Meulebeke nieuwelingen :
bij de start val van Michiel Debrabandere, zonder erge gevolgen...... Gil Molly meteen in de aanval. Gil is de zoon van wielerverzorger Johan en broer van renner Kenny.. de winst was voor Jens Deweirdt uit Deinze zoon van ex-wielrenner Gino, 2e Laurens Vandaele, 3.Calvin Verbeeck 4.
Vitas Dejonghe 5. Warre Vangheluwe
Kampioenen :
Tieltse rennersclub : op de foto staat Diel Vergote maar de clubkampioen werd Warre Vangheluwe ,
Julie Stockman (juniore) en Lotte Populier (nieuwelinge)
Spider King : Jens Deweirdt algemeen winnaar
CT Luc Wallays Jonge Renners : Laurens Vandaele , Elien Vandenborre (nieuwelinge) , Anthea Vansteenkiste (juniore)
Alu Decock wielerteam Waregem : Mattice Delft
Kon Brugse Velosport : Brent Denaeghel
Molenspurters Meulebeke : Joshua Vansteenkiste -
Wielerteam Ieper : Dieter Depoorter
JUNIORES :
Greg Luyssen was in zijn dagje , solo en dan toch nog winnen in de spurt..... Greg terug ingelopen met oa. grote favoriet kampioen Thomas Vansteelandt , Ceriel Desal, Wannes Geldhof 1. Greg Luyssen 2. Thomas Vansteelandt 3.Ceriel Desal 4.Wannes Geldhof 5.Gilles Vercruysse Kampioenen juniores :
Ct Spider King : Greg Luyssen en algemeen winnaar juniores
CT Luc Wallays JRR : Thomas Vansteelandt
Kon Brugse Velosport : Tibo Devieghere
Tieltse Rennersclub : Justin Compernolle
Molenspurters Meulebeke : Lucas Cornette
Wielerteam Ieper : Birger Rosseeuw
Elite zc - beloften- amateurs -masters
de wedstrijd werd na 1 km geneutraliseerd wegens 'n ernstige valpartij waarbij Jani Desmet afgevoerd werd (later op de
avond kreeg ik bericht dat hij zware kneuzingen had en 'n hersenschudding) ook Gilles Cools deelde in de brokken.
Na 55' werd de wedstrijd opnieuw gestart en met +/- 40 km ingekort (49 km).
Algemeen winnaar werd Indiana Slabinck uit Moerkerke (Meetjesland) 2.Ricky Rosseel 3.Roy Destatsbader
4.Koen Demuynck 5.Bruce Deboot 6. Tijs Delbaere 7.Niels Nachtergaele 8. Jari Vandenbussche
de kampioenen :
Kon Brugse Velosport : Seppe Aneca belofte Sander Rubben elite zc
Molenspurters Meulebeke : Aaron Vervaeke belofte Jonas Viaene elite zc
Atom 6 Keukens Alno : Roy Destatsbader belofte Ricky Rosseel elite zc
Thuisverpleging Delphine Decock IVT Atom : Stijn Goossens Kenny Constant elite zc
DL Chemicals Ruwomat IVT : Tijs Delbaere elite zc Jonas Neirynck belofte
CT Spider King : Jari Carpentier belofte
Wielerteam Ieper : Joachim Roelens elite zc Frederik Dequidt
amateur Jeremy Dutoo belofte
Dovy keukens : Bruce Deboot belofte
Indiana Slabinck, terug van weggeweest
**************************************************
Ingelmunster (foto's Daniël) :
1. Nathan Vanhooydonck 2. Pascal Eeckhoorn 3. Bram Welten (alle 3 BMC Devl) 4. Alexander Maes 5. Jasper Philipsen andere clubkampioenen Manolito Balcaen en Jens Vandenbogaerde Bijlagen: uitslagen clubkampioenschappen meulebeke deerlijk ingelmunster 2017.pdf (871.4 KB)
20-02-2017 om 00:00
geschreven door rodeden
|