Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • Voetbal in het buitenland
  • Achtste finales Champions League - Tweede ronde Europa League
  • The 70's show met Wim Vermeer
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Li่ge
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018!
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - Jupiler League seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • Op naar de zomer van 2018 ....
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Alaerts valt uit in slalom: "Een stom foutje en daarna nam ik risico"
  • VIDEO: Wise verlengt titel in de halfpipe dankzij ultieme run
  • Skiester Vanreusel afgevoerd na pijnlijke crash in de afdaling
  • VIDEO: Oostenrijkse Gasser ontneemt Anderson met laatste sprong 2e goud
  • VIDEO: Hirscher laat 3e gouden medaille liggen door misser in slalom
  • Liveblog Winterspelen: ski door de nacht met slalom en combin้
  • WADA schorst antidopinglab in Boekarest voor half jaar
  • Bubba Watson triomfeert voor 3e keer in LA, Pieters 68e na offday
  • Goffin mag zonder te spelen naar halve finales in Rotterdam
  • Federer onttroont Agassi als oudste nummer 1 in de tennisgeschiedenis
    Foto
    Nieuws VTM
  • Emotionele meeting op Witte Huis na schietpartij
  • Livestream VTM NIEUWS
  • Vergiftigde zanger Lugovski aan beterhand
  • Dit zijn belangrijkste doodsoorzaken wereldwijd
  • Roma verliest in Oekra๏ne met 2-1
  • Doelpunt Lukaku afgekeurd voor hands
  • Is De Gea de beste doelman ter wereld?
  • "6 miljard mensen leven in corrupt land"
  • Na hond nu ook blindengeleidepaard
  • Had Lukaku hier meer mee moeten doen?
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van Belgi๋ (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (65)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (114)
  • info (152)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (216)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • COMMENTAAR. Girlpower in het peloton, m้t verstand
  • Ook vrouwenkoersen live op tv
  • Zdenek Stybar waarschuwt Wout van Aert: “Hij gaat het mentaal moeilijk krijgen”
  • Van Avermaet zegt neen tegen schijfremmen (net als de rest van het peloton)
  • Onbekend terrein: verrassend weinig renners reden in de Ronde al eens de nieuwe finale van de Omloop
  • Charlotte Leys grijpt met sterk Bursa de volle buit bij Hermes Oostende
  • Dit weekend bekerfinales volleybal in Antwerps Sportpaleis
  • Aalst onderuit tegen Ziraat Bankasi in heenwedstrijd kwartfinales CEV Cup
  • Nafi Thiam test wintervorm op BK indoor, Eline Berings topfavoriete voor 60 meter horden
  • Chaos in vrouwenbasket: Namen stapt naar BAS, competitie wordt voorlopig opgeschort
    Foto
    Nieuws HLN
  • Appartementen veroveren Vlaams platteland
  • Cybercriminaliteit blijft meest voorkomende economisch misdrijf in Belgi๋
  • Is LOTTO-SOUDAL met andere conditieopbouw en transfers nu wel gewapend in voorjaar?
  • Jennifer Lawrence na foto met onder meer Matthias Schoenaerts: "Ik ben extreem beledigd"
  • Mathieu van der Poel troeft Michael Vanthourenhout en Toon Aerts af op Cyclocross Masters in Waregem
  • Superschattig: David Beckham zingt samen met zijn dochtertje 'Tomorrow' uit de musical Annie
  • "Als een Belgische ploeg op een Colombiaan vertrouwt: dan mo้t ik er zelf toch ook in geloven?"
  • De releasedatum voor 'Jurassic World 3' is al bekend
  • Koers kort: Cant wint seizoensafsluiter - Start Vuelta in 2020 in Nederland? - Parcours Parijs-Roubaix uit de doeken gedaan
  • Destiny's Child wordt 20, kan jij hun grootste hits nog meezingen?
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Firmino vrijgesproken van racisme in Merseyside-derby
  • Rode loper Brit Awards: witte rozen en geruchten Ed Sheeran
  • PLUS roept salade terug
  • Wethouder na ophef om tramlijn: het kon beter
  • Real wint nu, zonder Ronaldo, wel van Legan้s
  • Beleidsmakers Fed optimistisch over economie
  • Kwestie Javazee: inzet van experts
  • Dappere dikkerd aangereden door winkeldief
  • ’Schuldtoename Suriname verontrustend’
  • Chocolade bij tampons voor menstruerende vrouwen
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Verdachten zware gewelds- of zedendelicten verplicht aanwezig in rechtszaal
  • Trump wil leraren bewapenen om schietpartijen te voorkomen
  • Wonen in Amsterdam inmiddels bijna onbetaalbaar - wie gaat het tij keren?
  • Nigeriaanse meisjes vermist na aanval van Boko Haram op school
  • Neemt de wereldwijde corruptie ้cht toe, zoals we denken, of groeit vooral de aandacht ervoor?
  • Duitse voetbalclubs in de toekomst verantwoordelijk voor kosten politie-inzet; fans voelen zich van hun 'mensenrecht' beroofd
  • Miljoenen voor sport
  • Canadese curlingdames al in voorronde uitgeschakeld door Groot-Brittanni๋
  • Scholieren trekken op naar Washington
  • Doodziek maar even zielsgelukkig door de Feyenoord Foundation
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Blokhuijsen en Kramer door het stof
  • LIVE: Vonn leidt, hoe knotsgek maken de shorttrackers het vandaag?
  • LIVE: Hoe knotsgek maken de shorttrackers het vandaag?
  • Roma komt bij Sjachtar goed weg met kleine nederlaag
  • Roma ondanks voorsprong onderuit bij Sjachtar
  • Van der Poel wint opnieuw en breekt record Nys
  • Sergio Ramos vestigt record met 163ste gele kaart
  • Real neemt revanche op Leganes voor bekerblamage
  • FA: Geen racisme Firmino naar Holgate
  • Porto buigt in restant duel achterstand om
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    15-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Charleroi - Club Brugge      1 - 3

    KV Oostende - AA Gent     4 - 3

    Anderlecht - Zulte Waregem     2 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A 

    KV Mechelen - Waasland-Beveren    1 - 3

    Lierse - Union St-Gilloise      2 - 1

    Sint-Truiden - Standard     1 - 0

    POULE B 

    Lokeren - Moeskroen      2 - 2

    KV Kortrijk - Roeselare     0 - 3

    RC Genk - Eupen    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - 6 en 7 mei 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - 7 mei 2017


    BRABANT : Speeldag 30

    Kampenhout – RCS Brainois      4 - 2

    Bierbeek – Ren. Cl. Schaerbeek    7 - 1

    Veltem – RSD Jette     0 - 1

    Liedekerke – Borght     2 - 0

    Strombeek – VV Houtem     1 - 0

    Butsel – Grez-Doiceau    4 - 2

    Crossing Schaerbeek – Sporting Bruxelles    0 - 2

    Hoeilaart - Stockel    3 - 2

    Speeldag 30 wordt afgewerkt in het weekend van 7 mei.
    Kampenhout is kampioen en speelt volgend seizoen in de derde amateurklasse.
    BX Brussels is kampioenen uit tweede provinciale.


    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 33 : Zondag 7 mei ( alle wedstrijden om 14.30 uur )

    NEC - AZ    2 - 1

    Ajax - Go Ahead Eagles    4 - 0

    Sparta Rotterdam - FC Twente     1 - 0

    Roda JC - Willem II    1 - 0

    FC Groningen - PSV    1 - 1

    Heracles Almelo - ADO Den Haag    4 - 0

    PEC Zwolle - Heerenveen     2 - 1

    Excelsior - Feyenoord     3 - 0

    FC Utrecht - Vitesse    1 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 april en 1 mei 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 28, zaterdag 29, zondag 30 april en maandag 1 mei 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    AA Gent - Anderlecht      0 - 0

    KV Oostende - Charleroi     1 - 0

    Club Brugge - Zulte Waregem      2 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Standard - Union St Gilloise       3 - 1

    Waasland-Beveren - Sint-Truiden     0 - 1

    Lierse - KV Mechelen    0 - 0

    POULE B

    RC Genk - KV Kortrijk     3 - 0

    Lokeren - Eupen      4 - 1

    Moeskroen - Roeselare    1 - 0

    PLAY OFF 3 :

    Oud-Heverlee Leuven - Lommel United     1 - 0

    Cercle Brugge - Tubeke     1 - 1

    Lommel United zakt en speelt vanaf volgend seizoen in de eerste amateurklasse.



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 30

    Heist - Hasselt     3 - 0

    Virton - Sprimont-Comblain     3 - 0

    Dessel Sport - WS Brussel     5 - 1

    Beerschot-Wilrijk - KSV Oudenaarde    1 - 0

    Oosterzonen - Deinze    3 - 1

    Patro Eisden - Geel     3 - 1

    Seraing - Dender    1 - 0

    VW Hamme - Koksijde     4 - 1



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 30

    VK Westhoek – Menen      4 - 3

    Olsa Brakel – Sint-Eloois-Winkel    0 - 1

    Gullegem – Temse    1 - 0

    Sparta Petegem – Bornem    1 - 0

    Eendracht Aalst – Knokke    2 - 3

    RC Gent – RC Harelbeke    2 - 0

    Sint-Niklaas – Izegem     0 - 1

    Torhout – Halle    1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 30

    Berchem Sport – Cappellen      4 - 1

    Grimbergen – Tienen    1 - 3

    Wijgmaal – Rupel-Boom    1 - 0

    Bocholt – Duffel    0 - 2

    Tempo Overijse – Spouwen-Mopertingen    4 - 0

    Hades – Woluwe-Zaventem    1 - 3

    Hoogstraten – Londerzeel    3 - 1

    Tessenderlo – Zwarte Leeuw    3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 30

    Hamoir – Ol. Charleroi     3 - 1

    RFC de Li่ge – Waremme    2 - 1

    Acren-Lessines – Chatelet-Farciennes    4 - 1

    Walhain – Givry    2 - 1

    Charleroi-Couillet – Soli่res    1 - 5

    La Louvi่re-Centre – RFC Meux    1 - 1

    Ciney – Couvin-Mariembourg    4 - 1

    UR Namur – La Calamine   2 - 11



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 30

    Dikkelvenne – Ronse     1 - 0

    Sint-Gillis-Waas – Vlamertinge    0 - 3

    Mariekerke – Ingelmunster    2 - 4

    Wolvertem-Merchtem – Jong Lede    2 - 0

    Zele – Pepingen    0 - 0

    Merelbeke – Lebbeke    3 - 0

    Wervik – Wetteren    3 - 1

    Ninove – Berlare    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 30

    Wellen – Esperanza Pelt      0 - 1

    Sterrebeek – Sint-Lenaarts     1 - 1

    Diegem Sport – Nijlen    2 - 0

    Eppegem – Houtvenne    2 - 1

    Turnhout – RC Mechelen    6 - 3

    Betekom – Diest    3 - 6

    City Pirates Antwerpen – Helson Helchteren    2 - 0

    Leopoldsburg – Vosselaar    0 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 26

    Manageoise – Franc Borains     0 - 2

    L้opold FC – Waterloo   2 - 1

    RWD Molenbeek – RFC Tournai    4 - 0

    Profondeville – Solr้zienne    3 - 3

    Racing Jet Wavre – Onhaye    2 - 4

    Rebecquoise – Ganshoren    3 - 1

    Albert Quevy-Mons – Taminoise    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 26

    RFC Huy – Richelle      5 - 3

    Aywaille – Bertrix     3 - 1

    Tilleur – Arlonaise    3 - 3

    Warnant – Mormont    2 - 2

    Longlier – Verlaine    0 - 1

    Aischoise – Herstal    1 - 2

    Cointe-Li่ge - Durbuy    4 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Henegouwen - 29 en 30 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 29 en 30 april 2017


    BRABANT : Speeldag 29

    Ren. Cl. Schaerbeek – Hoeilaart     0 - 3

    RSD Jette – Bierbeek    5 - 0

    Stockel – Kampenhout     1 - 2

    RCS Brainois – Crossing Schaerbeek     3 - 0

    Sporting Bruxelles – Butsel    0 - 2

    Grez-Doiceau – Strombeek    0 - 3

    VV Houtem – Liedekerke    0 - 2

    Borght – Veltem    0 - 0



    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 30

    Paturages – Pont-a-Celles Buzet      1 - 2

    Beloeil – Estinnoise   3 - 2

    Stade Brainois – Binchoise    5 - 6

    Montkainoise – Ostiches-Ath    1 - 1

    Ransart – Courcelles    1 - 3

    Gosselies – Peruwelz FC    2 - 1

    Houdeng – Soignies    0 - 0

    Monceau – Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 1




    EREDIVISIE NEDERLAND

    Geen voetbal door Bekerfinale :  AZ - Vitesse     0 - 2
                                                       (0-1, 0-2 Van Wolfswinkel)
    Vitesse Arnhem heeft in Nederland de finale van de KNVB-Beker gewonnen. In de Rotterdamse Kuip 
    wonnen de Arnhemmers van AZ Alkmaar met 0-2. AZ Alkmaar stond voor de zesde keer in de finale. De club 
    van trainer John Van Den Brom (ex-Anderlecht) won de cup reeds in 1978, 1979, 1982 en 2013. Vitesse Arnhem, 
    waar Henk Fraser coach is, speelde in totaal drie bekerfinales en won er niet ้้n van. Vitesse mag zich nu
    dus bekerhouder 2016-2017 noemen en pakt zo voor het eerst in 125 jaar voetbalgeschiedenis een prijs.
    Vitesse volgt Feyenoord op die vorig jaar de finale met 2-1 van FC Utrecht won.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    11-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1: Zulte Waregem - KAA Gent
    Zulte Waregem - KAA Gent









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    10-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Zulte Waregem - AA Gent     0 - 2

    Club Brugge - KV Oostende    3 - 1

    Anderlecht - Charleroi     0 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A

    Union St Gilloise - Lierse     1 - 3

    Standard - Waasland-Beveren     0 - 2

    KV Mechelen - Sint-Truiden      1 - 0

    POULE B : 

    Roeselare - KV Kortrijk    2 - 3

    Moeskroen - Lokeren     2 - 2

    Eupen - RC Genk      1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    09-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    AA Gent - KV Oostende     1 - 1

    Charleroi - Zulte Waregem     2 - 0

    Anderlecht - Club Brugge     2 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A 

    Lierse - Waasland-Beveren     2 - 3

    Sint-Truiden - Union St. Gilloise     0 - 1

    KV Mechelen - Standard      1 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE B

    Lokeren - Roeselare    2 - 1

    KV Kortrijk - Eupen     3 - 3

    RC Genk - Moeskroen    6 - 0

    PLAY OFF 3 : 

    Lommel United - Cercle Brugge    0 - 1

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven     1 - 0



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 29

    Deinze - Patro Eisden       1 - 2

    Sprimont-Comblain - Dessel Sport       1 - 1

    KSV Oudenaarde - Virton     1 - 2

    Geel - Heist     1 - 2

    Koksijde - Beerschot-Wilrijk      0 - 1

    WS Brussel - Seraing     2 - 2

    Dender - VW Hamme     2 - 2

    Hasselt - Oosterzonen     0 - 0



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 29

    Bornem – RC Gent     1 - 1

    Sint-Eloois-Winkel – Sparta Petegem     1 - 1

    Menen – Torhout    3 - 1

    Knokke – Westhoek    3 - 0

    Izegem – Eendracht Aalst    2 - 1

    Halle – Olsa Brakel     2 - 6

    Temse – Sint-Niklaas    2 - 0

    Harelbeke – Gullegem    0 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 29

    Cappellen – Grimbergen       1 - 1

    Duffel – Berchem Sport      1 - 5

    Spouwen-Mopertingen – Wijgmaal      6 - 4

    Londerzeel – Tessenderlo     1 - 2

    Woluwe-Zaventem – Hoogstraten     3 - 2

    Rupel-Boom – Hades     3 - 0

    Tienen – Overijse     2 - 1

    Zwarte Leeuw – Bocholt     3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 29

    Chatelet-Farciennes – Ciney     4 - 1

    Soli่res – Acren-Lessines     0 - 1

    La Calamine – Hamoir    5 - 1

    Givry – UR Namur    3 - 3

    Ol. Charleroi – La Louvi่re-Centre    1 - 3

    Waremme – Charleroi-Couillet    6 - 0

    RFC Meux – RFC de Li่ge    1 - 2

    Couvin-Mariembourg – Walhain    4 - 0



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 29

    Ronse – Ninove       1 - 1

    Jong Lede – Zele     3 - 1

    Vlamertinge – Wervik    1 - 1

    Berlare – Sint-Gillis-Waas     2 - 1

    Pepingen – Dikkelvenne    2 - 2

    Ingelmunster – Wolvertem-Merchtem     3 - 0

    Lebbeke – Mariekerke    3 - 1

    Wetteren – Merelbeke     1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 29

    Helson-Hechteren – Sterrebeek     0 - 1

    Vosselaar – Turnhout    1 - 0

    Sint-Lenaarts – Diegem Sport    1 - 1

    Houtvenne – Leopoldsburg     1 - 1

    Esperanza Pelt – City Pirates Antwerpen    2 - 3

    RC Mechelen – Betekom    2 - 1

    Diest – Wellen    0 - 3

    Nijlen – Eppegem    3 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 25

    Taminoise – Manageoise      0 - 0

    Solr้zienne – Albert Quevy-Mons    2 - 3

    Onhaye – Profondeville     3 - 2

    Ganshoren – Racing Jet Wavre    2 - 1

    RFC Tournai – Rebecquoise    3 - 5

    Franc Borains – L้opold FC    3 - 0

    Waterloo – RWD Molenbeek    1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 25

    Richelle – Cointe-Li่ge     0 - 2

    Bertrix – RFC Huy    3 - 2

    Arlonaise – Aywaille    2 - 5

    Mormont – Tilleur     1 - 2

    Verlaine – Warnant    2 - 1

    Durbuy – Aischoise    1 - 0

    Herstal - Longlier    0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    08-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : SPEELDAG 30 : 22 en 23 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - zaterdag 22 en zondag 23 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Lauwe - Boezinge   2 - 0

    Damme - Wielsbeke     1 - 3

    Rumbeke - Westkapelle    2 - 2

    Wingene - Adinkerke     4 - 0

    Oostduinkerke - Zwevezele     1 - 2

    Oostnieuwkerke - Eernegem    3 - 1

    RC Waregem - Oostkamp      1 - 1

    Kortemark - WS Lauwe     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Spermalie-Middelkerke - Gistel    1 - 1

    Club Roeselare - Heist    0 - 2

    Oudenburg - Bredene     1 - 2

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare    3 - 1

    Blankenberge - Staden    3 - 1

    Varsenare - Nieuwpoort    11 - 0

    De Haan - VV Tielt     0 - 0

    Moorslede - Meulebeke     1 - 3
      
    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Geluwe - Dadizele    0 - 1

    Deerlijk - Heestert     1 - 2

    Luingnois - Wevelgem    0 - 1

    Anzegem - Avelgem    2 - 1

    Zwevegem - Nieuwkerke    1 - 3

    Ledegem - Otegem     0 - 3

    Poperinge - Dottignies    3 - 2

    Moen - Beveren-Leie     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :  

    De Panne - Geluveld    3 - 1

    Elverdinge - Comines-Warneton    1 - 2

    Diksmuide - Proven   6 - 1

    Houthulst - Zonnebeke    2 - 2

    Westrozebeke - Handzame    2 - 0

    Beselare - Veurne    0 - 2

    Ploegsteert - Hooglede    0 - 4

    Reningelst - Brielen     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Joris - Jong Male   4 - 5

    Koekelare - Beernem    1 - 2

    Ruddervoorde - Lissewege    2 - 5

    Steenbrugge - Zandvoorde    0 - 2

    Ichtegem - Jabbeke    0 - 2

    Keiem - Loppem    1 - 1

    Snaaskerke - Moerkerke     4 - 2

    Westende - Veldegem    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    NS Heule - Lichtervelde   3 - 1

    Wevelgem B - Ardooie   2 - 3

    Ingooigem - Lendelede    2 - 1

    Zwevezele B - KSV Kortrijk   2 - 0

    Kanegem - Pittem    2 - 2

    Dosko Beveren - Emelgem-Kachtem    3 - 0

    Bissegem - Oostrozebeke    0 - 3

    Hulste - Aarsele    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poperinge B - Langemark-Poelkapelle      2 - 1

    Lo-Reninge - Houthem    3 - 1

    Dikkebus - Jonkershove     2 - 0

    Comines-Warneton B - Hollebeke     0 - 6

    Merkem - Vleteren    1 - 1

    Bulskamp - Voormezele    0 - 4

    Zillebeke - Westouter    2 - 1

    Alveringem - Veurne B     1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Aartrijke     1 - 5

    Sint-Kruis - Doomkerke    2 - 3

    E. Brugge - HO Oedelem    1 - 7

    SK Torhout - Steenbrugge B   13 - 0

    Zerkegem - Wenduine   2 - 2

    Zarren - Gits    3 - 0

    Ruiselede - Lombardsijde    2 - 3

    Dar. Brugge - Hertsberge    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  (speeldag 32)

    Aalbeke - 
    Passendale     1 - 1

    Wikings Kortrijk - Jong Vijve   1 - 4

    Stasegem - Dosko Beveren B    1 - 3

    Dadizele B - Marke     4 - 1

    Moorsele - Wervik B    6 - 1

    Kuurne - Dentergem    1 - 1

    Rekkem - Izegem B    3 - 0

    Desselgem - Kruiseke    2 - 2


    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 15 en maandag 17 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Keiem     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    HO Oedelem - Ruiselede     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Marke - Kruiseke     2 - 7

    Stasegem - Aalbeke      0 - 7


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen - 22 en 23 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 22 en 23 april 2017

    BRABANT : Speeldag 28

    Bierbeek – Borght       4 - 0

    Stockel – Ren. Cl. Schaerbeek      0 - 0

    Hoeilaart – RSD Jette    5 - 0

    Veltem – VV Houtem     3 - 0

    Liedekerke – Grez-Doiceau    2 - 3

    Strombeek – Sporting Bruxelles    1 - 0

    Butsel – RCS Brainois     2 - 1

    Crossing Schaerbeek – Kampenhout     0 - 1



    ANTWERPEN :  Speeldag 30

    Lille – Lyra       4 - 1

    Berg en Dal – Herentals    2 - 1

    Heikant Berlaar – White Star Schorvoort    1 - 6

    Antonia – GR Katelijne     1 - 0

    Oppuurs – Brasschaat     1 - 2

    De Kempen – Zwijndrecht     1 - 1

    Rapid Leest – Schriek     2 - 3

    Ternesse – Branddonk     3 - 3



    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 29

    Binchoise – Beloeil    2 - 1

    Estinnoise – Paturages    2 - 7

    Pont-a-Celles Buzet – Monceau     2 - 0

    Soignies – Stade Brainois     1 - 2

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage – Montkainoise    6 - 0

    Ostiches-Ath – Ransrat     2 - 1

    Courcelles – Gosselies    2 - 1

    Peruwelz FC – Houdeng    2 - 3



    LIMBURG : Speeldag 30

    Herk-De-Stad – Bilzen-Waltwilder     2 - 4

    Termien – Vlijtingen    0 - 3

    Bregel – Zepperen Brustem    5 - 3

    Melo Zonhoven – Racing Peer    0 - 2

    Landen – Hoepertingen    3 - 1

    Daring Huvo Jeuk – Heur-Tongeren     3 - 1

    Beringen – Zonhoven VV    1 - 3

    Lutlommel – Bree    2 - 3


    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 32 : Weekend 22 april

    Heerenveen - Willem II      1 - 0

    NEC - Excelsior     0 - 1

    AZ - FC Twente     2 - 1

    PEC Zwolle - Heracles Almelo     1 - 2

    Go Ahead Eagles - FC Groningen     2 - 3

    FC Utrecht - Roda JC      1 - 0

    Sparta Rotterdam - ADO Den Haag     0 - 1

    Vitesse - Feyenoord     0 - 2

    PSV - Ajax        1 - 0

    VVV-Venlo is kampioen in de Jupiler League. De club keert volgend seizoen terug naar de Eredivisie.


    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : INHAALWEDSTRIJDEN 15 en 16 april 2017


    BRABANT : INHAALWEDSTRIJD

    RSD Jette - Butsel      4 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT : INHAALWEDSTRIJD

    Monceau - Houdeng     2 - 4


    EREDIVISIE NEDERLAND


    Speeldag 31 : Weekend 15  april

    Heracles Almelo - AZ      1 - 2

    Roda JC - Sparta Rotterdam     3 - 1

    ADO Den Haag - PSV      1 - 1

    Excelsior - Vitesse    1 - 0

    FC Twente - NEC    3 - 0

    Willem II - Go Ahead Eagles     2 - 0

    Feyenoord - FC Utrecht    2 - 0

    FC Groningen - PEC Zwolle      5 - 1

    Ajax - Heerenveen     5 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    06-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1 : Zulte Waregem - Club Brugge
    Zulte Waregem - Club Brugge










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    05-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL in het PAASWEEKEND van vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    KV Oostende - Anderlecht     0 - 1

    Zulte Waregem - Club Brugge     2 - 2

    Charleroi - AA Gent    0 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A :

    Union St Gilloise - Standard     2 - 2

    Waasland-Beveren - KV Mechelen      1 - 2

    Sint-Truiden - Lierse     2 - 1

    POULE B :

    Roeselare - Moeskroen      3 - 5

    Eupen - Lokeren      3 - 3

    KV Kortrijk - RC Genk    0 - 3

    PLAY OFF 3 :

    Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven      0 - 0

    Lommel United - Tubeke    2 - 1




    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  INHAALWEDSTRIJD

    Sprimont-Comblain - Seraing     1 - 1



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  

    RC Gent - Menen      3 - 1

    Verder GEEN VOETBAL


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  

    GEEN VOETBAL


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : INHAALWEDSTRIJDEN

    RFC Meux - Soli่res      2 - 1

    Charleroi-Couillet - La Calamine     2 - 6

    Walhain - Hamoir       0 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : 

    GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : 

    Betekom - Vosselaar     4 - 2

    Verder GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : 

    GEEN VOETBAL



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : 

    GEEN VOETBAL

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 30 : 15 en 16 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - Alle wedstrijden op Paaszondag 16 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Zelzate - Voorde    0 - 0

    Buggenhout - Lovendegem     1 - 0

    Kemzeke - Melsele    0 - 2

    Robur - Appelterre     2 - 1

    Bambrugge - Stekene    2 - 1

    Lochristi - Maldegem    4 - 1

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen     2 - 2

    Aalter - Kruibeke    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Drongen - Lembeke     2 - 1

    Waarschoot - Adegem    2 - 2

    Sleidinge - Zeveren    4 - 2

    Kleit - Latem    0 - 3

    Zomergem - Jong Zulte     5 - 0

    Belzele - Sint-Kruis-Winkel     1 - 0

    De Pinte - Merendree     1 - 2

    Evergem Center -  Meetjesland    0 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Meerbeke - Kluisbergen Sportief    2 - 2

    Munkzwalm - Gavere-Asper    1 - 3

    Winnik - Burst   2 - 0

    Eine - Denderhoutem     0 - 5

    Lebeke-Aalst - Houtem     2 - 1

    Geraardsbergen - Sottegem    1 - 4

    FC Kluisbergen - Meldert    1 - 7

    Windeke - Vurste-Semmerzake    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - HO Kalken     2 - 1

    Massemen - Doorslaar    0 - 0

    Serskamp-Schellebelle - Grembergen    0 - 2

    Heikant - Sinaai    0 - 0

    Schoonaarde - Sp. Waasmunster    2 - 1

    Beervelde - Edeboys    1 - 2

    Dendermonde - Moerbeke     6 - 1

    Haasdonk - Vrasene    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Ursel - Maria-Aalter    1 - 1

    Balgerhoeke - Nevele     2 - 3

    Assenede - Bellem    2 - 4

    Sint-Laureins - Bassevelde    4 - 3

    Middelburg - Watervliet      1 - 1

    Poesele - Vinkt     2 - 1

    Kaprijke-Bentille - DKW Evergem     3 - 0

    Hansbeke - Knesselare     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Wachtebeke - Muide Gent    3 - 3

    Mariakerke - VSV Gent     6 - 0

    Laarne-Kalken - Eksaarde    4 - 1

    Daknam - Heusden    4 - 5

    FC Destelbergen - Lochristi B    3 - 1

    VC Zwijnaarde - Zaffelare    1 - 2

    Vinderhoute - Cercle Melle     0 - 2

    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde    3 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Nokere-Kruishoutem - Machelen    4 - 1

    Balegem - Oudenhove    2 - 7

    Velzeke - Melsen    7 - 2

    Wortegem - Nazareth-Eke   1 - 0  

    Moortsele - Gijzel-Oosterzele     1 - 3

    Michelbeke - Bevere    0 - 2

    Sottegem B - Horebeke    5 - 3

    Boekel - Zingem    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Zandbergen    3 - 0

    Borsbeke - Elene-Grotenberge B    3 - 0

    Sint-Antelinks - Bonanza   2 - 2

    Doggen - Kerksken      1 - 3

    Hofstade - Moerbeke-Geraardsbergen    0 - 4

    Baardegem - Idegem    4 - 0

    Haaltert - Erembodegem    4 - 1

    Denderleeuw - Mere      5 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sombeke - Robur B    1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Kieldrecht     1 - 1

    Sint-Gillis - Verrebroek    11 - 0

    Klinge - Sint-Pauwels   2 - 0

    Oudegem - Rangers Opdorp    1 - 2

    SK Gerda - Overmere     3 - 0

    Melsele B - Wichelen    3 - 2

    YB Beveren - SKB Sint-Niklaas    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Donk    2 - 3

    Heusden B - SK Merelbeke   7 - 2

    9000 Gent  - Sint-Amandsberg    4 - 1

    VS Destelbergen - T. Melle    3 - 1

    Muide Gent B - Ursel B     3 - 3

    Ertvelde - Boekhoute    2 - 0

    Poesele B - Avrasya Gent    1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Mater - Olsene    0 - 4

    Maarkedal - Zevergem    2 - 0

    FCLC Ronse - Huise-Ouwegem    1 - 0

    Volkegem - Bottelare    0 - 2

    Nazareth-Eke B - Petegem Schelde    0 - 2

    Ophasselt B - Nokere-Kruishoutem B   FF  0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Sint-Goriks - Ophasselt    3 - 1

    Everbeek - Michelbeke B     2 - 2

    Opbrakel - Okegem    2 - 3

    Aaigem - Herzele-Ressegem    3 - 1

    Strijpen - Neigem    4 - 3

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen     1 - 3

    Appelterre B - Deftinge    FF   0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Moorsel - Baasrode     4 - 1

    Vlierzele - Herdersem     8 - 1

    Smetlede - Gijzegem     1 - 1

    Jong Lede B - Laarne-Kalken B     1 - 2

    Oranje-Blauw@Wieze - Bavegem     FF   5 - 0

    Nieuwerkerken - Buggenhout B    FF    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    Hoogeinde - Haasdonk B    1 - 2

    Kallo - Zele B    3 - 1

    Meerdonk - Tielrode    2 - 5

    Hamme-Zogge - Stekene B    1 - 0

    PD Kruibeke - Zaffelare B    0 - 1

    Bosdam Beveren - Beervelde B     3 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Na-Ronde 2017
    De Na-Ronde 2017

    Op zondag 2 april 2017 werd opnieuw -onder een stralende lentezon- de 101ste Ronde van Vlaanderen gereden.
    Samen met mijn jongste dochter Laure hebben we er opnieuw onze Vespa-Ronde van gemaakt.
    We vertrokken eerst richting Centrum Oudenaarde om er de start van de dames mee te pikken en daarna
    trokken we richting rotonde in Leupegem waar we voor het eerst de mannen eliterenners zagen, we hebben onze 
    Ronde-tocht verder gezet naar de Eikenberg en vervolgens de Koppenberg. Tot slot zijn we richting aankomst 
    gereden om daar Philippe Gilbert als winnaar over de meet te zien rijden.

    Oudenaarde was voor het zesde jaar op rij de aankomstplaats van 'Vlaanderens Mooiste'.

    De Eikenberg

    De doortocht van de renners op de Eikenberg.

    Ondertussen zijn we op de Koppenberg.

    De winnaar van de 101ste Ronde van Vlaanderen: Belgisch Kampioen Philippe Gilbert.

    De achtervolgers: Greg Van Avermaet (tweede), Niki Terpstra (derde) en Dylan Van Baarle (vierde).

    Het podium terwijl op de achtergrond de Braban็onne weerklinkt.
    1. Philippe Gilbert - 2. Greg Van Avermaet - 3. Niki Terpstra

    Voor het eerst werd een publiekszone voorzien aan de aankomststreep.

    De Ronde van Vlaanderen in 2017 was de laatste Ronde voor Tom Boonen. Hij won de Ronde in 2005, 2006 en 2012.
    Tom Boonen won voor het eerst de 'nieuwe Ronde' met aankomst in Oudenaarde in 2012.

    De tv-uitzending van de Ronde van Vlaanderen op E้n heeft gemiddeld 1.095.333 kijkers gelokt. Deze editie hoort
    dus bij de vijf best bekeken edities van de voorbije 20 jaar. Om 17.08 uur zagen 1.473.132 kijkers hoe Philippe Gilbert
    als eerste over de streep reed. De best bekeken editie blijft de editie van 2011 waar Nick Nuyens won. 
    Dan wordt ook nog een schatting gemaakt dat ruim 1.000.000 mensen onderweg waren om een glimp van de renners
    op te vangen van de start in Antwerpen tot de aankomst in Oudenaarde.

    E้n week na de profs hebben de beloften hun Ronde van Vlaanderen gereden. De Ier Edward Dunbar  
    finishte solo over de meet aan het Burgemeester Thienpontstadion in Oudenaarde. Onze 19-jarige landgenoot 
     Jasper Philipsen won de sprint voor de tweede plaats en de Fransman J้r้my Lecroq legde beslag op de derde plaats.

    Zaterdag 1 april, daags voor de Ronde, fietsten 16.000 wielertoeristen uit 56 verschillende landen hun Ronde van Vlaanderen.
     Op de Oude Kwaremont werd onder de deelnemers VTM-journalist Michiel Ameloot gespot (zie foto).

                                                       

    Weet je, we kijken nu al uit naar de editie van 2018 op Paaszondag 1 april.
                                                                            
                                                                                         Wim en Laure.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    02-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    KV Oostende - Zulte Waregem    1 - 1

    Club Brugge - Charleroi     1 - 1

    Anderlecht - AA Gent      0 - 0

    PLAY OFF 2 :

    POULE A :

    Waasland-Beveren - Union St Gilloise      1 - 4

    Standard - Sint-Truiden    2 - 2

    KV Mechelen - Lierse     1 - 0

    POULE B :

    Lokeren - KV Kortrijk    0 - 0

    Moeskroen - Eupen     0 - 2

    Roeselare - RC Genk     0 - 1

    PLAY OFF 3 :

    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge     1 - 0

    Tubeke - Lommel United     0 - 0



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 28

    Virton - Dender      6 - 2

    Dessel Sport - Deinze     2 - 1

    Heist - WS Brussel      FF    5 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Sprimont-Comblain    3 - 1

    Seraing - Koksijde    3 - 1

    Patro Eisden - Hasselt    2 - 1

    Oosterzonen - KSV Oudenaarde    2 - 0

    VW Hamme - Geel     1 - 4



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 28

    Olsa Brakel – Menen      5 - 0

    Sint-Niklaas – Harelbeke     0 - 1

    Torhout – Westhoek      1 - 2

    Eendracht Aalst – Temse    2 - 1

    RC Gent – Sint-Eloois Winkel     1 - 1

    Gullegem – Bornem      0 - 0

    Knokke – Izegem     6 - 1

    Sparta Petegem – Halle    4 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 28

    Tessenderlo – Woluwe-Zaventem     0 - 1

    Hades – Spouwen-Mopertingen    4 - 0

    Hoogstraten – Rupel-Boom      2 - 6

    Tienen – Cappellen       1 - 3

    Berchem Sport – Zwarte Leeuw      8 - 1

    Grimbergen – Duffel    1 - 0

    Bocholt – Londerzeel    0 - 1

    Wijgmaal – Overijse    3 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 28

    Ciney – Soli่res     6 - 4

    UR Namur – Couvin-Mariembourg    1 - 7

    La Louvi่re-Centre – Hamoir    3 - 1

    RFC de Li่ge – Ol. Charleroi    4 - 1

    Acren-Lessines – Waremme    3 - 0

    Walhain – Chatelet-Farciennes    2 - 4

    Charleroi-Couillet – RFC Meux    1 - 1

    La Calamine – Givry     4 - 1



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 28

    Dikkelvenne – Jong Lede     3 - 1

    Zele – Ingelmunster      0 - 2

    Merelbeke – Wervik     1 - 2

    Ninove – Pepingen     1 - 2

    Mariekerke – Wetteren        3 - 0

    Sint-Gillis-Waas – Ronse    0 - 4

    Vlamertinge – Berlare     3 - 2

    Wolvertem-Merchem – Lebbeke    2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 28

    Diegem Sport – Helson Helchteren    1 - 2

    Betekom – Turnhout     4 - 2

    Leopoldsburg – Nijlen     3 - 0

    City Pirates Antwerpen – Diest    6 - 0

    Wellen – RC Mechelen      7 - 0

    Sterrebeek – Esperanza Pelt    1 - 1

    Eppegem – Sint-Lenaarts    0 - 2

    Vosselaar – Houtvenne    2 - 4


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 24

    RWD Molenbeek – Franc Borains     0 - 0

    Racing Jet Wavre – RFC Tournai     1 - 4

    Albert Quevy-Mons – Onhaye     0 - 1

    Profondeville – Ganshoren    1 - 4

    Taminoise – Solr้zienne    1 - 1

    L้opold FC – Manageoise   1 - 1

    Rebecquoise – Waterloo     1 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 24

    Warnant – Herstal    2 - 3

    RFC Huy – Arlonaise    3 - 0

    Durbuy – Richelle     1 - 1

    Longlier – Aischoise    0 - 2

    Aywaille – Mormont     0 - 2

    Tilleur – Verlaine    1 - 1

    Cointe-Li่ge - Bertrix   2 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : SPEELDAG 29 : 8 en 9 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 8 en zondag 9 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Appelterre - Aalter    2 - 1

    Lovendegem - Elene-Grotenberge    0 - 2

    Kruibeke - Zelzate    2 - 3

    KVV Ardennen - Kemzeke    4 - 0

    Voorde - Buggenhout   3 - 0

    Stekene - Robur    3 - 2

    Melsele - Lochristi     1 - 4

    Maldegem - Bambrugge    1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Lembeke - Waarschoot    1 - 4

    Adegem - Sleidinge    0 - 1

    Jong Zulte - Evergem Center    4 - 0

    Merendree - Zomergem    1 - 1

    Zeveren - De Pinte    0 - 0

    Sint-Kruis-Winkel - Drongen   1 - 1

    Latem - Belzele    2 - 1

    Meetjesland - Kleit    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Meldert - Windeke    2 - 0

    Denderhoutem - Geraardsbergen    3 - 3

    Houtem - Eine    3 - 4

    Burst - Lebeke-Aalst    0 - 2

    Gavere-Asper - Meerbeke    3 - 1

    Sottegem - FC Kluisbergen    5 - 0

    Kluisbergen Sportief - Winnik    0 - 1

    Vurste-Semmerzake - Munkzwalm    2 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Heikant    1 - 2

    Grembergen - Schoonaarde    1 - 1

    Edeboys - Serskamp-Schellebelle    1 - 2

    Moerbeke - Haasdonk     1 - 0

    Doorslaar - Dendermonde    0 - 2

    HO Kalken - Massemen     5 - 1

    Sinaai - Bazel   3 - 1

    Vrasene - Beervelde    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A : 

    Vinkt - Assenede    1 - 3

    Knesselare - Middelburg    1 - 3

    Nevele - Hansbeke    0 - 1

    Maria-Aalter - Balgerhoeke    6 - 1

    DKW Evergem - Poesele    0 - 2

    Bellem - Ursel    3 - 3

    Watervliet - Sint-Laureins    1 - 1

    Bassevelde - Kaprijke-Bentille     0 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Laarne-Kalken    4 - 3

    HT Zwijnaarde - Vinderhoute   10 - 1

    VSV Gent - VC Zwijnaarde    1 - 0

    Zaffelare - Destelbergen    4 - 3

    Lochristi B - Daknam    2 - 0

    Heusden - Sint-Denijs    4 - 2

    Eksaarde - Wachtebeke     2 - 0

    Muide Gent - Mariakerke    1 - 5

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Balegem    12 - 1

    Melsen - Wortegem     0 - 3

    Horebeke - Velzeke    2 - 2

    Oudenhove - Moortsele    0 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Nokere-Kruishoutem    2 - 0

    Machelen - Boekel     4 - 1

    Zingem - Sottegem B    4 - 1

    Nazareth-Eke - Michelbeke    4 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Mere - Sint-Antelinks     1 - 0

    Elene-Grotenberge B - Denderleeuw    1 - 3

    Bonanza - Nederhasselt    0 - 4

    Kerksken - Haaltert     0 - 0

    Zandbergen - Baardegem    2 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Doggen     1 - 1

    Erembodegem - Borsbeke    5 - 0

    Idegem - Hofstade     3 - 8

    DERDE PROVINCIALE E :

    Robur B - WB Sint-Niklaas    1 - 4

    Rangers Opdorp - Klinge    1 - 0

    Overmere - Sombeke    6 - 0

    Verrebroek - Melsele B   0 - 3

    Kieldrecht - Sint-Gillis    2 - 4

    SKB Sint-Niklaas - Oudegem    1 - 2

    Sint-Pauwels - SK Gerda   1 - 0

    Wichelen - YB Beveren    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    T. Melle - Poesele B    5 - 0

    SK Merelbeke - Ertvelde    0 - 3

    Sint-Amandsberg - Heusden B    2 - 1

    FC Dampoort - 9000 Gent    0 - 3

    Avrasya Gent - Muide Gent B    4 - 2

    Boekhoute - VS Destelbergen    STOPG.

    Ursel B - Oostakker    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zevergem - Kluisbergen Sportief B    4 - 0

    Bottelare - Maarkedal    6 - 0

    Petegem Schelde - Volkegem    1 - 2

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B    3 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Mater    1 - 0

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Neigem - Zegelsem    3 - 0

    Herzele-Ressegem - Strijpen    3 - 0

    Okegem - Aaigem    1 - 1

    Deftinge - Everbeek    1 - 0

    Volkegem B - Opbrakel     1 - 2

    Jong Geraardsbergen - Sint-Goriks    0 - 5

    Ophasselt - Appelterre B     FF   5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Gijzegem - Nieuwerkerken    7 - 1

    Bavegem - Smetlede    0 - 6

    Herdersem - Edeboys B    2 - 2

    Baasrode - Vlierzele    1 - 2

    Buggenhout B - HO Kalken B    0 - 7

    Laarne-Kalken B - Moorsel    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E : 

    Zaffelare B - Bosdam Beveren     2 - 1

    Zele B - SVH Waasmunster    3 - 3

    Tielrode - Rupelmonde    1 - 1

    Beervelde B - Hoogeinde    FF

    Haasdonk B - Hamme-Zogge    1 - 2

    Stekene B - Meerdonk    0 - 7


    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 1 en zondag 2 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    Enkel een paar inhaalwedstrijden in het weekend van de Ronde van Vlaanderen ....


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Sleidinge - De Pinte     0 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :

    Zandbergen - Borsbeke       1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    SK Merelbeke - Ursel B      3 - 5

    VC Boekhoute - Avrasya Gent     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Maarkedal - Kluisbergen Sportief B       2 - 0


    FINALE HOFMAN CUP - BEKER van OOST-VLAANDEREN

    Voorde - Robur    0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    31-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : SPEELDAG 29 : 8 en 9 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 8 en zondag 9 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    WS Lauwe - RC Lauwe     2 - 1

    Oostkamp - Kortemark     7 - 2

    Zwevezele - Oostnieuwkerke   0 - 1

    Boezinge - Damme      2 - 1

    Adinkerke - Oostduinkerke    4 - 4

    Eernegem - RC Waregem   3 - 2

    Westkapelle - Wingene   0 - 1

    Wielsbeke - Rumbeke     3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Ruiter Roeselare - Blankenberge    2 - 1

    Meulebeke - Oudenburg     3 - 1

    Nieuwpoort - Spermalie-Middelkerke   0 - 7

    Gistel - Moorslede    1 - 1

    Bredene - De Haan     1 - 2

    VV Tielt - Club Roeselare    1 - 1

    Heist - Zedelgem    0 - 0

    Staden - Varsenare     1 - 1
      
    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Heestert - Poperinge     1 - 2

    Dadizele - Deerlijk   0 - 2

    Wevelgem - Zwevegem    3 - 1

    Avelgem - Moen     1 - 2

    Dottignies - Anzegem     2 - 2

    Nieuwkerke - Geluwe     1 - 1

    Otegem - Luingnois    4 - 1

    Beveren-Leie - Ledegem     4 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :  

    Geluveld - Houthulst     3 - 2

    Proven - Westrozebeke    0 - 3

    Veurne - De Panne     0 - 3

    Zonnebeke - Reningelst     3 - 0

    Brielen - Diksmuide    2 - 2

    Comines-Warneton - Ploegsteert    0 - 0

    Hooglede - Beselare    2 - 3

    Handzame - Elverdinge    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Jabbeke - Keiem    0 - 0

    Jong Male - Snaaskerke     1 - 1

    Veldegem - Sint-Joris    2 - 1

    Zandvoorde - Koekelare    0 - 4

    Loppem - Steenbrugge    3 - 4

    Moerkerke - Ichtegem    3 - 0

    Lissewege - Westende    1 - 1

    Beernem - Ruddervoorde    2 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    KSV Kortrijk - Wevelgem B      2 - 0

    Lichtervelde - Hulste    2 - 1

    Oostrozebeke - Zwevezele B     1 - 0

    Pittem - Ingooigem    2 - 0

    Aarsele - Kanegem     2 - 2

    Emelgem-Kachtem - Heule     4 - 1

    Ardooie - Dosko Beveren     1 - 3

    Lendelede - Bissegem     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Jonkershove - Alveringem      2 - 1

    Voormezele - Zillebeke    0 - 0

    Veurne B - Lo-Reninge     2 - 2

    Hollebeke - Poperinge B    3 - 3

    Vleteren - Comines-Warneton B    4 - 0

    Houthem - Merkem   0 - 11

    Westouter - Dikkebus    3 - 1

    Langemark-Poelkapelle - Bulskamp     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge B - Zarren    0 - 6

    Aartrijke - SK Torhout    1 - 0

    Hertsberge - E. Brugge    5 - 2

    Gits - Zerkegem    5 - 0

    Lombardsijde - Sint-Kruis    2 - 6

    Doomkerke - Dudzele    1 - 2

    Wenduine - Dar. Brugge    1 - 1

    HO Oedelem - Ruiselede     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  (speeldag 32)

    Dentergem - Stasegem     5 - 1

    Izegem B - Aalbeke     1 - 0

    Wervik B - Desselgem     FF   0 - 5

    Passendale - Moorsele     2 - 4

    Dosko Beveren B - Dadizele B    2 - 5

    Kruiseke - Wikings Kortrijk    1 - 2

    Bellegem - Kuurne    0 - 4

    Marke - Rekkem     0 - 0



    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 1 en zondag 2 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    Enkel een paar inhaalwedstrijden in het weekend van de Ronde van Vlaanderen ....


    EERSTE PROVINCIALE :  vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 29

    White Star Lauwe - Racing Lauwe      2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Bredene - Staden     0 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Davo Westende - Ichtegem    2 - 3

    Keiem - Jong Male     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zerkegem - Aartrijke    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :  ( speeldag 31 )

    Aalbeke - Marke      2 - 0

    Wikings Kortrijk - Wervik B     2 - 1

    Dadizele B - Dentergem     2 - 1

    Rekkem - Dosko Beveren B      4 - 1

    Jong Vijve - Kruiseke      2 - 2

    Desselgem - Passendale     4 - 0

    Moorsele - Izegem B      1 - 0

    Stasegem - Bellegem     0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    30-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen - 8 en 9 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 8 en 9 april 2017


    BRABANT : Speeldag 27

    Crossing Schaerbeek – Butsel     0 - 2

    Borght – Hoeilaart    2 - 4

    VV Houtem – Bierbeek    1 - 2

    Grez-Doiceau – Veltem     1 - 5

    Sporting Bruxelles – Liedekerke    1 - 0

    RCS Brainois – Strombeek    3 - 2

    Kampenhout – Ren. Cl. Schaerbeek    0 - 0

    RSD Jette – Stockel    1 - 4



    ANTWERPEN :  Speeldag 28

    Schriek – Heikant Berlaar    0 - 1

    Branddonk – Rapid Leest    1 - 3

    White Star Schorvoort – Lille    2 - 4

    Herentals – De Kempen   1 - 0

    Zwijndrecht – Oppurs    0 - 2

    Brasschaat – Antonia    1 - 3

    GR Katelijne – Ternesse    2 - 3

    Lyra – Berg en Dal    3 - 2



    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 29

    Monceau – Estinnoise    6 - 0

    Gosselies – Ostiches-Ath    1 - 3

    Stade Brainois – Peruwelz FC    2 - 1

    Ransart – Montkainoise    2 - 1

    Paturages – Binchoise    1 - 2

    Houdeng – Courcelles   5 - 1

    Beloeil – Soignies    1 - 4

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage – Pont-a-Celles Buzet    3 - 2



    LIMBURG : Speeldag 29

    Racing Peer – Beringen    4 - 2

    Zonhoven VV – Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Heur-Tongeren – Landen     3 - 0

    Hoepertingen – Lutlommel    2 - 1

    Zepperen-Brustem – Melo Zonhoven    1 - 1

    Bree – Termien    1 - 1

    Vlijtingen – Herk-De-Stad     2 - 0

    Bilzen-Waltwilder – Bregel    2 - 1



    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 30 : Weekend 8 april

    Sparta Rotterdam - Excelsior     2 - 3

    Vitesse - Heerenveen     4 - 2

    NEC - Ajax      1 - 5

    ADO Den Haag - FC Groningen     4 - 3

    Go Ahead Eagles - Heracles Almelo      1 - 4

    AZ - Roda JC    1 - 1

    PEC Zwolle - Feyenoord    2 - 2

    FC Utrecht - FC Twente    3 - 0

    PSV - Willem II     5 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    29-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Off 1 : Zulte Waregem - RSC Anderlecht
    Play Off 1 : Zulte Waregem - RSC Anderlecht










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:foto's
    27-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 31 maart, 1 en 2 april 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 31 maart, zaterdag 1 en zondag 2 april 2017


    EERSTE KLASSE A en B   JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1 :

    Zulte Waregem - Anderlecht     1 - 2

    Charleroi - KV Oostende     1 - 1

    AA Gent - Club Brugge    2 - 1

    PLAY OFF 2 :

    POULE A :

    Sint-Truiden - Waasland-Beveren     3 - 0

    Union - St Gilloise - KV Mechelen    3 - 0

    Lierse - Standard     1 - 0

    POULE B :

    KV Kortrijk - Moeskroen    2 - 1

    Eupen - Roeselare     2 - 2

    RC Genk - Lokeren    4 - 0

    PLAY OFF 3 :

    Tubeke - Cercle Brugge      2 - 2

    Lommel United - Oud-Heverlee Leuven     2 - 1



    EERSTE KLASSE - AMATEUR :  Speeldag 27

    VW Hamme - Oosterzonen      3 - 0

    Koksijde - Virton      0 - 5

    Dessel Sport - Heist       4 - 0

    Hasselt - Beerschot-Wilrijk      0 - 2

    Dender - KSV Oudenaarde    1 - 0

    Deinze - Seraing     0 - 2

    Sprimont-Comblain - Geel    1 - 3

    WS Brussel - Patro Eisden     FF   0 - 5



    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV A :  Speeldag 27

    Menen – Sparta Petegem      1 - 1

    Torhout – Olsa Brakel      2 - 2

    Harelbeke – Eendracht Aalst     1 - 0

    Westhoek – Izegem     0 - 3

    Temse – Knokke     1 - 2

    Bornem – Sint-Niklaas     2 - 2

    Sint-Eloois-Winkel – Gullegem     2 - 3

    Halle – RC Gent    0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VFV B :  Speeldag 27

    Zwarte Leeuw – Grimbergen      3 - 2

    Overijse – Cappellen     1 - 0

    Spouwen-Mopertingen – Hoogstraten     3 - 1

    Duffel – Tienen      2 - 2

    Londerzeel – Berchem Sport    0 - 1

    Woluwe-Zaventem – Bocholt    3 - 3

    Rupel-Boom – Tessenderlo    1 - 0

    Wijgmaal – Hades    0 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 27

    RFC Meux – Acren-Lessines     5 - 0

    Waremme – Ciney    2 - 1

    La Louvi่re-Centre – RFC de Li่ge    0 - 0

    Couvin-Mariembourg – La Calamine      4 - 2

    Chatlet-Farciennes – UR Namur      3 - 1

    Soli่res – Walhain     1 - 2

    Hamoir – Givry    5 - 2

    Ol. Charleroi – Charleroi-Couillet    2 - 1



    DERDE AMATEURKLASSE VFV A : Speeldag 27

    Jong Lede – Ninove      1 - 1

    Wervik – Berlare      0 - 0

    Merelbeke – Mariekerke      0 - 1

    Ingelmunster – Dikkelvenne      1 - 0

    Wetteren – Wolvertem-Merchtem    2 - 0

    Ronse – Vlamertinge     2 - 0

    Lebbeke – Zele    6 - 0

    Pepingen – Sint-Gillis-Waas     2 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VFV B : Speeldag 27

    Sint-Lenaarts – Leopoldsburg      3 - 0

    Esperanza Pelt – Digem Sport     2 - 1

    Turnhout – Houtvenne     3 - 2

    Betekom – Wellen    3 - 3

    Diest – Sterrebeek     2 - 1

    Nijlen – Vosselaar     2 - 3

    RC Mechelen – City Pirates Antwerpen     2 - 4

    Helson Helchteren – Eppegem     0 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 23

    RFC Tournai – Profondeville     5 - 0

    Onhaye – Taminoise    2 - 1

    Ganshoren – Albert Quevy-Mons     1 - 5

    Franc Borains – Rebecquoise    2 - 1

    L้opold FC – RWD Molenbeek     2 - 2

    Manageoise – Solr้zienne    3 - 3

    Waterloo – Racing Jet Wavre    0 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 23

    Arlonaise – Cointe-Li่ge      1 - 2

    Longlier – Warnant     0 - 6

    Aischoise – Richelle    0 - 4

    Bertrix – Durbuy     0 - 3

    Herstal – Tilleur    1 - 3

    Verlaine – Aywaille     1 - 3

    Mormont – RFC Huy    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    26-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen - 1 en 2 april 2017

    EERSTE PROVINCIALE Brabant - Antwerpen - Limburg - Henegouwen : 1 en 2 april 2017


    BRABANT : INHAALWEDSTRIJDEN

    VV Houtem - Butsel      1 - 1

    Hoeilaart - Veltem     4 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - RSD Jette     0 - 2

    Verder is er geen voetbal


    ANTWERPEN :  INHAALWEDSTRIJDEN van Speeldag 18

    Heikant Berlaar - Ternesse     0 - 0

    Brasschaat - Lyra     4 - 4

    Zwijndrecht - Herentals     2 - 2

    White Star Schorvoort - Antonia    1 - 3

    Branddonk - De Kempen     1 - 0

    GR Katelijne - Berg en Dal     2 - 2

    Rapid Leest - Lille     2 - 3

    Schriek - Oppuurs     1 - 2


    HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 27

    Ransart - Gosselies    0 - 1

    Montkainoise - Pont-a-Celles Buzet    3 - 1

    Ostiches-Ath - Houdeng   1 - 0

    Estinnoise - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    0 - 3

    Peruwelz FC - Beloeil    0 - 4

    Soignies - Paturages    1 - 0

    Binchoise - Monceau   3 - 0

    Courcelles - Stade Brainois     2 - 0


    LIMBURG : Speeldag 28

    Bregel - Vlijtingen     1 - 0

    Landen - Zonhoven VV    1 - 3

    Beringen - Zepperen-Brustem     1 - 2

    Herk-De-Stad - Termien     0 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Racing Peer    1 - 0

    Lutlommel - Heur-Tongeren    1 - 3

    Melo Zonhoven - Bilzen-Waltwilder    0 - 4

    Bree - Hoepertingen     2 - 3

    Inhaalwedstrijd op woensdag :
    Daring Huvo Jeuk - Landen      0 - 0


    EREDIVISIE NEDERLAND

    Speeldag 28 : Weekend 1 april

    AZ - FC Groningen     0 - 0

    PEC Zwolle - Excelsior      1 - 1

    Sparta Rotterdam - PSV      0 - 2

    FC Utrecht - Willem II      2 - 0

    Heracles Almelo - Heerenveen      4 - 1

    Vitesse - NEC     2 - 1

    Ajax - Feyenoord     2 - 1

    ADO Den Haag - Roda JC     4 - 1

    FC Twente - Go Ahead Eagles      1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen



    Foto



    Foto

    Foto

    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 23 : Lijst 1 en 2
  • SPEELDAG 23 : Lijst 3 en 4
  • SPEELDAG 23 : Lijst 5 en 6

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 27
  • klassementen speeldag 27 (vervolg)
  • speeldag 27
  • voorspellingen speeldag 27
  • voorspellingen speeldag 27 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!