
     fietsroutes. www.planbier.be

    Zomerse beiaardconcerten in Oudenaarde


    Tijdens de zomermaanden hoort men van op één van    
    de vele gezellige terrasjes in Oudenaarde de beiaard spelen.
    De beiaard in de Sint-Walburgakerk is de oudste van     
    het land en bestaat uit 49 klokken. Het hele jaar
    door zijn er op zondag beiaardconcerten van 12 tot 13 uur.    
    Tijdens de maanden juli en augustus concerteert    
    stadsbeiaardier Lode Schynkel of een gastmuzikant     
    ook op donderdagavond van 20.30 uur tot 21.30 uur.     
    Iedere donderdagvoormiddag, tijdens de wekelijkse    
    marktdag, weerklinkt het automatisch beiaardspel    
    van 10 uur tot 11 uur. 

    Oudenaarde : De fietsstad !


    Oudenaarde wil de stad en haar deelgemeenten uitbouwen tot 
    'de fietsstad van de streek'. Deze doelstelling is opgenomen 
    in het meerjarenplan van de stad. Los van de aankomst 
    van 'Vlaanderens Mooiste', besteedde Oudenaarde in het 
    verleden al heel wat aandacht aan functioneel fietsverkeer 
    en aan de uitbouw van een degelijk fietspaden-netwerk. 
    Het resultaat is de fietskaart, een gratis kaart met de beste 
    fietsverbindingen. Ook de recreatieve fietser wordt verwend 
    in Oudenaarde. Fietsen in de streek van De Ronde is het 
    geliefkoosde terrein van duizenden wielertoeristen. 
    De routes gaan van 42 tot 181 kilometer. Ook mountainbikers 
    komen aan hun trekken in de talrijke bossen en velden. 
    Voor al dit fietsplezier is het Centrum Ronde van Vlaanderen 
    aan de Markt de ideale startplaats. En geef nu zelf toe, 
    wat is er aangenamer om een fietstocht af te sluiten 
     met een Oudenaards biertje op één van de terrasjes  
    op de vernieuwde markt of in de talrijke café's wat  
    de stad van Adriaen Brouwer rijk is.

    Leeuwarden Culturele Hoofdstad in Europa

    Leeuwarden, de hoofdstad van Friesland, mag zich samen 
     met de Maltese hoofdstad Valetta, in 2018 de Culturele  
    Hoofdstad van Europa noemen. Leeuwarden-Fryslân 2018  
    zal een jaar lang laten zien hoe de Friezen het leven  
    vieren en daarbij een gezonde planeet achter laten voor  
    de generaties die nog komen. De honderden projecten  
    vinden niet alleen in Leeuwarden plaats, maar in het rijke  
    landschap dat Friesland juist zo speciaal maakt.  
    Bekijk het volledige programma via de website :
    www.friesland.nl/LF2018 

    SKS Skûsjesilen 
    Nog in Friesland organiseert men tijdens de zomer 
     een zeilwedstrijd op de Friese meren met oude zeilende  
    vrachtschepen. Het 'Skûtsjesilen' werd deze zomer 
    georganiseerd van 4 tot 17 augustus. Grou won net als  
    vorig jaar wedstrijdInfo : www.skutsjesilen.nl

    Volg vrienden of familie terwijl ze naar hun 
    vakantiebestemming vliegen


    Binnenkort vertrekken ongetwijfeld ook mensen  
    uit je omgeving op vakantie. Via de website 
    www.flightradar24.com kan men het volledige 
     luchtverkeer meevolgen. Thuisblijvers kunnen 
    op deze manier zien wanneer hun vrienden 
    of familie opstijgen of op hun reisbestemming  
    aankomen. Of omgekeerd, wanneer ze het vliegtuig 
    opnieuw huiswaarts nemen. Ook als je aan 
    het genieten bent van de zon en er vliegt een vliegtuig 
    over, kan je via www.flightradar24.com zien 
    wat de bestemming van het toestel is. 
    De app is ook te downloaden voor op je smartphone 
     of tablet.

    Tips voor een veilig barbecue weekend


    Een gezellig feestje aan de BBQ hoeft niet op de  
    spoedafdeling te eindigen. Daarom een paar veilige 
     BBQ-tips : 
    - Plaats de barbecue op een stevige, stabiele,  
    vlakke ondergrond.  
    - Zorg dat de barbecue niet omver gelopen  
    kan worden door spelende kinderen of huisdieren.    
    - Wie bakt is BOB en drinkt dus niet !!    
    - Pas op met licht ontvlambare kleding. In de buurt 
     van een barbecue draag je een speciale  
    barbecueschort en handschoenen. Een zwempak, 
    zwembroek of ontbloot bovenlijf zijn zeker  
    uit den boze. Eet smakelijk !

    Roberto: 'tropische zomer, puffen en blazen'


    Ik vroeg aan Roberto, de weerman van lokale radio Media, 
    of de zomer van 2018 nog veel warme dagen in het  
    verschiet heeft. 'Zeker en vast' vertelde de 78-jarige  
    Elsegemnaar. 'We hebben ook al een prachtige lente gehad 
    en de zomer is ook zeer warm. Het is vooral zuchten, 
    puffen en blazen' aldus Roberto. 'Deze zomer is dezelfde 
    als de zomer van 1976, weet je nog ? De zomer toen 
    Lucien Van Impe de Tour de France won'. 'Tot nu toe was 
    deze zomer de warmste zomer ooit maar ik denk dat deze 
    van 2018 nu alle records gaat breken'. 'Regenen ?  
    De regen van de laatste dagen heeft enorm deugd gedaan 
    want de landbouwers waren met de droogte niet tevreden  
    hoor, aldus Roberto.

    De zomerhits van .....

    Kent u ze nog de zomerhits van weleer ? 
    1976 : Jesse Green - Nice and slow 
    1980 : Jay and the Americans - Cara Mia 
    1982 : June Lodge - Someone love's you honey 
    1984 : Baltimora - Tarzan boy 
    1988 : Salt 'N' Pepa - Push it 
    1994 : Culture Beat - Mr. Vain 
    1996 : Los Del Rio - Macarena 
    1999 : Lou Bega : Mombo Nr. 5  
    2005 : Belle Perez - Que viva la vida 
    2009 : Pitbull - I know you want me   
    2012 : Gusttavo Lima - Balada  
    2017 : Luis Fonsi feat. Daddy Yankee : Despacito


    In de zomer van 2018 zal de Belg gemiddeld 2318 euro besteden aan zijn zomervakantie. Frankrijk, Spanje en Italië zijn deze 
    zomer de populairste vakantiebestemmingen. Zelfs één reiziger op drie trekt naar Frankrijk. De autovakanties krijgen de voorkeur
     deze zomer. Vier op de tien landgenoten blijft gewoon thuis. Dat blijkt uit de jaarlijkse vakantiebarometer van Europ Assistance.
    Bij de vliegvakanties is Turkije terug een populaire bestemming geworden net als Griekenland, Bulgarije, Tunesië en Marokko.
    De absolute koploper bij de vliegvakanties is Spanje.
    Franse tolwegen nog duurder
    De tarieven voor het gebruik van de Franse snelwegen zijn op 1 februari met 1,03 tot 2,04 procent de hoogte ingegaan. 
    De prijzen stegen sterker dan in 2016 en 2017, toen ze gemiddeld met 1 procent omhoog gingen.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (192 Stemmen)
    Categorie:info
    31-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een gesprek met Niels Destadsbader
    Niels Destadsbader: 'Momenteel zit ik in een heel toffe periode!'
    Tijdens de Adriaen Brouwer Bierfeesten in Oudenaarde had ik een gesprek met Niels Destadsbader.
    De Deerlijknaar is momenteel de populairste artiest in ons land en vooral fan van de Rode Duivels.
    Het interview werd opgenomen voor lokale radio's Media en Waregem1. Diegenen die het radio-interview 
    hebben gemist kunnen hier de geschreven versie lezen.


    Niels, ik mag dit toch zeggen hé dat jij momenteel de populairste artiest bent in ons land?
    Ik hoor u dat graag zeggen maar ik denk dat er momenteel nog meerdere populaire artiesten zijn maar het is zo
    dat we een fantastische kans krijgen. Dat we hier in Oudenaarde vorig jaar al stonden en dit
    jaar terug mogen komen betekent toch ook wel iets. Vorig jaar heb ik mooie prijzen gewonnen en 
    op vele podia gestaan en dit jaar komt mijn droom uit want we gaan het Sportpaleis doen. 
    Ook deze zomer wordt het plezant want in Oudenaarde tijdens de Bierfeesten gaven we de aftrap van onze zomertour.

    Je bent acteur, radioman, tv-presentator, zanger en wat nog allemaal, ik denk soms: 'heeft Niels wel tijd om te slapen?'
    Af en toe toch hé en slapen doe ik ook graag hoor. Het voordeel is dat ik niet zoveel slaap nodig
    heb, maar tijdens optredens krijg je zoveel energie van je publiek dat je de weinige uren slaap heel
    snel vergeet. Ik weet hoe hard ik hiervoor heb moeten werken om hier te staan en ik probeer daar nu
    heel hard van te genieten.

    Misschien komt er een dag dat je een keuze moet maken, wat zou je bijvoorbeeld nooit kunnen missen?
    Dat is een vervelende vraag omdat ik hoop dat dit nooit gaat komen dat moment, tot nu toe heb
    ik het geluk gehad dat ik niet heb moeten kiezen, maar ik denk dat muziek het diepst in
    mijn hart zit. Ik doe de andere dingen ook heel graag maar muziek zal nooit stoppen denk ik.

    Een 'Liefde voor muziek' dus en dat brengt ons meteen bij het populaire VTM-programma wat aan een artiest
    toch nog eens een extra boost kan geven.
    Sowieso, we hadden al een boerejaar achter de rug met Zomerhit, Werchter Boutique enz ..
    Maar wat ik merk is dat er toch nog een ander publiek is die mij leren kennen heeft.
    Het is heel prettig om te zien, maar ook om het te doen. Ik heb het gevoel dat ik
    na dat programma op een rollercoaster zit en ik hoop dat ik er nog een tijdje mag blijven opzitten.

    Uit 'Liefde voor muziek' zijn mij heel wat dingen bijgebleven en wat ik ook onthoud
    is dat je geen vers ondergoed mee had naar Spanje.
    (lacht) klopt ja, ik denk aan alles waar ik moet aan denken dus het zingen en mijn teksten maar
    daarnaast vergeet ik echt alles. Vorige week ben ik naar de politie moeten gaan omdat
    ik mijn portefuille kwijt was, de week ervoor was ik mijn vest kwijt en daar had ik
    dus geen vers ondergoed mee. Helaas is ook dit een deel van mijn persoonlijkheid.

    Je hebt nu toch ondergoed bij?
    Ja hoor, ik heb het zelfs aan (lacht).

    Eind mei kwam je album '30' uit en ook dat is een voltreffer?
    Je wordt 30 en mensen beginnen zich vragen te stellen, heb je een vriendin en wil je nog geen
    kinderen en een eigen huis enz.. Wanneer je 30 bent wordt van iedereen verwacht dat je serieuze dingen
    gaat doen in het leven. Aangezien ik nog geen huis of kinderen heb, is dit mijn tweede kind.
    Ik denk dat mijn muziek een beetje volwassener is geworden vandaar '30'.
    Het gaat heel goed met het album want we hebben al een gouden plaat wat ongelooflijk is en
    the best is yet to come, hoop ik.

    Alvast gefeliciteerd! Nog twee data: 19 augustus
    Dat is mijn verjaardag, dan zal ik voelen hoe het is om dertig te zijn.

    En 31 oktober?
    Zet daar ook maar 1 november bij want we hadden het geluk dat het zo snel ging
    met de eerste show dat we er nu twee mogen doen. Twee keer Sportpaleis, dat is elke dag ermee 
    opstaan en ermee gaan slapen. Ik bel twee à drie keer per dag naar Live Nation om te weten hoe het loopt.
    Ik ben vorige week ook naar het Sportpaleis geweest om te zien hoe we het podium opkunnen of afgaan.
    Het Sportpaleis doen is een droom waarvan ik dacht 'once in a lifetime' maar
    dat is ondertussen 'twice in a lifetime' geworden.

    Ik weet dat jij een enorme voetbalfan bent, het WK voetbal is volop aan de gang mis je 
    de wedstrijden van de Rode Duivels niet door alle drukte?
    Neen, want bij de Rode Duivels is het zelfs zo dat ik op alle wedstrijden vrij heb genomen en ook
    de dag erop tot twee uur 's middags. Opstaan is de volgende dag sowieso moeilijk, als men nu wint of verliest.

    Wie geef je de voorkeur om de Wereldbeker de hoogte in te steken?
    Ik denk de Belgen, wij zijn altijd negatief ingesteld vind ik. Als we met 3-0 van Panama
    winnen is het van 'het was maar Panama' of 'het is maar Tunesië', maar we doen het toch.
    De andere favorieten hebben het toch al serieus laten afweten.
    We spelen toch, vind ik, het meest overtuigende voetbal. Ik denk dat
    de halve finale een optie wordt en met een beetje geluk worden we wereldkampioen.

    Als wij het niet worden wie geef je dan de meeste kans?
    Mexico heeft een goeie ploeg, Zwitserland eveneens, Duitsland en Argentinië hebben nog niets
    bewezen maar ik vrees toch voor Brazilië.

    Niels, bedankt voor dit gesprek en ik wens je heel veel succes in alles wat je doet.
    Dat is heel vriendelijk, bedankt !


    Niels Destadsbader op de Bierfeesten

    De zomertour met start in Oudenaarde. Haltes in Gent, Lokeren, Kortrijk... en einde in Puurs

    Tickets Niels 30 in het sportpaleis via proximusgoformusic.be en livenation.be
    www.nielsdestadsbader.be 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:info
    30-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
       Eredivisie - Seizoen 2018-2019

    SUPERCUP - Johan Cruyff Schaal : zaterdag 4 augustus
    PSV - Feyenoord      0 - 0   strafschoppen   5 - 6

    Speeldag 1 : Het seizoen eredivisie 2018-2019 ging van start in het weekend van 11 en 12 augustus
    PEC Zwolle - SC Heerenveen   2 - 3
    Willem II - VVV-Venlo   0 - 1
    Ajax - Heracles Almelo    1 - 1
    Excelsior - Fortuna Sittard    1 - 1
    PSV - FC Utrecht    4 - 0
    ADO Den Haag - FC Emmen   1 - 2
    Vitesse - FC Groningen   5 - 1
    De Graafschap - Feyenoord   2 - 0
    AZ - NAC-Breda   5 - 0

    Speeldag 2 : weekend 18 en 19 augustus
    FC Groningen - Willem II    0 - 1
    NAC Breda - De Graafschap     3 - 0
    VVV-Venlo - Ajax    0 - 1
    Fortuna Sittard - PSV     1 - 2
    Heracles Almelo - ADO Den Haag   4 - 2
    FC Utrecht - PEC Zwolle   2 - 0
    Feyenoord - Excelsior    3 - 0
    FC Emmen - AZ   1 - 4
    SC Heerenveen - Vitesse   1 - 1

    Speeldag 3 : weekend 25 en 26 augustus
    ADO Den Haag - Fortuna Sittard   3 - 1
    Ajax - FC Emmen     5 - 0
    De Graafschap - FC Groningen    0 - 1
    PEC Zwolle - PSV   1 - 2
    NAC Breda - Excelsior   0 - 2
    Willem II - Heracles Almelo   5 - 0
    SC Heerenveen - Feyenoord    3 - 5
    FC Utrecht - VVV-Venlo    1 - 1
    AZ - Vitesse    0 - 0

    Speeldag 4 : weekend 1 en 2 september 
    FC Emmen - De Graafschap    1 - 1
    VVV-Venlo - SC Heerenveen    1 - 1
    Excelsior - ADO Den Haag    2 - 4
    PSV - Willem II    6 - 1
    Fortuna Sittard - FC Utrecht     1 - 1
    FC Groningen - PEC Zwolle   0 - 1
    Vitesse - Ajax    0 - 4
    Heracles Almelo - AZ   3 - 2
    Feyenoord - NAC Breda    4 - 2

    Speeldag 5 : weekend 15 en 16 september
    De Graafschap - VVV-Venlo   1 - 2
    ADO Den Haag - PSV     0 - 7
    Ajax - FC Groningen    3 - 0
    Willem II - Excelsior    2 - 2
    AZ - Feyenoord    1 - 1
    SC Heerenveen - Heracles Almelo   3 - 5
    FC Utrecht - FC Emmen   1 - 2
    NAC Breda - Fortuna Sittard   2 - 3
    PEC Zwolle - Vitesse   0 - 2

    Speeldag 6 : weekend 22 en 23 september
    Heracles Almelo - De Graafschap    4 - 0
    Fortuna Sittard - Willem II    4 - 4
    Excelsior - SC Heerenveen    3 - 3
    VVV-Venlo - NAC Breda    3 - 0
    Vitesse - ADO Den Haag    1 - 1
    Feyenoord - FC Utrecht    1 - 0
    FC Emmen - PEC Zwolle    0 - 1
    FC Groningen - AZ    1 - 3
    PSV - Ajax    3 - 0

    Speeldag 7 : weekend 29 en 30 september
    SC Heerenveen - ADO Den Haag    1 - 1
    NAC Breda - PSV    0 - 2
    Fortuna Sittard - Ajax     0 - 2
    Excelsior - VVV-Venlo    1 - 0
    Heracles Almelo - FC Emmen   2 - 1
    De Graafschap - Willem II   2 - 1
    AZ - PEC Zwolle    2 - 2
    FC Groningen - FC Utrecht    1 - 1
    Feyenoord - Vitesse    2 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 en 7 oktober
    FC Utrecht - NAC Breda    2 - 1
    ADO Den Haag - FC Groningen   1 - 0
    PEC Zwolle - Excelsior   2 - 0
    PSV - VVV-Venlo    4 - 0
    De Graafschap - SC Heerenveen   0 - 5
    FC Emmen - Fortuna Sittard    3 - 3
    Willem II - Feyenoord    1 - 1
    Vitesse - Heracles Almelo    4 - 0
    Ajax - AZ     5 - 0

    Speeldag 9 : weekend 20 en 21 oktober
    PSV - FC Emmen    6 - 0
    Excelsior - Vitesse     2 - 0
    SC Heerenveen - Ajax     0 - 4
    FC Utrecht - AZ    2 - 1
    NAC Breda - Willem II    2 - 2
    Heracles Almelo - FC Groningen   4 - 1
    Feyenoord - PEC Zwolle   3 - 0
    VVV-Venlo - ADO Den Haag   2 - 0
    Fortuna Sittard - De Graafschap    3 - 1

    Speeldag 10 : weekend 27 en 28 oktober
    FC Emmen - VVV-Venlo     1 - 1
    ADO Den Haag - NAC Breda    1 - 1
    De Graafschap - Excelsior    4 - 1
    FC Groningen - PSV     1 - 2
    PEC Zwolle - Heracles Almelo    1 - 1
    Vitesse - Fortuna Sittard   2 - 1
    Willem II - FC Utrecht    0 - 1
    Ajax - Feyenoord    3 - 0
    AZ - SC Heerenveen    2 - 3

    Speeldag 11 : weekend 3 en 4 november
    Excelsior - FC Groningen    2 - 4
    NAC Breda - Heracles Almelo    2 - 1
    PSV - Vitesse    1 - 0
    Ajax - Willem II    2 - 0
    AZ - De Graafschap    1 - 0
    SC Heerenveen - FC Emmen   1 - 1
    FC Utrecht - ADO Den Haag    3 - 0
    Fortuna Sittard - PEC Zwolle     3 - 0
    Feyenoord - VVV-Venlo    4 - 1

    Speeldag 12 : weekend 10 en 11 november
    PEC Zwolle - Willem II     2 - 3
    FC Emmen - NAC Breda    2 - 0
    De Graafschap - PSV    1 - 4
    Vitesse - FC Utrecht    2 - 1
    VVV-Venlo - Fortuna Sittard   3 - 2
    FC Groningen - SC Heerenveen   2 - 0
    Excelsior - Ajax    1 - 7
    ADO Den Haag - AZ     0 - 1
    Heracles Almelo - Feyenoord    0 - 2

    Speeldag 13 : weekend 24 en 25 november
    PEC Zwolle - ADO Den Haag     2 - 3
    NAC Breda - Ajax    0 - 3
    PSV - SC Heerenveen    3 - 0
    Fortuna Sittard - Heracles Almelo   3 - 0
    FC Emmen - Excelsior    1 - 2
    FC Utrecht - De Graafschap     5 - 0
    Feyenoord - FC Groningen    1 - 0
    Willem II - Vitesse    1 - 3
    VVV-Venlo - AZ     2 - 2

    Speeldag 14 : weekend 1 en 2 december
    Excelsior - FC Utrecht    3 - 3
    Vitesse - FC Emmen    1 - 1
    AZ - Willem II    0 - 2
    De Graafschap - PEC Zwolle    0 - 2
    SC Heerenveen - Fortuna Sittard   3 - 1
    Ajax - ADO Den Haag   5 - 1
    Feyenoord - PSV    2 - 1
    Heracles Almelo - VVV-Venlo   4 - 1
    FC Groningen - NAC Breda   5 - 2

    Speeldag 15 : weekend 8 en 9 december
    Fortuna Sittard - AZ    0 - 3
    PSV - Excelsior   6 - 0
    Willem II - SC Heerenveen    1 - 5
    PEC Zwolle - Ajax    1 - 4
    ADO Den Haag - De Graafschap    0 - 0
    FC Utrecht - Heracles Almelo   3 - 1
    VVV-Venlo - FC Groningen     0 - 0
    FC Emmen - Feyenoord   1 - 4
    NAC Breda - Vitesse    2 - 1

    Speeldag 16 : weekend 15 en 16 december
    Willem II - ADO Den Haag   ( vrijdag 20 uur )
    PEC Zwolle - NAC Breda   ( zaterdag 18.30 uur )
    AZ - Excelsior   ( zaterdag 19.45 uur )
    Heracles Almelo - PSV
    Vitesse - VVV-Venlo   ( zaterdag 20.45 uur )
    SC Heerenveen - FC Utrecht    ( zondag 12.15 uur )
    Ajax - De Graafschap   ( zondag 14.30 uur )
    FC Groningen - FC Emmen
    Feyenoord - Fortuna Sittard   ( zondag 16.45 uur )

    Speeldag 17 : weekend 22 en 23 december
    VVV-Venlo - PEC Zwolle   ( vrijdag 20 uur )
    Fortuna Sittard - FC Groningen   ( zaterdag 18.30 uur )
    NAC Breda - SC Heerenveen   ( zaterdag 19.45 uur )
    PSV - AZ
    Excelsior - Heracles Almelo   ( zaterdag 20.45 uur )
    FC Utrecht - Ajax    ( zondag 12.15 uur )
    De Graafschap - Vitesse   ( zondag 14.30 uur )
    ADO Den Haag - Feyenoord
    FC Emmen - Willem II    ( zondag 16.45 uur )

    Winterstop

    De rest vanaf speeldag 18 volgt ....



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    29-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019


      Eerste Divisie - Seizoen 2018-2019
    De eerste divisie in Nederland zal de komende drie seizoenen de 'Keuken Kampioen Divisie' heten.
    De afgelopen twaalf seizoenen heette de op één na hoogste divisie van Nederland de 'Jupiler League' en 
    had daarvoor namen als de 'Toto Divisie' en de 'Gouden Gids Divisie'.
    De 'Keuken Kampioen Divisie' genaamd naar de gelijknamige keukenbouwer ging van start op vrijdag 17 augustus.

    Speeldag 1 : weekend 17 augustus
    FC Volendam - FC Den Bosch   1 - 2
    FC Dordrecht - Helmond Sport    0 - 0
    RKC Waalwijk - Telstar    1 - 0
    MVV Maastricht - FC Oss    0 - 2
    Go Ahead Eagles - Jong Utrecht    5 - 0
    NEC Nijmegen - Cambuur Leeuwarden    2 - 2
    Roda JC - Jong Ajax    2 - 1
    FC Twente - Sparta Rotterdam    2 - 1
    Jong PSV - FC Eindhoven    2 - 1
    Jong AZ - Almere City   2 - 3

    Speeldag 2 : weekend 24 augustus
    Cambuur Leeuwarden - Jong AZ   2 - 1
    Sparta Rotterdam - FC Volendam   2 - 0
    FC Den Bosch - RKC Waalwijk   2 - 3
    FC Oss - Jong PSV   4 - 1
    Almere City - Roda JC   1 - 2
    Telstar - MVV Maastricht   0 - 1
    Jong Ajax - FC Dordrecht   5 - 2
    FC Eindhoven - Go Ahead Eagles   1 - 2
    Helmond Sport - FC Twente   2 - 2
    Jong Utrecht - NEC Nijmegen    1 - 2

    Speeldag 3 : weekend 31 augustus
    RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam     0 - 1
    MVV Maastricht - Go Ahead Eagles   1 - 2
    FC Den Bosch - Jong Ajax   1 - 1
    NEC Nijmegen - FC Dordrecht   1 - 0
    FC Oss - Cambuur Leeuwarden   1 - 3
    FC Twente - Roda JC   3 - 1
    FC Volendam - Jong AZ   1 - 1
    Telstar - Jong Utrecht    2 - 0
    FC Eindhoven - Almere City   0 - 2
    Jong PSV - Helmond Sport   1 - 1

    Speeldag 4 : weekend 7 september
    Cambuur Leeuwarden - RKC Waalwijk   2 - 0
    Sparta Rotterdam - FC Eindhoven    2 - 0
    FC Dordrecht - Telstar    1 - 4
    Go Ahead Eagles - FC Volendam    3 - 0
    Almere City - MVV Maastricht    2 - 2
    Jong Utrecht - Jong PSV    3 - 2
    Helmond Sport - FC Den Bosch    0 - 2
    FC Twente - FC Oss     1 - 2
    Roda JC - NEC Nijmegen    2 - 3
    Jong AZ - Jong Ajax    0 - 1

    Speeldag 5 : weekend 14 september
    Cambuur Leeuwarden - Telstar    2 - 0
    FC Volendam - FC Oss   0 - 0
    FC Dordrecht - FC Twente   0 - 2
    RKC Waalwijk - Roda JC   0 - 1
    FC Eindhoven - MVV Maastricht   0 - 1
    NEC Nijmegen - Jong PSV   4 - 4
    Almere City - Jong Utrecht   3 - 1
    Jong AZ - Go Ahead Eagles   3 - 2
    Sparta Rotterdam - FC Den Bosch   2 - 0
    Jong Ajax - Helmond Sport    2 - 0

    Speeldag 6 : weekend 21 september
    Jong Utrecht - Cambuur Leeuwarden    0 - 0
    RKC Waalwijk - Jong AZ   2 - 2
    Jong PSV - FC Volendam   1 - 0
    MVV Maastricht - FC Dordrecht   2 - 1
    Go Ahead Eagles - Jong Ajax    2 - 1  
    FC Den Bosch - Almere City   1 - 4
    Roda JC - FC Eindhoven   0 - 0
    FC Oss - Sparta Rotterdam   0 - 0
    Telstar - FC Twente   1 - 3
    Helmond Sport - NEC Nijmegen   2 - 3

    Speeldag 7 : weekend 28 september
    Cambuur Leeuwarden - Roda JC    0 - 1
    Sparta Rotterdam - FC Dordrecht    3 - 2
    FC Den Bosch - Jong AZ    3 - 1
    NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles    1 - 1
    Almere City - RKC Waalwijk   2 - 1
    Telstar - FC Oss    1 - 0
    Helmond Sport - FC Volendam    2 - 2
    Jong Ajax - FC Eindhoven    0 - 3
    FC Twente - Jong PSV    2 - 1
    Jong Utrecht - MVV Maastricht    0 - 0

    Speeldag 8 : weekend 5 oktober
    FC Volendam - RKC Waalwijk    1 - 0
    FC Dordrecht - Cambuur Leeuwarden   3 - 1
    MVV Maastricht - FC Den Bosch   0 - 3
    FC Eindhoven - FC Twente   1 - 1
    Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam   2 - 2
    Roda JC - Jong PSV   2 - 3
    Jong Ajax - Telstar   3 - 0
    FC Oss - Jong Utrecht   2 - 1
    Almere City - NEC Nijmegen    1 - 0
    Jong AZ - Helmond Sport   2 - 2

    Speeldag 9 : weekend 12 oktober
    FC Volendam - Almere City   2 - 2
    RKC Waalwijk - FC Oss   0 - 0
    FC Den Bosch - FC Dordrecht   1 - 0
    NEC Nijmegen - FC Eindhoven   0 - 1
    Helmond Sport - Telstar   1 - 2
    Jong AZ - Jong Utrecht   2 - 2
    Go Ahead Eagles - Roda JC    3 - 0
    Sparta Rotterdam - Cambuur Leeuwarden   3 - 0
    FC Twente - MVV Maastricht    0 - 1
    Jong PSV - Jong Ajax   2 - 1

    Speeldag 10 : weekend 19 oktober
    Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport   3 - 1
    FC Dordrecht - Jong AZ   1 - 1
    MVV Maastricht - Jong PSV   2 - 2
    FC Eindhoven - FC Volendam   1 - 1
    Roda JC - Sparta Rotterdam   1 - 1
    FC Oss - FC Den Bosch   0 - 1
    Almere City - Go Ahead Eagles   0 - 1
    Telstar - NEC Nijmegen   0 - 3
    Jong Ajax - RKC Waalwijk   2 - 1
    Jong Utrecht - FC Twente    1 - 6

    Speeldag 11 : weekend 26 oktober
    Sparta Rotterdam - Telstar    3 - 2
    FC Volendam - Jong Ajax    3 - 1
    RKC Waalwijk - Jong Utrecht    3 - 2
    Jong PSV - FC Dordrecht     2 - 2
    Go Ahead Eagles - Cambuur Leeuwarden    2 - 0
    FC Den Bosch - FC Eindhoven     3 - 1
    NEC Nijmegen - FC Oss    1 - 5
    FC Twente - Almere City    1 - 0
    Helmond Sport - MVV Maastricht    1 - 1
    Jong AZ - Roda JC    1 - 1

    Speeldag 12 : weekend 2 november
    FC Dordrecht - FC Volendam    1 - 2
    Cambuur Leeuwarden - Jong Ajax   2 - 1
    MVV Maastricht - Sparta Rotterdam    0 - 2
    FC Oss - FC Eindhoven   2 - 0
    FC Twente - RKC Waalwijk    3 - 1
    Helmond Sport - Almere City   1 - 2
    Jong Utrecht - Roda JC    1 - 2
    NEC Nijmegen - Jong AZ    3 - 1
    Telstar - Go Ahead Eagles    2 - 1
    Jong PSV - FC Den Bosch    0 - 1

    Speeldag 13 : weekend 9 november
    Go Ahead Eagles - FC Dordrecht   2 - 1
    Sparta Rotterdam - Jong Utrecht    4 - 2
    FC Volendam - MVV Maastricht    3 - 2
    RKC Waalwijk - Jong PSV   3 - 5
    FC Eindhoven - Telstar    1 - 2
    FC Den Bosch - FC Twente    2 - 1
    Roda JC - Helmond Sport   3 - 0
    Jong Ajax - NEC Nijmegen    4 - 0
    Almere City - Cambuur Leeuwarden   2 - 1
    Jong AZ - FC Oss    1 - 3

    Speeldag 14 : weekend 16 november
    Jong PSV - Jong AZ     3 - 1
    FC Oss - Almere City    2 - 0
    FC Dordrecht - FC Eindhoven     0 - 3
    Helmond Sport - RKC Waalwijk   0 - 2
    Cambuur Leeuwarden - FC Volendam    1 - 1
    MVV Maastricht - Roda JC    2 - 0
    Telstar - FC Den Bosch     1 - 4
    FC Twente - Go Ahead Eagles    0 - 1
    NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam    1 - 1
    Jong Utrecht - Jong Ajax    4 - 3

    Speeldag 15 : weekend 23 november
    Sparta Rotterdam - Jong PSV    0 - 0
    FC Volendam - Jong Utrecht   2 - 0
    RKC Waalwijk - NEC Nijmegen   1 - 0
    FC Eindhoven - Helmond Sport   2 - 1
    Go Ahead Eagles - FC Oss    0 - 1
    FC Den Bosch - Cambuur Leeuwarden   1 - 1
    Roda JC - Testar    3 - 0
    Almere City - FC Dordrecht   1 - 1
    Jong Ajax - MVV Maastricht    0 - 1
    Jong AZ - FC Twente    1 - 2

    Speeldag 16 : weekend 30 november
    FC Dordrecht - RKC Waalwijk    2 - 0
    Cambuur Leeuwarden - FC Eindhoven   1 - 3
    MVV Maastricht - Jong AZ   1 - 1
    NEC Nijmegen - FC Volendam    5 - 1
    FC Oss - Roda JC   0 - 5
    Telstar - Almere City   1 - 1
    FC Twente - Jong Ajax   2 - 5
    Helmond Sport - Sparta Rotterdam   3 - 0
    Jong Utrecht - FC Den Bosch    1 - 1
    Jong PSV - Go Ahead Eagles    5 - 1

    Speeldag 17 : weekend 7 december
    Sparta Rotterdam - Almere City    6 - 1
    FC Volendam - FC Twente   1 - 2
    RKC Waalwijk - MVV Maastricht   3 - 1
    FC Eindhoven - Jong Utrecht    0 - 0
    Go Ahead Eagles - Helmond Sport   1 - 0
    FC Den Bosch - NEC Nijmegen   3 - 2
    Roda JC - FC Dordrecht   2 - 2
    Jong Ajax - FC Oss   1 - 0
    Jong PSV - Cambuur Leeuwarden   ( maandag 20 uur )
    Jong AZ - Telstar   ( maandag 20 uur )

    Speeldag 18 : weekend 14 december
    Cambuur Leeuwarden - FC Twente   ( alles vrijdag 20 uur )
    Jong Utrecht - FC Dordrecht
    Sparta Rotterdam - Jong AZ
    FC Eindhoven - RKC Waalwijk
    Go Ahead Eagles - FC Den Bosch
    NEC Nijmegen - MVV Maastricht
    Roda JC - FC Volendam
    FC Oss - Helmond Sport
    Almere City - Jong Ajax
    Telstar - Jong PSV 

    Speeldag 19 : weekend 21 december
    FC Volendam - Telstar   ( alles vrijdag 20 uur )
    FC Dordrecht - FC Oss
    RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles
    Jong PSV - Almere City
    Jong Ajax - Sparta Rotterdam
    FC Twente - NEC Nijmegen
    Helmond Sport - Jong Utrecht
    Jong AZ - FC Eindhoven
    FC Den Bosch - Roda JC   ( zaterdag 19.45 uur )
    MVV Maastricht - Cambuur Leeuwarden   ( zondag 14.30 uur )

    Winterstop

    Speeldag 20 wordt op vrijdag 13 januari afgewerkt
    Volgt



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    28-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
      NEDERLAND - KNVB Beker 2018-2019
    Dit seizoen wordt de honderdeneerste editie van de KNVB Beker gespeeld.
    Feyenoord Rotterdam is de Bekerhouder.

    Derde ronde : Wedstrijden op 18, 19 en 20 december
    Willem II - AFC   ( dinsdag 18.30 uur )
    FC Twente - RKC Waalwijk   ( dinsdag 19.45 uur )
    AZ - PEC Zwolle   ( dinsdag 20.45 uur )
    ODIN '59 - SC Heerenveen    ( woensdag 18.30 uur )
    Fortuna Sittard - Cambuur Leeuwarden   ( woensdag 19.45 uur )
    Roda JC - Ajax   ( woensdag 20.45 uur )
    Kozakken Boys - Vitesse    ( donderdag 18.30 uur )
    Feyenoord - FC Utrecht    ( donderdag 20.45 uur )


    Tweede ronde : Wedstrijden op 30 en 31 oktober en 1 november
    Kozakken Boys - Almere City   2 - 1
    Heracles Almelo - Vitesse   0 - 2
    Willem II - Spakenburg   5 - 0
    NEC Nijmegen - Fortuna Sittard   2 - 3
    FC Utrecht - ASWH   5 - 1
    Ajax - Go Ahead Eagles     3 - 0
    FC Twente - Noordwijk   4 - 2
    FC Emmen - ODIN '59   1 - 3
    Feyenoord - ADO Den Haag   5 - 1
    Cambuur Leeuwarden - Koninklijke HFC   2 - 1
    De Graafschap - PEC Zwolle   2 - 5
    AFC - FC Oss   1 - 0
    Urk - Roda JC   0 - 1
    AZ - VVV-Venlo   2 - 0
    Groene Ster - Heerenveen    1 - 3
    PSV - RKC Waalwijk   2 - 3  n.v.


    Eerste ronde: Wedstrijden op 25, 26 en 27 september
    AFC - Telstar    5 - 0
    RKC Waalwijk - NAC Breda   2 - 0
    Noordwijk - Sparta Rotterdam    3 - 2
    FC Den Bosch - Heracles Almelo     1 - 2
    DVS '33 - Roda JC   0 - 6
    VVSF - De Graafschap   3 - 3  n.v.  pen  1-4
    Scheveningen - Cambuur Leeuwarden   2 - 3  n.v.
    Koninklijke HFC - Harkemase Boys   4 - 0
    Helmond Sport - Fortuna Sittard   0 - 5
    Go Ahead Eagles - FC Eindhoven   2 - 0
    Almere City - FC Dordrecht   1 - 0
    ODIN '59 - Lisse   1 - 0
    FC Volendam - Willem II   1 - 2
    Westlandia - VVV Venlo   0 - 3
    Rijnsburgse Boys - FC Oss   1 - 1  n.v.  pen 4-5
    Spakenburg - DFS   3 - 0
    Kozakken Boys - ONS Sneek    3 - 1
    Excelsior - NEC Nijmegen     2 - 3  n.v.
    OJC Rosmalen - ADO Den Haag    0 - 6
    Excelsior Maassluis - PSV    0 - 4
    RKAV Volendam - Vitesse    1 - 2
    Eemdijk - ASWH   1 - 4
    DOVO - Urk   2 - 2  n.v.  pen  4-5
    Groene Ster - TEC   2 - 1
    Staphorst - PEC Zwolle   0 - 1
    Katwijk - Heerenveen   0 - 1  n.v.
    HVV Ter Wevre - Ajax   0 - 7
    Alcides - AZ    0 - 6
    OFC - FC Emmen    1 - 3
    FC Groningen - FC Twente    0 - 2
    FC Utrecht - MVV Maastricht   2 - 0
    Gemert - Feyenoord     0 - 4



    Tweede voorronde: Wedstrijden op 18, 21 en 22 augustus
    DFS - Barendrecht   2 - 1
    DOVO - Quick Boys   3 - 0
    DZC '68 - Scheveningen   0 - 2
    Rijnsburgse Boys - Ajax amateurs   3 - 1
    Spakenburg - Wittehorst   4 - 1
    JVC Cuijk - Koninklijke HFC   2 - 3
    Alcides - VVOG Harderwijk   2 - 0
    GVVV - TEC   0 - 3
    HVV Ter Werve - Marvilde   3 - 1
    Uno Animo - VVSB     1 - 6
    Staphorst - HSC '21   2 - 1
    ODIN '59 - Dongen   1 - 0
    Hercules - ASWH   0 - 4
    Blauw-Geel 38 - Urk   0 - 1
    De Treffers - DVS '33    1 - 2
    Gemert - HSV Hoek    1 - 1  pen 4-3
    's Gravenzande - Excelsior Maassluis   1 - 2
    Groene Ster - Lienden   2 - 1
    HHC - OFC   0 - 3
    IJselmeervogels - Noordwijk   2 - 3  n.v.
    Westlandia - SteDoCo   2 - 1
    Rosmalen - Flevo Boys    4 - 1
    HBS-Craeyenhout - ONS Sneek   2 - 3
    UNA - Eemdijk   2 - 4
    Volendam - EVV Echt    1 - 0
    Achilles '29 - Harkemase Boys   1 - 6
    Noordwijk - Lisse   0 - 2



    Eerste voorronde: Wedstrijden op 18 en 19 augustus
    's Gravenzande - HV & CV Quick   3 - 2
    ASWH - MASV   5 - 0
    Eemdijk - Vlissingen   3 - 0
    Goes - Staphorst   0 - 4
    HSV Hoek - ADO '20   3 - 0
    O.S.S. '20 - Noordwijk   2 - 4
    Urk - SDO    2 - 2  pen  5-4
    Alverna - ODIN '59   0 - 2
    Quick '20 - DVS    2 - 6
    EVV Echt - Brielle   7 - 0
    Sportlust - HBS   1 - 4
    SteDoCo - Cluzona   1 - 0
    Harkemase Boys - De Dijk   2 - 1
    Zaanlandia - Achilles '29   1 - 1  pen  4-5
    Watergraafsmeer - Westlandia    1 - 2
    Bekkerveld - Hercules   2 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    27-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
      Premier League - Seizoen 2018-2019

    SUPERCUP - COMMUNITY SHIELD :
    Chelsea - Manchester City    2 - 0

    Speeldag 1 : Het nieuwe seizoen Premier League ging van start in het weekend van 11 augustus
    Manchester United - Leicester City   2 - 1
    Newcastle - Tottenham Hotspur   1 - 2
    Bournemouth - Cardiff City   2 - 0
    Fulham - Crystal Palace    0 - 2
    Hudderfield Town - Chelsea   0 - 3
    Watford - Brighton    2 - 0
    Wolverhampton - Everton    2 - 2
    Liverpool - West Ham   4 - 0
    Southampton - Burnley   0 - 0
    Arsenal - Manchester City  0 - 2

    Speeldag 2 : weekend 18 augustus
    Cardiff City - Newcastle   0 - 0
    Everton - Southampton   2 - 1
    Leicester City - Wolverhampton   2 - 0
    Tottenham Hotspur - Fulham   3 - 1
    West Ham - Bournemouth   1 - 2
    Chelsea - Arsenal     3 - 2
    Manchester City - Huddersfield Town    6 - 1
    Burnley - Watford    1 - 3
    Brighton - Manchester United    3 - 2
    Crystal Palace - Liverpool    0 - 2

    Speeldag 3 : weekend 25 augustus
    Wolverhampton - Manchester Cirty   1 - 1
    Bournemouth - Everton    2 - 2
    Arsenal - West Ham   3 - 1
    Huddersfield Town - Cardiff City   0 - 0
    Southampton - Leicester City   1 - 2
    Liverpool - Brighton    1 - 0
    Watford - Crystal Palace    2 - 1
    Newcastle - Chelsea    1 - 2
    Fulham - Burnley   4 - 2
    Manchester United - Tottenham Hotspur   0 - 3

    Speeldag 4 : weekend 1 september
    Leicester City - Liverpool    1 - 2
    Brighton - Fulham   2 - 2
    Chelsea - Bournemouth   2 - 0
    Crystal Palace - Southampton   0 - 2
    Everton - Hudderfield Town   1 - 1
    West Ham - Wolverhampton   0 - 1
    Manchester City - Newcastle    2 - 1
    Cardiff City - Arsenal    2 - 3
    Watford - Tottenham Hotspur   2 - 1
    Burnley - Manchester United   0 - 2

    Speeldag 5 : weekend 15 september
    Tottenham Hotspur - Liverpool   1 - 2
    Bournemouth - Leicester City   4 - 2
    Chelsea - Cardiff City   4 - 1
    Hudderfield Town - Crystal Palace   0 - 1
    Manchester City - Fulham   3 - 0
    Newcastle - Arsenal   1 - 2
    Watford - Manchester United    1 - 2
    Wolverhampton - Burnley    1 - 0
    Everton - West Ham   1 - 3
    Southampton - Brighton   2 - 2

    Speeldag 6 : weekend 22 september
    Fulham - Watford    1 - 1
    Burnley - Bournemouth    4 - 0
    Cardiff City - Manchester City    0 - 5
    Crystal Palace - Newcastle    0 - 0
    Leicester City - Huddersfield Town    3 - 1
    Liverpool - Southampton    3 - 0
    Manchester United - Wolverhampton    1 - 1
    Brighton - Tottenham Hotspur    1 - 2
    West Ham - Chelsea   0 - 0
    Arsenal - Everton    2 - 0

    Speeldag 7 : weekend 29 september
    West Ham - Manchester United    3 - 1
    Arsenal - Wotford    2 - 0
    Everton - Fulham   3 - 0
    Huddersfield Town - Tottenham Hotspur   0 - 2
    Manchester City - Brighton   2 - 0
    Newcastle - Leicester City   0 - 2
    Wolverhampton - Southampton   2 - 0
    Chelsea - Liverpool     1 - 1
    Cardiff City - Burnley     1 - 2
    Bournemouth - Crystal Palace    2 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 oktober
    Brighton - West Ham United    1 - 0
    Burnley - Huddersfield Town    1 - 1
    Crystal Palace - Wolverhampton   0 - 1
    Leicester City - Everton   1 - 2
    Tottenham Hotspur - Cardiff City   1 - 0
    Watford - Bourenmouth   0 - 4
    Manchester United - Newcastle    3 - 2
    Fulham - Arsenal   1 - 5
    Southampton - Chelsea   0 - 3
    Liverpool - Manchester City    0 - 0

    Speeldag 9 : weekend 20 oktober
    Chelsea - Manchester United    2 - 2
    Bournemouth - Southampton    0 - 0
    Cardiff City - Fullham   4 - 2
    Manchester City - Burnley    5 - 0
    Newcastle - Brighton    0 - 1
    West Ham United - Tottenham Hotspur    0 - 1
    Wolverhampton - Watford    0 - 2
    Hudderfield Town - Liverpool    0 - 1
    Everton - Crystal Palace   2 - 0
    Arsenal - Leicester City    3 - 1

    Speeldag 10 : Weekend  27 oktober
    Brighton - Wolverhampton    1 - 0
    Fulham - Bournemouth    0 - 3
    Liverpool - Cardiff City   4 - 1
    Southampton - Newcastle    0 - 0
    Watford - Hudderfield Town    3 - 0
    Leicester City - West Ham United    1 - 1
    Burnley - Chelsea   0 - 4
    Crystal Palace - Arsenal    2 - 2
    Manchester United - Everton    2 - 1
    Tottenham Hotspur - Manchester City  0 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 3 november
    Bournemouth - Manchester United    1 - 2
    Cardiff City - Leicester City    0 - 1
    Everton - Brighton   3 - 1
    Newcastle - Watford   1 - 0
    West Ham United - Burnley   4 - 2
    Arsenal - Liverpool     1 - 1
    Wolverhampton - Tottenham Hotspur    2 - 3
    Manchester City - Southampton    6 - 1
    Chelsea Crystal Palace    3 - 1
    Huddersfield Town - Fulham   1 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 10 november
    Cardiff City - Brighton    2 - 1
    Huddersfield Town - West Ham United    1 - 1
    Leicester City - Burnley    0 - 0
    Newcastle - Bournemouth   2 - 1
    Southampton - Watford   1 - 1
    Crystal Palace - Tottenham Hotspur   0 - 1
    Liverpool - Fulham    2 - 0
    Chelsea - Everton    0 - 0
    Arsenal - Wolverhampton    1 - 1
    Manchester City - Manchester United    3 - 1

    Speeldag 13 : Weekend 24 november
    Brighton - Leicester City    1 - 1
    Everton - Cardiff City   1 - 0
    Fulham - Southampton   3 - 2
    Manchester United - Crystal Palace    0 - 0
    Watford - Liverpool   0 - 3
    West Ham United - Manchester City   0 - 4
    Tottenham Hotspur - Chelsea    3 - 1
    Bournemouth - Arsenal     1 - 2
    Wolverhampton - Huddersfield Town   0 - 2
    Burnley - Newcastle    1 - 2

    Speeldag 14 : Weekend 1 december
    Cardiff City - Wolverhampton    2 - 1
    Crystal Palace - Burnley   2 - 0
    Huddersfield Town - Birighton    1 - 2
    Leicester City - Watford   2 - 0
    Manchester City - Bournemouth   3 - 1
    Newcastle - West Ham United   0 - 3
    Southampton - Manchester United    2 - 2
    Chelsea - Fulham    2 - 0
    Arsenal - Tottenham Hotspur     4 - 2
    Liverpool - Everton     1 - 0

    Speeldag 15 : Midweek 4 en 5 december
    Bournemouth - Hudderfield Town    2 - 1
    Brighton - Crystal Palace   3 - 1
    West Ham United - Cardiff City   3 - 1
    Watford - manchester City    1 - 2
    Burnley - Liverpool    1 - 3
    Fulham - Leicester City   1 - 1
    Wolverhampton - Chelsea   2 - 1
    Everton - Newcastle   1 - 1
    Manchester United - Arsenal   2 - 2
    Tottenham Hotspur - Southampton   3 - 1

    Speeldag 16 : Weekend 8 december
    Bournemouth - Liverpool   0 - 4
    Arsenal - Huddersfield Town    1 - 0
    Burnley - Brighton   1 - 0
    Cardiff City - Southampton   1 - 0
    Manchester United - Fulham   4 - 1
    West Ham United - Crystal Palace   3 - 2
    Chelsea - Manchester City    2 - 0
    Leicester City - Tottenham Hotspur    0 - 2
    Newcastle - Wolverhampton     1 - 2
    Everton - Warford   ( maandag 21 uur )

    Speeldag 17 : Weekend 15 december
    Manchester City - Everton   ( zaterdag 13.30 uur )
    Crystal Palace - Leicester City    ( zaterdag 16 uur )
    Huddersfield Town - Newcastle
    Tottenham Hotspur - Burnley
    Watford - Cardiff City
    Wolverhampton - Bournemouth
    Fulham - West Ham United   ( zaterdag 18.30 uur )
    Brighton - Chelsea    ( zondag 14.30 uur )
    Southampton - Arsenal   ( zondag 14.30 uur )
    Liverpool - Manchester United    ( zondag 17 uur )

    Speeldag 18 : Weekend 22 december
    Wolverhampton - Liverpool    ( vrijdag 21 uur )
    Arsenal - Burnley    ( zaterdag 13.30 uur )
    Bournemouth - Brighton    ( zaterdag 16 uur )
    Chelsea - Leicester City
    Huddersfield Town - Southampton
    Manchester City - Crystal Palace
    Newcastle - Fulham
    West Ham United - Watford
    Cardiff City - Manchester United    ( zaterdag 18.30 uur )
    Everton - Tottenham Hotspur    ( zondag 17 uur )

    Speeldag 19 : Midweek 26 en 27 december
    Fulham - Wolverhampton   ( woensdag 13.30 uur )
    Burnley - Everton    ( woensdag 16 uur )
    Crystal Palace - Cardiff City
    Leicester City - Manchester City
    Liverpool - Newcastle
    Manchester United - Huddersfield Town
    Tottenham Hotspur - Bournemouth
    Brighton - Arsenal   ( woensdag 18.15 uur )
    Watford - Chelsea    ( woensdag 20.30 uur )
    Southampton - West Ham United   ( donderdag 20.45 uur )

    Speeldag 20 : Weekend 29 december
    Brighton - Everton   ( zaterdag 16 uur )
    Fulham - Huddersfield Town
    Leicester City - Cardiff City
    Tottenham Hotspur - Wolverhampton
    Watford - Newcastle
    Liverpool - Arsenal   ( zaterdag 18.30 uur )
    Crystal Palace - Chelsea   ( zondag 13.30 uur )
    Burnley - West Ham United    ( zondag 15.15 uur )
    Southampton - Manchester City
    Manchester United - Bournemouth   ( zondag 17 uur )

    Speeldag 21 : Midweek 1, 2 en 3 januari
    Everton - Leicester City   ( dinsdag 13.30 uur )
    Arsenal - Fulham   ( dinsdag 16 uur )
    Cardiff City - Tottenham Hotspur   ( dinsdag 18.30 uur )
    Bournemouth - Watford   ( woensdag 20.45 uur )
    Chelsea - Southampton
    Hudderfield Town - Burnley
    West Ham United - Brighton
    Wolverhampton - Crystal Palace
    Newcastle - Manchester United   ( woensdag 21 uur )
    Manchester City - Liverpool   ( donderdag 21 uur )

    Speeldag 22 : Weekend 12 januari
    Volgt





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    26-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
       Ligue 1 - Seizoen 2018-2019

    SUPERCUP : zaterdag 4 augustus 
    Paris Saint Germain - AS Monaco   4 - 0

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen in Frankrijk ging van start in het weekend van 11 augustus
    Olympique Marseille - Toulouse   4 - 0
    Nantes - AS Monaco   1 - 3
    Angers - Nimes   3 - 4
    Lille - Rennes   3 - 1
    Montpellier - Dijon   1 - 2
    Nice - Reims   0 - 1 
    Saint-Etienne - Guingamp    2 - 1
    Olympique Lyon - Amiens   2 - 0
    Bordeaux - Strasbourg   0 - 2
    Paris Saint-Germain - Caen   3 - 0

    Speeldag 2 : weekend 18 augustus
    Reims - Olympique Lyon   1 - 0
    Guingamp - Paris Saint-Germain   1 - 3
    Amiens - Montpellier    1 - 2
    Caen - Nice   1 - 1
    Dijon - Nantes   2 - 0
    AS Monaco - Lille   0 - 0
    Rennes - Angers   1 - 0
    Strasbourg - Saint-Etienne   1 - 1
    Toulouse - Bordeaux    2 - 1
    Nimes - Olympique Marseille    3 - 1

    Speeldag 3 : weekend 25 augustus
    Olympique Lyon - Strasbourg   2 - 0
    Paris Saint-Germain - Angers   3 - 1
    Amiens - Reims    4 - 1
    Montpellier - Saint-Etienne   0 - 0
    Nantes - Caen   1 - 1
    Nice - Dijon   0 - 4
    Toulouse - Nimes   1 - 0
    Lille - Guingamp     3 - 0
    Bordeaux - AS Monaco   2 - 1
    Olympique Marseille - Rennes   2 - 2

    Speeldag 4 : weekend 1 september
    Olympique Lyon - Nice     0 - 1
    Nimes - Paris Saint-Germain    2 - 4
    Angers - Lille   1 - 0
    Dijon - Caen   0 - 2
    Guingamp - Toulouse   1 - 2
    Reims - Montpellier   0 - 1
    Strasbourg - Nantes   2 - 3
    Saint-Etienne - Amiens     0 - 0
    Rennes - Bordeaux    2 - 0
    AS Monaco - Olympique Marseille   2 - 3

    Speeldag 5 : weekend 15 september
    Nice - Rennes      2 - 1
    Paris Saint-Germain - Saint-Etienne   4 - 0
    Caen - Olympique Lyon    2 - 2
    Amiens - Lille    2 - 3
    Dijon - Angers    1 - 3
    Montpellier - Strasbourg    1 - 1
    Toulouse - AS Monaco    1 - 1
    Nantes - Reims     0 - 0
    Bordeaux - Nimes    3 - 3
    Olympique Marseille - Guingamp    4 - 0

    Speeldag 6 : weekend 22 september
    AS Monaco - Nimes    1 - 1
    Lille - Nantes     2 - 1
    Angers - Toulouse   0 - 0
    Montpellier - Nice   1 - 0
    Reims - Dijon   0 - 0
    Saint-Etienne - Caen   2 - 1
    Strasbourg - Amiens   3 - 1
    Rennes - Paris Saint-Germain   1 - 3
    Guingamp - Bordeaux    1 - 3
    Olympique Lyon - Olympique Marseille    4 - 2

    Speeldag 7 : midweek 25 en 26 september 
    AS Monaco - Angers    0 - 1
    Nantes - Nice   1 - 2
    Toulouse - Saint-Etienne    2 - 3
    Amiens - Rennes   2 - 1
    Bordeaux - Lille   1 - 0
    Caen - Montpellier   2 - 2
    Dijon - Olympique Lyon   0 - 3
    Olympique Marseille - Strasbourg   3 - 2
    Nimes - Guingamp   0 - 0
    Paris Saint-Germain - Reims    4 - 1

    Speeldag 8 : weekend 29 september
    Saint-Etienne - AS Monaco    2 - 0
    Nice - Paris Saint-Germain    0 - 3
    Angers - Guingamp    0 - 1
    Caen - Amiens    1 - 0
    Olympique Lyon - Nantes    1 - 1
    Reims - Bordeaux    0 - 0
    Strasbourg - Dijon    3 - 0
    Rennes - Toulouse    1 - 1
    Montpellier - Nimes   3 - 0
    Lille - Olympique Marseille    3 - 0

    Speeldag 9 : weekend 6 oktober
    Toulouse - Nice   1 - 1
    Lille - Saint-Etienne    3 - 1
    Amiens - Dijon    1 - 0
    Angers - Strasbourg   2 - 2
    Guingamp - Montpellier   1 - 1
    Nimes - Reims   0 - 0
    Bordeaux - Nantes    3 - 0
    Olympique Marseille - Caen    2 - 0
    AS Monaco - Rennes   1 - 2
    Paris Saint-Germain - Olympique Lyon   5 - 0

    Speeldag 10 : weekend 20 oktober
    Olympique Lyon - Nimes    2 - 0
    Paris Saint-Germain - Amiens    5 - 0
    Caen - Guingamp    0 - 0
    Dijon - Lille   1 - 2
    Nantes - Toulouse   4 - 0
    Reims - Angers   1 - 1
    Strasbourg - AS Monaco    2 - 1
    Montpellier - Bordeaux    2 - 0
    Saint-Etienne - Rennes   1 - 1
    Nice - Olympique Marseille    0 - 1

    Speeldag 11 : weekend 27 oktober
    Nimes - Saint-Etienne   1 - 1
    Angers - Olympique Lyon    1 - 2
    Amiens - Nantes     1 - 2
    Guingamp - Strasbourg    1 - 1
    Lille - Caen    1 - 0
    AS Monaco - Dijon    2 - 2
    Toulouse - Montpellier    0 - 3
    Rennes - Reims    0 - 2
    Bordeaux - Nice     0 - 1
    Olympique Marseille - Paris Saint-Germain   0 - 2

    Speeldag 12 : weekend 3 november
    Paris Saint-Germain - Lille     2 - 1
    Olympique Lyon - Bordeaux   1 - 1
    Caen - Rennes     1 - 2
    Dijon - Nimes    0 - 4
    Nice - Amiens    1 - 0
    Reims - AS Monaco    1 - 0
    Strasbourg - Toulouse    1 - 1
    Nantes - Guingamp    5 - 0
    Saint-Etienne - Angers    4 - 3
    Montpellier - Olympique Marseille    3 - 0

    Speeldag 13 : weekend 10 november
    Lille - Strasbourg     0 - 0
    Guingamp - Olympique Lyon    2 - 4
    Angers - Montpellier    1 - 0
    Nimes - Nice   0 - 1
    Saint-Etienne - Reims   2 - 0
    Toulouse - Amiens    0 - 1
    Bordeaux - Caen     0 - 0
    Olympique Marseille - Dijon    2 - 0
    Rennes - Nantes    1 - 1
    AS Monaco - Paris Saint-Germain   0 - 4

    Speeldag 14 : weekend 24 november
    Olympique Lyon - Saint-Etienne    1 - 0
    Paris Saint-Germain - Toulouse    1 - 0
    Caen - AS Monaco   0 - 1
    Dijon - Bordeaux   0 - 0
    Nantes - Angers    1 - 1
    Reims - Guingamp   2 - 1
    Strasbourg - Nimes    0 - 1
    Montpellier - Rennes   2 - 2
    Nice - Lille    2 - 0
    Amiens - Olympique Marseille   1 - 3

    Speeldag 15 : weekend 1 december
    Saint-Etienne - Nantes    3 - 0
    Lille - Olympique Lyon    2 - 2
    Angers - Caen    1 - 1
    Guingamp - Nice    0 - 0
    AS Monaco - Montpellier    1 - 2
    Nimes - Amiens    3 - 0
    Toulouse - Dijon    2 - 2
    Olympique Marseille - Reims   0 - 0
    Rennes - Strasbourg    1 - 4
    Bordeaux - Paris Saint-Germain    2 - 2

    Speeldag 16 : midweek 4 en 5 december
    Amiens - AS Monaco   0 - 2
    Nice - Angers    0 - 0
    Montpellier - Lille   0 - 1
    Bordeaux - Saint-Etienne    3 - 2
    Caen - Nimes   1 - 2
    Dijon - Guingamp   2 - 1
    Olympique Lyon - Rennes   0 - 2
    Nantes - Olympique Marseille   3 - 2
    Reims - Toulouse   0 - 1
    Strasbourg - Paris Saint-Germain     1 - 1

    Speeldag 17 : weekend 8 december
    Guingamp - Amiens    1 - 2
    Rennes - Dijon    2 - 0
    Strasbourg - Caen    2 - 2
    Lille - Reims    1 - 1
    AS Monaco - Nice     UITGESTELD
    Paris Saint-Germain - Montpellier   UITGESTELD
    Angers - Bordeaux     UITGESTELD
    Toulouse - Olympique Lyon    UITGESTELD
    Saint-Etienne - Olympique Marseille   UITGESTELD
    Nimes - Nantes     UITGESTELD

    Speeldag 18 : weekend 15 december
    Nice - Saint-Etienne   ( vrijdag 20.45 uur )
    Dijon - Paris Saint-Germain    ( zaterdag 17 uur )
    Amiens - Angers   ( zaterdag 20 uur )
    Caen - Toulouse
    Nantes - Montpellier
    Reims - Starsbourg
    Olympique Lyon - AS Monaco   ( zondag 13 uur )
    Nimes - Lille   ( zondag 15 uur )
    Guingamp - Rennes    ( zondag 17 uur )
    Olympique Marseille - Bordeaux    ( zondag 21 uur )

    Speeldag 19 : weekend 22 december
    Angers - Olympique Marseille   ( zaterdag 21 uur )
    Bordeaux - Amiens
    Lille - Toulouse
    AS Monaco - Guingamp
    Montpellier - Olympique Lyon
    Paris Saint-Germain - Nantes
    Reims - Caen
    Rennes - Nimes
    Saint-Etienne - Dijon
    Strasbourg - Nice

    Winterstop

    Speeldag 20 : weekend 12 januari
    Volgt ...


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    25-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
        Bundesliga - Seizoen 2018-2019

    SUPERCUP :
    Eintracht Frankfurt - Bayern Munchen    0 - 5

    Speeldag 1 : De Bundesliga seizoen 2018 - 2019 ging van start op vrijdag 24 augustus
    Bayern München - Hoffenheim   3 - 1
    Hertha BSC - FC Nürnberg   1 - 0
    Werder Bremen - Hannover 96   1 - 1
    SC Freiburg - Eintracht Frankfurt   0 - 2
    VfL Wolfsburg - Schalke 04   2 - 1
    Fortuna Düsseldorf - FC Augsburg   1 - 2
    Borissia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen    2 - 0
    FSV Mainz - VfB Stuttgart    1 - 0
    Borussia Dortmund - RB Leipzig    4 - 1

    Speeldag 2 : weekend 1 september
    Hannover 96 - Borussia Dortmund     0 - 0
    Hoffenheim - SC Freiburg    3 - 1
    Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg   1 - 3
    Eintracht Frankfurt - Werder Bremen   1 - 2
    FC Augsburg - Borussia Mönchengladbach   1 - 1
    FC Nürnberg - FSV Mainz   1 - 1
    VfB Stuttgart - Bayern München  0 - 3
    RB Leipzig - Fortuna Düsseldorf    1 - 1
    Schalke 04 - Hertha BSC    0 - 2

    Speeldag 3 : weekend 15 september
    Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt    3 - 1
    Bayern München - Bayer Leverkusen   3 - 1
    RB Leipzig - Hannover 96   3 - 2
    FSV Mainz - FC Augsburg   2 - 1
    VfL Wolfsburg - Hertha BSC   2 - 2
    Fortuna Düsseldorf - Hoffenheim   2 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Schalke 04    2 - 1
    Werder Bremen - FC Nürnberg   1 - 1
    SC Freiburg - VfB Stuttgart    3 - 3

    Speeldag 4 : weekend 22 september
    VfB Stuttgart - Fortuna Düsseldorf    0 - 0
    Hoffenheim - Borussia Dortmund     1 - 1
    Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach    4 - 2
    FC Augsburg - Werder Bremen   2 - 3
    VfL Wolfsburg - SC Freiburg    1 - 3
    FC Nürnberg - Hannover 96    2 - 0
    Schalke 04 - Bayern München    0 - 2
    Bayer Leverkusen - FSV Mainz    1 - 0
    Eintracht Frankfurt - RB Leipzig   1 - 1

    Speeldag 5 : midweek 25 en 26 september
    Werder Bremen - Hertha BSC    3 - 1
    Bayern München - FC Augsburg     1 - 1
    Hannover 96 - Hoffenheim    1 - 3
    SC Freiburg - Schalke 04    1 - 0
    Fortuna Düsseldorf - Bayer Leverkusen    1 - 2
    Borussia Dortmund - FC Nürnberg   7 - 0
    RB Leipzig - VfB Stuttgart   2 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt   3 - 1
    FSV Mainz - VfL Wolfsburg   0 - 0

    Speeldag 6 : weekend 29 september
    Hertha BSC - Bayern München    2 - 0
    Schalke 04 - FSV Mainz    1 - 0
    Hoffenheim - RB Leipzig    1 - 2
    VfB Stuttgart - Werder Bremen   2 - 1
    VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach   2 - 2
    FC Nürnberg - Fortuna Düsseldorf   3 - 0
    Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund    2 - 4
    Eintracht Frankfurt - Hannover 96    4 - 1
    FC Augsburg - SC Freiburg    4 - 1

    Speeldag 7 : weekend 6 oktober
    Werder Bremen - VfL Wolfsburg   2 - 0
    Borussia Dortmund - FC Augsburg    4 - 3
    Hannover 96 - VfB Stuttgart   3 - 1
    FSV Mainz - Hertha BSC   0 - 0
    Fortuna Düsseldorf - Schalke 04   0 - 2
    Bayern München - Borussia Mönchengladbach   0 - 3
    SC Freiburg - Bayer Leverkusen    0 - 0
    Hoffenheim - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    RB Leipzig - FC Nürnberg    6 - 0

    Speeldag 8 : weekend 20 oktober
    Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf    7 - 1
    Bayer Leverkusen - Hannover 96    2 - 2
    VfB Stuttgart - Borussia Dortmund   0 - 4
    FC Augsburg - RB Leipzig   0 - 0
    VfL Wolfsburg - Bayern München    1 - 3
    FC Nürnberg - Hoffenheim   1 - 3
    Schalke 04 - Werder Bremen    0 - 2
    Hertha BSC - SC Freiburg    1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Mainz    4 - 0

    Speeldag 9 : weekend 27 oktober
    SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach    3 - 1
    Borussia Dortmund - Hertha BSC    2 - 2
    Hannover 96 - FC Augsburg    1 - 2
    Mainz - Bayern München   1 - 2
    Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg   0 - 3
    Hoffenheim - VfB Stuttgart    4 - 0
    FC Nürnberg - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    RB Leipzig - Schalke 04    0 - 0
    Werder Bremen - Bayer Leverkusen    2 - 6

    Speeldag 10 : weekend 3 november
    VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt    0 - 3
    Bayern München - SC Freiburg     1 - 1
    Schalke 04 - Hannover 96   3 - 1
    Bayer Leverkusen - Hoffenheim   1 - 4
    FC Augsburg - FC Nürnberg   2 - 2
    VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund   0 - 1
    Hertha BSC - RB Leipzig    0 - 3
    Borussia Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf  3 - 0
    FSV Mainz - Werder Bremen    2 - 1

    Speeldag 11 : weekend 10 november
    Hannover 96 - VfL Wolfsburg    2 - 1
    Hoffeheim - FC Augsburg        2 - 1
    Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach   1 - 3
    SC Freiburg - FSV Mainz    1 - 3
    Fortuna Düsseldorf - Hertha BSC   4 - 1
    FC Nürnberg - VfB Stuttgart   0 - 2
    Borussia Dortmund - Bayern München   3 - 2
    RB Leipzig - Bayer Leverkusen     3 - 0
    Eintracht Frankfurt - Schalke 04    3 - 0

    Speeldag 12 : weekend 24 november
    Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart   2 - 0
    Bayern München - Fortuna Düsseldorf   3 - 3
    Hertha BSC - Hoffenheim     3 - 3
    FC Augsburg - Eintracht Frankfurt    1 - 3
    FSV Mainz - Borussia Dortmund    1 - 2
    VfL Wolfsburg - RB Leipzig    1 - 0
    Schalke 04 - FC Nürnberg    5 - 2
    SC Freiburg - Werder Bremen   1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Hannover 96   4 - 1

    Speeldag 13 : weekend 1 december
    Fortuna Düsseldorf - FSV Mainz    0 - 1
    Borussia Dortmund - SC Freiburg  2 - 0
    VfB Stuttgart - FC Augsburg   1 - 0
    Werder Bremen - Bayern München   1 - 2
    Hannover 96 - Hertha BSC   0 - 2
    Hoffenheim - Schalke 04    1 - 1
    RB Leipzig - Borussia Mönchengladbach   2 - 0
    Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg   1 - 2
    FC Nürnberg - Bayer Leverkusen    1 - 1

    Speeldag 14 : weekend 8 december
    Werder Bremen - Fortuna Düsseldorf  3 - 1
    Bayern München - FC Nürnberg    3 - 0
    Schalke 04 - Borussia Dortmund   1 - 2
    Bayer Leverkusen - FC Augsburg   1 - 0
    SC Freiburg - RB Leipzig   3 - 0
    VfL Wolfsburg - Hoffenheim   2 - 2
    Hertha BSC - Eintracht Frankfurt   1 - 0
    FSV Mainz - Hannover 96    1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart   3 - 0

    Speeldag 15 : weekend 15 december
    FC Nürnberg - VfL Wolfsburg   ( vrijdag 20.30 uur )
    Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach   ( zaterdag 15.30 uur )
    VfB Stuttgart - Hertha BSC
    FC Augsburg - Schalke 04
    Hannover 96 - Bayern München
    Fortuna Düsseldorf - SC Freiburg
    Borussia Dortmund - Werder Bremen   ( zaterdag 18.30 uur )
    RB Leipzig - FSV Mainz    ( zondag 15.30 uur )
    Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen   ( zondag 18 uur )

    Speeldag 16 : midweek 18 en 19 december
    Borussia Mönchengladbach - FC Nürnberg   ( dinsdag 18.30 uur )
    Hertha BSC - FC Augsburg    ( dinsdag 20.30 uur )
    VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart
    Fortuna Düsseldorf - Borussia Dortmund
    Schalke 04 - Bayer Leverkusen   ( woensdag 18.30 uur )
    Bayern München - RB Leipzig   ( woensdag 20.30 uur )
    Werder Bremen - Hoffenheim
    SC Freiburg - Hannover 96
    FSV Mainz - Eintracht Frankfurt

    Speeldag 17 : weekend 22 december
    Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach   ( vrijdag 20.30 uur )
    Bayer Leverkusen - Hertha BSC   ( zaterdag 15.30 uur )
    RB Leipzig - Werder Bremen
    VfB Stuttgart - Schalke 04
    Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
    FC Nürnberg - SC Freiburg
    Eintracht Frankfurt - Bayern München   ( zaterdag 18.30 uur )
    FC Augsburg - VfL Wolfsburg   ( zondag 15.30 uur )
    Hoffenheim - FSV Mainz    ( zondag 18 uur )

    Winterstop

    Speeldag 18 : weekend 19 januari
    Volgt ..





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    24-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
      La Liga / Primeira Division - Seizoen 2018-2019

    Supercup : 12 augustus
    Barcelona - Sevilla   2 - 1

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Spanje van start in het weekend van 18 augustus
    Girona - Valladolid    0 - 0
    Real Betis - Levante      0 - 3
    Celta de Vigo - Espanyol     1 - 1
    Villarreal - Real Sociedad    1 - 2
    FC Barcelona - Alaves    3 - 0
    Eibar - Huesca   1 - 2
    Rayo Vallecano - Sevilla    1 - 4
    Real Madrid - Getafe     2 - 0
    Valencia - Atlético Madrid    1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Leganes    2 - 1

    Speeldag 2 : weekend 25  augustus
    Getafe - Eibar   2 - 0
    Leganes - Real Sociedad   2 - 2
    Alaves - Real Betis    0 - 0
    Atlético Madrid - Rayo Vallecano   1 - 0
    Valladolid - FC Barcelona   0 - 1
    Espanyol - Valencia    2 - 0
    Sevilla - Villarreal    0 - 0
    Girona - Real Madrid   1 - 4
    Levante - Celta de Vigo    1 - 2
    Athletic Club Bilbao - Huesca    2 - 2

    Speeldag 3 : weekend 1 september
    Getafe - Valladolid     0 - 0
    Eibar - Real Sociedad    2 - 1
    Villarreal - Gerona    0 - 1
    Celta de Vigo - Atlético Madrid   2 - 0
    Real Madrid - Leganes    4 - 1
    Levante - Valencia    2 - 2
    Alaves - Espanyol    2 - 1
    FC Barcelona - Huesca    8 - 2
    Real Betis - Sevilla    1 - 0
    Rayo Vallecano - Athletic Club Bibao   1 - 1

    Speeldag 4 : weekend 15 september
    Huesca - Rayo Vallecano    0 - 1
    Atlético Madrid - Eibar    1 - 1
    Real Sociedad - FC Barcelona    1 - 2
    Valencia - Real Betis     0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Real Madrid   1 - 1
    Leganes - Villarreal    0 - 1
    Espanyol - Levante    1 - 0
    Valladolid - Alaves    0 - 1
    Sevilla - Getafe    0 - 2
    Girona - Celta de Vigo   3 - 2

    Speeldag 5 : weekend 22 september
    Huesca - Real Sociedad     0 - 1
    Rayo Vallecano - Alaves     1 - 5
    Celta de Vigo - Valladolid   3 - 3
    Eibar - Leganes   1 - 0
    Getafe - Atlético Madrid    0 - 2
    Real Madrid - Espanyol     1 - 0
    Levante - Sevilla     2 - 6
    Villarreal - Valencia   0 - 0
    Real Betis - Athletic Club Bilbao    2 - 2
    FC Barcelona - Girona     2 - 2

    Speeldag 6 : midweek 25 en 26 september
    Espanyol - Eibar     1 - 0
    Real Sociedad - Rayo Vallecano    2 - 2
    Athletico Madrid - Huesca     3 - 0
    Athletic Club Bilbao - Villarreal    0 - 3
    Leganes - FC Barcelona   2 - 1
    Valencia - Celta de Vigo   1 - 1
    Sevilla - Real Madrid    3 - 0
    Alaves - Getafe    1 - 1
    Valladolid - Levante   2 - 1
    Girona - Real Betis   0 - 1

    Speeldag 7 : weekend 29 september
    Rayo Vallecano - Espanyol    2 - 2
    Real Sociedad - Valencia   0 - 1
    FC Barcelona - Athletic Club Bilbao   1 - 1
    Eibar - Sevilla     1 - 3
    Real Madrid - Atletico Madrid   0 - 0
    Huesca - Girona    1 - 1
    Villarreal - Valladolid    0 - 1
    Levante - Alaves     2 - 1
    Real Betis - Leganes    1 - 0
    Celta de Vigo - Getafe    1 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 oktober
    Athletic Club Bilbao - Real Sociedad    1 - 3
    Girona - Eibar    2 - 3
    Getafe - Levante    0 - 1
    Alaves - Real Madrid    1 - 0
    Leganes - Rayo Vallecano     1 - 0
    Valladolid - Huesca     1 - 0
    Atletico Madrid - Real Betis   1 - 0
    Espanyol - Villarreal    3 - 1
    Sevilla - Celta de Vigo   2 - 1
    Valencia - FC Barcelona     1 - 1

    Speeldag 9 : weekend 20 oktober
    Celta de Vigo - Alaves   0 - 1
    Real Madrid - Levante   1 - 2
    Valencia - Leganes    1 - 1
    Villarreal - Athletico Madrid   1 - 1
    FC Barcelona - Sevilla   4 - 2
    Rayo Vallecano - Getafe    1 - 2
    Eibar - Athletic Club Bilbao   1 - 1
    Huesca - Espanyol    0 - 2
    Real Betis - Valladolid    0 - 1
    Real Sociedad - Girona   0 - 0

    Speeldag 10 : weekend 27 oktober
    Valladolid - Espanyol   1 - 1
    Girona - Rayo Vallecano    2 - 1
    Athletic Club Bilbao - Valencia    0 - 0
    Celta de Vigo - Eibar    4 - 0
    Levante - Leganes    2 - 0
    Atletico Madrid - Real Sociedad    2 - 0
    Getafe - Real Betis   2 - 0
    FC Barcelona - Real Madrid    5 - 1
    Alaves - Villarreal    2 - 1
    Sevilla - Huesca    2 - 1

    Speeldag 11 : weekend 3 november
    Leganes - Atletico Madrid   1 - 1
    Real Madrid - Valladolid    2 - 0
    Valencia - Girona     0 - 1
    Rayo Vallecano - FC Barcelona    2 - 3
    Eibar - Alaves   2 - 1
    Villarreal - Levante    1 - 1
    Real Sociedad - Sevilla   0 - 0
    Huesca - Getafe     1 - 1
    Real Betis - Celta de Vigo    3 - 3
    Espanyol - Athletic Club Bilbao    1 - 0

    Speeldag 12 : weekend 10 november
    Levante - Real Sociedad    1 - 3
    Valladolid - Eibar   0 - 0
    Getafe - Valencia    0 - 1
    Atletico Madrid - Athletic Club Bilbao   3 - 2
    Girona - Leganes    0 - 0
    Alaves - Huesca    2 - 1
    FC Barcelona - Real Betis   3 - 4
    Rayo Vallecano - Villarreal    2 - 2
    Sevilla - Espanyol   2 - 1
    Celta de Vigo - Real Madrid     2 - 4

    Speeldag 13 : weekend 24 november
    Leganes - Alaves    1 - 0
    Eibar - Real Madrid    3 - 0
    Valancia - Rayo Vallecano     3 - 0
    Huesca - Levante    2 - 2
    Atletico Madrid - FC Barcelona    1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Getafe    1 - 1
    Sevilla - Valladolid    1 - 0
    Espanyol - Girona     1 - 3
    Villarreal - Real Betis    2 - 1
    Real Sociedad - Celta de Vigo   2 - 1

    Speeldag 14 : weekend 1 december
    Rayo Vallecano - Eibar     1 - 0
    Celta de Vigo - Huesa    2 - 0
    Valladolid - Leganes    2 - 4
    Getafe - Espanyol    3 - 0
    Real Madrid - Valencia    2 - 0
    Real Betis - Real Sociedad    1 - 0
    Girona - Atletico Madrid    1 - 1
    FC Barcelona - Villarreal    2 - 0
    Alaves - Sevilla    1 - 1
    Levante - Athletic Club Bilbao    3 - 0

    Speeldag 15 : weekend 8 december
    Leganes - Getafe    1 - 1
    Atletico Madrid - Alaves   3 - 0
    Valencia - Sevilla    1 - 1
    Villarreal - Celta de Vigo   2 - 3
    Espanyol - FC Barcelona    0 - 4
    Eibar - Levante   4 - 4
    Huesca - Real Madrid    0 - 1
    Real Sociedad - Valladolid    1 - 2
    Real Betis - Rayo Vallecano    2 - 0
    Athleic Club Bilbao - Girona   ( maandag 21 uur )

    Speeldag 16 : weekend 15 december
    Celta de Vigo - Leganes    ( vrijdag 21 uur )
    Getafe - Real Sociedad   ( zaterdag 13 uur )
    Valladolid - Atletico Madrid   ( zaterdag 16.15 uur )
    Real Madrid - Rayo Vallecano   ( zaterdag 18.30 uur )
    Eibar - Valencia   ( zaterdag 20.45 uur )
    Sevilla - Girona   ( zondag 12 uur )
    Espanyol - Real Betis   ( zondag 16.15 uur )
    Huesca - Villarreal   ( zondag 18.30 uur )
    Levante - FC Barcelona    ( zondag 20.45 uur )
    Alaves - Athletic Club Bilbao   ( maandag 21 uur )

    Speeldag 17 : weekend 22 december
    Girona - Getafe    ( vrijdag 19.30 uur )
    Real Sociedad - Alaves    ( vrijdag 21 uur )
    Real Betis - Eibar    ( zaterdag 13 uur )
    Atletico Madrid - Espanyol    ( zaterdag 16.15 uur )
    FC Barcelona - Celta de Vigo   ( zaterdag 18.30 uur )
    Athletic Club Bilbao - Valladolid    ( zaterdag 20.45 uur )
    Valencia - Huesca   ( zondag 12 uur )
    Leganes - Sevilla   ( zondag 16.15 uur )
    Rayo Vallecano - Levante    ( zondag 18.30 uur )
    Villarreal - Real Madrid   ( 03-01 21.30 uur )

    Winterstop

    Speeldag 18 : weekend 5 januari
    Volgt ....


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    23-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
      Serie A - Seizoen 2018-2019

    Supercup : 13 januari 2019
    Juventus - AC Milan

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Italië van start in het weekend van 19 augustus
    Chievo Verona - Juventus    2 - 3
    Lazio Roma - Napoli    1 - 2
    Torino - AS Roma    0 - 1
    Bolgona - SPAL    0 - 1
    Empoli - Cagliari   2 - 0
    Parma - Udinese   2 - 2
    Sassuolo - Inter Milan   1 - 0
    Atalanta - Frosinone    4 - 0
    Sampdoria - Fiorentina   1 - 1
    AC Milan - Genoa   2 - 1

    Speeldag 2 : weekend 26 augutus
    Juventus - Lazio Roma    2 - 0
    Napoli - AC Milan   3 - 2
    SPAL - Parma    1 - 0
    Cagliari - Sassuolo    2 - 2
    Fiorentina - Chievo Verona   6 - 1
    Frosinone - Bologna   0 - 0
    Genoa - Empoli    2 - 1
    Inter Milan - Torino   2 - 2
    Udinese - Sampdoria   1 - 0
    AS Roma - Atalanta    3 - 3

    Speeldag 3 : weekend 1 september
    AC Milan - AS Roma    2 - 1
    Bologna - Inter Milan    0 - 3
    Parma - Juventus   1 - 2
    Fiorentina - Udinese    1 - 0
    Atalanta - Cagliari    0 - 1
    Chievo Verona - Empoli   0 - 0
    Lazio Roma - Frosinone    1 - 0
    Sampdoria - Napoli    3 - 0
    Sassuolo - Genoa    5 - 3
    Torino - SPAL    1 - 0

    Speeldag 4 : weekend 15 september
    Inter Milan - Parma     0 - 1
    Napoli - Fiorentina    1 - 0
    Frosinone - Sampdoria    0 - 5
    AS Roma - Chievo Verona    2  - 2
    Genoa - Bologna   1 - 0
    Juventus - Sassuolo   2 - 1
    Udinese - Torino    1 - 1
    Empoli - Lazio Roma    0 - 1
    Cagliari - AC Milan    1 - 1
    SPAL - Atalanta    2 - 0

    Speeldag 5 : weekend 22 september
    Sassuolo - Empoli     3 - 1
    Parma - Cagliari    2 - 0
    Fiorentina - SPAL    3 - 0
    Sampdoria - Inter Milan    0 - 1
    Torino - Napoli    1 - 3
    Bologna - AS Roma    2 - 0
    Chievo Verona - Udinese   0 - 2
    Lazio Roma - Genoa   4 - 1
    AC Milan - Atalanta   2 - 2
    Frosinone - Juventus    0 - 2

    Speeldag 6 : midweek 25 en 26 september
    Inter Milan - Fiorentina    2 - 1
    Udinese - Lazio Roma    1 - 2
    Atalanta - Torino    0 - 0
    Cagliari - Sampdoria    0 - 0
    Genoa - Chievo Verona    2 - 0
    Juventus - Bologna    2 - 0
    Napoli - Parma    3 - 0
    AS Roma - Frosinone    4 - 0
    SPAL - Sassuolo    0 - 2
    Empoli - AC Milan   1 - 1

    Speeldag 7 : weekend 29 september
    AS Roma - Lazio Roma  3 - 1
    Juventus - Napoli    3 - 1
    Inter Milan - Cagliari    2 - 0
    Bologna - Udinese   2 - 1
    Chievo Verona - Torino    0 - 1
    Fiorentina - Atalanta    2 - 0
    Frosinone - Genoa   1 - 2
    Parma - Empoli     1 - 0
    Sassuolo - AC Milan    1 - 4
    Sampdoria - SPAL    2 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 oktober
    Torino - Frosinone    3 - 2
    Cagliari - Bologna    2 - 0
    Udinese - Juventus   0 - 2
    Empoli - AS Roma    0 - 2
    Genoa - Parma   1 - 3
    Atalanta - Sampdoria   0 - 1
    Lazio Roma - Fiorentina    1 - 0
    AC Milan - Chievo Verona   3 - 1
    Napoli - Sassuolo    2 - 0
    SPAL - Inter Milan     1 - 2

    Speeldag 9 : weekend 20 oktober
    AS Roma - SPAL      0 - 2
    Juventus - Genoa     1 - 1
    Udinese - Napoli    0 - 3
    Frosinone - Empoli   3 - 3
    Bologna - Torino    2 - 2
    Chievo Verona - Atalanta    1 - 5
    Parma - Lazio Roma   0 - 2
    Fiorentina - Cagliari    1 - 1
    Inter Milan - AC Milan   1 - 0
    Sampdoria - Sassuolo    0 - 0

    Speeldag 10 : weekend 27 oktober
    Atalanta - Parma     3 - 0
    Empoli - Juventus    1 - 2
    Torino - Fiorentina    1 - 1
    Sassuolo - Bologna   2 - 2
    Cagliari - Chievo Verona    2 - 1
    Genoa - Udinese   2 - 2
    SPAL - Frosinone    0 - 3
    AC Milan - Sampdoria   3 - 2
    Napoli - AS Roma    1 - 1
    Lazio Roma - Inter Milan   0 - 3

    Speeldag 11 : weekend 3 november
    Napoli - Empoli     5 - 1  
    Inter Milan - Genoa    5 - 0
    Fiorentina - AS Roma    1 - 1
    Juventus - Cagliari   3 - 1
    Lazio Roma - SPAL    4 - 1
    Chievo Verona - Sassuolo    0 - 2
    Parma - Frosinone    0 - 0
    Sampdoria - Torino     1 - 4
    Bologna - Atalanta    1 - 2
    Udinese - AC Milan   0 - 1

    Speeldag 12 : weekend 10 november
    Frosinone - Fiorentina     1 - 1
    Torino - Parma    1 - 2
    SPAL - Cagliari    2 - 2
    Genoa - Napoli    1 - 2
    Atalanta - Inter Milan    4 - 1
    Chievo Verona - Bologna    2 - 2
    Empoli - Udinese   2 - 1
    AS Roma - Sampdoria    4 - 1
    Sassuolo - Lazio Roma    1 - 1
    AC Milan - Juventus    0 - 2

    Speeldag 13 : weekend 24 november
    Udinese - AS Roma    1 - 0
    Juventus - SPAL     2 - 0
    Inter Milan - Frosinone    3 - 0
    Parma - Sassuolo     2 - 1
    Bologna - Fiorentina    0 - 0
    Empoli - Atalanta    3 - 2
    Napoli - Chievo Verona   0 - 0
    Lazio Roma - AC Milan    1 - 1
    Genoa - Sampdoria    1 - 1
    Cagliari - Torino    0 - 0

    Speeldag 14 : weekend 1 december
    SPAL - Empoli   2 - 2
    Fiorentina - Juventus    0 - 3
    Sampdoria - Bologna     4 - 1
    AC Milan - Parma    2 - 1
    Frosinone - Cagliari     1 - 1
    Sassuolo - Udinese   0 - 0
    Torino - Genoa   2 - 1
    Chievo Verona - Lazio Roma    1 - 1
    AS Roma - Inter Milan   2 - 2
    Atalanta - Napoli   1 - 2

    Speeldag 15 : weekend 8 december
    Juventus - Inter Milan   1 - 0
    Napoli - Frosinone    4 - 0
    Cagliari - AS Roma     2 - 2
    Lazio Roma - Sampdoria   2 - 2
    Sassuolo - Fiorentina    3 - 3
    Empoli - Bologna    2 - 1
    Parma - Chievo Verona    1 - 1
    Udinese - Atalanta   1 - 3
    Genoa - SPAL     1 - 1
    AC Milan - Torino    0 - 0

    Speeldag 16 : weekend 15 december
    Inter Milan - Udinese   ( zaterdag 18 uur )
    Torino - Juventus    ( zaterdag 20.45 uur )
    SPAL - Chievo Verona   ( zondag 12.30 uur )
    Fiorentina - Empoli    ( zondag 15 uur )
    Frosinone - Sassuolo
    Sampdoria - Parma
    Cagliari - Napoli   ( zondag 18 uur )
    AS Roma - Genoa   ( zondag 20.30 uur )
    Atalanta - Lazio Roma   ( maandag 20.30 uur )
    Bologna - AC Milan   ( dinsdag 20.30 uur )

    Speeldag 17 : weekend 22 december
    Lazio Roma - Cagliari    ( zaterdag 12.30 uur )
    Empoli - Sampdoria    ( zaterdag 15 uur )
    Genoa - Atalanta
    AC Milan - Fiorentina
    Napoli - SPAL
    Parma - Bologna
    Sassuolo - Torino
    Udinese - Frosinone
    Chievo Verona - Inter Milan   ( zaterdag 18 uur )
    Juventus - AS Roma   ( zaterdag 20.30 uur )

    Speeldag 18 : midweek 26 december
    Frosinone - AC Milan   ( woensdag 12.30 uur )
    Atalanta - Juventus    ( woensdag 15 uur )
    Bologna - Lazio Roma
    Cagliari - Genoa
    Fiorentina - Parma
    Sampdoria - Chievo Verona
    SPAL - Udinese
    AS Roma - Sassuolo   ( woensdag 18 uur )
    Torino - Empoli
    Inter Milan - Napoli   ( woensdag 20.30 uur )

    Speeldag 19 : weekend 29 december
    Juventus - Sampdoria   ( zaterdag 12.30 uur )
    Chievo Verona - Frosinone   ( zaterdag 15 uur )
    Empoli - Inter Milan
    Genoa - Fiorentina
    Lazio Roma - Torino
    Parma - AS Roma
    Sassuolo - Atalanta
    Udinese - Cagliarai
    Napoli - Bologna   ( zaterdag 18 uur )
    AC Milan - SPAL   ( zaterdag 20.30 uur )

    Winterstop

    Speeldag 20 : weekend 19 januari
    Volgt




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    22-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    De zomer van 2018 was een voetbalhete zomer. Van 14 juni tot en met 15 juli werd het wereldkampioenschap voetbal
    georganiseerd in Rusland. De 32 deelnemende landen werden in acht poules ingedeeld. België zat, als reekshoofd,
     in groep G samen met Engeland, Tunesië en Panama.
    Het volledige wedstrijdschema kan je hier vinden :

    GROEP A :
    14 juni (17 uur) : Rusland - Saoudi-Arabië   5 - 0
    15 juni (14 uur) : Egypte - Uruguay   0 - 1
    19 juni (20 uur) : Rusland - Egypte   3 - 1
    20 juni (17 uur) : Uruguay - Saoudi-Arabië   1 - 0
    25 juni (16 uur) : Uruguay - Rusland   3 - 0
    25 juni (16 uur) : Saoudi-Arabië - Egypte   2 - 1

    GROEP B :
    15 juni (16 uur) : Marokko - Iran   0 - 1
    15 juni (20 uur) : Portugal - Spanje   3 - 3
    20 juni (14 uur) : Portugal - Marokko    1 - 0
    20 juni (20 uur) : Iran - Spanje   0 - 1
    25 juni (20 uur) : Iran - Portugal   1 - 1
    25 juni (20 uur) : Spanje - Marokko   2 - 2

    GROEP C :
    16 juni (12 uur) : Frankrijk - Australië   2 - 1
    16 juni (18 uur) : Peru - Denemarken   0 - 1
    21 juni (14 uur) : Denemarken - Australië   1 - 1
    21 juni (17 uur) : Frankrijk - Peru   1 - 0
    26 juni (16 uur) : Denemarken - Frankrijk   0 - 0
    26 juni (16 uur) : Australië - Peru   0 - 2

    GROEP D :
    16 juni (15 uur) : Argentinië - IJsland   1 - 1
    16 juni (21 uur) : Kroatië - Nigeria   2 - 0
    21 juni (20 uur) : Argentinië - Kroatië   0 - 3
    22 juni (17 uur) : Nigeria - IJsland   2 - 0
    26 juni (20 uur) : Nigeria - Argentinië   1 - 2
    26 juni (20 uur) : IJsland - Kroatië    1 - 2

    GROEP E :
    17 juni (14 uur) : Costa Rica - Servië   0 - 1
    17 juni (20 uur) : Brazilië - Zwitserland   1 - 1
    22 juni (14 uur) : Brazilië - Costa Rica   2 - 0
    22 juni (20 uur) : Servië - Zwitserland   1 - 2
    27 juni (20 uur) : Servië - Brazilië   0 - 2
    27 juni (20 uur) : Zwitserland - Costa Rica    2 - 2

    GROEP F :
    17 juni (17 uur) : Duitsland - Mexico   0 - 1
    18 juni (14 uur) : Zweden - Zuid-Korea    1 - 0
    23 juni (17 uur) : Zuid-Korea - Mexico   1 - 2
    23 juni (20 uur) : Duitsland - Zweden   2 - 1
    27 juni (16 uur) : Zuid-Korea - Duitsland   2 - 0
    27 juni (16 uur) : Mexico - Zweden   0 - 3

    GROEP G :
    18 juni (17 uur) : België - Panama   3 - 0
    18 juni (20 uur) : Tunesië - Engeland   1 - 2
    23 juni (14 uur) : België - Tunesië   5 - 2
    24 juni (14 uur) : Engeland - Panama   6 - 1
    28 juni (20 uur) : Engeland - België   0 - 1
    28 juni (20 uur) : Panama - Tunesië    1 - 2

    GROEP H :
    19 juni (14 uur) : Colombia - Japan   1 - 2
    19 juni (17 uur) : Polen - Senegal   1 - 2
    24 juni (17 uur) : Japan - Senegal   2 - 2
    24 juni (20 uur) : Polen - Colombia   0 - 3
    28 juni (16 uur) : Japan - Polen   0 - 1
    28 juni (16 uur) : Senegal - Colombia   0 - 1

    ACHTSTE FINALES :
    30 juni (16 uur) : Frankrijk - Argentinië   4 - 3
    30 juni (20 uur) : Uruguay - Portugal   2 - 1
    1 juli (16 uur) : Spanje - Rusland    1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  3 - 4
    1 juli (20 uur) : Kroatië - Denemarken   1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  3 - 2
    2 juli (16 uur) : Brazilië - Mexico   2 - 0
    2 juli (20 uur) : België - Japan   3 - 2
    3 juli (16 uur) : Zwitserland - Zweden   0 - 1
    3 juli (20 uur) : Colombia - Engeland   1 - 1   na verlengingen - strafschoppen  3 - 4

    KWARTFINALES
    6 juli (16 uur) : Frankrijk - Uruguay   2 - 0
    6 juli (20 uur) : Brazilië - België   1 - 2
    7 juli (16 uur) : Zweden - Engeland   0 - 2
    7 juli (20 uur) : Rusland - Kroatië   2 - 2  na verlengingen - strafschoppen   3 - 4

    HALVE FINALES :
    10 juli (20 uur) : Frankrijk  - België    1 - 0
    11 juli (20 uur) : Kroatië - Engeland   2  - 1 na verlengingen

    TROOSTFINALE : (derde en vierde plaats)
    14 juli (16 uur) : België - Engeland   2 - 0

    FINALE :
    15 juli (17 uur) : Frankrijk - Kroatië   4 - 2


    België zit samen met Engeland, Tunesië en Panama ingedeeld in groep G.

    De WK-shirts van de Rode Duivels

    De legendarische Russische doelman Lev Yashin prijkt de de WK-poster



    Herinnert u zich deze nog ?
    Dit is een overzicht van alle WK-finales :
    1930 in Uruguay : Uruguay - Argentinië   4 - 2
    1934 in Italië : Italië - Tsjecho-Slowakije   2 - 1
    1938 in Frankrijk : Italië - Hongarije   4 - 2
    1950 in Brazilië : Uruguay - Brazilië   2 - 1
    1954 in Zwitserland : West-Duitsland - Hongarije   3 - 2
    1958 in Zweden : Brazilië - Zweden   5 - 2
    1962 in Chili : Brazilië - Tsjecho-Slowakije   3 - 1
    1966 in Engeland : Engeland - West-Duitsland   4 - 2  n.v.
    1970 in Mexico : Brazilië - Italië   4 - 1
    1974 in Duitsland : West-Duitsland - Nederland   2 - 1
    1978 in Argentinië : Argentinië - Nederland   3 - 1  n.v.
    1982 in Spanje : Italië - West-Duitsland   3 - 1
    1986 in Mexico : Argentinië - West-Duitsland   3 - 2
    1990 in Italië : West-Duitsland - Argentinië   1 - 0
    1994 in de Verenigde Staten : Brazilië - Italië   0 - 0 n.v.   Brazilië wint na strafschoppen
    1998 in Frankrijk : Frankrijk - Brazilië   3 - 0
    2002 in Zuid-Korea en Japan : Brazilië - Duitsland   2 - 0
    2006 in Duitsland : Italië - Frankrijk   1 - 1  n.v.  Italië wint na strafschoppen
    2010 in Zuid-Afrika : Spanje - Nederland   1 - 0  n.v.
    2014 in Brazilië : Duitsland - Argentinië   1 - 0  n.v.
    2018 in Rusland : Frankrijk - Kroatië    4 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    21-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
    WK-selectie Rode Duivels
    Foto hln.be

    Wie gaat mee naar Rusland ?
    Doelmannen : Thibaut Courtois ( Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool) en Koen Casteels (Wolfsburg) 
    Verdedigers : Toby Alderweireld (Tottenham), Jan Vertonghen (Tottenham), Vincent Kompany (Manchester City), 
    Thomas Vermaelen (Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Dedryck Boyata (Celtic) en reserve Laurent Ciman (LA City), 
    Middenvelders : Kevin De Bruyne (Manchester City), Moussa Dembélé (Tottenham), Axel Witsel (Tianjin), 
    Marouane Fellaini (Manchester United), Yannick Carrasco (Dalian Yifan), Nacer Chadli (West Bromwich), 
    Leander Dendoncker (Anderlecht), Thorgan Hazard (Mönchengladbach) en Youri Tielemand (AS Monaco)
    Aanvallers : Eden Hazard (Chelsea), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Manchester United), 
    Michy Batshuayi (Chelsea-Dortmund) en Adnan Januzay (Real Sociedad)

    Ons land zal tijdens het komende WK in Rusland aantreden zonder Radja Nainggolan.
    Hij werd door Bondscoach Roberto Martinez niet opgenomen in de voorlopige selectie voor België.
    Dat Radja er niet bij is brengt in ons land een golf van woede met zich mee. Sociale media staat
    vol met steunbetuigingen voor de AS Roma middenvelder en Bondscaoch Roberto Martinez, pas twee jaar bijgetekend,
     is kop van jut. Radja Nainggolan meldde na de bekendmaking van de voorselectie dat hij zich niet langer
     beschikbaar stelt voor de nationale ploeg. Ook voor Kevin Mirallas en Divock Origi, beiden er wel nog bij 
    op het WK 2014, is er geen plaats meer in de voorselectie van 28 man.

    Dit is de voorselectie met 28 namen :
    Doelmannen : Thibaut Courtois ( Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool), Koen Casteels (Wolfsburg) 
    en Matz Sels (Newcastle-Anderlecht)
    Verdedigers : Toby Alderweireld (Tottenham), Jan Vertonghen (Tottenham), Vincent Kompany (Manchester City), 
    Thomas Vermaelen (Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Laurent Ciman (LA City), 
    Dedryck Boyata (Celtic), Christian Kabasele (Watford) en Jordan Lukaku (Lazio Roma)
    Middenvelders : Kevin De Bruyne (Manchester City), Moussa Dembélé (Tottenham), Axel Witsel (Tianjin), 
    Marouane Fellaini (Manchester United), Yannick Carrasco (Dalian Yifan), Nacer Chadli (West Bromwich), 
    Leander Dendoncker (Anderlecht), Thorgan Hazard (Mönchengladbach) en Youri Tielemand (AS Monaco)
    Aanvallers : Eden Hazard (Chelsea), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Manchester United), 
    Michy Batshuayi (Chelsea-Dortmund), Christian Benteke (Crystal Palace) en Adnan Januzay (Real Sociedad)


    Oefeninterlands
    27 maart : België - Saoudi-Arabië   4 - 0
    2 juni : België - Portugal    0 - 0
    6 juni : België - Egypte    3 - 0
    11 juni : België - Costa Rica   4 - 1

    Wedstrijden op het WK in Rusland
    18 juni : België - Panama   3 - 0
    23 juni : België - Tunesië   5 - 2
    28 juni : Engeland - België   0 - 1
    2 juli : België - Japan   3 - 2
    6 juli : Brazilië - België   1 - 2
    10 juli : Frankrijk - België   1 - 0
    14 juli : België - Engeland   2 - 0
    De derde plaats op het WK in Rusland was de beste Belgische WK-prestatie ooit voor de Rode 
    Duivels. Hiermee werd het vorige record uit Mexico 1986 verbroken, waar België vierde werd.
    Al moeten we toegeven dat we met een beetje meer geluk zelfs in de finale stonden. 
    Frankrijk werd uiteindelijk wereldkampioen.


    Foto hln.be

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    08-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 19


    Charleroi - AA Gent    ( vrijdag 20.30 uur )

    KV Kortrijk - Club Brugge   ( zaterdag 18 uur )

    Eupen - Moeskroen    ( zaterdag 20 uur )

    Lokeren - Sint-Truiden

    Antwerp - Waasland-Beveren  ( zaterdag 20.30 uur )

    Cercle Brugge - Anderlecht   ( zondag 14.30 uur )

    RC Genk - KV Oostende    ( zondag 18 uur )

    Standard - Zulte Waregem    ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 19

    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen    ( vrijdag 20.30 uur )

    Lommel - Roeselare    ( zaterdag 17 uur )

    Tubeke - Westerlo      ( zaterdag 20.30 uur )

    Union Saint-Gilloise - Beerschot-Wilrijk    ( zondag 16 uur )



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 16

    KSV Oudenaarde - Geel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Dessel Sport - RFC de Liège

    Lierse-Kempenzonen - Virton   ( zaterdag 20 uur )

    Deinze - Dender

    Knokke - Seraing

    RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes

    Eendracht Aalst - KSK Heist    ( zondag 15 uur )

    Rupel-Boom - Tessenderlo


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 16

    Olsa Brakel - Wijgmaal    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Gent - Mandel United Izegem-Ingelmunster    ( zaterdag 20 uur )

    Tempo Overijse - Sparta Petegem    ( zaterdag 20 uur )

    Dikkelvenne - Sint-Eloois-Winkel     ( zondag 14.30 uur )

    Londerzeel - Eppegem

    Harelbeke - Ronse    ( zondag 15 uur )

    Menen - Gullegem

    Diegem Sport - Westhoek   

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 16

    Hasselt - Spouwen-Mopertingen   ( vrijdag 20.30 uur )

    Turnhout - City Pirates Antwerpen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Heur-Tongeren - Sint-Niklaas     ( zaterdag 20 uur )

    Hoogstraten - Duffel

    Temse - Hades Kiewit Hasselt

    Vosselaar - Patro Eisden   ( zondag 14.30 uur )

    Cappellen - VW Hamme   ( zondag 15 uur )

    Berchem Sport - Bocholt

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 17

    RAAL La Louvière - Ol. Charleroi  ( zaterdag 20 uur )

    RFC Meux - Ciney

    Durbuy - La Louvière-Centre

    Couvin-Mariembourg - URSL Visé

    Hamoir - Solières Sport    ( zondag 14.30 uur )

    Waremme - Rebecquoise

    Walhain - Acren-Lessines  

    Franc Borains - FC Tilleur   ( zondag 15 uur )


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 16

    Zwevezele - Merelbeke    ( zaterdag 19 uur )

    Wetteren - Melsele   ( zaterdag 19.30 uur )

    Pepingen-Halle - Wolvertem-Merchtem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Lede - Kampenhout    ( zondag 14.30 uur )

    Zelzate - Wingene

    Stekene - Oostkamp

    Woluwe-Zaventem - Wervik   ( zondag 15 uur )

    Lebbeke - Torhout   

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 16

    Nijlen - Tienen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Lenaarts - Wellen

    Bilzen-Waltwilder - Houtvenne

    Esperanza Pelt - Leopoldsburg

    Lyra-Lierse Berlaar - Betekom    ( zaterdag 20 uur )

    RC Mechelen - Termien

    Ternesse Wommelgem - Bornem   ( zondag 14.30 uur )

    Helson Helchteren - Zwarte Leeuw   

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 17

    RFC Tournai - RSD Jette   ( zaterdag 20 uur )

    Namur Fosses-La-Ville - Aischoise

    Manageoise - Symphorinois    ( zondag 14.30 uur )

    RCS Brainois - Ganshoren

    Ostiches-Ath - Wavre Sports    ( zondag 15 uur )

    Léopold FC - Stade Brainois

    Taminoise - Stockel

    Albert Quevy-Mons - Binchoise  

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 17

    Onhaye - Condruzien     ( zaterdag 20 uur )

    RFC Huy - Oppagne-Wéris

    Mormont - La Calamine    ( zondag 14.30 uur )

    Stockay-Warfusée - Aywaille

    Herstal - Longlier

    Givry - Sprimont 

    Meix-Dt-Virton - Warnant    ( zondag 15 uur )

    Richelle - Verlaine

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    07-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 15 en zondag 16 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Lochristi   ( zaterdag 18 uur )

    Ninove - Mariakerke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - Voorde Appelterre

    Drongen - Waasmunster

    Dendermonde - Sottegem

    KVV Ardennen - Bambrugge

    HO Kalken - Zele

    Adegem - Aalter    ( 15 uur ) 


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Assenede    ( zaterdag 19.30 uur )


    Meetjesland - Kleit    ( zaterdag 20 uur )


    Sint-Laureins - Zeveren


    Lovendegem - Waarschoot


    Sleidinge - Bellem


    Zomergem - Maldegem


    Merendree - Latem


    Poesele - Lembeke   ( 15 uur )   


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Denderhoutem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Burst - Borsbeke

    Winnik - Meerbeke

    Geraardsbergen - Gijzel-Oosterzele

    Munkzwalm - Edeboys

    Machelen - Nokere-Kruishoutem

    Kluisberen Sportief - Meldert    ( 15 uur )

    Erembodegem - Moerbeke-Geraardsbergen   ( 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Kieldrecht - Vrasene   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sinaai - Grembergen    ( zaterdag 20 uur )

    Robur - Kruibeke

    Doorslaar - WB Sint-Niklaas

    Sint-Gillis - Buggenhout

    Bazel - Haasdonk

    VSV Gent - Sschoonaarde

    Heikant - Berlare  


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - Vinderhoute     ( zaterdag 19 uur )


    Muide Gent - Belzele   ( zaterdag 19 uur )


    Watervliet - Boekhoute


    Vinkt - Ursel


    Nevele - Hansbeke


    Maria-Aalter - Bassevelde


    Donk - Wachtebeke


    Sint-Kruis-Winkel - DKW Evergem

        

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Serskamp-Schellebelle    ( zaterdag 19 uur )


    Melsen - Moortsele    ( zaterdag 19.30 uur )


    Beervelde - Sint-Denijs


    Bottelare - Cercle Melle


    FC Destelbergen - Heusden


    Lochristi B - Zevergem


    HT Zwijnaarde - Massemen   ( 15 uur )


    Zaffelare - VC Zwijnaarde   ( 15 uur )   


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Nazareth-Eke   ( zaterdag 19 uur )

    Zingem - Elene-Grotenberge B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel - Horebeke     ( zaterdag 19.30 uur )

    Wortegem - FC Kluisbergen

    Gavere-Asper - Velzeke

    Oudenhove - Maarkedal

    Eine - Bevere

    Sottegem B - Sint-Goriks    ( 15 uur )

    DERDE PROVINCIALE D :


    Nederhasselt - Denderleeuw    ( zaterdag 19 uur )


    Hofstade - Herzele-Ressegem


    Zandbergen - Bonanza


    Mere - Sint-Antelinks


    Houtem - Gijzegem


    Vlierzele - Doggen


    Haaltert - Kerksken


    Baardegem - Deftinge   ( 15 uur )   


    DERDE PROVINCIALE E :


    SK Gerda - Eksaarde   ( zaterdag 20 uur )

    Melsele B - Tielrode    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Oudegem   ( zaterdag 20 uur )

    Moerbeke - Sint Pauwels

    Klinge - Kallo

    Opdorp - YB Beveren

    Meerdonk - Robur B

    Kemzeke - SKB Sint-Niklaas

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Zaffelare B    ( zaterdag 19 uur )

    Ooidonck-Leerne - Oostakker    ( zaterdag 19.30 uur )

    Avrasya Gent - VS Destelbergen

    Sint-Amandsberg - Muide Gent B

    Knesselare - Vinkt B

    Lotenhulle - Kaprijke-Bentille

    Balgerhoeke - 9000 Gent    


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Petegem Schelde    ( vrijdag 20 uur )

    Bevere B - Eine B    ( vrijdag 20 uur )

    Nazareth-Eke B - Olsene   

    Mater - Boekel B

    FCLC Ronse - Huise-Ouwegem

    Nokere-Kruishoutem B - Munkzwalm B

    Volkegem - Kluisbergen Sportief B   

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Opbrakel  ( vrijdag 19.30 uur )

    Velzeke B - Okegem    ( zaterdag 15 uur )

    Bonanza B - Ophasselt    ( zaterdag 15 uur )

    Volkegem B - Oudenhove B    ( zaterdag 18.30 uur )

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen

    Neigem - Idegem

    Strijpen - Everbeek    

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Herdersem    ( zaterdag 14.30 uur )

    Wichelen - SK Merelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    T. Melle - Lebbeke B

    Heusden B - FC Dampoort

    Nieuwerkerken - Serskamp-Schellebelle B

    Bavegem - Moorsel

    OB Lebbeke - Smetlede   

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp Waasmunster B - Rupelmonde  ( zaterdag 19.30 uur )

    Baasrode - Verrebroek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zele B - HO Kalken B   ( zaterdag 20 uur )

    Sombeke - Hoogeinde

    Sint-Gillis-Waas - Overmere

    Daknam - Sinaai B

    Hamme-Zogge - SVH Waasmunster

    PD Kruibeke - Haasdonk B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    06-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 15 en zondag 16 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - WS Lauwe   ( zaterdag 19 uur )


    Wielsbeke - RC Waregem   ( zondag 14.30 uur )


    Damme - Oostduinkerke  

    Boezinge - Zedelgem


    Kortemark - Vlamertinge   ( zondag 15 uur )


    Oostnieuwkerke - Dadizele


    RC Lauwe - Blankenberge


    Poperinge - Deerlijk


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Veldegem - Lichtervelde    ( zaterdag 14.30 uur )

    Bredene - Eernegem    ( zaterdag 19 uur )

    Spermalie-Middelkerke - Varsenare    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide - Keiem    ( zaterdag 19.30 uur )

    De Ruiter Roeselare - Sint-Kruis   ( zondag 14.30 uur )

    Heist - Rumbeke 

    Oudenburg - Club Roeselare    ( zondag 15 uur )

    Jabbeke - De Haan   


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Ploegsteert    ( zaterdag 18 uur )


    Dottignies - Moen    ( zaterdag 19 uur )


    Zonnebeke - Ledegem    ( zaterdag 19 uur )


    Wevelgem - Nieuwkerke    ( zaterdag 19.30 uur )


    Beveren-Leie - Heestert   ( zondag 14.30 uur )


    Bissegem - VV Tielt


    Anzegem - Otegem


    Geluwe - Moorslede


    DERDE PROVINCIALE A :


    Proven - Vleteren    ( zondag 14.30 uur )


    Staden - Voormezele


    Westrozebeke - De Panne


    Hooglede - Gits


    Geluveld - Merkem


    Beselare - Veurne


    Dikkebus - Comines-Warneton


    Elverdinge - Houthulst   ( zondag 15 uur )   


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Snaaskerke   ( zaterdag 19 uur )

    Ichtegem - Dudzele    ( zaterdag 19 uur )

    SK Torhout - Lissewege    ( zaterdag 19.30 uur )

    Loppem - Koekelare    ( zondag 14.30 uur )

    Lombardsijde - Jong Male

    Gistel - Moerkerke   ( zondag 15 uur )

    Steenbrugge - Dar. Brugge

    Nieuwpoort - Beernem  


    DERDE PROVINCIALE C :


    Ingooigem - Lendelede   ( zaterdag 16 uur )


    Oostrozebeke - Heule    ( zaterdag 18 uur )


    Avelgem - Kortrijk    ( zaterdag 19 uur )


    Emelgem-Kachtem - Ardooie    ( zaterdag 19 uur )


    Bellegem - Dosko Beveren     ( zondag 14.30 uur )


    Hulste - Moorsele    ( zondag 15 uur )


    Aarsele - Wevelgem B


    Zwevezele B - Kanegem   


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Coxyde - Bulskamp   ( zaterdag 19.30 uur )


    Kortemark B - Veurne B   ( zondag 14 uur )


    Jonkershove - Nieuwkapelle   ( zondag 14.30 uur )


    Handzame - Zarren


    Alveringem - Lo-Reninge


    Adinkerke - Nieuwpoort B   ( zondag 15 uur )  


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - HO Oedelem   ( zaterdag 19 uur )


    Zandvoorde - Steenbrugge B   ( zaterdag 19.30 uur )


    Ruiselede - E. Brugge    ( zaterdag 14.30 uur )


    Beernem B - Zerkegem


    Doomkerke - Hertsberge


    Damme B - Aartrijke   


    Wenduine - Pittem    

     ( zondag 15 uur )


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Sint-Eloois-Winkel B - Marke    ( zaterdag 18 uur )

    Jong Vijve - Anzegem B   ( zondag 14.30 uur )

    Dentergem - Izegem-Ingelmunster B

    Dottignies B - Jong Helkijn

    Kuurne - Wielsbeke B

    Aalbeke - Stasegem

    Wikings Kortrijk - Desselgem   ( zondag 15 uur )   


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Kruiseke   ( zaterdag 19 uur )


    Poperinge B - Langemark-Poelkapelle    ( zondag 14 uur )


    Hollebeke - Zillebeke    ( zondag 14.30 uur )


    Brielen - Menen United


    Dadizele B - Vlamertinge B


    Reningelst - Rekkem Sport   ( zondag 15 uur )   

     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 15 en 16 december 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 16

    Koersel - FC Alken   ( zaterdag 19.30 uur )

    Park Houthalen - Achel VV    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonhoven VV - Herk-De-Stad    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bree-Beek - Mechelen aan de Maas    ( zaterdag 19.30 uur )

    Beringen - Melo Zonhoven   ( zaterdag 20 uur )

    Torpedo Hasselt - Vlijtingen    ( zondag 14.30 uur )

    Herkol - Daring Huvo Jeuk

    Zepperen Brustem - Hoepertingen


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 16

    Heikant Berlaar - KVV Duffel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Lille - Kontich     ( zaterdag 20 uur )

    Mariekerke - Oppuurs   ( zondag 14.30 uur )

    Rochus Deurne - Wuustwezel

    Zoersel - Branddonk

    Witgoor Dessel - De Kempen

    Sint-Job - Herentals  

    Berg en dal - Schriek   


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 16

    Melsbroek - Bertem-Leefdal   ( zaterdag 19.30 uur )

    Diest - Rhodienne-De Hoek   ( zaterdag 19.30 uur )

    Huldenberg - Borght-Humbeek    ( zaterdag 20 uur )

    HO Bierbeek - Linden    ( zaterdag 20 uur )

    Liedekerke - Grimbergen    ( zondag 14.30 uur )

    Tervuren-Duisburg - HO Veltem   

    Aarschot - Herent

    Hoeilaart - Sterrebeek    ( zondag 15 uur )


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 15

    Ixelles - Saint-Jossé    ( zaterdag 20.30 uur )

    Forestoise - Waterloo    ( zondag 14.30 uur )

    Genappe - Etterbeek

    Sporting Bruxelles - Saint-Michel

    Lasne Ohian - BX Brussels    ( zondag 15 uur )

    Stade Everois - Jodoigne

    Boitsfort - Villers La Ville

    Crossing Schaerbeek - Kosova Schaerbeek


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 17

    Beloeil - Pont-A-Celles Buzet    ( zondag 14.30 uur )

    Neufvilles - Antoinien

    Gosselies - Peruwelz FC

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Monceau

    Anderlues - Paturages 

    Montignies - Houdeng 

    Soignies - Solre Sambre 

    Le Roeulx - Estaimbourg   ( zondag 15 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    04-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 20


    AA Gent - Cercle Brugge    ( vrijdag 20.30 uur )

    Moeskroen - Anderlecht   ( zaterdag 18 uur )

    Waasland-Beveren - Lokeren   ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Truiden - KV Kortrijk

    Standard - KV Oostende  ( zaterdag 20.30 uur )

    Club Brugge - Antwerp   ( zondag 14.30 uur )

    Eupen - RC Genk    ( zondag 18 uur )

    Zulte Waregem - Charleroi    ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 20

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen    ( vrijdag 20.30 uur )

    KV Mechelen - Tubeke    ( zaterdag 17 uur )

    Beerschot-Wilrijk - Lommel     ( zaterdag 20.30 uur )

    Roeselare - Union Saint-Gilloise    ( zondag 16 uur )



    EERSTE AMATEURKLASSE : 

    Winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Mandel United - Izegem-Ingelmunster - Harelbeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Verder geen voetbal, winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    City Pirates Antwerpen - Hoogstraten   ( zaterdag 19.30 uur )

    Verder geen voetbal, winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  

    Winterstop tot 12 januari



    DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B :

    Winterstop tot 12 januari



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B : 

    Winterstop tot 12 januari


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018

    NATIONAAL KERSTVOETBAL van woensdag 26 en donderdag 27 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 21


    Antwerp - Moeskroen   ( woensdag 14.30 uur )

    Cercle Brugge - Eupen   ( woensdag 14.30 uur )

    KV Kortrijk - Zulte Waregem   ( woensdag 14.30 uur )

    KV Oostende - Sint-Truiden   ( woensdag 14.30 uur )

    Charleroi - Standard   ( woensdag 18 uur )

    RC Genk - AA Gent   ( woensdag 20.30 uur )

    Lokeren - Club Brugge    ( donderdag 18 uur )

    Anderlecht - Waasland-Beveren    ( donderdag 20.30 uur )  

    Dit zijn de laatste wedstrijden voor 2018, in de Jupiler Pro League volgt er nu een winterstop.
    Bijna alle clubs trekken op winterstage en een volledig overzicht hiervan zie je binnenkort op mijn blog.
    De eerste wedstrijden voor 2019 worden in het weekend van 18, 19 en 20 januari :

    Sint-Truiden - RC Genk

    Standard - KV Kortrijk

    Eupen - Lokeren

    Waasland-Beveren - Cercle Brugge

    Zulte Waregem - Antwerp

    Club Brugge - Charleroi

    AA Gent - Anderlecht

    Moeskroen - KV Oostende



    PROXIMUS LEAGUE - EERSTE AMATEURKLASSE - TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A en B en ACFF - 
    DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B - DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B :

    Winterstop tot 12 januari




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 januari 2019


    EERSTE KLASSE A  JUPILER PRO LEAGUE :

    Winterstop tot 18 januari  



    EERSTE KLASSE B  
     PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 21


    Lommel - Westerlo   ( vrijdag 20.30 uur )

    Roeselare - Beerschot-Wilrijk   ( zaterdag 20 uur )

    Union Saint-Gilloise - KV Mechelen   ( zondag 16 uur )

    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke    ( zondag 20 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 17

    Geel - Tessenderlo   ( zaterdag 20 uur )

    Chatelet-Farciennes - Rupel-Boom

    Dender - Lierse-Kempenzonen

    Seraing - Dessel Sport

    KSK Heist - KSV Oudenaarde

    Virton - Eendracht Aalst

    Knokke - Deinze   ( zondag 15 uur )

    RFC de Liège - RWD Molenbeek    ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 17

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Harelbeke   ( op 22-12 gespeeld )

    Sint-Eloois-Winkel - Tempo Overijse   ( zaterdag 20 uur )

    Wijgmaal - RC Gent    ( zondag 14.30 uur )

    Eppegem - Dikkelvenne

    Gullegem - Diegem Sport   ( zondag 15 uur )

    Sparta Petegem - Menen

    Westhoek - Olsa Brakel

    Ronse - Londerzeel

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 17

    City Pirates Antwerpen - Hoogstraten   ( op 22-12 gespeeld )

    Hades Kiewit Hasselt - Heur-Tongeren   ( zaterdag 19.30 uur )

    Patro Eisden - Temse    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Niklaas - Bocholt     ( zaterdag 20 uur )

    Duffel - Hasselt   ( zondag 14.30 uur )

    Spouwen-Mopertingen - Vosselaar

    Berchem Sport - Cappellen   ( zondag 15 uur )

    VW Hamme - Turnhout

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 18

    Ol. Charleroi - Couvin-Mariembourg   ( zaterdag 20 uur )

    Ciney - FC Tilleur

    La Louvière-Centre - RAAL La Louvière

    Rebecquoise - Walhain

    Waremme - Franc Borains   ( zondag 14.30 uur )

    Solières Sport - Durbuy

    URSL Visé - RFC Meux

    Acren-Lessines - Hamoir 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 17

    Wervik - Wetteren    ( zaterdag 18 uur )

    Torhout - Jong Lede   ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Pepingen-Halle    ( zaterdag 20 uur )

    Oostkamp - Zelzate   ( zaterdag 20 uur )

    Kampenhout - Zwevezele   ( zondag 14.30 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Stekene

    Merelbeke - Woluwe-Zaventem

    Wingene - Lebbeke    ( zondag 15 uur )

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 17

    Zwarte Leeuw - Termien   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Helson Helchteren

    Houtvenne - Ternesse Wommelgem

    Betekom - Sint-Lenaarts   ( zaterdag 20 uur )

    Wellen - Bilzen Waltwilder

    RC Mechelen - Nijlen

    Bornem - Esperanza Pelt    ( zondag 14.30 uur )

    Tienen - Lyra-Lierse Berlaar 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 18

    Namur Fosses-La-Ville - Ostiches Ath   ( zaterdag 20 uur )

    Aischoise - RCS Brainois   ( zaterdag 20 uur )

    Stade Brainois - RFC Tournai    ( zondag 14.30 uur )

    Symphorinois - Léopold FC

    Binchoise - Manageoise

    Ganshoren - Taminoise

    RSD Jette - Wavre Sports    ( zondag 15 uur )

    Stockel - Albert Quevy-Mons

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 18

    Longlier - Warnant     ( zaterdag 20 uur )

    Sprimont - Richelle

    La Calamine - RFC Huy   ( zaterdag 20.30 uur )

    Aywaille - Herstal   ( zondag 14.30 uur )

    Oppagne-Wéris - Stockay-Warfusée

    Condruzien - Givry

    Verlaine - Mormont     ( zondag 15 uur )

    Onahaye - Meix-Dt-Virton


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 5 en zondag 6 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Sottegem - Ninove   ( zaterdag 22 december om 20 uur )

    Aalter - KVV Ardennen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mariakerke - Adegem

    Voorde Appelterre - Dendermonde

    Zele - Jong Zulte

    Bambrugge - HO Kalken

    Lochristi - Drongen

    Waasmunster - Elene-Grotenberge   ( 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Maldegem - Sleidinge   ( zaterdag 19.30 uur )


    Latem - Ertvelde    ( zaterdag 19.30 uur )


    Kleit - Lovendegem


    Zeveren - Meetjesland


    Bellem - Poesele


    Waarschoot - Zomergem


    Assenede - Sint-Laureins


    Lembeke - Merendree   

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Denderhoutem - Machelen   

    Nokere-Kruishoutem - Munkzwalm

    Edeboys - Erembodegem

    Gijzel-Oosterzele - Windeke

    Moerbeke-Geraardsbergen - Kluisbergen Sportief

    Meerbeke - Burst

    Borsbeke - Geraardsbergen   ( 15 uur )

    Meldert - Winnik   ( 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Haasdonk - VSV Gent   ( zaterdag 19.30 uur )

    Vrasene - Doorslaar   ( zaterdag 19.30 uur )

    Berlare - Robur    ( zaterdag 19.30 uur )

    Buggenhout - Bazel

    WB Sint-Niklaas - Sint-Gillis

    Schoonaarde - Sinaai

    Grembergen - Heikant   ( 15 uur )

    Kruibeke - Kieldrecht   ( 15 uur )


    DERDE PROVINCIALE A :


    Vinderhoute - Sint-Kruis-Winkel     ( zaterdag 19.30 uur )


    Bassevelde - Evergem Center   ( zaterdag 19.30 uur )


    DKW Evergem - Donk


    Wachtebeke - Nevele


    Hansbeke - Vinkt


    Ursel - Watervliet


    Boekhoute - Muide Gent


    Belzele - Maria-Aalter   

          

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Massemen - Zaffelare    ( zaterdag 18 uur )


    Zevergem - FC Destelbergen    ( zaterdag 19 uur )


    Cercle Melle - Beervelde   ( zaterdag 19.30 uur )


    VC Zwijnaarde - Melsen


    Moortsele - Laarne-Kalken


    Serskamp-Schellebelle - Lochristi B


    Heusden - Bottelare


    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde


    DERDE PROVINCIALE C :


    Bevere - Boekel   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen - Sottegem B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Nazareth-Eke - Gavere-Asper    ( zaterdag 19.30 uur )

    Maarkedal - Eine

    Velzeke - Oudenhoe

    Sint-Goriks - Zingem

    Horebeke - Wortegem

    Elene-Grotenberge B - Michelbeke  

    DERDE PROVINCIALE D :


    Bonanza - Houtem


    Gijzegem - Mere


    Sint-Antelinks - Nederhasselt 


    Herzele-Ressegem - Zandbergen


    Deftinge - Hofstade


    Kerksken - Baardegem


    Doggen - Haaltert


    Denderleeuw - Vlierzele   

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Kemzeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Rangers Opdorp   ( zaterdag 20 uur )

    YB Beveren - Klinge    ( zaterdag 20 uur )

    Eksaarde - Melsele B

    Tielrode - Moerbeke

    Kallo - Bosdam Beveren

    Oudegem - Meerdonk

    Robur B - SK Gerda   

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Zaffelare B - Middelburg    ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Avrasya Gent    ( zaterdag 19 uur )

    9000 Gent - De Pinte    ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostakker - Balgerhoeke    ( zaterdag 20 uur )

    Vinkt B - Lotenhulle    ( zaterdag 20 uur )

    VS Destelbergen - Knesselare

    Kaprijke-Bentille - Ooidonck-Leerne    


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Volkegem    ( zaterdag 18 uur )

    Kluisbergen Sportief B - FCLC Ronse    ( zaterdag 18 uur )

    Munkzwalm - Nazareth-Eke   ( zaterdag 19 uur )

    Zingem B - FC Kluisbergen B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Bevere B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Huise-Ouwegem - Nokere-Kruishoutem B

    Petegem Schelde - Mater  

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Strijpen   ( zaterdag 19 uur )

    Oudenhove B - Velzeke    ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Winnik B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Everbeek - Bonanza B

    Ophasselt - Zegelsem

    Jong Geraardsbergen - Neigem

    Opbrakel - Volkegem B    

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - T. Melle   ( zaterdag 19 uur )

    Lebbeke B - Heusden B    ( zaterdag 20 uur )

    FC Dampoort - OB Lebbeke

    Moorsel - Nieuwerkerken

    SK Merelbeke - Bavegem

    Aaigem - Rangers Merelbeke

    Herdersem - Wichelen   

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Verrebroek - Zele B

    SVH Waasmunster - Sombeke

    Haasdonk B - Hamme-Zogge

    Rupelmonde - Baasrode

    Overmere - PD Kruibeke

    HO Kalken B - Sint-Gillis-Waas

    Sinaai - Sp Waasmunster B   ( 15 uur )

    Hoogeinde - Daknam   ( 15 uur )   

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 16 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 16 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 16 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 18
  • klassementen speeldag 18 (vervolg)
  • speeldag 18
  • voorspellingen speeldag 18
  • voorspellingen speeldag 18 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Marianentrog, diepste plek op aarde, geeft geheimen (nog) niet prijs
  • May na Haags werkontbijt met Rutte door naar Berlijn om met Merkel te lunchen
  • De Speld, uw vaste prik voor betrouwbaar nieuws – en daarom: een jaaroverzicht
  • May gaat na Haags werkontbijt met Rutte door naar Berlijn om met Merkel te praten
  • P.C. Hooftprijs voor 98-jarige Marga Minco: Nederlandse stem van Europese oorlogsliteratuur
  • Hoe nu verder? Dat ziet u hier in 1 minuut
  • Macron hoopt met verhoging minimumloon protest Frankrijk tot bedaren te brengen
  • Zeker 13 grote gemeenten hebben deze jaarwisseling vrijwillig vuurwerkvrije zones
  • ‘Het best bewaarde geheim van India’ is trotse gastheer van WK hockey
  • Tess Wester: expressief ankerpunt van handbalvrouwen

    Foto

    Nieuws Ned. AD

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!