.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/02/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 26/02/2012 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - Men Elite 1.1 UCI - 198 km
    Aantal deelnemers:

    1.CAVENDISH Mark -SKY PROCYCLING

    2.HUTAROVICH Yauheni -FDJ-BIG MAT

    3.VAN HUMMEL Kenny Robert -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    4.DEMARE Arnaud -FDJ-BIG MAT

    5.SEREBRYAKOV Alexander -TEAM TYPE 1 - SANOFI

    6.VEELERS Tom -PROJECT 1T4I

    7.CHAVANEL Sébastien -TEAM EUROPCAR

    8.VAN DIJK Stefan -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S

    9.KRISTOFF Alexander -KATUSHA TEAM

    10.GREIPEL André -LOTTO BELISOL TEAM

    23.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    101.VAN AVERMAET Greg uit Hamme -BMC RACING TEAM

    129.GODDAERT Kristof uit St.Gillis -AG2R LA MONDIALE op 2’19"

     

    26/02/2012 OPWIJK (VB) – Interclub - Elite z.c./U23 - 149,4 km
    Aantal deelnemers:

    1.SENECHAL Florian --EFC Omega Pharma Quick Step

    2.VAN DRIESSCHE Kjell --EFC Omega Pharma Quick Step

    3.VANKERCKOVEN Jochen --Ovita Eijssen Acrog

    4.VAN MEIRHAEGHE Jef --Lotto Belisol

    5.BROEDERS Garrit --Jong Vlaanderen Bofrost

    6.PILLON Romain --ESEG Douai

    7.DE BIE Sean --Ovita Eijssen Acrog

    8.MEIJERS Daan --Park Hotel Valkenburg NL

    9.VERKINDEREN Frederik --Lotto Belisol

    10.VAN SPEYBROECK Tim --Ovita Eijssen Acrog

    29.STEELS Stijn uit Westerlo  --EFC Omega Pharma Quick Step

    36.DRUYTS Gerry uit Wilrijk --EFC Omega Pharma Quick Ste

    45.VANDYCK Niels uit Puurs --Jong Vlaanderen Bofrost

    55.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge --Profel Bofrost CT

    107.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. --Rock Werchter

    118.CORDEEL Pieter uit Stekene --Bianchi Lotto NH

    122.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme --Rupelspurters Boom

     

    26/02/2012 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.WELLENS Tim-LOTTO BELISOL U23

    2.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM

    3.VANBILSEN Kenneth-AN POST SEAN KELLY TEAM

    4.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23

    5.MULLER Philippe

    6.SCHEPMANS Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    7.VANBRABANT Yannick-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    8.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    9.SEGERS Joren-AN POST SEAN KELLY TEAM

    10.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    27.ONGHENA Matthias uit Kieldrecht-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM


    26/02/2012 GENT - STADEN (W) - Elite z.c./U23 - 140 km

    Aantal deelnemers: 153

    1.DEWEY Douglas-TERRA FOOTWEAR

    2.JORY Chris-VL TECHNICS

    3.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    4.PODZNYAKOV Kirill-VL. TECHNICS ABUTRIEK

    5.ONGENA Thomas uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    6.VANHAECKE Thomas-FUJI TEST TEAM

    7.JOSEPH Stijn-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    8.WASTYN Emiel-JONG VLAANDEREN

    9.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM

    10.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN

    29.GOOSSENS Kenny uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

    37.PERSOON Joeri uit Stekene-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    55.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    62.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    26/02/2012 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM

    3.DIERICKX Matthias-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    4.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5.TRIO Niels-ISOREX CYCLING TEAM

    6.VYNCKE Marco-DMC- CYCLING TEAM

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.SMET Guy uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST

    9.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    15.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    24.FRUYTIER James uit Moerbeke-TEAM ALIPLAST

    25.D`HONDT Bram uit Schellebelle-TEAM ALIPLAST

    29.PEIRSMAN Davy uit Verrebroek-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    34.HERREBAUT Jeffrey uit Zele-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    37.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    40.VERBEKE Stijn uit Stekene-TEAM ALIPLAST

    42.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    47.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    48.DAS Jeroen uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

     

    26/02/2012 OUD-HEVERLEE (VB) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 165

    1.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    2.THYS Nico-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.WIELANDT Sven uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    4.WILLEMS Kenny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA SUPERANO HAM

    7.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-TEAM ALIPLAST

    9.MARTENS Valentijn uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.VERHOEVEN Nico-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    11.PIETERS Andres uit Grembergen-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    23.VAN RAEMDONCK Kevin uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST

    30.COOMANS Bjorn uit Ruisbroek-TEAM-THIELEMANS & CO

    34.DE BOEY Jonas uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25/02/2012 SAINT-SEVERIN - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1. Maxime Anciaux

    2. Philipp Müller
    3. Gaetan Pons  13"
    4. Loïc Vliegen
    5. Florent Mottet  20"
    6. Rudy Rouet
    7. Guy Bogaarts
    8. Timothy Stevens
    9. Romain Wolkowicz
    10. Anthony Savo
    23. Gregory Franckaert uit Kallo

    26-02-2012 om 23:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/02/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 26/02/2012 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) - Men Juniors 1.1 UCI - 118 km - 02h58min

    Aantal deelnemers: 147

    1.VANDERAERDEN Niels- CT DJ Matic Kortrijk
    2.POUILLY Félix-Wasquehal
    3.HAVIK Piotr-Avia Fuji Youth
    4.DIJKSHOORN Richard-Restore CT op 2"
    5.DIBBEN Jonathan-South East CT
    6.FARAZIJN Maxime-CT DJ Matic Kortrijk
    7.DELTOMBE Kevin-Avia Fuji Youth
    8.BOSMANS Tom-Cube-Fintro-Spie CT
    9.NOPPE Christophe-CT DJ Matic Kortrijk
    10.HOFSTEDE Lennard-Restore CT

    26/02/2012 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN PETEGEM Nick-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.HEMROULLE Johan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.SENY Alexandre-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    7.WOUTERS Ruben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.VAESEN Arne-SPORT EN MOEDIG GENK

    9.DEMAN Renaud-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    10.KIVITS Marc-WV SCHIJNDEL

     

    26/02/2012 OPWIJK (VB) - Juniores - 72 km

    Aantal deelnemers: 116

    1.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    3.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    6.DE DAPPER Maxim-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    8.MICHIELS Killian-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.VAN DER PERRE Adriano-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    10.ROLING Jerry-WV VIKING - WATERLAND

    15.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke-RUDYCO CYCLING TEAM

    23.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    29.VAN DAM Tom uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    61.ANNAERT Dieter uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    69.MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    73.VERMEULEN Daan uit-RUDYCO CYCLING TEAM

    26/02/2012 VLAMERTINGE (W) - Juniores - 79 km

    Aantal deelnemers: 77

    1.VAN HAVERBEKE Julien-PEDALE MADELAINOISE

    2.CLEMENT Laurents-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.COREELMAN Giani-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB

    5.VYNCK Kevin-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    6.DEBEY Glenn-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7.DE RUYSSCHER Dante-AH RIJSCHOOL GENTSE

    8.GRUSON Antoine-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9.VANDERBEKEN Bjarne-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM

    10.LAMPAERT Constantijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

     

    26/02/2012 BRUSTEM SINT-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.BISSCHOPS Niels-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    3.FASSIN Raphaël-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS

    8.ESSERS Job-WC MAASLANDSTER

    9.MAHO Adrien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    26/02/2012 OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.TEIRLINCK Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.PAUWELS Robin uit Temse-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.AKKERMANS Lars-RSC DE WESTHOEK

    8.MAESEN Dries-WK NOORD WEST BRABANT

    9.RELAES Jacob uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    10.BOGAERTS Stijn-WK NOORD WEST BRABANT

    13.DE WITTE Sven uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM

    27.JANSSENS Jarrid uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    29.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    50.VAN DE VEL Scott uit Temse-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    51.AERSSENS Kevin uit Sinaai-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode-RUDYCO CYCLING TEAM

    26/02/2012 STADEN (W) - Nieuwelingen - 45 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB

    4.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE

    6.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE

    7.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    9.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE

    10.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    26-02-2012 om 23:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/02/2012

    vwf.JPG








    Proficiat aan PETER MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Maes Peter KOP 2011.png
    Zondag 26 Februari - MALDEREN (1840)

    A-reeks – 70 km
    1 Dries ECHELPOELS
    2 Rien Coertjens
    3 Mario Van Gucht
    4 Gregory Camerlinckx
    5 Michael Braeckmans
    6 Wim De Smet
    7 Johan De Roeck
    8 Arne Kestens
    9 Steven Bogaert
    10 Lode Van Impe
    VWF 26-2-12-malderen 264.JPG
    Winnaar reeks A Dries Echelpoels met Rien Coertjens en Mario Van Gucht.
    VWF 26-2-12-malderen 225.JPG
       Aankomst van Dries Echelpoels die gans de wedstrijd alleen voorop reed.
    VWF 26-2-12-malderen 230.JPG
                              Mario Van Gucht spurtte naar een 3de plaats.
    VWF 26-2-12-malderen 168.JPG VWF 26-2-12-malderen 255.JPG
                                                    Anthony De Wolf neemt een voorbeeld aan nonkel Fons De Wolf.
    VWF 26-2-12-malderen 240.JPG
              Peletonspurt met o.a. Sven Blommaert en Paul Rooseparck.
    VWF 26-2-12-malderen 191.JPG
                                             Doortocht van de reeks A.
    VWF 26-2-12-malderen 171.JPG

    C-reeks – 58 km
    1 Peter MAES (Bornem)
    2 Peter Dockx
    3 Kenny Van Campenhout
    4 Gunther Biesemans
    5 Bart Van de Wiele
    6 Gino Audenaert (Hamme)
    7 Alain Bogaert
    8 Jerry Cooman
    9 Marc Tabourdon
    10 Franky Weemaes (Melsele)
    VWF 26-2-12-malderen 160.JPG
      Winnaar reeks C Peter Maes met Peter Dockx en Kenny Van Campenhout.
    VWF 26-2-12-malderen 155.JPG
                                      Winnaar Peter Maes uit Bornem.
    VWF 26-2-12-malderen 120.JPG
                                          Aankomst van Peter Maes.
    VWF 26-2-12-malderen 125.JPG
    Spurt voor de 3de plaats met Kenny Van Campenhout voor Gunther Biesemans,
    Bart Van Wiele en Gino Audenaert.
    VWF 26-2-12-malderen 086.JPG
                                         Laatste ronde voor de reeks C.

    D-reeks – 58 km
    1 Patrick JACOBS
    2 Herman Proost
    3 Danny De Backer
    4 Peter Neckebroeck
    5 John De Croock
    6 Gerry Maes
    7 Rudy Thomas
    8 Peter De Smedt
    9 Dominique Turcksin
    10 Bart De Wint

    VWF 26-2-12-malderen 151.JPG
                                          Winnaar reeks D Patrick Jacobs.
    VWF 26-2-12-malderen 102.JPG
           Spurt voor de 2de plaats met Herman Proost voor Danny De Backer.
    VWF 26-2-12-malderen 109.JPG
                               Spurt voor de 10de plaats in de reeks D.
               
    E-reeks – 51 km
    1 Marc HEULENS
    2 Alain De Schepper
    3 Joost Pieters
    4 Rudy Van De Velde
    5 Roger Schouppe
    6 Freddy Vlerick
    7 Patrick Convents
    8 Paul Casteleyn
    9 Serge De Wever
    10 Hugo Van Linden
    VWF 26-2-12-malderen 077.JPG
    Winnaar reeks F Marc Vervondel, winnaar reeks G Viktor Van Den Eynde en
    winnaar reeks E Marc Heulens.
    VWF 26-2-12-malderen 036.JPG
                            Aankomst van winnaar reeks E Marc Heulens.
    VWF 26-2-12-malderen 018.JPG
                                                    Start reeks E.
    VWF 26-2-12-malderen 003.JPG

    F-reeks – 51 km
    1 Marc VERVONDEL
    2 Patrick Van Renterghem
    3 Luc D'Haeseleer
    4 Jozef Deneef
    5 Jos Staes
    6 Jozef De Wever
    7 José Hoebeke
    8 Roland Hellebaut
    9 Rene Mertens
    10 Marc Colpaert
    VWF 26-2-12-malderen 037.JPG
    De reeksen kwamen samen maar Marc Vervondel won de spurt in de reeks F.

    G-reeks – 51 km
    1 Viktor VAN DEN EYNDE
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Luc Snels
    4 Theo Coudyzer
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    6 Guido Cornet
    7 Willy Teirlinck
    8 Francois Van De Vijver
    9 Roger Van Den Eede
    10 Jef D'Hondt
    VWF 26-2-12-malderen 079.JPG
           Winnaar reeks G Viktor Van Den Eynde.
    VWF 26-2-12-malderen 052.JPG
                              Freddy De Blick kwam als 5de over de meet.


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-02-2012 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 26/02/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Peter Neels en Eric Vermeulen vertrokken zondagmorgend om 09h00 thv 
    Buyl Sport te Beveren 36 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    De laatste winterduurtraining op zondag werd in droge omstandigheden afgewerkt. Vooraan werd zeer regelmatig afgewisseld zodat er een constant tempo op werd nagehouden met als resultaat dat in de groep de trapfrequentie werd onderhouden. Spijtig voorval op de terugweg te St.Gillis waar op een wegversmalling een wagen met volle snelheid ons passeerde met een valpartij tot gevolg achteraan de groep. Zowel Roberto Vercauteren als Kristof Verbraeken lagen in de berm, deze namiddag werd bevestigd dat Kristof Verbraeken zijn linker schouderblad heeft gebroken. Langs deze weg wensen we Kristof een spoedig herstel toe !!!
    Ditmaal werd er nog een extra finale gereden naar Kallo via Verrebroek en Doel als afsluiting van het winterseizoen. Een tiental renners reden naar Verrebroek waar nog voor de Tabaknatie werd rondgedraaid met 4 renners en Eric Vermeulen die regelmatig wat extra kopwerk leverde tot Doel. De 4 met name: Peter Neels, Kenny Janssens, Koen Van Laere en Lieven Van De Perre bleven beuken op de tegenwind en draaiden zeer goed rond. Na het rondpunt te Kallo schoten nog 7 renners over en kwamen Dirk Trogh, Steven Van Houte en Daan De Bock de ketting mee onderhouden. De 7 bleven samen tot op 2 à 3 kilometer voor de meet waar de eerste aanval kwam van Lieven Van De Perre die meteen werd gecounterd door Kenny Janssens. Iets later sloten ook Koen Van Laere en Peter Neels aan. Koen Van Laere probeerde nog een ultieme aanvalspoging maar kreeg meteen Peter Neels mee en Kenny Janssens reed het gat dicht, maar de spurt was reeds ingezet door Peter Neels die het haalde voor Kenny Janssens. Dan kwamen Koen Van Laere en Lieven Van De Perre over de meet. Dirk Trogh, Steven Van Houte en Daan De Bock volgden iets later.
    De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Kallo, Den Es en Melsele bedroeg de afstand 125 Km, het gemiddelde kwam uit op 34,5 Km/h.

    Reden mee vandaag : Peter Neels , Eric Vermeulen , Chris Van Cleemput , Alain Verbeke , Roberto Vercauteren , Bram Van Hoyweghen , Stefan Van Broeck , André Stuer , Bjorn Smet , Lieven Van De Perre , Steven Van Houte , Koen Van Laere , Joeri Verbruggen , Bruno Verwulgen , Biondi Marin , Daan De Bock , Jurgen Maes , Jan Vlegels , Werner Van Der Weken , Patrick Van Der Vekens , Robby Van Raemdonck , Steven Heirman , Gino Van Broeck , Sean Durinck , Kristof Verbraeken , Nico Audenaert , Wim Lagae , Tom Van Osselaer , Steven Van Osselaer , Dirk Trogh (aangesloten te Stekene op de terugweg) , ? ? ? ? ? en Kenny Janssens (lekke band).

    26-02-2012 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/02/2012
    waod_3.jpg

    Zaterdag 25 Februari - 4564 ED SINT JANSTEEN (NL)

    Catg. A - 70 km - 33 dln.

    1 Kristof Gryson (Landegem)

    2 Dimitri Mulder

    3 Tim Vercauteren (Belsele)

    4 Renaat Demeter (Lochristi)

    5 Impen Segers

    6 Johnny Van der Klooster 7 Eric Vereecken 8 Kurt Caboor  9 Christian De Meyer 10 Maarten De Muynck 11 Jordy Leenknecht 12 Maarten Burm 13 Vincent Maes (Stekene) 14 Paul Rooseparck 15 Kevin Vleurinck 16 Nico Cornelis 17 Kenny Van Gompelaere 18 Samuel Billand 19 Kim Van Oost 20 Steven Van Rijckeghem 21 Mike Van Rijssel 22 Dave Van Roeyen (Zwijndrecht) 23 Mattias Van Rooy  24 Gert Van Der Vloot 25 Pieter Covents (Stekene) 26 Jimmy Segers 27 Tim Heymans 28 Jan Vlegels (Kieldrecht) 29 Steven Heirman (Hamme) 30 Gino Hoskens (Beveren)


    Catg. B - 60 km - 23 dln.

    1 Erwin Bollen (Diepenbeek)

    2 Tonny Akkerman

    3 Franky Van Oyen (Zulte)

    4 Matti De Baat

    5 Stefan Hermans

    6 Christophe Van Vlierberghe 7 Teo Muis 8 Sven De Vlieger 9 Karel Wernier 10 Noel Dult 11 Wim Heyndrickx (Vrasene) 12 Wim Rombaut (Stekene) 13 Patrick Van Hoolandt 14 Jean Paul Reunis 15 Michel Janns 16 Michel Bultinck 17 Luc Wytick 18 Willem Schut 19 Rudi Rabout (Heinkenszand) 20 Marnix De Roos 21 Kris Van Honste 22 David Van Waas 23 Edwin Van Waterschoot


    Catg. C - 50 km - 16 dln.

    1 Patrick Van Renterghem(Bellem)

    2 Noël Willems 

    3 Tony Reniers

    4 Leo Mares (Beveren)

    5 Jean-Pierre Van Maldegem 

    6 Jozef De Naeghel 7 Joeri Van Huffelen  8 Daniël Denis 9 Ko Harms 10 Paul Hunninck 11 Moens Jean-Paul 12 Erwin D'Hondt 13 Philippe Lacquet 14 Pascal Cornand 15 Johan Hofmans 16 Frankie Van Hoecke 

     
    Catg. D - 45 km - 15
    dln.

    1 Helmuth Tas (Sijsele)

    2 Andre Peeters

    3 Karel Heirbaut (Belsele)

    4 Eric Vandersteen

    5 Ronald Van Imschoot

    6 José Demeyere 7 Jos Dierks 8 Ludo Opdebeek 9 Robert Maldrie 10 Erik De Waele 11 Willy Corthier 12 Henk Bolle 13 Marinus Lockefeir 14 Jaak Nys 15 Willy Vereeken


    Catg.E - 45km - 12 dln.

    1 Theo Coudyzer (Balen)
    2 Mathieu Mercken 

    3 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4 Luc Snels 

    5 Freddy De Blick (Beveren)

    6 Omer Meloen 7 Rene Van Reeth 8 Guus Schuller 9 Frans Timmers 10 Luc Muys 11 Gérard Raes 12 Paul De Geynst 


    Catg.F - 45 km - 10 dln.

    1 Gerrit Hairwassers (Den Dungen NL)

    2 Joseph D'Hont 

    3 Ferdinand Moerman 

    4 Roger De Breuker 

    5 Clement Saelens 

    6 Pierre Verberckmoes (Belsele) 7 Daniel Jooris 8 Daniel Cornu 9 Huub Klip 10 Edward Battersby

    26-02-2012 om 16:28 geschreven door kenny


    25-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WAOD - ST.JANSTEEN VAN ZATERDAG 25/02/2012
    FOTO'S WAOD - ST.JANSTEEN VAN
    ZATERDAG 25/02/2012

    CATG.A
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 235.JPG
                     Winnaar Catg.A Kristof Gryson en de 2de Dimitri Mulder.
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 233.JPG
                    Ismar Segers kreeg ook bloemen als 1ste Arrow-renner.
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 124.JPG
                                                         Start Catg.A
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 211.JPG
                                                    Doortocht Catg.A
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 197.JPG
                                                   Doortocht Catg.A

     

    CATG.B
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 176.JPG
    Podium Catg.B met winnaar Erwin Bollen, Tony Ackermans en Franky Van Oyen.
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 161.JPG
                           Aankomst van winnaar Erwin Bollen in de Catg.B

     

    CATG.C
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 117.JPG
                                Patrick Van Renterghem winnaar Catg.C
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 116.JPG
    Podium Catg.C met winnaar Patrick Van Renterghem, Noel Willems en Tony Reniers.

     

    CATG.D
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 075.JPG
     Podium Catg.D met winnaar Helmuth Tas, Andre Piessens en Karel Heirbaut.
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 051.JPG
                             Aankomst Catg.D met Helmuth Tas als winnaar.

     

    CATG.E
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 070.JPG
             Podium Catg.E met winnaar Theo Coudyzer en Mathieu Mercken.
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 047.JPG
                            Aankomst Catg.E met winnaar Theo Coudyzer.

     

    CATG.F
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 068.JPG
                              Podium Catg.F met winnaar Gerrit Hairwassers.
    WAOD 25-2-12 waod st j.steen 103.JPG
                                                Podium te St.Jansteen.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-02-2012 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/02/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 25/02/2012 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - Men Elite 1.HC
    Aantal deelnemers:

    1.VANMARCKE Sep -GARMIN-BARRACUDA

    2.BOONEN Tom -OMEGA PHARMA-QUICKSTEP

    3.FLECHA GIANNONI Juan Antonio -SKY PROCYCLING

    4.HAUSSLER Heinrich -GARMIN-BARRACUDA op 25"

    5.VAN AVERMAET Greg uit Hamme -BMC RACING TEAM

    6.MARCATO Marco -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    7.MONDORY Lloyd -AG2R LA MONDIALE

    8.LADAGNOUS Matthieu -FDJ-BIG MAT

    9.PICHOT Alexandre -TEAM EUROPCAR

    10.SCHEIRLINCKX Staf -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S

    14.GODDAERT Kristof uit St.Gillis -AG2R LA MONDIALE

    86.VAN HECKE Preben uit Berlare -TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 7’45"

    120.CORDEEL Sander uit Stekene -LOTTO BELISOL TEAM op 12’44"

     

    25/02/2012 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - Women Elite 1.2 UCI
    Aantal deelnemers:

    1.GUNNEWIJK Loes -GREENEDGE - AIS

    2.VAN DIJK Eleonora -TEAM SPECIALIZED - LULULEMON

    3.WORRACK Trixi -TEAM SPECIALIZED – LULULEMON op 1’10"

    4.BRAS Martine -DOLMANS - BOELS CYCLINGTEAM

    5.FERRAND PREVOT Pauline -STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM

    6.CANTELE Noemi -BE PINK

    7.LONGO BORGHINI Elisa -HITEC PRODUCTS - MISTRAL HOME CYCLING TEAM

    8.CROMWELL Tiffany -GREENEDGE - AIS

    9.SPRATT Amanda -GREENEDGE - AIS

    10.ARMITSTEAD Elizabeth -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM

    34.HANNES Kaat uit Wechelderzande -LOTTO BELISOL LADIES op 7’17"

    39.DRUYTS Kelly uit Wilrijk -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 10’01"

    74.WERNER Laure uit Duffel -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    84.CROKET Gilke uit Bornem -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

     

    25/02/2012 HAMONT-ACHEL - BEVERBEEK CLASSIC (LB) - Men Elite 1.2 UCI - 177 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR

    2.WILKINSON Ian -ENDURA RACING

    3.BLAIN Alexandre -ENDURA RACING

    4.VAN HOECKE Justin -WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    5.HONIG Reinier -LANDBOUWKREDIET

    6.ALLEGAERT Matthias -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    7.MC NALLY Mark -AN POST - SEAN KELLY

    8.HOLLANDERS Dries -METEC CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    9.STASSEN Julien -IDEMASPORT - BIOWANZE

    10.COENEN Johan -TEAM DIFFERDANGE - MAGIC-SPORTFOOD.DE

    42.VEREECKEN Nicolas uit Nieuwkerken -LOTTO BELISOL U23 op 5"

    57.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    86.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    115.CORNU Dominique uit Beveren -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    143.VAN GUYSE Jarno uit Stekene -MELBOTECH PRORACE CT op 11’31"


    25/02/2012 HAMONT-ACHEL - BEVERBEEK CLASSIC (LB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

     

    25/02/2012 RIJKEVORSEL (A) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.COOLS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.HONIGH Nino-CICLISMO MUNDIAL

    3.LUYCKX Brent-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.DE LANGE Thijs-ZRTC THEO MIDDELKAMP

    6.WOLSINK Jelle-WV DE JONGE RENNER

    7.TUBBAX Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    8.SEYMUS Jason-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.VAN DER AUWERA Nigel-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW

    10.LOOIJ Andre-WV VIKING WATERLAND

    13.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    24.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    31.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    25/02/2012 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 52 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    2.JESPERS Seppe-VOLH

    3.BUNNING Jorn-WV NOORD HOLLAND

    4.LINDENBURG Jim-RESTORE CYCLING

    5.MAAS Jan-RSC DE ZUIDWESTHOEK

    6.TOBE Xavier-RESTORE CYCLING

    7.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE ZUIDWESTHOEK

    8.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG

    10.LEIJS Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT

    58.DE BEULE Mathias uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25-02-2012 om 18:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 25/02/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Danny Smet vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv 
    't Ster te St.Niklaas 34 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Zeer zacht lenteweer voor de laatste winterduurtraining op zaterdag en nog genoeg renners aanwezig om de kilometers af te malen. Vooraan werd op zeer regelmatige basis gewisseld zodat in de groep de trapfrequentie kon onderhouden worden. De afstand bedroeg 91 Km en het gemiddelde kwam uit op 32,4 Km/h, met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 Km.

    Reden mee vandaag : Stijn Verbeke , Matthias Van Walle , Mads Rydicher , Danny Smet , James Fruytier , Jan Vlegels , Steven Van Houte , Jonas Van Cauteren , Ruben Van Steelandt , Adrien Maes , Frans Sulman , Dirk Cleys , Valarie Robert , Biondi Marin , Willy Marin (camera) , Freddy Van Camp , Tom Van Raemdonck , William Govaert , Alain Verbeke , Philip Smet , Bart Rooms , De Kriek , Alex , Steven Van Osselaer , Kurt Van Raemdonck , Kenny Smith , Frank Suys (lekke band) , Franky Weemaes (aangsloten op terugweg) , ? ? ? ? ? en Kenny Janssens.

    25-02-2012 om 14:01 geschreven door kenny


    24-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS MET VERTREKPUNT 'T STER
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    ZATERDAG 25 FEBRUARI SLUITEN WE HET WINTERSEIZOEN AF MET VERTREKPUNT
    'T STER TE ST.NIKLAAS START OM 09H00 !!!

    SAMENKOMST PARKING RESTAURANT REINAERT

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Mendonk om via Overslag op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 105 km)
    Reinaert vertrek zaterdag.jpg
     Wachtebeke Puyenbroeck domein.jpg
                                          Vertrekpunt 't Ster                                                     Domein Puyenbroeck te Wachtebeke

    24-02-2012 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN MET VERTREKPUNT BUYL SPORT
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    ZONDAG 26 FEBRUARI SLUITEN WE HET WINTERSEIZOEN AF MET VERTREKPUNT 
    TE BEVEREN AAN BUYL SPORT 
    VERTREK OM 09H00 !!!


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag om zo op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 90 km)
    Buyl Sport winkel.jpg

    24-02-2012 om 19:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIT - HASSELT VAN WOENSDAG 22/02/2012
    FOTO'S VELDRIT - HASSELT VAN WOENSDAG 22/02/2012

    HEREN ELITE
    WBV 22-2-12-hasselt 088.JPG
                Podium met winnaar Niels Albert, Zdenek Stybar en Sven Nys.
    WBV 22-2-12-hasselt 094.JPG
                                              Winnaar Niels Albert.
    WBV 22-2-12-hasselt 092.JPG
                               Zdenek Stybar eindigde op de 2de plaats.
    WBV 22-2-12-hasselt 093.JPG
                          Sven Nys werd 3de in de indoorcross te Hasselt.
    WBV 22-2-12-hasselt 100.JPG
               Kevin Pauwels werd in de bloemen gezet door Femke Herrijgers.
    WBV 22-2-12-hasselt 102.JPG
                       Kevin Pauwels aan het woord voor de Sporza micro.
    WBV 22-2-12-hasselt 080.JPG
                 Niels Albert en Sven Nys bekomen even net na de aankomst.
    WBV 22-2-12-hasselt 057.JPG WBV 22-2-12-hasselt 043.JPG
                         Lars Van Der Haar                                             Sven Nys, Niels Albert, Zdenek Stybar en Wietse Bosmans.
    WBV 22-2-12-hasselt 054.JPG WBV 22-2-12-hasselt 036.JPG
                              Kevin Pauwels                                                                  Klaas Vantornout en Jouffrey Arnaud.
    WBV 22-2-12-hasselt 058.JPG
                                           Sven Nys en Zdenek Stybar.
    WBV 22-2-12-hasselt 072.JPG
                    Zdenek Stybar, Niels Albert, Kevin Pauwels en Sven Nys.
    WBV 22-2-12-hasselt 074.JPG
                                  Niels Albert, Sven Nys en Kevin Pauwels.
    WBV 22-2-12-hasselt 017.JPG
                                           Uitslag tijdrit bij de Heren Elite.


    DAMES ELITE
    WBV 22-2-12-hasselt 085.JPG
    Podium met Dames met winnares Marianne Vos, Daphny Van Den Brand en Sanne Cant.
    WBV 22-2-12-hasselt 087.JPG WBV 22-2-12-hasselt 086.JPG
                      Sanne Cant werd 3de.                                                                    Winnares Marianne Vos.
    WBV 22-2-12-hasselt 097.JPG WBV 22-2-12-hasselt 078.JPG
                    De speaker van de avond.                                                 Sfeerbeeld van de indoorcross te Hasselt.
    WBV 22-2-12-hasselt 023.JPG
    Tussen de tijdrit en de cross was er een signeersessie met alle renners en rensters.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-02-2012 om 19:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME MTB TOERTOCHT TE ST.NIKLAAS
    MTB Toertocht Ronde van het Waasland van 12/02/2012 te St.Niklaas
    Vertrek TC Jasmijn

     



    Filmopname: Willy Marin

    24-02-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    23-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/02/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 22/02/2012 INDOORCROSS HASSELT (LB) - Veldrijden form. A - Indoor
    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS

    2.STYBAR Zdenek-FIDEA

    3.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR

    5.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6.VANTHOURENHOUT Sven-LANDBOUWKREDIET

    7.AERNOUTS Bart-RABO-GIANT OFFROAD TEAM

    8.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS

    9.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK

     

    22/02/2012 INDOORCROSS HASSELT (LB) - Veldrijden Dames
    Aantal deelnemers:

    1.VOS Marianne

    2.VAN DEN BRAND Daphny-RWC AHOY

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    5.STULTIENS Sabrina-RTC BUITENLUST

    6.WYMAN Helen-SWIFT RACING TEAM

    7.VARDAROS Christine-ZANNATA CHAMPION SYSTEM

    8.BOBER Nancy-STYLE & CONCEPT CYCLING TEAM VZW

    9.VAN LOY Ellen-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    10.DE BIE-LEYTEN Nicolle-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    23-02-2012 om 12:08 geschreven door kenny


    22-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 28 MAART START ZOMERSEIZOEN DUURTRAINING WOENSDAG
    Dijk polder

    VANAF WOENSDAG 28 MAART START HET ZOMERSEIZOEN OP WOENSDAGNAMIDDAG !!!


    VERTREK OM 14H00 THV BUYL SPORT TE BEVEREN, AFSTAND 95 KM EN TOT DEN ES 110 KM !!!


    22-02-2012 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 22/02/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Roberto Vercauteren en Pieter Covents vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 59 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waeslant'.

    Veel renners op de wekelijkse duurtraining en meteen de wind op kop in de eerste helft van de rit. Wegens werkzaamheden thv Overslag werd een ommetje gereden naar Koewacht om zo terug op de route te komen naar Stekene. Vooraan werd op zeer regelmatige basis gewisseld zodat de groep de trapfrequentie kon onderhouden op een goed tempo. De afstand bedroeg 82 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 33,5 Km/h.

    Reden mee vandaag : Roberto Vercauteren , Sven Trogh , Eric Vermeulen , Pieter Covents , Franky Weemaes , Guy Ten Hartog , Jonas De Boey , Valentijn Martens , Luc Vermeulen , Freddy De Blick , Sofie Verdonck , Johnny De Schepper , Ruben Van Steelandt , Tom Michils , Leo Mares , Walter Rotthier , Eugéne Bosman , Werner Van Der Weken , Michel Thierens , Kristoff Heyns , Joris De Jonghe , Walter Meseure , Jori Van Steenberghen , Danny Smet , Matthias Van Walle , Steven Van Houte , Dr.Frank De Winter , Matthias Onghena , Jan Vlegels , Adrien Maes , Jurgen Maes , Fons Van Raemdonck , Kurt Van Raemdonck , Bert De Coster , Philip Van Havenbergh , Rikkie Matthijssens , Filip Weemaes (MTB) , Davy Reyniers , Valerie Robert , Thomas Neyt , Patrick Van Der Vekens , Hugo Martens , Tom Van Raemdonck , Rudy Franssens , Dirk Cleys , Marc Desmedt , Chris Van de Vijver , Davy Peirsman , Mads Rydicher , Kris Smet , Chris Van Cleemput , William Despeels (terugweg aangesloten) , Dirk Bryssinckx (terugweg aangesloten) , Mister X , ???? en Kenny Janssens.

    22-02-2012 om 19:48 geschreven door kenny


    21-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORSTELLING LUDO PEETERS CYCLING TEAM 2012

    VOORSTELLING LUDO PEETERS CYCLING TEAM 2012

                                                 Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 13. DE GANSE PLOEG dames & heren049.jpg
                                                                          Het volledige Ludo Peeters Cycling Team

    De voorstelling van het Ludo Peeters Cycling Team is in allergrootste stijl verlopen in de Art Nouveauzaal van Antwerpse Horta waar aan de aanwezigen een banket werd aangeboden. Er werd al onmiddellijk onderstreept dat dit team het haast professioneel aanpakt tot in de details. En ‘t is geen profploeg maar een gewone verzameling van dames en heren die het in de wielersport zien zitten om zich te kunnen uitleven. Eigenlijk kan het Ludo Peeters CT model staan voor ‘de amateurwielerclub der 21ste eeuw.’ Een dertigtal mannen en een tiental dames kijken met hoge verwachtingen uit naar het nieuwe seizoen. Verwachtingen naar prestaties toe die op hun eigen niveau, naar het eigen kunnen, zullen verwezenlijkt worden.
    De club, die al meerdere jaren actief is in nevenbonden, heeft een eigen missie en visie en daarin is de sponsoring ook een basisgegeven: “door middel van teamspirit en sterke vriendschapsbanden, de individuele capaciteiten van de teamleden op een hoger level brengen en tegelijkertijd de visibiliteit van de sponsors optimaliseren”, zo stelt het bestuur. Sponsors staan dus centraal en daartegenover staan jaarlijks een 30 overwinningen, wekelijkse berichtgevingen in de krant, een drukbezochte website, een ruime supportersclub, een pracht van een clubwagen met namen van sponsors, het beschikken over twee derny’s. Het is maar logisch dat er heel wat renners staan te wachten om dit team te kunnen vervoegen. En ondertussen groeit toch de naambekendheid van de sponsors. De juiste visie dus.
    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 2 HET LACHEND BESTUUR 005.jpg
    Het bestuur. Vlnr: Caroline Verhoeven, Marijke Peeters, Marcin Sitarski, Bart Vanden Wyngaerd,
    Jef De Batist en Steven Thys.

    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 3. GESPREK MET LUDO P 010.jpg
                                         Gesprek met Ludo Peeters.


    Ludo Peeters als voorbeeld.

    Elke renner droomt ervan om ooit een koers te winnen, en liefst nog ééntje met enige naam en faam. En liever meer als één. De renners met stoutere dromen willen ook wel de gele trui in de Ronde van Frankrijk hebben gedragen. Slechts enkele dingen die Ludo Peeters hen al voor deed. Zowel in meerdaagse wedstrijden als eendagskoersen kon hij zijn mannetje staan.

    Tweemaal mocht hij de gele trui aantrekken in de Tour, die hij tien keer reed. Zijn beste prestatie daarin was in 1980 toen hij 8ste eindigde.  De voorjaarsklassieker Kuurne-Brussel-Kuurne wist hij ook eens naar zijn hand te zetten. Ook Parijs-Tours en Parijs-Brussel staan op zijn palmares te blinken.
    Ludo Peeters was prof van 1970 tot 1990. Hij is nu 58 jaar. Bekijken we deze lijst eens die lang niet compleet is.

    In 1974 won hij een rit in de Ronde van Polen.

    1977: winst in Parijs – Brussel, 4de rit Ronde van Nederland, de proloog van de Midi Libre, de omloop Mandel-Leie-Schelde, de  Schaal Sels.

    1978: hij won de Ronde van Luxemburg.

    1979: winst in Parijs – Brussel, de Druivenkoers.

    1980: de Grote Scheldeprijs, 14de rit in de Tour, 9de rit A in Ronde van Zwitserland, 4de rit deel A in Ronde van België.

    1981: 2de rit in Ronde van Romandië en de 7de in de Ronde van Catalonië.
    In dit jaar werd hij ook 4de in Luik – Bastenaken – Luik.

    1982:  Rund um den Henninger Turm, 1ste en 9de rit in de Tour (9de was een ploegentijdrit).

    1983:  Parijs – Tours, Rund um den Henninger Turm, de GP Impanis, Omloop der Vlaamse Ardennen, 2de in Ronde van Vlaanderen.

    1984: de Scheldeprijs in Schoten.

    1985: de Ronde van België gewonnen, Het Kampioenschap van Zürich en Parijs – Tours.

    1986: 7de rit in de Tour.

    1987: Kuurne – Brussel – Kuurne.
    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 6. nog een helft 014.jpg
    Nog een helft van de heren met vlnr  Steven Thys, Bart Vanden Wyngaerd, Dave Waelkens,
    Peter Enckels, Patrick Brees, Pieter Israël, Koen Kenis, en Davy Peirsman en Jef De Batist
    die de hemel smeken om een goed seizoen te mogen hebben.
    Louis Bastiaenssen is de presentator.

    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 4. OGEN GERICHT OP JEROEN DAS 013.jpg
    Alle ogen gericht op Jeroen Das. Vlnr: Jeroen, Mads Rydicher (
    DK), Wouter Covens,
    Guy De Meyer, Marcin Sitarski, Dave Vennincx en Ben Suykerbuyk

    In 2011 had het Ludo Peeters CT ook kampioenen in de rangen. De ploeg kwam niet zozeer in Wielerbond Vlaanderen naar buiten maar wel in de nevenbond VWV ( met zetel in Vorst-Laakdal met vooral wedstrijden in de Kempen). Alhoewel dat Steven Thys toch Antwerps Kampioen werd in de Wielerbond Vlaanderen. In 2012 zal LPCT wel in WBV meer aan bod komen en daar ook resultaten behalen. Zeker weten. Denken we maar aan de nieuwkomers Jeroen Das, Davy Peirsman, de Deen Mads Rydicher en Dave Venninckx plus een Gunther Cuylits, Steven Thys …

    Vorig jaar werden 20 overwinningen binnen gebracht en bovendien kwamen er ook ereplaatsen in belangrijke kampioenschappen waar telkens het ‘net niet’ van tel was.
    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 8. renner-voorz steven thijs 019.jpg
                                    Voorzitter –renner, Steven Thys.
    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 5. JEROEN DAS IS ER KLAAR VOOR 015.jpg
    Gesprek met Jeroen Das die bij de EZC vorig jaar een zevental wedstrijden won bij WBV.
    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 7. Wase vertegenw davy peirsman 016.jpg
    Davy Peirsman uit Verrebroek, de enige vertegenwoordigden uit het Waasland.

    Evenals in 2011, richt het LPCT-team zijn pijlen verder op het jong talent. Het zijn juist die jongens die de toekomst van het team op alle niveaus kunnen garanderen. Sommigen stellen vast dat wielrennen toch zwaar is en haken af maar elk jaar zien ze bij LPCT ook jongeren doorgroeien en de clubleiding mag dan ook heel trots zijn dat de basis van de progressie in hun Cycling Team gelegd is. Met de nieuwe sollicitanten en uiteraard jongens die bij LPCT blijven, wordt zo voor 2012 terug een mooie, hechte en een sterke ploeg gevormd die kan strijden met de top van het amateurwielrennen.

    Doelstellingen LPCT

    Het is de bedoeling om de lijn van 2011 door te trekken bij de mannen en het nieuwe project LPCT-Ladies promoten. Daarnaast weer de zegeteller op hol laten slaan om zo zoveel mogelijk publiciteit aan de sponsors te geven. Terug enkele kampioenentruien alsook enkele klassiekers op naam schrijven.

    Een doelstelling is ook een plaats te bereiken aan de subtop in de wielersport in België, het nodige begeleidingsmateriaal en beleid. Net als een uitstraling en solidariteit na te streven in en buiten de koers en dat door een goede teamgeest, uitrusting, sponsoring, het nodige begeleidingsmateriaal en beleid.

    Het bestuur bestaat uit voorzitter Steven Thys, ondervoorzitter Bart Vanden Wyngaerd, public relations Marcin Sitarski en Jef De Batist, voorzitter LPCT Marijke Peeters, public relations Ladies Caroline Verhoeven en Barbara Van den Lemmer die ook de “xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />1000 km kom op tegen Kanker” voor haar rekening neemt.
    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 10. PLOEG HEREN 026.jpg
    De herenploeg: bovenaan vlnr: Jef De Batist,  Guy De Meyer, Koen Kenis, Pieter Israël,
    Patrick Brees, Peter Enckels en Bert Haast. Middenste rij vlnr: Ludo Peeters, Davy Peirsman,
    Jeroen Das, Mads Rydicher, Gunther Cuylits, Wouter Coven en een begeleider.
    Zittend vlnr: Dave Waelkens, Ben Suykerbuyk, Steven Thys, Bart Vanden Wyngaerd,
    Dave Vennincx en Marcin Sitarski

    DE ELITES.

    De Elites die bleven:

    Wouter Covens die in 2011 won in Essen en Koningshooikt.
    Guy Demeyer
    die bestuurslid is en in 2012 terug op niveau wil gaan koersen.

    Peter Enckels die een topper is bij de cyclosportieven en het als een doel heeft gesteld om dit jaar te winnen.

    Marcin Sitarski die in het verleden kan terugblikken op een titel van Belgisch Kampioen in 2000 en 2006.

    Ben Suykerbuyck is een jong renner die zich terug wil bewijzen.

    Steven Thys, die ook dernygangmaker is en in het Team ook de motor is en dat zowel op als naast de fiets.

    Jens Tummeleer, die op het grote wielerniveau verzorger is bij Omega Pharma-Quick Step nadat hij dat eerder ook al was bij Saxobank.

    Bart Van den Wyngaerd, de spurtbom die in 2011 zowat het kopmanschap naar zich toe trok.


    Bij de nieuwe renners bij de elites:

    Jeroen Das die in 2011, 7 overwinningen behaalde bij de Elite zonder contract. Hij wordt in 2012 de kopman.
    Jef De Batist, die ambitie te koop heeft als renner maar ook een degelijke mechanieker is en bovendien ook bestuurslid van LPCT.
    Davy Peirsman, de Waaslander uit Verrebroek die nog altijd de jeugd mee heeft en in 2012 overwinnigen wil binnen brengen.
    Mads Rydicher, een Deen die nog altijd geen Nederlands praat maar het met de benen zegt, ook op de piste waar hij nog Deens pistekampioen was.
    Dave Venninckx die absoluut geen onbekende is in WBV en als jeugdrenner zich liet opmerken ook in het Waasland, na 4 jaar is hij nu terug actief.
    Dave Waelkens die er toch altijd nog maar 31 is zijn talent nog niet verleerd is en klimmerscapaciteiten heeft.

    De andere elites: Stein Covents, Gunther Cuylits die nog altijd ambitie heeft ofschoon hij al enkele keren dacht aan stoppen maar 37 jaar is daar nog veel te vroeg voor, en de ervaringrijke Pieter Israël.
    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 11. opgemerkt jef & sofie goo 028.jpg Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 9. DAVY & JEF 020.jpg
         Opgemerkt: Jef De Batist en triatlete Sofie Goos.                   Twee “ernstige” renners: Davy Peirsman en Jef De Batist.

    DE MASTERS

    Frank Averens de meesterknecht bij de ervaren renners, Benny Borremans een vast gegeven, Rudi Hendrickx, Rudi Maes, Ludo Peeters zelf, Eric Van Steerteghem die een topper in het veldrijden is, Gert Cosemans, Patrick Brees die de Cancellara van LPCT is, Jos Claessens de winnaar van het EK en BK VWF 2010 en Peter Schoepen.

    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 12 DE DAMES 045.jpg
    De Damesploeg bij Ludo Peeters, Marijke Peeters, Kathy Vercammen, Ann Wens en Kim Lodewijckx.
    Vooraan vlnr:  Caroline Verhoeven, Sofie Smout,  Erika Bollaert en Annick Dircx

    Nieuw voor 2012: DE LPCT LADIES.

    Dat de appel nooit ver van de boom valt, werd bij familie Peeters nogmaals bevestigd. In januari 2011 is Marijke Peeters zelf aan haar fietsavontuur begonnen. Samen met Caroline Verhoeven heeft ze de handen in elkaar geslagen om een volwaardig Ladies Team uit te bouwen.

    Zo konden ze reeds verschillende dames warm maken om van 2012 een prachtig seizoen te maken bij LPCT.

    In het vooruitzicht naar het seizoen 2012, hebben de meisjes reeds een aantal mooie trainingen afgewerkt, waaronder enkele publiektrekkers zoals:  Ludo Peeters Classic, Tom Boonen Classic, Kevin De Weerdt Classic en de  Roland Liboton Classic.

    Marijke heeft tevens de beruchte Mont Ventoux op haar palmares kunnen schrijven. Zij bedwong de kale berg in zeer slechte weersomstandigheden. Een prachtprestatie!
    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 15 MARIJKE PEETERS 052.jpg
    Marijke Peeters, dochter van Ludo Peeters, de oprichtster van een damesploeg binnen LPCT.

    De Ladies:

    Marijke Peeters, de oprichtster van het dames team die al won achter derny’s in Brasschaat en nu ook solo gaat voor de 1000 km van ‘Kom op tegen Kanker’.

    Caroline Verhoeven die ex-kampioen van België is sprint op de piste en medeoprichtster van het team waarvoor ze nu ook de pr verzorgt. Ze zal in 2012 zowel op de piste als op de weg rijden.

    Erika Bollaert die achter derny’s in Brasschaat ook op het podium stond, ze heeft heel wat ervaring op de fiets en was jarenlang lid van de Royal Antwerp BC ploeg.

    Barbara Van den Lemmer die ook bestuurslid is, is sterker geworden op de mtb, is ook initiatiefneemster van ‘1000 km Kom op tegen Kanker’ en oprichtster van het ‘Threeladieshikingteam’.

    Ann Wens is de debutante van de ploeg en pas gestart op de fiets en nu de bedoeling heeft om in 2012 alle trucs onder de knie te krijgen.

    Eef Van Nunen lid van het ‘Threeladieshikingteam’ en stapte in 2011 de Dodentocht Bornem vlot uit.

    Sofie Smout die koerst op de weg maar ook aan triatlon doet en zeer ambitieus is voor 2012.

    Annick Dirckx die een triatlete is met zeer veel talent en in 2012 wil proeven van wielerkoersen bij de dames elite.

    Katy Vercammen de sportieve dame die een echte trainingmaniak is op de fiets en ook als loopster niet van de minste is.

    En nieuw in het team: Kim Lodewijckx

    De voornaamste uitdagingen bij de dames zijn: de 1000 km ‘Kom op tegen Kanker’, de 24 uren van Zolder, de Ronde van Vlaanderen, deelname aan de verschillende bekende Classics, dernywedstrijden en andere uitdagingen.
    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 14 ER WAS VOLK 041.jpg
         Er waren  veel genodigden in de Art Nouveauzaal van Horta Antwerpen.
    Ludo Peeters 12.02.18 LPCT 1. PRESENTATORS 001.jpg
                   De presentatoren waren Dirk Mertens en Louis Bastiaenssen.


    Tekst en foto’s: Fvdv

    21-02-2012 om 21:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIT - OOSTMALLE VAN ZONDAG 19/02/2012
    FOTO'S VELDRIT - OOSTMALLE VAN ZONDAG 19/02/2012

    HEREN ELITE
    WBV Profs 19-2-12-malle 664.JPG
              Podium met winnaar Niels Albert, Zdenek Stybar en Kevin Pauwels.
    WBV Profs 19-2-12-malle 670.JPG
    WBV Profs 19-2-12-malle 679.JPG
    Podium eindklassement GVA met winnaar Kevin Pauwels, Zdenek Stybar en Sven Nys.
    WBV Profs 19-2-12-malle 684.JPG
       Podium van de snelste ronde met Niels Albert, Sven Nys en Zdenek Stybar.
    WBV Profs 19-2-12-malle 627.JPG WBV Profs 19-2-12-malle 630.JPG
                                                                     Aankomst van winnaar Niels Albert.
    WBV Profs 19-2-12-malle 635.JPG  WBV Profs 19-2-12-malle 617.JPG
                 Aankomst van Zdenek Stybar.                                              Kevin Pauwels, Niels Albert en Zdenek Stybar.
    WBV Profs 19-2-12-malle 637.JPG WBV Profs 19-2-12-malle 620.JPG
                Aankomst van Kevin Pauwels.                                                         Rob Peeters en Tom Meeusen.
    WBV Profs 19-2-12-malle 639.JPG
                                    Aankomst van Klaas Vantornout.
    WBV Profs 19-2-12-malle 644.JPG
                                              Aankomst van Kevin Cant.
    WBV Profs 19-2-12-malle 697.JPG
    Altijd bekende personen op de cross: Chris Van Den Durpel, Roland Liboton en
    Robert Vermeire.
    WBV Profs 19-2-12-malle 656.JPG
                                                 Supporter Leo De Vos.
    WBV Profs 19-2-12-malle 412.JPG
                                   Niels Albert zeer ontspannen voor de wedstrijd.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-02-2012 om 09:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIT - OOSTMALLE VAN ZONDAG 19/02/2012
    FOTO'S VELDRIT - OOSTMALLE VAN ZONDAG 19/02/2012

    BELOFTEN
    WBV Beloften 19-2-12-malle 396.JPG
      Podium met winnaar Wietse Bosmans, Arnaud Jouffroy en Micki Van Empel.
    WBV Beloften 19-2-12-malle 403.JPG WBV Beloften 19-2-12-malle 382.JPG
    Winnaar eindklassement GVA Beloften                                                  Aankomst van winnaar Wietse Bosmans.
    Lars Van Der Haar.
    WBV Beloften 19-2-12-malle 384.JPG WBV Beloften 19-2-12-malle 385.JPG
                Aankomst van 2de Arnaud Jouffroy.                             Micki Van Empel eindigt 3de voor Lars Van Der Haar.
    WBV Beloften 19-2-12-malle 086.JPG
                                     Start van de Beloften te Oostmalle.
    WBV Beloften 19-2-12-malle 124.JPG WBV Beloften 19-2-12-malle 126.JPG
                           David Van der Poel                                                         Lars Van Der Haar voor Sven Beelen.
    WBV Beloften 19-2-12-malle 090.JPG WBV Beloften 19-2-12-malle 092.JPG
                            Micki Van Empel                                                          Gianni Vermeersch voor Kenneth Hansen.
    WBV Beloften 19-2-12-malle 176.JPG WBV Beloften 19-2-12-malle 297.JPG
                       Mathias Van der Sanden                                                                             Joeri Hofman
    WBV Beloften 19-2-12-malle 099.JPG
                                        Jens Adams voor Corne Van Kessel.
    WBV Beloften 19-2-12-malle 102.JPG
                           Arnaud Jouffroy voor Laurens Sweeck en Toon Aerts
    WBV Beloften 19-2-12-malle 109.JPG
                             Niels Koyen voor Niels Ooms en Raf Risbourg.
    WBV Beloften 19-2-12-malle 115.JPG
                        Rutger Lahaye voor Mathieu Willemyns en Ilja Peyffers.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-02-2012 om 09:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIT - OOSTMALLE VAN ZONDAG 19/02/2012
    FOTO'S VELDRIT - OOSTMALLE VAN ZONDAG 19/02/2012

    DAMES ELITE
    WBV Dames 19-2-12-malle 452.JPG WBV Dames 19-2-12-malle 455.JPG
                        Daphny Van Den Brand                            Podium met winnaar Daphny Van Den Brand, Marianne Vos en
                                                                                           Sanne Van Paassen.
    WBV Dames 19-2-12-malle 461.JPG
      Sophie De Boer kondigde via de micro de grote taart aan voor het afscheid.
    WBV Dames 19-2-12-malle 450.JPG
         De supporters van Daphny met een grote spandoek voor haar afscheid.
    WBV Dames 19-2-12-malle 419.JPG
    WBV Dames 19-2-12-malle 420.JPG
    WBV Dames 19-2-12-malle 427.JPG WBV Dames 19-2-12-malle 422.JPG
                                   Anja Geldhof                                                                             Start van de Dames.

    JUNIORES

    WBV Junioren 19-2-12-malle 077.JPG
      Podium Juniores met Mathieu Van der Poel, Wout Van Aert en Daan Soete.
    WBV Junioren 19-2-12-malle 068.JPG
                                      Aankomst van Mathieu Van der Poel.
    WBV Junioren 19-2-12-malle 012.JPG
                                             De start van de Juniores.
    WBV Junioren 19-2-12-malle 026.JPG WBV Junioren 19-2-12-malle 038.JPG
         Mathieu Van der Poel en Wout Van Aert.                                                         Matthias Van de Velde
    WBV Junioren 19-2-12-malle 022.JPG WBV Junioren 19-2-12-malle 020.JPG
                           Lander Jespers                                                                   Neals De Graef en Lars Van Giels.
    WBV Junioren 19-2-12-malle 056.JPG WBV Junioren 19-2-12-malle 049.JPG
               Matthias Van de Velde uit Hamme.                                                 Wout Van Aert en Daan Soete.
    WBV Junioren 19-2-12-malle 034.JPG WBV Junioren 19-2-12-malle 065.JPG
                            Yorben Van Tichelt                                                                          De mensen van sporza.
    WBV Junioren 19-2-12-malle 025.JPG
                               Stef Teirlinck

    NIEUWELINGEN
    WBV Nieuwelingen 19-2-12-malle 006.JPG     
         Podium Nieuwelingen met Yannick Peeters, Stijn Caluwe en Thijs Aerts.
    WBV Nieuwelingen 19-2-12-malle 008.JPG
                           Winnaar GVA trofee Nieuwelingen Yannick Peeters.




    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-02-2012 om 09:24 geschreven door kenny


    20-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/02/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 19/02/2012 OOSTMALLE - SLUITINGSPRIJS (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS

    2.STYBAR ZDENEK-FIDEA

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR

    4.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET

    5.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6.AERNOUTS Bart-RABO-GIANT OFFROAD TEAM

    7.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWER PLUS

    8.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS

    10.VANTHOURENHOUT Sven-LANDBOUWKREDIET

     

    19/02/2012 OOSTMALLE - SLUITINGSPRIJS (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS

    2.JOUFFROY Arnaud-V.C LA POMME MARSELEILLE

    3.VAN EMPEL Micki-TELENET FIDEA

    4.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK

    5.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS

    6.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR

    7.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS

    8.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM

    9.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM

    10.GRAND Arnaud-TELENET FIDEA

    17.VERMEERSCH Gianni uit Roeselare-BKCP - POWERPLUS

     

    19/02/2012 OOSTMALLE - SLUITINGSPRIJS (A) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BRAND Daphny-RWC AHOY

    2.VOS Marianne

    3.VAN PAASSEN Sanne-TWC HET SNELLE WIEL

    4.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    5.HARRIS Nikki-APB

    6.STULTIENS Sabrina-RTC BUITENLUST

    7.GRIMBERG Arenda-WV HET STADION

    8.WYMAN Helen-SWIFT RACING TEAM

    9.HAVLIKOVA Pavla-APB CYCLING TEAM

    10.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    22.GELDHOF Anja uit Evergem-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    19/02/2012 OOSTMALLE - SLUITINGSPRIJS (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.SOETE Daan-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4.VAN TICHELT Yorben-KDL CYCLINGTEAM

    5.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    6.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    7.ARIESEN Tim-WV DE VALLEIRENNERS AXA

    8.BUDDING Martijn-VALLEIRENNERS

    9.VAN BEEK Pjotr-JVR de Batauwers

    10.MERLIER Braam-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    29.VERBERCKMOES Arno uit Zele-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    19/02/2012 OOSTMALLE - SLUITINGSPRIJS (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6.TEIRLINCK Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    8.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    9.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM

    22.VERBERCKMOES Timo uit Zele-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    34.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    20-02-2012 om 09:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/02/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 19/02/2012 MOORSELE (W) - Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers:

    1.SENECHAL Florian-EFC-OMEGA PHARMA - QUICKSTEP

    2.VERHELST Louis-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    3.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    4.LAMPAERT Yves-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    5.DECLERCQ Tim-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    6.VERMEER Tom-CT NUTRIXXION ABUS

    7.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    8.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    9.VANLERBERGHE Bert-JONG VLAANDEREN

    10.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    11.STEELS Stijn uit Westerlo-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    13.DRUYTS Gerry uit Wirlijk-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    41.PERSOON Joeri uit Stekene-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    42.DE BOCK Stijn uit Zele-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

     

    19/02/2012 KERKOM-BOUTERSEM OEFENKOERS (VB) – Juniores

    Aantal deelnemers:

    1.MOENS Jochen-WSC HAND IN HAND BAAL

    2.GEERTS Jesse-ZANNATA CYCLING TEAM

    3.FAUTE Robin-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4.HABILS Dennis-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5.BOGAERT Torben-WSC HAND IN HAND BAAL

    6.MECHANT Benjamin-ZANNATA CYCLING TEAM

    7.HOLLEVOET Maarten-VZW DE DEMERSPURTERS

    8.STEPIEN Quentin-GOEMAN SCOTT CYCLING

    9.VERHAEGEN Maxime-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10.GEERTS Bjarne-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    19/02/2012 KERKOM-BOUTERSEM OEFENKOERS (VB) – Nieuwelingen

    Aantal deelnemers:

    1.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS

    2.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4.TIMMERMANS Tom-THOMPSON

    5.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    7.VANGORP Gill-ZANNATA CYCLING TEAM

    8.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9.COUDERE Thomas-GOEMAN SCOTT CYCLING

    10.HASPESLAGH Lander-VZW DE DEMERSPURTERS

     

    19/02/2012 BOTTELARE (O) – Clubkampioenschap - 96 km

    Elite z.c. + U23

    1.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23

    2.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    3.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP

    4.WAUTERS Willem-LOTTO BELISOL U23

    5.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA SUPERANO HAM

    6.ONGENA Thomas uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.VANDAELE Philip-COLBA SUPERANO HAM

    9.VERHAEGEN Christophe-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.VANBECELAERE Tom-COLBA SUPERANO HAM

    12.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    17.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    24.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    25.WIELANDT Sven uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    26.SMET Guy uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST

    35.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    41.ONGENA Matthias uit Zele-VAN DER VURST CYCLING TEAM

     

    Amateurs + Masters

    1.ECHELPOELS Dries-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    2.WIELFAERT Kristof uit Lokeren-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.MUYS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.VERWEE Nico-CYCLING TEAM GRILLHUISJE

    5.DEMETER Renaat uit Lochristi-AFDELING OOST VLAANDEREN

    6.DULT Noel-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.LAUREYS Stijn-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    8.OPSOMER SAM-AFDELING OOST VLAANDEREN

    9.MONIE Patrick-AFDELING OOST VLAANDEREN

    10.COOMAN Jerry-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

     

    19/02/2012 GEEL - WINKELOMHEIDE (A) – Clubkampioenschap

    Nieuwelingen BBC

    1.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.BOONS Laurens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.EENKHOORN Pascal-KON. BALEN B.C.

    6.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    Nieuwelingen Westland

    1.VAN LEEUWEN Dennis-WESTLAND WIL VOORUIT

    2.VAN DEN BOS Perry-WESTLAND WIL VOORUIT

    3.VAN DEN ENDEN Jesse-WESTLAND WIL VOORUIT

    4.BEUKERS Bjorn-WESTLAND WIL VOORUIT

    5.BOL Cees-WESTLAND WIL VOORUIT

    6.ONINGS Mike-WESTLAND WIL VOORUIT

    7.VAN KESTER Casper-WESTLAND WIL VOORUIT

    8.STOLZE Marijn-WESTLAND WIL VOORUIT

     

    Nieuwelingen BBC Dames

    1.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.JANSSENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.SEMPELS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    19/02/2012 GENK (LB) - Clubkampioenschap
    Nieuwelingen : 48 km - Aantal deelnemers:

     

    Juniores : 64 km - Aantal deelnemers:

     

    19/02/2012 RUMST (A) – Clubkampioenschap - 82 km

    Aantal deelnemers - Nieuwelingen

    1.ABE Jonas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.JACOBS Jarne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4.GERITS Gil-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.LEFEBER Cédric-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6.DECOCK Enzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.LEMBRECHTS Toon-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.VERMANT Jelle-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    20-02-2012 om 09:40 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!