.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/10/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 23°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Van Oyen Franky KOP 2010.jpg     
         Franky Van Oyen      

    Zondag 03 Oktober – MERELBEKE (9820)

    Categorie A/B: (75 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Thierry De Clercq (B2)

    3.David Motte (Herne, winnaar cat. A)

    4.Gregory De Munter (A2)

    5.Koen Demuynck (A3)

    6.Renaat Demeter (Lochristi B3) 7.Kenny Tamsin (A4) 8.Gunther Cuylits (B4) 9.Steven Martens (A5) 10.Stijn Verbeke (A6) 11.Tom De Beer (Hamme B5) 12.Bjorn Lison (A7) 13.Cornelis Bakker (B6) 14.Paul Rooseparck (A8) 15.Patrick De Roos (Moerbeke B7) 16.Geert De Meyer (B8) 17.Jurgen Goossens (Kieldrecht B9) 18.Dries De Smet (A9) 19.Kurt Pauwels (B10) 20.Krijn Verschraegen (B11) 21.Kristof Gryson (A10) 22.Guillaume De Coninck (A11) 23.Philippe De Vleeschauwer (B12) 24.Jimmy Pombereu (B13) 25.Kevin Vancolen (A12) 26.Bart Jocqué (B14) 27.Kristof Van Wymeersch (A13) 28.Kevin Van De Cruyce (A14) 29.Joris Cosyn (A15) 30.Bart Verhasselt (A16)

    Categorie C/D:
    (54 dln)

    1.Philip Lampaert (Bellem, winnaar cat. C)

    2.Peter Dillen (C2)

    3.Danny Saelens (C3)

    4.Arie De Moor (C4)

    5.Patrick Vanmaekelbergh (C5)

    6.Frank Geets (C6) 7.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D) 8.Rudy Thomas (D2) 9.Nico Debaes (Desselgem C7) 10.Marc Goossens (D3) 11.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 12.Dominic Turksin (D4) 13.Frank Suys (Hingene D5) 14.Richard De Riddder (C9) 15.Danny De Backer (D6) 16.Patrick Van Ransbeek (D7) 17.Patrick Watteny (D8) 18.Philippe Roelandts (D9) 19.Dirk Mathijs (Gentbrugge D10) 20.Ko Harms (D11) 21.Eddy Gyselinck (C10) 22.Olivier Vaerewyck (C11) 23.Filip Lievens (C12) 24.Johan Verhaest (C13) 25.Guy De Bodt (C14) 26.Sven De Vlieger (C15) 27.Thierry De Temmerman (D12) 28.Stefan Verhaeghe (C16) 29.Idesbald Nevejans (D13) 30.Kris De Moor (C17)

    Categorie E/E+:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. E)

    2.Hilair Heye (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Danny De Gehuchte (E3)

    5.Jos Maes (E4)

    6.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E5) 7.Philippe Lacquet (E6) 8.Frederik Blervacq (E7) 9.Hans Lap (E8) 10.Tony Reniers (E9) 11.Jean-Pierre Van Maldegem (E10) 12.Yvan Camphijn (E11) 13.Dirk De Meyer (E12) 14.Marcel Poelmans (E+2) 15.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+3) 16.Patrick Convents (E13) 17.Marc Landerie (E14) 18.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+4) 19.Patrick Van Peteghem (E15) 20.Marc Couckuyt (E16) 21.Joeri De Cock (E17) 22.Chris Somers (E18) 23.Alain Goossens (E19) 24.Johan Martens (E20) 25.Peter Buyl (E21) 26.Johan Ver Eecke (E22) 27.Tom Persyn (E23) 28.Wim De Waal (E24) 29.Patrick Buyens (E25) 30.Erwin D'Hondt (E26)

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Scholten (Echt, Ned, winnaar cat. F1)

    2.Jozef Deneef (F1-2)

    3.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    4.José Hoebeke (F1-3)

    5.Helmuth Tas (F1-4)

    6.Roger Schouppe (F1-5) 7.François Coppers (Lokeren F1-6) 8.Richard Vermeersch (F1-7) 9.Daniel Hauttekeete (F2-2) 10.Noël Rogge (F2-3) 11.Rik Scheirlinckx (F1-8) 12.Jozef De Naeghel (F1-9) 13.Marc Colpaert (F1-10) 14.Jos Lissens (F1-11) 15.Luc Roelandt (F1-12) 16.Luc Ribbens (F1-13) 17.Eddy De Vuyst (F1-14) 18.Jo Montforts (F1-15) 19.Tony Baudonck (F1-16) 20.Emmanuël De Loor (F1-17) 21.Eddie Van Leirberghe (F1-18) 22.Charles Vandermosten (F2-4) 23.Marc Steenberghe (F1-19) 24.Julien De Bock (F2-5) 25.Eric Roels (F2-6) 26.Dirk De Cauwer (Hamme F1-20) 27.Peter Peleman (F2-7) 28.Paul Hunninck (F1-21) 29.Jos Dierks (F2-8) 30.Eddy De Romagnoli (F2-9)

    Categorie G:

    1.Herman Van Den Borre (hekelgem)

    2.Theo Coudyzer

    3.Etienne Vandenhouwe

    4.Willy Roels

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Karel Heirbaut (Belsele) 7.Julien Vyvey 8.Roger Den Tijn 9.Jos Vandermeulen 10.Michel Bousard 11.Hendrik Cornelis 12.Guido Cornet 13.Luc Snels 14.Freddy De Blick (Beveren) 15.Adrien Maes (Knokke-Heist) 16.Henk Bolle 17.Luc De Cock 18.Eric De Wilde 19.André Namarc 20.Robert Robijns 21.Roland Van Imschoot 22.Erik Vandersteen 23.Adriaan Van Ginderdeuren 24.Frans Robijns 25.Piet Achten 26.Jozef De Bruyn 27.Jaak Nys 28.Luc Van Robbroeck 29.Arnold De Muynck 30.Luc Cocquyt

    Categorie G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Joseph D'Hont

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Daniel Cornu

    6.Gerrit Hairwassers 7.Luc Muys 8.Clement Saelens 9.Leo De Jong 10.Lucien Van Impe 11.Will Leurs 12.Gerard De Vleeschauwer 13.André Van Asbroeck 14.Adrien Desmet 15.François Smolders 16.Daniel Meirlaen 17.Ortaire Stevens 18.François Brouwers 19.Francis Helleputte 20.Daniël Nuytinck 21.Hervé Verstuyft 22.Guy Soil 23.Armand Mols 24.Daniël Jooris 25.Jef Verheyen 26.Ghislain De Champs

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Clement De Smedt (Wilrijk)

    3.Edward Battersby

    4.Raf Luyckx (Belsele)

    5.Willy Voorbraeck

    6.Georges Van Der Cruyssen     

    03-10-2010 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 03/10/2010 - STALHILLE (W) - Juniores - 82,8 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 29

    1.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    2.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 48”

    3.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    4.GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    5.HOSTE Sunny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    6.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL           

    7.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    8.BEAUSAERT Dieter - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’55”

    9.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE op 2’50”

    10.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY           
     

    03/10/2010 - VOLKEGEM - OUDENAARDE (O) - Juniores - 86 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 47

    1.DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    2.VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM 

    3.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    4.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    5.FRANCOIS Christopher - SPRINT 2000 CHARLEROI       

    6.VAN GOETHEM Robin - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM   

    7.KESTELEYN Florian - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    8.VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    9.SCHITTECATTE Niels - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM   

    10.DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW    

    31.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND op 1’32”

     

    03/10/2010 - TIELT (W) - Nieuwelingen NAT – Interclub - 80 km - 01h50min

    Beker van België - Aantal deelnemers:

    1.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    2.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    3.POLS Ruben - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW    

    4.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB       

    5.VAN DYCK Wesley - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    6.BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    7.DECOSTER Merlijn - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    8.BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    9.VANDEVOORDE Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    10.VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL           

    50.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    73.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

     

    03/10/2010 - LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 54 km - 01h19min

    Aantal deelnemers: 72

    1.REKITA SZYMON - SMS SWIDNICA      

    2.DE SY Gertjan - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 2”

    3.KASPERKIEWICZ PRZEMYSLAW - SMS SWIDNICA op 7”

    4.SYKALA WOJCIEK - SMS SWIDNICA op 10”

    5.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB op 54”

    6.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’02”

    7.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM op 1’17”

    8.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    9.VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    10.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    24.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    03/10/2010 - SINT GILLIS WAAS (O) - Nieuwelingen - 40 km - 0h58min

    Aantal deelnemers: 34

    1.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    2.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM     

    3.VERBEKE Benny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    4.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL 

    5.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND        

    6.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    7.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    8.VAN DE KERKHOVE Brent - THOMPSON JARTAZI        

    9.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND        

    10.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM      

    14.THIERENS Sam uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    15.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    17.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    19.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    20.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

    21.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND  

    22.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND            

    23.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    24.MEERSSCHAERT Jeroen uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    25.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    26.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    30.DEBOU Alexander uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM      

    32.DE NAEYER Jonas - RUDYCO CYCLING TEAM  

    33.VAN HOYE LAURENS uit Hukst - WIELERTEAM WAASLAND     

    34.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM     

     

    03/10/2010 - VLAMERTINGE (W) - Nieuwelingen - 63,2 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 48

    1.DECOCK Pieter-jan - JONGE RENNERS ROESELARE        

    2.VANNEVEL Tuur - JONGE RENNERS ROESELARE op 20”

    3.BLONDEEL Simon - JONGE RENNERS ROESELARE          

    4.BOSTOEN Gianni - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    5.BYTEBIER Nils - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 33”

    6.DHONT Seppe - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM          

    7.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 37”

    8.VANDENBROUCKE Arne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    9.TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR       

    10.GANSEMAN Jordy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    03-10-2010 om 22:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Masters B !!!


    Smet Ivan 01
     

    Zondag 03/10/2010 - MOERBEKE WAAS (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BECKING Hans - MBC.BAR END APELDOORN
    2.VAN DEN BRANDE Kay -
    SCOTT USA CYCLING TEAM
    op 31”
    3.BASSEZ Patrick -
    KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
    op 40”
    4.GELUYKENS Kenny -
    SCOTT USA CYCLING TEAM
     
    5.SCHEIRE Ruben uit Beervelde -
    ISOREX CYCLING TEAM
     
    6.DENOLF Gianni -
    BKCP - POWERPLUS
     
    7.PENNE Stijn -
    SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
    op 47”
    8.PIROTTE Jo -
    HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
    op 1’05”
    9.VAN GREMBERGEN Kendric -
    SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
    op 1’31”
    10.DE DECKER Steven -
    FLEMISH CYCLING PROJECTS
    op 1’40”
    15.DIELEMAN Michiel uit Hamme -
    VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM
     
    27.BAEYENS Dennis uit Berlare -
    FLEMISH CYCLING PROJECTS
    op 5’33”
    32.GOOSSENS Kenny uit Sinaai -
    PWC ALIPLAST
    op 6’50” 
    45.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene -
    ASFRA RACING TEAM
     
    52.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme -
    ASFRA RACING TEAM 
    55.DE COCK Timo uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN


    03/10/2010 - MOERBEKE WAAS (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers:  Juniores : 40´

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    2.DEDULLE Yoshi -
    AVIA CYCLING TEAM
    op 17”
    3.VANDERSCHUEREN Lorenzo
    - ISOREX CYCLING TEAM
    op 31”
    4.VANDAELE Gregory -
    JONGE RENNERS ROESELARE
    op 1’02”
    5.WOUTERS Toon -
    ISOREX CYCLING TEAM
    op 1’09”
    6.VERSCHUEREN Timo -
    WSC HAND IN HAND BAAL
     
    7.VAN DEN DRIESSCHE Niels -
    TEAM CATA BIKES BIANCHI
    op 1’17”
    8.VANDEKERCKHOVE Thibaut -
    KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
    op 1’25”
    9.VERMEIRE Jordy -
    K.V.C. DEINZE VZW
     
    10.VEROFT Jelto -
    K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
    op 2’08”
    13.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke -
    CUBE-FINTRO CT
    op 3’05”
    29.CLAUS Dieter uit Hamme -
    RUDYCO CYCLING TEAM
     
    40.GOOSSENS Shani uit Sinaai -
    WIELERTEAM WAASLAND
    op 7’04” 

    Aantal deelnemers:  Nieuwelingen : 30´

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI
    2.PEETERS Vincent -
    DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    op 4”
    3.CALUWE Stijn -
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    op 8”
    4.AMEEL Alexander -
    CT COVEMAECKER – BALANS
    op 1’03”
    5.TEIRLINCK Jens -
    RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    op 1’12”
    6.GOOSSENS Kobe -
    BMX TEAM BEKAF VZW
    op 1’21”
    7.VAN HECKE Elias uit Hamme -
    RUDYCO CYCLING TEAM
    op 1’30”
    8.DE BRAUWER Brend -
    KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
    op 1’34”
    9.VANDERAERDEN Massimo -
    PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT
    op 1’42”
    10.VAN DE KERCKHOVE Nick -
    MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
    op 1’53”
    31.DE BRUYNE Meg uit Hamme -
    RUDYCO CYCLING TEAM
    op 4’44”
    40.VERMEIREN Gianni -
    RUDYCO CYCLING TEAM
     op 4’50”

    03/10/2010 - MOERBEKE WAAS (O) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers:

    1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    2.SNELS Kris -
    AFDELING ANTWERPEN – WBV
    op 17”
    3.MAES Timmy -
    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    op 1’48”
    4.VAN ASSCHE Nico -
    PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
    op 2’10”
    5.NAESSENS Axel -
    LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI
    op 2’41”
    6.BOGAERT Nico -
    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    op 2’46”
    7.GEVERS Jan -
    VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM
    op 3’02”
    8.DEBACQUER Joris -
    AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW
    op 3’17”
    9.ARNOUTS Tom -
    AFDELING ANTWERPEN – WBV
    op 3’21”
    10.DE MEULENEIRE Laurenz -
    CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE
    op 3’41”

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.IVAN SMET uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
    2.DRUYTS Marc -
    CYCLING TEAM KESSEL
    op 12”
    3.VAN DEN BERGH Luc -
    CYCLING TEAM KESSEL
    op 51”
    4.VANDAELE Johan -
    PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
    op 1’44”
    5.COOLEN Marc -
    DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    op 2’23”

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV
    2.VERLOO Mark -
    DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
    op 17”
    3.VAN DEN BERGH Wim -
    K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
     
    4.SLUYTS Patrick -
    CYCLING TEAM KESSEL
    op 20”
    5.VAN OOSTERWYCK Daniel -
    VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
    op 21”

    03-10-2010 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
     

    Zondag 03/10/2010 - NAMEN (N) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:
    1 Zdenek Stybar - Telenet Fidea Cycling Team
    2 Klaas Vantornout -
    Sunweb Revor
    3 Kevin Pauwels -
    Telenet Fidea Cycling Team
    4 Bart Aernouts -
    Rabo - Giant Offroad Team.
    5 Bart Wellens -
    Telenet Fidea Cycling Team
    6 Enrico Franzoi -
    BKCP-Powerplus
    7 Dieter Vanthourenhout -
    BKCP-Powerplus
    8 Francis Mourey -
    Francaise des Jeux
    9 Gerben De Knegt -
    Rabo - Giant Offroad Team.
    10 Philipp Walsleben -
    BKCP-Powerplus


    03/10/2010 - NAMEN (N) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1 Arnaud Jouffroy - BKCP-Powerplus
    2 Joeri Adams -
    Rabo - Giant Offroad Team
    3 Jim Aernouts -
    BKCP-Powerplus
    4 Kevin Eeckhout -
    Sunweb Revor
    5 Lars Van Der Haar -
    AA Drink Cycling Team
    6 Jiri Polnicky -
    Sunweb Revor
    7 Arnaud Grand - Telenet Fidea Cycling Team
    8 Stef Boden -
    Sunweb Revor
    9 Jens Adams - BKCP-Powerplus
    10 Sven Beelen -
    Sunweb Revor 
     

    03/10/2010 - NAMEN (N) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers:
    1 Sanne Van Paassen - ZZPR.NL
    2 Daphny Van Den Brand -
    ZZPR.NL
    3 Sanne Cant -
    BKCP-Powerplus
    4 Pavla Havlikova
    5 Helen Wyman
    6 Sophie De Boer
    7 Linda Van Rijen
    8 Reza Hormes-Ravenstijn
    9 Nikki Harris -
    Sprinters Malderen
    10 Nancy Bober -
    Style & Concept Cycling Team
    18 Nathalie Nijns -
    Benelux Team

    03/10/2010 - NAMEN (N) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers:  Juniores : 40´

    1 Quentin Jauregui - CC Nogent
    2 Laurens Sweeck -
    KDL Trans
    3 Daan Soete -
    DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
    4 Michael Vanthourenhout -
    Baboco - Revor Cycling Team
    5 Diether Sweeck -
    KDL Trans
    6 Matthias Van De Velde uit Hamme -
    Isorex Cycling Team
    7 Daan Hoeyberghs -
    Kon. Balen B.C. V.Z.W.
    8 Jorn Claes -
    Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek
    9 Wout Van Aert - DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
    10 Yorben Van Tichelt - Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW 
     

    Aantal deelnemers:  Nieuwelingen : 30´
    1 Mathieu Van Der Poel - Isorex Cycling Team
    2 Quinten Hermans
    3 Nicolas Cleppe
    4 Gianni Van Donink -
    DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
    5 Kyle De Proost - Off Road Club Bmx 2000 Dessel VZW
    6 Thomas Joseph -
    CYCLING TEAM WERVIK
    7 Thomas Van De Velde uit Hamme -
    Isorex Cycling Team
    8 Yannick Peeters -
    Kon. Balen B.C. V.Z.W.
    9 Jelle Vanden Dries
    10 Dieter Jacobs

    03-10-2010 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 03/10/2010
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Danny De Smet vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    5 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Bij zeer mooi zacht herfstweer en zeker nog zeer ideale omstandigheden om te trainen toch een bijzonder lage opkomst op 'DEN DIJK'. Toch vertrokken er nog 4 renners en bij het terug passeren thv Paal sloot Gunther Persoon nog aan. Er werd met de meewind aan een rustig tempo getraind en op de terugweg door toedoen van de tegenwind werd er rondgedraaid. Voor de renner met de MTB was dat iets teveel van het goeie en besloot de terugweg alleen verder te rijden. De 3 andere renners bleven goed ronddraaien en kregen iets later de steun van Gunther Persoon en dat tot aan Doel waar zowel Stein Vermeulen (werk) als Gunther Persoon terug huiswaarts keerden. Dan maar met 2 renners (Danny De Smet en Kenny Janssens) de rest kilometers afgehaspeld. De rit werd aangepast zodat we het vettige stuk weg in de Petrusstraat links lieten liggen, al de rest was doenbaar maar de wegen in de Polders beginnen er erg slecht bij te liggen door toedoen van de tractors.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 78 Km en het gemiddelde kwam uit op 34 Km/h vanaf Buyl Sport. Als extra werd dan nog via 'Den Es' over Melsele gereden zodat de totale afstand uitkwam op 100 Km.
    Reden mee : Stein Vermeulen , Danny De Smet , Gunther Persoon , MTB en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    03-10-2010 om 17:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/10/2010

    waod_3.jpg

    Proficiat aan MARC BORGHGRAEF met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Borghgraef Marc KOP 2009


    Zaterdag 02 Oktober – ERTVELDE-TERVENEN (9940)

    Categorie A/B: (31 dln)

    1.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    2.Franky Van Oyen (B2)

    3.Bert Dockx (B3)

    4.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    5.Valentijn Van De Velde (A2)

    6.Vincent Brunel (B4) 7.Maarten De Muynck (A3) 8.Franky Weemaes (Melsele B5) 9.Thierry Everaert (B6) 10.Thomas Bracke (A4) 11.Stein Covents (Vremde A5) 12.Bart Jocqué (B7) 13.Jurgen Goossens (Kieldrecht B8) 14.Peter Dockx (B9) 15.Martino Wielfaert (B10) 16.Jan Reubens (B11) 17.Jimmy Pombereu (B12) 18.Steven Landuyt (B13) 19.Mike Van Ryssel (A6) 20.Dieter Roman (B14) 21.Noel Timmermans (B15) 22.Paul Rooseparck (A7) 23.Wim De Wit (A8) 24.Bert Leukemans (A9) 25.Didier De Lannoy (B16) 26.Kevin Andries (A10) 27.Nico Cornelis (A11) 28.Peter De Corte (B17) 29.Kurt Pauwels (B18) 30.Bart Van Kerschaver (A12)

    Categorie C/D:
    (32 dln)

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    2.Bruno Bruyere (C2)

    3.Peter Mol (C3)

    4.Bart Rombouts (Kallo C4)

    5.Matti De Baat (C5)

    6.Rudi Rabout (Heinkenszand C6) 7.Sven De Vlieger (C7) 8.Guy De Jonghe (Burcht C8) 9.Stefan Adriaenssens (Burcht C9) 10.Marc Borghgraef (Zwijndrecht , winnaar cat. D) 11.Danny Van Oyen (D2) 12.Philip Wittoek (C10) 13.Peter Ballet (D3) 14.Dirk Wittoek (D4) 15.Carlo Schollaert (C11) 16.Alain Mortier (C12) 17.Frank Saelens (C13) 18.Ko Harms (D5) 19.Chris Fraeyman (C14) 20.Marc Cossyns (C15) 21.Jimmy Cools (D6) 22.Tom Hesters (C16) 23.Dirk De Cock (D7) 24.Tim Goethals (C17) 25.Gino Beauprez (D8) 26.Patrick Watteny (D9) 27.Franky De Tremerie (C18) 28.Danny De Bruyne (C19) 29.Kurt Van Hecke (C20) 30.Tommy Heyse (C21)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Rudy Van De Velde (E2)

    3.Patrick Van Renterghem (E3)

    4.Piet Van Vaerenbergh (E4)

    5.Willy Van Herreweghe (E5)

    6.Noël Willems (E6) 7.Patrick Buyens (E7) 8.Georges Vergauwe (E8) 9.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 10.Joseph Devits (E9) 11.Etienne Claus (Waasmunster E10) 12.Jos Maes (E11) 13.Michel Hertogh (E+2) 14.Danny De Gehuchte (E12) 15.Marc Couckuyt (E13) 16.André Bultinck (E14) 17.Patrick Van Der Vekens (E15) 18.Wim De Coninck (E16) 19.Jean-Pierre Van Maldegem (E17) 20.Erwin D'Hondt (E18) 21.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E19) 22.Mario Geirnaert (E20) 23.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 24.Philippe Lacquet (E21) 25.Guy Verstraeten (E22) 26.Hilair Heye (E23) 27.Marc Van Ryssel (E24) 28.Willy De Sutter (E25)

    Categorie F1/F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    2.José Hoebeke (Bredene, winnaar cat. F1)

    3.Helmuth Tas (F1-2)

    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren F1-3)

    5.Patrick De Backer (F1-4)

    6.Julien De Bock (F2-2) 7.Jozef Deneef (F1-5) 8.Paul Hunninck (F1-6) 9.Dirk De Cauwer (Hamme F1-7) 10.Tony Baudonck (F1-8) 11.Noël Rogge (F2-3) 12.Rik Citterlink (F1-9) 13.José Dezegher (F2-4) 14.Eddie Van Leirberghe (F1-10) 15.Robin Van Kerschaver (F2-5) 16.François Coppers (Lokeren F1-11) 17.Jo Montforts (F1-12) 18.Eric Pauwels (F2-6) 19.Jos Vergult (F2-7) 20.Louis Moens (F1-13) 21.Bart Delagrange (F1-14) 22.Jozef De Naeghel (F1-15) 23.Jos Lissens (F1-16) 24.Ronny Byl (F1-17) 25.Marc Steenberghe (F1-18)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Willy Roels

    3.André Bogaert

    4.Firmin De Zutter

    5.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    6.Freddy Vervenne 7.Theo Coudyzer 8.Werner Dullaert (St.Gillis) 9.Julien Vyvey 10.Roger Hoof (St.Niklaas) 11.Roger Den Tijn 12.Roland Van Imschoot 13.Michel Bousard 14.Gilbert Van Den Heuvel 15.Luc Van Robbroeck 16.Alfons Volckaert 17.Luc De Cock 18.Henk Bolle 19.Lucien Schollaert 20.Adri Van Loon 21.Valère De Baerdemaeker 22.Robert Robijns 23.Willy Corthier 24.Eric De Wilde 25.Jaak Nys 26.Etienne Van Hecke 27.Pascal Cornand 28.Herman Hensen 29.Freddy De Blick (Beveren) 30.Denis Keynen

    Categorie G+:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk, kampioen van België)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Will Leurs

    6.Lucien Van Impe 7.Daniel Meirlaen 8.François Smolders 9.Daniel Cornu 10.Gérard Raes 11.Leo De Jong 12.José Devreese 13.Francis Helleputte 14.André Van Asbroeck 15.Luc Muys 16.Willy Vereecken 17.Leon Vervaet 18.Julien De Baets 19.Ortaire Stevens 20.Clement Saelens 21.Daniël Jooris 22.Michel Vander Beke 23.Daniël Nuytinck 24.Hervé Verstuyft 25.Gerard De Vleeschauwer 26.François Brouwers 27.Armand Mols 28.Jef Verheyen 29.Marcel Meeuwes 30.Roger De Breuker

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Edward Battersby

    3.René Colman (St.Niklaas)

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Raf Luyckx (Belsele)

    6.Willy Voorbraeck 7.Georges Van Der Cruyssen

    03-10-2010 om 14:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    WBV 2-10-10-stekene 012.jpg

                                            Winnaar Matti Helminen.


    02/10/2010 - STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 127

    1.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST      

    2.STALLAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 15”

    3.ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    4.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    5.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO - DAVITAMON    

    6.REYNVOET Niels - DAVO - LOTTO - DAVITAMON           

    7.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    8.AERTS Peter - VZW CYCLING TEAM TREMELANDERS      

    9.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    10.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL   

    11.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND  

    12.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER         

    14.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM         

    20.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    22.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    23.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    28.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST 

    29.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 25”
    WBV 2-10-10-stekene 003.jpg

                                                        Start te Stekene

    WBV 2-10-10-stekene 005.jpg 

                                     Aankomst winnaar Matti Helminen.

    WBV 2-10-10-stekene 007.jpg 

    Aankomst van het peloton voor de tweede plaats met rechts Joeri Stallaert en
    links Frederique Robert.

     



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    03-10-2010 om 14:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 02/10/2010 - HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 112

    1.VERRAES Benjamin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT 

    2.SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    3.LEGLEY Matthias - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    4.VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    5.DE WEIRDT Gino - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    6.MACIC christopher - KINGSNORTH        

    7.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    8.LIGNEEL Brian - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT          

    9.GREMELPONT Axel - UNION CYCLISTE SERAING           

    10.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO             

     

    02/10/2010 - Circuit Franco-Belge (H) - HAZEBROUCK(F) - ICHTEGEM  – 159,5 km - hmin

    Aantal deelnemers:
    1 BLYTHE Adam - OLO
    2 WEYLANDT Wouter -
    QSI
    3 GALIMZYANOV Denis - KAT
    4 STEEGMANS Gert -
    RSH
    5 CASPER Jimmy -
    SAU
    6 VAN HUMMEL Kenny -
    SKS
    7 KREDER Raymond -
    GRM
    8 CHAVANEL Sébastien -
    FDJ
    9 GODDAERT Kristof uit St.Gillis -
    ALM
    10 PETIT Adrien - COF
    78 STEURS Geert uit Schoten -
    TSV
    79 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare
    125 SEELDRAYERS Kevin uit St.Amands
    - QSI
    155 DE GENDT Thomas uit Beveren -
    TSV op 6’42” 


    02/10/2010 - HEESTERT (W) - Juniores - 86 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 48

    1.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM           

    2.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 46”

    3.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 49”

    4.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    5.BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    6.HOEDT Steven - CYCLING TEAM M. PINTE        

    7.WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE  

    8.GOUEL Valentin - Armentieres op 2’21”

    9.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB               

    10.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 2’27”

    25.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 4’23”       

     

    02/10/2010 - HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 93,6 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 64

    1.VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    2.FRANSSEN Wout - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 3”

    3.AERTS Alexander - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    4.BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    5.VOSEKALNS Andris            

    6.VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    7.SCHILDERMANS Tom - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT    

    8.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO      

    9.TEUNS Dylan - AVIA CYCLING TEAM   

    10.EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM        

     

    02/10/2010 - LAARNE (O) - Juniores - 80 km - 01h59min

    Aantal deelnemers: 59

    1.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM     

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  

    3.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   op 7”

    4.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 18”

    5.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI op 30”

    6.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2’27”

    7.KOOREMAN Etienne - ROYAL ANTWERP BICYCLE op 3’06”

    8.BOMBEKE Dries - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM           

    9.VAN DE VOORDE Gauthier - ISOREX CYCLING TEAM op 3’17”

    10.LIEVENS Niels - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM       

    13.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT

    15.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    20.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    21.PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    28.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND  

    31.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN                 

    38.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM 

    03-10-2010 om 14:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 02/10/2010 - LONDERZEEL SINT-JOZEF (VB) - Juniores - 86 km - 01h57min

    Aantal deelnemers: 80

    1.SPOKES SAMUEL - TAMWORTH        

    2.DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    3.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    4.HOFSTEDE WIM - WV DE JONGE RENNER          

    5.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT          

    6.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    7.VAN GUCHT Sten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    8.VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL      

    9.KERF Jérôme - Sprint 2000 Charleroi ASBL      

    10.SCHOONHEYT Steve - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY          

    12.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB     

    56.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

     

    02/10/2010 - ICHTEGEM (W) - Dames Jeugd - 60 km

    Aantal deelnemers: 36 Nieuwelingen

    1.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    2.ROHDE Lysanne - RSC DE ZUIDWESTHOEK        

    3.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    4.VAN DE KLUNDERT Rowena - RSC DE ZUIDWESTHOEK 

    5.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM      

    6.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    7.DAVID Shani - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW   

    8.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    9.MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV      

    10.DENOLF Shani - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW          

    35.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - BENELUX TEAM op 4’00”   

     

    Aantal deelnemers: 19 Juniores

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    2.DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS           

    3.WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM           

    5.VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB           

    6.SCARLATA Gina - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE           

    7.VAN SANTEN Domenique - PRC DELTA         

    8.BERTON Fatima - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    9.DE MOYER Tessa - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    10.DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV                   

    12.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM          

    13.CARLESS Bo - BENELUX TEAM          

    17.SERTIJN Shauni - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’00”  

     

    02/10/2010 - BELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 53,8 km - 01h24min

    Aantal deelnemers: 48

    1.DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI     

    2.VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB        

    3.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    4.BOSSUYT Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE           

    5.VANDERBEKEN Bjarne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    6.PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 8”

    7.LOGIER Jan - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 2’10”

    8.VAN EECKHOUTTE Niels - JONGE RENNERS ROESELARE

    9.LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    10.DE BOSSCHER Thomas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    02/10/2010 - LONDERZEEL-SINT JOZEF (VB) - Nieuwelingen - 63 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 102

    1.SCHOTTE Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    2.KLEINLOOG Jordi - TWC Tempo Veldhoven    

    3.VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    4.HAEMELS Bavo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    5.CLEMENT Arnold - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE        

    6.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    7.LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    8.DECOSTER Gert-jan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    9.BLOK Peter - THEO MIDDELKAMP        

    10.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO          

    22.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    56.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    73.DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND       

    03-10-2010 om 14:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 13 Jaar !!!


    Druyts Lenny KOP 2009

    Zaterdag 02/10/2010 - BASSEVELDE (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 30’05”

    Aantal deelnemers: 4

    1.PIETERAERENS Dorien - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    2.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM   

    3.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

    4.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE        

     

    MEISJES 13 JAAR – 49’47”

    Aantal deelnemers: 6

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    3.MOMBAERTS Mieke - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 2’08”

    4.OP DEN BROUW Celesta  - ZUIDWESTHOEK    

    5.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE op 3’26”

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h28’43”

    Aantal deelnemers: 7

    1.DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM           

    2.DE PAEPE Fien - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3.COLPAERT Lisa - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE           

    4.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  

    5.HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM

     

    JONGENS 12 JAAR – 38’43”

    Aantal deelnemers: 39

    1.TIMMERMANS Tim - THOMPSON JARTAZI       

    2.DE WEVER Merten  - K.V.C. DEINZE VZW            

    3.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM             

    4.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW

    5.DE BROUWER Martijn - W.V. ZEEUWS VLAANDEREN      

    11.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.     

    16.D´HOOGE Thomas - RUDYCO CYCLING TEAM 

    18.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND    

     

    JONGENS 13 JAAR – 45’44”

    Aantal deelnemers: 53

    1.VAN DER POEL Tim - RWC AHOY         

    2.STEVENS Maarten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    3.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW        

    4.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM op 1’00”

    5.NOËL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS         

    12.JANSSENS Jarrid uit Melsele - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.    

    21.VAN HOYE Vincent - WIELERTEAM WAASLAND op 1’09”

    27.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’24”

    30.VERCAUTEREN Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    35.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND op 3’36”

    41.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’07”  

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 68

    1.WYTINCK Gianni - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    2.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM  

    3.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM          

    4.DE SMIT Alain - WV ZEEUWS VLAANDEREN       

    5.FASSIN Raphael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    9.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM

    10.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    12.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM   

    40.VERSCHAEVE Antoon - WIELERTEAM WAASLAND      

    48.VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND     

    03-10-2010 om 14:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 03/10/2010 - BOVELINGEN (HEERS) (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    03/10/2010 - GOOREIND WUUSTWEZEL (A) - Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    03/10/2010 - KUMTICH-TIENEN (VB) - Aspiranten
     

    03/10/2010 - WATOU (W) - Aspiranten

    03/10/2010 - DESSEL (A) - BMX - Promo

     

    03/10/2010 - REPPEL (BOCHOLT) (LB) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    03/10/2010 - BOVELINGEN (HEERS) (LB) - Miniemen

     

    03/10/2010 - KROMBEKE (W) - Miniemen
     

    03/10/2010 - OOSTERZELE (O) - Miniemen
     

    03/10/2010 - GOOREIND WUUSTWEZEL (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    03/10/2010 - KUMTICH-TIENEN (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    03-10-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/10/2010

    VWV Banner 2010.jpg
    Zondag 3/10/2010 – SCHOOT-TESSENDERLO - O.C. De Kriekel – St. Jozefplein 2
    Info:0496/75 18 07

    C/D/E = 13u30 = 63km = 12 ronden van 5,250km
    A/B = 15u30 = 84 km = 16 ronden van 5,250km

    03-10-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    02-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/10/2010

    vwf.JPG






    Zaterdag 2 Oktober - AALST (9300) - Driesleutelstraat 2 - Café Sportief


    WEDSTRIJD GAAT NIET DOOR !!!!

    02-10-2010 om 12:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJD HAMME ST.ANNA VOOR INWONERS EN TOERISTEN

    Vrijdag 01/10/2010 – HAMME ST.ANNA – Toeristen en Inwoners

     

    Kris Meys van "Fietsclub 53x11" uit Hamme won deze wedstrijd voor Etienne Claus (Waasmunster), 3de werd Mike De Clercq (Moerzeke).

     

    Bij de inwoners won Stein Van Cauteren.

     

    VWF 1-10-10-st anna 012.jpg 

    Kris Meys, Etienne Claus, Mike De Clercq en Stein Van Cauteren samen met de Schepenen van Sport.

     

    VWF 1-10-10-st anna 005.jpg 

                                     Aankomst van winnaar Kris Meys.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    02-10-2010 om 12:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/10/2010

    VWV Banner 2010.jpg
    Zaterdag 2/10/10 - LOMMEL - Kamp van Limburg - Café 't Bergske - Stevensvennen 40
    Info: 011/55 58 51 - 3920 Lommel

    C/D/E = 13u30 = 66 km = 11 ronden van 6 km
    A/B = 15u30 = 84 km = 14 ronden van 6 km

    02-10-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    01-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 3 OKTOBER - RALLY DER VALLENDE BLADEREN !!!

    Rally der Vallende Bladeren !!!


    STEKENE - 12e Familiefietstocht der Vallende Bladeren
    .

    Wanneer: zondag 3 oktober 2010
    Vertrek: tussen 8.00 uur - 10.30 uur
    Startplaats: aan de feesttent in de Nachtegaalstraat
    Afstand: +/- 25 km of +/- 60 km
    Inschrijving: Leden VWB: 2 €
    Niet-leden VWB: 2.5 €
    Gratis verschillende versnaperingen !!
    Bij aankomst in de tent is er een gratis boterham voorzien !!
    Organisatie: Kiekenhaagcomité, wtc R.O.D.A. Kemzeke
    Vlaamse Wielrijdersbond

    EEN FIETSTOCHT LANGS RUSTIGE NEDERLANDSE WEGEN.
    WIELERTOERISTEN ALLEN DAARHEEN !!!

     

     

    Bron: Luc Thieleman

    01-10-2010 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/10/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 01/10/2010 - Circuit Franco-Belge - LESSINES - POPERINGE (H) – 181,5 km – 04h15min

    Aantal deelnemers: 180
    1 GUARNIERI Jacopo - LIQ
    2 VIVIANI Elia - LIQ
    3 CHICCHI Francesco -
    LIQ
    4 CIOLEK Gérald -
    MRM
    5 PATERSKI Maciej -
    LIQ
    6 MAES Nikolas -
    QSI op 2”
    7 KEUKELEIRE Jens -
    COF
    8 CHAVANEL Sébastien -
    FDJ
    9 LODEWYCK Klaas -
    TSV
    10 NEIRYNCK Stijn -
    TSV
    21 GODDAERT Kristof uit St.Gillis -
    ALM
    60 STEURS Geert uit Schoten -
    TSV
    63 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare -
    BEL
    136 DE GENDT Thomas uit Beveren -
    TSV op 2’23”
    163 RENDERS Sven uit Wilrijk -
    WIL op 2’50”
    167 SEELDRAYERS Kevin uit St.Amands -
    QSI

    01-10-2010 om 19:44 geschreven door kenny


    30-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 11 TTC RONDE 2010 - ZATERDAG 18/09/2010 - MEERDONK
    Banner TTC Ronde 2010.jpg
    RIT 11 TTC RONDE 2010 - Zaterdag 18/09/2010 te Meerdonk !!!

    Van De Perre Lieven Meerdonk 18-09-2010 3.jpg
    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 1°Zege en de Eindwinst in de Waaslandse TTC Ronde !!!

    Proficiat aan KENNY JANSSENS met de Eindwinst bij de +40 jaar !!!

    Van De Perre Lieven KOP 2010.jpg        Janssens Kenny KOP 2010 2
        Lieven Van De Perre                            Kenny Janssens

    Toeristen en Recreanten

     

    Uitslag Toeristen
    Aantal deelnemers: 50
    1.LIEVEN VAN DE PERRE

    2.Filip Baes
    3.Kenny Janssens (Melsele) op 1'15"
    4.Etienne Claus
    5.Van den Branden Jeroen

    6.Van Goethem Peter 7.Covents Stein 8.Van Laere Koen 9.Meerschaert Kris 10. ? 11.Van Houte Steven 12.Spanoghe guido 13.Bryssinckx Dirk 14.Van Camp Freddy 15.Reyniers Davy 16.Van Overloop Bram 17. ? 18.Calle Alain 19. ? 20. ?   

    Zaterdag werd de laatste rit van de Waaslandse TTC Ronde gereden te Meerdonk. Alles was nog mogelijk, zowel in het algemene klassement als in het puntenklassement. Dus beloofde het een spannende koers te worden. Het was wachten op de derde ronde eer er voor de punten kon gespurt worden. Het peleton werd eerst netjes samengehouden en Gino Verberckmoes kon daar van profiteren om enkele punten te pakken en zo over Steven Van Houte in het klassement te springen. Daarna was de controle een beetje zoek en konden Lieven Van De Perre en Filip Baes wegrijden uit het peleton. De reactie kwam te laat en het tweetal kon tot een minuut uitlopen op een jagend peloton. Op die moment was al duidelijk dat Lieven Van De Perre een heel goede zaak ging doen in het algemene klassement. Hij kon daar bovenop ook nog de wedstrijd op zijn naam schrijven, Filip Baes werd tweede. Kenny Janssens won de pelotonspurt voor Etienne Claus en zet meteen de Eindwinst bij de +40 jaar op zijn naam. 

    TOTAAL EINDKLASSEMENT

     

    1.Van De Perre Lieven       

    333

    2.Janssens Kenny             

    313

    3.Meerschaert Kris             

    308

    4.Covents Stein                  

    302

    5.Van Houte Steven           

    301

    6.Van Camp Freddy            

    266

    7.Van Laere Koen               

    259

    8.Verberckmoes Gino     

    259

    9.Calle Alain                       

    236

    10.Van Goethem Peter    

    233

     

    EINDKLASSEMENT +40 JAAR


    1.Janssens Kenny       

    313

    2.Van Camp Freddy     

    266

    3.Serverius Rudi          

    157

    4.Dierks Peter              

    154

    5.Claus Etienne            

        136

    6.Wille Keny                

    134

    7.Nijs Johan                            

    133

    8.Bolssens Patrick     

    110

    9.Braeckman Geert    

    109

    10.Van Dam Rudi           

    105

    Janssens Kenny en Lieven Van De Perre Meerdonk 18-09-2010.jpg
    Eindwinnaar Lieven Van De Perre en Eindwinnaar +40 jaar Kenny Janssens.
    Van De Perre Lieven Meerdonk 18-09-2010 1.jpg
    Waaslands Kampioen 2010 Alain Calle en Eindwinnaar Waaslandse TTC Ronde 2010 Lieven Van De Perre.
    Van De Perre Lieven Meerdonk 18-09-2010.jpg
                              Lieven Van De Perre met de bloemenmeisjes.

    Foto's: Hugo en Jeannine

     

    Uitslag Recreanten

    Aantal deelnemers:
    1.Vispoel Peter

    2.Van Acker Frederik

    3.Van Der Weken Wim

    4.Poppe Stef

    5.Noppe Rudy

    6.Maes Dirk 7.De Neef Danny 8.De Witte Kenny 9.De Roeck Peter 10.Martens Hugo 11.De Roos Ben 12. ? 13.Verzeele Brecht 14.Eyckmans Tom 15. ? 16.Hoskens Saskia 17.Laureys Elie 18.De Boey Gino 19.Lockefeir Wim 20.Toussaint Sebastien

    30-09-2010 om 20:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 30/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 30/09/2010 - Circuit Franco-Belge - TEMPLEUVE - MOESKROEN (H) – 187,3 km - 04h17min

    Aantal deelnemers:

    1 BLYTHE Adam - OLO
    2 CIOLEK Gérald -
    MRM
    3 GODDAERT Kristof uit St.Gillis -
    ALM
    4 VAN HUMMEL Kenny -
    SKS
    5 STROETINGA Wim -
    MRM
    6 PLANCKAERT Baptiste
    - LAN
    7 CASPER Jimmy -
    SAU
    8 CHICCHI Francesco -
    LIQ
    9 CHAVANEL Sébastien -
    FDJ
    10 VANSPEYBROUCK Pieter -
    TSV
    49 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare
    93 DE GENDT Thomas uit Beveren -
    TSV
    104 STEURS Geert uit Schoten -
    TSV
    181 SEELDRAYERS Kevin uit St.Amands -
    QSI op 3’18”
     

    30/09/2010 - TIELT (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 107

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    2.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT      

    3.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM    

    4.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    5.LIGNEEL Brian - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT          

    6.VERRAES Benjamin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT 

    7.DEVRIENDT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    8.NANNI NAZARRIO - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES   

    9.MACIC christopher - KINGSNORTH        

    10.VANHAECKE Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME        

    28.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE               

    30.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND  

    41.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    50.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST     

    71.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE - WERVIK VZW op 3’30”        

    30-09-2010 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 29/09/2010 - BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162 km - 03h32min

    Aantal deelnemers: 133

    1.GORIS Rob - PALMANS-CRAS 

    2.JACOBS Pieter - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    3.PATRON Christian - TEAM KUOTA INDELAND op 5”

    4.VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 12”

    5.OMLOOP Geert - PALMANS-CRAS      

    6.KOPP David - TEAM KUOTA   

    7.VYTAUTAS Kaupas - DIFFERDANGE    

    8.GHYLLEBERT Pieter - AN POST SEAN KELLY TEAM       

    9.KREDER WESLEY - RABOBANK          

    10.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM         

    11.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    21.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 23”    

    30.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    34.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE 

    40.VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    43.NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE      

    47.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    62.DUIZINGS Don - PWC ALIPLAST          

    69.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST      

    71.BOEYKENS Gertjan uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.           

    72.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR             

    76.D`HOLLANDER Glenn uit Berlare - OMEGA PHARMA-LOTTO              

    88.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    95.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST     

    99.VERGEYLEN Timothy uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND      

    100.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM

    106.CLEMENT Pieter uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    112.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

     

    29/09/2010 - LANGEMARK (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 47

    1.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT      

    2.LIGNEEL Brian - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT          

    3.REYNVOET Niels - DAVO - LOTTO - DAVITAMON           

    4.FURNIERE Kevin - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    5.CALLEWAERT Rodric - NICCA CT - VSV LANGEMARK   

    6.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE        

    7.VAN SPEYBROECK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    8.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    9.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    10.VANTOMME Davy - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW      

    30-09-2010 om 19:44 geschreven door kenny


    29-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 29/09/2010

    Dijk polder.jpg Prosperpolder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Dr.Frank De Winter vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren
    25 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Toch nog eens mooi fietsweer en dus trokken we terug naar Terneuzen maar thv de Zeedijk waren wegeniswerken bezig en was de rijweg reeds volledig weg en dat kostte ons een lekke band voor Hugo Martens. Drie renners bleven bij Hugo en de rest van de groep reed aan een gezapig tempo verder. Marc Borghgraef, Kenny Janssens, Eric Vermeulen en Hugo Martens konden na 10 minuten terug aansluiten bij de groep. Het 2de oponthoud kwam er juist voor de Petrusstraat thv Prosperpolder daar lag veel slijk op de weg en moest de groep stapvoets verder rijden om valpartijen te vermijden. Dit zal met het regenweer er niet op beteren en zullen we genoodzaakt zijn iets vroeger dan normaal de wintertoer in te zetten. De kopmannen van de dag waren 'Guy De Jonghe en Kenny Janssens' die de groep praktisch gans de rit op sleeptouw namen en het tempo bepaalden. De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 115 Km, het gemiddelde was goed voor 34 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Steven Van Houte , Guy De Jonghe , Walter Rotthier , Tom Middelkamp , Eric Vermeulen , Peter Neels , Hugo Martens , Pieter Covents , Mario Bolssens , Marc Borghgraef , Freddy Buys , Franky De Witte , Lucien Van Goethem , Fons Van Raemdonck , Jan Meul , Adrien Maes , Glenn De Rudder , Werner Van Der Weken , Chris Van De Vijver , Freddy De Blick , ??? en Kenny Janssens.

    29-09-2010 om 20:13 geschreven door kenny


    28-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 28/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan BJÖRN COOMANS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Coomans Björn KOP 2010.jpg
    Dinsdag 28/09/2010 - LONDERZEEL-LINDE (VB) - Elite z.c./U23 - 100 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 80

    1.BJÖRN COOMANS Bjorn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    2.SMEYERS Floris - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    3.STIENS Matti - VAN EYCK SPORT           

    4.SAVO Michael - VC HAUT PAYS         

    5.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    6.VAN MELSEN Kevin - VERANDAS WILLEMS     

    7.VANHOVE David - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM     

    8.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO - DAVITAMON    

    9.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 

    10.NAESSENS michael                      

    11.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST     

    41.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    70.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    71.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    72.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 


    28/09/2010 - SINT LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 49

    1.VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM    

    2.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME   

    3.SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    4.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM         

    5.DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    6.DIERICKX Matthias - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    7.BAILLEUL Filip - CYCLING TEAM LUTHO          

    8.SABO Pedro - DMC- CYCLING TEAM    

    9.CRAENEN Rick - De Hoekse Renners  

    10.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    14.BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    23.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST     

    24.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    29.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    35.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

     

    28/09/2010 - SINT LIEVENS HOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 69

    1.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    2.OERLEMANS Tom - SCOTT USA CYCLING TEAM           

    3.DE CLERCQ Bart - DAVO - LOTTO - DAVITAMON           

    4.VERKINDEREN Frederik - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 55”

    5.VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE op 1’03”

    6.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT 

    7.SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM    

    8.GODDAERT Sander - LOOK CYCLING ACADEMY.BE       

    9.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL      

    10.ESPELAND Tor - SANDNES SK          

    38.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND op 2’20”

    28-09-2010 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 28/09/2010

    Banner WAC Hoboken 2010.jpg
    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    TERUGBLIK:


    MOSSELFESTIJN WAC-HOBOKEN AFDELING WAASLAND VAN ZATERDAG 18/09/2010
    .

     

    - Nu het eerste seizoen van het vernieuwde Wac-team er bijna op zit, werd het tijd voor het eerste eetfestijn. Het werd een Mosselfestijn, waar iedereen genoot van mosselen of kip aan democratische prijzen. Een 200-tal deelnemers genoten van een fantastische avond. Het aantal deelnemers doet reeds vermoeden dat de club volop leeft en op veel leden en sympathisanten kan rekenen.

    De aanwezigen genoten van een heerlijke maaltijd, gevolgd door een spetterend optreden. Met dank aan tal van sponsors, die hun publiciteit kregen op de place matjes en affiches, was het mogelijk om een mooie tombola aan te bieden. Een volle drankkaart gaf recht op een deelnemend tombolabiljet. Verschuren Sport uit Sint-Niklaas schonk de hoofdprijzen, namelijk 3 fietsrollen. Na de tombola werden de vaste medewerkers en leading lady, Nancy Cappelle, in de bloemetjes gezet voor hun inzet in de clubwerking. Daarna werd er nog gedanst en gepraat tot in de vroege uurtjes.

    WAC 28-09-2010 medewerkers in de 'bloemen'.JPG
                                         Medewerkers in de bloemetjes gezet
                     
    - Het eetfestijn werd een gelegenheid om terug te blikken op een seizoen dat zowel sportief als organisatorisch geslaagd is. De renners konden met veel plezier en ondersteuning hun geliefde sport beoefenen en maakten ieder voor zich op hun manier vooruitgang. De club groeide en is levendiger dan ooit. Op de nieuwe banner staat de tekst; “Het team, waar vrienden, vrienden van hun vrienden ontmoeten.” Wac-Hoboken, afdeling Waasland is dan ook een groep vrienden die onder leiding van Nancy Cappelle, een club is die met haar jeugdwerking meer is dan een wielerteam.
    WAC 28-09-2010 Het team, waar vrienden, vrienden van hun vrienden ontmoeten.JPG
              Het team, waar vrienden, vrienden van hun vrienden ontmoeten.

    - Ondertussen zijn ze reeds volop bezig met de voorbereidingen van het winterprogramma, in aanloop naar een nieuw seizoen. Eind oktober zal er een rennersvergadering doorgaan om dit programma voor te stellen. Het is mede dankzij de opbrengst van het Mosselfestijn dat ze in dat programma, gratis trainingsmogelijkheden en activiteiten kunnen aanbieden.

    Mensen die interesse hebben om via de jeugdwerking kennis te maken met de wielersport kunnen steeds contact opnemen met:
    Nancy  Cappelle (Oostberg 59 - 9140 Temse - 0473/52.20.56 - Franky.Waterschoot@telenet.be

    WAC 28-09-2010 Winnaar Tacx Cosmos met dank aan Verschueren Sport.jpg

                    Winnaar Tacx Cosmos met dank aan Verschueren Sport.

     


    Bron: Steven Van Houte - Wac-team
    Tekst- en fotobewerking: Kenny Janssens

    28-09-2010 om 14:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC TEAM WAASLAND VAN 28/09/2010

    Banner WAC Hoboken 2010.jpg
    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    UITSLAGEN WAC-HOBOKEN AFDELING WAASLAND


     

    Miniemen

                                  

    Zaterdag 25/9/2010 - Leupeghem

    9 jaar

    - 3de Sybren Van Houte

     

    10 jaar

    - Steffen de Clerq

     

    11 jaar

    - 3de Gerben Van Houte


    Aspiranten

                                  

    Zondag 26/09/2010 - Sint Lambrechts Herk

    14 jaar - 41 deelnemers

    - 8ste Goossenaerts Auren

     

    Zondag 26/09/2010 - Bottelare

    13 jaar - 40 deelnemers

    - 13de Van Tilborgh Brent

    - 25ste Vercauteren Toon

    - 36 ste De Loose Arne

    - 40ste Janssens Jarrid

     

    14 jaar - 62 deelnemers

    - 6de Persoon Wouter

    - 50ste Baert Atlas

    - 51ste Maegh Domin

     

    Zondag 26/09/2010 - Geel Winkelomheinde

    12 jaar - 36 deelnemers

    - 8ste Steynen Reno

    - 11de Milliau Vince

    - 14de Deckers Jules

    - 28ste Arnouts Brent

    - 32ste Smets Yentl

    - 35ste Verbraak Lennert

     

    14 jaar - 41 deelnemers

    - 21ste Van de Wijgaert Axel

    - 27ste De Locht Bavo

    - 29ste Drummont Frederik

     

     Nieuwelingen

     

    Zaterdag 25/9 – Berlare

    67 deelnemers

    - 13de Vercauteren Stef

    - 28ste Van Echelpoel Michiel

    - 34ste Waterschoot Django

    - 36ste Huybrecht Michael

    - De Ost Jarne

     

    Zondag 26/9 – Pollare

    42 deelnemers

    - 6de Van Hooydonck Dante

    - 38ste Vercauteren Stef

     

    Juniores

     

    - Thomas Collet was aanwezig, weet geen uitslag.

     

    Goed gereden allemaal in deze slechte weersomstandigheden, het was nat en koud erbij !!!

     

     

    Uitslagen: Nancy Cappelle

    Tekstbewerking: Kenny Janssens

    28-09-2010 om 14:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 27/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 27/09/2010 - KEMZEKE (O) - Elite z.c./U23 – km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 15

    1.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST         

    2.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST op 23”

    3.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - NEW HEEBRA-LOMBARDEN     

    4.CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.      

    5.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    6.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    7.CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’42”

    8.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 3’10

    9.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST   

    10.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    11.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.            

    12.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI         

    13.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    14.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM           

    15.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    WBV 27-9-10-kemzeke 005.jpg
                                       Start van de wedstrijd te Kemzeke.

    WBV 27-9-10-kemzeke 004.jpg 

    De wedstrijdafgevaardigden te Kemzeke met Killian De Neef, Marc Maertens en Johan De Wolf.

     

    27/09/2010 - LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 117,8 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 41

    1.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM   

    2.HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 8”

    3.DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO op 12”

    4.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 1’05”

    5.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 1’10”

    6.DEVOLDERE Niki - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    7.VERMEERSCH Peter - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8.GHEQUIERE Dietrich - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER 

    9.DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’15”

    10.CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 1’28”

     

    27/09/2010 - BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 40

    1.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    2.VAN CLEEMPUTTE Timmy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 50”

    3.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT 

    4.MERTENS Nick - SCOTT USA CYCLING TEAM    

    5.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    6.MOORTGAT Peter - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 

    7.WEEMAES Franky uit Melsele - DV  

    8.VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN     

    9.NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE        

    10.DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM    

    12.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM          

    13.DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM 

    15.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    23.BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM          

    26.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM         

    29.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM  

    31.VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - PROFEL CYCLING TEAM           

    32.CLEMENT Pieter uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM   

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg  

    28-09-2010 om 13:16 geschreven door kenny


    27-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/09/2010

    vwf.JPG






    Zondag 26 September – OUTER (9406) -
    Europees kampioenschap alle reeksen

    A-reeks
    1 Tom Penninckx
    2 Christophe Van Gucht
    3 Kris Van Gricken
    4 Frederik Joos
    5 Andy De Backer
    6 Steven Doms
    7 Philippe Delisse
    8 Nick Vermunicht
    9 Stephen Geldhof
    10 Bjorn Lison
    VWF 26-9-10-outer 121.jpg
    Podium Catg.A met Tom Penninckx, Christophe Van Gucht en Kris Van Gricken.


    B-reeks
    1 Erwin Bollen
    2 Geoffrey Luyssen
    3 Peter Dillen
    4 Gunter Cuylits
    5 Frank Ackermans
    6 Kevin Van Der Cruysse
    7 Christophe De Grom
    8 Raf Van Den Bossche
    9 Tom De Beer (Hamme)
    10 Danny Saelens

    VWF 26-9-10-outer 127.jpg
             Podium Catg.B met Erwin Bollen, Geoffrey Luyssen en Peter Dillen.


    C-reeks
    1 Luc Van Roy
    2 Rudy Thomas
    3 Dirk Van Hove
    4 John De Croock
    5 Wim De Baerdemaeker
    6 Dominique Turcksin
    7 Bruno Bruyere
    8 Guy De Coster
    9 Bart De Wever
    10 Filip Lievens

    VWF 26-9-10-outer 068.jpg
           Podium Catg.C met Luc Van Roy, Rudy Thomas en Dirk Van Hove.

               
    D-reeks
    1 Joseph Claessens
    2 Jan Van Den Brande
    3 Joseph Devits
    4 Harmel Van Den Bossche
    5 Frank Suys (Hingene)
    6 Joost Pieters
    7 Paul Casteleyn
    8 Roland Mersseman
    9 Curt Maes
    10 Rudy Berwart

    VWF 26-9-10-outer 072.jpg
    Podium Catg.D met Joseph Claessens, Jan Van Den Brande en Joseph Devits.


    E-reeks
    1 Piet Van Vaerenbergh
    2 Felix Luyten
    3 Johny Van Holen
    4 Albert Vanhie
    5 Marc Vervondel
    6 Jean Pierre Broothaerts
    7 Luc Ribbens
    8 Jean Blommaert (Hamme)
    9 Robert Maldrie
    10 Freddy Vranken

    VWF 26-9-10-outer 038.jpg
    Podium Catg.E met Pîet Van Vaerenbergh, Felix Luyten en Johny Van Holen.


    F-reeks
    1 Georges Vonckx
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Jos De Maeyer
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Adriaan Van Ginderdeuren
    6 Jef Everaerts
    7 Guido Cornet
    8 Werner Dullaert (St.Gillis)
    9 Nico Wijnen
    10 Freddy De Blick (Beveren)
    VWF 26-9-10-outer 035.jpg

            Podium Catg.F met Georges Vonckx, Roger Hoof en Jos De Maeyer.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010.jpg 

    27-09-2010 om 13:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK VWF - OUTER - 26/09/2010








    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    27-09-2010 om 13:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 26/09/2010 - GOOIK (VB) – Interclub – Elite z.c./U23 - 162 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.Lietaer Eliot - Beveren 2000-Quick-Step              

    2.Vangenechten Jonas - Verandas Willems      

    3.Salomein Jarl - Beveren 2000-Quick-Step       

    4.Kruopis Aidis - Palmans Cras 

    5.Vereecken Nicolas uit Kieldrecht - PWS Eijssen          

    6.Ongena Thomas uit Berlare - Profel - Colossi           

    7.Vermote Amphonse - Beveren 2000-Quick-Step          

    8.Verraes Benjamin - Jong Vlaanderen Bauknecht         

    9.Robert Frederique uit Mol - PWS Eijssen      

    10.Reynvoet Niels - Davo Lotto Davitamon         

    13.Druyts Gerry uit Wilrijk - Rock Werchter-Choc Jacques         

    95.Steels Stijn uit Westerlo - Qin Team           

    108.Van Mingeroet Jarno uit Berlare - Profel - Colossi

     

    26/09/2010 - BOVEKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 102,4 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 30

    1.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN            

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    3.PERRETT Joseph - GLENDENE CC/BIKE TRAX    

    4.CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 15”

    5.TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    6.DECLERCQ Tim - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS       

    7.VANDAELE Philip - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER     

    8.VANHAECKE Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME          

    9.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    10.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

     

    26/09/2010 - HARELBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 65

    1.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME     

    2.BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    3.DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE     

    5.CHAMON Alexander - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    6.HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    7.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 12”

    8.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 17”

    9.DEWEER Jochen - QIN CYCLING TEAM

    10.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
     

    26/09/2010 - HOOGSTRATEN (A) - Elite z.c./U23 - 104 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 90

    1.GOOVAERTS Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE  

    2.VAN MECHELEN Wouter - TELENET FIDEA CYCLING TEAM         

    3.VAN OPSTAL Philippe - DE WOLF OPTICIENS CYCLING TEAM      

    4.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND    

    5.VERDONCK Patrick - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  

    6.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    7.LUNAS HAUG Endr - EIDVOLL CK         

    8.COSTERMANS Randy - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.      

    9.SCEVENELS Steven - LIMBURGSE AFDELING   

    10.VAN DER SANDEN Mathias - SCOTT USA CYCLING TEAM       

    17.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    26.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND         

    30.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    32.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    33.DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    35.GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW    

    48.JASPERS DAVY - ILLI BIKES CT        

    53.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    54.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE - WERVIK VZW          

    58.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST 

     

    26/09/2010 - SCHELDERODE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 86

    1.WAUTERS Willem - DAVO - LOTTO - DAVITAMON         

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    3.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    4.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT            

    5.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    6.VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN       

    7.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL     

    8.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE    

    9.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST op 23”

    10.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    12.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM     

    27.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB    

    30.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    27-09-2010 om 13:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/09/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 7°Seizoenszege bij de Juniores !!! 

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 17°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Geerinckx Ruben KOP 2010         Druyts Jessy KOP 2009.jpg
           Ruben Geerinckx                            Jessy Druyts

    Zondag 26/09/2010 - JEMEPPE (LG) – Topcompetitie Juniores - 116,5 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 68

    1 CRAEGHS Maarten - AVI        

    2 VLIEGEN Loïc - UCS  

    3 TEUNS Dylan - AVI op 6”

    4 SEREXHE Robin - UCS op 16”

    5 GEERINCK Jens - AVI op 19”

    6 VALLEE Boris - UCS

    7 ALLEGAERT Mathys - ROE      

    8 VAN BROECKHOVEN Bram - BAL       

    9 RUYTERS Brecht - UCS op 26”

    10 JANSSENS Michel - BAL op 41”

    26/09/2010 - ICHTEGEM (W) - Juniores - 90 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 45

    1.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    3.VANDENBOGAERDE Jens - AVIA CYCLING TEAM           

    4.VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    5.CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    6.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 22”

    7.BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    8.DECONINCK Kenny - CUBE-FINTRO CT

    9.WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    10.BROEKAERT Jonas - CYCLING TEAM M. PINTE           

    33.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 5’00”      


    26/09/2010 - MALDEGEM (O) - Juniores - 84 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 97

    1.RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT 

    2.DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM op 11”

    3.DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    4.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    5.BEKAERT Karel - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 20”

    6.VAN OOSTHUYZE Mathias - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    7.VAN DE PEER Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.           

    8.VAN DE VOORDE Gauthier - ISOREX CYCLING TEAM   

    9.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM       

    10.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    20.PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’30”      

    33.MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND    

    41.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 1’40”

    59.MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN                 

    65.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI      

    68.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND          

    26/09/2010 - JEMEPPE (LG) – Topcompetitie Nieuwelingen - km - 02h00min

    Aantal deelnemers:

    1.VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG       

    2.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 16"

    3.DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 22"

    4.HAVIK Pjotr - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 24"

    5.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 46"

    6.VERMEULEN Baptist - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE       

    7.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    8.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    9.RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    10.VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO        

    32.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’05”          

     

    26/09/2010 - WILRIJK (A) - Dames Jeugd - 45 km - 01h15min

    Aantal deelnemers: 34 Nieuwelingen

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2.SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 10”

    3.ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER op 1’11”

    4.COPPENS KRISTEN - ZUIDWESTHOEK 

    5.VAN DE KLUNDERT ROWENA - RSC DE ZUIDWESTHOEK           

    6.VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    7.RODENBURG DAISY - RWC AHOY      

    8.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM      

    9.ROCKX Simone - RSC DE ZUIDWESTHOEK        

    10.BAL LIANNE - RWC AHOY     

     

    Aantal deelnemers: 25 Juniores

    1.ROCKX ANOUK - RSC DE ZUIDWESTHOEK         

    2.DE JONG Thallita - RSC DE ZUIDWESTHOEK op 1’11”

    3.WOERING Henriette - W.V. EEMLAND 

    4.POST JERMAINE - LRTV SWIFT          

    5.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    6.INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM        

    7.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM

    8.VAN DORENMALEN MARA - WVDE JONGE RENNER       

    9.GEERS ROXANNE - RSC DE ZUIDWESTHOEK     

    10.WOERING MELANIE - WVEEMLAND  

    11.CARLESS Bo - BENELUX TEAM          

     

    26/09/2010 - AALTER (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 52

    1.INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE      

    2.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM op 10”

    3.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 15”

    4.DEWAELE Niels - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    5.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    6.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB           

    7.DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW         

    8.COOLENS Maxim - ISOREX CYCLING TEAM      

    9.RYCKOORT Brent - TIELTSE RENNERSCLUB      

    10.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE    

    27-09-2010 om 13:37 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!