.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    05-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 6°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde


    Zondag 05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 7

    1 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    3 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VERMEERSCH Florian PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    8 LIESSENS Jarno ACROG - BALEN BC

    9 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 VAN COMPERNOLLE Kenneth 12 FLOREN Wesley NED 13 SIEBENS Gianni 14 TRIGO Florian FRA 15 DE WIT Edwin 16 VRACHTEN Arne 17 VAN STAEYEN Maarten 18 LEAERTS Yelle 19 GOOSEN Wouter 20 GYS Jens 21 KOYEN Niels 22 VAN ROOSBROECK Pieter 23 PEERS Nick 24 MUSEEUW Stefano 25 SERRE Stef 26 VAN DEN BOSCH Tom 27 VANREYTEN Joachim 28 DE BOCK Yoni 29 SMITS Rune 30 HELSOCHT Liam 37 STUER Kwinten

     

    05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 19

    1 GOOSSENS Veerle NED TEAM BREEPARK

    2 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    3 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    5 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    6 NELEN Kristien INDIVIDUEEL

    7 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    8 DOBBELAERE Jana KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    10 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    11 ROMBOUTS Tine 12 HEIJ Sabine NED 13 BOONEN Valerie 14 VAN LOY Tess 15 ALLART Oceane FRA 16 VERDEYEN Tine 17 VAN HOOL Lana 18 DE PAUW Marijke 19 VAN STEENWINKEL Ella


    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    5 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

     

    05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden form. C - Juniores - 40´

    Junioren - deelnemers: 26

    1 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    3 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    7 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 DE JONG Remco NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 SEMPELS Gill 12 DE WEERT Robbe 13 GEUKENS Wout 14 VERHAEGEN Lennie 15 PEREMANS Jochen 16 MELLAERTS Robbe 17 GROOTJANS Jeno 18 VAN CLEEMPUT Bert 19 VAN MELDERT Robin 20 ROMBAUTS Daan 21 VAN MEER Erben NED 22 DE JONG Frank NED 23 MOLS Berre 24 VAN DER PERREN Ritte 25 VAN DEN BROECK Brick 26 CANDRIES Ruben

     

    05/11/2017 ARENDONK (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 42

    1 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    2 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    4 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VANACKER Emiel TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 LEMMENS Vic ACROG - BALEN BC

    7 VAN LAER Lars THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    8 JAENEN Jelle OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    9 VANGILS Yannick WAC TEAM

    10 GOYVAERTS Ibo DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VAN HAVERE Detlev 12 JORISSEN Senne 13 GEENEN Yarne-zias 14 CEUSTERS Rune 15 BRUYNINCKX Nick 16 VERSTRAELEN Wannes 17 CLAES Sam 18 D´HOLLANDER Senne 19 HUYBS Lennert 20 BASTIAENSEN Jesse 21 SMULDERS Vik NED 22 VANHOUT Jelle 23 VAN IZERLOO Beau NED 24 BELMANS Dries 25 CROON Joran 26 VAN DER BURG Bas NED 27 MERTENS Jonas 28 DRYBOOMS Thomas 29 CHOW Brett NED 30 SLEGERS Wietse

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    2 SLEGERS Amber OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 27 - opgevers: 3

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    6 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    7 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    8 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    9 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 HEYLEN Keith 12 THIJS Dennis 13 DELCROIX Tom 14 LEDEGEN Dietmar 15 WIELEMANS Kevin 16 NUYES Wouter 17 PEETERS Karl 18 BOSSAERTS Kevin 19 HOUBEN Björn 20 HUSSON Kobe 21 HANQUET Alexander 22 VANSTEENKISTE Arne Karel 23 VAN CRAEN Michael Maaike 24 DEBEURME Steve

     

    Masters B - deelnemers: 16

    1 DAELMANS Arne

    2 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    3 PAESHUYSE Jef

    4 SMITS Kris

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 VAN STAEYEN Benny

    9 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 SLEECKX Danny

    11 VERSTRAETE Peter 12 VAN VLASSELAER Jurgen 13 VAN MEER Edgar NED 14 NOOIJ Roland NED 15 RIETBERGEN Edward NED 16 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 28

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VANDERAERDEN Johan

    3 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 SLUYTS Patrick

    6 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 KOCKAERTS Hubert

    8 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    9 ABÉ Peter

    10 VERELST Rudy

    11 VAN SINAY Dirk 12 VAN OOSTERWIJCK Daniel 13 VERTESSEN Johnny 14 PULMANS Peter 15 SCHUTTERS Alfons 16 COOPMAN Ivan 17 HERIJGERS Adrianus NED 18 ROELSTRAETE Philip 19 THIJS Carl 20 GOETHALS Ronny 21 LAFORGE Eric 22 FIORETTI Giorgio ITA 23 COOREMAN Stephan 24 DE MEESTER Jackie 25 BELLENS Wim 26 MARTENS Herman 27 VAN DESSEL Raymond Daniel 28 VAN DER LEEUW Albert NED

    05-11-2017 om 19:38 geschreven door kenny


    04-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 04/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 04/11/2017     


    Zaterdag 04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 4

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX

    3 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    6 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX

    7 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    8 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    10 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    11 DE WIT Edwin 12 VERMEERSCH Florian 13 BAEYENS Dennis 14 SMET Jonas 15 VANDENBROUCKE Niels 16 DENOLF Ritchie 17 DECLERCK Mathias 18 DE SCHUYTER Tim 19 VAN DEN BOSCH Tom 20 DE BOCK Yoni 21 DEWITTE Casper 22 VAN AERT Tijs 23 VANDENHEEDE Brecht 24 VANCOMPERNOLLE Jan 25 COLAERT Pascal 26 DEVOS Romain FRA 27 STUER Kwinten 28 DE GROODT Killian 29 DE ROP Michiel 30 LOGIE Aaron 35 DE BOCK Jelle
    4-11-2017-zelzate 1576.JPG
                                 Winnaar Elite z.c. met Mathieu Willemyns.
    4-11-2017-zelzate 1449.JPG
    4-11-2017-zelzate 959.JPG
                                                    Start van de Elite z.c.

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28 - opgevers: 1 - 40'

    1 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 GUNST Ruben 12 VANPARIJS Tjorven 13 DE SMET Nicolas 14 SALOMEZ Ydris 15 VAN CUTSEM Senna 16 DEMEYER Guillian 17 DE VOS Wannes 18 BERT Jasper 19 VULLERS Brain 20 VAN DER SYPT Gianni 21 LAVERGE Maxim 22 DE BRUYNE Meg 23 VERMEIR Aurelie 24 FRAEYE Katleen 25 VAN ACKER Jasper 26 VANHEES Michiel 27 COENE Benjamin
    4-11-2017-zelzate 955.JPG
    Winnaar Juniores met Jarno Jordens en winnaar Dames met Meg De Bruyne.
    4-11-2017-zelzate 687.JPG
                                           Start van de Juniores en Dames Elite.


    Nieuwelingen - deelnemers: 43 - 30'

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    7 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    11 DE BOCK Rune 12 VANPRAET Ruben 13 DENAEGHEL Brent 14 DECKMIJN Matisse 15 DHOOGE Thibau 16 GEURS Renzo 17 DE CLERCQ Seppe 18 D´HOLLANDER Senne 19 DHOOGE Romeo 20 DE VOS Sander 21 TRIO Victor 22 HEYMANS Aaron 23 DEWEERDT Tiebe 24 CALLEWAERT Andreas 25 DE GROOTE Vasco 26 DEWINTER Gerben 27 VAN DYCK Jan 28 DIAS Niels 29 EECKHOUT Sander 30 MEERT Noah 31 VAN HAVERE Detlev
    4-11-2017-zelzate 681.JPG
    Winnaar Nieuwelingen met Jetze Van Campenhout en winnaar Dames Jeugd
    met Kiona Dhondt.
    4-11-2017-zelzate 623.JPG
            Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Jetze Van Campenhout.
    4-11-2017-zelzate 385.JPG
                                             Start van de Nieuwelingen.


    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 MEG DE BRUYNE uit Hamme KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 19

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 DE MEYER Michaël CYCLING TEAM PAJOTAMA19+

    11 LEGRAND Wesley MastA

    12 GOOSSENS Denis 13 GOUDESEUNE Bart 14 DESMET Robbe 15 VERGUCHT Rudy 16 DEBEURME Ben 17 ROGIERS Kurt 18 WAMPERS Yannick 19 DEBEURME Steve
    4-11-2017-zelzate 381.JPG
                                Winnaar Amateurs met Laudelino Lammens.
    4-11-2017-zelzate 384.JPG
                                    Winnaar Masters A met Wesley Legrand.
    4-11-2017-zelzate 357.JPG
                    Aankomst van winnaar Amateurs met Laudelino Lammens.
    4-11-2017-zelzate 376.JPG
                                Aankomst winnaar Masters A met Wesley Legrand.
    4-11-2017-zelzate 200.JPG
                                     Start van de Amateurs en Masters A.


    Master B - deelnemers: 12

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    7 REID Gabriel CAN

    8 DUMONT Jurgen ITAF

    9 VAN GOETHEM Danny KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 MYNGHEER Erik

    11 VELDEMAN Dirk 12 DE GROOTE Rik
    4-11-2017-zelzate 193.JPG
    Winnaar Masters C met Mario Lammens en winnaar Masters B met Bjorn Rondelez.
    4-11-2017-zelzate 174.JPG
                               Aankomst van winnaar Masters B met Bjorn Rondelez.


    Master C - deelnemers: 15

    1 LAMMENS Mario

    2 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    3 DE WAELE Marnic

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BALLET Peter

    6 VAN OOSTERWIJCK Daniel

    7 WILLE Rudi

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ROBERTS Andrew GBR BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 BLOEMMEN Rudy

    11 COOPMAN Ivan 12 VANHAEVERBEKE Jean 13 GOETHALS Ronny 14 HOLVOET Franki 15 HURTECANT Roland
    4-11-2017-zelzate 001.JPG
                                            Start van de Masters B en C.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-11-2017 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MEG DE BRUYNE met haar 2°Veldritzege bij de Dames Elite !!!

    Meg de Bruyne.jpg 

        Meg De Bruyne


    Zaterdag 04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 4

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX

    3 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    6 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX

    7 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    8 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    10 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    11 DE WIT Edwin 12 VERMEERSCH Florian 13 BAEYENS Dennis 14 SMET Jonas 15 VANDENBROUCKE Niels 16 DENOLF Ritchie 17 DECLERCK Mathias 18 DE SCHUYTER Tim 19 VAN DEN BOSCH Tom 20 DE BOCK Yoni 21 DEWITTE Casper 22 VAN AERT Tijs 23 VANDENHEEDE Brecht 24 VANCOMPERNOLLE Jan 25 COLAERT Pascal 26 DEVOS Romain FRA 27 STUER Kwinten 28 DE GROODT Killian 29 DE ROP Michiel 30 LOGIE Aaron 35 DE BOCK Jelle

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28 - opgevers: 1 - 40'

    1 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 GUNST Ruben 12 VANPARIJS Tjorven 13 DE SMET Nicolas 14 SALOMEZ Ydris 15 VAN CUTSEM Senna 16 DEMEYER Guillian 17 DE VOS Wannes 18 BERT Jasper 19 VULLERS Brain 20 VAN DER SYPT Gianni 21 LAVERGE Maxim 22 DE BRUYNE Meg 23 VERMEIR Aurelie 24 FRAEYE Katleen 25 VAN ACKER Jasper 26 VANHEES Michiel 27 COENE Benjamin


    Nieuwelingen - deelnemers: 43 - 30'

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    7 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    11 DE BOCK Rune 12 VANPRAET Ruben 13 DENAEGHEL Brent 14 DECKMIJN Matisse 15 DHOOGE Thibau 16 GEURS Renzo 17 DE CLERCQ Seppe 18 D´HOLLANDER Senne 19 DHOOGE Romeo 20 DE VOS Sander 21 TRIO Victor 22 HEYMANS Aaron 23 DEWEERDT Tiebe 24 CALLEWAERT Andreas 25 DE GROOTE Vasco 26 DEWINTER Gerben 27 VAN DYCK Jan 28 DIAS Niels 29 EECKHOUT Sander 30 MEERT Noah 31 VAN HAVERE Detlev


    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 MEG DE BRUYNE uit Hamme KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 19

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 DE MEYER Michaël CYCLING TEAM PAJOTAMA19+

    11 LEGRAND Wesley MastA

    12 GOOSSENS Denis 13 GOUDESEUNE Bart 14 DESMET Robbe 15 VERGUCHT Rudy 16 DEBEURME Ben 17 ROGIERS Kurt 18 WAMPERS Yannick 19 DEBEURME Steve


    Master B - deelnemers: 12

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    7 REID Gabriel CAN

    8 DUMONT Jurgen ITAF

    9 VAN GOETHEM Danny KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 MYNGHEER Erik

    11 VELDEMAN Dirk 12 DE GROOTE Rik


    Master C - deelnemers: 15

    1 LAMMENS Mario

    2 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    3 DE WAELE Marnic

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BALLET Peter

    6 VAN OOSTERWIJCK Daniel

    7 WILLE Rudi

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ROBERTS Andrew GBR BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 BLOEMMEN Rudy

    11 COOPMAN Ivan 12 VANHAEVERBEKE Jean 13 GOETHALS Ronny 14 HOLVOET Franki 15 HURTECANT Roland

    04-11-2017 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 41 -opgevers: 6

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    3 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    4 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    5 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    11 KOYEN Niels 12 SMITS Rune 13 WUYTS Mathijs 14 DE MEYER Jarne 15 LEMMENS Sander 16 KAISE Julien 17 VAN STAEYEN Maarten 18 VAN HELVOIRT Koen NED 19 LEAERTS Yelle 20 BREUGELMANS Michiel 21 VANREYTEN Joachim 22 PEERS Nick 23 PAUWELS Dries 24 HELSOCHT Liam 25 MEELBERGHS Pieter 26 BRAES Brent 27 KONINGS Robbe 28 BRUYNINCKX Jonas 29 VAN ASSCHE Bert 30 VERMEERSCH Arne

     

    04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames - deelnemers: 23

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    3 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 GOOSSENS Veerle NED AMARROW ADEX CYCLING TEAM

    6 PEETERS Jinse PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 GERRITSE Femke NED ZZPR.NL -HANCLEAN - ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    10 SCHOE Aimée NED STEVENS

    11 NELEN Kristien 12 COMMISSARIS Caren 13 VAN WUNSEL Lise 14 VANDER SANDE Elise 15 DE VRIES Didi NED 16 BOONEN Valerie 17 VERMEERSCH Eva 18 BEECKMANS Sara 19 SCHOON Lisette NED 20 VERDEYEN Tine 21 ALLART Oceane FRA 22 VERMEIREN Katrien 23 VAN HOOL Lana

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 8

    1 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    6 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    8 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

     

    04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 19  - 40'

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 DE VET Sander WAC TEAM

    3 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    6 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    10 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    11 WILLEMS Robbe 12 DEBAELE Jorre 13 GROOTJANS Jeno 14 PEREMANS Jochen 15 MELLAERTS Robbe 16 MOLS Berre 17 VERMEIREN Yenthe 18 VAN MEER Erben NED 19 VAN DEN BROECK Brick

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 47 - opgevers: 4 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    7 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    8 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    9 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 GROENENDAAL Bailey NED WV SCHIJNDEL

    11 VAN DEN BULCK Joppe 12 VAN LAER Lars 13 VAN DEN BROECK Lars 14 KUYPERS Milan 15 OMLOOP Mats 16 DEJONGHE Senne 17 BOECKX Seppe 18 VAN LIEROP Danny NED 19 GOOVAERTS Lennert 20 GEENTJENS Brend 21 HUIJBREGTS Niels NED 22 JORISSEN Senne 23 GOYVAERTS Ibo 24 MARX Bram 25 VERSTRAELEN Wannes 26 BRUYNINCKX Nick 27 DE VOS Yanick NED 28 BELMANS Dries 29 VAN STAAY Iben 30 BASTIAENSEN Jesse

     

    04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 17 - opgevers: 3

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    3 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    4 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    5 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    6 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    7 HERMANS Briek DAGPASMASTM

    8 LEDEGEN Dietmar INDIVIDUEELAMA19+

    9 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    10 PEETERS Karl INDIVIDUEELAMA19+

    11 HOUBEN Björn 12 VOLCKAERTS Sven 13 VAN SAET Yarne 14 JANS Noah


    Masters B - deelnemers: 10

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 PAESHUYSE Jef

    4 VAN STAEYEN Benny

    5 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 MICHELS Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN LOOY Jos

    9 RIETBERGEN Edward NED TWC MAASLANDSTER

    10 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 22

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VANDERAERDEN Johan

    3 VERELST Rudy

    4 ABÉ Peter

    5 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VERTESSEN Johnny

    7 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 SCHUTTERS Alfons DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN

    9 PULMANS Peter

    10 SLUYTS Patrick

    11 VERDEYEN Jos 12 KOCKAERTS Hubert 13 HERIJGERS Adrianus NED 14 THIJS Carl 15 MICHIELSEN Paul 16 COOREMAN Stephan 17 OIRSCHOT VAN Frank NED 18 DE CNUYDT Adrien 19 DE MEESTER Jackie 20 MARTENS Herman 21 VAN DEN BOGAERT Jan 22 VAN DER LEEUW Albert NED

    04-11-2017 om 20:35 geschreven door kenny


    01-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE OUDENAARDE VAN WOENSDAG 01/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE OUDENAARDE VAN WOENSDAG 01/11/2017     


    Woensdag 01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 6

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    8 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 BOROS Michael CZE 12 SOETE Daan 13 MEEUSEN Tom 14 MERLIER Tim 15 FIELD Ian GBR 16 DEGROOTE Jonas 17 ADAMS Joeri 18 VERMEERSCH Gianni 19 VAN DER MEER Gosse NED 20 BOSMANS Wietse 21 WALSLEBEN Philipp GER 22 AERNOUTS Jim 23 PRUVOST Nicolas FRA 24 KAISE Julien 25 JUILIANO Andrew USA 26 DE BOCK Jelle 27 COLAERT Pascal 28 TAKENOUCHI Yu JPN 29 BUTLER Michael GBR 30 FORRESTER Alexander GBR
    1-11-2017-oudenaarde 1694.JPG
    1-11-2017-oudenaarde 1393.JPG
                                               Lars Van Der Haar
    1-11-2017-oudenaarde 1384.JPG
                        Toon Aerts, Mathieu Van Der Poel en Wout Van Aert.
    1-11-2017-oudenaarde 1310.JPG
                                                       Wout Van Aert
    1-11-2017-oudenaarde 1191.JPG
                                                    Mathieu Van Der Poel
    1-11-2017-oudenaarde 1282.JPG
                                                Jelle De Bock

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 9

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    4 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 PIGEON Hugo FRA CHAMBERY CF

    7 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN DIJKE Koen NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 BONSERGENT Maxime FRA MAXIME BONSERGENT

    10 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DEBEIR Arno 12 SCHUERMANS Jelle 13 DERVEAUX Niels 14 ROMBOUTS Seppe 15 MEIN Thomas GBR 16 AGTERBERG Kyle NED 17 BEKAERT Yentl 18 VAN DE KERCKHOVE Nick 19 LOOCKX Lander 20 VAN DE VELDE Thomas 21 SMET Jonas 22 LIESSENS Jarno 23 VERMEERSCH Florian 24 DE SMET Thibaut 25 LEE Stephen GBR 26 PAUWELS Tijl 27 WALKERDEN Ben AUS 28 DECLERCK Mathias 29 DE BOCK Yoni 30 FLOREN Wesley NED
    1-11-2017-oudenaarde 909.JPG
        Podium Beloften met winnaar Thomas Pidcock, Eli Iserbyt en Jens Dekker.

    1-11-2017-oudenaarde 903.JPG
       Podium Beloften met winnaar Thomas Pidcock, Eli Iserbyt en Jens Dekker.
    1-11-2017-oudenaarde 843.JPG
    1-11-2017-oudenaarde 755.JPG
    1-11-2017-oudenaarde 572.JPG

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    2 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/PANACHE

    3 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    5 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    6 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    7 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    8 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    9 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    11 VANDERMOUTEN Pasquine FRA 12 VANDERBEKEN Joyce 13 GALAND Maïna FRA 14 VERHESTRAETEN Karen 15 VAN DE PUTTE Kim 16 MICHIELS Githa 17 DELHAYE Pauline FRA 18 PORHEL Laura FRA 19 PEETERS Jinse 20 WITLOX Lizzy NED 21 REDMOND Natalie AUS 22 MAES Shana 23 VAN ALPHEN Aniek NED 24 VAN WITZENBURG Marieke NED 25 LIMPENS Pien NED 26 KUIJPER Elodie NED 27 ROMBOUTS Tine 28 DE VOS Nele 29 SCHWAGER Mara GER 30 BLANCHAERT Jo
    1-11-2017-oudenaarde 1100.JPG
    Podium Dames met winnares Helen Wyman, Katherine Compton en Jolien Verschueren.

    1-11-2017-oudenaarde 1055.JPG
    1-11-2017-oudenaarde 973.JPG

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 4

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    5 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    7 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    8 THOMAS Theo FRA LA PÉDALE D´ALSACE

    9 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    11 PEIRENS Yente 12 PEMEN Dolf 13 FERDINANDE Anton 14 JORDENS Jarno 15 VAN LOOVEREN Joachim 16 DE VET Sander 17 CLYNHENS Jens 18 KLUCKERS Arthur LUX 19 BERVOETS Michael 20 VAN COMPERNOLLE Jason 21 SIMON YOHANN FRA 22 BREL Antoine FRA 23 VAN TRICHT Floris 24 VALOGNES THIBAULT FRA 25 HERRYGERS Tieme 26  VERDONCK Andres 27 GILLES Cyprien FRA 28 HOUSSIN Bavo 29 VANSTEENKISTE Joshua 30 QUETS Stijn 45 DE VOS Wannes
    1-11-2017-oudenaarde 394.JPG
       Podium Juniores met winnaar Ben Tulett, Wout Vervoort en Jarno Bellens.

    1-11-2017-oudenaarde 390.JPG
       Podium Juniores met winnaar Ben Tulett, Wout Vervoort en Jarno Bellens.
    1-11-2017-oudenaarde 283.JPG
    1-11-2017-oudenaarde 124.JPG

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 1

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 KARS Hugo NED ARTV DE ADELAAR

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    9 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    10 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    11 DIERKING Felix GER 12 DE RIJCK Nando 13 VANDERLINDEN Lukas 14 VERSTRYNGE Emiel 15 VANDERSTEEN Jarne 16 VIDTS Obie 17 LEVEEL Killian FRA 18 DE ROECK Mathis 19 HUBRECHTS Sander 20 PAUWELS Pieter 21 DIELS Noa 22 VANGILS Yannick 23 VANDEVANNET Simon 24 DE CLERCQ Seppe 25 DE BOCK Rune 26 DENAEGHEL Brent 27 BUIJS Quinten NED 28 GEURS Renzo 29 FILLION Erwann FRA 30 TRIO Victor 36 SZKANDERA Thomas 50 VERSCHRAEGEN Wout 52 HERMANS Ullrich
    1-11-2017-oudenaarde 107.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Lennert Belmans, Salvador Alvarado en Thibau Nys.

    1-11-2017-oudenaarde 110.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Lennert Belmans, Salvador Alvarado en Thibau Nys.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-11-2017 om 20:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Woensdag 01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 6

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    8 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 BOROS Michael CZE 12 SOETE Daan 13 MEEUSEN Tom 14 MERLIER Tim 15 FIELD Ian GBR 16 DEGROOTE Jonas 17 ADAMS Joeri 18 VERMEERSCH Gianni 19 VAN DER MEER Gosse NED 20 BOSMANS Wietse 21 WALSLEBEN Philipp GER 22 AERNOUTS Jim 23 PRUVOST Nicolas FRA 24 KAISE Julien 25 JUILIANO Andrew USA 26 DE BOCK Jelle 27 COLAERT Pascal 28 TAKENOUCHI Yu JPN 29 BUTLER Michael GBR 30 FORRESTER Alexander GBR

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 9

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    4 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 PIGEON Hugo FRA CHAMBERY CF

    7 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN DIJKE Koen NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 BONSERGENT Maxime FRA MAXIME BONSERGENT

    10 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DEBEIR Arno 12 SCHUERMANS Jelle 13 DERVEAUX Niels 14 ROMBOUTS Seppe 15 MEIN Thomas GBR 16 AGTERBERG Kyle NED 17 BEKAERT Yentl 18 VAN DE KERCKHOVE Nick 19 LOOCKX Lander 20 VAN DE VELDE Thomas 21 SMET Jonas 22 LIESSENS Jarno 23 VERMEERSCH Florian 24 DE SMET Thibaut 25 LEE Stephen GBR 26 PAUWELS Tijl 27 WALKERDEN Ben AUS 28 DECLERCK Mathias 29 DE BOCK Yoni 30 FLOREN Wesley NED

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    2 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/PANACHE

    3 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    5 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    6 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    7 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    8 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    9 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    11 VANDERMOUTEN Pasquine FRA 12 VANDERBEKEN Joyce 13 GALAND Maïna FRA 14 VERHESTRAETEN Karen 15 VAN DE PUTTE Kim 16 MICHIELS Githa 17 DELHAYE Pauline FRA 18 PORHEL Laura FRA 19 PEETERS Jinse 20 WITLOX Lizzy NED 21 REDMOND Natalie AUS 22 MAES Shana 23 VAN ALPHEN Aniek NED 24 VAN WITZENBURG Marieke NED 25 LIMPENS Pien NED 26 KUIJPER Elodie NED 27 ROMBOUTS Tine 28 DE VOS Nele 29 SCHWAGER Mara GER 30 BLANCHAERT Jo

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 4

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    5 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    7 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    8 THOMAS Theo FRA LA PÉDALE D´ALSACE

    9 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    11 PEIRENS Yente 12 PEMEN Dolf 13 FERDINANDE Anton 14 JORDENS Jarno 15 VAN LOOVEREN Joachim 16 DE VET Sander 17 CLYNHENS Jens 18 KLUCKERS Arthur LUX 19 BERVOETS Michael 20 VAN COMPERNOLLE Jason 21 SIMON YOHANN FRA 22 BREL Antoine FRA 23 VAN TRICHT Floris 24 VALOGNES THIBAULT FRA 25 HERRYGERS Tieme 26  VERDONCK Andres 27 GILLES Cyprien FRA 28 HOUSSIN Bavo 29 VANSTEENKISTE Joshua 30 QUETS Stijn 45 DE VOS Wannes

     

    01/11/2017 KOPPENBERGCROSS OUDENAARDE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 1

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 KARS Hugo NED ARTV DE ADELAAR

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    9 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    10 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    11 DIERKING Felix GER 12 DE RIJCK Nando 13 VANDERLINDEN Lukas 14 VERSTRYNGE Emiel 15 VANDERSTEEN Jarne 16 VIDTS Obie 17 LEVEEL Killian FRA 18 DE ROECK Mathis 19 HUBRECHTS Sander 20 PAUWELS Pieter 21 DIELS Noa 22 VANGILS Yannick 23 VANDEVANNET Simon 24 DE CLERCQ Seppe 25 DE BOCK Rune 26 DENAEGHEL Brent 27 BUIJS Quinten NED 28 GEURS Renzo 29 FILLION Erwann FRA 30 TRIO Victor 36 SZKANDERA Thomas 50 VERSCHRAEGEN Wout 52 HERMANS Ullrich

    01-11-2017 om 20:02 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!