Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar Zege bij de Dames Nieuwelingen !!!
Zaterdag 23/01/2010 - GENT (O) - Piste - BVB-meeting - zonder motoren
Juniores
Aantal deelnemers: 32
1. DE BUYST Jasper - AVIA CYCLING TEAM
2. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT
4. DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM
5. VAN LANDUYT Billy - JONG FLANDRIENS V.Z.W. BORNEM
Nieuwelingen
Aantal deelnemers: 20
1. VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
1. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
2. RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI
2. DE LAETER Saimen - EAM CATA BIKES BIANCHI
3. WELTER JAN WILLEM
3. VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
4. WERNIMONT Laurent - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
4. DE GENDT Aimé - TEAM CATA BIKES BIANCHI
5. BAEYENS James - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
5. BENOOT Tiesj - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
Open El. z/c - U23
Aantal deelnemers: 18
1. DEWEER Jochen - QIN CYCLING TEAM
2. CONORD Charlie
3. VAN IMMERSEEL Gert-jan - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
4. DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
5. VAN COUTER Stein - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE
14. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC WIELERTEAM
Dames
Aantal deelnemers: 18
1. BERTHON Laurie
2. MICHELINI Linda
3. VAN LIERDE Morgane
4. BAL Jannis - AFDELING ANTWERPEN - WBV
5. CYPRIEN Kristy
6. INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM
7. CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
Dames Nieuwelingen
Aantal deelnemers: 10
1. JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2. DONDERS Laura - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V
3. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
4. DOLMAN HALIEGH
5. VAN COPPERNOLLE Naomi - ISOREX CYCLING TEAM
8. DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
Nieuwelingen
Aantal deelnemers: 17
1. JOSEPH Timothy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2. AUBERNON ERWANN
3. VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
4. RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI
5. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
Aspiranten Meisjes
Aantal deelnemers: 10
1. VANDENBROUCKE Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE
2. VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
3. VERDONSCHOT Laura - AVIA CYCLING TEAM
4. WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
5. VANDEWALLE Isabel - JONGE RENNERS ROESELARE
7. DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
Aspiranten 12 jaar
Aantal deelnemers: 6
1. PITSCHON Gilles - LOTTO OLYMPIA TIENEN
2. TANGHE Lennert - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
3. UALGASI Bram - LOTTO OLYMPIA TIENEN
4. RIETJENS Sander - WSC HAND IN HAND BAAL
5. OFFERMANS Michiel - LOTTO OLYMPIA TIENEN
Aspiranten 13 Jaar
Aantal deelnemers: 15
1. NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM
2. VANDERMEER Laurens - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
3. DE BUIJL TERENCE - SPRINT 2000 ASBL
4. DEHERDER STIJN - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ
5. DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
Aspiranten 14 jaar
Aantal deelnemers: 13
1. VALADIER Thomas
2. SEYKENS Scott - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS
4. VAN RIJSSELBERGE Louie - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5. ROGIER Stef - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
6. VERHAEGHE William - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W
|