|
|
|
|
|
De Tien Geboden van Briek Schotte
- Wees content met wat ge hebt
- Met wilskracht en geduld geraakt ge overal
- Moe? Als ge moe zijt, moet ge slapen.
- Verlies nooit uw vrijheid
- Blijf wie ge zijt
- Door te kijken, leer je veel
- Wie zich laat gaan, is verloren
- Vergeet nooit van waar ge komt
- Geloof niet in dromen die ge niet kunt waarmaken
- Wie kwaad spreekt zal kwaad oogsten
|
|
|
|
12 Juni 2017 Knesselare-Ursel
Elite z.c./u23
1ste George Wood (GBR)(Richardsons Trek)
2e Dante De Ruysscher, 3e Steven Caethoven
4e Vincent De Sy, 5e Gil D'Heygere, 6e Michael Van Poucke
|
|
|
11 Juni 2017 Ruiselede
Elite z.c./U23
1ste Alexander Porter (AUS) (Scotch College sa cc) 2e Mario Willems, 3e Kobe Vanoverschelde
4e Mathias Ballet, 5e Christophe Van Cauwenberghe, 6e Jordy Vermeire
7e Nicholas Yallouris (AUS), 8e Kenzie Boutté, 9e Rohan Wight (AUS), 10e Tim Vercauteren81 deelnemers 12 man in de aanval , Boutté Kenzie, Vercauteren, Van Hyfte, Vandaele, Vermeire, Ballet, Willems, Vanoverschelde
|
|
|
7 Juni 2017
Ruddervoorde Koerse
62ste St Elooisprijs
1ste Lawrence Naesen (WB Veranclassic Aquaprotect )
2e Jelle Wallays, 3e Harry Tanfield (GBR)
4e Rene Hooghiemster (NED), 5e Rob Ruijgh (NED), 6e Maxime Vantomme
Maxime Vantomme, Jasper De Buyst, Kris Boekmans, Sep Vanmarcke, Rene Hooghiemster (NED), Gianni Marchand
Rob Ruijgh (NED)Julien Van Den Brande en Zico Waeytens en zo bleef het de hele wedstrijd
|
|
|
4 Juni 2017 Gits
94ste Trofee van Vlaanderen
1ste Brecht Dhaene (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice)
2e Dieter Bouvry, 3e George Wood (GBR)
4e Giel Bruyneel, 5e Kenzie Boutté, 6e Lioyd Chapman (GBR)
Wood, Chapman en Sutton
|
|
|
|
3 Juni 2017 Zwevezele
St-Aldegondisprijs
Memorial Rik Vandekerckhove
1ste Jo Maes (Atom6 - Alno keukens Wakken CT)
2e Ylber Sefa (ALB), 3e George Wood (GBR)
4e Niels Nachtergaele, 5e Kenny Constant, 6e Kevin Neirynck
7e Luke Ryan (GBR), 8e Angelo Vandaele, 9e Wannes Debuysere, 10e Steven Caethoven
2016 een zware valpartij tijdens de einsprint voor Jo Maes
|
|
|
28 Mei 2017 Oostnieuwkerke-Sleihage
GP Electro Gabriel Gevaert
Elite z.c./U23
1ste Niko Eeckhout (Individueel)
2e Niels Nachtergaele, 3e Jaron Wydooghe
4e Valentin Gouel (FRA), 5e Jordy Boutté, 6e Koen Demuynck
|
|
|
20 Mei 2017 Tielt
Grote Prijs Frans Desloover
Elite z.c./U23
1ste Ruben Van Der Haeghen (VL Technics-Experza-Abutriek CT)
2e Dorian De Maeght, 3e Aaron Verwilst
4e Stijn Minne, 5e Thieme Van Ruymbeke, 6e Laurent Creffier
|
|
|
13 Mei 2017 Wijnendale-Torhout
Elite z.c./u23
1ste Jo Maes (Atom 6-Alno Keukens Wakken CT)
2e Manolito Balcaen, 3e Kristof Dockx
4e Koen Demuynck, 5e Laurens Cavey, 6e Jamie Pattyn
|
|
|
9 Mei 2017 Hooglede
Elite z.c./U23
1ste Memorial Daan Myngheer
1ste Davy Commeyne (Vetrapo Cycling Team)
2e Lennert Teugels, 3e Niels Nachtergaele
4e Ylber Sefa (ALB), 5e Steven Caethoven, 6e Jo Maes
|
|
|
7 Mei 2017 Ardooie
Elite z.c./U23
1ste Jochen Deweer (Dovy Keukens-FCC)
2e Kenzie Boutté, 3e Kevin Lava
4e Arne Casier, 5e Nico Verhoeven, 6e Jo Maes
|
|
|
6 Mei 2017 Assebroek
1ste Benjamin Verraes (vdm Van Durme Michiels-Trawobo CT)
2e Vincent De Sy, 3e Steven Caethoven
4e Isaak Bultynck, 5e Hans Dekkers (NED), 6e Bryan Boussaer
|
|
|
1 Mei 2017 Veldegem
Elite z.c./U23
Memorial Wouter Dewilde
1ste Jochen Deweer (Dovy Keukens-FCC)
2e Thibau Verhofstadt, 3e Jo Maes
4e Niko Eeckhout, 5e Joshua Outram (GBR), 6e Steven Caethoven
|
|
|
29 April 2017 Waregem
Provinciaal Kampioenschap Elite z.c.
1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
2e Kenny Constant, 3e Arjen Livyns
4e Gianni Marchand, 5e Niels Nachtergaele, 6e Angelo Vandaele
7e Mathias Delameilleure, 8e Jo Maes, 9e Dieter Bouvry, 10e Ruben De MarezJens Vandenbogaerde Verlengde zijn titel van Provinciaal Kampioen Giel Bruyneel 1ste Waregemnaar 8 renners gingen al vroeg in de wedstrijd ten aanval,en werden eigenlijk nooit meer bedreigd, Marchand,Verschuere,Vandaele
|
|
|
23 April 2017 Vlissegem
Elite z.c./U23
Grote Prijs Restaurant Sportief
1ste Samuel Leroux (FRA) Veranclassic-Ekoi
2e Julien Van Haverbeke (FRA), 3e Igor Courtens
4e Stephen Hall (AUS), 5e Guy Ten Hartog, 6e Tim Vercauteren
|
|
|
22 April 2017 Dudzele
Elite z.c./U23
GP Maurits Raes
1ste Anders Oddli (NOR) Ottestad il Sykkel
2e George Stavrakakis (GRE), 3e Bram De Kort (NED)
4e Sam Vanuytvange, 5e Mario Willems, 6e Jo Maes
|
|
|
8 April 2017 Hooglede
11e Memorial Eddy Louagie
Elite z.c./U23
1ste Anders Oddli (NOR) Ottestad IL Sykkel
2e Stijn Minne, 3e Thomas Vanhaecke
4e Julien Van Haverbeke (FRA), 5e Glen Van Herck, 6e Tom Vermeiren
7e Kenzie Boutté, 8e Stephen Orbie, 9e Antoine Leleu, 10e Laurent CreffierBij het ingaan van de laatste ronde werkten deze drie renners zich los met luttele seconden en moesten ze de handen in elkaar slaan
en tot het uiterste gaan tot op de streep om voorop te blijven daar bleek de Noor Anders Oddli over de beste papieren te beschikken
|
|
|
|
19 Maart 2017 Ichtegem
Elite z.c./U23/BCP 1.12A
1ste Jens Vandenbogaerde (Wielerteam Decock-Van Eyck-Devos-Capoen)
2e Gianni Marchand, 3e George Wood (GBR)
4e Jo Maes, 5e Dieter Bouvry, 6e Pierre Goebeert
Pierre Goebeert, Dieter Bouvry, Lothar verhulst, Bjarne Vanacker, plaatselijke renner Kenny Constant en de Brit George Wood
En de goeie trein was vertrokken..niemand kwam nog terug
|
|
|
11 Maart 2017 Meulebeke
Elite z.c./U23
1ste Gill Meheus (Baguet.M.I.B.A.-Indulek-Derito CT)
2e Jo Maes, 3e Thomas Vanhaecke
4e Stijn Minne, 5e Kevin Neirynck, 6e Niels Nachtergaele
|
|
|
26 Februari 2017 Maldegem-Kleit
Ezc/U23
1ste Niko Eeckhout (Individueel)
2e Nicolas Moncomble (FRA), 3e Kevin Lava
4e Michael Jonckheere, 5e Koen Van De Klundert (NED), 6e Stijn Minne
7e Tim Vercauteren, 8e Steven Caethoven, 9e Mario Willems, 10e Bernard Quentin (FRA)
|
|
|
|
|