UITSLAGEN 5 APRIL
Jan Ghyselinck behaalde een podium plaats (derde) in de eindstand van Triptyque des Monts et Château. Na zijn tijdritwinst van de voormiddag etappe op zaterdag speelden de bonificatie seconden bij de tussenspurten en voor de ritwinst een belangrijke factor tot eindwinst. De winnaar werd uiteindelijk Kris Boeckmans (Davo-Lotto) die door zijn derde plaats in de laatste rit nog voor Romain Zingle sprong die leider stond met 2 sec voor Boeckmans en 7 sec op Jan Ghyselinck. Tijdens de rit zag het er nochtans geruime tijd zeer goed uit toen Jan Ghyselinck samen met Julien Vermote aanwezig waren in een kopgroep van 18 renners , waarin slecht 5 renners uit de top 10 vertegenwoordigd waren. Kris Boeckmans van Davo en de mannen van Rabobank waren hier niet aanwezig. Davo met Boeckmans zag zo hun tweede plaats in de rangschikking in het gevaar komen. Na een lange achtervolging kwam alles echter terug samen juist voor het ingaan van de plaatselijke ronden. Winnaar werd Baptiste Planckaert (Soenens-Yawadoo)
bron: beveren 2000
05/04/2009- HARINGE (POPERINGE) (W) ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23
Aantal deelnemers: 74
1. CLAUWAERT Joeri WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS 02:37:00
2. MINDAUGAS STRISKA REVOR JARTAZI
3. MAENE Kevin ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
4. DEMEYERE Geoffrey WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE
5. SMET Guy PWC JAN SNEL
6. DECAESTEKER Frederik ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE :20
7. D`HONDT Bram MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM :38
8. DIEPENDAELE Jürgen WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE
9. KUYPERS Bart ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
10. DEVINNE MIKAEL DUNKERQUE LITTORAL
05/04/2009- PITTEM (W)
1.13 U23 - Open omloop
Aantal deelnemers: 120
1. DESMET Jani WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS 02:35:00
2. WAUTERS Willem DAVO - LOTTO - DAVITAMON
3. RAEDT Nielsen WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
4. STOKKA HAKON SANDNES SK
5. MARTENS Valentijn HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
6. VANDOMMELE Roy FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT
7. DELMARQUETTE Remi ROYAL VELO SPORT PERUWEZ
8. VERHAEGEN Christophe FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT
9. GOVAERT Arne FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT
10. VERKINDEREN Frederik JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT :08
11. VAN CAUWENBERGHE Christophe FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT
12. ROSSEEL Ricky BCV WORKS CT INGELMUNSTER :12
13. VANDENHEEDE Kenny CYCLING TEAM LUTHO 1:00
14. LIETAER Eliot WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW
15. VANDEN BAK Laurent PWS EIJSSEN CYCLING TEAM
16. DELOOF Steve TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
17. BLYAERT Tom CYCLING TEAM LUTHO
18. RYCKBOSCH Quinten RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
19. DECEUNINCK Thomas NEW HEEBRA-LOMBARDEN
20. VANPOUCKE Christophe KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
05/04/2009- BEERNEM (W)
Juniores - Open omloop
Aantal deelnemers: 146
1. VANDENDRIESSCHE Orri KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE 01:43:00
2. VANDENBUSSCHE Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3. PROVOST Stijn KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
4. RAEYMAEKERS Mattias BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
5. BLIKRA Havard Stavanger SK
6. D`HAESE Yannick KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
7. DEMONIE Jens BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
8. VANSPEYBROECK Tim KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9. PYFFEROEN Flor KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
10. LEGLEY Matthias VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
05/04/2009- ROTEM (DILSEN-STOKKEM) (LB)
1.14.3 Juniores
Aantal deelnemers: 64
1. SCHOONBROODT BOB TWC MAASLANDSTER 01:49:13
2. VAN LAER Glenn KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
3. KRUGER André VEREIN CÖLNER :03
4. FRANSSEN Wout BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
5. DAAMS Eddy CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
05/04/2009- ZOUTLEEUW (B)
1.14.3 Juniores - Open omloop
Aantal deelnemers: 137
1. DE BIE Sean KON. BALEN B.C. V.Z.W. 01:45:00
2. DEPRE Jonas CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
3. DUFOURNY Kevin -
4. GIESBERTS Jeroen KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5. STUYVEN Jasper BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
05/04/2009- ZOUTLEEUW (B)
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
Aantal deelnemers: 62
1. VAN LOOCK Joris DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 01:25:00
2. NAVEZ François SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE
3. TRAN Sébastien TEAM NATACHA BASSE-MEUSE
4. SCHELLENS Kenny HAND IN HAND BAAL
5. LAERTE Yanick DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
6. DECOSTER Gert-Jan DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
7. VANDENHOUDT Jens CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
8. VEECKMANS Jerôme K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM
9. BOURLEE Felicien Sprint 2000 charleroi ASBL
10. VAN DE VELDE Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
05/04/2009- RONDE VAN VLAANDEREN - BRUGGE-MEERBEKE (O)
Pro Tour
1. DEVOLDER Stijn QUICK STEP 06:01:04
2. HAUSSLER Heinrich CERVELO TEST TEAM :59
3. GILBERT Philippe SILENCE-LOTTO
4. MAASKANT Martijn GARMIN - SLIPSTREAM
5. POZZATO Filippo TEAM KATUSHA
6. BRESCHEL Matti TEAM SAXO BANK
7. BURGHARDT Marcus TEAM COLUMBIA - HIGH ROAD
8. LEUKEMANS Bjorn VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM
9. ELMIGER Martin AG2R LA MONDIALE
10. DE WAELE Bert LANDBOUWKREDIET - COLNAGO
05/04/2009- RONDE VAN VLAANDEREN (O)
Women Elite World Cup UCI
1. TEUTENBERG Ina TEAM COLUMBIA HIGHROAD WOMEN 03:30:12
2. WILD Kirsten CERVELO TESTTEAM
3. JOHANSSON Emma RED SUN CYCLING TEAM
4. COOKE Nicole VISION 1 RACING
5. BRAS Martine SELLE ITALIA GHEZZI
6. VOS Marianne DSB BANK - NEDERLAND BLOEIT
7. MARTISOVA Julia GAUSS RDZ ORMU - COLNAGO
8. CANTELE Noemi BIGLA CYCLING TEAM
9. GUNNEWIJK Loes TEAM FLEXPOINT
10. VERBEKE Grace LOTTO-BELISOL LADIESTEAM
bron: wielerbond Vlaanderen
06-04-2009 om 07:46
geschreven door briek
|