Zondag 28/11/2010 - DRONGEN (O) - Veldrijden form. C
Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 37
1.VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL
2.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 10
3.VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 38
4.BALLET Mathias - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 100
5.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM
6.VAN DE PUTTE Dieter - ASFRA RACING TEAM op 136
7.HOPPNER KARL - EMD SERONO SPECIALIZED op 141
8.VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 147
9.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW
10.DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM op 157
24.MARTENS Pepijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 555
Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 41
1.HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM
2.VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 32
3.VAN DEN BOSCH Brent - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 37
4.DE BRAUWER Brend - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 45
5.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE
6.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL op 143
7.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 154
8.TIMMERMANS Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 202
9.DE MEYER Pieter - FEESTCOMITEIT DROGENBOOM op 209
10.COOLEN Yves - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 228
38.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM op 822
39.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM
28/11/2010 - DRONGEN (O) - Veldrijden form. D Amateurs & Masters A: Aantal deelnemers: 33 1.TRAEN Bjorn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
2.HEYLENS Jochen - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 21
3.DAVID Nicky uit Kruibeke - DV op 111
4.MAES Timmy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 130
5.BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 136
6.MOULIN Vincent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ BURY op 147
7.DEBACQUER Joris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 217
8.NAESSENS Axel - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN TOURNAI op 226
9.ARNOUTS Tom - AFDELING ANTWERPEN WBV op 244
10.VAN ROEY Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 301
12.VAN GAEVER Stefaan - DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 319
Masters B: Aantal deelnemers: 21 1.LAMMENS Mario - SOLAR-PLUS CYCLING TEAM
2.DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL op 41
3.VAN STAEYEN Benny - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW op 111
4.KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE
5.GLADINES Ludwig - AFDELING ANTWERPEN WBV op 124
6.VANDECAUTER Nick - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW op 129
7.BALLET Peter - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 133
8.SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW op 145
9.COOLEN Marc - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 154
10.BOUDREAU MARC - RIDE WITH RENDALL op 242
Masters C: Aantal deelnemers: 14
1.GEBRUERS Dirk - AFDELING ANTWERPEN - WBV
2.DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND KNESSELARE op 36
3.SWINNEN René - LIMBURGSE AFDELING op 122
4.DE CLERCQ José - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 201
5.DAVID Theo uit Kruibeke DV op 219
6.VENS Dirk - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 224
7.VANBRUAENE Ghislain - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 317
8.VAN WAMBEKE Lucien - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN op 326
9.HARRIS Peter
10.GOETHALS Ronny - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
|