Inhoud blog
  • Selectie Infinity Vilvoorde - SV Kobbegem zondag 24/2 om 15u00
  • Voorbereiding nieuw seizoen 2019-2020
  • Samenstelling kern 2019-2020
  • Selectie SV Kobbegem - Delta Londerzeel zaterdag 16/2/2019 om 19u00
  • Oefenwedstrijden tijdens break in maart
    Zoeken in blog

    Inhoud blog
  • Selectie Infinity Vilvoorde - SV Kobbegem zondag 24/2 om 15u00
  • Voorbereiding nieuw seizoen 2019-2020
  • Samenstelling kern 2019-2020
  • Selectie SV Kobbegem - Delta Londerzeel zaterdag 16/2/2019 om 19u00
  • Oefenwedstrijden tijdens break in maart
  • Selectie VV Elewijt - SV Kobbegem zondag 10/2 om 15u00
  • Indeling poules 4e Kareelcup 2019
  • Selectie SV Kobbegem - FC Malderen zaterdag 2/2/2019 om 19u00
  • Selectie VW Mollem - SV Kobbegem zondag 27/1/2019 om 15u00
  • Selectie SV Kobbegem - Boskant Peizegem zaterdag 19/1/2019 om 19u00







    SV KOBBEGEM 2018-2019
    Vóór vele mensen is voetbal een kwestie van leven of dood, ik ben het daar helemaal niet mee eens. Voetbal is veel belangrijker dan dat.
    "Pech, dat krijg je bij een negatieve instelling en geluk bij een positieve instelling"
    22-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie Infinity Vilvoorde - SV Kobbegem zondag 24/2 om 15u00
    ZO 24/02 15:00 3E PROVINCIALE C (3C) INFINITY FC.VILVOORDE(09617) -
    SV.KOBBEGEM(08419)
    CMP: SPORTSTADION 3 FONTEINEN - TERR.2(SYNTH)
    BRUSSELSESTEENWEG 73
    1800 VILVOORDE(2336)
    REF:PERSOONS JOHN(9)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN


    Afspraak om 13u45

    Selectie

    Niels

    Lucas

    Nico

    Blomme

    Ruben

    Michiel

    Flo

    Ilir

    Wouter

    Tom

    Yassine

    Kevin

    Abder

    Pauwel?



    22-02-2019 om 07:03 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    20-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorbereiding nieuw seizoen 2019-2020

    Trainingen zullen starten op dinsdag 23/7


    Reeds vastegelegde oefenmatchen

    1/8 thuis tegen Boskant  Peizegem

    8/8 thuis VJ Baardegem ( 3e prov Oost-Vlaanderen )


    20-02-2019 om 07:06 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Samenstelling kern 2019-2020

    Onze vijfde nieuwkomer wordt Baptiste Nolet De Brauwere ,aanvaller die overkomt van Moreda Ukkel.


    Gauthier Cuvelier en Maxim De Smedt  ( beiden Boskant ) zijn onze  nieuwkomers 3 en 4.

    "Yoti" Alexandris ( Borgt Humbeek ) is onze tweede nieuwkomer voor volgend seizoen!



    Staff

    -------

    T1 Jens Adriaens

    T2 Niels Van Weyenbergh

    T3/ Sportief coördinator Geert Vandendriessche

    Spelers
    -----------
    Ian Van Campenhout

    Ruben Nuytemans

    Tom Vanden Driessche

    Ilir Gashaj

    Yassine Bouchih

    Wouter Metsler

    Tom Blomme

    Laurens Floru

    Abder Aboukhair

    Michiel Redant

    Lucas Wauters

    Cedric De Kempeneer

    Arnold Weckx

    NEW

    Ousmane Diallo ( keert terug van Hekelgem )

    Panayiotis Alexandris ( Borgt Humbeek )

    Gauthier Cuvelier ( Boskant Peizegem )

    Maxim De Smedt ( Boskant Peizegem )

    Baptiste Nolet De Brauwere ( Moreda Ukkel )

    Back-up

    Pauwel De Proost ( back-up )

    Yenzo Cleymans ( back-up )

    Raf Peeters ( back-up )

    Kevin De Man ( back-up )

    Vertrek

    Nico Weckx ( Beersel-Drogenbos )

    Stop

    Dimitri Peeters

    Niels Van Weyenbergh ( wordt T2/keeperstrainer )




    Komende dagen/week trachten Jens en ik nog een tweede doelman vast te leggen en zit ons transferwerk er op!!!



    20-02-2019 om 07:03 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    15-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie SV Kobbegem - Delta Londerzeel zaterdag 16/2/2019 om 19u00

    Afspraak om 17u45


    ZA 16/02 19:00 3E PROVINCIALE C (3C) SV.KOBBEGEM(08419) -
    K.DEL.LONDERZEEL A(02574)
    CMP: DE KAREEL - TERR.1(SYNTH)
    KOUTER
    1730 MOLLEM(2333)
    0473/270321
    REF:VAN GEEL NICK(5)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN

    Selectie

    Niels

    Lucas

    Blomme

    Nico

    Ruben

    Michiel

    Flo

    Ian

    Ilir

    Tom

    Arnold

    Yassine

    Kevin

    Abder

    Pauwel





    15-02-2019 om 08:49 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    12-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenwedstrijden tijdens break in maart

    Donderdag 7 maart om 20u00 thuis tegen Asse Zellik B ( 4e prov )

    Zondag 10 maart om 15u00 uit bij Boka B ( 3e prov - kunstgras )

    12-02-2019 om 16:13 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    08-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie VV Elewijt - SV Kobbegem zondag 10/2 om 15u00

    Aanwezig zijn om 13u45 ter plaatse!!!

    ZO 10/02 15:00 3E PROVINCIALE C (3C) KCVV.ELEWIJT A(00055) -
    SV.KOBBEGEM(08419)
    CMP: DRIESSTRAAT - TERR.1
    DRIESSTRAAT
    1982 ELEWIJT(2237)
    0486/113.435
    REF:PLUGERS STEVEN(2)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN

    Selectie

    Lucas

    Nico

    Ilir

    Michiel

    Abder

    Ian

    Tom

    Yassine

    Arnold

    Kevin

    Pauwel

    Wouter?

    Flo

    Blomme

    Ruben


    08-02-2019 om 07:10 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    05-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indeling poules 4e Kareelcup 2019

    U9 op zaterdagvoormiddag 11/5

     

    Poule A

     

    SK Pepingen Halle

     

    HO Wolvertem Merchtem

     

    KSV Sottegem

     

    Foot Academy Synergie B

     

    FC Zemst

     

    Juve Mollem A

     

     

    Poule B

     

    Wallonia Walhain

     

    FC Merelbeke

     

    Foot Academy Synergie A

     

    TK Meldert

     

    Standaard Denderleeuw

     

    Juve Mollem B

     

     

    U9 op zaterdagnamiddag 11/5

     

    Poule A

     

    STVV

     

    Eendracht Aalst

     

    Wallonia Walhain

     

    SK Pepingen Halle

     

     

    Poule B

     

    SV Zulte Waregem

     

    Rotterdam United

     

    SK Londerzeel

     

    Kon Lyra Lierse

     

     

    Poule C

     

    Sporting Lokeren

     

    RFC Liege

     

    Berchem Sport

     

    Jong Lede

     

    Poule D

     

    KFCO Beerschot Wilrijk

     

    KFC Knokke

     

    VW Hamme

     

    Boka United

     

    U8 op zondagvoormiddag 12/5

     

    Poule A

     

    RWDM

     

    SK Pepingen Halle

     

    Boka United

     

    Standaard Denderleeuw

     

    Toekomst Relegem

     

    FC Beigem

     

     

    Poule B

     

    SK Londerzeel

     

    KSC Grimbergen

     

    Foot Academy Synergie

     

    FC Meise

     

    VC Terheide

     

    ????

     

    U8 op zondagnamiddag 12/5

     

     

    Poule A

     

    RSCA Anderlecht

     

    YR KV Mechelen

     

    Eendracht Aalst

     

    SK Pepingen Halle

     

    Poule B

     

    Sporting Lokeren

     

    RFC Liege

     

    Rotterdam United

     

    Berchem Sport

     

     

    Poule C

     

    STVV

     

    KFCO Beerschot Wilrijk

     

    SK Londerzeel

     

    Jong Lede

     

    Poule D

     

    Zulte Waregem

     

    SK Lommel

     

    Wallonia Walhain

     

    HO Wolvertem Merchtem

     

    05-02-2019 om 18:53 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    01-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie SV Kobbegem - FC Malderen zaterdag 2/2/2019 om 19u00

    Afspraak om 17u45!!!

    ZA 02/02 19:00 3E PROVINCIALE C (3C) SV.KOBBEGEM(08419) -
    KFC.MALDEREN(03794)
    CMP: DE KAREEL - TERR.1(SYNTH)
    KOUTER
    1730 MOLLEM(2333)
    0473/270321
    REF:VAN PARYS RUDI(3)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN



    Selectie

    Niels

    Blomme

    Nico

    Michiel

    Flo

    Ian

    Wouter

    Ilir

    Tom

    Yassine

    Pauwel

    Abder

    Kevin

    Arnold

    Raf



    01-02-2019 om 00:00 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    25-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie VW Mollem - SV Kobbegem zondag 27/1/2019 om 15u00

    Afspraak om 13u45

    ZO 27/01 15:00 3E PROVINCIALE C (3C) VW.MOLLEM(07924) -
    SV.KOBBEGEM(08419)
    CMP: DE KAREEL - TERR.1(SYNTH)
    KOUTER
    1730 MOLLEM(2333)
    0473/270321
    REF:PEETERS PASCAL(8)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN


    Selectie

    Niels

    Blomme

    Ruben

    Michiel

    Flo

    Jens

    Tom

    Yassine

    Arnold

    Kevin

    Pauwel

    Abder

    Nico

    Ilir

    25-01-2019 om 00:00 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)
    18-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie SV Kobbegem - Boskant Peizegem zaterdag 19/1/2019 om 19u00

    Afspraak om 17u45

    ZA 19/01 19:00 3E PROVINCIALE C (3C) SV.KOBBEGEM(08419) -
    VC DEN BOSKANT PEIZEGEM(09674)
    CMP: DE KAREEL - TERR.1(SYNTH)
    KOUTER
    1730 MOLLEM(2333)
    0473/270321
    REF:BLEUKX WANNES(7)
    AR1:NOG AAN TE DUIDEN
    AR2:NOG AAN TE DUIDEN

    Selectie

    Niels

    Lucas

    Blomme

    Nico

    Ruben

    Michiel

    Flo

    Ian

    Wouter

    Tom

    Arnold

    Abder

    Pauwel

    Kevin

    Yassine



    18-01-2019 om 09:20 geschreven door geert vandendriessche  


    >> Reageer (0)


    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!