Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan GUY SMET met zijn 17°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Gijs Van Hoecke Guy Smet
Zondag 14/08/2011 SITTARD (GELEEN) - Pro Tour 201,2 km - 04h53min
RIT 6 - ENECO TOUR Aantal deelnemers: 154 1.Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling
2.Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack
3.Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team
4.Grega Bole (Slo) Lampre - ISD
5.Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale
6.Andreas Stauff (Dui) Quickstep Cycling Team
7.Tomas Vaitkus (Let) Pro Team Astana
8.Simone Ponzi (Ita) Liquigas-Cannondale
9.Koen De Kort (Ned) Skil - Shimano
10.Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team
13.Michaël Van Staeyen uit Schoten (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator
18.Dominique Cornu uit Beveren (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator
39.Greg Van Avermaet uit Hamme (Bel) BMC Racing Team
EINDKLASSEMENT
1.Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling
2.Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto op 22"
3.David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo op 28"
4.Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team op 35"
5.Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team op 57"
6.Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team op 104"
7.Dominique Cornu uit Beveren (Bel) Topsport Vlaanderen Mercator op 107"
8.Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team op 108"
9.Ben Hermans (Bel) Team RadioShack op 109"
10.Linus Gerdemann (Dui) Leopard Trek op 113"
14.Greg Van Avermaet uit Hamme (Bel) BMC Racing Team op 126"
89.Michaël Van Staeyen uit Schoten (Bel) Topsport Vlaanderen Mercator op 2013"
14/08/2011 MARIA-TER-HEIDE (A) - Men Elite UCI - 171,6 km hmin
DWARS DOOR DE ANTWERPSE KEMPEN - Aantal deelnemers:
1.Devriendt Tom -EFCT Quick Step
2.De Boer Joris - RUCANOR LINE CT
3.Eidsheim Filip -Sparebanken Vest Ridley
4.Kruopis Aidis -Landbouwkrediet
5.Bosman Gert-Jan -Rabo-Giant Offroad
6.Panassenko Nikita -Track Team Kazachstan
7.Hovelynck Kurt -Donckers Koffie Jelly Belly
8.Stallaert Joeri -Landbouwkrediet
9.Verhelst Louis -EFCT Quick Step
10.Juodvalkis Egidijus -Landbouwkrediet
17.Druyts Gerry uit Wilrijk -Rock Werchter
14/08/2011 REET (RUMST) (A) - Elite z.c./U23 - Interclub - 145 km - 03h16min
RONDE VAN DE PROVINCIE ANTWERPEN- Aantal deelnemers:
1.GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare -BELGIË
2.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 5"
3.DE POORTERE Ingmar -BELGIE
4.VERDAASDONCK Nicky -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 125"
5.VERBEEK Dieter -VAN EYCK SPORT op 128"
6.STEVENS Timothy -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
7.DE WINTER Walt -JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT
8.VANNEVEL Dries -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
9.CALLEBAUT Cédric -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
10.CORNET Joris -BELGIE
11.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-PWC ALIPLAST
15.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
16.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge -PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
33.IELEGEMS Nico uit Duffel -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
35.HERREMANS Kim uit Schelle -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
37.MEERSMANS Bjorn uit Bornem -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
49.MARTENS Valentijn uit Stekene -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 307"
59.SMET Olivier uit Belsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW
60.DURINCK Sean uit Hamme -WIELERTEAM WAASLAND VZW
71.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
98.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
99.DAS Jeroen uit Kalmthout -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
104.DE RIDDER Glenn uit Stekene -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
108.CALLEBAUT Kevin -PWC ALIPLAST
110.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
118.GOOSSENS Kenny uit Sinaai -PWC ALIPLAST
121.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten -PWC ALIPLAST
126.D`HONDT Bram -PWC ALIPLAST
158.FRUYTIER James uit Moerbeke -PWC ALIPLAST op 639"
161.TORFS Robby uit Boom -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 644"
162.VAN HESE Stijn uit Belsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW
172.DE MOL Bram -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1340"
14/08/2011 BEKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km 02h40min
Aantal deelnemers: 36
1.VANDAELE Philip-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE
2.FRANCOIS Jurgen-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE
3.VERMEER Tom-COLBA Mercury op 10"
4.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE op 45"
5.FRANÇOYS Sven-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
6.VANDROMME Werner-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM
7.FIERS Davy-ARDILLES CYCLING TEAM
8.BAILLEUL Filip-CYCLING TEAM LUTHO
9.VANBECELAERE Tom-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE
10.DE WINTER Ludwig-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY
14/08/2011 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km 02h37min
Aantal deelnemers: 111
1.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
2.ONGENA Matthias uit Zele -PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
3.DE MESMAEKER Kevin-ISOREX CYCLING TEAM
4.ONGENA Thomas uit Berlare -PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
5.VERHAEGEN Christophe-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
6.VAN GEYT Koen-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
7.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
8.VANGHEEL Timothy-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE
9.POELMAN Laurens uit Kalken -BCV WORKS CT INGELMUNSTER
10.HAERS Joris-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
26.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai -CYCLING TEAM M. PINTE op 348"
63.GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster-WC DON FREDO
14/08/2011 SCHUIFERSKAPELLE (W) - U23 - 109 km 02h30min
Aantal deelnemers: 55
1.REYNVOET Niels-OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO 2.NAUD Pierrick-ROCKY MOUNTAIN 3.LIETAER Eliot-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
4.BREYE Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 26"
5.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
6.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
7.VAN ACKER Kevin-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 41"
8.GODERIS Jelle-CYCLING TEAM LUTHO
9.SPOKES SAMUEL-EFC-QUICK.STEP CYCLING TEAM
10.VANCRAEYNEST Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM
14/08/2011 VREMDE (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km hmin
Aantal deelnemers: 1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST 2.Guy Van Broeckhoven
|