ABVV
Federaal
secretariaat/ Secrétariat fédéral
Rudy De
Leeuw
Eddy Van
Lancker - Caroline Coopers -
Daniel Van Daele
Gewestelijke
afdelingen/Les régionales
ABVV
ANTWERPEN ABVV LIMBURG
Afdelingen/départements
Afdeling voeding Antwerpen (Yvan De Jonge gew.secretaris/ Dany Van
Cauwenbergh secretaris)- Afdeling ABVV-TKD Kortrijk/Menen Afdeling TKD
Antwerpen - bestuur ACOD sector TBM ( Tram-Bus-Metro ) AC Antwerpen Waasland -
afdeling regio Antwerpen (Antwerpen
en Hoboken) van het ABVV Metaal -
Individuele
steun/support individuele
Antwerpen René DEGRYSE, secretaris BTB ABVV
Vervoer& logistiek Ieper Kortrijk Roeselare - Carola Van Hove
Vormingsmedewerker AC - Jan Vandeputte, voorzitter ACOD RVA - Kristof Bruyland,
regiosecretaris van ACOD onderwijs Kortrijk Roeselare - Kris VAN SANTE
secretaris BBTK Aalst - Tyno PARMENTIER,Sekretaris ABVV Textiel - Paulli,
gewezen gewestelijk secretaris van de METAALBOND ABVV AALST-RONSE-OUDENAARDE -
David Roland, ex-secretaris ABVV Metaal Oostende Veurne Diksmuide - Tom Willems
Vormingsmedewerker Oost Vlaanderen - Julien Uyttebroek, federale algemene centrale
- Johnny Goethals, Gewestelijk secretaris Overheidsdiensten Oost Vlaanderen -
Rudy De Feyter, Propagandasecretaris ACOD Oost Vlaanderen - Christiaan Verhellen,
Bestuurslid TKD WAREGE - Ronny Leblon, secretaris AC Antwerpen - Patrick
Lodewijckx, Secretaris De Algemene Centrale ABVV - Maes Luc, ondervoorzitter
acod-spoor Gent - Marianne Gestels gewestelijk
secretaris BBTK Antwerpen - Bert Verhoogen, secretaris ABVV Voeding
Horeca Leuven - Bruno Verlaeckt, voorzitter Algemene Centrale Antwerpen
Waasland - Angeline Van Den Rijse, Secretaris Algemene Centrale Antwerpen - Marc Roymans,
AC Antwerpen - Sonja Welvaert, Verantwoordelijke vorming acod
oost-vlaanderen - Bestuur-Uco-Brugge TKD-ABVV afdeling Brugge
tielt Oostende - Everaert Gunther ACOD/LRB Oost
Vlaanderen - Marieke
De Backer vormingsmedewerkster ABVV Oost-Vlaanderen - Van Walleghem Hendrik
Voorzitter ACOD Afdeling Tielt - Katrien Degryse BBTK secretaris Gent - Youssef
Ben Abdeljelil Vormingswerker - Diversiteitsconsulent - Benny Willems
secretaris BBTK Antwerpen - Marleen Creton, Gewestelijk intersectoraal
bestendig secretaris W-Vl ACOD - Walter Bormans Technisch medewerker ACOD-LRB -
Marina Van den Bulck diensthoofd interprofessionele werking ABVV Antwerpen - Nancy
LIBERT stafmedewerker ACOD onderwijs - Linda
Stevens, Sociaal medewerkster TDK regio Sint-Niklaas-Dendermonde - Peter
Geerolf, Voorzitter AC Kortrijk - Ben Coeck adjunct provinciaal secretaris
acod/antwerpen/onderwijs - Dirk Huyge provenciaal secretaris ACOD-Onderwijs
Oost-Vlaanderen - Ghislain Barra ACOD secretaris Mechelen Hendrik Vermeersch
secretaris BBTK BHV - Brecht Vandermeiren Voorzitter van het ACOD Spoor
gewest Brussel - Alfons Timmermans Gewestelijk adj. secretaris ACOD POST
VLAAMS-BRABANT - Wouter Stox Medewerker Secretariaat - Projecten AC ABVV
Limburg - Gratienne Alderweireldt Secretaris ACOD LRB Brugge - Sabrina Meijs
medewerker doelgroepen ABVV Gent - Jacques Siemes Employé de la FGTB VERVIERS
Secteur chômage - Frans Johnny Provinciaal secretaris, ABVV Metaal - De Becker Guy
Voorzitter van de lokale ACOD-afdeling gemeente en OCMW van Ukkel - Deprez Henk ABVV Metaal Oostende-Brugge - Camiel
Stoop provinciaal secretaris ABVV metaal Limburg - Het uitvoerend bureau van
het Brussels Intergewest van de sector Gazelco - Frank STESSELS Propagandist
ABVV - BOUW - Henri Clygnet - Propagandist Bouw - Afdeling Brussel Vlaams
Brabant - Wilfried Spiesschaert Gewestelijk secretaris ACOD (Limburg) - Nancy
De Boer BBTK - Iwan Van de Weyer BBTK - Dario Gouwy secretaris ABVV
Voeding-Horeca-Tuinbouw West-Vlaanderen - Angela Sciacchitano Assistante
sociale- animatrice ASBL TABOOJ eunes - FGTB
Charleroi Sud-Hainaut - CRETON, Guy FGTB Malmédy - Vermeyen Franky Medewerker
ABVV-TKD Regio Antwerpen-Mechelen - Jean-Pierre Van Autrève Federaal Secretaris
ACOD - AMiO - DELAHAYE Fabrice Secrétaire TVD de la région de MOUSCRON
COMINES-ESTAIMPUIS, - Gregory Marzec, secrétaire Centrale Générale-FGTB
Charleroi - Latruwe Marleen, ABVV TKD Kortrijk-Menen - Roger Dessers ,
secretaris ABVV - TKD , Limburg en de Kempen
- Staelens Marc ABVV-metaal Gewestelijke secretaris Gent & Eeklo -
Yves DERYCKE Voorzitter ACOD Overheidsdiensten - Rudy Sohier syndicaal delegee
bij AC Federaal - Herman Baele Federaal secretaris AC ABVV - Nijs Gustave voorzitter van ACOD - CGSP - AMIO
BINNENLANDSE ZAKEN - afdeling regio Antwerpen (Antwerpen en Hoboken) van het
ABVV Metaal - Gert Wenselaers secretaris BBTK Antwerpen - Jan Luyckx ABVV
Voedingcentrale Brussel juridische dienst - Nancy de Boer Stafmedewerker BBTK
Antwerpen - Hugo Van Cant Stafmedewerker
ACOD Hoger Onderwijs - Swa Hemelaers gepensioneerd personeelslid ABVV Limburg
Steunende
delegaties/les délégations soutenantes
Eerste 150/premier 150
AC BASF - ABVV Chicago Metallic - ABVV delegatie Sabca - AC Agfa
Gevaert Heultje - AC Ajinomoto OmniChem - AC federaal - AC Johnson Controls -
AC Monsanto - AC FAO ACOD GAZELCO WVEM Acod VRT
Alcatel Lucent Bell - ALGIST
BRUGGEMAN Antwerpse bouwwerken Groep
Eiffage - ASSA ABLOY - Barco Kuurne Bayer/Lanxess - BBTK delegatie Aquafin NV
- BBTK / Carglass NV - BBTK AGFA GS - BBTK Agfa Healtcare - BBTK Agfa-Gevaert
Materials - BBTK AMP - BBTK Monsanto - BBTK broeders alexianen tienen - BBTK
Carglass - BBTK delegatie van Arcelor Mittal - BBTK
Hansen Transmissions - BBTK Hessenatie Logistics - BBTK
Onafhankelijk Ziekenfonds - BBTK St Kamillus - BBTK Philips Innovative
Applications Turnhout - BBTK-delegatie RZ St.-Maria te Halle - BBTK
Dexia AM BBTK BD - Bekaert Aalter - BBTK-delegatie Picanolgroup
Ieper - Bekaert Advanced Coatings Deinze - Bekaert Ingelmunster - Bekaert Zwevegem - bekaert textiles - BEP Europe -
Betafence Zwevegem - Bis ROBMONTAGEBEBRIJF - Blonde
Borealisgroup - BP BRC Buysmetal - BVBA Unilin Boards - Carrefour
Schoten - Carrefour Mechelen Noord - Carrefour Zemst - Caterpillar grimbergen - Caterpillar Houthalen - Caterpillar
Lummen - Cebeo NV Moeskroen - Cisco Kortrijk - CLAMETAL DIKSMUIDE - Clemaco
Contracting - CMB Brussels airlines - Crown
Verpakkingen België Crown Baele Daikin -
Deknudt Decora - didak injection nv te grobbendonk - DLOGISTICS PACKING
TIENEN Dupont De Nemours - dsv solutions - Ergon
- Evonik Degussa - Fabricom-GTI.nv - Firma De Ceunynck - Ford Genk - Ford
Lommel - Furmanite SGS Gazelco - GDW waregem - GIRAUD België NV - GM Belgium - Gr4 Securicor cash
services - GRANDECO WALLFASHION NV - Griffith
Labo - Groep Unilin Hansen transmissions international - Harol - Henrad N.V
- Henrad Herentals - NV
Supertransport -
|
Honda
Europe - INEOS NV - schoonmaak i s s - IS Quality & Methods - JAGA NV - Kingspan
Tarec - Kronos Europe NV L P C Belgium - LU herentals - LVD Gullegem - Metaal Volvo
Group Belgium Parts Division - Metaal Volvo Trucks Group Belgium - Miller-Graphics
Roeselare - Mlkerij inza - N.V. LEITZ - NV KOPAL - NV.OTIS - NV Supertransport
- NV Vyncolit - Nyrstar Belgium NV - Oiltanking
Stolthaven Antwerp nv - Packo Zedelgem - PAUWELS
TRAFO Petroplus PRA - Procter & Gamble - Promat International - Proviron/Huber
Rizla - Rode Kruis ROB montagebedrijf - Rosenlew
fibc Izegem - SABCA LIMBURG - Saey NV Metaalhandel Sapka - sas
automotive Schlegel BVBA Gistel - SECURITAS - SECURITAS TRANSPORT &
AVIATION SECURITY - sedac/mecobel - Shetron-Sobemi
Europe - Siemens NV - Smurfit kappa turnhout - STILL nv - Struik Foods
SUPERIA - Swedish match - Terca
Zonnebeke,Groep Wienerberger Transpac - Umicore
Olen - UNILIN DECOR IZEGEM - Union Syndical Vamix
- Van De Wiele
- KINGSPAN TAREC INDUSTRIAL INSULATION NV VEOLIA - Volvo Cars Gen - Vopak Eurotank VUB - VZW Zonnewende - Zonnetij
Aartselaar Gazelco
De volgende/Les suivants
NV Supertransport - Unie van Redding-Sleepdiensten nv - Bis ROBMONTAGEBEBRIJF - Firma De Ceunynck - ACOD-VMW - s.a. L.D.P - Coa Cola - Panasonic Energy Belgium (PECBE) - ArcelorMittal
Gent - BBTK Atos Origin Belgium NV / SA - BBTK Agfa Graphics - DuPont de
Nemours - Asco Industrie - Helvoet Lommel - Ford Lommel - groep masureel - delegatie
Van de Wiele Ferromatrix Marke - GLS Belgium Distribution NV/SA - BBTK Inter Ferry Boats Zeebrugge Siemens - nyrstar-Overpelt
- skt ieper - NV
Interparking - ACOD spoor gewest Brussel - BBTK-delegatie van DHL Global
Forwarding, Brucargo, Zaventem - DS dUnisys Belgium - BBtK (B-H-V) delegatie
Econocom - ABVV ArcelorMittal Genk Stainless Europe - Rettig Belgium nv - ABVV
DELEGATIE BSH BRUSSEL- ABVV delegatie Brabantia - Syndicale delegatie ABVV-HAROL
- Heraeus Electro-Nite Houthalen
- Proximus - NV Melotte Aviapartner -
Jungheinrich Belgium - PMB-ABVV Metaal COGEBI - JAGA NV - Building Plastics -
Atlas Copco Belgium - BBTK-SETCa Fortis
Verzekeringen - N.V VELTIS BAVIKHOVE - Lag Trailers - textielfirma
Fenaux - SETCa-BBTK de PetroFina - VDL Belgium Aalst - Algemeen Ziekenhuis
St-Maarten - Overpelt Umicore - IG Watteeuw
International - BMT Aerospace - wienerberger-beerse IEPERBAND - BRUSTOR
Geluwe - BRU CHEVRON Eternit - Coca-Cola - bp Geel -
VASCO BVBA - Umicore Hoboken - exxonmobil raffinaderij COGEBI - jungheinrich
Individuele
steun/support individuele
ACOD-afgevaardigde, Filip Van Bever,
FOD Werkgelegenheid Arbeid en Sociaal Overleg - Ariane seynaeve - Axel Collier militant VOLVO - Brigitte Mortier Citibank - Bruno De Wit
Syndikaal afgevaardigde ABVV-BBTK - De smet patrick delegee exxonmobil BBTK - D'hondt
Roger - Dirk Lagast gemeenteraadslid Koekelberg (SP.a) - dirk vanvliet delege
ACOD - Fanny Cloet Syndicaal Afgevaardigde ACOD
Gazelco - Frank Leau - Franky Denis Ex delege Total - Georges
Masscheleyn, militant Proviron Oostende - Gil Dussaiwoir délégué
Diners/Citibank - Hilde Mercie - Hugo Raemen - Ignace Willems Syndicaal
afgevaardigde NV Interparking - ivo Rottiers Antwerpse bouwwerken Groep Eiffage
- Jan Simon delege Scana Noliko - Jan
Vlegels militant van ACOD-onderwijs aan de UA - Jo Lebuf BBTK afgevaardigde
Psychiatrisch Centrum Dr Guislain Gent - Johny Paret Voormalig SA, OR en CPBW
Libeco-Lagae - Kelders Kamiel Delege op brugpensioen AC - Luc Wendelen delegee
bij De Lijn Vl-Braban (ACOD-TBM) - Michel KNOCKAERT BBTK-Hoofdafgevaardigde
Picanol - Michel Vandermaesen Delegee BBTK CITROËN BELUX NV - Nelly De Weirdt -
Nelly Laeremans - DE CLERCK PATRICK, Delege van de Firma
Cleanleasefortex - Paul Verelst Delege AC - Peggy
Mentens, Delegé en lid OR Caterpillar Lummen en Houthalen - Peter Vanderbiest
delege ACOD De Post Brussel - Peter Vertonghen Delege stad Antwerpen - Raf
Vandecasteele ex afgevaardigde ABVV-CMB - Raiselis Giuseppe delege AC - Rudy Snel
- Thierry Allard Ineos - Tik Priem Delege AC Bouw - Vanglabeke Noël
bruggepenssioneerd metaalarbeider - Walter Schelstraete diversiteitsconsulent
dienst ondernemingen - Luc Wendelen delegee bij De Lijn
Vl-Braban (ACOD-TBM) - Johny Paret Voormalig SA, OR en CPBW Libeco-Lagae - Thierry
Allard Ineos - DE CLERCK PATRICK, Delege van de Firma Cleanleasefortex - Coenjaerts
Anne - Frank Leau - Monique Discalcius - Marc
van der Voort, delegee EANDIS - Lauwers
Ghislain - Raf Verbeke, voorheen delegee Carnoy
Gent - Christel Thomas, ACOD afgevaardigde gevangenis Brugge - loyaert bernard, ploegverantwoordelijke te
gent-zeehaven - Guido Mispoulier - Moreel Wilfried - Gotelaere Eddy, Firma : Fenaux (
Textiel ) - Pieter Kusseneers militant Acod Lrb - vandenbosch nadine cgsp
présidente section local de Saint Gilles - Chris Smekens - SA NV Interparking -
Mertens Marc Autokeuring Vilvoorde BBTK - Jacops Susanne Bediende Gemeente
Lille - Tom Formesyn, ACOD afgevaardigde Fod Justitie - Hugues Perrette délégué
CGSP a Woluwe St Pierre - Frank Mulleman Vz ACOD Kortrijk - deleu marleen
delege - Detollenaere jeanine TKD Kortrijk - Van Lerberghe Daniel AC Kortrijk -
Michel Dufour, syndicaal afgevaardigde BBTK - Guido Devidt delege ACOD - Vlachakis
Frank CPBW lid ABVV - Bruno
DUPLICY delege - Balieu Salvador, délégué syndical - Stéphane Duchâtel Délégué
syndical SETCa-BBTK - PetroFina - Van de Walle Eric afgevaardigde SAS
Automotive Gent - Van Holsbeke M.Christina SAS automotive Gent- Bart
Vingerhoets KU-Leuven - Björn Verbruggen militant ACOD-LRB Gemeentebestuur
Willebroek - Leo Cristiano lid ABVV Metaal - Eddy Verbist Agfa Graphics -
VANDERBEKE ROLAND MILITANT ACOD OVERHEIDSDIENSTEN W.VL - Jacques Kolf,
Bruggepensioneerd ex-BBTK afgevaardigde bij Carglass NV. - Hassan LAÂFOURA
Délégué CGSP Section Forest - Diels Marc delege ABVV - Stephan Cautaerts - lid
uitvoerend bureau ACOD-spoor Brussel - Garcia
Geert Verleyen, ABVV hoofddelegee bij Mercedes Benz Aalst lid CPBW - Ivo Michielsen Afgevaardigde/Delegee Nv Geerkens Meeuwen - reniers patrick abvv
bosch tienen - BAYET Eric ,Secrétaire du conseil
denterprise Halliburton Energy Services N.V. Security DBS - Vleugels
Jeroen, Delegee DAF-TRUCKS Vlaanderen - Vancoillie Bernard Syndicaal delegee
ABVV - Diane Rijckx VDAB consulente en militante ACOD - Tony Nulens
Scana-Noliko Bree - Vanneste Dimitri militant Masureel -Dolmans Yvan Bandag
Lanklaar - Bert Meeusen afgevaardigde exxonmobil raffinaderij a'pen - Van
Santvoort Josée Groep Goosens - Cor Cornelissen Bruggepensioneerde BBTK-er Opel
Belgium - Willemsens Eric firma Srork-Mec Antwerpen - Van Santvoort Josée Groep
Goosens - Kristof Hubin ABVV bewaking - Sven Robijn afgevaardigde - Mertens
Marc AIBV Vilvoorde Afgev.BBTK. - Ricky V.D. - Joppe Van Meervelde, Syndicaal
afgevaardigde Crown Verpakking - Caspeele Marie Therese - Brugpenioen Ex
afgevaardigde ABVV-CMB Gent - Bart Vingerhoets Delegee KU Leuven - Tom ooms
afgevaardigde Hansen Transmissions Lommel
- david van
lishout afgevaardige abvv carglass nv - Patricia De Bruyne ACOD
Overheidsdiensten - Bernard Vancoillie van G4S
AC Kortrijk - Penninck Kathleen SPF Intérieur DGIP Déléguée CGSP-Amio - Duwyn
Jos Delegee BMTECH - COLLIN Delphine
Déléguée CPPT - Thielens Francois S.A
Beschuttewerkplaats Aarschot - Willy Nelissen Militant BBTK Belgacom
Mobile - Patrick Spapen Syndicaal Afgevaardigde BBTK Fortis Insurance
Belgium-Berchem - mathieu sleven
afgevaardigde abvv vasco dilsen - Fabienne Verstraete Fortis - Dusslier
Paul, syndicale afvaardiging van Pemco Brugge - Ivan Steegmans Afgevaardigde ACOD (overheidsdiensten) Gewest
Limburg - Perelli Sergio delegee abvv scana noliko - van eeckhout johnny delegee bij reznor menen - dominique.vanwolleghem
inactieve
Andere / Autres
Wim Benda Vonk - Marxistische Studenten Gent
- Richard Seidel CAP - Actief Linkse Studenten Gent - Luc Van Buynder (lid
Masereelfonds en CAP Sint Niklaas) - Filip De Bodt, Gemeenteraadslid
LEEF-Herzele - Justin Saeren - Swa Hemelaers - Jef Maes, Interim arbeider - Chu Chi-How (ex-)militant SETCa-BBTK
- FOUAD HIMI Président
de la section CPAS/Commune - Erik De Bruyn SPa rood - Leo Van Miert
Spa schepen Oud- Turnhout - sp.a
Koekelberg
|