Rondvraag / Poll
Wie zal op 1 mei de Beker van België in de lucht steken ?
KV Mechelen
KAA Gent
Bekijk resultaat



Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Champions League 1/4e, 1/8e finales en Europa League 1/4e, 1/8 en 1/16e finales
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2019-2020
  • Skûtsjesilen van 27 juli tot en met 9 augustus 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 mei 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • LEEG
  • LEEG
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • “Teleurgesteld” Genk reageert fors op Pozuelo-pop en vuurwerk van supporters: “We hopen dit nooit meer te zien”
  • Dembélé definitief out, Meunier hoogst twijfelachtig
  • Van titelambities lijkt bij Anderlecht geen sprake: “We moeten realistisch zijn” (al is er de hoop door titel van 2014)
  • Nog meer kopzorgen voor de Rode Duivels: Mousa Dembélé en Thomas Meunier ontbreken, ook Romelu Lukaku traint niet
  • Zo dacht Mourinho als coach van Chelsea over “bedrieger” Ronaldinho, “zeer linksvoetige” Messi en anderen sterren van Barcelona
  • Vertrekt Antoine Griezmann dan toch bij Atlético? Geruchten van opmerkelijk voorstel van Barcelona doen de ronde
  • Genk beschouwt zichzelf niet als titelfavoriet, Gent wil beker winnen: “Op papier het gemakkelijkste, met alle respect voor KV Mechelen”
  • Club Brugge legt nieuwe grasmat voor Play-off 1: “Huidige liet niet toe om profvoetbal te spelen, afwachten of Cercle zal bijdragen”
  • Voorlaatste etappe Tirreno-Adriatico: vreemde spurtzege voor Julian Alaphilippe
  • Stefan Everts mag ziekenhuis verlaten na teenamputatie en stapt intussen weer stilletjes rond: “Ik noem het eerder taffelen”
    Foto
    Nieuws VTM
  • KV Mechelen vestigt nieuw supportersrecord
  • Iniesta getackled door reclamepaneel
  • Jonge wielrenner (19) overleden na ongeval in een wedstrijd
  • West-Vlaamse prijsduif Armando geveild voor meer dan 1 miljoen euro
  • Klimaatactivisten richten hun pijlen nu ook op de financiële sector
  • Opnieuw ontploffing in Antwerpen-Noord
  • Terrorist ontslaat advocaat en wil zichzelf verdedigen
  • “Er wordt veel van ons verwacht in play-off 1”
  • Jonge wielrenner in levensgevaar na ongeval
  • De Gendt wint voor derde keer bollentrui
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (105)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (548)
  • info (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (124)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • “Teleurgesteld” Genk reageert fors op Pozuelo-pop en vuurwerk van supporters: “We hopen dit nooit meer te zien”
  • Dembélé definitief out, Meunier hoogst twijfelachtig
  • Van titelambities lijkt bij Anderlecht geen sprake: “We moeten realistisch zijn” (al is er de hoop door titel van 2014)
  • Nog meer kopzorgen voor de Rode Duivels: Mousa Dembélé en Thomas Meunier ontbreken, ook Romelu Lukaku traint niet
  • Zo dacht Mourinho als coach van Chelsea over “bedrieger” Ronaldinho, “zeer linksvoetige” Messi en anderen sterren van Barcelona
  • Vertrekt Antoine Griezmann dan toch bij Atlético? Geruchten van opmerkelijk voorstel van Barcelona doen de ronde
  • Genk beschouwt zichzelf niet als titelfavoriet, Gent wil beker winnen: “Op papier het gemakkelijkste, met alle respect voor KV Mechelen”
  • Club Brugge legt nieuwe grasmat voor Play-off 1: “Huidige liet niet toe om profvoetbal te spelen, afwachten of Cercle zal bijdragen”
  • Voorlaatste etappe Tirreno-Adriatico: vreemde spurtzege voor Julian Alaphilippe
  • Stefan Everts mag ziekenhuis verlaten na teenamputatie en stapt intussen weer stilletjes rond: “Ik noem het eerder taffelen”
    Foto
    Nieuws HLN
  • Passagier boos op Easyjet: na 15 minuten op wc doet steward de deur open
  • Leonardo DiCaprio en Brad Pitt poseren voor het eerst samen op filmposter
  • Leonardo DiCaprio en Brad Pitt poseren voor het eerst samen op filmposter
  • VIDEO. Bemelmans struikelt in eerste kwalificatieronde van Miami - Thiem verrast Federer in finale Indian Wells
  • Topman Warner Bros ontslagen nadat hij actrice rollen aanbood in ruil voor seks
  • Eerste poster van Charles Manson-film met Leonardo DiCaprio en Brad Pitt is er
  • Topman Warner Bros ontslagen nadat hij actrice rollen aanbood in ruil voor seks
  • Eerste poster van Charles Manson-film met Leonardo DiCaprio en Brad Pitt is er
  • Topman Warner Bros ontslagen nadat hij actrice rollen zou hebben gegeven in ruil voor seks
  • Topman Warner Bros ontslagen nadat hij actrice rollen zou hebben gegeven in ruil voor seks
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    29-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 6 en 7 oktober 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 6

    Vlijtingen - Mechelen-Aan-De-Maas      2 - 1

    Park Houthalen - Koersel    2 - 0

    Zonhoven VV - Daring Huvo Jeuk     3 - 0

    Bree-Beek - Beringen     0 - 0

    Torpedo Hasselt - Melo Zonhoven   2 - 0

    Hoepertingen - Achel VV   1 - 2

    Zepperen Brustem - FC Alken   3 - 0

    Herkol - Herk-De-Stad    2 - 4


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 6

    De Kempen - Branddonk      3 - 0

    Rochus Deurne - Heikant Berlaar     1 - 2

    Zoersel - Lille     1 - 2

    Berg en Dal - Oppuurs   0 - 3

    Herentals - Wuustwezel   0 - 2

    Mariekerke - Schriek   4 - 1

    Witgoor Dessel - Kontich   0 - 0

    Sint-Job - VV Duffel    4 - 4



    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 6

    Melsbroek - HO Bierbeek     0 - 3

    Herent - Borght-Humbeek     2 - 3

    Diest - Linden     1 - 0

    Huldenberg - Hoeilaart    1 - 0

    Grimbergen - HO Veltem     4 - 2

    Tervuren-Duisburg - Liedekerke    3 - 3

    Rhodienne-De-Hoek - Bertem-Leefdal   1 - 1

    Aarschot - Sterrebeek   4 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 5

    Ixelles - Stade Everois      2 - 1

    Boitsfort - Sporting Bruxelles   4 - 3

    Forestoise - Crossing Schaerbeek   1 - 7

    Villers La Ville - Genappe   1 - 0

    Waterloo - Lasne Ohain   1 - 1

    Kosova Schaerbeek - BX Brussels   1 - 1

    Saint-Michel - Etterbeek    1 - 3

    Saint-Josse - Jodoigne    0 - 0


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 7

    Soignies - Neufvilles     1 - 4

    Montignies - Beloeil     1 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Pont-A-Celles Buzet   2 - 2

    Peruwelz FC - Paturages    1 - 1

    Monceau - Houdeng    1 - 1

    Le Roeulx - Antoinien   6 - 2

    Estaimbourg - Solre Sambre   1 - 1

    Gosselies - Anderlues   2 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    24-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 september 2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 9


    KV Kortrijk - Eupen    1 - 3


    RC Genk - Zulte Waregem    4 - 0


    Moeskroen - Waasland-Beveren    0 - 3


    Charleroi - Lokeren    2 - 1


    Club Brugge - Cercle Brugge    4 - 0


    Anderlecht - Sint-Truiden      0 - 0


    KV Oostende - Standard     1 - 3


    Antwerp - AA Gent     2 - 2



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 8

    Roeselare - Tubeke     2 - 1

    Westerlo - Beerschot-Wilrijk    1 - 2

    Lommel - KV Mechelen    0 - 3

    Oud-Heverlee Leuven - Union Saint-Gilloise    1 - 3



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 5

    KSV Oudenaarde - Tessenderlo     0 - 4

    Dessel Sport - KSK Heist      0 - 0

    Seraing - Chatelet-Farciennes     0 - 1

    Lierse-Kempenzonen - Dender   2 - 2

    Deinze - RFC de Liège   1 - 0

    Knokke - Virton   0 - 1

    RWD Molenbeek - Rupel-Boom   1 - 4

    Eendracht Aalst - Geel     3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 5

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Tempo Overijse     1 - 0

    Gullegem - Harelbeke      1 - 2

    Menen - RC Gent   3 - 1

    Diegem Sport - Olsa Brakel    3 - 1

    Ronse - Sint-Eloois-Winkel   1 - 2

    Wijgmaal - Dikkelvenne   1 - 0

    Westhoek - Londerzeel   2 - 1

    Sparta Petegem - Eppegem    6 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Spouwen-Mopertingen - Bocholt     0 - 4

    Hades Kiewit-Hasselt - Berchem Sport     1 - 0

    Turnhout - Vosselaar   1 - 4

    Hoogstraten - Hasselt    0 - 2

    Patro Eisden - Cappellen    4 - 1

    City Pirates Antwerpen - Temse   1 - 3

    VW Hamme - Sint-Niklaas   1 - 4

    Duffel - Heur-Tongeren     3 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 6

    Rebecquoise - RAAL La Louvière      3 - 1

    URSL Visé - Franc Borains     4 - 0

    Waremme - Durbuy      1 - 0

    Ol. Charleroi - Ciney     1 - 1

    Solières Sport - RFC Meux   2 - 2

    Acren-Lessines - Couvin-Mariembourg     1 - 1

    La Louvière-Centre - FC Tilleur     2 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 5

    Wervik - Kampenhout     2 - 0

    Wetteren - Zelzate      1 - 1

    Torhout - Merelbeke   1 - 3

    Oostkamp - Zwevezele    1 - 1
     
    Melsele - Lebbeke   1 - 0

    Pepingen-Halle - Stekene     1 - 2

    Wingene - Woluwe-Zaventem   2 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Jong Lede    1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Sint-Lenaarts - Bilzen-Waltwilder    1 - 1

    Leopoldsburg - RC Mechelen    2 - 1

    Lyra-Lierse Berlaar - Ternesse Wommelgem    2 - 0

    Houtvenne - Termien   4 - 2

    Wellen - Helson Helchteren    3 - 3

    Tienen - Zwarte Leeuw    3 - 1

    Bornem - Nijlen   1 - 0

    Betekom - Esperanza Pelt   3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 6

    Aischoise - Manageoise     3 - 1

    Namur - Fosses-La-Ville - Albert Quevy-Mons    2 - 0

    Binchoise - Wavre Sports      2 - 1

    Symphorinois - RSD Jette   0 - 1

    Stade Brainois - Ostiches-Ath   0 - 1

    RCS Brainois - Taminoise   2 - 0

    Ganshoren - Léopold FC   0 - 4

    Stockel - RFC Tournai    0 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 6

    Givry - Richelle   1 - 0

    Oppagne-Wéris - Longlier    2 - 0

    Sprimont - Stockay-Warfusée   2 - 3

    La Calamine - Warnant    0 - 0

    Aywaille - Meix-Dt-Virton     2 - 1

    Verlaine - Herstal   3 - 1

    Condruzien - RFC Huy   2 - 2

    Onhaye - Mormont    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 29 en zondag 30 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - HO Kalken      4 - 0

    Aalter - Drongen     2 - 4

    Sottegem - Waasmunster    2 - 1

    Mariakerke - Jong Zulte    4 - 4

    Lochristi - Voorde Appelterre    3 - 0

    Zele - Dendermonde    2 - 3

    Bambrugge - Elene-Grotenberge    0 - 2

    Adegem - KVV Ardennen     4 - 3 

    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Poesele - Merendree     4 - 0


    Latem - Lovendegem      2 - 1


    Maldegem - Kleit     3 - 1


    Bellem - Sint-Laureins   2 - 1


    Sleidinge - Ertvelde    3 - 2


    Zeveren - Waarschoot   1 - 1


    Assenede - 

    Zomergem    0 - 3


    Lembeke - Meetjesland   0 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moerbeke-Geraardsbergen - SV Geraardsbergen     2 - 3

    Borsbeke - Denderhoutem    2 - 2

    Edeboys - Burst   0 - 3

    Munkzwalm - Winnik   3 - 1

    Erembodegem - Kluisbergen Sportief   1 - 2

    Meldert - Windeke   5 - 0

    Meerbeke - Machelen   2 - 2

    Nokere-Kruishoutem - Gijzel-Oosterzele   3 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Sint-Gillis     2 - 1

    Vrasene - VSV Gent     2 - 0

    Kruibeke - Bazel    1 - 0

    Heikant - Doorslaar   1 - 5

    Robur - Kieldrecht   1 - 1

    Buggenhout - Schoonaarde    2 - 0

    WB Sint-Niklaas - Sinaai   1 - 2

    Grembergen - Haasdonk   3 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Wachtebeke - Muide Gent   2 - 1


    Donk - 

    Watervliet    1 - 3


    Nevele - Vinkt    0 - 0


    Belzele - Vinderhoute    2 - 1


    Boekhoute - Sint-Kruis-Winkel   1 - 4


    Ursel - Evergem Center   2 - 1


    Hansbeke - Maria-Aalter   1 - 1


    DKW Evergem - Bassevelde   2 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zevergem - HT Zwijnaarde     0 - 2


    Laarne-Kalken - Lochristi B     0 - 0


    Cercle Melle - Massemen     2 - 2


    Melsen - Destelbergen     2 - 5


    Moortsele - Bottelare   1 - 0


    Heusden - 

    Zaffelare    3 - 2


    Serskamp-Schellebelle - Beervelde    2 - 2


    VC Zwijnaarde  - 

    Sint-Denijs    0 - 3


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Eine      0 - 3

    Nazareth-Eke - Boekel    2 - 2

    Bevere - Zingem     1 - 2

    Gavere-Asper - Oudenhove   4 - 1

    Horebeke - Sint-Goriks   2 - 0

    Maarkedal - Sottegem B    2 - 2

    Velzeke - Wortegem   1 - 1

    Elene-Grotenberge B - FC Kluisbergen    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Baardegem   1 - 1


    Deftinge - Bonanza   2 - 2


    Kerksken - Houtem   2 - 1


    Doggen - Zandbergen    1 - 1


    Denderleeuw - Hofstade   2 - 0


    Nederhasselt - Vlierzele    3 - 1


    Mere - Haaltert   2 - 1


    Gijzegem - Herzele-Ressegem   1 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Bosdam Beveren     1 - 0

    Kemzeke - Rangers Opdorp     3 - 2

    YB Beveren - SK Gerda    1 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Meerdonk    3 - 3

    Moerbeke - Klinge   1 - 1

    Oudegem - Eksaarde   0 - 0

    Kallo - Melsele B   2 - 3

    Tielrode - Robur B    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Avrasya Gent    2 - 1

    Zaffelare B - Knesselare     1 - 4

    Muide Gent B - Ooidonck-Leerne    4 - 2

    9000 Gent - Kaprijke-Bentille     2 - 2

    Vinkt B - Oostakker     1 - 3

    Middelburg - Sint-Amandsberg    4 - 1

    VS Destelbergen - Balgerhoeke   2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Mater    2 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Munkzwalm B    2 - 0

    Eine B - Nazareth-Eke B     0 - 4

    Zingem B - Volkegem     2 - 4

    Boekel B - Nokere-Kruishoutem B    1 - 4

    Petegem Schelde - FCLC Ronse    10 - 0

    Olsene - Huise-Ouwegem   3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Winnik B      2 - 1

    Oudenhove B - Michelbeke B    6 - 1

    Zegelsem - Neigem   4 - 4

    Everbeek - Okegem     2 - 1

    Jong Geraardsbergen - Velzeke B   2 - 4

    Opbrakel - Strijpen   3 - 3

    Ophasselt - Volkegem B   1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :

    FC Dampoort - Wichelen   0 - 1

    Lebbeke B - Rangers Merelbeke   0 - 1

    Smetlede - Herdersem   1 - 3

    Nieuwerkerken - T. Melle   3 - 3

    Bavegem - Heusden B   2 - 3

    SK Merelbeke - Aaigem   0 - 6

    Moorsel - Wieze   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Baasrode     4 - 1

    Daknam - Zele B    1 - 1

    Overmere - SVH Waasmunster    4 - 2

    HO Kalken B - Sombeke   1 - 2

    Verrebroek - Hamme-Zogge   2 - 1

    Rupelmonde - PD Kruibeke    2 - 2

    Hoogeinde - Haasdonk   0 - 4

    Sinaai B - Sint-Gillis-Waas     0 - 6

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (42 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    22-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 29 en zondag 30 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - Boezinge    1 - 0


    Kortemark - 

    Wielsbeke    0 - 1

    Zedelgem - Oostnieuwkerke   1 - 4

    RC Waregem - Poperinge    5 - 7

    Oostduinkerke - 

    Dadizele   0 - 2


    Deerlijk - 

    Blankenberge   0 - 3

    WS Lauwe - RC Lauwe   1 - 1

    Vlamertinge - Damme    1 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Rumbeke - Bredene      3 - 3


    Heist - Diksmuide   0 - 0


    De Ruiter Roeselare - Spermalie-Middelkerke   4 - 0


    Eernegem - 

    Lichtervelde    1 - 0

    Keiem - Oudenburg    4 - 3

    Sint-Kruis - Jabbeke   3 - 5

    Varsenare - Veldegem   5 - 2

    Club Roeselare - De Haan    2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moorslede - Dottignies     1 - 2

    Wevelgem - 

    Zwevegem    1 - 1


    Otegem - Beveren-Leie   4 - 1


    Heestert - VV Tielt   0 - 2


    Ploegsteert - Bissegem    4 - 7


    Nieuwkerke - Zonnebeke    0 - 1


    Anzegem - Geluwe   4 - 0

    Moen - Ledegem   1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Houthulst - Westrozebeke    1 - 2


    Veurne - Dikkebus   3 - 0


    Comines-Warneton - Vleteren   1 - 1


    Gits - Geluveld   1 - 1


    Voormezele - Proven   1 - 3


    Elverdinge - Staden   0 - 2


    Beselare - 

    Hooglede    1 - 1

    Merkem - De Panne   2 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Lissewege - Ruddervoorde   3 - 6


    SK Torhout - Loppem   0 - 1


    Lombardsijde - Gistel   3 - 4


    Jong Male - 

    Nieuwpoort    1 - 3

    Moerkerke - Ichtegem   3 - 0

    Snaaskerke - Dudzele   2 - 1


    Koekelare - Steenbrugge   3 - 0


    Dar. Brugge - Beernem   2 - 6


    DERDE PROVINCIALE C :


    D. Beveren - Aarsele     1 - 1

    Hulste - Emelgem-Kachtem     1 - 1


    Moorsele - Ingooigem     2 - 0


    Lendelede - Kortrijk   1 - 2


    Ardooie - Oostrozebeke    3 - 1


    Kanegem - Avelgem   3 - 1


    Bellegem - Zwevezele B    2 - 2


    Heule - Wevelgem B   2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Lo-Reninge - Westende     1 - 3


    Veurne B - Handzame     0 - 3


    Diksmuide B - Alveringem     7 - 0


    Adinkerke - Coxyde    2 - 1


    Bulskamp - Jonkershove  0 - 4


    Zarren - 

    Nieuwkapelle    10 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Zandvoorde - Wenduine     0 - 0


    Steenbrugge B - Damme B    4 - 3


    Beernem B - Ruiselede   2 - 1

    Zerkegem - D. Beveren B   1 - 1


    Pittem - Doomkerke   0 - 2


    Aartrijke - 

    Sint-Joris    3 - 2

    Hertsberge - HO Oedelem   2 - 2


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Ledegem B - Aalbeke    3 - 0


    Wielsbeke B - Dottignies B     5 - 4


    Izegem-Ingelmunster B - Sint-Eloois-Winkel B    2 - 1


    Dentergem - Kuurne   1 - 0


    Marke - 

    Anzegem B    5 - 1

    Stasegem - Jong Vijve    3 - 1

    Jong Helkijn - Desselgem   1 - 3


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Dadizele B - Passendale    2 - 1


    Zillebeke - Rekkem     3 - 5

    Vlamertinge B - Hollebeke     3 - 3


    Kruiseke - Poperinge B    2 - 0


    Brielen - Wervik B   12 - 0


    Langemark-Poelkapelle - Westouter    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    21-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 29 en 30 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 5

    Beringen - Park Houthalen     3 - 1

    Achel VV - Zonhoven VV     2 - 3

    Daring Huvo Jeuk - Zepperen-Brustem    2 - 1

    Koersel - Herkol      5 - 1

    FC Alken - Torpedo Hasselt     1 - 2

    Herk-De-Stad - Vlijtingen      2 - 1

    Melo Zonhoven - Bree-Beek    4 - 0

    Mechelen aan de Maas - Hoepertingen   4 - 2



    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 5

    Oppuurs - Sint-Job    3 - 1

    Heikant Berlaar - Mariekerke    2 - 1

    Lille - Rochus Deurne    0 - 0

    Kontich - Zoersel    3 - 0

    Duffel - Witgoor Dessel   2 - 5

    Schriek - De Kempen   2 - 1

    Wuustwezel - Berg en Dal   4 - 2

    Branddonk - Herentals   0 - 0



    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 5

    HO Bierbeek - Grimbergen    1 - 1

    Linden - Aarschot   1 - 0

    Liedekerke - Diest   1 - 2

    Bertem-Leefdal - Tervuren-Duisburg   2 - 2

    Borght-Humbeek - Rhodienne-De Hoek    0 - 4

    Hoeilaart - Melsbroek   3 - 1

    HO Veltem - Herent   0 - 2

    Sterrebeek - Huldenberg   2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 4

    Genappe - Waterloo    2 - 6

    BX Brussels - Saint-Michel   1 - 0

    Etterbeek - Jodoigne   2 - 1

    Stade Everois - Villers La Ville   0 - 0

    Sporting Bruxelles - Ixelles   2 - 2

    Crossing Schaerbeek - Boitsfort   2 - 1

    Forestoise - Saint-Josse   0 - 3

    Lasne-Ohain - Kosova Schaerbeek   1 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 6

    Antoinien - Soignies    3 - 4

    Neufvilles - Montignies   3 - 4

    Beloeil - Anderlues   1 - 0

    Paturages - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 0

    Houdeng - Peruwelz FC   0 - 0

    Solre Sambre - Monceau   0 - 5

    Estaimbourg - Gosselies   2 - 0

    Pont-A-Celles Buzet - Le Roeulx   2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    18-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 september 2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 8


    Zulte Waregem - KV Kortrijk    0 - 2


    Waasland-Beveren - Charleroi    1 - 1


    Eupen - KV Oostende    1 - 2


    Lokeren - Moeskroen   0 - 0


    Sint-Truiden - Antwerp    2 - 0


    AA Gent - Club Brugge     0 - 4


    Anderlecht - Standard    2 - 1


    Cercle Brugge - RC Genk    2 - 5




    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 7

    Tubeke - Union Saint-Gilloise     0 - 2

    Beerschot-Wilrijk - Lommel     1 - 3

    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare    0 - 2

    KV Mechelen - Westerlo    2 - 0 


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 4

    Geel - KSV Oudenaarde     2 - 0
     
    Chatelet-Farciennes - RWD Molenbeek     0 - 0

    Seraing - Deinze     2 - 1

    KSK Heist - Eendracht Aalst    2 - 1

    Virton - Lierse-Kempenzonen     1 - 2

    Knokke - Tessenderlo     2 - 3

    RFC de Liège - Dessel Sport     1 - 1

    Dender - Rupel-Boom   3 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 4

    Dikkelvenne - Mandel United Izegem-Ingelmunster     0 - 0

    Tempo Overijse - Ronse     2 - 2

    RC Gent - Gullegem   0 - 0

    Harelbeke - Westhoek    4 - 1

    Sint-Eloois-Winkel - Eppegem     2 - 4

    Diegem Sport - Sparta Petegem   0 - 2

    Olsa Brakel - Menen   1 - 1

    Londerzeel - Wijgmaal   0 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Bocholt - Patro Eisden     1 - 0

    Hoogstraten - VW Hamme    0 - 0

    Hasselt - Turnhout    2 - 1

    Heur-Tongeren - Spouwen-Mopertingen    0 - 6

    Cappellen - Hades Kiewit Hasselt     0 - 0

    Berchem Sport - Sint-Niklaas   0 - 0

    Vosselaar - City Pirates Antwerpen   1 - 1

    Temse - Duffel   3 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 5

    RFC Meux - La Louvière-Centre    2 - 5

    Ciney - URSL Visé   0 - 2

    Durbuy - Rebecquoise   1 - 0

    RAAL La Louvière - Acren-Lessines   0 - 0

    Couvin-Mariembourg - Solières Sport   0 - 0

    FC Tilleur - Ol. Charleroi   1 - 1

    Hamoir - Waremme   2 - 0

    Franc Borains - Walhain   3 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 4

    Zwevezele - Wingene     0 - 1

    Lebbeke - Wolvertem-Merchtem    2 - 2
     
    Zelzate - Melsele    2 - 0

    Stekene - Wetteren   0 - 2 

    Merelbeke - Kampenhout   1 - 0

    Woluwe-Zaventem - Torhout   6 - 2

    Jong Lede - Oostkamp    3 - 2

    Pepingen-Halle - Wervik   2 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Nijlen - Leopoldsburg     1 - 1

    Sint-Lenaarts - Tienen    1 - 1
     
    Esperanza Pelt - Wellen     0 - 2

    Helson Helchteren - Houtvenne    2 - 1

    RC Mechelen - Zwarte Leeuw     1 - 2

    Ternesse Wommelgem - Betekom     1 - 1

    Termien - Bornem   1 - 3

    Bilzen-Waltwilder - Lyra-Lierse Berlaar    2 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 5

    Wavre Sports - Symphorinois     2 - 1

    Léopold FC - Stockel    4 - 0

    RFC Tournai - Binchoise   1 - 0

    Taminoise - Namur Fosses-La-Ville   0 - 4

    Ostiches-Ath - RCS Brainois     1 - 1

    RSD Jette - Stade Brainois   1 - 1

    Manageoise - Ganshoren   2 - 1

    Albert Quevy-Mons - Aischoise   3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 5

    Longlier - Aywaille    2 - 2

    RFC Huy - Sprimont   3 - 1

    Herstal - La Calamine     2 - 0

    Warnant - Oppagne-Wéris   0 - 1

    Richelle - Onhaye   2 - 2

    Mormont - Condruzien   5 - 2

    Stockay-Warfusée - Verlaine   5 - 0

    Meix-Dt-Virton - Givry   0 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 22 en zondag 23 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Aalter    2 - 3

    Adegem - Sottegem     4 - 3

    Dendermonde - Lochristi   3 - 4

    Voorde Appelterre - Waasmunster   6 - 0

    KVV Ardennen - Ninove   2 - 2

    HO Kalken - Mariakerke   1 - 2

    Drongen - Bambrugge   1 - 3

    Elene-Grotenberge - Zele   2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Bellem    0 - 2


    Meetjesland - Latem     1 - 1


    Zomergem - Zeveren   0 - 2


    Waarschoot - Kleit   0 - 5


    Poesele - Maldegem    1 - 5


    Merendree - Sleidinge    0 - 0


    Sint-Laureins - Lembeke   1 - 2


    Lovendegem - Assenede   2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Meerbeke    2 - 4


    Winnik - Edeboys    1 - 0


    Erembodegem - Nokere-Kruishoutem   1 - 1


    Kluisbergen Sportief - Munkzwalm    2 - 0


    Burst - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 4


    Geraardsbergen - Meldert    3 - 2


    Machelen - Borsbeke    1 - 1


    Denderhoutem - Gijzel-Oosterzele   2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Buggenhout     5 - 0

    Kieldrecht - Heikant     0 - 1

    Schoonaarde - Haasdonk   5 - 1

    Robur - Grembergen   2 - 3

    Doorslaar - Berlare   2 - 5

    Sint-Gillis - Kruibeke    2 - 2

    Bazel - Vrasene   1 - 0

    VSV Gent - WB Sint-Niklaas   1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Hansbeke    2 - 4


    Evergem Center - Boekhoute    3 - 0


    Vinderhoute - Bassevelde    1 - 2


    Watervliet - Wachtebeke     1 - 3


    Sint-Kruis-Winkel - Belzele   0 - 3


    Nevele - DKW Evergem   0 - 4


    Vinkt - 

    Donk    2 - 1


    Maria-Aalter - 

    Ursel    2 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - VC Zwijnaarde    3 - 0


    Zaffelare - Cercle Melle   1 - 0


    Massemen - Sint-Denijs   1 - 3


    Lochristi B - 

    Melsen  3 - 1


    Destelbergen - Moortsele   1 - 1


    Bottelare - 

    Serskamp-Schellebelle   2 - 2


    Beervelde - Zevergem   4 - 1


    HT Zwijnaarde

     - Heusden   3 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Wortegem - Maarkedal     3 - 1

    Eine - Nazareth-Eke     3 - 0

    Zingem - Horebeke   4 - 0

    Boekel - Velzeke     2 - 1

    Sint-Goriks - FC Kluisbergen   1 - 2

    Gavere-Asper - Elene-Grotenberge B   3 - 0

    Oudenhove - Michelbeke   3 - 2

    Sottegem B - Bevere   3 - 7


    DERDE PROVINCIALE D :


    Houtem - Deftinge   3 - 0


    Bonanza - Herzele-Ressegem   2 - 0


    Zandbergen - Kerksken   6 - 0


    Hofstade - Doggen   1 - 1


    Baardegem - Denderleeuw   2 - 4


    Haaltert - Sint-Antelinks   1 - 2


    Vlierzele - Mere   0 - 7


    Nederhasselt - Gijzegem   3 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Kemzeke - Tielrode    1 - 1

    Melsele B - Oudegem    1 - 2

    SK Gerda - Kallo     1 - 3

    Bosdam Beveren - SKB int-Niklaas    1 - 2

    Eksaarde - Robur B   1 - 0

    Rangers Opdorp - Moerbeke   1 - 2

    Klinge - Sint-Pauwels   0 - 4

    Meerdonk - YB Beveren   2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ooidonck-Leerne - VS Destelbergen    6 - 1

    Oostakker - Kaprijke-Bentille    3 - 1

    Avrasya Gent - Zaffelare B   5 - 4

    Sint-Amandsberg - De Pinte   1 - 7

    Middelburg - 9000 Gent   1 - 0

    Balgerhoeke - Vinkt B   3 - 0

    Lotenhulle - Muide Gent B   0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Olsene    3 - 2

    Bevere B - Zingem B     STOPGEZET

    Nazareth-Eke B - Kluisbergen Sportief B     4 - 4

    Munkzwalm B - Huise-Ouwegem    1 - 2

    Nokere-Kruishoutem B - Eine B     3 - 0

    FCLC Ronse - Boekel B    2 - 0

    Volkegem - Petegem Schelde    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Ophasselt    1 - 1

    Velzeke B - Idegem    1 - 4

    Volkegem B - Jong Geraardsbergen    4 - 0

    Michelbeke B - Okegem     1 - 3

    Zegelsem - Everbeek   0 - 8

    Strijpen - Oudenhove B    3 - 1

    Neigem - Bonanza B     8 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - FC Dampoort    4 - 0

    Wichelen - Smetlede     2 - 5

    Herdersem - Aaigem   0 - 0

    OB Lebbeke - Serskamp-Schellebelle B   3 - 1

    Heusden B - Moorsel    0 - 3

    T. Melle - Bavegem    4 - 0

    Nieuwerkerken - SK Merelbeke     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode - Daknam    1 - 1

    Sp. Waasmunster B - Hoogeinde     3 - 0

    PD Kruibeke - Verrebroek    4 - 1

    SVH Waasmunster - Haasdonk    1 - 2

    Sombeke - Overmere   0 - 3

    Zele B - Sinaai B   7 - 0

    Hamme-Zogge - HO Kalken B    4 - 3

    Sint-Gillis-Waas - Rupelmonde    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (64 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    16-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 22 en zondag 23 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Oostnieuwkerke - RC Waregem     4 - 0

    Damme - WS Lauwe     3 - 4


    RC Lauwe - Zedelgem     1 - 0


    Wielsbeke - Vlamertinge   2 - 2


    Meulebeke - Deerlijk    2 - 2


    Dadizele - 

    Blankenberge   3 - 2

    Poperinge - Oostduinkerke   0 - 2

    Boezinge - Kortemark   5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Diksmuide - Rumbeke     1 - 0


    Oudenburg - Eernegem   0 - 3


    Lichtervelde - De Haan    2 - 1


    De Ruiter Roeselare - Club Roeselare   4 - 2


    Spermalie-Middelkerke - 

    Heist   3 - 6

    Bredene - Sint-Kruis   2 - 0

    Jabbeke - Varsenare   2 - 5

    Veldegem - Keiem    4 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - 

    Anzegem     1 - 4


    Dottignies - Heestert     1 - 0


    Wevelgem - Moen    1 - 0


    Zonnebeke - Ploegsteert   4 - 1


    Beveren-Leie - Nieuwkerke   2 - 0


    Geluwe - Otegem    3 - 1


    VV Tielt - Ledegem   4 - 2


    Bissegem - Moorslede    2 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Geluveld - Comines-Warneton   0 - 2


    Westrozebeke - Voormezele   4 - 0


    Dikkebus - Houthulst   2 - 2


    Hooglede - Veurne    1 - 3


    Staden - 

    Beselare   2 - 4

    Elverdinge - Merkem   1 - 3

    Vleteren - De Panne    1 - 3

    Proven - Gits   2 - 4


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Jong Male    1 - 1


    Dudzele - Beernem     0 - 5


    Steenbrugge - Snaaskerke   1 - 4


    Nieuwpoort - Moerkerke   6 - 0


    Loppem - Lissewege   2 - 3


    Gistel - 

    SK Torhout   2 - 3

    Lombardsijde - Dar. Brugge   2 - 2

    Ichtegem - Koekelare    1 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Oostrozebeke - Lendelede    0 - 2


    Ingooigem - D. Beveren    4 - 4


    Emelgem-Kachtem - Moorsele     4 - 2


    Avelgem - Ardooie    2 - 2


    Zwevezele B - 

    Hulste    4 - 2

    Bellegem - Heule   0 - 3

    Kortrijk - Wevelgem B   2 - 0


    Aarsele - Kanegem    0 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :


    Adinkerke - Lo-Reninge    2 - 4


    Alveringem - Zarren   0 - 4


    Nieuwkapelle - Westende   2 - 4


    Coxyde - 

    Kortemark B    1 - 5

    Handzame - Nieuwpoort B   2 - 1


    Jonkershove - Diksmuide B   0 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - E. Brugge     1 - 4


    Doomkerke - Aartrijke   0 - 0


    Sint-Joris - HO Oedelem   1 - 3


    Beernem B - Hertsberge   1 - 4


    Ruiselede - 

    Zandvoorde   3 - 2

    Wenduine - Steenbrugge B   7 - 2

    Damme B - Zerkegem   1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wikings Kortrijk - Stasegem     3 - 3


    Ledegem B - Jong Helkijn   5 - 2


    Anzegem B - Desselgem   1 - 5


    Aalbeke - 

    Dentergem   1 - 1

    Kuurne - Izegem-Ingelmunster B   6 - 0

    Jong Vijve - Wielsbeke B   5 - 1

    Dottignies B - Marke    1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Vlamertinge B     2 - 0

    Poperinge B - Zillebeke    0 - 4


    Brielen - 

    Langemark-Poelkapelle   7 - 1

    Rekkem - Westouter   2 - 1

    Wervik B - Dadizele B   4 - 3

    Reningelst - Kruiseke   4 - 3

    Hollebeke - Menen United   9 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    15-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 22 en 23 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 4

    Bree-Beek - FC Alken      2 - 1

    Zonhoven VV - Mechelen aan de Maas     4 - 3

    Park Houthalen - Melo Zonhoven   1 - 3

    Zepperen-Brustem - Achel VV    2 - 0

    Torpedo Hasselt - Daring Huvo Jeuk   1 - 0

    Herkol - Beringen   2 - 2

    Koersel - Herk-De-Stad   1 - 2

    Hoepertingen - Vlijtingen   1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 4

    Heikant Berlaar - Schriek    2 - 0

    Zoersel - Duffel      3 - 2

    Rochus Deurne - Kontich     2 - 2

    Herentals - De Kempen   3 - 3

    Sint-Job - Wuustwezel   1 - 1

    Witgoor Dessel - Oppuurs   2 - 0

    Mariekerke - Lille   1 - 2

    Berg en Dal - Branddonk    0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 4

    Melsbroek - Sterrebeek    2 - 1

    Diest - Bertem-Leefdal     1 - 2

    HO Bierbeek - HO Veltem    3 - 0

    Huldenberg - Linden    0 - 1

    Grimbergen - Hoeilaart     2 - 1

    Tervuren-Duisburg - Borght-Humbeek     1 - 1

    Aarschot - Liedekerke   1 - 2

    Rhodienne-De Hoek - Herent    3 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 3

    Jodoigne - BX Brussels     1 - 1

    Ixelles - Crossing Schaerbeek     0 - 0

    Boitsfort - Forestoise   1 - 1

    Saint-Josse - Etterbeek   3 - 3

    Villers La Ville - Sporting Bruxelles   3 - 2

    Waterloo - Stade Everois   1 - 3

    Kosova Schaerbeek - Jenappe   2 - 2

    Saint-Michel - Lasne-Ohain   0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 5

    Montignies - Antoinien     2 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Houdeng   4 - 1

    Le Roeulx - Paturages   2 - 0

    Soignies - Pont-A-Celles Buzet   0 - 2

    Anderlues - Neufvilles   2 - 2

    Monceau - Estaimbourg   3 - 1

    Peruwelz FC - Solre Sambre   0 - 4

    Gosselies - Beloeil   2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    10-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 september 2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 7


    Club Brugge - Lokeren     2 - 1


    Standard - Charleroi    0 - 0


    KV Oostende - Cercle Brugge    1 - 1


    Waasland-Beveren - Eupen   0 - 0


    RC Genk - Anderlecht     1 - 0


    Moeskroen - KV Kortrijk    1 - 0


    Antwerp - Zulte Waregem     5 - 1


    AA Gent - Sint-Truiden   1 - 2




    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 6

    Beerschot-Wilrijk - KV Mechelen     1 - 0

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven    3 - 1

    Union Saint-Gilloise - Roeselare    2 - 0

    Westerlo - Lommel     4 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 3

    KSV Oudenaarde - KSK Heist      2 - 1

    Dessel Sport - Seraing      2 - 2

    Tessenderlo - Dender    3 - 1

    Lierse-Kempenzonen - RFC de Liège   0 - 0

    Deinze - Knokke   2 - 1

    RWD Molenbeek - Geel   4 - 1

    Rupel-Boom - Chatelet-Farciennes     1 - 1

    Eendracht Aalst - Virton   0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 3

    Westhoek - RC Gent     1 - 7

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Londerzeel     1 - 0

    Gullegem - Olsa Brakel      0 - 2

    Menen - Diegem Sport   4 - 1

    Eppegem - Tempo Overijse   3 - 0

    Wijgmaal - Harelbeke   2 - 1

    Sparta Petegem - Sint-Eloois-Winkel    2 - 2

    Ronse - Dikkelvenne     0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Hades Kiewit Hasselt - Bocholt     4 - 1

    Turnhout - Hoogstraten    1 - 1

    City Pirates Antwerpen - Hasselt    0 - 1

    Sint-Niklaas - Cappellen   2 - 5

    Patro Eisden - Heur-Tongeren   2 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Temse    1 - 2

    Duffel - Vosselaar    2 - 2

    VW Hamme - Berchem Sport   0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 4

    Rebecquoise - Hamoir    1 - 1

    Ciney - Franc Borains   0 - 2

    Ol. Charleroi - RFC Meux    0 - 0

    La Louvière-Centre - Couvin-Mariembourg     5 - 1

    Acren-Lessines - Durbuy    2 - 0

    Waremme - Walhain     1 - 3

    URSL Visé - FC Tilleur     1 - 2

    Solières Sport - RAAL La Louvière    0 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 3

    Wervik - Merelbeke     2 - 0

    Torhout - Zwevezele     2 - 3

    Melsele - Stekene    1 - 3

    Oostkamp - Lebbeke   0 - 2

    Wetteren - Pepingen-Halle    2 - 0

    Kampenhout - Woluwe-Zaventem   2 - 0

    Wingene - Jong Lede    1 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Zelzate    3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Houtvenne - Esperanza Pelt     2 - 2

    Leopoldsburg - Termien     2 - 3

    Zwarte Leeuw - Nijlen     0 - 0

    Betekom - Bilzen-Waltwilder    3 - 2

    Lyra-Lierse Berlaar - Sint-Lenaarts   1 - 1

    Wellen - Ternesse Wommelgem    0 - 2

    Tienen - RC Mechelen    0 - 0

    Bornem - Helson Helchteren    1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 4

    Ganshoren - Albert Quevy-Mons    2 - 2

    RSD Jette - Ostiches-Ath     0 - 2

    Stockel - Manageoise     1 - 1

    Aischoise - Taminoise   3 - 1

    Namur Fosses La Ville - RCS Brainois    2 - 3

    Stade Brainois - Wavre Sports     3 - 0

    Symphorinois - RFC Tournai   0 - 3

    Binchoise - Léopold FC    3 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 4

    Sprimont - Mormont      1 - 2

    Longlier - Meix-Dt-Virton   0 - 1

    Oppagne-Wéris - Herstal   4 - 3

    La Calamine - Stockay-Warfusée    3 - 5

    Aywaille - Warnant     1 - 3

    Verlaine - RFC Huy   2 - 1

    Condruzien - Richelle   0 - 1

    Onhaye - Givry    2 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    09-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 15 en zondag 16 september 2018
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com



    EERSTE PROVINCIALE :


    Bambrugge - Jong Zulte    4 - 1

    Ninove - Adegem     2 - 0

    Sottegem - Voorde Appelterre     2 - 2

    Mariakerke - KVV Ardennen   3 - 2

    Waasmunster - Dendermonde   3 - 2

    Lochristi - Elene-Grotenberge   2 - 0

    Zele - Drongen   1 - 0

    Aalter - HO Kalken   0 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Lembeke - Ertvelde     1 - 2


    Latem - Sint-Laureins      4 - 3


    Maldegem - Waarschoot     5 - 2


    Bellem - Merendree   0 - 6


    Sleidinge - Poesele   3 - 0


    Kleit - Zomergem   4 - 1


    Zeveren

     - Lovendegem   2 - 1


    Assenede - Meetjesland    2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moerbeke-Geraardsbergen - Winnik    4 - 1


    Gijzel-Oosterzele - Machelen   3 - 0


    Munkzwalm - Erembodegem   6 - 0


    Edeboys - Kluisbergen Sportief   0 - 0


    Borsbeke - Windeke   2 - 2


    Nokere-Kruishoutem - Denderhoutem   1 - 3


    Meldert - Burst    2 - 2


    Meerbeke - Geraardsbergen    1 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Kieldrecht    2 - 2

    Haasdonk - Sinaai    1 - 0

    Vrasene - Sint-Gillis    4 - 0

    Heikant - Robur    1 - 1

    Buggenhout - VSV Gent   2 - 0

    WB Sint-Niklaas - Bazel   4 - 2

    Kruibeke - Doorslaar   1 - 0

    Grembergen - Schoonaarde   0 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Boekhoute - Maria-Aalter    0 - 2


    Bassevelde - Sint-Kruis-Winkel    1 - 3


    Wachtebeke - Vinkt   2 - 1


    Donk - Nevele   2 - 4


    Belzele - Evergem Center   1 - 4


    Ursel - Muide Gent   2 - 0


    Hansbeke - Watervliet   1 - 0


    DKW Evergem - Vinderhoute   7 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zevergem - Bottelare     2 - 2


    Cercle Melle - HT Zwijnaarde     0 - 2


    Melsen - Laarne-Kalken    2 - 3


    Moortsele - Lochristi B   2 - 0


    Sint-Denijs - Zaffelare   5 - 1


    Heusden - Beervelde   4 - 1


    Serskamp-Schellebelle - Destelbergen   2 - 1


    VC Zwijnaarde - Massemen    1 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Gavere-Asper     2 - 2

    Nazareth-Eke - Oudenhove    2 - 3

    FC Kluisbergen - Zingem    0 - 4

    Bevere - Wortegem    0 - 3

    Horebeke - Sottegem B   2 - 2

    Maarkedal - Boekel   1 - 0

    Velzeke - Eine    0 - 2

    Elene-Grotenberge - Sint-Goriks    4 - 0


    DERDE PROVINCIALE D :


    Herzele-Ressegem - Houtem   1 - 2


    Mere - Nederhasselt    1 - 0


    Sint-Antelinks - Vlierzele   5 - 1


    Deftinge - Zandbergen   4 - 0


    Gijzegem - Bonanza   2 - 2


    Denderleeuw - Haaltert   2 - 1


    Doggen - Baardegem   3 - 2


    Kerksken - Hofstade   2 - 5


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Rangers Opdorp     2 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Klinge    1 - 1

    Moerbeke - Kemzeke   1 - 4

    Robur B - Melsele B   3 - 3

    Oudegem - SK Gerda   2 - 0

    Kallo - Meerdonk   1 - 3

    Tielrode - Baasrode   1 - 4

    YB Beveren - Bosdam Beveren   5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Middelburg     1 - 2

    Zaffelare B - Sint-Amandsberg    6 - 1

    Muide Gent B - Knesselare    0 - 4

    9000 Gent - Oostakker    2 - 0

    Vinkt B - Ooidonck-Leerne    1 - 0

    VS Destelbergen - Lotenhulle   1 - 3

    Kaprijke-Bentille - Balgerhoeke   1 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B    0 - 3

    Kluisbergen Sportief B - Nokere-Kruishoutem B    1 - 0

    Eine B - FCLC Ronse     4 - 0

    Zingem B - Mater     3 - 2

    Boekel B - Volkegem     0 - 0

    Petegem Schelde - Bevere B    5 - 0

    Olsene - Munkzwalm B   10 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Zegelsem     0 - 4

    Idegem - Volkegem B     0 - 0

    Okegem - Strijpen   10 - 1
     
    Ophasselt - Neigem     1 - 1

    Opbrakel - Velzeke B   6 - 2

    Everbeek - Michelbeke B   3 - 2

    Jong Geraardsbergen - Winnik B   1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Heusden B     3 - 1

    Aaigem - Wichelen   4 - 1

    Bavegem - Nieuwerkerken   1 - 4

    Moorsel - T. Melle   0 - 1

    Smetlede - Rangers Merelbeke   2 - 4

    SK Merelbeke - Herdersem   0 - 5

    Lebbeke B - Wieze   0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    HO Kalken B - PD Kruibeke     3 - 1

    Sinaai B - Baasrode   1 - 0

    Daknam - Sp. Waasmunster B   0 - 2

    Haasdonk - Sombeke   2 - 1

    Overmere - Hamme-Zogge   0 - 5

    Rupelmonde - Zele B   1 - 1

    Hoogeinde - SVH Waasmunster   0 - 0

    Verrebroek - Sint-Gillis-Waas    2 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    08-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 15 en zondag 16 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Kortemark - Meulebeke   1 - 0


    Blankenberge - Poperinge   1 - 1


    WS Lauwe - Wielsbeke   2 - 2


    Zedelgem - Damme   2 - 0


    RC Waregem - 

    RC Lauwe   2 - 3

    Oostduinkerke - Oostnieuwkerke   0 - 2

    Deerlijk - Dadizele   2 - 3

    Vlamertinge - Boezinge    1 - 4


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Sint-Kruis - Diksmuide    0 - 0


    Rumbeke - Spermalie-Middelkerke     3 - 1


    Eernegem - Veldegem     1 - 2

    Varsenare - Bredene     2 - 3


    Heist - De Ruiter Roeselare   1 - 0


    De Haan - Oudenburg   4 - 0


    Keiem - Jabbeke   1 - 2


    Club Roeselare - 

    Lichtervelde   0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Otegem - Zwevegem   2 - 2


    Anzegem - Wevelgem   2 - 3


    Ledegem - Dottignies   0 - 1


    Nieuwkerke - Geluwe   2 - 1


    Ploegsteert - Beveren-Leie   1 - 1


    Moorslede - 

    Zonnebeke    1 - 1

    Heestert - Bissegem   1 - 1

    Moen - VV Tielt    2 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Veurne - Staden   3 - 1


    Beselare - Elverdinge   2 - 1


    De Panne - Geluveld   1 - 0


    Houthulst - Hooglede   3 - 1


    Voormezele - Dikkebus   1 - 5


    Gits - 

    Westrozebeke   3 - 2

    Comines-Warneton - Proven   0 - 1

    Merkem - Vleteren   2 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Lissewege - Gistel   1 - 0


    SK Torhout - Lombardsijde   5 - 0


    Beernem - Steenbrugge   2 - 1


    Jong Male - Loppem   1 - 4


    Moerkerke - Ruddervoorde    1 - 1


    Koekelare - 

    Nieuwpoort   2 - 3

    Snaaskerke - Ichtegem   2 - 1

    Dar. Brugge - Dudzele   4 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    D. Beveren - Emelgem-Kachtem     0 - 4


    Wevelgem B - Oostrozebeke     4 - 2


    Moorsele - Zwevezele B   3 - 3


    Hulste - Bellegem   3 - 0


    Ardooie - 

    Aarsele   0 - 1

    Lendelede - Avelgem   2 - 3

    Heule - Kortrijk   2 - 4

    Kanegem - Ingooigem   5 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Lo-Reninge - Nieuwkapelle     2 - 1

    Kortemark B - Adinkerke     3 - 4


    Veurne B - Coxyde     3 - 2


    Bulskamp - Handzame    5 - 2


    Zarren - Jonkershove    4 - 1


    Westende - 

    Alveringem   5 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :


    Pittem - D. Beveren B      3 - 3


    Steenbrugge B - Ruiselede   1 - 2


    Zandvoorde - Beernem B   2 - 1


    HO Oedelem - 

    Doomkerke  2 - 2

    Zerkegem - Wenduine   2 - 1

    E. Brugge - Damme B   5 - 0

    Hertsberge - Sint-Joris   1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Desselgem - 

     
    Dottignies B     4 - 4


    Wielsbeke B - Wikings Kortrijk    2 - 1


    Izegem-Ingelmunster B - Aalbeke   0 - 2


    Dentergem - Ledegem B   0 - 0


    Stasegem - Sint-Eloois-Winkel B   0 - 0

    Marke - Jong Vijve   3 - 4

    Jong Helkijn - Anzegem B    2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Zillebeke - Reningelst     5 - 2


    Vlamertinge B - Wervik B    1 - 0


    Dadizele B - Brielen     4 - 1


    Westouter - Poperinge B   2 - 4


    Menen United - Passendale   1 - 3


    Langemark-Poelkapelle - Rekkem   0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 15 en 16 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 3

    Hoepertingen - Herk-De-Stad     0 - 4

    Achel VV - Torpedo Hasselt     2 - 2

    FC Alken - Park Houthalen   1 - 5

    Beringen - Koersel    1 - 0

    Vlijtingen - Zonhoven VV    4 - 1

    Mechelen aan de Maas - Zepperen-Brustem   1 - 3

    Daring Huvo Jeuk - Bree-Beek   2 - 4

    Melo Zonhoven - Herkol   3 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 3

    De Kempen - Berg en Dal     0 - 1

    Oppuurs - Zoersel     3 - 1

    Lille - Heikant Berlaar   0 - 0

    Kontich - Mariekerke    2 - 2

    Branddonk - Sint-Job   1 - 0

    Schriek - Herentals   0 - 1

    Duffel - Rochus Deurne   1 - 4

    Wuustwezel - Witgoor Dessel   2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 3

    Herent - Tervuren-Duisburg     2 - 1

    Huldenberg - Liedekerke    1 - 0

    Sterrebeek - Grimbergen    1 - 1

    Hoeilaart - HO Bierbeek   2 - 5

    Borght-Humbeek - Diest   2 - 3

    HO Veltem - Rhodienne-De Hoek   1 - 4

    Bertem-Leefdal - Aarschot    2 - 1

    Linden - Melsbroek   2 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : 

    Geen voetbal


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 4

    Monceau - Gosselies   4 - 3

    Neufvilles - Beloeil   1 - 5

    Antoinien - Anderlues   4 - 3

    Estaimbourg - Peruwelz FC   0 - 1

    Solre Sambre - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 2

    Houdeng - Le Roeulx   0 - 3

    Paturages - Soignies   1 - 2

    Pont-A-Celles Buzet - Montignies   1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    06-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
    UEFA NATIONS LEAGUE

    SPEELDAG 2 : Wedstrijden op 9, 10 en 11 september 2018

    LEAGUE A :
    GROEP 1 :
    Frankrijk - Nederland   2 - 1
    GROEP 2 :
    IJsland - België    0 - 3
    GROEP 3 :
    Portugal - Italië     1 - 0
    GROEP 4 :
    Spanje - Kroatië     6 - 0

    LEAGUE B :
    GROEP 1 :
    Oekraïne - Slowakije     1 - 0
    GROEP 2 :
    Zweden - Turkije    2 - 3
    GROEP 3 :
    Bosnië-Herzegovina - Oostenrijk     1 - 0
    GROEP 4 :
    Denemarken - Wales    2 - 0

    LEAGUE C :
    GROEP 1 :
    Schotland - Albanië    2 - 0
    GROEP 2 :
    Finland - Estland    1 - 0
    Hongarije - Griekenland     2 - 1
    GROEP 3 :
    Bulgarije - Noorwegen     1 - 0
    Cyprus - Slovenië     2 - 1
    GROEP 4 :
    Montenegro - Litouwen     2 - 0
    Servië - Roemenië   2 - 2

    LEAGUE D :
    GROEP 1 :
    Andorra - Kazachstan    1 - 1
    Georgië - Letland    1 - 0
    GROEP 2 :
    San Marino - Luxemburg     0 - 3
    Moldavië - Wit-Rusland     0 - 0
    GROEP 3 : 
    Malta - Azerbeidzjan     1 - 1
    Kosovo - Faeröer     2 - 0
    GROEP 4 :
    Macedonië - Armenië      2 - 0
    Liechtenstein - Gibraltar    2 - 0



    SPEELDAG 1 : Wedstrijden op 6, 7, en 8 september 2018

    LEAGUE A :
    GROEP 1 :
    Duitsland - Frankrijk     0 - 0
    GROEP 2 :
    Zwitserland - IJsland    6 - 0
    GROEP 3 :
    Italië - Polen    1 - 1
    GROEP 4 :
    Engeland - Spanje   1 - 2

    LEAGUE B :
    GROEP 1 :
    Tsjechië - Oekraïne    1 - 2
    GROEP 2 :
    Turkije - Rusland     1 - 2
    GROEP 3 :
    Noord-Ierland - Bosnië-Herzegovina    1 - 2
    GROEP 4 :
    Wales - Ierland    4 - 1

    LEAGUE C :
    GROEP 1 :
    Albanië - Israël    1 - 0
    GROEP 2 :
    Finland - Hongarije    1 - 0
    Estland - Griekenland    0 - 1
    GROEP 3 :
    Slovenië - Bulgarije     1 - 2
    Noorwegen - Cyprus     2 - 0
    GROEP 4 :
    Litouwen - Servië   0 - 1
    Roemenië - Montenegro   0 - 0

    LEAGUE D :
    GROEP 1 :
    Kazachstan - Georgië    0 - 2
    Letland - Andorra     0 - 0
    GROEP 2 :
    Wit-Rusland - San Marino    5 - 0
    Luxemburg - Moldavië     4 - 0
    GROEP 3 : 
    Azerbeidzjan - Kosovo   0 - 0
    Faeröer - Malta    3 - 1
    GROEP 4 :
    Armenië - Liechtenstein     2 - 1
    Gibraltar - Macedonië     0 - 2





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:UEFA NATIONS LEAGUE
    05-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 september 2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE :

    Geen voetbal door interlands Rode Duivels

    :

    OEFENWEDSTRIJD

    : Schotland - België    0 - 4

    UEFA NATIONS LEAGUE

    IJsland - België     0 - 3





    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 5

    Lommel - Oud-Heverlee Leuven    1 - 1

    Westerlo - Tubeke    2 - 1

    Union Saint-Gilloise - KV Mechelen    2 - 2

    Roeselare - Beerschot-Wilrijk    2 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 2

    Geel - Lierse-Kempenzonen    1 - 3

    Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst    1 - 1

    Dender - Deinze    0 - 2

    Seraing - Rupel-Boom   3 - 3

    KSK Heist - Tessenderlo   0 - 4

    Virton - RWD Molenbeek   3 - 0

    Knokke - Dessel Sport    1 - 2

    RFC de Liège - KSV Oudenaarde     1 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 2

    Dikkelvenne - Eppegem     0 - 1

    Tempo Overijse - Sint-Eloois-Winkel   3 - 1

    RC Gent - Wijgmaal   0 - 2

    Diegem Sport - Gullegem     1 - 2

    Menen - Sparta Petegem   1 - 1

    Olsa Brakel - Westhoek   2 - 4

    Harelbeke - Mandel United Izegem-Ingelmunster   2 - 4

    Londerzeel - Ronse   0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Turnhout - VW Hamme     0 - 3

    Hoogstraten - City Pirates Antwerpen    1 - 0

    Hasselt - Duffel    2 - 0

    Heur-Tongeren - Hades Kiewit Hasselt   0 - 2

    Temse - Patro Eisden    1 - 0

    Cappellen - Berchem Sport     0 - 2

    Bocholt - Sint-Niklaas   2 - 1

    Vosselaar - Spouwen-Mopertingen   2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 3

    RFC Meux - URSL Visé     2 - 3

    RAAL La Louvière - La Louvière-Centre     0 - 1

    Couvin-Mariembourg - Ol. Charleroi    1 - 2

    Durbuy - Solières Sport   1 - 0

    FC Tilleur - Ciney     6 - 0

    Hamoir - Acren-Lessines   2 - 0

    Walhain - Rebecquoise    1 - 2

    Franc Borains - Waremme    2 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 2

    Zwevezele - Kampenhout    2 - 0

    Lebbeke - Wingene     1 - 2

    Jong Lede - Torhout     3 - 0

    Woluwe-Zaventem - Merelbeke   0 - 6

    Pepingen-Halle - Melsele   0 - 1

    Zelzate - Oostkamp   3 - 0

    Stekene - Wolvertem-Merchtem   1 - 0

    Wetteren - Wervik     3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Sint-Lenaarts - Betekom     4 - 1

    Nijlen - RC Mechelen   2 - 1

    Esperanza Pelt - Bornem   0 - 2

    Helson Hechteren - Leopoldsburg    5 - 1

    Ternesse Wommelgem - Houtvenne     0 - 2

    Termien - Zwarte Leeuw   2 - 2

    Bilzen-Waltwilder - Wellen   1 - 1

    Lyra-Lierse Berlaar - Tienen    0 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 3

    Wavre Sports - RSD Jette    2 - 0

    RFC Tournai - Stade Brainois    0 - 0

    Manageoise - Binchoise     2 - 0

    Léopold FC - Symphorinois    1 - 2

    Taminoise - Ganshoren   2 - 1

    RCS Brainois - Aischoise   1 - 1

    Ostiches-Ath - Namur Fosses-La-Ville   2 - 2

    Albert Quevy-Mons - Stockel    1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 3

    RFC Huy - La Calamine    2 - 1

    Stockay-Warfusée - Oppagne-Wéris     0 - 0

    Herstal - Aywaille   3 - 1

    Meix-Dt-Virton - Onhaye   2 - 2

    Warnant - Longlier   5 - 4

    Givry - Condruzien   2 - 0

    Richelle - Sprimont   2 - 2

    Mormont - Verlaine   0 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 8 en zondag 9 september 2018
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com



    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Sottegem     6 - 0


    Drongen - Lochristi     3 - 1


    Adegem - Mariakerke   1 - 5


    Dendermonde - Voorde-Appelterre   0 - 3


    KVV Ardennen - Aalter    0 - 5


    Elene-Grotenberge - Waasmunster    4 - 0


    Jong Zulte - Zele   0 - 1


    HO Kalken - Bambrugge   1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Latem    1 - 2


    Sleidinge - 

    Maldegem    2 - 1


    Meetjesland - Zeveren    0 - 1


    Zomergem - Waarschoot   3 - 1


    Merendree - Lembeke   1 - 4


    Lovendegem - Kleit   3 - 2


    Sint-Laureins - Assenede   2 - 2


    Poesele - Bellem    5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Gijzel-Oosterzele    0 - 0


    Burst - Meerbeke   4 - 0


    Geraardsbergen - Borsbeke   4 - 0


    Kluisbergen Sportief - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 1


    Machelen - Denderhoutem    1 - 4


    Winnik - Meldert   1 - 0


    Erembodegem - Edeboys    0 - 0


    Munkzwalm - Nokere-Kruishoutem    4 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    VSV Gent - Haasdonk    0 - 2

    Sinaai - Schoonaarde     1 - 1

    Kieldrecht - Kruibeke    2 - 3

    Robur - Berlare   1 - 1

    Heikant - Grembergen    2 - 1

    Bazel - Buggenhout   2 - 2

    Sint-Gillis - WB Sint-Niklaas    3 - 0

    Doorslaar - Vrasene   1 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - 

    Bassevelde    1 - 0


    Muide Gent - Boekhoute     2 - 2


    Watervliet - Ursel    1 - 1


    Donk - DKW Evergem    1 - 2


    Nevele - Wachtebeke   2 - 2


    Sint-Kruis-Winkel - Vinderhoute   6 - 0


    Vinkt - Hansbeke   2 - 1


    Maria-Aalter - Belzele   0 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Moortsele    2 - 0


    Melsen - VC Zwijnaarde   0 - 2


    Zaffelare - Massemen   4 - 2


    Lochristi B - Serskamp-Schellebelle   3 - 2


    HT Zwijnaarde - Sint-Denijs    2 - 1


    Beervelde - Cercle Melle    5 - 1


    Bottelare - Heusden   0 - 2


    Destelbergen - Zevergem   3 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Elene-Grotenberge B    0 - 0


    Gavere-Asper - Nazareth-Eke    2 - 2


    Zingem - Sint-Goriks    2 - 0


    Oudenhove - Velzeke     3 - 1


    Boekel - Bevere    2 - 4


    Sottegem B - FC Kluisbergen    3 - 2


    Wortegem - Horebeke   2 - 0


    Eine - Maarkedal     1 - 0


    DERDE PROVINCIALE D :


    Nederhasselt - Sint-Antelinks    3 - 1


    Baardegem - Kerksken   3 - 1


    Hofstade - Deftinge   4 - 1


    Zandbergen - Herzele-Ressegem   3 - 1


    Vlierzele - Denderleeuw   1 - 6


    Houtem - Bonanza B   3 - 0


    Mere - Gijzegem   1 - 1


    Haaltert - Doggen   2 - 3


    DERDE PROVINCIALE E :


    Kemzeke - Sint-Pauwels    2 - 2

    Melsele B - Eksaarde   3 - 1

    SK Gerda - Robur B    0 - 2

    Moerbeke - Tielrode   1 - 0

    Rangers Opdorp - SKB Sint-Niklaas    4 - 0

    Meerdonk - Oudegem   3 - 1

    Bosdam Beveren - Kallo   2 - 1

    Klinge - YB Beveren   0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - 9000 Gent    3 - 0

    Ooidonck-Leerne - Kaprijke-Bentille     1 - 5

    Knesselare - VS Destelbergen    3 - 0

    Avrasya Gent - Muide Gent B   2 - 2

    Middelburg - Zaffelare B   1 - 2

    Balgerhoeke - Oostakker    1 - 5

    Lotenhulle - Vinkt B   1 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Zingem B     6 - 3

    Bevere B - Boekel B     2 - 0

    Nazareth-Eke B - Munkzwalm B    1 - 2

    Mater - Petegem Schelde   0 - 8

    Nokere-Kruishoutem B - Huise-Ouwegem   1 - 2

    FCLC Ronse - Kluisbergen Sportief B    2 - 4

    Volkegem - Eine B   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Idegem    0 - 3

    Bonanza B - Everbeek    0 - 7

    Velzeke B - Oudenhove B    2 - 2

    Volkegem B - Opbrakel     3 - 1

    Strijpen - Michelbeke B   1 - 3

    Neigem - Jong Geraardsbergen    3 - 3

    Zegelsem - Ophasselt    1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Aaigem    1 - 5

    Wichelen - Herdersem    0 - 1

    Heusden B - Lebbeke B   1 - 5

    Nieuwerkerken - Moorsel    2 - 3

    Bavegem - SK Merelbeke    2 - 7

    T. Melle - Serskamp-Schellebelle B   9 - 0

    OB Lebbeke - FC Dampoort   3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - Overmere    5 - 4

    Sp. Waasmunster B - Sinaai B    3 - 2

    Baasrode - Rupelmonde    0 - 1

    Daknam - Hoogeinde   0 - 1

    Sombeke - SVH Waasmunster   2 - 5

    Hamme-Zogge - Haasdonk B    5 - 2

    Zele B - Verrebroek   1 - 2

    Sint-Gillis-Waas - HO Kalken B    4 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 8 en zondag 9 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Oostnieuwkerke - Blankenberge    1 - 0


    Meulebeke - Vlamertinge     0 - 1


    RC Lauwe - Oostduinkerke     2 - 1


    Damme - RC Waregem     0 - 3


    Poperinge - Dadizele   2 - 4

    Kortemark - Deerlijk    1 - 1


    Wielsbeke - 

    Zedelgem   4 - 2

    Boezinge - WS Lauwe    2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Heist - Club Roeselare     7 - 0


    Spermalie-Middelkerke - Sint-Kruis    0 - 1

    Diksmuide - Varsenare    2 - 2


    De Ruiter Roeselare - Rumbeke   1 - 2


    Bredene - Keiem    5 - 1


    Jabbeke - Eernegem   2 - 0


    Veldegem - De Haan   2 - 3


    Oudenburg - Lichtervelde   4 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Nieuwkerke     2 - 1


    Wevelgem - Otegem    2 - 1


    Beveren-Leie - Moorslede   3 - 0


    Zonnebeke - Heestert   0 - 1


    Bissegem - Ledegem    1 - 3


    Dottignies - VV Tielt    2 - 0


    Anzegem - Moen   4 - 1


    Geluwe - 

    Ploegsteert    2 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Elverdinge - Veurne   0 - 2


    Dikkebus - Gits    3 - 1


    Westrozebeke - Comines-Warneton    1 - 1


    Proven - De Panne   0 - 1


    Staden - Houthulst   0 - 0


    Geluveld - Vleteren   4 - 1


    Beselare - Merkem   0 - 4


    Hooglede - Voormezele   1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Lombardsijde - Lissewege   5 - 0


    Ruddervoorde - Koekelare   0 - 3


    Nieuwpoort - Snaaskerke   3 - 2


    Ichtegem - Beernem   2 - 1


    Gistel - Jong Male   2 - 2


    Steenbrugge - Dudzele   0 - 2

    SK Torhout - Dar. Brugge   1 - 3

    Loppem - Moerkerke     4 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zwevezele B - D. Beveren    1 - 4


    Oostrozebeke - Kortrijk    0 - 4

    Avelgem - Wevelgem B    2 - 0

    Emelgem-Kachtem - Kanegem    4 - 1

    Hulste - Heule    1 - 3


    Bellegem - Moorsele   0 - 6


    Ingooigem - Ardooie   2 - 0


    Aarsele - Lendelede   0 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Handzame - Diksmuide B    0 - 2

    Coxyde - Nieuwpoort B    1 - 3


    Kortemark B - Lo-Reninge    1 - 2


    Adinkerke - Veurne B   0 - 3


    Alveringem - Nieuwkapelle   3 - 1


    Jonkershove - Westende   4 - 5


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Damme B - 

     
    Pittem     1 - 6

    D. Beveren B - Aartrijke    1 - 1


    Beernem B - Steenbrugge B   3 - 3


    Zandvoorde - Hertsberge   1 - 2


    Doomkerke - Sint-Joris   1 - 3

    Ruiselede - Zerkegem   0 - 1

    Wenduine - E. Brugge    3 - 4


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Dentergem - Jong Helkijn    1 - 1


    Wikings Kortrijk - Marke     3 - 1

    Sint-Eloois-Winkel B - Wielsbeke B     2 - 2


    Dottignies B - Anzegem B    3 - 0


    Ledegem B - Izegem-Ingelmunster B   1 - 1


    Jong Vijve - Desselgem    4 - 3


    Kuurne - Stasegem    1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Dadizele B - 

    Langemark-Poelkapelle    1 - 2


    Poperinge B - Rekkem    1 - 3


    Hollebeke - Kruiseke   3 - 1


    Brielen - Vlamertinge B   2 - 0


    Reningelst - Westouter   4 - 1


    Wervik B - Menen United    1 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    02-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 8 en 9 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 2

    Park Houthalen - Daring Huvo Jeuk    4 - 0

    Zonhoven VV - Hoepertingen    2 - 1

    Bree-Beek - Achel VV    4 - 0

    Beringen - Herk-De-Stad    0 - 2

    Koersel - Melo Zonhoven   3 - 2

    Herkol - FC Alken    3 - 4

    Zepperen-Brustem - Vlijtingen    4 - 2

    Torpedo Hasselt - Mechelen aan de Maas    4 - 0


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 2

    Zoersel - Wuustwezel    4 - 2

    Lille - Schriek    3 - 1

    Heikant Berlaar - Kontich    4 - 0

    Witgoor Dessel - Branddonk    2 - 4

    Sint-Job - De Kempen    1 - 3

    Mariekerke - Duffel   2 - 2

    Berg en Dal - Herentals   2 - 1

    Rochus Deurne - Oppuurs   4 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 2

    Melsbroek - Liedekerke     2 - 2

    HO Bierbeek - Sterrebeek   2 - 0

    Huldenberg - Bertem-Leefdal    1 - 0

    Tervuren-Duisburg - Rhodienne-De Hoek    0 - 6

    Grimbergen - Linden     7 - 1

    Hoeilaart - HO Veltem   2 - 1

    Aarschot - Borght-Humbeek   0 - 2

    Diest - Herent    2 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 2

    Boitsfort - Saint-Josse    1 - 0

    Genappe - Saint-Michel     3 - 0

    Forestoise - Ixelles   1 - 1

    Stade Everois - Kosova Schaerbeek   2 - 2

    Lasne-Ohian - Jodoigne   3 - 1

    Crossing Schaerbeek - Villers La Ville    1 - 3

    BX Brussels - Etterbeek    0 - 0

    Sporting Bruxelles - Waterloo   0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 3

    Beloeil - Antoinien    3 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Estaimbourg   3 - 0

    Peruwelz FC - Monceau   1 - 0

    Le Roeulx - Solre Sambre   1 - 2

    Soignies - Houdeng   0 - 5

    Montignies - Paturages   1 - 0

    Anderlues - Pont-A-Celles Buzet   2 - 3

    Gosselies - Neufvilles   4 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    30-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 31 augustus, zaterdag 1 en zondag 2 september 2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 6

    Zulte Waregem - Club Brugge    2 - 5


    Eupen - Standard     2 - 1


    Lokeren - Waasland-Beveren    1 - 0


    Sint-Truiden - KV Oostende   1 - 0


    Charleroi - Moeskroen     3 - 1


    Anderlecht - Antwerp     1 - 1


    Cercle Brugge - AA Gent    0 - 3


    KV Kortrijk - RC Genk   3 - 3



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 4

    Beerschot-Wilrijk - Union Saint-Gilloise    1 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo   1 - 3

    Roeselare - Lommel     2 - 2

    KV Mechelen - Tubeke     1 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 1

    KSV Oudenaarde - Dender   0 - 0

    Dessel Sport - Virton    0 - 3

    Tessenderlo - Geel     2 - 1

    Lierse-Kempenzonen - Knokke     1 - 1

    Deinze - Chatelet-Farciennes    3 - 1

    RWD Molenbeek - RFC de Liège     1 - 0

    Rupel-Boom - KSK Heist     3 - 0

    Eendracht Aalst - Seraing     1 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 1

    Sint-Eloois-Winkel - Dikkelvenne     5 - 0

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - RC Gent     1 - 1

    Eppegem - Londerzeel      2 - 2

    Gullegem - Menen   1 - 2

    Sparta Petegem - Tempo Overijse   2 - 1

    Westhoek - Diegem Sport   4 - 0

    Wijgmaal - Olsa Brakel   3 - 2

    Ronse - Harelbeke     1 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 1

    Spouwen-Mopertingen - Hasselt     0 - 2

    Hades Kiewit Hasselt - Temse     2 - 2

    Bocholt - Berchem Sport      3 - 1

    City Pirates Antwerpen - Turnhout   2 - 2

    Patro Eisden - Vosselaar   1 - 0

    Sint-Niklaas - Heur-Tongeren     2 - 1

    Duffel - Hoogstraten   0 - 0

    VW Hamme - Cappellen    0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 2

    Ciney - RFC Meux     2 - 3

    Rebecquoise - Waremme    3 - 1

    URSL Visé - Couvin-Mariembourg   1 - 0

    La Louvière-Centre - Durbuy   1 - 0

    Ol. Charleroi - RAAL La Louvière     1 - 1

    Acren-Lessines - Walhain   0 - 0

    FC Tilleur - Franc Borains   1 - 1

    Solières Sport - Hamoir   0 - 4


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 1

    Wervik - Woluwe-Zaventem    2 - 1

    Torhout - Lebbeke    1 - 2

    Melsele - Wetteren     1 - 1

    Wingene - Zelzate   1 - 0

    Kampenhout - Jong Lede   0 - 1

    Merelbeke - Zwevezele   0 - 2

    Wolvertem-Merchtem - Pepingen-Halle   1 - 1

    Oostkamp - Stekene   0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 1

    Zwarte Leeuw - Helson Hechteren      1 - 1

    Leopoldsburg - Esperanza Pelt    4 - 0

    Houtvenne - Bilzen-Waltwilder   2 - 2

    Betekom - Lyra-Lierse Berlaar     3 - 4

    Wellen - Sint-Lenaarts    3 - 3

    Termien - RC Mechelen    2 - 0     

    Bornem - Ternesse Wommelgem    1 - 3

    Tienen - Nijlen   2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 2

    Wavre Sports - Ostiches-Ath      3 - 1

    Aischoise - Namur Fosses-La-Ville    0 - 5

    Symphorinois - Manageoise      0 - 0

    Binchoise - Albert Quevy-Mons   2 - 0

    Stade Brainois - Léopold FC   1 - 0

    Ganshoren - RSC Brainois     1 - 3

    RSD Jette - RFC Tournai   0 - 0

    Stockel - Taminoise   0 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 2

    Longlier - Herstal     4 - 1

    Oppagne-Wéris - RFC Huy   4 - 4

    Sprimont - Givry    1 - 0

    La Calamine - Mormont     0 - 3

    Aywaille - Stockay-Warfusée     0 - 2

    Warnant - Meix-Dt-Virton   4 - 0

    Verlaine - Richelle   0 - 0

    Condruzien - Onhaye   2 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    29-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 1 en zondag 2 september 2018
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Aalter - Adegem     1 - 0


    Sottegem - Dendermonde    1 - 2


    Mariakerke - Ninove    2 - 2


    Voorde-Appelterre - Elene-Grotenberge    1 - 0


    Waasmunster - Drongen   1 - 0


    Lochristi - Jong Zulte   5 - 1


    Zele - HO Kalken    2 - 0


    Bambrugge - KVV Ardennen   4 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Merendree    6 - 0


    Maldegem - Zomergem     1 - 1


    Bellem - Sleidinge   1 - 1


    Waarschoot - Lovendegem   2 - 0


    Kleit - Meetjesland   2 - 0


    Zeveren - Sint-Laureins   3 - 3


    Assenede - Ertvelde    1 - 1


    Lembeke - Poesele    3 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Meerbeke - Winnik     1 - 2

    Borsbeke - Burst    3 - 3

    Moerbeke-Geraardsbergen - Erembodegem    2 - 1

    Edeboys - Munkzwalm    0 - 0

    Denderhoutem - Windeke   2 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Geraardsbergen    1 - 0

    Meldert - Kluisbergen Sportief   3 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Machelen   3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Heikant    2 - 0

    Vrasene - Kieldrecht    1 - 1

    Haasdonk - Bazel      1 - 1

    Buggenhout - Sint-Gillis    1 - 1

    Schoonaarde - VSV Gent   0 - 2

    WB Sint-Niklaas - Doorslaar   3 - 2

    Kruibeke - Robur   2 - 0

    Grembergen - Sinaai     3 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Boekhoute - Watervliet     1 - 1


    Vinderhoute - Evergem Center    1 - 5


    Bassevelde - Maria-Aalter    0 - 1


    Wachtebeke - Donk   2 - 2


    Belzele - Muide Gent   1 - 1


    Ursel - Vinkt   1 - 0


    Hansbeke - Nevele    3 - 1


    DKW Evergem - Sint-Kruis-Winkel   1 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Heusden - Destelbergen     1 - 3


    Massemen - HT Zwijnaarde    1 - 1


    Cercle Melle - Bottelare    1 - 1


    Moortsele - Melsen    0 - 0


    Sint-Denijs - Beervelde   3 - 3


    Zevergem - Lochristi B    3 - 4


    Serskamp-Schellebelle - Laarne-Kalken   6 - 3


    VC ZWijnaarde - Zaffelare   2 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Nazareth-Eke - Michelbeke     4 - 3


    FC Kluisbergen - Wortegem    1 - 2


    Bevere - Eine      1 - 1


    Sint Goriks - Sottegem B   1 - 1


    Horebeke - Boekel   2 - 1


    Maarkedal - Oudenhove    2 - 1


    Velzeke - Gavere-Asper    0 - 1


    Elene-Grotenberge B - Zingem   3 - 3


    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Mere   4 - 0

    Bonanza - Zandbergen    2 - 1

    Herzele-Ressegem - Hofstade   1 - 2

    Deftinge - Baardegem    1 - 1

    Doggen - Vlierzele   1 - 1

    Denderleeuw - Nederhasselt    1 - 0

    Gijzegem - Houtem   1 - 2

    Kerksken - Haaltert     1 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Moerbeke     1 - 1

    YB Beveren - Rangers Opdorp      1 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Kemzeke    0 - 1

    Eksaarde - SK Gerda   1 - 0

    Robur B - Meerdonk   3 - 1

    Oudegem - Bosdam Beveren   0 - 2

    Kallo - Klinge    0 - 1

    Tielrode - Melsele B   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Ooidonck-Leerne     4 - 3

    Zaffelare B - De Pinte     5 - 1

    Muide Gent B - Sint-Amandsberg     7 - 1

    Vinkt B - Knesselare    0 - 2

    9000 Gent - Balgerhoeke    6 - 1

    Kaprijke-Bentille - Lotenhulle   0 - 1

    VS Destelbergen - Avrasya Gent    0 - 3


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Bevere B     0 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Volkegem    3 - 2

    Boekel B - Mater     6 - 1

    Munkzwalm B - Nokere-Kruishoutem B      2 - 4

    Huise-Ouwegem - FCLC Ronse   4 - 1

    Petegem Schelde - FC Kluisbergen B    3 - 0

    Olsene - Nazareth-Eke B    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Volkegem B    2 - 0

    Idegem - Neigem   4 - 0

    Ophasselt - Bonanza B    4 - 0

    Okegem - Velzeke B   6 - 0

    Opbrakel - Winnik B   3 - 0

    Jong Geraardsbergen - Zegelsem   0 - 3

    Everbeek - Strijpen   3 - 2

    Michelbeke B = vrij

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Nieuwerkerken     3 - 5

    Smetlede - OB Lebbeke   1 - 0

    Herdersem - Rangers Merelbeke   3 - 1

    Moorsel - Bavegem   5 - 0

    FC Dampoort - Heusden B   2 - 1

    Lebbeke B - T. Melle    2 - 4

    SK Merelbeke - Wichelen   0 - 6

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sinaai B - Daknam   1 - 3

    SVH Waasmunster - Hamme-Zogge   3 - 3

    Haasdonk B - PD Kruibeke   0 - 3

    HO Kalken B - Zele B    2 - 1

    Verrebroek - Baasrode   2 - 1

    Rupelmonde - Sp. Waasmunster B   1 - 2

    Hoogeinde - Sombeke    1 - 0

    Overmere - Sint-Gillis-Waas    1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (57 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 26 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 26 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 26 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • weekklassementen speeldag 30
  • weekklassementen speeldag 30
  • speeldag 30
  • voorspellingen speeldag 30
  • voorspellingen speeldag 30 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Chipbedrijven helpen Nikkei vooruit
  • Shell kan lng-routes eenvoudig omgooien
  • Unibail sluit investeringsdeal in Londen
  • ’Adyen groeiaandeel, IMCD lekker saai’
  • Uber-rijders staken voor hoofdkantoor
  • Waarde pond zit exporteurs dwars
  • ’Boeing had te veel invloed op controles’
  • 'Damrak begint week met kleine winst'
  • DSM rond uitbreiding belang Pectin af
  • Fusie betaaldienstverleners FIS en Worldpay

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Wodka, bier en augurken: Sovjetcafé’s zijn weer helemaal hip
  • Zware ochtendspits verwacht: treinen staken en acties op de snelweg
  • Tienduizenden banen op het spel door aanstaande fusie tussen Deutsche Bank en Commerzbank
  • Ierse keeper David Harte redt roestig Kampong
  • Fifa houdt vast aan WK in Qatar met 48 landen
  • ING nu ook in Italië onder vuur vanwege witwassen
  • Ook Manchester United moet het onderspit delven in wedstrijd tegen de Wolves
  • Het treinverkeer zal morgen lange tijd van slag zijn door staking NS-personeel
  • Epke Zonderland turnt de wereldbekerreeks alsof het zijn enige kans op kwalificatie is
  • Wales wint de Six Nations met overmacht - en mag zich misschien wel rugbynatie van de wereld noemen

    Foto

    Nieuws Ned. AD

    Nieuws CNN
  • Nashville police are looking for the driver who dragged an officer with his ATV
  • Indian newlyweds came to Christchurch with a dream. On Friday, it died
  • CNN's Ana Cabrera slams Trump's attacks on McCain, 'SNL'
  • Indian newlyweds came to Christchurch with a dream. On Friday, that dream died
  • NZ PM confirms gun law reform after mosque massacre
  • Indian newlyweds came to Christchurch with a dream. On Friday, that dream died
  • New Zealand Prime Minister Jacinda Ardern confirms gun law reform after mosque massacre
  • Blind runner makes history with help from furry friends
  • China says it will treat US companies more fairly
  • Airplane groundings are rare. Here are some of history's biggest

    Foto


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!