Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duistland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Schouderblessure houdt Brecel weg van de Northern Ireland Open
  • Ciman: "Stop met te denken dat er tweedracht is in de Belgische kleedkamer"
  • Einde van een tijdperk: Ibrahimovic is voor één keer niet de beste Zweed
  • "Slechts 100 miljoen voor een club als Anderlecht? Dat is al te gortig"
  • Racing Genk schrijft 21,8 miljoen euro winst in de boeken
  • Belgische korfbalbond gaat op zoek naar een nieuwe bondscoach
  • Vormer: "Ik ben helemaal niet bezig met de Gouden Schoen"
  • Arsenal trekt de geldbeugel open voor... scout van Dortmund
  • Willem II jent NAC-fans nog een beetje met subtiele tweet
  • Guardiola: "Een risico om Kompany ook tegen Feyenoord te laten spelen"
    Foto
    Nieuws VTM
  • Nieuwe kraakwet: eerste bevel ontruiming
  • "Geruis" op route vermiste duikboot
  • Half miljoen euro voor poster Dracula
  • Fusie Puurs en Sint-Amands goedgekeurd door gemeenteraden
  • België richt zich op kandidatuur De Bolle
  • Bankenautoriteit verhuist naar Parijs
  • Rellen Brussel: 6 opgepakt, 12 geïdentificeerd
  • Leger Zimbabwe: "Wees geduldig"
  • Het Weer 20/11-19u
  • Beroemd schilderij titiaan onthuld
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (51)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (105)
  • info (149)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (10)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • ‘Klein Duimpje’ Laurent Ciman over kritiek van De Bruyne: “Geen problemen in kleedkamer van Rode Duivels”
  • Ben Hermans kijkt vooruit naar nieuwe rol bij nieuw team: “Nu zijn er geen excuses meer”
  • Ongelukkige Club Brugge-spits reageert op fluitconcerten na missers: “Zelfs Griezmann wordt uitgefloten”
  • Het hallucinante levensverhaal van Bobby Dekeyser, de vergeten Belgische keeper van Bayern München: “Eén advies: volg altijd je dromen”
  • Scheidsrechtersbaas feliciteert ref Lambrechts na ingreep videoref in Charleroi
  • Elias Lasisi en Akyazili vervangen Serron en Tabu bij Belgian Lions
  • Radja bijt nogmaals van zich af: “Dat is de dikste zever die ik ooit gehoord heb”
  • Schepencollege Grimbergen geeft negatief advies over Eurostadion
  • Italiaan fluit cruciale match tussen Nice en Zulte Waregem
  • Blunderfestival op hoog niveau: doelmannen beleven rampzalige middag met flater na flater
    Foto
    Nieuws HLN
  • Marco Borsato en boezemvriend zorgen voor pakkend eerbetoon aan overleden vader van West-Vlaming Jeffrey: “Dit vergeet ik nooit meer”
  • Marco Borsato en boezemvriend zorgen voor pakkend eerbetoon aan overleden vader van West-Vlaming Jeffrey: “Dit vergeet ik nooit meer”
  • "Zoveel 'De Slimste Mens'-winnaars, en nog geen enkele rosse"
  • "Ontploft of wat?!": smartphone Ben Segers zet wellness in brand
  • Vronsky uit 'Tabula Rasa' zit op Instagram, en zijn foto's zag niemand aankomen
  • "Ik dacht dat het een grap was": Astrid Coppens onder de indruk van eerste filmopdracht
  • Filmposter van Dracula geveild voor 450.000 euro
  • "Ik dacht dat het een grap was": Astrid Coppens onder de indruk van eerste filmopdracht
  • ‘Mister Davis Cup’ Steve Darcis klaar om België nu wel trofee te bezorgen: "Je speelt voor je land, je volk, je ploeg. Dan wil je niet afgaan"
  • Marco Borsato brengt hulde aan overleden vader van West-Vlaamse fan
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • ’Hond overleden aan gebroken hart’
  • Internationale kritiek op ’slavenhandel’ Libië
  • Zlatan in Zweden niet langer onaantastbaar
  • 'Overnameplan Time Warner strandt'
  • Duel Pröpper en Pieters eindigt zonder winnaar
  • Seuntjens na slijtageslag: 'Een leuk feitje'
  • Karin Bloemen en Jörgen Raymann maken Alzheimer-show
  • Politie onderzoekt dood baby Breda
  • Chips en telecom geven Wall Street kleur
  • Vincent Bijlo vraagt lokale fans om hulp
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Grande dame van de Duitse stabiliteitspolitiek wiebelt plots aan de rand van het ravijn
  • Het leger in Zimbabwe zaait verwarring over het lot van Mugabe
  • Wie wordt de nieuwe senator van Alabama? Rednecks staan pal voor Republikein Roy Moore
  • Binnenhalen van Europees Geneesmiddelenbureau was als een bloedstollende voetbalwedstrijd
  • Het was zo allemachtig verdrietig wat Pilotenmasker liet zien, zo overweldigend ellendig dat ik het geluid uit moest zetten
  • Onrust onder inburgeraars over wachttijden: toetsuitslagen laten soms maanden op zich wachten
  • Honkbalcoach Hensley Meulens uit Curaçao maakt kans op een van de zwaarste sportbanen ter wereld
  • Pancho Segura, eerste generatie proftennisser, vond tennis geen elitesport
  • Wat er nog mogelijk is voor Merkel
  • Nederlandse en Franse vissers zijn verwikkeld in een visoorlog
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Johan Derksen: Meisje Miedema zit uit haar nek te lullen
  • Granqvist onttroont in Zweden koning Zlatan
  • Brighton en Stoke in balans na heerlijk duel
  • Jong Ajax raakt achterop bij NEC na verlies in Alkmaar
  • Skaters treden toe tot NOC*NSF
  • Ronaldo en Benzema horen bij de slechtste klas van Europa
  • André Bolhuis dingt naar hoge functie EOC
  • Blessure Emanuelson valt mee
  • Havenga selecteert zestienjarige Voorvelt
  • Curlingteam komt op stoom bij EK
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    16-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Zulte Waregem - KV Oostende     3 - 1

    AA Gent - Charleroi      1 - 1

    Club Brugge - Anderlecht      1 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Standard - KV Mechelen     2 - 0

    Union St-Gilloise - Sint-Truiden     1 - 4

    Waasland-Beveren - Lierse      3 - 2

    POULE B 

    Eupen - KV Kortrijk      3 - 2

    Roeselare - Lokeren      2 - 3

    Moeskroen - RC Genk     0 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Charleroi - Club Brugge      1 - 3

    KV Oostende - AA Gent     4 - 3

    Anderlecht - Zulte Waregem     2 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A 

    KV Mechelen - Waasland-Beveren    1 - 3

    Lierse - Union St-Gilloise      2 - 1

    Sint-Truiden - Standard     1 - 0

    POULE B 

    Lokeren - Moeskroen      2 - 2

    KV Kortrijk - Roeselare     0 - 3

    RC Genk - Eupen    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - 6 en 7 mei 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - 7 mei 2017


    BRABANT : Speeldag 30

    Kampenhout – RCS Brainois      4 - 2

    Bierbeek – Ren. Cl. Schaerbeek    7 - 1

    Veltem – RSD Jette     0 - 1

    Liedekerke – Borght     2 - 0

    Strombeek – VV Houtem     1 - 0

    Butsel – Grez-Doiceau    4 - 2

    Crossing Schaerbeek – Sporting Bruxelles    0 - 2

    Hoeilaart - Stockel    3 - 2

    Speeldag 30 wordt afgewerkt in het weekend van 7 mei.
    Kampenhout is kampioen en speelt volgend seizoen in de derde amateurklasse.
    BX Brussels is kampioenen uit tweede provinciale.


    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 33 : Zondag 7 mei ( alle wedstrijden om 14.30 uur )

    NEC - AZ    2 - 1

    Ajax - Go Ahead Eagles    4 - 0

    Sparta Rotterdam - FC Twente     1 - 0

    Roda JC - Willem II    1 - 0

    FC Groningen - PSV    1 - 1

    Heracles Almelo - ADO Den Haag    4 - 0

    PEC Zwolle - Heerenveen     2 - 1

    Excelsior - Feyenoord     3 - 0

    FC Utrecht - Vitesse    1 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 april en 1 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 28, zaterdag 29, zondag 30 april en maandag 1 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    AA Gent - Anderlecht      0 - 0

    KV Oostende - Charleroi     1 - 0

    Club Brugge - Zulte Waregem      2 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Standard - Union St Gilloise       3 - 1

    Waasland-Beveren - Sint-Truiden     0 - 1

    Lierse - KV Mechelen    0 - 0

    POULE B

    RC Genk - KV Kortrijk     3 - 0

    Lokeren - Eupen      4 - 1

    Moeskroen - Roeselare    1 - 0

    PLAY OFF 3 :

    Oud-Heverlee Leuven - Lommel United     1 - 0

    Cercle Brugge - Tubeke     1 - 1

    Lommel United zakt en speelt vanaf volgend seizoen in de eerste amateurklasse.



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 30

    Heist - Hasselt     3 - 0

    Virton - Sprimont-Comblain     3 - 0

    Dessel Sport - WS Brussel     5 - 1

    Beerschot-Wilrijk - KSV Oudenaarde    1 - 0

    Oosterzonen - Deinze    3 - 1

    Patro Eisden - Geel     3 - 1

    Seraing - Dender    1 - 0

    VW Hamme - Koksijde     4 - 1



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 30

    VK Westhoek – Menen      4 - 3

    Olsa Brakel – Sint-Eloois-Winkel    0 - 1

    Gullegem – Temse    1 - 0

    Sparta Petegem – Bornem    1 - 0

    Eendracht Aalst – Knokke    2 - 3

    RC Gent – RC Harelbeke    2 - 0

    Sint-Niklaas – Izegem     0 - 1

    Torhout – Halle    1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 30

    Berchem Sport – Cappellen      4 - 1

    Grimbergen – Tienen    1 - 3

    Wijgmaal – Rupel-Boom    1 - 0

    Bocholt – Duffel    0 - 2

    Tempo Overijse – Spouwen-Mopertingen    4 - 0

    Hades – Woluwe-Zaventem    1 - 3

    Hoogstraten – Londerzeel    3 - 1

    Tessenderlo – Zwarte Leeuw    3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 30

    Hamoir – Ol. Charleroi     3 - 1

    RFC de Liège – Waremme    2 - 1

    Acren-Lessines – Chatelet-Farciennes    4 - 1

    Walhain – Givry    2 - 1

    Charleroi-Couillet – Solières    1 - 5

    La Louvière-Centre – RFC Meux    1 - 1

    Ciney – Couvin-Mariembourg    4 - 1

    UR Namur – La Calamine   2 - 11



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 30

    Dikkelvenne – Ronse     1 - 0

    Sint-Gillis-Waas – Vlamertinge    0 - 3

    Mariekerke – Ingelmunster    2 - 4

    Wolvertem-Merchtem – Jong Lede    2 - 0

    Zele – Pepingen    0 - 0

    Merelbeke – Lebbeke    3 - 0

    Wervik – Wetteren    3 - 1

    Ninove – Berlare    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 30

    Wellen – Esperanza Pelt      0 - 1

    Sterrebeek – Sint-Lenaarts     1 - 1

    Diegem Sport – Nijlen    2 - 0

    Eppegem – Houtvenne    2 - 1

    Turnhout – RC Mechelen    6 - 3

    Betekom – Diest    3 - 6

    City Pirates Antwerpen – Helson Helchteren    2 - 0

    Leopoldsburg – Vosselaar    0 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 26

    Manageoise – Franc Borains     0 - 2

    Léopold FC – Waterloo   2 - 1

    RWD Molenbeek – RFC Tournai    4 - 0

    Profondeville – Solrézienne    3 - 3

    Racing Jet Wavre – Onhaye    2 - 4

    Rebecquoise – Ganshoren    3 - 1

    Albert Quevy-Mons – Taminoise    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 26

    RFC Huy – Richelle      5 - 3

    Aywaille – Bertrix     3 - 1

    Tilleur – Arlonaise    3 - 3

    Warnant – Mormont    2 - 2

    Longlier – Verlaine    0 - 1

    Aischoise – Herstal    1 - 2

    Cointe-Liège - Durbuy    4 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Henegouwen - 29 en 30 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 29 en 30 april 2017


    BRABANT : Speeldag 29

    Ren. Cl. Schaerbeek – Hoeilaart     0 - 3

    RSD Jette – Bierbeek    5 - 0

    Stockel – Kampenhout     1 - 2

    RCS Brainois – Crossing Schaerbeek     3 - 0

    Sporting Bruxelles – Butsel    0 - 2

    Grez-Doiceau – Strombeek    0 - 3

    VV Houtem – Liedekerke    0 - 2

    Borght – Veltem    0 - 0



    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 30

    Paturages – Pont-a-Celles Buzet      1 - 2

    Beloeil – Estinnoise   3 - 2

    Stade Brainois – Binchoise    5 - 6

    Montkainoise – Ostiches-Ath    1 - 1

    Ransart – Courcelles    1 - 3

    Gosselies – Peruwelz FC    2 - 1

    Houdeng – Soignies    0 - 0

    Monceau – Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 1




    EREDIVISIE NEDERLAND

    Geen voetbal door Bekerfinale :  AZ - Vitesse     0 - 2
                                                       (0-1, 0-2 Van Wolfswinkel)
    Vitesse Arnhem heeft in Nederland de finale van de KNVB-Beker gewonnen. In de Rotterdamse Kuip 
    wonnen de Arnhemmers van AZ Alkmaar met 0-2. AZ Alkmaar stond voor de zesde keer in de finale. De club 
    van trainer John Van Den Brom (ex-Anderlecht) won de cup reeds in 1978, 1979, 1982 en 2013. Vitesse Arnhem, 
    waar Henk Fraser coach is, speelde in totaal drie bekerfinales en won er niet één van. Vitesse mag zich nu
    dus bekerhouder 2016-2017 noemen en pakt zo voor het eerst in 125 jaar voetbalgeschiedenis een prijs.
    Vitesse volgt Feyenoord op die vorig jaar de finale met 2-1 van FC Utrecht won.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    11-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1: Zulte Waregem - KAA Gent
    Zulte Waregem - KAA Gent









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    10-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Zulte Waregem - AA Gent     0 - 2

    Club Brugge - KV Oostende    3 - 1

    Anderlecht - Charleroi     0 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Union St Gilloise - Lierse     1 - 3

    Standard - Waasland-Beveren     0 - 2

    KV Mechelen - Sint-Truiden      1 - 0

    POULE B : 

    Roeselare - KV Kortrijk    2 - 3

    Moeskroen - Lokeren     2 - 2

    Eupen - RC Genk      1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    09-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    AA Gent - KV Oostende     1 - 1

    Charleroi - Zulte Waregem     2 - 0

    Anderlecht - Club Brugge     2 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A 

    Lierse - Waasland-Beveren     2 - 3

    Sint-Truiden - Union St. Gilloise     0 - 1

    KV Mechelen - Standard      1 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE B

    Lokeren - Roeselare    2 - 1

    KV Kortrijk - Eupen     3 - 3

    RC Genk - Moeskroen    6 - 0

    PLAY OFF 3 : 

    Lommel United - Cercle Brugge    0 - 1

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven     1 - 0



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 29

    Deinze - Patro Eisden       1 - 2

    Sprimont-Comblain - Dessel Sport       1 - 1

    KSV Oudenaarde - Virton     1 - 2

    Geel - Heist     1 - 2

    Koksijde - Beerschot-Wilrijk      0 - 1

    WS Brussel - Seraing     2 - 2

    Dender - VW Hamme     2 - 2

    Hasselt - Oosterzonen     0 - 0



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 29

    Bornem – RC Gent     1 - 1

    Sint-Eloois-Winkel – Sparta Petegem     1 - 1

    Menen – Torhout    3 - 1

    Knokke – Westhoek    3 - 0

    Izegem – Eendracht Aalst    2 - 1

    Halle – Olsa Brakel     2 - 6

    Temse – Sint-Niklaas    2 - 0

    Harelbeke – Gullegem    0 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 29

    Cappellen – Grimbergen       1 - 1

    Duffel – Berchem Sport      1 - 5

    Spouwen-Mopertingen – Wijgmaal      6 - 4

    Londerzeel – Tessenderlo     1 - 2

    Woluwe-Zaventem – Hoogstraten     3 - 2

    Rupel-Boom – Hades     3 - 0

    Tienen – Overijse     2 - 1

    Zwarte Leeuw – Bocholt     3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 29

    Chatelet-Farciennes – Ciney     4 - 1

    Solières – Acren-Lessines     0 - 1

    La Calamine – Hamoir    5 - 1

    Givry – UR Namur    3 - 3

    Ol. Charleroi – La Louvière-Centre    1 - 3

    Waremme – Charleroi-Couillet    6 - 0

    RFC Meux – RFC de Liège    1 - 2

    Couvin-Mariembourg – Walhain    4 - 0



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 29

    Ronse – Ninove       1 - 1

    Jong Lede – Zele     3 - 1

    Vlamertinge – Wervik    1 - 1

    Berlare – Sint-Gillis-Waas     2 - 1

    Pepingen – Dikkelvenne    2 - 2

    Ingelmunster – Wolvertem-Merchtem     3 - 0

    Lebbeke – Mariekerke    3 - 1

    Wetteren – Merelbeke     1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 29

    Helson-Hechteren – Sterrebeek     0 - 1

    Vosselaar – Turnhout    1 - 0

    Sint-Lenaarts – Diegem Sport    1 - 1

    Houtvenne – Leopoldsburg     1 - 1

    Esperanza Pelt – City Pirates Antwerpen    2 - 3

    RC Mechelen – Betekom    2 - 1

    Diest – Wellen    0 - 3

    Nijlen – Eppegem    3 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 25

    Taminoise – Manageoise      0 - 0

    Solrézienne – Albert Quevy-Mons    2 - 3

    Onhaye – Profondeville     3 - 2

    Ganshoren – Racing Jet Wavre    2 - 1

    RFC Tournai – Rebecquoise    3 - 5

    Franc Borains – Léopold FC    3 - 0

    Waterloo – RWD Molenbeek    1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 25

    Richelle – Cointe-Liège     0 - 2

    Bertrix – RFC Huy    3 - 2

    Arlonaise – Aywaille    2 - 5

    Mormont – Tilleur     1 - 2

    Verlaine – Warnant    2 - 1

    Durbuy – Aischoise    1 - 0

    Herstal - Longlier    0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    08-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : SPEELDAG 30 : 22 en 23 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - zaterdag 22 en zondag 23 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Lauwe - Boezinge   2 - 0

    Damme - Wielsbeke     1 - 3

    Rumbeke - Westkapelle    2 - 2

    Wingene - Adinkerke     4 - 0

    Oostduinkerke - Zwevezele     1 - 2

    Oostnieuwkerke - Eernegem    3 - 1

    RC Waregem - Oostkamp      1 - 1

    Kortemark - WS Lauwe     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Spermalie-Middelkerke - Gistel    1 - 1

    Club Roeselare - Heist    0 - 2

    Oudenburg - Bredene     1 - 2

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare    3 - 1

    Blankenberge - Staden    3 - 1

    Varsenare - Nieuwpoort    11 - 0

    De Haan - VV Tielt     0 - 0

    Moorslede - Meulebeke     1 - 3
      
    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Geluwe - Dadizele    0 - 1

    Deerlijk - Heestert     1 - 2

    Luingnois - Wevelgem    0 - 1

    Anzegem - Avelgem    2 - 1

    Zwevegem - Nieuwkerke    1 - 3

    Ledegem - Otegem     0 - 3

    Poperinge - Dottignies    3 - 2

    Moen - Beveren-Leie     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :  

    De Panne - Geluveld    3 - 1

    Elverdinge - Comines-Warneton    1 - 2

    Diksmuide - Proven   6 - 1

    Houthulst - Zonnebeke    2 - 2

    Westrozebeke - Handzame    2 - 0

    Beselare - Veurne    0 - 2

    Ploegsteert - Hooglede    0 - 4

    Reningelst - Brielen     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Joris - Jong Male   4 - 5

    Koekelare - Beernem    1 - 2

    Ruddervoorde - Lissewege    2 - 5

    Steenbrugge - Zandvoorde    0 - 2

    Ichtegem - Jabbeke    0 - 2

    Keiem - Loppem    1 - 1

    Snaaskerke - Moerkerke     4 - 2

    Westende - Veldegem    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    NS Heule - Lichtervelde   3 - 1

    Wevelgem B - Ardooie   2 - 3

    Ingooigem - Lendelede    2 - 1

    Zwevezele B - KSV Kortrijk   2 - 0

    Kanegem - Pittem    2 - 2

    Dosko Beveren - Emelgem-Kachtem    3 - 0

    Bissegem - Oostrozebeke    0 - 3

    Hulste - Aarsele    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poperinge B - Langemark-Poelkapelle      2 - 1

    Lo-Reninge - Houthem    3 - 1

    Dikkebus - Jonkershove     2 - 0

    Comines-Warneton B - Hollebeke     0 - 6

    Merkem - Vleteren    1 - 1

    Bulskamp - Voormezele    0 - 4

    Zillebeke - Westouter    2 - 1

    Alveringem - Veurne B     1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Aartrijke     1 - 5

    Sint-Kruis - Doomkerke    2 - 3

    E. Brugge - HO Oedelem    1 - 7

    SK Torhout - Steenbrugge B   13 - 0

    Zerkegem - Wenduine   2 - 2

    Zarren - Gits    3 - 0

    Ruiselede - Lombardsijde    2 - 3

    Dar. Brugge - Hertsberge    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  (speeldag 32)

    Aalbeke - 
    Passendale     1 - 1

    Wikings Kortrijk - Jong Vijve   1 - 4

    Stasegem - Dosko Beveren B    1 - 3

    Dadizele B - Marke     4 - 1

    Moorsele - Wervik B    6 - 1

    Kuurne - Dentergem    1 - 1

    Rekkem - Izegem B    3 - 0

    Desselgem - Kruiseke    2 - 2


    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 15 en maandag 17 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Keiem     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    HO Oedelem - Ruiselede     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Marke - Kruiseke     2 - 7

    Stasegem - Aalbeke      0 - 7


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen - 22 en 23 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 22 en 23 april 2017

    BRABANT : Speeldag 28

    Bierbeek – Borght       4 - 0

    Stockel – Ren. Cl. Schaerbeek      0 - 0

    Hoeilaart – RSD Jette    5 - 0

    Veltem – VV Houtem     3 - 0

    Liedekerke – Grez-Doiceau    2 - 3

    Strombeek – Sporting Bruxelles    1 - 0

    Butsel – RCS Brainois     2 - 1

    Crossing Schaerbeek – Kampenhout     0 - 1



    ANTWERPEN :  Speeldag 30

    Lille – Lyra       4 - 1

    Berg en Dal – Herentals    2 - 1

    Heikant Berlaar – White Star Schorvoort    1 - 6

    Antonia – GR Katelijne     1 - 0

    Oppuurs – Brasschaat     1 - 2

    De Kempen – Zwijndrecht     1 - 1

    Rapid Leest – Schriek     2 - 3

    Ternesse – Branddonk     3 - 3



    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 29

    Binchoise – Beloeil    2 - 1

    Estinnoise – Paturages    2 - 7

    Pont-a-Celles Buzet – Monceau     2 - 0

    Soignies – Stade Brainois     1 - 2

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage – Montkainoise    6 - 0

    Ostiches-Ath – Ransrat     2 - 1

    Courcelles – Gosselies    2 - 1

    Peruwelz FC – Houdeng    2 - 3



    LIMBURG : Speeldag 30

    Herk-De-Stad – Bilzen-Waltwilder     2 - 4

    Termien – Vlijtingen    0 - 3

    Bregel – Zepperen Brustem    5 - 3

    Melo Zonhoven – Racing Peer    0 - 2

    Landen – Hoepertingen    3 - 1

    Daring Huvo Jeuk – Heur-Tongeren     3 - 1

    Beringen – Zonhoven VV    1 - 3

    Lutlommel – Bree    2 - 3


    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 32 : Weekend 22 april

    Heerenveen - Willem II      1 - 0

    NEC - Excelsior     0 - 1

    AZ - FC Twente     2 - 1

    PEC Zwolle - Heracles Almelo     1 - 2

    Go Ahead Eagles - FC Groningen     2 - 3

    FC Utrecht - Roda JC      1 - 0

    Sparta Rotterdam - ADO Den Haag     0 - 1

    Vitesse - Feyenoord     0 - 2

    PSV - Ajax        1 - 0

    VVV-Venlo is kampioen in de Jupiler League. De club keert volgend seizoen terug naar de Eredivisie.


    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : INHAALWEDSTRIJDEN 15 en 16 april 2017


    BRABANT : INHAALWEDSTRIJD

    RSD Jette - Butsel      4 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT : INHAALWEDSTRIJD

    Monceau - Houdeng     2 - 4


    EREDIVISIE NEDERLAND


    Speeldag 31 : Weekend 15  april

    Heracles Almelo - AZ      1 - 2

    Roda JC - Sparta Rotterdam     3 - 1

    ADO Den Haag - PSV      1 - 1

    Excelsior - Vitesse    1 - 0

    FC Twente - NEC    3 - 0

    Willem II - Go Ahead Eagles     2 - 0

    Feyenoord - FC Utrecht    2 - 0

    FC Groningen - PEC Zwolle      5 - 1

    Ajax - Heerenveen     5 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    06-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1 : Zulte Waregem - Club Brugge
    Zulte Waregem - Club Brugge










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    05-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL in het PAASWEEKEND van vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    KV Oostende - Anderlecht     0 - 1

    Zulte Waregem - Club Brugge     2 - 2

    Charleroi - AA Gent    0 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A :

    Union St Gilloise - Standard     2 - 2

    Waasland-Beveren - KV Mechelen      1 - 2

    Sint-Truiden - Lierse     2 - 1

    POULE B :

    Roeselare - Moeskroen      3 - 5

    Eupen - Lokeren      3 - 3

    KV Kortrijk - RC Genk    0 - 3

    PLAY OFF 3 :

    Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven      0 - 0

    Lommel United - Tubeke    2 - 1




    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  INHAALWEDSTRIJD

    Sprimont-Comblain - Seraing     1 - 1



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  

    RC Gent - Menen      3 - 1

    Verder GEEN VOETBAL


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  

    GEEN VOETBAL


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : INHAALWEDSTRIJDEN

    RFC Meux - Solières      2 - 1

    Charleroi-Couillet - La Calamine     2 - 6

    Walhain - Hamoir       0 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : 

    GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : 

    Betekom - Vosselaar     4 - 2

    Verder GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : 

    GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : 

    GEEN VOETBAL

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 30 : 15 en 16 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - Alle wedstrijden op Paaszondag 16 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Zelzate - Voorde    0 - 0

    Buggenhout - Lovendegem     1 - 0

    Kemzeke - Melsele    0 - 2

    Robur - Appelterre     2 - 1

    Bambrugge - Stekene    2 - 1

    Lochristi - Maldegem    4 - 1

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen     2 - 2

    Aalter - Kruibeke    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Drongen - Lembeke     2 - 1

    Waarschoot - Adegem    2 - 2

    Sleidinge - Zeveren    4 - 2

    Kleit - Latem    0 - 3

    Zomergem - Jong Zulte     5 - 0

    Belzele - Sint-Kruis-Winkel     1 - 0

    De Pinte - Merendree     1 - 2

    Evergem Center -  Meetjesland    0 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Meerbeke - Kluisbergen Sportief    2 - 2

    Munkzwalm - Gavere-Asper    1 - 3

    Winnik - Burst   2 - 0

    Eine - Denderhoutem     0 - 5

    Lebeke-Aalst - Houtem     2 - 1

    Geraardsbergen - Sottegem    1 - 4

    FC Kluisbergen - Meldert    1 - 7

    Windeke - Vurste-Semmerzake    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - HO Kalken     2 - 1

    Massemen - Doorslaar    0 - 0

    Serskamp-Schellebelle - Grembergen    0 - 2

    Heikant - Sinaai    0 - 0

    Schoonaarde - Sp. Waasmunster    2 - 1

    Beervelde - Edeboys    1 - 2

    Dendermonde - Moerbeke     6 - 1

    Haasdonk - Vrasene    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Ursel - Maria-Aalter    1 - 1

    Balgerhoeke - Nevele     2 - 3

    Assenede - Bellem    2 - 4

    Sint-Laureins - Bassevelde    4 - 3

    Middelburg - Watervliet      1 - 1

    Poesele - Vinkt     2 - 1

    Kaprijke-Bentille - DKW Evergem     3 - 0

    Hansbeke - Knesselare     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Wachtebeke - Muide Gent    3 - 3

    Mariakerke - VSV Gent     6 - 0

    Laarne-Kalken - Eksaarde    4 - 1

    Daknam - Heusden    4 - 5

    FC Destelbergen - Lochristi B    3 - 1

    VC Zwijnaarde - Zaffelare    1 - 2

    Vinderhoute - Cercle Melle     0 - 2

    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde    3 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Nokere-Kruishoutem - Machelen    4 - 1

    Balegem - Oudenhove    2 - 7

    Velzeke - Melsen    7 - 2

    Wortegem - Nazareth-Eke   1 - 0  

    Moortsele - Gijzel-Oosterzele     1 - 3

    Michelbeke - Bevere    0 - 2

    Sottegem B - Horebeke    5 - 3

    Boekel - Zingem    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Zandbergen    3 - 0

    Borsbeke - Elene-Grotenberge B    3 - 0

    Sint-Antelinks - Bonanza   2 - 2

    Doggen - Kerksken      1 - 3

    Hofstade - Moerbeke-Geraardsbergen    0 - 4

    Baardegem - Idegem    4 - 0

    Haaltert - Erembodegem    4 - 1

    Denderleeuw - Mere      5 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sombeke - Robur B    1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Kieldrecht     1 - 1

    Sint-Gillis - Verrebroek    11 - 0

    Klinge - Sint-Pauwels   2 - 0

    Oudegem - Rangers Opdorp    1 - 2

    SK Gerda - Overmere     3 - 0

    Melsele B - Wichelen    3 - 2

    YB Beveren - SKB Sint-Niklaas    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Donk    2 - 3

    Heusden B - SK Merelbeke   7 - 2

    9000 Gent  - Sint-Amandsberg    4 - 1

    VS Destelbergen - T. Melle    3 - 1

    Muide Gent B - Ursel B     3 - 3

    Ertvelde - Boekhoute    2 - 0

    Poesele B - Avrasya Gent    1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Mater - Olsene    0 - 4

    Maarkedal - Zevergem    2 - 0

    FCLC Ronse - Huise-Ouwegem    1 - 0

    Volkegem - Bottelare    0 - 2

    Nazareth-Eke B - Petegem Schelde    0 - 2

    Ophasselt B - Nokere-Kruishoutem B   FF  0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Sint-Goriks - Ophasselt    3 - 1

    Everbeek - Michelbeke B     2 - 2

    Opbrakel - Okegem    2 - 3

    Aaigem - Herzele-Ressegem    3 - 1

    Strijpen - Neigem    4 - 3

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen     1 - 3

    Appelterre B - Deftinge    FF   0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Moorsel - Baasrode     4 - 1

    Vlierzele - Herdersem     8 - 1

    Smetlede - Gijzegem     1 - 1

    Jong Lede B - Laarne-Kalken B     1 - 2

    Oranje-Blauw@Wieze - Bavegem     FF   5 - 0

    Nieuwerkerken - Buggenhout B    FF    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    Hoogeinde - Haasdonk B    1 - 2

    Kallo - Zele B    3 - 1

    Meerdonk - Tielrode    2 - 5

    Hamme-Zogge - Stekene B    1 - 0

    PD Kruibeke - Zaffelare B    0 - 1

    Bosdam Beveren - Beervelde B     3 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Na-Ronde 2017
    De Na-Ronde 2017

    Op zondag 2 april 2017 werd opnieuw -onder een stralende lentezon- de 101ste Ronde van Vlaanderen gereden.
    Samen met mijn jongste dochter Laure hebben we er opnieuw onze Vespa-Ronde van gemaakt.
    We vertrokken eerst richting Centrum Oudenaarde om er de start van de dames mee te pikken en daarna
    trokken we richting rotonde in Leupegem waar we voor het eerst de mannen eliterenners zagen, we hebben onze 
    Ronde-tocht verder gezet naar de Eikenberg en vervolgens de Koppenberg. Tot slot zijn we richting aankomst 
    gereden om daar Philippe Gilbert als winnaar over de meet te zien rijden.

    Oudenaarde was voor het zesde jaar op rij de aankomstplaats van 'Vlaanderens Mooiste'.

    De Eikenberg

    De doortocht van de renners op de Eikenberg.

    Ondertussen zijn we op de Koppenberg.

    De winnaar van de 101ste Ronde van Vlaanderen: Belgisch Kampioen Philippe Gilbert.

    De achtervolgers: Greg Van Avermaet (tweede), Niki Terpstra (derde) en Dylan Van Baarle (vierde).

    Het podium terwijl op de achtergrond de Brabançonne weerklinkt.
    1. Philippe Gilbert - 2. Greg Van Avermaet - 3. Niki Terpstra

    Voor het eerst werd een publiekszone voorzien aan de aankomststreep.

    De Ronde van Vlaanderen in 2017 was de laatste Ronde voor Tom Boonen. Hij won de Ronde in 2005, 2006 en 2012.
    Tom Boonen won voor het eerst de 'nieuwe Ronde' met aankomst in Oudenaarde in 2012.

    De tv-uitzending van de Ronde van Vlaanderen op Eén heeft gemiddeld 1.095.333 kijkers gelokt. Deze editie hoort
    dus bij de vijf best bekeken edities van de voorbije 20 jaar. Om 17.08 uur zagen 1.473.132 kijkers hoe Philippe Gilbert
    als eerste over de streep reed. De best bekeken editie blijft de editie van 2011 waar Nick Nuyens won. 
    Dan wordt ook nog een schatting gemaakt dat ruim 1.000.000 mensen onderweg waren om een glimp van de renners
    op te vangen van de start in Antwerpen tot de aankomst in Oudenaarde.

    Eén week na de profs hebben de beloften hun Ronde van Vlaanderen gereden. De Ier Edward Dunbar  
    finishte solo over de meet aan het Burgemeester Thienpontstadion in Oudenaarde. Onze 19-jarige landgenoot 
     Jasper Philipsen won de sprint voor de tweede plaats en de Fransman Jérémy Lecroq legde beslag op de derde plaats.

    Zaterdag 1 april, daags voor de Ronde, fietsten 16.000 wielertoeristen uit 56 verschillende landen hun Ronde van Vlaanderen.
     Op de Oude Kwaremont werd onder de deelnemers VTM-journalist Michiel Ameloot gespot (zie foto).

                                                       

    Weet je, we kijken nu al uit naar de editie van 2018 op Paaszondag 1 april.
                                                                            
                                                                                         Wim en Laure.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    02-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    KV Oostende - Zulte Waregem    1 - 1

    Club Brugge - Charleroi     1 - 1

    Anderlecht - AA Gent      0 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A :

    Waasland-Beveren - Union St Gilloise      1 - 4

    Standard - Sint-Truiden    2 - 2

    KV Mechelen - Lierse     1 - 0

    POULE B :

    Lokeren - KV Kortrijk    0 - 0

    Moeskroen - Eupen     0 - 2

    Roeselare - RC Genk     0 - 1

    PLAY OFF 3 :

    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge     1 - 0

    Tubeke - Lommel United     0 - 0



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 28

    Virton - Dender      6 - 2

    Dessel Sport - Deinze     2 - 1

    Heist - WS Brussel      FF    5 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Sprimont-Comblain    3 - 1

    Seraing - Koksijde    3 - 1

    Patro Eisden - Hasselt    2 - 1

    Oosterzonen - KSV Oudenaarde    2 - 0

    VW Hamme - Geel     1 - 4



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 28

    Olsa Brakel – Menen      5 - 0

    Sint-Niklaas – Harelbeke     0 - 1

    Torhout – Westhoek      1 - 2

    Eendracht Aalst – Temse    2 - 1

    RC Gent – Sint-Eloois Winkel     1 - 1

    Gullegem – Bornem      0 - 0

    Knokke – Izegem     6 - 1

    Sparta Petegem – Halle    4 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 28

    Tessenderlo – Woluwe-Zaventem     0 - 1

    Hades – Spouwen-Mopertingen    4 - 0

    Hoogstraten – Rupel-Boom      2 - 6

    Tienen – Cappellen       1 - 3

    Berchem Sport – Zwarte Leeuw      8 - 1

    Grimbergen – Duffel    1 - 0

    Bocholt – Londerzeel    0 - 1

    Wijgmaal – Overijse    3 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 28

    Ciney – Solières     6 - 4

    UR Namur – Couvin-Mariembourg    1 - 7

    La Louvière-Centre – Hamoir    3 - 1

    RFC de Liège – Ol. Charleroi    4 - 1

    Acren-Lessines – Waremme    3 - 0

    Walhain – Chatelet-Farciennes    2 - 4

    Charleroi-Couillet – RFC Meux    1 - 1

    La Calamine – Givry     4 - 1



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 28

    Dikkelvenne – Jong Lede     3 - 1

    Zele – Ingelmunster      0 - 2

    Merelbeke – Wervik     1 - 2

    Ninove – Pepingen     1 - 2

    Mariekerke – Wetteren        3 - 0

    Sint-Gillis-Waas – Ronse    0 - 4

    Vlamertinge – Berlare     3 - 2

    Wolvertem-Merchem – Lebbeke    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 28

    Diegem Sport – Helson Helchteren    1 - 2

    Betekom – Turnhout     4 - 2

    Leopoldsburg – Nijlen     3 - 0

    City Pirates Antwerpen – Diest    6 - 0

    Wellen – RC Mechelen      7 - 0

    Sterrebeek – Esperanza Pelt    1 - 1

    Eppegem – Sint-Lenaarts    0 - 2

    Vosselaar – Houtvenne    2 - 4


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 24

    RWD Molenbeek – Franc Borains     0 - 0

    Racing Jet Wavre – RFC Tournai     1 - 4

    Albert Quevy-Mons – Onhaye     0 - 1

    Profondeville – Ganshoren    1 - 4

    Taminoise – Solrézienne    1 - 1

    Léopold FC – Manageoise   1 - 1

    Rebecquoise – Waterloo     1 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 24

    Warnant – Herstal    2 - 3

    RFC Huy – Arlonaise    3 - 0

    Durbuy – Richelle     1 - 1

    Longlier – Aischoise    0 - 2

    Aywaille – Mormont     0 - 2

    Tilleur – Verlaine    1 - 1

    Cointe-Liège - Bertrix   2 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 29 : 8 en 9 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 8 en zondag 9 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Appelterre - Aalter    2 - 1

    Lovendegem - Elene-Grotenberge    0 - 2

    Kruibeke - Zelzate    2 - 3

    KVV Ardennen - Kemzeke    4 - 0

    Voorde - Buggenhout   3 - 0

    Stekene - Robur    3 - 2

    Melsele - Lochristi     1 - 4

    Maldegem - Bambrugge    1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Lembeke - Waarschoot    1 - 4

    Adegem - Sleidinge    0 - 1

    Jong Zulte - Evergem Center    4 - 0

    Merendree - Zomergem    1 - 1

    Zeveren - De Pinte    0 - 0

    Sint-Kruis-Winkel - Drongen   1 - 1

    Latem - Belzele    2 - 1

    Meetjesland - Kleit    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Meldert - Windeke    2 - 0

    Denderhoutem - Geraardsbergen    3 - 3

    Houtem - Eine    3 - 4

    Burst - Lebeke-Aalst    0 - 2

    Gavere-Asper - Meerbeke    3 - 1

    Sottegem - FC Kluisbergen    5 - 0

    Kluisbergen Sportief - Winnik    0 - 1

    Vurste-Semmerzake - Munkzwalm    2 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Heikant    1 - 2

    Grembergen - Schoonaarde    1 - 1

    Edeboys - Serskamp-Schellebelle    1 - 2

    Moerbeke - Haasdonk     1 - 0

    Doorslaar - Dendermonde    0 - 2

    HO Kalken - Massemen     5 - 1

    Sinaai - Bazel   3 - 1

    Vrasene - Beervelde    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Vinkt - Assenede    1 - 3

    Knesselare - Middelburg    1 - 3

    Nevele - Hansbeke    0 - 1

    Maria-Aalter - Balgerhoeke    6 - 1

    DKW Evergem - Poesele    0 - 2

    Bellem - Ursel    3 - 3

    Watervliet - Sint-Laureins    1 - 1

    Bassevelde - Kaprijke-Bentille     0 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Laarne-Kalken    4 - 3

    HT Zwijnaarde - Vinderhoute   10 - 1

    VSV Gent - VC Zwijnaarde    1 - 0

    Zaffelare - Destelbergen    4 - 3

    Lochristi B - Daknam    2 - 0

    Heusden - Sint-Denijs    4 - 2

    Eksaarde - Wachtebeke     2 - 0

    Muide Gent - Mariakerke    1 - 5

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Balegem    12 - 1

    Melsen - Wortegem     0 - 3

    Horebeke - Velzeke    2 - 2

    Oudenhove - Moortsele    0 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Nokere-Kruishoutem    2 - 0

    Machelen - Boekel     4 - 1

    Zingem - Sottegem B    4 - 1

    Nazareth-Eke - Michelbeke    4 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Mere - Sint-Antelinks     1 - 0

    Elene-Grotenberge B - Denderleeuw    1 - 3

    Bonanza - Nederhasselt    0 - 4

    Kerksken - Haaltert     0 - 0

    Zandbergen - Baardegem    2 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Doggen     1 - 1

    Erembodegem - Borsbeke    5 - 0

    Idegem - Hofstade     3 - 8

    DERDE PROVINCIALE E :

    Robur B - WB Sint-Niklaas    1 - 4

    Rangers Opdorp - Klinge    1 - 0

    Overmere - Sombeke    6 - 0

    Verrebroek - Melsele B   0 - 3

    Kieldrecht - Sint-Gillis    2 - 4

    SKB Sint-Niklaas - Oudegem    1 - 2

    Sint-Pauwels - SK Gerda   1 - 0

    Wichelen - YB Beveren    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    T. Melle - Poesele B    5 - 0

    SK Merelbeke - Ertvelde    0 - 3

    Sint-Amandsberg - Heusden B    2 - 1

    FC Dampoort - 9000 Gent    0 - 3

    Avrasya Gent - Muide Gent B    4 - 2

    Boekhoute - VS Destelbergen    STOPG.

    Ursel B - Oostakker    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zevergem - Kluisbergen Sportief B    4 - 0

    Bottelare - Maarkedal    6 - 0

    Petegem Schelde - Volkegem    1 - 2

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B    3 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Mater    1 - 0

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Neigem - Zegelsem    3 - 0

    Herzele-Ressegem - Strijpen    3 - 0

    Okegem - Aaigem    1 - 1

    Deftinge - Everbeek    1 - 0

    Volkegem B - Opbrakel     1 - 2

    Jong Geraardsbergen - Sint-Goriks    0 - 5

    Ophasselt - Appelterre B     FF   5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Gijzegem - Nieuwerkerken    7 - 1

    Bavegem - Smetlede    0 - 6

    Herdersem - Edeboys B    2 - 2

    Baasrode - Vlierzele    1 - 2

    Buggenhout B - HO Kalken B    0 - 7

    Laarne-Kalken B - Moorsel    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    Zaffelare B - Bosdam Beveren     2 - 1

    Zele B - SVH Waasmunster    3 - 3

    Tielrode - Rupelmonde    1 - 1

    Beervelde B - Hoogeinde    FF

    Haasdonk B - Hamme-Zogge    1 - 2

    Stekene B - Meerdonk    0 - 7


    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 1 en zondag 2 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    Enkel een paar inhaalwedstrijden in het weekend van de Ronde van Vlaanderen ....


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Sleidinge - De Pinte     0 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :

    Zandbergen - Borsbeke       1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    SK Merelbeke - Ursel B      3 - 5

    VC Boekhoute - Avrasya Gent     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Maarkedal - Kluisbergen Sportief B       2 - 0


    FINALE HOFMAN CUP - BEKER van OOST-VLAANDEREN

    Voorde - Robur    0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    31-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : SPEELDAG 29 : 8 en 9 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 8 en zondag 9 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    WS Lauwe - RC Lauwe     2 - 1

    Oostkamp - Kortemark     7 - 2

    Zwevezele - Oostnieuwkerke   0 - 1

    Boezinge - Damme      2 - 1

    Adinkerke - Oostduinkerke    4 - 4

    Eernegem - RC Waregem   3 - 2

    Westkapelle - Wingene   0 - 1

    Wielsbeke - Rumbeke     3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Ruiter Roeselare - Blankenberge    2 - 1

    Meulebeke - Oudenburg     3 - 1

    Nieuwpoort - Spermalie-Middelkerke   0 - 7

    Gistel - Moorslede    1 - 1

    Bredene - De Haan     1 - 2

    VV Tielt - Club Roeselare    1 - 1

    Heist - Zedelgem    0 - 0

    Staden - Varsenare     1 - 1
      
    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Heestert - Poperinge     1 - 2

    Dadizele - Deerlijk   0 - 2

    Wevelgem - Zwevegem    3 - 1

    Avelgem - Moen     1 - 2

    Dottignies - Anzegem     2 - 2

    Nieuwkerke - Geluwe     1 - 1

    Otegem - Luingnois    4 - 1

    Beveren-Leie - Ledegem     4 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :  

    Geluveld - Houthulst     3 - 2

    Proven - Westrozebeke    0 - 3

    Veurne - De Panne     0 - 3

    Zonnebeke - Reningelst     3 - 0

    Brielen - Diksmuide    2 - 2

    Comines-Warneton - Ploegsteert    0 - 0

    Hooglede - Beselare    2 - 3

    Handzame - Elverdinge    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Jabbeke - Keiem    0 - 0

    Jong Male - Snaaskerke     1 - 1

    Veldegem - Sint-Joris    2 - 1

    Zandvoorde - Koekelare    0 - 4

    Loppem - Steenbrugge    3 - 4

    Moerkerke - Ichtegem    3 - 0

    Lissewege - Westende    1 - 1

    Beernem - Ruddervoorde    2 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    KSV Kortrijk - Wevelgem B      2 - 0

    Lichtervelde - Hulste    2 - 1

    Oostrozebeke - Zwevezele B     1 - 0

    Pittem - Ingooigem    2 - 0

    Aarsele - Kanegem     2 - 2

    Emelgem-Kachtem - Heule     4 - 1

    Ardooie - Dosko Beveren     1 - 3

    Lendelede - Bissegem     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Jonkershove - Alveringem      2 - 1

    Voormezele - Zillebeke    0 - 0

    Veurne B - Lo-Reninge     2 - 2

    Hollebeke - Poperinge B    3 - 3

    Vleteren - Comines-Warneton B    4 - 0

    Houthem - Merkem   0 - 11

    Westouter - Dikkebus    3 - 1

    Langemark-Poelkapelle - Bulskamp     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge B - Zarren    0 - 6

    Aartrijke - SK Torhout    1 - 0

    Hertsberge - E. Brugge    5 - 2

    Gits - Zerkegem    5 - 0

    Lombardsijde - Sint-Kruis    2 - 6

    Doomkerke - Dudzele    1 - 2

    Wenduine - Dar. Brugge    1 - 1

    HO Oedelem - Ruiselede     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  (speeldag 32)

    Dentergem - Stasegem     5 - 1

    Izegem B - Aalbeke     1 - 0

    Wervik B - Desselgem     FF   0 - 5

    Passendale - Moorsele     2 - 4

    Dosko Beveren B - Dadizele B    2 - 5

    Kruiseke - Wikings Kortrijk    1 - 2

    Bellegem - Kuurne    0 - 4

    Marke - Rekkem     0 - 0



    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 1 en zondag 2 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    Enkel een paar inhaalwedstrijden in het weekend van de Ronde van Vlaanderen ....


    EERSTE PROVINCIALE :  vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 29

    White Star Lauwe - Racing Lauwe      2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Bredene - Staden     0 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Davo Westende - Ichtegem    2 - 3

    Keiem - Jong Male     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zerkegem - Aartrijke    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :  ( speeldag 31 )

    Aalbeke - Marke      2 - 0

    Wikings Kortrijk - Wervik B     2 - 1

    Dadizele B - Dentergem     2 - 1

    Rekkem - Dosko Beveren B      4 - 1

    Jong Vijve - Kruiseke      2 - 2

    Desselgem - Passendale     4 - 0

    Moorsele - Izegem B      1 - 0

    Stasegem - Bellegem     0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    30-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen - 8 en 9 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 8 en 9 april 2017


    BRABANT : Speeldag 27

    Crossing Schaerbeek – Butsel     0 - 2

    Borght – Hoeilaart    2 - 4

    VV Houtem – Bierbeek    1 - 2

    Grez-Doiceau – Veltem     1 - 5

    Sporting Bruxelles – Liedekerke    1 - 0

    RCS Brainois – Strombeek    3 - 2

    Kampenhout – Ren. Cl. Schaerbeek    0 - 0

    RSD Jette – Stockel    1 - 4



    ANTWERPEN :  Speeldag 28

    Schriek – Heikant Berlaar    0 - 1

    Branddonk – Rapid Leest    1 - 3

    White Star Schorvoort – Lille    2 - 4

    Herentals – De Kempen   1 - 0

    Zwijndrecht – Oppurs    0 - 2

    Brasschaat – Antonia    1 - 3

    GR Katelijne – Ternesse    2 - 3

    Lyra – Berg en Dal    3 - 2



    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 29

    Monceau – Estinnoise    6 - 0

    Gosselies – Ostiches-Ath    1 - 3

    Stade Brainois – Peruwelz FC    2 - 1

    Ransart – Montkainoise    2 - 1

    Paturages – Binchoise    1 - 2

    Houdeng – Courcelles   5 - 1

    Beloeil – Soignies    1 - 4

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage – Pont-a-Celles Buzet    3 - 2



    LIMBURG : Speeldag 29

    Racing Peer – Beringen    4 - 2

    Zonhoven VV – Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Heur-Tongeren – Landen     3 - 0

    Hoepertingen – Lutlommel    2 - 1

    Zepperen-Brustem – Melo Zonhoven    1 - 1

    Bree – Termien    1 - 1

    Vlijtingen – Herk-De-Stad     2 - 0

    Bilzen-Waltwilder – Bregel    2 - 1



    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 30 : Weekend 8 april

    Sparta Rotterdam - Excelsior     2 - 3

    Vitesse - Heerenveen     4 - 2

    NEC - Ajax      1 - 5

    ADO Den Haag - FC Groningen     4 - 3

    Go Ahead Eagles - Heracles Almelo      1 - 4

    AZ - Roda JC    1 - 1

    PEC Zwolle - Feyenoord    2 - 2

    FC Utrecht - FC Twente    3 - 0

    PSV - Willem II     5 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    29-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1 : Zulte Waregem - RSC Anderlecht
    Play Off 1 : Zulte Waregem - RSC Anderlecht










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:foto's
    27-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 31 maart, 1 en 2 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 31 maart, zaterdag 1 en zondag 2 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Zulte Waregem - Anderlecht     1 - 2

    Charleroi - KV Oostende     1 - 1

    AA Gent - Club Brugge    2 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A :

    Sint-Truiden - Waasland-Beveren     3 - 0

    Union - St Gilloise - KV Mechelen    3 - 0

    Lierse - Standard     1 - 0

    POULE B :

    KV Kortrijk - Moeskroen    2 - 1

    Eupen - Roeselare     2 - 2

    RC Genk - Lokeren    4 - 0

    PLAY OFF 3 :

    Tubeke - Cercle Brugge      2 - 2

    Lommel United - Oud-Heverlee Leuven     2 - 1



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 27

    VW Hamme - Oosterzonen      3 - 0

    Koksijde - Virton      0 - 5

    Dessel Sport - Heist       4 - 0

    Hasselt - Beerschot-Wilrijk      0 - 2

    Dender - KSV Oudenaarde    1 - 0

    Deinze - Seraing     0 - 2

    Sprimont-Comblain - Geel    1 - 3

    WS Brussel - Patro Eisden     FF   0 - 5



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 27

    Menen – Sparta Petegem      1 - 1

    Torhout – Olsa Brakel      2 - 2

    Harelbeke – Eendracht Aalst     1 - 0

    Westhoek – Izegem     0 - 3

    Temse – Knokke     1 - 2

    Bornem – Sint-Niklaas     2 - 2

    Sint-Eloois-Winkel – Gullegem     2 - 3

    Halle – RC Gent    0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 27

    Zwarte Leeuw – Grimbergen      3 - 2

    Overijse – Cappellen     1 - 0

    Spouwen-Mopertingen – Hoogstraten     3 - 1

    Duffel – Tienen      2 - 2

    Londerzeel – Berchem Sport    0 - 1

    Woluwe-Zaventem – Bocholt    3 - 3

    Rupel-Boom – Tessenderlo    1 - 0

    Wijgmaal – Hades    0 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 27

    RFC Meux – Acren-Lessines     5 - 0

    Waremme – Ciney    2 - 1

    La Louvière-Centre – RFC de Liège    0 - 0

    Couvin-Mariembourg – La Calamine      4 - 2

    Chatlet-Farciennes – UR Namur      3 - 1

    Solières – Walhain     1 - 2

    Hamoir – Givry    5 - 2

    Ol. Charleroi – Charleroi-Couillet    2 - 1



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 27

    Jong Lede – Ninove      1 - 1

    Wervik – Berlare      0 - 0

    Merelbeke – Mariekerke      0 - 1

    Ingelmunster – Dikkelvenne      1 - 0

    Wetteren – Wolvertem-Merchtem    2 - 0

    Ronse – Vlamertinge     2 - 0

    Lebbeke – Zele    6 - 0

    Pepingen – Sint-Gillis-Waas     2 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 27

    Sint-Lenaarts – Leopoldsburg      3 - 0

    Esperanza Pelt – Digem Sport     2 - 1

    Turnhout – Houtvenne     3 - 2

    Betekom – Wellen    3 - 3

    Diest – Sterrebeek     2 - 1

    Nijlen – Vosselaar     2 - 3

    RC Mechelen – City Pirates Antwerpen     2 - 4

    Helson Helchteren – Eppegem     0 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 23

    RFC Tournai – Profondeville     5 - 0

    Onhaye – Taminoise    2 - 1

    Ganshoren – Albert Quevy-Mons     1 - 5

    Franc Borains – Rebecquoise    2 - 1

    Léopold FC – RWD Molenbeek     2 - 2

    Manageoise – Solrézienne    3 - 3

    Waterloo – Racing Jet Wavre    0 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 23

    Arlonaise – Cointe-Liège      1 - 2

    Longlier – Warnant     0 - 6

    Aischoise – Richelle    0 - 4

    Bertrix – Durbuy     0 - 3

    Herstal – Tilleur    1 - 3

    Verlaine – Aywaille     1 - 3

    Mormont – RFC Huy    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal





    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 13 : Lijst 1 , 2 en 3
  • SPEELDAG 13 : Lijst 4 , 5 en 6
  • SPEELDAG 13 : Lijst 7

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 15
  • klassementen speeldag 15 (vervolg)
  • speeldag 15
  • voorspellingen speeldag 15
  • voorspellingen speeldag 15(vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!