Zaterdag 24/07/2010 - REKKEM-TRILOY (W) - Juniores - 75 km - 01h53min
Aantal deelnemers: 60
1.VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
2.HOEDT Steven - CYCLING TEAM M. PINTE
3.MATTHEW HAMILTON op 2
4.TAYLOR ZACHARY - CANADIAN CYCLING op 7
5.BOOM Niek - AWV DE ZWALUWEN
6.LETTH ANDREW - DISCOVERY JUNIOR
7.VERSTICHEL Willem - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
8.KOPECKY Seppe - YOUNG MUSEEUW TEST TEAM op 44
9.DHIEDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
10.PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
19.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM
46.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM
24/07/2010 - BORCHTLOMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h40min
Aantal deelnemers: 50
1.DE LANGE Thijs - THEO MIDDELKAMP
2.DUPONT Kevin - WSC HAND IN HAND BAAL
3.RIETVELD MENNO - ZRTC
4.TAS Jorgen - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
5.MOELEKER IVAR - AVIA
6.GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
7.BROCATUS Arno - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
8.BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
9.VAN DER POEL Mathieu - ISOREX CYCLING TEAM
10.LAUWERS Senne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
24/07/2010 - LIERDE (O) - Nieuwelingen - 56 km - 01h32min
Aantal deelnemers: 26
1.VANNESTE Laurens - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
2.VLASBLOEM Saimen - ARS ULYSSES op 10
3.POLITT NILS - RV KOMET DELIA 09 KOLN op 12
4.VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
5.POLS Ruben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 40
6.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM
7.OGEZ Rubben - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
8.ROEGIERS Jochem - AVIA CYCLING TEAM
9.VAN DE WALLE Goran - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
10.HERREGODTS Jan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
24/07/2010 - ZARREN (W) - Aspiranten
24/07/2010 - ZOMERGEM (O) - Aspiranten Aantal deelnemers:
MEISJES 12 JAAR 3744
Aantal deelnemers: 4
1.WATEREUS Kylie - TWC DE KEMPEN
2.DIRKS MARISSA - TWC DE KEMPEN
3.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT
4.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF BRUSSEL op 207
MEISJES 13 JAAR 4502
Aantal deelnemers: 5
1.GUNST Denise - ZRTC THEO MIDDELKAMP
2.DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM op 157
3.VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB
4.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM op 301
5.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
MEISJES 14 JAAR 01h0151
Aantal deelnemers: 6
1.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING
2.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
3.VANDEWALLE Isabel - JONGE RENNERS ROESELARE op 150
4.WERNIMONT Catherine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 307
5.DELTOMBE Paulien - VZW DE DEMERSPURTERS
6.DELTOMBE Celien - VZW DE DEMERSPURTERS
JONGENS 12 JAAR 3815
Aantal deelnemers: 25
1.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW
2.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM
3.BURTON Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM
4.MILLIAU Vince - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
5.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
10.APERS Ruben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
18.SMETS Yentl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 138
21.VERMEULEN Entse - WIELERTEAM WAASLAND
JONGENS 13 JAAR 4437
Aantal deelnemers: 31
1.HOUTTEMAN Nico - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
2.DE VINK Wouter - WTC DE AMSTEL op 22
3.BONNE Jenko - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
4.MAESEN Dries - WK NOORD WEST BRABANT
5.BOLLAERT Jeffrey - ISOREX CYCLING TEAM
8.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
9.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND
17.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND op 227
21.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM
24.VAN OVERTVELDT Joni - WIELERTEAM WAASLAND op 337
JONGENS 14 JAAR - 01h0151
Aantal deelnemers: 38
1.DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM
2.DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM
3.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM
4.ALMEY Jens - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
5.DENYS Sven - JONGE RENNERS ROESELARE
11.VERSCHAEVE Antoon - WIELERTEAM WAASLAND
28.VERMEIREN Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM op 119
|