Beste mensen en sportvrienden Welkom op mijn blog!
Foto
Foto
Inhoud blog
  • 23-07-2019 Westkapelle Elite z.c./u23
  • 20-07-2019 Lichtervelde Elite z.c./u23
  • 14-07-2019 Oostkerke Elite z.c/u23
  • 11-07-2019 Gistel Elite z.c./u23
  • 09-07-2019 Knesselare Elite z.c./u23
  • 27-06-2019 Oostende-Konterdam Elite z.c./u23
  • 22-06-2019 Zerkegem Elite z.c./u23
  • 20-06-2019 Eeklo Elite z.c./u23
  • 19-06-2019 De Haan Elite z.c./u23
  • 13-06-2019 Oudenburg Elite z.c./u23
  • 09-06-2019 Zedelgem Elite z.c/u23
  • 26-05-2019 Oostnieuwkerke-Sleihage Elite z.c./u23
  • 18-05-2019 Tielt Elite z.c./u23
  • 12-05-2019 Ardooie Elite z.c./u23
  • 11-05-2019 Assebroek Elite z.c/u23
  • 05-05-2019 Pittem PK u23
  • 04-05-2019 Ruddervoorde PK EZC
  • 01-05-2019 Veldegem Elite z.c/u23
  • 28-04-2019 Vlissegem Elite z.c./u23
  • 28-04-2019 Vlissegem Elite z.c./u23
  • 27-04-2019 Dudzele Elite z.c./u23
  • 27-04-2019 Dudzele Elite z.c./u23
  • 22-04-2019 Zwevezele Elite z.c./u23
  • 22-04-2019 Zwevezele Elite z.c./u23
  • 20-04-2019 Torhout Elite z.c./u23/BCP
  • 20-04-2019 Torhout Elite z.c./u23/BCP
  • 13-04-2019 Hooglede Elite z.c/u23
  • 13-04-2019 Hooglede Elite z.c/u23
  • 10-04-2019 Bredene Elite z.c./u23
  • 10-04-2019 Bredene Elite z.c./u23
  • 13-03-2019 Wijnendale-Torhout Elite z.c./u23
  • 31-03-2019 Wijnendale-Torhout Elite z.c./u23
  • 24-03-2019 Damme Guido Reybrouck Classic
  • 24-03-2019 Damme Nieuwelingen
  • 23-03-2019 Damme Nieuwelingen
  • 17-03-2019 Stalhille 1.15 A Nat Dames
  • 17-03-2019 Stalhille 1.15 A Nat Dames
  • 16-03-2019 Meulebeke Elite z.c./u23
  • 16-03-2019 Meulebeke Elite z.c./u23
  • 03-03-2019 Maldegem-Kleit Elite z.c/u23
  • 03-03-2019 Maldegem-Kleit Elite z.c/u23
  • 27-01-2019 Beach Challenge Knokke
  • 26-12-2018 Kerst strandrace Bredene
  • 13-10-2018 De Kustpijl Heist UCI-men elite 1.2
  • 13-10-2018 De Kustpijl Heist UCI-men elite 1.2
  • 07-10-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 07-10-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 05-10-2018 Zwevezelekoers
  • 05-10-2018 Zwevezelekoers
  • 03-10-2018 Grote prijs Jules Van Hevel Ichtegem
  • 03-10-2018 Grote prijs Jules Van Hevel Ichtegem
  • 25-09-2018 Sint-Laureins Elite z.c./U23
  • 25-09-2018 Sint-Laureins Elite z.c./U23
  • 22-09-2018 Varsenare Elite z.c./U23
  • 22-09-2018 Varsenare Elite z.c./U23
  • 19-09-2018 Eernegem Elite z.c/U23
  • 19-09-2018 Eernegem Elite z.c/U23
  • 15-09-2018 Wenduine Dames Elite
  • 15-09-2018 Wenduine Dames Elite
  • 13-09-2018 Westkerke Elite z.c./U23
  • 13-09-2018 Westkerke Elite z.c./U23
  • 09-09-2018 Gits Elite z.c./U23
  • 09-09-2018 Gits Elite z.c./U23
  • 08-09-2018 Wijnendale-Torhout Elite z.c./U23
  • 08-09-2018 Wijnendale-Torhout Elite z.c./U23
  • 06-09-2018 Koekelare Elite z.c./U23
  • 06-09-2018 Koekelare Elite z.c./U23
  • 02-09-2018 Ruiselede-Kruiskerke Elite z.c./U23
  • 02-09-2018 Ruiselede-Kruiskerke Elite z.c./U23
  • 30-08-2018 Kortemark koerse Profs
  • 30-08-2018 Kortemark koerse Profs
  • 29-08-2018 Memorial Danny Jonckheere
  • 29-08-2018 Memorial Danny Jonckheere
  • 25-08-2018 Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
  • 25-08-2018 Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
  • 12-08-2018 Bekegem Elite z.c./U23
  • 12-08-2018 Bekegem Elite z.c./U23
  • 11-08-2018 Roeselare-Beveren Elite z.c./U23
  • 11-08-2018 Roeselare-Beveren Elite z.c./U23
  • 08-08-2018 Beernem Elite z.c./U23
  • 08-08-2018 Beernem Elite z.c./U23
  • 07-08-2018 Dudzele A Nat Dames-IND
  • 07-08-2018 Dudzele A Nat Dames-IND
  • 05-08-2018 Oostnieuwkerke De-Most Elite z.c./U23
  • 05-08-2018 Oostnieuwkerke De-Most Elite z.c./U23
  • 25-07-2018 Deinze Elite z.c./U23
  • 25-07-2018 Deinze Elite z.c./U23
  • 21-07-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 21-07-2018 Lichtervelde Elite z.c./U23
  • 17-07-2018 Westkapelle Elite z.c./U23
  • 17-07-2018 Westkapelle Elite z.c./U23
  • 15-07-2018 Keiem Elite z.c./U23
  • 15-07-2018 Keiem Elite z.c./U23
  • 12-07-2018 Gistel Elite z.c./U23
  • 12-07-2018 Gistel Elite z.c./U23
  • 08-07-2018 Oostnieuwkerke Elite z.c./U23
  • 08-07-2018 Oostnieuwkerke Elite z.c./U23
  • 04-07-2018 Ruddervoorde Provinciaal Kampioenschap EZC + U23
  • 04-07-2018 Ruddervoorde Provinciaal Kampioenschap EZC + U23
  • 03-07-2018 Knesselare Elite z.c./u23
    Zoeken in blog

    Archief per maand
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 12-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 09-2014
  • 02-2013
  • 09-2011
  • 08-2011
    Blog als favoriet !

     Free counters!

    De Tien Geboden van Briek Schotte

    1. Wees content met wat ge hebt
    2. Met wilskracht en geduld geraakt ge overal
    3. Moe? Als ge moe zijt, moet ge slapen.
    4. Verlies nooit uw vrijheid
    5. Blijf wie ge zijt
    6. Door te kijken, leer je veel
    7. Wie zich laat gaan, is verloren
    8. Vergeet nooit van waar ge komt
    9. Geloof niet in dromen die ge niet kunt waarmaken
    10. Wie kwaad spreekt zal kwaad oogsten
    Renners en Mensen

    13 Juni 2019 Oudenburg 
    90ste Omloop van Oudenburg
    1ste Hans Dekkers (NED)(Shifting-Gears Kermesse)
    2e Oskari Vainionpää (Fin), 3e Koen Demuynck 
    4e Jens Moens, 5e Nick Vlamynck, 6e Conor Hennebry (IRL)
    7e Eamon Franck (USA), 8e Benjamin Verraes, 9e Cédric Defreyne, 10e Justas Beniusis (LTU)


































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    9 Juni 2019 Zedelgem
    Grote prijs Argenta
    1ste Jordy Vermeire (DL Chemicals-Ruwomat-Hikoki)
    2e Kenny Constant, 3e Cédric Defreyne
    4e Mathias Delameilleure, 5e Justin Compernolle, 6e Aäron Vervaeke
    7e Thomas Chamon, 8e Kevin Maene, 9e Aloïs Mus, 10e Nick Vandenberghe 

    4e Overwinning voor Jordy Vermeire in traditie afgewerkt met een solo
































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    26 Mei 2019 Oostnieuwkerke-Sleihage
     "T'Avondbroodje''
    1ste Julien Van Haverbeke (FRA) Dunkerque Littoral Cyclisme
    2e Victor Manakov (RUS), 3e Cédric Defreyne
    4e Louis Blouwe, 5e Tom Timmermans, 6e Pieter Develtere
    7e Oliver Moors (GBR), 8e Campbell Stewart (NZL), 9e Johannes De Paepe, 10e Andreas Goeman



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    18 Mei 2019 Tielt
    1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
    2e Sven Noels, 3e Tom Vermeer (NED)
    4e Angelo Vandaele, 5e Bastien Willemot, 6e Laurent Creffier
    7e Stijn Minne, 8e Jo Maes, 9e Kim Van Oost, 10e Bram Van Renterghem



































    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    12 Mei 2019 Ardooie 
    1ste Jordy Vermeire (DL Chemicals-Ruwomat-Hikoki)
    2e Ciske Aneca, 3e Cédric Defreyne
    4e Kenny Constant, 5e Koen Demuynck, 6e Briek Beuselinck
    7e Yoni De Bock, 8e Giel Bruyneel, 9e Samuel Tillett (GBR), 10e Steven Caethoven




    3e zege van het seizoen voor Jordy Vermeiere























    Met nog 3 ronden voor de boeg zet Jordy Vermeire een solo in die hij met succes tot de finish afrond






    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    11 Mei 2019 Assebroek
    1ste Jo Maes (DL Chemicals-Ruwomat-Hikoki)
    2e David Geldhof, 3e Angelo Vandaele
    4e Tim De Baene, 5e Valentin Lefever, 6e Nick Vandenberghe
    7e Timothy Claeys, 8e Laurence Kirby (GBR), 9e Oliver Moors (GBR), 10e Philip Short (USA)




    2e overwinning van Jo Maes dit seizoen

    Stefano Museeuw gisteren winnaar in Vlamertinge






















    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    5 Mei 2019 Pittem
    PK U23 Memorial Bjarne Vanacker
    1ste Wesley Vercamst (Home Solution-Soenens cycling team)
    2e Wannes Debuysere, 3e Ceriel Desal
    4e Briek Beuselinck, 5e Loran Cassaert, 6e Stefano Museeuw
    7e Aaron Stockx, 8e Torsten Demeyere, 9e Jasper De Plus, 10e Mauri Vansevenant




























    Een droevig moment...voor de ouders van Bjarne Vanacker en Eveline

    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    4 Mei 2019 Ruddervoorde
    1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
    2e John-Ross Clauw, 3e Ciske Aneca
    4e Ricky Rosseel, 5e Jochen Deweer, 6e Jo Maes 
    7e Kenny Constant, 8e Mathias Delameilleure, 9e Abram Stockman, 10e Cédric Defreyne



    Jens Vandenbogaerde voor de 4e keer op rij Provinciaal Kampioen


























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    1 Mei prijs Wouter Dewilde
    1ste Jochen Deweer (Dovy keukens-fcc)
    2e Steven Caethoven, 3e Benjamin Verraes
    4e Briek Beuselinck, 5e Cédric Defreyne, 6e Milan Hanne
    7e Killyan Houcke (FRA), 8e Ciske Aneca, 9e Stijn Minne, 10e Kim Van Oost






























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    28 April 2019 Vlissegem
    1ste Ciske Aneca (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
    2e Briek Beuselinck, 3e Vincent De Sy
    4e Guy Ten Hartog, 5e John-Ross Clauw, 6e Laurent Creffier
    7e Gertjan De Sy, 8e Angelo Van Den Bossche, 9e Cédric Defreyne, 10e Nick Vandenberghe 





























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)

    Vlissegem
























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    27 April 2019 Dudzele
    1ste John-Ross Clauw (Vind! Cycling Project)
    2e Koen Demuynck, 3e Mario Willems
    4e Briek Beuselinck, 5e Bryan Verdoolaeghe, 6e Steven Moons
    7e Wannes Debuysere, 8e Pablo Alonso Montes (ESP), 9e Theo Modell (GBR), 10e Jordy Vermeire
















    Van in de eerste ronde rijden negen renners weg 

    Een sterk rijdende Jordy Vermeire probeert nog de sprong te maken naar de negen koplopers maar de wind was er te veel aan










    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    Dudzele

























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    22 April 2019 Zwevezele
    Grote prijs Café Zeswege
    1ste Norman Vahtra (EST) Cycling Tartu
    2e Dries Vastmans, 3e Kristoffer Westgaard (NOR)
    4e Benjamin Verraes, 5e Siim Kiskonen (EST), 6e Kenny Constant
    7e Cédric Defreyne, 8e Ricky Rosseel, 9e Ylber Sefa (ALB), 10e Angelo Vandaele




    Dries Vastmans dacht te winnen...maar 1 renner ging hem vooraf
























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    Zwevezele

























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    20 April 2019 Torhout
    1ste Ciske Aneca (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
    2e James Jenkins (GBR), 3e Erik Ysland (NOR)
    4e Benjamin Verraes, 5e Norman Vahtra (EST), 6e John-Ross Clauw
    7e Jarne Van De Paar, 8e Brent Van Mulders, 9e Tibo Nevens, 10e Kristoffer Westgaard (NOR)





























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    Torhout





























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    13 April 2019 Hooglede
    1ste John-Ross Clauw (Vind! Cycling Project)
    2e Jordy Vermeire, 3e Jonathan Breyne
    4e Jo Maes, 5e Kobe Vanoverschelde, 6e Stijn Minne
    7e Jaromir Lannoo, 8e Axel Flet (FRA), 9e Lars Collie, 10e Stefano Museeuw


    nr 3 voor John-Ross Clauw dit seizoen


























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    Hooglede





























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)
    10 April 2019 Bredene
    1ste John-Ross Clauw (Vind! Cycling Project)
    2e David Desmecht, 3e Jonathan Breyne 
    4e Ken-Levi Eikeland (NOR), 5e Cédric Defreyne, 6e Gilles Borra
    Koen Demuynck, 8e Arcéne Manolito Balcaen, 9e Siim Kiskonen (EST), 10e Norman Vahtra (EST)





























    geschreven door Donald Peuteman  


    » Reageer (0)



    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Nieuws Sporza

    Zoeken met Google



    Laatste commentaren
  • Afscheid rieno (Anneloor)
        op 21-10-2017 Ursel afscheidscriterium Rieno Stofferis
  • Betreft Marcus Svensson (dumortier)
        op 15-08-2014 Casino Team Knokke
  • Heel mooie foto's (Baudechon Arnold)
        op
  • wielerseizoen 2013 (Deruyck Marc)
        op
  • FOTOS (Jan Verheyen)
        op Wielerleven
  • pierre (pierre samaey)
        op
  • foto's sprint Wouter dewilde (filip)
        op
  • WINNAARS VAN VROEGER (roger naert)
        op
  • is tof zulle (Spotterke)
        op Wielerleven
  • Zo maar (Van Maele - Alloo, Roger en Vera)
        op Wielerleven
  • mooi (Freddy)
        op Wielerleven
  • Website (Anthony Slabinck)
        op Wielerleven
  • Blogs om te bezoeken
  • Wielerbond Vlaanderen
  • Website Heidi Lannoo
  • Buienradar
  • UCI
  • Cycling.be
  • Wielerfoto's-ECWPHOTO
  • De Polderrenners

    Blogs om te bezoeken
  • Bernard Callens
  • Vrouwen Wielrennen
  • Sportsites/Wielrennen
  • Pomers website
  • Casino-Team Knokke
  • MXFOTORAMA
  • Foto's Gino Coghe
  • Foto Rik Moeyaert


    Wielrenners
  • Arne Casier
  • Kevin Deltombe

  • Prof Wielrenners
  • Guillaume Vankeirsbulck
  • Tom Boonen
  • Iljo Keisse

  • Huurfietsen buitenland
  • Berganti Bikes Mallorca
  • Cycling training

  • Berganti Bikes Mallorca


    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!