|
|
|
|
|
De Tien Geboden van Briek Schotte
- Wees content met wat ge hebt
- Met wilskracht en geduld geraakt ge overal
- Moe? Als ge moe zijt, moet ge slapen.
- Verlies nooit uw vrijheid
- Blijf wie ge zijt
- Door te kijken, leer je veel
- Wie zich laat gaan, is verloren
- Vergeet nooit van waar ge komt
- Geloof niet in dromen die ge niet kunt waarmaken
- Wie kwaad spreekt zal kwaad oogsten
|
|
|
|
20 April 2019 Torhout
1ste Ciske Aneca (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
2e James Jenkins (GBR), 3e Erik Ysland (NOR)
4e Benjamin Verraes, 5e Norman Vahtra (EST), 6e John-Ross Clauw
|
|
|
13 April 2019 Hooglede
1ste John-Ross Clauw (Vind! Cycling Project)
2e Jordy Vermeire, 3e Jonathan Breyne
4e Jo Maes, 5e Kobe Vanoverschelde, 6e Stijn Minne
|
|
|
31 Maart 2019 Wijnendale-Torhout
Grote prijs Crelan
1ste Benjamin Verraes (vdm-trawobo cycling team)
2e Liam Slock, 3e John-Ross Clauw
4e Arne Marit, 5e Jo Maes, 6e Wesley Vercamst
|
|
|
17 Maart 2019 Stalhille
1ste Franziska Koch (GER) Watersley r&d Cycling Team
2e Marie Line Gulliksen (NOR), 3e Corinna Lechner (GER)
4e Anna Docherty (GBR), 5e Marieke van Witzenburg (NED), 6e Jessica Roberts (GBR)
|
|
|
27 Januari 2019 Beach Challenge Knokke
1ste Thomas Chamon
2e Emiel Vermeulen, 3e Klaas Vantornout
|
|
|
1ste Emiel Vermeulen
2e Samuel Leroux (FRA) , 3e Timothy Dupont
|
|
|
13 October 2018 Heist
De Kustpijl
1ste Timothy Stevens (Cibel-Cebon)
2e Brent Van Moer, 3e Dennis Coenen
4e Alex Colman, 5e Axel Flet (FRA), 6e Gianni Marchand
|
|
|
7 October 2018 Lichtervelde
Grote prijs Cafe de Boksneuze
1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
2e David Desmecht, 3e Thibau Verhofstadt
4e Joeri Calleeuw, 5e Stijn Minne, 6e Antoine Leleu
|
|
|
5 October 2018
Zwevezelekoers
1ste Peter Schulting (NED) Monkey Town continental team
2e Xandro Meurisse, 3e Ivar Slik (NED)
4e Robby Cobbaert, 5e Dimitri Peyskens, 6e Iljo Keisse
7e Lars Van Den Berg (NED), 8e Jens Vanoverberghe, 9e Tim Declercq, 10e Piotr Havik (NED)
|
|
|
3 October 2018 Ichtegem
Grote prijs Jules Van Hevel
1ste Thibau Verhofstadt (VL Technics-Experza-Abutriek CT)
2e Quinten Veling (NED), 3e Aaron Van Poucke
4e Wesley Vercamst, 5e Aäron Vervaeke, 6e Tibo Nevens
|
|
|
25 September 2018 Sint-Laureins
1ste Lennert Teugels (Cibel Cebon )
2e Sven Noels, 3e Scott Auld (GBR)
4e Arne Marit, 5e Maximilien Picoux, 6e Bram Van Renterghem
|
|
|
22 September 2018 Varsenare
1ste Stijn Minne (All friends cycling)
2e Scott Auld (GBR), 3e Trystan Fivé
4e Joeri Calleeuw, 5e Glen Van Herck, 6e Briek Beuselinck
7e Jacob Relaes, 8e Tom Oerlemans, 9e Arne Marit, 10e Cédric Defreyne
|
|
|
19 September 2018 Eernegem
Grote prijs Geert Pascal
1ste Steve Lampier (GBR) -Saint Piran
2e Scott Auld (GBR), 3e Cédric Defreyne
4e Mauri Vansevenant, 5e Cameron Jeffers (GBR), 6e Berre Delesie
|
|
|
15 September 2018
4de Grote prijs new camping ideal
1ste Camila Coelho Ferreira (BRA)(Memorial santos fupes) 2e Femke Verstichelen, 3e Fenna Vanhoutte
4e Fien Delbaere, 5e Lensy Debboudt ,6e Lotte Rotman
|
|
|
|
|