mijn wielerverzameling
ik presenteer mijn verzameling
Inhoud blog
  • welkom
  • handtekeningen deel 2
  • handtekeningen
  • boeken
  • dubbel
  • wegwijzers
  • diversen
  • stickers
  • truitjes
  • petjes
  • etenszakjes
  • bidons
  • fotokaarten
    10-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.welkom
    welkom iedereen op mijn website hier onder kunt u mijn volledige verzameling zien

    iedereen die iets dubbel heeft of het moet weg mag mij altijd raadplegen ik koop dingen en verkoop ook mijn dubbele dingen als je wilt ruil ik ook . geen enkel probleem geef gewoon een seintje. het liefste ruil ik.

    ik ben ook op zoek naar allerlei spulletjes van alberto contador------jean-pierre monsere

    Mijn telefoonnummer:051/22.21.62. 
    e-mail: dimitri_deblauwe@telenet.be          kris.deblauwe@telenet.be

    laatste update  10 augustus2009
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    10-08-2009, 22:32 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    02-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.handtekeningen deel 2
    euskaltel 2002::  samuel sanchez -

    cofidis 2001::
    laurent lefevre-jo planckaert-nico mattan-

    jean delatour 2002:: stéphane auge-cyril dessel-

    bretange 2006:: sebastien duret-

    festina 1998:: laurent lefevre-

    roubaix 2009:: alexander lemair-florian vachon-

    auber 2009:: dimitri le boulch-maxime mederel-jonathan thire-

    auber 2008:: jonathan thire-

    lotto 1994:: herman frison-nico mattan-

    bretange 2009:: nicolas hartman-sebastien duret-

    gls 2007:: jan almblad-

    marlux 2002:: steven de neef-

    ct milram 2008:: christian bach-

    cinelli 2009:: bert roesems-franck vandenbroucke-

    kuota 2009:: mathias jelitto-

    domina vacanze 2005:: mirko celestino-jorg ludewig-

    saeco 2003:: mirko celestino-jorg ludewig-

    jong vlaanderen 2009:: steven de neef-

    sean kelly 2009:: benny de schrooder-niko eeckhout-mark cassidy-ronan mclaughlin-

    palmans 2009:: stijn hoornaert-stijn huys-andy cappelle-kenny van der schueren-tom vanbecelaere-jurgen francois-geert omloop-jean zen-

    lotto-domo2003::niko eeckhout-stefaan van dijk-robbie mcewen-hans de clercq-leon van bon-

    vacansoleil 2009:: frederik veuchelen-wout poels-reinier honing-wim de vocht-jens mouris-bjorn leukemans-

    drapac porsche 2009:: gene bates-mark o'brien-joe lewis-stuart shaw-rhys pollock-pip grinter-ashley humbert-

    mapei 1997:: johan museeuw-franck vandenbroucke-nico mattan-

    sean kelly 2008:: ronan mclaughlin-mark cassidy-

    jong vlaanderen 2004:: ilijo keisse-sven renders-kenny de ketele-

    caisse d'epargne 2009:: oscar pereiro-luis pasamontes-alberto losada-joacquin rodriguez-rigoberto uran-
    pablo lastras-josé joacquin rojas-mathieu drujon-

    diquigiovani 2009:: davide rebellin-francesco ginanni-luis angel mate mardones-

    cofidis 2009:: bingen fernandez-stéphane augé-

    ag2r 2009:: alexandr pliuschin-nicolas roche-christophe riblon-cyril dessel-cédric pineau-


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)
    02-08-2009, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    19-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.handtekeningen
    aantal verschillende handtekeningen :::::::: 3565                                    rood=volledig

    quick-step 2004::
    tom boonen-johan musseeuw-nick nuyens-servais knaven-jurgen van goolen-laszlo bodrogi-aurelien clerc-luca paolini-wilfried cretskens-frederic amorison-sven vanthourenhout-bram tankink-michael rogers-kevin hulsmans-pedro horrillo-laurent dufaux-davide bramati-stefano zanini

    quick-step 2005:: tom boonen-davide bramati-jurgen van goolen-nick nuyens-wouter weylandt-servais knaven-sebastien rosseler-addy engels-kevin hulsmans-wilfried cretskens-dimitri defauw-bram tankink-filippo pozzato-luca paolini-rik verbrugghe-michael rogers-kevin de weert-stefano zanini-

    quick-step 2006:: tom boonen-juan manuel garate-fransesco cicchi-matteo tossatto-nick nuyens-cederic vasseur-leonardo scarselli-hubert schwab-steven dejongh-servais knaven-wouter weylandt-sebastien rosseler-ivan santaromita-wilfried cretskens-jurgen vandewalle-addy engels-geert verheyen-bram tankink-filippo pozzato-kevin van impe-kevin hulsmans-kevin de weert-serge baguet-davide bramati-

    quick-step 2007:: tom boonen-dymytro grabovsky-matteo tossatto-leonardo scarselli-cederic vasseur-ivan santaromita-wouter weylandt-jurgen van de walle-maarten wynants-addy engels-geert verheyen-bram tankink-steven de jongh-sébastien rosseler-kevin van impe-wilfried cretskens-paolo bettini-andrea tonti-gert steegmans-carlos barredo-kevin seeldrayers-kevin hulsmans-mauro facci-peter van petegem-serge baguet-


    davitamon-lotto 2006 :: robbie mcewen-gert steegmans-mario aerts-wim vansevenant-johan vansummeren-tom steels-henk vogels-olivier kaisen-nic ingels-bert roesems-jan kuyckx-nico mattan-nick gates-chris horner-bart dockx-wim devocht-cadel evans-preben vanhecke-bjorn leukemans-wim vanhuffel-peter van petegem-christophe brandt-josep jufre-fred rodriguez-leon van bon-


    predictor-lotto 2007:: dario david cioni-leif hoste-johan vansummeren-wim vansevenant-olivier kaisen-robbie mcewen-nick gates-tom steels-stefano zanini-fred rodriguez-chris horner-bart dockx-wim devocht-roy sentjes-nic ingels-cadel evans-preben vanhecke-geert steurs-dries devenyns-bjorn leukemans-mario aerts-wim vanhuffel-jurgen van den broeck-greg van avermaet-christophe brandt-josep jufre-bert roesems-


    caisse d'erpagne 2006:: alejandro valverde-oscar pereiro sio-vladymir karpets-josé ivan gutierrez-david arroyo-nicolas portal-pablo lastras-xavier zandio-fransesco perez-josé vicente garçia acosta-joacquin rodriguez-florent brard-joan horrach-vicente reynes-constantino zaballa-imanol erviti-

    caisse d'erpagne 2007:: aitor perez-fransesco perez-nicolas portal-florent brard-joan horrach-luis leon sanchez-josé ivan gutierrez-vicente reynes-constantino zaballa-imanol erviti-alberto losada-joacquin rodriguez-pablo lastras-josé joacquin rojas-


    t-mobile 2004:: alexandre vinokourov-paolo savoldelli-daniello nardello-andreas klier-sergey ivanov-eric baumann-mario aerts-steffen wesemann-stephan schreck-erik zabel-cadel evans-bram schmitz-tobias steinhauser-andreas kloden-mathias kessler-jan ullrich-mario kummer (pl)-sergey ivanov-andreas klier-daniele nardello-cadel evans-andreas kloden-jan ullrich-

    t-mobile 2005:: oscar sevillia-andreas klier-sergey ivanov-danielle nardello-eric baumann-steffen wesemann-bas giling-stephan schreck-erik zabel-bernhard kohl-rolf aldag-bram schmitz-tobias steinhauser-jan schaffrath-giuseppe guerini-andreas kloden-jan ullrich-

    t-mobile 2006:: kim kirchen-sergey ivanov-danielle nardello-eric baumann-steffen wesemann-bas giling-stephan schreck-bernhard kohl-michael rogers-andreas klier-andré greipel-scott davis-bram scmitz-andreas kloden-jörg ludewig-marcus burghardt-lorenzo bernucci-

    cofidis 2004:: david millar-frederic bessy-cerderic vasseur-arnoud coyot-jimmy casper-staf scheirlinckx-peter farazijn-stuart o'grady-janek tombak-jimmy engoulvent-igor astarloa-bingen fernandez-

    cofidis 2005:: cederic vasseur-jimmy casper-arnoud coyot-frederic bessy-staf scheirlinckx-stuart o'grady-janek tombak-jimmy engoulvent-nicolas roche-peter farazijn-dimitry fofonov-bingen fernandez-leonardo bertagnoli-thierry marichal-hervé duclos lassalle-stéphane augé-

    cofidis 2006:: laurent thirionet-jimmy casper-arnoud coyot-frederic bessy-staf scheirlinckx-sebastien minard-nicolas roche-chris sutton-tyler farrar-michael elijzen-christian moreni-rik verbrugghe-maxime monfort-thierry marichal-nicolas inaudi-hervé duclos-lassale-tristan vanentin-stéphane augé-sylvain chavanel-luis perez-amaël moinard-damien monier-michael elijzen-mathieu heijboer-leonardo ducque-bradley wiggins-leonardo bertagnoli-bingen fernandez-

    fassa bortolo 2002:: fabio baldato-kim kirchen-matteo tossatto-sergey ivanov-marco velo-ivan basso-alessandro petacchi-

    fassa bortolo 2004:: kim kirchen-matteo tossatto-juan antonio flecha-fabian cancellara-dario david cioni-alberto ongartato-franck vandenbroucke-filippo pozzato-francesco chicchi-thomas danielson-marco velo-mauro facci-dario frigo-gustav erik larsson-alessandro petacchi

    fassa bortolo 2005:: kim kirchen-matteo tossatto-juan antonio flecha-fabian cancellara-fabio baldato-francesco chicchi-claudio corioni-marco velo-mauro facci-gustav erik larsson-lorenzo bernucci-alberto ongarato-alessandro petacchi-

    fd jeux 2000:: jimmy casper-jean patrick nazon-frédéric guesdon-franck hoj-patrick d'hont-yvon ledanois-nicolas fritsch-lars michaelsen-bradley mcgee-nicolas vogondy-

    fd jeux 2002:: jimmy casper-baden cooke-matthew wilson-jean patrick nazon-frédéric guesdon-bradley wiggings-bradley mcgee-nicolas vogondy-

    fd jeux 2003:: jimmy casper-baden cooke-matthew wilson-bernard eisel-phillippe gilbert-bradley wiggings-david derepas-frédéric guesdon-sandy casar-nicolas vogondy-jean cyril robin-bradley mcgee-

    fd jeux 2005:: baden cooke-matthew wilson-bernard eisel-phillippe gilbert-bradley mcgee-françis mourey-frédéric guesdon-mark renshaw-cyrille monnerais-arnaud gerard-freddy bichot-jussi veikkanen-mickaël delage-

    fd jeux 2006:: bernard eisel-phillippe gilbert-francis mourey-frédéric guesdon-cyrille monnerais-marc madiot(pl)-bradley mcgee-mathieu ladagnous-arnaud gerard-freddy bichot-jussi veikkanen-gustav erik larsson-mickaël delage-

    discovery channel 2007:: yaroslav popovych-pavel padrnos-stijn devolder-fumiyuki beppu-giannie meersman-thomas vaitkus-george hincapie-vladimir gusev-brian vandborg-fuyu li-tom danielson-sergio paulinho-antonio cruz-john devine-steve cummings-egoi martinez-ivan basso-

    phonak 2004:: josé enrique gutierrez cataluña-grégory rast-oscar pereiro sio-alexandre moos-alexandre usov-martin elminger-bert grabsch-tadej valjavec-daniele bennati-nicolas jalabert-michael albasini-cyril dessel-oscar sevilla-

    phonak 2006:: josé enrique gutierrez cataluña-grégory rast-aurelien clerc-alexandre moos-martin elminger-bert grabsch-robert hunter-ryder hesjedal-nicolas jalabert-david vitoria-victor hugo pena-florian stalder-koos moerenhout-steve morabito-

    landbouwkrediet 2007:: jan kuyckx-david boucher-nico sijmens-frerderic amorison-wouter van mechelen-sjef de wilde-david verheyen-kevin neirinck-rob peeters-james vanlandschoot-bert scheirlinckx-andy cappelle-steven kleynen-phillip meirhaeghe-bert de waele-

    mr bookmaker 2005:: jeremy hunt-geert omloop-david boucher-franck vandenbroucke-gorik gardeyn-erwin thijs-matthé pronk-davy commeyne-christhope roodhooft-tom vannoppen-fransesco planckaert-stefaan van dijck-johan coenen-bobbie traksel-

    jartazi 2005:: igor abakoumov-john gadret-maxim rudenko-steven thys-david derepas-stijn penne-vytautas kaupas-peter ronsse-leonardo ducque-denis kostyuk-

    rabobank ct 2006:: sven nys-bart aernouts-gerben deknegt-sven vanthourenhout-richard groenendaal-lars boom-ricardo vandervelde-jos vanemden-huub duyn-tom veelers-martijn maaskant-dmitriy kozontchuk-rick flens-tom leezer-sven nys (wk)-tom stamsnijder-robert gesink-kai reus-

    rabobank 2004:: michael boogerd-erik dekker-matthew haymann-hans dekkers-maarten den bakker-roy sentjes-oscar freire-bram de groot-kevin de weert-karsten kroon-bobbie traksel-jan boven-

    rabobank 2003:: michael boogerd-erik dekker-matthew haymann-sven nys-sven nys(bk)-addy engels-maarten den bakker-roy sentjes-oscar freire-bram de groot-kevin de weert-karsten kroon-bobbie traksel-jan boven-

    rabobank 2007:: michael boogerd-matthew haymann-juan antonio flecha-greame brown-robert gesink-max van heeswijk-oscar freire-joost posthuma-sebastian langeveld-kai reus-jan boven-dmitriy kozontchuk-grischa niermann-thomas dekker-bram de groot-gerben löwik-mauricio ardila-pedro horrillo-koos moerenhout-leon van bon-

    rabobank 2002:: sven nys-karsten kroon-bobbie traksel-jan boven-erik dekker-mathew hayman-markus zberg-marc wauters-matthé pronk-geert verheyen-

    liquigas 2007:: danilo di luca-aliaksandr kuchinsky-frederik willems-filippo pozzato-manuel quinziato-mauro da dalto-magnus backstedt-patrick calcagni-enrico gasparotto-luca paolini-francesco chicchi-michael albasini-roberto petito-alessandro spezialetti-charles wegelius-alessandro vanotti-eros capecchi-matej mugerli-francesco failli-roman kreuziger-franco pellizotti-manuel beltran-andrea noë-guido trenti-kjell carlström-murilo fischer-dario cataldo-leonardo bertagnoli-

    fidea 2004:: bart wellens-erwin vervecken-peter vansanvliet-geert wellens-jan verstraeten-jempy drucker-bart verschueren-wim jacobs-tim pauwels-kevin pauwels

    fidea 2005:: bart wellens-erwin vervecken-peter vansanvliet-geert wellens-zdenek stybar-kevin pauwels-jempy drucker-bart verschueren-jan verstraeten-wim jacobs

    fidea 2006::bart wellens-erwin vervecken-peter vansanvliet-geert wellens-zdenek stybar-kevin pauwels-jempy drucker-petr dlask-klaas vantornhout-bart wellens(bk)-bart wellens(bk)-peter vansanvliet(bk)-tom meeusen

    fidea 2007:: erwin vervecken-bart wellens-petr dlask-zdenek stybar-tom meeusen-vincent baestaens-quinten bertholet-klaas vantornhout-kevin pauwels-jempy drucker-roland liboton

    telekom 1998:: jan ullrich-bjarne riis-steffen wesemann-erik zabel-christian henn-andreas kloden-rudy pevenage (pl)-

    telekom 1999:: jörg jaksche-giussepe guerini-kai hunterdmarkt-steffen wesemann-erik zabel-andreas kloden-alberto elli-christian henn-jan ullrich-

    telekom 2000:: steffen wesemann-stephan schreck-jens heppner-andreas klöden-erik zabel-ralf grabsch-ralf grabsch-steffen wesemann-erik zabel-stephan schreck-andreas kloden-mario kummer (pl)-alberto elli-alberto elli-gerhard trampusch-gerhard trampusch-rudy pevenageg (pl)-jan ullrich-jan ullrich-

    telekom 2003::andreas klier-danielle nardello-steffen wesemann-david kopp-stephan schreck-erik zabel-rolf aldag-mario aerts-andreas kloden-paolo savoldelli-santiago botero-cadel evans-

    lampre-fondital 2007:: allessandro ballan-enrico franzoi-enrico franzoi(cross)-daniele bennati-marzio bruseghin-massimiliano mori-daniele righi-matteo bono-claudio corioni-damiano cunego-danilo napolitano

    team milram 2007:: erik zabel-alberto ongarato-andrey grivko-dennis haueissen-sebastien schwager-elia rigotto-matej jurco-ralf grabsch-niki terpstra-brett lancaster-enrico poitschke-carlo scognamiglio-marcel sieberg-alessandro cortinovis-mirco lorenzetto-christian knees-sebastian siedler-marco velo-mirko celestino-alessandro petacchi-björn schröder-martin müller-

    vlaanderen t-interim 2003:: frederik willems-jan verstraeten-arne daelmans-ben berden-jurgen van de walle-james vanlandschoot-jan kuyckx-wouter van mechelen-jeduhi schoonacker-nico sijmens-stijn devolder-steven kleynen-wim vanhuffel-

    sunweb pro job 2007:: sven vanthourenhout-tom vannoppen-jan verstraeten-david willemssens-maxim debusschere-jonathan page-kenneth van compernolle-

    palmans 2006:: radomir simunek-davy commeyne-tom vandenbosch-niels albert (ek)-eddy vanijzendoorn-

    lotto-adecco 2001:: mario aerts-nico eeckhout-gorik gardeyn-hans de clercq-rik verbrugghe-walter planckaert (pl)-glenn d'hollander-gennady mikhailov-(pl) jef braeckevelt-stive vermaut-serge baguet-thierry marichal-christophe brandt-

    credit agricole 2005:: laszlo bodrogi-sebastien hinault-dimitry muravyev-yannick talabardon-cyril lemoine-thor husovd-patrice halgand-mads kaggstad-saul raisin-kilian patour-bradley wiggings-nicolas vogondy-

    credit agricole 2007::laszlo bodrogi-sebastien hinault-yannick talabardon-jimmy engoulvent-mark renshaw-nicolas roche-cyril lemoine-thor husovd-patrice halgand-saul raisin-angelo furlan-julien dean-william bonnet-jean marc marino-

    bouygues telecom 2007:: aurelien clerc-erki pütsep-arnaud labbe-thomas voeckler-stef clement-pierrick fedrigo-franck renier-pierre drancourt-anthony geslin-mathieu claude-giovanni bernadeau-rony martias-laurent lefevre-jérome pineau-pierrick fedrigo-

    palmans 2007:: radomir simunek-davy commeyne-jurgen vanloocke-stijn huys-niels albert-niels albert (speciaal belgisch kampioen)-gianni de nolf-eddy vanijzerdoorn-christoph roodhooft-tom van den bosch-bobbie traksel-

    chocolade jacques 2007:: nico eeckhout-tom stubbe-sven renders-koen barbé-evert verbist-glenn d'hollander-pieter ghyllebert-frederik veuchelen-tom stubbe-benny de schrooder-ilijo keisse-bart vanheule-kenny de ketele-kenny de haes-kurt hovelynck-johan coenen-steve schets-wesley vanderlinden-dimitri defauw-steven caethoven-serge pauwels-

    palmans 2005:: davy commeyne-christhope roodhooft-

    gerolsteiner 2007:: stefan schumacher-david kopp-sven krauss-bernhard kohl-peter wrollich-andrea moletta-markus fothen-sebastian lang-christian henn (pl)-heinrich haussler-robert förster-tom stamsnijder-markus zberg-davide rebellin-thomas föthen-fabian wegmann-oliver zaugg-

    ag2r 2006:: erki pütsep-john gadret-jean patrick nazon-alexandre usov-thomas vaitkus-mikel astarloza-laurent mangel-renaud dion-yuriy krivstov-christophe riblon-cyril dessel-francesco mancebo-

    panaria 2006:: greame brown-brett lancaster-sergey matveyev-aitor galdos-ruben bongiorno-tiziano dall'antonia-

    rabobank 2005:: gerben löwik-oscar freire-joost posthuma-maarten den bakker-erik dekker-jan boven-roy sentjes-alexandre kolobnev-bram de groot-gerben löwik-matthew hayman-denis menchov-karsten kroon-jukka vastaranta-pedro horrillo-nels scheuneman-thomas dekker-marc wauters-

    mapei 2001:: tom steels-davide bramati-bart leysen-stefano zanini-bernhard eisel-daniele nardello-laszlo bodrogi-kevin hulsmans-michael rogers-

    domo 2001:: johan musseeuw-robbie mcewen-leif hoste-servais knaven-fred rodriguez-koos moerenhout-wilfried cretskens-

    rabobank ct 2005:: sven nys(bk)-tom veelers-hans dekkers-tom leezer-sven nys-lars boom-richard groenendaal-bart aernouts-stef clement-michael elijzen-mathieu heijboer-tom stamsnijder-kai reus-serge pauwels-

    quick-step 2003:: jurgen vangoolen-frederic amorison-

    eurogifts 2005:: kenny vanhummel-

    stevens 2005:: christiaan heule-finn heitmann-paul voss

    equipe-gam 1997:: scott sunderland-

    chocolade jacques 2005:: steven caethoven-maarten wynants-frederik veuchelen-frederik willems-pieter ghyllebert-kevin van impe-niko eeckhout-wouter van mechelen-tom stubbe-koen barbé-benny de schrooder-ilijo keisse-kurt hovelynck-steven kleynen-wesley vanderlinden-

    unibet 2006:: johan coenen-geert omloop-jonas ljungblad-gorik gardeyn-matthé pronk-jeremy hunt-bobbie traksel-baden cooke-david boucher-franck vandenbroucke-

    lotto-adecco abx 2002:: mario aerts-robbie mcewen-rik verbrugghe-stefan van dijck-kevin van impe-niko eeckhout-glenn d'hollander-gennady mikhailov-gorik gardeyn-frederic amorison-hans declercq-peter van petegem-serge baguet-thierry marichal-christophe brandt-aart vierhouten-

    unibet 2007:: gorik gardeyn-

    cofidis 1999:: peter frazijn-nicolas jalabert-franck vandenbroucke-

    saeco 2002:: salvatore commesso-

    once 1996:: luis perez- 

    vlaanderen t-interim 2004:: benny deschrooder-

    lampre 2004:: romans vainsteins-daniele righi-luciano pagliarini-oleksandr kvachuk-

    bankgiroloterij 2003:: thijs al-rudie kemna- gerben löwik-bram schmitz-

    de jonckheere foto's:: tom boonen-fabian cancellara-danilo diluca-enrico franzoi-bart wellens-bart wellens-wim jacobs-niels albert-kevin pauwels-sven nys-lars boom-oscar freire-arnaud jouffroy-christophe mengin-michael rasmussen-jan ullrich

    belgische wereldkampioenen :: erwin vervecken-bart wellens-sven nys-bart aernouts-kevin pauwels-danny debie-mario de clercq-niels albert-roger de vlaeminck-

    andere ::::::: phillippe gilbert-robbie mcewen-andreas klöden-stijn penne-jan soetens-marco bianco-marco bianco-thijs al-christiaan heule-gorik gardeyn-franck vandenbroucke-patrick sercu-guido bontempi-lucien van impe-jean stablinski-roger de vlaeminck-wim feys-raymond poulidor-walter planckaert-freddy maertens-freddy maertens-federico bahamontes-federico bahamontes-enrico franzoi-simon zahner-julien taramarcaz-katie compton-helen wyman-peter van sanvliet-marco bianco-bart wellens (wielergazet)-thomas frischknecht-carlo bomans-jean pierre monsere-henk baats-alain vandenbossche-denis flahaut-denis flahaut-gorik gardeyn-kaart hamburg (andy en franck schleck)-freddy maertens-patrick sercu-paolo bettini supportersclub-niels albert (wieler gazet)-sven nys (betafence)-thijs al-thijs al-geert wellens-wilant van gils-yves corminboeuf-eric jaques-gusty bausch-koen de kort2007-philipp walsleben2007-jan verstraeten-marco aurelio fontana-david derepas-pavla havlikova-suzie godart-suzie godart-helen wyman-gabby day-joachim parbo-joachim parbo-christian heule-joachim parbo-johannes sickmüller-vaclav metlicka-martin zlamalik-christel ferrier bruneau-sebastian lang-laurent jalabert-sven nys (sportimonium)-ryan trebon (ame..kamp.)-erik de vlaeminck-thijs al-unai yus-sven nys(2008 betafence)-georgia gould-ryan trebon-jeremy powers-peter van petegem-peter van petegem(+tom boonen)-martin zlamalik-dieter vanthourenhout-bjorn rondelez-bjorn rondelez 2007-bjorn rondelez 2008 -niels albert-erwin vervecken-jan verstraeten 2008-erwin vervecken wk record bank-erwin vervecken-erwin vervecken (wielergazet)-niels albert wk-david rusch (wk)-marianne vos-thorsten struch-hennie kuiper-hennie kuiper-serge baguet (bk)-christian heule -4 renners met oa kuiper-sean de bie(bk)-jim aernouts (bk)-petr dlask-francis mourey-martin vestby-joyce vanderbeken-vaclav metlicka-jörg ludewig-koen beeckman-urs freuler-urs freuler-jurgen roelandts-michel pollentier-michel pollentier-michel pollentier-pascal lievens-
    ddaniele bennati-damiano cunego-mario de clercq-carlos satre-radomir simunek-ivan messelis-jan blomme-christian bach-franck vandenbroucke-franck vandenbroucke-gert vanderaerden-andy cappelle-klaas vantornhout-andy cappelle-radomir simunek jr-willy planckert-herman vanspringel-sean kelly-freddy maertnes


    phonak 2003:: alexadre moos-alexandre usov-grégory rast-martin elminger-bert grabsch-alex zülle-urs freuler (pl)-michael albasini-iker camano-cyril dessel-

    mapei 2000 :: axel merckx-adrianno baffi-oscar freire-leif hoste-kevin hulsmans-luca paolini-johan museeuw-andrea tafi-davide bramati-wilfried peeters-bart leysen-stefano zanini-daniele nardello-laszlo bodrogi-fred rodriguez-tom steels-

    davitamon win for life 2007:: steven deneef- sven vandousselaere-sven van den houte-jurgen roelandts-francis de greef-tim mertens-maarten neyens-

    easypay 2007:: dieter vanthourenhout-kamil ausbucher-tim van nuffel-

    spaar select 2001:: erwin vervecken-peter van sanvliet-bart wellens-geert wellens-

    rabobank ct 2007:: lars boom-sven nys-gerben de knegt-richard groenendaal-bart aernouts-ricardo vandervelde-boy van poppel-jos van emden-coen vermeltfoort-tom veelers-rick flens-martijn maaskant-tom leezer-dennis van winden-bauke mollema-martijn keizer-thomas berkhout-

    fd jeux 2004:: david derepas-francis mourey-frédéric guesdon-mark renshaw-baden cooke-bernard eisel-benoit vaugrenard-phillippe gilbert-freddy bichot-bradley mcgee-nicolas vogondy-

    ragt 2005:: sebastien minard-christophe rinero-olivier kaisen-renaud dion-kevin ista-emilien berges-

    landbouwkrediet 2005 :: james vanlandschoot-jurgen vandewalle-geert verheyen-jurgen vanloocke-nico sijmens-maxime monfort-jean paul simon-mathieu criquielion-grégory habeaux-ludo dierckxsens-steve cummings-bert de waele-tony bracke-johan verstrepen-

    landbouwkrediet 2006 :: james vanlandschoot-sjef dewilde-jurgen vanloocke-nico sijmens-frederic amorison-steven kleynen-jean paul simon-mathieu criquielion-phillip meirhaeghe-grégory habeaux-steve cummings-bert de waele-

    cofidis 2007:: sebastien minard-nick nuyens-chris sutton-tyler farrar-mathieu heijboer-staf scheirlinckx-maxime monfort-franck hoj-kevin de weert-rik verbrugghe-hervé duclos lassalle-leonardo ducque-michael elijzen-bradley wiggings-

    ag2r 2007:: john gadret-jean patrick nazon-alexandre usov-martin elminger-stéphane poulhiès-(pl) arturas kasputis-christhope moreau-josé luis arrieta-stéphane goubert-renaud dion-laurent mangel-blaise sonnery-yuriy krivstov-chistophe riblon-cyril dessel-

    rabobank ct 2008:: sven nys-klaas lodewyck-jos van emden-ramon sinkeldam-joeri adams-gerben de knegt-bart aernouts-lars boom(gewoon-nk-wk)-boy van poppel-jetse bol-thomas berkhout-ricardo vandervelde-

    revor ct 2007:: jan soetens(bk)-ben berden-davy commeyne-david willemsens-bart verschueren

    csc 2007:: karsten kroon-kasper klostergaard-lars michaelsen-marcus ljungqvist-alexandre kolobnev-matthew goss-anders lund-lars bak-andy schleck-franck schleck-martin pedersen-stuart o'grady-chris anker sörensen-matti breschel-

    skil-shimano 2007:: aart vierhouten-sebastian langeveld-kenny van hummel-maarten den bakker-maarten tjallingii-david deroo-fabien bacquet-ji cheng-jin long-floris goesinnen-yukihiro doi-clement lhotellerie-

    skil-shimano 2006:: aart vierhouten-kenny van hummel-maarten tjallingii-jin long-yukihiro doi-rené weissinger-

    telekom 2001:: steffen wesemann-stephan schreck-ralf grabsch-ralf grabsch-ralf grabsch-steffen wesemann-erik zabel-erik zabel-stephan schreck-andreas klier-andreas klier-andreas klier-andreas kloden-andreas kloden-mario kummer (pl)-alberto elli-gerhard trampusch-gerhard trampusch-gerhard trampusch-rudy pevenage (pl)-jan ullrich-jan ullrich-jan ullrich-andreas kloden-

    telekom 2002:: steffen wesemann-erik zabel-ralf grabsch-ralf grabsch-steffen wesemann-david kopp-erik zabel-stephan schreck-stephan schreck-andreas klier-andreas klier-andreas kloden-andreas kloden-jan ullrich-mario kummer (pl)-rudy pevenage (pl)-

    mapei 2002:: aurélien clerc-tom steels-dimitry muravyev-filippo pozzato-luca paolini-bernard eisel-frederik willems-oscar freire-michael rogers-kevin hulsmans-pedro horrillo-stefano zanini-daniele nardello-gerhard trampusch-laszlo bodrogi-

    lpr 2007:: marco marcato-borut bozic-luca celli-walter proch-alessandro maserati-daniele nardello-luca solari-jose enrique gutierrez -

    phonak 2002:: alexandre moos-martin elminger-bert grabsch-alexandre usov-iker camano-

    fd jeux 2001:: jean patrick nazon-frédéric guesdon-jimmy casper-bradley mcgee-nicolas vogondy-

    wiesenhoff 2007:: steffen wesemann-stefaan van dijck-bas giling-martin velits-andré schulze-arthur gajek-robert wagner-christian leben-torsten scmidt-jörg ludewig-daniel musiol-peter velits-

    cofidis 2003:: janek tombak-marek rutkiewicz-chris peers-peter farazijn-atnaud coyot-nico mattan-hayden roulston-bingen fernandez-jo planckaert-

    gerolsteiner 2006:: david kopp-franck hoj-sven krauss-markus fothen-sebastian lang-peter wrolich-heinrich haussler-christian henn (pl)-robert förtser-rené hasselbacher-markus zberg-davide rebellin-thomas föthen-

    discoverry channel 2006:: michael barry-max vanheeswijk-viatcheslav ekimov-george hincapie-vladimir gusev-roger hammond-manuel beltran-tom danielson-leif hoste-fumiyuki beppu-jurgen van goolen-gennady mikhailov-stijn devolder-benoit joachim-jurgen van den broeck-

    us postal 2003:: benoit joachim-michael barry-max vanheeswijk-stijn devolder-viatcheslav ekimov-george hincapie-gennady mikhailov-antonio cruz-victor hugo pena-

    us postal 2004:: benoit joachim-michael barry-max vanheeswijk-viatcheslav ekimov-george hincapie-gennady mikhailov-antonio cruz-jurgen van den broeck-ryder hesjedal-lance armstrong-victor hugo pena-

    landbouwkrediet 2003 :: tom steels-thomas vaitkus-ludo dierckxsens-bert de waele-wolodimir duma-lorenzo bernucci-

    landbouwkrediet 2004 :: tom steels-thomas vaitkus-nico sijmens-ludo dierkxsens-wolodimir duma-lorenzo bernucci-

    silence -lotto 2008:: robbie mcewen-nick gates-maarten tjallingii-gorik gardeyn-pieter jacobs-geert steurs-leif hoste-roy sentjes-olivier kaisen-wim devocht-bart dockx-glenn d'hollander-jurgen roelandts-wim vansevenant-françis de greef-dries devenyns-johan vansummeren-mario aerts-greg van avermaet-wim vanhuffel-jurgen van den broeck-christophe brandt-bert roesems-

    quick-step 2008:: stijn devolder-dimytro grabovsky-addy engels-matteo tossatto-maarten wynants-jurgen vandewalle-steven de jongh-sébastien rosseler-kevin van impe-paolo bettini-wouter weylandt-tom boonen-andrea tonti-wilfried cretskens-gert steegmans-carlos barredo-kevin seeldrayers-kevin hulsmans-mauro facci-hubert schwab-alexander efemkin-juan manuel garate-

    vlaanderen2002  1994:: wim feys-bart leysen-tom steels-

    lotto-mobistar 1999:: wim feys-

    panasonic 1991:: eddy bouwmans-jens heppner

    del tongo      :: maurizio fondriest-mario cipollini-

    panasonic    :: louis den koning-

    team deschacht    :: bart heirewegh-

    collstrop 1994:: niko eeckhout-chris peers-rik van slycke-laurenzo lapage-

    palmans-ideal 2000:: wim feys-hans de clercq-carlo bomans-

    lotto-mobistar mbk 1991:: hendrik redant-dirk demol-bart leysen-

    lotto   :: marc sergant-

    bonjour 2002:: jimmy engoulvent-thomas voeckler-franck renier-anthony geslin-franck bouyer-jérome pineau-

    brioches la boulangère 2003:: jimmy engoulvent-thomas voeckler-franck renier-sébastien chavanel-anthony geslin-franck bouyer-jérome pineau-

    gerolsteiner 2005:: franck hoj-sven krauss-sebastian lang-peter wrolich-heinrich haussler-christian henn (pl)-robert förster-rené hasselbacher-davide rebellin-torsten schmidt-

    credit agricole 2006:: yannick talabardon-cyril lemoine-sébastien hinault-mark renshaw-jimmy engoulvent-thor husovd-patrice halgand-saul raisin-kilian patour-william bonnet-jean marc marino-laszlo bodrogi-nicolas vogondy-

    credit agricole 2004:: dimitry muravyev-sébastien hinault-thor husovd-patrice halgand-bradley wiggings-stéphane augé-pierrick fedrigo-

    credit agricole 2002:: sébastien hinault-thor husovd-christophe le mevel-stuart o'grady-florent brard-pierrick fedrigo-

    credit agricole 2003:: sébastien hinault-thor husovd-stuart o'grady-marcus ljungqvist-pierrick fedrigo-stéphane augé-

    le groupement 1995:: frédéric guesdon-dominique arnould-

    credit agricole 2008:: thor husovd-jeremy hunt-patrice halgand-cyril lemoine-mark renshaw-saul raisin-nicolas roche-william bonnet-jean marc marino-laszlo bodrogi-maxime mederel-

    mitsubishi-jartazi 2008:: geert omloop-james vanlandschoot-stefan van dijck-hans dekkers-kalle kriit-geert verheyen-vytautas-igor abakoumov-janek tombak-gennady mikhailov-maxime vantomme-jarno van mingeroet-(pl) jef braeckevelt-jens mouris-sven nevens-mindaugas striska-mathieu criquielion-gregory habeaux-martial ricci poggi-mathieu drouilly-franck vandenbroucke-franck dressler-

    cofidis 2008:: jean eudes demaret-rik verbrugghe-florent brard-alexandre blain-nick nuyens-staf scheirlinckx-maxime monfort-franck hoj-romain villa-kevin de weert-sébastien minard-hervé duclos lassalle-leonardo ducque-mathieu heijboer-bingen fernandez-stéphane augé-nicolas hartmann-

    psk whirlpool 2007:: frantisek kloucek-tomas buchacek-jakub danacik-petr bencik-vojtech dlouhy-

    bonjour 2001:: thomas voeckler-franck renier-franck bouyer-

    milram 2008:: erik zabel-ralf grabsch-markus eichler-martin velits-arthur gajek-niki terpstra-brett lancaster-enrico poitschke-christian kux-alessandro petacchi-christian knees-marco velo-luca barla-dennis haueisen-elia rigotto-alberto ongarato-dominiek roels-martin müller-björn schröder-peter velits-

    rabobank 2006:: joost posthuma-thomas dekker-roy sentjes-erik dekker-jan boven-alexandre kolobnev-oscar freire-mathew hayman-bram de groot-gerben löwik-juan antonio flecha-pedro horrillo-niels scheuneman-greame brown-marc wauters-thomas dekker-jukka vastaranta-

    adr mbk ioc 1987:: john dekeukelaere-dirk demol-

    rabobank 2008:: kai reus-rick flens-dmitriy kozontchuk-oscar freire-bram de groot-sebastian langeveld-tom leezer-gerben löwik-bram tankink-joost posthuma-matthew hayman-juan antonio flecha-pedro horrillo-michael elijzen-jan boven-robert gesink-greame brown-koos moerenhout-thomas dekker-

    elk haus 2007:: robert lauscha-harald totschnig-hannes gründlinger-

    telekom 1996:: steffen wesemann-erik zabel-mario kummer-christian henn-jan ullrich-


    telekom 1994:: steffen wesemann-erik zabel-mario kummer-christian henn-

    telekom 1993:: steffen wesemann-erik zabel-mario kummer-christian henn-

    telekom 1995:: steffen wesemann-erik zabel-mario kummer-christian henn-jan ullrich-


    tenax 2007:: christian murro-roberto ferrari-alessandro bertuola-claudio cucinotta-cristiano salerno-sergio laganà-fabrice piemontesi-

    acqua & sapone 2004:: alessandro donati-crescenzo d'amore-giuseppe palumbo-gerhard trampusch-fred rodriguez-

    acqua & sapone 2006:: alessandro donati-andrea masciarelli-rinaldo nocentini-luca celli-andrea tonti-simone masciarelli-giuseppe palumbo-gabriele balducci-

    liquigas 2008:: francesco chicchi-manuel quinziato-frederik willems-roman kreuziger-daniele bennati-alberto curtolo-maciej bodnar-claudio corioni-mauro da dalto-enrico franzoi-leonardo bertagnoli-michael albasini-

    fassa bortolo 2003:: francesco chicchi-sergey ivanov-marco velo-mauro facci-aitor gonzalez-kim kirchen-alessandro petacchi-ivan basso-

    mapei gb 1993:: wilfried peeters-dirk demol-johan museeuw-carlo bomans-

    tulip computers 1991:: allan peiper-

    tinkoff 2007:: salvatore commesso-nikolay trusov-mikhail ignatiev-

    barloworld 2007:: fabrizio guidi-paolo longo borghini-

    liquigas 2005:: franco pellizotti-michael albasini-marcus ljungqvist-enrico gasparotto-

    us postal 2002:: josé luis ruibiera-tom boonen-

    gerolsteiner 2002 :: daniele contrini-sebastian lang-christian henn (pl)-peter wrolich-rené hasselbacher-davide rebellin-torsen schmidt-

    telekom 1992:: marc madiot-peter farzijn-wilfried peeters-christian henn-etienne de wilde-

    lotto-adecco 2000:: rik verbrugghe-geert verheyen-glenn d'hollander-(pl) jef braeckevelt-mario aerts-serge baguet-koen beeckman-thierry marichal-andrei tchmil-

    euskaltel 2007:: koldo fernandez-beñat albizuri-gorka verdugo-andoni lafuente-aitor hernandez-aitor galdos-samuel sanchez-

    dfl cyclingnews 2007:: bjorn cornelissen-

    telekom 1997:: steffen wesemann-erik zabel-rolf aldag-mario kummer-christian henn-jan ullrich-


    panasonic 1985:: walter planckaert-

    saunier duval 2005:: chris horner-rubens bertogliati-constantino zaballa-angel gomez gomez litu-juan josé cobo-joacquin rodriguez-oliverf zaugg-

    astana 2008:: chris horner-berik kupeshov-sergio paulinho-sergey ivanov-koen de kort-benoit joachim-aaron kemps-roman kireyev-michael schär-julien mazet-andreas kloden-assan bazayev-grégory rast-rené hasselbacher-maxim iglinsky-dimitry muravyev-steve morabito-

    lpr-brakes 2008:: sergio marinangeli-luca celli-walter proch-alessandro maserati-roberto ferrari-claudio cucinotta-matteo montaguti-cristiano salerno-sergio laganà-

    topsport vlaanderen 2008:: koen barbé-evert verbist-niko eeckhout-pieter ghyllebert-frederik veuchelen-sven renders-nic ingels-kristof vandewalle-ilijo keisse-pieter vanspeybrouck-bart vanheule-kenny de ketele-frederik nolf-kurt hovelynck-kenny de haes-steve schets-johan coenen-preben van hecke-kristof goddaert-nikolas maes-serge pauwels-maarten neyens-

    ag2r 2008:: martin elminger-alexandre usov-jean patrick nazon-stéphane poulhies-stijn vandenbergh-(pl) arturas kasputis-céderic pineau-renaud dion-laurent mangel-yuriy krivstov-blaise sonnery-christophe riblon-alexandr pliuschin-cyril dessel-

    mapei 1999:: leif hoste-johan museeuw-davide bramati-wilfried peeters-bart leysen-stefano zanini-ddaniele nardello-fred rodriguez-tom steels

    landbouwkrediet 2008:: andy cappelle-kevin neirynck-wouter van mechelen-benjamin gourgue-bert scheirlinckx-nico sijmens-sebastien delfosse-jan kuyckx-frederic amorison-dirk bellemakers-steven kleynen-sven nys-sven nys(bk)-rob peeters-phillip meirhaeghe-ian stannard-bert de waele-sebastien delfosse-david boucher-tom steels-

    skil-shimano 2008:: jin long-ji cheng-fumiyuki beppu-robert wagner-sebastian siedler-fabien bacquet-david deroo-floris goesinnen-tom veelers-kenny vanhummel-roy curvers-yukihiro doi-clement lhotellerie-

    csc 2008:: jurgen van goolen-andre steensen-anders lund-matthew goss-alexandre kolobnev-lasse bochman-volodymir gustov-lars bak-andy schleck-franck schleck-chris anker sörensen-stuart o'grady-kasper klostergaard-karsten kroon-matti breschel-marcus ljungqvist-nicki sörensen-gustav erik larsson-carlos sastre-bradley mcgee-

    saunier duval 2008:: denis flahaut-rubens bertogliati-raivis belohvosciks-jesus del nero-eros capecchi-luciano pagliarini-raul alarcon-ermanno capelli-mauro gianetti (pl)-angel gomez gomez litu-josep jufre-juan josé cobo-javier mejias-iker camano-josé alberto benitez-


    phonak 2001:: david derepas-alexandre moos-alexandre usov-bert grabsch-

    lotto 1993:: mario declercq-peter farazijn-(pl) jef braeckevelt-rik van slycke-herman frison-peter van petegem-serge baguet-bart leysen-marc wauters-

    lotto 1995:: mario declercq-peter farazijn-nico mattan-herman frison-serge baguet-scott sunderland-marc sergant-

    flanders    :: bert scheirlinckx-

    diquigiovannie 2008 :: gilberto simoni-daniele nardello-alessandro bertolini-francesco ginanni-

    axa 2001:: bjorn cornelissen-

    astana (digitaal) 2007:: gennady mikhailov-igor abakoumov-sergey ivanov-benoit joachim-aaron kemps-julien mazet-koen de kort-michael schär-andreas kloden-assan bazayev-maxim iglinsky-rené hasselbacher-grégory rast-dimitry muravyev-steve morabito-

    cofidis 2000:: janek tombak-chris peers-peter farzijn-nico mattan-jo planckaert-franck vandenbroucke-

    saeco 2004:: andrea tonti-gabriele balducci-leonardo bertagnoli-jörg ludewig-mirko celestino-damiano cunego-

    fd jeux 2007:: mikaël cherel-phillippe gilbert-timothy gudsell-mathieu ladagnous-francis mourey-thierry marichal-sébastien chavanel-arnaud gerard-frederic guesdon-jussi veikanen-bradley mcgee-mickaël delage-

    domina vacanze 2004:: alexander kolobnev-michele scarponi-

    bmc raicing 2008:: alexandre moos-antonio cruz-martin kohler-steve bovay-darren lill-ian mckissick-scott nydam-jackson stewart-taylor tolleson-danilo wyss-

    liquigas 2006:: roman kreuziger-eros capecchi-alberto curtolo-luca paolini-dario andriotto-stefano zanini-michael albvasini-enrico gasparotto-

    pdm 1990:: sean kelly-erik breukink-dirk de wolf-

    p3 transfer-batavus 2008:: jonas ljungblad-reinier honig-timothy vangheel-wim botman-wouter mol-ger soepenberg-gideon de jong-marvin van der pluijm-lars jun-arnoud van groen-luc hagenaars-bobbie traksel-aart vierhouten-wout poels-

    lotto 1997:: peter farzijn-andrei teteriouk-niko eeckhout-rik verbrugghe-wim feys-jo planckaert-marc wauters-

    lotto 1996:: peter farazijn-nico mattan-jef braeckevelt-rik verbrugghe-herman frison-scott sunderland-marc sergant-marc wauters-

    gerolsteiner 2008:: bernhard kohl-stephan schreck-ronny scholz-markus fothen-sebastian lang-heinrich haussler-peter wrolich-christian henn (pl)-robert förtser-tom stamsnijder-markus zberg-davide rebellin-thomas föthen-oscar gatto-oliver zaugg-

    lampre 2008:: daniele righi-matteo bono-francesco gavazzi-danilo napolitano-marco bandierra-mirko lorenzetto-damiano cunego-

    high road 2008:: michael rogers-edvald boasson hagen-roger hammond-john devine-andré greipel-servais knaven-andreas klier-marcel sieberg-vicente reynes-scott davis-greg henderson-bert grabsch-bradley wiggins-gerald ciolek-mark cavendish-kim kirchen-george hincapie-marco pinotti-adam hansen-tony martin-craig lewis-frantisek rabon-michael barry-morris possoni-bernhard eisel-marcus burghardt-

    caisse d'epargne 2008:: joan horrach-luis leon sanchez-josé ivan gutierrez-francisco perez-nicolas portal-marlon perez-arnaud coyot-mathieu drujon-imanol erviti-rigoberto uran-luis pasamontes-alberto losada-
    pablo lastras-josé joacquin rojas-

    t-mobile 2007:: michael rogers-stephan schreck-servais knaven-roger hammond-andreas klier-andré greipel-lorenzo bernucci-frantisek rabon-scott davis-greg henderson-gerald ciolek-bert grabsch-bernhard eisel-mark cavendisch-kim kirchen-adam hansen-

    fassa bortolo 2001:: sergey ivanov-raimondas rumsas-ivan basso-

    illes ballears 2005:: joan horrach-josé ivan gutierrez-vicente reynes-imanol erviti-francesco mancebo-pablo lastras-

    lampre 1999:: raivis belohvosciks-ludo dierckxsens-

    csc 2006:: stuart o'grady-lars bak-marcus ljunqvist-calos sastre-ivan basso-martin pedersen-

    bouygues telecom 2008:: franck renier-erki pütsep-aurélien clerc-pierrig quemeneur-stef clement-thomas voeckler-anthony geslin-mathieu claude-damien gaudin-giovanni bernadeau-rony martias-sébastien turgot-evgeny sokolov-yohann gene-laurent lefevre-pierrick fedrigo-jérome pineau-

    bouygues telecom 2006:: franck renier-pierre drancourt-stef clement-sébastien chavanel-anthony geslin-thomas voeckler-giovanni bernadeau-anthony ravard-mathieu claude-rony martias-franck bouyer-jérome pineau-pierrick fedrigo-laurent lefevre-

    bouygues telecom 2005:: franck renier-pierre drancourt-unai yus-sébastien chavanel-thomas voeckler-anthony geslin-franck bouyer-mathieu claude-anthony ravard-giovanni bernadeau-frédéric mainguenaud-rony martias-pierrick fedrigo-laurent lefevre-jérome pineau-

    mercatone uno 2000:: marco velo-stefano garzelli-

    brioches la boulangere 2004:: franck renier-joseba beloki-unai yus-franck bouyer-anthony geslin-sébastien chavanel-rony martias-jérome pineau-laurent lefevre-

    bonjour 2000:: franck renier-franck bouyer-frédéric mainguenaud-

    carrera 1992:: andrei tietierouk-guido bontempi-

    carrera 1993:: guido bontempi-

    carrera 1989:: guido bontempi-christian henn-

    carrera 1990:: guido bontempi-christian henn-

    gewiss ballan 1994:: guido bontempi-

    pdm 1992:: erik breukink-peter van petegem-mario kummer-

    1 astana 2007 ( met reclame onderaan de foto ):: thomas frei-koen de kort-paolo savoldelli-igor abakoumov-andreas kloden-steve morabito-

    2 astana 2007:: andreas kloden-igor abakoumov-sergey ivanov-maxim iglinsky-assan bazayev-grégory rast-rené hasselbacher-dimitry muravyev-steve morabito-

    acqua & sapone 2008:: luca paolini-andrea masciarelli-simone masciarelli-dario andriotto-giuseppe palumbo-alessandro donati-diego milan jimenez-gabriele balducci-stefano cavallari-andrei kunitski-

    josan 2008:: stijn bastens-davy tuytens-mario ickx-jean paul simon-steven de decker-

    cycle-collstrop 2008:: tom criel-raynold smith-lucas persson-matthé pronk-bas giling-michael golas-kenny vanderschueren-gil suray-borut bozic-marco marcato-

    de nardi 2002:: giuseppe palumbo-simone cadamuro-alberto ongarato-

    vini caldirola 2004:: dario andriotto-paolo longo borghini-

    vini caldirola 2003:: andrea masciarelli-simone masciarelli-dario andriatto-gabriele balducci-fred rodriguez-

    lotto 1990:: dirk demol-hendrik redant-johan museeuw-

    lotto 1989:: dirk demol-hendrik redant-

    palmans 1994:: dirk demol-hans de clercq-

    team kuota senges 2008:: stefan ganser-florenz knauer-joachim tolles-steven robb-matthias bertling-michael kurth-marcel meisen-marcel meisen (duits kampioen)-matthias jelitto-

    bodysol 2008:: ryan wills-damien timmermans-jonathan bertrand-kevin van melsen-

    sunweb 2008:: kevin eeckhout-jan van dael-klaas vantornhout-wesely vanderlinden-jan verstraeten-kenneth vancompernole-lukas kloucek-sven vanthourenhout-

    davitamon jong-vlaanderen 2008:: reno dekeulenaer-steven de neef-sibrecht pieters-sven vandousselaere-tim mertens-

     groupe gobert 2008:: pierre drancourt-jean zen-laurent carton-david piva-olivier pardini-jonas vangenechten-david derepas-thomas degand-romain zingle-nicolas baïolet-cédric collaers-philippe pratte-

    team professionistico 1994:: hendrik redant-

    lotto 1992::hendrik redant-rik van slycke-johan museeuw-serge baguet-bart leysen-marc wauters-

    isoglass 1988:: hendrik redant-

    rdm asfra 1997:: rik van slycke-

    sigma fina 1988:: rik van slycke-hennie kuiper-wilfried peeters-etienne de wilde-

    histor sigma 1990:: rik van slycke-herman frison-wilfried peeters-etienne de wilde-

    credit agricole 1999:: stuart o'grady-

    glud & marstrand 2007:: andre  steensen-

    bodysol-brustor 2004:: bart dockx-johan van summeren-preben van hecke-james vanlandschoot-sebastien rosseler-niels scheuneman-nico mattan-josep jufre-wim de vocht-luis pasamontes-bert roesems-

    barloworld 2003:: ryan cox-

    the 7-eleven cycling team  1989:: sean yates-

    fidea 2008:: bart wellens-erwin vervecken-zdenek stybar-jempy drucker-petr dlask-kevin pauwels-robert gavenda-vincent baestaens-quentin bertholet-tom meeusen-tom meeusen

    nürnberger 2005:: judith arndt (wk)-

    roubaix lille.... 2007:: david derepas-

    kelme :: isaac gálvez -

    discovery channel 2005:: paolo savoldelli-

    palmans 2008:: radomir simunek-dieter vanthourenhout-gianni de nolf-philipp walsleben-stijn mortelmans-niels albert-tom van den bosch-stijn huys-

    phonak 2000:: david derepas-

    sportgroep saey-deschacht 2004.:: tim van nuffel-ben berden-

    saunier duval 2004:: constantino zaballa-angel gomez gomez litu-joacquin rodriguez-juan josé cobo-

    team columbia 2008:: marcus burghardt-thomas löfkvist-gerald ciolek-roger hammond-bernhard eisel-marcel sieberg-bert grabsch-greg henderson-edvald boasson hagen-george hincapie-mark cavendisch-servais knaven-kim kirchen-adam hansen-tony martin-michael rogers-

    rendementhypo 2008:: christian heule-laudelino lammens-tom van den bosch-

    auber 93 2008:: steve chainel-

    domo 2002:: sven vanthourenhout-johan museeuw-leif hoste-servais knaven-fred rodriguez-koos moerenhout-leon van bon-jurgen van goolen-wilfried cretskens-

    volksbank 2008:: peter presslauer-daniel musiol-rené weissinger-philipp ludescher-florian stalder-

    rabobank 2001:: gerben de knegt-sven nys-richard groenendaal-karsten kroon-bobbie traksel-aart vierhouten-gerben löwik-jan boven-erik dekker-mathew hayman-markus zberg-marc wauters-matthé pronk-geert verheyen-

    team zzpr.nl 2008:: daphny van den brand-

    rabobank ct 2003:: bart aernouts-

    rabobank ct 2004:: bart aenouts-

    Stevens bikes speciaal 2008-2009:: philipp walsleben-radomir simunek-hanka kupfernagel-niels albert-hanka kupfernagel(2)-mike kluge-ole quast-yannick j. tiedt


    lamonta 2007:: paul voss-

    motorola 1991:: dag otto lauritzen a+b-sean yates a+b-

    gerolsteiner 2003:: sebastian lang-christian henn (pl)-peter wrolich-rené hasselbacher-davide rebellin-markus zberg-torsten schmidt-

    buckler 1990:: edwig van hooydonck-

    lampre 2005:: damiano cunego-enrico franzoi-oleksandr kvachuk-daniele bennati-daniele righi-paolo fornaciari-alessandro ballan-andrea tonti-

    toshiba 1991:: laurent jalabert-

    csc 2001:: laurent jalabert-koen beeckman-nicolas jabalert-rené jorgensen-

    domo 2000:: wim vansevenant-gerben löwik-koos moerenhout-

    lotto 1998:: wim feys-thierry marichal-andrei tchmil-ludo dierckxsens-jo planckaert-niko eeckhout-geert verheyen-peter farazijn-

    saey deschacht 2005:: ben berden-

    jartazi 2007:: jan soetens-grégory habeaux-mathieu criquielion-mathieu drouilly-geert omloop-denis flahaut-jurgen françois-

    revor 2008:: jan soetens(bk ezc)-david willemsens-ben berden-bart verschueren-tijmen eising-

    raobonk 2000:: sven nys-

    rabobank 1999:: sven nys-karsten kroon-jan boven-erik dekker-aart vierhouten-markus zberg-koos moerenhout-matthé pronk-marc wauters-leon van bon-

    farm-frites 2000:: peter van petegem-sergey ivanov-andreas klier-servais knaven-

    mapei 1995:: johan museeuw a+b-wilfried peeters a+b-bart leysen a+b-carlo bomans a+b-danielo nardello a+b-franck vandenbroucke a+b-

    mapei 1996:: johan museeuw-wilfried peeters-bart leysen-carlo bomans-daniele nardello-franck vandenbroucke-tom steels-
    mg-gb 1994:: johan museeuw-wilfried peeters-alberto elli-carlo bomans-davide rebellin-

    avb 2008:: zeb willems-wim leemans-dennis verhoeven-veerle ingels-nicole de bie-leijten-

    avb 2007:: nicole de bie-leijten-tim van nuffel-

    landbouwkrediet 2002:: phillip meirhaeghe-bert de waele-jeff louder-lorenzo bernucci-

    bkcp 2009:: dieter vanthourenhout-wim leemans-arnaud van den abeele-niels albert-gianni denolf-philipp walsleben-jim aernouts-lubomir petrus-radomir simunek-niels albert (special wk)-
     
    easypay 2008:: dany lacroix-tim van nuffel-

    once 2002:: josé azevedo-joseba beloki-joacquin rodriguez-

    vlaanderen 2002 1998:: stive vermaut-

    daf trucks 1981:: hennie kuiper-

    vlaanderen 2002  2000:: ben berden-bjorn leukemans-wilfried cretskens-

    slipstream chipotle 2008:: ryder hesjedal-martijn maaskant-huub duyn-klilian patour-mike friedman-will frischkorn-tom peterson-dan martin-tyler farrar-steven cozza-

    quick-step 2009:: tom boonen-sylvain chavanel-stijn devolder-wouter weylandt-jerome pineau-dominique cornu-sebastien rosseler-mauro facci-addy engels-kevin hulsmans-thomas vedel kvist-jurgen van de walle-maarten wynants-kevin van impe-kevin seeldraeyers-marco velo-kevin de weert-kurt hovelynck-

    fd jeux 2008:: francis mourey-gianni meersman-mathieu ladagnous-yoann offredo-philippe gilbert-arnaud gerard-sébastien chavanel-yauheni hutarovich-frederic guesdon-jussi veikkanen-mickaël delage-tom stubbe-

    dsb bank 2008:: marianne vos-

    sigma 1987:: wilfried peeters-lucien van impe-eteinne de wilde-

    cofidis 2002:: nico mattan-bingen fernandez-jo planckaert-peter farazijn-

    vini caldirola 2000:: mauro gianetti-

    team helvetia 1990:: mauro gianetti-

    ipso asfra 1996:: koen beeckman-

    davitamon win for life 2006:: sven van den houte-francis de greef-jurgen roelandts-greg van avermaet-kenny de ketele-maarten neyens-

    marlux 2002:: laurenzo lapage-johan coenen-

    weinmann 1990:: laurenzo lapage-carlo bomans-

    weinmann 1991:: laurenzo lapage-carlo bomans-

    cervelo 2009:: andreas klier-thor hushovd-hayden roulston-jeremy hunt-roger hammond-heinrich haussler-martin reimer-daniel lloyd-carlos sastre-serge pauwels-brett lancaster-

    silence-lotto 2009:: thomas dekker-jonas ljunqblad-michael elijzen-olivier kaisen-francis de greef-bart dockx-christophe brandt-staf scheirlinckx-sebastian lang-leif hoste-philippe gilbert-roy sentjes-jurgen roelandts-mickaël delage-johan vansummeren-jurgen van den broeck-greg van avermaet-tom stubbe-wilfried cretskens-

    panaria 2003:: sergey matveyev-greame brown-ruben bongiorno-brett lancaster-

    designa kokken 2008:: martin mortensen-jabob fulgsang-michael reihs-thomas oredsson-kasper jeberg-rené jorgensen-jens-erik madsen-

    designa kokken 2007:: martin mortensen-jakonb fulgsang-michael reihs-kasper jeberg-rené jorgensen-jens-erik madsen-frederik johansson-

    alessio 2004:: marcus ljungqvist-scott sunderland-alessandro bertolini-rené jorgensen-

    lpr 2005:: danilo napolitano-alessandro maserati-mykhaylo khalilov-

    crediet agricole 2001:: thor hushovd-pierrick fedrigo-

    panaria 2005:: sergey matveyev-aitor galdos-ruben bongiorno-

    cinelli 2008:: sergey matveyev-oleksandr kvachuk-

    tinkoff 2008:: nikolay trusov-bernardo riccio-

    androni giocattoli 2006:: oleksandr kvachuk-luca solari-marco marcato-

    agritubel 2007:: cederic coutouly-

    gerolsteiner 2001:: peter wrolich-christian henn (pl)-rené hasselbacher-torsten schmidt-

    rabobank 2000:: karsten kroon-jan boven-erik dekker-aart vierhouten-mathew hayman-markus zberg-matthé pronk-marc wauters-leon van bon-

    rabobank 2009:: tom leezer-juan antonio flecha-maarten tjallingii-nick nuyens-sebastien langeveld-tom stamsnijder-joost posthuma-mathew hayman-robert gesink-greame brown-kai reus-rick flens-jos van emden-lars boom-koos moerenhout-stef clement-

    panaria 2006 reeks 2 met fiets:: sergey matveyev-aitor galdos-tiziano dall'antonia-ruben bongiorno-(pl) reverberi-brett lancaster-

    topsport vlaanderen 2009:: walter planckaert (pl)-stijn neirynck-johan coenen-sven renders-kenny de ketele-tim mertens-maarten neyens-tom criel-

    motorola 1996:: sean yates-george hincapie-

    motorola 1995:: sean yates-george hincapie-

    motorola 1993:: sean yates-

    motorola 1994:: sean yates-george hincapie-

    domex-weinmann 1989:: carlo bomans-

    lampre 2002:: ludo dierckxsens-

    cofidis 1998:: nicolas jalabert-alessandro bertolini-

    cofidis 1997:: nicolas jalabert-

    bretange-jean floch 2006:: david lelay-

    fd jeux 1999:: franck bouyer-frederic guesdon-jimmy casper-bradley mcgee-nicolas vogondy-

    rabobank ct 2009:: theo bos-thomas berkhout-jetse bol-joeri adams-ramon sinkeldam-

    ragt 2004:: renaud dion-

    bouygues telecom 2009:: giovanni bernadeau-franck bouyer-mathieu claude-damien gaudin-steve chainel-perrig quemenuer-guillaume le floch-sébastien turgot-evgeny sokolov-william bonnet-laurent lefevre-pierrick fedrigo-alexandre pichot-

    agritubel 2008:: steven caethoven-kevin ista-freddy bichot-david lelay-anthony ravard-nicolas jalabert-emilien berges-mikel gaztanaga-jimmy casper-céderic coutouly-romain feillu-nicolas vogondy-nicolas vogondy(frans kampioen)-

    agritubel 2009:: nicolas jalabert-steven caethoven-kevin ista-emilien berges-freddy bichot-anthony ravard-brice feillu-david lelay-romain feillu-nicolas vogondy-

    gb 1992:: carlo bomans-davide rebellin-

    lampre 200 :: ludo dierckxsens-

    tvm-yoko 1990:: scott sunderland-

    saunier duval 2007:: angel gomez gomez litu-juan josé cobo-jesus del nero-javier mejias-iker camano-josé alberto benitez-

    saunier duval 2006:: angel gomez gomez litu-juan josé cobo-javier mejias-oliver zaugg-josé alberto benitez-


    pretti mangimi 2008:: boris shpilevskiy-

    gatorade 1993:: dirk de wolf-

    lamonta 2005:: marcel sieberg-

    milram 2006:: maxim iglinsky-simone cadamuro-daniel musiol-marco velo-alessandro petacchi-alberto ongarato-martin müller-björn schröder-mirko celestino-

    rabobank 1997:: jan boven-aart vierhouten-erik dekker-koos moerenhout-leon van bon-

    rabobank 1996:: jan boven-erik dekker-aart vierhouten-koos moerenhout-leon van bon-

    lampre 2009:: mirko lorenzetto-marcin sapa-damiano cunego-enrico gasparotto-matteo bono-daniele righi-

    barloworld 2008:: steve cummings-paolo longo borghini-daryl impey-enrico gasparotto-baden cooke-

    csf 2008:: federico canuti-marco frapporti-mauro finetto-tiziano dall'antonia-filippo savini-mauro richeze-ruben bongiorno-

    csf 2009:: federico canuti-marco frapporti-mauro finetto-enrico zen-filippo savini-tiziano dall'antonia-alan marangoni-ruben bongiorno-mauro richeze-

    mercatone uno 1998:: marco velo-

    ibanesto 2002:: juan antonio flecha-francesco mancebo-pablo lastras-

    ngc 2008:: silvére ackermann-diego nosotti-enrico rossi-marco cattaneo-fabrice piemontesi-

    atlas römers 2008:: reto hollenstein-

    de nardi 2003:: simone cadamuro-

    volksbank 2007:: philipp ludescher-rené weissinger-gerhard trampusch-florian stalder-

    contentinopolis murcia 2008:: oleg chuzhda-ruben reig-josé vera alcaraz-sergio dominguez-rafael serrano-manuel calvente-

    team polti 1998:: mirko celestino-davide rebellin-

    post swiss 2001:: grégory rast-

    ag2r 2000:: benoit salmon-

    word perfect 1993:: erik dekker-

    novell 1995:: erik dekker-leon van bon-

    liquigas 2009:: daniele bennati-enrico franzoi-oliver zaugg-frederik willems-ivan basso-

    acqua & sapone 2002 reeks a ( voorjaar):: daniele bennati-alexander kolobnev-michele scarponi-

    acqua & sapone 2002 reeks c ( najaar):: michele scarponi-alexander kolobnev-

    landbouwkrediet 2001:: bert de waele-jeff louder-filip meirhaeghe-bert roesems-

    tenax 2006:: marlon perez-rigoberto uran-claudio cucinotta-cristiano salerno-

    sean kelly 2008:: daniel lloyd-

    euskaltel 2004 :: koldo fernandez-egoi martinez-

    katusha 2009:: kenny de haes-filippo pozzato-danilo napolitano-sergey ivanov-laszlo bodrogi-stijn vandenbergh-robbie mcewen-

    mapei 1998:: stefano zanini-johan museeuw-nico mattan-andrea tafi-


    skil-shimano 2009:: roy curvers-

    fd jeux 2009:: frederic guesdon-timothy gudsell-jussi veikkanen-

    landbouwkrediet 2009:: bert scheirlinckx-bert de waele-david boucher-koen barbe-kevin peeters-filip meirhaeghe-dirk bellemakers-martial riccipoggi-jonathan bertrand-denis flahaut-mathieu drouilly-kevin neirynck-frederic amorison-sebastien delfosse-geert verheyen-rob peeters-

    milram 2009:: gerald ciolek-niki terpstra-martin müller-peter wrolich-thomas föthen-björn schröder-servais knaven-peter velits-

    wiesenhof 2005:: martin müller-björn schröder-

    asport 2008:: kim kirchen-andy schleck-franck schleck

    fassa bortolo 2001:: alessandro petacchi-kim kirchen-

    fassa bortolo 2000:: alessandro petacchi-

    saxo bank 2009:: franck schleck-andy schleck-karsten kroon-alexander kolobnev-gustav erik larsson-nicki sörensen-jakob fuglsang-jurgen van goolen-

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (8 Stemmen)
    19-11-2007, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.boeken
    aantal boeken  100

    de complete wielergids
    wielerklassiekers
    de helden van het wielrennen
    100 jaar wielrennen
    tour de france 100 jaar
    lance armstrong beelden van een kampioen
    jempi
    jean-pierre monsére wereldkampioen wielrennen 1970
    gotha velo
    triomf en tragiek op de tourcols
    de muur wielrennen in italië
    velo plus 1879-2003
    jan ullrich alles of niets
    door de pijngrens lance armstrong
    niet van horen zeggen freddy maertens (gesigneerd door freddy maertens)
    van parijs tot roubaix
    renners sterven niet gedichten
    alles over sportblessures
    lance armstrong elke seconde telt
    benjo masso wij waren allemaal goden
    de helse tocht van een flandrien eddy planckaert
    de reuzen van de wielersport
    het jaar van tom boonen
    de zaak festina
    eddy merckx
    er was eens ... het sprookje van michel polentier
    peter post kampioenenreeks deel 4
    rik van looy kampioenenreeks deel2
    rik van steenbergen kampioenenreeks deel 1
    partick sercu kampioenenreeks deel 3 (gesigneerd door patrick sercu)
    renner willen worden  karl vanieuwkerke
    onvergetelijke momenten uit het wielrennen
    rik vanlooy monument voor een keizer
    rode duivels op wielen
    in de handen van dirk naghtergaele
    phillip meirhaeghe de comback  (gesigneerd door phillip meirhaeghe)
    tom boonen mijn verhaal
    chronique d'une légende parijs-roubaix
    groot handboek wielrennen
    wielerseizoen 1978 van a tot z en toen ging eddy merckx
    germain derycke vergeten kampioen
    het buitenblad
    smaakmakende biografie van eddy merckx
    wellens en weetjes
    vreugde en verdriet in de tour
    thomas pips in de tour
    de ronde van italië (dino buzzati)
    eddy merckx van regenboog tot gele trui
    100 jaar koolskamp koers
    lance armstrong  door de pijngrens
    jaak de boever   het verhaal van een populaire wielervedette
    handboek der wielersport 1953
    de dood van marco pantani (biografie)
    eddy merckx meer dan een tour in mijn mars
    eddy merckx mijn wegjournaal
    merco poulidor roger piel (frans)
    tourkoorts  25 jaar tour de france
    de tour de france in beeld
    filip meirhaeghe  positief
    museeuw spreekt van leeuw tot prooi ( gesigneerd door johan museeuw )
    steven rooks  vertelt zijn levensverhaal
    en toen kwam eddy merckx
    tour de france  hemel en hel op een stukje leer
    roger de maertelaere  daagsen-jours-tagerennen
    vlaamse filmpjes  de man die de ronde verloor
    nick nuyens in het nieuw
    andrei tchmil parcours van een gentleman
    la maglia rosa de giro en de belgen
    de groene leeuw de wielerploeg die de keizer uitdaagde
    jean-marie leblanc brein en hart achter de tour
    roger de vlaeminck top 60 mens&renner ( gesigneerd roger de vlaeminck)
    lucien buysse de rots-
    johan museeuw van zevekote tot lugano gesigneerd johan museeuw)
    werled encyclopedie (franstalig) uci deel 1
    werled encyclopedie (franstalig) uci deel 2
    werled encyclopedie (franstalig) uci deel 3
    leeuw museeuw (gesigneerd jophan museeuw)
    tour encyclopedie  ( 1971-2003)
    pullaria
    het wielren boek
    cycloscoop stephen roche
    helden van het veld
    boogie
    biographie eddy merckx
    100 legendarische oorden en exploten
    fotoboek wielrennen 2004
    de flandriens
    23 dagen in juli lance armstrong
    het zweet der goden benjo maso
    karel van wijnendaele mensen & dingen uit de tour
    highlights seizoen 2004
    de vlaamse wielerkoningen
    6 x merckx ?
    cyclisme sur route  franstalig  uitleg
    cyclisme    franstalig    uitleg
    le cyclisme de coppi a van looy et a anquetil     franstalig
    tour 2007 dirk collums
    de nieuwe flandriens michel wuyts
    mart smeets 100 mannen
    vedetten van morgen jean nelissen

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (12 Stemmen)
    19-11-2007, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    18-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dubbel
    Wie er een vernieuwde lijst wilt moet me maar een mailtje sturen
    alvast bedankt !





    bidons :


    bodysol-brustor
    davitamon-lotto
    credit agricole
    landbouwkredit
    3 action
    unibet 2006
    mr bookmaker sportstech
    quick-step innergetic
    deschacht-merckx
    jartazi
    t-mobile 2007
    domo
    ag2r
    rabobank
    flanders
    aa drink
    bouygues telecom
    wiessenhoff-akud
    cofidis
    axa
    feryn
    palmans-colstrop
    chocolade jacques
    lotto-domo
    discovery channel 2007
    mitsubishi-jartazi 2008
    milram 2008
    jartazi
    landbouwkredit 2008
    topsport vlaanderen 2008
    flanders 2007
    regiostorm 2007
    skil-shimano 2008
    murcia 2008
    silence-lotto 2008
    unibet 2007
    acqua&sapone 2008
    decathlon cycle
    sunweb 2008
    slipstream chipoltle 2008
    dfl cyclingnews 2008
    quick-step 2008
    p3 transfer 2008
    born
    etenszakje:

    wiessenhoff-akud
    unibet

    boeken::
    jempi
    door de pijngrens  lance armstrong

    posters :

    bouygues telecom 2007
    lotto-domo 2004
    fidea 2006
    fidea 2007
    team zzpr.nl 2006
    affiche bk jeugd 2007
    affiche e3 prijs harelbeke 2007
    affiche cross ardooie 2006
    affiche wb cross hofstade 2006
    bouygues telecom 2008
    affiche criterium diksmuide 2008
    gerolsteiner 2008
    fd jeux 2008
    fd jeux 2007
    cofidis 2008
    euskatel 2008
    fidea 2008

    kalender marco bianco 2007 en 2008

    wielergids ::
    quick-step 2008
    van vliet 2008
    unibet 2007
    euskatel 2007

    petten :

    supporter gorik gardeyn x2
    unibet 2006
    packo

    fotokaarten :

    ag2r 2007
    fidea 2007
    fidea 2006
    cofidis 2007
    skil-shimano 2007
    rabobank 2004
    telekom 2003
    credit agricole 2008
    rabobank 2008
    elk haus 2008
    cofidis 2008
    gerolsteiner 2008
    bouygues telecom 2008
    astana 2008
    ag2r 2008
    fondas 2008
    acqua & sapone 2008
    fidea 2008
    tenax 2007
    de nardi 2002
    landbouwkrediet 2008
    rendenmenthypo team 2008
    hantekeningen :

    quick-step 2007 ::: boonen tom
    liquigas 2007::: willems frederik-kuchinski aliaksandr-eros capecchi
    andere  :: gardeyn gorik-bianco marco-bianco marco-andreas klöden-denis flahaut-suzie godart-suzie godart-joachim parbo-joachim parbo-hanka kupfernagel-jeremy powers-ryan trebon-
    cofidis 2004::: farazijn peter
    rabobank ct 2006:::aernouts bart-vanthourenhout sven-lars boom-ricardo vandervelde-jos van emden-tom veelers-huub duyn-rick flens-leezer tom
    fidea 2006::: vantornhout klaas-wellens bart-dlask petr-vansanvliet peter-vervecken erwin-wellens geert-
                           pauwels kevin-stybar zdenek-vansanvliet peter (bk)-jempy drucker-tom meeusen
    fidea 2005::: vervecken erwin-stybar zdenek-wellens bart-pauwels kevin-drucker jempy-verstraeten jan-vansanvliet peter-wellens geert-jacobs wim-bart verschueren
    fidea 2007::: vantornhout klaas-dlask petr-wellens bart-vervecken erwin-meeusen tom-bertholet quinten-
                          stybar zdenek-pauwels kevin-roland liboton-jempy drucker
    fidea 2008::: petr dlask-jempy drucker-quentin bertholet-
    fd jeux 2005:: francis mourey
    revor 2008:: ben berden
    fd jeux 2000:: lars michaelsen
    rabobank 2007:: joost posthuma
    elk haus 2007:: clemens fankhauser
    davitamon-lotto 2006 :: chris horner-wim devocht-wim vanhuffel-peter van petegem
    cofidis 2007:: nick nuyens
    rabobank 2003:: hans dekkers
    saunier duval 2008:: dennis flahaut
    misubishi-jartazi 2008:: maxime vantomme
    chocolade jacques 2007:: koen barbé
    topsport vlaanderen 2008:: koen barbé
    telekom 2000:: stephan schreck-andreas kloden
    lampre 2007:: daniele bennati-enrico franzoi
    ag2r 2008:: (pl) arturas kasputis
    lotto 2002:: gorik gardeyn
    astana 2007:: thomas frei
    silence-lotto 2008 geert steurs-greg van avermaet
    unibet 2006:: johan coenen
    quick-step 2008:: tom boonen
    gerolsteiner 2008:: ronny scholz
    discovery channel 2008:: brian vandborg
    sunweb 2008:: klaas vantornhout
    rabobank 2008:: sven nys
    t-mobile 2005:oscar sevilla
    fidea 2008:: erwin vervecken
    fidea 2004:: erwin vervecken
    high road 2008:: andreas klier-marcel sieberg-scott davis-john devine
    palmans niet van de serie palmans-cras (veldrijders) 2008-2009:::radomir simunek
    telekom 2002:: andreas kloden-
    bouygues telecom 2007:: stef clement
    lotto 1997:: wim feys
    lotto 1998:: wim feys
    lotto 1999:: wim feys
    vlaanderen 2002  1994:: wim feys
    revor 2008:: jan soetens-david willemsens-ben berden-
    domo 2001:: johan museeuw
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (15 Stemmen)
    18-11-2007, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    17-11-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wegwijzers
    ronde van vlaanderen 2007
    omloop van het houtland 2007
    circuit franco-belge 2007
    tour de france 2007
    elite vrouwenkoers roeselare 2008 (het nieuwsblad)
    4 daagse van duinkerke 2008
    ronde van belgië 2008
    eneco tour 2008 bord technische zone ploegen
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (27 Stemmen)
    17-11-2007, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.diversen

    getekende bidons:

    jacques -francesco planckaert
    davitamon-lotto -wim vansevenant
    quick-step -johan musseeuw
    chocolade jacques -nico eeckhout
    lotto-domo -gorik gardeyn

    ronde bidons :

    ronde van california 2007
    ronde van vlaanderen 2006
    tour de france 2001
    tour de france 2005
    tour de france 2003

    cd's :

    allez allez zimbabwe 2005
    allez allez zimbabwe 2006
    koarle

    bussen :  ( compleet )

    liquigas 2007
    quick-step 2007
    euskatel 2007
    saunier duval 2007
    discovery channel 2007
    csc 2007
    caisse d'erpagne 2007
    ag2r 2007
    t-mobile 2007
    milram 2007
    gerolsteiner 2007
    rabobank 2007
    lampre 2007
    credit agricole 2007
    bouygues telecom 2007
    cofidis 2007
    predictor-lotto 2007

    lidkaart :

    tom boonen 2005
    gorik gardeyn 2007
    buddy deceuninck
    gorik gardeyn 2008
    tom boonen 2008
    stijn devolder 2008
    klaas vantornhout 2007
    klaas vantornhout 2008

    dvd :

    hln 1 eddy merckx
    hln 2 bernard hinault
    hln 3 lance armstrong
    hln 4 marco pantani
    hln 5 fausto coppi
    25 jaar superprestiege
    lance armstrong racing for his life
    100 jaar koolskamp koers
    geschiedenis tour de france  ( gesproken sean kelly)
    tour  joop zoetemelk
    tour miguel indurain


    mok :

    bart wellens bk

    cd-rom games :

    pro cycling manager 2001,,,2003,,,2004,,,2005,,,,2006,,,2007,,,2006(tour de france) demarrage (eerste wielerspel voor pc)

    video :

    gent-wevelgem 2007
    einde tour 1998
    wk cross zeddam 2006
    wk weg stuttgart 2007
    omloop van het houtland 2007
    vuelta
    allez allez zimbabwe afl.
    tour 2006 samenvatting
    parijs-nice rit 4 2008
    wk cross trevisio 2008

    t-shirt's :

    tom boonen wembly
    tom boonen
    2 getekende t-shirt's veldrijders
    lotto-domo (van gorik gardeyn)

    kalender :

    davitamon-lotto 2006
    predictor-lotto 2007
    tom boonen
    euskaltel 2009
    wielergids per ploeg :

    motorola 1995
    cofidis 2001
    saunier duval 2005
    van vliet 2007
    rabobank 2007
    euskatel 2007
    unibet 2007
    superprestiege 2007
    van vliet 2007
    quick-step 2008
    rabobank 2008
    superprestiege 2008
    van vliet 2008
    euskaltel 2009
    quick-step 2009
    silence-lotto 2009
    fuji-servetto 2009


    SPRINT ::

    1971 (tekort 4a-4b)
    1972 compleet
    1973 ( tekort: 75-81-111-137-289)
    1979 ( volledig leeg)
    2009 compleet
    velo boeken :

    1969-1971-1972-1976-1981-1997-1998-1999-2000-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009


    wielergids : het volk  1984-1985-
    wielerjaarboeken :

    1996-1997
    1999-2000
    2006-2007
    strips :

    fc de kampioenen
    suske en wiske
    thomas pips 1
    thomas pips 2
    samson en gert 1
    the simpsons
    tom boonen nr1
    tom boonen nr2
    bouygues telecom 2008

    drankflesje :

    gerolsteiner
    gerolsteiner
    tour de france aquarel 2007
    aa drink


    kalendertjes :

    fidea 2006
    fidea 2007
    fidea 2008
    voetbalmagazine 2007
    marco bianco 2007
    marco bianco 2008

    reservatie kaart hotel :

    liquigas 2007
    lampre 2007

    zakken :

    credit agricole
    davitamon-lotto
    fidea
    ronde van zwitserland
    de ronde zak
    tour de france 2007

    broek :

    fidea
    quick-step
    licht blauw
    donker blauw
    lotto

    outfit met of zonder(broek en trui aanelkaar) :

    vanac 2007
    diquigiovanni 2009

    helm :

    ag2r 2007
    lotto-adecco 2001 (van gorik gardeyn)
    lanyard  :

    cofidis
    cofidis
    jerome pineau
    festina
    ronde van zwitserland
    fidea
    chauffeaur wk cross hooglede-gits 2006
    vip gent-wevelgem 2007
    tour down under
    didier rous
    sebastien chavanel
    tour de france 2007
    silence-lotto
    predictor-lotto
    criterium diksmuide 2008 ( medewerker)
    eneco tour 2008 medewerker
    koppenbergcross oudenaarde 2008 (verzorger)
    wereldbeker cross koksijde 2008 (nederland) verzorger
    wereldbeker cross koksijde 2008 (nederland) mechanicien
    wereldbeker cross koksijde 2008 (nederland) assistent (aankomst)
    europees kampioenschap veldrijden 2008 liévin
    giro d'italia 2008 van astana persoonlijk van alberto contador
    vip dwars door vlaanderen 2009
    vip (genodige ) 3 daagse de panne 2009
    vip ( toegang tot markt tijdirt ) +( toegang gratis ritje met volgwagen in de tijdrit achter luca barla) 3 daagse de panne
    vacansoleil
    amstel gold race van astana met daarop equipe toegang gekregen tot dopingcontrole en persconferentie

    handschoenen :

    quick-step2008
    quick-step (wit)
    mapei
    blauw
    cofidis

    kousen :

    davitamon-lotto
    quick-step
    wk
    wk fidea
    bk fidea
    astana
    domo
    lotto-mobistar

    bandano :

    quick-step
    johan musseeuw  ( gesigneerd )
    mapei
    penta

    glazen primus :

    COMPLETE SET

    miniatuur renners :

    5 plastic blauwe

    fietsen :

    bakkersfiets
    playmobil fiets
    3 oude fietsen
    1 bmx
    volledige set fietsen once
    koersfiets

    mutsen ::

    suportter marco bianco (getekend)
    niels albert (getekend)
    bkcp 2009 (gesigneerd door philipp walsleben)

    zonnebril ::

    würth

    lucifer doosjes ::

    guido reybroeck bk
    willy planckaert
    noel foré en de loof
    guido reybroeck bk en willy planckaert
    mereselis en herman van springel

    grote foto's getekend ::

    mario de clercq
    bart wellens
    sven nys
    erwon vervecken
    lars boom
    tom boonen

    sleutelhangers ::

    phonak
    alberto contador
    bart wellens
    sven vanthourenhout
    cofidis
    armbandjes ::

    paolo bettini
    afscheid van ludo dierckxssens
    parijs champs elysee
    livestrong
    gent-wevelgem



    envelop fidea
    envelop skil-shimano
    envelop gent-wevelgem
    kadertje tom boonen
    hoedje milram 2008

    champagne ::

    freddy maertens
    johan musseeuw
    wk hooglede-gits
    tom boonen
    tom boonen
    nico mattan
    gorik gardeyn
    stijn devolder
    jean-pierre monsere
    fles gekregen door leif hoste in omloop mandel-leie-schelde te meulebeke 2008
    tom boonen parijs-roubaix 2009

    parkingkaart tour de france 2007 aankomst gent
    doorlatings bewijs 3 daagse de panne-koksijde 2008 astana (gekregen aan de bus astana)
    parkingkaart wereldbeker koksijde 2008 gekregen van marco bianco
    parkingkaart dwars door vlaanderen 2009
    steunkaart 3 daagse de panne-koksijde 2009
    ronde van vlaanderen spel

    een vol carbonnen tijdrit wiel van motorola


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (10 Stemmen)
    17-11-2007, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.stickers
    rood= gesigneerd


    fidea 2004 ;;; vervecken-wellens g-wellens b-pauwels k-vansanvliet-ploegfoto

    fidea 2005 ;;; wellens b-wellens g-vervecken-verstraeten-pauwels-drucker-stybar-jacobs-vansanvliet

    fidea 2006 ;;; vervecken-stybar-dlask-drucker-wellens b-vansanvliet-pauwels-vantornhout-meeusen

    fidea 2007 ;;; vervecken-wellens b-vantornhout-baestaens-bertholet-

    fidea 2008:: wellens b-stybar-baestaens-bertholet-vervecken-gavenda

    kampioenschap van vlaanderen 2004-2005-2006-2007-2008

    supporter;;;; gorik gardeyn-tom boonen-peter farazijn-julien taramarcaz-freddy maertens

    3 daagse de panne-koksijde 2008 ( gekregen aan de bus van astana)
    gent-wevelgem 2008 ( gekregen aan de bus van csc)
    gent-wevelgem 2009 ( gekregen aan de bus fuji-servetto)
    gent-wevelgem 2009 ( gekregen aan de bus caisse d'epargne)
    gent-wevelgem 2009 ( gekregen aan de bus onbekend)
    scheldeprijs 2009 (gekregen aan de bus van amica-chips knauff)

    lance and i ride trek
    tom boonen the flemisch tornado
    tom boonen  wembly
    selle-italia
    team columbia
    fuji-servetto

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    17-11-2007, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.truitjes

    aantal truitjes  53

    wk fidea 2006 (gesigneerd erwin vervecken)
    bk fidea 2007
    wk quick-step 2005
    wk bianchi 2006
    nationale trui voor de belgen op wk 2005
    discovery channel 2005 ( gesigneerd george hincapie)
    mapei 2001 (gesigneerd door daniele nardello)
    domo 2001 ( gesigneerd door johan museeuw )
    lotto-mobistar 1999 (gesigneerd wim feys)
    davitamon-lotto 2006
    quick-step innergetic 2005
    fd jeux 2005 ( gesigneerd door frederic guesdon)+ hutarovich
    jartazi 2006
    ag2r 2005  (gesigneerd door yuriy krivstov)
    wtc wingene
    mtb röcher
    penta
    roze trui giro d'italia 2007 liquigas (danilo di luca )
    spaanse kampioenen trui 2007 caisse d'erpagne (j.rodriguez + gesigneerd door hem )
    beveren 2000
    italia
    capino
    frans de vos
    ford
    wielerclub oostende
    ciclie diamant
    saunier duval 2008
    astana 2007 gesigneerd andreas kloden
    fidea 2008  (gesigneerd door volledige ploeg wellens-vervecken-baestaens-bertholet-meeusen-drucker-gavenda-dlask-stybar-pauwels)
    lotto-adecco 2001 (van gorik gardeyn gekregen)
    lotto ( gesigneerd wim feys)
    lotto-adecco 2001 ( zonder mouwen)
    us postal 2001 (van lance armstrong met wk bandjes)
    us postal 2001 (zonder mouwen)
    us postal 2001 (lange mouwen)
    us postal 2001 (dikke jas met lange mouwen)
    diamant
    fietsen opsomer zwevezele
    heftrucks van bruwaene
    fietsen=vrijheid  vélo liberté
    nationale wk trui nederland
    flandria-velda ( gesigneerd door freddy maertens-sean kelly-herman vanspringel)
    team milram paarse puntentrui giro d'italia ( gesigneerd allessandro petacchi)
    silence-lotto (lange mouwen met australische kampioenen bandjes van robbie mcewen)+ gesigneerd
    wk trui lampre 2008 van allessandro ballan
    csc 2007 ( gesigneerd andy schleck-ivan basso)
    vanac  broek + trui
    diquigiovannie 2009 broek+ trui gekregen in de amstel gold race van luis angel mate mardones
    i banesto 200 (1-2)
    beveren 2000 +broek
    liquigas 2009 gesigneerd ivan basso+frederik willems+vicenzo nibali
    mg-gb
    tsjechisch kampioen fidea 2009 zdenek stybar( gesigneerd)


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    17-11-2007, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.petjes
    aantal petjes  79

    astana 2007
    rabobnak 2006
    phonak 2006
    saunier duval 2007
    t-mobile 2006
    cofidis
    fd jeux
    fidea 2006
    palmans
    flanders
    caisse d'erpagne 2007  (gesigneerd door constantino zaballa)
    domina vacanze
    domina vacanze
    quick-step 2006
    bolletjes tour 2007
    wk
    davitamon-lotto 2006
    mapei 2002
    domo 2002
    ag2r 2006
    allessio-bianchi
    discovery channel 2007
    rabobank 1999
    mr bookmaker 2005
    unibet 2006
    lampre ( gesigneerd door daniele bennati)
    rv limosein
    tour de france
    middelkerke cross
    telekom
    vlaanderen 2002
    quick-step wk 2008
    astana 2008
    barloworld 2008
    us postal
    once
    t-mobile 2006 ( gesigneerd erik zabel)
    fassa bortolo
    cofidis
    volksbank 2008
    us postal
    caisse d'epargne 2008
    rabobank 2006 ( gesigneerd oscar freire )
    bolletjes  ( gesigneerd bernhard kohl)
    eneco tour 2008
    tinkoff 2008
    quick-step davitamon
    onbekend
    onbekend
    fidea 2008
    lotto-domo 2004
    unibet.com (canyon) 2007
    fietsen devos
    sint michiels vrienden  ardooie
    palmans ipso
    meulebeekse trappers
    geert vandewalle
    plastiek r.derynck
    packo
    humo
    sigma coatings
    johan devos
    saxon
    pronet-otarès
    la métropole lilloise (tour de france)
    astana 2009
    milram 2009 (gekregen van gerald ciolek in kuurne-brussel-kuurne)
    mercatone uno
    katusha 2009 ( gekregen van filippo pozzato in gent-wevelgem)
    andalucia 2009
    garmin 2009
    euskaltel
    bmc 2009
    crediet agricole
    lampre-caffita
    liquigas 2009
    fuji-servetto 2009
    topsport vlaanderen 2009
    beveren 2000  2009

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    17-11-2007, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.etenszakjes

    aantal zakjes  54

    acqua & saponne 2005
    rabobank 2006
    bouygues telecom 2007
    kaiku 2006
    quick-step davitamon
    quick-step
    telekom
    volksbank 2007
    us postal
    wiessenhoff-akud 2006
    chocolade jacques 2007
    skil-shimano 2006
    unibet 2006
    davitamon-lotto 2006
    shimano
    skil-moser
    eurogifts
    lamonta
    van vliet
    w cup
    bonjour
    aa drink
    mr bookmaker
    van vliet
    landbouwkredit
    mapei gb
    mapei mg
    nico sport
    cofidis
    memory card 2007
    dfl cyclingnews 2007
    wit
    panasonic
    belgische nationale ploeg
    predictor-lotto 2007
    discovery channel 2007
    phonak 2006
    caisse d'epargne 2006
    csc
    lampre-panaria
    mercatone-uno
    mercatone-uno
    mercatone-uno
    astana-würth
    euskaltel
    milram 2009
    diquigiovannie 2009
    columbia 2009
    fd jeux 2008
    csf 2009
    liquigas 2009
    katusha 2009
    rabobank 2009


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (9 Stemmen)
    17-11-2007, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bidons
    aantal verschillende bidons 301

    ag2r
    ag2r
    ag2r
    quick-step innergetic 2006
    csc 2006
    euskatel 2006
    discovery channel 2006
    bouygues telecom 2006
    fd jeux
    fd jeux
    credit agricole 2006
    rabobank 2006
    rabobank
    rabobank
    cofidis 2006
    cofidis
    libertey seguros 2005
    davitamon-lotto 2006
    t-mobile 2006
    gerolsteiner
    gerolsteiner 2006
    chocolade jacques
    landbouwkredit
    ed systems zvvz 2005
    acqua & saponne 2006
    kaiku 2006
    shimano
    shimano
    shimano
    wiessenhoff-akud 2006
    team lpr
    cofidis
    cofidis
    lampre-fondital
    credit agricole
    jartazi
    davitamon-lotto
    eurogifts
    deschacht-merckx
    quick-step innergetic
    csc (groot)
    panaria
    born (groot)
    libertey seguros
    van vliet
    w cup
    bodysol win for life 2005
    rabobank
    vini cadirolica siedermec
    allessio
    lampre-daikin
    telekom slovenij
    colstrop
    skil-moser
    jean delatour
    domo
    mr bookmaker sportstech
    flanders
    jong vlaanderen
    brioches la boulangere
    histor
    spiuk
    liquigas
    vini cadirolica
    panasonic
    team eddy merckx
    lotto-mobistar
    lotto-domo 2004
    lotto-domo 2003
    lotto-adecco 2002
    lotto
    mr bookmaker sportstech
    mr bookmaker palmans
    colba
    bankgiroloterij
    jartazi 2005
    mercator uno
    jacques 2004
    once
    bodysol-brustor
    euskatel-euskadi
    wiessenhoff
    de nardi
    jog vlaanderen
    quick-step davitamon
    domo farm-frites
    ragt
    palmans-colstrop
    mapei gb
    liquigas
    axa
    mr bookmaker sportstech
    mapei
    bankgiroloterij
    bouygues telecom
    3 action
    bodysol jong vlaanderen
    skil-shimano
    colba
    lamonta
    unibet
    axa
    chocolade jacques
    flanders
    jartazi 2006
    fidea 2006
    ag2r
    saunier duval
    team gls 2006
    born
    cofidis
    konica minolta 2007
    rv california 2007
    van vliet 2007
    amore & vita 2007
    regiostorm 2007
    volksbank 2007
    unibet 2007
    klaipedia 2007
    vanhemert 2007
    mr bookmaker sportstech 2007
    lamonta 2007
    dfl cyclingnews 2007
    landbouwkredit 2007
    astana 2007
    saunier duval 2007
    predictor-lotto 2007
    t-mobile 2007
    discovery channel 2007
    liquigas 2007  ( gesigneerd door daniele bennati)
    milram 2007
    acqua & saponne 2007
    barloworld 2006
    phonak 2006
    landbouwkredit
    saunier duval 2006
    liquigas 2006
    acqua & saponne 2006
    cofidis
    euskatel-euskadi
    fd jeux
    vlaanderen t- interim
    marlux
    bianchi
    big mat
    team coast
    team olmo
    domina vacanze
    fassa bortolo
    kemle costa-blanca
    saeco
    festina (groot)
    team fakta
    coast
    banesto
    telekom
    us postal
    us postal
    us postal
    us postal all sport
    spanje (born)
    usa (gatorade)
    canada (gatorade)
    denemarken (hights)
    australië (enerwit)
    marlux
    tenax 2007
    cofidis 2007
    palmans-cras 2007
    quick-step innergetic 2007
    jartazi 2007
    chocolade jacques 2007
    rabobank 2007
    discovery channel marco polo 2007 
    pictoflex 2007
    lampre-fondital 2007
    team lpr  2007
    bouygues telecom 2007
    roubaix 2005
    scatto
    scott
    bio racher
    hights
    www.cyclingnews
    make may day
    forum
    aa drink
    enerwit
    oçone
    accelerade
    opsomer fietsen
    rego
    b
    cyclieswattier
    les bouches
    oranje 2006
    gatorade chateau d'ox
    hights 2007
    feryn
    feryn (middel)
    feryn (groot)
    coca cola
    ridley
    extran
    extran (groot)
    grupo nicolas mateos
    vlaanderen t-interim
    fondas
    agritubel 2008
    ag2r 2007
    flanders 2007
    ag2r 2008
    astana 2008
    tinkoff 2008
    slipstream chipottle 2008
    acqua & sappone 2008
    high road 2008
    wiessenhoff felt 2007
    fuenvertura 2007
    gerolsteiner 2007
    skil-shimano 2007
    naturino
    topsport vlaanderen
    milram 2008
    quick-step 2008
    mitshubitsi-jartazi 2008
    volksbank 2008
    caisse d'epargne 2007
    van vliet 2008
    mapei quick-step
    csc-tiscali
    beveren 2000   2007
    lampre-willier 2008
    landbouwkredit 2008
    cycle-collstrop 2008
    flanders 20058
    cofidis 2008
    jo piels 2008
    sunweb 2008
    skil-shimano 2008
    murcia 2008
    landbouwkredit 2008
    pedaltech cyclingnews 2008
    kuota senges 2008
    p3 transfer-batavus 2008
    sunweb 2008
    team vlassenroot 2008
    phonak
    quick-step davitamon
    kelme
    domina vacanze
    saeco
    bankgiroloterij
    milram 2009
    astana 2009
    ag2r 2009
    agritubel 2009
    palmans 2009
    topsport vlaanderen 2009
    csf 2009
    columbia 2009
    silence-lotto 2009
    vacansoleil 2009
    lampre 2009
    garmin 2009
    diquigivannie 2008
    orbea
    telekom
    once
    once
    kelme
    mapei gb
    palmans-colstrop
    saeco
    domo farm-frites
    marlux
    rabobank ( tour)
    domo farm-frites
    bouygues telecom 2009
    euskaltel 2009
    caisse d'epargne 2009
    liquigas 2009
    katusha 2009 (pozzato)
    bmc 2009
    amica chips knauff 2009
    fuji-servetto 2009
    g.s. top girls 2009 (vrouwen)
    lpr 2009
    andalucia 2009
    voralberg-corratec 2009
    rabobank 2009
    garmin 2009
    bouygues telecom 2009
    skil-shimano 2009
    columbia 2009
    fuji-servetto 2009
    miche
    us postal
    liberty seguros 3team
    italië   wk varese 2008
    nieuw-zeeland  wk varese 2008
    euskaltel
    mercatone uno
    cervelo 2009
    diquigiovanni 2009
    saxo bank 2009
    euskaltel
    landbouwkrediet 2009
    cinelli 2009
    psk 2009
    drapac porsche 2009
    ag2r 2009
    capinordic 2009
    toure de france 1999
    collstrop

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (11 Stemmen)
    17-11-2007, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.fotokaarten

    totaal aantal ploegen        502
    2009;

    bkcp
    quick-step
    rabobank
    rabobank ct
    agritubel
    landbouwkrediet
    jo piels
    cervelo
    willems veranda
    cofidis
    topsport vlaanderen
    silence-lotto
    bouygues telecom
    palmans
    skil-shimano
    lampre
    fd jeux
    ag2r
    cc bourgas
    milram
    liquigas
    katusha
    csf
    caisse d'epargne
    saxo bank
    jong vlaanderen
    van vliet
    bmc
    flaminia
    lombarden
    astana
    fuji-servetto
    voralberg-corratec
    barloworld
    red sun(vrouwen)
    leontien.nl (vrouwen)
    besson chaussures
    vacansoleil
    xacobeo galicia
    auber 93
    beveren 2000
    bretange
    roubaix
    e.s.e.g.- douai
    bollini
    orbea mtb
    lpr
    drapac porsche
    thuringer
    amica chips
    aa drink
    kuota
    sean kelly
    ag2r reeks  2
    yawadoo
    diquigiovanni reeks2
    ct milram
    elk haus
    gaus rdz
    vesthimmerland
    team energy fyn
    ccc polsat
    acqua & sapone
    isd
    radclubwells
    seven stones
    garmin
    designa kokken
    capinordic
    lotto-bodysol
    columbia (digitaal)
    carmiooro
    sunweb
    columbia
    josan
    psk
    centri della calzatura
    storez-ledecq

    2008;


    quick-step innergetic
    silence-lotto     a+b
    gerolsteiener
    milram
    cofidis
    credit agricole
    rabobank ct
    topsport vlaanderen
    mitsubitshi-jartazi
    agritubel (plus vogondy frans kampioen-lelay)
    liquigas
    bouygues telecom
    rabobank
    tinkoff
    landbouwkredit
    skil-shimano
    astana
    csc
    ag2r
    barloworld
    lpr-brakes
    bodysol-euro miljons
    p3 transfer-batavus
    c c loule
    elk haus (met handtekeningen)
    caisse d'epargne
    team differdange
    bmc raicing
    saunier duval
    lampre
    high road
    jong vlaanderen
    csf navigare
    jo piels
    cycle-collstrop
    kuota senges
    ngc-otc
    flaminia
    josan
    groupe gobert
    volksbank
    diquigiovanni
    ppl belisol
    acqua & sapone
    designa kökken
    auber 93
    sunweb
    saint cyr tours vlac
    thüringer team
    slipstream
    extremadura
    fidea
    fd jeux
    preti mangimi
    atlas römers
    team columbia
    sdc rogelli
    zppr.nl
    murcia
    palmans
    asport (drie renners kirchen-a schleck-f schleck)
    miche
    karpin galicia
    easypay
    glud & marstrand
    rendementhypo team
    revor
    avb cycling team
    plowman craven
    aa drink
    amore & vita
    an post sean kelly
    burgos monumental
    psk
    euskaltel
    dsb bank (vrouwen)
    a style
    krolstone
    lombarden
    differdange
    isd

    2007;

    quick-step innergetic
    predictor-lotto
    liquigas
    team milram
    discovery channel
    caisse d'erpagne
    cofidis
    bouygues telecom
    ag2r
    credit agricole
    rabobank
    gerolsteiner
    t-mobile
    wiessenhoff-felt
    team lpr
    landbouwkredit
    chocolade jacques
    skil-shimano
    tinkoff
    rabobank ct
    palmans-cras
    fidea cycling team
    psk whirlpool
    tenax
    fd jeux
    euskatel
    elk haus
    barloworld
    csc
    lampre
    astana (digitaal)
    sunweb
    revor
    glud & marstrand horsens
    saunier duval
    flamenia
    volksbank
    jartazi
    acqua&sapone
    astana
    designa kokken
    jong vlaanderen
    zzpr.nl
    sparkasse
    diquigiovanni
    agritubel
    lampre giroreeks
    auber
    panaria
    dfl cyclingnews


    2006;

    quick-step innergetic
    davitamon-lotto
    cofidis
    fd jeux
    ag2r
    credit agricole
    discovery channel
    t-mobile
    gerolsteiner
    rabobank
    caisse d'erpagne
    panaria  a+b
    landbouwkredit
    acqua & saponne
    rabobank ct
    fidea cycling team
    phonak
    liquigas
    unibet
    skil-shimano
    bouygues telecom
    elk haus
    tenax
    selle-italia
    panaria
    bretange
    saunier  duval
    jong vlaanderen
    fondas
    milram
    barloworld
    flaminia
    csc


    2005;

    quick-step
    t-mobile
    gerolsteiner
    fd jeux
    credit agricole
    fassa bortolo
    rabobnak
    phonak
    landbouwkredit
    chocolade jacques
    ragt
    fidea cycling team
    cofidis
    bouygues telecom
    saunier duval
    illes balears
    team miche
    rabobank ct
    liquigas
    panaria
    mr bookmaeker
    lampre
    lamonta
    acqua&sapone
    lpr
    domina vacanze
    euskaltel
    discovery channel
    jartazi
    navigators
    shimano
    agritubel


    2004;

    quick-step
    t-mobile a+b
    credit agricole
    fd jeux
    cofidis
    fassa bortolo
    us postal
    acqua & saponne
    landbouwkredit
    phonak
    saunier duval
    ed systems zvvz
    brioches la boulangére
    vini caldirola
    rabobank
    lampre
    saeco
    domina vacanze
    fidea
    ragt
    alessio
    liberty seguros
    barloworld
    jong vlaanderen
    paternina
    mr bookmaeker
    stevens
    chocolade jacques
    vlaanderen t-interim

    2003;

    fd jeux
    brioches la boulangere
    cofidis
    credit agricole
    phonak
    telekom
    us postal
    rabobank
    landbouwkredit
    navigators
    vlaanderen t-interim
    bankgiroloterij
    fassa bortolo
    vini caldirola
    gerolsteiner
    ag2r
    de nardi colpack
    big mat
    panaria
    team fakta
    i banesto
    lotto-domo
    mercatone uno
    saeco
    axa

    2002;

    fd jeux
    bonjour
    credit agricole
    rabobank
    telekom a-b-c
    gerolsteiner
    fassa bortolo
    phonak
    mapei
    de nardi
    us postal
    landbouwkredit
    lotto-adecco
    once
    lampre
    banesto
    cantina tollo a+c
    cofidis
    domo
    marlux
    ag2r
    euskatel
    jean delatour
    vlaanderen t-interim
    colpack


    2001;

    fd jeux
    bonjour
    telekom a-b-c
    spaar select
    lotto-adecco
    gerolsteiner
    phonak:
    i banesto
    fassa bortolo
    csc
    domo
    cantina tollo
    credit agricole
    euskatel
    mapei
    rabobank
    post swiss team
    cofidis
    landbouwkrediet
    de nardi
    fakta

    2000;

    fd jeux
    rabobank
    telekom a-b
    lotto adecco
    bonjour
    vini caldirola
    mapei
    cofidis
    mercatone-uno
    palmans-ideal
    fassa bortolo
    farm-frites
    la pecol
    wustenrot zvvz
    vlaanderen 2002
    liquigas
    ag2r
    cantina tollo
    jean delatour

    1999;

    rabobank
    telekom
    gb a-b
    lotto
    mapei quick-step
    lampre serie lampre
    credit agricole
    cofidis
    fd jeux
    vlaanderen 2002


    1998;

    telekom
    team polti
    cofidis
    lotto
    mercatone uno
    post swiss
    mapei
    crediet agricole
    festina

    1997;

    telekom
    lotto
    rabobank
    cofidis
    mapei

    1996;

    telekom
    ipso safra
    lotto
    rabobank
    mapei
    motorola

    1995;

    motorola
    telekom
    mapei gb 
    le groupement
    lotto
    carrera
    novell cycling team
    m.g.

    1994;

    motorola
    telekom
    mapei mg
    l'equipe gan
    festina
    vlaanderen 2002
    team helevetia
    colstrop
    palmans
    jolly cage
    zetelhallen vosschemie
    lotto

    1993;

    motorola
    telekom
    trident
    gewiss ballan
    la william
    wordperfect
    lotto


    1992;

    telekom
    lotto
    assur carpets
    pdm
    la william
    la william (speciaal)
    mg-gb
    buckler


    1991 ;

    la william
    toshiba
    lotto
    tulip computers
    weinmann eddy merckx
    motorola

    1990 ;

    pdm
    tvm-yoko
    weinmann
    l'equipe r.m.o.
    seur
    lotto
    la william
    histor-sigma
    italbonifica
    carrera

    1989 ;

    superconfex yoko
    lotto
    la william
    domex-weinmann team
    carrera

    1988 ;

    sigma-fina
    isoglass
    lotto

    1987 ;

    lotto
    sigma
    adr mbk ioc
    superconfex
    robland isoglass
    toshiba


    1986 ;

    kwantum

    1985 ;


    panasonic
    lotto

    1979 ;

    marc-superia


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (17 Stemmen)
    17-11-2007, 00:00 geschreven door dimi  
    Reacties (0)
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!