Proficiat aan MARJON CLAUS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
Marjon Claus
Zondag 26/04/2015 BOEZINGE (W) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 49,5 km
Provinciaal Kampioenschap Dames Jeugd Juniores - deelnemers: 16 - 55 km 35 km/h 1 VAN GINNEKEN Ilona NED ISOREX CYCLING TEAM
2 VANDER SANDE Elise K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
3 CLAUWAERT Chloé CT FORCE VZW
4 DELANOTE Bonnie CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
5 DE PAUW Ina KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
6 VAN WAEYENBERGHE Brenda AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM
7 CORYN Louise WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT
8 DE BOCK Ellen PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
9 VERHOYE Chenice KON. BALEN B.C. V.Z.W.
10 MOREAU Marjolein ISOREX CYCLING TEAM
Provinciaal Kampioenschap Dames Jeugd Nieuwelingen - deelnemers: 32 55 km 34,96 km/h
1 MARJON CLAUS uit PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
2 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
3 VAN DER HULST Amber NED RESTORE CYCLING
4 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5 LOUCHAERT Justine VZW TIELTSE RENNERSCLUB
6 BOSSUYT Shari CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
7 SCHOKKAERT Febe KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
8 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING
9 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
10 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL
24 VERMEERSCH Eva ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW
25 VAN DEN BOSSCHE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
26 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
26/04/2015 DENDERHOUTEM (O) - Aspiranten 12 jaar - deelnemers: 12 20,5 km
1 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES
2 SCHEERLINCK Kièro KTC-CYCLING TEAM
3 TORNEY Artuur VD HAUWE CT - GENTSE VS
4 VAN CAUWENBERGHE Arne ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
5 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
6 SZKANDERA Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
13 jaar - deelnemers: 35 26,65 km
1 VAN ZANDE Devin KTC-CYCLING TEAM
2 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM
3 DE SCHUIFELEER Bram JONGE RAKKERS VOLLEZELE
4 D´HONDT Dante KSC DENDERSTREEK LABIEKES
5 SEGERS Ryan KTC-CYCLING TEAMASP
9 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
10 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
11 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
25 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
31 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
34 SERRON Lennert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
13 jaar Meisjes - deelnemers: 4 26,65 km
1 VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM
2 VERBESTEL Jitse KSC DENDERSTREEK LABIEKES
3 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
4 STORMS Imke VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
14 jaar - deelnemers: 48 34,85 km
1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE
2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
3 BEECKMAN Brent KTC-CYCLING TEAM
4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
8 VAN DAELE Ernest VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
9 SMET Marco VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
23 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
26 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
27 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
28 DE GEEST Ricky VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
33 TIMMERMANS Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
14 jaar Meisjes - deelnemers: 1 34,85 km
1 RENDERS Luna ISOREX CYCLING TEAM
|