.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 ZOMERGROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT 't SCHUURKE !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    25-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BRUSSEL-OPWIJK VAN ZONDAG 25/02/2018

    FOTO'S BRUSSEL-OPWIJK VAN ZONDAG 25/02/2018     


    25/02/2018 BRUSSEL - OPWIJK (B) – Interclub Beloften - 149,9 km

    Deelnemers: 160 - opgevers: 67 - 149,9 km - 42,09 km/h

    1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    2 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    3 BOUTS Jordy EFC-L&R-VULSTEKE

    4 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    5 HERREGODTS Rune LOTTO SOUDAL

    6 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    8 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    9 VAN DINGENEN Jordi HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 MOLLY Kenny AGO - AQUA SERVICE

    16 VAN MOER Brent 23 RELAES Jacob 32 D´HOOGE Thomas 37 VAN DEN BOSSCHE Angelo 47 VERSCHAEVE Viktor 49VAN DE VOORDE Lennert 65 DILLEN Ruben 93 GEERINCK Dries
    25-2-2018-brussel-opwijk 592.JPG
    Podium Beloften met winnaar Alfdan De Decker, Lionel Taminiaux en Jordy Bouts.

    25-2-2018-brussel-opwijk 583.JPG
    Podium Beloften met winnaar Alfdan De Decker, Lionel Taminiaux en Jordy Bouts.
    25-2-2018-brussel-opwijk 608.JPG
                     Winnaar Brussel-Opwijk bij de Beloften Alfdan De Decker.
    25-2-2018-brussel-opwijk 573.JPG
                                                  Winnaar Alfdan De Decker.

    25-2-2018-brussel-opwijk 498.JPG 


    25/02/2018 BRUSSEL-OPWIJK (B) – Dames Elite

    Deelnemers: 20 - opgevers: 0 - 72.0 km - 37.63 km/h

    1 JANSEN Noa NED DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 VAN DEN BORN Eva NED TWC-MAASLANDER

    3 RENDERS Luna DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VAN WIJK Eltina NED RESTORE CYCLING

    6 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 AERNOUTS Amber ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BORREMANS Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 DERIE Paquita MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    12 HERMANS Anka 15 DENEEF Naïka 17 DELTOMBE Evelien 20 JACOBS Katleen
    25-2-2018-brussel-opwijk 155.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Noa Jansen, Eva Van Den Born en Luna Renders.

    25-2-2018-brussel-opwijk 165.JPG
                     Winnares Noa Jansen aan het woord te Brussel-Opwijk.
    25-2-2018-brussel-opwijk 107.JPG
                                         Aankomst van winnares Noa Jansen.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-02-2018 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 25/02/2018 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - UCI Men Elite - 200 km

    Deelnemers: 174 - opgevers: 83 - 200 km - 41,14 km/h

    1 GROENEWEGEN Dylan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    2 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    3 COLBRELLI Sonny ITA BAHRAIN - MERIDA

    4 LIGTHART Pim NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    5 JULES Justin FRA WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC

    6 DRUCKER Jean-Pierre LUX BMC RACING TEAM

    7 BOIVIN Guillaume CAN ISRAEL CYCLING ACADEMY

    8 WISNIOWSKI Lukasz POL TEAM SKY

    9 VERMOTE Julien TEAM DIMENSION DATA

    10 DUPONT Timothy WANTY - GROUPE GOBERT

    11 NAESEN Oliver 43 VAN DER SANDE Tosh 56 VAN AVERMAET Greg

     

    25/02/2018 BRUSSEL - OPWIJK (B) – Interclub Beloften - 149,9 km

    Deelnemers: 160 - opgevers: 67 - 149,9 km - 42,09 km/h

    1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    2 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    3 BOUTS Jordy EFC-L&R-VULSTEKE

    4 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    5 HERREGODTS Rune LOTTO SOUDAL

    6 LOY Antoine EFC-L&R-VULSTEKE

    7 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL

    8 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE

    9 VAN DINGENEN Jordi HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 MOLLY Kenny AGO - AQUA SERVICE

    16 VAN MOER Brent 23 RELAES Jacob 32 D´HOOGE Thomas 37 VAN DEN BOSSCHE Angelo 47 VERSCHAEVE Viktor 49VAN DE VOORDE Lennert 65 DILLEN Ruben 93 GEERINCK Dries

     

    25/02/2018 GENT-STADEN (W) – Interclub Elite z.c./U23 - 159,4 km

    Deelnemers: 169 - opgevers: 89 - 152 km - 39,68 km/h

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 CALLEEUW Joeri SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    3 WIRTGEN Tom LUX AGO - AQUA SERVICE

    4 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    5 MARCHAND Gianni CIBEL - CEBON

    6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    7 BOUCHER David TARTELETTO - ISOREX

    8 BOUVRY Dieter CIBEL - CEBON

    9 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    10 DRUYTS Gerry ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    15 STEVENS Timothy 18 DE BOCK Stijn 21 REYNAERTS Jan 48 VERHOFSTADT Thibau 58 DE BOES Timmy 61 APERS Ruben 65 COLMAN Alex

      

    25/02/2018 MALDEGEM-KLEIT (O) - Elite z.c./U23 - 104,4 km

    Deelnemers: 131 - opgevers: 58 - 104.4 km - 39.89 km/h

    1 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DESTATSBADER Roy INDIVIDUEEL

    6 VAN HAVERBEKE Julien FRA DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    7 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    9 CLAES Dries SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER

    10 VAN POUCKE Aaron LOTTO SOUDAL

    20 TEN HARTOG Guy 21 VERCAUTEREN Tim 23 DAS Jeroen 25 CLAUS Dieter 35 DHOLLANDER Kristof 64 VAN GOETHEM Kevin 71 VAN PETEGHEM Trifonius 73 PERSOON Joeri

     

    25/02/2018 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 -  120 km

    Deelnemers: 157 - opgevers: 55 - 120.0 km - 40.59 km/h

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 WILLEMS Kenny STAGECO CYCLING TEAM

    3 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 VANHOOF Ward SOUDAL

    5 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 JASPERS Ward LOTTO SOUDAL

    9 VAN TRICHT Stan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    25-02-2018 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHEW VAN SCHOOR met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan LENNERT CAPPAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

     Matthew Van Schoor 2018.jpg     Lennert Cappan 2018.jpg

    Matthew Van Schoor       Lennert Cappan


    Zondag 25/02/2018 OMLOOP VAN HET HAGELAND TIELT-WINGE (B) - UCI Women Elite

    Deelnemers: 161 - opgevers: 89 - 131 km - 36,35 km/h

    1 VAN DIJK Ellen NED TEAM SUNWEB

    2 HOSKING Chloe AUS ALE CIPOLLINI

    3 D`HOORE Jolien MITCHELTON SCOTT

    4 CONFALONIERI Maria Giulia ITA VALCAR PBM

    5 BRONZINI Giorgia ITA CYLANCE PRO CYCLING

    6 FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE

    7 LETH Julie DEN WIGGLE HIGH5

    8 MALLING SIGGAARD Christina DEN TEAM VIRTU CYCLING

    9 DEMEY Valerie LOTTO SOUDAL LADIES

    10 HANNES Kaat JOS FERON LADY FORCE

     

    25/02/2018 BRUSSEL-OPWIJK (B) – Dames Elite

    Deelnemers: 20 - opgevers: 0 - 72.0 km - 37.63 km/h

    1 JANSEN Noa NED DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 VAN DEN BORN Eva NED TWC-MAASLANDER

    3 RENDERS Luna DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    4 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 VAN WIJK Eltina NED RESTORE CYCLING

    6 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 AERNOUTS Amber ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BORREMANS Sarah AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 DERIE Paquita MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    12 HERMANS Anka 15 DENEEF Naïka 17 DELTOMBE Evelien 20 JACOBS Katleen

     

    25/02/2018 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - UCI Men Juniores - 121 km

    Deelnemers: 164 - opgevers: 95 - 121 km - 38,82 km/h

    1 EVENEPOEL Remco ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 HINDSGAUL MADSEN Jacob DEN TEAM HERNING CK JUNIOR

    3 CALVERT Charley GBR TEAM BACKSTEDT HOTCHILLEE

    4 VAN DE PAAR Jarne ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 SHAW Matthew GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    6 SANDER HANSEN Marcus DEN UNO-X DANISH JUNIOR TEAM

    7 TIDBALL William GBR GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    8 GELEIJN Owen NED WPG AMSTERDAM JUNIORES

    9 KROONEN Max NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 BRAET Vito FORTE U19 CYCLING TEAM

    14 VERVLOESEM Xandres 16 VAN WILDER Ilan 19 PATTYN Steven 45 VERBEECK Calvin 50 VAN DEN BOSSCHE Fabio 52 SLOCK Liam 65 BROUWERS Emile

     

    25/02/2018 VLAMERTINGE (W) - Juniores - 79 km

    Deelnemers: 54 - opgevers: 0 - 79.0 km - 38.7 km/h

    1 LENNERT CAPPAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VANDENBULCKE Alex CT SOENENS-BOOOM

    4 DERIBREUX Achille SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 NONNEMAN Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 TRZEBOWSKI Marc-Antoine FRA VC ROUBAIX LILLE METROPOLE

    7 DETHY Matthis SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 VAN ROY Yannick ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DEBORGGRAEVE Matthew WIELERTEAM IEPER

    48 ROOSE Matteo

     

    25/02/2018 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Juniores - 83 km

    Deelnemers: 89 - opgevers: 13 - 83.0 km - 38.33 km/h

    1 MATTHEW VAN SCHOOR VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 COLLIE Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 BEELEN Pieter HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 HAEX Joris DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 VAN VEENENDAAL Hidde NED WV DE JONGE RENNER

    6 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 SZÉKELY Nathan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    23 CLAEYS Laurent 25 COVELIERS Seppe 32 SMET Marco 50 THYS Joren 52 DE GEEST Ricky 56 VAN DAELE Ernest 60 VAN PUYVELDE Lukas 61 ADRIAENSSENS Jenno 66 WARRENS Anthony 70 DE CLEEN Wouter 72 BERTELS Lode 76 JORIS Stef

     

    25/02/2018 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen - 54 km

    Deelnemers: 96 - opgevers: 56 - 54.0 km - 37.35 km/h

    1 DE LIE Arnaud CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN HAMME Wout WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    3 VERGOTE Diel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 SCHUCH Mike NED

    5 JOCHEMS Jody NED WV SCHIJNDEL

    6 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 POETS Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VOGELS Aaron PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 TEERLINCK Alexander AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 STALMANS Jasper PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    25-02-2018 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/02/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 25/02/2018 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Men Elite UCI – 60’

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 2

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2  SWEECK Laurens ERA

    3 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    4 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    6 SOETE Daan TELENET FIDEA LIONS

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    8 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    9 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    10 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 PAUWELS Kevin 12 AERNOUTS Jim 13 VERMEERSCH Gianni 14 MEEUSEN Tom 15 BOSMANS Wietse 16 PEETERS Rob 17 GODRIE Stan NED 18 ORTS LLORET Felipe ESP 19 BOROŠ Michael CZE 20 MERLIER Braam 21 UYTDEWILLIGEN Ingmar 22 ISERBYT Eli 23 VANTORNOUT Klaas 24 HUYS Stijn 25 ADAMS Joeri 26 VAN LEEUWEN Patrick NED 27 TIELEN Dario 28 VAN DEN BRAND Twan NED 29 VERHEYEN Onno 30 VANTHOURENHOUT Michael

     

    25/02/2018 OOSTMALLE (A) - Veldrijden U23 UCI – 50’

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 8

    1 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    2 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    3 CALUWE Stijn CORENDON - CIRCUS

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 SMETS Gert ERA

    6 VANDEBOSCH Toon CORENDON - CIRCUS

    7 WUYTS Mathijs ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    9 BAKX Kelvin NED MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM

    10 KIELICH Timo ERA

    11 PAUWELS Tijl 12 LOOCKX Lander 13 LIESSENS Jarno 14 DERVEAUX Niels 15 VAN DER HEIJDEN Maik NED 16 VAN DER STEGEN Roel NED 17 SIEBENS Gianni 18 VERMEERSCH Florian 19 TURNER Ben GBR 20 VAN DIJKE Koen NED 21 GOEMAN Andreas 22 WOUTERS Sieben NED 23 VLIEGEN Pieter-Jan 24 DE MEYER Senne 25 ROMBOUTS Seppe 26 VANDEBOSCH Victor 27 DEBEIR Arno 28 SIEMONS Julian 29 PEERS Nick 30 LEMMENS Sander 37 STUER Kwinten

     

    25/02/2018 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Dames UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 3

    1 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    2 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    3 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DER HEIJDEN Inge NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    7 NAGENGAST Fleur NED TELENET FIDEA LIONS

    8 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    10 VERHESTRAETEN Karen VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    11 BAKKER Manon NED 12 BETSEMA Denise NED 13 VAN ANROOIJ Lindy NED 14 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED 15 FRANCK Alicia 16 VAN DE STEENE Kim 17 ANDERSON Elle USA 18 GOOSSENS Veerle NED 19 VAN DEN HOEK Bianca NED 20 PEETERS Jinse 21 DELHAYE Pauline FRA 22 TRUYEN Marthe 23 MAES Shana 24 VAN ALPHEN Aniek NED 25 VERMEIREN Tinne 26 ZWAENEPOEL Tessa 27 GERRITSEN Irene NED 28 DE BRUYNE Meg 29 KLOPPENBURG Margriet DEN 30 MICHELS Laure

     

    25/02/2018 OOSTMALLE (A) - Veldrijden Juniores UCI – 40’

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    2 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    3 MEEUSSEN Witse CALLANT-DOLTCINI CT

    4 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    5 DEJONGHE Len VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    6 DE VET Sander WAC TEAM

    7 BERVOETS Michael ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 ARTZ Bart NED ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CT

    9 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    11 VAN DEN BROECK Arno 12 VREESWIJK Noah NED 13 VAN RILLAER Witse 14 JORDENS Jarno 15 CAS Stijn 16 VAN DER SMISSEN Lennick 17 VERVOORT Wout 18 PEMEN Dolf 19 HERRYGERS Tieme 20 VANDEN BUSSCHE Wannes 21 WILLEMS Robbe 22 VANDESOMPEL Cedric 23 LIPPENS Seppe 24 DELNOIJE Remon NED 25 EHLERT Marco NED 26 DE LAET Tomas 27 JANSE Stef 28 NOYENS Jarne 29 UPTEGROVE Pete NED 30 CLAUWAERT Maarten

     

    25/02/2018 OOSTMALLE (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen – 30’

    Nieuwelingen - deelnemers: 58 - opgevers: 1

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    4 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    6 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    7 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 WILLEMS Senne MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 DE RIJCK Nando IKO-BEOBANK

    10 MICHELS Jente MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    11 VAN DEN BULCK Joppe 12 JANSSEN Lucas NED 13 KARS Hugo NED 14 VAN DER VLEUTEN Lukas NED 15 PAUWELS Pieter 16 LAURYSSEN Rik 17 VERSTRYNGE Emiel 18 WILLEMSEN Steijn NED 19 BLOMMEN Brent 20 VAN DEN BROECK Lars 21 OMLOOP Mats 22 TIMMER Maiko NED 23 VAN LAER Lars 24 GROOTJANS Andries 25 VAN DIJCK Jonas 26 WUYTS Yannick 27 DIELS Noa 28 DHOOGE Romeo 29 GEURS Renzo 30 WAUTERS Seppe

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 8

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 NOMDEN Isa NED HANZERENNERS

    4 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 SCHEVENELS Lies´l VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    7 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    25-02-2018 om 17:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 25/02/2018

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Yves Delhasse vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 16 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’. Bij een negatieve temperatuur van -3°C en een gure Oostenwind kon de laatste winterduurtraining op Zondag van start gaan. De kopmannen zorgden voor een aangenaam tempo en wisselden elkaar goed af. De afstand bedroeg 88 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 102 km, het gemiddelde was goed voor 32,3 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Yves Delhasse , Glenn Rotty , Jeroen Van De Vijver , Tommy Van Osselaer , Walter Meseure , Filip Van Royen , Stefan Van Broeck , Franky Wielandt , Tom Heirbaut , Theo De Prekel , Bart Cant , Jochem Smet , ??? en Kenny Janssens.

    25-02-2018 om 13:12 geschreven door kenny


    24-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/02/2018

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 24/02/2018 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) – Men Elite - World Tour - 196,2 km

    Deelnemers: 175 - opgevers: 77 -  196 km - 40,52 km/h

    1 VALGREN ANDERSEN Michael DEN ASTANA PRO TEAM

    2 WISNIOWSKI Lukasz POL TEAM SKY

    3 VANMARCKE Sep TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE

    4 STUYVEN Jasper TREK - SEGAFREDO

    5 GILBERT Philippe QUICK - STEP FLOORS

    6 THEUNS Edward TEAM SUNWEB

    7 VAN LERBERGHE Bert COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    8 COLBRELLI Sonny ITA BAHRAIN - MERIDA

    9 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    10 BURGHARDT Marcus GER BORA - HANSGROHE

    27 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

    32 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    50 VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM

     

    24/02/2018 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - UCI Women Elite - 122,1 km
    Deelnemers: 137 - opgevers: 49 - 122 km - 33,99 km/h

    1 MALLING SIGGAARD Christina DEN TEAM VIRTU CYCLING

    2 RYAN Alexis USA CANYON // SRAM RACING

    3 CONFALONIERI Maria Giulia ITA VALCAR PBM

    4 HOSKING Chloe AUS ALE CIPOLLINI

    5 RIVERA Coryn USA TEAM SUNWEB

    6 KESSLER Nina NED HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT

    7 KOREVAAR Jeanne NED WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM

    8 D`HOORE Jolien MITCHELTON SCOTT

    9 CAVALLI Marta ITA VALCAR PBM

    10 CORDON RAGOT Audrey FRA WIGGLE HIGH5

     

    24/02/2018 STADEN (W) - Juniores - 75,6 km

    Deelnemers: 64 - opgevers: 17 - 75.6 km - 38.15 km/h

    1 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 VANDENBORRE Mathias FORTE U19 CYCLING TEAM

    3 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 LLOYD Jamie GBR TEAM CORLEY CYCLES

    7 SIMOENS Jari ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 BAUDEWIJNS Niels VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 KNIGHT Oliver GBR TEAM CORLEY CYCLES

    10 VANGHELUWE Warre MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    37 HUYGENS Milan 47 DE BEER Wannes

     

    24/02/2018 RIJKEVORSEL (A) - Juniores - 80 km

    Deelnemers: 95 - opgevers: 24 - 80.0 km - 40.67 km/h

    1 BUITENDIJK Ruben NED FORTE U19 CYCLING TEAM

    2 VAN SINTMAARTENSDIJK Roel NED PRC DELTA

    3 VAN DEN PLAS Jasper WAC TEAM

    4 DE DECKER Tijl DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 ZAGERS Stefan PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    6 DE KONINCK Pieter SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DEBREYNE Ruben PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 DORENBOS Yanne NED UWTC DE VOLHARDING

    9 BRABANDER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 BAAK Jord NED KWC KAMPEN

    11 VAN POPPEL Sébastien 13 COSYNS Milan 29 HILLEMANS Pepijn NED 33 HOPMANS Wouter NED 38 GOOSSENS Brecht 54 PERMENTIER Emano 55 VAN DER SYPT Gianni


    24/02/2018 STADEN (W) - Nieuwelingen - 50,4 km

    Deelnemers: 86 - opgevers: 38 - 36.51 km/h

    1 DEWEIRDT Siebe MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VAN ZANDE Devin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 ROGIERS Lucas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    5 BUFFEL Arne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 THEUWS Bartje CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DEBRUYNE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 STERCK Joppe AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    24/02/2018 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 50 km

    Deelnemers: 100 - opgevers: 39 - 50.0 km - 38.99 km/h

    1 MAAS Marijn NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2 VAN BELLE Loe NED LRTV SWIFT

    3 VAN DE WEERDHOF Wouter NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 LAERMANS Tommy HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VERLINDEN Jordi WAC TEAM

    6 WIJFJE Rowan NED

    7 VAN LOOVEREN Thijs WAC TEAM

    8 DE KOK Mathijs NED WV DE JONGE RENNER

    9 HOOLWERF Cathalijne NED WV HET STADION

    10 MACLEOD Euan GBR WILLEBRORD WIL VOORUIT

    42 DEMUYNCK Victor 50 DANEEL Jefke

    24-02-2018 om 18:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS + FOTO'S UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/02/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 14°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg   

         Nicky David

    Zaterdag 24/02/2018 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. A – 60’

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    3 SWEECK Laurens ERA

    4 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    5 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    6 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 PAUWELS Kevin MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 LOOCKX Lander MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 MERLIER Braam ERA

    10 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    11 BONNE Jenko 12 CLEPPE Nicolas 13 BEKAERT Yentl 14 GOEMAN Andreas 15 DERVEAUX Niels 16 ISERBYT Eli 17 VAN COMPERNOLLE Kenneth 18 ADAMS Joeri 19 VANTORNOUT Klaas 20 UYTDEWILLIGEN Ingmar 21 DEGROOTE Jonas 22 GYS Jens 23 SMETS Gert 24 TIELEN Dario 25 SIEBENS Gianni 26 VAN DE KERCKHOVE Nick 27 ALDERWEIRELD Robin 28 KOYEN Niels 29 VERHEYEN Thomas 30 CLOUTIER Tyler USA 
    24-2-2018-lebbeke 1573.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Michael Vanthourenhout, Tim Merlier en Laurens Sweeck. 
     
     

    24/02/2018 LEBBEKE (O) Veldrijden Dames – 40’

    Dames Elite - deelnemers: 19

    1 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    2 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    3 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 FRANCK Alicia MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 KLOPPENBURG Margriet DEN

    9 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 MAES Shana VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    11 VAN WUNSEL Lise 12 VERMEIREN Tinne 13 VERMEIR Aurelie 14 DE BRUYNE Meg 15 VAN LOY Tess 16 WILLEMS Gertie 17 DE KEULENAER Karen 18 DOBBELAERE Jana 19 BLANCHAERT Jo
    24-2-2018-lebbeke 1056.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Kim Van De Steene en Loes Sels.


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 4

    1 BROUWERS Julie VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 SCHEVENELS Lies´l VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VERVLOET Sterre VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 DHONT Kiona MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    24-2-2018-lebbeke 1033.JPG
    Podium Dames Nieuwelingen met winnares Julie Brouwers, Lies Schevenels en Sterre Vervloet.

     

    24/02/2018 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 10

    1 FERDINANDE Anton CALLANT-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE LAET Tomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 MELLAERTS Robbe YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 SALOMEZ Ydris TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 VERHEYDE Leander CYCLING VLIJTINGEN

    10 COENE Benjamin KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    24-2-2018-lebbeke 806.JPG
    Podium Juniores met winnaar Anton Fredinande, Wout Vervoort en Joran Wyseure.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 20

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BAERS Arne CALLANT-DOLTCINI CT

    4 VAN DER VLEUTEN Lukas NED CYCLING VLIJTINGEN

    5 BLOMMEN Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    7 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    8 DE ROECK Mathis MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 OMLOOP Mats MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DIELS Noa MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    11 GEURS Renzo 12 GOOVAERTS Lennert 13 EECKHOUT Sander 14 DEPREZ Jorit 15 MOENS Milo 16 BROOSUS brent NED 17 BLOEM Senne 18 HEYMANS Aaron 19 BOECKX Senne 20 VISSENBERG Sander
    24-2-2018-lebbeke 623.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Thibau Nys, Jetze Van Campenhout en Arne Baers.

    24-2-2018-lebbeke 599.JPG
                                     Aankomst van winnaar Thibau Nys.

     

    24/02/2018 LEBBEKE (O) - Veldrijden form. D – 40’

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 11

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 VERBERCKMOES Arno MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMESAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    6 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    7 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    8 VAN ZEEBROECK Jan KLEIN BRABANTMASTM

    9 SCHEPENS Nils K.V.C. DEINZE VZWMASTM

    10 VERGUCHT Rudy BIKE-ADVICE CYCLING TEAMMASTM

    11 TEIRLINCK Steven
    24-2-2018-lebbeke 357.JPG
    Podium Masters A en Amateurs met winnaar Nicky David, Arno Verberckmoes
    en Auke Theuninck.

    24-2-2018-lebbeke 333.JPG
                                     Aankomst van winnaar Nicky David.


    Masters B - deelnemers: 12

    1 RONDELEZ Bjorn BEACHBIKERSMASTM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 PAESHUYSE Jef

    4 VAN STAEYEN Benny

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 VERHOOGHE Kris

    7 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 LOGIER Christophe EC WALSHOUTEM

    9 COLOMBO Isacco ITA HR TEAM

    10 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 SNOECK Marinc 12 MIJNGHEER Erik
    24-2-2018-lebbeke 208.JPG
    Podium Masters B met winnaar Bjorn Rondelez, Patrick Bassez en Jef Paeshuyse.


    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 2

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 LAMMENS Mario

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 DE WAELE Marnic

    5 BALLET Peter

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 WILLE Rudi

    8 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    9 KOCKAERTS Hubert

    10 VERSCHUEREN Francky

    11 VISSCHER Richard NED 12 COOPMAN Ivan 13 VENS Dirk 14 VANHAEVERBEKE Jean 15 STORMS Marc 16 MEISEN Jozef GER 17 LAFORGE Eric 18 Holvoet Franki 19 DE MEESTER Jackie
    24-2-2018-lebbeke 215.JPG
    Podium Masters C met winnaar Dirk Mertens, Mario Lammens en Ludwig Gladines.





    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-02-2018 om 18:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 24/02/2018
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Hedwig Van Landeghem en Dirk Trogh vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 aan Het Wijnhuis thv 't Ster te St.Niklaas 13 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het Waasland.
    Bij vertrek een temperatuur van -4°C dat dankzij de zon gelukkig niet al te koud aanvoelde. De schrale Oostenwind zorgde voor de meeste tegenstand op de laatste winterduurtraining op Zaterdag. De kopman van de dag was ongetwijfeld Hedwig Van Landeghem die klaar is om volgende week deel te nemen aan de 'Gran Fondo Strade Bianche' (139,2 km). In de eerste helft van de duurtraining zat de wind meestal in de rug en wisselden de kopmannen vooraan zeer regelmatig. Vanaf de terugweg te Overslag kregen we vol de wind op de kop en hier kwam Hedwig Van Landeghem niet meer van de kop en zorgde met de tegenwind voor een hoog tempo waardoor enkelen er de brui aan moesten geven.
    De afstand bedroeg 95 Km en het gemiddelde kwam uit op 34,35 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 125 Km.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Hedwig Van Landeghem , Alain Verbeke , Hank Mees , Tommy Van Osselaer , Tom heirbaut , Steven Heirman , Gunther Van den Bosch , Dirk Cleys , Parick Van Der Vekens , ?? en Kenny Janssens.

    24-02-2018 om 15:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS EN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/02/2018

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 21/02/2018 CYCLOCROSSMASTERS WAREGEM (W) - Veldrijden form. A

    Aantal deelnemers: 24

    1 VAN DER POEL Mathieu NED CORENDON - CIRCUS

    2 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    6 MEEUSEN Tom CORENDON - CIRCUS

    7 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    8 BOROŠ Michael CZE PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

    9 VAN DER POEL David NED CORENDON - CIRCUS

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    11 TURNER Ben GBR 12 PEETERS Rob 13 HERMANS Quinten 14 CLEPPE Nicolas 15  VANTORNOUT Klaas 16 AERTS Thijs 17 ALDERWEIRELD Robin 18 ISERBYT Eli 19 JOSEPH Thomas 20 DE SMET Thibaut 21 BEKAERT Yentl 22 DEGROOTE Jonas 23 WILLEMYNS Mathieu 24 GODRIE Stan NED

    21/02/2018 CYCLOCROSSMASTERS WAREGEM (W) - Veldrijden Dames

    Aantal deelnemers: 12

    1 CANT Sanne CORENDON - CIRCUS

    2 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERDONSCHOT Laura MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    7 BAKKER Manon NED EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT

    8 FRANCK Alicia MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES

    10 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 NOBUS Anja 12 VAN LOY Tess

    Woensdag 21/02/2018 IZEGEM- EMELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118,8 km

    Deelnemers: 90 - opgevers: 27 – 41,59 km/h

    1 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    2 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    3 MAES Jo DL CHEMICALS-RUWOMAT

    4 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    5 ROSSEEL Ricky VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    7 COOLEN Yves HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 PIETERS Laurent VETRAPO CYCLING TEAM

    9 MEHEUS Gill TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    10 BALCAEN Manolito Arsene C WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    24-02-2018 om 14:58 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT VANAF 26/03/2016




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!