Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    SKSN IP 17 seizoen 2017-18

    20-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Week 34 : 21/08 tot 27/08 :

    Kleedkamer & materiaal verantwoordelijken :  Stef - Anass

    Maandag : 21/08 :  Training van 19u15 tot 20u45 // kleedkamer 1 // veld F.
    Dinsdag 22/08 :      Training van 19u15 tot 20u45 // kleedkamer 1 // veld C.
    Donderdag 24/08 : Training van 19u15 tot 20u45 // kleedkamer 1 // veld F.

    Zaterdag 26/08 :    Wedstrijd SKSN - Racing Gent
                                   Aanvang : 13u
                                   Samenkomst : 11u40.
                                   Spelers worden aangeduid na de donderdag training.

    Belangrijke data ! :      Maandag 21/08 om 18u oudersvergadering
                                                         Zaterdag 26/08 : Jaarlijkse BBQ : aanvang 17u Wij hopen jullie allemaal te mogen verwelkomen.
                                                                                     Inschrijven kan bij Rudi ( inschrijvingsformulier zie bijlage ).
    Sportieve groeten,

    Jimmy

    20-08-2017 om 20:06 geschreven door Jimmy


    >> Reageer (0)
    11-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Week 33 : 14/08 tot 20/08 :

    Kleedkamer & materiaal verantwoordelijken :  Dylan - Dries

    Maandag : 14/08 :  Training van 19u15 tot 20u45 // kleedkamer 1 // veld F.
    Dinsdag 15/08 :      VRIJ.
    Donderdag 17/08 : Training van 19u15 tot 20u45 // kleedkamer 1 // veld F.
    Vrijdag 18/08 :        Training van 19u15 tot 20u45 // kleedkamer 1 // veld F.

    WIJZIGING !! OPGELET WEDSTRIJD IS OP ZATERDAG IPV ZONDAG

    Zaterdag 19/08 :    Wedstrijd SKSN - Lokeren
                                   Aanvang : 15u
                                   Samenkomst : 13u40.
                                   Spelers worden aangeduid na de vrijdag training.

    Belangrijke data ! :      Maandag 21/08 om 18u oudersvergadering
                                                         Zaterdag 26/08 : Jaarlijkse BBQ : Wij hopen jullie allemaal te mogen verwelkomen.
                                                                                     Inschrijven kan bij Rudi ( inschrijvingsformulier zie bijlage ).
    Sportieve groeten,

    Jimmy

    Bijlagen:
    Brief BBQ 2017 SKSN.pdf (321.1 KB)   

    11-08-2017 om 00:00 geschreven door Jimmy


    >> Reageer (0)
    08-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Overzicht kleedkamerverantwoordelijken : 

     

    Seizoen 2017 18 : Kleedkamerverantwoordelijken

     

    Week 32 :  07/08 tot 13/08

    Gilles

    Wout

    Week 33 : 14/08 tot 20/08

    Dylan

    Dries

    Week 34 : 21/08 tot 27/08

    Anass

    Stef

    Week 35 : 28/08 tot 03/09

    Jordy J

    Matthew

    Week 36 : 04/09 tot 10/09

    Murat Can

    Senne

    Week 37 : 11/09 tot 17/09

    Yarne

    Wouter

    Week 38 : 18/09 tot 24/09

    Max

    Jordy V

    Week 39 : 25/09 tot 01/10

    Mauro

    Seb

    Week 40 : 02/10 tot 08/10

    Austin

    Gilles

    Week 41 : 09/10 tot 15/10

    Wout

    Dylan

    Week 42 : 16/10 tot 22/10

    Dries

    Anass

    Week 43 : 23/10 tot 29/10

    Stef

    Jordy J

    Week 44 : 31/10 tot 05/11

    Matthew

    Murat Can

    Week 45 : 06/11 tot 12/11

    Senne

    Yarne

    Week 46 : 13/11 tot 19/11

    Wouter

    Max

    Week 47 : 20/11 tot 26/11

    Jordy V

    Mauro

    Week 48 : 27/11 tot 03/12

    Seb

    Austin

     

     Sportieve groeten,

    Jimmy

     

     

    08-08-2017 om 15:59 geschreven door Jimmy


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Week 32 : 07/08 tot 13/08 :

    Kleedkamer & materiaal verantwoordelijken :  Gilles en Wout

    Dinsdag 08/08 : Kennismaking om 18u15 gevolgd door training van 19u15 tot 20u45 // Kleedkamer 1 // Veld F.
    Woensdag 09/08 : wedstrijd SKSN - Antwerp 
                                  Aanvang om 19u
                                  Samenkomst om 17u45.
                                  Spelers worden aangeduid na de dinsdag training.
    Donderdag 10/08 : Training van 19u15 tot 20u45 // kleedkamer 1 // veld F.
    Zaterdag 12/08 : Tornooi Gent Zeehaven ( ganse dag )
                                Aanvang 1ste wedstrijd om 10u40 ( Temse ), 2de wedstrijd om 12u ( Brakel ), 3de wedstrijd om 13u20 ( Gent                                             Zeehaven ) 4 en 5de wedstrijd afhankelijk van het resultaat.
                                Samenkomst ter plaatse om 9u25.
                                Adres : Eikstraat 85, 9041 Gent
                                  Spelers worden aangeduid na de donderdag training.

    Sportieve groeten,

    Jimmy

    08-08-2017 om 15:58 geschreven door Jimmy


    >> Reageer (0)
    04-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Info tornooi Temse :

    IP17   Tornooi Temse 5 en 6 augustus

    In kleedkamer ten laatste om 8 uur  in DE HOEVE

    parking :  JOC De Nartist

                      Clemens De Landtsheerlaan 26a

                      Temse

    speelveld terrein-i  aan het hoevecomplex


    Sportieve groeten,


    Jimmy

    04-08-2017 om 10:29 geschreven door Jimmy


    >> Reageer (0)
    27-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Beste speler en ouders ,

    Het adres voor komende woensdag 2 augustus : 

    Sporta-centrum

    Geneinde 2

    2260 Tongerlo ( Westerlo )


    Veel succes !


    Hieronder vindt u de speelkalender van de competitie.

     

     

     

    02-09-2017

    15:00

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

    SC.CITY PIRATES ANTWERPEN A NIV.3

     

     

     

     

    09-09-2017

    15:00

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

    K.SV.TEMSE A NIV.2

     

     

     

     

    16-09-2017

    12:30

    K.FC.DE KEMPEN T.L. A NIV.3

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

     

     

     

     

    23-09-2017

    15:00

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

    K.SV.BORNEM A NIV.2

     

     

     

     

    30-09-2017

    14:30

    HOOGSTRATEN VV. A NIV.2

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

     

     

     

     

    07-10-2017

    15:00

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

    K.RUPEL BOOM FC. A NIV.3

     

     

     

     

    14-10-2017

    10:00

    R.CAPPELLEN FC. A NIV.3

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

     

    21-10-2017

    14:30

    SC.CITY PIRATES ANTWERPEN A NIV.3

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

     

     

     

     

    28-10-2017

    15:00

    K.SV.TEMSE A NIV.2

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

     

     

     

     

    04-11-2017

    15:00

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

    K.FC.DE KEMPEN T.L. A NIV.3

     

     

     

     

    11-11-2017

    15:00

    K.SV.BORNEM A NIV.2

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

     

     

     

     

    18-11-2017

    15:00

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

    HOOGSTRATEN VV. A NIV.2

     

     

     

     

    25-11-2017

    14:30

    K.RUPEL BOOM FC. A NIV.3

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

     

     

     

     

    02-12-2017

    15:00

    SPORTKRING SINT-NIKLAAS A NIV.3

    R.CAPPELLEN FC. A NIV.3


    Sportieve groeten,

    Jimmy

    27-07-2017 om 19:33 geschreven door Jimmy


    >> Reageer (0)
    06-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Vervolg tornooi Temse :

    ZONDAGVOORMIDDAG 6 AUGUSTUS

    -          Plaatsen 7 tot 9 (derdes) en 10 tot 12 (vierdes)

    -          Duur van de wedstrijden : 2 x 20 rust 5

    -          Er worden geen strafschoppen genomen

    -          Terreinen H en I

    -          Er is GEEN prijsuitreiking voorzien

    -          Bij een gelijkspel in de eerste wedstrijd (A tegen B) speelt de verliezer van de toss de tweede wedstrijd  tegen reeks C

    PLAATSEN 10 tot 12 (vierde van elke reeks)

    UUR

    WEDSTRIJD

    TERR.

    UITSLAG

    09.00

    4A 4B

    -

    H

    -

    09.50

    4C Verl. 4A/4B

    -

    H

    -

    10.40

    Winn. 4A/4B 4C

    -

    H

    -

     EINDRANGSCHIKKING : 10).    11)

                                                  12).   

    PLAATSEN 7 tot 9 (derde van elke reeks) 

    UUR

    WEDSTRIJD

    TERR.

    UITSLAG

    09.00

    3A 3B

    -

    I

    -

    09.50

    3C Verl. 3A/3B

    -

    I

    -

    10.40

    Winn. 3A/3B 3C

    -

    I

    -

     EINDRANGSCHIKKING :   7).      8)

                                                    9).                                                         

                            

    U17 U16 / 2001- 2002 / ZONDAGNAMIDDAG 6 AUGUSTUS          

     -          Plaatsen 1 tot 3 (eersten) en 4 tot 6 (tweedes)

    -          Duur van de wedstrijden : 2 x 20 rust 5

    -          Er worden geen strafschoppen genomen

    -          Terreinen H en I

    -          Prijsuitreiking om 18u30 uur ENKEL VOOR DE PLAATSEN 1 t/m 3  

    -          Bij een gelijkspel in de eerste wedstrijd (A tegen B) speelt de verliezer van de toss de tweede wedstrijd  tegen reeks C

     PLAATSEN 4 tot 6 (tweede van elke reeks) 

    UUR

    WEDSTRIJD

    TERR.

    UITSLAG

    15.45

    2A 2B

    -

    H

    -

    16.35

    2C Verl. 2A/2B

    -

    H

    -

    17.25

    Winn. 2A/2B 2C

    -

    H

    -

     EINDRANGSCHIKKING :   4).      5)

                                                    6).                                                            

     PLAATSEN 1 tot 3 (eerste van elke reeks) 

    UUR

    WEDSTRIJD

    TERR.

    UITSLAG

    15.45

    1A 1B

    -

    I

    -

    16.35

    1C Verl. 1A/1B

    -

    I

    -

    17.25

    Winn. 1A/1B 1C

    -

    I

    -

     

    SCORETABEL

    1ste WED

    2de WED

    TOT.

    PT.

    D+

    D-

    DS

    PL

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    EINDRANGSCHIKKING :   1).      2)

                                                    3).   

     Sportieve groeten,

    Jimmy

    06-07-2017 om 10:57 geschreven door Jimmy


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Beste speler en ouders,

    Info tornooi Temse : 

    - De wedstrijden worden gespeeld op zaterdagvoormiddag

    - Duur van de wedstrijden : 2 x 20 rust 5

    - Terreinen : B, C, G, H en I

    - Er worden geen strafschoppen genomen

    - De eersten van elke reeks spelen voor de plaatsen 1 tot 3 de tweedes voor 4 tot 6 de derdes voor 7 tot 9 en de vierdes voor 10 tot 12

      ZATERDAGVOORMIDDAG  5 AUGUSTUS

     REEKS A 

    UUR

    WEDSTRIJD

    TERR.

    UITSLAG

    09.00

    Berchem St.-Niklaas

    B

    -

    09.00

    Heist - Vrasene

    C

    -

    09.50

    Berchem - Vrasene

    B

    -

    10.40

    St.-Niklaas - Heist

    B

    -

    11.30

    Vrasene St.-Niklaas

    B

    -

    11.30

    Heist - Berchem

    C

    -

      Hoevecomplex (ter hoogte van het I-terrein) : H2 A2

    Sportieve groeten,

    Jimmy

    06-07-2017 om 10:53 geschreven door Jimmy


    >> Reageer (0)
    25-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Beste speler en ouders,

    De trainingen starten op maandag 24 juli.                                                                                                                  

    Tijdens het seizoen 2017-18 zullen de trainingen doorgaan op maandag, dinsdag en donderdag van 19u15 tot 20u45.  Indien er onverwacht wijzigingen optreden, zullen die tijdig meegedeeld worden.

    Gelieve jullie verlofperiode door te geven (enkel voor diegenen die dit nog niet gedaan hebben!).

     

    Overzicht trainingen juli augustus :

    Ma 24/07   :         eerste training van 19u15 tot 20u45 ( vervangtrainer of samen met IP16)

    Di  25/07    :         training van 19u15 tot 20u45 ( vervangtrainer of samen met IP16)

    Woe 26/07 :        vrij

    Don 27/07  :         training van 19u15 tot 20u45 ( vervang trainer of samen met IP16)

    Vrij 28/07   :          training van 19u15 tot 20u45 ( vervang trainer of samen met IP16)

    Zat 29/07   :          vrij

    Zon 30/07  :         vrij

    Ma 31/07  :          training van 19u15 tot 20u45 ( vervangtrainer of samen met IP16)

    Di 01/08    :          training of vrij

    Woe 02/08 :        wedstrijd IP16 KVM SKSN te Tongerlo. Aanvang 16u !

    Don 03/08 :          training of vrij

    Vrij 04/08  :          vrij

    Zat 05/08  :           tornooi Temse

    Zon 06/08 :          tornooi Temse

    Ma 07/08  :          vrij

    Dins 08/08 :         training van 19u15 tot 20u45.

    Woe 09/08 :        wedstrijd SKSN FC Antwerp. Aanvang 19u.

    Do 10/08  :           training van 19u15 tot 20u45

    Vrij 11/08  :          vrij

    Zat 12/08  :           tornooi Gent Zeehaven ( ganse dag). Eerste wedstrijd om 10u40.

    Alvast een prettige vakantie !

    Sportieve groeten,

    Jimmy

    e-mail : jimmy.duschek@hotmail.com

    GSM : 0478 88 31 81          

    25-06-2017 om 11:37 geschreven door Jimmy


    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 19/06-25/06 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    <head> SKSN IP 17 17-18<head/>


    Zoeken in blog


    Zoeken met Google



    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    frankloopt
    www.bloggen.be/franklo

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!