RONDE 5 : Wedstrijden in het weekend van 25 en 26 augustus 2012 Wedstrijden zondag 16 uur tenzij anders vermeld.
247. Ciney - La Calamine 2 - 0 248. KV Oostende - UR La Louvière-Centre 2 - 1 249. KSV Oudenaarde - White Star Woluwe 1 - 2 250. Westerlo - KSK Heist 2 - 0 251. Woluwe-Zaventem - SV Voorde 6 - 1 252. Boussu Dour Borinage - Antwerp 1 - 0 na verlengingen 253. Bocholt - Virton 2 - 1 254. VV Coxyde - AS Eupen 2 - 1 255. Grimbergen - Dessel Sport 1 - 2 256. FC Brussels - RFC De Liège 2 - 0 257. SK Deinze - Olsa Brakel 2 - 0 258. Union St Gilles - Tubeke 3 - 1 259. Hoogstraten - FC Doornik 3 - 1 260. Bertrix - Pepingen 2 - 1 261. Sint Truiden - Wezet 1 - 1 n.v. strafschoppen 4-2 262. Moeskroen-Peruwelz - Spouwen-Mopertingen 3 - 0
Vanaf RONDE 6 maken de eersteklassers hun intrede ! De 16 eersteklassers gaan de trommel in samen met : Ciney , KV Oostende , White Star Woluwe , Westerlo , Woluwe-Zaventem , Boussu Dour Borinage , Bocholt , VV Coxyde , Dessel Sport , FC Brussels , SK Deinze , Union St Gilles , Hoogstraten , Bertrix , Sint Truiden en Moeskroen-Peruwelz.
RONDE 4 : Intrede tweedeklassers : Wedstrijden in het weekend van 18 en 19 augustus 2012
215. Spouwen-Mopertingen - Lommel United 3 - 1 216. Rupel-Boom - Olsa Brakel 0 - 1 217. SK Ronse - Woluwe-Zaventem 2 - 4 218. Eendracht Aalst - Union St Gilles 1 - 3 n.v. 219. Diegem Sport - Tubeke 0 - 3 220. KM Torhout - KVV Coxyde 0 - 1 221. Patro Eisden - UR La Louvière-Centre 0 - 2 222. FC Doornik - KV Turnhout 3 - 0 223. RC Mechelen - Grimbergen 0 - 1 224. De Ruiter Roeselare - SV Voorde 1 - 3 225. La Calamine - KSK Hasselt 2 - 1 n.v. 226. KSK Heist - FC De Kempen 3 - 2 227. FC Luik - KSV Roeselare 2 - 0 n.v. 228. Izegem - Boussu Dour Borinage 0 - 2 229. Geant Athois - White Star Woluwe 0 - 1 230. Westerlo - RFC Huy 3 - 0 231. Merksem - Bertrix 2 - 4 232. Bornem - Ciney 1 - 2 233. Jong Lede - FC Brussels 0 - 3 234. Sint Lenaarts - SK Deinze 2 - 3 235. Hoogstraten - Tilleur St Gilles 4 - 0 236. FC Charleroi - Wezet 1 - 4 237. Pepingen - Sint Niklaas 3 - 2 n.v. 238. Bocholt - Temse 1 - 0 239. Virton - Schaerbeek-Evere 3 - 0 240. Arlonaise - AS Eupen 1 - 4 241. VW Hamme - Sint Truiden 0 - 4 242. Dessel Sport - Faymonville 5 - 0 243. KVK Ieper - Moeskroen-Peruwelz 0 - 5 244. Antwerp - KVK Tienen 1 - 1 strafschoppen 5 - 4 245. KV Oostende - Tempo Overijse 2 - 1 246. KSV Oudenaarde - Genly-Quevy 6 - 1
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (28 Stemmen) Categorie:Croky Cup - Beker van België
22-01-2015
COFIDIS CUP - BEKER VAN BELGIE - RONDE 3
COFIDIS CUP BEKER VAN BELGIE 2012 - 2013
RONDE 3 : Intrede derdeklassers : Wedstrijden in het weekend van 11 en 12 augustus 2012 Wedstrijden zondag 16 uur tenzij anders vermeld.
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 4/5 - (22 Stemmen) Categorie:Croky Cup - Beker van België
21-01-2015
COFIDIS CUP - BEKER VAN BELGIE - RONDE 1 en 2
COFIDIS CUP BEKER VAN BELGIE 2012 - 2013 RONDE 2 : Wedstrijden in het weekend van 4 en 5 augustus 2012 Zondag om 16 uur tenzij anders vermeld. Heb je uitslagen mail .... wimvermeer40@gmail.com
De match werd gespeeld in het Constant Vanden Stock-stadion, om 18 uur. Vorig jaar won Genk de Supercup, na een 1-0-zege tegen Standard. Lokeren won de Supercup nog nooit, Anderlecht acht keer.
Koksijde - Tempo Overijse 3 - 1 VV Coxyde blijft in derde klasse
Temse - FC Charleroi 2 - 1 Temse blijft in derde klasse
Dilbeek - Overijse 0 - 3
Koksijde - KVK Ieper 3 - 1 na verlengingen Koksijde verloor 20 ptn na een klacht van Bleid en Bertrix over een Koksijde-speler die te laat was aangesloten bij de KBVB. Daardoor speelt het barrages.
Belzele - Wippelgem 3 - 2 na verlengingen Belzele is kampioen !
OOST VLAAMSE KAMPIOENEN SEIZOEN 2011 - 2012
EERSTE PROVINCIALE : KFCE Zele TWEEDE PROVINCIALE A : Lovendegem TWEEDE PROVINCIALE B : Dikkelvenne TWEEDE PROVINCIALE C : Laarne-Kalken DERDE PROVINCIALE A : Kleit DERDE PROVINCIALE B : KVV Windeke DERDE PROVINCIALE C : VC Nazareth-Eke DERDE PROVINCIALE D : Oudenhove DERDE PROVINCIALE E : KSK Kallo VIERDE PROVINCIALE A : Belzele VIERDE PROVINCIALE B : KFC Kluisbergen VIERDE PROVINCIALE C : Jong Geraardsbergen VIERDE PROVINCIALE D : Denderleeuw VIERDE PROVINCIALE E : Zaffelare VIERDE PROVINCIALE F : Melsele B