Zaterdag 21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Men Elite Klasse 2 UCI - 60´ Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 6
1 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON
2 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
5 ADAMS Joeri KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM
6 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
7 BOROS Michael CZE
8 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
9 DENUWELAERE Jan TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
11 DEGROOTE Jonas 12 SWEECK Laurens 13 VENTURINI Clement FRA 14 CALUWE Stijn 15 DRIESEN Jarne 16 SWEECK Hendrik 17 LOOCKX Lander 18 SWEECK Diether 19 PRUVOT Nicolas 20 HOEYBERGHS Daan 21 TIELEN Dario 22 TRIGO Florian 23 HOFMAN Bart 24 VENS Quincy 25 VAN ROOSBROECK Pieter 26 JASPERS Jappe 27 CANT Kevin 28 BRAET Vinnie 29 DE SCHUYTER Tim 30 VANDEKINDEREN Jens
21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´
Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1
1 DE JONG Thalita NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM
2 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4 SELS Loes KDL CYCLING TEAM
5 TER BEEK Linda NED HET TWENTSE ROS/ZWIEP FIETSEN
6 VANDERBEKEN Joyce DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM
7 HAVLIKOVA Pavla CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N
8 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES
9 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
10 NOSKOVA Nikola CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.C.
11 BOSCHKER Julia NED 12 NOBUS Anja 13 PALM Eva Maria 14 VERMEIR Aurelie 15 PEETERS Jinse 16 NOËL Jara 17 LOCKE Rebecca AUS 18 DE BRUYNE Meg 19 VARDAROS Christine USA 20 WILLIAMS Naomi AUS 21 MAES Shana 22 BAJGEROVA Nikola CZE 23 RIEDEL Stacey AUS 24 VERMEERSCH Eva 25 DEFOUR Lara 26 DOCX Mieke 27 BLANCHAERT Jo 28 VAN ROMPAY Anke
21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 0
1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT
2 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM
3 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT
4 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
5 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT
6 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
7 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
8 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM
9 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK
10 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK
11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 QUARTIER Jonas 13 LOGIE Aaron 14 CHRISTIAENS Thijs 15 HOEZ Theo 16 DEFOUR Wannes 17 CLAUWAERT Maarten 18 VERDONCK Loeka 19 HOUSSIN Bavo 20 BOUDREZ Brent 21 DESCHEPPER Ward 22 GUNST Ruben 23 ANANIE Léo 24 BEKAERT Seppe 25 SLABBINCK Sietse 26 DEMEYER Guillian 27 FERDINANDE Anton 28 VERMEERSCH Arne 29 BLOM Kenneth 30 VERHEYDE Leander
21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´
Nieuwelingen - deelnemers: 33 - opgevers: 4
1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM
2 WYSEURE Joran VZW JONG WIELERTALENT
3 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT
4 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT
6 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
7 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT
8 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
9 ANANIE Ugo FRA E.S.ARQUES
10 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
11 VAN DER VLEUTEN Lukas 12 VAN COMPERNOLLE Jamie 13 VANSTEENKISTE Joshua 14 MURRAY Sam GBR 15 DECKMIJN Matisse 16 DE VOS Wannes 17 GOYVAERTS Ibo 18 CALLEWAERT Andreas 19 SALOMEZ Ydris 20 CLAUS Benoît 21 DEWEERDT Tiebe 22 TRIOUX Martin FRA 23 MEERT Noah 24 LAEVENS Justin 25 VAN ACKER Jasper 26 VAN WALLEGHEM Matice 27 CROP Maarten 28 VAN ONACKER Sebastien 29 COLLAVINI Lily FRA
Dames Nieuwelingen - deelnemers: 1
1 COLLAVINI Lily FRA CC CAMBRESIEN
|