Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 1 tot en met 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • Loting Croky Cup - Beker van Belgi๋: Ronde 1 en 2
  • Loting Croky Cup - Beker van Belgi๋: Ronde 3, 4 en 5
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • Eerste speeldagen eerste provincialers Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19, 20, 23 en 27 mei 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
  • Voetbal in het buitenland
  • WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 4 , 5 en 6 mei 2018
  • EINDSTANDEN NATIONAAL VOETBAL - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTE PROVINCIALERS
  • Champions League - Achtste finales tot finale en Europa League - Achtste finales tot finale
  • Eurovision 2018
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant - 5 en 6 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 28 en 29 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 21 en 22 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 14 en 15 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 april 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 7 en 8 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • Alle bekerfinales ... van 1911 tot 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • Foto's : Zulte Waregem - RSC Anderlecht
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Li่ge
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018 + nieuwsoverzicht
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/8ste finale tot finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/16de finale tot finale
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • Zomerexpo in Koninklijk Paleis gestart
  • Zo ziet de dag van een Tomorrowland-elfje eruit.
  • Slaperigheid achter stuur vaak onderschat
  • Serge Pauwels stapt uit Tour de France
  • Camping Tomorrowland heeft zelfs fitness
  • Grootste alpenhoornfestival ter wereld
  • Prins George: van schattige baby naar guitige kleuter
  • Cornbraids nieuwe hype op TML
  • Dit koppel trouwt op Tomorrowland
  • Hittegolf op komst: tot 34 graden
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van Belgi๋ (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (73)
  • Eredivisie Nederland (9)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (150)
  • info (159)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (224)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (136)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (13)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
    Foto
    Nieuws HLN
  • Geletruidrager Thomas en Chris Froome spelen ploegmaat kwijt: Moscon uit Tour gezet nadat hij slag uitdeelde aan andere renner
  • BV-broer op Tomorrowland: weet jij van wie dj Firaga familie is?
  • Lindsay Lohan krijgt nieuwe realityshow
  • KOERS KORT. Greipel verlaat Lotto-Soudal - Thibau Nys nu ook Belgisch kampioen mountainbike - Vos wint BeNeLadies Tour
  • Serge Pauwels geeft op met elleboogbreuk: "Zuur om zo de Tour te verlaten"
  • 39 graden in de schaduw: Acropolis gesloten door hittegolf in Griekenland
  • Acropolis gesloten door hittegolf in Griekenland
  • Einde Tour? Serge Pauwels gaat in laatste rechte lijn overkop en vreest voor elleboogbreuk
  • Twee op een rij voor Astana: Cort Nielsen snelt met krachtsexplosie naar ruikers na sprint met drie overgebleven vluchters
  • Twee op een rij voor Astana: Cort Nielsen snelt naar ruikers na sprint met drie overgebleven vluchters
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Britse Toblerone krijgt oude vorm terug
  • Explosie en doden bij terugkeer vicepresident
  • Deze Nederlanders zijn wereldkampioen steppen
  • Opgepakte cokeverdachte is bekende juwelier
  • Slachtoffer brute verkrachting Rotterdam niet aanspreekbaar
  • Politieagent krijgt klappen bij vechtpartij Almere
  • ’Ik vind de voet een afschrikwekkend lichaamsdeel’
  • Buurt geschokt: ’verkrachte studente geketend met fietsketting’
  • Afgerost door kickbokser Melvin Manhoef in spelshow
  • Belgi๋ onderzoekt video kindermishandeling
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Vuurwapens uit de 3D-printer: autoriteiten VS staken verzet tegen verspreiding blauwdruk van wapenactivist Cody Wilson (30)
  • De tweedehands grafsteen: een kans om de uitvaart duurzamer te maken
  • ‘Europe First’, maar zijn we daar eigenlijk wel toe in staat?
  • Betutteling: het eerste woord dat lobbyisten leren op de lobbyistenschool
  • Het voorprogramma van ‘de saaie Johnson’
  • De pijnstiller oxycodon heeft zijn onschuld verloren
  • Magerder dan ooit en misschien wel sterker dan ploegmaat Froome: dit zijn de gloriedagen van doorzetter Geraint Thomas
  • Het ov in Amsterdam op de eerste dag van de Noord-Zuidlijn: ‘Lijn 9 opgeheven? Ik zat er gisteren nog in!’
  • Een smerige deal met Google, waar vastgoedman Rudy Stroink niets van zegt te weten
  • Frans Hals Museum kan niet verbouwen zonder geld van Gemeente Haarlem
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Oranje-dressuurequipe vierde in landenwedstrijd Aken
  • Varenhorst en Bouter onderuit in kwartfinale EK
  • Varenhorst en Bouter onderuit in kwartfinale EK beachvolley
  • Krumins komt net tekort voor winst op 3000 meter in Londen
  • Atl้tico denkt aan wereldkampioen Giroud, Musa niet naar Saoedi-Arabi๋
  • AZ heeft opvolger Alireza binnen, Musa niet naar Saoedi-Arabi๋
  • Sagan graag gezien in criteriums: 'Je haalt een heel pakket binnen'
  • Krumins komt net te kort voor winst op 3000 meter in Londen
  • De Bakker naar laatste vier in Den Haag
  • Favoriete Cornet naar finale in Gstaad
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    16-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Zulte Waregem - KV Oostende     3 - 1

    AA Gent - Charleroi      1 - 1

    Club Brugge - Anderlecht      1 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Standard - KV Mechelen     2 - 0

    Union St-Gilloise - Sint-Truiden     1 - 4

    Waasland-Beveren - Lierse      3 - 2

    POULE B 

    Eupen - KV Kortrijk      3 - 2

    Roeselare - Lokeren      2 - 3

    Moeskroen - RC Genk     0 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Charleroi - Club Brugge      1 - 3

    KV Oostende - AA Gent     4 - 3

    Anderlecht - Zulte Waregem     2 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A 

    KV Mechelen - Waasland-Beveren    1 - 3

    Lierse - Union St-Gilloise      2 - 1

    Sint-Truiden - Standard     1 - 0

    POULE B 

    Lokeren - Moeskroen      2 - 2

    KV Kortrijk - Roeselare     0 - 3

    RC Genk - Eupen    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - 6 en 7 mei 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - 7 mei 2017


    BRABANT : Speeldag 30

    Kampenhout – RCS Brainois      4 - 2

    Bierbeek – Ren. Cl. Schaerbeek    7 - 1

    Veltem – RSD Jette     0 - 1

    Liedekerke – Borght     2 - 0

    Strombeek – VV Houtem     1 - 0

    Butsel – Grez-Doiceau    4 - 2

    Crossing Schaerbeek – Sporting Bruxelles    0 - 2

    Hoeilaart - Stockel    3 - 2

    Speeldag 30 wordt afgewerkt in het weekend van 7 mei.
    Kampenhout is kampioen en speelt volgend seizoen in de derde amateurklasse.
    BX Brussels is kampioenen uit tweede provinciale.


    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 33 : Zondag 7 mei ( alle wedstrijden om 14.30 uur )

    NEC - AZ    2 - 1

    Ajax - Go Ahead Eagles    4 - 0

    Sparta Rotterdam - FC Twente     1 - 0

    Roda JC - Willem II    1 - 0

    FC Groningen - PSV    1 - 1

    Heracles Almelo - ADO Den Haag    4 - 0

    PEC Zwolle - Heerenveen     2 - 1

    Excelsior - Feyenoord     3 - 0

    FC Utrecht - Vitesse    1 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 april en 1 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 28, zaterdag 29, zondag 30 april en maandag 1 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    AA Gent - Anderlecht      0 - 0

    KV Oostende - Charleroi     1 - 0

    Club Brugge - Zulte Waregem      2 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Standard - Union St Gilloise       3 - 1

    Waasland-Beveren - Sint-Truiden     0 - 1

    Lierse - KV Mechelen    0 - 0

    POULE B

    RC Genk - KV Kortrijk     3 - 0

    Lokeren - Eupen      4 - 1

    Moeskroen - Roeselare    1 - 0

    PLAY OFF 3 :

    Oud-Heverlee Leuven - Lommel United     1 - 0

    Cercle Brugge - Tubeke     1 - 1

    Lommel United zakt en speelt vanaf volgend seizoen in de eerste amateurklasse.



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 30

    Heist - Hasselt     3 - 0

    Virton - Sprimont-Comblain     3 - 0

    Dessel Sport - WS Brussel     5 - 1

    Beerschot-Wilrijk - KSV Oudenaarde    1 - 0

    Oosterzonen - Deinze    3 - 1

    Patro Eisden - Geel     3 - 1

    Seraing - Dender    1 - 0

    VW Hamme - Koksijde     4 - 1



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 30

    VK Westhoek – Menen      4 - 3

    Olsa Brakel – Sint-Eloois-Winkel    0 - 1

    Gullegem – Temse    1 - 0

    Sparta Petegem – Bornem    1 - 0

    Eendracht Aalst – Knokke    2 - 3

    RC Gent – RC Harelbeke    2 - 0

    Sint-Niklaas – Izegem     0 - 1

    Torhout – Halle    1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 30

    Berchem Sport – Cappellen      4 - 1

    Grimbergen – Tienen    1 - 3

    Wijgmaal – Rupel-Boom    1 - 0

    Bocholt – Duffel    0 - 2

    Tempo Overijse – Spouwen-Mopertingen    4 - 0

    Hades – Woluwe-Zaventem    1 - 3

    Hoogstraten – Londerzeel    3 - 1

    Tessenderlo – Zwarte Leeuw    3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 30

    Hamoir – Ol. Charleroi     3 - 1

    RFC de Li่ge – Waremme    2 - 1

    Acren-Lessines – Chatelet-Farciennes    4 - 1

    Walhain – Givry    2 - 1

    Charleroi-Couillet – Soli่res    1 - 5

    La Louvi่re-Centre – RFC Meux    1 - 1

    Ciney – Couvin-Mariembourg    4 - 1

    UR Namur – La Calamine   2 - 11



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 30

    Dikkelvenne – Ronse     1 - 0

    Sint-Gillis-Waas – Vlamertinge    0 - 3

    Mariekerke – Ingelmunster    2 - 4

    Wolvertem-Merchtem – Jong Lede    2 - 0

    Zele – Pepingen    0 - 0

    Merelbeke – Lebbeke    3 - 0

    Wervik – Wetteren    3 - 1

    Ninove – Berlare    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 30

    Wellen – Esperanza Pelt      0 - 1

    Sterrebeek – Sint-Lenaarts     1 - 1

    Diegem Sport – Nijlen    2 - 0

    Eppegem – Houtvenne    2 - 1

    Turnhout – RC Mechelen    6 - 3

    Betekom – Diest    3 - 6

    City Pirates Antwerpen – Helson Helchteren    2 - 0

    Leopoldsburg – Vosselaar    0 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 26

    Manageoise – Franc Borains     0 - 2

    L้opold FC – Waterloo   2 - 1

    RWD Molenbeek – RFC Tournai    4 - 0

    Profondeville – Solr้zienne    3 - 3

    Racing Jet Wavre – Onhaye    2 - 4

    Rebecquoise – Ganshoren    3 - 1

    Albert Quevy-Mons – Taminoise    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 26

    RFC Huy – Richelle      5 - 3

    Aywaille – Bertrix     3 - 1

    Tilleur – Arlonaise    3 - 3

    Warnant – Mormont    2 - 2

    Longlier – Verlaine    0 - 1

    Aischoise – Herstal    1 - 2

    Cointe-Li่ge - Durbuy    4 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Henegouwen - 29 en 30 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 29 en 30 april 2017


    BRABANT : Speeldag 29

    Ren. Cl. Schaerbeek – Hoeilaart     0 - 3

    RSD Jette – Bierbeek    5 - 0

    Stockel – Kampenhout     1 - 2

    RCS Brainois – Crossing Schaerbeek     3 - 0

    Sporting Bruxelles – Butsel    0 - 2

    Grez-Doiceau – Strombeek    0 - 3

    VV Houtem – Liedekerke    0 - 2

    Borght – Veltem    0 - 0



    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 30

    Paturages – Pont-a-Celles Buzet      1 - 2

    Beloeil – Estinnoise   3 - 2

    Stade Brainois – Binchoise    5 - 6

    Montkainoise – Ostiches-Ath    1 - 1

    Ransart – Courcelles    1 - 3

    Gosselies – Peruwelz FC    2 - 1

    Houdeng – Soignies    0 - 0

    Monceau – Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 1




    EREDIVISIE NEDERLAND

    Geen voetbal door Bekerfinale :  AZ - Vitesse     0 - 2
                                                       (0-1, 0-2 Van Wolfswinkel)
    Vitesse Arnhem heeft in Nederland de finale van de KNVB-Beker gewonnen. In de Rotterdamse Kuip 
    wonnen de Arnhemmers van AZ Alkmaar met 0-2. AZ Alkmaar stond voor de zesde keer in de finale. De club 
    van trainer John Van Den Brom (ex-Anderlecht) won de cup reeds in 1978, 1979, 1982 en 2013. Vitesse Arnhem, 
    waar Henk Fraser coach is, speelde in totaal drie bekerfinales en won er niet ้้n van. Vitesse mag zich nu
    dus bekerhouder 2016-2017 noemen en pakt zo voor het eerst in 125 jaar voetbalgeschiedenis een prijs.
    Vitesse volgt Feyenoord op die vorig jaar de finale met 2-1 van FC Utrecht won.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    11-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1: Zulte Waregem - KAA Gent
    Zulte Waregem - KAA Gent









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    10-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Zulte Waregem - AA Gent     0 - 2

    Club Brugge - KV Oostende    3 - 1

    Anderlecht - Charleroi     0 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Union St Gilloise - Lierse     1 - 3

    Standard - Waasland-Beveren     0 - 2

    KV Mechelen - Sint-Truiden      1 - 0

    POULE B : 

    Roeselare - KV Kortrijk    2 - 3

    Moeskroen - Lokeren     2 - 2

    Eupen - RC Genk      1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    09-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    AA Gent - KV Oostende     1 - 1

    Charleroi - Zulte Waregem     2 - 0

    Anderlecht - Club Brugge     2 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A 

    Lierse - Waasland-Beveren     2 - 3

    Sint-Truiden - Union St. Gilloise     0 - 1

    KV Mechelen - Standard      1 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE B

    Lokeren - Roeselare    2 - 1

    KV Kortrijk - Eupen     3 - 3

    RC Genk - Moeskroen    6 - 0

    PLAY OFF 3 : 

    Lommel United - Cercle Brugge    0 - 1

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven     1 - 0



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 29

    Deinze - Patro Eisden       1 - 2

    Sprimont-Comblain - Dessel Sport       1 - 1

    KSV Oudenaarde - Virton     1 - 2

    Geel - Heist     1 - 2

    Koksijde - Beerschot-Wilrijk      0 - 1

    WS Brussel - Seraing     2 - 2

    Dender - VW Hamme     2 - 2

    Hasselt - Oosterzonen     0 - 0



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 29

    Bornem – RC Gent     1 - 1

    Sint-Eloois-Winkel – Sparta Petegem     1 - 1

    Menen – Torhout    3 - 1

    Knokke – Westhoek    3 - 0

    Izegem – Eendracht Aalst    2 - 1

    Halle – Olsa Brakel     2 - 6

    Temse – Sint-Niklaas    2 - 0

    Harelbeke – Gullegem    0 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 29

    Cappellen – Grimbergen       1 - 1

    Duffel – Berchem Sport      1 - 5

    Spouwen-Mopertingen – Wijgmaal      6 - 4

    Londerzeel – Tessenderlo     1 - 2

    Woluwe-Zaventem – Hoogstraten     3 - 2

    Rupel-Boom – Hades     3 - 0

    Tienen – Overijse     2 - 1

    Zwarte Leeuw – Bocholt     3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 29

    Chatelet-Farciennes – Ciney     4 - 1

    Soli่res – Acren-Lessines     0 - 1

    La Calamine – Hamoir    5 - 1

    Givry – UR Namur    3 - 3

    Ol. Charleroi – La Louvi่re-Centre    1 - 3

    Waremme – Charleroi-Couillet    6 - 0

    RFC Meux – RFC de Li่ge    1 - 2

    Couvin-Mariembourg – Walhain    4 - 0



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 29

    Ronse – Ninove       1 - 1

    Jong Lede – Zele     3 - 1

    Vlamertinge – Wervik    1 - 1

    Berlare – Sint-Gillis-Waas     2 - 1

    Pepingen – Dikkelvenne    2 - 2

    Ingelmunster – Wolvertem-Merchtem     3 - 0

    Lebbeke – Mariekerke    3 - 1

    Wetteren – Merelbeke     1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 29

    Helson-Hechteren – Sterrebeek     0 - 1

    Vosselaar – Turnhout    1 - 0

    Sint-Lenaarts – Diegem Sport    1 - 1

    Houtvenne – Leopoldsburg     1 - 1

    Esperanza Pelt – City Pirates Antwerpen    2 - 3

    RC Mechelen – Betekom    2 - 1

    Diest – Wellen    0 - 3

    Nijlen – Eppegem    3 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 25

    Taminoise – Manageoise      0 - 0

    Solr้zienne – Albert Quevy-Mons    2 - 3

    Onhaye – Profondeville     3 - 2

    Ganshoren – Racing Jet Wavre    2 - 1

    RFC Tournai – Rebecquoise    3 - 5

    Franc Borains – L้opold FC    3 - 0

    Waterloo – RWD Molenbeek    1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 25

    Richelle – Cointe-Li่ge     0 - 2

    Bertrix – RFC Huy    3 - 2

    Arlonaise – Aywaille    2 - 5

    Mormont – Tilleur     1 - 2

    Verlaine – Warnant    2 - 1

    Durbuy – Aischoise    1 - 0

    Herstal - Longlier    0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    08-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : SPEELDAG 30 : 22 en 23 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - zaterdag 22 en zondag 23 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Lauwe - Boezinge   2 - 0

    Damme - Wielsbeke     1 - 3

    Rumbeke - Westkapelle    2 - 2

    Wingene - Adinkerke     4 - 0

    Oostduinkerke - Zwevezele     1 - 2

    Oostnieuwkerke - Eernegem    3 - 1

    RC Waregem - Oostkamp      1 - 1

    Kortemark - WS Lauwe     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Spermalie-Middelkerke - Gistel    1 - 1

    Club Roeselare - Heist    0 - 2

    Oudenburg - Bredene     1 - 2

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare    3 - 1

    Blankenberge - Staden    3 - 1

    Varsenare - Nieuwpoort    11 - 0

    De Haan - VV Tielt     0 - 0

    Moorslede - Meulebeke     1 - 3
      
    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Geluwe - Dadizele    0 - 1

    Deerlijk - Heestert     1 - 2

    Luingnois - Wevelgem    0 - 1

    Anzegem - Avelgem    2 - 1

    Zwevegem - Nieuwkerke    1 - 3

    Ledegem - Otegem     0 - 3

    Poperinge - Dottignies    3 - 2

    Moen - Beveren-Leie     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :  

    De Panne - Geluveld    3 - 1

    Elverdinge - Comines-Warneton    1 - 2

    Diksmuide - Proven   6 - 1

    Houthulst - Zonnebeke    2 - 2

    Westrozebeke - Handzame    2 - 0

    Beselare - Veurne    0 - 2

    Ploegsteert - Hooglede    0 - 4

    Reningelst - Brielen     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Joris - Jong Male   4 - 5

    Koekelare - Beernem    1 - 2

    Ruddervoorde - Lissewege    2 - 5

    Steenbrugge - Zandvoorde    0 - 2

    Ichtegem - Jabbeke    0 - 2

    Keiem - Loppem    1 - 1

    Snaaskerke - Moerkerke     4 - 2

    Westende - Veldegem    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    NS Heule - Lichtervelde   3 - 1

    Wevelgem B - Ardooie   2 - 3

    Ingooigem - Lendelede    2 - 1

    Zwevezele B - KSV Kortrijk   2 - 0

    Kanegem - Pittem    2 - 2

    Dosko Beveren - Emelgem-Kachtem    3 - 0

    Bissegem - Oostrozebeke    0 - 3

    Hulste - Aarsele    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poperinge B - Langemark-Poelkapelle      2 - 1

    Lo-Reninge - Houthem    3 - 1

    Dikkebus - Jonkershove     2 - 0

    Comines-Warneton B - Hollebeke     0 - 6

    Merkem - Vleteren    1 - 1

    Bulskamp - Voormezele    0 - 4

    Zillebeke - Westouter    2 - 1

    Alveringem - Veurne B     1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Aartrijke     1 - 5

    Sint-Kruis - Doomkerke    2 - 3

    E. Brugge - HO Oedelem    1 - 7

    SK Torhout - Steenbrugge B   13 - 0

    Zerkegem - Wenduine   2 - 2

    Zarren - Gits    3 - 0

    Ruiselede - Lombardsijde    2 - 3

    Dar. Brugge - Hertsberge    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  (speeldag 32)

    Aalbeke - 
    Passendale     1 - 1

    Wikings Kortrijk - Jong Vijve   1 - 4

    Stasegem - Dosko Beveren B    1 - 3

    Dadizele B - Marke     4 - 1

    Moorsele - Wervik B    6 - 1

    Kuurne - Dentergem    1 - 1

    Rekkem - Izegem B    3 - 0

    Desselgem - Kruiseke    2 - 2


    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 15 en maandag 17 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Keiem     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    HO Oedelem - Ruiselede     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Marke - Kruiseke     2 - 7

    Stasegem - Aalbeke      0 - 7


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen - 22 en 23 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 22 en 23 april 2017

    BRABANT : Speeldag 28

    Bierbeek – Borght       4 - 0

    Stockel – Ren. Cl. Schaerbeek      0 - 0

    Hoeilaart – RSD Jette    5 - 0

    Veltem – VV Houtem     3 - 0

    Liedekerke – Grez-Doiceau    2 - 3

    Strombeek – Sporting Bruxelles    1 - 0

    Butsel – RCS Brainois     2 - 1

    Crossing Schaerbeek – Kampenhout     0 - 1



    ANTWERPEN :  Speeldag 30

    Lille – Lyra       4 - 1

    Berg en Dal – Herentals    2 - 1

    Heikant Berlaar – White Star Schorvoort    1 - 6

    Antonia – GR Katelijne     1 - 0

    Oppuurs – Brasschaat     1 - 2

    De Kempen – Zwijndrecht     1 - 1

    Rapid Leest – Schriek     2 - 3

    Ternesse – Branddonk     3 - 3



    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 29

    Binchoise – Beloeil    2 - 1

    Estinnoise – Paturages    2 - 7

    Pont-a-Celles Buzet – Monceau     2 - 0

    Soignies – Stade Brainois     1 - 2

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage – Montkainoise    6 - 0

    Ostiches-Ath – Ransrat     2 - 1

    Courcelles – Gosselies    2 - 1

    Peruwelz FC – Houdeng    2 - 3



    LIMBURG : Speeldag 30

    Herk-De-Stad – Bilzen-Waltwilder     2 - 4

    Termien – Vlijtingen    0 - 3

    Bregel – Zepperen Brustem    5 - 3

    Melo Zonhoven – Racing Peer    0 - 2

    Landen – Hoepertingen    3 - 1

    Daring Huvo Jeuk – Heur-Tongeren     3 - 1

    Beringen – Zonhoven VV    1 - 3

    Lutlommel – Bree    2 - 3


    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 32 : Weekend 22 april

    Heerenveen - Willem II      1 - 0

    NEC - Excelsior     0 - 1

    AZ - FC Twente     2 - 1

    PEC Zwolle - Heracles Almelo     1 - 2

    Go Ahead Eagles - FC Groningen     2 - 3

    FC Utrecht - Roda JC      1 - 0

    Sparta Rotterdam - ADO Den Haag     0 - 1

    Vitesse - Feyenoord     0 - 2

    PSV - Ajax        1 - 0

    VVV-Venlo is kampioen in de Jupiler League. De club keert volgend seizoen terug naar de Eredivisie.


    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : INHAALWEDSTRIJDEN 15 en 16 april 2017


    BRABANT : INHAALWEDSTRIJD

    RSD Jette - Butsel      4 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT : INHAALWEDSTRIJD

    Monceau - Houdeng     2 - 4


    EREDIVISIE NEDERLAND


    Speeldag 31 : Weekend 15  april

    Heracles Almelo - AZ      1 - 2

    Roda JC - Sparta Rotterdam     3 - 1

    ADO Den Haag - PSV      1 - 1

    Excelsior - Vitesse    1 - 0

    FC Twente - NEC    3 - 0

    Willem II - Go Ahead Eagles     2 - 0

    Feyenoord - FC Utrecht    2 - 0

    FC Groningen - PEC Zwolle      5 - 1

    Ajax - Heerenveen     5 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    06-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1 : Zulte Waregem - Club Brugge
    Zulte Waregem - Club Brugge










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    05-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL in het PAASWEEKEND van vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    KV Oostende - Anderlecht     0 - 1

    Zulte Waregem - Club Brugge     2 - 2

    Charleroi - AA Gent    0 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A :

    Union St Gilloise - Standard     2 - 2

    Waasland-Beveren - KV Mechelen      1 - 2

    Sint-Truiden - Lierse     2 - 1

    POULE B :

    Roeselare - Moeskroen      3 - 5

    Eupen - Lokeren      3 - 3

    KV Kortrijk - RC Genk    0 - 3

    PLAY OFF 3 :

    Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven      0 - 0

    Lommel United - Tubeke    2 - 1




    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  INHAALWEDSTRIJD

    Sprimont-Comblain - Seraing     1 - 1



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  

    RC Gent - Menen      3 - 1

    Verder GEEN VOETBAL


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  

    GEEN VOETBAL


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : INHAALWEDSTRIJDEN

    RFC Meux - Soli่res      2 - 1

    Charleroi-Couillet - La Calamine     2 - 6

    Walhain - Hamoir       0 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : 

    GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : 

    Betekom - Vosselaar     4 - 2

    Verder GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : 

    GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : 

    GEEN VOETBAL

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 30 : 15 en 16 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - Alle wedstrijden op Paaszondag 16 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Zelzate - Voorde    0 - 0

    Buggenhout - Lovendegem     1 - 0

    Kemzeke - Melsele    0 - 2

    Robur - Appelterre     2 - 1

    Bambrugge - Stekene    2 - 1

    Lochristi - Maldegem    4 - 1

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen     2 - 2

    Aalter - Kruibeke    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Drongen - Lembeke     2 - 1

    Waarschoot - Adegem    2 - 2

    Sleidinge - Zeveren    4 - 2

    Kleit - Latem    0 - 3

    Zomergem - Jong Zulte     5 - 0

    Belzele - Sint-Kruis-Winkel     1 - 0

    De Pinte - Merendree     1 - 2

    Evergem Center -  Meetjesland    0 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Meerbeke - Kluisbergen Sportief    2 - 2

    Munkzwalm - Gavere-Asper    1 - 3

    Winnik - Burst   2 - 0

    Eine - Denderhoutem     0 - 5

    Lebeke-Aalst - Houtem     2 - 1

    Geraardsbergen - Sottegem    1 - 4

    FC Kluisbergen - Meldert    1 - 7

    Windeke - Vurste-Semmerzake    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - HO Kalken     2 - 1

    Massemen - Doorslaar    0 - 0

    Serskamp-Schellebelle - Grembergen    0 - 2

    Heikant - Sinaai    0 - 0

    Schoonaarde - Sp. Waasmunster    2 - 1

    Beervelde - Edeboys    1 - 2

    Dendermonde - Moerbeke     6 - 1

    Haasdonk - Vrasene    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Ursel - Maria-Aalter    1 - 1

    Balgerhoeke - Nevele     2 - 3

    Assenede - Bellem    2 - 4

    Sint-Laureins - Bassevelde    4 - 3

    Middelburg - Watervliet      1 - 1

    Poesele - Vinkt     2 - 1

    Kaprijke-Bentille - DKW Evergem     3 - 0

    Hansbeke - Knesselare     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Wachtebeke - Muide Gent    3 - 3

    Mariakerke - VSV Gent     6 - 0

    Laarne-Kalken - Eksaarde    4 - 1

    Daknam - Heusden    4 - 5

    FC Destelbergen - Lochristi B    3 - 1

    VC Zwijnaarde - Zaffelare    1 - 2

    Vinderhoute - Cercle Melle     0 - 2

    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde    3 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Nokere-Kruishoutem - Machelen    4 - 1

    Balegem - Oudenhove    2 - 7

    Velzeke - Melsen    7 - 2

    Wortegem - Nazareth-Eke   1 - 0  

    Moortsele - Gijzel-Oosterzele     1 - 3

    Michelbeke - Bevere    0 - 2

    Sottegem B - Horebeke    5 - 3

    Boekel - Zingem    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Zandbergen    3 - 0

    Borsbeke - Elene-Grotenberge B    3 - 0

    Sint-Antelinks - Bonanza   2 - 2

    Doggen - Kerksken      1 - 3

    Hofstade - Moerbeke-Geraardsbergen    0 - 4

    Baardegem - Idegem    4 - 0

    Haaltert - Erembodegem    4 - 1

    Denderleeuw - Mere      5 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sombeke - Robur B    1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Kieldrecht     1 - 1

    Sint-Gillis - Verrebroek    11 - 0

    Klinge - Sint-Pauwels   2 - 0

    Oudegem - Rangers Opdorp    1 - 2

    SK Gerda - Overmere     3 - 0

    Melsele B - Wichelen    3 - 2

    YB Beveren - SKB Sint-Niklaas    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Donk    2 - 3

    Heusden B - SK Merelbeke   7 - 2

    9000 Gent  - Sint-Amandsberg    4 - 1

    VS Destelbergen - T. Melle    3 - 1

    Muide Gent B - Ursel B     3 - 3

    Ertvelde - Boekhoute    2 - 0

    Poesele B - Avrasya Gent    1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Mater - Olsene    0 - 4

    Maarkedal - Zevergem    2 - 0

    FCLC Ronse - Huise-Ouwegem    1 - 0

    Volkegem - Bottelare    0 - 2

    Nazareth-Eke B - Petegem Schelde    0 - 2

    Ophasselt B - Nokere-Kruishoutem B   FF  0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Sint-Goriks - Ophasselt    3 - 1

    Everbeek - Michelbeke B     2 - 2

    Opbrakel - Okegem    2 - 3

    Aaigem - Herzele-Ressegem    3 - 1

    Strijpen - Neigem    4 - 3

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen     1 - 3

    Appelterre B - Deftinge    FF   0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Moorsel - Baasrode     4 - 1

    Vlierzele - Herdersem     8 - 1

    Smetlede - Gijzegem     1 - 1

    Jong Lede B - Laarne-Kalken B     1 - 2

    Oranje-Blauw@Wieze - Bavegem     FF   5 - 0

    Nieuwerkerken - Buggenhout B    FF    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    Hoogeinde - Haasdonk B    1 - 2

    Kallo - Zele B    3 - 1

    Meerdonk - Tielrode    2 - 5

    Hamme-Zogge - Stekene B    1 - 0

    PD Kruibeke - Zaffelare B    0 - 1

    Bosdam Beveren - Beervelde B     3 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Na-Ronde 2017
    De Na-Ronde 2017

    Op zondag 2 april 2017 werd opnieuw -onder een stralende lentezon- de 101ste Ronde van Vlaanderen gereden.
    Samen met mijn jongste dochter Laure hebben we er opnieuw onze Vespa-Ronde van gemaakt.
    We vertrokken eerst richting Centrum Oudenaarde om er de start van de dames mee te pikken en daarna
    trokken we richting rotonde in Leupegem waar we voor het eerst de mannen eliterenners zagen, we hebben onze 
    Ronde-tocht verder gezet naar de Eikenberg en vervolgens de Koppenberg. Tot slot zijn we richting aankomst 
    gereden om daar Philippe Gilbert als winnaar over de meet te zien rijden.

    Oudenaarde was voor het zesde jaar op rij de aankomstplaats van 'Vlaanderens Mooiste'.

    De Eikenberg

    De doortocht van de renners op de Eikenberg.

    Ondertussen zijn we op de Koppenberg.

    De winnaar van de 101ste Ronde van Vlaanderen: Belgisch Kampioen Philippe Gilbert.

    De achtervolgers: Greg Van Avermaet (tweede), Niki Terpstra (derde) en Dylan Van Baarle (vierde).

    Het podium terwijl op de achtergrond de Braban็onne weerklinkt.
    1. Philippe Gilbert - 2. Greg Van Avermaet - 3. Niki Terpstra

    Voor het eerst werd een publiekszone voorzien aan de aankomststreep.

    De Ronde van Vlaanderen in 2017 was de laatste Ronde voor Tom Boonen. Hij won de Ronde in 2005, 2006 en 2012.
    Tom Boonen won voor het eerst de 'nieuwe Ronde' met aankomst in Oudenaarde in 2012.

    De tv-uitzending van de Ronde van Vlaanderen op E้n heeft gemiddeld 1.095.333 kijkers gelokt. Deze editie hoort
    dus bij de vijf best bekeken edities van de voorbije 20 jaar. Om 17.08 uur zagen 1.473.132 kijkers hoe Philippe Gilbert
    als eerste over de streep reed. De best bekeken editie blijft de editie van 2011 waar Nick Nuyens won. 
    Dan wordt ook nog een schatting gemaakt dat ruim 1.000.000 mensen onderweg waren om een glimp van de renners
    op te vangen van de start in Antwerpen tot de aankomst in Oudenaarde.

    E้n week na de profs hebben de beloften hun Ronde van Vlaanderen gereden. De Ier Edward Dunbar  
    finishte solo over de meet aan het Burgemeester Thienpontstadion in Oudenaarde. Onze 19-jarige landgenoot 
     Jasper Philipsen won de sprint voor de tweede plaats en de Fransman J้r้my Lecroq legde beslag op de derde plaats.

    Zaterdag 1 april, daags voor de Ronde, fietsten 16.000 wielertoeristen uit 56 verschillende landen hun Ronde van Vlaanderen.
     Op de Oude Kwaremont werd onder de deelnemers VTM-journalist Michiel Ameloot gespot (zie foto).

                                                       

    Weet je, we kijken nu al uit naar de editie van 2018 op Paaszondag 1 april.
                                                                            
                                                                                         Wim en Laure.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    02-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    KV Oostende - Zulte Waregem    1 - 1

    Club Brugge - Charleroi     1 - 1

    Anderlecht - AA Gent      0 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A :

    Waasland-Beveren - Union St Gilloise      1 - 4

    Standard - Sint-Truiden    2 - 2

    KV Mechelen - Lierse     1 - 0

    POULE B :

    Lokeren - KV Kortrijk    0 - 0

    Moeskroen - Eupen     0 - 2

    Roeselare - RC Genk     0 - 1

    PLAY OFF 3 :

    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge     1 - 0

    Tubeke - Lommel United     0 - 0



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 28

    Virton - Dender      6 - 2

    Dessel Sport - Deinze     2 - 1

    Heist - WS Brussel      FF    5 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Sprimont-Comblain    3 - 1

    Seraing - Koksijde    3 - 1

    Patro Eisden - Hasselt    2 - 1

    Oosterzonen - KSV Oudenaarde    2 - 0

    VW Hamme - Geel     1 - 4



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 28

    Olsa Brakel – Menen      5 - 0

    Sint-Niklaas – Harelbeke     0 - 1

    Torhout – Westhoek      1 - 2

    Eendracht Aalst – Temse    2 - 1

    RC Gent – Sint-Eloois Winkel     1 - 1

    Gullegem – Bornem      0 - 0

    Knokke – Izegem     6 - 1

    Sparta Petegem – Halle    4 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 28

    Tessenderlo – Woluwe-Zaventem     0 - 1

    Hades – Spouwen-Mopertingen    4 - 0

    Hoogstraten – Rupel-Boom      2 - 6

    Tienen – Cappellen       1 - 3

    Berchem Sport – Zwarte Leeuw      8 - 1

    Grimbergen – Duffel    1 - 0

    Bocholt – Londerzeel    0 - 1

    Wijgmaal – Overijse    3 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 28

    Ciney – Soli่res     6 - 4

    UR Namur – Couvin-Mariembourg    1 - 7

    La Louvi่re-Centre – Hamoir    3 - 1

    RFC de Li่ge – Ol. Charleroi    4 - 1

    Acren-Lessines – Waremme    3 - 0

    Walhain – Chatelet-Farciennes    2 - 4

    Charleroi-Couillet – RFC Meux    1 - 1

    La Calamine – Givry     4 - 1



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 28

    Dikkelvenne – Jong Lede     3 - 1

    Zele – Ingelmunster      0 - 2

    Merelbeke – Wervik     1 - 2

    Ninove – Pepingen     1 - 2

    Mariekerke – Wetteren        3 - 0

    Sint-Gillis-Waas – Ronse    0 - 4

    Vlamertinge – Berlare     3 - 2

    Wolvertem-Merchem – Lebbeke    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 28

    Diegem Sport – Helson Helchteren    1 - 2

    Betekom – Turnhout     4 - 2

    Leopoldsburg – Nijlen     3 - 0

    City Pirates Antwerpen – Diest    6 - 0

    Wellen – RC Mechelen      7 - 0

    Sterrebeek – Esperanza Pelt    1 - 1

    Eppegem – Sint-Lenaarts    0 - 2

    Vosselaar – Houtvenne    2 - 4


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 24

    RWD Molenbeek – Franc Borains     0 - 0

    Racing Jet Wavre – RFC Tournai     1 - 4

    Albert Quevy-Mons – Onhaye     0 - 1

    Profondeville – Ganshoren    1 - 4

    Taminoise – Solr้zienne    1 - 1

    L้opold FC – Manageoise   1 - 1

    Rebecquoise – Waterloo     1 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 24

    Warnant – Herstal    2 - 3

    RFC Huy – Arlonaise    3 - 0

    Durbuy – Richelle     1 - 1

    Longlier – Aischoise    0 - 2

    Aywaille – Mormont     0 - 2

    Tilleur – Verlaine    1 - 1

    Cointe-Li่ge - Bertrix   2 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 29 : 8 en 9 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 8 en zondag 9 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Appelterre - Aalter    2 - 1

    Lovendegem - Elene-Grotenberge    0 - 2

    Kruibeke - Zelzate    2 - 3

    KVV Ardennen - Kemzeke    4 - 0

    Voorde - Buggenhout   3 - 0

    Stekene - Robur    3 - 2

    Melsele - Lochristi     1 - 4

    Maldegem - Bambrugge    1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Lembeke - Waarschoot    1 - 4

    Adegem - Sleidinge    0 - 1

    Jong Zulte - Evergem Center    4 - 0

    Merendree - Zomergem    1 - 1

    Zeveren - De Pinte    0 - 0

    Sint-Kruis-Winkel - Drongen   1 - 1

    Latem - Belzele    2 - 1

    Meetjesland - Kleit    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Meldert - Windeke    2 - 0

    Denderhoutem - Geraardsbergen    3 - 3

    Houtem - Eine    3 - 4

    Burst - Lebeke-Aalst    0 - 2

    Gavere-Asper - Meerbeke    3 - 1

    Sottegem - FC Kluisbergen    5 - 0

    Kluisbergen Sportief - Winnik    0 - 1

    Vurste-Semmerzake - Munkzwalm    2 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Heikant    1 - 2

    Grembergen - Schoonaarde    1 - 1

    Edeboys - Serskamp-Schellebelle    1 - 2

    Moerbeke - Haasdonk     1 - 0

    Doorslaar - Dendermonde    0 - 2

    HO Kalken - Massemen     5 - 1

    Sinaai - Bazel   3 - 1

    Vrasene - Beervelde    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Vinkt - Assenede    1 - 3

    Knesselare - Middelburg    1 - 3

    Nevele - Hansbeke    0 - 1

    Maria-Aalter - Balgerhoeke    6 - 1

    DKW Evergem - Poesele    0 - 2

    Bellem - Ursel    3 - 3

    Watervliet - Sint-Laureins    1 - 1

    Bassevelde - Kaprijke-Bentille     0 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Laarne-Kalken    4 - 3

    HT Zwijnaarde - Vinderhoute   10 - 1

    VSV Gent - VC Zwijnaarde    1 - 0

    Zaffelare - Destelbergen    4 - 3

    Lochristi B - Daknam    2 - 0

    Heusden - Sint-Denijs    4 - 2

    Eksaarde - Wachtebeke     2 - 0

    Muide Gent - Mariakerke    1 - 5

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Balegem    12 - 1

    Melsen - Wortegem     0 - 3

    Horebeke - Velzeke    2 - 2

    Oudenhove - Moortsele    0 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Nokere-Kruishoutem    2 - 0

    Machelen - Boekel     4 - 1

    Zingem - Sottegem B    4 - 1

    Nazareth-Eke - Michelbeke    4 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Mere - Sint-Antelinks     1 - 0

    Elene-Grotenberge B - Denderleeuw    1 - 3

    Bonanza - Nederhasselt    0 - 4

    Kerksken - Haaltert     0 - 0

    Zandbergen - Baardegem    2 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Doggen     1 - 1

    Erembodegem - Borsbeke    5 - 0

    Idegem - Hofstade     3 - 8

    DERDE PROVINCIALE E :

    Robur B - WB Sint-Niklaas    1 - 4

    Rangers Opdorp - Klinge    1 - 0

    Overmere - Sombeke    6 - 0

    Verrebroek - Melsele B   0 - 3

    Kieldrecht - Sint-Gillis    2 - 4

    SKB Sint-Niklaas - Oudegem    1 - 2

    Sint-Pauwels - SK Gerda   1 - 0

    Wichelen - YB Beveren    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    T. Melle - Poesele B    5 - 0

    SK Merelbeke - Ertvelde    0 - 3

    Sint-Amandsberg - Heusden B    2 - 1

    FC Dampoort - 9000 Gent    0 - 3

    Avrasya Gent - Muide Gent B    4 - 2

    Boekhoute - VS Destelbergen    STOPG.

    Ursel B - Oostakker    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zevergem - Kluisbergen Sportief B    4 - 0

    Bottelare - Maarkedal    6 - 0

    Petegem Schelde - Volkegem    1 - 2

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B    3 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Mater    1 - 0

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Neigem - Zegelsem    3 - 0

    Herzele-Ressegem - Strijpen    3 - 0

    Okegem - Aaigem    1 - 1

    Deftinge - Everbeek    1 - 0

    Volkegem B - Opbrakel     1 - 2

    Jong Geraardsbergen - Sint-Goriks    0 - 5

    Ophasselt - Appelterre B     FF   5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Gijzegem - Nieuwerkerken    7 - 1

    Bavegem - Smetlede    0 - 6

    Herdersem - Edeboys B    2 - 2

    Baasrode - Vlierzele    1 - 2

    Buggenhout B - HO Kalken B    0 - 7

    Laarne-Kalken B - Moorsel    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    Zaffelare B - Bosdam Beveren     2 - 1

    Zele B - SVH Waasmunster    3 - 3

    Tielrode - Rupelmonde    1 - 1

    Beervelde B - Hoogeinde    FF

    Haasdonk B - Hamme-Zogge    1 - 2

    Stekene B - Meerdonk    0 - 7


    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 1 en zondag 2 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    Enkel een paar inhaalwedstrijden in het weekend van de Ronde van Vlaanderen ....


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Sleidinge - De Pinte     0 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :

    Zandbergen - Borsbeke       1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    SK Merelbeke - Ursel B      3 - 5

    VC Boekhoute - Avrasya Gent     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Maarkedal - Kluisbergen Sportief B       2 - 0


    FINALE HOFMAN CUP - BEKER van OOST-VLAANDEREN

    Voorde - Robur    0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    31-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : SPEELDAG 29 : 8 en 9 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 8 en zondag 9 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    WS Lauwe - RC Lauwe     2 - 1

    Oostkamp - Kortemark     7 - 2

    Zwevezele - Oostnieuwkerke   0 - 1

    Boezinge - Damme      2 - 1

    Adinkerke - Oostduinkerke    4 - 4

    Eernegem - RC Waregem   3 - 2

    Westkapelle - Wingene   0 - 1

    Wielsbeke - Rumbeke     3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Ruiter Roeselare - Blankenberge    2 - 1

    Meulebeke - Oudenburg     3 - 1

    Nieuwpoort - Spermalie-Middelkerke   0 - 7

    Gistel - Moorslede    1 - 1

    Bredene - De Haan     1 - 2

    VV Tielt - Club Roeselare    1 - 1

    Heist - Zedelgem    0 - 0

    Staden - Varsenare     1 - 1
      
    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Heestert - Poperinge     1 - 2

    Dadizele - Deerlijk   0 - 2

    Wevelgem - Zwevegem    3 - 1

    Avelgem - Moen     1 - 2

    Dottignies - Anzegem     2 - 2

    Nieuwkerke - Geluwe     1 - 1

    Otegem - Luingnois    4 - 1

    Beveren-Leie - Ledegem     4 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :  

    Geluveld - Houthulst     3 - 2

    Proven - Westrozebeke    0 - 3

    Veurne - De Panne     0 - 3

    Zonnebeke - Reningelst     3 - 0

    Brielen - Diksmuide    2 - 2

    Comines-Warneton - Ploegsteert    0 - 0

    Hooglede - Beselare    2 - 3

    Handzame - Elverdinge    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Jabbeke - Keiem    0 - 0

    Jong Male - Snaaskerke     1 - 1

    Veldegem - Sint-Joris    2 - 1

    Zandvoorde - Koekelare    0 - 4

    Loppem - Steenbrugge    3 - 4

    Moerkerke - Ichtegem    3 - 0

    Lissewege - Westende    1 - 1

    Beernem - Ruddervoorde    2 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    KSV Kortrijk - Wevelgem B      2 - 0

    Lichtervelde - Hulste    2 - 1

    Oostrozebeke - Zwevezele B     1 - 0

    Pittem - Ingooigem    2 - 0

    Aarsele - Kanegem     2 - 2

    Emelgem-Kachtem - Heule     4 - 1

    Ardooie - Dosko Beveren     1 - 3

    Lendelede - Bissegem     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Jonkershove - Alveringem      2 - 1

    Voormezele - Zillebeke    0 - 0

    Veurne B - Lo-Reninge     2 - 2

    Hollebeke - Poperinge B    3 - 3

    Vleteren - Comines-Warneton B    4 - 0

    Houthem - Merkem   0 - 11

    Westouter - Dikkebus    3 - 1

    Langemark-Poelkapelle - Bulskamp     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge B - Zarren    0 - 6

    Aartrijke - SK Torhout    1 - 0

    Hertsberge - E. Brugge    5 - 2

    Gits - Zerkegem    5 - 0

    Lombardsijde - Sint-Kruis    2 - 6

    Doomkerke - Dudzele    1 - 2

    Wenduine - Dar. Brugge    1 - 1

    HO Oedelem - Ruiselede     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  (speeldag 32)

    Dentergem - Stasegem     5 - 1

    Izegem B - Aalbeke     1 - 0

    Wervik B - Desselgem     FF   0 - 5

    Passendale - Moorsele     2 - 4

    Dosko Beveren B - Dadizele B    2 - 5

    Kruiseke - Wikings Kortrijk    1 - 2

    Bellegem - Kuurne    0 - 4

    Marke - Rekkem     0 - 0



    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 1 en zondag 2 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    Enkel een paar inhaalwedstrijden in het weekend van de Ronde van Vlaanderen ....


    EERSTE PROVINCIALE :  vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 29

    White Star Lauwe - Racing Lauwe      2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Bredene - Staden     0 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Davo Westende - Ichtegem    2 - 3

    Keiem - Jong Male     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zerkegem - Aartrijke    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :  ( speeldag 31 )

    Aalbeke - Marke      2 - 0

    Wikings Kortrijk - Wervik B     2 - 1

    Dadizele B - Dentergem     2 - 1

    Rekkem - Dosko Beveren B      4 - 1

    Jong Vijve - Kruiseke      2 - 2

    Desselgem - Passendale     4 - 0

    Moorsele - Izegem B      1 - 0

    Stasegem - Bellegem     0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    30-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen - 8 en 9 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 8 en 9 april 2017


    BRABANT : Speeldag 27

    Crossing Schaerbeek – Butsel     0 - 2

    Borght – Hoeilaart    2 - 4

    VV Houtem – Bierbeek    1 - 2

    Grez-Doiceau – Veltem     1 - 5

    Sporting Bruxelles – Liedekerke    1 - 0

    RCS Brainois – Strombeek    3 - 2

    Kampenhout – Ren. Cl. Schaerbeek    0 - 0

    RSD Jette – Stockel    1 - 4



    ANTWERPEN :  Speeldag 28

    Schriek – Heikant Berlaar    0 - 1

    Branddonk – Rapid Leest    1 - 3

    White Star Schorvoort – Lille    2 - 4

    Herentals – De Kempen   1 - 0

    Zwijndrecht – Oppurs    0 - 2

    Brasschaat – Antonia    1 - 3

    GR Katelijne – Ternesse    2 - 3

    Lyra – Berg en Dal    3 - 2



    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 29

    Monceau – Estinnoise    6 - 0

    Gosselies – Ostiches-Ath    1 - 3

    Stade Brainois – Peruwelz FC    2 - 1

    Ransart – Montkainoise    2 - 1

    Paturages – Binchoise    1 - 2

    Houdeng – Courcelles   5 - 1

    Beloeil – Soignies    1 - 4

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage – Pont-a-Celles Buzet    3 - 2



    LIMBURG : Speeldag 29

    Racing Peer – Beringen    4 - 2

    Zonhoven VV – Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Heur-Tongeren – Landen     3 - 0

    Hoepertingen – Lutlommel    2 - 1

    Zepperen-Brustem – Melo Zonhoven    1 - 1

    Bree – Termien    1 - 1

    Vlijtingen – Herk-De-Stad     2 - 0

    Bilzen-Waltwilder – Bregel    2 - 1



    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 30 : Weekend 8 april

    Sparta Rotterdam - Excelsior     2 - 3

    Vitesse - Heerenveen     4 - 2

    NEC - Ajax      1 - 5

    ADO Den Haag - FC Groningen     4 - 3

    Go Ahead Eagles - Heracles Almelo      1 - 4

    AZ - Roda JC    1 - 1

    PEC Zwolle - Feyenoord    2 - 2

    FC Utrecht - FC Twente    3 - 0

    PSV - Willem II     5 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    29-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1 : Zulte Waregem - RSC Anderlecht
    Play Off 1 : Zulte Waregem - RSC Anderlecht










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:foto's
    27-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 31 maart, 1 en 2 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 31 maart, zaterdag 1 en zondag 2 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Zulte Waregem - Anderlecht     1 - 2

    Charleroi - KV Oostende     1 - 1

    AA Gent - Club Brugge    2 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A :

    Sint-Truiden - Waasland-Beveren     3 - 0

    Union - St Gilloise - KV Mechelen    3 - 0

    Lierse - Standard     1 - 0

    POULE B :

    KV Kortrijk - Moeskroen    2 - 1

    Eupen - Roeselare     2 - 2

    RC Genk - Lokeren    4 - 0

    PLAY OFF 3 :

    Tubeke - Cercle Brugge      2 - 2

    Lommel United - Oud-Heverlee Leuven     2 - 1



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 27

    VW Hamme - Oosterzonen      3 - 0

    Koksijde - Virton      0 - 5

    Dessel Sport - Heist       4 - 0

    Hasselt - Beerschot-Wilrijk      0 - 2

    Dender - KSV Oudenaarde    1 - 0

    Deinze - Seraing     0 - 2

    Sprimont-Comblain - Geel    1 - 3

    WS Brussel - Patro Eisden     FF   0 - 5



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 27

    Menen – Sparta Petegem      1 - 1

    Torhout – Olsa Brakel      2 - 2

    Harelbeke – Eendracht Aalst     1 - 0

    Westhoek – Izegem     0 - 3

    Temse – Knokke     1 - 2

    Bornem – Sint-Niklaas     2 - 2

    Sint-Eloois-Winkel – Gullegem     2 - 3

    Halle – RC Gent    0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 27

    Zwarte Leeuw – Grimbergen      3 - 2

    Overijse – Cappellen     1 - 0

    Spouwen-Mopertingen – Hoogstraten     3 - 1

    Duffel – Tienen      2 - 2

    Londerzeel – Berchem Sport    0 - 1

    Woluwe-Zaventem – Bocholt    3 - 3

    Rupel-Boom – Tessenderlo    1 - 0

    Wijgmaal – Hades    0 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 27

    RFC Meux – Acren-Lessines     5 - 0

    Waremme – Ciney    2 - 1

    La Louvi่re-Centre – RFC de Li่ge    0 - 0

    Couvin-Mariembourg – La Calamine      4 - 2

    Chatlet-Farciennes – UR Namur      3 - 1

    Soli่res – Walhain     1 - 2

    Hamoir – Givry    5 - 2

    Ol. Charleroi – Charleroi-Couillet    2 - 1



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 27

    Jong Lede – Ninove      1 - 1

    Wervik – Berlare      0 - 0

    Merelbeke – Mariekerke      0 - 1

    Ingelmunster – Dikkelvenne      1 - 0

    Wetteren – Wolvertem-Merchtem    2 - 0

    Ronse – Vlamertinge     2 - 0

    Lebbeke – Zele    6 - 0

    Pepingen – Sint-Gillis-Waas     2 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 27

    Sint-Lenaarts – Leopoldsburg      3 - 0

    Esperanza Pelt – Digem Sport     2 - 1

    Turnhout – Houtvenne     3 - 2

    Betekom – Wellen    3 - 3

    Diest – Sterrebeek     2 - 1

    Nijlen – Vosselaar     2 - 3

    RC Mechelen – City Pirates Antwerpen     2 - 4

    Helson Helchteren – Eppegem     0 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 23

    RFC Tournai – Profondeville     5 - 0

    Onhaye – Taminoise    2 - 1

    Ganshoren – Albert Quevy-Mons     1 - 5

    Franc Borains – Rebecquoise    2 - 1

    L้opold FC – RWD Molenbeek     2 - 2

    Manageoise – Solr้zienne    3 - 3

    Waterloo – Racing Jet Wavre    0 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 23

    Arlonaise – Cointe-Li่ge      1 - 2

    Longlier – Warnant     0 - 6

    Aischoise – Richelle    0 - 4

    Bertrix – Durbuy     0 - 3

    Herstal – Tilleur    1 - 3

    Verlaine – Aywaille     1 - 3

    Mormont – RFC Huy    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle wedstrijden van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • reglement pronostiek 2016-2017

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 06-2010



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!