.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    02-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/05/2010

    waod_3

    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


    Mariën Christof KOP 2010       Marien Gerard
             Christof Mariën                              Gerard Mariën

    Zaterdag 01 Mei 2010 - MOL-WEZEL (2400)


    Categorie A/B: (64 dln)
    1.CHRISTOF MARIËN (Retie, winnaar cat. B)

    2.Frederik Goos (Mol, winnaar cat. A)

    3.Kris Van Grieken (B2)

    4.Steven Arits (A2)

    5.Gunther Cuylits (B3)

    6.Bert Kimpen (A3) 7.Franky Van Oyen (Zulte B4) 8.Gert Van Genechten (B5) 9.David Blockx (B6) 10.Tim Wouters (A4) 11.Koen Hoeybrechts (B7) 12.Steven Martens (A5) 13.Toon Bosmans (A6) 14.Philippe Van Opstal (A7) 15.Bob Berghmans (B8) 16.Glen Loos (A8) 17.Jeff Vaes (A9) 18.Yves Boenders (B9) 19.Jens Daems (A10) 20.Jim Van Loock (B10) 21.Nick Vandermaesen (A11) 22.Bert Eelen (B11) 23.Dennis Van Gool (A12) 24.Kurt Vandiest (B12) 25.Kevin De Knaep (A13) 26.Ive Wouters (A14) 27.Jan Peeters (B13) 28.Roland Schouwenaars (B14) 29.Roy De Wezer (A15) 30.Gino Van Broeck (Belsele A16)

    Categorie C/D: (40 dln)

    1.Luc Van Roy (winnaar cat. D)

    2.Hans Laureyn (Diepenbeek, winnaar cat. C)

    3.Erwin Hoydonckx (C2)

    4.Patrick Bogaerts (C3)

    5.Sus Auwers (D2)

    6.Matti De Baat (C4) 7.Daniel Van Der Mieren (D3) 8.Eddy Van Loy (D4) 9.Alain Mortier (C5) 10.Frank Suys (Hingene D5) 11.Chris Vanderaerden (D6) 12.Walter De Veerman (Lochristi D7) 13.Patrick Van Zwijghenhoven (C6) 14.Patrick Verdonck (D8) 15.Peter Flach (Zwijndrecht C7) 16.Danny Van Hoof (D9) 17.Marco De Dobbelaer (C8) 18.Patrick Vanmaekelbergh (C9) 19.Danny Popelier (C10) 20.Harry Maes (C11) 21.Stefan Adriaenssens (Burcht C12) 22.Wim Van Thielen (D10) 23.Michel Jannes (C13) 24.Piet Hereijgers (C14) 25.Kurt Geboers (C15) 26.Peter Hoydonckx (C16) 27.Jury Geboers (C17) 28.Danny Van Oyen (D11) 29.Guido Van Meiren (C18) 30.Freddy Van Genechten (C19)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Georges Vergauwe (E2)

    3.Jozef Staes (E3)

    4.Hugo Lismont (E4)

    5.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E5)

    6.Willem Hus (E6) 7.Ivo Van Herlo (E7) 8.Marc Dams (E8) 9.Rudy Taelman (Smetlede, winnaar cat. E+) 10.Joop Van Vliet (E9) 11.Philippe Lacquet (E10) 12.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+2) 13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 14.Jan Van Boxtel (E11) 15.Marcel Vander Putten (E12) 16.Jan Van Wezenbeeck (E13) 17.Felix Luyten (E14) 18.Dirk Verlinden (E15)

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    2.Helmuth Tas (F1-2)

    3.Karel Andries (Schoten F1-3)

    4.François Coppers (F1-4)

    5.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    6.Wim Van Den Heuvel (F1-5) 7.José Dezegher (F2-2) 8.Julien De Bock (F2-3) 9.Eric Pauwels (F2-4) 10.Eric Roels (F2-5) 11.Patrick De Backer (F1-6) 12.Daniel Hauttekeete (F2-6) 13.John Heyndrickx (Nieuwkerken F2-7) 14.Kris Van Honsté (F1-7) 15.Eddie Van Leirberghe (F1-8) 16.Jos Vergult (F2-8) 17.Emmanuël De Loor (F1-9) 18.Alex Van Onckelen (F1-10)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Ludo Opdebeek

    3.Jos Vandermeulen

    4.André Peeters

    5.Nico Wijnen

    6.Luc Snels 7.Gaston Sannen 8.Mathieu Mercken 9.Freddy Stevens 10.André Wouters 11.Willy Mous 12.David Orford 13.Marinus Lockefeir 14.Denis Keynen 15.Robert Robijns 16.Herman Dias 17.Piet Achten 18.Henri De Saedeleir 19.Michel Bousard 20.Jaak Nys 21.Daniel Indekeu 22.Frans Bastiaans 23.Henk Bolle 24.Johnny Mercken

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Guus Schuller

    3.Roger De Breuker

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Alois Torfs

    6.Anton Van Poecke 7.Pascal Cornand 8.Leo De Jong 9.Gérard Raes 10.François Brouwers 11.Georges Michiels 12.Daniel Cornu 13.Daniël Nuytinck 14.René Van Reeth 15.Camiel Everaert 16.Hervé Verstuyft 17.Marcel Meeuwes 18.Antoine Cools 19.Donné Neckebroeck 20.Paul De Geynst 21.Jef Verheyen

    Categorie G++:

    1.Clement De Smedt (Wilrijk)

    2.Karel Alen

    3.Trevor Fensicek

    4.Edward Battersby

    02-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09 


    Zondag 02/05/2010 - NIEUWMOER (KALMTHOUT) (A) - Nieuwelingen - Topcomp. - 79,2 km - 01h58min

    HERMAN VANSPRINGELS DIAMOND - Aantal deelnemers:

    1. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    2. DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    3. VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM op 15”

    4. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    5. GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    6. VAN DER POEL MATHIEU - ISOREX CYCLING TEAM    

    7. LA ROSE Dimitri - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE        

    8. WOUTERS TOON - ISOREX CYCLING TEAM     

    9. COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM WERVIK  

    10. VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.         

    30. VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM           

    38. VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN       

    47. BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM    

    56. VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    80. VAN STEERTEGHEM Michiel uit Nieuwkerken - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    118. VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM         

     

    02/05/2010 - DRIESLINTER (VB) - Nieuwelingen - 65 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 68

    1. VANDENHOUDT jens - UCS CRABBE PERFORMANCE     

    2. REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH        

    3. HOFSTEDE LENNARD - WESTLAND VOORUIT  

    4. CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 10”

    5. KLEINLOOG Jordi - TWC Tempo Veldhoven   

    6. VAN DEN DRIESSCHE Din  - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    7. RASSART Jorick op 15”

    8. VAN DESSEL Kenneth - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.       

    9. VAN NIJLEN Lode - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    10. HAKIR Matthias - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    20. PERSOON Gerben uit Stekene - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

     

    02/05/2010 - HAALTERT (O) - Nieuwelingen - 40 km - 01h15min

    Aantal deelnemers: 18

    1 VERSYP Karel (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    2 LIMPENS Gianni (TEAM CATA BIKES BIANCHI)
    3 BOSMANS Tom
    (KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.)
    4 TAGHON Laurens (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 VAN DE WALLE Marniek (IMMO NLVK CYCLING TEAM)
    6 DE BRUYCKER Yannou (ASFRA RACING TEAM)
    7 BORHEM lorenzo (ARC ULYSSES)
    8 FRANCOIS Kilian (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    9 GOUBERT Olivier (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    10 BLOMMAERT Jordy (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
     

    02/05/2010 - JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 56

    1 VLASBLOEM Saimen (ARS ULYSSES)
    2 VAN ECHELPOEL Michiel (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.) op 34”
    3 MEYNEN Rik
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 VANDERAERDEN Massimo (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    5 CREMERS Paul (TWC Maaslandster Zuid Limburg)
    6 HURKMANS Martijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    7 BOLLEN Daan (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    8 SCHERPENBERGH Dominique (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    9 STEVENS Andy
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 MERKEN Jasper (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
     

    02/05/2010 - ZANDVOORDE-ZONNEBEKE (W) - Nieuwelingen - 64,8 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 39

    1. DIERICKX Yorne - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM          

    2. DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB op 30”

    3. WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4. BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    5. LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6. VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM        

    7. LAMPAERT Constantijn - CT FORCE - WERVIK VZW     

    8. BILLE Matthias - CYCLING TEAM WERVIK           

    9. VANDEVOORDE Gauthier - AVIA CYCLING TEAM       

    10. BOSTOEN Gianni - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    02/05/2010 - ZERKEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 47

    1. RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB      

    2. LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    3. NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK          

    4. OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND       

    5. VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM    

    6. BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE    

    7. VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    8. CLARYSSE Diego - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE       

    9. MINNE Angelo - JONGE RENNERS ROESELARE   

    10. VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB        

    30. ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 4’00”

    35. DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    02-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 02/05/2010 - BOVEKERKE (W) - Juniores - 96 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 39

    1. BROEKAERT Jonas  - CYCLING TEAM M. PINTE          

    2. ROSSI Oliver op 1’06”

    3. VANBESIEN Thomas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’10”

    4. DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’18”

    5. MEEUS Ward - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’45”

    6. SLATER Alistair - Bourne Whls CC      

    7. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE      

    8. WALLER Jack - Team corley 

    9. COLLE Laurens - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM               

    10. DEVELTERE Pieter - CT FORCE - WERVIK VZW           

     

    02/05/2010 - MOL - EZAART (A) - Juniores - 86,4 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 40

    1. VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL    

    2. LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 

    3. PUTTENAERS Roy - WSC HAND IN HAND BAAL op 22”

    4. VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM op 32”

    5. DAMEN Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL        

    6. EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM        

    7. GEERTS Jorgen - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    8. VAN BEYLEN Jens - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.         

    9. HEYNS Maxim - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.   

    10. KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’34”

     

    02/05/2010 - ROSMEER (BILZEN) (LB) - Juniores - 78 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 27

    1. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    2. SEUTENS Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    3. RAYMACKERS Cedric - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    4. DEMONCEAU Cédric - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES          

    5. VANDERVEKEN Jelko - WSC HAND IN HAND BAAL       

    6. GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    7. MUYRERS Brend - TWC MAASLANDSTER          

    8. VAN CALDENBORGH RICK - WCLBERGKLIMMERS      

    9. IVANOV NIKOLAI - BURGAS  

    10. STERCKX Stijn - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW            

     

    02/05/2010 - SINAAI (O) - Juniores - 80 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 41

    1. VAN DORSSELAER Niels - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM

    2. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI      

    3. VAN BREUSSEGEM Elias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW       

    4. SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 50”

    5. GOVAERT Kenny - ISOREX CYCLING TEAM     

    6. THYSSEN Arno - WK NOORD WEST BRABANT   

    7. MALFROY Jens - JONGE RAKKERS VOLLEZELE 

    8. MANSI Marwen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM           

    9. TVETER CHRISTOPHER - RRC DE PEDAALRIDDERS      

    10. KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM         

    16. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND        

    17. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT    

    19. MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN                

    23. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND         

    24. DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND 

    26. PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND     

    28. VERLEYEN Jens uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    29. PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND     

    34. VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    35. AERTS Jonas uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND         
     

    02/05/2010 - VINKT (O) - Juniores - 99 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 54

    1. LAWSON CRADDOCK                    

    2. VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT      

    3. HOEDT Steven - CYCLING TEAM M. PINTE op 17”

    4. CLAEYS Timothy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 40”

    5. WICHT Stuart - Hot TubesCycling        

    6. BEKAERT Karel - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 6’35”

    7. PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP 

    8. VAN DEN BORRE Corneille - ASFRA RACING TEAM   

    9. DE VOS Lucas - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM  

    10. LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW 

     

    02/05/2010 - WIJER - NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 86,8 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 52

    1. HOFSTEDE KOEN - WESTLAND VOOTUIT           

    2. FEIEREISEN KEVIN - UC DIPPACH op 35”

    3. PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    4. HERMANS Nick - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1’00”

    5. SCHILDERMANS Tom - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’15”

    6. HUYBRECHTS Dieter - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG        

    7. THEUNISSEN Jordi - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1’40”

    8. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL        

    9. DERBOVEN Thomas - ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.      

    10. SNEYERS Matthias - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’50”

    02-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 02/05/2010 - ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h53min

    Aantal deelnemers: 65

    1. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    2. MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM      

    3. DEVAERE Ken - JOHN SAEY CYCLING TEAM     

    4. VENS Quincy - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE      

    5. NAUWYNCK Stijn - NEW HEEBRA-LOMBARDEN 

    6. KERKHOF Stefaan - CT COVEMAECKER - BALANS       

    7. LIETAERT Alexander - DE BAKELANDVRIENDEN              

    8. DEPOORTER Dries - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 1’45”

    9. STOFFERIS Rieno - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    10. VEJMELKA Daniel - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE   

    14. DE VRIESE Stijn uit Zele - CYCLING TEAM VERMEEREN
     

    02/05/2010 - WEZEMBEEK - OPPEM (VB) - Elite z.c./U23 - 144 km - hmin

    PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - Aantal deelnemers:

    1 VAN ROY Simon - SCOTT USA CYCLING TEAM

    2 SCHETS Steve - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    3 VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    4 VAN ROY Stijn - PROFEL CYCLING TEAM

    5 WANTE Melvin - SCOTT USA CYCLING TEAM

    6 SCHEPMANS Niels - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    7 VAN CAUWENBERGH Brandon - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 UYTTERSPROT Dieter - VAN EYCK SPORT

    9 PEYSKENS Dimitri - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    10 SOCQUET Jeroen - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

     

    02/05/2010 - SCHOONAARDE (O) - U23 - 154 km - 03h40min

    PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - Aantal deelnemers: 189

    1. SERRY Pieter - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT           

    2. VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 2”

    3. STALLAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 16”

    4. VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    5. DE VREESE Laurens - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW          

    6. WAUTERS Willem - DAVO - LOTTO - DAVITAMON          

    7. BEATSE Dries - DAVO - LOTTO - DAVITAMON   

    8. VAN ASBROECK Tom - LOOK CYCLING ACADEMY.BE   

    9. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 23”

    10. THEUNS Edward - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 27”     

    13. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM      

    16. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 2’26”  

    17. POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    20. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    30. MARTENS Valentijn uit Stekene  - WIELERTEAM WAASLAND op 2’40”         

    31. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS       

    35. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    46. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM     

    53. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM op 2’58”

    54. BAEYENS Bart uit Overmere - ASFRA RACING TEAM

    58. VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND op 2’59”          

    63. DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND        

    66. VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND op 4’42” 

    68. DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    73. VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 4’47”      

    76. VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS          

    83. MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND        

    89. VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND       

    90. VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND         

    91. DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND          
     

    02/05/2010 - WIJNEGEM () (A) - U23 - 136,8 km - hmin

    PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP -  Aantal deelnemers:

    1 VANKERCKHOVEN Jochen - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    2 VAN DYCK Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    3 VAN ZUMMEREN Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM

    4 SWINNEN Stef - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    5 VAN DER SANDE Tosh - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    6 VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT

    7 STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM

    8 CAMPENAERTS Victor - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 VAN AERT Jan - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 VAN DER SANDEN Mathias - SCOTT USA CYCLING TEAM

    11 VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    13 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    17 ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    19 DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    29 MEERSMANS Jens uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    51 VAN HEURCK Timothy uit Antwerpen L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    75 OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    02/05/2010 - WINGENE (W) - U23 - 153,6 km - 03h30min

    PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP - Aantal deelnemers: 179

    1. CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME  

    2. VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    3. VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 5”

    4. VANDOUSSELAERE Sven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5. VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    6. VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 11”

    7. BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 13”

    8. DEBRABANDERE Thomas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 16”

    9. DEVRIENDT Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 33”

    10. DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 37”

     

    02/05/2010 - KORBEEL - LO (VB) - Juniores - IC BVB - 124 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1 BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM

    3 DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM

    4 VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 SMIT Ricky - Restore Cycling

    6 GEERTS Frederik - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7 TEUNISSEN Mike - WV Schijndel

    8 ZUIDEWIND Nick - Sinnige Bouw Wielerteam

    9 GROEN Ike - WV Schijndel

    10 VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL

    02-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    01-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 01/05/2010 - BORLO (GINGELOM) (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën

    Dames Nieuwelingen

    1. LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL in 15’57”40

    2. DRUYTS Jessy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 41”’

    3. VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM op 4”83

    4. SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 20”06

    5. MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 39”47

    6. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 40”77

    7. DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 55”28

    8. DRUYTS Demmy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 57”35

    9. VERHAEST Sara - CT FORCE - WERVIK VZW op 1’04”77

    10. MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE – MARCHOVELETTE op 1’05”75

     

    Dames Juniores

    1. DE MOYER Tessa - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN in 15’22”25

    2. WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 10”18

    3. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL op 21”56

    4. DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 39”09

    5. VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS op 43”43

    6. BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 44”46

    7. DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS op 47”06

    8. VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’03”40

    9. INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM op 1’05”67

    10. CARLESS Bo - BENELUX TEAM op 1’10”10

     

    Nieuwelingen

    1. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG in 13’50”10

    2. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3”65

    3. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 10”40

    4. DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 16”88

    5. VERSCHUERE Seppe  - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 20”80

    6. DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 26”80

    7. PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 28”19

    8. VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 30”29

    9. VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 30”43

    10. HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 31”61

     

    U23

    1. VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM in 26’24”48

    2. DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 15”28

    3. VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 43”97

    4. STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM op 49”44

    5. VANDEN BAK Laurent - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 50”87

    6. BILLE Gaëtan - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS op 53”59

    7. VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 56”52

    8. WAEYTENS Zico - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 1’05”94

    9. VAN ZUMMEREN Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM op 1’25”52

    10. DEBAENE Martijn - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’30”28

     

    Juniores

    1. FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 27’03”34

    2. DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 15”48

    3. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  op 21”56

    4. VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT op 33”50

    5. DESMECHT David - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW op 40”28

    6. DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 49”98

    7. WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE op 51”87

    8. BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 54”03

    9. FRANSSEN Wout - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 55”64

    10. VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 57”39

    14. PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’04”64

    01-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    ZATERDAG 01/05/2010 - SINAAI (O) - Dames Jeugd - 58 km - hmin

    Aantal deelnemers: 27 Dames Juniores

    1. LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    2. DERGENT Eveline - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.   

    3. VAN DORENMALEN MARA - WVDE JONGE RENNER      

    4. JASPART Larisa - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES    

    5. STOFFEN Kathy - ARDENNE - GAUME  

    6. VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW    

    7. BERTON Fatima - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    8. VANHOORNE Ellen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    9. LAMBRECHTS Kimberly - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V        

    10. DESCAMPS ANAIS            

    14. VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM         

    25. SERTIJN Shauni - RUDYCO CYCLING TEAM   

     

    Aantal deelnemers: 31 Dames Nieuwelingen

    1. DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    2. HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK 

    3. WITLOX Lizzy - WV De Jonge Renner

    4. VAN DE KLUNDERT ROWENA                    

    5. ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    6. DAVID Shani - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  

    7. DOLMAN HALIEGH             

    8. BRUSSE ANITA  - DRC DE MOL          

    9. VLEUGELS Jolien - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10. DENOLF Shani - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW         

    19. VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM    

     

    01/05/2010 - BORNEM (A) - Nieuwelingen - 40 km - 01h01min

    Aantal deelnemers:

    1. GRIFNEE LOIC - PREDICTOR-LOTTO   

    2. JEDRZEJSKI Didier - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    3. MOENS Jens - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    4. BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    5. SEYMUS Jason - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    6. VERBEKE Benny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    7. WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND       

    8. MICHIEL Relaes uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM       

    9. DUBOIS-SCHOENS. Antoine - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES          

    10. VAN TICHELEN Stijn - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

    13. WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
     

    01/05/2010 - DEERLIJK-MOLENHOEK (W) - Nieuwelingen - 64,5 km - 01h27min

    Aantal deelnemers: 76

    1. MAES Damon - TIELTSE RENNERSCLUB               

    2. VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    3. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 3”

    4. PETERS Alex op 4”

    5. GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT    

    6. LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    7. VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    8. TAO GEOGHEGAN Hart - RAPHA CONDOR      

    9. VAN DEN CRUYCE Andoni - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL      

    10. OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND      

    14. DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND     

    27. SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    32. BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND      

    37. VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    41. VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    42. ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND
     

    01/05/2010 - GISTEL (W) - Nieuwelingen - 64 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 32

    1. BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    2. BORRA Jules - CYCLING TEAM WERVIK              

    3. DECOSTER Merlijn - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE           

    4. BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 2’30”

    5. VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW       

    6. OPSOMER Jan-bart - JONGE RENNERS ROESELARE       

    7. VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB              

    8. PEIREN Miquel - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE      

    9. CLARYSSE Diego - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE       

    10. DEMEERSSEMAN Bert - CYCLING TEAM WERVIK         

     

    01/05/2010 - LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 68,6 km – 01h51min

    Aantal deelnemers: 40

    1. VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    2. NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3. RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB      

    4. SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE     

    5. FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE        

    6. ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND        

    7. VANDEWALLE Matthias - TIELTSE RENNERSCLUB       

    8. VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

    9. NOTREDAME Thybo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK          

    10. BOUTTÉ Jordy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    31. DEBEULE Gillian uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    01/05/2010 - NINOVE (O) - Nieuwelingen - 40 km - 01h01min

    Aantal deelnemers: 38

    1. TEMMERMAN Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    2. DULT Jasper - THOMPSON JARTAZI op 17”

    3. LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

    4. VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    5. VERSYP Karel - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS   

    6. PIETERS Bart - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS     

    7. VAN DEN HOUTE Jens - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    8. TAS Jorgen - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS       

    9. JACOBS Joeri - THOMPSON JARTAZI  

    10. VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND      

     

    01/05/2010 - RAMSEL - HERSELT (A) - Nieuwelingen - 68,4 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 99

    1. VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    2. MEYNEN Rik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    3. THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM       

    4. VERVOORT Jochen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5. VERMONDEN Jonas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    6. REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    7. GROENEVELD MICHAEL - HSV DE KAMPIOEN  

    8. KEMPEN Marijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    9. CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  

    10. VAN NUWENBORG Pierre - WK NOORD WEST BRABANT
     

    01/05/2010 - ZINGEM (O) - Aspiranten

    01/05/2010 - HOUFFALIZE (LG) - Mountainbike - Wereldbeker/CdM

    01-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 01/05/2010 - HOBOKEN (A) - Nat.wedstr.clubpl. – Juniores - 123,4 km - hmin

    MEMORIAL MARCEL JANSSENS – Aantal deelnemers: 113

    1. VAN BAARLE Dylan - Mixteam 3 Sinnigebouw wielerteam      

    2. ZUIDEWIND Nick - Mixteam 3 Sinnigebouw wielerteam

    3. MAES Alexander - ACSO Cube cycling team  

    4. FEIEREISEN Kevin - Cycling team M.Pinte       

    5. HOFMAN Joeri - Cata Bikes Bianchi   

    6. BROES MIichiel - Hand in hand Baal    

    7. SAELENS Andres - Keukens Redant Cycling Team      

    8. HERREMANS Jamie - ACSO Cube cycling team          

    9. VAN GOETHEM Robin - Wimi games Sint Martinus CT

    10. CAUCHIE Arne - Wimi games Sint Martinus CT             

    24. SMET Olivier uit Belsele - Wielerteam Waasland     

    38. DE SMIT Joshua uit Lokeren - Wielerteam Waasland              

    52. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - Royal Antwerp Bicycle club                    

    65. LINDEMAN Nigel uit St.Niklaas - Wielerteam Waasland       

    73. ROOMS Claudio uit Puurs - Rudyco Cycling Team   

    74. VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - Rudyco Cycling Team         

    82. RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - Rudyco Cycling Team   

    89. MICHILS Sander uit Moerbeke - Wielerteam Waasland       

    94. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - Wielerteam Waasland  

    108. AERTS Jonas uit St.Niklaas - Wielerteam Waasland           

     

    01/05/2010 - BERLARE (O) - Juniores - 90 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 83

    1. GEENTJENS Benjamin - LOTTO OLYMPIA TIENEN       

    2. DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM op 6”

    3. VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 14”

    4. DE MEYERE Jens - THOMPSON JARTAZI op 55”

    5. VAN LAER Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL  

    6. VAN DER VURST Jeroen - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 

    7. KOUWENBERGH Bryan - AVIA CYCLING TEAM           

    8. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - WIELERTEAM WAASLAND    

    9. JANSSENS Mathias - ISOREX CYCLING TEAM  

    10. VAN NUFFEL Kristof - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’01”

    18. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT    

    48. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND  

     

    01/05/2010 - GULLEGEM (W) - Juniores - 93,5 km - 02h27min

    Aantal deelnemers: 46

    1. MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    1. VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK          

    3. TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    4. LELEU Antoine - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS 

    5. HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    6. ROMMENS Ewout - TIELTSE RENNERSCLUB     

    7. MARTIN JAKE - Onelife Cycling Team

    8. SLABINCK Indiana - AVIA CYCLING TEAM op 5”

    9. SLATER Alistair - Bourne Whls CC op 25”

    10. P. EASTMAN RYAN                       

     

    01/05/2010 - NINOVE (O) - Juniores - 60 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 29

    1. DELMOTTE Dimitri - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  

    2. JULIUS Jayde - CUBE-FINTRO CT          

    3. MOMMENS Timothy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL    

    4. MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM      

    5. ELPERS Elroy - THOMPSON JARTAZI   

    6. BOUCHEZ Mario - WK NOORD WEST BRABANT  

    7. DE CLERCQ Ide - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW        

    8. DE KETELE Robin - CUBE-FINTRO CT 

    9. DEGRENDELE Bjorn - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10. VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 
     

    01/05/2010 - ZONNEBEKE (W) - Juniores - 93,8 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 43

    1. MOSES THOMAS - SSC CYCLE SPORT           

    2. CONOR Dune - GLEDENE CC  

    3. MURISON ALEXANDER op 2’20”

    4. ALLEGAERT Matthijs - JONGE RENNERS ROESELARE      

    5. SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 7’00”

    6. FLAMAND Jens - CUBE-FINTRO CT     

    7. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 8’10”

    8. HOF Thomas - WSC HAND IN HAND BAAL         

    9. ANNOOT Tom - NICCA CT - VSV LANGEMARK  

    10. VANHOVE Jonas - CYCLING TEAM WERVIK     
     

    01/05/2010 - ZWEVEGEM-KAPPAERT (W) - Juniores - 84 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 43

    1. BEYLS Benoit - TIELTSE RENNERSCLUB              

    2. DE ROO Gilles - THOMPSON JARTAZI 

    3. OVAERE Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    4. DE BAENE Tim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW           

    5. MICHELS Geoffrey - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 11”

    6. CALLENS Matthias - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’57”

    7. VAN OOSTHUYZE Mathias - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    8. VERMOTE Grégoire - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY op 2’16”

    9. VANMAERCKE Joy - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    10. LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW  

    22. DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 4’40”    

    33. DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM        

    01-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/05/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 01/05/2010 - HOBOKEN 1 MEIPRIJS (A) - Men Elite 1.2 UCI - 180 km - hmin

    EREPRIJS VIC DE BRUYNE - Aantal deelnemers:

    1. Kuyckx Jan - Qin Cycling Team            

    2. Caethoven Steven - Landbouwkrediet-Colnago         

    3. Avery Clinton - Pws Eijssen Cycling Team        

    4. Cocquyt Nicky - Qin Cycling Team     

    5. De Winter Walt - Davo -Lotto-Davitamon        

    6. De Scheermaeker Davy - Pws Eijssen Cycling Team 

    7. Ongena Thomas uit Berlare - Profel-Colossi Cycling Team    

    8. Kuypers Nico - Wc Soenens-Jatarzi Construkt Glas     

    9. Spragg James - Qin Cycling Team      

    10. Vankerkhoven Jochen - Pws Eijssen Cycling Team  

    13. Coomans Björn uit Willebroek - Profel-Colossi Cycling Team          

    14. Meersmans Bjorn uit Bornem - Rock Werchter-Chocolade Jacques  

    58. Druyts Gerry uit Wilrijk - Rock Werchter-Chocolade Jacques 

    61. Mettepennngen Stijn uit Hamme - Wc Soenens-Jatarzi Construkt Glas        

    66. Vereecken Nicolas uit Kieldrecht - Pws Eijssen Cycling Team            

    69. Das Jeroen uit Kalmthout - Illi -Bikes Cycling Team 

    80. Ilegems Ken uit Hemiksem - Illi -Bikes Cycling Team           

    88. Robert Frederique uit Mol - Pws Eijssen Cycling Team        

    90. Verburgt Ben uit Hoboken - Illi -Bikes Cycling Team

    98. Van Dijck Niels uit Puurs - Jong Vlaanderen Bauknecht jartazi lotto   

    105. Van Reeth Ken uit Boom - Illi -Bikes Cycling Team

    113. Peirsman Davy uit Temse - Illi -Bikes Cycling Team           

    118. Torfs Robby uit Boom - Illi -Bikes Cycling Team     

     

    01/05/2010 - HALLE-BREEDHOUT (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 123

    1. VAN HOECKE Justin - QIN CYCLING TEAM      

    2. VERBIST Evert - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM      

    3. VERMEIREN Tom - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE    

    4. GIAUX Jerôme - PROFEL CYCLING TEAM           

    5. GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    6. VERMEIREN André - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    7. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM            

    8. VAN DEN EECKHOUT Kevin - LOOK CYCLING ACADEMY.BE     

    9. MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE  

    10. DE WEERDT Sven - MARCO POLO CYCLING TEAM                 

    12. DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    13. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    21. DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    24. DE MAN Christoph uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM               

    29. WIELFAERT Kristof uit Lokeren - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW    

    37. VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM       

    38.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM               

    44. NONNEMAN Bart uit - WIELERTEAM WAASLAND        

    95. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    99. CLEMENT Pieter uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM   

    100. SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE  

     

    01/05/2010 - KORTESSEM (LB) - Elite z.c./U23 - 121,5 km - 03h10min

    Aantal deelnemers: 156

    1. STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    2. VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO - DAVITAMON   

    3. PARDINI Olivier - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW     

    4. WELLENS Tim - DAVO - LOTTO - DAVITAMON  

    5. VANDERAERDEN Michaël - QIN CYCLING TEAM         

    6. CLAES Gert - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT  

    7. GEENS Dimitri - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 

    8. NIETVELT Bert - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    9. DELIENS Youri - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG     

    10. VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN    

    97. VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM  

     

    01/05/2010 - VELDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 100

    1. MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    2. TOORTELBOOM Frederik - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER op 7”

    3. GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 12”

    4. EELFING ROY - WRV DE PEDDELAARS op 32”

    5. LANNOO Andy - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    6. FONDARD Romain - LOTTO-BODYSOL P.C.W   

    7. HEYTENS Kess - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 37”

    8. DEWEERT GINO op 39”

    9. VAN BIERVLIET Mathieu - NEW HEEBRA-LOMBARDEN  

    10. TAKENOCHI Yo                 

     

    01/05/2010 - SINAAI (O) - Dames Elite - 87 km – 02h19min

    Aantal deelnemers: 106

    1. TABAK Eefje - TWC HET SNELLE WIEL 

    2. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    3. DE VUYST Sofie - LOTTO LADIES TEAM          

    4. KESSLER Nina - WV ALCMARIA VICTRIX        

    5. BRASPENNINCX SHANNE - WV DE JONGE RENNER      

    6. THOMAS Clarie - EDINBURGH RC       

    7. VERBEECK Liesbeth - WSC HAND IN HAND BAAL         

    8. ROBERT Valerie uit Vrasene - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    9. ROUSSE MARION - ES GERVAIS LILAS           

    10. TRIJEN KARIN - HWV DE TUBANTERS

    21. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN     

    23. VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    26. STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    30. POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM   

    01-05-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    30-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 30/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 30/04/2010 - HOUFFALIZE (LG) - Mountainbike - Wereldbeker/CdM

    30-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    29-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN TEAM NOMADESK.COM VAN 25/04/2010

    Team Nomadesk

    Proficiat aan Kris Janssens en Robby De Bock met hun zege te Cuesmes, Kris Henderieckx knap 2de !!!

     

    Henderieckx Kris KOP 2010  Janssens Kris Kop 2009   De Bock Robby KOP 2009 1
             Kris Henderieckx                          Kris Janssens                  Robby De Bock      

    Zondag 25 April trok Kris Henderieckx uit Belsele samen met Kris Janssens uit Stekene naar Cuesmes, daar lag naar ’t schijnt een erg mooi XC-parcours en dat moesten ze eens ter plaatse gaan checken. Daar aangekomen bleek de wedstrijd weer op zijn Waals georganiseerd te zijn: geen douches, chaos aan de inschrijvingen, je kent dat wel. Aangezien de zon aanwezig was, kon een mens dat allemaal netjes verdragen!

     

    Tijdens de verkenning op de gloednieuwe Granville topbike bleek het parcours inderdaad top te zijn! Eigenlijk bestond het parcours uit bijna niets anders dan singletrack en kronkelde wegen steeds op en neer tussen de bomen en de stenen. Zéér knap, en daar draait het bij biken nog steeds om!

     

    Aangezien Kris Janssens en Kris Henderieckx nog geen XC’s hadden gereden dit seizoen, moesten ze helemaal achteraan plaats nemen. Gelukkig benutten ze beiden de startstrook optimaal om op te schuiven naar de top-10. Kris Henderieckx zette zijn inspanning door en geraakte al snel tot op de derde plaats, Belgisch Kampioen Delfosse had dan al een kloofje. Kris Henderieckx geraakte met zeer veel moeite voorbij nummer 2 en tot in het wiel van Delfosse. Op het moment dat hij aansloot, trok die fors door en moest Kris zijn hevige inhaalronde even bekopen. Kris Henderieckx had ook enorm veel last van zijn luchtwegen door al het stof, maar hij zal zeker niet de enige geweest zijn!

     

    Kris Henderieckx: “Tijdens de derde van acht ronden sloot Kris Janssens bij me aan. Kris is een erg technische biker en voelde zich perfect thuis in deze speeltuin. Ik moest echt harken om bij te blijven! Vooral de vele voor ons gestarte elites zorgden voor stevige intervalmomenten op de schaarse inhaalstroken. Een ronde later sukkelde ik alleen verder en besloot het een ronde rustig aan te doen en even te recupereren. Net toen reed leider Delfosse lek en wisselde in de pits van wiel. Na mijn herstelronde gaf ik er de voorlaatste ronde een stevige lap op. Wow, dat ging goed! Ik naderde tot op 20sec van Kris Janssens, maar toen die mij zag kon hij nog wat versnellen. De winnaar was dus gekend en ik reed op reserve de laatste halve ronde uit, onderwijl genietend van het zalige parcours! Op het einde kon ik echt vlammen op de technische stroken, aangezien ik mijn bike al wat beter gewend was. Leuk!

     

    Conclusies:

    - Ik had deze wedstrijd nodig om er volgende week in Houffalize te staan. Hopelijk gaat het daar nog iets beter! Wie weet kan ik een vierde keer winnen in het Mekka van de Belgische MTB…

    - Mons staat gelijk aan een prachtig parcours! Deze streek heeft erg veel potentieel. Hopelijk kan de organisatie voor zijn volgende editie iets doen aan de povere accommodaties.

    - Waarom is het zo moeilijk om in alle categorieën de toppers vooraan te laten starten? Iedereen weet toch wie dat is? Het zou de wedstrijden alleen maar eerlijker maken.

    - Kris Janssens is back!

    - Waasland boven: Niet alleen Kris Janssens en ik reden goed, Robby De Bock maakte het feestje compleet door 3e te worden bij de elites. Daarmee was hij beste belofte.”

     

    Uitslag Elites en Beloften – 1h41min17”        

    1. GAUDY Patrick - THE BARRACUDA (WAVRE) - ELI

    2. CLAES Frans - CONNECTIONS-GRA op 24” (HEVERLEE) - ELI

    3. DE BOCK Robby uit Melsele - WAASLAND MOUNTA op 1’00” - U23       

    4. SCHEIRE Ruben uit Beervelde - TEAM SAECO op 2’29” – U23

    5. HANSEN Sebastien  - FRA - BH-SR SUNTOUR op 2’42” - ELI        

    6. FLION Jorgen - THE BARRACUDA C op 3’03’ – ELI (OVERIJSE)

    7. BRACKMAN Jelle - MTB DREAMTEAM op 4’17” - U23 (ERONDEGEM)

    8. GIHOUL Romain - R. VELO-CLUB OT op 4’59” - U23 (WATERLOO)

    9. HAEZEBROUCK Mathias - FUTURE MTB TEAM op 5’46” - U23 (ZONNEBEKE)

    10. ART Quentin - VZW TREK USA RA op 6’33 - U23 (SOMBREFFE)

     

    Uitslag Masters 1 – 1h46min01”

    1. JANSSENS Kris uit Stekene - AVIA CYCLING TE - MA1           

    2. HENDERIECKX Kris  uit Belsele op 1’09” - MA1        

    3. DELFOSSE Gerrit - PERVELO RACE TO op 3’43” - MA1 (VELTEM)

    4. PARYS Telly - GOEMAN SCOTT CY op 5’17” - MA1 (TERVUREN)

    5. THIJS Filip - AFDELING ANTWER op 5’40” - MA1 (MOL)

    6. THEUWS Chris - PELTERCROSSERS op 6’23” - MA1 (OVERPELT)

    7. DEBEYNE Aaron - MTB DREAMTEAM op 6’26” - MA1 (AVELGEM)

    8. FURTADO MATOS Miguel - THE BARRACUDA op 7’47” - MA1 (GENVAL)

    9. HALEZIEUX Pas De Prenom - MA1   

    10. FEYAERTS Wim - MTB TEAM LANGDO - MA1 (HAACHT)

    11. VAN HECKE Filip uit Stekene - MA1

    Tekst: Kris Henderieckx
    Tekstbewerking en foto's: Kenny Janssens

    29-04-2010 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.6° EAST MIDLANDS INTERNATIONAL CICLE CLASSIC

    6th East Midlands International CiCLE Classic (UCI 1.2)


    CiCLE_Classic_01
                    De Deen Michael Berling won de spurt van de 8 leiders.

    Gregory Franckaert
    uit Kallo heeft Zondag 25 April in Engeland deelgenomen aan de mooiste wedstrijd van het jaar bij de profs, volgens wat hij daar te horen kreeg.

    Het was een Engelse versie van Parijs-Roubaix maar in plaats van de kassei stroken, stroken van kiezels, echt prachtig.

    Je kan alles bekijken op “http://new.britishcycling.org.uk/road/article/roa20100422-Report--CiCLE-Classic-0”

    De wedstrijd

    Na een warme week van droog weer, zou het voor de renners echt zeer stoffig worden maar de regen van Zaterdagnacht zorgde ervoor dat het meeste stof terug werd getemperd.

    Om 11 uur lokale tijd werd de start gegeven van de 161 km lange rit te Oakham, het weer zat mee want de zon was terug van de partij. Maar liefst 200 renners verschenen aan de start en gans de rit werd gevolgd door camera’s van de BBC met als reporter Hugh Porter.

    De eerste aanval werd op touw gezet door de Vlaamse ploeg van Asfra Racing Team maar het peloton liet niet begaan en meerdere renners probeerden om weg te geraken.

    Het was wachten tot Edith Weston waar de eerste serieuze ontsnapping een feit was en een kopgroep van 5 renners presenteerde zich met Gregory Franckaert, Roger Aitkin, Tom Marray, Dan Davies en Lasse Bochman.

    Maar helaas was het voor hen ook van korte duur en meerder aanvallen werden gelanceerd met als uiteindelijk resultaat een kopgroep van 8 renners die voor de zege streden met als overwinnaar de Deen Michael Berling. Gregory Franckaert legde beslag op de 40ste plaats.


    Franckaert Gregory CiCLE_Classic_2010
                         Gregory Franckaert mee in een vroege ontsnapping.

    CiCLE_Classic_Wilkinson_Clarke
       De renners reden over stroken met kiezel een soort van rijwegen.


    UCI Resultaat - 161 km – 04h14min19

    1. Michael BERLING   DEN  
    2. Dan CRAVEN  NAM  RCS   
    3. Yanto BARKER  GBR    
    4. Kasper Linde JORGENSEN  DEN   
    5. Kit GILHAM  GBR  SGS   
    6. Stephen GALLAGHER  IRL   
    7. Daniel FLEEMAN  GBR  RAL   
    8. Simon RICHARDSON  GBR   
    9. Steven LAMPIER  GBR op 30”  
    10. Alexandre BLAIN  FRA op 2’28”  
    39. Frederik TOORTELBOOM  BEL op 9’08”  
    40. Gregory FRANCKAERT  BEL  
    62. Philip VANDAELE  BEL op 13’44” 
    76. Pascal COLAERT  BEL op 16’13”  

    29-04-2010 om 20:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 28/04/2010 - LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23
    - 120 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 170

    1. DEPREZ Bram - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS        

    2. DE MUNSTER Gregory - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 8”

    3. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS 

    4. VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS          

    5. DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM  

    6. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    7. GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    8. KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS           

    9. NAUWYNCK Stijn - NEW HEEBRA-LOMBARDEN  

    10. DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’30”

    18. BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST    

    21. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 2’40”          

    28. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - DRC DE MOL        

    41. BRULEZ Tom uit Tielt - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    50. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    29-04-2010 om 09:28 geschreven door kenny


    28-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 28/04/2010

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Guy Smet vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    32 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Een prachtige zomerse dag met een temperatuur van 24°C, wat moet een renner meer hebben. De titel van kopman van de dag ging naar 'GUY SMET' en 'KENNY JANSSENS', beiden zorgden dat het tempo zeer goed werd onderhouden vooraan en zeker niet stil viel.
    De afstand bedroeg 98 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en over St.Anna Linkeroever bedroeg de afstand 132 Km, het gemiddelde was goed voor 36,6 Km/h.

    Reden mee vandaag : Guy Smet , Mattias Nys , Benny Vercauteren , Dirk Trogh , Eric Vermeulen , Dr.Frank de Winter , Dirk Cleys , Marc Borghgraef , Danny De Smet , Nicolas Vereecken , Freddy De Blick , Jeroen Goudket , Philip Van Havenbergh , Fons Van Raemdonck , Adrien Maes , Pieter Oelbrandt , Valerie Robert , Peter Neels , Romain Vercauteren , Luc Apers , Bert De Coster , William Despeels , Franky Wielandt , Frank Van Geystelen , Chris Van De Vijver , Stein Vermeulen , Jef De Batist , Ken Illegems , Kurt Van Raemdonck , renner Fusion , ? en Kenny Janssens.

    28-04-2010 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 27/04/2010

    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.


    Onder leiding van Franky Weemaes en Peter Neels vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    18 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Mon De Geest was weer met zijne brommer aanwezig om alles weer in goede banen te leiden.
    Er werd alweer een goed trainingstempo gereden en alles bleef mooi twee aan twee tot het laatste rondpunt om dan de vrije strook aan te vatten. Aanvallen zaten er dit keer niet in en alles bleef samen tot de meet. Eerst was het Michiel De Witte die vanaf Lanxess alles op het lint trok om vervolgens te worden afgelost door Tom Verhulst daarna trok Michiel De Witte door tot op 400 meter van de meet met in zijn wiel Kenny Janssens. Die moest op dat moment dan maar volop de spurt trekken maar het was zeer ver en hij werd in extremis nog gecounterd door Frans Sulmon die het haalde voor Peter Neels, Koen Van Laere en Kenny Janssens.
    Het gemiddelde vandaag was goed voor 35,6 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport)
    Wie reden mee vandaag :  Michiel De Witte , Serge Laureys , Franky Weemaes , Koen Van Laere , Peter Neels , Dirk Bryssinckx , Jens Van Landeghem , Tom Verhulst , Jonas De Boey , Vincent Van Hooste , Karl Vos , Mario Bolsens , Frans Sulman , Bart Janssens , Kristof Verbraeken , ? ? en Kenny Janssens.

    Sulmon Frans
                Frans Sulmon

    28-04-2010 om 00:00 geschreven door kenny


    26-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/04/2010

    waod_3

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan MARC VAN OVERMEIR met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E+ !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

     

    Vercauteren Tim KOP Van Oyen Franky KOP 2010 2 De Veerman Walter 05 Van Overmeir Marc 

            Tim Vercauteren                Franky Van Oyen          Walter De Veerman             Marc Van Overmeir             

    Marien Gerard
            Gerard Mariën

    Zondag 25 April 2010 - HEUSDEN (9070)

    Categorie A/B: (59 dln)

    1.TIM VERCAUTEREN (Belsele, winnaar cat. A)

    2.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    3.Peter Neels (Kruibeke B2)

    4.Gunther Van Goethem (Wachtebeke B3)

    5.Renaat Demeter (LochristiB4)

    6.Luc De Duytsche (A2) 7.Andy De Backer (B5) 8.Bart Verhasselt (A3) 9.Andy Van Eesbeeck (B6) 10.Paul Rooseparck (A4) 11.Mattias Nijs (Nieuwkerken A5) 12.Steven Martens (A6) 13.Peter Debucke (B7) 14.Patrick De Roos (Moerbeke B8) 15.Kristof Gryson (A7) 16.Tony Heirbaut (Belsele A8) 17.Ulrich Van Sterthem (B9) 18.Jurgen Goossens (Kieldrecht B10) 19.Gunter Van De Putte (B11) 20.Diego Heirman (A9) 21.Kevin Vleurinck (A10) 22.Alexander Govaert (A11) 23.Nico Van Beun (A12) 24.Hennie Morel (B12) 25.Alex Goossens (Vrasene B13) 26.Kenny Willems (A13) 27.Johan Van De Moortgate (B14) 28.Davy Rauch (B15) 29.Steve Randles (A14) 30.Kris Smet (St.Niklaas B16)

    Categorie C/D: (51 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Frank Vagenende (C2)

    3.Hedwig Hendrickx (C3)

    4.Luc Puimege (C4)

    5.Nico Debaes (Desselgem C5)

    6.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D)

    7.Arie De Moor (C6) 8.Rudi Rabout (Heinkenszand C7) 9.Giovanni Baert (C8) 10.Olivier Vaerewyck (C9) 11.Freddy Vlerick (D2) 12.Marc Vanden Wijngaerden (D3) 13.Filip Lievens (C10) 14.Lieven De Meerleer (C11) 15.Marc Vanparrys (C12) 16.Patrick Dhondt (C13) 17.Gilbert Steenberghe (C14) 18.Tommy Heyse (C15) 19.Sven De Vlieger (C16) 20.Filip Vereecke (D4) 21.Kurt De Vuyst (C17) 22.Pedro Pollefliet (C18) 23.Marc Cossyns (C19) 24.Nic Maes (C20) 25.Steve Ferguson (C21) 26.Alain Bogaert (C22) 27.Gino De Vos (C23) 28.Stanny Benoot (C24) 29.Patrick Bolssens (Kieldrecht D5) 30.Henri De Decker (D6)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Tony Reniers (E2)

    3.Mario D'Haeseleer (E3)

    4.Jos Maes (E4)

    5.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E5)

    6.MARC VAN OVERMEIR (Beveren, winnaar cat. E+)

    7.Hilair Heye (E6) 8.Yvan Camphijn (E7) 9.Bjorn Degroote (E8) 10.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+2) 11.Georges Vergauwe (E9) 12.Koen Oliebos (E10) 13.Wim Bas (E11) 14.Wim De Coninck (E12) 15.Frederik Blervacq (E13) 16.Erwin D'Hondt (E14) 17.Rudy Taelman (E+3) 18.Marcel Vander Putten (E15) 19.Alain Goossens (E16) 20.Patrick Buyens (E17) 21.Marc Landerie (E18) 22.Florent De Leersnyder (E+4) 23.Antoine Van Geluwe (E+5) 24.Joeri De Cock (E19) 25.Luc De Guchtenaere (E20) 26.Mario Geirnaert (E21) 27.Siegfried Vanoverberghe (E22) 28.Jean-paul Ternens (E23) 29.Philippe Lacquet (E24) 30.Koen De Rijcke (E25)

    Categorie F1/F2:

    1.Roland Boulard (Drongen, winnaar cat. F1)

    2.Antoine De Caboter (F1-2)

    3.Marc Colpaert (F1-3)

    4.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    5.Jozef Deneef (F1-4)

    6.Helmuth Tas (F1-5) 7.Emmanuël De Loor (F1-6) 8.François Coppers (F1-7) 9.Staf Lievens (F1-8) 10.Marc Vervondel (F1-9) 11.Karel Andries (Schoten F1-10) 12.Marc Dhanijns (F1-11) 13.Karel Heirbaut (Belsele F2-2) 14.Noël Rogge (F2-3) 15.Noël Verzele (F2-4) 16.Dirk Caekebeke (F1-12) 17.Philemond Delgouffe (F1-13) 18.Robin Van Kerschaver (F2-5) 19.Jean-Pierre Pollefliet (F1-14) 20.Bart Delagrange (F1-15) 21.Eddie Van Leirberghe (F1-16) 22.Eddy De Vuyst (F1-17) 23.Patrick De Backer (F1-18) 24.Daniel Hauttekeete (F2-6) 25.Marc Steenberghe (F1-19) 26.Eddy Iterbeke (F2-7) 27.Adri Van Loon (F1-20) 28.José Dezegher (F2-8) 29.Eric Roels (F2-9) 30.Benny Coen (F1-21)

    Categorie G:

    1.Willy Mous (Stabroek)

    2.Ludo Opdebeek

    3.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    4.Roger Hoof (St.Niklaas)

    5.Willy Roels

    6.Etienne Declercq 7.Marinus Lockefeir 8.Arnold De Muynck 9.Freddy Stevens 10.Michel Bousard 11.André Syvertsen (Stekene) 12.Freddy De Blick (Beveren) 13.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 14.Julien Vyvey 15.Christiaan Vandevoorde 16.Piet Achten 17.Freddy Vervenne 18.Lucien Schollaert 19.Luc Van Robbroeck 20.André Bogaert 21.Erik Vandersteen 22.André Wouters 23.Theo Coudyzer 24.Hugo Van Linden 25.Denis Keynen 26.Roger Verschraegen (Lochristi) 27.Willy Corthier 28.Jean-Pierre Heymans (bornem) 29.Jaak Nys 30.Roland Van Imschoot

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Roger De Breuker

    3.Alois Torfs

    4.Clement Saelens

    5.Daniël Nuytinck

    6.Hervé Verstuyft 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Luc Muys 9.Jaak Cocquyt 10.Georges Michiels 11.Guus Schuller 12.Pascal Cornand 13.Daniel Meirlaen 14.Paul De Geynst 15.Guy Soil 16.Leo De Jong 17.Leon Vervaet 18.Daniel Cornu 19.Noël De Muynck 20.Gérard Raes 21.Donné Neckebroeck 22.Ferdinand Moerman 23.Kristina Coolens 24.Frans Timmers 25.Jef Verheyen 26.René Van Reeth 27.François Brouwers 28.Anton Van Poecke 29.Jean-Pierre Heirman 30.Marcel Meeuwes

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Edward Battersby

    3.René Colman (St.Niklaas)

    4.Clement De Smedt

    5.Trevor Fensicek 6.Karel Alen 7.Raf Luyckx 8.Willy Voorbraeck

    26-04-2010 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM VAN WOENSDAG 14/04/2010

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Vanomobil IMG_0008

    Proficiat aan NIELS DERVEAUX en WOUT ALLEMAN met hun Provinciale Titel !!!


    Vanomobil 11-04-2010 IMG_0166Vanomobil 11-04-2010 IMG_0165

    Westvlaams kampioenschap Roeselare Aspiranten

     De jonge Vanomobillers deden het zeer goed op het PK te Roeselare...

     

    Zondag 11 April werd in Roeselare het Westvlaams kampioenschap MTB betwist voor aspiranten 13 en 14 jaar.

    Bij de 13 jarigen ging de titel voor de tweede maal op rij naar Niels Derveaux. Joren Alleman behaalde brons op de voor hem iets té bochtige omloop.

    Nico Polfliet (Belsele) werd 13de van de 21deelnemers.

     

    Vanomobil 11-04-2010 IMG_0142  Vanomobil 11-04-2010 IMG_0140

    Vanomobil 11-04-2010 IMG_0116   Vanomobil 11-04-2010 IMG_0031

    Bij de 14 jarigen had Wout Alleman zich voorgenomen om van bij de start alles op alles te zetten om mee vooraan het bos met het vele bochtenwerk in te duiken. Zo vormde hij al snel een drietal met Thomas Van de Velde en Jelle Schuermans en hield hij de overige Westvlaamse titelkandidaten op veilige afstand. Volhouden en blijven meegaan vooraan was de boodschap, en dat deed hij ook. Zelfs net voor het ingaan van de laatste ronde kon hij nog op het technisch gedeelte, waar hij de betere was, een tiental meter pakken om zo, tot ieders verbazing ook nog de eindzege algemeen te behalen.


    Vanomobil 11-04-2010 IMG_0154  Vanomobil 11-04-2010 IMG_0153


    Vanomobil 11-04-2010 IMG_0126   Vanomobil 11-04-2010 IMG_0082
     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    26-04-2010 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET TEAM NOMADESK.COM VAN ZONDAG 11/04/2010

    Team Nomadesk


    Olne-Spa-Olne

     

    Proficiat aan NICOLAS VERMEULEN met zijn zege !!! 

    Vermeulen Nicolas KOP 2010

    Zondag 11 April stond Kris Henderieckx uit Belsele samen met teamies Kris Hertsens uit St.Niklaas, Kim Saenen, Christoph Verberckmoes uit Elversele en Sara Mertens aan de vroegste start van deze chrono. Ze hadden een lift gekregen van Kris Janssens uit Stekene, die ze al snel terug tegen kwamen in de kopgroep. Die bestond naast de drie Krissen ook uit een koppel snelle Nederlanders, Telly Parijs en Mike Mulkens. Die laatste trok na een tiental kilometers ten aanval, een tegenaanval kwam er van Kris Hertsens. Die reed in de beginfase erg sterk bergop, want ze kwamen met het achtervolgend groepje geen meter dichter. Halverwege een lange helling sprong Kris Henderieckx tot bij hem, met de bedoeling om het gat voor hem wat groter te maken. Maar Kris Hertsens had blijkbaar even slechte benen als Kris Henderieckx.

    Het groepje kwam terug samen en dat bleef zo tot een kilometer of 25, toen het Cape Epic duo Kevin Van Hoovels en Nicolas Vermeulen voorbij schoten. Kris Henderieckx slaagden er samen met Kris Hertsens in om bij de twee jonge Nederlanders hun karretje aan TGV Nicolas Vermeulen te hangen. Ongelooflijk hoe sterk die was! Op elke helling reed hij vol weg van hen, op een verzet waar Johan Museeuw de Tenbossestraat mee bedwong in zijn gloriejaren. Straf! Aangezien Nico aan ’t intervaltrainen was, kregen ze telkens de gelegenheid om terug aan te sluiten, al begonnen de beentjes met het verstrijken van de kilometers steeds wat meer tegen te pruttelen tot Kris Henderieckx in de slotfase ‘piepedood’ zat.

    Kris Henderieckx: “Die slotfase was anders best nog spannend. Terwijl Nicolas Vermeulen en Kevin Van Hoovels stopten aan een bevoorrading, koos Kris Hertsens het hazenpad. Ik stopte mooi af en bleef in het wiel van de enige andere achtervolger. Tot die jongen aan de kant moest met krampen. Ik verhoogde het tempo en wilde naar Kris rijden. Ik kwam op een zeer lastige helling erg kort, maar een kuchje achter me verraadde de komst van hoog gezelschap. Nicolas Vermeulen! Die vloog op diezelfde helling over mij en Kris en haalde in één moeite ook Mike Mulkens bij. Nicolas Vermeulen vloog, waar ik serieus begon te kruipen. Vooral op die laatste lange asfalthelling had ik het moeilijk en toen ik achter me ook nog Kevin Van Hoovels ontwaarde, perste ik er nog een laatste… niet dus! De benen waren leeg, Kevin van Hoovels vloog over me en Kris en reed terug weg. Ik bolde op mijn gemakse als 6e over de streep.”

     

    Conclusie: Zéér mooie chrono, uitstekend uitgepijld, tof gezelschap en goed getraind achter Derny Nico. Alleen jammer van de zeer povere accommodaties: een kleine voetbalkantine is echt niet ideaal om zo’n massa bikers te ontvangen. O ja, de kostprijs van 17€ is te hoog!

     

    Nog even een woordje over een nieuwe partner van ons team: Voor dit jaar beschikt ons team over Sponser voor sportvoeding. Sponser beweerde beter te zijn voor mijn zwakke maag dan de andere merken en na een korte testfase besloten we dat ze voldeden aan onze hoge eisen. Sponser biedt voor ons dus een meerwaarde en past daardoor perfect binnen het concept van ons team! Meer info later!

     

    De week nadien ontvingen ze ook hun nieuwe Granvilles en binnenkort komen daar de nieuwe Uvex helmen en brillen bij. Een biker kan toch mooie vooruitzichten hebben he?


    Henderieckx Kris 03
                                Kris Hertsens en Kris Henderieckx
     

     

    UITSLAG - Afstand 70 Km

    1. NICOLAS VERMEULEN uit Lochristi - LINGIER VERSLUIS

    2. VAN HOOVELS Kevin

    3. MULKENS Mike - KCT KNOET CYCLI

    4. HERTSENS Kris uit St.Niklaas - TEAM NOMADESK.C

    5. GOVAERT Tjeerd NLD - MBC MIDDEN NEDE

    6. HENDERIECKX Kris uit Belsele - TEAM NOMADESK.C

    7. VAN DEN BULKE Ken - THE NATURAL BOR

    8. DOHMEN Joep NLD - WC MIDDEN LIMBU

    9. VAN DEN EYNDE Micha - MTB RUDI HER

    10. PARYS Telly - GOEMAN SCOTT CY

    17. JANSSENS Kris uit Stekene - AVIA CYCLING TE

     

     

    Tekst: Kris Henderieckx

    Foto’s: Team Nomadesk.com

    Tekstbewerking: Kenny Janssens

    26-04-2010 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 25/04/2010 – LUIK-BASTENAKEN-LUIK - ME 1.CH – 262 km
    - 06h37min
    Aantal deelnemers: 198

    1. VINOKOUROV Alexandre - ASTANA     
    2. KOLOBNEV Alexandr -
    KATUSHA TEAM op 6"
    3. VALVERDE Alejandro -
    CAISSE D’EPARGNE op 1'04"
    4. GILBERT Philippe -
    OMEGA PHARMA - LOTTO
    5. EVANS Cadel -
    BMC RACING TEAM

    6. SCHLECK Andy - TEAM SAXO BANK op 1'07"
    7. ANTON Igor -
    EUSKALTEL - EUSKADI

    8. HORNER Christopher - TEAM RADIOSHACK

    9. SCHLECK Frank - TEAM SAXO BANK
    10. CONTADOR Alberto -
    ASTANA

     

    25/04/2010 AFFLIGEM (VB) – Interclub -  El.z.c./U23/BCP - 150 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1. VERBIST EVERT - VAN GOETHEM PRORACE      

    2. VANBILSEN KENNETH - DAVO-LOTTO-DAVITAMON     

    3. GEYSEN KURT - PWS EYSSEN CYCLING TEAM   

    4. DRIESEN TONY - ROYAL CUREGHEM SPORTIF  

    5. DE BAENE MARTIJN - PWS EYSSEN CYCLING TEAM     

    6. VAN GOIDSENHOVEN KURT - VAN GOETHEM PRORACE          

    7. WIPPERT WOUTER - DAVO-LOTTO-DAVITAMON         

    8. MOTTET LUDOVIC - TERRA FOOTWAER             

    9. LOUIS ANTHONY - EC RAIMES FRANKRIJK       

    10. BLEUKENS JAN - PROFEL COLOSSI CT         

    15. ONGENA THOMAS uit Berlare - PROFEL COLOSSI CT           

    38. VEREECKEN NICOLAS uit Kieldrecht - PWS EYSSEN CYCLING TEAM 

    39. DE MAN CHRISTOF uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM          

    41. DE WILDE STEVEN uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM       

    55. NAESEN OLIVER uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY      

    70. VAN UYTVANGE SAM uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND   

    71. MARTENS VALENTIJN uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND         

    78. PENNE FREDERIK - SDC - ROGELLI CT         

    87. VAN GARSSCHE KENNY uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM  

     

    25/04/2010 - ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - Interclub - Beker van België - 156,3 km - 03h53min

    Aantal deelnemers:

    1. AVERY Clinton - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM  

    2. GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    3. MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    4. VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 2”

    5. DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 12”

    6. RAEDT Nielsen - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    7. VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    8. NAUWYNCK Stijn - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 13”

    9. VAN DER SANDE Tosh - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 2’07”

    10. STALLAERT Joeri - WC SOENENS - JARTAZI-CONSTRUKT GLAS           

    11. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 2’10”

    29. DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 2’53”

    34. VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 3’14”

    80. METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 5’45”

     

    25/04/2010 - MOLENSTEDE (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 118

    1. KUYCKX Jan - QIN CYCLING TEAM     

    2. WIELANDT Sven uit Beveren - PROFEL CYCLING TEAM          

    3. WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT     

    4. HELMINEN Matti - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING       

    5. BRAMMEIER MATT - SEAN KRLLY TEAM        

    6. VAN ROY Simon - SCOTT USA CYCLING TEAM

    7. BUEKEN Joeri - PROFEL CYCLING TEAM         

    8. DE GEYTER Benjamin - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM         

    9. TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    10. CORTOOS Jonas - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM

    11. ROBERT Frederique uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM   

     

    25/04/2010 - RUKKELINGEN-LOON (HEERS) (LB) - Elite z.c./U23 - 110,7 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 71

    1. DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW 

    2. SPRAGG James op 26”

    3. SMEYERS Floris - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM           

    4. HELVEN Sander - DAVO - LOTTO - DAVITAMON               

    5. DREESEN Marnik - QIN CYCLING TEAM op 49”

    6. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM       

    7. MUSCAT Roderick - FUJI TEST TEAM op 1’43”

    8. LENNERTZ Sam - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS op 3’07”

    9. DONNAY Laurent - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS    

    10. YATES jeremy - Qin           

    26-04-2010 om 09:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 25/04/2010 - MEIGEM - DEINZE (O) - U23 -
    110 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 134

    1. DEWEER Jochen - QIN CYCLING TEAM               

    2. REYNVOET Niels - DAVO - LOTTO - DAVITAMON          

    3. CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    4. WAUTERS Willem - DAVO - LOTTO - DAVITAMON          

    5. DE DECKER Bjorn - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    6. DECLERCQ Tim - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS      

    7. DE PAEPE Pieter - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS    

    8. HENRY James - WARRAGUL CYCLING CLUB INC           

    9. DHAENE Brecht - DAVO - LOTTO - DAVITAMON

    10. VANDEN BAK Laurent - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’32”

    12. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 2’00”    

    26. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 2’45”  

     

    25/04/2010 - ROESELARE (W) - Women Elite 1.1 UCI - 132,2 km - 03h37min

    Aantal deelnemers:

    1. WILD Kirsten - CERVELO TEST TEAM  

    2. HOSKING Chloe - HTC COLUMBIA WOMEN      

    3. VAN VLEUTEN Annemiek - NEDERLAND BLOEIT         

    4. JOHANSSON Emma - REDSUN CYCLING TEAM

    5. MAJERUS Christine - ESGL 93 -GSD GESTION  

    6. DÜSTER Sarah - CERVELO TEST TEAM           

    7. KIESANOWSKI Joanne - TIBCO       

    8. MUSTONEN Sara - HITEC PRODUCTS UCK       

    9. VAN DIJK Eleonora - HTC COLUMBIA WOMEN 

    10. COOKE Nicole - GREAT BRITAIN       

    33. DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN -THOMPSON        

    54. WERNER Laure uit Duffel - REDSUN CYCLING TEAM op 18”

     

    25/04/2010 - EKEREN (A) - 1.18 Open (Am./Mast./B.El.zc/B.U23) - 92 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 88

    1. VAN PELT DAVID - ENTENTE CYCLING DE WAL 

    2. SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST      

    3. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM 

    4. HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    5. DE FEYTER Ken - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    6. VERMEIREN André - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    7. VINGERHOETS Rudi - DE SPRINTERS MALDEREN         

    8. DE FEYTER Tom - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH            

    9. DE KEULENAER Reno - DAVO - LOTTO - DAVITAMON  

    10. BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    20. ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    22. VERBURGT Ben uit Hoboken - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    24.  BOGAERT Sammy uit Meerdonk - FUSION

    51. JASPERS DAVY - ILLI BIKES

    52. TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM   

    53. VAN REETH Ken - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM   

     

    25/04/2010 - HERENTHOUT (A) - Juniores - 84,8 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 75

    1. HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    2. STERCKX Lowie - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    3. MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    4. CASPERS DIDIER - SINNIGE BOUW WIELERTEAM          

    5. LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing op 7”

    6. BROSENS Werner - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM       

    7. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL          

    8. EYSKENS Jeroen - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM        

    9. VAN DE VELDE Thomas - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    10. YSENBAARDT Christophe - ISOREX CYCLING TEAM  

     

    25/04/2010 - IMDE - WOLVERTEM (VB) - Juniores - 98 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 40

    1. VENNEMAN Robin - CUBE-FINTRO CT 

    2. DE ROO Gilles - THOMPSON JARTAZI 

    3. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 5”

    4. VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    5. HOFMAN Joeri - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    6. VAN DE PEER Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.          

    7. WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    8. VAN LANDUYT Billy - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM     

    9. WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    10. MOORTGAT Benjamin - TEAM CATA BIKES BIANCHI  

     

    25/04/2010 - LOKEREN (O) - Juniores - 92 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 63

    1. VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT      

    2. DE TIER Floris - ISOREX CYCLING TEAM          

    3. VAN IERSEL Dennis - TWC Pijnenburg op 10”

    4. PEELAERS Jeff - AVIA CYCLING TEAM           

    5. DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM        

    6. GEERINCK Jens uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM        

    7. JANSSENS Mathias - ISOREX CYCLING TEAM  

    8. MICHILS Sander uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND     

    9. DE MEYERE Jens - THOMPSON JARTAZI         

    10. DE PAEPE Johannes - ISOREX CYCLING TEAM          

    12. PETROV Servaas uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND     

    13. DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND      

    15. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI     

    20. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND op 1’45”      

    24. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND         

    25. DE FRÉ Giovanni uit Eksaarde - WIELERTEAM WAASLAND    

    27. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT op 2’15”

    28. ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM

    29. DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND 

    31. LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND 

    37. VERLEYEN Jens uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    40. COUSSENS Ruben uit Appels - WIELERTEAM WAASLAND     

    43. RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    44. MEIRESONE Pieter uit Elversele - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    47. DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM        

    26-04-2010 om 09:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 25/04/2010 - ZEPPEREN (ST.TRUIDEN) (LB) - Juniores -
    85,4 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 65

    1. FRANSSEN Wout - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW    

    2. VANDENBROECK Jonas - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.  

    3. GEERTS Frederik - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 10”

    4. VAN LAER Glenn - WSC HAND IN HAND BAAL  

    5. CRAEGHS Maarten - AVIA CYCLING TEAM op 20”

    6. HOF Thomas - WSC HAND IN HAND BAAL op 40”

    7. VANBRABANT Yannick - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    8. HERREMANS Jamie - CUBE-FINTRO CT             

    9. POPPE Olivier - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO       

    10. VAN STAPPEN Nick - AVIA CYCLING TEAM   

     

    25/04/2010 - ZULZEKE - KLUISBERGEN (O) - Juniores - 86 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 87

    1. GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    2. BOUVRY Dieter - AVIA CYCLING TEAM           

    3. SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    4. WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    5. DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    6. VANOVERBERGHE Richard - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    7. VAN HEUVERSWIJN Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL op 30”

    8. DESMECHT David - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW     op 40”

    9. CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 2’28”

    10. BEYLS Benoit - TIELTSE RENNERSCLUB         

     

    25/04/2010 - ROESELARE (W) - Dames Jeugd - 60,9 km - Provinciaal Kampioenschap

    Dames nieuwelingen PK – 01h42min09

    Aantal deelnemers: 66

    1. ZIJLAARD NICKY                

    2. DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    3. VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM   

    4. KIKKERT SIMONE               

    5. LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL 

    6. ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER       

    7. WITLOX Lizzy - WV De Jonge Renner

    8. BAL LIAUKE            

    9. VAN DE KLUNDERT ROWENA                    

    10. STEENHOF MELISSA                    

     

    Dames juniores PK - 01h42min09

    Aantal deelnemers: 30

    1. BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2. VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB          

    3. DERGENT Eveline - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.   

    4. DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    5. DELAMEILLEURE Mieke - JONGE RENNERS ROESELARE

    6. VAN DEN HAUTE Steffy - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    7. LEEMANS Sofie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    8. DE RAVET Karolien - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.       

    9. VANHOORNE Ellen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    10. BERTON Fatima - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    15. VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM            

    17. CARLESS Bo - BENELUX TEAM            

    26. SERTIJN Shauni - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’06” 

    25/04/2010 - KESSEL - LO (VB) – Nieuwelingen - Interclub - 80 km - 01h58min

    Beker van België - Aantal deelnemers:

    1. DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    2. VANDENHOUDT Jens - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO         

    3. VAN DER POEL MATHIEU - ISOREX CYCLING TEAM     

    4. BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW        

    5. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    7. DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    8. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    9. HOUFFLYN Miel - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    10. VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 33”

     

    25/04/2010 - AFFLIGEM (VB) - Nieuwelingen - 52 km - 01h20min

    Aantal deelnemers: 61

    1. DEZWARTE Tom - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    2. VAN DEN BRANDE Julien - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    3. VERSTRAETEN Joni  - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

    4. VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM 

    5. COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM          

    6. LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    7. SERGOORIS Kenneth - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    8. WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    9. VAN DER PERRE Adriano - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    10. TEMMERMAN Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI       

    13. VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND      

    14. VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    21. BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND 

    30. MEGANCK Michiel uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND   

    26-04-2010 om 09:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/04/2010

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 25/04/2010 - BUDINGEN (VB) - Nieuwelingen -
    55 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 41

    1. BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. POLLARIS Lennart - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO 

    3. VAN HEMELEN Lode - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW             

    4. KEMPEN Marijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    5. THEUWISSEN Tom - AVIA CYCLING TEAM     

    6. SENY Alexandre - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE        

    7. LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    8. BERVOETS Gertjan - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    9. JEDRZEJSKI Didier - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    10. BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE   

     

    25/04/2010 - HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 58,3 km - 01h24min

    Aantal deelnemers: 78

    1. VAN ARK MARNIX - WC DE WAAEDRENNER      

    2. VAN DYCK Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    3. MIDDELBURG TWAN - WESTLAND VOORUIT   

    4. COOLS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    5. CLEREBOUT Jorn - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       

    6. GIESKENS NICKY - DE PEDAALRIDDERS             

    7. JANSEGERS Jeffrey - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.         

    8. LA ROSE Dimitri - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE        

    9. VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    10. VERBEEK Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    33. PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND     

     

    25/04/2010 – KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - Tijdrit: 6 km + Rit - 01h37min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN - Aantal deelnemers:

    1. HAVIK Pjotr - BODYSOL        

    2. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    3. VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    4. DE BRUYCKER Yannou - ASFRA RACING TEAM              

    5. DIBBEN Jonathan - HARGROVES CYCLES       

    6. JAUREGUI QUENTIN - CC NOGENT    

    7. BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    8. TANFIELD Harry - CLEVELAND WHEELERS       

    9. OUDE ELFERINK Tommy - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10. RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB     

    11. ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND      

    25. OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND      

    31. WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND     

    33. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    54. BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    60. VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  

    63. COUCKE Xaver uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    64. SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    68. LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND       

    71. MAES Bruno uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    72. VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    75. ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND      

    78. MEERSSCHAERT Jeroen - RUDYCO CYCLING TEAM  

     

    Aantal deelnemers:

    1. DIBBEN Jonathan - HARGROVES CYCLES       

    2. OUDE ELFERINK Tommy - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3. DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW op 38”

    4. LOWE SAMUEL - GO SPORTS SPEX CT op 1’06”

    5. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    6. ROEGIERS Jochem - AVIA CYCLING TEAM     

    7. VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM    

    8. VAN POECKE JORDI - WILLEBRORD WIL VOORUIT       

    9. ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND        

    10. POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLINGTEAM    

    15. MAES Bruno uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    18. VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    27. BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    34. COUCKE Xaver uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    51. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    52. SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’47”

     

    25/04/2010 - ROESELARE (W) - Nieuwelingen - 60 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 59

    1. PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    2. VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM        

    3. VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    4. NOPPE Christophe - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5. VANDERPLAETSEN Wietse - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    6. LAMPAERT Constantijn - CT FORCE - WERVIK VZW     

    7. DELAERE Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE   

    8. MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    9. SOETE Dimitri - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE      

    10. MERLIER Braam - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

     

    25/04/2010 - ZONHOVEN (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 47

    1. NUYTS Kenn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. NEYENS Marnick - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 2’07”

    3. BERVOETS Jasper - Union Cycl Seraing        

    4. LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    5. VERHAEGHE Timothy - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.      

    6. VAN LAER Titte - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.          

    7. HEYNS Dennis - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    8. SIMONS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    9. HURKMANS Martijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    10. AERDEN Koen - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW          

     

    25/04/2010 - APPELTERRE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    25/04/2010 - GEEL TEN AARD (A) - Aspiranten

     

    25/04/2010 KAMPENHOUT (VB) - Aspiranten

    25/04/2010 ZEEBRUGGE (W) - Aspiranten

    25/04/2010 ZONHOVEN (LB) - Aspiranten

    25/04/2010 RANST (A) - BMX – Topcompetitie – km - hmin

    26-04-2010 om 09:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HT WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/04/2010

    vwf

    Proficiat aan EDDY MERCKX met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!


    Merckx Eddy KOP 2009             Blommaert Jean KOP 2009 
                Eddy Merckx                                              Jean Blommaert

    Zondag 25 April - Boom (2850)

    A-reeks
    1 Danny Verelst
    2 David Motte
    3 Christophe Van Gucht
    4 Tom Hermans
    5 Jurgen Diependaele
    6 Bjorn Lison
    7 Peter Vermassen
    8 Stefaan Paridaens
    9 Peter Bocken
    10 Jimmy De Paepe

    VWF 25-4-10-boom 081
             Bloemen voor winnaar Catg.A Danny Verelst.


    B-reeks
    1 Dave de Swert
    2 Danny Saelens
    3 Jurgen de Reys
    4 Bert Dockx
    5 Patrick Van Ransbeeck
    6 Gunter Van Damme
    7 Peter Dockx
    8 Tom Van Uffel
    9 Jurge Van Looy
    10 Tom De Beer (Moerzeke)

    VWF 25-4-10-boom 071
    Aankomst Catg.B met Dave de Swert de schoonbroer van Davy De Beule 
    en schoonzoon van Etienne De Beule.

     

    VWF 25-4-10-boom 077
                     Bloemen voor de winnaar Catg.B Dave de Swert.

     
    C-reeks
    1 EDDY MERCKX (Bornem)
    2 Henri Hermans
    3 Rudy Thomas
    4 Daniel Van Der Mieren
    5 Bruno Bruyere
    6 Alain Goolaerts
    7 Dirk De Bondt
    8 Frank Geets
    9 Alex Ackermans
    10 Dominique Turcksin 

    VWF 25-4-10-boom 030
                          Aankomst Catg.C met Eddy Merckx.

    VWF 25-4-10-boom 052
                         Bloemen voor de winnaar Catg.C Eddy Merckx.

                
    D -reeks
    1 Piet De Vos
    2 Joseph Devits
    3 Marc Heulens
    4 Frank Suys (Hingene)
    5 Patrick Convents
    6 Roger Schouppe
    7 Mark Vertommen
    8 Rudy Van De Velde
    9 Paul De Leeuw
    10 Juan Steeman

    VWF 25-4-10-boom 022
                                                   Start Catg.D


    E-reeks
    1 JEAN BLOMMAERT (Hamme)
    2 Jean-Pierre Broothaerts
    3 Freddy Vranken
    4 Alex Fagot en Willy Wouters
    6 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    7 Felix Luyten
    8 Danny Paridaens
    9 Hugo Van Linden
    10 Lucien Van Goethem (Stekene)

    VWF 25-4-10-boom 002
                                Aankomst Catg.E met Jean Blommaert.


    VWF 25-4-10-boom 014
    Bloemen voor de winnaar Catg.E Jean Blommaert en Catg.F Etienne Vandenhouwe.


    F-reeks
    1 Etienne Vandenhouwe
    2 Cor Berkouwer
    3 Lucas Vangoidsenhoven
    4 Paul Otten
    5 Gaston Sannen
    6 Jozef Van Isterdael
    7 Rudiger Savat
    8 Vic Van Den Eynde
    9 Aad Vingerling
    10 William De Cremer

     

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    26-04-2010 om 09:45 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 20/05-26/05 2019
  • 13/05-19/05 2019
  • 06/05-12/05 2019
  • 29/04-05/05 2019
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!