Zondag 01/12/2013 BK AMATEURS&MASTERS (A) - Veldrijden form. D - Belgisch Kampioenschap Amateurs: 1.VANDEVELDE Ruben -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
2.GELUYKENS Kenny -AFDELING ANTWERPEN - WBV-
3.HEYLENS Jochen -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
4.DE VIAENE Korneel -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
5.OOMS Niels -CYCLING TEAM ZEMST VZW-
6.SLUYTS Glenn -CYCLING TEAM KESSEL-
7.ADRIAENSEN Michael -THE DIRT KNIGHTS-
8.SNOECK Mathias -ASFRA RACING TEAM-
9.DELAERE Jens -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-
10.ANDRIES Kevin -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
Masters A: 1.RAEYMAKERS Sten -CYCLINGTEAM DDT-STAS-
2.GRUWIER Steve -ASFRA RACING TEAM-
3.MAES Timmy -CYCLING TEAM VELOTOUR-BOCOVAN-
4.DIELS Koen -DNCS/PRO 2012 CT-
5.SELS Nick -AFDELING ANTWERPEN - WBV-
6.DAVID Nicky -PRIMATOR CYCLING TEAM
7.VAN LEUFFELEN Peter -AFDELING ANTWERPEN - WBV-
8.JANSSENS Sven -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
9.ARNOUTS Tom -AFDELING ANTWERPEN - WBV-
10.VAN ASSCHE Nico -CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
Masters B:
1.VERHAEGEN Guido -AFDELING ANTWERPEN - WBV-
2.JANSEN Wim -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
3.DE BOCK Benny -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
4.SMET Ivan -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-
5.BOGAERT Nico -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
6.NERINCKX Stefan -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
7.VANDECAUTER Nick -YOUNG SCHELDE CT-
8.MERTENS Dirk -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
9.VAN STAEYEN Benny -AFDELING ANTWERPEN - WBV-
10.TECK Erik -AFDELING ANTWERPEN - WBV-
Masters C:
1.GLADINES Ludwig -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
2.VERLOO Mark -DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-
3.VAN DEN BERGH Wim -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
4.DE SCHEEMAEKER Ronald -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
5.PANIS André -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
6.KYNDT Hans -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
7.VANDERAERDEN Johan -CYCLO BIKE LIMBURG-
8.HOUWEN Jan -PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
9.SELS Rudy -AFDELING ANTWERPEN - WBV-
10.VAN OOSTERWYCK Daniel -VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
01/12/2013 BK ASPIRANTEN (A) - Veldrijden Aspiranten - Belgisch Kampioenschap
Aantal deelnemers:
Meisjes 12 jaar
1.VAN GOETHEM Femke -NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-
2.MICHOTTE Maëlle -SPRINTS.COM-
3.BROUWERS Julie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.DE CLERCQ Katrijn -VD HAUWE CT - GENTSE VS-
5.BEIRINCKX Lina -WSC HAND IN HAND BAAL-
Meisjes 13 jaar
1.VERBEEK Britt -HAGELAND CYCLING TEAM-
2.VAN LOY Tess -VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-
3.ZWAENEPOEL Tessa -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
4.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-
5.VANWALLEGHEM Kyenta -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
Meisjes 14 jaar
1.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV-
2.BOSSUYT Shari -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-
3.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
4.VANDECAVEYE Fleur -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-
5.SIEMONS Sara -RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-
Jongens 12 jaar
1.COREMANS Dante -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
2.BELMANS Lennert -DCM CYCLING TEAM-
3.BAERS Arne -HAGELAND CYCLING TEAM-
4.VAN LAER Pieter -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
5.LAURYSSEN Yorben -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
11.BLEYENBERG Jado -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
15.D´HOLLANDER Senne -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
39.VAN HAVERE Detlev -WIELERTEAM WAASLAND VZW-
Jongens 13 jaar
1.MEEUSSEN Witse -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
2.SZEKELY Nathan -PEER BMX VZW-
3.CORTJENS Ryan -CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER-
4.MALEZSEWSKI Lukas -LA BICYCLETTA-
5.PEIRENS Yente -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-
11.STRUYF Robbe -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
17.VAN HOUTE Sybren -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-
Jongens 14 jaar
1.VERVLOESEM Xandres -DCM CYCLING TEAM
2.VAN DEN BROECK Arno -DCM CYCLING TEAM
3.VANDEPUTTE Niels -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
4.THYS Joren -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
5.VERDONCK Andres -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
|