Beste mensen en sportvrienden Welkom op mijn blog!
Foto
Foto
Inhoud blog
  • 20-07-2019 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 14-07-2019 Oostkerke Elite z.c/u23
  • 11-07-2019 Gistel Elite z.c./u23
  • 09-07-2019 Knesselare Elite z.c./u23
  • 27-06-2019 Oostende-Konterdam Elite z.c./u23
  • 22-06-2019 Zerkegem Elite z.c./u23
  • 20-06-2019 Eeklo Elite z.c./u23
  • 19-06-2019 De Haan Elite z.c./u23
  • 13-06-2019 Oudenburg Elite z.c./u23
  • 09-06-2019 Zedelgem Elite z.c/u23
  • 26-05-2019 Oostnieuwkerke-Sleihage Elite z.c./u23
  • 18-05-2019 Tielt Elite z.c./u23
  • 12-05-2019 Ardooie Elite z.c./u23
  • 11-05-2019 Assebroek Elite z.c/u23
  • 05-05-2019 Pittem PK u23
  • 04-05-2019 Ruddervoorde PK EZC
  • 01-05-2019 Veldegem Elite z.c/u23
  • 28-04-2019 Vlissegem Elite z.c./u23
  • 28-04-2019 Vlissegem Elite z.c./u23
  • 27-04-2019 Dudzele Elite z.c./u23
  • 27-04-2019 Dudzele Elite z.c./u23
  • 22-04-2019 Zwevezele Elite z.c./u23
  • 22-04-2019 Zwevezele Elite z.c./u23
  • 20-04-2019 Torhout Elite z.c./u23/BCP
  • 20-04-2019 Torhout Elite z.c./u23/BCP
  • 13-04-2019 Hooglede Elite z.c/u23
  • 13-04-2019 Hooglede Elite z.c/u23
  • 10-04-2019 Bredene Elite z.c./u23
  • 10-04-2019 Bredene Elite z.c./u23
  • 13-03-2019 Wijnendale-Torhout Elite z.c./u23
  • 31-03-2019 Wijnendale-Torhout Elite z.c./u23
  • 24-03-2019 Damme Guido Reybrouck Classic
  • 24-03-2019 Damme Nieuwelingen
  • 23-03-2019 Damme Nieuwelingen
  • 17-03-2019 Stalhille 1.15 A Nat Dames
  • 17-03-2019 Stalhille 1.15 A Nat Dames
  • 16-03-2019 Meulebeke Elite z.c./u23
  • 16-03-2019 Meulebeke Elite z.c./u23
  • 03-03-2019 Maldegem-Kleit Elite z.c/u23
  • 03-03-2019 Maldegem-Kleit Elite z.c/u23
  • 27-01-2019 Beach Challenge Knokke
  • 26-12-2018 Kerst strandrace Bredene
  • 13-10-2018 De Kustpijl Heist UCI-men elite 1.2
  • 13-10-2018 De Kustpijl Heist UCI-men elite 1.2
  • 07-10-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 07-10-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 05-10-2018 Zwevezelekoers
  • 05-10-2018 Zwevezelekoers
  • 03-10-2018 Grote prijs Jules Van Hevel Ichtegem
  • 03-10-2018 Grote prijs Jules Van Hevel Ichtegem
  • 25-09-2018 Sint-Laureins Elite z.c./U23
  • 25-09-2018 Sint-Laureins Elite z.c./U23
  • 22-09-2018 Varsenare Elite z.c./U23
  • 22-09-2018 Varsenare Elite z.c./U23
  • 19-09-2018 Eernegem Elite z.c/U23
  • 19-09-2018 Eernegem Elite z.c/U23
  • 15-09-2018 Wenduine Dames Elite
  • 15-09-2018 Wenduine Dames Elite
  • 13-09-2018 Westkerke Elite z.c./U23
  • 13-09-2018 Westkerke Elite z.c./U23
  • 09-09-2018 Gits Elite z.c./U23
  • 09-09-2018 Gits Elite z.c./U23
  • 08-09-2018 Wijnendale-Torhout Elite z.c./U23
  • 08-09-2018 Wijnendale-Torhout Elite z.c./U23
  • 06-09-2018 Koekelare Elite z.c./U23
  • 06-09-2018 Koekelare Elite z.c./U23
  • 02-09-2018 Ruiselede-Kruiskerke Elite z.c./U23
  • 02-09-2018 Ruiselede-Kruiskerke Elite z.c./U23
  • 30-08-2018 Kortemark koerse Profs
  • 30-08-2018 Kortemark koerse Profs
  • 29-08-2018 Memorial Danny Jonckheere
  • 29-08-2018 Memorial Danny Jonckheere
  • 25-08-2018 Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
  • 25-08-2018 Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
  • 12-08-2018 Bekegem Elite z.c./U23
  • 12-08-2018 Bekegem Elite z.c./U23
  • 11-08-2018 Roeselare-Beveren Elite z.c./U23
  • 11-08-2018 Roeselare-Beveren Elite z.c./U23
  • 08-08-2018 Beernem Elite z.c./U23
  • 08-08-2018 Beernem Elite z.c./U23
  • 07-08-2018 Dudzele A Nat Dames-IND
  • 07-08-2018 Dudzele A Nat Dames-IND
  • 05-08-2018 Oostnieuwkerke De-Most Elite z.c./U23
  • 05-08-2018 Oostnieuwkerke De-Most Elite z.c./U23
  • 25-07-2018 Deinze Elite z.c./U23
  • 25-07-2018 Deinze Elite z.c./U23
  • 21-07-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 21-07-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 17-07-2018 Westkapelle Elite z.c./U23
  • 17-07-2018 Westkapelle Elite z.c./U23
  • 15-07-2018 Keiem Elite z.c./U23
  • 15-07-2018 Keiem Elite z.c./U23
  • 12-07-2018 Gistel Elite z.c./U23
  • 12-07-2018 Gistel Elite z.c./U23
  • 08-07-2018 Oostnieuwkerke Elite z.c./U23
  • 08-07-2018 Oostnieuwkerke Elite z.c./U23
  • 04-07-2018 Ruddervoorde Provinciaal Kampioenschap EZC + U23
  • 04-07-2018 Ruddervoorde Provinciaal Kampioenschap EZC + U23
  • 03-07-2018 Knesselare Elite z.c./u23
  • 03-07-2018 Knesselare Elite z.c./u23
    Zoeken in blog

    Archief per maand
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 12-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 09-2014
  • 02-2013
  • 09-2011
  • 08-2011
    Blog als favoriet !

     Free counters!

    De Tien Geboden van Briek Schotte

    1. Wees content met wat ge hebt
    2. Met wilskracht en geduld geraakt ge overal
    3. Moe? Als ge moe zijt, moet ge slapen.
    4. Verlies nooit uw vrijheid
    5. Blijf wie ge zijt
    6. Door te kijken, leer je veel
    7. Wie zich laat gaan, is verloren
    8. Vergeet nooit van waar ge komt
    9. Geloof niet in dromen die ge niet kunt waarmaken
    10. Wie kwaad spreekt zal kwaad oogsten
    Renners en Mensen

    27 Juni Oostende-Konterdam
    1ste Lucas Plapp (AUS) Brunswick Cycling Club
    2e Jarrad Drizners (AUS), 3e Kenny Constant
    4e Kevin Lava, 5e Timothy Claeys, 6e Bryan Verdoolaeghe
    7e Giel Bruyneel, 8e Brent Van Duren, 9e Cédric Defreyne, 10e Joeri Calleeuw


    Kenny Constant voor de 7e keer podium hier op de Konterdam
































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    22 Juni 2019 Zerkegem
    1ste Jarne Van De Paar (Lotto Soudal)
    2e Cédric Defreyne, 3e David Geldhof 
    4e Kenny Constant, 5e Jens Vanoverberghe, 6e Frederik Vandewiele
    7e Stijn Minne, 8e Stefano Museeuw, 9e Kim Van Oost, 10e Brent Van Duren



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    20 Juni 2019 Eeklo
    1ste Kobe Vanoverschelde (Vetrapo Cycling Team)
    2e Benjamin Verraes, 3e Hans Dekkers (NED)
    4e Brendon Green (AUS), 5e Valentijn Van De Velde, 6e Jasper Temmerman
    7e Wesley Van Dyck, 8e Steven Caethoven, 9e Ben Foames (GBR), 10e Ciske Aneca




































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    19 Juni 2019 De Haan
    Grote prijs immo Schepens
    1ste Franck Eamon (Shifting Gears Kermesse)
    2e Cédric Defreyne, 3e Jasper Temmerman
    4e Jochen Deweer, 5e Kevin Lava, 6e Briek Beuselinck
    7e Mathias Delameilleure, 8e Greg Luyssen, 9e Jonas Decouttere, 10e Kenny Constant




    Serge Pauwels kwam de start geven






























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    13 Juni 2019 Oudenburg 
    90ste Omloop van Oudenburg
    1ste Hans Dekkers (NED)(Shifting-Gears Kermesse)
    2e Oskari Vainionpää (Fin), 3e Koen Demuynck 
    4e Jens Moens, 5e Nick Vlamynck, 6e Conor Hennebry (IRL)
    7e Eamon Franck (USA), 8e Benjamin Verraes, 9e Cédric Defreyne, 10e Justas Beniusis (LTU)


































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    9 Juni 2019 Zedelgem
    Grote prijs Argenta
    1ste Jordy Vermeire (DL Chemicals-Ruwomat-Hikoki)
    2e Kenny Constant, 3e Cédric Defreyne
    4e Mathias Delameilleure, 5e Justin Compernolle, 6e Aäron Vervaeke
    7e Thomas Chamon, 8e Kevin Maene, 9e Aloïs Mus, 10e Nick Vandenberghe 

    4e Overwinning voor Jordy Vermeire in traditie afgewerkt met een solo
































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)



    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Nieuws Sporza

    Zoeken met Google



    Laatste commentaren
  • Afscheid rieno (Anneloor)
        op 21-10-2017 Ursel afscheidscriterium Rieno Stofferis
  • Betreft Marcus Svensson (dumortier)
        op 15-08-2014 Casino Team Knokke
  • Heel mooie foto's (Baudechon Arnold)
        op
  • wielerseizoen 2013 (Deruyck Marc)
        op
  • FOTOS (Jan Verheyen)
        op Wielerleven
  • pierre (pierre samaey)
        op
  • foto's sprint Wouter dewilde (filip)
        op
  • WINNAARS VAN VROEGER (roger naert)
        op
  • is tof zulle (Spotterke)
        op Wielerleven
  • Zo maar (Van Maele - Alloo, Roger en Vera)
        op Wielerleven
  • mooi (Freddy)
        op Wielerleven
  • Website (Anthony Slabinck)
        op Wielerleven
  • Blogs om te bezoeken
  • Wielerbond Vlaanderen
  • Website Heidi Lannoo
  • Buienradar
  • UCI
  • Cycling.be
  • Wielerfoto's-ECWPHOTO
  • De Polderrenners

    Blogs om te bezoeken
  • Bernard Callens
  • Vrouwen Wielrennen
  • Sportsites/Wielrennen
  • Pomers website
  • Casino-Team Knokke
  • MXFOTORAMA
  • Foto's Gino Coghe
  • Foto Rik Moeyaert


    Wielrenners
  • Arne Casier
  • Kevin Deltombe

  • Prof Wielrenners
  • Guillaume Vankeirsbulck
  • Tom Boonen
  • Iljo Keisse

  • Huurfietsen buitenland
  • Berganti Bikes Mallorca
  • Cycling training

  • Berganti Bikes Mallorca


    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!