Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • JONGKASVO (site)
  • KASVO (site)
    Inhoud blog
  • Wat gebeurde er op .......?
  • Vrijdag GEEN TRAINING, en de 2 volgende woensdagen Finse piste
  • Inschrijven voor ONZE INTERREGIO, op eigen terrein op 1 JULI
  • iedereen die meedoet op PK OPGELET
  • 24 juni is het bij ONS , INSCHRIJVEN MAAR, ......PK
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Kasvo Let's Go

    28-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wat gebeurde er op .......?
    zie bijlage

    Bijlagen:
    http://jong.kasvo.be/?p=2941   

    28-06-2017 om 15:42 geschreven door jongkasvo  


    >> Reageer (0)
    25-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijdag GEEN TRAINING, en de 2 volgende woensdagen Finse piste
    Op woensdag 28 juni training FINSE PISTE
     
    Op vrijdag 30 juni GEEN TRAINING

    Op zaterdag 1 juli is er p^eigen terrein ONZE interregio

    Op woensdag 5 juli training FINSE PISTE

    Dit omwille van voetbalwedstrijden van KSVO tegen Club brugge - Anderlecht - Cercle Brugge op die data.

    We spreken af aan het ksvo-tje, de jeugdkantine van de voetbal, waar de Finse Piste start

    25-06-2017 om 05:40 geschreven door jongkasvo  


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Inschrijven voor ONZE INTERREGIO, op eigen terrein op 1 JULI
    Net zoals op het PK, waar we fier waren dat we zoveel roodzwarte atleten te zien kregen, rekenen we nogmaals massaal op onze atleten om aanwezig te zijn op onze eigen organisatie
    VERZAMELEN OM 13 UUR, kaartjes INVULLEN en tijdig afgeven aan secretariaat
     

    Benjamins meisjes; Julie Bastil - Camille De Clercq - Elodie Van Rillaer - 

    Benjamins jongens: Staf Vander Gheynst - Mano Bogaert - Matti Bogaert - Thibo Kesteleyn - Thomas Lerouge - 

    Pupillen meisjes; Zoë Bauters - Yana Verheylesonne - Amber Devisscher - Catho De Cremer - Maité Potvin - 

    Pupillen jongens; Frem Vander Gheynst - Mateo Bogaert - Leko Gosseye - Isidore Vlassenroot - 

    Miniemen meisjes; Nina Detemmerman - Margaux Bastil - Jenna Dreelinck - Flore De Stercke - 

    Miniemen jongens; Matteo Bauters - Arthur Deblock - Jasper Delmeiren - Daan Rogge - Killian Mersseman - Hervé De Cremer - Jelle Vandriessche - 


    Bijlagen:
    http://www.kasvo.be/wedstrijden/2017/eigen/org170701.pdf   

    25-06-2017 om 00:00 geschreven door jongkasvo  


    >> Reageer (20)
    23-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.iedereen die meedoet op PK OPGELET
    1 UUR OP VOORHAND AANWEZIG
    OP TIJD JE KAARTJE AFGEVEN, MINSTENS 30 MINUTEN OP VOORHAND, ANDERS GEEN DEELNAME, JURY IS DAAR STRENG IN !!!

    23-06-2017 om 17:10 geschreven door jongkasvo  


    >> Reageer (0)
    04-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.24 juni is het bij ONS , INSCHRIJVEN MAAR, ......PK
    Op ZATERDAG 24 juni verwachten we uiteraard veel "roodzwarte atleten", maar natuurlijk véél roodzwarte fans die ons komen steunen.
    Iedere atleet beschikt over de mogelijkheid om deel te nemen, want er zijn zo véél verschillende disciplines die dag, ieder kan voor zijn eigen voorkeur gaan, je mag wel maximaal aan 2 nummers deelnemen, en die moeten te combineren zijn, je kan altijd info vragen bij de trainers. 

    WE 
           REKENEN
                              OP 
                                    EEN 
                                             GROTE
                                                           ROODZWARTE 
                                                                                       FAMILIE

    Die grote eer om te mogen organiseren, kasvo let's go 

    INSCHRIJVEN: NAAM - GEBOORTEJAAR - MAXIMAAL 2 DISCIPLINES

    VOORMIDDAG: 
    9 u 30:      
    DISCUS PUPILLEN MEISJES: Aude Ysebaert - Maité Potvin - 
                                             
    KOGEL PUPILLEN JONGENS: Leko Gosseye - Isidore Vlassenroot - Yasin Verschelden -

    SPEER MINIEMEN MEISJES: Flore De Stercke - Nina Detemmerman - 

    HOOG MINIEMEN JONGENS: Daan Rogge - Mauro Moreels - 

    10 u : 
    60M HORDEN PUPILLEN MEISJES: Aude Ysebaert - 

    60M HORDEN PUPILLEN JONGENS:

    60M HORDEN MINIEMEN MEISJES: Margaux Bastil (2005) - Julie Van De Walle - Jenna Dreelinck - 

    80M HORDEN MINIEMEN JONGENS: Jorre Hanssens - 

    10 u : 
    VER PUPILLEN MEISJES: 
                                               
    POLSSTOK MINIEMEN MEISJES: 

    10 u 15:
    DISCUS MINIEMEN MEISJES: 

    10 u 40: 
    HOOG MINIEMEN MEISJES: Flore De Schepper - Femke De Bleeker - Nina Detemmerman - 

    SPEER MINIEMEN JONGENS: Jorre Hanssens - Daan Rogge - Robbe Martens - Mauro Moreels - Jonathan Rasschaert - Ilhan Verschelden - 

    11 u : 
    150M MINIEMEN MEISJES:
                                           
    150M MINIEMEN JONGENS: Jelle Vandensriessche - Jaron De Vriese - 

    11 u : 
    KOGEL PUPILLEN MEISJES: Tess De Vriese - 

    POLSSTOK MINIEMEN JONGENS

    11 u 20 :  
    VER PUPILLEN JONGENS: Mateo Bogaert - 

    DISCUS MINIEMEN JONGENS: Ilhan Verschelden - 

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    NAMIDDAG: 
    13 u 30:       
    60M BENJAMINS MEISJES (reeksen): Julie Bastil (2008) - Camille De Clercq - Nanou Van Gasse - Marte Chiers - 
             
    60M BENJAMINS JONGENS (reeksen): Thibo Kesteleyn - Matisse Demeulemeester - Robbe Van Overmeiren - Danté Loman - 

    60M PUPILLEN MEISJES (reeksen): Yana Verheylesonne - Sara Willaert - Saar Vanderbauwhede - 
     
    60M PUPILLEN JONGENS (reeksen): Mateo Bogaert - Leandro Vandendriessche - Michiel Thomas - Frem Vander Gheynst - 

    80M MINIEMEN MEISJES (reeksen): Tess Moerman - Danaé Loman - 

    80M MINIEMEN JONGENS (reeksen): Jelle Vandensriessche - Jaron De Vriese - Killian Mersseman - Matteo Vandendriessche - 

    13 u 30:  
    HOCKEY BENJAMINS MEISJES:

    HOOG BENJAMINS JONGENS:Mano Bogaert - Thomas Lerouge - 

    DISCUS PUPILLEN JONGENS: Isidore Vlassenroot - Yasin Verschelden - 

    14 u :  
    KOGEL MINIEMEN MEISJES: Margaux Bastil (2005) - 

    VER MINIEMEN JONGENS: Killian Mersseman - Arthur Deblock - 

    14 u 30;  
    HOCKEY PUPILLEN MEISJES:  Zoë Bauters - Yana Verheylesonne - Tess De Vriese - Amber De Visscher - 

    15 u :  
    VER BENJAMINS MEISJES: Julie Bastil (2008) - 

    KOGEL BENJAMINS JONGENS: Matti Bogaert - 

    HOOG PUPILLEN JONGENS:  Bent De Vriese - Frem Vander Gheynst - 

    15 u 15:  
    60M BENJAMINS MEISJES (finale)
                                         
    60M BENJAMINS JONGENS:(finale)

    60M PUPILLEN MEISJES (finale)

    60M PUPILLEN JONGENS (finale)

    80M MINIEMEN MEISJES (finale)

    80M MINIEMEN JONGENS (finale)

    15 u 30:  
    HOCKEY PUPILLEN JONGENS

    16 u:   
    600M BENJAMINS MEISJES: Nanou Van Gasse - Elodie Van Rillaer - 

    600M BENJAMINS JONGENS:Mano Bogaert - Thomas Lerouge - Matisse Demeulemeester - Danté Loman - 

    1000M PUPILLEN MEISJES: Zoë Bauters - Amber De Visscher - Saar Vanderbauwhede - 

    1000M PUPILLEN JONGENS: Bent De Vriese - Leko Gosseye - Leandro Vandendriessche - Michiel Thomas - 

    1000M MINIEMEN MEISJES:Julie Van De Walle - Flore De Schepper - Tess Moerman - Danaé Loman - 

    1000M MINIEMEN JONGENS: Matteo Bauters - Bruno Maes - Robbe Martens - Korneel Van Rillaer - Matteo Vandendriessche - Arthur Deblock - 

    16 u :   
    HOOG BENJAMINS MEISJES:

    VER MINIEMEN MEISJES: Kaat Vanderbauwhede - 

    KOGEL MINIEMEN JONGENS:

    16 u 30:   
    HOCKEY BENJAMINS JONGENS: Matti Bogaert - Staf Vander Gheynst - 

    17 u :  
    KOGEL BENJAMINS MEISJES: Camille De Clercq - Elodie van Rillaer - 

    VER BENJAMINS JONGENS: Thibo Kesteleyn - Robbe Van Overmeiren - Staf Vander Gheynst - 

    HOOG PUPILLEN MEISJES: Sara Willaert - Maité Potvin - 

    17 u 20:  
    300M MINIEMEN MEISJES: Jenna Dreelinck - Flore De Stercke - Kaat Vanderbauwhede - 

    300M MINIEMEN JONGENS:














                                             
                                             


                                    

    Bijlagen:
    http://www.kasvo.be/wedstrijden/2017/eigen/org170624.pdf   

    04-06-2017 om 00:00 geschreven door jongkasvo  


    >> Reageer (41)
    03-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainingen in de maand juni begeleid door.........
    Vrijdag 2 juni: Basisgroep: Katleen

    Woensdag 7 juni: Kangoeroes: Betty
                                 Benjamins: Natalie - Kim
                                 Pupiillen; Freddy
                                 Miniemen: Patrick - Carly
                                 Basisgroep: Betty

    Vrijdag 9 juni: Benjamins : Kim - Jonas
                             Pupillen:  Conan - Freddy
                             Miniemen: Carly
                             Basisgroep: Katleen

    Woensdag 14 juni: Kangoeroes: Betty
                                   Benjamins: Natalie - Kim
                                   Pupillen: Conan
                                   Miniemen; Patrick - Carly
                                   Basisgroep:Kim

    Vrijdag 16 juni; Benjamins: Kim - Jonas
                               Pupillen: Conan - Freddy
                               Miniemen: Carly
                               Basisgroep: Betty

    Woensdag 21 juni: Kangoeroes: Betty
                                   Benjamins: Natalie - Kim
                                   Pupillen: Conan
                                   Miniemen: Patrick - Carly
                                   Basisgroep: Betty

    Vrijdag 23 juni: Benjamins: Kim
                               Pupillen: Conan - Freddy
                               Miniemen: Carly
                               Basisgroep: Katleen

    Woensdag 28 juni: Kangoeroes Betty
                                   Benjamins: Natalie
                                   Pupillen: Freddy
                                   Miniemen: Patrick - Carly
                                   Basisgroep: Katleen

    Vrijdag 30 juni: GEEN JEUGDTRAINING, dag nadien wel INTERREGIO IN OUDENAARDE
                                


     

    03-06-2017 om 00:00 geschreven door jongkasvo  


    >> Reageer (0)
    28-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De 4de interregio gaat door te Rieme
    Gelieve hier op voorhand in te schrijven voor de interregio, zodanig dat we weten wie er komt.

    DE TRAINER DIE VOOR DE BEGELEIDING ZAL INSTAAN IS BEN (0472/32.50.71)
     

    Benjamin meisjes: Julie Bastil - Estelle Demoor - Elodie Van Rillaer - Camille De Clercq - 

    Benjamin jongens: Thomas Lerouge - Dante Loman - 

    Pupillen meisjes: Sara Willaert - Tess De Vriese - Aude Ysebaert - Yana Verheylesonne - Maité Potvin - Astrid Meuleman - 

    Pupillen jongens: Mateo Bogaert - 

    Miniemen meisjes: Margaux Bastil - Flore De Schepper - Julie Van De Walle - Nina Detemmerman - Jenna Dreelinck - Danaë Loman - 

    Miniemen jongens: Jaron De Vriese - Daan Rogge - Killian Mersseman - Robbe Martens - Jasper Delmeiren - Jorre Hanssens - Jelle Vandriessche - Lars Meuleman - 


    Bijlagen:
    http://www.asrieme.be/wp-content/uploads/2010/10/RIEM-Interregio-Jeugdcup-03-juni-2017-V2.pdf   

    28-05-2017 om 00:00 geschreven door jongkasvo  


    >> Reageer (22)


    AGENDA

    Belangrijke data in mijn agenda


    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!