Inhoud blog
  • Upate winterplanning!!!
  • Zaalvoetbal tornooi 08-DEC
  • WINTERKALENDER
  • Bekermatch woensdag 12-DEC
  • WINTERKALENDER
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    KSK Steenbrugge U11
    KSK Steenbrugge U11
    11-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Upate winterplanning!!!
    WINTERKALENDER
    winterstop van 12-12 tot 06-01= geen trainingen op het veld van KSK
    => GEEN TRAINING OP DONDERDAG 13/12


    • 12/12 Bekermatch
    Selectie
    1. Xian
    2. Sam
    3. Lucas De Tavernier
    4. Ezra
    5. Jaro
    6. Senne Sarazijn
    7. Ralph
    8. Jaro
    9. Dante
    10. Len Hoste

    • 23/12 ZAALVOETBAL "Brugs zaalvoetbalverbond" Beernem  
    • woensdag 26/12/2018 kerstzaalvoetbalhappening in de Sporthal ‘Den Akker’ te Oedelem : 
      • 13u.00  -  13u.55: U11 => Er wordt gespeeld 5 tegen 5
      • 17u.00  -  17u.55 :  “demonstratiewedstrijdje trainer
    • 3/01 indoortraining Garincha van 18u tot 19u (2 terreinen)
    Selectie Garincha:

      1. YSEBAERT Stan
      2. BAERT Aaron
      3. DELODDERE Dante
      4. HOSTE Lenn
      5. FAKHREDDINE Yassine
      6. CHHETRI Ilesh
      7. RENODEYN Ruben
      8. BOUCKAERT Sven
      9. COMEYNE Aaron
      10. GAURAV Oli
      11. PHILIPS Mathieu
      12. SCHOTMANS Aaron
      13. VAN WIJNSBERGHE Senne
      14. MALIK Naso
      15. detavernier Laurens
      16. Nechelput Julian
      17. AL MHEIMID Khleif
      18. BAHADERKHEL Kashif
      19. MAENHOUT Lenn
      20. VANDE WALLE Diego
      21. MPOY WAMPOY Gustaaf
      22. Desmet James

    • 5/01 zaterdagnamiddag - Soccer Tournament - West-Vlaanderen (de velden van KVK Westhoek -> http://www.wmsoccerevents.be/#tornooien
    Selectie
    1. VAN DER HOEVEN Silas
    2. PESTLIKIS Alexandros
    3. SOMERS Seth
    4. SPRUYT Len
    5. VAN DAELE Broes
    6. MAENHOUT Deavon
    7. TRAORE Gassim
    8. OFORI Ezra
    9. DE TAVERNIER Lucas
    10. DEPREZ Bryan
    11. SARAZIJN Senne



    • 5/01 Moerkerke ZAALVOETBAL "Brugs zaalvoetbalverbond"
      • Team A:
    1. Emmerik
    2. COMEYNE Aaron
    3. GAURAV Oli
    4. PHILIPS Mathieu
    5. SCHOTMANS Aaron
    6. CHHETRI Ilesh
    7. RENODEYN Ruben

    • Team B:
      1. BOUCKAERT Sven
      2. Desmet James
      3. MAENHOUT Lenn
      4. VANDE WALLE Dieg
      5. MALIK Naso
      6. AL MHEIMID Khleif
      7. detavernier Laurens
      8. Nechelput Julian

    •  ZAALVOETBAL "Brugs zaalvoetbalverbond" Dudzele op 6/1
    vanaf 06/01 STOP winterstop
    • 8/01 outdoor training
    • 7/02 indoortraining Garincha van 18u tot 19u (2 terreinen) + outdoor training
    • 28/02 indoortraining Garincha van 18u tot 19u (2 terreinen) + outdoor training

    11-12-2018 om 21:53 geschreven door trainersu11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaalvoetbal tornooi 08-DEC
    Beste ouders, spelers, 

    hierbij de selectie voor 1e zaalvoetbal tornooi:

    Team A:
    • Silas
    • Len Spruyt
    • Broes
    • Alex
    • Ralph
    • Jaro
    • Deavon

    Graag bevestiging tegen ten laatste vrijdagmiddag aan trainer Jo (0496/778890)

    Team B:
    • Emmerik
    • Aaron Baert
    • Seth
    • Senne Sarazijn
    • Ward
    • Lucas De Tavernier
    • Gassim

    Graag bevestiging tegen ten laatste vrijdagmiddag aan trainer Kristof (0474/558413)

    We spreken af op KSK om 8u40, vertrekken om 8u45.

    Sportieve groeten,

    Trainers U11

    05-12-2018 om 21:55 geschreven door trainersu11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERKALENDER
    WINTERKALENDER
    winterstop van 17-12 tot 06-01= geen trainingen op het veld van KSK


    • 6/12 indoortraining Garincha van 18u tot 19u (2 terreinen) + outdoor training
    Selectie Garincha:

      1. PESTLIKIS Alexandros
      2. SARAZIJN Senne
      3. SOMERS Seth
      4. SPRUYT Len
      5. VAN DAELE Broes
      6. DE TAVERNIER Lucas
      7. DEPREZ Bryan
      8. MAENHOUT Deavon
      9. DEBONNAIRE  Ralph
      10. VAN DER HOEVEN Silas
      11. TRAORE Gassim
      12. DEBRUYNE Jaro
      13. MEYFROODT Xian
      14. OFORI Ezra
      15. PARMENTIER Ward
      16. YSEBAERT Stan
      17. VANDEVOORDE Lukas
      18. DEKETELAERE  Sam
      19. BAERT Aaron
      20. DELODDERE Dante
      21. HOSTE Lenn
      22. FAKHREDDINE Yassine

    => alle andere spelers komen naar KSK voor buitentraining



    • 8/12 ZAALVOETBAL "Brugs zaalvoetbalverbond" Beernem drogenbrood *
    • 11/12 outdoor training
    • 12/12 Bekermatch????
    Selectie
    1. Xian
    2. Sam
    3. Lucas De Tavernier
    4. Ezra
    5. Jaro
    6. Senne Sarazijn
    7. Ralph
    8. Jaro
    9. Dante
    10. Len Hoste

    • 13/12 outdoor training
    • 23/12 ZAALVOETBAL "Brugs zaalvoetbalverbond" Beernem  
    • woensdag 26/12/2018 kerstzaalvoetbalhappening in de Sporthal ‘Den Akker’ te Oedelem : 
      • 13u.00  -  13u.55: U11 => Er wordt gespeeld 5 tegen 5
      • 17u.00  -  17u.55 :  “demonstratiewedstrijdje trainer
    • 3/01 indoortraining Garincha van 18u tot 19u (2 terreinen)
    Selectie Garincha:

      1. YSEBAERT Stan
      2. BAERT Aaron
      3. DELODDERE Dante
      4. HOSTE Lenn
      5. FAKHREDDINE Yassine
      6. CHHETRI Ilesh
      7. RENODEYN Ruben
      8. BOUCKAERT Sven
      9. COMEYNE Aaron
      10. GAURAV Oli
      11. PHILIPS Mathieu
      12. SCHOTMANS Aaron
      13. VAN WIJNSBERGHE Senne
      14. MALIK Naso
      15. detavernier Laurens
      16. Nechelput Julian
      17. AL MHEIMID Khleif
      18. BAHADERKHEL Kashif
      19. MAENHOUT Lenn
      20. VANDE WALLE Diego
      21. MPOY WAMPOY Gustaaf
      22. Desmet James

    • 5/01 zaterdagnamiddag - Soccer Tournament - West-Vlaanderen (de velden van KVK Westhoek -> http://www.wmsoccerevents.be/#tornooien
    Selectie
    1. VAN DER HOEVEN Silas
    2. PESTLIKIS Alexandros
    3. SOMERS Seth
    4. SPRUYT Len
    5. VAN DAELE Broes
    6. MAENHOUT Deavon
    7. TRAORE Gassim
    8. OFORI Ezra
    9. DE TAVERNIER Lucas
    10. DEPREZ Bryan
    11. SARAZIJN Senne



    • 5/01 Moerkerke ZAALVOETBAL "Brugs zaalvoetbalverbond"
      • Team A:
    1. Emmerik
    2. COMEYNE Aaron
    3. GAURAV Oli
    4. PHILIPS Mathieu
    5. SCHOTMANS Aaron
    6. CHHETRI Ilesh
    7. RENODEYN Ruben

    • Team B:
      1. BOUCKAERT Sven
      2. Desmet James
      3. MAENHOUT Lenn
      4. VANDE WALLE Dieg
      5. MALIK Naso
      6. AL MHEIMID Khleif
      7. detavernier Laurens
      8. Nechelput Julian

    •  ZAALVOETBAL "Brugs zaalvoetbalverbond" Dudzele op 6/1
    vanaf 06/01 STOP winterstop
    • 8/01 outdoor training
    • 7/02 indoortraining Garincha van 18u tot 19u (2 terreinen) + outdoor training
    • 28/02 indoortraining Garincha van 18u tot 19u (2 terreinen) + outdoor training




    *
    UUR TERREIN CAT. WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER


    09.30 2 U11 SK STEENBRUGGE A - VVC BEERNEM Beernem
    10.00 1 U11 SVV DAMME - KSK STEENBRUGGE B Steenbrugge B

    10.30 2 U11 R KNOKKE FC - SK STEENBRUGGE A Steenbrugge A
    11.00 1 U11 KFC ST JORIS B - KSK STEENBRUGGE B St Joris B

    Spelregels "Brugs zaalvoetbalverbond" 

    1.  Er wordt gespeeld met 5 tegen 5
    2.  Per wedstrijd 2 x 14 minuten.
    3.  Onbeperkt aantal spelers zijn toegelaten op wedstrijdblad.
    4.  Onbeperkte doorlopende vervangingen zijn toegelaten. 
    5.  Er wordt gespeeld volgens de regels van de KBVB zoals in het veldvoetbal.
    6.  Indien de bal buiten is langs de zijlijn wordt er ingetrapt en niet ingegooid.
    7.  Indien de bal buiten is langs de doellijn of indien de doelman de bal vast heeft mag de
         doelman inwerpen (en niet uittrappen).
    8.  Er mag enkel gespeeld worden met pantoffels met zolen die geen afdruk achterlaten op de vloer
    9.  Tijdens de rust en tussen de wedstrijden wordt geen water voorzien.  Clubs die dit wensen
          dienen zelf water mee te brengen.  Dit mag enkel binnen de kleedkamer verbruikt worden.
          Het is ten strengste verboden met drinken in de zaal te komen!
    10.  Voor alle opmerkingen aangaande de kalender of andere zaken in verband met de
          zaalvoetbaltornooien dient U zich te wenden tot URBAIN VANHAECKE, Smissestraat, 4
    11.  Zelfs indien de wedstrijden in het veldvoetbal afgelast worden op deze dag, gaan de wedstrijden
           in zaal zeker door.
    14.  Zorg ervoor dat iedere ploeg voor de wedstrijd op tijd klaar staat op het terrein.
    15.  Ingeschreven clubs die niet komen opdagen of te laat arriveren worden een boete 
         opgelegd van € 30,00.
    16.  De sporthal van Beernem is gelegen bij de voetbalterreinen van het vroegere KSC Beernem.    
        Ingang langs  de Wellingstraat.
    17.  De scheidsrechter voor elke wedstrijd dient door één van de clubs die de wedstrijd spelen
          aangeduid worden. (zie laatste kolom programma).

    05-12-2018 om 21:48 geschreven door trainersu11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bekermatch woensdag 12-DEC
    Nieuwe poging voor de terugmatch van de bekerwedstrijd tegen Wikings Kortrijk.

    Beste ouders, spelers,

    Gelieve hieronder de selectie voor de bekerwedstrijd terug te vinden.

    Selectie: Wikings Kortrijk - KSK Steenbrugge (start wedstrijd om 18u)

  • Xian
  • Sam
  • Lucas De Tavernier
  • Ezra
  • Jaro
  • Senne Sarazijn
  • Ralph
  • Jaro
  • Dante
  • Len Hoste

  • We vertrekken vanop KSK om 16u15. Trainer Kristof zal rechtstreeks gaan naar de wedstrijd.
    Gelieve, tegen ten laatste maandagmiddag 10 DEC, de aanwezigheid van uw zoon per SMS te bevestigen bij trainer Kristof (GSM: 0474558413).

    Graag ook meedelen of je zelf kan rijden, minstens 3 auto's nodig.

    Met sportieve groeten,

    De trainers U11

    05-12-2018 om 21:04 geschreven door trainersu11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERKALENDER
    WINTERKALENDER
    winterstop van 17-12 tot 06-01= geen trainingen op het veld van KSK


    • 6/12 indoortraining Garincha van 18u tot 19u (2 terreinen) + outdoor training
    Selectie Garincha:

          1. PESTLIKIS Alexandros
          2. SARAZIJN Senne
          3. SOMERS Seth
          4. SPRUYT Len
          5. VAN DAELE Broes
          6. DE TAVERNIER Lucas
          7. DEPREZ Bryan
          8. MAENHOUT Deavon
          9. DEBONNAIRE  Ralph
          10. VAN DER HOEVEN Silas
          11. TRAORE Gassim
          12. DEBRUYNE Jaro
          13. MEYFROODT Xian
          14. OFORI Ezra
          15. PARMENTIER Ward
          16. YSEBAERT Stan
          17. VANDEVOORDE Lukas
          18. DEKETELAERE  Sam
          19. BAERT Aaron
          20. DELODDERE Dante
          21. HOSTE Lenn
          22. FAKHREDDINE Yassine

    => alle andere spelers komen naar KSK voor buitentraining



    • 8/12 ZAALVOETBAL "Brugs zaalvoetbalverbond" Beernem drogenbrood *
    • 11/12 outdoor training
    • 12/12 Bekermatch????
    Selectie
          1. Xian
          2. Sam
          3. Lucas De Tavernier
          4. Ezra
          5. Jaro
          6. Senne Sarazijn
          7. Ralph
          8. Jaro
          9. Dante
          10. Len Hoste

    • 13/12 outdoor training
    • 23/12 ZAALVOETBAL "Brugs zaalvoetbalverbond" Beernem  
    • woensdag 26/12/2018 kerstzaalvoetbalhappening in de Sporthal ‘Den Akker’ te Oedelem : 
      • 13u.00  -  13u.55: U11 => Er wordt gespeeld 5 tegen 5
      • 17u.00  -  17u.55 :  “demonstratiewedstrijdje trainer
    • 3/01 indoortraining Garincha van 18u tot 19u (2 terreinen)
    Selectie Garincha:

          1. YSEBAERT Stan
          2. BAERT Aaron
          3. DELODDERE Dante
          4. HOSTE Lenn
          5. FAKHREDDINE Yassine
          6. CHHETRI Ilesh
          7. RENODEYN Ruben
          8. BOUCKAERT Sven
          9. COMEYNE Aaron
          10. GAURAV Oli
          11. PHILIPS Mathieu
          12. SCHOTMANS Aaron
          13. VAN WIJNSBERGHE Senne
          14. MALIK Naso
          15. detavernier Laurens
          16. Nechelput Julian
          17. AL MHEIMID Khleif
          18. BAHADERKHEL Kashif
          19. MAENHOUT Lenn
          20. VANDE WALLE Diego
          21. MPOY WAMPOY Gustaaf
          22. Desmet James

    • 5/01 zaterdagnamiddag - Soccer Tournament - West-Vlaanderen (de velden van KVK Westhoek -> http://www.wmsoccerevents.be/#tornooien
    Selectie
      1. VAN DER HOEVEN Silas
      2. PESTLIKIS Alexandros
      3. SOMERS Seth
      4. SPRUYT Len
      5. VAN DAELE Broes
      6. MAENHOUT Deavon
      7. TRAORE Gassim
      8. OFORI Ezra
      9. DE TAVERNIER Lucas
      10. DEPREZ Bryan
      11. SARAZIJN Senne



    • 5/01 Moerkerke ZAALVOETBAL "Brugs zaalvoetbalverbond"
      • Team A:
        1. Emmerik
        2. COMEYNE Aaron
        3. GAURAV Oli
        4. PHILIPS Mathieu
        5. SCHOTMANS Aaron
        6. CHHETRI Ilesh
        7. RENODEYN Ruben

      • Team B:
        1. BOUCKAERT Sven
        2. Desmet James
        3. MAENHOUT Lenn
        4. VANDE WALLE Dieg
        5. MALIK Naso
        6. AL MHEIMID Khleif
        7. detavernier Laurens
        8. Nechelput Julian

    •  ZAALVOETBAL "Brugs zaalvoetbalverbond" Dudzele op 6/1
    vanaf 06/01 STOP winterstop
    • 8/01 outdoor training
    • 7/02 indoortraining Garincha van 18u tot 19u (2 terreinen) + outdoor training
    • 28/02 indoortraining Garincha van 18u tot 19u (2 terreinen) + outdoor training




    *
    UUR TERREIN CAT. WEDSTRIJD SCHEIDSRECHTER


    09.30 2 U11 SK STEENBRUGGE A - VVC BEERNEM Beernem
    10.00 1 U11 SVV DAMME - KSK STEENBRUGGE B Steenbrugge B

    10.30 2 U11 R KNOKKE FC - SK STEENBRUGGE A Steenbrugge A
    11.00 1 U11 KFC ST JORIS B - KSK STEENBRUGGE B St Joris B

    Spelregels "Brugs zaalvoetbalverbond" 

    1.  Er wordt gespeeld met 5 tegen 5
    2.  Per wedstrijd 2 x 14 minuten.
    3.  Onbeperkt aantal spelers zijn toegelaten op wedstrijdblad.
    4.  Onbeperkte doorlopende vervangingen zijn toegelaten. 
    5.  Er wordt gespeeld volgens de regels van de KBVB zoals in het veldvoetbal.
    6.  Indien de bal buiten is langs de zijlijn wordt er ingetrapt en niet ingegooid.
    7.  Indien de bal buiten is langs de doellijn of indien de doelman de bal vast heeft mag de
         doelman inwerpen (en niet uittrappen).
    8.  Er mag enkel gespeeld worden met pantoffels met zolen die geen afdruk achterlaten op de vloer
    9.  Tijdens de rust en tussen de wedstrijden wordt geen water voorzien.  Clubs die dit wensen
          dienen zelf water mee te brengen.  Dit mag enkel binnen de kleedkamer verbruikt worden.
          Het is ten strengste verboden met drinken in de zaal te komen!
    10.  Voor alle opmerkingen aangaande de kalender of andere zaken in verband met de
          zaalvoetbaltornooien dient U zich te wenden tot URBAIN VANHAECKE, Smissestraat, 4
    11.  Zelfs indien de wedstrijden in het veldvoetbal afgelast worden op deze dag, gaan de wedstrijden
           in zaal zeker door.
    14.  Zorg ervoor dat iedere ploeg voor de wedstrijd op tijd klaar staat op het terrein.
    15.  Ingeschreven clubs die niet komen opdagen of te laat arriveren worden een boete 
         opgelegd van € 30,00.
    16.  De sporthal van Beernem is gelegen bij de voetbalterreinen van het vroegere KSC Beernem.    
        Ingang langs  de Wellingstraat.
    17.  De scheidsrechter voor elke wedstrijd dient door één van de clubs die de wedstrijd spelen
          aangeduid worden. (zie laatste kolom programma).

    02-12-2018 om 00:00 geschreven door trainersu11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Planning Evaluaties
    Planning Evaluaties 

    Beste ouders,

    ivm de evaluaties, voor de groep die geen evaluaties heeft gaat de training gewoon door.

    Sportieve groeten,

    De Trainers U11


    29 november evaluaties team rood - Deel2

    • 18:00     Sven
    • 18:10     seth
    • 18:20     Ilesh CHHETRI
    • 18:30     Lenn HOSTE
    • 18:40     Yassine FAKHREDDINE
    • 18:50     Julian
    • 19:00     Emmerik CARDON
    • 19:10     Xian MEYFROODT
    • 19:20     Len SPRUYT
    • 19:30     Sam DEKETELAERE
    • 19:40     Ezra OFORI
    • 19:50     Jaro DEBRUYNE
    • 20:00     Aaron COMEYNE



    4 december voor U11 team wit 

    • 18:00     James 
    • 18:10     Laurens detavernier
    • 18:20     Oli GAURAV
    • 18:30     Lenn MAENHOUT
    • 18:40     Mathieu PHILIPS
    • 18:50     Senne VAN WIJNSBERGHE
    • 19:00     Gustaaf MPOY WAMPOY
    • 19:10      Kashif BAHADERKHEL
    • 19:20     Khleif AL MHEIMID
    • 19:30    Naso MALIK
    • 19:40     Diego VANDE WALLE
    • 19:50     
    • 20:10     
    • 20:20    


    27 november evaluaties team rood -Deel 1

    • 18:00     Lucas DE TAVERNIER
    • 18:10     Bryan DEPREZ
    • 18:20     Deavon MAENHOUT
    • 18:30     Senne SARAZIJN
    • 18:40     Broes VAN DAELE
    • 18:50     Lukas VANDEVOORDE
    • 19:00     Ralph DEBONNAIRE
    • 19:10     Silas VAN DER HOEVEN
    • 19:20     Seth SOMERS
    • 19:30     Gassim TRAORE
    • 19:40     Ward PARMENTIER
    • 19:50     Aaron BAERT
    • 20:00     Stan YSEBAERT
    • Aaron SCHOTMANS



    Sportieve groeten

    De trainers

    29-11-2018 om 17:13 geschreven door trainersu11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie 01/12
    Beste ouders

    Gelieve hieronder de selecties voor de wedstrijden terug te vinden.

    Selectie 1:   Blankenberge KSK Steenbrugge (start wedstrijd om 9u30)
    1. Silas

    2. Ward

    3. Alex

    4. Broes

    5. SPRUYT Len

    6. SOMERS Seth

    7. Lukas vdv

    8. DEPREZ Bryan

    9. TRAORE Gassim

    10. Deavon


    We verzamelen op KSK om 08u20.

    Gelieve, tegen ten laatste vrijdagdagmiddag, Verwittigen indien uw zoon niet kan per SMS bij trainer kristof (GSM: 0474/558413).







    Selectie 2:   Zedelgem KSK Steenbrugge(start wedstrijd om 11u00)
    1. SARAZIJN Senne
    2. Lucky
    3. HOSTE Lenn

    4. Ralph

    5. Ilesh

    6. Dante

    7.  Xian

    8. Sam

    9. OFORI Ezra

    10. FAKHREDDINE Yassine

    11. Malik


    We verzamelen op KSK om 9u50.
    Gelieve, tegen ten laatste vrijdagdagmiddag, Verwittigen indien uw zoon niet kan per SMS bij trainer Jo (GSM: 0496778890).


    Selectie 3:  Beernem - KSK Steenbrugge (start wedstrijd om 10u00)
    1. Aaron B

    2. CARDON Emmerik

    3. RENODEYN Ruben

    4. Diego

    5. SCHOTMANS Aaron

    6. Nechelput Julian

    7. detavernier Laurens

    8. GAURAV Oli

    9. PHILIPS Mathieu

    10. COMEYNE Aaron

    11. BOUCKAERT Sven

    12. Senne vw


    We verzamelen op KSK om 8u55.
    Gelieve, tegen ten laatste vrijdagdagmiddag, Verwittigen indien uw zoon niet kan per SMS bij trainer  Mo (GSM: 0466/128262).


    Met sportieve groeten,
    De trainers U11

    29-11-2018 om 00:00 geschreven door trainersu11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Niet-beschikbaar kalender
    Niet-beschikbaar kalender
    Volgende spelers zijn niet beschikbaar op volgende data:


    1/12: Aaron B Jaro => enkel vroegste match is mogelijk 
    15/12: Aaron B
    26/12: jaro



    Gelieve te laten weten als er nog momenten zijn dat uw zoon niet beschikbaar is voor wedstrijden. Deze kunnen we dan bijhouden op de blog

    27-11-2018 om 17:42 geschreven door trainersu11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bekerwedstrijd 28/11
    UPDATE: Kunnen de ouders die kunnen rijden naar Kortrijk dit ook laten weten aub? Er zijn minstens 3 auto's nodig. Bedankt.

    Beste ouders

    Gelieve hieronder de selectie voor de bekerwedstrijd terug te vinden.

    Selectie: Wikings Kortrijk - KSK Steenbrugge  (start wedstrijd om 18u)

  • Xian
  • Seth
  • Deavon
  • Alex
  • Sam
  • Ezra
  • Jaro
  • Ilesh
  • Gassim
  • Lukas Vandevoorde
  • Ward

  • We 
    vertrekken vanop KSK om 16u15. Trainer Kristof zal rechtstreeks gaan naar de wedstrijd.
    Gelieve, tegen ten laatste dinsdagmiddag, de aanwezigheid van uw zoon per SMS te bevestigen bij trainer Kristof (GSM: 0474558413).

    Met sportieve groeten,
    De trainers U11

    25-11-2018 om 19:55 geschreven door trainersu11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Evaluaties
    Beste ouders,

    ivm de evaluaties, voor de groep die geen evaluaties heeft gaat de training gewoon door.

    Sportieve groeten,

    De Trainers U11

    25-11-2018 om 19:24 geschreven door trainersu11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!