.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 ZOMERGROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT 't SCHUURKE !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/11/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN FORM.B - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 60´

    DEELNEMERS: DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:56:40

    1 BEKAERT YENTL TELENET FIDEA LIONS

    2 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    4 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    5 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    7 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    8 VAN DIJKE TIM ZRTC THEO MIDDELKAMP NED

    9 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DEGROOTE JONAS

    16 DE BOCK YONI 28 DE BOCK JELLE

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN DAMES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 40´

    DAMES  DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:14

    1 VAN DE PUTTE KIM BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 NOBUS ANJA TRUST MTB TEAM VZW

    3 DE VOS NELE

    4 VERMEERSCH EVA ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

    6 GEOGHEGAN MICHELLE AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM IRL

    7 LAWRENCE ELLA IOT

    8 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 CANTELO AMY HARGROVES RIDLEY MONTEZUMAS GBR

    10 VAN WATERSCHOOT FAMKE KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE NED

     

    MEISJES NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:27

    1 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 FEYS MALAIKA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 40´

    DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:36

    1 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 VANPARIJS TJORVEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 CLACY BARNEY HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S GBR

    9 DE VOS WANNES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 30´

    NIEUWELINGEN 2°JAARS  DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:1

    1 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    6 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    7 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 CLAESSENS ROBBE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DEPREZ JORIT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

     

    NIEUWELINGEN 1°JAARS  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:26

    1 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DE MUYNCK VIKTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VAN DE SOMPEL JORI

    4 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 DE NYS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 LONGUEVILLE NICOLAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

     

    04/11/2018 TIELT (W) VELDRIJDEN FORM.D - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:8

    1 LAMMENS LAUDELINO AMA19+

    2 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VAN LAETHEM KEVIN

    6 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST MASTER A

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 DESMET ROBBE BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:29

    1 LAPERE KRIS

    2 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 DOYLE CRISPIN HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S RT GBR

    5 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    6 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    7 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 REID GABRIEL CAN

    9 SCHOONBAERT KRISTOF TRUST MTB TEAM VZW

    10 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:44:56

    1 LAMMENS MARIO

    2 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    3 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    6 BALLET PETER

    7 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    8 DE WAELE MARNIC

    9 DAVID THEOFIEL

    10 COOPMAN IVAN

    04-11-2018 om 17:38 geschreven door kenny


    03-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/11/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN FORM.B 60´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:02:33

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    4 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    8 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    9 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:36:46

    1 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VAN DER BURG ESTHER MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    4 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    5 VAN DER ZWAAN LAURA DRC DE MOL NED

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    10 VAN HELVOIRT LISA WV SCHIJNDEL NED

    12 DE BRUYNE MEG

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 7 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:10

    1 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 GEURTS MIJNTJE NED

    7 DARCON MICHELLE WAC TEAM

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 41 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:38:22

    1 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    3 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN LAER LARS WAC TEAM

    5 GROOTJANS JENO WAC TEAM

    6 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

    8 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    10 COUKHAM JOE GBR

    12 BLEYENBERG JADO

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:2

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    4 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    5 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    6 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    7 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    8 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    10 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

    13 GOOSSENS KYAN 22 KEYMOLEN MILAN

     

    NIEUWELINGEN - 2° JAARS DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:49

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    3 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    7 KRAMER JESSE TWC DE KEMPEN NED

    8 DE VOS YANICK HET SNELLE WIEL NED

    9 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    03/11/2018 RIJKEVORSEL (A) VELDRIJDEN FORM.D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 14 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:27

    1 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM MASTA

    2 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD AMA19+

    3 ARNOUTS TOM

    4 BAERT ANDRIES KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM

    5 BLANCHY MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    8 THIJS DENNIS

    9 CASE STEVEN USA

    10 DE SCHUTTER TOM

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:13

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 VAN STAEYEN BENNY

    4 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 NEFFGEN MARTIN CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS MASTERS GER

    6 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 DOYLE CRISPIN HARGROVES-RIDLEY-MONTEZUMA´S RT GBR

    9 NOOIJ ROLAND ZUID-WEST HOEK NED

    10 LAENEN YVAN SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:10

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 TECK ERIK

    3 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    4 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VERLOO MARK

    6 VANDERAERDEN JOHAN

    7 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 MIDDLETON PETER ZEPNAT RT GBR

    9 BAERT LUC KLEIN-BRABANT MTB RACING TEAM BORNEM

    10 KOCKAERTS HUBERT

    12 VAN HONSTE KRIS

    03-11-2018 om 21:03 geschreven door kenny


    01-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/11/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Donderdag 01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:02:26

    1 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    6 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    28 DE BOCK YONI 31 DE BOCK JELLE 33 DE WIT EDWIN

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:50:13

    1 ARENSMAN THYMEN SEG RACING ACADEMY TEN TUSSCHER NED

    2 FINÉ EDDY VELO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS FRA

    3 TURNER BEN CORENDON – CIRCUS GBR

    4 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    5 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    6 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX

    7 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    8 DEKKER JENS CORENDON-CIRCUS NED

    9 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    10 ROMBOUTS SEPPE CREAFIN - TUV SUD

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:47:24

    1 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    2 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    3 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    4 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 HOEKE GEERTE WV BREDA NED

    6 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    7 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    8 WYMAN HELEN XYPEX / VERGE SPORT GBR

    9 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    10 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

     

    01/11/2018 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:44:14

    1 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    2 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 JEZEK TOMAS IVAR CS-AUTHOR TEAM CZE

    6 PIDCOCK JOSEPH OLDFIELD/PAUL MILNES ERT GBR

    7 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 WYLLIE SIMON HALESOWEN A GBR

    9 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 CASTILLE NOÉ CC IGNY PALAISEAU 91 FRA

    21 DE VOS WANNES

    01-11-2018 om 16:33 geschreven door kenny


    28-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 28/10/2018 RUDDERVOORDE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:00:14

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL CEBON OFFROAD TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    7 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    9 PIDCOCK THOMAS MIKE THIELEMANS GBR

    10 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

     

    28/10/2018 RUDDERVOORDE (W) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:42:47

    1 VOS MARIANNE WM3 PRO CYCLING TEAM NED

    2 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    3 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    4 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    5 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    6 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    7 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    8 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    10 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    31 DE BRUYNE MEG

     

    28/10/2018 RUDDERVOORDE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:39:20

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    3 RONHAAR PIM CALLANT-DOLTCINI CT NED

    4 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    5 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    6 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    8 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VERMOOTE JELLE TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    33 DE VOS WANNES

     

    28/10/2018 RUDDERVOORDE (W) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN - 2DE JAARS DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:26:30

    1 KOPECKY MATYAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    2 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 JANSSEN LUCAS CC PAVÉ 76. APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    4 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    5 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    6 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 PONCHON ELIOTE EC SAINT ETIENNE LOIRE FRA

    8 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    10 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

     

    NIEUWELINGEN - 1STE JAARS DEELNEMERS: 39 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:28:7

    1 RAGILO FRANK ARON KJK EST

    2 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    5 TAMM LAURI KJK EST

    6 VAN DE SOMPEL JORI

    7 HOMMES BJÖRN WRV DE PEDDELAARS NED

    8 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 USTUPS TOMS RRS LAT

    10 HUISING MENNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

     

    DAMES – NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 6 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:36

    1 BACKSTEDT ZOE BACKSTEDT/HOTCHILLEE GBR

    2 SANDER LAURA LIZETTE CANNIBAL CYCLING CLUB EST

    3 JOHANSSON ALMA SWABOLADIES.NL SWE

    4 MASON ISLA REDDITCH ROAD GBR

    5 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 BUCKLEY LUCY GBR

    28-10-2018 om 17:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 9°Seizoenszege bij de Amateurs !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1 

    Matthias Van de Velde


    Zondag 28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:56:55

    1 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 PAUWELS TIJL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    7 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 DE VET SANDER WAC TEAM

    9 VAN RILLAER WITSE NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DEELNEMERS: 19 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:36:52

    1 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    2 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 VERMEERSCH EVA ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VAN LOMMEL YENTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 THIJS KATRIEN

    9 KUIJPERS ANOEK TWC PIJNENBURG NED

    10 VAN HOOL LANA ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:35

    1 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    3 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    5 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 JANSSENS ROSALIE AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:7

    1 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    2 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

    4 GROOTJANS JENO WAC TEAM

    5 VAN LAER LARS WAC TEAM

    6 MEEUSEN RUBEN WAC TEAM

    7 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 D´HOLLANDER SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 CEULEMANS MICHIEL HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    13 VAN HAVERE DETLEV

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2DE JAARS DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:36

    1 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    3 GEENEN YARNE-ZIAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 VAN DER EECKEN SANDER HERMANS CYCLING TEAM

    7 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VAN DER WILT JORBEN AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 HEYMANS AARON KTC-CYCLING TEAM

    10 STIERS VICTOR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    13 CLAESSENS ROBBE

     

    NIEUWELINGEN 1 STE JAARS DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:56

    1 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    3 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 PRINCEN MILAN WAC TEAM

    5 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    6 THOMAS TIBO WAC TEAM

    7 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 PAUL LOÏS PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    9 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    10 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    18 GOOSSENS KYAN 19 MAEREVOET NILS

     

    28/10/2018 HERENTHOUT (A) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:39:13

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 LAMBRECHTS JOERI MASTA

    3 COP KRISTOF

    4 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 PAUWELS DRIES

    6 VAN GINNEKEN GLENN

    7 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 SLUYTS GLENN

    10 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:10

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 VAN STAEYEN BENNY

    4 VETS JELLE

    5 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VANDERHEYDEN KRISTOF ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 CUSTERS TIM

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:12

    1 TECK ERIK

    2 VERHAEGEN GUIDO

    3 VANDERAERDEN JOHAN

    4 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    5 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 KOCKAERTS HUBERT

    7 DE CNODDER GERT

    8 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VERELST RUDOLF

    10 VERTESSEN JOHNNY

    14 VAN HONSTE KRIS

    28-10-2018 om 17:05 geschreven door kenny


    27-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 27/10/2018 NEERPELT (LB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:58:2

    1 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    3 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    4 SWEECK DIETHER PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    6 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    7 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    9 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 BOSMANS WIETSE STEYLAERTS - 777

    24 DE WIT EDWIN

    27/10/2018 NEERPELT (LB) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:45:35

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    3 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    6 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    7 MÕTTUS MARI-LIIS HAANJA CYCLING CLUB EST

    8 DELHAYE PAULINE QUICK CYCLING TEAM FRA

    9 WITLOX LIZZY TWC TEMPO NED

    10 WADSWORTH EMILY TP RACING GBR

     

    27/10/2018 NEERPELT (LB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:41:39

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    4 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    5 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    7 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    8 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    9 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    15 BLEYENBERG JADO

     

    27/10/2018 NEERPELT (LB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    1E JAARS NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:30:42

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 RAGILO FRANK ARON KALEVI JALGRATTAKOOL EST

    3 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 TAMM LAURI KJK EST

    5 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    6 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 SCHINS JESPER TWC MAASLANDSTER NED

    8 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 USTUPS TOMS CANNIBAL TEAM LAT

    10 PRINCEN MILAN WAC TEAM

     

    2E JAARS NIEUWELIGEN DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:29:18

    1 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    2 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    4 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 PONCHON ELIOTE EC SAINT ETIENNE LOIRE FRA

    8 GEENTJENS BREND WAC TEAM

    9 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 7 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:39

    1 BACKSTEDT JANE ZOE BACKSTEDT/HOTCHILLEE GBR

    2 SANDER LAURA LIZETTE CANNIBAL CYCLING CLUB EST

    3 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 JOHANSSON ALMA MOLNDALS CYKELKLUBB SWE

    5 MASON ISLA REDDITCH ROAD GBR

    6 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 BUCKLEY LUCY CYCLE DERBY CC GBR

    27-10-2018 om 17:29 geschreven door kenny


    21-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 21/10/2018 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:54:47

    1 KIELICH TIMO STEYLAERTS – 777 U23

    2 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO – ISOREX EL.ZC

    3 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LEMMENS SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VAN ROY MATTHIAS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 SMETS GERT STEYLAERTS - 777                                 

    7 SIEMONS JULIAN AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 PEERS NICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 MEIN THOMAS HOPE FACTORY RACING GBR

    10 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

     

    21/10/2018 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DAMES DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:39:41

    1 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 KUIJPER ELODIE CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    3 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VERHOEVEN SUZANNE EUROTARGET BIANCHI VITASANA

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    8 KACZMARCZYK BRENDA KZLWC HEYLEN

    9 BOONEN VALERIE BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    10 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

     

    DAMES U17 DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:10

    1 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 SANDER LAURA LIZETTE CANNIBAL CYCLING CLUB EST

    7 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 DELCOMMUNE JULINE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 WITTEVRONGEL LANI KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    21/10/2018 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:41

    1 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    5 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    7 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

    9 VAN LAER LARS WAC TEAM

    10 NEFFGEN TIM CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS GER

     

    21/10/2018 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:0

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 RAGILO FRANK ARON KJK EST

    3 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 ERPELS JOPPE OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    8 LAMOT NÉO SER´VELO TEAM

    9 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 TAMM LAURI KJK EST

     

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:0

    1 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    3 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    6 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 GEENTJENS BREND WAC TEAM

    10 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    21/10/2018 HEUSDEN ZOLDER (EVERSEL) (LB) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:42:43

    1 LAMBRECHTS JOERI MASTA

    2 COP KRISTOF AMA19+

    3 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE – ALPHAMOTORHOMES

    4 VAN AERT TIJS V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 SLUYTS GLENN

    6 TORMANS SIEBE

    7 WILLEMS JURGEN

    8 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VISPOEL BRYAN ASFRA RACING TEAM

    10 LIEVENS SIEBE

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:35:28

    1 DAELMANS ARNE

    2 PAESHUYSE JEF

    3 SLEECKX DANNY

    4 TIELENS JIMMY ALULIM-OPTIMUS VASTGOED CYCLING TEAM

    5 VAN STAEYEN BENNY

    6 NEFFGEN MARTIN CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS MASTERS GER

    7 JANSSENS SIMON AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VETS JELLE

    9 MELLAERTS BERT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VANDERHEYDEN KRISTOF ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:38:10

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2  TECK ERIK

    3 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    4 VERLOO MARK MARK VERLOO

    5 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 VANDERAERDEN JOHAN

    7 DE CNODDER GERT

    8 KOCKAERTS HUBERT

    9 RUDY VERECHT

    10 PANIS ANDRÉ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    15 VAN HONSTE KRIS

    21-10-2018 om 18:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 21/10/2018 ROESELARE (W) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:00:57

    1 FERDINANDE ANTON CALLANT-DOLTCINI CT

    2 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    3 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    4 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 TEIRLINCK JENS VAN EYCK SPORT

    7 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    8 VANDENHEEDE BRECHT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 CLAUWAERT MAARTEN VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 QUARTIER JONAS CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    16 STUER KWINTEN

     

    21/10/2018 ROESELARE (W) VELDRIJDEN DAMES 40´

    DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:20

    1 WADSWORTH MADDIE GBR

    2 FLYNN ANNA EDINBURGH ROAD CLUB GBR

    3 NELSON JOSIE GBR

    4 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VERMEERSCH EVA ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 NOBUS ANJA TRUST MTB TEAM VZW

    7 ALLART OCEANE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    8 VAN WATERSCHOOT FAMKE KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE NED

    9 GEOGHEGAN MICHELLE AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM IRL

    10 SCOTT KATIE HARGROVES RIDLEY MONTEZUMA´S RT GBR

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 1 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:29

    1 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    21/10/2018 ROESELARE (W) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:39:2

    1 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    4 YOUNG JENSON OLDFIELD/ PAUL MILNES E GBR

    5 HOWSON OLIVER PH-MAS/PAUL MILNES/ OLDFIELD ERT GBR

    6 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 BARNES DANIEL LICHFIELD CCC GBR

    8 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 WYLLIE SIMON HALESOWEN GBR

    17 DE VOS WANNES 23 VAN HAVERE DETLEV

     

    21/10/2018 ROESELARE (W) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2DE JAARS DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:4

    1 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    7 ROTTEY VICTOR TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 DEPREZ JORIT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 ROGGE JARNO KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 COOPMAN LOU C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

     

    1ST JAARS NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:35:5

    1 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 KOCKELMANN MATHIEU CCI DIFFERDANGE LUX

    3 DE MUYNCK VIKTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 DE SMET MATTEO BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

     

    21/10/2018 ROESELARE (W) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:26

    1 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT AMA19+

    2 LAMMENS LAUDELINO

    3 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 VERBERCKMOES ARNO MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 VAN LAETHEM KEVIN

    8 DOMÍNGUEZ LOPEZ JUAN DIEGO CTDB MASTA

    9 DESMET ROBBE BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:41

    1 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    2 LAPERE KRIS

    3 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    5 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 REID GABRIEL CAN

    10 SCHOONBAERT KRISTOF TRUST MTB TEAM VZW

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:42:46

    1 LAMMENS MARIO

    2 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    4 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 WILLE RUDI

    6 HOLLOWAY KEVIN GS VECCHI GBR

    7 RAES PATRICK

    8 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    9 BALLET PETER

    10 DE WAELE MARNIC

    21-10-2018 om 17:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 04/11/2018 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF ZONDAG 04 NOVEMBER !!!


    OOK OP FEESTDAGEN WORDT ER GEREDEN !!
    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF EN VERTREK OM 09H30 !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 75 km)
    Vanaf Zondag 06 Januari 2019 de grote wintertour vanaf 09H00. (+/- 90 km)

    21-10-2018 om 17:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 03/11/2018 START WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 03 NOVEMBER.

    SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS EN VERTREK OM 09H30 !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo terug via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 83 km)
    Vanaf 05 Januari 2019 de grote wintertour vanaf 09H00. (+/- 95 km)

    21-10-2018 om 17:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 03/11/2018 START WINTERTOER MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    VANAF 03/11/2018 START DE WINTERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT EN RIJDEN ZIJ TERUG NAAR WAASMUNSTER (+/- 60 KM) EN DAT TOT EIND FEBRUARI !!!

    VERTREK OM 09H30 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    DE TRAININGEN GAAN DOOR OP ZATERDAG, ZONDAG, DINSDAG EN DONDERDAG !!!

    21-10-2018 om 17:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 31/10/2018 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN !!!


    WINTERGROEPSTRAINING WOENSDAG OM 14H00 MET VERTREKPUNT 'T SCHUURKE TE BEVEREN !!!
     
    Sinaai.jpg Rondpunt Moerbeke.jpg
    NET ALS VORIG SEIZOEN STARTEN WE WOENSDAG
    31/10/2018 MET DE WINTERTRAININGSRIT DOORHEEN
    'T SOETE WAESLAND, AFSTAND +/- 75 KM !!!

    21-10-2018 om 17:15 geschreven door kenny


    20-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 20/10/2018 BOOM (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:56:50

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    4 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    5 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    7 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    8 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    40 DE WIT EDWIN

     

    20/10/2018 BOOM (A) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:44:16

    1 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    2 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    3 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    4 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    5 DEL CARMEN ALVARADO CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    6 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 HOEKE GEERTE WV BREDA NED

    8 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    9 LECHNER EVA CLIF PRO TEAM ITA

    10 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

     

    20/10/2018 BOOM (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 55 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:41:4

    1 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    2 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 PEIRENS YENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    9 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    18 BLEYENBERG JADO

     

    20/10/2018 BOOM (A) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1° JAARS - DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:29:27

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 RAGILO FRANK ARON KJK EST

    4 VAN DER HEYDEN DARIO KTC-CYCLING TEAM

    5 DE MOYER KENAY TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    8 HOMMES BJÖRN WRV DE PEDDELAARS NED

    9 VAN DE SOMPEL JORI

    10 BOERS MICHAEL WESTLAND WIL VOORUIT NED

    18 GOOSSENS KYAN 24 MAEREVOET NILS

     

    MEISJES NIEUWELINGEN 1° JAARS - DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:26

    1 SANDER LAURA LIZETTE CANNIBAL CYCLING CLUB EST

    2 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    3 DARCON MICHELLE WAC TEAM

     

    NIEUWELINGEN 2° JAARS - DEELNEMERS: 33 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:27:48

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    3 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 ANCHAIN PAUL ES ARQUES FRA

    5 DELME MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    9 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 SOONTJENS ARTHUR AA-DRINK JONGERENTEAM

    21 VERSCHRAEGEN WOUT 26 DE BAERE RUNE

    20-10-2018 om 16:38 geschreven door kenny


    18-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 8°Seizoenszege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Matthias Van de Velde 2018 1  Nicky David 2018

     Matthias Van de Velde           Nicky David

     

    Donderdag 18/10/2018 ARDOOIE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:56:32

    1 VAN AERT WOUT CIBEL

    2 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    7 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    8 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    9 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    10 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    32 DE BOCK YONI 33 DE BOCK JELLE

     

    18/10/2018 ARDOOIE (W) VELDRIJDEN DAMES UCI 40´

    DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:44:49

    1 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    2 VAN LOY ELLEN YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    4 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    5 VAN DE STEENE KIM TARTELETTO - ISOREX

    6 HOEKE GEERTE WV BREDA NED

    7 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    8 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 KAY ANNA STOREY RACING TEAM GBR

    10 DELHAYE PAULINE QUICK MTB RACING TEAM FRA

    15 NOBUS ANJA 22 DE BRUYNE MEG

     

    18/10/2018 ARDOOIE (W) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:42:50

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    2 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    3 VAN DE VELDE VALENTIJN

    4 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN LAETHEM KEVIN

    7 VANWESENBEECK ARVID

    8 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    9 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:37:34

    1 LAPERE KRIS

    2 PAESHUYSE JEF

    3 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 VETS JELLE

    5 BOGAERT NICO

    6 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    7 RAATS EDWIN TWC NOORD-LIMBURG NED

    8 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    10 DEWITTE WIM

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:39:18

    1 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    2 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    4 LAMMENS MARIO

    5 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 WILLE RUDI

    7 BALLET PETER

    8 COSTELLO TIM SOLENT PITATES GBR

    9 HOLLOWAY KEVIN GS VECCHI GBR

    10 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    18-10-2018 om 21:51 geschreven door kenny


    17-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 17/10/2018

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Luc Apers en Sven Cools vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Nog steeds mooi nazomerweer bij 20°C en een tegenwind die deze keer goed meeviel, dus alle ingrediënten aanwezig voor de midweek duurtraining. Vandaag genoeg sterke kopmannen aanwezig om een kopbeurt te doen en zo het tempo strak en egaal te houden. De afstand bedroeg 97,5 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,5 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Chris Van De Vijver , Peter Heymans , Walter Meseure , Dirk Cleys , Ramazan Bûrgü , Luc Goossens , Jan Vlegels , Kris Cornelis , Walter Verhelst , Jurgen Maes , William Despeels , Michiel Despeels , Serge Meyvis , Luc Apers , Marc De Smedt , Annemie Van Nespen , Sven Cools , Jurgen De Witte , Dirk Heyrman , Franky De Witte , Jenno Adriaenssens , renner Van Moer , ? en Kenny Janssens.

    17-10-2018 om 19:12 geschreven door kenny


    16-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Dinsdag 16/10/2018 SLUITINGSPRIJS PUTTE-KAPELLEN (A) MEN ELITE – km

    DEELNEMERS: 122 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 3:25:50 / AFSTAND: 0KM

    1 VAN DER HOORN TACO ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ NED

    2 HAVIK PIOTR BEAT CYCLING CLUB NED

    3 BOL CEES SEG RACING ACADEMY NED

    4 DE BONDT DRIES VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 DE PESTEL SANDER LOTTO SOUDAL

    6 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    7 STOCKMAN MICHIEL TARTELETTO - ISOREX

    8 MARCHAND GIANNI CIBEL-CEBON

    9 HOFLAND MORENO LOTTO SOUDAL NED

    10 MENTEN MILAN SPORT VLAANDEREN BALOISE

    18 BOUVRY DIETER 21 STEVENS TIMOTHY 25 DRUYTS GERRY 26 REYNAERTS WIM 37 VAN MOER BRENT 39 RAYMACKERS CEDRIC 47 COENEN DENNIS 56 VAN STAEYEN MICHAËL 67 REYNAERTS JAN 86 DE BOES TIMMY

     

    16/10/2018 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) ELITE Z.C./U23 - 101 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 23 / TIJD: 2:08:34 / AFSTAND: 107.9KM

    1 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    2 SWEERING HARRY WEST-FRISIA NED

    3 BEYENS YOERI SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    4 ANECA CISKE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    5 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    6 DE WILDE GILLES VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    7 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 MERTENS ROBIN BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 WOUTERS RUTGER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    16 VAN DAMME BART 18 SINOY FABIO

     

    16/10/2018 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) AMATEURS + MASTERS

    AMATEURS DEELNEMERS: 8 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:30:40 / AFSTAND: 64.5KM

    1 HUYGEN TIJS

    2 COOMAN GIANNI

    3 BUNKENS KRIS SPORT EN MOEDIG GENK

    4 GALICIA WANNES

    5 DIELTJENS GERT SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    6 COOMAN MAURO

    7 MANGELSCHOTS THOMAS

    8 PEPINSTER SÉBASTIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS A DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 1:30:40 / AFSTAND: 64.5KM

    1 BLANCHY MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 BELLEN WESLEY SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3 VERBRUGGEN PEPIJN

    4 DE WYNGAERT FILIP

    5 DE COCK BART

    6 CRAENEN RICK TWC DE KEMPEN NED

    7 RYS SAM

    8 JANSSEN NICK

    9 JANSSENS STEVEN 4 BIKES MTB TEAM

    10 SARENS SVEN

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:31:12 / AFSTAND: 64.5KM

    1 PAUWELS VITAL

    2 DELISSE PHILIPPE ALLEZ DENAIN FRA

    3 MEERSCHAERT KRIS

    4 VERSCHUEREN IVAN

    5 WILMET FRÉDÉRIC ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 HEREMANS GERT

    7 VANGOETHEMD SVENNE EC WALSHOUTEM

    8 DENIER RONNY EC WALSHOUTEM

    9 BUDO NICO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VERHOFSTADT PETER TEAM ESPIRA ROC-SPORTS

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:31:12 / AFSTAND: 64.3KM

    1 VAN UFFEL WIM

    2 COOMAN JERRY

    3 KEIM LUC ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 WUYTS HANS STAGECO CYCLING TEAM

    5 VAN DEN PLAS KURT

    6 VAN LOY EDDY EC WALSHOUTEM

    7 CORTOOS JAN

    16-10-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    15-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR DU FASO 2018
    Tour du faso 2018

    Bron: JK

    15-10-2018 om 18:54 geschreven door kenny


    14-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/10/2018

    Banner WBV 2015.jpg

    Zondag 14/10/2018 BELGIEK (W) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    DEELNEMERS: 80 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:30:0 / AFSTAND: 108KM

    1 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 MARIT ARNE LOTTO SOUDAL

    3 DEWEER JOCHEN DOVY KEUKENS - FCC

    4 DEFREYNE CÉDRIC KVVK-MOEDER-LAMBIK-BEACHRACETEAM

    5 CLAEYS TIMOTHY DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 DEPREZ TUUR VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 DE PLUS JASPER HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    8 VERHOFSTADT THIBAU VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    9 CONSTANT KENNY MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VAN DAMME BART VETRAPO CYCLING TEAM

     

    14/10/2018 BOOM (A) ELITE Z.C./U23 - 100 km

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 19 / TIJD: 2:18:0 / AFSTAND: 100KM

    1 SIEMONS STIJN VAN EYCK SPORT

    2 SINOY FABIO VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DRUYTS GERRY PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    5 FRANKEN MARC UNITED C.T.

    6 VAN TRICHT STAN VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 PANIS MAXIM NANO DEVELOPMENT TEAM

    8 VERCAMMEN JEROEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 PEERSMAN GERBEN WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    40 DAS JEROEN 43 DE BLOCK NICK

     

    14/10/2018 ALKEN (LB) AMATEURS/MASTERS/ELITE Z.C./U23 - 99 km

    DEELNEMERS: 59 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 2:16:33 / AFSTAND: 99KM

    1 MERCKX NIELS WSC HAND IN HAND BAAL

    2 ELEN SANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 SYDLIK BENJAMIN TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN GER

    4 COHNEN STEFAN TEAM STARBIKEWEAR NED

    5 DEVOS HAN STAGECO CYCLING TEAM

    6 CLE BRENT STAGECO CYCLING TEAM

    7 ERREN PIM WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT NED

    8 HUYGEN TIJS

    9 GERITS VINCE STAGECO CYCLING TEAM

    10 VAN DER SANDEN MATHIAS SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

     

    14/10/2018 ALKEN (LB) NIEUWELINGEN - 52 km

    DEELNEMERS: 68 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:16:42 / AFSTAND: 52KM

    1 MAES JUUL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN HOUT LUCA ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 VAN ROY TRISTAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 DE JAEGER ARTHUR WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    5 DAS JITSE SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG

    6 VANHAMOND JORRIT SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 STEVENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 PEETERS SAM SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DE GRAEF NOAH CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 FEYTONS MILAN SPORT EN MOEDIG GENK

     

    14/10/2018 LENDELEDE (W) NIEUWELINGEN 63,7 km

    DEELNEMERS: 58 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:30:49 / AFSTAND: 63.7KM

    1 SEGAERT ALEC MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DEBRUYNE RAMSES ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 MARTENS DAAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VERSTEGEN KENNETH CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 POWELL HARRISON LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    7 VANDEVANNET SIMON CT SOENENS-BOOOM

    8 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VAN KERCKHOVE QUINTEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 REUNIS ROWDY VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    11 SZKANDERA THOMAS 52 OBRENO ARTHUR

    14-10-2018 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/10/2018

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 7°Seizoenszege bij de Amateurs!!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 4°Seizoenszege bij de Masters A !!!


     Matthias Van de Velde 2018 1  Nicky David 2018

    Matthias Van de Velde          Nicky David  


    Zondag 14/10/2018 ZINGEM (O) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:59:13

    1 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    2 VERDONCK ANDRES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 DEJONGHE LEN VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    5 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    6 HENNAUX LOIC TEAM OFF ROAD COLNAGO

    7 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    9 VANDENHEEDE BRECHT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 KAISE JULIEN DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

    16 DE BOCK JELLE 21 STUER KWINTEN

     

    14/10/2018 ZINGEM (O) VELDRIJDEN FORM. C - JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:41:30

    1 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    3 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 TRIO VICTOR MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 VERMEIREN YENTHE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 LAVERGE MAXIM VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    DAMES ELITE DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:47:12 / AFSTAND: 0KM

    1 VERMEIR AURÉLIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 VAN DE PUTTE KIM BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 DEROO MIEKE TRUST MTB TEAM VZW

     

    14/10/2018 ZINGEM (O) VELDRIJDEN FORM. C - NIEUWELINGEN 30´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:34:56

    1 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW (2°jaars)

    2 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    5 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    6 ROTTEY VICTOR TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 DUYCK DRIES TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    8 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT (1°jaars)

    9 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 LAMOT NÉO SER´VELO TEAM

     

    14/10/2018 ZINGEM (O) VELDRIJDEN FORM. D – AMATEURS + MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTES A DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:41:40

    1 NICKY DAVID BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    2 MATTHIAS VAN DE VELDE BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS AMA19+

    3 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 LAMMENS LAUDELINO

    6 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VAN DE VELDE VALENTIJN

    9 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    10 VAN LAETHEM KEVIN

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:4

    1 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    2 DE SMET ANDY BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 FIEVEZ BENOÎT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 SNOECK MARNIK

    9 VERGUCHT RUDY

    10 DUMONT JURGEN BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:43:25

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 LAMMENS MARIO

    3 RAES PATRICK

    4 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    6 WILLE RUDI

    7 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    8 BALLET PETER

    9 HOLLOWAY KEVIN GS VECCHI GBR

    10 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    13 DAVID THEO 14 VAN CLAPDORP LUC

    14-10-2018 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/10/2018

    waod_3.jpg

    Zondag 14 Oktober 2018 LOCHRISTI-KAPELLEKEN (9080)

     

    Cat.A - 72 km – 42 deelnemers

    1-Cooman Mauro (Oordegem)

    2-De Potter Kjell

    3-Cooman Gianni

    4-Peelman Stijn

    5-Raf Erik

    6-Sonneville Jarno

    7-Roeygens Pieterjan

    8-Rogiers Joris

    9-Vermeeren Paul

    10-Cammeyne Steffen

    11-Van Coppenolle Lars-12-Bobelijn Patrick-13-Nevejans Kenny-14-Verwee Nico-15-Van Gaveren Gunther-16-Callebaut Kevin-17-Coppens Carrera-18-Deschuytter Casper-19-Vossaert Mathias-20-Van Santen Tristan-21-Vandenbulcke Bruno-22-De Leeuw Jelle-23-Laforte Mike-24-Hosselaer Jan-25-Degryse Levi-26-Maes Ronah-27-De Duytsche Luc-28-Delheye Henri-29-Van Osselaer Tom-30-Verleyen Dirk-31-Bekaert Tim-32-Poppe  Stef-33-Cooman Jerry-34-Demeter Renaat-35-Maes Vincent-36-Dhondt Gunther-37-De Laender Steven-38-Vandekerckhove Jules-39-Daems Jens-40-Goossens Sam-41-Timmermans Davy-42-Bauwens Felix

     

    Cat.B - 66 km – 42 deelnemers

    1-Pauwels Vital (Lommel)

    2-De Rechter Gunter

    3-Keim Luc

    4-Smet Guy

    5-Verbeken Kurt

    6-De Vlieger Sven

    7-Ververken Gerdy

    8-Verschelden Steven

    9-Van Rijckeghem Steven

    10-Denier Ronny

    11-Heyndrickx Wim-12-Bollen Erwin-13-Havermans Ruud-14-Lampaert Philip-15-Kestemont Pascal-16-Reniers Kristof-17-Driessen Edwin-18-Wilmet Frederic-19-Meerschaert Kris-20-Van Mol Bart-21-Roobroeck Dirk-22-Van Den Broecke Mario-23-Baert Giovanni-24-de Koning Michel-25-Bracke Rudy-26-onleesbaar nummer-27-De Wannemaeker Filip-28-De Waele Kris-29-Van Buggenhout Jurgen-30-Smet Luc-31-Van Impe Jurgen-32-Hebbrecht Geert-33-Verlez Pascal

     

    Cat.C - 55 km – 47 deelnemers

    1-De Backer Danny (Liedekerke) +55 jaar

    2-Durant Martin +60 jaar

    3-Hoornaert Glenn

    4-Van Renterghem Patrick

    5-Harms Ko

    6-Thomas Rudy

    7-Meyvis Serge

    8-Vrancken Luc

    9-Suys Frank

    10-Bath Mick

    11-Van Linden Hugo-12-Mathys Dirk-13-Hugelier Jürgen-14-De Coninck Danny-15-Willems Noël-16-Verbeke Johan-17-Zierzchiewski Zdzislaw-18-Erauw Luc-19-Gort Ronald-20-Krols Jef-21-Watteny Patrick-22-Nevejans Idesbald-23-D'Hondt Erwin-24-Rouzé Erik-25-Deuss Leon-26-Hunninck Paul-27-Depouille Eric-28-Heyman Peter-29-Vaneberg Mike-30-Vandebuerie Mario-31-Dewulf Xavier-32-Vanopstal Eddy-33-Bolle Henk-34-Bracke Wim-35-Berwart Rudy-36-Dupont Guido-37-Lacquet Philippe-38-Van Peteghem Patrick-39-Cornette Freddy-40-Vandenbroeck Alain-41-Cauwelier Bruno -42-Jacobs Patrick-43-De Ben Mark-44-Van Lierde Hans-45-Reubens Hendrick-46-Delagrange Bart-47-de Waal Wim

     

    Cat.D - 50 km – 29 deelnemers

    1-Vanpoucke Rik (Knokke Heist) +65 jaar

    2-Snels Luc +70 jaar

    3-Donaldson Andrew

    4-Mertens René

    5-Vandermeulen Jos

    6-van Loon Dick

    7-Remory Pierre

    8-Moens Louis

    9-Casteleyn Ghislain

    10-Cocquyt Luc

    11-Deneef Jozef-12-Tummeleer Dirck-13-Wauters Jean-Pierre-14-Luyten Felix-15-Lugowski Leon-16-Coppers François-17-Pauwels Marcel-18-Vyvey Julien-19-De Vuyst Eddy-20-Van De Wiele Richard-21-De Roos Willy-22-Demiddel Ronny-23-Keith Lambourne-24-D'Hont Joseph-25-Van Holen Johny-26-Mous Willy-27-Robijns Robert-28-Hermans Luc-29-Vandenheuvel Gilbert

    14-10-2018 om 20:14 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT VANAF 26/03/2016




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!