De eersteklassers bereiden zich voor op het voetbalseizoen 2018-2019.
Ontdek hier het voorlopige oefenprogramma van alle clubs uit de
Jupiler Pro League in alfabetische volgorde.
RSC Anderlecht : eerste training op 18 juni
22 juni : RWD Molenbeek - RSC Anderlecht 0 - 1
23 juni : KSK Heist - RSC Anderlecht 1 - 1
29 juni : RSC Anderlecht - PAOK Saloniki 2 - 2
6 juli : Roeselare - RSC Anderlecht 1 - 1
7 juli : RSC Anderlecht - PSV Eindhoven 5 - 3
13 juli : Ajax Amsterdam - RSC Anderlecht 3 - 5 en 1 - 3
20 juli : Westerlo - RSC Anderlecht 2 - 2
21 juli : RSC Anderlecht - Stade Rennes 3 - 2
Royal Antwerp : eerste training op 18 juni
22 juni : Hoogstraten - Antwerp 1 - 5
27 juni : Brasschaat - Antwerp 1 - 4
3 juli : Duisburg - Antwerp 1 - 2
8 juli : Antwerp - VfL Osnabrück 1 - 0
15 juli : Antwerp - PAOK Saloniki 3 - 1
22 juli : Antwerp - Panathinaikos 2 - 1
Cercle Brugge : eerste training op 18 juni
27 juni : Cercle Brugge - KV Mechelen 1 - 2
30 juni : Cercle Brugge - Sporting Charleroi 0 - 2
4 juli : Cercle Brugge - Lokeren 0 - 0
7 juli : Cercle Brugge - Waasland-Beveren 2 - 1
11 juli : Cercle Brugge - Borussia Mönchengladbach (beloften) 3 - 1
14 juli : Cercle Brugge - AS Monaco 2 - 3
20 juli : US Boulogne - Cercle Brugge 2 - 2
21 juli : Stade de Reims - Cercle Brugge 2 - 1
Club Brugge : eerste training op 18 juni
22 juni : KFC Heist - Club Brugge 0 - 11
30 juni : KM Torhout - Club Brugge 0 - 6
4 juli : Steaua Boekarest - Club Brugge 1 - 1
7 juli : Verenigde Arabische Emiraten - Club Brugge 1 - 3
14 juli : Hapoel Haïfa - Club Brugge 1 - 3
18 juli : KV Mechelen - Club Brugge 0 - 0
22 juli : Club Brugge - Standard (Supercup) 2 - 1
Sporting Charleroi : eerste training op 23 juni
30 juni : Cercle Brugge - Sporting Charleroi 0 - 2
6 juli : Sporting Charleroi - Tubeke 1 - 1
11 juli : Valenciennes - Sporting Charleroi 0 - 1
13 juli : Mainz - Sporting Charleroi 2 - 0
21 juli : Sporting Charleroi - OGC Nice 2 - 2
AS Eupen : eerste training op 22 juni
27 juni : Sprimont-Comblain - Eupen 1 - 2
7 juli : Eupen - Allemania Aachen 1 - 0
10 juli : Eupen - FC Köln B 1 - 1
15 juli : Eupen - Olympiakos Piraeus 3 - 2
21 juli : Eupen - Tubeke 2 - 0
KRC Genk : eerste training op 23 juni
27 juni : Bregel Sport - KRC Genk 0 - 10
30 juni : Tessenderlo - KRC Genk 0 - 5
5 juli : KRC Genk - Verenige Arabische Emiraten 5 - 0
8 juli : KRC Genk - Valenciennes 3 - 1
14 juli : KRC Genk - Moeskroen 5 - 2
15 juli : Spouwen-Mopertingen - KRC Genk 1 - 6
21 juli : KRC Genk - Olympiakos Piraeus 4 - 0
22 juli : KSK Heist - KRC Genk 1 - 3
KAA Gent : eerste training op 18 juni
22 juni : RC Gent - AA Gent 0 - 8
23 juni : Drongen - AA Gent 1 - 3
29 juni : Dikkelvenne - AA Gent 0 - 4
30 juni : KFC Merelbeke - AA Gent 1 - 4
6 juli : KSV Oudenaarde - AA Gent 1 - 3
7 juli : RFC Wetteren - AA Gent 1 - 6
12 juli : AA Gent - PAOK Saloniki 1 - 1
14 juli : Willem II - AA Gent 1 - 1
18 juli : AA Gent - PEC Zwolle 1 - 0
21 juli : Oud-Heverlee Leuven - AA Gent 0 - 2
23 juli : AA Gent - Strasbourg 1 - 0
KV Kortrijk : eerste training op 20 juni
23 juni : Bissegem - KV Kortrijk 1 - 9
26 juni : Mandel United - KV Kortrijk 0 - 2
30 juni : Geluwe - KV Kortrijk 1 - 11
12 juli : Roeselare - KV Kortrijk 1 - 1
19 juli : Beerschot-Wilrijk - KV Kortrijk 1 - 1
21 juli : KV Kortrijk - FC Metz 1 - 2
24 juli : Harelbeke - KV Kortrijk 0 - 5
KV Oostende : eerste training op 19 juni
27 juni : Zwevezele - KV Oostende 1 - 2
29 juni : Mandel United - KV Oostende 0 - 5
4 juli : Zeeuwse selectie - KV Oostende 0 - 0
6 juli : Bruse Boys - KV Oostende 0 - 14
11 juli : Hapoel Haïfa - KV Oostende 2 - 0
14 juli : Zulte Waregem - KV Oostende 1 - 4
17 juli : KV Oostende - Roeselare 2 - 3
20 juli : KV Oostende - Lokomotiv Zagreb 0 - 1
Sporting Lokeren : eerste training op 19 juni
26 juni : Lochristi - Lokeren 1 - 9
29 juni : Avanti Stekene - Lokeren 0 - 1
1 juli : KVV Zelzate - Lokeren 0 - 6
4 juli : Cercle Brugge - Lokeren 0 - 0
7 juli : Zulte Waregem - Lokeren 0 - 1
14 juli : AZ Alkmaar - Lokeren 2 - 0
18 juli : Lommel SK - Lokeren 2 - 1
22 juli : Lokeren - Lokomtiv Zagreb 0 - 1
Exel Moeskroen : eerste training op 18 juni
24 juni : Dottignies Sport - Moeskroen 0 - 3
30 juni : KSK Ronse - Moeskroen 0 - 2
6 juli : Waasland-Beveren - Moeskroen 1 - 0
14 juli : KRC Genk - Moeskroen 5 - 2
19 juli : KSV Oudenaarde - Moeskroen 1 - 0
20 juli : Sint-Truiden - Moeskroen 0 - 1
Standard de Liège : eerste training op 18 juni
23 juni : Sprimont-Comblain - Standard 2 - 5
27 juni : Waremme - Standard 3 - 3
30 juni : Standard - Nancy 1 - 2
4 juli : Standard - Sparta Rotterdam 1 - 1
14 juli : Celtic Glasgow - Standard 4 - 1
18 juli : Tubeke - Standard 0 - 1
22 juli : Club Brugge - Standard (Supercup) 2 - 1
Sint-Truiden : eerste training op 20 juni
23 juni : KVK Wellen - Sint-Truiden 0 - 6
26 juni : Herk-De-Stad - Sint-Truiden 0 - 6
27 juni : Tessenderlo - Sint-Truiden 0 - 2
4 juli : Ross County - Sint-Truiden 0 - 2
6 juli : Oud-Heverlee Leuven - Sint-Truiden 3 - 1
11 juli : Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden 0 - 8
14 juli : Lommel SK - Sint-Truiden 0 - 1
18 juli : Olympiakos Piraeus - Sint-Truiden 1 - 1
20 juli : Sint-Truiden - Moeskroen 0 - 1
Waasland-Beveren : eerste training op 20 juni
23 juni : Vrasene - Waasland-Beveren 0 - 4
27 juni : Melsele - Waasland-Beveren 0 - 5
30 juni : Sint-Niklaas - Waasland-Beveren 1 - 3
6 juli : Waasland-Beveren - Moeskroen 1 - 0
7 juli : Cercle Brugge - Waasland-Beveren 2 - 1
15 juli : Beerschot-Wilrijk - Waasland-Beveren 1 - 1
21 juli : Waasland-Beveren - KV Mechelen 3 - 0
Zulte Waregem : eerste training op 24 juni
30 juni : Sparta Petegem - Zulte Waregem 1 - 4
7 juli : Zulte Waregem - Lokeren 0 - 1
10 juli : Zulte Waregem - RKC Waalwijk 3 - 1
14 juli : Zulte Waregem - KV Oostende 1 - 4
17 juli : Zulte Waregem - Hapoel Haïfa 1 - 1
22 juli : Zulte Waregem - AZ Alkmaar 0 - 1
KV Mechelen : Deze club is pas gedegradeerd maar krijgt toch nog een plaats tussen de eersteklassers.
KV Mechelen begon op 11 juni als eerste club in België aan de voorbereiding.
16 juni : GR Katelijne - KV Mechelen 0 - 10
20 juni : KSK Heist - KV Mechelen 2 - 3
23 juni : Eppegem - KV Mechelen 0 - 7
27 juni : Cercle Brugge - KV Mechelen 1 - 2
7 juli : VW Hamme - KV Mechelen 0 - 3
11 juli : Union Saint-Gilloise - KV Mechelen 0 - 2
14 juli : Deinze - KV Mechelen 1 - 2
18 juli : KV Mechelen - Club Brugge 0 - 0
21 juli : Waasland-Beveren - KV Mechelen 3 - 0
28 juli : Willem II - KV Mechelen 0 - 1
31 juli : Al Nasr - KV Mechelen 1 - 3
Oefenprogramma KSV Oudenaarde (eerste amateurklasse)
Begin september begint KSV Oudenaarde aan zijn derde opeenvolgende seizoen in de eerste amateurklasse.
Vooraleer men hiermee van start gaat werkte KSV Oudenaarde nog volgend oefenprogramma af :
27 juni : KSV Oudenaarde - U21 RSC Anderlecht 2 - 2
6 juli : KSV Oudenaarde - AA Gent 1 - 3
19 juli : KSV Oudenaarde - Moeskroen 1 - 0
25 juli : KSK Ronse - KSV Oudenaarde 0 - 6
28 juli : KSV Oudenaarde - Olsa Brakel 1 - 1
1 augustus : Harelbeke - KSV Oudenaarde 1 - 4
25 augustus : KSV Oudenaarde - KSK Ronse 1 - 0