.
ELKE ZONDAGMORGEND VANAF 09H00 'DEN DIJK' BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF EN DIT VANAF 02/03/2014
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • WIELERNIEUWS
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • WASE WIELERSCHOOL
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/05/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Dullaert Werner KOP 2011.jpg
    Zondag 22 Mei - IDDERGEM (9472)
    A-reeks
    1 Kevin VLEURINCK 
    2 Kristof Muys 
    3 Kristof Gryson 
    4 Timmy Diependaele 
    5 Andy Annendijck 
    6 Paul Roosenparck 
    7 David Motte 
    8 Peter Van Damme 
    9 Tom Penninckx 
    10 Steven Tuytschaever 
    VWF 22-5-11-iddergem 103.jpg

                                          Winnaar Catg.A Kevin Vleurick.

    VWF 22-5-11-iddergem 094.jpg 

                                Aankomst Kevin Vleurick in de Catg.A


    C-reeks
    1 Stijn PITSCHON 
    2 Patrick De Craene 
    3 Peter Mol 
    4 Rudy Thomas 
    5 Christophe Adams 
    6 Bruno Bruyere 
    7 Stefan Adriaenssens (Burcht)

    8 Pascal Raes 
    9 Stefan Hermans 
    10 Frank Geets 

    VWF 22-5-11-iddergem 102.jpg 

                                      Winnaar Catg.C Stijn Pitschon

    D-reeks

    1 Ronny PARIDAENS 
    2 Danny De Backer 
    3 Eddy Mertens
    4 Joseph Devits 
    5 Willy Van Herreweghe 
    6 Dirk De Bondt 
    7 Peter Kerckaert 
    8 John De Croock 
    9 Rene De Brucker 
    10 Jan Moreels 

    VWF 22-5-11-iddergem 063.jpg 

            Winnaar Catg.D Ronny Paridaens en winnaar Catg.E Jozef Deneef.

    VWF 22-5-11-iddergem 030.jpg 

    Patrick Jacobs (Catg.D) die nog verscheidene jaren een goede Prof was. 

    Hij reed bij verschillende ploegen, o.a. TVM. 
    (het jaar dat Alain Van Den Bossche Belgisch Kampioen was)
    Hij reed ook de Tour de France in 1981 en neemt de draad nu weer op. 

               
    E-reeks 
    1 Jozef DENEEF 
    2 Serge De Wever 
    3 Hilaire Heye 
    4 Patrick Van Renterghem 
    5 Harmel Van Den Bossche 
    6 Jo Montforts 
    7 Piet Van Vaerenbergh 
    8 Luc Roelandt 
    9 gelijk

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
     
    2 Felix Luyten 
    3 Charly Vanderhulst 
    4 Jean Pierre Broothaerts 
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Rik Scheirlinckx 
    7 Daniel Hauttekeete 
    8 Ray Pallin 
    9 Lucas Vangoidsenhoven 
    10 Guido Cornet 
    VWF 22-5-11-iddergem 023.jpg

    Winnaar Catg.F Marc Vervondel en winnaar Catg.G Werner Dullaert en André Ceurens.

     

    G-reeks
    1 WERNER DULLAERT (St.Gillis)
     en Andre CEURENS 
    3 Gaston Van De Plas 
    4 Etienne Vandenhouwe 
    5 Julien Vyvey 
    6 Freddy De Blick (Beveren)
    7 Jef Dhondt 
    8 Gerard Devleeschauwer 
    9 Vic Van Den Eynde 
    10 Clement Saelens 

    VWF 22-5-11-iddergem 019.jpg 

    De spurt voor de 1ste plaats met Werner Dullaert en André Ceurens die gelijk eindigde.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    22-05-2011 om 22:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 22/05/2011 - KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Elite z.c./U23 - 106 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 96

    1 CHRISTIE Jason
    2 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM) op 2’01”
    3 MERTENS Bram
    (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN) 2’56”
    4 SZEKELY Dennis
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    5 LOH Sea
    6 HIRATSUKA Yoshimitsu 3’13”

    7 MEINTJES Louis 3’21”
    8 KUSENBERG Thilo
    (RC Titan Levekusen)
    9 VAN DER WEIJST GEERT
    10 CLAES Gert
    (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    38 TORFS Robby uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 10’11”

     

    22/05/2011 - MERELBEKE-MOLENHOEK (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 161
    1 VAN BRAECKEL Kenny (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    2 WILLEMS Mario
    (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    4 NEIRYNCK Kevin (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    5 VANLUCHENE Stijn (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    6 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    7 VERRAES Benjamin
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 11”
    8 VANDAMME Davy
    (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM) op 27”
    9 DE DECKER Bjorn
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    10 SCHOONACKER Jehudi
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    19 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    20 TEN HARTOG Guy uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    22 THYS Steven uit Zelzate (JOHN SAEY CYCLING TEAM) op 1’57”
    23 PENNE Frederik
    (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    33 DE BOSSCHER Koen uit Kalken
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM) op 2’33”
    34 D`HONDT Bram
    (PWC ALIPLAST)
    35 VAN REETH Ken uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    37 FRUYTIER James uit Moerbeke
    (PWC ALIPLAST)
    39 MEERSMANS Bjorn uit Bornem (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    43 DE WILDE Steven uit Aalter
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    44 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    45 VERCAUTEREN Roberto uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 3’10”
    54 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)

     

    22/05/2011 - OOSTNIEUWKERKE - SLEIHAGE (W) - Elite z.c./U23 - 110,2 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 78
    1 CLAEYS Kevin (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    2 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO)
    3 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    4 VERMOTE Alphonse (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    5 CLAUWAERT Joeri (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 19”
    6 GODDERIS Niels
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 ZEN Jean (MULTISPORT CYCLING TEAM)
    8 VANHAVERBEKE Jurgen (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    9 VERMEERSCH Peter (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA) op 1’30”
    10 VAN OYEN Franky uit Zulte
    (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE) op 2’16”
    28 NYS Mattias
    (PWC ALIPLAST) op 5’10”

    22/05/11 - DEUX-ACREN (HT) – Beker van België – Elite z.c./U23 - 160 km – 03h58min

    Aantal deelnemers: 194

    1. Tim De Troyer
    2. Laurent Donnay
    3. Maarten Vlasselaer
    4. Jérémy Honorez op 3''
    5. Ludovic Capelle
    6. Valentijn Martens uit Stekene
    7. Christophe Verhaegen
    8. Kevin Suarez
    9. Roy Jans
    10. Michaël Savo

     

    22/05/2011 - GENTBRUGGE (O) - U23 - 115 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 45
    1 DE FAUW Ken (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 HERREBAUT Jeffrey uit Zele (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    3 THEUNS Edward (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) op 12”
    4 DZERVUS DAJIRUS
    (An Post) op 19”
    5 MERLIER Tim
    (SUNWEB-REVOR)
    6 LAVA Kevin (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    7 DELEU Robbe
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    8 AURIMAS Varna (PANEVESIO) op 34”
    9 DE CLERCQ Angelo
    (SUNWEB-REVOR) op 42”
    10 VANDENBUSSCHE Jens
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)


    22/05/2011 - WILLEBRINGEN BOUTERSEM (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23
    - 02h18min

    Aantal deelnemers: 151

    1.WILLEMS Tom - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3.GEENS Dimitri - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4.BUEKEN Joeri - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    5.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    7.VERBOVEN Sven - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    8.SCHEPMANS Niels - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    9.HEYMANS Jonas - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.VAN ROY Stijn-  PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    42.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE

    46.IELEGEMS Nico uit Duffel - RUPELSPURTERS BOOM


    22/05/11 - LEIGNON (NA) – Amateurs/Masters A – 72 km – 01h49min – 39,56 km/h
    Aantal deelnemers: 56
    1. LAFOURTE Jérôme (Louveigné / ECW)
    2. VAN POUCKE Michaël op 12"
    3. ARITS Steven op 30"
    4. GOOS Frederik op 47"
    5. WIELFAERT Kristof uit LOkeren
    6. COLLARD Simon op 48"
    7. PEPINSTER Sébastien
    8. JANSSEN Zjef op 50"
    9. TAVERNIER Jean-Paul
    10. WOLKOWICZ Romain op 51"


    22/05/2011 - WIELSBEKE (W) – Belgisch Kampioenschap - Juniores  -  132,6 km - 03h14min

    Aantal deelnemers: 197

    1 MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 RUYTERS Brecht - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO  

    4 PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ 
    6 COOLS Michael - THOMESON

    7 DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    8 RASSCHAERT Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 6”

    9 DEGREVE Martijn - AVIA CYCLING TEAM op 36”

    10 BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    36 DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 1’44”    

    64 GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM              

    22/05/2011 - AXEL (O) - Men Juniors UCI - km - hmin - Internationale Junioren Driedaagse

    Aantal deelnemers: 

    22-05-2011 om 22:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 22/05/2011 - BORGLOON (LB) - Juniores - 83,2 km - 02h07min

    Aantal deelnemers:
    1 WILSON Jack (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 VAN CALDENBORGH RICK (WCL BERGKLIMMERS)
    3 BOSMANS Tom (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM)
    4 JANSSEN DICK (WC MIDDEN LIMBURG)
    5 GEERTS Moreno (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    6 CRISTAEL Tijne (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 11”
    7 VAN AERT Wout
    (APB - CYCLING TEAM)
    8 VERVOORT Nick (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 25”
    9 VAN TRIJP Maarten
    (AVIA CYCLING TEAM) op 33”
    10 VERBEIRENS Pieter
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)

     

    22/05/2011 - MESEN (W) - Juniores - 82 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 87
    1 DONY Kevin (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    2 NOPPE Christophe (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 15”
    3 JAUREGUI Quentin
    (TEAM CYCLING CAUDRY)
    4 POLS Ruben (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    5 DE MEESTERE Martijn (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 DE WITTE Matthias (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    7 LOWE SAMUEL (RALEIGH RACING TEAM)
    8 DE TROCH Thomas (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    9 AZOU Niels (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    10 MICHILS Sander (CUBE-FINTRO CT)
    43 VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM) op 4’13”
    56 VERMEULEN Daan
    (RUDYCO CYCLING TEAM)


    22/05/2011 - WIELSBEKE (W) – Belgisch Kampioenschap - Dames Juniores – 70,2 km - 01h56min

    Aantal deelnemers: 85
    1 WINTGENS Marlène (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 NIJNS Nathalie uit Lille (SENGERS LADIES CYCLING TEAM)
    3 VERWULGEN Julia uit Moerbeke (SENGERS LADIES CYCLING TEAM)
    4 VAN SEVEREN Celine (SENGERS LADIES CYCLING TEAM)
    5 VAN GLABEKE Shana (K.V.C. DEINZE VZW)
    6 CORTHOUT Shauni (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    7 VAN DEN HAUTE Steffy (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    8 BUYLE Emma (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 ROELEN Evy (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 WERON Marine (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    24 DRUYTS Jessy uit Wilrijk (TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012)
     
     

    22/05/2011 - IMDE - WOLVERTEM (VB) - Nieuwelingen - Interclub/Beker van België - 77 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 154

    1 VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VANNEVEL Tuur - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM

    4 BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7 WARLOP Jordi - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8 DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9 BOUTTÉ Jordy - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    10 PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    43 WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’56”

    57 RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    58 VERCAUTEREN Stef uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    63 VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    66 PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    22/05/2011 - HERDEREN RIEMST (LB) - Nieuwelingen - 64,6 km - 01h58min

    Aantal deelnemers: 25
    1 BERCKMANS Jens (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 GEERTS Jesse (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    3 REYNAERTS Wim (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 MERTENS Stef (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 CRAS Steff (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    6 REVIERS Jonas (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    7 LAUWERS Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    8 BOLLEN Daan (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    9 DE KEULENAER Joris (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    10 WOLLENHAUPT Lucas (JUGEND)

     

    22/05/2011 - LANDEN (CENTRUM) (VB) - Nieuwelingen - 59 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 66
    1 ARIMONT Charlie (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 KELDERMANS JORDY (WILLEBORD WIL VOORUIT)
    3 DERUETTE THOMAS (CCI DIFFERDANGE)
    4 GUNST DAVY (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    5 BLEUS Robin (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    6 DUMONT François
    7 VAN MOL Caine
    (THOMPSON)
    8 KAISE Julien (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE)
    9 DEMAN Renaud (YOUNG TEAM BASILIO)
    10 DELANGHE Jelle (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    19 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    37 MECHANT Benjamin uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    22/05/2011 - VLETEREN (WOESTEN) (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 01h45min

    Aantal deelnemers:
    1 DE SMAELS Cil (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 TAO GEOGHEGAN Hart (RAPHA CONDOR)
    3 DHONT Seppe (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM) op 15”
    4 JOSEPH Thomas
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 42”
    5 AMEEL Alexander
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 4’20”
    6 GOETHALS Brent
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    7 ALLARY Pieter-jan (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    8 DESTATSBADER Roy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    9 DE SMET VAN DAMME Lode (THOMPSON)
    10 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    16 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme (ISOREX CYCLING TEAM)
    30 BAEYENS Nathan uit Berlare (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 DEBEULE Gillian uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    55 SMET Seppe uit Melsele
    (RUDYCO CYCLING TEAM)

    22-05-2011 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/05/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 22/05 – MERKSPLAS


    Categorie A/B
    1-Tom De Meyer
    2-Dries Echelpoels
    3-Joris Waegemans
    4-Peter Behiels
    5-Erik Wellens (B)
    6-Gunther Cuylits (B) 7-Rik De Vree (B) 8-Philippe Dela Montagne 9-Bert Dockx (B) 10-Rob Krijnen 11-Glenn Van Laer 12-Nick Sels 13-Kim Van Dingenen 14-Stijn Rombouts 15-Peter Bocken (B) 16-Jan Discart 17-Jorg Claes 18-Kris Jonkers 19-Wesley Van Den Broeck 20-Philippe Van Opstal 21-Andy Van Dijck (B) 22-Steven Huysshouwer 23-Pieter Diels 24-Gunther Selleslagh (B) 25-Filip De Wijngaert 26-Walter De Visscher (B) 27-Jurgen Driesen 28-Kristof Verschueren 29-Bart Huijbrechts 30-Gino Geuens

    Categorie C:
    1-Patrick Verdonck
    2-Patrick Wouters
    3-Marc Vekemans
    4-Herman Proost
    5-Peter Roelands
    6-Benny Van Gansen 7-Ludwig Gladines 8-Luc Raeymaekers 9-Piet Hereijgers 10-Ronny Follon 11-Jan Van den Brande 12-Luc Van den Broeck (Herentals) 13-Henri hermans 14-Jos Van Craen 15-Andre Aertgeerts 16-Danny Dams 17-Marc Kiesekoms 18-Wim van Thielen 19-Peter Vos 20-Rudy Sels

    Categorie D:
    1-Francy Baptist
    2-Marc Heulens
    3-Andre Volkaerts
    4-Chris Geerts
    5-Johan Brouwers
    6-Katrien Vermeiren

    Categorie E:
    1-Georges Vonckx
    2-Jan Van Hove
    3-Marc Dams
    4-Ludo De Bakker
    5-Francois Mertens
    6-Andre Segers 7-Piet Hindriks

    22-05-2011 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 22/05/2011
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    De Keersmaeker Alexander 2011.jpg
        Alexander De Keersmaeker

    Onder leiding van Kenny Janssens en Michael Van De Casteele vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    19 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot het 'Witte Huis' te Verrebroek en een plaspauze kon het ronddraaien beginnen. Er werd meteen constant rondgedraaid met 7 à 8 renners, na de Zorgdijk zette Wim Ryckaert even alles aan de kant en trok zeer fors door. Meteen tegen 'Den Dijk' kon het ronddraaien herbeginnen maar nu met een stevige zijwind in het nadeel, meteen sneuvelden enkelen die op de kant kwamen te zitten. De renners die het tempo bleven bepalen waren o.a. Gerrit Van Der AA, Kenny Janssens en Wim Ryckaert zij zorgden dat het tempo in de groep hoog bleef en dat de ketting niet stil viel. Na het keerpunt te Walsoorden kregen we de wind in de rug en van opzij, meteen het tempo met een ruk omhoog en alles op het lint. Het was wachten tot we opnieuw voorbij Zorgdijk waren om de eerste schermutselingen vast te stellen, maar weggeraken was er nog niet bij. Uiteindelijk kwamen op de Nieuwe Arenberg toch 3 renners voorop te zitten en luisterden naar de namen Steven Van Houte, Koen Vermeulen en Wim Ryckaert. Echt veel ruimte kregen de heren niet want de groep begon terug rond te draaien en de voorsprong kwijnde zienderogen weg zodat thv het Deurganckdok alles opnieuw samen kwam. Nu werd het echt moeilijk om nog weg te geraken want de wind zat pal op de kop en dus was het aangeraden om te blijven zitten en dat tot de Ketenislaan te Kallo. Daar werden enkele stevige pijlen afgeschoten met als resultaat dat +/- 10 renners de laatste kilometer ingingen, het waren Kenny Janssens, Alexander De Keersmaeker, Peter Neels, Steven Van Houte, Wim Ryckaert , Gerrit Van Der AA, Lieven Van De Perre, Davy PeirsmanGuy De Jongh en Theo De Prekel. Gevolgd door Koen Vermeulen, Chris Heirwegh, Eric Vermeulen en Michael Van De Casteele. Toch probeerde Belofte Alexander De Keersmaeker nog iets uit de benen te schudden wat rendeerde want de spurters zaten elkaar te begluren zodat Alexander het net kon volhouden tot de meet. Peter Neels had zich opgeofferd en zich op kop gezet om de achtervolgers zo dicht mogelijk te brengen maar deze kwamen echter te laat, Kenny Janssens zette de spurt aan en kreeg Gerrit Van Der AA meteen in zijn wiel. Gerrit Van Der AA kwam net op het juiste moment uit het wiel en werd 2de gevolgd door Kenny Janssens en op iets verdere afstand Wim Ryckaert.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 39,5 Km/h vanaf Buyl Sport. Vanaf 't Witte Huis te Verrebroek bedroeg het gemiddelde 41,2 Km/h. Met de extra lus naar Haasdonk, Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 Km.
    Reden mee: Steven Van Houte , Alexander De Keersmaeker , Peter Neels , Koen Vermeulen , Davy Peirsman , Wim Ryckaert , Theo De Prekel , Lieven Van De Perre , Gerrit Van De AA , Chris Heirwegh (aangesloten thv Zorgdijk) , Michael Van De Casteele , Eric Vermeulen , Guy De Jongh , Gunther Persoon , Jan Vlegels (aangesloten thv Bunt) , Eelco Smet , ?? en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    22-05-2011 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Thomas KOP 2011.jpg    Ongena Matthias KOP 2011.jpg    Sterck Gunter KOP 2011.jpg

            Thomas Ongena                 Matthias Ongena                   Gunter Sterck


    Zaterdag 21/05/2011 - HEIST OP DEN BERG (A) - Elites m.c./Elite z.c./U23 - 165 km - 03h37min

    Aantal deelnemers: 223
    1 LEUKEMANS Bjorn (VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM)
    2 GORIS Rob (VERANDA´S WILLEMS-ACCENT)
    3 STUYVEN Jasper (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    4 VERBIST Evert (VERANDA´S WILLEMS-ACCENT)
    5 SPRAGG James
    6 STALLAERT Joeri
    (LANDBOUWKREDIET)
    7 DELFOSSE Sébastien (LANDBOUWKREDIET)
    8 VAN STAEYEN Michaël uit Schoten (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR)
    9 KRUOPIS AIDIS
    (LANDBOUWKREDIET)
    10 VAN DIJK Stefan (VERANDA´S WILLEMS-ACCENT)
    16 ROBERT Frederique uit Mol (QUICKSTEP CYCLING TEAM)
    30 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    32 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    56 CORDEEL Sander uit Stekene (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    102 COOMANS Bjorn uit Willebroek (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    107 VAN HECKE Preben uit Berlare (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR)
    115 WIELANDT Sven uit Beveren (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    116 PENNE Frederik (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    140 VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    144 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    148 CORNU Dominique uit Beveren (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR)
     

    21/05/2011 - AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 66
    1 DEMUYNCK Koen (ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM)
    2 VANLAERE Kenny (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 2”
    3 DEWILDE Wouter
    (TRUST MTB TEAM VZW)
    4 NAUWYNCK Stijn (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    5 COLAERT Pascal
    (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O) op 11”
    6 MARCHAND Gianni
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 13”
    7 DE NAEGHEL Manuel
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    8 DEVINNE Mikael
    (DUNKERQUE LITTORAL) op 14”
    9 CASTELEYN Piet
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 2’50”
    10 RAEDT Nielsen
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)

     

    21/05/2011 - MERELBEKE-MOLENHOEK (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 140
    1 THOMAS ONGENA uit Berlare (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    2 VERHOEVEN Nico (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    3 REPACHOLI Douglas (KINGSNORTH)
    4 DE DEYN Jürgen
    (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    5 WUYTENS Kim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    6 GYUROV SPAS (NESSEBAR)
    7 COCQUYT Patrick (JOHN SAEY CYCLING TEAM) op 2”
    8 MACIC Chris
    (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS) op 6”
    9 REAMS jesse
    (Evolve cycling club) op 8”
    10 PERSOON Joeri uit Stekene
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 14”
    13 PEIRSMAN Davy uit Temse
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 50”
    22 DE RIDDER Glenn uit Stekene
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 1’10”
    70 THYS Steven uit Zelzate
    (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    82 DE ROOS Patrick uit Moerbeke (SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA)
    93 MARIN Biondi uit St.Niklaas (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    103 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    113 VAN REETH Ken uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

     

    21/05/2011 - ROESELARE WIJK "DE RUITER" (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 58
    1 DEGEZELLE Kevin (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    2 VERMEERSCH Gianni (BKCP - POWERPLUS) op 10”
    3 GELDHOF David
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    4 BORRY Kim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    5 VERMEIREN Tom
    (STAR CYCLING TEAM) op 45”
    6 BLONDEEL Charlie
    (CYCLING TEAM VERMEEREN)
    7 WALLAYS Jens
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 LAPERE Steven (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 DE MEYER Pieter (CYCLINGCHAMPS)
    10 DEBRUYNE Giovanni (CYCLING TEAM LUTHO) op 1’00”

     

    21/05/2011 - TIELT (W) - U23 - 120 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 77
    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    2 DECLERCQ Tim
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    3 VAN ACKER Kevin (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) op 10”
    4 DE GROOTE Jeffrey
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 14”
    5 LAMPAERT Yves
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 1’09”
    6 VERHELST Louis
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 VAN HOLDERBEKE Mathias (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 1’13”
    8 LEGLEY Matthias
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 VERSTRAETE Ludwig (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    10 DE MESMAEKER Kevin (ISOREX CYCLING TEAM) op 1’59”
    52 VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 6’09”


    21/05/2011 - WAASMUNSTER RUITER (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 97 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 104

    1 GUNTER STERCK uit Klein-Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    2 VANHAVERBEKE Jurgen (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 5”
    3 DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 8”
    4 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST) op 36”
    5 MERTENS Nick
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 VAN GUYSE Jarno uit Stekene (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai (MIRMIL CYCLING TEAM)
    8 DEMEYER Niels (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    9 VAN DE MIEROOP Sam (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    10 GEYSELS Geoffrey (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    11 VAN BUYNDER Benny uit Bornem (RUDYCO CYCLING TEAM)
    13 NEELS Peter uit Kruibeke (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    14 HEIRBAUT Tony uit Belsele (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    16 DE WOLF Glenn uit Hamme (RUDYCO CYCLING TEAM)
    17 GADLIAUSKAS MARIUS (PWC ALIPLAST)
    18 IELEGEMS Nico uit Duffel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    21 SEELDRAEYERS Tom uit Stekene (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    22 BAEYENS Bart uit Overmere (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    23 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    24 VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    25 BERT Lammens (RUDYCO CYCLING TEAM)
    26 BEIRNAERT Wim uit Schoten (KON WC DE RUPELSPURTERS BOOM)
    27 VAN HESE Stijn uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    30 MAES Vincent uit Stekene (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    31 NYS Mattias uit Nieuwkerken (PWC ALIPLAST)
    32 HEYNS Kristoff uit Temse (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    34 VAN DE VELDE Koen uit Stekene (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    37 DUIZINGS DON (PWC ALIPLAST)
    40 GOOSSENS Kenny uit Sinaai (PWC ALIPLAST)
    42 VERBEKE Stijn uit Sinaai (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    45 VAN HOOSTE Vincent uit Stekene (ASFRA RACING TEAM)
    46 DE BAERE Bart (RUDYCO CYCLING TEAM)
    49 VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme (LUCA TEAM BELGIUM)
    51 MEERSMANS Bjorn uit Bornem (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    53 AURIMAS VARNA (PWC ALIPLAST)
    54 WEEMAES FRANKY uit Melsele (DV)
    55 DE SMIT Joshua uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    56 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    57 ROMBOUTS BART uit Kallo (DV)
    60 ROUAN TOM uit Merelbeke (DV)
    61 VAN BROECK Gino uit Belsele (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    63 OTT Stefan uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    64 COLMAN Jeroen uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    65 GOSSELIN Nicolaï uit Waasmunster (WC DON FREDO)
    66 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    68 BONNAERENS Andy uit Zele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    79 BOGAERT Sammy uit Kalmthout (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    80 HEIRMAN STEVEN uit Hamme (DV)
    82 SMET Jochem uit Kemzeke (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    21/05/11 - LIMELETTE (BW) – Elite z.c. – 02h37min – 115,7 km
    Aantal deelnemers: 97

    1.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM       

    2.VERBOVEN Sven - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    3.WELLENS Tim - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 12”

    4.GERARD Hophra - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSS

    6.GREMELPONT Axel - LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL

    7.COUSIN SAINT REMI Julien - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSS

    8.TAKENOUCHI Yu  - CT TOMACC

    9.JOYCE Sean  - FORESTLAND WHEELERS CYCLING CL

    10.PRÉMONT Christophe - PROVINCE DE BRABANT-WALLON 

    21/05/2011 – ATTERT (Lux) – Amateurs/Masters A – 69,3 km – 01h50min

    Aantal deelnemers: 65

    1 MARS Laurent - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVI      

    2 SIMON Mathieu (FRA) - NOGENT SUR OISE
    3 DION Raphaël - ARDENNE - GAUME

    4 TRIEBEL Pascal (LUX) - LC TETANGE

    5 GILLARDIN Christophe - LA PEDALE GAUMAISE - TEAM 53X12

    6 NILSON Bo Hakan (SWE) - CCI DIFFERDANGE

    7 WIELFAERT Kristof uit Lokeren - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 HILGERS Michaël - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 SCHANEN Tom (LUX) - LG ALZINGEN op 1’45”

    10 LEGAND Sébastien (FRA) - LA PEDALE GAUMAISE - TEAM 53X12

    22-05-2011 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zaterdag 21/05/11 - WODECQ (HT) – Dames Elite – 93,6 km – 02h35min
    Aantal deelnemers: 68

    1 VEKEMANS Anisha - AFDELING ANTWERPEN - WBV  

    2 CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL

    3 HANNES Kaat  uit Wechelderzande - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    4 BUYSSE Anja - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    5 DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 SILVERSIDES Emma - SENGERS LADIES TEAM

    7 THOMAS Claire - PRENDAS CICLISIMO

    8 DE VUYST Sofie - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV

    9 GEERINCKX Jasmien - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDE

    10 BRULEE Latoya - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV op 2’00”

    12 VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDE

    20 NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    27 CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V

    28 WERNER Laure uit Duffel - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    33 DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDE

     

    Opgave:

    PAELINCK Claudia uit Belsele - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDER

    ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V             

    COPEJANS KARINE uit Zele - AFDELING OOST VLANDEREN

    DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLI

    VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    21/05/2011 - VLETEREN (WOESTEN) (W) - Juniores - 88,4 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 46

    1 JULIUS Jayde (CUBE-FINTRO CT)
    2 DE CRAEMER Stijn (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 27”
    3 NOPPE Christophe
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 VANDER BEKEN Michiel (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 33”
    5 VANDERBEKEN Bjarne
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 48”
    6 BREUGHE Brecht
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 1’35”
    7 DE JONCKHEERE JOHAN
    8 SLABINCK Indiana
    (AVIA CYCLING TEAM)
    9 BORRA Jules (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 VEREECKE Maxim
    (CUBE-FINTRO CT)

    21/05/2011 - DEINZE-VINKT (O) - Juniores - 96 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 90
    1 JAUREGUI QUENTIN (LA POMMME MARSEILLE)
    2 LOWE SAMUEL (RALEIGH RACING TEAM)
    3 TRIO Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 DE TROCH Thomas (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    5 VLASBLOEM Saimen (VAN DE PUTTE CT)
    6 DEMULDER Jonas (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 VANDAELE Thijs (TIELTSE RENNERSCLUB)
    8 DELFOSSE Karel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW) op 1’18”
    10 LEYN Ward
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 1’25”

     

    21/05/2011 - WAASMUNSTER RUITER (O) - Juniores - 97 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 122

    1 DE CLERCQ Ide (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    2 BOSMANS Tom (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R)
    3 BONNE Diego uit De Klinge (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM) op 14”
    4 VERBRAEKEN Niels
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 HOF Dennis (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 VAN DAM Tom uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    8 VANDEN HEEDE Matthias (CUBE-FINTRO CT)
    9 POLAK ROBERT (WV DE SCHIJNDEL)
    10 LIMPENS Gianni (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    12 RELAES Michiel uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)
    15 PETROV Servaas uit Lokeren (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    17 BEAUPREZ Dieter uit De Klinge (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    19 ROOMS Claudio ui St.Pauwels (RUDYCO CYCLING TEAM)
    20 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT)
    21 CLAUS Dieter uit Hamme (RUDYCO CYCLING TEAM)
    23 MARTENS Pepijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    25 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    26 DE BOCK Stef uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)
    34 THIERENS Sam uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
    36 PRAET Robin uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    37 HUYGHE Yenthell uit Kruibeke (RUDYCO CYCLING TEAM)
    46 VAN DE VELDE Matthias uit Hamme (ISOREX CYCLING TEAM)
    55 SMET Cedric uit Rupelmonde (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    59 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    66 DE RYCKE Michiel uit Haasdonk (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    76 MEIRESONE Pieter uit Elversele (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    81 VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    91 MANNAERT Boris (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    21/05/2011 - GENK (LB) - Dames Nieuwelingen - 56,1 km - 01h39min

    Kampioenschap van Vlaanderen - Aantal deelnemers: 37
    1 VANDENBROUCKE Saartje (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 VAN DER MEULEN Kaat (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    3 VERDONSCHOT Laura (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 DELBAERE Fien (YOUNG SCHELDE CT)
    5 LODEWYKS Dana (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 VAN DEN DRIESSCHE Femke (VZW LOTTO-LADIESCYCLING)
    7 VAN DEN STEEN Kelly (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 VANELVERDINGHE Celine (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    9 KOPECKY Lotte
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 VANDEWALLE Isabel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    25 DE BRUYNE Meg uit Hamme (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS) op 7’00”
    27 DE RIDDER Ivy uit Grembergen
    (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)

     

    21/05/2011 - DE HAAN - VOSSESLAG (W) - Nieuwelingen - 67,5 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 81
    1 TAO GEOGHEGAN Hart (RAPHA CONDOR)
    2 DHONT Seppe (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    3 GUNST DAVY
    (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    4 DE SMAELS Cil (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 HARGROVES Matthew (HARGROVES CYCLES-TRANT-NEXT-SPECIALIZED) op 2’14”
    6 DIEPENDAELE Tom
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    7 NOBUS Kevin (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    8 DE VINK BART JAN (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    9 BALCAEN Manolito (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    10 DE VISSCHER Glenn (K.V.C. DEINZE VZW)
    24 WATERSCHOOT Django uit Temse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    35 DE OST Jarne uit Bornem (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    46 LEEMAN Emmanuel uit St.Pauwels (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    50 DECKERS Cisse uit Temse
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    52 DE DONDER Wito uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    65 VAN CAUTEREN Jonas uit Haasdonk (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

     

    21/05/2011 - GENK (LB) - Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen
    Nieuwelingen 1e jaar: 71,4 km – Aantal deelnemers: 99 - 01h49min
    1 WILLEMS Thimo (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    2 PLOVIE Wiebren (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 VAN DINGENEN Jordi
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 PERSOON Wouter uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 25”
    5 ROGIER Stef
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 45”
    6 WOUTERS Enzo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 1’10”
    7 LEYSEN Senne
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    8 REVIERS Jonas (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    9 DEMOLDER Thomas (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    10 VANCAMPENHOUT Ignace (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    36 PAUWELS Robin uit Temse (RUDYCO CYCLING TEAM)
    46 RELAES Jacob uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)
    50 WATERSCHOOT Wannes uit Stekene (RUDYCO CYCLING TEAM)
    67 VAN OSSELAER Jonas uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    70 VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    Nieuwelingen 2e jaar: 71,4 km – Aantal deelnemers: 118 - 01h39min
    1 BIERMANS Jenthe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 AERDEN Koen (SPORT EN MOEDIG GENK)
    3 LUYCKX Brent (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 VAN DEN BRANDE Julien (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    5 HERMANS Quinten (APB - CYCLING TEAM)
    6 DESPLENTER Tjorven (JONGE RENNERS ROESELARE)
    7 HANSSENS Steve (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 VAN HOOYDONCK Dante (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    9 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO) 0:21
    10 VAN GOMPEL Mathias
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    11 VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    16 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    21 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    59 MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    76 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    78 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    98 MECHANT Benjamin uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 7’00”

     

    21/05/2011 - TESSENDERLO/HULST (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 98
    1 OOMEN SAM (TWC PIJNEBURG)
    2 VAN DEN DRIESSCHE Din (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 43”
    3 WOLLENHAUPT LUCAS
    (LE LOUP)
    4 LA ROSE Dimitri (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    5 SCHUERMANS Jelle
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    6 VERMONDEN Jonas (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 DE PROOST Kyle (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    8 RIETVELD Menno (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    9 VAN LAER Ward (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    10 BROOS Christophe
    50 COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht
    (RUDYCO CYCLING TEAM)

    22-05-2011 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar zege bij de Meisjes Aspiranten !!!


    Druyts Lenny KOP 2009 


    21/05/2011 - OUDENAARDE- VOLKEGEM (O) - Aspiranten

    Meisjes 12 jaar – 33’57”
    1 NOËL Jara
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    2 CASTRIQUE Alana
    (CYCLO CLUB ARMENTIEROIS)
    3 VANNESTE Soetkin
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

    Meisjes 13 jaar – 43’57”
    1 HEYNS Joyce
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    2 DANGREAU Lieve
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    3 STROOBAND Lauren
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)

    Meisjes 14 jaar – 56’58”
    1 LENNY DRUYTS uit Wilrijk
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    2 DE POTTER France (YOUNG SCHELDE CT) op 5’07”
    3 VERHOYE Chenice
    (TIELTSE RENNERSCLUB)

    Jongens 12 jaar – 33’57”
    1 PETERS TOM (HAGELANDS SYCLING)

    2 VERMEERSCH Florian
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    3 VAN HOUTE Gerben
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    4 BAEYENS Yorgo
    (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    5 VANDERMEULEN Niels
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    19 VAN GOETHEM Fabio
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    21 SMET Jonas
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    32 VAN HAUTE Jens
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    Van Houte Gerben 21-05-2011.JPG
    Podium 12 jaar met een 3de plaats voor Gerben Van Houte.

    Jongens 13 jaar – 43’57”
    1 DE WEVER Merten
    (K.V.C. DEINZE VZW)
    2 DE KEUKELEIRE Frederic
    (K.V.C. DEINZE VZW)
    3 MEEUS Jordi
    (DE DURFTRAPPERS)
    4 OVERMEIRE Louis
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    5 COMMISSARIS Lucas
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    7 COLMAN Alex uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    22 VAN DE VOORDE Lennert
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    25 APERS Ruben
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    27 VERMEULEN Entse
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Jongens 14 jaar A – 56’58”
    1 BRULEZ Miqélé
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    2 CLAEYS Simon
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    3 VANDERVEKEN Yoran
    (VZW DE DEMERSPURTERS)
    4 STOCKX Vital
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    5 HOUTTEMAN Nico
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    8 JANSSENS Jarrid uit Melsele
    (RUDYCO CYCLING TEAM)

    Jongens 14 jaar B – 57’06”
    1 CASTRIQUE Jonas (CYCLO CLUB ARMENTIEROIS)

    2 VASTMANS Dries
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 MAESEN Dries
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    4 BLANCKE Vincent
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 GHIJSELINCK Bjorn
    (K.V.C. DEINZE VZW)
    25 VERCAUTEREN Toon (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    22-05-2011 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/05/2011

    vwf.JPG








    Zaterdag 21 Mei - BAASRODE (9200)
    A-reeks
    1 Christophe VAN GUCHT
    2 Danny Borremans
    3 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    4 Kevin Van Den Cruijce
    5 Mario Van Gucht
    6 Jarno Verhofstadt
    7 Christophe De Grom
    8 Dieter Vincke
    9 Peter Vermassen
    10 Marnix Geerts
    VWF 21-5-11-baasrode 177.jpg
                                Winnaar Catg.A Christophe Van Gucht.

    VWF 21-5-11-baasrode 142.jpg 

    De 3 leiders in de Catg.A met Kevin Van Raemdonck, Christophe Van Gucht en
    Danny  Borremans.


    C-reeks
    1 Steven DE HULSTERS
    2 Patric Bogaerts
    3 Jan De Mulder
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Jerru De Reuse
    6 Christiaan De Saeger
    7 Rudy Thomas
    8 Hans Kyndt
    9 Patrick Heirewegh
    10 Frank Geets

    VWF 21-5-11-baasrode 173.jpg 

                                  Winnaar Catg.C Steven De Hulsters.

    D-reeks
    1 Kris SCHOCKAERT
    2 Joseph Devits
    3 Dirk De Bondt
    4 Peter Neckebroeck
    5 Willy Van Herreweghe
    6 Danny De Backer
    7 Philip Wittock
    8 Dominique Turcksin
    9 John De Croock
    10 Jamie Anders

    VWF 21-5-11-baasrode 101.jpg
                                     Winnaar Catg.D Kris Schockaert.

    VWF 21-5-11-baasrode 072.jpg 

                                    Aankomst Kris Schockaert uit Aalst.

    VWF 21-5-11-baasrode 031.jpg VWF 21-5-11-baasrode 034.jpg 

               Alain De Cock uit Baasrode (Catg.D)                                                                    Start Catg.D


    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Wim De Waal
    3 Norbert van Nuffel
    4 Francis Van Pee
    5 Jo Monforts
    6 Jean Blommaert (Hamme)
    7 Roger Schouppe
    8 Patrick Convents
    9 Willy Wouters
    10 Patrick Van Cleemput
    VWF 21-5-11-baasrode 103.jpg

                                  Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.


    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Felix Luyten
    3 Freddy Vranken
    4 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Andre Peeters
    6 Jos Vandermeulen
    7 Tom Wilson
    8 Roger Hoof (St.Niklaas)
    9 Paul Laeremans
    10 Lucien Van Goethem (Stekene)

    VWF 21-5-11-baasrode 024.jpg

             Winnaar Catg.G Theo Coudyzer en winnaar Catg.F Marc Vervondel.


    G-reeks

    1 Theo COUDYZER
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Werner Dullaert (St.Gillis)
    4 Julien Vyvey
    5 Willy Roels
    6 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    7 Kees Sebrechts
    8 Francois Van De Vijver
    9 Gerrit Hairwasser
    10 Freddy De Blick (Beveren)


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

     

    22-05-2011 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/05/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 21/05 – HERENTHOUT


    Categorie A/B:
    1-Kristof Wijckmans
    2-Tom De Feyter
    3-Freddy Van Genechten (B)
    4-Bart Berghmans
    5-Kurt Diels
    6-Proost Jeroen 7-Pepijn Verbruggen 8-Rob Krijnen 9-Stijn Pitschon 10-Pieter Diels 11-Koen Vleugels 12-Gert Vangenechten 13-David Van pelt 14-Wim Krieckemans 15-Rik De Vree (B) 16-Jeff Vaes 17-Erik Wellens (B) 18-Nick Vandermaesen 19-Glen Loos 20-Peter Behiels 21-Stijn De Pauw 22-Geert Verbraeken (B) 23-Benny Van Der Auwera (B) 24-Christophe Adams (B) 25-Stef Diels 26-Kris Witvrouwen (B) 27-Marcin Sitarski (B) 28-Pieter Molenberghs 29-Kurt Wouters 30-Dave Permentier

    Categorie C:
    1-Andre Aertgeerts
    2-Marc De Cock
    3-Rudi lahou
    4-Marc Vekemans
    5-Eddy Van Loy
    6-Bernard Hakir 7-Patrick Wouters 8-Luc Raymaekers 9-Luc Van Roy 10-Danny Eyckmans 11-Dirk Fuchs 12-Marc Kiesekoms 13-Jan Van Den Brande 14-Peter Roelands 15-Wim Van Thielen 16-Paul Fierens 17-Jeff Van Eyndt 18-Wim Cronenborghs 19-Michel Jannes 20-Luc Aerts

    Categorie D:
    1-Marc Heulens
    2-Francy Baptist
    3-Louis Van Den Broeck
    4-Theo Poorters
    5-Etienne Peeters
    6-Walter Thienpont 7-Ellen Van Loy 8-François Coppers 9-Charles Van Den Kerkhof 10-Staf Lievens 11-Lieve Koninckx 12-Carolien Van Den Bosch 13-Jan Van Wezenbeeck

    Categorie E:
    1-Georges Vonckx
    2-Jan Van Hove
    3-Willy Van Herck
    4-Viktor Van Den Eynde
    5-Frans Bastiaens

    6-Andre Segers 7-Anselmus De Boel 8-Willy Mous

    22-05-2011 om 22:48 geschreven door kenny


    21-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 19/05/2011

    vwf.JPG







    Donderdag 19 Mei - BEVEREN (9120) -
    2de rit Waaslandtrofee - Gele en blauwe trui

    Aantal deelnemers: 115 - CATG.A/C

    1 Bart VAN DEN WIJNGAERD (1C)
    2 TOM HERMANS (1A)
    3 Sammy Bogaert (Kalmthout)
    4 Bart De Baere 
    5 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    6 Marc Tabourdon 
    7 Kevin Vleurinck 
    8 Gianni Cooman 
    9 Barry Diependaele 
    10 Benny Van Buynder (Bornem)
    11 Dirk De Schrijver 
    12 Paul Roosenparck 
    13 Stijn Laureys 
    14 Michel Vereecken 
    15 Kristof Muys 
    16 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    17 Kevin Van Den Cruijce 
    18 Frank Geets 
    19 Jan De Mulder 
    20 Jarno Verhofstadt 
    21 Bert Dockx 
    22 Geoffrey Van Steelandt (Haasdonk)
    23 Jonas De Vlieger 
    24 Tom De Beer (Moerzeke)
    25 Steve Randles 
    26 Wim Braet 
    27 Dave De Swert 
    28 Angelo Saman (Stekene)
    29 Tom Saeys 
    30 Jelle Lambrechts   
    VWF 19-5-11-beveren 142.JPG
    Bart Van Den Wijngaerd winnaar Catg.C en Tom Hermans winnaar Catg.A
    VWF 19-5-11-beveren 130.JPG
    Bart Van Den Wijngaerd haalt het voor Tom Hermans en Sammy Bogaert.
    VWF 19-5-11-beveren 002.JPG
                               De start te Beveren van de Catg.A en Catg.C
    VWF 19-5-11-beveren 021.JPGVWF 19-5-11-beveren 022.JPG
                                                                       Doortocht peloton in de Lindenlaan te Beveren.
    VWF 19-5-11-beveren 043.JPG
                                    Peter Neels  zeer allert vooraan.
    VWF 19-5-11-beveren 044.JPG
                                       Steven Goossens uit St.Niklaas.
    VWF 19-5-11-beveren 065.JPG
                    Jochem Smet, Bruno Verwulgen en Giovanni Baert.
    VWF 19-5-11-beveren 075.JPG
         Kevin Van Raemdonck, Franky Weemaes en Frank Van Hoeymissen.
    VWF 19-5-11-beveren 088.JPGVWF 19-5-11-beveren 110.JPG
                                                                                                                   In 4de stelling Bruno Verwulgen met Jonas Pfaff.
    Wielfaert Kristof 19-5-11-beveren 006.JPG      Maes Pierre 19-5-11-beveren 104.JPG
                   Kristof Wielfaert uit Lokeren.                                           Onze fotograaf Pierre Maes.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    21-05-2011 om 12:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 4 TTC RONDE 2011 - DONDERDAG 19/05/2011 TE BEVEREN
    TTC Ronde 2011 Banner.jpg
    RIT 4 TTC RONDE 2011 - Donderdag 19/05/2011 te Beveren


    Proficiat aan PETER DIERKS met zijn 1° Zege !!!
    Dierks Peter KOP 2011.jpg

    Donderdag 19/05/2011 – BEVEREN – Rit 4 - TTC Ronde

    Aantal deelnemers: 72 deelnemers – gemiddelde 42 km/h

    1.PETER DIERKS (Bornem)

    2.Lieven Van De Perre

    3.Koen Maris

    4.Rikkie Matthijssens op 20” (pelotonspurt)

    5.Dave Van Roeyen

    6.Niels D'Hondt

    7.Koen Van Laere

    8.Steven Van Houte

    9.Jerry Janssens

    10.Kenny Janssens (Melsele)
    11.Mario Bolssens 12.Guido Spanoghe 13.Karel Peelman 14.Mark Bryssinckx 15.Etienne Claus 16.Nico De Roeck 17.Franky Boel 18.Jurgen Van Havere 19.Dirk Vermincksel 20.Franky De Fijn
    TTC 19-5-11-beveren 127.JPG
    De spurt voor de overwinning met Peter Dierks voor Lieven Van De Perre en
    Koen Maris.
    TTC 19-5-11-beveren 128.JPG
    De spurt van het peloton gewonnen door gele truidrager Rikkie Matthijssens.
    Janssens Kenny 19-5-11-beveren 067.JPG
    In de 4de ronde de eerste serieuze ontsnapping met Kenny Janssens, Niels D'Hondt,
    Steven Van Houte en de latere winnaar Peter Dierks. Zij hielden het 2 ronden uit.
    Janssens Kenny Beveren 19-05-2011 1.JPG
    Peter Dierks, Kenny Janssens en Steven Van Houte in een vlucht maar het peloton
    liet niet begaan. Hun voorsprong bedroeg maximaal 20".
    TTC 19-5-11-beveren 052.JPG
    Kenny Janssens neemt het peloton op sleeptouw met links Peter Van Goethem.
    VWF 19-5-11-beveren 038.JPGTTC 19-5-11-beveren 027.JPG
           Jan Vlegels uit Kieldrecht in de Moerstraat te Beveren.                                             De staart van het peloton.
    TTC 19-5-11-beveren 028.JPGTTC 19-5-11-beveren 029.JPG
                                 Het peloton met o.a. Filip Thoen.                                        Doortocht peloton in de Lindenlaan te Beveren.
    TTC 19-5-11-beveren 054.JPG
               Kurt Heymans, Franky Boel, Dean Bolssens  en Jan Vlegels.
    TTC 19-5-11-beveren 068.JPG
        Rikkie Matthijssens neemt zelf het initiatief om het gat dicht te rijden.
    TTC 19-5-11-beveren 100.JPG
          Franky De Fijn, Joris Meersman, Philip Smet en Kurt Van Raemdonck.



    Extra Foto: John Wielfaert
    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    21-05-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    19-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/05/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan KAREL ANDRIES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.F2 !!!

    Proficiat aan PIERRE VERBERCKMOES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg    Andries Karel KOP    Verberckmoes Pierre 05
         Franky Van Oyen                    Karel Andries                Pierre Verberckmoes


    Woensdag 18 Mei – LOCHRISTI HIJFTE (9080)


    Categorie A/B:
    (74 dln)

    1.Yoris Wagemans (Merksplas, winnaar cat. A)

    2.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    3.Valentijn Van De Velde (A2)

    4.Foeke Lammertijn(A3)

    5.Christophe Adams(B2)

    6.Kurt Pauwels(B3) 7.Davy Caen(A4) 8.Sam Govaert (A5) 9.Guillaume De Coninck (A6) 10.Koen de Muynck(A7) 11.Kristof Muys(B4) 12.Kristof Gryson (A8) 13.Mario Van Den Broecke (B5) 14.Renaat Demeter (Lochristi B6) 15.Peter De Corte (B7) 16.Gyavan Cooman(A9) 17.Bart Lismont(A10) 18.Kurt de Roose(B8) 19.Tom Van Huffel(B9) 20.Danny Schout(B10) 21.Styn Pitchon(B11) 22.Gino De Clercq (A11) 23.Stefaan D'Hoose(B12) 24.Dennis Nevejans (A12) 25.Christophe Van Overloop (A13) 26.Jurgen Goossens (Kieldrecht B13) 27.Jordy Leenknecht(A14) 28.Hans Vergauwen (Nieuwkerken B14) 29.Kristof Deseure (B15) 30.Andy Michielsen (A15)

    Categorie C/D: (79 dln)

    1.Thierry Folens (Vichte, winnaar cat. C)

    2.Peter Mol (C2)

    3.Patrick Vanhoolandt (Drongen, winnaar cat. D)

    4.Pedro Michels (C3)

    5.Nico Debaes (Desselgem C4)

    6.Herman Proost (D2) 7.Marc Goossens (D3) 8.Philip Wittoek (D4) 9.Luc Verwimp (D5) 10.Stefan Adriaenssens (Burcht C5) 11.Patrick Vanmaekelbergh (C6) 12.Rudi Rabout (Heinkenszand C7) 13.Matti De Baat (D6) 14.Danny De Bruyne (C8) 15.Wim Heyndrickx (Vrasene C9) 16.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D7) 17.Luc Van Looy (D8) 18.Peter Kerckaert (D9) 19.Steven De Coster (C10) 20.Ko Harms (D10) 21.Sven De Vlieger (C11) 22.Luc Van Den Bergh (C12) 23.Dirk Mathijs (Gentbrugge D11) 24.Frank Dhooge (C13) 25.Franky De Tremerie (C14) 26.Michel Heymans (C15) 27.Vic Peters (D12) 28.Philip Lampaert (C16) 29.Ruud Havermans (D13) 30.Fabien Hanssens (C17)

    Categorie E:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.John De Croock

    3.Patrick Watteny

    4.Hilair Heye

    5.Freddy Vlerick

    6.Danny De Coninck 7.Marc Couckuyt 8.Peter Schoepen 9.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 10.Noël Willems 11.Wim De Waal 12.Luc Joos 13.Rudy Van De Velde 14.Jean-Pierre Van Maldegem 15.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 16.Patrick Buyens 17.Georges Vergauwe 18.Geert Smet 19.Peter De Proft 20.Philippe Lacquet 21.Herbert De Coster (Zwijndrecht) 22.Florent De Leersnyder 23.Koen De Rijcke 24.Tony Reniers 25.Guy Verstraeten 26.Peter Lameire 27.Philemond Delgouffe 28.Patrick Van Peteghem

    Categorie F1/F2:

    1.KAREL ANDRIES (Schoten, winnaar cat. F2)

    2.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    3.Wim Van Den Heuvel (F1-2)

    4.José Hoebeke (F1-3)

    5.Jan Van Wezenbeeck (F1-4)

    6.Roland Meerschman (F1-5) 7.Jozef De Naeghel (F1-6) 8.José Dezegher (F2-2) 9.Helmuth Tas (F1-7) 10.Jozef Deneef (F1-8) 11.Patrick De Backer (F2-3) 12.François Coppers (Lokeren F1-9) 13.Emmanuël De Loor (F1-10) 14.Tony Baudonck (F1-11) 15.Luc Verkinderen (F2-4) 16.Louis Moens (F2-5) 17.Daniel Hauttekeete (F2-6) 18.Chris Remers (F1-12) 19.Noël Rogge (F2-7) 20.Dirk Caekebeke (F1-13) 21.Julien De Bock (F2-8) 22.Pascal Cornand (F2-9) 23.Robert Maldrie (F2-10) 24.Marc Colpaert (F2-11) 25.Bart Delagrange (F1-14) 26.Danny Polfliet (F1-15) 27.Eddie Van Leirberghe (F1-16) 28.XX (F1-17) 29.William Govaert (Waasmunster F1-18) 30.Marc Steenberghe (F1-19)

    Categorie G:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Geert Oosterbosch

    3.Felix Luyten

    4.Roger Hoof (St.Niklaas)

    5.Victor Van Den Eynde

    6.Luc Snels 7.Herman Van Den Borre 8.Julien Vyvey 9.Karel Heirbaut (Belsele) 10.Adri Van Loon 11.Hendrik Scheirlinckx 12.Theo Coudyzer 13.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 14.José Demeyere 15.Adrien Maes (Melsele) 16.Willy Mous 17.Willy Roels 18.Eddy De Clercq 19.Frank Laeremans 20.Ludo Opdebeek 21.Erik Vandersteen 22.Michel Bousard 23.Roland Van Imschoot 24.Piet Achten 25.Luc Cocquyt 26.Jean-Paul Van Oudenhove 27.Freddy Vervenne 28.Jos Vergult 29.Leo Thyssen 30.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    Categorie G+:

    1.PIERRE VERBERCKMOES (Belsele)

    2.Joseph D'Hont

    3.Jos Kloeck

    4.Ko Tolhoek

    5.Gerard Mariën (Schoten)

    6.Werner Dullaert (St.Gillis) 7.Freddy De Blick (Beveren) 8.José De Vreese 9.Ferdinand Moerman 10.Armand Mols 11.Denis Keynen 12.Luc Muys 13.Omer Meloen 14.Clement Saelens 15.Erika Bollaert 16.Gérard Raes 17.Lucien Van Impe 18.Daniel Meirlaen 19.Leo De Jong 20.Julien De Baets 21.Willy Vereecken 22.Ortaire Stevens 23.Antoine Cools 24.René Van Reeth 25.Anton Van Poecke 26.Jean-Pierre Heymans 27.François Brouwers 28.Mathieu Mercken 29.Hervé Verstuyft 30.Herman Dias

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.René Colman (St.Niklaas)

    3.Daniël Nuytinck

    4.Daniël Jooris

    5.Edward Battersby

    6.Trevor Fenwick 7.Willy Voorbraeck

    19-05-2011 om 12:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF MEI - SENGERS LADIES CYCLING TEAM
    Sengers Ladies Cycling Team Mei 2011 4.jpg
    Sengers Ladies Cycling Team Mei 2011 1.jpg
    Sengers Ladies Cycling Team Mei 2011 2.jpg
    Sengers Ladies Cycling Team Mei 2011 3.jpg

    Bron: Sengers Ladies Cycling Team
    Bewerking: Kenny Janssens
    www.sengerslct.be

    19-05-2011 om 11:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 3 JUNI - PRESENTATIE REQUIEM VOOR EEN WIELRENNER VAN ALBERT MEGENS.

    3 JUNI 2011 - PRESENTATIE REQUIEM VOOR EEN WIELRENNER VAN ALBERT MEGENS.

     

    Op 3 juni a.s. wordt in RUIMTE-X Requiem voor een wielrenner gepresenteerd, de nieuwste dichtbundel van schrijver/dichter Albert Megens (Boxtel 1939). Megens brengt hierin een ode aan jonggestorven wielrenners uit België en Nederland. De aangrijpende gedichten, 57 in totaal, strekken zich uit over de periode vanaf 1970 en hebben uitsluitend betrekking op jonge hartdoden als gevolg van (mentale en fysieke) overbelasting door de wielersport. De proloog is van ex-wielrenner, publicist en columnist (o.a. NRC) Peter Winnen. De bundel is van illustraties (linosneden) voorzien door beeldend kunstenaar Ivo van Leeuwen.

    Albert Megens heeft jarenlang intensief onderzoek gedaan naar het onderwerp. Via archief- en veldwerk, het uitpluizen van kranten- en overlijdensberichten en het bezoeken van kerkhoven en nabestaanden van de overledenen, heeft hij zich langzaam maar zeker een beeld gevormd van de situatie, achtergronden en (doods)omstandigheden van de jonggestorvenen.
    De dichter snijdt in zijn Requiem, niet alleen in de gedichten zelf, maar ook in de tussenzangen, voor- en slotzang, op even subtiele als rake wijze een maatschappelijke problematiek aan die tot op de dag van vandaag in niets aan actualiteit en geldigheid heeft ingeboet. Het gaat om de aspiraties en ambities van jonge wielrenners, vaak uit sociaal eenvoudige milieus, en de hooggespannen verwachtingen en buitenproportionele eisen die de wielersport en hun families aan hen stellen. Een onderwerp dat in heel Nederland en België, maar zeker in onze contreien (Brabant en Vlaanderen) onder brede lagen van de bevolking leeft.
    Ivo van Leeuwen thuisaltaar kopie WEB.jpg
    In zijn proloog stelt Peter Winnen dat wielrenners niet zachtzinnig met hun harten omspringen, maar dat ‘de liefde voor de sport, de liefde voor het meisje en […] de noodzaak te worden liefgehad’ hen  zover drijft dat ‘soms een hart scheurt’. Hij vergelijkt Requiem met een reliekschrijn waarin ‘in het ritme van de woorden de echo’s [weerklinken] van  veel te jong verstilde harten’.
    Beeldend kunstenaar Ivo van Leeuwen heeft, na intensief overleg met de auteur, de bundel van linosneden voorzien. Het betreft niet zozeer illustraties bij de gedichten, maar geabstraheerde, zelfstandige beelden, waarmee Van Leeuwen de intenties van de auteur in een heel eigen idioom vertaalt.
    Ivo van Leeuwen rouwstand WEB.jpg                 Ivo van Leeuwen lino kapel met fiets WEB.jpg
    Eerder verschenen van Albert Megens o.a. Soldaat aan de IJzer (Saudade Press 1997), Buigen voor een jonkheer (’t Vliegend Wiel 2002), Ode aan de Pijn (teleXpress 2003), Laat mij maar (Brandon Pers 2007) en Hoe leeg het was en hoe schoon (Brandon Pers 2009). Megens won diverse prijzen waaronder de ‘Plantage Poëzieprijs’ (Amsterdam) en de Bredase publieksprijs ‘Zuiders Literair’.

    Requiem voor een wielrenner is een uitgave van teleXpress, oplage 750 exemplaren, prijs € 12,50. ISBN-nummer 978-90-76937-34-2. De bundel is verkrijgbaar bij de gerenommeerde boekhandel of te bestellen bij teleXpress via info@ruimte-x.nl onder vermelding van uw naam en adres.

     

    Agendagegevens
    datum en tijd: 3 juni 20.30 uur    
    presentatie: Requiem voor een wielrenner van Albert Megens
    locatie: RUIMTE-X, Telexstraat 4 a, 5038 DJ Tilburg
    meer info: www.ruimte-x.nl

    Noot voor de pers: voor meer informatie en beeldmateriaal van hogere resolutie kunt u contact opnemen met Ingrid Luycks (ingridluycks@planet.nl ; tel. 06 22 80 638)
    Ivo Van Leeuwen 1.jpg

    RUIMTE-X
    Telexstraat 4 a
    5038 DJ Tilburg
    www.ruimte-x.nl
    013  536 02 07

     

    Bron: Flor Van de Velde

    19-05-2011 om 11:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM !!!

    Trek KMC banner 2011.jpg
    Wedstrijdverslag van 7 en 8 mei 2011 MTB Cup te Antwerpen

    - zeer mooie locatie : Noordkasteel.

     

    Zaterdag reden de kids hun wedstrijd :

    - 4e plaats Thor Geluykens

    - 6e plaats Joren Alleman

    - 9e plaats Wout Roggeman

    - 10e plaats Vincent Berden

      
    TREK KMC 19-05-2011 1.jpg

    Zondag :

    De dames aan de start in een internationaal gezelschap met Rosara Joseph, Laura Turpijn en Carina Kirssi.

    Laura Turpijn ging er  in de eerste ronde samen met de Nieuw Zeelandse Rosara Joseph vandoor. De Finse Carina Kirssi en onze landgenote Elise Marchal zaten op 3 en vier, terwijl Kristien Nelen en Githa Michiels voor de provinciale titel streden op 5 en 6. Het duo Turpijn-Joseph bleef samen en Carina Kirssi wist zich na 2 ronden op 3 te handhaven. Elise Marchal bleef op 4 en Githa Michiels (Trek KMC) schoof op naar de vijfde plaats. Even trok Rosara Joseph er alleen op uit, maar dat liet de Nederlandse Turpijn niet gebeuren het duo herenigde zich.

     

    - 4e plaats Elise Marchal

    - 5e plaats Githa Michiels en Provinciaal Kampioen van Antwerpen.

    TREK KMC 19-05-2011 2.jpg
    TREK KMC 19-05-2011 3.jpg 
     

    Nieuwelingen:

    - 4e plaats Jarno Weemaes

    - 5e plaats Kenneth Coomans

    - 6e plaats Wout Alleman

    TREK KMC 19-05-2011 4.jpg 

    Master 1:

    - 8e plaats Mark Donné

     

    Juniores:

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    9e plaats Pieter Geluykens

     

    Jens Van Rompay  nam de openingsronde bij de juniores voor zijn rekening. De Goeman Scott biker ging na 1 ronde de Limburger Kevin Panhuyzen en Boris Cara vooraf. Didier Bats van MTB Langdorp  zat in vierde stelleing voor Jens Vanderkinderen en Nicolas Scheire (Beervelde). Topfavoriet Jens Schuermans  passeerde in allerlaatste stelling, vanwege een lekke band.
    In de tweede ronde greep Kevin Panhuyzen de macht en verwees Jens Van Rompay naar de tweede plaats. Jens Vanderkinderen volgde op 3 met Nicolas Scheire in zijn kielzog. De Waalse biker Boris Cara had enkele plaatsen moeten inleveren en zat in vijfde stelling met Pieter Geluykens op 6. Kevin Panhuyzen toonde zich oppermachtig en nam behoorlijk wat voorsprong op een duo met Jens Vanrompay en Jens Vanderkinderen. Nicolas Scheire, Boris Cara, Mathias Cloostermans, Maxim Boulangier en Jens Schuermans, die aan een prachtige remonte begon, zat al terug in 9de stelling. Pieter Geluykens vervolledigde na 3 ronden de top 10 bij de juniores. Halfkoers had junior Kevin Panhuyzen de eerste dames ingelopen en bleven de posities nagenoeg ongewijzigd. Bij het ingaan van de laatste ronde  stak Trek KMC biker Panhuyzen kop en schouders boven de concurrentie uit. Zijn voorsprong liep op en Jens VanRompay en Jens Vanderkinderen leverden verbeten strijd voor de overige podiumplaatsen.

     

    Verslag Pieter Geluykens:

    Al geruime tijd maakt Pieter Geluykens deel uit van de beloftevolle jongeren van het Be-Gold team onder leiding van Filip Meirhaeghe. In de Bundesliga in Munsingen reed hij zich na een spannende finale naar de tweede plaats. In Houffalize had de biker van het Trek KMC team geen al te beste dag. Na de eerste ronde ging zijn  licht uit en verloor hij ,vermoedelijk door de warmte, veel tijd en plaatsen.
    Vorige zondag in Antwerpen nam de 17 jarige junior uit Aarlen een redelijke start en zat aanvankelijk in de buurt van Jens Schuermans. "Het rondje in Antwerpen was langer gemaakt ten opzichte van vorig jaar, maar nog altijd even smal en snel. Ik voelde  al gauw dat dit niet mijn beste dag was. Ik had  opnieuw last van de warmte en ik begon weer tijd te verliezen. Toen Jens Schuermans, die plat was gereden terug voorbij kwam, kon ik bij hem aansluiten. Wij namen wat tijd terug op de koplopers en ik voelde mij weer beter. Maar ik maakte een foutje in een klimmetje en moest van de fiets. Ik verloor 15” en Schuermans was weg. Ik bleef op dezelfde plaats hangen en kwam als negende over de meet. Ik voelde de laatste 3 ronden dat mijn ribben aan de linker kant vast zaten en had daardoor last van mijn ademhaling." besluit Pieter Geluykens.

    TREK KMC 19-05-2011 5.jpg 
    TREK KMC 19-05-2011 6.jpg
    TREK KMC 19-05-2011 7.jpg
    TREK KMC 19-05-2011 8.jpg


    Zaterdag 14 mei – Stoumont – Belgacom Grand Prix:

     

    In Stoumont verzamelden de mtbikers op de eerste manche van de Belgacom Grand Prix. Deze C2 wedstrijd trok naast de Belgische toppers ook enkele grote kanonnen aan. Met Olympisch kampioen Julien Absalon en wereldkampioen José Antonio Hermida was de absolute top present bij de elites. Aan de oevers van de Lienne had ex mountainbiker Jurgen Van Den Driessche een pittig parcours van circa 6 km en 250 hm/ronde uitgetekend. Ook cyclocrossers als Sven Nys , Bart Wellens, Tom Meeusen, Bart Aernouts , Rob Peeters en Sven Vanthourenhout gingen op dit mooie parcours de strijd aan.
    Voor het eindklassement in de Begacom MTB Grand Prix  telden de vier beste uislagen en de laatste manche in Geraardbergen leverde extra punten op.

     

    - 2e plaats Elise Marchal

    - 3e plaats Kevin Panhuyzen

    - 5e plaats Pieter Geluykens

    - 4e plaats Jarno Weemaes

    - 9e plaats Wout Alleman

    - 6e plaats Mark Donné

    - 6e belofte Sander Elen

     

    Verslag nieuwelingen:

    Ongeveer 45 nieuwelingen keken reikhalzend uit naar de start van de eerste Belgacom GP in Stoumont. Een aanloop + 3 ronden met onmiddellijk een 2 km lange beklimming in een prachtige omgeving kregen de jonge deelnemers voor de wielen geschoven. Eén ronde van 6 km nam circa 20 minuten in beslag. Het werd na de eerste ronde meteen duidelijk dat Jarno Weemaes, Mathieu Dehaeze, Bram Cools en Kjell Van den Boogert de wedstrijd zouden kleuren. Jarno Weemaes kwam in de tweede ronde ten val en moest uiteindelijk vrede nemen met plaats 4. Na de val van Weemaes zag Dehaeze zijn kans en gaf er een lap op. Hij zette zich voor de rest van de wedstrijd aan de leiding. De Nederlandse Trek KMC biker Jarno Weemaes viel met zijn vierde plaats letterlijk naast het podium en zijn landgenoot Kjell Van den Boogert was uiterst tevreden met de vijfde stek.

    TREK KMC 19-05-2011 9.jpg 
    TREK KMC 19-05-2011 10.jpg
    TREK KMC 19-05-2011 12.jpg
    TREK KMC 19-05-2011 11.jpg


    Bij de dames stond de Franse Pauline Ferrand Prevot, meervoudig wereldkampioen aan de start. Elise Marchal werd knap 2e.

    TREK KMC 19-05-2011 13.jpg
    TREK KMC 19-05-2011 14.jpg 

    Deze 1e manche van de Belgacom Grand prix was tevens een goede voorbereiding voor de 1e wereldbeker het komend weekend in Yorkshire, Dalby Forest.

    Selectie voor deelname wielerbond : Kevin Panhuyzen - Pieter Geluykens - Elise Marchal. Ook Githa Michiels zal present zijn op deze wereldbeker.

     

    Wordt vervolgd…………

     

     

    Tekst en foto’s: Liliane De Staebel

    Teammanager - TREK KMC trade team vzw

    www.trekteambenelux.com

    Bewerking tekst en foto’s: Kenny Janssens

    19-05-2011 om 10:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 18/05/2011 - PUIVELDE - SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./Elite z.c./U23 - 171 km - 03h47min

    Aantal deelnemers: 191

    1.CAETHOVEN Steven - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    2.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    3.STALLAERT Joeri - LANDBOUWKREDIET

    4.BOECKMANS Kris - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    5.BOUCHER David - OMEGA PHARMA-LOTTO

    6.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.BAGDONAS Gediminas - AN POST SEAN KELLY TEAM

    8.MC NALLY Mark - AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    10.BARBE Koen - LANDBOUWKREDIET

    11.SCHEIRLINCKX Bert - LANDBOUWKREDIET

    12.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP - POWERPLUS

    13.CAMMAERTS Edwig - LANDBOUWKREDIET

    14.DUYN Huub - DONKERS KOFFIE JELLY BELLY

    15.KAUPAS Gediminas - SPORTFOOD

    19.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    30.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM op 20"

    39.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 33"

    40.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    61.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    63.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    65.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    75.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    83.ROBERT Frederique uit Mol - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    92.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST


    18/05/2011 - HANDZAME (W) - Elite z.c./U23 - 108,8 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 142

    1.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3.VERHAEGHE Sander - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    4.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    5.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    6.CASIER Arne - GEOX FUJI TEST TEAM
    7.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    8.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.FOURNIER FABIEN - EC RAISMES

    10.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    36.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 2’55”

    18/05/2011 - WILRIJK ANTWERPEN (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren
    Aantal deelnemers: 7

    1.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG GENK

    2.DELBAEN Michael - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.VERHEYEN Remy - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4.VERHEYEN Nick - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.GEERTS Kenneth - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    6.MARIJSSE Vincent - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    7.SNELS Robbe - WSC HAND IN HAND BAAL

     

    18/05/2011 - WILRIJK ANTWERPEN (A) - Piste - Jeugd - Zonder motoren
    Provinciaal Kampioenschap Juniores – Aantal deelnemers: 14

    1.VERTOMMEN Jeff - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    2.LONCIN Gilles - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    3.KOPECKY Seppe - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    4.VERBEKE Benny - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.BOSMANS Tom - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    6.GOYVAERTS Oskar - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VERHAEGHE Timothy - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    9.MICHIELSEN Kurt - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.SEYMUS Jason - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    19-05-2011 om 09:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 18/05/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 18/05/2011

    WBV 18-5-11-puivelde 069.JPG
    Het podium met Steven Caethoven, Michaël Van Staeyen en Joeri Stallaert.
    WBV 18-5-11-puivelde 070.JPG
                  Michaël Van Staeyen, Steven Caethoven en Joeri Stallaert.
    WBV 18-5-11-puivelde 049.JPG
    De spurt voor de zege te Puivelde met Steven Caethoven in het midden.
    WBV 18-5-11-puivelde 003.JPG WBV 18-5-11-puivelde 052.JPG
           Inschrijving van Greg Van Avermaet.                                       Aankomst Greg Van Avermaet te Puivelde.
    WBV 18-5-11-puivelde 067.JPG WBV 18-5-11-puivelde 022.JPG
    Laurens De Vreese die dit seizoen de overstap naar
    de Profs maakte.
    WBV 18-5-11-puivelde 021.JPG
    WBV 18-5-11-puivelde 024.JPG
    WBV 18-5-11-puivelde 025.JPG
    WBV 18-5-11-puivelde 031.JPG


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg


    19-05-2011 om 09:41 geschreven door kenny


    18-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/05/2011

    vwf.JPG







    Maandag 16 Mei - GRIMBERGEN (1850) -
    Criterium
     

    VWF 16-5-11-grimbergen 109.jpg
       Winnaar Catg.A Bert Van Der Trappen en winnaar Catg.C Bruno Bruyere.


    A/C-reeks
    1 Bert VAN DER TRAPPEN
    2 Quincy Vens
    3 Bart Tribout
    4 Bruno Bruyere (1C)
    5 Danny Saelens
    6 Jurgen Diependaele
    7 Geoffrey Luyssen
    8 Christophe Adams
    9 Steven De Hulsters
    10 David Motte

    11 Kevin Van Den Cruijce
    12 Michel Naessens
    13 Bart De Baere
    14 Kevin Selleslagh
    15 Tom Penninckx
    16 Dirk Van Capellen
    17 Frank Geets
    18 Mike Thielemans
    19 Bjorn Lison
    20 Rudy Thomas

    21 Paul Roosenparck
    22 Dieter Vincke
    23 Danny Borremans
    24 Koen Vertommen
    25 Dirk De Bondt
    26 Gerry Thijs
    27 Patrick De Craene
    28 Thomas Heuvelmans
    29 Kristof De Vos
    30 Stijn Pitschon
    VWF 16-5-11-grimbergen 003.jpg

                                     Start  avondcriterium te Grimbergen.

    VWF 16-5-11-grimbergen 050.jpg 

    Een sfeerbeeld van Bert Van Der Trappen als 1ste Catg.A en Bruno Bruyere als 
    1ste Catg.C

    VWF 16-5-11-grimbergen 091.jpg 

                        Aankomst  winnaar Catg.A Bert Van Der Trappen.

    VWF 16-5-11-grimbergen 107.jpg 

                                          Winnaar Bert Van Der Trappen.

    VWF 16-5-11-grimbergen 012.JPG VWF 16-5-11-grimbergen 013.JPG
    VWF 16-5-11-grimbergen 014.JPG VWF 16-5-11-grimbergen 016.JPG
    VWF 16-5-11-grimbergen 026.JPG VWF 16-5-11-grimbergen 032.JPG
    VWF 16-5-11-grimbergen 033.JPG VWF 16-5-11-grimbergen 038.JPG
    VWF 16-5-11-grimbergen 070.JPG VWF 16-5-11-grimbergen 071.JPG
    VWF 16-5-11-grimbergen 081.JPG VWF 16-5-11-grimbergen 082.JPG
    VWF 16-5-11-grimbergen 086.JPG

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    18-05-2011 om 13:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE VERREBROEK VAN ZONDAG 15/05/2011

    FOTO’S WEDSTRIJD ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE VERREBROEK VAN ZONDAG 15/05/2011

    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_5616.JPG
        Het podium met Gediminas Bagdonas, Niko Eeckhout en Dries Depoorter.
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_5613.JPG
    Het podium met de inrichters van 't Vliegend Wiel Verrebroek, de Burgemeester 
    en koersdirecteur Dirk Onghena.
    Verrebroek 15-05-2011 Profs podium 2.JPG
    Overhandiging van de schaal aan alle renners en dus ook aan Dries Depoorter.
    Verrebroek 15-05-2011 Profs podium 3.JPG
              Het podium te Verrebroek met de bloemen en het ontvangstcomité.
    Verrebroek 15-05-2011 Profs podium 1.JPG
    Koersdirecteur Dirk Onghena met Niko Eeckhout, Gediminas Bagdonas en
    Dries Depoorter.
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3487.JPG
                     Aankomst van de winnaar Gediminas Bagdonas.
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3501.JPG
    De spurt voor de 2de plaats gewonnen door Niko Eeckhout voor Dries Depoorter,
    Bert De Backer en Kurt Hovelijnck.
    Verrebroek 15-05-2011 Profs PMA_3391.JPG                    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3131.JPG
                          Greg Van Avermaet                                                                            Bjorn Leukemans
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3136.JPG Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3135.JPG
                           Gediminas Bagdonas                                      De renners van de ploeg An Post Sean Kelly steeds vooraan.
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3163.JPG                    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3164.JPG
                      Sven Wielandt uit Beveren                                                                            Sven Wielandt
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3141.JPG  Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3174.JPG
                        Niko Eeekhout werd 2de.                                                                Preben Van Hecke uit Berlare.
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3175.JPG Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3333.JPG
                  Dominique Cornu uit Beveren.                          Dominique Cornu met in zijn wiel Bart Wellens, links Nicolas Vereecken.
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3358.JPG                      Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3381.JPG
                    Thomas De Gendt uit Beveren.                                                        Nicolas Vereecken uit Kieldrecht.
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3367.JPG Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3220.JPG
                          Greg Van Avermaet                                   Steven Caethoven, Greg Van Avermaet en Dominique Cornu 4de stelling.
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3401.JPG Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3400.JPG
                      Niels Albert in 2de positie.                                                Veldrijders Bart Wellens en achteraan Niels Albert.

    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3384.JPG
                             Links Thomas De Gendt en Bjorn Leukemans.
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3313.JPG
            De trein van  An Post Sean Kelly die voor de winst kwamen die dag.
    Verrebroek 15-05-2011 ProfsPMA_3196.JPG


    Foto's: PIERRE MAES
    Extra foto's podium: Bart Haccuria en Dries Depoorter

    18-05-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    16-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 16/05/2011 - SINT-NIKLAAS/PUIVELDE (O) - U23 - 101 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 82

    1.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.VANDENBUSSCHE Jens - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    3.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    4.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.VAN DE WAETER Sean - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM

    7.DIELEMAN Michiel uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    8.VAN DORSSELAER Niels - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.DE POTTER Kjell - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    11.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    12.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    28.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    30.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    33.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    38.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.SMET Jochem uit Kemzeke - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    51.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    58.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    60.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - PWC ALIPLAST

    62.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    74.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    76.VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem- OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    16-05-2011 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PK JUNIORES TE HAASDONK VAN ZATERDAG 14/05/2011

    FOTO’S PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP VAN OOST-VLAANDEREN VOOR JUNIORES TE HAASDONK VAN ZATERDAG 14/05/2011.

     

    KAMPIOENSCHAP 1STE JAARS

    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2588.JPG          PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2608.JPG

    Podium met winnaar Saimen De Laeter samen met                               Winnaar Saimen De Laeter.

    Otto Vergaerde en Wesley Van Dyck.

     

    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2519.JPG
                         De massaspurt met 3 renners die gaan voor de zege.
    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2500.JPG PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2488.JPG
    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2474.JPG
    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2462.JPG
         Ruben Van Steelandt uit Haasdonk van Hoop op Zegen Beveren.
    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2469.JPG
                Cedric Smet uit Rupelmonde probeert een aanval te plaatsen.
     

    KAMPIOENSCHAP 2DE JAARS

    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_3095.JPG 

      Podium met winnaar Timothy Put, Robin Van Goethem en Matthias Willems. 
    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_3020.JPG
                    Timothy Put haalst het in de spurt van Robin Van Goethem.
    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2719.JPG PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2628.JPG
    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2819.JPG PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2636.JPG
            Matthias Van Walle uit St.Niklaas.
    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2824.JPG PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2763.JPG
     Stephen Cuyken in de achtervolging werd 12de.
    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2940.JPG PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2783.JPG
         Pieter Meiresone uit Elversele werd 11de.
    PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_3004.JPG PK Juniores te Haasdonk 14-05-2011 PMA_2939.JPG
                Angelo De Dobbelaer uit Beveren.



    Foto's: Pierre Maes

    16-05-2011 om 21:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 21 MEI - FIETSBEDEVAART NAAR SCHERPENHEUVEL

    Ook dit is fietsen: 120 km naar Scherpenheuvel.

     

    De KWB van Rupelmonde heeft ook een fietsuitnodiging klaar want op zaterdag 21 mei wordt de 11de Fietsbedevaart naar Scherpenheuvel gereden. Het is een fietstocht die voor velen een uitdaging is. Er wordt verzameld om 5.45 uur aan de kerk van Rupelmonde. Na een korte bezinning en de zegen van de pastoor wordt om 6.15 uur de overzetboot naar Wintam genomen.

    Er is een tussenstop voorzien in Mechelen en in Aarschot. De aankomst in Scherpenheuvel wordt verwacht rond 11.30 uur. Er is daar gelegenheid om een warm middagmaal te nemen maar een picknick kan uiteraard ook.

    Om 13 uur wordt de terugweg aangevat met nu tussenstops te Keerbergen en Blaasveld. Rond 18.30 uur worden de fietsers terug in Rupelmonde verwacht.

    Wie deelneemt is verzekerd en er is begeleiding voorzien met inbegrip van het nodige fietsherstel materiaal. Er wordt gereden tussen maximum 18 en 20 km/uur en de totale afstand is 120 kilometer.

     

    Inschrijven uiterlijk maandag 16 mei bij:

    Marc Buys, Geraard De Cremerstraat 6/1 Rupelmonde, tel.:  03/775.04.39

    KWB leden betalen  5 euro en niet-leden 6 euro.

     

    Tekst: fvdv

    16-05-2011 om 20:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FIETSEN LANGS DE SPOORWEG EN BEVEREN ZORGT VOOR PROPERE FIETSPADEN !!!

    FIETSEN LANGS DE SPOORWEG.

    11.05.16 FIETSEN LANGS DE SPOORWEG.jpg 

    Het fietspad naast de spoorweg, dit van aan de Haasdonkbaan (spooroverweg)
    naar Beveren–station, bij het begin der werken.
    Nu is alles klaar. In de zomer komt nog een verlichting.

     

    Nadat reeds eerder een fietspad langs de spoorlijn Beveren-Sint-Niklaas van aan het Motel Beveren in de richting van Nieuwkerken werd opengesteld, is er nu ook een veilige verbinding tussen het Station van Beveren en de Haasdonkbaan waar vroeger het plaatselijk stationneke was. Laat ons zeggen dat men van aan Hof ter Saksen langsheen de spoorweg naar Beveren kan rijden. Alles is nu volledig afgewerkt.

     

    Er werd een betonnen fietspad gegoten van 3,15 meter breed over een lengte van 1.154 meter. Langs het spoor werd een afsluiting geplaatst omwille van de veiligheid. Ook aan het begin van het fietspad langs de westkant werd een afsluiting geplaatst om een veilige scheiding met de vrij dicht gelegen diepe gracht te bekomen.

     

    De werken werden uitgevoerd door de firma Van Den Berghe uit Verrebroek voor een totaal bedrag van 235.000 euro. Het resultaat is bijzonder mooi en op deze korte tijd wordt het fietspad al veelvuldig gebruikt.

     

    Deze zomer zal ook nog een verlichting geplaatst worden met energiezuinige LED verlichting die enkel zal branden als er fietsers of voetgangers op het pad zijn. Het beperkte energieverbruik zal worden opgewekt door fotovoltaïsche zonnepanelen. Dat systeem is trouwens ook toegepast op het deel vanaf Restaurant  Beveren.


    Beveren zorgt voor propere fietspaden.

     

    Het gemeentebestuur heeft deze week een nieuwe machine voorgesteld waarmee het de fietspaden beter wil onderhouden. Daarbij werd een onderhoudsprogramma opgesteld om de fietspaden minstens twee keer per jaar, april en september, een grondige beurt te geven. Dat is niet simpel om waar te maken want uiteindelijk gaat het in Groot-Beveren toch over een 50 km fietspaden. Verwacht wordt dat zo’n volledige poetsbeurt wel een maand in beslag zal nemen.

     

    Onder de noemer ‘Bruisend Beveren’ werkt de gemeente Beveren aan een plaats waar het aangenaam en mooi is om te leven en te wonen. En dat moet kunnen bij veilige wegen, mooie groenzones, degelijke fiets- en voetpaden … De gemeente realiseerde de laatste jaren verschillende grootschalige infrastructuurwerken. Maar ook via het onderhoud van de bestaande infrastructuur wil de gemeente haar inwoners in de watten leggen. Zopas werd een nieuwe veegwagen gekocht zodat de Beverse pleinen, straten en fietspaden er in de toekomst nog properder bij zullen liggen.

     

    Beveren is een fietsvriendelijke gemeente. De laatste jaren worden enorme inspanningen gedaan voor de zachte weggebruikers: bij de heraanleg van een weg wordt gekozen voor comfortabele, indien mogelijk van de weg gescheiden, fietspaden, er is een netwerk van ‘trage wegen’ en er zijn ook splinternieuwe fietsverbindingen, denk maar aan het fietspad naast de spoorlijn Antwerpen-Gent.

     

    Het is enorm belangrijk dat deze fietsinfrastructuur ook goed onderhouden wordt. Een onderhoudsprogramma moet er nu voor zorgen. Hiervoor werden alle fietspaden in kaart gebracht. Vervolgens werd voor elk fietspad bepaald wie het onderhoud moet (technische dienst, groendienst of Wase Werkplaats) uitvoeren en op welke manier (nieuwe veegwagen, smalle borstel, manueel bij te veel hindernissen …).

    Daarnaast zullen de fietspaden die meest gevoelig zijn voor vuil, bijvoorbeeld omdat ze vlak naast een drukke weg liggen, nog extra poetsbeurten krijgen. Ook op basis van meldingen over vuile fietspaden die binnenkomen via het meldpunt zullen de veegwagens extra uitrukken.

     

    De oude veegwagen werd na 21 jaar trouwe dienst vervangen door een splinternieuw exemplaar. De nieuwe veegwagen kostte zo’n 250 000 euro. Hij zal naast fietspaden ook pleinen en straten schoonmaken. Hij kan tot 6,5 m³ of 6 ton vuil ‘opzuigen’. Jaarlijks wordt zo bijna 390 ton vuil opgehaald, goed voor 15 000 euro (kostprijs voor het inleveren van vuil bij een afvalverwerkingsbedrijf). Hij is ook uitgerust met een hogedrukpomp zodat zwaar bevuilde stukken zeker proper geraken. In nood kan hij ook rioolputjes leegzuigen.

     


    Tekst: fvdv

    16-05-2011 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 13 JUNI - MOUNTAINBIKETOCHT LANGS ZELE EN BUURTGEMEENTEN
    mountainbikerit PIUS X.jpg

    Bron: Flor Van de Velde

    16-05-2011 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2011
    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 1°Zege bij de Aspiranten 12 jaar !!!

    Proficiat aan LIZE STRUYF met haar Zege bij de Meisjes Aspiranten 13 jaar !!!
    Van Houte Gerben KOP 2011 1.jpg         Struyf Lize KOP 2011 1.jpg
        Gerben Van Houte                       Lize Struyf

    Zondag 15/05/2011 - BEVEREN (O) - Aspiranten


    MEISJES 12 JAAR - 37’05

    Aantal deelnemers: 4

    1.DHONT Glacia - ARDILLES CYCLING TEAM  

    2.MICHIELSEN-STEVENS Sarah - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.VANNESTE Soetkin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.DE JAEGER Amy - ASFRA RACING TEAM


    MEISJES 13 JAAR – 42’45"

    Aantal deelnemers: 3

    1.LIZE STRUYF uit - RUDYCO CYCLING TEAM  

    2.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

     

    MEISJES 14 JAAR – 53’05

    Aantal deelnemers: 4

    1.EIJSSEN Alitcia - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 2’22

    3.BELLAERT Axelle - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 3’07

    4.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE op 11’11

     

    JONGENS 12 JAAR – 37’05

    Aantal deelnemers: 19

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    2.COCKAERT Kelvin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3.DE WULF Niels - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    4.VERHEYEN Maarten - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.VAN DE PUTTE Borre - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    6.DEVOOGDT Tiebo - JONGE RENNERS ROESELARE

    7.NOPPE Matthias - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.DEPAUW Brent - WK NOORD WEST BRABANT

    9.STROOBAND Lander - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.NELIS Thibault - TIELTSE RENNERSCLUB

    12.VAN GOETHEM Fabio - RUDYCO CYCLING TEAM

    13.BAERT Ajax - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    17.VAN HAUTE Jens - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’07

    19.PICAVET Dylan - WIELERTEAM WAASLAND

    Van Houte Gerben Beveren 15-05-2011 Podium aspiranten 12 jaar Beveren.jpg 
    Van Houte Gerben Beveren 15-05-2011 Gereben sprint naar overwinning.JPG
    Van Houte Gerben Beveren 15-05-2011 Beveren Gerben op kop van het peleton.jpg

    JONGENS 13 JAAR – 42’05

    Aantal deelnemers: 42

    1.TANGHE Lennert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3.OVERMEIRE Louis - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.PAUWELS Tijl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT

    6.VERHOFSTADT Thibau - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.MILLIAU Vince - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.SABBE Arne - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    10.DHOOGE Niels - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    13.STEYNEN Reno - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    15.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    16.WEEMAES Sasha - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    20.APERS Ruben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    23.VERSCHAEVE Viktor - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.VERMEULEN Entse - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.CAP Kyle - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    30.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM

    36.VERBRAAK Lennert - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    37.VAEREWIJCK Bram - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    41.DE VOS Wouter - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    42.LIESSENS Jarno - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks – 53’05

    Aantal deelnemers: 29

    1.CLICTEUR Arne - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    2.VASTMANS Dries - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB

    4.FARRAZIJN Daan - TIELTSE RENNERSCLUB

    5.STEVENS Maarten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    6.DE BEN Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    7.MONTAIGNE Jorn - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    8.VAN TILBORGH Brent - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.BLANCKE Vincent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.DECOCK Enzo - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    12.ROELANTS Jens - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    13.VAN BRAGT Daan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    18.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’38

    21.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM

    24.DE LOOSE Arne - RUDYCO CYCLING TEAM

    29.HOFKENS Maikel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 3’07

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks - 53’19

    Aantal deelnemers: 32

    1.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2.TAS Robbert - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.JANSSENS Jarrid uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    4.VERVAEKE Aäron - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5.DE WITTE Sven uit Tielrode - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    6.PIETERS Justin - JONGE RENNERS ROESELARE

    7.GANSEMAN Gianni - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.VANNIEUWENHUYZE Zeger - TIELTSE RENNERSCLUB

    9.LEFEBER Cédric - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.COURTENS Igor - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    11.VAN DEN BROECK Jordi - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    17.VAN HOYE Vincent - WIELERTEAM WAASLAND

    18.MICHIELSEN-STEVENS Brent - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    19.ROELS Wannes - RUDYCO CYCLING TEAM

    21.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’35

    22.DE KEVER Gerben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    24.THIBAUT Lennert - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.VERHOEVEN Nicolas - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’07

    31.WITTEVRONGEL Wouter uit Beveren - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    16-05-2011 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Uitslagen Aspiranten & Nieuwelingen & Junioren


    Juniores
    Zaterdag 14 Mei – PK Haasdonk –  deelnemers

    Michael Huybrecht en Matthijs Drumont elk zeven ronden.

     

    Nieuwelingen

    Zaterdag 14 Mei – Evergem – 97 deelnemers

    Waterschoot Django – 28ste

    Vercauteren Stef – 34ste

    Leeman Emmanuel – 44ste

    Peleton:

    - Verscheuren Steve

    - De Ost Jarne

    - Baert Atlas

    - Van Cauteren Jonas

    - Drumont Frederik

     

    Aspiranten
    Zaterdag 14 Mei – Gavere

    14 jaar Reeks A - 44 deelnemers

    Vercauteren Toon – 24ste

     

    Zondag 15 Mei – Beveren

    12 jaar Meisjes

    Michielsen-Stevens Sarah – 2de

     

    12 jaar Jongens - 19 deelnemers

    Van Houte Gerben – 1ste  - Proficiat !!!

    Baert Ajax – 13de
    Van Houte Gerben Beveren 15-05-2011 DSC07390.JPG
    Van Houte Gerben Beveren 15-05-2011 DSC07381.JPG

    Van Houte Gerben Beveren 15-05-2011 DSC07382.JPG 

    13 jaar Jongens - 42 deelnemers

    Pauwels Tijl – 4de

    Milliau Vince – 7de

    Steynen Reno – 13de

    Beck Cedric – 14de

    Apers Ruben – 20ste

    Verbraak Lennert – 36ste

    Vaerewijck Bram – 37ste

     

    14 jaar Jongens Reeks A - 32 deelnemers

    Van Tilborgh Brent - 8ste

    Roelants Jens - 12de

    Van Breegt Daan - 13de
    Hofkens Maikel - 29ste

     

    14 jaar Jongens Reeks B - 32 deelnemers

    Van den Broeck Jordi – 11de

    Michielsen-Stevens Brent – 18de

    De kever Gerben – 22ste

    Wiitevrongel Wouter – 31ste

     

     

    Tekst en foto’s: Nancy Cappelle

    Bewerking tekst en foto’s: Kenny Janssens

    16-05-2011 om 19:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG BK WIELERTOERISTEN 2011

    14/05/2010 – Belgisch Kampioenschap Wielertoeristen - WIJGMAAL – 71 Km – 01h39min

    1.PROOST JEROEN - DE LESTE COLL
    2.VERBRUGGEN PEPIJN -
    INDIVIDUEEL
    3.DE PAUW STIJN - SQUADRA VEREMA

    4.REYNIERS KURT -
    WTC PEDAAL LAARNE
    op 27
    5.LEENAERTS BERT -
    TEBEO TRAPPERS WERCHTER

    6.COOPMANS BENNY -
    KNOET CYCLING TEAM
    7.LECOCQ MICHAEL - INSEGUITORI

    8.VERMAELEN MAARTEN -
    INSEGUITORI
    9.SPANOGHE GUIDO uit Lokeren - BREADFAST - LIGHTPOINT

    10.VAN DE KERCKHOVE BRAM -
    SPORT EN VERMAAK VOSSEM

    16-05-2011 om 19:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2011

    vwf.JPG







    Zondag 15 Mei - LIEDEKERKE (1770) -
    4de rit VWF-GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Arne KESTENS
    2 Tim Deneef
    3 Christophe De Grom
    4 Bjorn Lison
    5 Gino De Clercq
    6 Joris Cosijn
    7 Michel Vereecken
    8 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    9 Pieter Van De Kerckhove
    10 Kurt De Rijck
    VWF 15-5-11-liedekerke 117.jpg

    Winnaar Catg.A Kampioen van België Arne Kestens aan de deur van de sponser 
    Tino Teirlinck.

    VWF 15-5-11-liedekerke 077.jpg 

                                               Start van de Catg.A


    C-reeks
    1 Ronny VAN DER VURST
    2 Pascal Raes
    3 Guy De Coster
    4 Bram De Saedeleer
    5 Dirk De Schrijver
    6 Bruno Bruyere
    7 Rudy Thomas
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Pascal De Wolf
    10 Philippe Swalus en Hans Coignau
    VWF 15-5-11-liedekerke 115.jpg

                                    Winnaar Catg.C Ronny Van Der Vurst.


    D-reeks
    1 Ronny PARIDAENS
    2 Luc Van Looy
    3 Yvan Camphijn
    4 Henri Hermans
    5 Joseph Devits
    6 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7 Danny De Backer
    8 Willy Van Herreweghe
    9 Rudy Van De Velde
    10 Marc Rens
    VWF 15-5-11-liedekerke 061.jpg

     Winnaar Catg.D Ronny Paridaens en winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.


    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Jos Maes
    3 Rene Mertens
    4 Hilaire Heye
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Antoine De Caboter
    7 Hugo Van Linden
    8 Jozef Deneef
    9 Willy Wouters
    10 Luc Van Mol

    F-reeks
    1 Jean Pierre BROOTHAERTS
    2 Marc Vervondel
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Karel Heirbaut (Belsele)
    5 Charly Vanderhulst
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Paul Laeremans
    8 Erik Vandersteen
    9 Felix Luyten
    10 Jos Staes
    VWF 15-5-11-liedekerke 012.jpg

       Winnaar Catg.F Jean Pierre Broothaerts en winnaar Catg.G André Ceurens.


    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Werner Dullaert (St.Gillis)
    4 Kees Sebrechts
    5 Gaston Van De plas
    6 Theo Coudyzer
    7 Julien Vyvey
    8 Freddy De Blick (Beveren)
    9 Francois Van De Vijver
    10 Gilbert Vandenheuvel


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    16-05-2011 om 18:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan DIRK MATHIJS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.D !!!
    Proficiat aan KAREL ANDRIES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.F2 !!!
    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg   Mathijs Dirk kop 2011.jpg   Andries Karel KOP  

            Franky Van Oyen                    Dirk Mathijs                          Karel Andries


    Zondag 15 Mei – OOSTEEKLO (9968)
     

    Categorie A/B: (55 dln)

    1.Koen Demuynck (Oostkamp, winnaar cat. A)

    2.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    3.Nico Verwee (B2)

    4.Dries De Smet (A2)

    5.Stefaan D'Hoore (B3)

    6.Davy Versichel (A3) 7.Jurgen Goossens (Kieldrecht B4) 8.Valentijn Van De Velde (A4) 9.Mario Van Den Broecke (B5) 10.Andy Michielsen (A5) 11.Sean Dauwers (A6) 12.Bart Velghe (A7) 13.Jonas Timbreur (A8) 14.Christopher Vanneste (B6) 15.Cean Dunninck (A9) 16.Kristof Dhondt (B7) 17.Mikey Van Kruiningen (A10) 18.David De Swert (B8) 19.Jens Daems (A11) 20.Dave Reyniers (Haasdonk A12) 21.Kris Steyaert (A13) 22.Olivier Vervaet (A14) 23.Stijn Laureys (A15) 24.Steven Heirman (Hamme A16) 25.Lorenzo De Pauw (A17) 26.Patrick Van De Linden (B9) 27.Jimmy Pombereu (B9) 28.Filip Swinnen (B11) 29.Dennis Nevejans (A18) 30.Tim Dekeyser (A19)

    Categorie C/D: (32 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.DIRK MATHIJS (Gentbrugge, winnaar cat. D)

    3.Mario Lammens (D2)

    4.Pedro Michels (C2)

    5.Sven De Vlieger (C3)

    6.Stefan Adriaenssens (Burcht C4) 7.Alain Mortier (C5) 8.Peter Ballet (D3) 9.Philip Wittoek (D4) 10.Marc Cossyns (D5) 11.Fabien Hanssens (C6) 12.Wim Heyndrickx (Vrasene C7) 13.Jan De Witte (C8) 14.Matti De Baat (D6) 15.Rudi Rabout (Heinskenszand C9) 16.Luc Wytinck (C10) 17.Mario De Kesel (C11) 18.Chris Fraeyman (C12) 19.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C13) 20.Giovanni Baert (Belsele C14) 21.Marc Goossens (D7) 22.Peter Flach (Zwijndrecht C15) 23.Dirk Wittoek (D8) 24.Peter De Maere (Waasmunster C16) 25.Michel Bultinck (C17) 26.Idesbald Nevejans (D9) 27.Freddy Dhooge (C18) 28.Tommy Heyse (C19) 29.Geert Hebbrecht (C20) 30.Ko Harms (D10)

    Categorie E:

    1.Tony Reniers (Kuringen)

    2.Patrick Watteny

    3.Wim De Waal

    4.Wim De Coninck

    5.Patrick Buyens

    6.Georges Vergauwe 7.Jean-Pierre Van Maldegem 8.Frederik Blervacq 9.Luc Joos 10.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 11.Noël Willems 12.Alain Goossens 13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 14.Philippe Lacquet 15.Marc Couckuyt 16.Geert Smet 17.William Vyncke 18.Philemond Delgouffe 19.Koen De Rijcke 20.Guy Verstraeten 21.Paul Van Puyenbroeck (Hamme) 22.Erwin D'Hondt 23.Antoine Van Geluwe 24.Jean-Paul Van Den Hende 25.Patrick Van Peteghem 26.Bjorn Degroote 27.Pieter Bauwens 28.Mario Geirnaert 29.Tom Dossche 30.Jan Bauwens

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef De Naeghel (Maldegem, winnaar cat. F1)

    2.Jo Montforts (F1-2)

    3.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-3)

    4.KAREL ANDRIES (Schoten, winnaar cat. F2)

    5.Noël Rogge (F2-2)

    6.Helmuth Tas (F1-4) 7.Marc Jacobs (F1-5) 8.Peter Beyl (F1-6) 9.Pascal Cornand (F2-3) 10.Tony Baudonck (F1-7) 11.Wim Van Den Heuvel (F1-8) 12.Dirk Caekebeke (F1-9) 13.Noël Verzele (F2-4) 14.Eddy Van Den Abeele (F1-10) 15.José Dezegher (F2-5) 16.Louis Moens (F2-6) 17.Daniel Hauttekeete (F2-7) 18.Eric Pauwels (F2-8) 19.Emmanuël De Loor (F1-11) 20.Willy De Regge (F2-9) 21.Philip Marechal (F1-12) 22.Luc Ribbens (F1-13) 23.Hans Van Lierde (F1-14) 24.Donald De Vlieger (F1-15) 25.Eddy Romagnolie (F2-10) 26.Kurt Wille (F2-11) 27.Dirk De Cauwer (Hamme F1-16) 28.Jan De Smet (F1-17) 29.Rudy Lammens (F1-18) 30.Danny Van Coillie (F1-19)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Ludo Opdebeek

    3.Hendrik Cornelis

    4.Eric Roels

    5.Adrien Maes (Melsele)

    6.Roland Van Imschoot 7.Eddy De Clercq 8.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 9.José Demeyere 10.Freddy Vervenne 11.Marinus Lockefeir 12.Roger Den Tijn 13.Robert Robijns 14.Eric De Wilde 15.Jean-Paul Van Oudenhove 16.Jaak Nys 17.Adri Van Loon 18.Jos Vergult 19.Etienne Van Hecke 20.Henk Bolle 21.Luc Van Robbroeck 22.Luc Cocquyt 23.Firmin De Zutter 24.Alfred Staljanssens (Bornem) 25.Eddy De Rop 26.Etienne De Clercq

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Daniel Meirlaen

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Freddy Van Impe

    6.Gerard Devleeschauwer 7.Clement Saelens 8.Roger De Breuker 9.Huib Klip 10.Jean-Pierre Heymans 11.François Brouwers 12.José De Vreese 13.Gérard Raes 14.Christiaan Vandevoorde 15.Luc Muys 16.Ferdinand Moerman 17.Daniël Nuytinck 18.Hervé Verstuyft 19.Denis Keynen 20.Omer Meloen 21.Guus Schuller 22.Anton Van Poecke 23.René Van Reeth 24.Leon Vervaet 25.Ortaire Stevens 26.Jef Verheyen 27.Paul De Geynst 28.Willy Vereecken

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Daniël Jooris

    3.Jan Van Boxtel

    4.Trevor Fenwick

    5.Willy Voorbraeck

    6.Edward Battersby

    16-05-2011 om 18:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 15/05 – BEERZEL


    Categorie A/B:
    1-Erik Wellens (B)
    2-Jurgen Van Looy
    3-Jorg Claes
    4-Bart Gendarme (B)

    5-Tom Cleeren
    6-Anton Wouters 7-Jorg Hendrickx 8-Pieter Diels 9-Van Opstal Philippe 10-Rik de Vree (B) 11-Andy Van Dijck (B) 12-Benny Van Der Auwera (B) 13-Kim Van Dingenen 14-Denis Andries 15-Bart Vaden Wijngaerd 16-Peter Bocken 17-Glen Cloenen 18-Jens Van Hecke 19-Geert Heremans 20-Michael Geerts 21-Geert Verbraeken (B) 22-Hugo Agneesen (B) 23-Marcin Sitarski (B) 24-Steven Thys (B) 25-Glen Loos 26-Gert Cosemans (B) 27-Sven Verstraeten 28-Bart Lismont 29-Erik van Wijck 30-David Janssen

    Categorie C:

    1-Jan Van Den Brande
    2-Rudi Lahou
    3-Daniel Van der Mieren
    4-Luc Van Roy
    5-Andre Aertgeerts
    6-Dirk Mertens 7-Robert Vande Kerkhof 8-Ferdy Scheepers 9-Walter Verheyden 10-Patrick hermans 11-Ronny Follon 12-Mario Pauwels 13-Marc Kiesekoms 14-Benny Van Gansen 15-Wim Van Thielen 16-Karl Van Den Eynde 17-Luc Troonbeeckx 18-Marc Vekemans 19-Ronny Coremans

    Categorie D:
    1-Francy Baptist

    2-Marc Heulens
    3-Hugo Lismont
    4-Andre Volkaerts
    5-Ronny Smolders
    6-Dennis Van Tendeloo 7-Louis Van Den Broek 8-Francois Coppers 9-Carolien Van den Bosch 10-Dirk Tummeleer


    Categorie E:
    1-Georges Vonckx
    2-Jos De Wever
    3-Viktor Van Den Eynde
    4-Ludo De Bakker
    5-Nico Wijnen
    6-Willy Van herck 7-Andre Segers 8-Frans Bastiaens 9-Anselmus De Boel 10-Piet Hindrikx

    16-05-2011 om 18:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN DEN NOORTGATE met zijn 2°Seizoenszege bij de
    Elite z.c. !!!

    Van Den Noortgate Kevin KOP 2011.jpg
    Zondag 15/05/2011 - VERREBROEK - BEVEREN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km - 03h32min

    Aantal deelnemers: 150

    1.BAGDONAS Gediminas - AN POST SEAN KELLY

    2.EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM op 27"

    3.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    4.DE BACKER Bert - SKIL-SHIMANO

    5.HOVELIJNCK Kurt - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    6.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP - POWERPLUS

    7.DE GENDT Thomas uit Beveren - VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    8.TERWEDUWE Kenny - AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.VAN DEN HOUTE Sven - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    10.STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    20.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM

    21.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    50.CORNU Dominique uit Beveren- TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    15/05/2011 – VERVIERS – LIERNEUX - VERVIERS – Elite z.c./U23 – 153 km – 03h38min

    Aantal deelnemers: 165  - TRIPTYQUE ARDENNAIS - Rit 3

    1 MEINTJES Louis - UCS

    2 BULGAC Brian - DAV op 3"

    3 ARCHBOLD Shane - ZEA op 42"

    4 DE WINTER Walt - JVB

    5 DE DECKER Bjorn - PRO

    6 MEISEN Marcel - NRW

    7 VERHELST Louis - EFC

    8 CALLEEUW Joeri - BCV

    9 TEUNISSEN Mike - SCH

    10 OERLEMANS Tom -SOE

    16 DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROC

    28 FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ABU

    53 VANDYCK Niels uit Puurs - JVB op 3’03"

    57 ONGENA Thomas uit Berlare - PBP

    93 CORDEEL Pieter uit Stekene - NHT op 3’44"

    103 VAN GUYSE Jarno uit Stekene - EFC op 4’11"

    121 STEELS Stijn uit Westerlo - JVB op 13’52"

    127 POELMAN Laurens uit Kalken - BCV op 20’45"

    15/05/2011 - MEIGEM (O) - U23 - 110,4 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 79

    1.KEVIN VAN DEN NOORTGATE uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    2.MURISON Alexander - ASFRA

    3.REAMS Jesse - Evolve cycling club

    4.VAN DEN ABEELE Arnaud - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    5.DE TIER Floris - CYCLINGCHAMPS

    6.POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.BILLEMON Sam - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.DESMECHT David - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    9.KIMMINCE ETHAN - ISOREX

    10.CLAEYS Timothy - ISOREX CYCLING TEAM


    15/05/2011 - MALEIZEN / OVERIJSE (VB) - Elite z.c./U23 - 102 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 91
    1 VLASSELAER Maarten
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    2 GOOVAERTS Tom
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    3 VERHAEGEN Christophe
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)

    5 LEYS Birger
    (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    6 NECKEBROECK Sven
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    7 VERNIERS Jeroen
    (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    8 GREMELPONT Axel
    (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    9 WAGEMANS Joris
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    10 DEMOITIE Antoine (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)

     

    15/05/2011 - TEMSE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 138
    1 VAN SPEYBROEK Bart (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)

    2 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST)
    3 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)

    4 NEIRYNCK Kevin
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    5 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    6 VERMEIREN Tom
    (STAR CYCLING TEAM)
    7 MERTENS Nick
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    8 HEIRBAUT Tony uit Belsele
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    9 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    10 COOMANS Björn uit Willebroek
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    14 D`HONDT Bram
    (PWC ALIPLAST)
    18 VAN BUYNDER Benny uit Bornem (RUDYCO CYCLING TEAM)

    19 ILEGEMS Ken uit Hemiksem
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    27 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    36 HERREBAUT Jeffrey uit Zele
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    37 DE BOSSCHER Koen uit Kalken
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    46 DE MOL Bram uit St.Pauwels
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    50 DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    52 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    57 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    60 DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

    65 HEYNS Kristoff uit Temse
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    67 MAES Vincent uit Stekene 
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    68 MEERSMANS Bjorn uit Bornem
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    73 NYS Mattias uit Nieuwkerken
    (PWC ALIPLAST)
    76 VAN REETH Ken uit Boom 
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    78 DE BOEY Jonas uit St.Gillis
    (CT FORCE VZW)
    79 PEIRSMAN Davy uit Temse
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    80 OTT Stefan uit Waasmunster
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    81 FRUYTIER James uit Moerbeke
    (PWC ALIPLAST)
    87 BEIRNAERT Wim uit Schoten
    (KON WC DE RUPELSPURTERS BOOM)
    90 NEELS Peter uit Kruibeke
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    94 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST)
    96 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    102 TORFS Robby uit Boom 
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    104 GEERTS Domien uit Breendonk
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    107 IELEGEMS Nico uit Duffel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    110 RYDACHER MATS uit Antwerpen - Deen
    (ILLIBIKES CYCLING TEAM)
    111 BOGAERT Sammy uit Kalmthout
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    113 VERCAUTEREN Roberto uit Beveren
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    115 DREESEN Guido (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

    117 RUBENS Brian uit St.Anna L.O.
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    118 VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

    16-05-2011 om 16:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 15/05/11 - OOSTNIEUWKERKE (W) – Elite z.c./U23 - 110,4 km – 02h45min

    Aantal deelnemers: 62
    1 CLAUWAERT Joeri
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)

    2 MAES Jo (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    3 DEGEZELLE Kevin
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    4 BORRY Kim
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    5 RAEDT Nielsen (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)

    6 MAENE Kevin
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    7 TAILLIEU Kristof
    (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
    8 NAUWYNCK Stijn
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 DEWILDE Wouter (TRUST MTB TEAM VZW)
    op 2’08"
    10 DECAESTEKER Frederik
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    op 2’12"

    15/05/11 - PITTEM (W) – Elite z.c./U23 – 116 km -  02h46min

    Aantal deelnemers: 61
    1 DEVRIENDT Tom
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)

    2 MARTYNAS Maniusis (DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME)

    3 HAERS Joris
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    4 VAN LERBERGHE Bert
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    5 VANNESTE Evert
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    6 DEBRABANDERE Thomas
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    7 SPOKES SAMUEL (EFC-QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    op 40"
    8 MAERTENS Jelle
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    op 50"
    9 DE MESMAEKER Kevin
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    op 2’15"
    10 DELEU Robbe
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)

    15/05/11 - WILLEBRINGEN BOUTERSEM (B) – Elite z.c./U23/Masters/Amateurs – 91 km – 02h17min

    Aantal deelnemers: 112
    1 BIERMANS Gregory (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    2 COMINETTE Jean-Michel
    (ASFRA RACING TEAM)
    3 SUAREZ Kevin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)

    4 VAN ELST Jonathan
    (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    5 BEYENS Yoeri
    (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    6 DEPRE Jonas
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 SCHEPMANS Niels
    (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    8 FAUVILLE Dimitri
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    9 PEELAERS Jeff
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    10 LIEVENS Wim (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)


    15/05/2011 - ARENDONK (A) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 119 km - 02h54min

    Aantal deelnemers: 135

    1.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’14"

    3.VAN BEYLEN Jens - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.VAN GESTEL Dries - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    5.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL

    6.BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.VERVOORT Nick - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’30"

    8.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’36"

    9.VAN ROOY Kenneth - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 2’53"

    10.EYSKENS Jeroen - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM
     

    15/05/2011 - DEERLIJK SINT-LODEWIJK (W) - Juniores - 90 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 50

    1.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM

    2.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW op 45"

    3.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 50"

    4.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    6.JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT

    7.DELBAERE Tijs - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’47"

    9.WAELBROECK Indy - ASFRA RACING TEAM

    10.VLASBLOEM Saimen - VAN DE PUTTE CT

    30.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 2’43"

     

    15/05/2011 - PEER (LB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 98 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 55

    1 VANDERAERDEN Niels (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

    2 GEUENS Alexander (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 STEVENS Andy (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    4 SCHEPMANS Brecht (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 HERREMANS Jamie
    (CUBE-FINTRO CT) op 3"
    6 VANREYTEN Joachim
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 44"
    7 VAN DEN BROEK Seppe
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    8 CAPIOT Amaury (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 57"
    9 PANIS Maxim
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 DEMANDT Matthias (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)

     

    15/05/2011 - RELEGEM (VB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 113,1 km - 03h00min

    Aantal deelnemers: 94
    1 DE BIE Mike
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 DE BUYST Jasper
    (AVIA CYCLING TEAM)
    3 BROES Michiel (WSC HAND IN HAND BAAL)
    op 15"
    4 POCKET Sammy
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    op 42"
    5 PEPERMANS Lorenzo
    (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    op 1’58"
    6 TEUGELS Lennert (
    WK NOORD WEST BRABANT)
    op 3’12"
    7 DONY Kevin
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    op 3’49"
    8 HAVERALS Lars
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    op 5’10"
    9 WERNIMONT Laurent
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 DECOSTER Gert-jan (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)

    16-05-2011 om 16:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/05/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 15/05/2011 - GROOT-BIJGAARDEN (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 77

    1 DE VYLDER Lindsay (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

    2 LUYCKX Brent (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 VAN DEN DRIESSCHE Din
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 VAN DEN BRANDE Julien
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    5 VAN BEETHOVEN Matthias
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 DE RIJCK Mathias
    (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    7 VAN HOOYDONCK Nathan
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    8 ROGIER Stef
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    9 DELORY Sebastien
    (SCV Marchovelette)
    10 TIMMERMANS Tom
    (THOMPSON)
    24 VAN DEN PLAS Jelle
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    25 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    15/05/2011 - HOOGLEDE (ST.-JOZEF) (W) - Nieuwelingen - 61,1 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 77
    1 PLANCKAERT Emiel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

    2 DEGROOTE Jonas
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 BLONDEEL Simon
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    4 BOUTTÉ Jordy
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    5 WARLOP Jordi (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    op 10"
    6 COLPAERT Gianni
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    7 VAN DER BEKEN Robin
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)

    9 VAN DER BEKEN Arno
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 PLANCKAERT Edward
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    32 MECHANT Benjamin uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    op 5’00"
    35 BAEYENS Nathan uit Berlare
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    46 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    15/05/2011 - VLIERMAAL KORTESSEM (LB) - Nieuwelingen - 61,1 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 87
    1 HEMROULLE Johan
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 AERDEN Koen
    (SPORT EN MOEDIG GENK)
    3 HEYLEN Wannes
    (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.)
    4 LAUWERS Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    op 25"
    5 HURKMANS Martijn
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    6 DUMONT François (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVELETTE)

    7 BLEUS Robin
    (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    8 PIETTE Julien (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    op 33"
    9 PEETERS Yannick
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 VAN LAER Ward (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)

     

    15/05/2011 - DIEGEM (VB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    15/05/2011 - MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    15/05/2011 - WESTERLO - TONGERLO (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    15/05/2011 - GENT (O) - BMX - Flanders Cup

    16-05-2011 om 16:35 geschreven door kenny



    .

    ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 WINTERGROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT 't SCHUURKE !!!!
    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT VANAF 01/03/2014




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • JORI VAN STEENBERGHEN
  • ROBBY DE BOCK
  • KEVIN VAN STAEYEN
  • BJÖRN COOMANS
  • FAMILIE DRUYTS
  • SVEN WIELANDT
  • NICO DEBAES
  • DIETER VAN DER STOCK

    WIELRENNERS
  • MORENO DE PAUW
  • THOMAS & MATTHIAS ONGENA
  • KRISTOF WIELFAERT
  • FRANKY VAN OYEN
  • JENS TUMMELEER
  • FRANK SUYS

    WIELRENSTERS
  • KELLY DRUYTS

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • GIJS VAN HOECKE
  • DOMINIQUE CORNU
  • PREBEN VAN HECKE
  • MICHAEL VAN STAEYEN
  • TOSH VAN DER SANDE
  • SANDER CORDEEL
  • KRISTOF GODDAERT
  • FRANCIS DE GREEF
  • KEVIN SEELDRAEYERS

    SEMI-PROFS
  • NIELS VANDYCK
  • STIJN STEELS
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS
  • KJELL VERLEYSEN
  • BENNY LYSSENS

    WIELERCLUBS
  • OMEGA PHARMA QUICKSTEP
  • LOTTO BELISOL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • SUNWEB
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • SDC ROGELLI C.T.

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • C.T. JONG VLAANDEREN
  • NHT C.T. TIELEN

    WIELERCLUBS
  • NGMT C.T.
  • VISTAMEDIA HAMME
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • DCM CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • PROFEL PRORACE C.T.
  • ARTEVELDE-WSV
  • DE ZONDAGRIJDERS

    WIELERCLUBS
  • WTC FUSION
  • RUPELSPURTERS BOOM
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • FORONEX
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • AA DRINKS CYCLING TEAM

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • ALLES OVER DE COLS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.

    UCI PROTOUR
  • UCI
  • UCI PROTOUR
  • WIELERSCHOOL
  • HOE TRAINEN
  • WIELERTOERIST
  • KOERSFORUM
  • WIELRENSITE.NL
  • SPORT.BE
  • VELO-DROOM

    ZEGESTANDEN
  • 2 LINK
  • WIELRENNERS

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

    MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • WAASLAND MTB TEAM

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

    MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • RADIO 1
  • RADIO 2
  • NOSTALGIE

    Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op http://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!