Zaterdag 01/05/2010 - BORLO (GINGELOM) (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën
Dames Nieuwelingen
1. LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL in 155740
2. DRUYTS Jessy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 41
3. VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM op 483
4. SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 2006
5. MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 3947
6. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN KONTICH op 4077
7. DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 5528
8. DRUYTS Demmy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 5735
9. VERHAEST Sara - CT FORCE - WERVIK VZW op 10477
10. MEYVISCH Molly - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE MARCHOVELETTE op 10575
Dames Juniores
1. DE MOYER Tessa - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN in 152225
2. WINTGENS Marlène - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1018
3. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL op 2156
4. DEPOORTER Daisy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 3909
5. VAN LIERDE Morgane - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS op 4343
6. BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 4446
7. DELTOMBE Evelien - VZW DE DEMERSPURTERS op 4706
8. VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB op 10340
9. INGHELBRECHT Sarah - BENELUX TEAM op 10567
10. CARLESS Bo - BENELUX TEAM op 11010
Nieuwelingen
1. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG in 135010
2. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 365
3. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1040
4. DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1688
5. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 2080
6. DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2680
7. PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2819
8. VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3029
9. VERGAERDE Otto - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3043
10. HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3161
U23
1. VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM in 262448
2. DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1528
3. VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF BRUSSEL op 4397
4. STEELS Stijn uit Westerlo - QIN CYCLING TEAM op 4944
5. VANDEN BAK Laurent - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 5087
6. BILLE Gaëtan - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS op 5359
7. VAN KEIRSBULCK Guillaume - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 5652
8. WAEYTENS Zico - DAVO - LOTTO DAVITAMON op 10594
9. VAN ZUMMEREN Stef - SCOTT USA CYCLING TEAM op 12552
10. DEBAENE Martijn - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 13028
Juniores
1. FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 270334
2. DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1548
3. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2156
4. VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT op 3350
5. DESMECHT David - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW op 4028
6. DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 4998
7. WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE op 5187
8. BOONS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 5403
9. FRANSSEN Wout - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 5564
10. VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 5739
14. PERSOON Joeri uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 10464
|