Rondvraag / Poll
Wie wordt kampioen in de Jupiler Pro League?
KRC Genk
Club Brugge
Standard de Liége
RSC Anderlecht
AA Gent
Antwerp
Bekijk resultaat

Rondvraag / Poll
Wie zal op 1 mei de Beker van België in de lucht steken ?
KV Mechelen
KAA Gent
Bekijk resultaat



Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 april 2019
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE LIMBURG
  • EINDRONDE ANTWERPEN
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Champions League 1/4e, 1/8e finales en Europa League 1/4e, 1/8 en 1/16e finales
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2019-2020
  • Skûtsjesilen van 27 juli tot en met 9 augustus 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 mei 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Vrouwen van Castors Braine openen finale play-offs met winst na thriller
  • Pure romantiek in Ronde van Turkije: leider in tussensprintklassement vraagt vriendin ten huwelijk voor start van slotrit
  • Australië klopt Wit-Rusland en is eerste finalist in Fed Cup
  • NBA. Sixers, Rockets en Bucks staan op één zege van tweede ronde in play-offs
  • De evolutie van F1-bolides door de jaren heen (1950-2019)
  • Borlée-broertjes hebben “constructief” onderhoud met Franstalige minister van Sport: expertisepool voor topsporters
  • Twaalf Franstalige topatleten, onder wie Thiam en Borlées, starten ‘AthlePro’ om meer inspraak te krijgen in beleid
  • Zijn plannen voor nieuw voetbalstadion in Brussel definitief opgeborgen? Koning Boudewijnstadion krijgt make-over
  • “Onrechtmatig” en “onrechtvaardig”: Kenianen zijn boos omdat Diamond League 5.000 meter schrapt
  • Open oorlog in atletiek eindelijk afgelopen: dan toch nieuw contract voor Jacques Borlée tot en met Olympische Spelen
    Foto
    Nieuws VTM
  • Sri Lanka sinds einde bloedige burgeroorlog weer toeristische trekpleister
  • Komiek op weg naar presidentschap Oekraïne
  • ruim 180 doden onder wie zeker 35 buitenlanders bij explosies in kerken en hotels in Sri Lanka
  • Bijna 160 doden onder wie zeker 9 buitenlanders bij explosies in kerken en hotels in Sri Lanka
  • Game Boy viert dertigste verjaardag
  • De Kesel haalt in paashomilie uit naar misbruik in de Kerk
  • Al 137 doden onder wie zeker 9 buitenlanders bij explosies in kerken en hotels in Sri Lanka
  • Zeker 52 doden en honderden gewonden bij explosies in kerken en hotels in Sri lanka
  • Blindengeleidepaardje leert metro nemen
  • Crombez optimistisch de campagne in: “De rest moet zeggen, ‘Miljaar, daar zijn die sossen weer’”
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (108)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (610)
  • info (166)
  • KSV Oudenaarde (16)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (132)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Vrouwen van Castors Braine openen finale play-offs met winst na thriller
  • Pure romantiek in Ronde van Turkije: leider in tussensprintklassement vraagt vriendin ten huwelijk voor start van slotrit
  • Australië klopt Wit-Rusland en is eerste finalist in Fed Cup
  • NBA. Sixers, Rockets en Bucks staan op één zege van tweede ronde in play-offs
  • De evolutie van F1-bolides door de jaren heen (1950-2019)
  • Borlée-broertjes hebben “constructief” onderhoud met Franstalige minister van Sport: expertisepool voor topsporters
  • Twaalf Franstalige topatleten, onder wie Thiam en Borlées, starten ‘AthlePro’ om meer inspraak te krijgen in beleid
  • Zijn plannen voor nieuw voetbalstadion in Brussel definitief opgeborgen? Koning Boudewijnstadion krijgt make-over
  • “Onrechtmatig” en “onrechtvaardig”: Kenianen zijn boos omdat Diamond League 5.000 meter schrapt
  • Open oorlog in atletiek eindelijk afgelopen: dan toch nieuw contract voor Jacques Borlée tot en met Olympische Spelen
    Foto
    Nieuws HLN
  • Lichte en toch zeer performante laptops: dit zijn onze aanraders
  • Geen negatief advies over Huawei aan regering
  • “Grotere MacBook met nieuw design komt over twee jaar”
  • Ikea presenteert wifi-speakers vermomd als lamp of boekenplank
  • Dochter smeekt sjeik om vrijlating van haar moeder die vastzit in Dubai voor beledigende ‘paard-posts’ op Facebook
  • Kleuter tikt iets te veel foute paswoorden in op iPad van zijn vader: “Probeer het nog eens na 48 jaar”
  • De Xiaomi Mi 9 bewijst dat je geen 1.000 euro moet neertellen voor een goede smartphone
  • Slimme handschoen vertaalt gebarentaal meteen
  • Samsung Galaxy S10 in enkele minuten gekraakt met plastic vingerafdruk
  • Waarom je voortaan meteen die usb-stick uit je pc kan trekken zonder schuldgevoel
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    29-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 1 en zondag 2 september 2018
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Aalter - Adegem     1 - 0


    Sottegem - Dendermonde    1 - 2


    Mariakerke - Ninove    2 - 2


    Voorde-Appelterre - Elene-Grotenberge    1 - 0


    Waasmunster - Drongen   1 - 0


    Lochristi - Jong Zulte   5 - 1


    Zele - HO Kalken    2 - 0


    Bambrugge - KVV Ardennen   4 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Merendree    6 - 0


    Maldegem - Zomergem     1 - 1


    Bellem - Sleidinge   1 - 1


    Waarschoot - Lovendegem   2 - 0


    Kleit - Meetjesland   2 - 0


    Zeveren - Sint-Laureins   3 - 3


    Assenede - Ertvelde    1 - 1


    Lembeke - Poesele    3 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Meerbeke - Winnik     1 - 2

    Borsbeke - Burst    3 - 3

    Moerbeke-Geraardsbergen - Erembodegem    2 - 1

    Edeboys - Munkzwalm    0 - 0

    Denderhoutem - Windeke   2 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Geraardsbergen    1 - 0

    Meldert - Kluisbergen Sportief   3 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Machelen   3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Heikant    2 - 0

    Vrasene - Kieldrecht    1 - 1

    Haasdonk - Bazel      1 - 1

    Buggenhout - Sint-Gillis    1 - 1

    Schoonaarde - VSV Gent   0 - 2

    WB Sint-Niklaas - Doorslaar   3 - 2

    Kruibeke - Robur   2 - 0

    Grembergen - Sinaai     3 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Boekhoute - Watervliet     1 - 1


    Vinderhoute - Evergem Center    1 - 5


    Bassevelde - Maria-Aalter    0 - 1


    Wachtebeke - Donk   2 - 2


    Belzele - Muide Gent   1 - 1


    Ursel - Vinkt   1 - 0


    Hansbeke - Nevele    3 - 1


    DKW Evergem - Sint-Kruis-Winkel   1 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Heusden - Destelbergen     1 - 3


    Massemen - HT Zwijnaarde    1 - 1


    Cercle Melle - Bottelare    1 - 1


    Moortsele - Melsen    0 - 0


    Sint-Denijs - Beervelde   3 - 3


    Zevergem - Lochristi B    3 - 4


    Serskamp-Schellebelle - Laarne-Kalken   6 - 3


    VC ZWijnaarde - Zaffelare   2 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Nazareth-Eke - Michelbeke     4 - 3


    FC Kluisbergen - Wortegem    1 - 2


    Bevere - Eine      1 - 1


    Sint Goriks - Sottegem B   1 - 1


    Horebeke - Boekel   2 - 1


    Maarkedal - Oudenhove    2 - 1


    Velzeke - Gavere-Asper    0 - 1


    Elene-Grotenberge B - Zingem   3 - 3


    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Mere   4 - 0

    Bonanza - Zandbergen    2 - 1

    Herzele-Ressegem - Hofstade   1 - 2

    Deftinge - Baardegem    1 - 1

    Doggen - Vlierzele   1 - 1

    Denderleeuw - Nederhasselt    1 - 0

    Gijzegem - Houtem   1 - 2

    Kerksken - Haaltert     1 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Moerbeke     1 - 1

    YB Beveren - Rangers Opdorp      1 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Kemzeke    0 - 1

    Eksaarde - SK Gerda   1 - 0

    Robur B - Meerdonk   3 - 1

    Oudegem - Bosdam Beveren   0 - 2

    Kallo - Klinge    0 - 1

    Tielrode - Melsele B   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Ooidonck-Leerne     4 - 3

    Zaffelare B - De Pinte     5 - 1

    Muide Gent B - Sint-Amandsberg     7 - 1

    Vinkt B - Knesselare    0 - 2

    9000 Gent - Balgerhoeke    6 - 1

    Kaprijke-Bentille - Lotenhulle   0 - 1

    VS Destelbergen - Avrasya Gent    0 - 3


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Bevere B     0 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Volkegem    3 - 2

    Boekel B - Mater     6 - 1

    Munkzwalm B - Nokere-Kruishoutem B      2 - 4

    Huise-Ouwegem - FCLC Ronse   4 - 1

    Petegem Schelde - FC Kluisbergen B    3 - 0

    Olsene - Nazareth-Eke B    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Volkegem B    2 - 0

    Idegem - Neigem   4 - 0

    Ophasselt - Bonanza B    4 - 0

    Okegem - Velzeke B   6 - 0

    Opbrakel - Winnik B   3 - 0

    Jong Geraardsbergen - Zegelsem   0 - 3

    Everbeek - Strijpen   3 - 2

    Michelbeke B = vrij

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Nieuwerkerken     3 - 5

    Smetlede - OB Lebbeke   1 - 0

    Herdersem - Rangers Merelbeke   3 - 1

    Moorsel - Bavegem   5 - 0

    FC Dampoort - Heusden B   2 - 1

    Lebbeke B - T. Melle    2 - 4

    SK Merelbeke - Wichelen   0 - 6

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sinaai B - Daknam   1 - 3

    SVH Waasmunster - Hamme-Zogge   3 - 3

    Haasdonk B - PD Kruibeke   0 - 3

    HO Kalken B - Zele B    2 - 1

    Verrebroek - Baasrode   2 - 1

    Rupelmonde - Sp. Waasmunster B   1 - 2

    Hoogeinde - Sombeke    1 - 0

    Overmere - Sint-Gillis-Waas    1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (57 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    28-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 1 en zondag 2 september 2018
    Wedstrijden op zondagmiddag om 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Dadizele - Oostnieuwkerke    1 - 1


    Deerlijk - Poperinge   3 - 0


    WS Lauwe - Meulebeke   1 - 0


    Zedelgem - Boezinge    2 - 2


    RC Waregem - Wielsbeke    2 - 2


    Oostduinkerke - Damme    3 - 1


    Blankenberge - RC Lauwe   0 - 2


    Vlamertinge - Kortemark   2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Lichtervelde - Veldegem   1 - 1


    Keiem - Diksmuide     1 - 1

    Rumbeke - Heist      0 - 0

    Eernegem - Bredene    0 - 0


    Club Roeselare - Oudenburg    2 - 0


    Sint-Kruis - De Ruiter Roeselare    2 - 2


    Varsenare - Spermalie-Middelkerke    6 - 2


    De Haan - Jabbeke   1 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    VV Tielt - Bissegem     0 - 0

    Heestert - Beveren-Leie    1 - 0


    Ledegem - Zonnebeke   3 - 2


    Moen - Dottignies    0 - 1


    Nieuwkerke - Wevelgem   1 - 1


    Ploegsteert - Zwevegem    0 - 3


    Moorslede - Geluwe    0 - 0


    Otegem - Anzegem   1 - 5


    DERDE PROVINCIALE A :


    De Panne - Westrozebeke   0 - 1


    Vleteren - Proven   0 - 3


    Merkem - Geluveld   4 - 1


    Houthulst - Elverdinge    3 - 2


    Voormezele - Staden   0 - 2


    Gits - Hooglede   2 - 0


    Comines-Warneton - Dikkebus   3 - 1


    Veurne - Beselare   2 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Dudzele - Ichtegem    2 - 3


    Beernem - Nieuwpoort   2 - 2


    Dar. Brugge - Steenbrugge   3 - 0


    Jong Male - Lombardsijde   2 - 2


    Moerkerke - Gistel   2 - 4


    Koekelare - Loppem    2 - 0


    Snaaskerke - Ruddervoorde   2 - 1


    Lissewege - SK Torhout   4 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Moorsele - Hulste     3 - 2


    Wevelgem B - Aarsele   3 - 1


    Kortrijk - Avelgem    0 - 2


    Heule - Oostrozebeke    3 - 0


    D. Beveren - Bellegem   1 - 1


    Kanegem - Zwevezele B   1 - 1


    Ardooie - Emelgem-Kachtem    2 - 2


    Lendelede - Ingooigem   0 - 1


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Lo-Reninge - Alveringem     5 - 1


    Veurne B - Kortemark B     3 - 3


    Nieuwkapelle - Jonkershove   1 - 9


    Zarren - Handzame   2 - 0


    Bulskamp - Coxyde    1 - 1


    Nieuwpoort B - Adinkerke    4 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Aartrijke - Damme B   9 - 0


    HO Oedelem - D. Beveren B   7 - 1


    Steenbrugge B - Zandvoorde   0 - 6


    Pittem - Wenduine   4 - 0


    E. Brugge - Ruiselede   3 - 5


    Zerkegem - Beernem B    2 - 0


    Hertsberge - Doomkerke    4 - 2


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Jong Helkijn - Dottignies B     1 - 7


    Desselgem - Wikings Kortrijk   6 - 3


    Anzegem B - Jong Vijve   3 - 5


    Izegem-Ingelmunster B - Dentergem   1 - 4


    Marke - Sint-Eloois-Winkel B   2 - 4


    Wielsbeke B - Kuurne   0 - 2


    Stasegem - Aalbeke B   1 - 2


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Zillebeke - Hollebeke     1 - 3


    Vlamertinge B - Dadizele B   1 - 3


    Langemark-Poelkapelle - Poperinge B   2 - 1


    Menen United - Brielen    0 - 3


    Kruiseke - Passendale    2 - 2


    Rekkem - Reningelst    6 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    27-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 1 en 2 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 1

    Achel VV - Park Houthalen    1 - 0

    Vlijtingen - Torpedo Hasselt     1 - 1

    FC Alken - Koersel     3 - 0

    Mechelen aan de Maas - Bree-Beek     1 - 1

    Herk-De-Stad - Zonhoven VV     1 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Herkol   1 - 4

    Hoepertingen - Zepperen-Brustem     2 - 3

    Melo Zonhoven - Beringen   4 - 0


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 1

    KVV Duffel - Heikant Berlaar     1 - 1

    De Kempen - Witgoor Dessel    2 - 2

    Oppuurs - Mariekerke    4 - 0

    Kontich - Lille     3 - 1

    Herentals - Sint-Job   3 - 0

    Schriek - Berg en Dal    1 - 0

    Wuustwezel - Rochus Deurne   0 - 0

    Branddonk - Zoersel   0 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 1

    Linden - HO Bierbeek    1 - 1

    Herent - Aarschot    1 - 4

    Grimbergen - Liedekerke     0 - 1

    HO Veltem - Tervuren-Duisburg    2 - 4

    Bertem-Leefdal - Melsbroek    1 - 1

    Borght-Humbeek - Huldenberg   1 - 1

    Rhodienne-De Hoek - Diest   2 - 2

    Sterrebeek - Hoeilaart   1 - 3


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 1

    Jodoigne - Jenappe     3 - 2

    Ixelles - Boitsfort   0 - 2

    Etterbeek - Lasne-Ohian   1 - 1

    Saint-Josse - BX Brussels   0 - 0

    Villers La Ville - Forestoise   5 - 3

    Waterloo - Crossing Schaerbeek   1 - 1

    Kosova Schaerbeek - Sporting Bruxelles   2 - 1

    Saint-Michel - Stade Everois   3 - 4


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 2

    Antoinien - Neufvilles     1 - 3

    Peruwelz FC - Gosselies   3 - 1

    Monceau - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   0 - 1

    Estaimbourg - Le Roeulx   2 - 0

    Solre Sambre - Soignies   2 - 2

    Houdeng - Montignies    1 - 0

    Paturages - Anderlues   2 - 0

    Pont-A-Celles Buzet - Beloeil   3 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    21-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
    Croky Cup  Beker van België: 1/2de finales

    FINALE : Woensdag 1 mei om 14.30 uur Koning Boudewijnstadion Brussel

    KAA Gent - KV Mechelen

    Het is 18 jaar geleden dat er een tweedeklasser in de finale staat.
    In 2000 was dat SK Lommel die toen met 1-0 van eersteklasser Westerlo verloor.



    SPEELDAG 9Heenwedstrijden op woensdag 23 en donderdag 24 januari 2019

    KV Mechelen - Union Saint-Gilloise   0 - 0

    AA Gent - KV Oostende   2 - 2

    Terugwedstrijden op dinsdag 29 en woensdag 30 januari 2019

    Union Saint-Gilloise - KV Mechelen    1 - 2

    KV Oostende - AA Gent    2 - 2  ne verlengingen - strafschoppen  3 - 4




    Croky Cup  Beker van België: 1/4de finales

    SPEELDAG 8 : dinsdag 18, woensdag 19 december 2018

    Sint-Truiden - AA Gent     1 - 3
    KV Mechelen - KV Kortrijk    3 - 0
    Eupen - KV Oostende    0 - 1
    Union Saint-Gilloise - RC Genk    2 - 2 na verlengingen   pen  4 - 3




    Croky Cup  Beker van België: 1/8ste finales

    Geen Anderlecht, Club Brugge, Standard, Antwerp, Cercle Brugge of Waasland-Beveren
    in de achtste finales van de Croky Cup te bewonderen. Deze eersteklassers werden door
    clubs uit lagere reeksen uitgeschakeld in de zestiende finales.
    De loting voor de achtste finales :
    KV Kortrijk - Zulte Waregem, Eupen - Deinze, AA Gent - Beerschot-Wilrijk,
    Sint-Truiden - Mandel United, Knokke - Union, KV Mechelen - Lokeren,
    Moeskroen - KV Oostende en Charleroi - RC Genk. De wedstrijden worden op 4, 5 en 6 december
    gespeeld. Benieuwd of sinterklaas opnieuw voor een paar verrassingen gaat zorgen. 

    SPEELDAG 7 : Op dinsdag 4, woensdag 5 en donderdag 6 december 2018.

    KV Kortrijk - Zulte Waregem    1 - 0
    AA Gent - Beerschot-Wilrijk    3 - 0
    Moeskroen - KV Oostende    2 - 2  n.v.  pen  4-5
    Deinze - Eupen    1 - 3
    KV Mechelen - Lokeren   2 - 0
    Sint-Truiden - Mandel United Izegem-Ingelmunster   3 - 2
    Charleroi - RC Genk    1 - 3
    Union Saint-Gilloise - Knokke   3 - 2





    Croky Cup  Beker van België: 1/16de finales


    SPEELDAG 6 : Na de eerste vijf rondes vervoegen de zestien clubs uit de Pro League
    de resterende amateurclubs in de 1/16de finales van de Croky Cup. 
    Deze wedstrijden vinden plaats op dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 september 2018.

    Voor het eerst sinds het bestaan van de Beker van België werden zowel Anderlecht, 
    Club Brugge en Standard gewipt in de 1/16de finales.

    LIVE OP TV :
    Twee wedstrijden LIVE op TV :
    KV Mechelen - Antwerp woensdag op Sporza
    Anderlecht - Union Saint-Gilloise donderdag op Q2

    Eupen - Tubeke     3 - 0
    Waasland-Beveren - Mandel United Izegem-Ingelmunster    1 - 2
    Harelbeke - KV Kortrijk    0 - 1
    KRC Genk - Lommel     4 - 0
    Olympic Charleroi - Lokeren    2 - 5
    Virton - AA Gent      2 - 4
    Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk     1 - 2
    KSK Heist - Zulte Waregem    1 - 2
    Deinze - Club Brugge    2 - 0
    Eendracht Aalst - Charleroi    0 - 2
    Standard - Knokke     1 - 2
    Hoogstraten - KV Oostende    1 - 3
    Dessel Sport - Moeskroen   0 - 3
    Sint-Truiden - Duffel     3 - 0
    KV Mechelen - Antwerp     3 - 1
    Anderlecht - Union Saint-Gilloise   0 - 3




    Croky Cup  Beker van België: Ronde 5


    SPEELDAG 5 : Wedstrijden op zondag 26 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld
    Intrede clubs uit de Proximus League

    265.  Lierse-Kempenzonen - Lommel   2 - 3
    266.  Westhoek - Virton   0 - 4
    267.  Givry - Knokke   4 - 4  na verlengingen  pen  3-5
    268.  Westerlo - Duffel    0 - 3
    269.  Sint-Niklaas - Harelbeke   0 - 1   na verlengingen
    270.  Union Saint-Gilloise - City Pirates Antwerpen  3 - 0
    271.  KV Mechelen - Albert Quevy-Mons     2 - 0  
    272.  Olsa Brakel  - Eendracht Aalst    2 - 3  na verlengingen 
    273.  KSK Heist - Menen    3 - 0
    274.  Tubeke - Stade Brainois   7 - 0
    275.  Ol. Charleroi - Roeselare    2 - 1  
    276.  Hoogstraten - Acren-Lessines   4 - 0
    277.  Geel - Beerschot-Wilrijk     0 - 2
    278.  Deinze - RWD Molenbeek    6 - 0
    279.  Mandel United Izegem-Ingelmunster - Temse     1 - 1  na verlengingen    pen  6-5
    280.  Dessel Sport - Oud-Heverlee Leuven   3 - 1



    Croky Cup  Beker van België: Ronde 4


    SPEELDAG 4 : Wedstrijden op zondag 19 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld.

    241.   Dessel Sport - Solières   2 - 1
    242.  Westhoek - KSV Oudenaarde    2 - 1
    243.  Harelbeke - VW Hamme   2 - 1
    244.  Lierse-Kempenzonen - Termien    3 - 0
    245.  Knokke - Spouwen-Mopertingen  3 - 2  n.v. 
    246.  Albert Quevy-Mons - Aubel   2 - 1
    247.  Hoogstraten - La Louvière-Centre    4 - 2
    248.  Olsa Brakel - Gullegem   1 - 0
    249.  Rupel-Boom - Sint-Niklaas   0 - 2
    250.  Sint-Eloois-Winkel - Acren-Lessines   1 - 5
    251.  Cappellen - Temse   3 - 3  n.v.   pen  1-3
    252.  Hamoir - Eendracht Aalst   1 - 2
    253.  Houtvenne - Ol. Charleroi   0 - 1
    254.  Duffel - De Kempen   3 - 1
    255.  Chatelet-Farciennes - Menen    0 - 0  n.v.  pen  3-4
    256.  Nijlen - Geel   0 - 1
    257.  KSK Heist - Patro Maasmechelen    0 - 0  n.v.  pen  4-2
    258.  Stade Brainois - RC Gent   1 - 0
    259.  Givry - Merelbeke   1 - 0
    260.  Virton - RFC Meux    5 - 3
    261.  RWD Molenbeek - Ronse     2 - 0
    262.  Deinze - RFC de Liège    4 - 0
    263.  Wellen - Mandel United Izegem-Ingelmunster   0 - 1
    264.  City Pirates Antwerpen - Zepperen-Brustem   2 - 0




    Croky Cup  Beker van België: Ronde 3

    SPEELDAG 3 : weekend 12 augustus
    Intrede clubs uit eerste amateurklasse.
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    193.  Deinze - BX Brussels   6 - 0
    194.  Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sparta Petegem    1 - 1   pen   7-6
    195.  Dikkelvenne - Sint-Niklaas    1 - 1   pen  3-4
    196.  Waremme - Harelbeke    1 - 1  pen   3-4
    197.  Rebecquoise - City Pirates Antwerpen   1 - 1  pen  6-7
    198.  Acren-Lessines - Stockay-Warfusée   3 - 0
    199.  Zepperen-Brustem - Jong Zulte    1 - 0
    200.  Hoogstraten - Wevelgem   2 - 0
    201.  RC Gent - UCE Liège   2 - 0
    202.  Hoeilaart - Ol. Charleroi   0 - 1
    203.  Cappellen - Bilzen Waltwilder    2 - 1
    204.  Spouwen-Mopertingen - Ganshoren    2 - 0
    205.  Wavre Sports - Virton   0 - 7
    206.  Givry - Wingene   3 - 0
    207.  FC Seraing - Sint-Eloois-Winkel   3 - 3  pen  1-3
    208.  Menen - Wervik   4 - 1
    209.  RFC de Liège - Stockel   5 - 0
    210.  Elene-Grotenberge - Duffel   3 - 3  pen  6-7
    211.  Termien - Betekom   3 - 1
    212.  Ronse - Berchem Sport   1 - 1  pen  4-2
    213.  Albert Quevy-Mons - Vosselaar    3 - 1
    214.  Westhoek - Monceau   2 - 1
    215.  Chatelet-Farciennes - Lochristi    2 - 1
    216.  Dessel Sport - Diegem Sport   4 - 0
    217.  Ostiches-Ath - Solières   0 - 2
    218.  Patro Maasmechelen - Tessenderlo    0 - 0  pen  5-4
    219.  Zwarte Leeuw - KSK Heist   1 - 2
    220.  Saint-Léger - Olsa Brakel   1 - 5
    221.  De Kempen - Witgoor Dessel    4 - 1
    222.  Bambrugge - La Louvière-Centre   2 - 3
    223.  RWD Molenbeek - Pepingen-Halle   5 - 2
    224.  Couvin-Mariembourg - Stade Brainois   0 - 1
    225.  KSV Oudenaarde - Léopold FC   2 - 2   pen  5-4
    226.  VW Hamme - Dender   1 - 0
    227.  Merelbeke - Namur-Fosses   2 - 1
    228.  Eendracht Aalst - Hades-Hasselt   1 - 0
    229.  Wellen - Aalter   5 - 1
    230.  Aubel - Woluwe-Zaventem   3 - 2
    231.  Rupel-Boom - Ternesse Wommelgem    5 - 2
    232.  Nijlen - RC Mechelen   3 - 0
    233.  Temse - Wolvertem-Merchtem   4 - 2
    234.  Gullegem - Heur-Tongeren   1 - 1  pen  6-5
    235.  Knokke - Eppegem   3 - 1
    236.  Lierse-Kempenzonen - Franc Borains    1 - 1  pen   5-4
    237.  Geel - FC Tilleur   2 - 2   pen  4-3
    238.  Houtvenne - Villers La Ville   3 - 1
    239.  RFC Meux - Tempo Overijse   5 - 1
    240.  Wijgmaal - Hamoir   0 - 3



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    20-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2

    Croky Cup  Beker van België: Ronde 2

    SPEELDAG 2 : weekend 5 augustus
    Intrede clubs uit tweede amateurklasse.
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    113.  Aalter - Waterloo   2 - 0
    114.  Ethe-Belmont - Acren-Lessines   0 - 1
    115.  Marloie - Pepingen-Halle    1 - 1   pen  3-5
    116.  La Calamine - BX Brussels    0 - 2
    117.  RC Mechelen - Herkol   3 - 0
    118.  KFC Lille - Hades-Hasselt     3 - 4
    119.  Bilzen-Waltwilder - Grand-Leez    4 - 0
    120.  Daring Huvo Jeuk - Zwarte Leeuw    1 - 4
    121.  Sint-Eloois-Winkel - Sartoise    8 - 0
    122.  URSL Visé - Wevelgem    0 - 5
    123.  Namur-Fosses - Olmen   5 - 1
    124.  Couvin-Mariembourg - Frameries    4 - 0
    125.  Wavre Sports - Melsbroek   2 - 0
    126.  Weywertz - Ostiches-Ath    0 - 3
    127.  Solières - Rhisnes    5 - 0
    128.  Sint-Niklaas - Chevetogne    6 - 0
    129.  Wijgmaal - Lyra-Lierse   3 - 2
    130.  Kobbegem - Jong Zulte   1 - 1  pen 3-4
    131.  Albert Quevy-Mons - Verlaine    3 - 1
    132.  Adegem - Lochristi       1 - 4
    133.  Hasselt - Hoeilaart    1 - 1  pen  4-5
    134.  Heusy - Woluwe-Zaventem    1 - 4
    135.  Ciney - Stockay-Warfusée    2 - 3
    136.  Rebecquoise - RFC Tournai     3 - 2
    137.  Cappellen - FCB Sprimont     2 - 0
    138.  Givry - Stekene   2 - 0
    139.  Lebbeke - Diegem Sport    1 - 1  pen 8-9
    140.  Menen - Dendermonde   4 - 0
    141.  Aywaille - Merelbeke   2 - 3
    142.  Monceau - RAAL La Louvière    1 - 1  pen   4-2
    143.  Le Roeulx - Waremme    0 - 1
    144.  Aubel - Steenbeek-Beverst    1 - 0
    145.  Wolvertem-Merchtem - Anderlecht SCB   3 - 0
    146.  Bullange - Zepperen-Brustem   1 - 1  pen  2-4
    147.  Champlonaise - Witgoor Dessel    0 - 2
    148.  Duffel - Anderlues   3 - 0
    149.  Wetteren - La Louvière-Centre   2 - 2  pen  9-10
    150.  Floreffe - Temse   0 - 1
    151.  FC Tilleur - Loyers   4 - 3
    152.  Stockel - Walhain    1 - 1   pen  11-10
    153.  's Gravenwezel-Schilde - Dikkelvenne   1 - 3
    154.  City Pirates Antwerpen - Huldenberg   1 - 1  pen  4-2
    155.  Houtvenne - Aarschot    2 - 0
    156.  UCE Liège - St-Dimpna Geel    2 - 0
    157.  Spouwen-Mopertingen - Torhout   0 - 0   pen  5-4
    158.  Heur-Tongeren - Kampenhout    2 - 0
    159.  Wingene - Taminoise   2 - 0
    160.  Ganshoren - Bocholt    5 - 1
    161.  Westhoek - Zwevezele    1 - 1  pen  4-3
    162.  Vosselaar - RC Waregem    6 - 0
    163.  Bree-Beek - RC Gent    2 - 3
    164.  Tempo Overijse - Hechtel     6 - 1
    165.  Herenelderen - Elene-Grotenberge   1 - 3
    166.  Longlier - Léopold FC      1 - 5   
    167.  Betekom - Houdeng   3 - 2
    168.  Ninove - Olsa Brakel   0 - 2
    169.  Hoogstraten - HO Bierbeek   2 - 0
    170.  Franc Borains - RCS Brainois   2 - 1
    171.  Wervik - Wépion   2 - 1
    172.  Herentals - RFC Meux    0 - 1
    173.  HO Kalken - De Kempen   2 - 4
    174.  VW Hamme - Mormont   5 - 0
    175.  Londerzeel - Termien    1 - 2
    176.  Nijlen - RC Lauwe    1 - 0
    177.  Wellen - Diest    4 - 4   pen  4-2
    178.  Durbuy - Bambrugge   1 - 1  pen  4-5
    179.  Rochfortoise - Ronse   3 - 7
    180.  Schriek - Ol. Charleroi    1 - 2
    181.  Helson Helchteren - Ternesse Wommelgem    0 - 1
    182.  Saint-Léger - Zelzate    4 - 4  pen  4-3
    183.  Stade Brainois - Onhaye    0 - 0  pen  4-2
    184.  Hamoir - Deerlijk Sport   4 - 1
    185.  Eppegem - KVV Ardennen   1 - 1   pen   6-4
    186.  Tienen - Mandel United Izegem-Ingelmunster   1 - 2
    187.  Gullegem - Melsele   1 - 0
    188.  Sint-Lenaarts - Sparta Petegem   0 - 2
    189.  Villers La Ville - Turnhout    0 - 0  pen  3 - 0
    190.  Harelbeke - Oostnieuwkerke    2 - 0
    191.  WS Lauwe - Berchem Sport   1 - 4
    192. Patro Maasmechelen - Kontich    3 - 0




    Croky Cup  Beker van België: Ronde 1

    SPEELDAG 1 : weekend 29 juli
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld

    GROEP 1
    1.  Blankenberge - RC Lauwe   1 - 2
    2.  Oostnieuwkerke - Vlamertinge   2 - 1
    3.  WS Lauwe - Kortemark   1 - 1  pen  6-5
    4.  Templeuvois - Zwevezele   0 - 3
    5.  Wingene - Wielsbeke   1 - 0
    6.  Adegem - Lendelede   0 - 0  pen  5-4
    7.  Wevelgem - Meulebeke   9 - 3
    8.  Wervik - Boezinge   1 - 1  pen  7-6
    9.  Deerlijk - Pittem   5 - 0
    10. RFC Tournai - Ploegsteert    5 - 0
    11.  Havinnes - Torhout   1 - 2
    12. Oostduinkerke - Jong Zulte   1 - 3
    13. Oostkamp - RC Waregem   0 - 0  pen  4-5
    14. Dadizele - Aalter   2 - 4

    GROEP 2 :
    15. Merelbeke - Bottelare   10 - 0
    16. Lebbeke - Berlare   3 - 0
    17. Mariekerke - Wolvertem-Merchtem   1 - 2
    18. Stekene - Sottegem   0 - 0  pen  7-6
    19. Melsele - Bodegem Kapelle United   1 - 0
    20. Appelterre - Zelzate   2 - 3
    21. Jong Lede - Elene-Grotenberge   1 - 2
    22. KVV Ardennen - Latem   2 - 0
    23. Bornem - HO Kalken  1 - 2
    24. Heusden - Ninove   1 - 3
    25. Mazenzele-Opwijk - Lochristi   0 - 7
    26. Munkzwalm - Kobbegem   1 - 2
    27. Dendermonde - Oudenhove   4 - 2
    28. Wetteren - Drongen   5 - 1
    29. Zele - Bambrugge   1 - 2

    GROEP 3 :
    30. Frameries - Vossem   4 - 1
    31. Brainois - Auderghem   6 - 2
    32. Lèopold FC - Maurage   2 - 0
    33. Colfontaine - Le Roeulx    0 - 2
    34. Symphorinois - Anderlecht SCB   1 - 3
    35. Stockel - Rhodienne   1 - 1  pen 3-1
    36. Hoeilaart - Lasne-Ohain   3 - 0
    37. Paturages - Stade Brainois   0 - 1
    38. Beloeil - Ostiches-Ath   3 - 3  pen  2-3
    39. Wavre - Lembeek   2 - 0
    40. Soignies  - Huldenberg   1 - 1  pen  3-4
    41. Waterloo - FCM Uccle   4 - 2
    42. Peruwelz - Albert Quevy-Mons   1 - 2
    43. Kosova Schaerbeek - Pepingen-Halle   0 - 0  pen  3-5

    GROEP 4 :
    44. Houdinois - Manageoise   1 - 0
    45. Chastre - Villers La Ville   1 - 4
    46. Grand-Leez - RFC de Gilly   2 - 0
    47. Binchoise - Wepion  1 - 2
    48. Flavion - Namur    1 - 10
    49. Monceau - Ligny   2 - 0
    50. Tienen - Pont-A-Celles Buzet   2 - 0
    51. Rhisnois - Gosselies    0 - 0  pen 5-3
    52. Aischoise - Loyers   1 - 1  pen  5-6
    53. Bierbeek - Warnant   1 - 1  pen  4-1
    54. Floreffe - Nismes   3 - 2
    55. Huppaytoise - Taminoise   1 - 6
    56. Molignée - Anderlues   1 - 1

    GROEP 5 :
    57. Pesche - Givry   0 - 1
    58. Nothomb-Post - Longlier   0 - 4
    59. Ethe-Belmont - Hautes Fagnes   5 - 1
    60. Mormont - Habay-La-Neuve   2 - 1
    61. Weywertz - Meix-Dt-Virton   1 - 0
    62. Sartoise - Oppagne-Wéris   1 - 0
    63. Champlonaise - US D'Erezée    3 - 0
    64. Melreux-Hotton - St-Louis-Saint-Leger   0 - 1
    65. Bullange - Longlier B   1 - 0
    66. Marloie - Honsfeld   3 - 1
    67. Rochfortoise Jemelle - Rossignol   2 - 0
    68. Onhaye - La Roche   3 - 0
    69. Chevetogne - Condruzien   2 - 1

    GROEP 6 : 
    70. Stokay-Warfusée - FC De Trooz   7 - 0
    71. Herenelderen - Sorion   FF
    72. Schoonbeek-Beverst - Verviers   12 - 0
    73. Bressoux - Verlaine   1 - 5
    74. Aywaille - Bregel   4 - 3
    75. FCB Sprimont - RFC Huy   3 - 1
    76. FCB Sprimont B - Aubel   1 - 3
    77. Huccorgne - Zepperen-Brustem   0 - 6
    78. Heusy Rouheid - Boorsem   1 - 0
    79. La Calamine - Franchimontois    4 - 1
    80. Richelle - UCE de Liège   1 - 1  pen 2-3
    81. Termien - Harzé   10 - 0
    82. As-Niel United - Bilzen-Waltwilder   0 - 1
    83. Pontisse Herstal - Wellen   0 - 4
    84. FC Herstal - Daring Huvo Jeuk   1 - 2

    GROEP 7 :
    85. Helson-Helchteren - Lentezon Beerse   6 - 0
    86. Hamont - Groen Star Beek   0 - 3
    87. Hechtel - Opitter   3 - 0
    88. St-Dimpna Geel - Halen   4 - 3
    89. Paal - Sint-Lenaarts    0 - 4
    90. Witgoor Dessel - Beringen   2 - 2
    91. Diest - Mol    6 - 0
    92. De Kempen - Berg en Dal   3 - 0
    93. Esperanza Pelt - Lille   0 - 0  pen  5-6
    94. Wezel - Zwaluwen Olmen   3 - 3
    95. Gestel - Herentals   1 - 2
    96. Herk-De-Stad - Zwarte Leeuw   0 - 4
    97. Leopoldsburg - Herkol Neerpelt    0 - 1

    GROEP 8 :
    98. Ekeren - Melsbroek   0 - 3
    99. Schriek - Retie   0 - 0  pen  4-2
    100. Kontich - Putte   2 - 1
    101. Tildonk - Kampenhout   0 - 5
    102. RC Mechelen - Bouwel   3 - 0
    103. Nijlen - Rapid Leest   3 - 1
    104. Woluwe-Zaventem - Berlaar-Heikant   3 - 1
    105. Sterrebeek - Ternesse Wommelgem   0 - 4
    106. Stade Everois - Lyra-Lierse   2 - 5
    107. Houtvenne - Anderlecht SCB    10 - 0
    108. Veltem - BX Brussels   0 - 2
    109. Tremelo - Ganshoren   0 - 5
    110. FSI Berchem - Aarschot   0 - 1
    111. 's Gravenwezel-Schilde - Jette   2 - 0
    112. Grimbergen - Betekom   0 - 4



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    19-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 24, zaterdag 25 en zondag 26 augustus 2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 5


    KV Oostende - Zulte Waregem   3 - 1

    Standard - Sint-Truiden    3 - 2

    Moeskroen - Eupen   0 - 1

    Antwerp - Cercle Brugge   1 - 0

    Charleroi - KV Kortrijk    0 - 2

    Club Brugge - Anderlecht    2 - 1

    AA Gent - Lokeren    2 - 1

    RC Genk - Waasland-Beveren    3 - 2

    Het eerste trainersontslag is na vijf speeldagen een feit : Moeskroen ontslaat trainer Frank Defays



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE

    Geen voetbal - De clubs uit de Proximus League maken hun intrede in ronde 5 van de Croky Cup.




    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 1 

    RAAL La Louvière - URSL Visé   4 - 0

    RFC Meux - FC Tilleur   0 - 1

    Couvin-Mariembourg - Ciney   4 - 1

    Franc Borains - Rebecquoise    1 - 4

    Hamoir - La Louvière-Centre   3 - 4

    Walhain - Solières Sport   0 - 3

    Durbuy - Ol. Charleroi     2 - 0

    Waremme - Acren-Lessines     2 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 1

    RFC Tournai - Wavre Sports   4 - 1

    Ostiches-Ath - Aischoise   0 - 2

    Namur - Fosses-La-Ville - Ganshoren   4 - 1

    Léopold FC - RSD Jette    2 - 3

    Taminoise - Binchoise   0 - 1

    RCS Brainois - Stockel   3 - 1

    Albert Quevy-Mons - Symphorinois    1 - 2

    Manageoise - Stade Brainois   0 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 1

    RFC Huy - Aywaille   2 - 2

    Stockay-Warfusée - Longlier    3 - 1

    Herstal - Warnant   0 - 5

    Meix-Dt-Virton - Condruzien   0 - 0

    Mormont - Oppagne-Wéris   2 - 1

    Richelle - La Calamine   2 - 0

    Onhaye - Sprimont   4 - 2

    Givry - Verlaine     2 - 0



    EERSTE PROVINCIALE : HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 1

    Montignies - Solre Sambre    1 - 1

    Beloeil - Paturages      0 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Peruwelz FC   4 - 1

    Anderlues - Houdeng   1 - 1

    Soignies - Estaimbourg   4 - 0

    Le Roeulx - Monceau   1 - 1

    Gosselies - Antoinien   1 - 1

    Neufvilles - Pont-A-Celles Buzet    0 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    18-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 17, zaterdag 18 en zondag 19 augustus 2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 4

    Anderlecht - Moeskroen     2 - 0

    Lokeren - Standard     0 - 3

    Cercle Brugge - Zulte Waregem    3 - 1

    Waasland-Beveren - Sint-Truiden   2 - 2

    KV Kortrijk - KV Oostende     1 - 2

    Antwerp - Club Brugge    1 - 1

    RC Genk - Charleroi    3 - 1

    Eupen - AA Gent     2 - 3


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE - Speeldag 3

    KV Mechelen - Lommel      1 - 2

    Westerlo - Union Saint-Gilloise    1 - 3

    Tubeke - Roeselare    0 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot-Wilrijk   1 - 1


    *  Dennis Van Wijk (KV Mechelen) al na drie speeldagen ontslagen.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 augustus 2018

    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 3


    Club Brugge - KV Kortrijk    3 - 0

    Standard - Cercle Brugge    0 - 0

    Zulte Waregem - Eupen    4 - 0

    Sint-Truiden - Lokeren   1 - 1

    Moeskroen - Antwerp    0 - 1

    KV Oostende - RC Genk    0 - 2

    Charleroi - Anderlecht     1 - 2

    AA Gent - Waasland-Beveren    4 - 1




    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE - Speeldag 2

    Beerschot-Wilrijk - Westerlo     1 - 1

    Roeselare - KV Mechelen    2 - 2

    Lommel - Tubeke    2 - 2

    Union Saint-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven     1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    16-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 augustus 2018

    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 2 




    Waasland-Beveren - Standard    0 - 0


    Eupen - Charleroi    1 - 4


    Cercle Brugge - Lokeren    3 - 2


    Antwerp - KV Kortrijk   0 - 0


    AA Gent - Zulte Waregem    1 - 1


    Anderlecht - KV Oostende    5 - 2


    RC Genk - Sint-Truiden     1 - 1


    Moeskroen - Club Brugge    0 - 1



    EERSTE KLASSE B   PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 1

    Lommel - Union Saint-Gilloise     1 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen   1 - 1

    Westerlo - Roeselare    2 - 1

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk     3 - 3




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 juli 2018






    EERSTE KLASSE A :    JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 1


    Standard - AA Gent    3 - 2


    KV Kortrijk - Anderlecht   1 - 4


    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    2 - 2


    Sint-Truiden - Cercle Brugge   0 - 0


    KV Oostende - Moeskroen    2 - 1


    Club Brugge - Eupen    5 - 2


    Charleroi - Antwerp     0 - 1


    Lokeren - RC Genk    0 - 4



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
    De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen

    Ronde 7 : wedstrijden op zondag 3 maart om 15 uur 

    Edeboys - Kleit   2 - 4
    Lembeke - Meldert   FF    5 - 0



    Ronde 6 : wedstrijden op zondag 23 december om 14.30 uur tenzij anders vermeld

    Lembeke - Maarkedal   4 - 0
    TK Meldert - Zaffelare   1 - 1  pen  5 - 4
    Sleidinge - Edeboys    1 - 1   pen   4 - 5
    Vrasene - Kleit   1 - 2

    de halve finales zullen op 3 maart afgewerkt worden en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.




    Ronde 5 : wedstrijden op donderdag 1 november om 14.30 uur tenzij anders vermeld

    Herzele-Ressegem - Zaffelare   0 - 2
    Vrasene - Maldegem   1 - 0
    Maarkedal - Munkzwalm    2 - 2  pen  4 - 3
    Voorde Appelterre - Lembeke   2 - 2  pen  2 - 4
    Edeboys - Bambrugge    2 - 1
    Kleit - YB Beveren    5 - 1
    KVV Ardennen - TK Meldert    1 - 6
    Sleidinge - Elene-Grotenberge    2 - 2  pen  4 - 2



    Ronde 4 : wedstrijden op zondag 26 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Maldegem - FC Kluisbergen   3 - 1
    Sottegem - Edeboys    2 - 4
    Herzele-Ressegem - Belzele   2 - 1
    Sint-Gillis - Sleidinge   1 - 3
    Zaffelare - Bosdam Beveren   3 - 0
    Destelbergen - Kleit   1 - 5
    Munkzwalm - Sint-Antelinks   5 - 1
    Elene-Grotenberge - Buggenhout    2 - 0
    SKB Sint-Niklaas - Maarkedal   0 - 3
    YB Beveren - HO Kalken    6 - 2
    Vrasene - Grembergen    3 - 3  pen  4-3
    TK Meldert - Beervelde   2 - 1
    Burst - KVV Ardennen    2 - 2  pen  5-6
    Voorde Appelterre - Meetjesland   5 - 1
    Lembeke - Houtem    2 - 2   pen  6-5
    Bambrugge - Zele    8 - 0





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    13-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
    De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen zit in een nieuw jasje.
    Alle provinciale clubs in Oost-Vlaanderen zijn verplicht om hieraan deel te nemen.
    Ronde 1 tot en met 4 vinden plaats tussen 29 juli en 26 augustus.
    De achtste finales zullen op woensdag 1 november afgewerkt worden, de kwartfinales op 23 december,
    de halve finales op 3 maart en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.

    Ronde 3 : wedstrijden op zondag 19 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Sinaai - Sleidinge    0 - 1
    Sp. Waasmunster - Burst    1 - 4
    FC Destelbergen - Berlare   3 - 1
    Buggenhout - Hofstade   3 - 0
    Sottegem - Lovendegem     5 - 1
    Sint-Goriks - Sint-Gillis   0 - 3
    SKB Sint-Niklaas - Lebbeke B   2 - 1
    Haasdonk - Sint-Antelinks   0 - 2
    YB Beveren - Nazareth-Eke   5 - 2
    Sp. Waasmunster B - Houtem    0 - 7
    Wachtebeke - Meldert   1 - 2
    Bambrugge - Doggen   3 - 1
    Maria-Aalter - Zele   0 - 2
    Velzeke - Grembergen   1 - 2
    FC Kluisbergen B - Meetjesland    0 - 1
    Belzele - Borsbeke     7 - 3
    Denderleeuw - Munkzwalm   1 - 2
    Heusden - Vrasene     1 - 6
    Kleit - Heusden B   5 - 0
    HO Kalken - Aalter   4 - 1
    Maldegem - Heikant   6 - 0
    Michelbeke - Elene-Grotenberge   0 - 5
    Lembeke - Moerbeke-Geraardsbergen   2 - 1
    Windeke - Bosdam Beveren   1 - 11
    FC Kluisbergen - Sint-Gillis-Waas     1 - 1   pen  4-3
    Jong Zulte  - Herzele-Ressegem    FF   0 - 5
    Voorde-Appelterre - Adegem   2 - 0
    Zaffelare - Ertvelde   3 - 1
    Sint-Denijs - Beervelde   2 - 2   pen  4-5
    Edeboys - Robur    3 - 1
    Maarkedal - Zomergem      1 - 0
    KVV Ardennen - HT Zwijnaarde   2 - 0



    Ronde 2 : Wedstrijden op zondag 12 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Serskamp-Schellebelle - Jong Zulte   2 - 4
    De Pinte - Vrasene    0 - 3
    Burst - Oostakker   9 - 2
    Deftinge - Bosdam Beveren    1 - 3
    Overmere - Sinaai     1 - 6
    Sp. Waasmunster - Hoogeinde    4 - 1
    Kerksken - Maldegem    1 - 5
    Lembeke - SK Gerda   4 - 1
    Avrasya Gent - Sint-Antelinks   1 - 2
    Michelbeke - Eksaarde   2 - 0
    Kruibeke - Herzele-Ressegem   1 - 3
    Muide Gent B - HT Zwijnaarde   3 - 6
    Sint-Gillis-Waas - Okegem B   0 - 0 
    Nazareth-Eke - Erembodegem   1 - 0
    HO Kalken B - Heusden   1 - 2
    Moerbeke-Geraardsbergen - Zevergem    2 - 1
    Ertvelde - Aaigem   2 - 0
    Nokere-Kruishoutem - Aaigem    3 - 3  pen  2-4
    Aalter - Middelburg    7 - 0
    Drongen - Edeboys   3 - 3  pen  5-6
    Heusden B - Cercle Melle   2 - 2  pen  3-2
    Oudenhove - Sint-Goriks    1 - 1  pen 6-7
    Hofstade - Winnik B   1 - 0
    Sint-Gillis - Petegem Schelde    1 - 0
    Oudenhove B - Kleit   0 - 3
    Denderleeuw - Sint-Laureins   1 - 1 
    Olsene - Maria-Aalter   1 - 10
    Bevere - Wachtebeke      0 - 3
    Vinderhoute - KVV Ardennen    0 - 2
    Zele B - Elene-Grotenberge    1 - 1  pen 4-5
    Zaffelare - Gijzel-Oosterzele    2 - 1
    FC Kluisbergen B - Melsele B    2 - 1
    Hansbeke - Beervelde   1 - 4
    Wieze - Voorde-Appelterre   1 - 6
    Sleidinge - Geraardsbergen   12 - 0
    Sp. Waasmunster B - Kieldrecht    2 - 1
    Doggen - Baardegem   3 - 2
    Latem - Adegem   0 - 1
    Zomergem - Zeveren   2 - 0
    VC Zwijnaarde - FC Destelbergen   1 - 5
    Assenede - Zele     1 - 3
    Meerbeke - Munkzwalm   1 - 3
    Belzele - Ursel   2 - 2 
    Meldert - Opdorp   4 - 1
    Windeke - Zegelsem    8 - 0
    Robur - Zandbergen    3 - 3   pen 6-5
    Poesele - Haasdonk   1 - 2
    HO Kalken - Bassevelde    3 - 2
    T. Melle - Bottelare   0 - 4
    Bambrugge - Horebeke     3 - 2
    YB Beveren - Sint-Kruis-Winkel    7 - 1
    Maarkedal - Wichelen   7 - 2
    Berlare - Nazareth-Eke B   3 - 0
    FC Kluisbergen - Meerdonk    2 - 2   pen  5-3
    SKB Sint-Niklaas - Lebbeke B   2 - 1
    Velzeke - Dendermonde   4 - 0
    Kruibeke - Sottegem   2 - 2  pen  7-8
    Evergem Center - Borsbeke   1 - 4
    Lochristi - Heikant    2 - 6
    Sint-Denijs - Oudegem   7 - 2
    Mariakerke - Grembergen   0 - 2
    Zaffelare B - Buggenhout    1 - 3
    Meetjesland - Ninove   FF   5 - 0
    Lovendegem - Eine   0 - 0  pen  8-7





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    12-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
    De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen zit in een nieuw jasje.
    Alle provinciale clubs in Oost-Vlaanderen zijn verplicht om hieraan deel te nemen.
    Ronde 1 tot en met 4 vinden plaats tussen 29 juli en 26 augustus.
    De achtste finales zullen op woensdag 1 november afgewerkt worden, de kwartfinales op 23 december,
    de halve finales op 3 maart en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.

    HOFMAN SPORT CUP OOST-VLAANDEREN - Ronde 1 (terugronde)
    Wedstrijden op zondag 5 augustus 16 uur tenzij anders vermeld

    Lembeke - Michelbeke B     3 - 2
    Huise-Ouwegem - Overmere    3 - 0
    Merendree - Poesele     0 - 1
    Maria-Aalter - Balgerhoeke    3 - 0
    Hofstade - Zingem B     2 - 1
    Watervliet - Horebeke     2 - 1
    HO Kalken B - Volkegem B    1 - 1
    Munkzwalm B - Zevergem    0 - 2
    Velzeke B - Vinderhoute    2 - 2
    VSV Gent - Ursel   0 - 1
    Klinge - HT Zwijnaarde    1 - 0
    Kruibeke - Kluisbergen Sportief B    6 - 0
    De Pinte - Tielrode    4 - 0
    Bosdam Beveren - Mater    6 - 0
    Ertvelde - Bonanza     1 - 0
    Eksaarde - Sinaai B    6 - 0
    Olsene - Moorsel    2 - 1
    Daknam - Sint-Antelinks    2 - 1
    Mere - Kleit     1 - 3
    Vrasene - Denderhoutem    3 - 1
    Sint-Gillis - Robur B   3 - 1
    Oostakker - Ooidonck-Leerne    2 - 1
    Idegem - Sint-Gillis-Waas    1 - 1
    Middelburg - VS Destelbergen    3 - 0
    Moortsele - Meerbeke    3 - 3
    Herzele-Ressegem - Nokere-Kruishoutem B    2 - 1
    Muide Gent - Buggenhout    3 - 3
    Sint-Amandsberg - Hansbeke   1 - 4
    Michelbeke - Ophasselt   5 - 3
    Petegem Schelde - SVH Waasmunster    0 - 0
    Sint-Goriks - Eine B    3 - 1
    Evergem Center - Massemen    2 - 0
    Belzele - Jong Geraardsbergen    6 - 0
    YB Beveren - Sint-Pauwels    3 - 0
    Bellem - FC Kluisbergen    3 - 1
    Robur - Bazel    0 - 1
    Kemzeke - Beervelde    2 - 1
    Cercle Melle - Lochristi B    4 - 1
    Gijzegem - Eine    1 - 2
    FC Kluisbergen B - Bonanza B   8 - 2
    Haasdonk B - Assenede    2 - 2
    Strijpen - Erembodegem     2 - 5
    Sp Waasmunster B - Haaltert     4 - 1
    VC Boekhoute - T. Melle   1 - 3
    Zingem - Sleidinge    0 - 2
    Melsele B - 9000 Gent     1 - 1
    Kieldrecht - Moerbeke    2 - 0
    Knesselare - Sint-Kruis-Winkel    2 - 3
    Zaffelare - Schoonaarde    2 - 2
    Nieuwerkerken - Muide Gent B    0 - 0
    Zegelsem - Rangers Merelbeke   FF
    Neigem - Hoogeinde   1 - 2
    FCLC Ronse - Zele B   2 - 2
    Grembergen - Gavere-Asper   5 - 1
    WB Sint-Niklaas - Houtem   2 - 1
    Wieze - SK Merelbeke   3 - 2
    Baasrode - Lovendegem   0 - 5
    Heikant - Herdersem   6 - 0
    Waarschoot - Geraardsbergen   1 - 3
    Verrebroek - Deftinge    2 - 4
    DKW Evergem - Windeke    0 - 2
    Vinkt - Bevere    1 - 3
    VC Zwijnaarde - Everbeek   8 - 0
    Aaigem - Winnik   3 - 1
    Rupelmonde - Burst   3 - 5
    Wachtebeke - Donk   20 - 1
    Zeveren - Elene-Grotenberge B    2 - 1
    Serskamp-Schellebelle B - Zomergem    3 - 9
    Boekel B - Zaffelare B    1 - 7
    Maldegem - Nederhasselt    FF   5 - 0
    Lotenhulle - Wichelen    0 - 1
    Sint-Denijs - Melsen   2 - 1
    Bevere B - Bassevelde   0 - 3
    Edeboys - Nevele   3 - 0
    SKB Sint-Niklaas - Hamme-Zogge   0 - 1
    Lebbeke B - Opbrakel    3 - 1
    Doorslaar - Okegem    3 - 4
    Kallo - Zandbergen    2 - 2
    Gijzel-Oosterzele - Wortegem    1 - 1
    Smetlede - Maarkedal    3 - 8
    Baardegem - Vinkt B    8 - 1
    Laarne-Kalken - Nazareth-Eke     2 - 2
    Winnik B - Kluisbergen Sportief    5 - 2
    Denderleeuw - Kaprijke-Bentille    12 - 0
    Velzeke - Vlierzele     4 - 0
    Oudegem - Bavegem     5 - 1
    SK Gerda - Sombeke    1 - 1
    Sint-Laureins - Machelen     4 - 3
    Boekel - Serskamp-Schellebelle    1 - 2
    Sottegem B - Borsbeke    0 - 6
    FC Dampoort - TK Meldert     FF   0 - 5
    Meetjesland - Volkegem     FF   5 - 0

    Het verdere vervolg van de Hofman Cup zie je op één van de onderstaande pagina's.



    HOFMAN SPORT CUP OOST-VLAANDEREN - Ronde 1 (heenronde)
    Wedstrijden op zondag 29 juli om 16 uur tenzij anders vermeld

    Maarkedal - Smetlede   4 - 1
    Ursel - VSV Gent   3 - 0
    Poesele - Merendree   3 - 1
    HT Zwijnaarde - Klinge   2 - 0
    Kluisbergen Sportief B - Kruibeke   1 - 4
    Tielrode - De Pinte  1 - 2
    Mater - Bosdam Beveren   0 - 5
    Bonanza - Ertvelde   3 - 2
    Sinaai B - Eksaarde   1 - 8
    Moorsel - Olsene   3 - 2
    Machelen - Sint-Laureins   1 - 1
    Sint-Antelinks - Daknam   4 - 1
    Kleit - Mere   1 - 0
    Volkegem B - HO Kalken B   0 - 5
    Denderhoutem - Vrasene   1 - 1
    Robur B - Sint-Gillis   2 - 7
    Ooidonck-Leerne - Oostakker   1 - 6
    Sint-Gillis-Waas - Idegem   6 - 1
    VS Destelbergen - Middelburg   FF   0 - 5
    Meerbeke - Moortsele   1 - 0
    Nokere-Kruishoutem B - Herzele-Ressegem   1 - 7
    Buggenhout - Muide Gent   FF   5 - 0
    Hansbeke - Sint-Amandsberg   8 - 0
    Balgerhoeke - Maria-Aalter   3 - 3
    Ophasselt - Michelbeke   0 - 2
    SVH Waasmunster - Petegem Schelde   0 - 2
    Eine B - Sint-Goriks    1 - 2
    Massemen - Evergem Center   1 - 3
    Vinkt B - Baardegem   0 - 4
    Jong Geraardsbergen - Belzele   0 - 5
    Sint-Pauwels - YB Beveren   1 - 0
    Serskamp-Schellebelle - Boekel   6 - 1
    FC Kluisbergen - Bellem   2 - 0
    Bazel - Robur   0 - 2
    Beervelde - Kemzeke   3 - 1
    Lochristi B - Cercle Melle   2 - 4
    Zingem B - Hofstade   0 - 3
    Eine - Gijzegem   6 - 1
    Volkegem - Meetjesland   1 - 5
    Wortegem - Gijzel-Oosterzele  1 - 4
    Bonanza B - FC Kluisbergen B   0 - 0
    Assenede - Haasdonk B.  3 - 1
    Nazareth-Eke - Laarne-Kalken   3 - 1
    Erembodegem - Strijpen   6 - 1
    Haaltert - Sp Waasmunster B   3 - 2
    T. Melle - VC Boekhoute   3 - 1
    Sleidinge - Zingem   2 - 1
    Michelbeke B - Lembeke   0 - 12
    Kluisbergen Sportief - Winnik B    1 - 2
    9000 Gent - Melsele B    1 - 2
    Moerbeke - Kieldrecht   0 - 1
    Kaprijke-Bentille - Denderleeuw   0 - 4
    Sint-Kruis-Winkel - Knesselare   2 - 0
    Schoonaarde - Zaffelare   5 - 5
    Muide Gent B - Nieuwerkerken   5 - 0
    Rangers Merelbeke - Zegelsem   5 - 2
    Hoogeinde - Neigem   5 - 0
    Zele B - FCLC Ronse   0 - 0
    Gavere-Asper - Grembergen   2 - 4
    Houtem - WB Sint-Niklaas   3 - 1
    SK Merelbeke - Wieze   0 - 1
    Vinderhoute - Velzeke B   FF   5 - 0
    Lovendegem - Baasrode   FF   5 - 0
    Herdersem - Heikant   1 - 3
    Vlierzele - Velzeke   0 - 3
    Borsbeke - Sottegem B    2 - 2
    Geraardsbergen - Waarschoot   1 - 0
    Deftinge - Verrebroek   2 - 1
    Windeke - DKW Evergem   1 - 2
    Bevere - Vinkt   5 - 2
    Everbeek - VC Zwijnaarde   3 - 1
    Winnik - Aaigem   0 - 4
    Bavegem - Oudegem    0 - 4
    TK Meldert - FC Dampoort    FF   5 - 0
    Burst - Rupelmonde   6 - 1
    Donk - Wachtebeke   2 - 2
    Elene-Grotenberge B - Zeveren    1 - 3
    Sombeke - SK Gerda  2 - 5
    Zomergem - Serskamp-Schellebelle B   7 - 1
    Overmere - Huise-Ouwegem   3 - 0
    Zaffelare B - Boekel B   1 - 3
    Nederhasselt - Maldegem   1 - 8
    Zevergem - Munkzwalm B   2 - 1
    Wichelen - Lotenhulle   1 - 1
    Melsen - Sint-Denijs   1 - 1
    Bassevelde - Bevere B   FF   5 - 0
    Nevele - Edeboys   1 - 2
    Hamme-Zogge - SKB Sint-Niklaas   1 - 4
    Opbrakel - Lebbeke B   2 - 2
    Okegem - Doorslaar   0 - 1
    Horebeke - Watervliet   4 - 0
    Zandbergen - Kallo   2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (59 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
    INDURIUM CUP - WEST-VLAANDEREN

    FINALE :  zondag zaterdag 27 april om 17.30 uur
    Dadizele - Oostnieuwkerke



    Speeldag 8 - 1/2de finale : Wedstrijden op zondag 30 november om 14 uur tenzij anders vermeld
    RC Waregem - Dadizele   3 - 4
    Oostnieuwkerke - Comines-Warneton    2 - 1



    Speeldag 7 - 1/4de finale : Wedstrijden op zondag 23 november om 14 uur tenzij anders vermeld
    Dadizele - Dottignies B     9 - 2
    Nieuwkerke - Oostnieuwkerke    1 - 2
    Lendelede - Comines-Warneton   1 - 1  pen  3 - 4
    Oostduinkerke - RC Waregem   1 - 1  pen   4 - 5



    Speeldag 6 - 1/8ste finale : Wedstrijden op donderdag 1 november om 14 uur tenzij anders vermeld
    Staden - Nieuwkerke   1 - 1  pen  2 - 4
    Boezinge - Comines-Warnerton   1 - 1  pen  3-4
    Dottignies - Loppem   5 - 0
    RC Waregem - RC Lauwe   3 - 0
    Lendelede - Ichtegem   4 - 0
    SK Torhout - Oostduinkerke   1 - 7
    Dar. Brugge - Oostnieuwkerke   2 - 3
    Dadizele - Oudenburg    5 - 1


    Speeldag 5 - 1/16de finale : Wedstrijden op zondag 26 augustus om 17 uur tenzij anders vermeld

    Jong Male - Loppem   1 - 2
    Oostnieuwkerke - Nieuwpoort   3 - 1
    Lissewege - Ichtegem   2 - 4
    Ingooigem - Dadizele   1 - 3
    Hertsberge - Staden   0 - 4
    Blankenberge - Dottignies   1 - 1  pen  4-5
    SK Torhout - Ardooie   2 - 2  pen  5-4
    Oostduinkerke - Jabbeke   3 - 0
    Zwevezele B - Comines-Warneton   2 - 2  pen  2-3
    Proven - Oudenburg   1 - 1  pen  2-4
    Moerkerke - Boezinge   0 - 1
    RC Waregem - Kanegem   5 - 0
    Lendelede - Zwevegem   0 - 0   pen  5-3
    KSV Kortrijk - Dar. Brugge   2 - 3
    Nieuwkerke - D. Beveren   1 - 0
    RC Lauwe - Wielsbeke   2 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (39 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
    INDURIUM CUP - WEST-VLAANDEREN
    Speeldag 4 : Wedstrijden op zondag 19 augustus om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A :
    Heist - Oostduinkerke   0 - 5  (3-2)
    Poperinge - Moen   2 - 0  (4-2)
    Oudenburg - Wevelgem   2 - 1  (3-4)
    Eernegem - Zonnebeke   2 - 4   (3-3)

    Reeks B :
    Moorslede - RC Waregem   1 - 4  (2-3)
    Otegem - WS Lauwe   1 - 1
    Heestert - Bredene   4 - 2  (4-4)
    Jabbeke - Meulebeke    2 - 0  (2-2)

    Reeks C :
    Beveren-Leie - Diksmuide   0 - 0  (3-4)
    Wielsbeke - Ledegem   2 - 0  (4-2)
    Deerlijk - Club Roeselare    5 - 2
    Oostnieuwkerke - Varsenare    5 - 3  (4-5)

    Reeks D :
    De Haan - Blankenberge   0 - 3  (3-3)
    Damme - Zwevegem   5 - 2
    Sint-Kruis - Bissegem   2 - 0  (5-5)
    Spermalie-Middelkerke - VV Tielt   2 - 0  (3-4)

    Reeks E :
    Anzegem - RC Lauwe   2 - 0  (5-4)
    Dottignies - Boezinge     0 - 4  (4-3)
    Ploegsteert - De Ruiter Roeselare   1 - 1  (2-4)
    Veldegem - Zedelgem   1 - 5  (4-2)

    Reeks F :
    Nieuwkerke - Keiem   5 - 2  (5-5)
    Kortemark - Geluwe   3 - 2  (5-4)
    Dadizele - Lichtervelde   6 - 4  (3-4)
    Vlamertinge - Rumbeke   3 - 2  (5-4)

    Reeks G :
    Dosko Beveren B - Diksmuide B   1 - 2  (3-4)
    Langemark-Poelkapelle - Izegem-Ingelmunster B   1 - 1  (5-3)
    Merkem - Nieuwpoort   6 - 2  (4-3)
    Lendelede - Dentergem   3 - 2  (3-5)
    Sint-Joris - Ichtegem   0 - 3  (4-3)

    Reeks H :
    Geluveld - Kruiseke   3 - 0  (2-4)
    Beernem B - Snaaskerke   1 - 6  (3-4)
    Zerkegem - Hollebeke   2 - 1  (2-5)
    Kuurne - Dar. Brugge   0 - 2  (5-3)
    Veurne B - Zwevezele B    1 - 2

    Reeks I :
    KSV Kortrijk - Ruiselede   7 - 0  (5-3)
    Vlamertinge B - Wielsbeke   0 - 1
    Aarsele - Voormezele   2 - 1  (4-1)
    Jong Male - Lo-Reninge   2 - 0  (5-5)
    Zillebeke - Vleteren   4 - 4  (2-5)

    Reeks J :
    Gits - Zandvoorde   4 - 0  (4-3)
    Desselgem - Oostrozebeke   4 - 3  (3-4)
    Coxyde - Jong Helkijn    7 - 2  (5-3)
    Westrozebeke - Koekelare   3 - 0  (3-3)
    Rekkem - Kanegem   3 - 1  (4-4)
    Brielen - Lissewege   1 - 2  (5-1)

    Reeks K :
    Dudzele - Hooglede   4 - 3  (4-4)
    Dosko Beveren - Pittem   4 - 1  (3-1)
    Steenbrugge - Dadizele B   2 - 0  (3-3)
    Stasegem - Aartrijke   2 - 3
    Ardooie - Jonkershove   4 - 0  (5-2)
    Pittem - Hooglede    2 - 2
    Jonkershove - Houthulst  1 - 3  (4-4)

    Reeks L :
    De Panne - Gistel   0 - 0  (5-2)
    Doomkerke - Avelgem   1 - 1  (5-3)
    Dottignies B - Reningelst   7 - 2  (5-4)
    Zarren - Wenduine   2 - 3  (3-4)
    Comines-Warneton - Lombardsijde   AFG.
    Westende - Moorsele   1 - 2  (5-3)

    Reeks M :
    Handzame - Beernem    0 - 1  (1-3)
    Beselare - Emelgem-Kachtem   2 - 0  (3-2)
    HO Oedelem - Sint-Eloois-Winkel B   1 - 2  (3-5)
    Staden - Wevelgem B   4 - 1  (3-4)
    Damme B - Moerkerke   1 - 8  (4-3)

    Reeks N :
    Elverdinge - Ingooigem   1 - 1  (4-5)
    Kortemark B - Westouter   1 - 7
    Anzegem B - Bellegem  0 - 2  (4-5)
    Jong Vijve - SK Torhout  1 - 7  (4-4)
    Op 15 augustus :
    Kortemark B - Elverdinge   3 - 4  (4-4)
    Dikkebus - Anzegem B    8 - 0  (4-2)

    Reeks O :
    Ruddervoorde - NS Heule  2 - 1  (4-3)
    Veurne - Alveringem    2 - 3
    Ledegem B - Proven    1 - 3  (5-5)
    Poperinge B - Adinkerke   4 - 1  (3-5)
    Nieuwpoort - E. Brugge   9 - 0

    REEKS P :
    Marke - Menen United   7 - 2  (3-2)
    Nieuwkapelle - Passendale   0 - 2  (3-4)
    Wikings Kortrijk - Steenbrugge B   0 - 1  (2-4)
    Aalbeke - Wervik B   6 - 2
    Hulste - Loppem   1 - 13   (2-5)
    Bulskamp - Hertsberge  1 - 7  (3-3)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
    INDURIUM CUP - WEST-VLAANDEREN
    Speeldag 3 : Wedstrijden op zondag 12 augustus om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A :
    Moen - Heist   4 - 3  (2-5)
    Zonnebeke - Oudenburg   4 - 5  (2-5)
    Wevelgem - Poperinge    1 - 1  (4-4)
    Oostduinkerke - Eernegem   2 - 0  (4-4)

    Reeks B :
    RC Waregem - Jabbeke    4 - 0  (5-5)
    Bredene - Otegem   5 - 1  (5-3)
    WS Lauwe - Moorslede   3 - 1  (4-4)
    Meulebeke - Heestert   1 - 0

    Reeks C :
    Diksmuide - Wielsbeke    0 - 2  (0-3)
    Club Roeselare - Oostnieuwkerke   2 - 4  (3-2)
    Ledegem - Deerlijk    3 - 2  (4-5)
    Varsenare - Beveren-Leie   6 - 2  (3-5)

    Reeks D :
    Zwevegem - De Haan   2 - 0  (5-5)
    VV Tielt - Sint-Kruis   1 - 0  (3-3)
    Bissegem - Damme   2 - 3  (2-0)
    Blankenberge - Spermalie-Middelkerke   5 - 2  (2-4)

    Reeks E :
    De Ruiter Roeselare - Dottignies   1 - 2  (3-5)
    RC Lauwe - Veldegem    2 - 0  (3-5)
    Boezinge - Anzegem   3 - 4  (5-4)
    Zedelgem - Ploegsteert   3 - 4  (4-4)

    Reeks F :
    Keiem - Kortemark   1 - 0  (3-3)
    Lichtervelde - Vlamertinge   1 - 1  (4-4)
    Geluwe - Dadizele   1 - 4  (3-5)
    Rumbeke - Nieuwkerke   1 - 1  (3-5)

    Reeks G :
    Ichtegem - Dosko Beveren B   2 - 1  (3-5)
    Diksmuide B - Langemark-Poelkapelle    3 - 2
    Nieuwpoort B - Lendelede   0 - 4  (4-5)
    Izegem-Ingelmunster B - Merkem    2 - 1  (4-5)
    Dentergem - Sint-Joris   2 - 0  (4-3)

    Reeks H :
    Zwevezele B - Geluveld    1 - 1  (4-4)
    Kruiseke - Beernem B   -
    Hollebeke - Kuurne   4 - 0  (3-5)
    Snaaskerke - Zerkegem    1 - 1  (4-5)
    Dar. Brugge - Veurne B    4 - 2  (4-3)

    Reeks I :
    Vleteren - KSV Kortrijk     1 - 1  (2-4)
    Ruiselede - Vlamertinge B   1 - 2  (3-3)
    Voormezele - Jong Male   1 - 2  (4-4)
    Wielsbeke - Aarsele   1 - 4  (4-3)
    Lo-Reninge - Zillebeke   0 - 2  (4-3)

    Reeks J :
    Lissewege - Gits   5 - 1  (4-4)
    Zandvoorde - Desselgem   4 - 1
    Koekelare - Rekkem   2 - 0  (3-3)
    Jong Helkijn - Westrozebeke   0 - 5  (1-5)
    Oostrozebeke - Coxyde   4 - 0  (5-5)
    Kanegem - Brielen   11 - 1  (4-2)

    Reeks K :
    Houthulst - Stasegem   1 - 1  (4-4)
    Aartrijke - Steenbrugge   1 - 2  (3-1)
    Dadizele B - Dosko Beveren   3 - 3
    Pittem - Dudzele   3 - 1  (3-2)
    Hooglede - Ardooie   5 - 5  (4-3)

    Reeks L :
    Moorsele - De Panne   2 - 0  (4-4)
    Gistel - Doomkerke   7 - 0  (4-3)
    Wenduine - Comines-Warneton   4 - 3  (3-5)
    Reningelst - Zarren   1 - 2  (5-4)
    Avelgem - Dottignies B   3 - 2  (5-3)
    Lombardsijde - Westende   5 - 0  (4-4)

    Reeks M :
    Beernem - Beselare   1 - 1  (5-5)
    Emelgem-Kachtem - HO Oedelem   2 - 1  (4-5)
    Wevelgem B - Damme B    FF   5 - 0
    Sint-Eloois-Winkel B - Staden     0 - 1  (3-4)
    Moerkerke - Handzame    2 - 0  (4-2)

    Reeks N :
    SK Torhout - Dikkebus   3 - 1  (3-4)
    Bellegem - Kortemark B   5 - 1  (4-4)
    Westouter - Elverdinge   0 - 3  (4-3)
    Ingooigem - Jong Vijve   4 - 1  (4-4)

    Reeks O :
    E. Brugge - Ruddervoorde   2 - 1  (4-4)
    NS Heule - Veurne  5 - 1  (5-3)
    Proven - Poperinge B   4 - 0  (5-4)
    Alveringem - Ledegem B   0 - 6  (5-3)
    Adinkerke - Nieuwpoort   1 - 5  (4-5)

    REEKS P : 
    Hertsberge - Marke   2 - 0  (5-4)
    Menen United - Nieuwkapelle   5 - 0  (5-3)
    Wervik B - Hulste   1 - 3  (4-4)
    Steenbrugge B - Aalbeke   2 - 5  (3-2)
    Passendale - Wikings Kortrijk    3 - 1  (1-3)
    Loppem - Bulskamp   5 - 2  (5-4)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    08-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
    INDURIUM CUP - WEST-VLAANDEREN
    Speeldag 2 : Wedstrijden op zondag 5 augustus om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A :
    Eernegem - Moen   1 - 0   (3-3)
    Heist - Wevelgem     4 - 5  (2-4)
    Poperinge - Zonnebeke   4 - 2
    Oudenburg - Oostduinkerke   2 - 3  (3-4)

    Reeks B :
    Heestert - RC Waregem    2 - 3  (4-3)
    Jabbeke - WS Lauwe     4 - 2  (4-4)
    Moorslede - Bredene   2 - 5  (5-3)
    Otegem - Meulebeke    1 - 0

    Reeks C :
    Deerlijk - Diksmuide    0 - 3  (3-4)
    Oostnieuwkerke - Ledegem     3 - 0  (5-4)
    Beveren-Leie - Club Roeselare   1 - 5  (5-3)
    Wielsbeke - Varsenare    3 - 1

    Reeks D :
    Spermalie-Middelkerke - Zwevegem   0 - 2  (5-3)
    De Haan - Bissegem   3 - 4  (4-3)
    Damme - VV Tielt   1 - 3  (4-5)
    Sint-Kruis - Blankenberge   1 - 6   (2-4)

    Reeks E :
    Ploegsteert - RC Lauwe   2 - 3  (3-3)
    Veldegem - Boezinge   1 - 8  (4-4)
    Anzegem - De Ruiter Roeselare   1 - 5  (3-2)
    Dottignies - Zedelgem    0 - 0  (4-2)

    Reeks F :
    Dadizele - Keiem   4 - 1  (4-3)
    Vlamertinge - Geluwe   1 - 2  (4-4)
    Nieuwkerke - Lichtervelde  1 - 0  (5-5)
    Kortemark - Rumbeke   2 - 0  (1-4)

    Reeks G :
    Dosko Beveren B - Dentergem   1 - 4  (2-5)
    Langemark-Poelkapelle - Ichtegem   1 - 4  (3-2)
    Merkem - Diksmuide B   2 - 1  (3-3)
    Lendelede - Izegem-Ingelmunster B   1 - 1  (3-5)
    Sint-Joris - Nieuwpoort B  2 - 1  (4-2)

    Reeks H :
    Geluveld - Dar. Brugge   2 - 4  (3-4)
    Beernem B - Zwevezele B  2 - 2  (3-4)
    Zerkegem - Kruiseke  0 - 1  (5-4)
    Kuurne - Snaaskerke   3 - 2  (5-2)
    Veurne B - Hollebeke   1 - 4

    Reeks I :
    KSV Kortrijk - Lo-Reninge   4 - 1  (5-4)
    Vlamertinge B - Vleteren    0 - 2
    Aarsele - Ruiselede   1 - 0
    Jong Male - Wielsbeke   7 - 1  (4-4)
    Zillebeke - Voormezele   1 - 5  (3-4)

    Reeks J :
    Gits - Kanegem  0 - 3  (4-5)
    Desselgem - Lissewege  3 - 5  (4-4)
    Coxyde - Zandvoorde   0 - 3  (3-4)
    Westrozebeke - Oostrozebeke   0 - 1
    Rekkem - Jong Helkijn    7 - 3
    Brielen - Koekelare  3 - 4  (2-3)

    Reeks K :
    Stasegem - Jonkershove   FF
    Steenbrugge - Houthulst    0 - 1  (2-1)
    Dosko Beveren - Aartrijke    4 - 4  (3-4)
    Dudzele - Dadizele B  1 - 3  (3-3)
    Ardooie - Pittem   5 - 2

    Reeks L :
    De Panne - Lombardsijde   3 - 1  (3-3)
    Doomkerke - Moorsele   2 - 3
    Dottignies B - Gistel    1 - 0
    Zarren - Avelgem   1 - 0
    Comines-Warneton - Reningelst    4 - 3  (4-5)
    Westende - Wenduine   3 - 2  (4-2)

    Reeks M :
    Staden - Beernem   2 - 0  (3-4)
    Damme B - Emelgem-Kachtem    2 - 4  (3-4)
    Handzame - Sint-Eloois-Winkel B  0 - 3  (2-2)
    Beselare - Wevelgem B   1 - 1  (4-4)
    HO Oedelem - Moerkerke   0 - 3  (3-4)

    Reeks N :
    Dikkebus - Ingooigem  1 - 2  (4-3)
    Anzegem B - SK Torhout  0 - 7  (5-4)
    Elverdinge - Bellegem   0 - 0  (1-3)
    Jong Vijve - Westouter   2 - 2

    Reeks O :
    Ruddervoorde - Adinkerke   7 - 3  (4-4)
    Veurne - E. Brugge   2 - 1  (2-3)
    Ledegem B - NS Heule   3 - 2  (1-3)
    Poperinge B - Alveringem   0 - 2  (2-5)
    Nieuwpoort - Proven  0 - 0  (1-4)

    REEKS P :
    Marke - Loppem    1 - 4  (3-4)
    Nieuwkapelle - Hertsberge   1 - 8  (3-5)
    Wikings Kortrijk - Menen United   3 - 6  (4-4)
    Aalbeke - Passendale   3 - 2  (3-4)
    Hulste - Steenbrugge B   3 - 1  (4-2)
    Bulskamp - Wervik B   2 - 1  (4-4)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
    INDURIUM CUP - WEST-VLAANDEREN
    Speeldag 1 : Wedstrijden in het weekend van 29 juli en woensdag 1 augustus.
    Wedstrijden op zondag om 17 uur tenzij anders vermeld.

    Reeks A :
    Zonnebeke - Heist   0 - 5  (5-4)
    Wevelgem - Eernegem    1 - 0  (3-5)
    Moen - Oudenburg   1 - 3
    Oostduinkerke - Poperinge    1 - 1  (3-4)

    Reeks B :
    Bredene - Jabbeke   0 - 1  (5-3)
    WS Lauwe - Heestert    3 - 2  (5-1)
    RC Waregem - Otegem    5 - 2  (5-3)
    Meulebeke - Moorslede   0 - 2  (2-4)

    Reeks C :
    Ledegem - Beveren-Leie  0 - 2  (3-5)
    Club Roeselare - Wielsbeke    0 - 1  (3-4)
    Diksmuide - Oostnieuwkerke    3 - 2  (5-5)
    Varsenare - Deerlijk    4 - 0  (4-3)

    Reeks D :
    VV Tielt - De Haan   3 - 2  (4-5)
    Bissegem - Spermalie-Middelkerke   6 - 2  (4-5)
    Zwevegem - Sint-Kruis   6 - 1  (5-4)
    Blankenberge - Damme    3 - 2  (2-3)

    Reeks E :
    Zedelgem - Anzegem  2 - 2  (5-5)
    De Ruiter Roeselare - Veldegem   5 - 2  (4-5)
    Boezinge - Ploegsteert      3 - 1  (3-4)
    RC Lauwe - Dottignies    2 - 1  (3-4)

    Reeks F :
    Geluwe - Nieuwkerke   0 - 3  (3-3)
    Lichtervelde - Kortemark    1 - 2  (2-4)
    Keiem - Vlamertinge    4 - 5  (4-2)
    Rumbeke - Dadizele    2 - 2  (1-5)

    Reeks G :
    Nieuwpoort B - Dosko Beveren B   1 - 2  (2-1)
    Dentergem - Langemark-Poelkapelle   4 - 1  (4-3)
    Ichtegem - Merkem   0 - 0
    Izegem-Ingelmunster B - Sint-Joris   4 - 4
    Diksmuide B - Lendelede    1 - 6  (5-4)

    Reeks H :
    Hollebeke - Geluveld   2 - 2  (5-4)
    Dar. Brugge - Beernem B   5 - 2  (3-4)
    Zwevezele B - Zerkegem   6 - 0  (3-4)
    Kruiseke - Kuurne   0 - 2  (4-3)
    Snaaskerke - Veurne B   1 - 2  (5-3)

    Reeks I :
    Voormezele - KSV Kortrijk   0 - 3   (4-4)
    Lo-Reninge - Vlamertinge B   1 - 1  (2-4)
    Vleteren - Aarsele   2 - 1  (2-4)
    Ruiselede - Jong Male   0 - 2
    Wielsbeke - Zillebeke   3 - 0

    Reeks J :
    Koekelare - Gits   1 - 3
    Kanegem - Desselgem   5 - 0  (5-4)
    Lissewege - Coxyde   10 - 1  (3-4)
    Zandvoorde - Westrozebeke   1 - 4  (2-3)
    Oostrozebeke - Rekkem   3 - 2
    Jong Helkijn - Brielen  2 - 2  (4-4)

    Reeks K :
    Hooglede - Stasegem   4 - 2  (4-3)
    Jonkershove - Steenbrugge   1 - 0  (3-2)
    Houthulst - Dosko Beveren   3 - 4  (4-3)
    Aartrijke - Dudzele   2 - 0   (3-2)
    Dadizele B - Ardooie   0 - 2  (3-5)

    Reeks L :
    Wenduine - De Panne   1 - 8  (3-5)
    Lombardsijde - Doomkerke   1 - 0
    Moorsele - Dottignies B   1 - 3  (3-3)
    Gistel - Zarren   4 - 0  (4-4)
    Avelgem - Comines-Warneton   4 - 5
    Reningelst - Westende   6 - 2  (3-4)

    Reeks M :
    Beernem - Damme B   1 - 2  (2-5)
    Emelgem-Kachtem - Handzame    1 - 1   (4-4)
    Sint-Eloois-Winkel B - Beselare   1 - 4
    Wevelgem B - HO Oedelem    7 - 1
    Moerkerke - Staden   0 - 3   (4-2)

    Reeks N :
    Westouter - Dikkebus    2 - 1  (3-4)
    Ingooigem - Anzegem B   8 - 0
    SK Torhout - Kortemark B   7 - 0  (5-2)
    Bellegem - Jong Vijve   3 - 2. (3-4)

    Reeks O :
    Proven - Ruddervoorde   5 - 2  (4-4)
    Adinkerke - Veurne   1 - 2
    E. Brugge - Ledegem B   2 - 3  (4-5)
    NS Heule - Poperinge B   7 - 1  (4-4)
    Alveringem - Nieuwpoort   1 - 8  (2-3)

    REEKS P :
    Wervik B - Marke   0 - 1  (4-5)
    Loppem - Nieuwkapelle   13 - 0  (3-4)
    Hertsberge - Wikings Kortrijk   6 - 3  (4-3)
    Menen United - Aalbeke   2 - 7  (3-5)
    Passendale - Hulste   7 - 1  (5-3)
    Steenbrugge B - Bulskamp   3 - 0  (4-4)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    06-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenwedstrijden eersteklassers
    Oefenwedstrijden eersteklassers

    De eersteklassers bereiden zich voor op het voetbalseizoen 2018-2019.
    Ontdek hier het voorlopige oefenprogramma van alle clubs uit de 
    Jupiler Pro League in alfabetische volgorde.

    RSC Anderlecht : eerste training op 18 juni
    22 juni : RWD Molenbeek - RSC Anderlecht   0 - 1
    23 juni : KSK Heist - RSC Anderlecht   1 - 1
    29 juni : RSC Anderlecht - PAOK Saloniki   2 - 2
    6 juli : Roeselare - RSC Anderlecht   1 - 1
    7 juli : RSC Anderlecht - PSV Eindhoven    5 - 3
    13 juli : Ajax Amsterdam - RSC Anderlecht   3 - 5 en 1 - 3
    20 juli : Westerlo - RSC Anderlecht    2 - 2
    21 juli : RSC Anderlecht - Stade Rennes   3 - 2

    Royal Antwerp : eerste training op 18 juni
    22 juni : Hoogstraten - Antwerp   1 - 5
    27 juni : Brasschaat - Antwerp   1 - 4
    3 juli : Duisburg - Antwerp   1 - 2
    8 juli : Antwerp - VfL Osnabrück   1 - 0
    15 juli : Antwerp - PAOK Saloniki    3 - 1
    22 juli : Antwerp - Panathinaikos   2 - 1

    Cercle Brugge : eerste training op 18 juni
    27 juni : Cercle Brugge - KV Mechelen   1 - 2
    30 juni : Cercle Brugge - Sporting Charleroi   0 - 2
    4 juli : Cercle Brugge - Lokeren   0 - 0
    7 juli : Cercle Brugge - Waasland-Beveren    2 - 1
    11 juli : Cercle Brugge - Borussia Mönchengladbach (beloften)   3 - 1
    14 juli : Cercle Brugge - AS Monaco    2 - 3
    20 juli : US Boulogne - Cercle Brugge   2 - 2
    21 juli : Stade de Reims - Cercle Brugge   2 - 1

    Club Brugge : eerste training op 18 juni
    22 juni : KFC Heist - Club Brugge   0 - 11
    30 juni : KM Torhout - Club Brugge   0 - 6
    4 juli : Steaua Boekarest - Club Brugge   1 - 1
    7 juli : Verenigde Arabische Emiraten - Club Brugge   1 - 3
    14 juli : Hapoel Haïfa - Club Brugge    1 - 3
    18 juli : KV Mechelen - Club Brugge    0 - 0
    22 juli : Club Brugge - Standard   (Supercup)   2 - 1

    Sporting Charleroi : eerste training op 23 juni
    30 juni : Cercle Brugge - Sporting Charleroi   0 - 2
    6 juli : Sporting Charleroi - Tubeke   1 - 1
    11 juli : Valenciennes - Sporting Charleroi   0 - 1
    13 juli : Mainz - Sporting Charleroi    2 - 0
    21 juli : Sporting Charleroi - OGC Nice   2 - 2

    AS Eupen : eerste training op 22 juni
    27 juni : Sprimont-Comblain - Eupen   1 - 2
    7 juli : Eupen - Allemania Aachen   1 - 0
    10 juli : Eupen - FC Köln B   1 - 1
    15 juli : Eupen - Olympiakos Piraeus    3 - 2
    21 juli : Eupen - Tubeke   2 - 0

    KRC Genk : eerste training op 23 juni
    27 juni : Bregel Sport - KRC Genk   0 - 10
    30 juni : Tessenderlo - KRC Genk   0 - 5
    5 juli : KRC Genk - Verenige Arabische Emiraten    5 - 0
    8 juli : KRC Genk - Valenciennes    3 - 1
    14 juli : KRC Genk - Moeskroen   5 - 2
    15 juli : Spouwen-Mopertingen - KRC Genk   1 - 6
    21 juli : KRC Genk - Olympiakos Piraeus   4 - 0
    22 juli : KSK Heist - KRC Genk    1 - 3

    KAA Gent : eerste training op 18 juni
    22 juni : RC Gent - AA Gent   0 - 8
    23 juni : Drongen - AA Gent   1 - 3
    29 juni : Dikkelvenne - AA Gent   0 - 4
    30 juni : KFC Merelbeke - AA Gent   1 - 4
    6 juli : KSV Oudenaarde - AA Gent   1 - 3
    7 juli : RFC Wetteren - AA Gent   1 - 6
    12 juli : AA Gent - PAOK Saloniki    1 - 1
    14 juli : Willem II - AA Gent    1 - 1
    18 juli : AA Gent - PEC Zwolle   1 - 0
    21 juli : Oud-Heverlee Leuven - AA Gent   0 - 2
    23 juli : AA Gent - Strasbourg    1 - 0

    KV Kortrijk : eerste training op 20 juni
    23 juni : Bissegem - KV Kortrijk   1 - 9
    26 juni : Mandel United - KV Kortrijk    0 - 2
    30 juni : Geluwe - KV Kortrijk   1 - 11
    12 juli : Roeselare - KV Kortrijk    1 - 1
    19 juli : Beerschot-Wilrijk - KV Kortrijk   1 - 1
    21 juli : KV Kortrijk - FC Metz   1 - 2
    24 juli : Harelbeke - KV Kortrijk   0 - 5

    KV Oostende : eerste training op 19 juni
    27 juni : Zwevezele - KV Oostende   1 - 2
    29 juni : Mandel United - KV Oostende   0 - 5
    4 juli : Zeeuwse selectie - KV Oostende   0 - 0
    6 juli : Bruse Boys - KV Oostende   0 - 14
    11 juli : Hapoel Haïfa - KV Oostende   2 - 0
    14 juli : Zulte Waregem - KV Oostende   1 - 4
    17 juli : KV Oostende - Roeselare   2 - 3
    20 juli : KV Oostende - Lokomotiv Zagreb   0 - 1

    Sporting Lokeren : eerste training op 19 juni
    26 juni : Lochristi - Lokeren   1 - 9
    29 juni : Avanti Stekene - Lokeren   0 - 1
    1 juli : KVV Zelzate - Lokeren   0 - 6
    4 juli : Cercle Brugge - Lokeren    0 - 0
    7 juli : Zulte Waregem - Lokeren   0 - 1
    14 juli : AZ Alkmaar - Lokeren    2 - 0
    18 juli : Lommel SK - Lokeren   2 - 1
    22 juli : Lokeren - Lokomtiv Zagreb   0 - 1

    Exel Moeskroen : eerste training op 18 juni
    24 juni : Dottignies Sport - Moeskroen   0 - 3
    30 juni : KSK Ronse - Moeskroen   0 - 2
    6 juli : Waasland-Beveren - Moeskroen   1 - 0
    14 juli : KRC Genk - Moeskroen   5 - 2
    19 juli : KSV Oudenaarde - Moeskroen   1 - 0
    20 juli : Sint-Truiden - Moeskroen   0 - 1

    Standard de Liège : eerste training op 18 juni
    23 juni : Sprimont-Comblain - Standard   2 - 5
    27 juni : Waremme - Standard   3 - 3
    30 juni : Standard - Nancy   1 - 2
    4 juli : Standard - Sparta Rotterdam   1 - 1
    14 juli : Celtic Glasgow - Standard    4 - 1
    18 juli : Tubeke - Standard   0 - 1
    22 juli : Club Brugge - Standard  (Supercup)   2 - 1

    Sint-Truiden : eerste training op 20 juni
    23 juni : KVK Wellen - Sint-Truiden   0 - 6
    26 juni : Herk-De-Stad - Sint-Truiden   0 - 6
    27 juni : Tessenderlo - Sint-Truiden    0 - 2
    4 juli : Ross County - Sint-Truiden   0 - 2
    6 juli : Oud-Heverlee Leuven - Sint-Truiden   3 - 1
    11 juli : Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden    0 - 8
    14 juli : Lommel SK - Sint-Truiden    0 - 1
    18 juli : Olympiakos Piraeus - Sint-Truiden    1 - 1
    20 juli : Sint-Truiden - Moeskroen   0 - 1

    Waasland-Beveren : eerste training op 20 juni
    23 juni : Vrasene - Waasland-Beveren   0 - 4
    27 juni : Melsele - Waasland-Beveren    0 - 5
    30 juni : Sint-Niklaas - Waasland-Beveren   1 - 3
    6 juli : Waasland-Beveren - Moeskroen   1 - 0
    7 juli : Cercle Brugge - Waasland-Beveren    2 - 1
    15 juli : Beerschot-Wilrijk - Waasland-Beveren   1 - 1
    21 juli : Waasland-Beveren - KV Mechelen   3 - 0

    Zulte Waregem : eerste training op 24 juni
    30 juni : Sparta Petegem - Zulte Waregem   1 - 4
    7 juli : Zulte Waregem - Lokeren   0 - 1
    10 juli : Zulte Waregem - RKC Waalwijk    3 - 1
    14 juli : Zulte Waregem - KV Oostende   1 - 4
    17 juli : Zulte Waregem - Hapoel Haïfa    1 - 1
    22 juli : Zulte Waregem - AZ Alkmaar   0 - 1

    KV Mechelen : Deze club is pas gedegradeerd maar krijgt toch nog een plaats tussen de eersteklassers.
    KV Mechelen begon op 11 juni als eerste club in België aan de voorbereiding.
    16 juni :  GR Katelijne - KV Mechelen   0 - 10
    20 juni : KSK Heist - KV Mechelen   2 - 3
    23 juni : Eppegem - KV Mechelen   0 - 7
    27 juni : Cercle Brugge - KV Mechelen   1 - 2
    7 juli : VW Hamme - KV Mechelen   0 - 3
    11 juli : Union Saint-Gilloise - KV Mechelen   0 - 2
    14 juli : Deinze - KV Mechelen    1 - 2
    18 juli : KV Mechelen - Club Brugge   0 - 0
    21 juli : Waasland-Beveren - KV Mechelen   3 - 0
    28 juli : Willem II - KV Mechelen   0 - 1
    31 juli : Al Nasr - KV Mechelen   1 - 3

    Oefenprogramma KSV Oudenaarde (eerste amateurklasse)

    Begin september begint KSV Oudenaarde aan zijn derde opeenvolgende seizoen in de eerste amateurklasse. 
    Vooraleer men hiermee van start gaat werkte KSV Oudenaarde nog volgend oefenprogramma af : 

    27 juni : KSV Oudenaarde - U21 RSC Anderlecht  2 - 2 
    6 juli : KSV Oudenaarde - AA Gent  1 - 3 
    19 juli : KSV Oudenaarde - Moeskroen    1 - 0
    25 juli : KSK Ronse - KSV Oudenaarde   0 - 6
     28 juli : KSV Oudenaarde - Olsa Brakel   1 - 1
    1 augustus : Harelbeke - KSV Oudenaarde    1 - 4
    25 augustus : KSV Oudenaarde - KSK Ronse   1 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    05-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
    KALENDER JUPILER PRO LEAGUE  EERSTE KLASSE A : voetbalseizoen 2018-2019


    Supercup : 22 juli

    Club Brugge - Standard   2 - 1


    Speeldag 1

    : weekend 28 en 29 juli

    Standard - AA Gent   3 - 2

    KV Kortrijk - Anderlecht   1 - 4

    Zulte Waregem - Waasland-Beveren   2 - 2

    Sint-Truiden - Cercle Brugge   0 - 0

    KV Oostende - Moeskroen   2 - 1

    Club Brugge - Eupen   5 - 2

    Charleroi - Antwerp   0 - 1

    Lokeren - RC Genk   0 - 4


    Speeldag 2

    : weekend 4 en 5 augustus

    Waasland-Beveren - Standard   0 - 0

    Eupen - Charleroi    1 - 4

    Cercle Brugge - Lokeren   3 - 2

    Antwerp - KV Kortrijk   0 - 0

    AA Gent - Zulte Waregem   1 - 1

    Anderlecht - KV Oostende   5 - 2

    RC Genk - Sint-Truiden   1 - 1

    Moeskroen - Club Brugge   0 - 1


    Speeldag 3

    : weekend 11 en 12 augustus

    Club Brugge - KV Kortrijk   3 - 0
    Standard - Cercle Brugge   0 - 0
    Zulte Waregem - Eupen    4 - 0
    Sint-Truiden - Lokeren    1 - 1
    Moeskroen - Antwerp   0 - 1
    KV Oostende - RC Genk   0 - 2
    Charleroi - Anderlecht   1 - 2
    AA Gent - Waasland-Beveren   4 - 1

    Speeldag 4 : weekend 18 en 19 augustus
    Anderlecht - Moeskroen   2 - 0
    Lokeren - Standard   0 - 3
    Cercle Brugge - Zulte Waregem    3 - 1
    Waasland-Beveren - Sint-Truiden    2 - 2
    KV Kortrijk - KV Oostende     1 - 2
    Antwerp - Club Brugge    1 - 1
    RC Genk - Charleroi   3 - 1
    Eupen - AA Gent   2 - 3

    Speeldag 5 : weekend 25 en 26 augustus
    KV Oostende - Zulte Waregem   3 - 1
    Standard - Sint-Truiden   3 - 2
    Moeskroen - Eupen   0 - 1
    Antwerp - Cercle Brugge   1 - 0
    Charleroi - KV Kortrijk    0 - 2
    Club Brugge - Anderlecht   2 - 1
    AA Gent - Lokeren   2 - 1
    RC Genk - Waasland-Beveren   3 - 2


    Speeldag 6 

    : weekend 1 en 2 september 

    Zulte Waregem - Club Brugge   2 - 5

    Eupen - Standard   2 - 1

    Lokeren - Waasland-Beveren   1 - 0

    Sint-Truiden - KV Oostende    1 - 0

    Charleroi - Moeskroen    3 - 1

    Anderlecht - Antwerp   1 - 1

    Cercle Brugge - AA Gent   0 - 3

    KV Kortrijk - RC Genk   3 - 3


    Speeldag 7

    : weekend 15 en 16 september

    Club Brugge - Lokeren    1 - 1

    Standard - Charleroi   0 - 0

    KV Oostende - Cercle Brugge   1 - 1

    Waasland-Beveren - Eupen    0 - 0

    RC Genk - Anderlecht   1 - 0

    Moeskroen - KV Kortrijk   1 - 0

    Antwerp - Zulte Waregem   5 - 1

    AA Gent - Sint-Truiden   1 - 2


    Speeldag 8

    : weekend 22 en 23 september

    Anderlecht - Standard   2 - 1

    AA Gent - Club Brugge   0 - 4

    Eupen - KV Oostende   1 - 2

    Zulte Waregem - KV Kortrijk   0 - 2

    Cercle Brugge - RC Genk   2 - 5

    Lokeren - Moeskroen   0 - 0

    Waasland-Beveren - Charleroi   1 - 1

    Sint-Truiden - Antwerp    2 - 0


    Speeldag 9

    : weekend 29 en 30 september

    Club Brugge - Cercle Brugge    4 - 0

    Anderlecht - Sint-Truiden    0 - 0

    RC Genk - Zulte Waregem   4 - 0

    KV Kortrijk - Eupen   1 - 3

    Moeskroen - Waasland-Beveren   0 - 3

    KV Oostende - Standard   1 - 3

    Charleroi - Lokeren    2 - 1

    Antwerp - AA Gent   2 - 2


    Speeldag 10

    : weekend 6 en 7 oktober

    Standard - Club Brugge   3 - 1

    AA Gent - RC Genk   1 - 5

    Eupen - Antwerp   1 - 2

    Zulte Waregem - Anderlecht   1 - 2

    Cercle Brugge - Charleroi    2 - 1

    Lokeren - KV Kortrijk    1 - 3

    Waasland-Beveren - KV Oostende   1 - 1

    Sint-Truiden - Moeskroen    3 - 1


    Speeldag 11

    : weekend 20 en 21 oktober

    Club Brugge - Waasland-Beveren   1 - 1

    Anderlecht - Cercle Brugge    4 - 2

    RC Genk - Eupen    2 - 1

    KV Kortrijk - Sint-Truiden     3 - 1

    Moeskroen - Standard    0 - 0

    KV Oostende - AA Gent    0 - 4

    Charleroi - Zulte Waregem   3 - 2

    Antwerp - Lokeren    2 - 1


    Speeldag 12

    : weekend 27 en 28 oktober

    Standard - RC Genk   1 - 1

    AA Gent - Charleroi    2 - 1

    Eupen - Anderlecht   2 - 1
    Zulte Waregem - Moeskroen    2 - 2
    Cercle Brugge - KV Kortrijk    1 - 1
    Lokeren - KV Oostende     0 - 0
    Waasland-Beveren - Antwerp     0 - 1
    Sint-Truiden - Club Brugge    2 - 2

    Speeldag 13 : midweek 30 oktober en 1 november
    Club Brugge - KV Oostende   4 - 0
    Anderlecht - Lokeren   1 - 1
    KV Kortrijk - Waasland-Beveren    2 - 2
    Moeskroen - AA Gent    3 - 1
    Eupen - Cercle Brugge    2 - 0
    Zulte Waregem - Standard   3 - 1
    Charleroi - Sint-Truiden    1 - 0
    Antwerp - RC Genk   2 - 4

    Speeldag 14 : weekend 3 en 4 november
    Standard - Antwerp   0 - 2
    AA Gent - KV Kortrijk   3 - 1
    RC Genk - Club Brugge   1 - 1
    KV Oostende - Charleroi   2 - 1
    Cercle Brugge - Moeskroen   2 - 1
    Lokeren - Eupen   2 - 0
    Waasland-Beveren - Anderlecht   1 - 2
    Sint-Truiden - Zulte Waregem    2 - 1

    Speeldag 15 :  weekend 10 en 11 november
    Anderlecht - AA Gent   2 - 0
    KV Kortrijk - Standard   0 - 2
    Moeskroen - RC Genk   0 - 0
    Eupen - Sint-Truiden    1 - 4
    Zulte Waregem - Lokeren    2 - 0
    Cercle Brugge - Waasland-Beveren    2 - 0
    Charleroi - Club Brugge   2 - 1
    Antwerp - KV Oostende   2 - 0

    Speeldag 16 : weekend 24 en 25 november
    Club Brugge - Zulte Waregem   1 - 3
    Standard - Eupen   3 - 0
    AA Gent - Antwerp   0 - 0
    RC Genk - Cercle Brugge   1 - 2
    KV Oostende - KV Kortrijk   1 - 2
    Lokeren - Charleroi   2 - 4
    Waasland-Beveren - Moeskroen   1 - 2
    Sint-Truiden - Anderlecht   4 - 2

    Speeldag 17 : weekend 1 en 2 december
    Club Brugge - Standard   3 - 0
    Anderlecht - RC Genk   0 - 0
    KV Kortrijk - Moeskroen   1 - 0
    Eupen - Waasland-Beveren    1 - 0
    Zulte Waregem - KV Oostende   1 - 1
    Lokeren - AA Gent   2 - 2
    Charleroi - Cercle Brugge    3 - 1
    Antwerp - Sint-Truiden   1 - 3

    Speeldag 18 : weekend 8 en 9 december
    Anderlecht - Charleroi   1 - 1
    AA Gent - Eupen   2 - 0
    RC Genk - KV Kortrijk   1 - 1
    Moeskroen - Zulte Waregem   0 - 0
    KV Oostende - Lokeren    1 - 0
    Cercle Brugge - Antwerp   0 - 3
    Waasland-Beveren - Club Brugge   2 - 1
    Sint-Truiden - Standard    1 - 1

    Speeldag 19 : weekend 15 en 16 december
    Standard - Zulte Waregem   4 - 1
    RC Genk - KV Oostende    2 - 0
    KV Kortrijk - Club Brugge    0 - 0
    Eupen - Moeskroen   1 - 0
    Cercle Brugge - Anderlecht    2 - 1
    Lokeren - Sint-Truiden   2 - 0
    Charleroi - AA Gent   2 - 0
    Antwerp - Waasland-Beveren    0 - 2

    Speeldag 20 : weekend 22 en 23 december
    Club Brugge - Antwerp   5 - 1
    Standard - KV Oostende   3 - 1
    AA Gent - Cercle Brugge   4 - 1
    Moeskroen - Anderlecht   3 - 1
    Eupen - RC Genk   0 - 2
    Zulte Waregem - Charleroi   3 - 1
    Waasland-Beveren - Lokeren    2 - 1
    Sint-Truiden - KV Kortrijk   0 - 0

    Speeldag 21 : midweek 26 en 27 december
    Anderlecht - Waasland-Beveren   3 - 0
    RC Genk - AA Gent   3 - 1
    KV Kortrijk - Zulte Waregem   4 - 2
    KV Oostende - Sint-Truiden   1 - 1
    Cercle Brugge - Eupen   0 - 1
    Lokeren - Club Brugge   0 - 1
    Charleroi - Standard   0 - 1
    Antwerp - Moeskroen   2 - 1

    Winterstop

    Speeldag 22 : weekend 19 en 20 januari
    Club Brugge - Charleroi   0 - 1
    Standard - KV Kortrijk   2 - 1
    AA Gent - Anderlecht   1 - 0
    Moeskroen - KV Oostende   2 - 1
    Eupen - Lokeren   4 - 1
    Zulte Waregem - Antwerp    1 - 2
    Waasland-Beveren - Cercle Brugge   1 - 1
    Sint-Truiden - RC Genk   2 - 3

    Speeldag 23 : weekend 26 en 27 januari
    Anderlecht - Eupen   2 - 1
    RC Genk - Moeskroen    1 - 2
    KV Kortrijk - AA Gent   1 - 2
    KV Oostende - Club Brugge    1 - 2
    Cercle Brugge - Sint-Truiden    1 - 2
    Lokeren - Zulte Waregem   0 - 3
    Charleroi - Waasland-Beveren   2 - 2
    Antwerp - Standard   1 - 1

    Speeldag 24 : weekend 2 en 3 februari
    Club Brugge - AA Gent   1 - 1
    Standard - Anderlecht    2 - 1
    KV Kortrijk - Lokeren   2 - 1
    Moeskroen - Charleroi   3 - 0
    KV Oostende - Antwerp    0 - 2
    Zulte Waregem - Cercle Brugge   3 - 2
    Waasland-Beveren - RC Genk   1 - 2
    Sint-Truiden - Eupen   4 - 1

    Speeldag 25 : weekend 9 en 10 februari
    Anderlecht - Zulte Waregem   0 - 0
    AA Gent - Moeskroen    1 - 2
    RC Genk - Standard   2 - 0
    Eupen - KV Kortrijk   0 - 1
    Cercle Brugge - Club Brugge   2 - 2
    Lokeren - Antwerp    2 - 1
    Charleroi - KV Oostende   1 - 1
    Sint-Truiden - Waasland-Beveren    2 - 1

    Speeldag 26 : weekend 16 en 17 februari
    Club Brugge - RC Genk   3 - 1
    Standard - Lokeren   3 - 1
    KV Kortrijk - Charleroi   1 - 2
    Moeskroen - Cercle Brugge  3 - 0
    KV Oostende - Eupen   1 - 1
    Zulte Waregem - Sint-Truiden    1 - 1
    Antwerp - Anderlecht   0 - 1
    Waasland-Beveren - AA Gent     2 - 1

    Speeldag 27 : weekend 23 en 24 februari
    Anderlecht - Club Brugge   2 - 2
    AA Gent - Standard   2 - 1
    RC Genk - Antwerp   0 - 0
    Moeskroen - Lokeren   1 - 0
    Eupen - Zulte Waregem   2 - 3
    Cercle Brugge - KV Oostende   2 - 2
    Waasland-Beveren - KV Kortrijk    2 - 6
    Sint-Truiden - Charleroi   3 - 1

    Speeldag 28 : weekend 2 en 3 maart
    Club Brugge - Sint-Truiden   1 - 0
    Standard - Moeskroen   1 - 1
    KV Kortrijk - Cercle Brugge    2 - 1
    KV Oostende - Waasland-Beveren    1 - 1
    Zulte Waregem - AA Gent   1 - 3
    Lokeren - Anderlecht   1 - 2
    Charleroi - RC Genk    1 - 1
    Antwerp - Eupen    2 - 1

    Speeldag 29 : weekend 9 en 10 maart
    Anderlecht - KV Kortrijk   2 - 0
    AA Gent - KV Oostende    2 - 1
    RC Genk - Lokeren    1 - 0
    Moeskroen - Sint-Truiden    1 - 1
    Eupen - Club Brugge    0 - 4
    Cercle Brugge - Standard   1 - 2
    Antwerp - Charleroi    1 - 2
    Waasland-Beveren - Zulte Waregem    1 - 1

    Speeldag 30 : weekend 16 en 17 maart
    Club Brugge - Moeskroen   1 - 2
    Standard - Waasland-Beveren   4 - 3
    KV Kortrijk - Antwerp   2 - 0
    KV Oostende - Anderlecht   0 - 2
    Zulte Waregem - RC Genk   3 - 3
    Lokeren - Cercle Brugge    3 - 1
    Charleroi - Eupen    1 - 2
    Sint-Truiden - AA Gent    0 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 2
  • E3 BinckBankClassic - Brug Kluisbergen-Kerkhove
  • E3 BinckBankClassic - Oude Kwaremont
  • E3 BinckBankClassic - Eerste helling Kattenberg Oudenaarde
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 5-PO
  • klassementen speeldag 4 - PO
  • klassementen speeldag 4 - PO (vervolg)
  • speeldag 4- PO
  • voorspellingen speeldag 4 - PO

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Topman Apple werkt meedogenloos
  • Nederlander in Colombo: ’Ons hotel is in ’lockdown”
  • Veel cash geld in Soedanese woning Bashir
  • Buitenlandse Zaken past reisadvies Sri Lanka aan
  • Thomas Cook: onze toeristen niet betrokken
  • Persbureau AFP: Nederlanders onder slachtoffers aanslagen Sri Lanka
  • Eerste beelden na aanslagen Sri Lanka
  • Ongelofelijk: zoveel behandelingen moest jonge kankerpatiënte doorstaan
  • Column: Betalen of profiteren
  • Nog niets bekend over Nederlandse slachtoffers

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Meer dan 150 doden bij acht aanslagen op kerken en hotels in Sri Lanka
  • Zij vochten op D-day en denken er nog dagelijks aan
  • Meer dan 150 doden bij acht aanslagen op kerken en hotels op Sri Lanka
  • Meer dan 150 doden bij zeven aanslagen op kerken en hotels op Sri Lanka
  • Een verdorven spel over links fascisme en rechts racisme
  • Heeft de entertainer-president de toekomst?
  • Schoonheid die Zeeuwse sterrenkok Sergio Herman prikkelt: José Gonzalez, Anton Corbijn en Noord-Ibiza
  • Ja, vlees is slecht voor planeet en dier. Maar kaas dus óók
  • Meer dan honderd doden door explosies op Sri Lanka
  • Tientallen doden door explosies op Sri Lanka

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Australische tennissters ten koste van Wit-Rusland naar finale Fed Cup
  • Bucks en Rockets winnen en kunnen tweede ronde NBA Playoffs ruiken
  • Drie dingen die je moet weten over de Amstel Gold Race
  • LIVE | IJzersterk deelnemersveld klaar voor start Amstel Gold Race
  • Nederland kan niet voor wonder zorgen in Japan en degradeert
  • Drie dingen die je moeten weten over de Amstel Gold Race
  • Wielervrienden voor altijd: Matje en Sammie
  • De Boer wacht nog steeds op eerste competitiezege in eigen huis
  • Badr Hari negentien maanden geschorst na positieve dopingtest
  • Barcelona spaart Real Sociedad en houdt Atlético op afstand

    Nieuws CNN
  • Bengal tigers could vanish from final stronghold
  • Bengal tigers could vanish from one of their final strongholds
  • Europe's most romantic small towns
  • At least 75 people killed in Sri Lanka blasts
  • Ukraine heads to the polls, comedian on track for triumph
  • Police: Explosions rock churches, hotels in Sri Lanka
  • Sri Lanka Easter Sunday blasts -- live updates
  • At least 5 dead after days of powerful storms in parts of the US
  • The Easter story helps an outcast preacher find her way back home
  • Sri Lanka Easter Sunday blasts -- live updates

    Foto


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!