|
|
|
|
|
De Tien Geboden van Briek Schotte
- Wees content met wat ge hebt
- Met wilskracht en geduld geraakt ge overal
- Moe? Als ge moe zijt, moet ge slapen.
- Verlies nooit uw vrijheid
- Blijf wie ge zijt
- Door te kijken, leer je veel
- Wie zich laat gaan, is verloren
- Vergeet nooit van waar ge komt
- Geloof niet in dromen die ge niet kunt waarmaken
- Wie kwaad spreekt zal kwaad oogsten
|
|
|
|
11 Juli 2019 Gistel
Ere prijs Sylveer Maes
1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
2e Ciske Aneca, 3e Cédric Defreyne
4e Jarrad Drizners (AUS), 5e Stefano Museeuw, 6e Gilles Borra
|
|
|
27 Juni Oostende-Konterdam
1ste Lucas Plapp (AUS) Brunswick Cycling Club
2e Jarrad Drizners (AUS), 3e Kenny Constant
4e Kevin Lava, 5e Timothy Claeys, 6e Bryan Verdoolaeghe
|
|
|
20 Juni 2019 Eeklo
1ste Kobe Vanoverschelde (Vetrapo Cycling Team)
2e Benjamin Verraes, 3e Hans Dekkers (NED)
4e Brendon Green (AUS), 5e Valentijn Van De Velde, 6e Jasper Temmerman
7e Wesley Van Dyck, 8e Steven Caethoven, 9e Ben Foames (GBR), 10e Ciske Aneca
|
|
|
19 Juni 2019 De Haan
Grote prijs immo Schepens
1ste Franck Eamon (Shifting Gears Kermesse)
2e Cédric Defreyne, 3e Jasper Temmerman
4e Jochen Deweer, 5e Kevin Lava, 6e Briek Beuselinck
|
|
|
9 Juni 2019 Zedelgem
Grote prijs Argenta
1ste Jordy Vermeire (DL Chemicals-Ruwomat-Hikoki) 2e Kenny Constant, 3e Cédric Defreyne
4e Mathias Delameilleure, 5e Justin Compernolle, 6e Aäron Vervaeke
|
|
|
12 Mei 2019 Ardooie
1ste Jordy Vermeire (DL Chemicals-Ruwomat-Hikoki)
2e Ciske Aneca, 3e Cédric Defreyne
4e Kenny Constant, 5e Koen Demuynck, 6e Briek Beuselinck
|
|
|
11 Mei 2019 Assebroek
1ste Jo Maes (DL Chemicals-Ruwomat-Hikoki)
2e David Geldhof, 3e Angelo Vandaele
4e Tim De Baene, 5e Valentin Lefever, 6e Nick Vandenberghe
|
|
|
5 Mei 2019 Pittem
PK U23 Memorial Bjarne Vanacker
1ste Wesley Vercamst (Home Solution-Soenens cycling team)
2e Wannes Debuysere, 3e Ceriel Desal
4e Briek Beuselinck, 5e Loran Cassaert, 6e Stefano Museeuw
|
|
|
4 Mei 2019 Ruddervoorde
1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
2e John-Ross Clauw, 3e Ciske Aneca
4e Ricky Rosseel, 5e Jochen Deweer, 6e Jo Maes
7e Kenny Constant, 8e Mathias Delameilleure, 9e Abram Stockman, 10e Cédric Defreyne
|
|
|
1 Mei prijs Wouter Dewilde
1ste Jochen Deweer (Dovy keukens-fcc)
2e Steven Caethoven, 3e Benjamin Verraes
4e Briek Beuselinck, 5e Cédric Defreyne, 6e Milan Hanne
7e Killyan Houcke (FRA), 8e Ciske Aneca, 9e Stijn Minne, 10e Kim Van Oost
|
|
|
27 April 2019 Dudzele
1ste John-Ross Clauw (Vind! Cycling Project)
2e Koen Demuynck, 3e Mario Willems
4e Briek Beuselinck, 5e Bryan Verdoolaeghe, 6e Steven Moons
|
|
|
22 April 2019 Zwevezele
Grote prijs Café Zeswege
1ste Norman Vahtra (EST) Cycling Tartu
2e Dries Vastmans, 3e Kristoffer Westgaard (NOR)
4e Benjamin Verraes, 5e Siim Kiskonen (EST), 6e Kenny Constant
7e Cédric Defreyne, 8e Ricky Rosseel, 9e Ylber Sefa (ALB), 10e Angelo Vandaele
|
|
|
20 April 2019 Torhout
1ste Ciske Aneca (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
2e James Jenkins (GBR), 3e Erik Ysland (NOR)
4e Benjamin Verraes, 5e Norman Vahtra (EST), 6e John-Ross Clauw
|
|
|
13 April 2019 Hooglede
1ste John-Ross Clauw (Vind! Cycling Project)
2e Jordy Vermeire, 3e Jonathan Breyne
4e Jo Maes, 5e Kobe Vanoverschelde, 6e Stijn Minne
|
|
|
|
|