De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen zit in een nieuw jasje.
Alle provinciale clubs in Oost-Vlaanderen zijn verplicht om hieraan deel te nemen.
Ronde 1 tot en met 4 vinden plaats tussen 29 juli en 26 augustus.
De achtste finales zullen op woensdag 1 november afgewerkt worden, de kwartfinales op 23 december,
de halve finales op 3 maart en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.
HOFMAN SPORT CUP OOST-VLAANDEREN - Ronde 1 (terugronde)
Wedstrijden op zondag 5 augustus 16 uur tenzij anders vermeld
Lembeke - Michelbeke B 3 - 2
Huise-Ouwegem - Overmere 3 - 0
Merendree - Poesele 0 - 1
Maria-Aalter - Balgerhoeke 3 - 0
Hofstade - Zingem B 2 - 1
Watervliet - Horebeke 2 - 1
HO Kalken B - Volkegem B 1 - 1
Munkzwalm B - Zevergem 0 - 2
Velzeke B - Vinderhoute 2 - 2
VSV Gent - Ursel 0 - 1
Klinge - HT Zwijnaarde 1 - 0
Kruibeke - Kluisbergen Sportief B 6 - 0
De Pinte - Tielrode 4 - 0
Bosdam Beveren - Mater 6 - 0
Ertvelde - Bonanza 1 - 0
Eksaarde - Sinaai B 6 - 0
Olsene - Moorsel 2 - 1
Daknam - Sint-Antelinks 2 - 1
Mere - Kleit 1 - 3
Vrasene - Denderhoutem 3 - 1
Sint-Gillis - Robur B 3 - 1
Oostakker - Ooidonck-Leerne 2 - 1
Idegem - Sint-Gillis-Waas 1 - 1
Middelburg - VS Destelbergen 3 - 0
Moortsele - Meerbeke 3 - 3
Herzele-Ressegem - Nokere-Kruishoutem B 2 - 1
Muide Gent - Buggenhout 3 - 3
Sint-Amandsberg - Hansbeke 1 - 4
Michelbeke - Ophasselt 5 - 3
Petegem Schelde - SVH Waasmunster 0 - 0
Sint-Goriks - Eine B 3 - 1
Evergem Center - Massemen 2 - 0
Belzele - Jong Geraardsbergen 6 - 0
YB Beveren - Sint-Pauwels 3 - 0
Bellem - FC Kluisbergen 3 - 1
Robur - Bazel 0 - 1
Kemzeke - Beervelde 2 - 1
Cercle Melle - Lochristi B 4 - 1
Gijzegem - Eine 1 - 2
FC Kluisbergen B - Bonanza B 8 - 2
Haasdonk B - Assenede 2 - 2
Strijpen - Erembodegem 2 - 5
Sp Waasmunster B - Haaltert 4 - 1
VC Boekhoute - T. Melle 1 - 3
Zingem - Sleidinge 0 - 2
Melsele B - 9000 Gent 1 - 1
Kieldrecht - Moerbeke 2 - 0
Knesselare - Sint-Kruis-Winkel 2 - 3
Zaffelare - Schoonaarde 2 - 2
Nieuwerkerken - Muide Gent B 0 - 0
Zegelsem - Rangers Merelbeke FF
Neigem - Hoogeinde 1 - 2
FCLC Ronse - Zele B 2 - 2
Grembergen - Gavere-Asper 5 - 1
WB Sint-Niklaas - Houtem 2 - 1
Wieze - SK Merelbeke 3 - 2
Baasrode - Lovendegem 0 - 5
Heikant - Herdersem 6 - 0
Waarschoot - Geraardsbergen 1 - 3
Verrebroek - Deftinge 2 - 4
DKW Evergem - Windeke 0 - 2
Vinkt - Bevere 1 - 3
VC Zwijnaarde - Everbeek 8 - 0
Aaigem - Winnik 3 - 1
Rupelmonde - Burst 3 - 5
Wachtebeke - Donk 20 - 1
Zeveren - Elene-Grotenberge B 2 - 1
Serskamp-Schellebelle B - Zomergem 3 - 9
Boekel B - Zaffelare B 1 - 7
Maldegem - Nederhasselt FF 5 - 0
Lotenhulle - Wichelen 0 - 1
Sint-Denijs - Melsen 2 - 1
Bevere B - Bassevelde 0 - 3
Edeboys - Nevele 3 - 0
SKB Sint-Niklaas - Hamme-Zogge 0 - 1
Lebbeke B - Opbrakel 3 - 1
Doorslaar - Okegem 3 - 4
Kallo - Zandbergen 2 - 2
Gijzel-Oosterzele - Wortegem 1 - 1
Smetlede - Maarkedal 3 - 8
Baardegem - Vinkt B 8 - 1
Laarne-Kalken - Nazareth-Eke 2 - 2
Winnik B - Kluisbergen Sportief 5 - 2
Denderleeuw - Kaprijke-Bentille 12 - 0
Velzeke - Vlierzele 4 - 0
Oudegem - Bavegem 5 - 1
SK Gerda - Sombeke 1 - 1
Sint-Laureins - Machelen 4 - 3
Boekel - Serskamp-Schellebelle 1 - 2
Sottegem B - Borsbeke 0 - 6
FC Dampoort - TK Meldert FF 0 - 5
Meetjesland - Volkegem FF 5 - 0
Het verdere vervolg van de Hofman Cup zie je op één van de onderstaande pagina's.
HOFMAN SPORT CUP OOST-VLAANDEREN - Ronde 1 (heenronde)
Wedstrijden op zondag 29 juli om 16 uur tenzij anders vermeld
Maarkedal - Smetlede 4 - 1
Ursel - VSV Gent 3 - 0
Poesele - Merendree 3 - 1
HT Zwijnaarde - Klinge 2 - 0
Kluisbergen Sportief B - Kruibeke 1 - 4
Tielrode - De Pinte 1 - 2
Mater - Bosdam Beveren 0 - 5
Bonanza - Ertvelde 3 - 2
Sinaai B - Eksaarde 1 - 8
Moorsel - Olsene 3 - 2
Machelen - Sint-Laureins 1 - 1
Sint-Antelinks - Daknam 4 - 1
Kleit - Mere 1 - 0
Volkegem B - HO Kalken B 0 - 5
Denderhoutem - Vrasene 1 - 1
Robur B - Sint-Gillis 2 - 7
Ooidonck-Leerne - Oostakker 1 - 6
Sint-Gillis-Waas - Idegem 6 - 1
VS Destelbergen - Middelburg FF 0 - 5
Meerbeke - Moortsele 1 - 0
Nokere-Kruishoutem B - Herzele-Ressegem 1 - 7
Buggenhout - Muide Gent FF 5 - 0
Hansbeke - Sint-Amandsberg 8 - 0
Balgerhoeke - Maria-Aalter 3 - 3
Ophasselt - Michelbeke 0 - 2
SVH Waasmunster - Petegem Schelde 0 - 2
Eine B - Sint-Goriks 1 - 2
Massemen - Evergem Center 1 - 3
Vinkt B - Baardegem 0 - 4
Jong Geraardsbergen - Belzele 0 - 5
Sint-Pauwels - YB Beveren 1 - 0
Serskamp-Schellebelle - Boekel 6 - 1
FC Kluisbergen - Bellem 2 - 0
Bazel - Robur 0 - 2
Beervelde - Kemzeke 3 - 1
Lochristi B - Cercle Melle 2 - 4
Zingem B - Hofstade 0 - 3
Eine - Gijzegem 6 - 1
Volkegem - Meetjesland 1 - 5
Wortegem - Gijzel-Oosterzele 1 - 4
Bonanza B - FC Kluisbergen B 0 - 0
Assenede - Haasdonk B. 3 - 1
Nazareth-Eke - Laarne-Kalken 3 - 1
Erembodegem - Strijpen 6 - 1
Haaltert - Sp Waasmunster B 3 - 2
T. Melle - VC Boekhoute 3 - 1
Sleidinge - Zingem 2 - 1
Michelbeke B - Lembeke 0 - 12
Kluisbergen Sportief - Winnik B 1 - 2
9000 Gent - Melsele B 1 - 2
Moerbeke - Kieldrecht 0 - 1
Kaprijke-Bentille - Denderleeuw 0 - 4
Sint-Kruis-Winkel - Knesselare 2 - 0
Schoonaarde - Zaffelare 5 - 5
Muide Gent B - Nieuwerkerken 5 - 0
Rangers Merelbeke - Zegelsem 5 - 2
Hoogeinde - Neigem 5 - 0
Zele B - FCLC Ronse 0 - 0
Gavere-Asper - Grembergen 2 - 4
Houtem - WB Sint-Niklaas 3 - 1
SK Merelbeke - Wieze 0 - 1
Vinderhoute - Velzeke B FF 5 - 0
Lovendegem - Baasrode FF 5 - 0
Herdersem - Heikant 1 - 3
Vlierzele - Velzeke 0 - 3
Borsbeke - Sottegem B 2 - 2
Geraardsbergen - Waarschoot 1 - 0
Deftinge - Verrebroek 2 - 1
Windeke - DKW Evergem 1 - 2
Bevere - Vinkt 5 - 2
Everbeek - VC Zwijnaarde 3 - 1
Winnik - Aaigem 0 - 4
Bavegem - Oudegem 0 - 4
TK Meldert - FC Dampoort FF 5 - 0
Burst - Rupelmonde 6 - 1
Donk - Wachtebeke 2 - 2
Elene-Grotenberge B - Zeveren 1 - 3
Sombeke - SK Gerda 2 - 5
Zomergem - Serskamp-Schellebelle B 7 - 1
Overmere - Huise-Ouwegem 3 - 0
Zaffelare B - Boekel B 1 - 3
Nederhasselt - Maldegem 1 - 8
Zevergem - Munkzwalm B 2 - 1
Wichelen - Lotenhulle 1 - 1
Melsen - Sint-Denijs 1 - 1
Bassevelde - Bevere B FF 5 - 0
Nevele - Edeboys 1 - 2
Hamme-Zogge - SKB Sint-Niklaas 1 - 4
Opbrakel - Lebbeke B 2 - 2
Okegem - Doorslaar 0 - 1
Horebeke - Watervliet 4 - 0
Zandbergen - Kallo 2 - 1
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 2/5 - (60 Stemmen)
Categorie :Voetbal Oost Vlaanderen