Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19, 20, 23 en 27 mei 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
  • Voetbal in het buitenland
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Eurovision 2018
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 4 , 5 en 6 mei 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant - 5 en 6 mei 2018
  • EINDSTANDEN NATIONAAL VOETBAL - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTE PROVINCIALERS
  • Champions League - Achtste finales tot finale en Europa League - Achtste finales tot finale
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 28 en 29 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 21 en 22 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 14 en 15 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 april 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 7 en 8 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • Alle bekerfinales ... van 1911 tot 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • Foto's : Zulte Waregem - RSC Anderlecht
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018 + nieuwsoverzicht
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/8ste finale tot finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/16de finale tot finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (72)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (115)
  • info (153)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (135)
  • Voetbal West Vlaanderen (123)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wielercommentator krijgt duidelijke boodschap, maar die kan er hard om lachen
  • De wedergeboorte van Chris Froome op de Zoncolan, Yates alweer iets steviger in het roze
  • Lukaku begint op de bank bij Manchester United in Cup Final tegen Chelsea
  • Lossen in stijl: tweevoudig ritwinnaar pakt uit met wheelie tijdens beklimming
  • Fransman Johann Zarco pakt pole voor thuisrace in MotoGP, Xavier Siméon 23e
  • Andreas Vranken loopt snelste Belgische 100 meter in tien jaar tijd
  • Eline Berings duikt ruim onder limiet voor EK in Berlijn
  • Borussia Dortmund strikt doelman
  • Buffon uitgebreid in de bloemetjes gezet voor laatste wedstrijd bij Juventus
  • Martinez blijft mysterieus over selectie Nainggolan en vertelt waarom Thierry Henry cruciale rol zal spelen op WK
    Foto
    Nieuws HLN
  • Architecten en aannemers met de handen in het haar. “We discussiëren zelfs over een spleet onder de deur”
  • Vakantiestek in eigen tuin
  • WOONVIDEO: Griet, Piet en hun kinderen gaan 'op vakantie' in een woonwagen in hun tuin
  • Ook Pat Krimson pakt uit met WK-lied: "Natalia’s poging? Vind het niet geslaagd, Sorry!"
  • Ook Pat Krimson pakt uit met WK-lied: "Natalia’s poging? Vind het niet geslaagd, Sorry!"
  • Als een stoomtrein: Elise Mertens walst ook over Taiwanese en plaatst zich voor finale in Rabat
  • Nadal raast verder op zijn gravel en verbetert 34-jaar oud record van niemand minder dan McEnroe
  • Steve Darcis komt door pijnlijke elleboog dit seizoen niet meer in actie
  • David Goffin niet opgewassen tegen Djokovic-killer Kyle Edmund in Madrid
  • Hier moet de Giro deze zaterdag finishen: volop sneeuw op beruchte Zoncolan
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Justitie VS onderzoekt claim van Trump dat FBI in zijn campagneteam infiltreerde
  • Ziekenhuizen veel meer kwijt aan schadeclaims na medische fouten
  • Nederlandse jeugdtelevisie is (nog steeds) zó goed
  • Psychiatrische patiënten worden te veel aan hun lot overgelaten, zo laat ook de daad van Malek F. zien
  • Er is weer werk aan de winkel voor de onbarmhartige dogmaridder kardinaal Eijk
  • Tegenwoordig gaat de zelfredzame burger zelf de confrontatie aan
  • Nieuwe bestuursstructuur Buma/Stemra moet einde maken aan geruzie en affaires
  • Komend seizoen geen Nederlandse clubs rechtstreeks geplaatst voor Europees voetbal
  • Eerste divisie wordt extra spannend met komst van gesneuvelde reputaties
  • Alleen de Harley van schaatser Koen Verweij brult bij NK skeeleren
    Foto
    Nieuws Ned. AD
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    16-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 28 en  29 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 9

    Vlijtingen - Herk-De-Stad     1 - 2

    Bregel - Helson Hechteren     1 - 1

    Zonhoven VV - Beringen      0 - 0

    Bree-Beek - Park Houthalen     1 - 0

    Zepperen Brustem - Melo Zonhoven     1 - 5

    Daring Huvo Jeuk - Herkol    1 - 3

    Hoepertingen - Mechelen aan de Maas   1 - 1

    Racing Peer - Koersel    3 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 10

    Vorselaar - Lyra     1 - 3

    Heikant Berlaar - RC Mechelen     2 - 3

    Oppuurs - Merksplas      3 - 1

    KFC Lille - Kontich     2 - 1

    GR Katelijne - Berg en Dal       1 - 2

    Rapid Leest - Schriek    1 - 0

    Witgoor Dessel - Branddonk    4 - 1

    Antonia - Sint-Job    2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 9

    Borght-Humbeek - Melsbroek    2 - 2

    Butsel - Tervuren-Duisburg     2 - 3

    Meise - Houtem-Oplinter     2 - 2

    Veltem - Boka United   5 - 1

    Bertem-Leefdal - Out-Hoegaarden    2 - 2

    Linden - Strombeek   2 - 0

    Aarschot - Betekom    0 - 1

    Liedekerke - HO Bierbeek    0 - 1


    BRABANT - ACFF :  

    Geen voetbal



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 10

    Antoinien - Monceau      5 - 4

    Montkainoise - Peruwelz FC     1 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Ostiches-Ath   0 - 4

    Beloeil - Pont-a-Celles Buzet   0 - 1

    Houdeng - Le Roeulx   6 - 0

    Symphorinois - Soignies     ( 17/12)

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Ransart    0 - 1

    Gosselies - Paturages      1 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    15-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 24, woensdag 25 en donderdag 26 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 12


    AA Gent - Eupen      3 - 0

    KV Oostende - Charleroi      3 - 0

    KV Mechelen - Lokeren       0 - 2

    Waasland-Beveren - KV Kortrijk     2 - 1

    RC Genk - Club Brugge     2 - 0

    Anderlecht - Zulte Waregem     2 - 0

    Antwerp - Standard     0 - 0

    Sint-Truiden - Moeskroen     1 - 0






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
    Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren  (2-5)








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    13-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 11


    Moeskroen - Standard      1 - 3

    Lokeren - Charleroi     1 - 1

    Eupen - KV Mechelen     4 - 1

    Sint-Truiden - KV Oostende    1 - 0

    KV Kortrijk - AA Gent     1 - 1

    Club Brugge - Antwerp     1 - 0

    Anderlecht - RC Genk    0 - 1

    Zulte Waregem - Waasland-Beveren     2 - 5



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 12

    Lierse - Cercle Brugge     3 - 2

    Roeselare - Westerlo    0 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven    2 - 2

    Union St-Gilloise - Tubeke       1 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 8

    KSV Oudenaarde - Patro Eisden     4 - 0

    Seraing - KSK Heist       1 - 1

    Oosterzonen - Dessel Sport    1 - 1

    Lommel United - Knokke    1 - 1

    Virton - Geel    0 - 2

    Chatelet-Farciennes - Dender     1 - 2

    VW Hamme - Deinze    0 - 1

    Eendracht Aalst - Berchem Sport    1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 8

    Sint-Niklaas - Sint-Eloois-Winkel    0 - 2

    Torhout - Sparta Petegem    2 - 2

    RC Gent - Ronse     3 - 2

    Temse - Mandel United Izegem-Ingelmunster    1 - 1

    Olsa Brakel - Gullegem     1 - 1

    Rupel-Boom - Westhoek     3 - 1

    Pepingen-Halle - Bornem    1 - 1

    Londerzeel - Harelbeke    0 - 4

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 8

    Zwarte Leeuw - Tessenderlo     1 - 1

    Sint-Lenaarts - Spouwen-Mopertingen    3 - 0

    Tempo Overijse - Cappellen     2 - 1

    City Pirates Antwerpen - Hoogstraten   3 - 0

    Hasselt - Duffel     0 - 2

    Tienen - Hades     1 - 3

    Vosselaar - Turnhout   1 - 1

    Wijgmaal - Bocholt    1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 9

    Ol. Charleroi - La Louvière-Centre     1 - 2

    Waremme - RFC Meux    2 - 1

    Durbuy - La Calamine    2 - 0

    Solières - Ciney      1 - 1

    Walhain - Sprimont-Comblain    0 - 0

    Rebecquoise - RWD Molenbeek    0 - 3

    Acren-Lessines - Hamoir     4 - 2

    White Star Brussels - RFC de Liège   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 8

    Wetteren - Lebbeke    3 - 1

    Dikkelvenne - Merelbeke      4 - 1

    Wervik - Grimbergen     1 - 1

    Stekene - Melsele     2 - 1

    Wingene - Vlamertinge    2 - 0

    Jong Lede - Ninove    3 - 2

    Menen - Wolvertem-Merchtem     3 - 0

    Eppegem - Mariekerke    1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 8

    Bilzen-Waltwilder - Termien     0 - 4

    Leopoldsburg - Ternesse    3 - 0

    Esp. Pelt - Houtvenne     4 - 1

    Heur-Tongeren - Wellen    2 - 0

    Kampenhout - Nijlen      1 - 4

    Hoeilaart - Sterrebeek    2 - 1

    Herentals - Diest   3 - 0

    Woluwe-Zaventem - Diegem Sport    3 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 9

    Racing Jet Wavre - Stade Brainois     3 - 3

    Onhaye - Binchoise    3 - 4

    RAAL La Louvière - Waterloo    4 - 3

    Franc Borains - Manageoise      2 - 2

    Solréziènne - Couvin-Mariembourg     2 - 2

    Ganshoren - Albert Quevy-Mons    0 - 2

    Léopold FC - Taminoise    1 - 1

    Spy - RFC Tournai   1 - 5
     
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 9

    Aischoise - FC Tilleur    2 - 1

    Givry - RFC Huy    6 - 3

    Habay-La-Neuve - URSL Visé    1 - 2

    Stockay-Warfusée - UR Namur    1 - 2

    Richelle - Cointe-Liège   4 - 0

    Aywaille - Bertrix    5 - 1

    Mormont - Longlier   2 - 1

    Verlaine - Herstal     1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - KVV Ardennen     2 - 5

    Sottegem - Elene-Grotenberge    1 - 2

    Voorde - Sint-Gillis-Waas     2 - 1

    Dendermonde - Aalter    1 - 3

    Zele - Appelterre    1 - 0

    Robur - Drongen     0 - 5

    Lochristi - De Pinte    0 - 4

    HO Kalken - Zelzate     1 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Maldegem     0 - 4

    Lovendegem - Assenede    3 - 1

    Adegem - Kleit   4 - 0

    Mariakerke - Waarschoot    2 - 2

    Bellem - Zeveren    3 - 0

    Belzele - Poesele    9 - 1

    Zomergem - Sleidinge    0 - 1

    Merendree - Meetjesland    3 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Winnik     2 - 1

    Borsbeke - Meerbeke     1 - 0

    Kluisbergen Sportief - Gijzel-Oosterzele     2 - 0

    Geraardsbergen - Jong Zulte    1 - 2

    Bambrugge - Burst    3 - 2

    Edeboys - Eine   3 - 1

    Denderhoutem - Gavere-Asper     3 - 0

    Machelen - Munkzwalm    4 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Moerbeke - Vrasene   3 - 2

    Sinaai - Schoonaarde    1 - 1

    Kruibeke - Haasdonk   1 - 1

    Heikant - Bazel    4 - 1

    Zaffelare - YB Beveren    4 - 4

    Doorslaar - Grembergen     2 - 1

    Meldert - KV Sint-Gillis    4 - 1

    Buggenhout - Sp. Waasmunster    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Lembeke    3 - 3

    VSV Gent - Watervliet    7 - 2

    Ursel - Kaprijke-Bentille     1 - 1

    Wachtebeke - Maria-Aalter   1 - 0

    Nevele - Muide Gent   3 - 3

    Vinkt - DKW Evergem    1 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Hansbeke   1 - 4

    Sint-Laureins - Knesselare    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Laarne-Kalken    2 - 2

    Latem - 9000 Gent    4 - 1

    Massemen - Sint-Denijs     2 - 7

    FC Destelbergen - Overmere   6 - 1

    Serskamp-Schellebelle - Beervelde   4 - 1

    HT Zwijnaarde - Moortsele    4 - 0

    Houtem - VC Zwijnaarde    2 - 3

    Heusden - Zevergem    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    FC Kluisbergen - Oudenhove     1 - 5

    Vurste-Semmerzake - Boekel     2 - 0

    Bevere - Sint-Goriks     3 - 1

    Nazareth-Eke - Velzeke    2 - 0

    Elene-Grotenberge B - Sottegem B     1 - 1

    Wortegem - Zingem    0 - 2

    Volkegem - Nokere-Kruishoutem     1 - 3

    Olsene - Michelbeke    6 - 4

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Bonanza   0 - 1

    Hofstade - Mere    2 - 1

    Haaltert - Nederhasselt    1 - 3

    Moerbeke-Geraardsbergen - Doggen   0 - 2

    Gijzegem - Zandbergen    4 - 2

    Okegem - Kerksken    3 - 4

    Wieze - Baardegem   2 - 1

    Erembodegem - Denderleeuw    6 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SKB Sint-Niklaas    3 - 0

    Sint-Pauwels - Hamme-Zogge   3 - 0

    Daknam - Bosdam Beveren   4 - 4

    Eksaarde - Robur B    2 - 1

    SVH Waasmunster - Melsele B    1 - 3

    WB Sint-Niklaas - SK Gerda    3 - 1

    Klinge - Oudegem   1 - 2

    Rangers Opdorp - Kallo    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Oostakker    2 - 1

    Poesele B - Heusden B     3 - 0

    Vinderhoute - Sint-Amandsberg     6 - 0

    Muide Gent B - VS Destelbergen     2 - 4

    Bassevelde - Donk    0 - 1

    Ooidonck-Leerne - Middelburg   2 - 1

    Lotenhulle - Boekhoute    0 - 5

    Balgerhoeke - Avrasya Gent    7 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Mater    3 - 2

    Munkzwalm B - Horebeke   4 - 7

    Boekel B - Bevere B    1 - 3

    FCLC Ronse - Kluisbergen Sportief B    2 - 2

    Zingem B - FC Kluisbergen B    3 - 1

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B   4 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Petegem Schelde   2 - 3

    Maarkedal - Volkegem B     7 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Aaigem     1 - 3

    Michelbeke B - Neigem    2 - 5

    Oudenhove B - Zegelsem    4 - 2

    Idegem - Everbeek   3 - 2

    Vlierzele - Herzele-Ressegem    2 - 2

    Strijpen - Bavegem   4 - 0

    Sint-Antelinks - Jong Geraardsbergen   11 - 0

    Opbrakel - Ophasselt   3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( Speeldag 10 )

    Wichelen - FC Dampoort    6 - 1

    Jong Lede B - Rangers Merelbeke     2 - 1

    Moorsel - Herdersem   5 - 1

    Gijzel-Oosterzele B - Smetlede    2 - 4

    SK Merelbeke - Laarne-Kalken B    3 - 2

    Bottelare - HO Kalken B   0 - 2

    T. Melle - Edeboys B    9 - 2

    Melsen - Balegem    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( Speeldag 10 )

    PD Kruibeke - Zele B    0 - 3

    Stekene B - Lochristi B    0 - 1

    Buggenhout B - Sombeke    2 - 6

    Hoogeinde - Meerdonk   1 - 4

    Rupelmonde - Tielrode    4 - 5

    Verrebroek - Waasmunster B   1 - 2

    Kemzeke - Zaffelare B   5 - 0

    Baasrode - Haasdonk B      2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostduinkerke - Westkapelle    2 - 2

    RC Lauwe - Rumbeke    0 - 2

    Oostnieuwkerke - Boezinge    2 - 0

    Eernegem - Poperinge   0 - 1

    Kortemark - Wielsbeke   2 - 3

    Blankenberge - Oostkamp    4 - 1

    RC Waregem - Zwevezele    0 - 3

    Varsenare - WS Lauwe   1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Zedelgem - Diksmuide    2 - 1

    Damme - Meulebeke    1 - 1

    Heist - VV Tielt    3 - 1

    Bredene - Veldegem    3 - 0

    Staden - Oudenburg     0 - 2

    Jabbeke - Spermalie-Middelkerke   2 - 0

    Club Roeselare - Gistel    1 - 0

    De Ruiter Roeselare - Beernem   0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Heestert     1 - 2

    Dottignies - Wevelgem    0 - 1

    Dadizele - Geluwe    0 - 0

    Moen - Deerlijk    1 - 3

    Otegem - Ledegem   4 - 2

    Beselare - Ingooigem    4 - 4

    Nieuwkerke - Beveren-Leie    4 - 0

    Zwevegem - Anzegem   3 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - Westrozebeke    0 - 3

    Merkem - Hooglede     2 - 4

    Brielen - De Panne    0 - 0

    Handzame - Moorslede   0 - 2

    Proven - Houthulst    1 - 1

    Gits - Ploegsteert    1 - 1

    Comines-Warneton - Dikkebus   1 - 2

    Geluveld - Zonnebeke   1 - 5

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Dar. Brugge    3 - 1

    Westende - Ruddervoorde    1 - 7

    Nieuwpoort - Koekelare   2 - 0

    Snaaskerke - Zandvoorde    3 - 0

    De Haan - Sint-Kruis    0 - 3

    Keiem - Jong Male    3 - 1

    Moerkerke - Loppem   6 - 0

    Ichtegem - Lissewege    3 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Bissegem     1 - 0

    Zwevezele B - Lendelede     1 - 0

    Luignois - Kanegem   2 - 1

    Desselgem - Ardooie    2 - 1

    Moorsele - Oostrozebeke   3 - 0

    Hulste - Pittem    2 - 0

    Lichtervelde - Dosko Beveren   4 - 1

    KSV Kortrijk - KVK Avelgem    1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :  ( Speeldag 11 )

    Lo-Reninge - Alveringem    1 - 1

    Zillebeke - Passendale    2 - 3

    Diksmuide B - Westouter    3 - 1

    Veurne B - Kruiseke     4 - 4

    Bulskamp - Voormezele    3 - 2

    Zarren - Elveringe    0 - 5

    Reningelst - Hollebeke    2 - 2

    Jonkershove - Vleteren    3 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Poperinge B    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Wenduine     2 - 5

    Dosko Beveren B - Ruiselede    2 - 4

    SK Torhout - E. Brugge   7 - 0

    Aartrijke - Sint-Joris    1 - 3

    Beernem B - Lombardsijde    1 - 5

    Doomkerke - Dudzele    2 - 2

    Hertsberge - HO Oedelem    1 - 1

    Zerkegem - Steenbrugge B    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :  ( Speeldag 11 )

    Wevelgem B - Wikings Kortrijk   4 - 0

    Marke - Dadizele B     2 - 1

    Aalbeke - Menen United    5 - 1

    Jong Vijve - Dottignies B    2 - 1

    Ledegem B - Wervik B    5 - 1

    Dentergem - Kuurne    2 - 1

    Stasegem - Bellegem    2 - 1

    Izegem-Ingelmunster B - Sint-Eloois-Winkel B    0 - 0

    Rekkem Sport - NS Heule    2 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 21 en  22 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 8

    Park Houthalen - Daring Huvo Jeuk    2 - 2

    Beringen - Bregel    0 - 0

    Mechelen aan de Maas - Racing Peer   2 - 2

    Herk-De-Stad - Zonhoven VV      3 - 0

    Helson Helchteren - Hoepertingen     4 - 1

    Koersel - Bree-Beek     1 - 4

    Melo Zonhoven - Vlijtingen    2 - 3

    Herkol - Zepperen Brustem    0 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 9

    Kontich - Vorselaar    6 - 0

    RC Mechelen - Oppuurs    1 - 1

    Lyra - Antonia   5 - 0

    Merksplas - GR Katelijne    2 - 1

    Berg en dal - KFC Lille    1 - 3

    Schriek - Heikant Berlaar    4 - 5

    Sint-Job - Witgoor Dessel    0 - 2

    Branddonk - Rapid Leest    1 - 0


    BRABANT - BVV :  Speeldag 8

    Houtem-Oplinter - HO Veltem     0 - 4

    Betekom - Butsel     4 - 1

    HO Bierbeek - Meise    2 - 2

    Tervuren-Duisburg - Liedekerke    2 - 2

    Boka United - Borght-Humbeek     1 - 1

    Melsbroek - Bertem-Leefdal     1 - 0

    Out-Hoegaarden - Linden    2 - 0

    Strombeek - Aarschot    0 - 3


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 7

    Ixelles - Villers-La-Ville    0 - 0

    Crossing Schaerbeek - Ren. Cl. Schaerbeek      FF   5 - 0

    Sporting Bruxelles - Lasne-Ohain    0 - 1

    Kosovo Schaerbeek - RCS Brainois   1 - 3

    Stockel - Jodoigne   3 - 0

    RSD Jette - Stade Everois    1 - 0

    Chastre - BX Brussels    0 - 0



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 9

    Pont-A-Celles Buzet - Albert Quevy-Mons B     2 - 0

    Ostiches-Ath - Montkainoise   1 - 0

    Peruwelz FC - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    0 - 0

    Paturages - Houdeng     3 - 3

    Le Roeulx - Beloeil    3 - 1

    Soignies- Antoinien     2 - 1

    Ransart - Symphorinois    0 - 2

    Monceau -  Gosselies    0 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    09-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
    Foto's : Europa League Zulte Waregem - Vitesse Arnhem   (1-1)






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    08-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 10


    KV Mechelen - Anderlecht    3 - 4

    Charleroi - Eupen    2 - 2

    RC Genk - Moeskroen     1 - 1

    Lokeren - Sint-Truiden    1 - 1

    AA Gent - Waasland-Beveren    2 - 0

    Standard - KV Kortrijk    3 - 1

    KV Oostende - Club Brugge    2 - 3

    Antwerp - Zulte Waregem     3 - 0


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 11

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven    1 - 2

    Cercle Brugge - Roeselare     1 - 1

    Westerlo - Beerschot-Wilrijk      0 - 0

    Union St-Gilloise - Lierse    3 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 7

    Dessel Sport - VW Hamme     3 - 0

    Geel - Lommel United     3 - 0

    Dender - KSV Oudenaarde    2 - 2

    Patro Eisden - Chatelet-Farciennes   3 - 3

    Deinze - Oosterzonen   0 - 1

    KSK Heist - Berchem Sport    2 - 2

    Virton - Seraing   1 - 2

    Knokke - Eendracht Aalst     1 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 7

    Sint-Niklaas - Temse   0 - 2

    Gullegem - Torhout      1 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Rupel-Boom   2 - 3

    Bornem - RC Gent   1 - 3

    Harelbeke -  Mandel United Izegem-Ingelmunster    1 - 0

    Westhoek - Olsa Brakel    3 - 2

    Sparta Petegem - Pepingen-Halle    4 - 0

    Ronse - Londerzeel    2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 7

    Bocholt - City Pirates Antwerpen    2 - 0

    Tessenderlo - Sint-Lenaarts     2 - 0

    Hades - Hasselt    1 - 3

    Spouwen-Mopertingen - Tienen      3 - 0

    Cappellen - Zwarte Leeuw    1 - 0

    Tempo Overijse - Vosselaar     0 - 5

    Hoogstraten - Turnhout     2 - 0

    Duffel - Wijgmaal     1 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 8

    RWD Molenbeek - Walhain     7 - 2

    La Louvière-Centre - Waremme    1 - 0

    Sprimont-Comblain - Solieres   0 - 1

    Durbuy - Acren-Lessines   2 - 1

    Ciney - Hamoir   2 - 2

    RFC de Liège - Rebecquoise    2 - 1

    La Calamine - Ol. Charleroi     0 - 2

    RFC Meux - White Star Brussels    UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 7

    Ninove - Eppegem      2 - 6

    Lebbeke - Jong Lede      1 - 0

    Vlamertinge - Wetteren     0 - 4

    Wolvertem-Merchtem - Dikkelvenne   2 - 2

    Mariekerke - Wervik   0 - 1

    Merelbeke - Wingene    1 - 1

    Menen - Stekene   3 - 0

    Grimbergen - Melsele    1 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 7

    Houtvenne - Heur-Tongeren     3 - 2

    Nijlen - Woluwe-Zaventem     2 - 2

    Wellen - Bilzen-Waltwilder    1 - 3

    Termien - Leopoldsburg     1 - 2

    Kampenhout - Herentals       4 - 3

    Ternesse - Hoeliaart   0 - 2

    Diegem Sport - Esp. Pelt    1 - 1

    Sterrebeek - Diest   3 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 8

    RFC Tournai - RAAL La Louvière       1 - 1

    Couvin-Mariembourg - Albert Quevy-Mons     2 - 2

    Taminoise - Spy     1 - 0

    Franc Borains - Ganshoren   5 - 1

    Manageoise - Onhaye    1 - 3

    Binchoise - Racing Jet Wavre    3 - 2

    Stade Brainois - Léopold FC   1 - 3

    Waterloo - Solrézièenne    0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 8

    UR Namur - Richelle     1 - 4

    Longlier - FC Tilleur   0 - 1

    Bertrix - Givry    0 - 0

    RFC Huy - Stockay-Warfusée   1 - 3
     
    Aywaille - Aischoise     4 - 2

    Cointe-Liège - Habay-La-Neuve   2 - 4

    Herstal - Mormont   3 - 1

    URSL Visé - Verlaine    3 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    07-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Voorde     2 - 0

    De Pinte - Zele    0 - 3

    Elene-Grotenberge - Lochristi   0 - 3

    Appelterre - Berlare   2 - 0

    KVV Ardennen - Robur     2 - 0

    Sint-Gillis-Waas - HO Kalken   1 - 1

    Zelzate - Sottegem    1 - 2

    Drongen - Dendermonde    0 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Merendree     2 - 0

    Meetjesland - Lovendegem    1 - 4

    Kleit - Evergem Center   3 - 2

    Assenede - Zomergem   0 - 3

    Poesele - Bellem   1 - 0

    Zeveren - Mariakerke   2 - 1

    Waarschoot - Adegem    0 - 2

    Sleidinge - Belzele   2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm - Bambrugge    4 - 3

    Jong Zulte - Windeke    1 - 1

    Gavere-Asper - Borsbeke    3 - 1

    Meerbeke - Machelen   1 - 1

    Winnik - Kluisbergen Sportief   0 - 6


    Gijzel-Oosterzele - Denderhoutem

       2 - 5


    Eine - Geraardsbergen    1 - 3

    Burst - Edeboys    4 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Meldert     4 - 0

    Sp. Waasmunster - Kruibeke    2 - 0

    Haasdonk - Sinaai    4 - 1

    YB Beveren - Doorslaar   1 - 4

    Schoonaarde - Moerbeke    3 - 1

    Grembergen - Buggenhout    1 - 0

    Bazel - Zaffelare   6 - 1

    KV Sint-Gillis - Heikant   0 - 3


    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Ertvelde    3 - 3

    Watervliet - Sint-Laureins   1 - 3

    Knesselare - Sint-Kruis-Winkel   0 - 4

    Hansbeke - Vinkt    1 - 0

    DKW Evergem - Nevele   2 - 0

    Lembeke - Wachtebeke   0 - 2

    Maria-Aalter - Ursel   2 - 3

    Kaprijke-Bentille - VSV Gent   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Cercle Melle     0 - 1

    Laarne-Kalken - HT Zwijnaarde    2 - 1

    Sint-Denijs - Heusden   6 - 1

    Zevergem - Houtem   0 - 5

    VC Zwijnaarde - Latem   2 - 1

    Moortsele - Serskamp-Schellebelle    0 - 3

    Overmere - Massemen   1 - 3

    Beervelde - FC Destelbergen    2 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Volkegem    4 - 0

    Boekel - FC Kluisbergen     2 - 2

    Zingem - Elene-Grotenberge B     3 - 0

    Sottegem B - Bevere      2 - 3

    Sint-Goriks - Nazareth-Eke   0 - 4

    Velzeke - Olsene    4 - 2

    Oudenhove - Wortegem    5 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Vurste-Semmerzake   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Erembodegem   0 - 0

    Denderleeuw - Hofstade   2 - 1

    Mere - Haaltert   2 - 1

    Nederhasselt - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 3

    Zandbergen - Okegem   4 - 3

    Kerksken - Wieze   1 - 2

    Baardegem - Deftinge   2 - 0

    Doggen - Gijzegem   3 - 4

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - SVH Waasmunster    3 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Eksaarde    2 - 2

    Bosdam Beveren - Kieldrecht     0 - 4

    Melsele B - Klinge   3 - 1

    Robur B - Sint-Pauwels   2 - 2

    Hamme-Zogge - Rangers Opdorp   1 - 1

    Kallo - WB Sint-Niklaas   4 - 1

    Oudegem - Daknam    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Muide Gent B   6 - 2

    VS Destelbergen - Bassevelde   1 - 5

    Donk - Ooidonck-Leerne   3 - 1

    Middelburg - Poesele B   4 - 0

    Sint-Amandsberg - Lotenhulle   2 - 8

    Boekhoute - Balgerhoeke   6 - 2

    Avrasya Gent - Sint-Denijs B   3 - 0

    Heusden B - Vinderhoute   1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Volkegem B - Eine B    2 - 2

    Bevere B - Maarkedal    1 - 8

    Nazareth-Eke B - Munkzwalm B    3 - 0

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse    3 - 1

    Horebeke - Nokere-Kruishoutem B   2 - 1

    Petegem Schelde - Zingem B   3 - 1

    Mater - Huise-Ouwegem    1 - 5

    Kluisbergen Sportief B - Boekel B     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Aaigem - Opbrakel   4 - 1

    Ophasselt - Idegem  2 - 4

    Everbeek - Oudenhove B   2 - 0

    Zegelsem - Sint-Antelinks   0 - 6

    Neigem - Strijpen   5 - 1

    Herzele-Ressegem - Bonanza B   5 - 1

    Bavegem - Vlierzele   0 - 1

    Jong Geraardsbergen - Michelbeke B   0 - 9

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 9 )

    Nieuwerkerken - SK Merelbeke   5 - 3

    Laarne-Kalken B - Moorsel   1 - 2

    Herdersem - Gijzel-Oosterzele B   4 - 1

    Smetlede - Jong Lede B   4 - 2

    Edeboys B - Wichelen   4 - 4

    HO Kalken B - T. Melle   2 - 2

    Balegem - Bottelare   1 - 5

    Rangers Merelbeke - Melsen   0 - 6

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 9 )

    Zaffelare B - Hoogeinde     3 - 0

    PD Kruibeke - Verrebroek     0 - 0

    Lebbeke B - Kemzeke   1 - 1

    Meerdonk - Rupelmonde   4 - 0

    Haasdonk B - Buggenhout B   3 - 1

    Tielrode - Baasrode   4 - 0

    Lochristi B - Sombeke   3 - 5

    Zele B - Stekene B   6 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    06-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Westkapelle - Varsenare   3 - 4

    WS Lauwe - Eernegem   5 - 0

    Poperinge - Kortemark   1 - 2

    Rumbeke - Oostduinkerke   0 - 1

    Boezinge - RC Lauwe   1 - 2


    Zwevezele - 

    Oostnieuwkerke    2 - 1

    Wielsbeke - Blankenberge   1 - 0

    Oostkamp - RC Waregem   6 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Zedelgem    0 - 2

    Diksmuide - Club Roeselare    3 - 0

    VV Tielt - Damme   4 - 0

    Gistel - Jabbeke   0 - 1

    Beernem - Staden   1 - 1

    Oudenburg - Bredene   0 - 1

    Veldegem - Heist   4 - 3

    Spermalie-Middelkerke - De Ruiter Roeselare   1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Emelgem-Kachtem      2 - 2

    Ingooigem - Zwevegem     2 - 2

    Heestert - Nieuwkerke  2 - 0

    Beveren-Leie - Dadizele   2 - 1

    Geluwe - Beselare   3 - 0

    Anzegem - 

    Otegem    0 - 0


    Ledegem - Moen   1 - 2


    Deerlijk - Dottignies    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Geluveld   0 - 1

    Zonnebeke - Merkem  1 - 6

    Hooglede - Proven   2 - 2

    Houthulst - Gits   2 - 1

    Dikkebus - Handzame   4 - 2

    Moorslede - Veurne   2 - 0

    Westrozebeke - Brielen   2 - 1

    Ploegsteert - Comines-Warneton   2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Ichtegem    0 - 1

    Jong Male - De Haan   1 - 1

    Sint-Kruis - Snaaskerke   3 - 0

    Zandvoorde - Steenbrugge   0 - 1

    Dar. Brugge - Nieuwpoort   3 - 3

    Koekelare - Westende   2 - 0


    Lissewege - Moerkerke   3 - 4


    Loppem - Keiem 

       2 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Desselgem     4 - 1

    Dosko Beveren - Hulste     1 - 0

    Kanegem - KSV Kortrijk   2 - 1

    Avelgem - Lichtervelde   0 - 0

    Pittem - Zwevezele B   2 - 2

    Ardooie - Aarsele   4 - 1

    Bissegem - Luingnois   4 - 2

    Lendelede - Moorsele   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 10

    Hollebeke - Zarren      3 - 2

    Passendale - Langemark-Poelkapelle     1 - 0


    Poperinge B - Lo-Reninge     1 - 1


    Voormezele - Jonkershove   0 - 1

    Kruiseke - Reningelst   4 - 1

    Westouter - Veurne B   0 - 2

    Vleteren - Diksmuide B   2 - 1


    Alveringem - Bulskamp   2 - 3


    Elverdinge - Zillebeke   6 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    E. Brugge - Oostduinkerke B   4 - 2

    Ruiselede - SK Torhout    0 - 1

    Sint-Joris - Dosko Beveren B   5 - 1

    Dudzele - Beernem B    1 - 1

    HO Oedelem - Doomkerke    2 - 2

    Steenbrugge B - Hertsberge    1 - 8

    Lombardsijde - Aartrijke   2 - 1

    Wenduine - 

    Zerkegem    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 10

    Wikings Kortrijk - Jong Vijve    0 - 5

    Sint-Eloois Winkel B - Wevelgem B    0 - 4

    Dadizele B - Izegem-Ingelmunster B     1 - 3

    NS Heule - Aalbeke   3 - 0

    Bellegem - DEntergem   3 - 2

    Menen United - Marke   1 - 0

    Wervik B - Rekkem Sport   7 - 2

    Kuurne - Ledegem B   2 - 3

    Dottignies B - Stasegem   2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 14 en 15 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 7

    Vlijtingen - Herkol     2 - 2

    Bree-Beek - Mechelen aan de Maas    7 - 0

    Bregel - Zonhoven VV     1 - 3

    Racing Peer - Helson-Helchteren    2 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Koersel     3 - 3

    Melo Zonhoven - Herk-De-Stad     0 - 0

    Zepperen-Brustem - Park Houthalen    5 - 1

    Hoepertingen - Beringen   1 - 2


    ANTWERPEN :  Speeldag 8

    Antonia - Kontich      2 - 2

    Vorselaar - Berg en Dal     0 - 2

    RC Mechelen - Merksplas     2 - 0

    Oppuurs - Schriek     2 - 0

    Rapid Leest - Sint-Job   3 - 2

    KFC Lille - GR Katelijne   3 - 1

    Witgoor Dessel - Lyra    1 - 1

    Heikant Berlaar - Branddonk   3 - 0


    BRABANT - BVV :  Speeldag 7

    Bertem-Leefdal - Boka United      1 - 2

    Linden - Melsbroek   2 - 3

    Out-Hoegaarden - Strombeek   1 - 1

    Veltem - HO Bierbeek   2 - 3

    Meise - Tervuren-Duisburg   2 - 4

    Liedekerke - Betekom  0 - 0

    Borght-Humbeek - Houtem-Oplinter   3 - 0

    Butsel - Aarschot    2 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 6

    Ren. Cl. Schaerbeek - Kosova Schaerbeek      3 - 0

    RCS Brainois - Stockel   2 - 2

    Jodoigne - BX Brussels   2 - 1

    Lasne-Ohain - Ixelles  1 - 0

    Stade Everois - Sporting Bruxelles   5 - 3

    RSD Jette - Chastre    1 - 0

    Villers La Ville - Criossing Schaerbeek   4 - 1



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 8

    Montkainoise - Pont-A-Celles Buzet     0 - 0

    Albert Quevy-Mons B - Le Roeulx   2 - 0

    Beloeil - Paturages   3 - 5

    Houdeng - Gosselies   1 - 2

    Soignies - Monceau   0 - 2

    Antoinien - Ransart   2 - 1

    Symphorinois - Peruwelz FC   3 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Ostiches-Ath   3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    04-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : 


    Geen voetbal door INTERLANDS :

    Bosnië-Herzegovina - België    3 - 4
    België - Cyprus    4 - 0



    EERSTE KLASSE B     PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 10

    Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge     0 - 3

    Lierse - Tubeke     1 - 1

    Roeselare - Union St-Gilloise     1 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo     2 - 1

    EERSTE KLASSE B     PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 9

    Wedstrijden gespeeld op 3, 4 en 5 oktober :

    Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven    0 - 3

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk      0 - 1

    Westerlo - Union St-Gilloise      0 - 3

    Roeselare - Lierse      2 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 6

    KSV Oudenaarde - Deinze    1 - 0

    Geel - Dessel Sport   2 - 0

    Patro Eisden - Seraing    1 - 0

    Lommel United - Oosterzonen    2 - 0

    Chatelet-Farciennes - Virton     2 - 2

    Berchem Sport - Dender    1 - 2

    Knokke - KSK Heist   3 - 1

    Eendracht Aalst - VW Hamme    3 - 4


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 6

    Torhout - Westhoek      0 - 4

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Ronse      3 - 1

    RC Gent - Sparta Petegem    0 - 3

    Temse - Harelbeke      0 - 1

    Olsa Brakel - Sint-Eloois-Winkel   3 - 1

    Pepingen-Halle - Gullegem   2 - 0

    Rupel-Boom - Sint-Niklaas   4 - 1

    Londerzeel - Bornem    0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 6

    Hasselt - Spouwen-Mopertingen    0 - 4

    Sint-Lenaarts - Cappellen     0 - 3

    Turnhout - Bocholt    0 - 3

    Zwarte Leeuw - Overijse      2 - 2

    City Pirates Antwerpen - Duffel     0 - 2

    Wijgmaal - Hades    0 - 1

    Vosselaar - Hoogstraten    1 - 0

    Tienen - Tessenderlo     1 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 7

    Ol. Charleroi - Durbuy    2 - 1

    Waremme - La Calamine    1 - 0

    Hamoir - Sprimont-Comblain     1 - 3

    Acren-Lessines - Ciney   1 - 2

    Solières - RWD Molenbeek    0 - 2

    Walhain - RFC de Liège   0 - 0

    Rebecquoise - RFC Meux     0 - 0

    White Star Brussels - La Louviére-Centre    UITGESTELD

    Inhaalwedstrijden op woensdag 4 oktober :
    RWD Molenbeek - RFC Meux     5 - 0

    Sprimont-Comblain - La Louvière-Centre    0 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 6

    Wervik - Ninove     2 - 1

    Dikkelvenne - Menen     2 - 1

    Melsele - Mariekerke    1 - 1

    Stekene - Grimbergen      4 - 2

    Jong Lede - Vlamertinge    2 - 0

    Wingene - Wolvertem-Merchtem    6 - 2

    Eppegem - Lebbeke    5 - 0

    Wetteren - Merelbeke    0 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 6

    Esp. Pelt - Nijlen      2 - 3

    Leopoldsburg - Wellen    1 - 1

    Diest - Ternesse     2 - 5

    Heur-Tongeren - Diegem Sport     2 - 3

    Bilzen-Waltwilder - Houtvenne    3 - 1

    Woluwe-Zaventem - Kampenhout      2 - 2

    Hoeilaart - Termien    1 - 5

    Herentals - Sterrebeek     2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 7

    Spy - Stade Brainois     2 - 1

    Racing Jet Wavre - Manageoise     1 - 1

    Onhaye - Franc Borains    0 - 3

    RAAL La Louvière - Taminoise     3 - 0

    Albert Quevy-Mons - Waterloo    4 - 0

    Ganshoren - Couvin-Mariembourg     3 - 1

    Léopold FC - Binchoise   4 - 1

    Solrézienne - RFC Tournai    1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 7

    Aischoise - Longlier    2 - 0

    Givry - Aywaille    0 - 3

    Habay-La-Neuve - UR Namur     3 - 1

    Richelle - RFC Huy   2 - 0

    Stockay-Warfusée - Bertrix   6 - 0

    FC Tilleur - Herstal   4 - 1

    Mormont - URSL Visé    0 - 0

    Verlaine - Cointe-Liège   2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - De Pinte     1 - 3

    Sottegem - Sint-Gillis-Waas     3 - 2

    HO Kalken - Aalter   2 - 0

    KVV Ardennen - Drongen    5 - 3

    Zele - Elene-Grotenberge   1 - 0

    Robur - Appelterre    2 - 3

    Lochristi - Zelzate    0 - 1

    Voorde - Dendermonde     2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Waarschoot     0 - 2

    Lovendegem - Maldegem    3 - 1

    Adegem - Zeveren    0 - 4

    Mariakerke - Poesele   2 - 1

    Bellem - Belzele    2 - 0

    Merendree - Kleit    0 - 1


    Zomergem - Meetjesland   1 - 1

    Assenede - Sleidinge    0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Eine     2 - 0

    Borsbeke - Gijzel-Oosterzele     7 - 4

    Jong Zulte - Winnik    8 - 0

    Geraardsbergen - Burst    3 - 1

    Edeboys - Munkzwalm    0 - 2

    Denderhoutem - Kluisbergen Sportief   4 - 2


    Bambrugge - Meerbeke    7 - 2

    Machelen- Gavere-Asper     2 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - Grembergen     0 - 1

    Kruibeke - Buggenhout    4 - 0


    Heikant - Vrasene     1 - 5


    Doorslaar - Bazel    2 - 2


    Zaffelare - KV Sint-Gillis   1 - 3


    Meldert - Schoonaarde    2 - 1


    Moerbeke - 

    Haasdonk    1 - 3


    Sinaai - Sp. Waasmunster     0 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Maria-Aalter   2 - 2

    Ursel - Lembeke    1 - 1

    Wachtebeke - Ertvelde   1 - 4

    DKW Evergem - Muide Gent   2 - 2

    Nevele - Hansbeke   1 - 0

    Sint-Kruis-Winkel - Watervliet   4 - 0

    Sint-Laureins - Kaprijke-Bentille   5 - 2

    Vinkt - Knesselare   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Laarne-Kalken     1 - 3

    Latem - Zevergem      2 - 1

    Massemen - Beervelde    1 - 2

    FC Destelbergen - Moortsele   0 - 1

    Cercle Melle - VC Zwijnaarde    1 - 5

    Houtem - Sint-Denijs   3 - 2

    Heusden - Overmere     2 - 1

    Serskamp-Schellebelle - HT Zwijnaarde    2 - 5

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Nokere-Kruishoutem   2 - 1

    Bevere - Zingem      3 - 6

    Nazareth-Eke - Sottegem B    0 - 1

    FC Kluisbergen - Vurste-Semmerzake    0 - 3

    Elene-Grotenberge B - Oudenhove    1 - 4

    Olsene - Sint-Goriks   1 - 1

    Wortegem - Boekel    4 - 1

    Volkegem - Velzeke     0 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Kerksken    0 - 2

    Wieze - Zandbergen   0 - 3

    Okegem - Gijzegem    2 - 3

    Hofstade - Bonanza   4 - 2

    Haaltert - Denderleeuw   2 - 3

    Moerbeke-Geraardsbergen - Mere    6 - 2

    Nederhasselt - Doggen   3 - 2 

    Erembodegem - Baardegem    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Oudegem    3 - 1

    Sint-Pauwels - Eksaarde     4 - 1

    Bosdam Beveren - SKB Sint-Niklaas     3 - 2

    Daknam - Melsele B   0 - 1

    SVH Waasmunster - Kallo   1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Hamme-Zogge   1 - 0

    Klinge - SK Gerda   1 - 1

    Opdorp - Robur B   5 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Boekhoute   1 - 4

    Poesele B - Donk    0 - 5

    Muide Gent B - Avrasya Gent    3 - 3

    Bassevelde - Oostakker    5 - 2

    Middelburg - Heusden B   1 - 2

    Balgerhoeke - Sint-Amandsberg   7 - 1

    Ooidonck-Leerne - VS Destelbergen   4 - 3

    Lotenhulle - Vinderhoute   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Maarkedal    0 - 3

    Munkzwalm B - Mater   6 - 2

    Boekel B - FC Kluisbergen B    0 - 2

    Huise-Ouwegem - Volkegem B    3 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Bevere B    1 - 4

    FCLC Ronse - Petegem Schelde     0 - 2

    Zingem B - Horebeke   0 - 5

    Nokere-Kruishoutem B - Nazareth-Eke B    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Bavegem     4 - 1

    Oudenhove B - Ophasselt    3 - 1

    Idegem - Aaigem     2 - 2

    Vlierzele - Neigem   4 - 2

    Strijpen - Michelbeke B   2 - 1

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen    3 - 5

    Sint-Antelinks - Everbeek    3 - 1

    Opbrakel - Herzele-Ressegem    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 8 )

    Wichelen - HO Kalken B     1 - 1

    Jong Lede B - Herdersem     0 - 2

    T. Melle - Balegem    4 - 0

    Bottelare - Melsen    2 - 2

    Smetlede - Rangers Merelbeke   2 - 2

    Gijzel-Oosterzele B - Laarne-Kalken B    1 - 4

    Moorsel - Nieuwerkerken   3 - 2

    SK Merelbeke - FC Dampoort   2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 8 )

    Zaffelare B - Meerdonk     1 - 3

    Sp. Waasmunster B - Kemzeke    0 - 4

    Haasdonk B - Lochristi B      1 - 1

    Baasrode - Rupelmonde     7 - 1

    Sombeke - Zele B    2 - 2

    Buggenhout B - Tielrode   1 - 1

    Hoogeinde - Lebbeke B    3 - 0

    Verrebroek - Stekene B   3 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    02-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Lauwe - Zwevezele    4 - 3

    Oostduinkerke - Boezinge   1 - 1

    Oostnieuwkerke - RC Waregem    2 - 1

    Wielsbeke - Oostkamp   0 - 3

    Blankenberge - Poperinge   6 - 1

    Kortemark - WS Lauwe   1 - 1

    Eernegem - Westkapelle   0 - 2

    Varsenare - Rumbeke     0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Veldegem      5 - 1

    Heist - Oudenburg   3 - 0

    Bredene - Beernem   4 - 1

    Staden - De Ruiter Roeselare   0 - 1

    Zedelgem - VV Tielt    5 - 1

    Club Roeselare - Meulebeke   0 - 1


    Jabbeke - Diksmuide    1 - 1


    Gistel - 

    Spermalie-Middelkerke   0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Deerlijk    1 - 4

    Dottignies - Ledegem     2 - 4

    Moen - Anzegem    2 - 1

    Otegem - Zwevegem   4 - 3

    Geluwe - Ingooigem   1 - 1

    Nieuwkerke - Wevelgem    0 - 3


    Dadizele - Heestert   2 - 2

    Beselare - Beveren-Leie    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - De Panne     3 - 4

    Brielen - Moorslede   1 - 5

    Veurne - Dikkebus    2 - 0

    Handzame - Comines-Warneton   0 - 4

    Houthulst - Ploegsteert   5 - 3

    Gits - Hooglede    0 - 2

    Proven - Zonnebeke   3 - 1

    Geluveld - Westrozebeke   2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Dar. Brugge    1 - 7

    Snaaskerke - De Haan   0 - 1

    Ichtegem - Koekelare   4 - 3

    Moerkerke - Ruddervoorde    3 - 1

    Keiem - Lissewege   1 - 0

    Steenbrugge - Sint-Kruis    1 - 1

    Nieuwpoort - Zandvoorde    3 - 1

    Loppem - Jong Male    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Oostrozebeke     4 - 2

    Zwevezele B - Dosko Beveren      3 - 1

    Luingnois - Ardooie   1 - 1

    Desselgem - Moorsele   1 - 3

    Pittem - Lendelede   0 - 2

    Lichtervelde - Kanegem   1 - 6

    Hulste - Avelgem   0 - 2


    Kortrijk - 

    Bissegem   2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 9

    Bulskamp - Poperinge B      1 - 3

    Lo-Reninge - Passendale      2 - 1

    Zillebeke - Hollebeke     0 - 3

    Diksmuide B - Jonkershove    6 - 0

    Veurne B - Vleteren     1 - 3

    Alveringem - Voormezele    0 - 1


    Reningelst - Westouter   3 - 2

    Zarren - Kruiseke   4 - 4


    Langemark-Poelkapelle - Elverdinge   2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Ruiselede    1 - 4

    SK Torhout - Sint-Joris   3 - 2

    Dosko Beveren B - Aartrijke   1 - 1

    Hertsberge - Wenduine   3 - 2

    Doomkerke - Steenbrugge B   9 - 2

    Beernem B - HO Oedelem   0 - 8


    Dudzele - Lombardsijde   1 - 0


    Zerkegem - 

    E. Brugge    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 9

    Stasegem - Wikings Kortrijk     3 - 2

    Wevelgem B - Dadizele B     3 - 1

    Marke - Aalbeke   2 - 1

    Wervik B - NS Heule   0 - 3

    Jong Vijve - Sint-Eloois-Winkel B   2 - 2

    Dentergem - Dottignies B   2 - 3

    Ledegem B - Bellegem   0 - 2


    Rekkem - Kuurne   3 - 1

    Izegem-Ingelmunster B - Menen United   7 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    01-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 7 en 8 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 6

    Park-Houthalen - Vlijtingen     0 - 1

    Zonhoven VV - Hoepertingen     1 - 0

    Beringen - Racing Peer    1 - 0

    Mechelen aan de Maas - Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Herk-De-Stad - Bregel     2 - 3

    Herkol - Melo Zonhoven    2 - 1

    Koersel - Zepperen-Brustem    1 - 2

    Helson Hechteren - Bree-Beek    2 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 7

    Kontich - Witgoor Dessel     1 - 2

    KFC Lille - Merksplas    0 - 0

    Sint-Job - Heikant Berlaar    2 - 1

    Branddonk - Oppuurs   4 - 2

    Schriek - RC Mechelen    2 - 2

    GR Katelijne - Vorselaar   1 - 3

    Berg en Dal - Antonia    0 - 0

    Lyra - Rapid Leest    2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 6

    Houtem-Oplinter - Bertem-Leefdal     1 - 2

    HO Bierbeek - Borght-Humbeek    2 - 0

    Betekom - Meise     3 - 0

    Tervuren-Duisburg - Veltem     0 - 3

    Aarschot - Liedekerke    1 - 1

    Melsbroek - Out-Hoegaarden    3 - 3

    Boka United - Linden    3 - 3

    Strombeek - Butsel     2 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 5

    Ixelles - Stade Everois     1 - 2

    Crossing Schaerbeek - Lasne Ohain     2 - 1

    Sporting Bruxelles - RSD Jette   0 - 1

    Kosova Schaerbeek - Villers La Ville    1 - 1

    Stockel - Ren. Cl. Schaerbeek   0 - 1

    BX Brussels - RCS Brainois    1 - 2

    Chastre - Jodoigne   1 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 7

    Pont-A-Celles Buzet - Saint-Ghislain Tertre Hautrage     2 - 4

    Ostiches-Ath - Symphorinois   1 - 2

    Monceau - Houdeng   2 - 1

    Le Roeulx - Montkainoise   2 - 1

    Paturages - Albert Quevy-Mons B    0 - 0

    Gosselies - Beloeil   1 - 4

    Ransart - Soignies   1 - 2

    Peruwelz FC - Antoinien    0 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    28-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
    Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren  (1-3)









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    27-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 29 en zaterdag 30 september en zondag 1 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 9


    Sint-Truiden - Charleroi       0 - 1

    Eupen - RC Genk     3 - 3

    Waasland-Beveren - Antwerp   3 - 0

    Moeskroen - KV Mechelen    2 - 2

    KV Kortrijk - KV Oostende     1 - 2

    Club Brugge - AA Gent      2 - 1

    Anderlecht - Standard     1 - 0

    Zulte Waregem - Lokeren     1 - 3


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 8

    Union St-Gilloise - Cercle Brugge      1 - 2

    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare   2 - 0

    Tubeke - Westerlo     1 - 2

    Beerschot-Wilrijk - Lierse    4 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 5

    Dessel Sport - Virton     1 - 0

    Dender - Knokke       1 - 3

    Seraing - KSV Oudenaarde    1 - 0

    Berchem Sport - Chatelet-Farciennes   3 - 0

    Oosterzonen - Eendracht Aalst    3 - 2

    Deinze - Geel     2 - 1

    KSK Heist - Lommel United    2 - 4

    VW Hamme - Patro Eisden     2 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 5

    Sint-Niklaas - Olsa Brakel     1 - 2

    Ronse - Harelbeke    0 - 0

    Rupel-Boom - Temse     2 - 0

    Gullegem - RC Gent    3 - 1

    Bornem - Mandel United Izegem-Ingelmunster    2 - 3

    Sint-Eloois-Winkel - Torhout   4 - 1

    Westhoek - Pepingen-Halle   2 - 0

    Sparta Petegem - Londerzeel    4 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Zwarte Leeuw - Vosselaar    2 - 0

    Tessenderlo - Hasselt    2 - 1

    Overijse - Sint-Lenaarts     1 - 0

    Cappellen - Tienen    0 - 1

    Duffel - Turnhout      2 - 2

    Bocholt - Hoogstraten     2 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Wijgmaal     3 - 0

    Hades - City Pirates Antwerpen     0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 6

    RFC Meux - Walhain     1 - 1

    RWD Molenbeek - Hamoir    4 - 0

    La Louvière-Centre - Rebecquoise    3 - 2

    Ol. Charleroi - Acren-Lessines    2 - 0

    Sprimont-Comblain - Ciney    1 - 0

    Durbuy - Waremme    4 - 2

    RFC de Liège - Solières      3 - 1

    La Calamine - White Star Brussels    FF   5 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 5

    Ninove - Melsele     1 - 1

    Dikkelvenne - Stekene      2 - 0

    Lebbeke - Wervik     3 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Wetteren    2 - 2

    Vlamertinge - Eppegem    1 - 2

    Menen - Wingene     1 - 1

    Merelbeke - Jong Lede     2 - 2

    Mariekerke - Grimbergen     3 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Nijlen - Heur-Tongeren     3 - 1

    Houtvenne - Leopoldsburg     3 - 2

    Termien - Diest     1 - 1

    Woluwe-Zaventem - Herentals      2 - 3

    Diegem Sport - Bilzen-Waltwilder   4 - 1

    Kampenhout - Esp. Pelt   2 - 1

    Wellen - Hoeilaart   0 - 1

    Ternesse - Sterrebeek   2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 6

    Onhaye - Ganshoren    0 - 1

    RFC Tournai - Albert Quevy-Mons    1 - 0

    Taminoise - Solrézienne     1 - 2

    Binchoise - Spy     2 - 1

    Manageoise - Léopold FC    2 - 1

    Franc Borains - Racing Jet Wavre     1 - 1

    Stade Brainois - RAAL La Louvière    1 - 3

    Waterloo - Couvin-Mariembourg   0 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 6

    UR Namur - Verlaine    1 - 1

    RFC Huy - Habay-La-Neuve   0 - 1

    Bertrix - Richelle   0 - 0

    Givry - Aischoise    1 - 0

    Aywaille - Stockay-Warfusée     1 - 3

    Cointe-Liège - Mormont    0 - 2

    Herstal - Longlier   1 - 1

    URSL Visé - FC Tilleur    2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    26-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 31 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Robur     3 - 0

    Aalter - Sottegem      5 - 3

    Elene-Grotenberge - Berlare   1 - 1

    Appelterre - KVV Ardennen     1 - 1

    Dendermonde - HO Kalken    1 - 1

    Zelzate - Zele    2 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Lochristi    3 - 1

    Drongen - Voorde    0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Zomergem     0 - 4

    Meetjesland - Assenede    3 - 2

    Kleit - Lovendegem     2 - 1

    Waarschoot - Merendree     2 - 3

    Zeveren - Evergem Center    2 - 0

    Poesele - Adegem      1 - 2

    Belzele - Mariakerke    1 - 2

    Sleidinge - Bellem      7 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Borsbeke     2 - 1

    Eine - Jong Zulte     1 - 3

    Burst - Windeke    2 - 2

    Winnik - Denderhoutem     2 - 4

    Munkzwalm - Geraardsbergen       3 - 3

    Gavere-Asper - Bambrugge    1 - 4

    Meerbeke - Edeboys      1 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Machelen     1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Zaffelare     6 - 1

    Sp. Waasmunster - Moerbeke     3 - 2

    Haasdonk - Meldert     1 - 1

    Buggenhout - Sinaai    0 - 1

    Bazel - YB Beveren    3 - 3

    Schoonaarde - Heikant     1 - 1

    Grembergen - Kruibeke     1 - 0

    KV Sint-Gillis - Doorslaar     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Wachtebeke    3 - 0

    Ertvelde - Ursel     3 - 0

    Knesselare - Nevele     1 - 3

    Hansbeke - DKW Evergem    3 - 1

    Lembeke - VSV Gent    1 - 4

    Kaprijke-Bentille - Sint-Kruis-Winkel   3 - 1

    Maria-Aalter - Sint-Laureins    0 - 2

    Watervliet - Vinkt      1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Serskamp-Schellebelle     2 - 2

    Sint-Denijs - Latem    1 - 2

    Zevergem - Cercle Melle    1 - 5

    VC Zwijnaarde - 9000 Gent    6 - 2

    HT Zwijnaarde - FC Destelbergen   1 - 0

    Moortsele - Massemen    1 - 3

    Overmere - Houtem   1 - 4

    Beervelde - Heusden    5 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Vurste-Semmerzake - Wortegem    2 - 1

    Boekel - Elene-Grotenberge B     2 - 2

    Zingem - Nazareth-Eke     3 - 0

    Sottegem B - Olsene   3 - 3

    Sint-Goriks - Volkegem    2 - 1

    Velzeke - Michelbeke     4 - 1

    Nokere-Kruishoutem - FC Kluisbergen   4 - 1

    Oudenhove - Bevere    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Baardegem - Hofstade    2 - 3

    Bonanza - Haaltert    0 - 0

    Gijzegem - Wieze    4 - 4

    Zandbergen - Deftinge   1 - 3

    Kerksken - Erembodegem    1 - 2

    Mere - Nederhasselt   0 - 0

    Denderleeuw - Moerbeke-Geraardsbergen    1 - 2

    Doggen - Okegem   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Daknam     2 - 2

    Melsele B - Kieldrecht    0 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels    1 - 3

    Oudegem - Bosdam Beveren    1 - 1

    Eksaarde - Opdorp   2 - 0

    Kallo - Klinge    3 - 3

    Hamme-Zogge - SVH Waasmunster    1 - 2

    Robur B - WB Sint-Niklaas     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Amandsberg - Sint-Denijs B    0 - 5

    Vinderhoute - Balgerhoeke    2 - 1

    Avrasya Gent - Bassevelde     2 - 10

    Boekhoute - Muide Gent B    3 - 1

    Donk - Middelburg    1 - 3

    VS Destelbergen - Poesele B     1 - 2

    Oostakker - Ooidonck-Leerne    6 - 0

    Heusden B - Lotenhulle   0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Eine B      0 - 0

    Volkegem B - Munkzwalm B     2 - 2

    Nazareth-Eke B - Zingem B     1 - 2

    FC Kluisbergen B - Kluisbergen Sportief B     3 - 0

    Mater - Nokere-Kruishoutem B     2 - 5

    Petegem Schelde - Boekel B      2 - 2

    Horebeke - FCLC Ronse     1 - 0

    Maarkedal - Huise-Ouwegem    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Vlierzele     0 - 2

    Aaigem - Oudenhove B    4 - 0

    Ophasselt - Sint-Antelinks    2 - 4

    Everbeek - Zegelsem     0 - 0

    Neigem - Bonanza B    6 - 2

    Herzele-Ressegem - Idegem    3 - 1

    Bavegem - Opbrakel    1 - 3

    Jong Geraardsbergen - Strijpen     1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 7 )

    FC Dampoort - Moorsel    1 - 2

    Nieuwerkerken - Gijzel-Oosterzele B   1 - 0

    Laarne-Kalken B - Jong Lede B   6 - 0

    Herdersem - Smetlede    1 - 2

    Melsen - T. Melle    4 - 1

    Balegem - Wichelen   0 - 3

    Edeboys B - SK Merelbeke   3 - 3

    Rangers Merelbeke - Bottelare    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 7 )

    Zaffelare B - Lebbeke B      10 - 0

    PD Kruibeke - Kemzeke     1 - 2

    Rupelmonde - Buggenhout B   1 - 2

    Lochristi B - Tielrode   2 - 0

    Zele B - Haasdonk B    0 - 2

    Sombeke - Verrebroek     1 - 3

    Meerdonk - Baasrode   3 - 2

    Hoogeinde - Waasmunster B    2 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    25-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 30 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - Eernegem       1 - 0

    Oostkamp - Oostnieuwkerke     5 - 1

    Boezinge - Varsenare   2 - 1

    Zwevezele - Oostduinkerke   4 - 0

    RC Waregem - RC Lauwe   0 - 5

    Poperinge - Wielsbeke   1 - 5

    WS Lauwe - Blankenberge    5 - 1

    Westkapelle - Kortemark   1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Jabbeke    3 - 2

    Veldegem - Zedelgem    1 - 1

    VV Tielt - Club Roeselare   2 - 1

    Oudenburg - Damme   2 - 4

    Beernem - Heist    1 - 2

    De Ruiter Roeselare - Bredene   1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Staden    0 - 0

    Diksmuide - Gistel     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Dadizele    1 - 2

    Deerlijk - Nieuwkerke   2 - 1

    Ledegem - Emelgem-Kachtem    2 - 2

    Anzegem - Dottignies   0 - 2

    Beveren-Leie - Geluwe    1 - 3

    Heestert - Beselare    5 - 3

    Ingooigem - Otegem    1 - 1

    Zwevegem - Moen   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Westrozebeke - Merkem     3 - 0

    De Panne - Proven   3 - 2

    Zonnebeke - Gits   7 - 0

    Hooglede - Houthulst    3 - 1

    Moorslede - Geluveld    3 - 0

    Dikkebus - Brielen   2 - 0

    Comines-Warneton - Veurne   1 - 2

    Ploegsteert - Handzame   4 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Dar. Brugge - Ichtegem   6 - 2

    Zandvoorde - Westende   3 - 0

    Sint-Kruis - Nieuwpoort    2 - 2

    De Haan - Steenbrugge   3 - 0

    Koekelare - Moerkerke    0 - 5

    Ruddervoorde - Keiem   0 - 5

    Lissewege - Loppem    4 - 4

    Jong Male - Snaaskerke   1 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Luingnois    1 - 2

    Avelgem - Zwevezele B     3 - 2

    Ardooie - Kortrijk    8 - 0

    Dosko Beveren - Pittem    2 - 2

    Kanegem - Hulste    4 - 1

    Bissegem - Lichtervelde    4 - 2

    Moorsele - Aarsele    5 - 1

    Lendelede - Desselgem   6 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 8

    Passendale - Bulskamp     1 - 1

    Poperinge B - Alveringem    3 - 2

    Elverdinge - Lo-Reninge   2 - 0

    Voormezele - Diksmuide B   5 - 0

    Jonkershove - Veurne B   4 - 2

    Vleteren - Reningelst   3 - 2

    Westouter - Zarren   5 - 0

    Kruiseke - Zillebeke   7 - 0

    Hollebeke - Langemark-Poelkapelle    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wenduine - Doomkerke    1 - 6

    Steenbrugge B - Beernem B   2 - 3

    HO Oedelem - Dudzele    2 - 1

    Aartrijke - SK Torhout   3 - 4

    Sint-Joris - Oostduinkerke B   7 - 0

    Ruiselede - Zerkegem   0 - 5

    E. Brugge - Hertsberge    1 - 3

    Lombardsijde - D. Beveren B   1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 8

    Wikings Kortrijk - Dentergem     2 - 6

    Sint-Eloois-Winkel B - Stasegem    4 - 1

    Dottignies B - Ledegem B     2 - 3

    Heule - Marke   1 - 1

    Aalbeke - Izegem-Ingelmunster B   1 - 4

    Kuurne - Wervik B   3 - 0

    Bellegem - Rekkem   1 - 1

    Dadizele B - Jong Vijve    3 - 0

    Menen United - Wevelgem B   2 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen



    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 9 - PO

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!