Rondvraag / Poll
Wie zal op 1 mei de Beker van België in de lucht steken ?
KV Mechelen
KAA Gent
Bekijk resultaat



Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Champions League 1/4e, 1/8e finales en Europa League 1/4e, 1/8 en 1/16e finales
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2019-2020
  • Skûtsjesilen van 27 juli tot en met 9 augustus 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 mei 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Op deze vijf dwingende vragen moeten de Rode Duivels vanavond antwoord bieden
  • "Jaques Borlée overweegt overstap naar Vlaanderen" en reageert op open brief: "Eerst laten bezinken"
  • Wie is Carole Bam, de topcoach van de Bel­gian Cheetahs? “Ze noemen mij Mama Cheetah”
  • “Onrechtmatig” en “onrechtvaardig”: Kenianen zijn boos omdat Diamond League 5.000 meter schrapt
  • Open oorlog in atletiek eindelijk afgelopen: dan toch nieuw contract voor Jacques Borlée tot en met Olympische Spelen
  • Marathonloper Koen Naert mikt in Rotterdam op recordtijd en olympisch ticket
  • Philip Milanov begint seizoen met zege in discuswerpen
  • Gert Vande Broek stopt na 25 jaar als coach van Asterix Avo Beveren
  • Greenyard Maaseik verslikt zich in Berlijn en moet hopen op mirakel in Champions League
  • Maaseik moet twee keer winnen in Champions League
    Foto
    Nieuws VTM
  • Vier twintigers betrapt met 32 kilo lachgas
  • Nederlandse premier Rutte krijgt black-out tijdens verkiezingsdebat
  • Vuurwerk binnenkort overal verboden, tenzij gemeente anders beslist
  • May vraagt uitstel voor brexit tot 30 juni
  • Beke lacht met granaten in Antwerpen
  • Ouders tonen begrip voor staking leerkrachten
  • Grote staking in het onderwijs
  • Amsterdam verbiedt rondleidingen op de Wallen
  • Europa geeft Google nieuwe miljardenboete
  • Vuurbal bij ontploffing in Texas
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (105)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (557)
  • info (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (124)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Op deze vijf dwingende vragen moeten de Rode Duivels vanavond antwoord bieden
  • "Jaques Borlée overweegt overstap naar Vlaanderen" en reageert op open brief: "Eerst laten bezinken"
  • Wie is Carole Bam, de topcoach van de Bel­gian Cheetahs? “Ze noemen mij Mama Cheetah”
  • “Onrechtmatig” en “onrechtvaardig”: Kenianen zijn boos omdat Diamond League 5.000 meter schrapt
  • Open oorlog in atletiek eindelijk afgelopen: dan toch nieuw contract voor Jacques Borlée tot en met Olympische Spelen
  • Marathonloper Koen Naert mikt in Rotterdam op recordtijd en olympisch ticket
  • Philip Milanov begint seizoen met zege in discuswerpen
  • Gert Vande Broek stopt na 25 jaar als coach van Asterix Avo Beveren
  • Greenyard Maaseik verslikt zich in Berlijn en moet hopen op mirakel in Champions League
  • Maaseik moet twee keer winnen in Champions League
    Foto
    Nieuws HLN
  • Amber Heard vindt opnieuw de liefde bij Argentijnse regisseur
  • Colruyt neemt fietsspeciaalzaak ‘Fiets!’ over en gaat keten uitbreiden
  • KOERS KORT. Géén Cavendish en Vermote in Milaan-Sanremo
  • Triodos Bank moet klanten beter screenen in strijd tegen witwassen en terrorisme
  • Waalse softwarebedrijf Odoo mikt op 1.000 banen in Louvain-la-Neuve
  • Mathieu van der Poel met schrik vrij na spectaculaire val: “Ik had judo moeten gaan doen”
  • ‘Bloemenmeisje’ steelt met oeroude truc 150 euro van Belgische toerist, maar die laat zich niet zomaar vangen
  • ‘Bloemenmeisje’ steelt met oeroude truc 150 euro van Belgische toerist (78), maar die laat zich niet zomaar vangen
  • 20 jaar na laatste Belgische zege in Milaan-Sanremo is er hoop: “Philipsen is onze ‘coming man’”
  • Ook nieuwe Tarantino-film zal in première gaan op filmfestival van Cannes, bekijk hier de trailer
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    03-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 18


    Waasland-Beveren - Club Brugge     2 - 1

    RC Genk - KV Kortrijk     1 - 1

    Moeskroen - Zulte Waregem    0 - 0

    KV Oostende - Lokeren   1 - 0

    Sint-Truiden - Standard     1 - 1

    Cercle Brugge - Antwerp     0 - 3

    Anderlecht - Charleroi      1 - 1   

    AA Gent - Eupen     2 - 0



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 18

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven     3 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Tubeke    5 - 2

    Westerlo - KV Mechelen     1 - 3

    Lommel - Union Saint-Gilloise    0 - 2



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 15

    KSV Oudenaarde - Lierse-Kempenzonen      1 - 3

    Tessenderlo - Seraing    4 - 0

    Geel - Deinze     2 - 3

    Chatelet-Farciennes - Virton    1 - 0

    Dender - Dessel Sport    2 - 0

    KSK Heist - RWD Molenbeek   2 - 3

    Rupel-Boom - Knokke    1 - 0

    RFC de Liège - Eendracht Aalst   3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 15

    RC Gent - Ronse      2 - 1

    Dikkelvenne - Tempo Overijse       0 - 2

    Londerzeel - Sint-Eloois-Winkel   0 - 1

    Olsa Brakel - Mandel United Izegem-Ingelmunster     1 - 2

    Diegem Sport - Wijgmaal    2 - 2

    Harelbeke - Eppegem    6 - 1

    Menen - Westhoek   2 - 0

    Gullegem - Sparta Petegem    2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 15

    Hasselt - Patro Eisden     1 - 1   

    Turnhout - Duffel      2 - 1

    City Pirates Antwerpen - VW Hamme     2 - 1

    Heur-Tongeren - Berchem Sport    0 - 4

    Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen     1 - 2

    Bocholt - Cappellen      3 - 2

    Vosselaar - Hades Kiewit Hasselt     4 - 2

    Temse - Sint-Niklaas     4 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 16

    La Louvière-Centre - Hamoir    3 - 0

    Ol. Charleroi - Durbuy    0 - 2

    Ciney - Couvin-Mariembourg     1 - 4

    URSL Visé - RAAL La Louvière     2 - 2

    FC Tilleur - RFC Meux   2 - 3

    Solières Sport - Walhain    1 - 0

    Rebecquoise - Franc Borains     2 - 1

    Acren-Lessines - Waremme     1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 15

    Zwevezele - Woluwe-Zaventem      5 - 0

    Wetteren - Wolvertem-Merchtem      5 - 3

    Melsele - Wervik     0 - 0

    Lebbeke - Kampenhout    1 - 1

    Pepingen-Halle - Oostkamp      2 - 0

    Stekene - Wingene   0 - 1

    Zelzate - Torhout    2 - 1

    Jong Lede - Merelbeke      0 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 15

    Esperanza Pelt - Zwarte Leeuw     1 - 1

    Ternesse Wommelgem - Leopoldsburg    1 - 1

    Sint-Lenaarts - Houtvenne   0 - 2

    Bilzen-Waltwilder - Bornem    2 - 2

    Betekom - Tienen    1 - 5

    Lyra-Lierse Berlaar - Wellen   1 - 2

    Helson Helchteren - RC Mechelen   0 - 4

    Termien - Nijlen      2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 16

    Wavre Sports - RFC Tournai      1 - 1

    Aischoise - Ostiches-Ath     3 - 3

    Binchoise - Taminoise     0 - 0

    Symphorinois - Albert Quevy-Mons   2 - 0

    Stade Brainois - Manageoise   2 - 3

    Ganshoren - Namur Fosses-La-Ville   2 - 0

    RSD Jette - Léopold FC    1 - 2

    Stockel - RCS Brainois     2 - 5

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 16

    Longlier - Stockay-Warfusée     2 - 4

    Sprimont - Onhaye   1 - 1

    La Calamine - Richelle     0 - 1

    Condruzien - Meix-Dt-Virton      0 - 2

    Warnant - Herstal     3 - 0

    Aywaille - RFC Huy   2 - 1

    Verlaine - Givry     1 - 2

    Oppagne-Wéris - Mormont   5 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 8 en zondag 9 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    HO Kalken - Lochristi    2 - 2

    Ninove - Aalter   2 - 4

    Elene-Grotenberge - Dendermonde   4 - 1

    Mariakerke - Sottegem   3 - 1

    KVV Ardennen - Zele   0 - 2

    Jong Zulte - Waasmunster    2 - 2

    Drongen - Voorde Appelterre   2 - 1

    Adegem - Bambrugge    1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Zeveren     0 - 1


    Meetjesland - Waarschoot     2 - 2


    Bellem - Maldegem   2 - 4


    Sleidinge - Lembeke    2 - 1


    Merendree - Assenede   8 - 1


    Sint-Laureins - Kleit   1 - 0


    Lovendegem - Zomergem    1 - 2


    Poesele - Latem     1 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Machelen     2 - 2

    Edeboys - Nokere-Kruishoutem   0 - 2

    Munkzwalm - Moerbeke-Geraardsbergen    8 - 0

    Winnik - Borsbeke   0 - 3

    Burst - Gijzel-Oosterzele   1 - 1

    Geraardsbergen - Denderhoutem   0 - 2

    Erembodegem - Meldert    4 - 2

    Kluisbergen Sportief - Meerbeke    3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Grembergen     4 - 1

    Kieldrecht - WB Sint-Niklaas      3 - 2

    Robur - Vrasene   1 - 2

    VSV Gent - Sinaai   0 - 0

    Doorslaar - Buggenhout   1 - 3

    Sint-Gillis - Haasdonk   2 - 1

    Bazel - Schoonaarde   0 - 4

    Heikant - Kruibeke   2 - 3


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Bassevelde     2 - 1


    Evergem Center - Sint-Kruis-Winkel    2 - 1


    Wachtebeke - DKW Evergem   5 - 3


    Donk - Hansbeke    1 - 1


    Nevele - Ursel    0 - 2


    Maria-Aalter - Vinderhoute   6 - 1


    Watervliet - Belzele   0 - 3


    Vinkt - Boekhoute    1 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Zevergem     5 - 0


    Melsen - Serskamp-Schellebelle     2 - 1


    Moortsele - VC Zwijnaarde   3 - 1


    Lochristi B - Heusden   2 - 0


    FC Destelbergen - Cercle Melle   2 - 1


    Bottelare - Sint-Denijs    0 - 2


    Beervelde - Massemen   2 - 0


    HT Zwijnaarde - Zaffelare     3 - 5


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Velzeke      1 - 1

    Nazareth-Eke - Elene-Grotenberge B    2 - 4

    Boekel - FC Kluisbergen    3 - 1

    Gavere-Asper - Maarkedal   2 - 0

    Oudenhove - Bevere    2 - 1

    Wortegem - Sint-Goriks     6 - 2

    Eine - Horebeke    1 - 0

    Sottegem B - Zingem     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Gijzegem   6 - 1


    Mere - Denderleeuw   1 - 2


    Nederhasselt - Doggen   1 - 2


    Hofstade - Bonanza   3 - 1


    Haaltert - Deftinge   1 - 3


    Vlierzele - Kerksken    1 - 8


    Zandbergen - Houtem    0 - 0


    Baardegem - Herzele-Ressegem     2 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Tielrode   0 - 0

    Bosdam Beveren - Robur B     1 - 2

    SK Gerda - Melsele B      1 - 2

    Moerbeke - SKB Sint-Niklaas    2 - 1

    Opdorp - Kallo    1 - 0

    Klinge - Oudegem   1 - 5

    Meerdonk - Eksaarde   0 - 0

    Kemzeke - YB Beveren   0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - 9000 Gent      5 - 3

    Ooidonck-Leerne - Balgerhoeke     3 - 3

    Lotenhulle - Oostakker   1 - 6

    Knesselare - Kaprijke-Bentille   0 - 2

    Avrasya Gent - Vinkt B    1 - 0

    Sint-Amandsberg - VS Destelbergen    1 - 4

    Middelburg - Muide Gent     5 - 4


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Boekel B     1 - 1

    Bevere B - Kluisbergen Sportief B     1 - 3

    Zingem B - Olsene     1 - 5

    Mater - Eine B    1 - 3

    FCLC Ronse - Munkzwalm B    5 - 1

    Volkegem - Huise-Ouwegem    0 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Nazareth-Eke B      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Oudenhove B     3 - 0

    Bonanza B - Jong Geraardsbergen    2 - 0

    Velzeke - B - Michelbeke B      2 - 5

    Volkegem B - Okegem      0 - 3

    Neigem - Opbrakel    3 - 1

    Zegelsem - Idegem    0 - 5

    Ophasselt - Everbeek     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Wichelen     0 - 1

    Moorsel - SK Merelbeke    4 - 3

    Bavegem - Serskamp-Schellebelle B   3 - 2

    Nieuwerkerken - Lebbeke B   6 - 3

    T. Melle - FC Dampoort   1 - 2

    Heusden B - Smetlede   2 - 3

    OB Lebbeke - Aaigem   0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - SVH Waasmunster     2 - 2

    Sp. Waasmunster B - Verrebroek     3 - 1

    Baasrode - HO Kalken B     1 - 6

    Sinaai B - Hoogeinde      1 - 3

    Daknam - Rupelmonde    2 - 3

    Sint-Gillis-Waas - Haasdonk B    4 - 1

    Zele B - Overmere   2 - 1

    Hamme-Zogge - Sombeke     4 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 8 en zondag 9 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - Zedelgem     1 - 0


    Damme - Blankenberge    1 - 3


    Wielsbeke - Oostduinkerke      3 - 0


    Vlamertinge - Deerlijk   2 - 1


    Boezinge - RC Waregem     0 - 0


    Kortemark - WS Lauwe     0 - 1


    Oostnieuwkerke - Poperinge   2 - 1


    RC Lauwe - Dadizele    0 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Veldegem - Oudenburg     3 - 1

    Rumbeke - Club Roeselare     2 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Keiem     0 - 5

    Diksmuide - Eernegem     3 - 1

    De Ruiter Roeselare - Varsenare     3 - 0

    Heist - Sint-Kruis     5 - 0

    Jabbeke - Lichtervelde     1 - 2

    Bredene - De Haan     1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Moorslede      2 - 0


    Wevelgem - Ploegsteert      3 - 0


    Beveren-Leie - Ledegem     2 - 1


    Geluwe - Heestert   0 - 0


    Otegem - Moen   3 - 1

    Bissegem - Dottignies   0 - 2

    Anzegem - Nieuwkerke   2 - 3


    Zonnebeke - VV Tielt      1 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Veurne - Merkem      2 - 2


    Proven - Geluveld      3 - 1


    Staden - Gits    2 - 2


    Westrozebeke - Vleteren    2 - 0


    Hooglede - Comines-Warneton   0 - 3


    Beselare - Houthulst    1 - 1


    Dikkebus - De Panne   5 - 2


    Elverdinge - Voormezele     3 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Beernem      3 - 3

    Loppem - Snaaskerke      2 - 0

    Lombardsijde - Moerkerke    3 - 0

    Gistel - Koekelare    1 - 5

    SK Torhout - Jong Male   2 - 2

    Lissewege - Dar. Brugge   3 - 3

    Ichtegem - Steenbrugge   1 - 0

    Nieuwpoort - Dudzele     5 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Avelgem - Oostrozebeke     5 - 1


    Ingooigem - Wevelgem B       2 - 2


    Emelgem-Kachtem - Lendelede    1 - 1


    Bellegem - Kanegem       1 - 3


    Hulste - Dosko Beveren     0 - 1


    Moorsele - Heule    5 - 1


    Aarsele - Kortrijk    0 - 0


    Zwevezele B - Ardooie    3 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Veurne B - Lo-Reninge     0 - 0


    Kortemark B - Nieuwpoort B      2 - 2


    Jonkershove - Alveringem      3 - 2


    Handzame - Westende   2 - 1


    Adinkerke - Bulskamp    3 - 2


    Coxyde - Diksmuide B     1 - 6


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Damme B - HO Oedelem     1 - 12


    Zandvoorde - Zerkegem     3 - 3


    Beernem B - E. Brugge      4 - 3


    Ruiselede - Pittem   1 - 0


    Dosko Beveren B - Sint-Joris    1 - 2


    Wenduine - Aartrijke   2 - 3


    Steenbrugge B - Hertsberge     1 - 5


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wikings Kortrijk - Anzegem B      2 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Desselgem     4 - 2

    Jong Vijve - Dottignies B       2 - 3

    Aalbeke - Wielsbeke B    0 - 0

    Kuurne - Marke   2 - 3

    Ledegem B - Stasegem     4 - 0

    Izegem-Ingelmunster B - Jong Helkijn   3 - 0


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Zillebeke     1 - 3


    Vlamertinge B - Langemark-Poelkapelle     2 - 1


    Wervik B - Kruiseke     0 - 5


    Hollebeke - Westouter    0 - 3


    Dadizele B - Menen United   10 - 2


    Reningelst - Poperinge B     3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    30-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 8 en 9 december 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 15

    Park Houthalen - Mechelen aan de Maas     3 - 2

    Bree-Beek - Vlijtingen     2 - 4

    Beringen - FC Alken     2 - 2

    Koersel - Daring Huvo Jeuk      4 - 0

    Torpedo Hasselt - Hoepertingen   3 - 3

    Herkol - Achel VV   0 - 6

    Zepperen-Brustem - Zonhoven VV   1 - 0

    Melo Zonhoven - Herk-De-Stad     3 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 15

    Heikant Berlaar - Oppuurs    1 - 2

    Kontich - Schriek      2 - 3

    Lille - VV Duffel   2 - 0

    Witgoor Dessel - Herentals      0 - 3

    Zoersel - De Kempen   2 - 1

    Rochus Deurne - Branddonk   5 - 0

    Mariekerke - Wuustwezel   2 - 2

    Sint-Job - Berg en Dal    0 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 15

    Melsbroek - Borght-Humbeek     3 - 1

    Diest - Tervuren-Duisburg    2 - 1

    Huldenberg - Herent     1 - 0

    HO Bierbeek - Liedekerke     3 - 1

    Grimbergen - Bertem-Leefdal      2 - 4

    Aarschot - Rhodienne-De-Hoek     3 - 1

    Sterrebeek - HO Veltem   0 - 4

    Hoeilaart - Linden     1 - 5


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 14

    Jodoigne - Sporting Bruxelles      5 - 0

    Etterbeek - Stade Everois      2 - 2

    Saint-Jossé - Lasne Ohian   2 - 2

    Waterloo - Boitsfort   2 - 0

    Saint-Michel - Crossing Schaerbeek      1 - 2

    Kosova Schaerbeek - Forestoise   6 - 2

    Villers La Ville - Ixelles   1 - 0

    BX Bruxelles - Genappe     2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 16

    Peruwelz FC - Saint-Ghislain Tertre Hautrage      0 - 5

    Pont-A-Celles Buzet - Neufvilles   2 - 1

    Paturages - Beloeil   1 - 0

    Houdeng - Anderlues     2 - 2

    Solre Sambre - Montignies    0 - 0

    Estaimbourg - Soignies   0 - 1

    Antoinien - Gosselies    1 - 1

    Moncaeu - Le Roeulx     5 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 30 november, zaterdag 1 en zondag 2 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 17


    Lokeren - AA Gent     2 - 2

    Charleroi - Cercle Brugge   3 - 1

    KV Kortrijk - Moeskroen    1 - 0

    Zulte Waregem - KV Oostende     1 - 1

    Antwerp - Sint-Truiden     1 - 3

    Club Brugge - Standard    3 - 0

    Anderlecht - RC Genk   0 - 1

    Eupen - Waasland-Beveren    1 - 0



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 17

    KV Mechelen - Beerschot-Wilrijk     1 - 1

    Westerlo - Roeselare    2 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Lommel    3 - 1

    Tubeke - Union Saint-Gilloise    2 - 0

    INHAALWEDSTRIJD van speeldag 10 :  dinsdag 4 december 
    Oud-Heverlee Leuven - Lommel  1 - 2



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 14

    Dessel Sport - RWD Molenbeek     2 - 1

    Seraing - KSV Oudenaarde    2 - 3

    Lierse-Kempenzonen - Rupel-Boom     2 - 1

    Deinze - Heist    0 - 0

    Virton - Dender    0 - 2

    Eendracht Aalst - Tessenderlo     1 - 2

    Knokke - Chatelet-Farciennes   3 - 1

    RFC de Liège - Geel   3 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 14

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Diegem Sport    5 - 1

    Tempo Overijse - Londerzeel    2 - 3

    Ronse - Olsa Brakel     2 - 1

    Eppegem - RC Gent     1 - 0

    Wijgmaal - Menen   2 - 1

    Westhoek - Gullegem    0 - 1

    Sparta Petegem - Dikkelvenne   2 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Harelbeke   3 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 14

    Hades Kiewit Hasselt - Hasselt     2 - 2

    Sint-Niklaas - Vosselaar    2 - 1

    Cappellen - Heur-Tongeren     2 - 3

    Patro Eisden - Hoogstraten    3 - 1

    Duffel - City Pirates Antwerpen     0 - 1

    Spouwen-Mopertingen - Turnhout     3 - 0

    Berchem Sport - Temse    1 - 2

    VW Hamme - Bocholt    0 - 6

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 15

    RFC Meux - Franc Borains     2 - 3

    Ciney - RAAL La Louvière    0 - 2

    Ol. Charleroi - Hamoir    2 - 2

    La Louvière-Centre - Walhain     7 - 0

    FC Tilleur - Couvin-Mariembourg     4 - 1

    Solières Sport - Waremme   0 - 2

    URSL Visé - Durbuy     5 - 1

    Acren-Lessines - Rebecquoise     0 - 6


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 14

    Wervik - Zwevezele      0 - 3

    Torhout - Stekene     2 - 3

    Oostkamp - Wetteren      0 - 2

    Kampenhout - Zelzate     2 - 2

    Wolvertem-Merchtem - Melsele   2 - 0

    Merelbeke - Lebbeke   2 - 1

    Wingene - Pepingen-Halle      0 - 1

    Woluwe-Zaventem - Jong Lede     0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 14

    Houtvenne - Lyra-Lierse Berlaar   1 - 0

    Nijlen - Helson Helchteren   1 - 2

    Zwarte Leeuw - Ternesse Wommelgem     3 - 0

    Leopoldsburg - Bilzen Waltwilder    4 - 2

    Wellen - Betekom    6 - 1

    RC Mechelen - Esperanza Pelt    2 - 0

    Tienen - Termien      2 - 0

    Bornem - Sint-Lenaarts     1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 15

    Wavre Sports - Léopold FC      0 - 3

    RFC Tournai - Ostiches-Ath     2 - 0

    Stade Brainois - Albert Quevy-Mons     0 - 1

    Symphorinois - Taminoise    1 - 0

    Binchoise - RCS Brainois   1 - 4

    Stockel - Namur Fosses-La-Ville     4 - 0

    Ganshoren - Aischoise   1 - 1

    RSD Jette - Manageoise      1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 15

    Longlier - RFC Huy     1 - 3

    Sprimont - Condruzien    2 - 0

    La Calamine - Givry      0 - 0

    Herstal - Maix-Dt-Virton     2 - 5

    Warnant - Stockay-Warfusée    0 - 2

    Aywaille - Mormont    0 - 0

    Oppagne-Wéris - Richelle    0 - 3

    Verlaine - Onhaye    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    24-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 1 en zondag 2 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zele - Adegem     1 - 1

    Sottegem - Elene-Grotenberge    3 - 5

    Aalter - Mariakerke     0 - 2

    Voorde Appelterre - Jong Zulte   2 - 2

    Dendermonde - Drongen     1 - 2

    Lochristi - KVV Ardennen   3 - 1

    Bambrugge - Ninove   2 - 1

    Waasmunster - HO Kalken    0 - 4


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Sleidinge     2 - 1


    Assenede - Poesele   0 - 4


    Lembeke - Bellem    3 - 0


    Kleit - Ertvelde    1 - 1


    Waarschoot - Sint-Laureins   2 - 3


    Zomergem - Meetjesland   1 - 1


    Zeveren - Merendree    1 - 1


    Maldegem - Lovendegem     2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moerbeke-Geraardsbergen - Edeboys    3 - 0

    Machelen - Geraardsbergen    2 - 1

    Denderhoutem - Burst    3 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Winnik    2 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Windeke    1 - 4

    Meerbeke - Erembodegem    6 - 6

    Meldert - Munkzwalm     2 - 2

    Borsbeke - Kluisbergen Sportief    5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Bazel      1 - 0

    Haasdonk - Doorslaar     3 - 1

    Vrasene - Heikant    3 - 0

    Schoonaarde - Sint-Gillis   3 - 2

    Buggenhout - Kieldrecht    0 - 3

    WB Sint-Niklaas - Robur    0 - 2

    Grembergen - VSV Gent     2 - 1

    Kruibeke - Berlare      4 - 4


    DERDE PROVINCIALE A :


    Vinderhoute - Muide Gent     0 - 1


    Bassevelde - Watervliet      2 - 0


    Sint-Kruis-Winkel - Maria-Aalter    4 - 2


    Belzele - Vinkt    2 - 1


    Boekhoute - Nevele   0 - 1


    Hansbeke - Wachtebeke   2 - 2


    Ursel - Donk     2 - 1


    DKW Evergem - Evergem Center    2 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zevergem - Melsen     2 - 1


    Cercle Melle - Lochristi B      0 - 2


    Sint-Denijs - FC Destelbergen    2 - 5


    Massemen - Bottelare     2 - 2


    VC Zwijnaarde - HT Zwijnaarde    3 - 0


    Heusden - Laarne-Kalken    2 - 3


    Serskamp-Schellebelle - Moortsele    2 - 3


    Zaffelare - Beervelde     5 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zingem - Wortegem     2 - 0

    FC Kluisbergen - Eine     1 - 2

    Bevere - Gavere-Asper     2 - 3

    Sint-Goriks - Boekel    3 - 1

    Horebeke - Oudenhove    0 - 1

    Velzeke - Nazareth-Eke   2 - 6

    Maarkedal - Michelbeke    5 - 2

    Elene-Grotenberge B - Sottegem B    3 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :


    Houtem - Hofstade    0 - 1


    Bonanza - Baardegem   2 - 1


    Kerksken - Nederhasselt    0 - 4


    Gijzegem - Zandbergen    3 - 1


    Doggen - Mere     1 - 1


    Denderleeuw - Sint-Antelinks    2 - 0


    Herzele-Ressegem - Haaltert   1 - 0


    Deftinge - Vlierzele   2 - 0


    DERDE PROVINCIALE E :


    SKB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels    2 - 1

    Melsele B - Meerdonk     4 - 1

    YB Beveren - Moerbeke    1 - 1

    Kallo - Kemzeke   7 - 2

    Robur B - Klinge     1 - 2

    Eksaarde - Bosdam Beveren    3 - 0

    Tielrode - SK Gerda    0 - 2

    Oudegem - Opdorp     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - De Pinte      1 - 6

    9000 Gent - Ooidonck-Leerne      3 - 1

    Oostakker - Knesselare    3 - 1

    Vinkt B - Sint-Amandsberg      4 - 1

    Balgerhoeke - Lotenhulle   0 - 2

    Kaprijke-Bentille - Avrasya Gent    5 - 1

    VS Destelbergen - Middelburg     1 - 4


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Nazareth-Eke B - FCLC Ronse      4 - 1

    Eine B - FC Kluisbergen B     1 - 1

    Kluisbergen Sportief B - Mater     7 - 0

    Munkzwalm B - Volkegem     3 - 1

    Huise-Ouwegem - Bevere B    0 - 0

    Petegem Schelde - Zingem B   6 - 0

    Olsene - Nokere-Kruishoutem B     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Volkegem B     0 - 2

    Oudenhove B - Neigem     1 - 7

    Opbrakel - Zegelsem   4 - 0

    Okegem - Winnik B    2 - 0

    Strijpen - Velzeke B   1 - 0

    Jong Geraardsbergen - Ophasselt    1 - 3

    Idegem - Bonanza B     5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Moorsel     2 - 7

    Lebbeke B - Bavegem   3 - 4

    FC Dampoort - Nieuwerkerken    2 - 3

    Smetlede - T. Melle   4 - 1

    Aaigem - Heusden B   3 - 0

    Herdersem - OB Lebbeke   3 - 0

    SK Merelbeke - Rangers Merelbeke     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sombeke - PD Kruibeke      2 - 1

    Haasdonk B - Zele B   1 - 1

    Overmere - Baasrode   6 - 0

    HO Kalken B - Sp. Waasmunster B    3 - 1

    Verrebroek - Daknam     2 - 0

    Rupelmonde - Sinaai B    4 - 2

    Hoogeinde - Hamme-Zogge    0 - 2

    SVH Waasmunster - Sint-Gillis-Waas    1 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    23-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 1 en zondag 2 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via    

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zedelgem - Kortemark     1 - 1


    WS Lauwe - Vlamertinge     4 - 0


    Deerlijk - Oostnieuwkerke    1 - 1


    Dadizele - Damme   1 - 0


    RC Waregem - Meulebeke     3 - 0


    Oostduinkerke - Boezinge   5 - 0


    Poperinge - RC Lauwe    2 - 3


    Blankenberge - Wielsbeke     1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Eernegem - Spermalie-Middelkerke     0 - 0

    Lichtervelde - Bredene    1 - 2

    Sint-Kruis - Rumbeke   1 - 2

    Keiem - De Ruiter Roeselare    4 - 4

    Varsenare - Heist     1 - 0

    Club Roeselare - Veldegem    2 - 5

    De Haan - Diksmuide   1 - 1

    Oudenburg - Jabbeke      0 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Dottignies - Zonnebeke      2 - 1


    Moen - Bissegem     1 - 4


    Nieuwkerke - Otegem   5 - 1


    Ploegsteert - Anzegem   0 - 2

    Ledegem - Geluwe   3 - 5


    Heestert - Zwevegem    3 - 1


    Moorslede - Wevelgem     0 - 1


    VV Tielt - Beveren-Leie      1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Merkem - Proven     3 - 1


    Houthulst - Veurne     0 - 2


    Geluveld - Westrozebeke    0 - 2


    Vleteren - Dikkebus   1 - 2


    Gits - Elverdinge    6 - 2


    Voormezele - Beselare     1 - 3


    De Panne - Hooglede      0 - 1


    Comines-Warneton - Staden     0 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Snaaskerke - Gistel     5 - 0

    Beernem - Loppem      1 - 0

    Moerkerke - SK Torhout    2 - 3

    Koekelare - Lombardsijde     0 - 1

    Dudzele - Ruddervoorde   1 - 2

    Jong Male - Lissewege    1 - 1

    Steenbrugge - Nieuwpoort   1 - 6

    Dar. Brugge - Ichtegem     5 - 5


    DERDE PROVINCIALE C :


    Wevelgem B - Emelgem-Kachtem    2 - 1


    Oostrozebeke - Aarsele     1 - 1


    Dosko Beveren - Aarsele    3 - 1


    Lendelede - Zwevezele B     3 - 3


    Heule - Avelgem    1 - 3


    Kortrijk - Ingooigem     0 - 3


    Ardooie - Bellegem    6 - 1


    Kanegem - Hulste      6 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Lo-Reninge - Jonkershove    1 - 3


    Diksmuide B - Adinkerke      7 - 0


    Nieuwpoort B - Veurne B      2 - 4


    Nieuwkapelle - Handzame     2 - 1


    Zarren - Coxyde     5 - 2


    Bulskamp - Kortemark B     1 - 3


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Doomkerke - D. Beveren B      0 - 0


    HO Oedelem - Wenduine    7 - 0


    Pittem - Beernem B   0 - 2


    Aartrijke - Ruiselede    1 - 2


    E. Brugge - Zandvoorde     0 - 0


    Zerkegem - Steenbrugge B     3 - 2


    Sint-Joris - Damme B     FF  5 - 0


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wielsbeke B - Ledegem B     4 - 2

    Dottignies B - Wikings Kortrijk    4 - 0

    Anzegem B - Sint-Eloois-Winkel B   0 - 3

    Desselgem - Kuurne    2 - 0

    Jong Helkijn - Jong Vijve    2 - 3

    Marke - Aalbeke    1 - 2

    Stasegem - Dentergem    1 - 4


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Zillebeke - Wervik B      7 - 1


    Rekkem Sport - Hollebeke    2 - 0


    Westouter - Passendale    4 - 4


    Kruiseke - Brielen    1 - 2


    Menen United - Vlamertinge    0 - 2


    Langemark-Poelkapelle - Reningelst     2 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    22-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 1 en 2 december 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 14

    Achel VV - Koersel      0 - 1

    Zonhoven VV - Torpedo Hasselt     1 - 2

    Mechelen aan de Maas - Herkol     2 - 0

    FC Alken - Melo Zonhoven    3 - 0

    Daring Huvo Jeuk - Beringen     1 - 4

    Vlijtingen - Park Houthalen    1 - 1

    Hoepertingen - Bree-Beek   0 - 2

    Herk-De-Stad - Zepperen-Brustem   1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 14

    De Kempen - Rochus Deurne    5 - 0

    Berg en Dal - Witgoor Dessel     2 - 0

    Herentals - Zoersel    3 - 3

    Branddonk - Mariekerke    0 - 4

    Wuustwezel - Heikant Berlaar   2 - 3

    KVV Duffel - Kontich   2 - 2

    Oppuurs - Lille    3 - 1

    Schriek - Sint-Job    4 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 14

    Herent - Melsbroek    0 - 2

    Tervuren-Duisburg - Aarschot    3 - 1

    Linden - Sterrebeek   3 - 0

    Liedekerke - Hoeilaart    2 - 0

    Borght-Humbeek - Grimbergen   3 - 0

    Rhodienne-De-Hoek - Huldenberg   2 - 0

    HO Veltem - Diest   3 - 1

    Bertem-Leefdal - HO Bierbeek     1 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 13

    Ixelles - Waterloo     1 - 0

    Forestoise - Saint-Michel     2 - 0

    Genappe - Lasne Ohian    1 - 4

    Saint-Jossé - Villers La Ville    0 - 1

    Sporting Bruxelles - Etterbeek    2 - 2

    Crossing Schaerbeek - Jodoigne     2 - 2

    Stade Everois - BX Brussels   2 - 3

    Boitsfort - Kosova Schaerbeek   1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 15

    Monceau - Soignies     3 - 2

    Solre Sambre - Anderlues     1 - 1

    Peruwelz FC - Le Roeulx    1 - 4

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Gosselies    1 - 1

    Paturages - Neufvilles   0 - 3

    Houdeng - Beloeil   0 - 4

    Pont-A-Celles Buzet - Antoinien   6 - 0

    Estaimbourg - Montignies     2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    19-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 23, zaterdag 24 en zondag 25 november 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 16


    Club Brugge - Zulte Waregem     1 - 3

    Standard - Eupen    3 - 0

    KV Oostende - KV Kortrijk     1 - 2

    Waasland-Beveren - Moeskroen    1 - 2

    RC Genk - Cercle Brugge     1 - 2

    AA Gent - Antwerp     0 - 0

    Sint-Truiden - Anderlecht     4 - 2

    Lokeren - Charleroi     2 - 4



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 16

    Roeselare - KV Mechelen      0 - 0

    Lommel - Tubeke    1 - 0

    Union Saint-Gilloise - Westerlo    0 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven   3 - 2



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 13

    Tessenderlo - Virton      1 - 2

    KSV Oudenaarde - Deinze      1 - 4

    Geel - Seraing    0 - 0

    Chatelet-Farciennes - Lierse-Kempenzonen   1 - 0

    KSK Heist - Knokke    0 - 3

    RWD Molenbeek - Eendracht Aalst    1 - 3

    Dender - RFC de Liège    2 - 1

    Rupel-Boom - Dessel Sport    0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 13

    Olsa Brakel - Eppegem     1 - 0

    RC Gent - Sint-Eloois-Winkel     2 - 1

    Londerzeel - Dikkelvenne     0 - 0

    Diegem Sport - Ronse     1 - 5

    Harelbeke - Overijse   3 - 1

    Menen - Mandel United Izegem-Ingelmunster   3 - 2

    Sparta Petegem - Westhoek    3 - 2

    Gullegem - Wijgmaal      3 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 13

    Turnhout - Patro Eisden   0 - 1

    City Pirates Antwerpen - Spouwen-Mopertingen     2 - 2

    Hoogstraten - Hades Kiewit-Hasselt     0 - 0

    Heur-Tongeren - Bocholt     0 - 4

    Hasselt - Sint-Niklaas     0 - 0

    Temse - Cappellen     1 - 4

    Vosselaar - Berchem Sport    1 - 3

    VW Hamme - Duffel     3 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 14

    RAAL La Louvière - FC Tilleur    2 - 0

    Rebecquoise - Solières Sport     5 - 1

    Couvin-Mariembourg - RFC Meux   2 - 1

    Durbuy - Ciney     STOPGEZET/ARRETE

    Hamoir - URSL Visé     2 - 1

    Waremme - La Louvière-Centre    0 - 2

    Walhain - Ol. Charleroi   1 - 3

    Franc Borains - Acren-Lessines    2 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 13

    Wervik - Wolvertem-Merchtem     1 - 1

    Wetteren - Wingene     0 - 0

    Melsele - Oostkamp    2 - 0

    Lebbeke - Woluwe-Zaventem     4 - 1

    Zelzate - Merelbeke      1 - 1

    Jong Lede - Zwevezele   1 - 0

    Pepingen-Halle - Torhout   3 - 1

    Stekene - Kampenhout     0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 13

    Ternesse Wommelgem - RC Mechelen    2 - 1

    Esperanza Pelt - Nijlen    5 - 1

    Sint-Lenaarts - Leopoldsburg    3 - 0

    Bilzen-Waltwilder - Zwarte Leeuw    4 - 4

    Betekom - Houtvenne    2 - 2

    Lyra-Lierse Berlaar - Bornem   0 - 2

    Helson Helchteren - Termien      0 - 0

    Tienen - Wellen   1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 14

    Aischoise - Stockel     4 - 2

    Namur - Fosses-La-Ville - Binchoise    2 - 0

    RCS Brainois - Symphorinois     3 - 1

    Manageoise - Wavre Sports    6 - 1

    Taminoise - Stade Brainois      3 - 0

    Albert Quevy-Mons - RSD Jette    3 - 1

    Léopold FC - RFC Tournai   3 - 1

    Ostiches-Ath - Ganshoren    4 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 14

    RFC Huy - Warnant      1 - 1

    Mormont - Longlier      5 - 2

    Stockay-Warfusée - Herstal   1 - 4

    Condruzien - Verlaine    1 - 5

    Onhaye - La Calamine    2 - 1

    Givry - Oppgane-Wéris   3 - 1

    Meix-Dt-Virton - Sprimont   6 - 3

    Richelle - Aywaille    2 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    18-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - zaterdag 24 en zondag 25 november 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Zele     4 - 1

    Sottegem - Aalter     2 - 2

    Jong Zulte - Dendermonde     1 - 0

    Drongen - Elene-Grotenberge    2 - 2

    HO Kalken - Voorde Appelterre    1 - 1

    Mariakerke - Bambrugge   0 - 3

    KVV Ardennen - Waasmunster   3 - 0

    Adegem - Lochristi    0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Merendree - Kleit    0 - 0


    Maldegem - Lembeke    2 - 3


    Meetjesland - Lovendegem    5 - 1


    Ertvelde - Waarschoot   0 - 0


    Bellem - Latem    0 - 1


    Sleidinge - Assenede    1 - 1


    Sint-Laureins - Zomergem    1 - 4


    Poesele - Zeveren    5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Nokere-Kruishoutem - Moerbeke-Geraardsbergen   3 - 1

    Edeboys - Meldert    2 - 2

    Munkzwalm - Meerbeke    1 - 3

    Erembodegem - Borsbeke    1 - 3

    Winnik - Denderhoutem    3 - 4

    Burst - Machelen   2 - 3

    Geraardsbergen - Windeke    0 - 0

    Kluisbergen Sportief - Gijzel-Oosterzele    0 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Vrasene    1 - 2

    Kieldrecht - Haasdonk     2 - 2

    Heikant - WB Sint-Niklaas   1 - 1

    Robur - Buggenhout   1 - 2

    Doorslaar - Schoonaarde   1 - 0

    Bazel - VSV Gent   0 - 1

    Sint-Gillis - Sinaai    1 - 1

    Grembergen - Kruibeke    0 - 4


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Sint-Kruis-Winkel     3 - 4


    Wachtebeke - Ursel   5 - 4


    Donk - Boekhoute   2 - 1


    Nevele - Belzele    0 - 2


    Vinkt - Bassevelde   1 - 0


    Watervliet - Vinderhoute   3 - 0


    Maria-Aalter - Evergem Center   2 - 4


    DKW Evergem - Hansbeke   5 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Cercle Melle     4 - 0


    Bottelare - Zaffelare    1 - 3


    Melsen - Heusden     2 - 4


    Beervelde - HT Zwijnaarde   2 - 2


    Destelbergen - Massemen   2 - 1


    Lochristi B - Sint-Denijs    0 - 4


    VC Zwijnaarde - Serskamp-Schellebelle   3 - 4


    Moortsele - Zevergem     3 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Nazareth-Eke - Maarkedal     1 - 1

    Michelbeke - Bevere     1 - 4

    Boekel - Zingem     1 - 5

    Wortegem - Sottegem B   2 - 0

    Eine - Sint-Goriks    5 - 2

    Elene-Grotenberge B - Velzeke   2 - 0

    Gavere-Asper - Horebeke   1 - 2

    Oudenhove - FC Kluisbergen    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Doggen   2 - 1


    Mere - Kerksken    4 - 2


    Nederhasselt - Deftinge   1 - 0


    Hofstade - Zandbergen   0 - 0


    Haaltert - Bonanza   1 - 3


    Vlierzele - Herzele-Ressegem   0 - 8


    Gijzegem - Denderleeuw   2 - 5


    Baardegem - Houtem   0 - 5 


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - YB Beveren     0 - 3

    Bosdam Beveren - Melsele B    1 - 0

    Klinge - Eksaarde    0 - 1

    Moerbeke - Kallo   0 - 1

    Tielrode - SKB Sint-Niklaas    3 - 1

    Rangers Opdorp - Robur B   2 - 2

    Meerdonk - SK Gerda    4 - 2

    Kemzeke - Oudegem     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - Muide Gent B     0 - 1

    De Pinte - VS Destelbergen    2 - 1

    Middelburg - Vinkt B   4 - 1

    Sint-Amandsberg - Kaprijke-Bentille   0 - 4

    Avrasya Gent - Oostakker   0 - 2

    Knesselare - Belgerhoeke   1 - 0

    Lotenhulle - Ooidonck-Leerne    1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Kluisbergen Sportief B    2 - 1

    Bevere B - Munkzwalm B    6 - 0

    Zingem B - Boekel B    2 - 1

    Mater - Huise-Ouwegem    2 - 2

    Volkegem - Nazareth-Eke B    1 - 0

    FCLC Ronse - Nokere-Kruishoutem B   2 - 3

    Olsene - Petegem Schelde    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Michelbeke B     7 - 0

    Bonanza B - Opbrakel     2 - 2

    Volkegem B - Strijpen     2 - 2

    Ophasselt B - Idegem    1 - 3

    Zegelsem - Oudenhove B   0 - 2

    Neigem - Okegem   2 - 0

    Everbeek - Jong Geraardsbergen     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Moorsel - Lebbeke B     3 - 2

    Bavegem - FC Dampoort    1 - 2

    Nieuwerkerken - Smetlede   3 - 4

    T. Melle - Aaigem    1 - 2

    Heusden B - Herdersem   0 - 2

    OB Lebbeke - Wichelen    1 - 1

    SK Merelbeke - Serskamp-Schellebelle B    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Overmere    3 - 4

    Baasrode - Haasdonk B      1 - 2

    PD Kruibeke - Hamme-Zogge    2 - 2

    Daknam - HO Kalken B   2 - 2

    Zele B - SVH Waasmunster    1 - 1

    Sint-Gillis-Waas - Sombeke    1 - 2

    Sinaai B - Verrebroek    1 - 0

    Hoogeinde - Rupelmonde   0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    17-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - zaterdag 24 en zondag 25 november 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via   

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - Oostduinkerke     1 - 3


    RC Lauwe - Oostnieuwkerke    0 - 3


    Damme - Poperinge     0 - 1


    Deerlijk - WS Lauwe     2 - 0


    Wielsbeke - Dadizele    2 - 0


    Vlamertinge - Zedelgem   0 - 1


    Boezinge - Blankenberge     1 - 0


    Kortemark - RC Waregem      4 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Rumbeke - Varsenare     5 - 0

    Spermalie-Middelkerke - De Haan     1 - 3

    Jabbeke - Veldegem      5 - 2

    Diksmuide - Lichtervelde     3 - 0

    De Ruiter Roeselare - Eernegem     3 - 2

    Heist - Keiem    6 - 2

    Bredene - Oudenburg      4 - 3

    Club Roeselare - Sint-Kruis    2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Ledegem     5 - 1


    Wevelgem - Heestert     2 - 1


    Anzegem - Moorslede     3 - 2


    Moen - Nieuwkerke   1 - 0


    Geluwe - VV Tielt    2 - 2


    Beveren-Leie - Dottignies   0 - 0


    Otegem - Ploegsteert   1 - 2


    Zonnebeke - Bissegem     2 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Merkem - Houthulst     1 - 1


    Veurne - Voormezele    4 - 0


    Staden - De Panne    1 - 0


    Hooglede - Vleteren   5 - 0


    Westrozebeke - Proven    2 - 0


    Beselare - Gits   0 - 5


    Dikkebus - Geluveld    1 - 1


    Elverdinge - Comines-Warneton     1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Steenbrugge     6 - 1

    Loppem - Dudzele      0 - 2

    Lombardsijde - Snaaskerke    2 - 1

    Gistel - Beernem    2 - 0

    Lissewege - Moerkerke   3 - 0

    Dar. Brugge - Jong Male   1 - 2

    SK Torhout - Koekelare    2 - 3

    Nieuwpoort - Ichtegem     3 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zwevezele B - Wevelgem B      0 - 1


    Emelgem-Kachtem - Kortrijk     4 - 0


    Ingooigem - Oostrozebeke     2 - 2


    Bellegem - Lendelede     1 - 3


    Heule - Dosko Beveren    5 - 4


    Moorsele - Kanegem    2 - 3


    Hulste - Ardooie    1 - 1


    Aarsele - Avelgem     0 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Coxyde - Westende     1 - 5


    Lo-Reninge - Nieuwpoort B      2 - 0


    Kortemark B - Diksmuide B     2 - 5


    Veurne B - Bulskamp     3 - 2


    Handzame - Alveringem   1 - 0


    Adinkerke - Zarren    0 - 5


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Zandvoorde - Pittem     2 - 1


    Beernem B - Aartrijke      0 - 0


    Ruiselede - HO Oedelem   0 - 4


    Hertsberge - Zerkegem     2 - 0


    Steenbrugge B - E. Brugge    0 - 2


    Wenduine - Sint-Joris    2 - 0

    Damme B - Doomkerke   FF   0 - 5


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wikings Kortrijk - Jong Vijve    0 - 3

    Sint-Eloois-Winkel B - Dottignies B      2 - 4

    Izegem-Ingelmunster B - Stasegem      1 - 1

    Dentergem - Wielsbeke B      1 - 0

    Aalbeke - Desselgem     9 - 3

    Kuurne - Anzegem B   3 - 3

    Ledegem B - Marke     2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Rekkem Sport     4 - 1


    Wervik B - Westouter     2 - 3


    Hollebeke - Poperinge B   2 - 2


    Brielen - Zillebeke   4 - 1


    Langemark-Poelkapelle - Menen United   3 - 2


    Dadizele B - Kruiseke     5 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    16-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 24 en 25 november 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 13

    Park Houthalen - Hoepertingen     2 - 1

    Beringen - Achel VV    1 - 0

    Bree-Beek - Zonhoven VV      0 - 2

    Koersel - Mechelen aan de Maas - Beringen    3 - 1

    Melo Zonhoven - Daring Huvo Jeuk   7 - 2

    Herkol - Vlijtingen   4 - 1

    Herk-De-Stad - FC Alken    3 - 0

    Torpedo Hasselt - Zepperen-Brustem    2 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 13

    Kontich - Oppuurs    2 - 0

    Lille - Wuustwezel     3 - 3

    Heikant Berlaar - Branddonk      1 - 1

    Witgoor Dessel - Sint-Job   6 - 3

    Zoersel - Berg en Dal   3 - 3

    Mariekerke - De Kempen   0 - 7

    Rochus Deurne - Herentals    0 - 4

    Schriek - KVV Duffel   3 - 4


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 13

    Melsbroek - Rhodienne-De-Hoek     2 - 0

    HO Bierbeek - Borght-Humbeek    3 - 0

    Huldenberg - Tervuren-Duisburg     0 - 1

    Grimbergen - Herent     4 - 3

    Aarschot - Diest   2 - 3

    Sterrebeek - Liedekerke     0 - 8

    Hoeilaart - Bertem-Leefdal   2 - 2

    HO Veltem - Linden   1 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 12

    Jodoigne - Forestoise   4 - 0

    Genappe - Saint-Jossé      1 - 1

    Waterloo - Villers La Ville    3 - 2

    Etterbeek - Crossing Schaerbeek   3 - 1

    Saint-Michel - Boitsfort    2 - 1

    Kosova Schaerbeek - Ixelles   2 - 2

    Lasne Ohain - Stade Everois    1 - 3

    BX Brussels - Sporting Bruxelles   1 - 0


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 14

    Neufvilles - Houdeng     0 - 1

    Montignies - Monceau   1 - 1

    Gosselies - Pont-A-Celles Buzet    2 - 0

    Soignies - Peruwelz FC   1 - 3

    Beloeil - Solre Sambre   2 - 1

    Antoinien - Paturages    3 - 2

    Le Roeulx - Saint-Ghislain Tertre Hautrage     1 - 2

    Anderlues - Estaimbourg     3 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    12-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 16, zaterdag 17 en zondag 18 november 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE :


    Geen voetbal door de interlands van de Rode Duivels in de UEFA NATIONS LEAGUE :
    België - IJsland    2 - 0
    Zwitserland - België    5 - 2



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 15

    Oud-Heverlee Leuven - Union Saint-Gilloise     1 - 2

    Tubeke - Roeselare    3 - 2

    KV Mechelen - Lommel     3 - 2

    Westerlo - Beerschot-Wilrijk    1 - 2



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 12

    Dessel Sport - Geel     3 - 0

    Seraing - KSK Heist    2 - 2

    Lierse-Kempenzonen - RWD Molenbeek     2 - 2

    Deinze - Tessenderlo   1 - 1

    Virton - Rupel-Boom    3 - 1

    Knokke - Dender     0 - 0

    RFC de Liège - Chatelet-Farciennes     3 - 0

    Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde     2 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 12

    Eppegem - Diegem Sport    3 - 0

    Wijgmaal - Westhoek    4 - 2

    Londerzeel - Sparta Petegem     2 - 1

    Tempo Overijse - RC Gent    0 - 2

    Ronse - Menen   2 - 0

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Gullegem    5 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Olsa Brakel     2 - 0

    Dikkelvenne - Harelbeke     1 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 12

    Hades Kiewit-Hasselt - Turnhout     2 - 0

    Heur-Tongeren - VW Hamme    0 - 3

    Sint-Niklaas - Hoogstraten     1 - 1

    Bocholt - Temse     2 - 1

    Spouwen-Mopertingen - Duffel     0 - 2

    Cappellen - Vosselaar     0 - 2

    Berchem Sport - Hasselt      0 - 1

    Patro Eisden - City Pirates Antwerpen       4 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 13

    RFC Meux - RAAL La Louvière     1 - 2

    Ciney - Hamoir   1 - 3

    La Louvière-Centre - Rebecquoise   2 - 0

    Ol. Charleroi - Waremme   1 - 3

    FC Tilleur - Durbuy     1 - 0

    Solières Sport - Acren-Lessines    2 - 2

    URSL Visé - Walhain      3 - 2

    Franc Borains - Couvin-Mariembourg     0 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 12

    Zwevezele - Lebbeke     1 - 1

    Torhout - Wetteren     0 - 1

    Merelbeke - Stekene     2 - 0

    Kampenhout - Pepingen-Halle   0 - 0

    Oostkamp - Wolvertem-Merchtem    0 - 1

    Jong Lede - Wervik    1 - 0

    Woluwe-Zaventem - Zelzate     2 - 3

    Wingene - Melsele   1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 12

    Nijlen - Ternesse Wommelgem     1 - 0

    Zwarte Leeuw - Sint-Lenaarts     0 - 3

    Houtvenne - Wellen    3 - 0

    RC Mechelen - Bilzen-Waltwilder     2 - 2

    Bornem - Betekom      0 - 2

    Helson Hechteren - Tienen   1 - 3

    Leopoldsburg - Lyra-Lierse Berlaar   2 - 0

    Termien - Esperanza Pelt      2 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 13

    Wavre Sports - Albert Quevy-Mons     1 - 3

    RFC Tournai - Manageoise    2 - 0

    Binchoise - Aischoise      2 - 3

    Symphorinois - Namur Fosses-La-Ville   1 - 2

    Stade Brainois - RCS Brainois   0 - 1

    RSD Jette - Taminoise      5 - 2

    Ostiches-Ath - Léopold FC    1 - 3

    Stockel - Ganshoren     1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 13

    Longlier - Richelle    0 - 0

    La Calamine - Condruzien    1 - 0

    Warnant - Mormont      4 - 2

    Aywaille - Givry    1 - 1

    Herstal - RFC Huy   3 - 0

    Oppgane-Wéris - Onhaye   2 - 2

    Meix-Dt-Virton - Stockay-Warfusée    2 - 1

    Verlaine - Sprimont     3 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - zaterdag 17 en zondag 18 november 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zele - Mariakerke     3 - 1

    Voorde Appelterre - KVV Ardennen    5 - 0

    Dendermonde - HO Kalken   2 - 0

    Lochristi - Ninove    1 - 1

    Bambrugge - Aalter    1 - 2

    Drongen - Sottegem    1 - 4

    Waasmunster - Adegem     1 - 3

    Elene-Grotenberge - Jong Zulte    3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Lembeke      2 - 1


    Meetjesland - Maldegem     4 - 1


    Kleit - Poesele    2 - 1


    Assenede - Bellem    0 - 1


    Waarschoot - Merendree    1 - 3


    Zomergem - Ertvelde     1 - 3


    Lovendegem - Sint-Laureins   0 - 0


    Zeveren - Sleidinge    6 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Burst     0 - 2

    Borsbeke - Munkzwalm     1 - 2

    Geraardsbergen - Nokere-Kruishoutem    3 - 1

    Machelen - Winnik   2 - 2

    Denderhoutem - Kluisbergen Sportief    3 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Erembodegem    1 - 0

    Meerbeke - Edeboys     2 - 2

    Meldert - Moerbeke-Geraardsbergen    8 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Doorslaar     1 - 1

    Vrasene - Kruibeke      2 - 4

    Haasdonk - Robur     3 - 0

    Buggenhout - Heikant    1 - 3

    WB Sint-Niklaas - Berlare    1 - 0

    Bazel - Grembergen   0 - 3

    Schoonaarde - Kieldrecht    2 - 0

    VSV Gent - Sint-Gillis    2 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - Muide Gent      4 - 0


    Vinderhoute - Vinkt      0 - 3


    Bassevelde - Nevele      0 - 4


    Sint-Kruis-Winkel - Watervliet    3 - 1


    Maria-Aalter - DKW Evergem    1 - 3


    Ursel - Hansbeke   2 - 2


    Belzele - Donk    0 - 0


    Boekhoute - Wachtebeke    1 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zevergem - Serskamp-Schellebelle     2 - 4


    Cercle Melle - Melsen     0 - 1


    Massemen - Lochristi B     1 - 5


    Sint-Denijs - Laarne-Kalken    2 - 2


    Beervelde - VC Zwijnaarde    0 - 1


    Heusden - Moortsele   3 - 0


    Zaffelare - FC Destelbergen    1 - 0


    HT Zwijnaarde - Bottelare    7 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zingem - Eine     4 - 0

    FC Kluisbergen - Gavere-Asper      2 - 4

    Bevere - Nazareth-Eke     0 - 1

    Sint-Goriks - Oudenhove    0 - 1

    Wortegem - Elene-Grotenberge B    3 - 1

    Maarkedal - Velzeke    4 - 0

    Horebeke - Michelbeke    2 - 2

    Sottegem B - Boekel     4 - 1


    DERDE PROVINCIALE D :


    Houtem - Haaltert    5 - 0


    Bonanza - Vlierzele    7 - 1


    Herzele-Ressegem - Nederhasselt     0 - 4


    Zandbergen - Baardegem    2 - 2


    Kerksken - Sint-Antelinks    2 - 2


    Doggen - Denderleeuw    0 - 2


    Deftinge - Mere    1 - 3


    Hofstade - Gijzegem     4 - 1


    DERDE PROVINCIALE E :


    Melsele B - Klinge     2 - 0

    YB Beveren - SKB Sint-Niklaas     2 - 0

    SK Gerda - Bosdam Beveren     3 - 0

    Eksaarde - Rangers Opdorp    4 - 3

    Robur B - Kemzeke    1 - 1

    Kallo - Sint-Pauwels    4 - 3

    Oudegem - Moerbeke    4 - 1

    Meerdonk - Tielrode    3 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ooidonck-Leerne - Knesselare     2 - 5

    Vinkt B - De Pinte     0 - 7

    Oostakker - Sint-Amandsberg     8 - 1

    Lotenhulle - 9000 Gent    3 - 0

    VS Destelbergen - Zaffelare B    0 - 7

    Kaprijke-Bentille - Middelburg    3 - 0

    Balgerhoeke - Avrasya Gent    4 - 2


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Zingem B      3 - 2

    Nazareth-Eke B - Bevere B      1 - 1

    Munkzwalm B - Mater     6 - 1

    Boekel B - Petegem Schelde     0 - 4

    Huise-Ouwegem - FC Kluisbergen B   3 - 0

    FCLC Ronse - Olsene    0 - 2

    Nokere-Kruishoutem B - Volkegem    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Velzeke B - Everbeek    1 - 2

    Oudenhove B - Bonanza B    3 - 2

    Michelbeke B - Neigem     0 - 4

    Idegem - Jong Geraardsbergen    5 - 2

    Opbrakel - Ophasselt    3 - 4

    Okegem - Zegelsem    5 - 0

    Strijpen - Winnik B      3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Wichelen - Heusden B      0 - 1

    Herdersem - T. Melle   2 - 3

    Aaigem - Nieuwerkerken    2 - 1

    Lebbeke B - Serskamp-Schellebelle B    4 - 2

    FC Dampoort - Moorsel    4 - 3

    Smetlede - Bavegem    4 - 1

    Rangers Merelbeke - OB Lebbeke     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - Hoogeinde    2 - 3

    Overmere - Daknam    4 - 2

    HO Kalken B - Sinaai B   10 - 1

    Verrebroek - Rupelmonde    1 - 5

    SVH Waasmunster - Baasrode   2 - 0

    Sombeke - Zele B    1 - 2

    Haasdonk B - Sp. Waasmunster B    5 - 1

    Hamme-Zogge - Sint-Gillis-Waas     4 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    10-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - zaterdag 17 en zondag 18 november 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Oostduinkerke - Kortemark     0 - 0


    Zedelgem - WS Lauwe     2 - 2


    Poperinge - Wielsbeke     3 - 3


    RC Waregem - Vlamertinge    1 - 2


    Oostnieuwkerke - Damme    3 - 0


    RC Lauwe - Deerlijk   3 - 0


    Dadizele - Boezinge    0 - 1


    Blankenberge - Meulebeke    0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Eernegem - Heist     2 - 5

    Lichtervelde - Spermalie-Middelkerke      5 - 0

    Keiem - Rumbeke    2 - 5

    Veldegem - Bredene     3 - 3

    Jabbeke - Club Roeselare   2 - 2

    Varsenare - Sint-Kruis    3 - 1

    De Haan - De Ruiter Roeselare   1 - 1

    Oudenburg - Diksmuide    0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Dottignies - Geluwe     0 - 0


    Bissegem - Beveren-Leie     1 - 3


    Ploegsteert - Nieuwkerke   0 - 2


    VV Tielt - Zwevegem      4 - 1


    Heestert - Anzegem     2 - 1


    Moorslede - Otegem   2 - 1


    Zonnebeke - Moen   2 - 1


    Ledegem - Wevelgem    1 - 3


    DERDE PROVINCIALE A :


    Gits - Veurne     0 - 1


    Westrozebeke - Merkem   1 - 1


    Proven - Dikkebus    2 - 3


    Geluveld - Hooglede    1 - 2


    Vleteren - Staden   0 - 2


    De Panne - Elverdinge     2 - 1


    Comines-Warneton - Beselare   2 - 1


    Voormezele - Houthulst      1 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Steenbrugge - Loppem     0 - 10

    Moerkerke - Jong Male   1 - 3

    Beernem - Lombardsijde   1 - 2

    Koekelare - Lissewege     1 - 2

    Snaaskerke - SK Torhout     4 - 1

    Dudzele - Gistel    1 - 5

    Nieuwpoort - Dar. Brugge   4 - 0


    Ichtegem - Ruddervoorde

         1 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Dosko Kanegem - Dokso Beveren    7 - 0


    Oostrozebeke - Emelgem-Kachtem    1 - 1


    Avelgem - Ingooigem     2 - 2


    Lendelede - Hulste     1 - 0


    Kortrijk - Zwevezele B      2 - 1


    Ardooie - Moorsele      2 - 1


    Wevelgem B - Bellegem    3 - 0


    Aarsele - Heule   2 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Diksmuide B - Veurne B      2 - 1


    Zarren - Kortemark B      7 - 2


    Jonkershove - Handzame    2 - 1


    Nieuwkapelle - Coxyde   3 - 1


    Bulskamp - Nieuwpoort B    3 - 0


    Westende - Adinkerke     5 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - Hertsberge     2 - 4


    Doomkerke - Wenduine     3 - 2


    Sint-Joris - Ruiselede   3 - 1


    HO Oedelem - Beernem B   1 - 2


    Aartrijke - Zandvoorde   0 - 0


    Pittem - Steenbrugge B   0 - 0


    E. Brugge - Zerkegem     1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wikings Kortrijk - Jong Helkijn    6 - 3

    Wielsbeke B - Izegem-Ingelmunster B      2 - 1

    Marke - Dentergem     3 - 1

    Anzegem B - Aalbeke     3 - 5

    Desselgem - Ledegem B   0 - 0

    Jong Vijve - Sint-Eloois-Winkel B    1 - 1

    Dottignies B - Kuurne    2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Zillebeke - Dadizele B       1 - 3


    Poperinge B - Passendale     3 - 4


    Rekkem - Wervik B       4 - 1


    Kruiseke - Vlamertinge B    6 - 1


    Westouter - Brielen    0 - 10


    Reningelst - Hollebeke     3 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 17 en 18 november 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 12

    Vlijtingen - Koersel      0 - 5

    Zonhoven VV - Park Houthalen     0 - 5

    Mechelen aan de Maas - Beringen     3 - 3

    Torpedo Hasselt - Herk-De-Stad     2 - 1

    Hoepertingen - Herkol   2 - 2

    Daring Huvo Jeuk - FC Alken   2 - 2

    Zepperen-Brustem - Bree-Beek   3 - 0

    Achel VV - Melo Zonhoven     2 - 5


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 12

    De Kempen - Heikant Berlaar     6 - 1

    Oppuurs - VV Duffel     1 - 0

    Berg en Dal - Rochus Deurne     0 - 0

    Herentals - Mariekerke   0 - 1

    Witgoor Dessel - Schriek     4 - 0

    Wuustwezel - Kontich    0 - 4

    Branddonk - Lille    1 - 1

    Sint-Job - Zoersel    2 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 12

    Herent - HO Bierbeek     2 - 2

    Diest - Huldenberg     2 - 0

    Tervuren-Duisburg - Melsbroek      4 - 0

    Liedekerke - Linden    0 - 0

    Aarschot - HO Veltem   0 - 0

    Rhodienne-De Hoek - Grimbergen    1 - 1

    Borght-Humbeek - Hoeilaart    1 - 1

    Bertem-Leefdal - Sterrebeek     11 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 11

    Ixelles - Saint-Michel      1 - 0

    Sporting Bruxelles - Lasne Ohain      0 - 3

    Saint-Jossé - Waterloo    2 - 0

    Boitsfort - Jodoigne     1 - 2

    Forestoise - Etterbeek    0 - 2

    Crossing Schaerbeek - BX Brussels    1 - 3

    Stade Everois - Genappe    0 - 0

    Villers La Ville - Kosova Schaerbeek    3 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 13

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Soignies     3 - 1

    Paturages - Pont-A-Celles Buzet    2 - 1

    Houdeng - Antoinien    1 - 1

    Solre Sambre - Neufvilles    1 - 0

    Peruwelz FC - Montignies   1 - 1

    Gosselies - Le Roeulx   2 - 4

    Estaimbourg - Beloeil    0 - 0

    Moncaeu - Anderlues      0 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    08-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
    UEFA NATIONS LEAGUE

    SPEELDAG 6 : Wedstrijden op 18, 19 en 20 november 2018

    LEAGUE A :
    GROEP 1 :
    Duitsland - Nederland    2 - 2
    GROEP 2 :
    Zwitserland - België    5 - 2
    GROEP 3 :
    Portugal - Polen     1 - 1
    GROEP 4 :
    Engeland - Kroatië    2 - 1

    LEAGUE B :
    GROEP 1 :
    Tsjechië - Slowakije    1 - 0
    GROEP 2 :
    Zweden - Rusland      2 - 0
    GROEP 3 :
    Noord-Ierland - Oostenrijk    1 - 2
    GROEP 4 :
    Denemarken - Ierland    0 - 0

    LEAGUE C :
    GROEP 1 :
    Schotland - Israël     3 - 2
    GROEP 2 :
    Hongarije - Finland     2 - 0
    Griekenland - Estland    0 - 1
    GROEP 3 :
    Cyprus - Noorwegen    0 - 2
    Bulgarije - Slovenië    1 - 1
    GROEP 4 :
    Servië - Litouwen     4 - 1
    Montenegro - Roemenië     0 - 1

    LEAGUE D :
    GROEP 1 :
    Georgië - Kazachstan   2 - 1
    Andorra - Letland    0 - 0
    GROEP 2 :
    San Marino - Wit-Rusland     0 - 2
    Moldavië - Luxemburg      1 - 1
    GROEP 3 : 
    Malta - Faeröer     1 - 1
    Kosovo - Azerbeidzjan     4 - 0
    GROEP 4 :
    Macedonië - Gibraltar    4 - 0
    Liechtenstein - Armenië     2 - 2



    SPEELDAG 5 : Wedstrijden op 15, 16 en 17 november 2018

    LEAGUE A :
    GROEP 1 :
    Nederland - Frankrijk    2 - 0
    GROEP 2 :
    België - IJsland     2 - 0
    GROEP 3 :
    Italië - Portugal    0 - 0
    GROEP 4 :
    Kroatië - Spanje    3 - 2

    LEAGUE B :
    GROEP 1 :
    Slowakije - Oekraïne     4 - 1
    GROEP 2 :
    Turkije - Zweden    0 - 1
    GROEP 3 :
    Oostenrijk - Bosnië-Herzegovina   0 - 0
    GROEP 4 :
    Wales - Denemarken     1 - 2

    LEAGUE C :
    GROEP 1 :
    Albanië - Schotland    0 - 4
    GROEP 2 :
    Hongarije - Estland     2 - 0
    Griekenland - Finland    1 - 0
    GROEP 3 :
    Cyprus - Bulgarije     1 - 1
    Slovenië - Noorwegen     1 - 1
    GROEP 4 :
    Servië - Montenegro    2 - 1
    Roemenië - Litouwen    3 - 0

    LEAGUE D :
    GROEP 1 :
    Kazachstan - Letland    1 - 1
    Andorra - Georgië    1 - 1
    GROEP 2 :
    Luxemburg - Wit-Rusland    0 - 2
    San Marino - Moldavië    0 - 1
    GROEP 3 : 
    Azerbeidzjan - Faeröer    2 - 0
    Malta - Kosovo   0 - 5
    GROEP 4 :
    Gibraltar - Armenië     2 - 6
    Liechtenstein - Macedonië     0 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:UEFA NATIONS LEAGUE
    06-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 november 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 15


    Antwerp - KV Oostende     2 - 0

    Charleroi - Club Brugge     2 - 1

    Zulte Waregem - Lokeren    2 - 0

    Eupen - Sint-Truiden   1 - 4

    Cercle Brugge - Waasland-Beveren    2 - 0

    Anderlecht - AA Gent     2 - 0

    KV Kortrijk - Standard    0 - 2

    Moeskroen - RC Genk     0 - 0
    KRC Genk blijft ongeslagen en is zo herfstkampioen !



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 14
    KV Mechelen wint de eerste periodetitel !

    KV Mechelen - Union Saint-Gilloise   2 - 1

    Tubeke - Westerlo    2 - 0

    Lommel - Beerschot-Wilrijk   1 - 2

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    0 - 4



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 11

    KSV Oudenaarde - Dessel Sport     3 - 1

    Tessenderlo - RWD Molenbeek    3 - 1

    Geel - Rupel-Boom    1 - 2

    Dender - Chatelet-Farciennes   1 - 1

    Seraing - Lierse-Kempenzonen    1 - 2

    Deinze - Eendracht Aalst   3 - 2

    KSK Heist - Virton   1 - 3

    RFC de Liège - Knokke     2 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 11

    Sparta Petegem - Wijgmaal     3 - 3

    RC Gent - Dikkelvenne    6 - 2

    Westhoek - Mandel United Izegem-Ingelmunster   1 - 2

    Menen - Eppegem     4 - 0

    Diegem Sport - Sint-Eloois-Winkel    0 - 4

    Olsa Brakel - Tempo Overijse    3 - 0

    Harelbeke - Londerzeel    0 - 3

    Gullegem - Ronse   2 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 11

    Turnhout - Sint-Niklaas     0 - 1

    City Pirates Antwerpen - Hades Kiewit Hasselt     0 - 3

    Temse - Heur-Tongeren   2 - 1

    Hasselt - Cappellen   2 - 0

    Hoogstraten - Berchem Sport   1 - 2

    Duffel - Patro Eisden     1 - 2

    Vosselaar - Bocholt    1 - 2

    VW Hamme - Spouwen-Mopertingen    4 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 12

    RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg    1 - 1

    Durbuy - RFC Meux   2 - 2

    Rebecquoise - Ol. Charleroi    1 - 1

    Walhain - Ciney      2 - 1

    Solières Sport - Franc Borains   0 - 2

    Hamoir - FC Tilleur    2 - 0

    Waremme - URSL Visé    1 - 2

    Acren-Lessines - La Louvière-Centre     0 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 11

    Wervik - Oostkamp     1 - 4

    Wetteren - Kampenhout   3 - 1

    Melsele - Torhout    1 - 0

    Lebbeke - Jong Lede    2 - 2

    Zelzate - Zwevezele     4 - 2

    Wolvertem-Merchtem - Wingene    0 - 1

    Stekene - Woluwe-Zaventem    1 - 3

    Pepingen-Halle - Merelbeke     0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 11

    Sint-Lenaarts - RC Mechelen     1 - 0

    Bilzen-Waltwilder - Nijlen   1 - 4

    Esperanza Pelt - Helson Hechteren   2 - 3

    Ternesse Wommelgem - Termien     1 - 1

    Betekom - Leopoldsburg     2 - 0

    Lyra-Lierse Berlaar - Zwarte Leeuw    3 - 0

    Tienen - Houtvenne      1 - 0

    Wellen - Bornem    2 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 12

    Aischoise - Symphorinois     3 - 1

    Namur Fosses-La-Ville - Stade Brainois    2 - 0

    Manageoise - Léopold FC      1 - 0

    RCS Brainois - RSD Jette    5 - 1

    Albert Quevy-Mons - RFC Tournai     2 - 0

    Taminoise - Wavre Sports     3 - 2

    Ganshoren - Binchoise    1 - 2

    Stockel - Ostiches-Ath   0 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 12

    Sprimont - La Calamine     4 - 1

    Givry - Longlier    3 - 0

    Condruzien - Oppagne-Wéris    2 - 2

    RFC Huy - Stockay-Warfusée      2 - 3

    Mormont - Herstal    4 - 2

    Richelle - Warnant    2 - 1

    Verlaine - Meix-Dt-Virton    1 - 1

    Onhaye - Aywaille    1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    05-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - zaterdag 10 en zondag 11 november 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Waasmunster    3 - 0

    Aalter - Zele     3 - 2

    Sottegem - Bambrugge    0 - 1

    Mariakerke - Lochristi    1 - 2

    Jong Zulte - Drongen    3 - 1

    KVV Ardennen - Dendermonde    4 - 2

    HO Kalken - Elene-Grotenberge    3 - 1

    Adegem - Voorde Appelterre     4 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Lovendegem    2 - 3


    Maldegem - Latem     0 - 0


    Bellem - Zeveren    2 - 2


    Sleidinge - Kleit   2 - 4


    Lembeke - Assenede    4 - 1


    Sint-Laureins - Meetjesland    3 - 0


    Merendree - Zomergem    1 - 4


    Poesele - Waarschoot    1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Erembodegem - Denderhoutem     1 - 6

    Edeboys - Borsbeke   3 - 0

    Munkzwalm - Gijzel-Oosterzele    0 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Meldert   1 - 2

    Burst - Geraardsbergen      0 - 3

    Winnik - Windeke    3 - 2

    Moerbeke-Geraardsbergen - Meerbeke    1 - 3

    Kluisbergen Sportief - Machelen     2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Buggenhout     5 - 1

    Kieldrecht - Sinaai      0 - 1

    Heikant - Haasdonk    2 - 4

    Robur - Schoonaarde    1 - 2

    Doorslaar - VSV Gent    2 - 2

    Sint-Gillis - Bazel   3 - 3

    Kruibeke - WB Sint-Niklaas   2 - 2

    Grembergen - Vrasene    2 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Maria-Aalter    2 - 3


    Wachtebeke - Belzele   0 - 1


    Donk - Bassevelde    2 - 0


    Nevele - Vinderhoute    4 - 0


    Hansbeke - Boekhoute    3 - 1


    Watervliet - Evergem Center   1 - 6


    Vinkt - Sint-Kruis-Winkel    2 - 1


    DKW Evergem - Ursel      1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Massemen    4 - 1


    Melsen - Sint-Denijs    4 - 5


    Serskamp-Schellebelle - Heusden   3 - 3


    Bottelare - Beervelde   3 - 3


    FC Destelbergen - HT Zwijnaarde    2 - 2


    Lochristi B - Zaffelare    2 - 4


    Moortsele - Cercle Melle   2 - 0


    VC Zwijnaarde - Zevergem     0 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - FC Kluisbergen    0 - 2

    Nazareth-Eke - Horebeke     1 - 2

    Boekel - Wortegem    1 - 2

    Elene-Grotenberge B - Maarkedal    0 - 0

    Eine - Sottegem B   3 - 0

    Oudenhove - Zingem    4 - 1

    Velzeke - Bevere    1 - 4

    Gavere-Asper - Sint-Goriks   3 - 2


    DERDE PROVINCIALE D :


    Nederhasselt - Bonanza      3 - 2


    Vlierzele - Houtem      0 - 7


    Sint-Antelinks - Deftinge   2 - 4


    Mere - Herzele-Ressegem    3 - 0


    Haaltert - Zandbergen   1 - 5


    Denderleeuw - Kerksken    4 - 0


    Gijzegem - Doggen    1 - 1


    Baardegem - Hofstade     1 - 3


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Oudegem     2 - 1

    Kemzeke - Eksaarde     0 - 2

    SKB Sint-Niklaas - Kallo    0 - 3

    Bosdam Beveren - Meerdonk      1 - 1

    Moerbeke - Robur B    0 - 0

    Klinge - SK Gerda   4 - 2

    Rangers Opdorp - Melsele B   2 - 2

    Tielrode - YB Beveren      1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - Vinkt B     5 - 1

    De Pinte - Kaprijke-Bentille      1 - 1

    9000 Gent - Muide Gent B    6 - 1

    Middelburg - Oostakker   0 - 0

    Sint-Amandsberg - Balgerhoeke    3 - 2

    Avrasya Gent - Ooidonck-Leerne     2 - 0

    Knesselare - Lotenhulle    0 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Nokere-Kruishoutem B     2 - 2

    FC Kluisbergen B - Munkzwalm B       7 - 1

    Zingem B - Kluisbergen Sportief B     2 - 4

    Petegem Schelde - Eine B    4 - 1

    Volkegem - FCLC Ronse    1 - 5

    Mater - Nazareth-Eke B    0 - 6

    Olsene - Boekel B    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Okegem      0 - 7

    Volkegem B - Velzeke B     3 - 1

    Everbeek - Idegem    2 - 2

    Ophasselt - Oudenhove B    6 - 1

    Jong Geraardsbergen - Opbrakel   1 - 3

    Neigem - Strijpen    2 - 2

    Zegelsem - Michelbeke B     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle - FC Dampoort    3 - 2

    Moorsel - Smetlede   2 - 2

    Bavegem - Aaigem    1 - 3

    Nieuwerkerken - Herdersem    2 - 2

    Heusden B - Rangers Merelbeke    2 - 1

    T. Melle - Wichelen    1 - 1

    SK Merelbeke - Lebbeke B     4 - 3

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - SVH Waasmunster    2 - 1

    Baasrode - Sombeke     3 - 3

    Zele B - Hamme-Zogge   0 - 3

    Sint-Gillis-Waas - PD Kruibeke   5 - 1

    Rupelmonde - HO Kalken B    0 - 1

    Daknam - Haasdonk B    3 - 2

    Sinaai B - Overmere    1 - 4

    Hoogeinde - Verrebroek     2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    04-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - zaterdag 10 en zondag 11 november 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - Dadizele     0 - 0


    Damme - RC Lauwe    0 - 1


    Wielsbeke - Oostnieuwkerke      3 - 1


    Deerlijk - Zedelgem    1 - 2


    WS Lauwe - RC Waregem   3 - 3


    Vlamertinge - Oostduinkerke     1 - 3


    Boezinge - Poperinge    2 - 1


    Kortemark - Blankenberge     0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Rumbeke - Eernegem   3 - 0

    Heist - De Haan     1 - 1

    Diksmuide - Veldegem    3 - 0

    De Ruiter Roeselare - Lichtervelde     1 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Oudenburg    1 - 1

    Sint-Kruis - Keiem    2 - 1

    Bredene - Jabbeke    2 - 1

    Club Roeselare - Varsenare    1 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Dottignies    2 - 2


    Wevelgem - VV Tielt     1 - 1


    Nieuwkerke - Moorslede     5 - 1


    Beveren-Leie - Zonnebeke    2 - 1


    Geluwe - Bissegem   3 - 1


    Anzegem - Ledegem    3 - 0


    Moen - Ploegsteert     1 - 1


    Otegem - Heestert     2 - 4


    DERDE PROVINCIALE A :


    Veurne - Comines-Warneton     0 - 2


    Staden - Geluveld      0 - 2


    Hooglede - Proven    2 - 0


    Houthulst - Gits   1 - 3


    Beselare - De Panne   0 - 0


    Dikkebus - Westrozebeke    0 - 0


    Elverdinge - Vleteren     0 - 0


    Merkem - Voormezele    4 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Nieuwpoort     0 - 6


    Loppem - Ichtegem     2 - 1


    Lombardsijde - Dudzele    2 - 0


    Lissewege - Snaaskerke     2 - 2


    SK Torhout - Beernem    0 - 2


    Gistel - Steenbrugge   4 - 2


    Jong Male - Koekelare   1 - 0


    Dar. Brugge - Moerkerke  

       0 - 4


    DERDE PROVINCIALE C :


    Ingooigem - Aarsele     2 - 2


    Zwevezele B - Oostrozebeke     2 - 3


    Emelgem-Kachtem - Avelgem     1 - 3


    Bellegem - Kortrijk      0 - 2


    Heule - Kanegem   1 - 1


    Moorsele - Lendelede    2 - 3


    Hulste - Wevelgem    1 - 3


    D. Beveren - Ardooie     0 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Lo-Reninge - Bulskamp    3 - 0


    Nieuwpoort B - Diksmuide B     2 - 4

    Kortemark B - Westende    0 - 1

    Veurne B - Zarren    0 - 5

    Adinkerke - Nieuwkapelle     0 - 4

    Coxyde - Alveringem    3 - 6


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Damme B - D. Beveren B      2 - 6


    Beernem B - Sint-Joris      1 - 1


    Ruiselede - Doomkerke     1 - 4


    Steenbrugge B - Aartrijke    0 - 7


    Zandvoorde - HO Oedelem    2 - 0


    Zerkegem - Pittem   0 - 1


    Hertsberge - E. Brugge  

       4 - 0


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Sint-Eloois-Winkel B - Wikings Kortrijk    3 - 0

    Izegem-Ingelmunster B - Marke      2 - 0

    Dentergem - Desselgem     1 - 1

    Aalbeke - Dottignies B    6 - 5

    Kuurne - Jong Vijve    4 - 2

    Jong Helkijn - Stasegem     0 - 5

    Ledegem B - Anzegem B    5 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Dadizele B - Westouter     7 - 1


    Passendale - Reningelst    1 - 1


    Vlamertinge B - Zillebeke     3 - 5


    Wervik B - Poperinge B     1 - 1


    Brielen - Rekkem    3 - 1


    Menen United - Kruiseke     1 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 27 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 27 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 27 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • weekklassementen speeldag 30
  • weekklassementen speeldag 30
  • speeldag 30
  • voorspellingen speeldag 30
  • voorspellingen speeldag 30 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Vervolgingsverzoek ING voor de rechter
  • 'FedEx onderuit op Fed-dag Wall Street'
  • AEX valt terug tot onder 550 punten
  • Britse pond lager na verzoek uitstel brexit
  • Meer dan 85.000 euro opgehaald voor nabestaanden slachtoffers aanslag Utrecht
  • Kijkje in meest bijzondere stembureau
  • Vrijdag stille tocht voor slachtoffers Utrecht
  • Nieuwe naam voor hoofdstad Kazachstan
  • Britse pond in het rood na uitstel Brexit
  • Opkomst in provincie Utrecht tot nu toe het hoogst

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Hoe uitstel de deur opent naar politieke chantage door de Britten
  • Gemeente Zandvoort bereid om 4 miljoen te steken in Formule 1
  • Nieuw-Zeeland verbiedt halfautomatische wapens
  • Bekijk hier alle uitslagen
  • Van Groningen tot Limburg: dit gaat er veranderen in uw provincie
  • Overwinning Baudet brengt ook coalitie in gevaar
  • Dit moet u weten over de statenverkiezingen
  • Dit moet u weten over de statenverkiezingen
  • Vier redenen waarom FvD zo aantrekkelijk is voor kiezers
  • Tien dingen die u moet weten over de verkiezingen:

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Udinese haalt Tudor terug als trainer
  • Chinees paar pakt titel bij WK kunstrijden
  • NAC heeft trainer Brood bijna binnen
  • Rockets ondanks 57 punten Harden op valreep onderuit tegen Grizzlies
  • Sané en Mannschaft halen opgelucht adem: schade aan enkel valt mee
  • Gemengde gevoelens bij Löw en Goretzka: ‘Maar voor Oranje geen extra motivatie nodig’
  • Atlete Koster na 14 jaar weg bij coach: ‘Het is tijd voor verandering’
  • FC Barcelona wint ruim in kwartfinale Champions League, Bayern gelijk
  • Matige generale vernieuwd Duitsland voor duel met Oranje
  • Dumoulin met herstelde Matthews in Milaan-Sanremo

    Nieuws CNN
  • She was dancing on the roof and talking gibberish. A special kind of ER helped her
  • Some Democrats want to completely overhaul the US government
  • Meet the men who might be 2020's first spouse
  • Sophie Jones: Footballer banned for racial abuse quits the sport
  • A morning fitness routine that's good for your brain, too
  • Brexit fears; Levi's IPO; Nike earnings
  • Are flying motorbikes the future for Dubai?
  • Do you lose nutrients when juicing fruits and veggies? Yes, actually
  • A morning fitness routine that's good for your brain, too
  • Anti-vaxers and Facebook: The four subgroups that fuel online attacks

    Foto


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!