Beste mensen en sportvrienden Welkom op mijn blog!
De Tien Geboden van Briek Schotte
Wees content met wat ge hebt
Met wilskracht en geduld geraakt ge overal
Moe? Als ge moe zijt, moet ge slapen.
Verlies nooit uw vrijheid
Blijf wie ge zijt
Door te kijken, leer je veel
Wie zich laat gaan, is verloren
Vergeet nooit van waar ge komt
Geloof niet in dromen die ge niet kunt waarmaken
Wie kwaad spreekt zal kwaad oogsten
29 Augustus 2018 Oudenburg
Memorial Danny Jonckheere
1ste Thimo Willems (EFC-L&R-Vulsteke)
2e Ceriel Desal, 3e Tom Van Vuchelen
4e Laurens Huys, 5e Anthony Debuy, 6e Arno Kleinjan (NED)
25 Augustus 2018
Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
1ste Wouter Wippert (NED) Roompot-Nederlandse loterij
2e Herman Dahl (NOR), 3e Justin Jules (FRA)
12 Augustus 2018 Bekegem koers
1ste Kevin Neirynck (C.T.Keukens Buysse Knesselare vzw)
2e Angelo Vandaele, 3e Lorenzo Blomme
4e Koen Demuynck, 5e Kenny Constant, 6e Jake Gray (IRL)
11 Augustus 2018 Roeselare-Beveren
48ste Grote Ommegangsprijs
1ste Niels Demeyer (DL Chemicals-Ruwomat)
2e Niels Nachtergaele, 3e Kevin Neirynck
4e Koen Demuynck, 5e Joran Vermet, 6e Remi Huens (FRA)
8 Augustus 2018
22ste GP Parkstraat Beernem
1ste Ciske Aneca (Tops Antiek-Glascentra hct)
2e Mathias Delameilleure, 3e Greg Luysen
4e Timothy Claeys, 5e Aäron Vervaeke, 6e Thomas Chamon
7 Augustus 2018 Dudzele
7e GP Peugeot garage Scheerens
1ste Bryoni Botha (NZL) TE Awamutu sports Cycling Club
2e Lensy Debboudt, 3e Ellesse Andrews (NZL)
4e Sarah Inghelbrecht, 5e Racquel Sheath (NZL), 6e Mieke Docx
5 Augustus 2018
Oostnieuwkerke Wijk De Most
43 ste Prijs Maurits Blomme-GP Hugo Bol
1ste Benjamin Verraes (VDM Van Durme Michiels-Trawobo CT)
2e Alexandar Richardson (GBR), 3e George Wood (GBR)
4e John-Ross Clauw, 5e Balcaen Manolito Arsene, 6e Thijs Vandaele
25 Juli 2018 Deinze
1ste Senna Verbiest (Hubo-Aerts Action Bike CT)
2e Kevin Lava, 3e Bram Van Renterghem
4e Angelo Vandaele, 5e Angelo De Ketele, 6e Tom Haest
7e Gilles Beuselinck, 8e Tijs Delbaere, 9e Gavars Eriks Toms (RIGA), 10e Mario Willems
21 Juli 2018 Lichtervelde
Elite z.c./U23
Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
2e Kenny Constant, 3e Berre Delesie
4e Niels Nachtergaele, 5e Gill Meheus, 6e Angelo Vandaele
17 Juli 2018 Westkapelle
30ste Grote prijs Herbo Liften
1ste Steven Caethoven (wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
2e Koen Demuynck, 3e Giorgio D'Hoore
4e Ansons Kristers (LAT), 5e Briek Beuselinck, 6e Eloy Raas (NED)
15 Juli 2018 Keiemkoerse
Elite z.c./U23
1ste Benjamin Verraes (vdm Van Durme Michiels-Trawobo CT)
2e Kjell Van Driessche, 3e Louis Blouwe
4e Evert Vanneste, 5e Michael Jonckheere, 6e Dries Claes
7e Brent Van Duren, 8e Wannes Debuysere, 9e Bart Pieters, 10e Ceriel Desal
12 Juli 2018 Gistel
Elite z.c./U23
1ste Kenny Constant (Meubelen Gaverzicht-Glascentra CT)
2e Alonso Montes Pablo (SPA), 3e Cédric Defreyne
3e Aäron Vervaecke, 5e Ciske Aneca, 6e Jan Vancompernolle
8 Juli 2018 Oostnieuwkerke
Elite z.c./U23
Grote prijs kantoor Bruneel
1ste Joran Vermet (Cycling Team Houtland-Westkust)
2e Berne Vankeirsbilck, 3e Jo Maes
4e Valentin Gouel (FRA), 5e Kenny Constant, 6e Bruce Deboot
4 Juli 2018 Ruddervoorde
Provinciaal Kampioenschap EZC + U23
1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen )
2e Niels Nachtergaele, 3e Dries Claes
4e Michiel Van Der Bauwhede, 5e Jaron Wydooghe, 6e Gill Meheus
Knesselare 3 Juli 2018
Elite z.c./U23
voor het 3e jaar op rij
18 maart 2018 Damme Nieuwelingen1ste Robin Orins (Acrog-Pauwels Sauzen-Balen bc) 2e Lander Rasschaert,3e Juul Maes4e Jens Vanden Heede, 5e Bjarne Hemme (NED), 6e Adam Wozniak (POL) 7e Euan Macleod (GBR), 8e Lucas Dewachter, 9e Jente Klaver (NED), 10e Daan Stevens
18 Maart 2018 Damme Guido Reybrouck Classic1ste Remco Evenepoel 2e Axel Van Der Tuuk (NED), 3e llan Van Wilder4e Wessel Krul (NED), 5e Vito Braet, 6e Jim Brown (GBR) 7e Matthew Shaw (GBR), 8e Ruben Buitendijk (NED), 9e Ben Healy (GBR), 10e Oscar Mingay (GBR)
Meulebeke 10 Maart 2018 Elite z.c./u231ste Glenn Debruyne (Home Solution-Soenens CT) 2e Jo Maes, 3e Jochen Deweer4e Wannes Debuysere, 5e Niels Nachtergaele, 6e Julien Van Haverbeke (FRA) 7e Boris Van Renterghem, 8e Tijs Delbaere, 9e Jari Carpentier, 10e Stijn Minne
25 Februari 2018 Maldegem-Kleit
Elite z.c./u23
1ste Jo Maes (DL Chemicals-Ruwomat )
2e Steven Caethoven, 3e Christophe Van Cauwenberghe
4e Kevin Neirynck, 5e Roy Destatsbader, 6e Julien Van Haverbeke
Ursel Afscheidscriterium van Rieno Stofferis
1ste Rieno Stofferis