U9 KSV Roeselare
Seizoen 2016-2017
Inhoud blog
  • Inofec Kids Cup
  • Programma laatste weken:
  • Weekprogramma:
  • Einde seizoensfeest:
  • Weekprogramma:
    Trainers:

    Mollez Peter:
    GSM: 0491/596256

    Persyn Nico
    GSM: 0468/148852

    Trio Jurn
    GSM: 0494/443 514

    Vandenbuscche Wesley
    GSM: 0476/316 739
    Nuttige Links
  • 1e ploeg KSVR
  • Jeugd KSVR
  • KBVB
    17-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Inofec Kids Cup
    Trainer Nico heeft zich ingeschreven voor dit tornooi, dat doorgaat op zondagnamiddag 21/05/2017. 
    Wie wil meedoen of meer informatie wenst, contact opnemen met Nico: 0468/148852.

    Deelnemende teams:
    Racing Waregem 
    VV Tielt 
    SV Pittem 
    SV Zulte-Waregem Elite (2x) 
    Olsa Brakel 
    KFC Marke


    17-05-2017, 20:19 geschreven door U9KSVR  
    Reacties (0)
    01-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma laatste weken:
    Din 02/05/2017: Training van 17h45 tot 19h00


    Don 04/05/2017: Training van 17h45 tot 19h00 (laatste training van het seizoen, graag iedereen aanwezig!)


    Zon 07/05/2017: Tornooi in Bissegem
    Verzamelen in Bissegem om 08h45

    Wedstrijden:
    09h30: Wervik - U9 KSVR
    10h30: Jong Helkijn - U9 KSVR
    11h00 tot 12h30: Wedstrijden voor de plaatsen

    Selectie:
    Daghelet Estévan, Deschodt Lennart, Oosterlynck Mathis, Panen Arjen, Tyvaert Maurice, Vandepitte Louis, Vereecke Luca en Vuylsteke Xander

    Adres:
    SC Ter Biezen
    Heulsestraat 82
    8501 Kortrijk


    Woe 10/05/2017 om 18h30: U10 VK Dadizele - U9 KSVR
    Verzamelen in Dadizele om 17h45

    Selectie:
    Beyens Louis, Bourgeois Armand, Desmet Mathisse, Espeel Emiel, Maeyaert Lander, Masschelein Gilles, Oosterlynck Gilles, Persyn Noor, Quartier Stan en Van Moerkerke Kenneth

    Adres:
    Oliekotstraat
    8890 Dadizele


    Zat 13/05/2017: Tornooi in Zelzate
    Verzamelen in Zelzate om 09h10

    Wedstrijden:
    09h55: KFC Evergem B - U9 KSVR
    10h20: Eendracht Aalst B - U9 KSVR
    11h10: VV DBS - U9 KSVR
    11h35: VK Liedekerke - U9 KSVR
    12h25: U9 KSVR - KVV Zelzate A
    13h20: Wedstrijd voor de plaatsen

    Selectie:
    Accarin ElewoutCrombez Arthur, Debever Noah, Depuydt Guess, Gellynck Remi, Saelens Birke, Van Damme Ulysse, Van Eeckhoutte Achile, Vandoorne Baptiste 

    Adres:
    Verbroederingslaan 1
    9060 Zelzate


    Zon 14/05/2017: Tornooi Regionaal U10 KV Kortrijk
    Verzamelen in Kortrijk om 13h15

    Wedstrijden:
    14h00: RFC Ronquières - U9 KSVR
    14h40: KVC Ichtegem - U9 KSVR
    15h20: FC Poesele - U9 KSVR
    16h10 tot 17h50: Wedstrijden voor de plaatsen

    Selectie:
    Accarin Elewout, Crombez Arthur, Decoene Nio, Desimpele Bruno, Gellynck Remi, Vandoorne Baptiste, Verduyn Dex en 3 spelers U10!

    Adres:
    Weverstraat
    8500 Kortrijk


    Vri 26/05/2017: Afsluitend feestje van het seizoen!

    Bijlagen:
    Tornooi Bissegem.pdf (1.8 MB)   
    Tornooi KV Kortrijk.pdf (2.4 MB)   
    Tornooi Zelzate.pdf (1.7 MB)   



    01-05-2017, 00:00 geschreven door U9KSVR  
    Reacties (0)
    25-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekprogramma:
    Din 25/04/2017: Training van 17h45 tot 19h00


    Woe 26/04/2017 om 18h30: U9 KSVR - SC Eendracht Aalst (2 ploegen, 8vs8)
    Verzamelen in de kleedkamer om 17h50

    Selectie:
    Accarin Elewout, Beyens Louis, Bourgeois Armand, Debever Noah, Decoene Nio, Depuydt Guess, Espeel Emiel, Gellynck Remi, Maeyaert Lander, Masschelein Gilles, Oosterlynck Gilles, Persyn Noor, Saelens Birke, Van Damme Ulysse, Van Eeckhoutte Achile, Van Moerkerke Kenneth, Valcke Lucas, Vandoorne Baptiste en Verduyn Dex


    Don 27/04/2017: Training van 17h45 tot 19h00


    Zon 30/04/2017 om 10h30: Waasland-Beveren - U9 KSVR
    Verzamelen in Beveren om 09h45 of verzamelen voor de bus om 07h50, vertrek om 08h00

    Selectie:
    Accarin Elewout, Beyens Louis, Bourgeois Armand, Debever Noah, Decoene Nio, Depuydt Guess, Desmet Mathisse, Espeel Emiel, Gellynck Remi, Maeyaert Lander, Masschelein Gilles, Oosterlynck Gilles, Quartier Stan, Saelens Birke, Van Damme Ulysse, Van Eeckhoutte Achile, Van Moerkerke Kenneth, Valcke Lucas, Vandoorne Baptiste en Verduyn Dex

    Adres:
    Stadionlaan 1(GPS: Lindenlaan)
    9120 Beveren-Waas




    25-04-2017, 23:03 geschreven door U9KSVR  
    Reacties (0)
    24-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Einde seizoensfeest:
    Op vrijdag 26/05 gaat er een feestje door om het seizoen af te sluiten met BBQ. Verzamelen in de kantine van de jeugd vanaf 11h30.

    Prijs volwassenen: €15
    Prijs kinderen: €7.5

    Graag inschrijven voor 10/05/2017. Overschrijven op rekeningnummer Be31 0639 1102 6055 met vermelding van naam speler en aantal volwassenen en kinderen.


    24-04-2017, 00:00 geschreven door U9KSVR  
    Reacties (0)
    18-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekprogramma:
    Din 18/04/2017: Training van 17h45 tot 19h00


    Don 20/04/2017 Training van 17h45 tot 19h00


    Zat 22/04/2017 om 09h00: KSV De Ruiter - U9 KSVR
    Verzamelen in de De Ruiter om 08h15

    Selectie:
    Decoene Nio, Deschodt Lennart, Panen Arjen, Tyvaert Maurice, Vandepitte Louis, Vereecke Luca en Vuylsteke Xander

    Adres:
    Ieperse Aardeweg 131
    8800 Roeselare


    Zat 22/04/2017 om 10h00: KSK Steenbrugge - U9 KSVR
    Verzamelen in Steenbrugge om 09h15

    Selectie:
    Daghelet Estévan, Desmet Mathisse, Gellynck Remi, Masschelein Gilles, Oosterlynck Mathis, Persyn Noor en Valcke Lucas

    Adres:
    Weidestraat 85A
    8310 Sint-Kruis (Brugge)


    Zon 23/04/2017 om 10h30: U9 KSVR - AFC Tubize
    Verzamelen in de kleedkamer om 09h45

    Selectie:
    Accarin Elewout, Beyens Louis, Bourgeois Armand, Debever Noah, Decoene Nio, Depuydt Guess, Desmet Mathisse, Espeel Emiel, Gellynck Remi, Maeyaert Lander, Masschelein Gilles, Oosterlynck Gilles, Persyn Noor, Quartier Stan, Saelens Birke, Van Damme Ulysse, Van Eeckhoutte Achile, Van Moerkerke Kenneth, Valcke Lucas, Vandoorne Baptiste en Verduyn Dex


    Din 25/04/2017: Training van 17h45 tot 19h00


    Woe 26/04/2017 om 18h30: U9 KSVR - SC Eendracht Aalst (2 ploegen, 8vs8)
    Verzamelen in de kleedkamer om 17h50

    Selectie:
    Accarin Elewout, Beyens Louis, Bourgeois Armand, Debever Noah, Decoene Nio, Depuydt Guess, Espeel Emiel, Gellynck Remi, Maeyaert Lander, Masschelein Gilles, Oosterlynck Gilles, Persyn Noor, Saelens Birke, Van Damme Ulysse, Van Eeckhoutte Achile, Van Moerkerke Kenneth, Valcke Lucas, Vandoorne Baptiste en Verduyn Dex



    18-04-2017, 00:00 geschreven door U9KSVR  
    Reacties (0)
    13-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbalweek:
    Beste jeugdspelers, 

    Het huidige seizoen is nog bezig, maar we denken al aan het volgende. En geen betere voorbereiding op dit nieuwe seizoen dan de Roeselaarse Jeugdvoetbalweek, tussen 31 juli en 4 augustus. 

    Ideaal voor de jonge voetballers van KSV Roeselare. Niet enkel voetbal, maar ook andere activiteiten (speeldorp, zwemmen, …). 

    Alle info en mogelijkheid tot inschrijven via onderstaande link : 

    http://www.ksvroeselarejeugd.be/achtergrond/jeugdvoetbalweek/


    13-04-2017, 21:08 geschreven door U9KSVR  
    Reacties (0)
    10-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekprogramma:
    Din 11/04/2017: Training van 17h45 tot 19h00

    Don 13/04/2017: Training van 17h45 tot 19h00


    Zat 15/04/2017: Tornooi in Koksijde
    Verzamelen in Koksijde om 08h30

    Selectie:
    Bourgeois Armand, Decoene Nio, Maeyaert Lander, Masschelein Gilles, Persyn Noor, Valcke Lucas, Vandoorne Baptiste en Verduyn Dex

    Adres:
    Pylyserlaan 34
    8670 Koksijde


    Maa 17/04/2017: Tornooi in Menen
    Verzamelen in Menen om 08h45

    Selectie:
    Daghelet Estévan, Deschodt Lennart, Panen Arjen, Tyvaert Maurice, Vandepitte Louis, Vereecke Luca, Verhaest Sten en Vuylsteke Xander

    Adres:
    Waalvest 136
    8930 Menen


    Maa 17/04/2017: Tornooi in Moorslede
    Verzamelen in Moorslede om 12h45


    Selectie:
    Accarin Elewout, Beyens Louis, Debever Noah, Depuydt Guess, Espeel Emiel, Gellynck Remi, Quartier Stan, Saelens Birke, Van Damme Ulysse, Van Eeckhoutte Achile en Van Moerkerke Kenneth

    Adres:
    Iepersestraat 52H
    8890 Moorslede

    Bijlagen:
    Tornooi Coxyde.pdf (28.4 KB)   
    Tornooi Menen.pdf (822 KB)   
    Tornooi Moorslede.pdf (408.1 KB)   



    10-04-2017, 00:00 geschreven door U9KSVR  
    Reacties (0)
    03-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgend seizoen:
    Wij zijn volop bezig met de voorbereiding naar seizoen 2017-2018. 
    Van alle spelers hadden we graag hun intentie naar volgend seizoen geweten.

    https://sintmichiel-my.sharepoint.com/personal/karel_devos_sint-michiel_be/_layouts/15/guestaccess.aspx?guestaccesstoken=aXxSbH5Tm%2bytWi0SIMTVn9N3V1KKrPVRArkorDyEKO0%3d&docid=1_11dcfb06b1e9b421dbd0fc4d9bb895ae9&wdFormId=%7B59DE7D25%2D38B1%2D431A%2D9472%2D8C5FC4AC60B8%7Dmvg


    03-04-2017, 21:21 geschreven door U9KSVR  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekprogramma:

    Dinsdag 04/04/2017: GEEN TRAINING

    Graag seintje indien er iemand rechtstreeks naar Westerlo gaat!



    Woe 05/04/2017 om 18h30: KSV Pittem - U9 KSVR
    Verzamelen in Pittem om 17h45

    Selectie:
    Callewaert Jaron, Daghelet Estévan, Deschodt Lennart, Oosterlynck Mathis, Tyvaert Maurice, Vandepitte Louis, Vereecke Luca en Vuylsteke Xander

    Adres:
    Egemstraat 47
    8740 Pittem


    Woe 05/04/2017 om 18h00: U9 KSVR - Antwerp FC
    Verzamelen in de kleedkamer om 17h15

    Selectie:
    Beyens Louis, Bourgeois Armand, Debever Noah, Decoene Nio, Depuydt Guess, Desmet Mathis, Espeel Emiel, Gellynck Remi, Maeyaert Lander, Masschelein Gilles, Oosterlynck Gilles, Persyn Noor, Quartier Stan, Saelens Birke, Van Damme Ulysse, Van Moerkerke Kenneth, Valcke Lucas, Vandoorne Baptiste en Verduyn Dex


    Don 06/04/2017: Traning van 17h45 tot 19h00


    Zat 08/04/2017 om 09h00: U9 KSVR - VP Gits
    Verzamelen in de kleedkamer om 08h15

    Selectie:
    Daghelet Estévan, Decoene Nio, Deschodt Lennart, Panen Arjen, Vandepitte Louis, Vereecke Luca en Vuylsteke Xander


    Zat 08/04/2017 om 11h00: U9 KSVR - VVC Beernem
    Verzamelen in de kleedkamer om 10h15

    Selectie:
    Beyens Louis, Bourgeois Armand, Callewaert Jaron, Espeel Emiel, Oosterlynck Gilles, Oosterlynck Mathis en Verhaest Sten 


    Zon 09/04/2017 om 11h30: KVC Westerlo - U9 KSVR
    Verzamelen voor de bus om 08h10 bus vertrekt om 08h15

    Selectie:
    Accarin Elewout, Beyens Louis, Debever Noah, Decoene Nio, Depuydt Guess, Desmet Mathis, Espeel Emiel, Gellynck Remi, Maeyaert Lander, Masschelein Gilles, Oosterlynck Gilles, Persyn Noor, Quartier Stan, Saelens Birke, Van Eeckhoutte Achile, Valcke Lucas, Vandoorne Baptiste en Verduyn Dex



    Adres:
    De Merodedreef 189
    2260 Westerlo


    03-04-2017, 00:00 geschreven door U9KSVR  
    Reacties (0)
    27-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekprogramma:
    De wedstrijd in en tegen Pittem is verplaatst naar woensdag 05/04/2017. Meer info volgt.

    Din 28/03/2017: Training van 17h45 tot 19h00


    Don 30/03/2017: Training van 17h45 tot 19h00


    Zat 01/04/2017 om 09h00: U9 KSVR - SV Moorslede
    Verzamelen in de kleedkamer om 08h15

    Selectie:
    Callewaert Jaron, Daghelet Estévan, Deschodt Lennart, Oosterlynck Mathis, Tyvaert Maurice, Vandepitte Louis, Vereecke Luca en Vuylsteke Xander


    Zon 02/04/2017 om 10h30: U9 KSVR - Union Saint-Gilloise
    Verzamelen in de kleedkamer om 09h45

    Selectie:
    Accarin Elewout, Beyens Louis, Debever Noah, Decoene Nio, Depuydt Guess, Desmet Mathis, Espeel Emiel, Gellynck Remi, Maeyaert Lander, Masschelein Gilles, Oosterlynck Gilles, Persyn Noor, Quartier Stan, Saelens Birke, Van Damme Ulysse, Van Moerkerke Kenneth, Valcke Lucas, Vandoorne Baptiste en Verduyn Dex


    Woe 05/04/2017 om ??h??: KSV Pittem - U9 KSVR
    Verzamelen in Pittem om 09h30

    Selectie:
    Callewaert Jaron, Daghelet Estévan, Deschodt Lennart, Oosterlynck Mathis, Tyvaert Maurice, Vandepitte Louis en Verhaest Sten

    Adres:
    Egemstraat 47
    8740 Pittem


    Woe 05/04/2017 om 18h00: U9 KSVR - Antwerp FC
    Verzamelen in de kleedkamer om 17h15

    Selectie:
    Volgt


    27-03-2017, 00:00 geschreven door U9KSVR  
    Reacties (0)
    Blog als favoriet !
    Foto
    Archief per week
  • 15/05-21/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 26/12-01/01 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!