Proficiat aan NICO DEBAES met zijn zege bij de Masters !!!
Zondag 31/05/2009 - ONKERZELE - GERAARDSBERGEN (O) - Beloften - 112 km - 02h50min
Aantal deelnemers : 43
1. VERKINDEREN Frederik - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
2. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
3. BEATSE Dries - DAVO - LOTTO - DAVITAMON
4. PREMONT Christophe - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES
5. CARTON Laurent - LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 110
6. MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
7. STEYVERS Sim - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 200
8. GREMELPONT Axel - UNION CYCLISTE SERAING
9. BAEYENS Tommy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
10. NECKEBROECK Sven - MBK BICYCLE LINE
11. VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
26. VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
31/05/2009 - LICHTERVELDE (W) - Amateurs + Masters - 72 km
Aantal deelnemers: 47 01h44min30
1. VAN EYNDT Sven - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE
2. MICHELS Pedro - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
3. DEWILDE Wouter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
4. GLORIE Kevin - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
5. VAN OPSTAL Philippe - OPTI-SHOP CYCLING TEAM op 30
6. NOWE David - INDIVIDUEEL
7. TACK Helmut - INDIVIDUEEL
8. KUYPERS Jeroen - INDIVIDUEEL
9. VANTHOURNOUT Dries - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
10. GOOSSENS Kurt - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 38
Aantal deelnemers: 15 01h44min30
1. NICO DEBAES uit Desselgem - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
2. KERKHOF Stefaan - INDIVIDUEEL
3. ROOSE Geert - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 30
4. DEPUYDT Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 45
5. VAN GORP Françus - VELOCLUB RUISELEDE SPORTIEF op 100
6. SCHEPERS Chris - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
7. BERTIER Rudy - VELOCLUB DE WESTHOEK
8. SUYS Frank uit Hingene - AFDELING ANTWERPEN - WBV
9. VANEECKE Gerdy - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 115
10. VANHOUTTE Mark - VC DE ZILVERBERGVRIENDEN RUMBEKE
Aantal deelnemers: 4 01h45min
1. RAMET Didier - O GRANDE SYNTHE
2. VAN EYNDT Jozef - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE
3. HYE Geert - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
4. DEBACKERE Johan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 400
31/05/2009 HOOGLEDE-GITS (W) - Dames Elite - 126,1 km
BELGISCH KAMPIOENSCHAP DAMES ELITE - Aantal deelnemers :
1. HENRION Ludivine - RED SUN CYCLING TEAM
2. BRULEE Latoya - RED SUN CYCLING TEAM
3. DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN THOMPSON LADIES TEAM
4. DECROIX Lieselot - CERVELO TESTTEAM
5. VERBEKE Grace - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM
6. DE VOCHT Liesbet - DSB BANK - LTO
7. LANSSENS Lien - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM
8. SELS Loes - TOPSPORT VLAANDEREN THOMPSON LADIES TEAM
9. THYS Patricia uit Hoboken - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
10. DEPOORTER Elise - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM
26. VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK
28. NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM
30. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
32. POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM
34. WERNER Laure uit Hingene - RED SUN CYCLING TEAM
35. KONINKX Lieve - BENELUX TEAM
39. DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
40. COPEJANS Karine uit Zele - BENELUX TEAM
41. STEENSSENS Nana uit Zwijndrecht - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
31/05/2009 - HOOGLEDE-GITS (W) - Juniores - 130,6 km
BELGISCH KAMPIOENSCHAP JUNIOREN - Aantal deelnemers :
1. DURANT Joaquim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
2. VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
3. DEPRAETERE Hannes - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
4. TEUNS Dylan - AVIA CYCLING TEAM
5. WELLENS Tim - AVIA CYCLING TEAM
6. PEUTERS Bart - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
7. BREYNE Jonathan - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
8. VANSPEYBROECK Tim - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9. STUYVEN Jasper - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
10. WAEYTENS Zico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
14. VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - AVIA CYCLING TEAM
22. DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - THOMPSON CYCLING TEAM
54. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
62. PERSOON Joeri uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
99. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
31/05/2009 - MOL RAUW (A) - Juniores - 85 km - 01h53min
Aantal deelnemers : 92
1. VAN ROOSMALEN KOEN - WV SCHIJNDEL
2. SCHEPMANS Pieter - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
3. ORBAN Nick - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
4. MANDJES Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
5. DE WITTE Sander - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
6. VAN TILBORG Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL
7. DAAMS Eddy - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
8. THYS Mick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9. VERBEEK wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
10. VAN STAEYEN Jordy - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
31/05/2009 - SINT KORNELIS HOREBEKE (O) - Juniores - 84 km - 02h01min
Aantal deelnemers : 87
1. CASTELEYN Gil - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
2. RATHE Jacob - CMG Racing
3. VAN DER POEL David - ISOREX CYCLING TEAM
4. VAN DER LIJKE NICK - UWTC DE VOLHARDING
5. D`HAESE Yannick - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
6. RISBOURG Raf - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
7. DERYCKE Gilles - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8. BUYLE Pieter - VZW DYNATEK CYCLING TEAM
9. BOUCHEZ Mario - WK NOORD WEST BRABANT
10. MARTENS Steffen - K.V.C. DEINZE VZW
37. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
54. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
63. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
|