Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Men Elite !!!
Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Lawrence Naesen Niels Vandyck
Zondag 19/05/2019 GP WASE POLDERS VERREBROEK (O) MEN ELITE
DEELNEMERS: 147 / OPGEVERS: 78 / TIJD: 3:41:30 / AFSTAND: 176.4KM
1 LAWRENCE NAESEN LOTTO - SOUDAL
2 SEYE GUILLAUME BEAT CYCLING CLUB
3 VANTOMME MAXIME TARTELETTO - ISOREX
4 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS
5 DEBRUYNE GLENN CIBEL
6 CHRISTENSEN RYAN CANYON DHB P / B BLOOR HOMES NZL
7 VANMARCKE SEP EF EDUCATION FIRST
8 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS
9 VAN DEN BERG JULIUS EF EDUCATION FIRST NED
10 STALLAERT JOERI CORENDON - CIRCUS
11 DE BOCK STIJN 14 STEVENS TIMOTHY 15 STEELS STIJN 19 COENEN DENNIS 25 VAN HECKE PREBEN 27 VERMEULEN STEVEN
19/05/2019 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) ELITE Z.C./U23 - 103 km
19/05/2019 LENDELEDE (W) ELITE Z.C./U23 - 113,75 km
DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 2:31:17 / AFSTAND: 113.75KM
1 NIELS VANDYCK TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
2 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM
3 CAETHOVEN STEVEN DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
4 CONSTANT KENNY GAVERZICHT-BE-OKAY
5 MAES JO DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI
6 DEBUY ANTHONY TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
7 VERMEER TOM TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT NED
8 BALCAEN MANOLITO ARCÈNE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
9 MCNAMARA CHRIS NUUN-SIGMA SPORTS-LONDON RT GBR
10 YAMAGISHI DAICHI TEAM EURASIA - IRC TIRE JPN
19/05/2019 MALEIZEN-OVERIJSE (VB) ELITE Z.C./U23 - 115 km
DEELNEMERS: 105 / OPGEVERS: 46 / TIJD: 2:44:25 / AFSTAND: 115KM
1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
2 CLÉ BRENT STAGECO CYCLING TEAM
3 VAN TRICHT STAN GM RECYCLING TEAM
4 SINOY FABIO HUBO - TITAN CARGO CT
5 WILLEMS KENNY STAGECO CYCLING TEAM
6 DEVOS HAN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
7 PHILIPS JONAS WSC HAND IN HAND BAAL
8 VERHEYEN MAARTEN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
9 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
10 DANIELS LARS NANO DEVELOPMENT TEAM
15 THYS JOREN 20 SMET JONAS
19/05/2019 MERELBEKE (O) ELITE Z.C./U23 - 118,5 km
DEELNEMERS: 127 / OPGEVERS: 64 / TIJD: 2:40:28 / AFSTAND: 118.5KM
1 VANDEVELDE YENTL VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
2 BATT ETHAN WILLEBRORD WIL VOORUIT NZL
3 VAN DYCK WESLEY VETRAPO CYCLING TEAM
4 VERSTRAETEN JARI SHIFTING GEARS KERMESSE
5 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT
6 BUYLE PIETER CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
7 SIMON KENN VAN EYCK SPORT
8 CLAUS DIETER STAGECO CYCLING TEAM
9 DIERICKX ANTHONY CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
10 POLSPOEL JONAS VAN EYCK SPORT
13 VAN PETEGHEM TRIFONIUS
19/05/2019 MOL (SLUIS) (A) DAMES ELITE - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - 90,6 km
DEELNEMERS: 111 / OPGEVERS: 22 / TIJD: 2:15:53 / AFSTAND: 90.6KM
1 VAN WITZENBURG MARIEKE JOS FERON - WV ZEEUWS-VLAANDEREN NED
2 JUNIPER NIKI ISOREX NOAQUA LADIES CYCLING TEAM GBR
3 VAN HAAFTEN KIRSTIE HEALTH MATE - LADIES TEAM NED
4 EDMONDSTON HOLLY CYCLING SOUTH CANTERBURY NZL
5 GASS DANIELA EQUENO WASE CYCLING TEAM GER
6 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN
7 WATERREUS KYLIE GRC JAN VAN ARKEL NED
8 VERHOEVEN AURORE WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN FRA
9 SLINGERLAND - VAN DONGEN MINKE WATERSLEY RACE NED
10 TRUYEN MARTHE YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
12 VERSCHELDEN NATHALIE 30 DRUYTS JESSY 80 TEN HARTOG SARAH
19/05/2019 NIEL (A) DAMES ELITE - ACHTER DERNY´S
DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:59:53 / AFSTAND: 44KM
1 KOPECKY LOTTE ILLI-BIKES CYCLING TEAM
2 DOM ANNELIES LOTTO SOUDAL LADIES
3 BOSSUYT SHARI CC PAVÉ 76
4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
5 BEX NATHALIE CC PAVÉ 76
6 VANDENBULCKE JESSE KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
7 DRUYTS KELLY DOLTCINI - VAN EYCK SPORT
8 INGHELBRECHT SARAH MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT
9 VANDENBROUCKE SAARTJE DOLTCINI - VAN EYCK SPORT
10 KNAVEN BRITT ROGELLI-GYPROC-APB