Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!! Proficiat aan PIETER CORDEEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!! Proficiat aan SVEN WIELANDT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!! Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Greg Van Avermaet Pieter Cordeel Sven Wielandt Gijs Van Hoecke
Zaterdag 23/05/2009 - HEIST-OP-DEN-BERG (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km - 03h33min
HEISTSE PIJL - Aantal deelnemers : 201
1. GREG VAN AVERMAET uit Hamma - SILENCE-LOTTO
2. WEYLANDT Wouter - QUICK STEP
3. FLAHAUT Denis - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO
4. VERNAECKT Thomas - SUNWEB-PROJOB
5. LISABETH Kenny - AN POST SEAN KELLY TEAM
6. ROBERT FREDERIQUE uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM
7. NEYENS Maarten - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
8. VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-PROJOB
9. KEISSE Iljo - JOHN SAEY CYCLING TEAM
10. VANLANDSCHOOT James - VERANDAS WILLEMS
21. COOMANS Björn uit Willebroek - PALMANS-CRAS
45. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM
47. GODDAERT Kristof uit St.Gillis - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
60. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - YAWADOO - COLBA - ABM
65. STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
99. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
137. VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE
23/05/2009 - AARTRIJKE (W) - Elite z.c./Beloften - 117,8 km - 02h41min
Aantal deelnemers : 121
1. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
2. DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO op 5
3. VANDOUSSELAERE Sven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
4. BAUER Jack - PORT NICHOLSON PONEKE CC
5. DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE
6. MAENE Kevin - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
7. GELDHOF David - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW
8. WILLS Ryan - BODYSOL EUROMILLIONS POLE
9. DEPREE Aaike - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
10. VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN
23/05/2009 - WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./Beloften - 116 km - 02h32min
Aantal deelnemers : 102
1. SVEN WIELANDT uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST
2. LAEREMANS Bart - VAN EYCK SPORT op 7
3. DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
4. KOOLS Jos - ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
5. VAN DEN BERGHE Anthony uit Sinaai - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 12
6. ARCHBOLD SHANE - CYCLING TIMARU
7. HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
8. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
9. STOPIER BOB - WTC WOERDEN op 13
10. VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT
18. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
66. RIEMSLAGH Gianni uit Hingene - AFDELING ANTWERPEN WBV op 105
23/05/2009 - WAASMUNSTER (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./Beloften - 95 km - 02h08min
Aantal deelnemers : 94
1. PIETER CORDEEL uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.
2. MICHELS Andy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 5
3. VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
4. LE BLON Michel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
5. BECQUE Bjorn - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
6. NAESEN Oliver uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
7. VAN COUTER Stein - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
8. VAN DER SICKEL Mario - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM
9. STYNEN Klaas - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
10. MARIEN Kenneth uit Hamme - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
11. VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
13. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.
14. DURINCK Sean uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
16. DE WOLF Glenn uit Hamme - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE
18. VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
19. VERBERCKMOES Jasper uit Moerbeke - ASFRA RACING TEAM
20. CLAUS ETTIENNE uit Hamme
21. SMET Jochem uit Kemzeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
22. VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
24. VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM
25. MEUL Robby uit Eksaarde - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
26. VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
28. DE SCHEPPER NICO uit Dendermonde
35. AERTS Chris uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM
36. CANT BART uit Haasdonk
44. SMET Geert uit St.Niklaas - KLAIPEDA
45. GELDOF Francis uit Belsele - RUDYCO CYCLING TEAM
47. WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM
50. VAN BOGAERT Eddy uit Belsele - RUDYCO CYCLING TEAM
51. GOOSSENS Alex uit Vrasene - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
53. DE MAEYER Bram uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
54. BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM
58. OTT Stefan uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
61. VAN BROECK Gino uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
62. LION Nikola uit St.Niklaas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
63. VAN SEVEREN Kris uit St.Niklaas - FUSION
64. DE MAERE PETER uit Waasmunster
66. BOEL Dominique uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
67. GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
70. DE MAESSCHALCK ANDY uit
72. VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
73. VAN DRIESSCHE GUNTER uit Lokeren
75. DE BOCK Daan uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
76. VAN PUYENBROEK PAUL uit Hamme St.Anna
23/05/2009 - MICHELBEKE (O) - Juniores NAT - Rit IC. - 112 km - 02h39min
STER DER VLAAMSE ARDENNEN - Aantal deelnemers : 160
1. GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare - AVIA CYCLING TEAM
2. LODEWIJKS Gert - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
3. VAN MEIRHAEGHE Jef - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
4. DEWEER Jochen - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
5. VANDENBUSSCHE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
6. BOUVRY Dieter - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
7. STALLAERT Joeri - THOMPSON CYCLING TEAM
8. BUYSSE Lennert - THOMPSON CYCLING TEAM
9. REYNVOET Niels - ISOREX CYCLING TEAM
10. VANNESTE Evert - JONGE RENNERS ROESELARE
14. PIETERS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
24. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
43. POELMAN Laurens uit Kalken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
55. OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
57. PERSOON Joeri uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
68. DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - THOMPSON CYCLING TEAM
87. SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
88. DOBBELAER Tom uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
111. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 144
117. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - THOMPSON CYCLING TEAM op 1053
126. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 1453
127. SMET Olivier uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
132. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM op 1653
141. VAN GEYTE Kevin uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 1853
151. LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 2053
152. VERLEYEN Jens uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 159.DECOCK Tino uit Beveren -WSCHOOP OP ZEGEN - BEVEREN
|