Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Thomas Ongena Matthias Ongena Gunter Sterck
Zaterdag 21/05/2011 - HEIST OP DEN BERG (A) - Elites m.c./Elite z.c./U23 - 165 km - 03h37min
Aantal deelnemers: 223 1 LEUKEMANS Bjorn (VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM) 2 GORIS Rob (VERANDA´S WILLEMS-ACCENT) 3 STUYVEN Jasper (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) 4 VERBIST Evert (VERANDA´S WILLEMS-ACCENT) 5 SPRAGG James 6 STALLAERT Joeri (LANDBOUWKREDIET) 7 DELFOSSE Sébastien (LANDBOUWKREDIET) 8 VAN STAEYEN Michaël uit Schoten (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR) 9 KRUOPIS AIDIS (LANDBOUWKREDIET) 10 VAN DIJK Stefan (VERANDA´S WILLEMS-ACCENT) 16 ROBERT Frederique uit Mol (QUICKSTEP CYCLING TEAM) 30 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) 32 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) 56 CORDEEL Sander uit Stekene (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE) 102 COOMANS Bjorn uit Willebroek (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) 107 VAN HECKE Preben uit Berlare (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR) 115 WIELANDT Sven uit Beveren (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM) 116 PENNE Frederik (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM) 140 VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) 144 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM) 148 CORNU Dominique uit Beveren (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR)
21/05/2011 - AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 02h45min
Aantal deelnemers: 66 1 DEMUYNCK Koen (ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM) 2 VANLAERE Kenny (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 2 3 DEWILDE Wouter (TRUST MTB TEAM VZW) 4 NAUWYNCK Stijn (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) 5 COLAERT Pascal (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O) op 11 6 MARCHAND Gianni (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 13 7 DE NAEGHEL Manuel (ARDILLES CYCLING TEAM) 8 DEVINNE Mikael (DUNKERQUE LITTORAL) op 14 9 CASTELEYN Piet (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 250 10 RAEDT Nielsen (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
21/05/2011 - MERELBEKE-MOLENHOEK (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h39min
Aantal deelnemers: 140 1 THOMAS ONGENA uit Berlare (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) 2 VERHOEVEN Nico (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) 3 REPACHOLI Douglas (KINGSNORTH) 4 DE DEYN Jürgen (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM) 5 WUYTENS Kim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) 6 GYUROV SPAS (NESSEBAR) 7 COCQUYT Patrick (JOHN SAEY CYCLING TEAM) op 2 8 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS) op 6 9 REAMS jesse (Evolve cycling club) op 8 10 PERSOON Joeri uit Stekene (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 14 13 PEIRSMAN Davy uit Temse (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 50 22 DE RIDDER Glenn uit Stekene (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 110 70 THYS Steven uit Zelzate (JOHN SAEY CYCLING TEAM) 82 DE ROOS Patrick uit Moerbeke (SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA) 93 MARIN Biondi uit St.Niklaas (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) 103 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) 113 VAN REETH Ken uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
21/05/2011 - ROESELARE WIJK "DE RUITER" (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h32min
Aantal deelnemers: 58 1 DEGEZELLE Kevin (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) 2 VERMEERSCH Gianni (BKCP - POWERPLUS) op 10 3 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) 4 BORRY Kim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) 5 VERMEIREN Tom (STAR CYCLING TEAM) op 45 6 BLONDEEL Charlie (CYCLING TEAM VERMEEREN) 7 WALLAYS Jens (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) 8 LAPERE Steven (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) 9 DE MEYER Pieter (CYCLINGCHAMPS) 10 DEBRUYNE Giovanni (CYCLING TEAM LUTHO) op 100
21/05/2011 - TIELT (W) - U23 - 120 km - 02h42min
Aantal deelnemers: 77 1 MATTHIAS ONGENA uit Zele (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) 2 DECLERCQ Tim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) 3 VAN ACKER Kevin (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) op 10 4 DE GROOTE Jeffrey (ISOREX CYCLING TEAM) op 14 5 LAMPAERT Yves (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 109 6 VERHELST Louis (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) 7 VAN HOLDERBEKE Mathias (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 113 8 LEGLEY Matthias (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) 9 VERSTRAETE Ludwig (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) 10 DE MESMAEKER Kevin (ISOREX CYCLING TEAM) op 159 52 VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 609
21/05/2011 - WAASMUNSTER RUITER (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 97 km - 02h11min
Aantal deelnemers: 104
1 GUNTER STERCK uit Klein-Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) 2 VANHAVERBEKE Jurgen (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 5 3 DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 8 4 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST) op 36 5 MERTENS Nick (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) 6 VAN GUYSE Jarno uit Stekene (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) 7 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai (MIRMIL CYCLING TEAM) 8 DEMEYER Niels (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) 9 VAN DE MIEROOP Sam (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.) 10 GEYSELS Geoffrey (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.) 11 VAN BUYNDER Benny uit Bornem (RUDYCO CYCLING TEAM) 13 NEELS Peter uit Kruibeke (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) 14 HEIRBAUT Tony uit Belsele (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 16 DE WOLF Glenn uit Hamme (RUDYCO CYCLING TEAM) 17 GADLIAUSKAS MARIUS (PWC ALIPLAST) 18 IELEGEMS Nico uit Duffel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM) 21 SEELDRAEYERS Tom uit Stekene (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB) 22 BAEYENS Bart uit Overmere (VAN GOETHEM/PRORACE CT) 23 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST) 24 VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) 25 BERT Lammens (RUDYCO CYCLING TEAM) 26 BEIRNAERT Wim uit Schoten (KON WC DE RUPELSPURTERS BOOM) 27 VAN HESE Stijn uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW) 30 MAES Vincent uit Stekene (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) 31 NYS Mattias uit Nieuwkerken (PWC ALIPLAST) 32 HEYNS Kristoff uit Temse (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) 34 VAN DE VELDE Koen uit Stekene (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) 37 DUIZINGS DON (PWC ALIPLAST) 40 GOOSSENS Kenny uit Sinaai (PWC ALIPLAST) 42 VERBEKE Stijn uit Sinaai (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) 45 VAN HOOSTE Vincent uit Stekene (ASFRA RACING TEAM) 46 DE BAERE Bart (RUDYCO CYCLING TEAM) 49 VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme (LUCA TEAM BELGIUM) 51 MEERSMANS Bjorn uit Bornem (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM) 53 AURIMAS VARNA (PWC ALIPLAST) 54 WEEMAES FRANKY uit Melsele (DV) 55 DE SMIT Joshua uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW) 56 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) 57 ROMBOUTS BART uit Kallo (DV) 60 ROUAN TOM uit Merelbeke (DV) 61 VAN BROECK Gino uit Belsele (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) 63 OTT Stefan uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND VZW) 64 COLMAN Jeroen uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND VZW) 65 GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster (WC DON FREDO) 66 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW) 68 BONNAERENS Andy uit Zele (RUDYCO CYCLING TEAM) 79 BOGAERT Sammy uit Kalmthout (AFDELING ANTWERPEN - WBV) 80 HEIRMAN STEVEN uit Hamme (DV) 82 SMET Jochem uit Kemzeke (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
21/05/11 - LIMELETTE (BW) Elite z.c. 02h37min 115,7 km Aantal deelnemers: 97
1.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM
2.VERBOVEN Sven - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
3.WELLENS Tim - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 12
4.GERARD Hophra - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
5.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSS
6.GREMELPONT Axel - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL
7.COUSIN SAINT REMI Julien - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSS
8.TAKENOUCHI Yu - CT TOMACC
9.JOYCE Sean - FORESTLAND WHEELERS CYCLING CL
10.PRÉMONT Christophe - PROVINCE DE BRABANT-WALLON
21/05/2011 ATTERT (Lux) Amateurs/Masters A 69,3 km 01h50min
Aantal deelnemers: 65
1 MARS Laurent - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVI
2 SIMON Mathieu (FRA) - NOGENT SUR OISE 3 DION Raphaël - ARDENNE - GAUME
4 TRIEBEL Pascal (LUX) - LC TETANGE
5 GILLARDIN Christophe - LA PEDALE GAUMAISE - TEAM 53X12
6 NILSON Bo Hakan (SWE) - CCI DIFFERDANGE
7 WIELFAERT Kristof uit Lokeren - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
8 HILGERS Michaël - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
9 SCHANEN Tom (LUX) - LG ALZINGEN op 145
10 LEGAND Sébastien (FRA) - LA PEDALE GAUMAISE - TEAM 53X12
|